PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 21 گیگ لعنتی...

aliqq
23-02-2010, 23:19
دوستان سلام

چگونه اید ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببینم این 21 گیگ از 320 گیگ هاردم مال همون بک اپیه که خودش برداشته دیگه ؟

من 5738G دارم ،اولش میخری روش یه لینوکس مزخرفیه نمیدونم چیه !!

الام توی اون 21 گیگ که از هاردم دزدیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بک آپ این لینوکسه هست ؟

اگر آره ،که میخوام نباشه 100 سال سیا !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بی زحمت بگید توی آکرونیز(Acronis Disk Director Suite) از کدوم قسمت این 21 گیگ رو که الان گم شده پیدا کنم و به بقیه هاردم اضافش کنم(البته قبلش میزنم دهن این بک آپ لینوکسو صاف میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kiuq
24-02-2010, 00:36
آخه دوست من چرا میخوای شما با دم شیر بازی کنی؟؟
هرچه میزان هارد شما بیشتر بشه اون دزدیه هم بیشتر میشه:31:

Microsoft24
24-02-2010, 17:07
دوستان سلام

چگونه اید ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببینم این 21 گیگ از 320 گیگ هاردم مال همون بک اپیه که خودش برداشته دیگه ؟

من 5738G دارم ،اولش میخری روش یه لینوکس مزخرفیه نمیدونم چیه !!

الام توی اون 21 گیگ که از هاردم دزدیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بک آپ این لینوکسه هست ؟

اگر آره ،که میخوام نباشه 100 سال سیا !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بی زحمت بگید توی آکرونیز(Acronis Disk Director Suite) از کدوم قسمت این 21 گیگ رو که الان گم شده پیدا کنم و به بقیه هاردم اضافش کنم(البته قبلش میزنم دهن این بک آپ لینوکسو صاف میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام به شما دوست عزیز،

اول یک عکس از پارتیشن هات بزار ! (اگر ویندوز ریختی از Computer Manegment و یا همون Acronis)

چون شاید ، اصلا بکاپی در کار نباشه!

مثلا من یه هارد 500GB اکسترنال دارم که تو ویندوز میزنه 465GB !!!!

r_22009
24-02-2010, 17:09
اگر اون چیزی که microsoft.24 گفت نبود:
اگه توی آکرونیس پیدا نکردیش نسخه ی بوتیبلش رو دانلود کن (می تونی هم Hiren's boot CD دانلود کنی)
احتمال زیاد توی اون هست.(که البته این درایو باید توی همون نسخه هم باشه) ازونجا فرمتش کن. در غیر این صورت یه جوری یه FDISK بزن یا کلا یه جوری هاردو کامل فرمت کن چون اون به دردتون نمی خوره(البته من فک نمی کنم بکاپ لینوکس 21 گیگ باشه ها)

aliqq
24-02-2010, 18:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام مجدد

این حال و احوال پارتیشن های ما !!

این هاردش باید320 گیگ باشه که فقط 298 تاشو نشون میده

در ضمن الان نزدیک 6 ماهه دارم باش کار میکنم کلی اطلاعات روی درایوای دیگم دارم نمیتونم بزنم کل هاردو فرمت کنم !

مرسی

r_22009
24-02-2010, 19:42
خوب مشکل حله. ببین اوون پارتیشن 100 مگی مال ریکاوریه.
بعدشم همونطور که دوستمون گفت هیچ وقت هارد 320 گیگ واقعا 320 گیگ نیست(مثل مال خودم)
همونطور که هیچ فلشی ظرفیتش به اندازه ی اونی که روش نوشته نیست

H@mid-Vista
24-02-2010, 20:19
با توجه به عكسی كه گذاشتین میشه یك كمی فضا آزاد كرد اما در حد 101 مگابایت :31:
سیستم شما نرماله و طبیعی
یادتون نره بخشی از هارد صرف فهرست فایلها میشه

aliqq
24-02-2010, 21:48
دوستان دم همتون گرم،دستتون طلا !!:11:

( به جز او اسپمره که سریع بعد از من پست زده :angry: ) :5:

kiuq
26-02-2010, 18:04
( به جز او اسپمره که سریع بعد از من پست زده :angry: )

بعضی اوقات منظور رو نمیشه از رو نوشته بیان کرد فک کنم شما بد برداشت کردی به هر حال...:10:
خب با توجه به تعداد پارتیشن اینطوری شده!:46: