PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید mp3 player (تا 60 تومن)

ali_ab
24-02-2010, 01:21
با سلام به دوستان عزیز

تا حدود 50-60 تومن چه mp3 player معرفی می فرمایید . ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید

کامیاب و پاینده باشید

V

seymour
24-02-2010, 18:31
با سلام به دوستان عزیز

تا حدود 50-60 تومن چه mp3 player معرفی می فرمایید . ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید

کامیاب و پاینده باشید

V
اگه تهران هستی یا به بازار تهران دسترسی داری، میتونی با 55 تومن یه sansa clip بخری از پاساژ پایتخت .. ولی 2 گیگ هستش و اکیداً توصیه میشه بودجه افزایش بدی برای خرید مدلهای معتبر با حافظه بیشتر.. مثلاً 4 گیگ همین مدل، 75 تومنه..

//

کارای کریتیو رو هم در نظر بگیر که همیشه محبوبن: zen stone plus که ویژگی اش اینه که خیلی جمع و جوره و یه اسپیکر کوچولو هم داره... موزائیک یه مدل دیگه از این مارکه که شیک تره و مجدداً یه اسپیکر هم داره ..

//

سونی هم کارای شیک با باتری خوب در این حدود قیمت داره. مثلاً سری B140 اش رو چک کن.. فقط توجه کن که بعضی کارای سونی در این حدود قیمت نیاز به نرم افزار مخصوص دارن که چندان جالب نیست.. بنابراین اگه دنبال مدلهای دیگه سونی میری این نکته رو در نظر بگیر.

ali_ab
25-02-2010, 00:02
اگه تهران هستی یا به بازار تهران دسترسی داری، میتونی با 55 تومن یه sansa clip بخری از پاساژ پایتخت .. ولی 2 گیگ هستش و اکیداً توصیه میشه بودجه افزایش بدی برای خرید مدلهای معتبر با حافظه بیشتر.. مثلاً 4 گیگ همین مدل، 75 تومنه..

//

کارای کریتیو رو هم در نظر بگیر که همیشه محبوبن: zen stone plus که ویژگی اش اینه که خیلی جمع و جوره و یه اسپیکر کوچولو هم داره... موزائیک یه مدل دیگه از این مارکه که شیک تره و مجدداً یه اسپیکر هم داره ..

//

سونی هم کارای شیک با باتری خوب در این حدود قیمت داره. مثلاً سری B140 اش رو چک کن.. فقط توجه کن که بعضی کارای سونی در این حدود قیمت نیاز به نرم افزار مخصوص دارن که چندان جالب نیست.. بنابراین اگه دنبال مدلهای دیگه سونی میری این نکته رو در نظر بگیر.

با سلام ...

دوست عزیزم از پاسخ و راهنمایی شما بی نهایت سپاسگزارم

mp3 پلیر رو واسه زیان گوش دادن نیاز دارم و کارایی دیگه ای واسم نداره . به هر حال شما استاد هستید و صاحب نظر اما فکر کنم تا این مبلغ بشه کیسی پیدا کرد که جوابگوی نیازم باشه . نظر شما روی برند سامسونگ و Creative T200 یا Creative ZSP چیه؟

با سپاس فراوان

پیروز و سربلند باشید

V

MusicManiac
25-02-2010, 00:36
من حدود سه ساله که یه Creative Zen Stone Plus دارم و به نظرم توی پلیرهای زیر 70 از هر جهت فوق‌العاده است. (همین که تا الآن توی دست من سالم مونده نشون میده که چیز بادوامیه! :31:) البته مال من ساخت مالزی هستش و اسپیکر هم نداره.

seymour
25-02-2010, 19:08
با سلام ...

دوست عزیزم از پاسخ و راهنمایی شما بی نهایت سپاسگزارم

mp3 پلیر رو واسه زیان گوش دادن نیاز دارم و کارایی دیگه ای واسم نداره . به هر حال شما استاد هستید و صاحب نظر اما فکر کنم تا این مبلغ بشه کیسی پیدا کرد که جوابگوی نیازم باشه . نظر شما روی برند سامسونگ و Creative T200 یا Creative ZSP چیه؟

با سپاس فراوان

پیروز و سربلند باشید

V
خب همونطور که خودت گفتی اگه کارکردت بیشتر برای شنیدن کلام هستش و نه موسیقی، نیازی به افزایش بودجه نداری..

باز با اون حساب به sansa clip فکر کن ... سامسونگ هم مارک خوبیه و صرفاً یه رده پایین تر از کریتیو قرار می گیره و همچنان خوب و راضی کننده اس .. T200 هم خوبه ... جمع و جوره .. از طرف دیگه zen stone plus از این جهت میتونه مزیت داشته باشه که اسپیکرش میتونه بدردت بخوره... مثلاً توی یه اتاق ساکت نشستی و فایل ها دارن پخش میشن و شما میتونی بذاری روی اسپیکر...

من حدود سه ساله که یه Creative Zen Stone Plus دارم و به نظرم توی پلیرهای زیر 70 از هر جهت فوق‌العاده است. (همین که تا الآن توی دست من سالم مونده نشون میده که چیز بادوامیه! :31:) البته مال من ساخت مالزی هستش و اسپیکر هم نداره.
+شما نسل قبلی اش رو داری که هنوز اسپیکر رو بهش اضافه نکرده بودن..

