PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشن نشدن YV-150

Mahdi/s
23-02-2010, 19:32
سلام من حدود 1.5 سالی هست دارمش ....ضبط عالی..و پخش خوب.....ولی 2 روزی هست روشن نمیشه...خودم نمیدونم دلیلش چی میتونه باشه.....باتریش هم عوض کردم اما بازم روشن نشد.....حتی با کابل که به کامپیوتر وصل کردم.... کامپیوتر نشناختش.....به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه..........

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ممنون میشم راهنمایی بکنید..............

Mahdi/s
24-02-2010, 14:49
پیشنهادی ندارید......؟؟؟؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

seymour
24-02-2010, 18:27
سلام من حدود 1.5 سالی هست دارمش ....ضبط عالی..و پخش خوب.....ولی 2 روزی هست روشن نمیشه...خودم نمیدونم دلیلش چی میتونه باشه.....باتریش هم عوض کردم اما بازم روشن نشد.....حتی با کابل که به کامپیوتر وصل کردم.... کامپیوتر نشناختش.....به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه..........

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ممنون میشم راهنمایی بکنید..............

پیشنهادی ندارید......؟؟؟؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اولاً که عذر میخوام بخاطر تاخیر.. من روزی فقط یه بار آنلاین میشم و اون هم همین حدود هستش...

در مورد مشکلت:

+کامپیوترت کلاً شناسایی اش نمی کنه؟ .. یعنی اصلاً هیچ واکنشی نشون نمیده؟ .. انگار که هیچی وصل نیست؟.. این نکته خیلی مهمه، چون ما هر کار بعدی ای که بخوایم انجام بدیم نیاز به اتصال PC داریم.. مجدداً باتری رو چک کن... کابل اتصال رو چک کن.. پورت های مختالف رو تست کن.. روی یه PC دیگه تست کن.

+ گارانتی داره؟.. سامسونگ پشتیبانی خوبی داره و اگه توی گارانتی هستی میشه ازش استفاده کرد.

+ اساساً اینطور مشکلات با ریختن مجدد firmware توی دستگاه حل میشه (فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو دانلود می کنی و می ریزیش توی ریشه دستگاهت و خلاص) .. اما اگه دستگاهت رو کلاً PC نشناسه ، نمی دونم چطور میشه این کار رو کرد.

Mahdi/s
24-02-2010, 19:32
اولاً که عذر میخوام بخاطر تاخیر.. من روزی فقط یه بار آنلاین میشم و اون هم همین حدود هستش... ممنون...عذر خواهی براچی...لطف کردی............

+کامپیوترت کلاً شناسایی اش نمی کنه؟ .. یعنی اصلاً هیچ واکنشی نشون نمیده؟ .. انگار که هیچی وصل نیست؟.. این نکته خیلی مهمه،دقیقا...وصل میکنم ...usd..میاد سرچ میکنه .....بعد از اونم فینیش....اما اصلا درایوش نمیاد.......
مجدداً باتری رو چک کن... کابل اتصال رو چک کن.. پورت های مختالف رو تست کن.. روی یه PC دیگه تست کن.چک شد.....:41:

+ گارانتی داره؟.. سامسونگ پشتیبانی خوبی داره و اگه توی گارانتی هستی میشه ازش استفاده کرد.اتفاقا یه ربع پیش داشتم نگاه میکردم....تاریخ انقضا 2010.1..هست.....حالا نمیدونم قبول میکنن یا نه.....

کجا باید برم...؟؟؟من از جمهوری خریدم...باید برم همون مغازه یا نمایندگی سامسونگ..

seymour
25-02-2010, 18:51
دقیقا...وصل میکنم ...usd..میاد سرچ میکنه .....بعد از اونم فینیش....اما اصلا درایوش نمیاد.......چک شد.....:41:

اتفاقا یه ربع پیش داشتم نگاه میکردم....تاریخ انقضا 2010.1..هست.....حالا نمیدونم قبول میکنن یا نه.....

کجا باید برم...؟؟؟من از جمهوری خریدم...باید برم همون مغازه یا نمایندگی سامسونگ..
+یه کلک قدیمی: دستت رو روی دکمه play نگه دار و همینطور که دستت رو نگه داشتی، وصلش کن به PC .. چند لحظه بعد دستت رو بردار از روی این دکمه .. ببین اتفاقی میفته یا نه ..

+حتی اگه تاریخ انقضا تموم شده باشه (که شده ظاهراً) ، بهرحال پشتیبانی اش سرجاشه.. فوقش اینه که باید هزینه ای پرداخت کنی بابت تعمیرش.. میتونی ازشون بپرسی که حدوداً این هزینه چقدر میشه که اگه برات نمی ارزه دنبالش نری...

+ اگه کارت گارانتی یا چیزی داری باید بری سراغ اون.. خیلی به فروشنده ربطی نداره دیگه ..

Mahdi/s
25-02-2010, 21:16
+یه کلک قدیمی: دستت رو روی دکمه play نگه دار و همینطور که دستت رو نگه داشتی، وصلش کن به PC .. چند لحظه بعد دستت رو بردار از روی این دکمه .. ببین اتفاقی میفته یا نه ..الان امتحان کردم ...فرقی نکرد..قبلا میومد usb..رو سرچ میکرد الان اونم نیومد.ولی بازم امتحان میکنم.....یه بار کامپیوتر رو ری استارت کنم..بازم امتحان میکنم....

+حتی اگه تاریخ انقضا تموم شده باشه (که شده ظاهراً) ، بهرحال پشتیبانی اش سرجاشه.. فوقش اینه که باید هزینه ای پرداخت کنی بابت تعمیرش.. میتونی ازشون بپرسی که حدوداً این هزینه چقدر میشه که اگه برات نمی ارزه دنبالش نری...

+ اگه کارت گارانتی یا چیزی داری باید بری سراغ اون.. خیلی به فروشنده ربطی نداره دیگه .. باشه پس فکر کنم باید برم دنبالش.......فقط نمیدونم کجا باید برم....کارت گارانتی هم داره دیگه همنی که تاریخش گذشته.....

=========
ممنون آقا خیلی لطف کردی....من شنبه میرم دنبالش ببینم چی میشه......بازم ممنون..