PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي و مشاوره فوري جهت خريد mp3 player و هدست مناسب - فوري

vahidreza2007
22-02-2010, 13:21
با سلام خدمت دوستان گلم و اساتيد محترم بخش .

اول از هر چيزي بگم كه از اين بخش پر بار و غني و بسيار خوب خيلي استفاده كردم و از همه دوستان تشكر ميكنم .

دوستان من بعد از بررسي هاي مختلف و سنجش نياز هاي خودم و بودجه اي كه مي تونستم نهايتا بهش اختصاص بدم براي خريد mp3 پلير خوب و با كيفيت عالي و صداي شفاف و قوي و هدست قوي و خوب و با كيفيت عالي و صداي شفاف به اين دو مورد زير رسيدم :

1-Sansa Clip - 2GB

Sandisk

قیمت :
50,600
تومان

رنگ مشكي

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و لينك فروش اينترنتي كه مي خوام از انجا بخرم هم اين هستش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2- Earphones Creative EP-240 ايرفون كريتيو

نــــــام کالا : Creative EP-240

قيـــــــــمت : 17,000 تومان

اينم لينك فروش اينترنتي كه مي خوام از انجا بخرم

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من با توجه به نيازهاو توقعات خودم تو اين مورد كه گوش دادن به موسيقي با كيفيت خوب و عالي و به مدت هر روز 8 ساعت و با صداي شفاف و

تفكيك پذيري قابل قبول و با بودجه نهايت 70 تومن به اين انتخاب ها رسيدم .

اولا : مي خواستم ببينم انتخاب هايي كه كردم خوب هستند و جوابگو نياز هاي من هستند ؟

دوم : اينكه من خودم مي خوام تا 2 روز اينده بيام تهران به نظرتون خودم برم حضورا بخرم يا اينكه از همين دو تا فروشگاه سفارش بدم بياد

اگه خريد حضوري صلاحه لطفا يه ادرس دقيق يه نمايندگي و يا جايي رو كه اين دو تا رو بتونم به راحتي پيدا كنم و بخرم رو به من بديد تا برم از همون

جا بخرم .

سوم اينكه اين دو تا ساخت كجا هستند ؟

درمورد كيفيت ساختشون اگه ميشه يكم هم توضيح بديد ممنون ميشم

فقط دوستان من 2 روزه ديگه ميرم تهران اگه ميشه به اين سوال ها جواب بدين ممنون ميشم مخصوصا سوال دوم من قسمت دومش :10:

seymour
22-02-2010, 19:50
شرمنده بخاطر تاخیر . من روزی فقط یکبار همین حدود آنلاین میشم..

//

پلیر خیلی خوبی انتخاب کردی و clip یه گزینه بسیار باکیفیت در این حدود قیمته.. هرچند من بهت توصیه می کنم حافظه بالاتری انتخاب کنی.. 2 گیگ واقعا کمه... از نظر من 100% ارزش داره که برای 4 گیگ 20 تومن بیشتر بدی...

کمپانی اساساً امریکاییه و محصولاتش رو هم در کشورهای آسیایی تولید می کنه .. زیاد مساله مهمی نیست و این مدل، تقلبی نداره ...

خرید حضوری: پاساژ پایتخت - واحد 174

//

هدفون : من فکر می کنم اگه یه in ear بخری کیفیت صدای بهتری بدست بیاری .. برو یدونه EP630 بخر که 15-16 تومنه ، اما کیفیت صدای خیلی خوبی داره .. این هدفونی که مدنظر شماست هم گزینه خیلی خوبیه، اما ep630 از اونجا که صدای مجیط رو حذف می کنه بهتره..

حرید حضوری: نمایندگی های کریتیو که توی هر پاساژ یکی دوتا هست..

قطعاً خرید حضوری به خرید آنلاین ترجیح داره..

vahidreza2007
22-02-2010, 20:02
ممنون از شما جناب سيمور عزيز

اول بگم كه واقعا از بودن عزيز با دانشي مثل شما واقعا خوشحالم .

و اينكه من 2 گيگ رو بر اساس نيازي كه داشتم در نظر گرفتم . البته حرف شما هم كاملا متين هستش و به احتمال زياد 4 گيگش رو بگيرم .

دوست جونم ميشه ادرس دقيق اين پاساژ پايتخت رو بدين ممنون ميشم . اخه زياد به خيابون هاي تهران وارد نيستم . و منظور از واحد همون مغازه شماره 174 هستش هست ديگه .