+ساخت مالزی یا کشورهای آسیایی دیگه بودن الان دیگه مساله ای نیست.. الان حتی apple هم ipod اش رو میده چین تولید کنه و اون دوره که بحث کیفیت براساس محل ساخت مطرخ میشد، در زمینه خیلی از قطعات الکترونیک بخصوص همین پلیرها گذشته..

ali_ab
26-02-2010, 00:04
باز با اون حساب به sansa clip فکر کن ... سامسونگ هم مارک خوبیه و صرفاً یه رده پایین تر از کریتیو قرار می گیره و همچنان خوب و راضی کننده اس .. T200 هم خوبه ... جمع و جوره .. از طرف دیگه zen stone plus از این جهت میتونه مزیت داشته باشه که اسپیکرش میتونه بدردت بخوره... مثلاً توی یه اتاق ساکت نشستی و فایل ها دارن پخش میشن و شما میتونی بذاری روی اسپیکر...
.

دوست خوبم مرسی از راهنمایی و پاسخ شما .اما از جمله ای که فرمودید به نتیجه نرسیدم . نظر شما روی sansa clip هست یا کریتیو ؟ قبلا خودم Creative Zen Nano Plus داشتم و ازش راضی بودم اما sansa رو تجربه ای ندارم . ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید.

دوست عزیز نظرتون در مورد mp4 پلیر (ZEN V PLUS(1GB که قیمتش هم حدوده 60 تومنه چیه؟ بهتر از zen stone plus نیست چون به هر حال هم پسوند mp3 و هم mp4 رو ساپورت میکنه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پیروز و سربلند باشید

V

prowler88
26-02-2010, 03:56
دوست عزیز نظرتون در مورد mp4 پلیر (ZEN V PLUS(1GB که قیمتش هم حدوده 60 تومنه چیه؟ بهتر از zen stone plus نیست چون به هر حال هم پسوند mp3 و هم mp4 رو ساپورت میکنه.

پیروز و سربلند باشید

V
من خودم زیاد نظر مساعدی روی ZVP ندارم. کیفیت ساختش چندان جالب نیست. البته این که ظرفیتش کافی هست یا نه هم به خودتون بستگی داره.

ali_ab
26-02-2010, 13:00
من خودم زیاد نظر مساعدی روی ZVP ندارم. کیفیت ساختش چندان جالب نیست. البته این که ظرفیتش کافی هست یا نه هم به خودتون بستگی داره.

با سلام به دوستان عزیز

پویان جان ممنونم از پاسخ شما .

از نظر ساخت که شما این مدل رو رد کردید از نظر کیفیت صدا چطور ؟ اگه مدلی تو این رنج سراغ دارید که شارژی هم باشه ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید .

با سپاس فراوان

پیروز و سربلند باشید

V

prowler88
26-02-2010, 14:14
با سلام به دوستان عزیز

پویان جان ممنونم از پاسخ شما .

از نظر ساخت که شما این مدل رو رد کردید از نظر کیفیت صدا چطور ؟ اگه مدلی تو این رنج سراغ دارید که شارژی هم باشه ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید .

با سپاس فراوان

پیروز و سربلند باشید

V
البته منظورم از کیفیت ساخت جنسش بود و نه این که زود خراب میشه یا همچین چیزی. اتفاقا با وجود این که تو دست به نظر میاد از پلاستیک ارزون قیمت برای ساختش استفاده شده پلیر مقاومی هست.
از نظر کیفیت صدا و بقیه ی موارد خوبه. البته اگه اشتباه نکنم باتریش 15 تا 20 ساعت دوام داره.

از نظر کیفیت صدا فکر میکنم بهترین گزینه sansa clip باشه تو این قیمت.

seymour
26-02-2010, 19:21
دوست خوبم مرسی از راهنمایی و پاسخ شما .اما از جمله ای که فرمودید به نتیجه نرسیدم . نظر شما روی sansa clip هست یا کریتیو ؟ قبلا خودم Creative Zen Nano Plus داشتم و ازش راضی بودم اما sansa رو تجربه ای ندارم . ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پیروز و سربلند باشید

V
با توجه به اینکه اکثر کمپانی ها سعی می کنن پلیرهای هم رده شون رو با یک رنگ صدای مشابه (خصوصیات صدا - امضای صدا -- این همون چیزیه که باعث میشه مثلاً دو نفر در مورد صدای یه پلیر توافق نداشته باشن و یکی شون اون رو خوش صدا بدونه و دیگری بدصدا)، اگه با نانو پلاس راضی بودی ... به نظر میاد انتخاب معقول این باشه که مجدداً از کریتیو بخری ... zvp پلیر بسیار محبوب و موفقی بوده و از نظر کیفیت صدا هم تا مدتها در رده پلیرهای ارزون قیمت حرف اول رو می زد (تا اینکه همین clip به عنوان رقیب اصلی اش مطرح شد) ...

دو دلیل میشه مطرح کرد برای اینکه clip رو به zvp ترجیح بدیم .. (یا بهتره بگیم سه دلیل!) .. اول اینکه zvp قدیمی تر از clip هستش و این مساله مهمیه .. دوم اینکه zvp نیاز به نرم افزار داره برای ریختن فایل (یعنی حداقلش اینه که باید با مدیا پلیر فایل توش بریزی) و شاید خیلی ها حوصله نداشته باشن و عملکرد ساده تر مثل کول دیسک رو ترجیح بدن .. سوم اینکه نوع موسیقی ای که گوش میکنی، اگه سبک هایی باشه که خیلی باس نطلبه، یا کلاً مذاق خودت خیلی باسی نباشه (مثل من!) clip مجدداً گزینه بهتری به نظر میاد.