PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پسورد جی میلم -- شده چیکار کنم؟

naztoole
22-02-2010, 13:45
هر چی ایمیل تو جی میل میسازم پسوردش -- میشه میگه پسورد اشتباهه caps lock در کیبورد هم غیر فعاله

چیکار کنم؟ برام خیلی ممهه باید بی خیالش بشم یا راهی هست؟ چطوری هکم کرده؟ من از نود32 به روز شده استفاده میکنم سیستمو اسکن کردم ویروس نداشت فایروال ویندوز هم فعاله ولی پیغامی نداد

چه طوری -- شدم؟ یعنی هر چی ایمیل برام بیاد اون هکر نامرد میشینه میخونه؟

joe_satriani
22-02-2010, 17:34
هر ايميلي كه ميسازي اينطوري ميشه؟؟؟؟؟
ميشه يه عكس بگيري كامل از مراحل وارد كردن ايميلت و پسوردت اينجا بذاري؟؟!!!
ممنون.

naztoole
23-02-2010, 11:37
هر ايميلي كه ميسازي اينطوري ميشه؟؟؟؟؟
ميشه يه عكس بگيري كامل از مراحل وارد كردن ايميلت و پسوردت اينجا بذاري؟؟!!!
ممنون.

سلام تو یاهو .... نمیشم ولی تو جی میل چرا

عکس نمیخاد میرم تو جی میل بعد مینویسه پسورد اشتباهه

ایناهاش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

joe_satriani
23-02-2010, 18:56
بسيار خوب. حالا منظورتون رو هم از اينكه گفتين "caps lock در کیبورد هم غیر فعاله" يعني چي؟ يعني اينكه Caps Lock خاموش هست؟
بگين تا يه نتيجه گيري كنم اگه بشه.

naztoole
24-02-2010, 09:47
بسيار خوب. حالا منظورتون رو هم از اينكه گفتين "caps lock در کیبورد هم غیر فعاله" يعني چي؟ يعني اينكه Caps Lock خاموش هست؟
بگين تا يه نتيجه گيري كنم اگه بشه.

آره دیگه منظورم همونه یعنی خاموشه غیر فعاله چون اگه اون روشن باشه حروف به صورت بزرگ نوشته میشه و با پسورد اصلی فرق میکنه و جی میل پیغام پسورد خطا میده یعنی میخام بگم اشکال از اون نیست خب حالا چیکار کنیم؟

naztoole
27-02-2010, 07:58
آره دیگه منظورم همونه یعنی خاموشه غیر فعاله چون اگه اون روشن باشه حروف به صورت بزرگ نوشته میشه و با پسورد اصلی فرق میکنه و جی میل پیغام پسورد خطا میده یعنی میخام بگم اشکال از اون نیست خب حالا چیکار کنیم؟

خب نتیجه گیری چی شد؟

peahman
27-02-2010, 13:17
خب نتیجه گیری چی شد؟
برادر من بعد از 22 بهمن برای خیلی ها اینطوری شد
یکیش هم خوده من

joe_satriani
27-02-2010, 17:28
خب نتیجه گیری چی شد؟

والله به نتيجه اي نرسيدم :31:
اما يه مدتي هست كه جيميل به درستي كار نميكنه ، داخل نميره. اما الا 2روزه كه درست شده. شما امتحان كن ببين موفق ميشي دوباره وارد شي؟!!!
راستي چند بار اينكار و انجام دادي ؟ چون اگه 5-6 بار پشت سر هم سعي كني بري داخل و اشتباه رمز رو بدي اسم كاربريت واسه چندروز مسدود ميشه.

naztoole
28-02-2010, 08:30
والله به نتيجه اي نرسيدم :31:
اما يه مدتي هست كه جيميل به درستي كار نميكنه ، داخل نميره. اما الا 2روزه كه درست شده. شما امتحان كن ببين موفق ميشي دوباره وارد شي؟!!!
راستي چند بار اينكار و انجام دادي ؟ چون اگه 5-6 بار پشت سر هم سعي كني بري داخل و اشتباه رمز رو بدي اسم كاربريت واسه چندروز مسدود ميشه.

دوست عزیز الان هم امتحان کردم نشد یه نفر پسوردو کش رفته و اومده تو ستینگ جی میل و پسورد رو عوض کرده حالا چه جوری نمیدونم میگن این جور نرم افزارهای جاسوسی رو به روزترین و قویترین آنتی ویروسها هم نمیتونن تشخیص بدن

مشکل اصلا اختلال در جی میل نیست چون اون موقع که هیشکی نمیتونست بره تو جی میل من با شیلترشکن میرفتم اما الان که اختلال رفع شده پسورد کار نمیکنه

حیف شد پس راهی نداره؟:19:

sepid12ir
28-02-2010, 16:14
دوست عزیز الان هم امتحان کردم نشد یه نفر پسوردو کش رفته و اومده تو ستینگ جی میل و پسورد رو عوض کرده حالا چه جوری نمیدونم میگن این جور نرم افزارهای جاسوسی رو به روزترین و قویترین آنتی ویروسها هم نمیتونن تشخیص بدن

مشکل اصلا اختلال در جی میل نیست چون اون موقع که هیشکی نمیتونست بره تو جی میل من با شیلترشکن میرفتم اما الان که اختلال رفع شده پسورد کار نمیکنه

حیف شد پس راهی نداره؟:19:

میگم شما احیانا دشمنی چیزی داری ؟ :41: که پسور ایمیلهاتون را ه.ک میکنن !!!