ور در مورد هدفون بگم كه من با اين اين اير ها مشكل دارم :31: گوشم رو اذيت ميكنه . شايدم اون با من شكل داره واسه همين از اين مدل انتخاب كردم . تواين مدل ها به نظرتون انتخابم خوب بوده يا تو اين رنج انتخاب بهتري ميشه كرد از اين مدل .

و اينكه قيمت هايي كه زدم واسه اين دو تا درست هستند يا كم و زياد هستش از اين . به نظرم خريد حضوري رو ميشه با تخفيف بيشتر گرفت . اين طور نيست .
راستي من تو سايت چاره سفارشم رو ثبت كردم و اونا زنگ زدن كه پول رو بريز بفرستيم . لازمه من زنگ بزنم بهشون بگم كه ديگه نمي خوام يا پول رو نريزم كفايت مي كنه . البته فكر كنم زنگ بزنم بهتر باشه و انساني تر باشه . :31:

بازم اگه سفارشي واسه خريد اين دو تا داريد من گوش ميدم و اينكه چه مواردي رو بايد رعايت كنم موقع خريد از بابت گارانتي و ....

---------- Post added at 08:02 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

جناب سيمور اگه حدود تقريبي قيمت 4 گيگ اين مدل رو دارين وقيمت تقريبي اون هدست رو ممنون ميشم لطف كنيد . تا قيمت ها دستم باشه ..

seymour
23-02-2010, 19:19
ممنون از شما جناب سيمور عزيز

اول بگم كه واقعا از بودن عزيز با دانشي مثل شما واقعا خوشحالم .

و اينكه من 2 گيگ رو بر اساس نيازي كه داشتم در نظر گرفتم . البته حرف شما هم كاملا متين هستش و به احتمال زياد 4 گيگش رو بگيرم .

دوست جونم ميشه ادرس دقيق اين پاساژ پايتخت رو بدين ممنون ميشم . اخه زياد به خيابون هاي تهران وارد نيستم . و منظور از واحد همون مغازه شماره 174 هستش هست ديگه .

ور در مورد هدفون بگم كه من با اين اين اير ها مشكل دارم :31: گوشم رو اذيت ميكنه . شايدم اون با من شكل داره واسه همين از اين مدل انتخاب كردم . تواين مدل ها به نظرتون انتخابم خوب بوده يا تو اين رنج انتخاب بهتري ميشه كرد از اين مدل .

و اينكه قيمت هايي كه زدم واسه اين دو تا درست هستند يا كم و زياد هستش از اين . به نظرم خريد حضوري رو ميشه با تخفيف بيشتر گرفت . اين طور نيست .
راستي من تو سايت چاره سفارشم رو ثبت كردم و اونا زنگ زدن كه پول رو بريز بفرستيم . لازمه من زنگ بزنم بهشون بگم كه ديگه نمي خوام يا پول رو نريزم كفايت مي كنه . البته فكر كنم زنگ بزنم بهتر باشه و انساني تر باشه . :31:

بازم اگه سفارشي واسه خريد اين دو تا داريد من گوش ميدم و اينكه چه مواردي رو بايد رعايت كنم موقع خريد از بابت گارانتي و ....

---------- Post added at 08:02 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

جناب سيمور اگه حدود تقريبي قيمت 4 گيگ اين مدل رو دارين وقيمت تقريبي اون هدست رو ممنون ميشم لطف كنيد . تا قيمت ها دستم باشه ..

جناب سيمور ممنون ميشم به سوالات بالايي من چواب بدين و اينكه موقع خريد براي اطمينان از سلامت پلير بايد چه تستي انجام بدم . يا اصلا تست مي خواد يا نه
لطف داری.

//

آدرس: پاساژ پایتخت (بالاتر از میدان ونک - روبرو برج های اسکان) ... طبقه اول -واحد 174 (چک سیستم) -- 88775130

//

هدفون: اگه In ear راحت نیستی، بله EP240 انتخاب خیلی خوبیه و من خودم هم خیلی وقت پیش که دستم به مدلهای گرونتر نمی رسید این رو داشتم .. e10 از سونی هم انتخاب بدی نیست...

//

قیمت ها: تقریباً همین هستند ..

//

خرید آنلاین در مقابل خرید حضوری: بله - خرید حضوری مزایای زیادی داری که یکی اش هم بحث چونه اس! ... من هم فکر می کنم اگه بهشون زنگ بزنی و کنسل کنی بهتر باشه.

//

خب طبیعتاً وقتی خرید رو قطعی کنی و پول رو بدی (به قول فروشنده ها : تصفیه کنی!) جعبه رو باز می کنی، دستگاه رو روشن می کنی و هدفون رو وصل می کنی (حالا هدفونی که خریدی واسه اش یا هدفون خودش - فرقی نداره) صدا رو کم و زیادمی کنی و دقیق گوش میدی .. به بدنه دستگاه دقت می کنی که ضربه یا خط و خش نداشته باشه... جعبه رو چک می کنی که محتویاتش کامل باشه .. در مورد گارانتی حتماٌ سوال می کنی... صفحه نمایش رو هم دقیقاً بررسی می کنی که مشکلی نداشته باشه..

