PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد adsl

mehdi_halla
22-02-2010, 21:05
سلام.سوال داشتم اینکه زمانی که خط adsl میخریم یه نسخه از قرارداد باید به ما بدن یا نه؟
بعد نرم افزای که حجم مبادله شد رو محاسبه میکنه چیه؟
و اینکه میشه spliter به یکی از انشعابات خط تلفن داخل اتاق ها (نه دم در خونه) وصل بشه ؟
و سوال آخر اینکه میشه همزمان از دو شرکت adsl گرفت؟

borzeh
22-02-2010, 21:11
بله - قرار داد می دن که پرینتر شرکت هست
( در حقیقت به فاکنور هست)

راستش اسم نرم افزارو نمی دونم ولی شرکت به شما پنل می ده و از پنل میتونید ببینید
اما اگه منظورتون اینه خودتون حساب کنید کافیه هر بار قبل از قطع شدن میزان جابجایی را یادداشت کنید

spliter به هر پریزی از خطی که روش adsl دارید باید وصل بشه تا بوق داشته باشید (به تعداد تلفن ها - spliter)

موفق باشید

mehdi_halla
22-02-2010, 21:41
ممنون.
سوال آخری؟

mehrdad38
22-02-2010, 22:01
سلام.سوال داشتم اینکه زمانی که خط adsl میخریم یه نسخه از قرارداد باید به ما بدن یا نه؟
بعد نرم افزای که حجم مبادله شد رو محاسبه میکنه چیه؟
و اینکه میشه spliter به یکی از انشعابات خط تلفن داخل اتاق ها (نه دم در خونه) وصل بشه ؟
و سوال آخر اینکه میشه همزمان از دو شرکت adsl گرفت؟

بله يه نسخه از قرار داد بايد به شما داده بشه كه داراي مهر و امضاي شركت مربوطه هست.

بله نرم افزاري بنام DU Meter وجود داره كه حجم مبادله شده اعم از دانلود و آپلود رو به صورت روزانه، هفتگي و ماهيانه محاسبه مي كنه و در بين نرم افزارهاي موجود بي نظير هست.

مسلما روي يه خط تلفن همزمان نمي شه از 2 شركت ADSL گرفت اما براي 2 خط مختلف ميشه و مانعي نداره.

mehdi_halla
25-02-2010, 00:26
ممنون از لطف دوستان.یه سوال دیگه هم داشتم:
چرا sent و received تقریبا یکی هستن .در حالی که با دایال آپ معمولا sent یک چهارم و یا کمتر هستش .

day777
28-02-2010, 22:33
دوستان من اين مدل مودم رو برام گرفتن ASUS DSL-X13 نصب كردنش مثل 602 هست؟ كسي قيمت اين مدل رو ميدونه ؟ يه سوال ديگه اينكه من برا هر پريز تلفن يه دونه اسپليتر بگيرم بهتر يا يه مسير طولاني (10-15 متر) از در خونه سيم كشي كنم تا مودم و اسپليتر رو رو ورودي خط بزارم؟

hamed3252006
20-03-2010, 01:26
دوستان من اين مدل مودم رو برام گرفتن ASUS DSL-X13 نصب كردنش مثل 602 هست؟ كسي قيمت اين مدل رو ميدونه ؟ يه سوال ديگه اينكه من برا هر پريز تلفن يه دونه اسپليتر بگيرم بهتر يا يه مسير طولاني (10-15 متر) از در خونه سيم كشي كنم تا مودم و اسپليتر رو رو ورودي خط بزارم؟
برادر من هم مشکل تو رو دارم .