به هر حال، باید خودتون هم ه.ک یادبگیری شاید راهی باشه :27:....
شما وقتی وارد gmail.com میشی، قسمت can't access your mail را بزن.... بعد روی لینک password recovery page کلیک کنید... در آن قسمت میتونید با جواب دادن به سوالهایی که ازتون پرسیده میشه یک پسورد جدید بگیرین (البته باید جواب تمام سوالهایی که در هنگام ساخت اکانتتون پرسیده شده را یادتون باشه تا انشالله نتیجه بگیرین. )

darvish1900
28-02-2010, 18:59
دوست عزیز آیا با کامپیوتر یا مرور گر دیگری تست کردی

من دقیقا با این مشکل بعضی مواقع روبرو شدم در فایرفاکس همون موقع با اکسپلوره وارد شدم

Dew Drop
01-03-2010, 01:06
هر چی ایمیل تو جی میل میسازم پسوردش -- میشه میگه پسورد اشتباهه caps lock در کیبورد هم غیر فعاله

چیکار کنم؟ برام خیلی ممهه باید بی خیالش بشم یا راهی هست؟ چطوری هکم کرده؟ من از نود32 به روز شده استفاده میکنم سیستمو اسکن کردم ویروس نداشت فایروال ویندوز هم فعاله ولی پیغامی نداد

چه طوری -- شدم؟ یعنی هر چی ایمیل برام بیاد اون هکر نامرد میشینه میخونه؟

سلام
شما ميتونيد پسوردتون رو عوض كنيد, can't access your mail رو كه زدين بعد forget password ,تازه جي ميل سوال نمي پرسه,ايميلي كه موقع عضو شدن رو داديد بدونيد كافيه!!!

naztoole
01-03-2010, 08:52
دوست عزیز آیا با کامپیوتر یا مرور گر دیگری تست کردی

من دقیقا با این مشکل بعضی مواقع روبرو شدم در فایرفاکس همون موقع با اکسپلوره وارد شدم

سلام با اکسپلورر هم نمیاد اما در سیستم دیگه اجرا نکردم یکی دیگه هم گفته بود برو در جای دیگه امتحان کن

سلام
شما ميتونيد پسوردتون رو عوض كنيد, can't access your mail رو كه زدين بعد forget password ,تازه جي ميل سوال نمي پرسه,ايميلي كه موقع عضو شدن رو داديد بدونيد كافيه!!!

اینکار رو کردم اما سوالها خیلی خیلی زیاد هست و بی خیالش شدم

مورد دشمنی هم درسته این کار از قصد بوده که ایمیلم ه.........ک بشه

naztoole
03-03-2010, 08:26
در یک سیستم دیگه هم امتحان کردم نشد

sepid12ir
03-03-2010, 20:55
تنها راه همونی هست که گفتم .... مگر اینکه با ه.ک هم بتونید پسورد را پیدا کنید که کمی بعید به نظر میرسه مگه اینکه شخص واردی را تو این زمینه بشناسی...

naztoole
07-03-2010, 18:01
امروز وقتی خواستم برم تو جی میل اینو دیدم

معنیش چیه؟ یعنی اکانتم کلا برداشته شده؟ اگه اینجوری باشه خیلی عالیه بهتر از اینه که دست کسی بیفته

sepid12ir
08-03-2010, 16:13
امروز وقتی خواستم برم تو جی میل اینو دیدم

معنیش چیه؟ یعنی اکانتم کلا برداشته شده؟ اگه اینجوری باشه خیلی عالیه بهتر از اینه که دست کسی بیفته

ایمیلتون به دلیل رعایت نکردن قوانین سرویس جیمیل (توسط کاربر)از کار افتاده ...

اشاره ای هم به امکان دوباره فعال کردن اکانت میلتون نکرده ... به نظر میرسه باید این اکانت را ببوسین بذارین کنار برا همیشه :46:

naztoole
08-03-2010, 17:02
ایمیلتون به دلیل رعایت نکردن قوانین سرویس جیمیل (توسط کاربر)از کار افتاده ...

اشاره ای هم به امکان دوباره فعال کردن اکانت میلتون نکرده ... به نظر میرسه باید این اکانت را ببوسین بذارین کنار برا همیشه :46:
میشه بفرمایید کدوم قانون رو مثلا بنده رعایت نکردم؟ میشه مثال بزنید؟

sepid12ir
09-03-2010, 01:53
دوست عزیز من بی تقصیرم :41: من تنها از روی عکس جوابتون را دادم... نوشته شده : accounts are disabled because of a perceived violation in Terms of Service or Products Terms of service .... که این در واقع به این معنی است که معمولا اکانتها به دلیل رعایت نشدن حقوق و قوانین تعیین شده توسط جیمیل غیرفعال میشن ... مطمئنا به خاطر دارین، وقتی شما اکانت جدید میسازین برا تائید قوانین تعیین شده قسمتی را تیک میزنید و در واقع ملزم به رعایت ان قوانین هستین... و در صورت رعایت نکردن ممکنه اکانت غیر فعال بشه (حالا این قوانین چی هستند ، من خودم نمیدونم!!)....

متاسفانه این مشکل برای شما پیش اومده که البته در این محدودیتهایی که جدیدا در دسترسی به جیمیل گذاشتن کمی طبیعی است.....

naztoole
20-07-2010, 14:45
سلام بالاخره فهمیدم چرا اینجوری شده؟ من ایمیلهای زیادی رو به آدرسهای مختلف میفرستادم اینکار رو پشت سرهم انجام دادم زیاد ! بعد جی میل من رو به عنوان یک فرد یا یک ماشین که ایجاد اسپم میکنه تشخیص داده و اکانتمو مسدود کرده پس در نتیجه ایمیل من -- نشده ! گرفتید چی شد؟