ایشالا مشکلی پیش نیاد.

vahidreza2007
26-02-2010, 11:50
با سلام

من ديروز اين سانسا پلير رو گرفتم . و از كيفيت صدا و بلندي ان و كيفيت خود دستگاه هم راضي هستم .

ولي ديروز به كل يادم رفت هدست رو بگيرم . من واسه اين كار 2 تا 3 مدل در نظر دارم . از دوستان با تجربه و اساتيدي مثل سيمور

عزيز مي خوام در اين انتخاب هم به من مشاوره بدند ممنون .

----------------------------------------------------------------------------------------------
1- Earphones Creative EP-480 ايرفون كريتيو
مبدل آهنربای کم یاب 15 میلی متری

واکنش فرکانس:20 هرتز تا 20 کیلوهرتز

حساسیت:112 دسی بل

موجود در رنگهای آبی، صورتی، سفید و مشکی

Specifications
Feature Description
Driver Units 15mm rare earth magnet transducer
Frequency Response 20Hz ~ 20kHz
Impedance 32 ohms
Sensitivity 112dB
Cord Length 1.2m
Input Plugs 3.5mm stereo miniplug
Net Weight 15g (without packaging)

قيـــــــــمت : 13,500 تومان

-------------------------------------------------------------------------------------------

2- Earphones Creative EP-240 ايرفون كريتيو
یک باس نیرومند که از جنس نئودینیوم مگنت درایورز و ورودیهای باس که قابل تنظیم است

یک صدای طبیئی برای تمام موزیکهای که بصورت دیجیتال است

فیشی با روکش طلائی که صدای طبیئی را پخش میکند

Specifications
Feature Description
Driver Units 15mm Neodymium magnet
Frequency Response 30Hz-19kHz
Impedance 32ohms
Sensitivity (1kHz) 110dB/mW
Cord Length 1.2m
Net Weight 15g (without packaging)
Input Plug 3.5mm gold-plated plug

قيـــــــــمت : 17,000 تومان

----------------------------------------------------------------------------------------
من در نتيجه گيري اخر به اين دو انتخاب رسيدم . الان دوستان و اساتيد لطف كنند بفرماييند كه كدوم يكي از اينها از اون يكي از هر لحاظ بهتره و كارايي و كيفيت بالايي داره و با سانسا بهتر مچ ميشه و كيفيت صداي عالي و شفافي ميده .

ممنون ميشم تو اين قدم هم بنده رو راهنمايي كنند .

راستي دوستان تو اين رنج قيمت و تا سقف نهايتا 17 تا 20 ميشه انتخاب بهتر و باكيفيت تر و با دوام تر و سر تر از اين دو مدل كرد يا نه ؟ البته از همين نوع هدست ها باشه .

peaceful1
26-02-2010, 11:56
حتما باید از این مدل ها باشه؟ تو این ها خیلی خوب پیدا نمشه هدفون in ear یا روی گوش فکر کنم بهتر باشه

vahidreza2007
26-02-2010, 12:02
با in ear كه اصلا راحت نيستم و اون روي گوشي هم زياد خوشم نمياد . حالا از اين مدل هايي كه گفتم بهترين انتخاب كدوم مي تونه باشه كه من رو از لحاظ كيفيت و شفافيت و بلندي صدا راضي كنه ؟

seymour
26-02-2010, 19:12
با in ear كه اصلا راحت نيستم و اون روي گوشي هم زياد خوشم نمياد . حالا از اين مدل هايي كه گفتم بهترين انتخاب كدوم مي تونه باشه كه من رو از لحاظ كيفيت و شفافيت و بلندي صدا راضي كنه ؟
به نظر من EP480 رو بگیر اگه هنوز گیر میاد... مدلی بود که قدیم ها روی پلیرهای خود کریتیو می بستند و امتحانش رو پس داده..

باز هم به این نکته توجه کن که هدفون های in ear درسته که اول شاید قدری غیرعادی به نظر بیان و خیلی ها از این ایده که یه چیزی بره تو گوششون خوششون نیاد، اما بحث عادته و اصلاً بعد از یه مدت اگه earbud بذاری ممکنه اعصابت خورد بشه!! ... حالا اگه مسایل دیگه مطرحه بجز فرم هدفون های In ear که هیچ...

