PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جدا کردن صدا از تصویر

hasibi01
23-02-2010, 10:07
سلام
دوستان من یک سری فایل با پسوند flv از اینترنت دانلود کردم که متاسفانه موبایلم قادر به خوندن اونها نیست ولی من از موسیقی پس زمینه که یک شعر هست خیلی خوشم اومده و میخواهم اون رو در موبایلم داشته باشم
میخواسام ببینم نرم افزاری وجود داره که بشه باهاش صدا رو از تصویر جدا کرد
یا اگر نیست حد اقل یک راه بهم نشون بدید که بتونم باهاش اون فایلهای flv رو در موبایلم نگاه کنم
ممنون :11:

MANSOUR Fan
23-02-2010, 10:27
شما با برنامه قدرتمند Xilisoft Video Converter میتونید این کار رو به راحتی انجام بدید.
برنامه های دیگه ای همچون: Magic Video Converter، Video Convert Master، ImTOO MPEG Encoder Ultimate هم این کار رو انجام میدن.

...ALI...
23-02-2010, 11:23
و همچنین jetaudio نسخه ی آخرش.

hasibi01
23-02-2010, 11:57
ممنون
ولی میشه لینک بدید

ask_bl
23-02-2010, 12:07
Xilisoft Video Converter | برای تبدیل انواع فرمتهای ویدئویی به یکدیگر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
- - - - - -

ImTOO MPEG Encoder نرم افزاری قدرتمند برای تبدیل فرمتهای ویدئویی به سایر فرمتها

hasibi01
24-02-2010, 12:16
ممنون دوست عزیز ولی میشه بگی کدوم یکی بهتر کار میکنه و بیشتر بدرد من میخوره :40: :11:

hasibi01
28-02-2010, 16:29
من این برنامه رو دانلود کردم ولی نتونستم باهاش موسیقی متن رو جدا کنم
میشه یکی بهم بگه چکار باید بکنم

hasibi01
02-03-2010, 00:25
دوستان خواهش میکنم من باید این کار رو انجام بدم
اگر نتونم این کار رو بکنم آبروم میره:37: :45:

Peter-959
02-03-2010, 00:51
در رابطه با جدا کردن فیلم از موسیغی چیزی نمی دونم . اما شما خیلی ساده می تونید با یک نرم افزار ضبط صدا مثل jetaudio هنگامی که فیلم داره پخش میشه صداشو ضبط کنید.
به این صورت که در نرم افزار jetaudio در قسمت Record اگر کارت صداتون Sound Blaster هست what u hearو اگر مارکهای دیگه هست Stereo Mix یا Mixer رو انتخواب کنید و صدا رو ضبط کنید.

Ghaioom
02-03-2010, 07:28
دوست من شما به یه پسوند دیگه تبدیل کن بعد با یولید اینکارو میتونی بکنی. فک کنم یولید اون پسوندی که شما گفتی رو نمیشناسه.

hasibi01
02-03-2010, 11:36
ممنون از بابت راهنمایی

MANSOUR Fan
02-03-2010, 11:53
سلام
یا اگر نیست حد اقل یک راه بهم نشون بدید که بتونم باهاش اون فایلهای flv رو در موبایلم نگاه کنم
ممنون :11:
اون برنامه هایی که خدمتتون عرض کردم، برای تبدیل FLV به سایر پسوندهای ویدیویی بود، که Xilisoft Video Converter عالی هست، و ImTOO MPEG Encoder Ultimate هم در مواقعی که عموم برنامه ها از تبدیل مناسب عاجز هستند به راحتی این کار رو انجام مید،
برنامه Xilisoft Audio Converter هم برای فایلهای صوتی کاربرد داره،
همونجور هم که دوستان عرض کردن، JetAudio هم میتونه کمکتون کنه،
با یولید هم میشه این کار رو انجام داد.

ask_bl
02-03-2010, 12:30
سلام
من به شما پیشنهاد میکنم از این نرم افزار استفاده کنید

دقیقا همون چیزی هست که میخواین ،FLV رو هم ساپورت میکنه :

Audio Extractor: Extract audio tracks from AVI, MPEG, MPG, FLV (Flash Video), Youtube, DAT, WMV, MOV, MP4, 3GP video files and save them as MP3, WAV, iPhone Ringtone, WMA and AC3 formats

AoA Audio Extractor Platinum has more features, such as Audio Conversion, Sound Recording, Voice Changer and Karaoke Sound Recording. In addition, this software also supports numerous audio and video formats.

Here are some key features of "AoA Audio Extractor Platinum":

· Audio Extractor: Extract audio tracks from AVI, MPEG, MPG, FLV (Flash Video), Youtube, DAT, WMV, MOV, MP4, 3GP video files and save them as MP3, WAV, iPhone Ringtone, WMA and AC3 formats.

· It can also be used to save any portion of the audio of a video file.

· Audio Conversion: Convert audio files between different formats, such as MP3, WMA, WAV, M4A, iPhone Ringtone, OGG and AC3.

· Sound Recording (Capture Audio): Record your voice or any sound from microphone, CD/DVD player and any other input line available with your sound card. Save sound recordings directly to MP3, WAV.

· Voice Changer: Change your voice in real time by dragging the slider.

· Karaoke Song Recording You can select a popular song (WAV,MP3) and sing along with the song. AoA Audio Extractor Platinum records your voice while singing, process your voice with real time voice effects

Download

amin1354
02-03-2010, 13:16
با سلام من یه فیلم دوبله فارسی دارم که کیفیت تصویرش خرابه وزبا ناصلی اون فیلمم دارم کیفیت توپ میخواستم ببینم نرم افزلری هست که بشه دوبله رو ازش جدا کرد وبه فیلم با کیفیت چسبوند؟

ask_bl
02-03-2010, 14:32
با سلام من یه فیلم دوبله فارسی دارم که کیفیت تصویرش خرابه وزبا ناصلی اون فیلمم دارم کیفیت توپ میخواستم ببینم نرم افزلری هست که بشه دوبله رو ازش جدا کرد وبه فیلم با کیفیت چسبوند؟
سلام
میتونین با همین نرم افزار، صدا رو در بیارین و از راه زیر صدا رو به فیلم جدید اضافه کنین .
در پست دوم توضیح داده :