PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار

haj mohammade
23-02-2010, 15:17
سلام
من يه مشكل دارم.
كلي از عكسهاي خانوادگي ام داخل يك سي دي هست كه
به هيچ وجه نمي توان آن را بر روي كامپيوتر كپي كرد.
لطفا راهنمايي كنيد.
با تشكر:41:

hasibi01
24-02-2010, 00:40
سلام
دوست عزیز اولا با این اسمی که شما برای این پست انتخاب کردی احتمالا تا چند ساعت دیگه این پست بسته میشه
دوما منظور شما از اینکه میگی کپی نمشه چیه آخه تا حالا ندیدم که نشه عکس رو کپی کرد ( البته شاید حافظه درایوت پر شده باشه که در اون صورت پیغام میده که درایو شما جا نداره و باید یک درایو دیگه رو انتخاب کنی )
در مورد مشکلت بیشتر توضیح بده

sobhan1990
24-02-2010, 01:01
سلام

اگر مشکل شما خش دار بودن سی دی است، برای اینکار یه نرم افزاری هست که براتون اطلاعات روی سی دی خش دار را به هارد کپی میکنه.

برای دانلود نرم افزار به لینک زیر برید و توضیحات بیشتر را هم همونجا ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فک میکنم آخرین نسخه این نرم افزار باشه... تقدیم به شما :11:

hasibi01
24-02-2010, 12:13
آره سبحان جان درست میگه ممکنه مشکل از خش دار بودن سی دی شما باشه که میتونید با استفاده از همین نرم افزار مشکل رو حل کنید
البته اگر سی دی رو با مایع ظرفشویی بشوری و با دستمال کاغذی خشک کنی شاید بهتر بشه ( که خیلی هم جواب نمیده :دی ) ولی در بعضی موارد جواب میده موفق باشی :16:

haj mohammade
24-02-2010, 14:27
درسته سي دي خش داره در هر صورت از
راهنمايي شما خيلي ممنونم.
ببخشيد كه مشكلمو بد مطرح كردم

Ship Storm
24-02-2010, 19:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در هنگام ارسال مطالب از یک عنوان مناسب استفاده نمائید.از انتخاب عناوینی از جمله کمک ، تورو خدا کمکم کنید ، خیلی مهم ، هر کی میتونه جواب بده ، نیاز به پاسخ فوری ، یک برنامه ، جطوری میتونم و جملاتی شبیه به این پیغام‌ها جدا خودداری نمایید که طبق قوانین با شما برخورد خواهد شد.برای انتخاب موضوع میتوانید از کلمات کلیدی سؤال خود استفاده کنید.