ضمناً یه نکته دیگه علیه خرید earbud ها (هدفونهای غیر in ear مثل ep480 و..) اینه که اگه قراره 15 تومن بدی و اینا رو بخری، شاید کیفیت صدا انقدری ارتقا پیدا نکنه نسبت به هدفون اولیه دستگاه... به اندازه 5 تومن!

vahidreza2007
26-02-2010, 22:32
سيمور عزيز من رو دو دل :31: كردي رفت

ولي حالا اگه اين طوري در نظر بگيريم كه انتخاب ما بشه EP480 . حالا به نظرت مقدار تفاوت اين با مدل با فابريك روي خود پلير چقدر هستش ؟ يعني تفاوت محسوسي رو ميشه پيدا كرد توش يا نه . اگه اره كه من اينو بخرم اگه هم نه كه برم از يكي از دوستام از اين in ear يه كي دو روز قرض بگيرم تا ببينم ميشه بهش عادت كرد يا نه .

و اينكه شما خودتون اين دو مدل Creative EP-240 و Creative EP-480 رو داشتين يا ازشون استفاده كردين ؟ كدوم مي تونه صداها رو خوب تفكيك كنه از هم و اينكه چرا 240 از 480 گرونتر هستش ؟ ممنون ميشم به اين سوال ها هم جواب بدين

prowler88
27-02-2010, 01:18
به نظر من مزیت های earbud بیشتر از یکی دو مورده:
1. صدای محیط رو کاملا ایزوله می کنه و مثلا اگه تو خیابون, ماشین, اتوبوس, یا حتی هواپیما باشی صدای محیط خیلی کم خواهد بود و در نتیجه از موسیقی بیشتر لذت می بری.
2. موقع موزیک گوش کردن اطرافیانت گوش درد نمی گیرن! یعنی صدای کمتری به بیرون درز می کنه.
3. همون طور که محمد گفت درسته که اول یه مقدار ممکنه برای کسی که تا حالا استفاده نکرده غیرعادی باشه ولی مطمئن باش خیلی راحت تر از earbud هست. من خودم یه مدت earbud میذاشتم تو گوشم لاله ی گوشم به طرز فجیعی درد می گرفت.
4. چون یه مقدار با گوش فاصله داره در نتیجه یه سری جزئیات آهنگ ممکنه شنیده نشه.
5. و یه مساله ی خیلی مهم این که اصولا in-ear از نظر bass خیلی بهتره. earbud که استفاده کنی اصلا بیس رو احساس نمی کنی ولی in-ear میزنه تو مغزت.
6. ....

seymour
27-02-2010, 17:55
سيمور عزيز من رو دو دل :31: كردي رفت

ولي حالا اگه اين طوري در نظر بگيريم كه انتخاب ما بشه EP480 . حالا به نظرت مقدار تفاوت اين با مدل با فابريك روي خود پلير چقدر هستش ؟ يعني تفاوت محسوسي رو ميشه پيدا كرد توش يا نه . اگه اره كه من اينو بخرم اگه هم نه كه برم از يكي از دوستام از اين in ear يه كي دو روز قرض بگيرم تا ببينم ميشه بهش عادت كرد يا نه .

و اينكه شما خودتون اين دو مدل Creative EP-240 و Creative EP-480 رو داشتين يا ازشون استفاده كردين ؟ كدوم مي تونه صداها رو خوب تفكيك كنه از هم و اينكه چرا 240 از 480 گرونتر هستش ؟ ممنون ميشم به اين سوال ها هم جواب بدين
آخر اون پست قبلی ام گفتم، به نظرم 480 و 240 به اندازه 5 تومن بهتر باشه!! ... حالا دیگه خیلی اصرار می کنی 6-7 تومن!

//
بله - هر دو مدل رو داشته ام... (من کلاً سعی می کنم از هر پلیر و هدفونی همیشه یه دوست و آشنایی که اون مدل رو داره رو دم دست داشته باشم تا اگه لازم شد تست کنم یا دوباره تست کنم، بتونم ازشون کمک بگیرم.. مثلاً سانسا کلیپ به همین ترتیب .. یا خیلی از هدفون ها به همین ترتیب...)...از هر دو در حد قیمتشون راضی بوده ام...

//
علت اصلی ارزونتر بودن 480 اینه که 1-2 سال قدیمی تر از 240 هستش... من شخصاً 480 رو ترجیح میدم اگه گیر بیاد..

vahidreza2007
27-02-2010, 18:47
سيمور جان من تسليم شدم اقا . :31:

قبول من از اين مدل اين اير انتخاب مي كنم . چون مي خوام واقعا از كيفيت موسيقي كه گوش ميدم لذت ببرم .

