PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من ميخوام يه فرووم مثه همين فروم پي سي وورلد درست كنم

Enter
03-04-2006, 11:23
باسلام آقااول اتمام حجت كنم ببين داش من من بعدچند مدت يه تاپيك جديدزدم نميدونم تكراريه جاش اينجا نيست جون داش اسي بي خيال شو اي از اي

خوب بروبچ آقارك بگم من ازاين فروم تخيلي نميخوام درست كنم عينهوفروم پي سي ورلد مثه همين نه بيشترنه كمتر
اگه ميشه كمكم كنيداگه سي ديش هست توبازار البته ازاون خفناش بگيدبريم بسلفيم دمتون گرم بي زحمت ادمونااميدنكنيدتريپ خفن بگيددم همگي گرم راستي آموزش كاملشوبگيدنصفه ونيمه نباشه فعلاياهو

mamalionline
03-04-2006, 13:27
اينو ببين : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كمكي هم خواستي بگو.

arthuhzard
03-04-2006, 20:35
ايني كه شما ميگي كاملترين و قويترين فروم جهانه.
البت من شما رو تحسين ميكنم به خاطر اين كارتون و خودم هم در فكرش بودم كه يه فروم بسازم ولي ميدوني كه با خوندن آموزش نميشه.
اول بايد تو خودت خداي php باشي.بعد به 3 4 نفر هم نياز داري كه فول باشن.

mamalionline
03-04-2006, 23:24
خداي پي اچ پي بودن لازم نيست
شما بايد اينقدر با برنامه كار كني كه فول بشي
حيف كه وقت كافي ندارم وگرنه اينجا رو از نظر پي اچ پي آباد ميكردم

arthuhzard
04-04-2006, 07:45
پیش بینی میکردم که این حرفو بزنی. همین فولی که شما میگی من بهش میگم خدا.
ولی من فکر میکنم وقت کافی داشته باشم. این بخش انجمن مورد علاقه منه و خیلی دوست دارم آباد بشه.
ولی ببین گروه iranphp رو حتما میشناسید.اونجا پر خداست ولی دیگه به این زودی نمیان همه جان اعلام کنن میخوان یه پورتال بسازن و فلان.اونا دارن فعالیتهایی میکنن ولی وقتی موفقیتشون تثبیت شد اعلام میکنن.
ولی خود بحث در مورد این خیلی میتونه مفید باشه.

Enter
09-04-2006, 09:42
بابادمتون گرم ديگه زديدتوبرجكمون ها دنوكرتم phpروبي خيال صددرصدسي دي مي دي كه هست كه بدون دردسرآدم بتونه يه فروم خوشكل مثه پي سي وورلد بزنه دمتون گرم كمك كنيدبابا

un4giv3n
09-04-2006, 16:40
بابا بیا منو بزن!!!!!!
:d
منظورت از نظر امکانات و پورتال و این چیزاست یا از نظر فعالیت اعضا و .... اینا!؟؟
دونبال این نباش که بتونی مثل اینجا فروم فعال راه بندازی! نمیشه!
برای پورتال هم پورتال اینجا وی بالتینه. میتونی یک هاست بخری نصب کین. نصبش هم خیلی راحته.

miladz
11-04-2006, 15:37
آقا اسم این سیستم وبلوتن هست قوی ترین سیستم فروم هست خیلی هم بزرگه و اکثر سایتهای بزرگ که از تالار استفاده میکنن از این سیستم استفاده می کنن . شما هم اگه می خوای ورژن انگلیسیش رو می تونم برات آپلود کنم استفاده کنی اما ورژن فارسیش رو یا باید بسازی یا بخری که سالیانه خدود 40 تومان می شه و امتیاز کلی 70 تومان

miladz
11-04-2006, 15:40
اما از من میشنوی اگه سایتت بزرگ نیست از Bb فاشیون . چنیدن فروم سیستم سایت مجانی استفاده کن خیلی ساده تر بهتر و حتی زیبا تر هستن
این سیستم رو یه ورژن آپیدیت کنی اشکتو در میاره

Enter
15-04-2006, 09:18
اقادمتون گرم اقا من از همه نظر ميگم تريپ پي سي ورلد داشته باشه هرجوري شده ميخوام دمتون گرم بابا ايهاالناس اهاي اي صاحبان پي سي ورلد شماالاقل كمكم كنيد ناسلامتي ما هم ادميم ها بخشكي شانس

arthuhzard
15-04-2006, 09:38
اقادمتون گرم اقا من از همه نظر ميگم تريپ پي سي ورلد داشته باشه هرجوري شده ميخوام دمتون گرم بابا ايهاالناس اهاي اي صاحبان پي سي ورلد شماالاقل كمكم كنيد ناسلامتي ما هم ادميم ها بخشكي شانس
داداش تو ميخواي بي دردسر يه نرم افزار داشته باشي و سه سوت يه پورتال و فروم رديف كني.نميشه يعني تا حالا هيچ بني بشري اينجور نرم افزور رو نساخته.واسه اينكه مثل اين داداشمون وي باليتن بسازي خو سخته جون تو.بايد برنامه نويسي بلد باشي
ولي بت توصيه ميكنم از اين وب اپليكيشنهاي آماده استفاده كني.ديگه واسه چي وخاي خودت رو توي دردسر بندازي.

amin3d
17-04-2006, 06:17
آقا راستي اين را بگم كه احتياج به خريدن vBulletin فارسي نيست كافي برنامه را از جاي دانلود كني سپس به خود سايت vBulletin بر وي در بخش فروم به دنبال language persian بگردي

من خودم گرفتم وجواب هم گرفتم

امین 79
17-04-2006, 13:36
ميشه اين وبلوتن را به انگليسي بنويسين تا ما تو اينترنت دنبالش بگرديم . ممنونم

Dash Ashki
17-04-2006, 22:00
پایین تاپیکو نگاه کن

un4giv3n
20-04-2006, 21:00
امین جان, وی بالتین رایگان نیست!!!! شما باید نسخه نال شده رو پیدا کنی.
اینم املاش:
vBulletin
که آخرین نسخه اون هم
3.5.4 هست.
توی همین فروم هم پره! اینم ببین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]