حالا بهترين انتخابي كه نهايتا و نهايتا تا 20 تومن مي تونم انجام بدم چي هستش ؟

كه كيفيت و شفافيت و تفكيك پذيري صدا ها رو به بهترين شكل ممكن انجام بده .

قيمتش هم حداكثر حداكثر از 20 تومن بالا نباشه . و اينكه خودتون هم تاييدش كنيد كيفيت اون رو ؟

نظرتون در مورد اين مدل چي هستش :

Earphones Creative EP-630 ايرفون كريتيو

آهن ربای نئودیمیوم پرقدرت برای تولید صدای شفاف

کلاهکهای سیلیکونی گوشی برای حذف صدای مزاحم محیط

کابل مسی فاقد اکسیژن با روکش طلا برای ارائه موسیقی بدون نویز

واکنش فرکانس: 6 هرتز تا تا 23 کیلوهرتز

حساسیت: 106 دسی بل

موجود در رنگهای مشکی و سفید

Specifications:
Feature Description
Driver Units 9mm Neodymium magnet transducer
Frequency Response 6Hz ~ 23kHz
Impedance 16ohms
Sensitivity 106dB
Cord Length 1.2m (Oxygen-Free Copper Cable)
Input Plugs 3.5mm stereo gold-plated miniplug
Net Weight 9g (without packaging)

قيـــــــــمت : 18,000 تومان

vahidreza2007
27-02-2010, 18:54
اگه اين مدل رو تاييد ميكنيد . لطفا يه ادرسي بدين كه ترجيحا تو پاساژ رضا باشه و من برم بخرم اين مدل رو ؟

و اينكه تو اين رنج قيمت ميشه انتخاب بهتري كرد يا نه ؟

prowler88
28-02-2010, 13:04
راستی محمد جان تفاوت صدای EP630 و EX35 چه طوریه؟

seymour
28-02-2010, 19:46
اگه اين مدل رو تاييد ميكنيد . لطفا يه ادرسي بدين كه ترجيحا تو پاساژ رضا باشه و من برم بخرم اين مدل رو ؟

و اينكه تو اين رنج قيمت ميشه انتخاب بهتري كرد يا نه ؟

سيمور جان من تسليم شدم اقا . :31:

قبول من از اين مدل اين اير انتخاب مي كنم . چون مي خوام واقعا از كيفيت موسيقي كه گوش ميدم لذت ببرم .

حالا بهترين انتخابي كه نهايتا و نهايتا تا 20 تومن مي تونم انجام بدم چي هستش ؟

قيمتش هم حداكثر حداكثر از 20 تومن بالا نباشه . و اينكه خودتون هم تاييدش كنيد كيفيت اون رو ؟

نظرتون در مورد اين مدل چي هستش :

Earphones Creative EP-630 ايرفون كريتيو

آهن ربای نئودیمیوم پرقدرت برای تولید صدای شفاف

کلاهکهای سیلیکونی گوشی برای حذف صدای مزاحم محیط

کابل مسی فاقد اکسیژن با روکش طلا برای ارائه موسیقی بدون نویز

واکنش فرکانس: 6 هرتز تا تا 23 کیلوهرتز

حساسیت: 106 دسی بل

موجود در رنگهای مشکی و سفید

Specifications:
Feature Description
Driver Units 9mm Neodymium magnet transducer
Frequency Response 6Hz ~ 23kHz
Impedance 16ohms
Sensitivity 106dB
Cord Length 1.2m (Oxygen-Free Copper Cable)
Input Plugs 3.5mm stereo gold-plated miniplug
Net Weight 9g (without packaging)

قيـــــــــمت : 18,000 تومان
یه خواهش: نیازی نیست عکس یا مشخصات این مدلها رو بذارید.. البته شما لطف می کنید ولی مساله اینه که ما همه این مدلها رو می شناسیم (رفت و آمد خانوادگی باهاشون داریم! -- شوخی) و اگه هم لازم باشه شخصاً درباره شون سرچ می کنیم .. ممنون..
در این حدود قیمت میشه گفت همین 630 بهترین انتخابیه که میشه کرد . (البته یه برادر به نام 635 هم داره که اساس تفاوتشون اینه که اون بندگردن داره -- تفاوت صدای ریزی هم از نظر من دارن که شاید خیلی مهم نباشه-- قیمت اون هم همین 20 تومنه)

در بازار رضا، یه فروشگاه هست وسط یکی از راسته ها (الان یادم نیست راسته شمالی یا جنوبی .. شاید شمالی .. اما بهرحال دقیقاً وسط راسته اس و اگه از در ورودی خیابون ولیعصر وارد بشی، سمت راست واقع شده) ، اون نمایندگی کریتیو توی اون پاساژه .. هرچند میتونی یه تاکسی سوار بشی و چند صد متر بالاتر ، پاساژ ایران بری که دوتا نمایندگی کریتیو معتبرتر داره .. میل خودت.

ضمنا، بعنوان یه توصیه دوستانه، انتظارات رو معقول در نظر بگیر تا خدای نکرده یه وقت سرخورده نشی.. البته میدونم که خودت هم حواست هست، اما جملاتی مثل :

خطرناکه!! ... توجه کن که بودجه ای که شما برای هدفون در نظر گرفتی یه بودجه پایینه (درسته -- از نظر مصرف کننده ایرانی بالاست؛ اما کلاً دارم عرض می کنم) و اگه میخواستی 100 تومن هم هزینه کنی، باز نمی شد تضمین داد که این جمله بالا واسه اش صدق کنه!! ...

حالا این دفعه از اونور پشت بوم نیفتیم که "پس یعنی من دارم آشغال می خرم؟!" .. نه - 630 بسیار خوبه و من کمتر کسی دیده ام ازش ناراضی باشه، فقط حرفم اینه که تصویر کلی قضیه رو هم در نظر بگیر.موفق باشی.

seymour
28-02-2010, 20:01
راستی محمد جان تفاوت صدای EP630 و EX35 چه طوریه؟
من فکر می کنم به اندازه همون 10-11 تومن اختلاف قیمتشون سونی بهتره! ... ولی مشخصاً فکر می کنم اگه کسی باس بطلبه، باز باید بره سراغ 630 .. یعنی توی رده زیر متوسط بازار شک دارم هیچ باسی در مقابل باس 630 زیاد به نظر بیاد! ...

باس ex35 کم نیست، اما اون باسی که مدنظر خیلی از دوستانه یا توی سبک های الکترونیک و هیپ هاپ و .. مدنظره (که فرضاً بعنوان بومی توصیف بشه) نیست و برعکس بدرد سبک های جدی تر میخوره به نظرم و با مذاق من اصولاً بیشتر جوره (tight) ..

mamad gonzo
28-02-2010, 20:13
وحید توصیه میکنم نهایتا پولتو بکنی 30 تا یدونه ep650 برداری .....
مطمئن باش حد اقلش اینه که تو اهنگهایی با بیس عمیق لذتی به اندازه 10 تومن بیشتر از 630 خواهی کرد...
تفکیک بهتر از 630 و شفافیت صدا که همه ی اینها به اندازه پول بیشترش نسبت به 630 افزایش داده شده
من هردو تاشون رو داشتم و دارم
به هر ترتیب هر جور خود دانی

vahidreza2007
28-02-2010, 21:21
باشه ممد جان . من خودم كه دنبال كيفيت و شفافيت و صاف بودن صدا و تفكيك پذيري خوب هستم . باس بلند زياد واسم مهم نيست . من مي خوام وقتي به اهنگي كه گوش ميدم كه الات موسيقي كه تو اهنگ به كار رفته رو به خوبي حس كنم وجودشون رو و اينكه صداي خواننده رو بدون هيچ تغييري و افت كيفيتي همون جوري كه تو استيج ضبط كرده داشته باشم .

به نظرت با اين مدل كه گفتي ميشه به حداقل انتظاراتي كه دارم برسم يا نه ؟ چون من حاظرم اگه واقعا اين خواسته هامو رودر حد كي راضي كنه من رو 10 تومن هم اضافه كنم به 20 تومن قبلي .

seymour
01-03-2010, 18:59
باشه ممد جان . من خودم كه دنبال كيفيت و شفافيت و صاف بودن صدا و تفكيك پذيري خوب هستم . باس بلند زياد واسم مهم نيست . من مي خوام وقتي به اهنگي كه گوش ميدم كه الات موسيقي كه تو اهنگ به كار رفته رو به خوبي حس كنم وجودشون رو و اينكه صداي خواننده رو بدون هيچ تغييري و افت كيفيتي همون جوري كه تو استيج ضبط كرده داشته باشم .

به نظرت با اين مدل كه گفتي ميشه به حداقل انتظاراتي كه دارم برسم يا نه ؟ چون من حاظرم اگه واقعا اين خواسته هامو رودر حد كي راضي كنه من رو 10 تومن هم اضافه كنم به 20 تومن قبلي .
البته من متوجه نشدم خطاب این پست آخرت با من بود یا با دوستمون ممد گونزو .. (چون هم اسم هستیم) .. بهرحال اگه با من بوده، فکر می کنم ep630 بتونه خیلی خوب انتظارات فردی رو که تازه میخواد سمت هدفون های باکیفیت تر بیاد برآورده کنه؛ حداقل تا الان کمتر کسی رو داشته ایم که ناراضی باشه...

اگه یه نفر بخواد تا 30 تومن هزینه کنه .. که به نظر من ارزشش رو داره .. میتونه EX35 سونی رو بگیره به نظرم .. بخصوص اگه تاکید خاصی روی باس نداشته باشه (همونطور که گفتم منظورم این نیست که باس ex35 کمه -- صرفاً اون کارای کریتیو رو با تاکید بیشتر روی باس ساخته اند)

اگه هم مخاطب اون پست من نبودم که شرمنده.

vahidreza2007
01-03-2010, 19:38
ممد جان ممنون از راهنماييت . راستي يهموردي با اين سانسا دارم من اهنگ ها رو چطور مي تونم تو اون طوري مرتب كنم كه بر حسب چيزي كه من مي خوام اهنگ ها پشت سر هم قرار بگيرن .

چون من مي خوام اهنگ ها خواننده مورد علاقه خودم اول صف باشند و بعد اهنگ هاي ديگه رو گوش كنم .

راهي واسه اين كار هستش ؟

vahidreza2007
01-03-2010, 19:48
و اينكه سيمور جان من اين مدل سوني رو انتخاب كردم به نظرتون انتخاب خوبي خواهد بود واسم و اينكه از نظر دوام چطور هستش ؟

seymour
02-03-2010, 19:03
ممد جان ممنون از راهنماييت . راستي يهموردي با اين سانسا دارم من اهنگ ها رو چطور مي تونم تو اون طوري مرتب كنم كه بر حسب چيزي كه من مي خوام اهنگ ها پشت سر هم قرار بگيرن .

چون من مي خوام اهنگ ها خواننده مورد علاقه خودم اول صف باشند و بعد اهنگ هاي ديگه رو گوش كنم .

راهي واسه اين كار هستش ؟
من البته دقیق متوجه نشدم که منظورت چیه.. ولی حدس می زنم که مساله ات با ums بودن یا mtp بودن دستگاهه.. یعنی اینکه اهنگ هات رو برحسب فولدرشون مرتب کنی (عین محیط ویندوز)، یا برحسب tag هاشون (همون propertiesی که از آهنگ می گیری و یه سری مشخصات مثل خواننده و سال و نام آلبوم و ژانر و.. میاد) .. درسته؟ .. مشکلت همینه؟

و اينكه سيمور جان من اين مدل سوني رو انتخاب كردم به نظرتون انتخاب خوبي خواهد بود واسم و اينكه از نظر دوام چطور هستش ؟
ex35 رو؟ .. من که عرض کردم: به نظرم انتخاب خیلی خوبیه .. اگه غیر از این بود که پیشنهاد نمی دادم...

بله - فکر می کنم بادوامتر از EP630 هم باشه و کلاً طراحی اش رو بیشتر می پسندم.

vahidreza2007
02-03-2010, 20:14
اره ممد جان دقيقا همينه مشكلم . مي خوام بر اساس سليقه خودم دسته بندي كنم .

يعني اگه مثلا 200 تا اهنگ دارم تو پليرم . اهنگ ها رو مطابق خواست خودم و اونجوري كه مي خوام از شماره 1 تا 200 رديف كنم پشت سر همديگه .

اينجور نباشه كه مثلا يه اهنگي كه دوست دارم تو رده 7 باشه اون يكي تو رده كه 80 كه واسه گوش دادن به اون 73 تا اهنگ رو رد كنم تا بهش برسم .

ممنون ميشم اين مورد رو هم راهنمايي كني .

vahidreza2007
03-03-2010, 00:51
ممد جان من پس فردا مي خوام برم واسه خريد اين مدل Sony MDR-EX35LP

حالا چند تا سوال دارم .

1- اينكه ادرس نمايندگي رسمي سوني رو تو پاساژ رضا رو لطف كني ممنون ميشم .

2- حدود قيمت رو بگي تا قيمت دستم باشه تا با قيمت بالا نگيرم .

3- اين قضيه گارانتي اين مدل چجوره موقع خريد كارت گارنتي ميده يا رو خود جعبه گارنتييش معلوم ميشه .

4- و اينكه موقع خريد به چه چيزايي توجه كنم

واقعا ازت ممنونم و از اينكه تو اين مدت زياد مزاحمت شدم ميبخشي بالاخره معلومات زياداين دردسر ها رو داره . :10:

mahaan_34
03-03-2010, 23:15
سلام ببخشید وارد صحبتتون شدم میشه منم کمک کنید ؟

ازتون کمک فوری می خوام برای خرید یک mp3 player و همینطور هد فونش

تا سقف صد هزار تومن . بیشتر برای ضبط صدا . از 2 گیگ کمتر نباشه .

با این قیمت چی می تونم بخرم ،چه مارکی ، چه مدلی .

می خوام هدیه بدم کمک فوری میخوام هیچ سر رشته و اطلاعاتی هم ندارم . خیلی ممنون میشم بطور جامع توضیح بدید.

vahidreza2007
04-03-2010, 12:32
دوست من شما مي تونيد با اين سقف قيمت و تا جايي كه من از ممد يا د گرفتم . بهترين انتخاب شما مي تونه

سانسا كليپ 4 گيگ باشه كه 75 قيمت داره و كيفيت صداي خيلي عالي داره و كيفيت خود دستگاه هم خيلي عالي هستش و مطمئنا از خريدش راضي خواهي بود .

در مورد هندفونش هم دو تا انتخاب خوب مي توني با بقيه پولت كه مونده انجام بدي .

اوليش مدل EP630 هستش از كريتيو هستش كه 17 تا 18 تومن قيمتش هستش .

دومي كه من به شما اين رو توصيه مي كنم چون كيفيت بهتري داره و مي توني با سانسا كيفيت و شفافيت بهتري ازش بگيري مدل

Sony MDR-EX35LP هستش كه به گفته دوستان هم يكي از بهترين هاست تو رنج قيمت خودش كه قيمتي حدود 25 تا 30 تومن داره .

به نظرم بهترين انتخاب شما همين مي تونه باشه چون هم كيفيت عالي دارن و هم بسته بندي شكيلي دارن واسه هديه دادن .

اميدوارم تونسته باشم كمكي كرده باشم .:10:

mahaan_34
04-03-2010, 17:19
سلام مرسی از جواب سریعتون شما همینو خریدین ؟ مارک معتبری هست؟ کیفیت ضبط صداش چطوره ؟ و کیفیت هدفون خودش ؟ دستگاه تولید کدوم کشور هست ؟ او پی تری پلیر های سونی کیفیتشون چطوره ؟ ببخشید من هیچی نمیدونم. شرمنده

mahaan_34
04-03-2010, 17:29
بازم سلام نظر دوستان راجع به این چیه؟ 2G samsung YP_U4
کلا کیفیت ام پی تری پلیر های سامسونگ چطوره ؟

seymour
04-03-2010, 19:06
ممد جان من پس فردا مي خوام برم واسه خريد اين مدل Sony MDR-EX35LP

حالا چند تا سوال دارم .

1- اينكه ادرس نمايندگي رسمي سوني رو تو پاساژ رضا رو لطف كني ممنون ميشم .

2- حدود قيمت رو بگي تا قيمت دستم باشه تا با قيمت بالا نگيرم .

3- اين قضيه گارانتي اين مدل چجوره موقع خريد كارت گارنتي ميده يا رو خود جعبه گارنتييش معلوم ميشه .

4- و اينكه موقع خريد به چه چيزايي توجه كنم

واقعا ازت ممنونم و از اينكه تو اين مدت زياد مزاحمت شدم ميبخشي بالاخره معلومات زياداين دردسر ها رو داره . :10:
1. راسته شمالی وسط سالن .. راسته جنوبی نزدیک در ولی عصر...

2. 28 تومن فرض کن . شاید ارزونتر حتی.

3. هدفون های زیر متوسط اصولا گارانتی خاصی ندارن.. اما ضرر نداره و شما هم بپرس.

4. با خودت یه پلیر ببر و همونجا تست اش کن .. بذارش دوتا گوشی رو توی گوش ات و صداش رو بلند کن .. یه آهنگ که باس زیاد و یه آهنگ که متال باشه یا صداهای زیر زیاد داشته باشه رو تست کن.

اره ممد جان دقيقا همينه مشكلم . مي خوام بر اساس سليقه خودم دسته بندي كنم .

يعني اگه مثلا 200 تا اهنگ دارم تو پليرم . اهنگ ها رو مطابق خواست خودم و اونجوري كه مي خوام از شماره 1 تا 200 رديف كنم پشت سر همديگه .

اينجور نباشه كه مثلا يه اهنگي كه دوست دارم تو رده 7 باشه اون يكي تو رده كه 80 كه واسه گوش دادن به اون 73 تا اهنگ رو رد كنم تا بهش برسم .

ممنون ميشم اين مورد رو هم راهنمايي كني .
برای این کار باید تگ آهنگ ها رو طوری درست کنی که مشکلت حل بشه ..

میتونی از نرم افزاری مثل AUDIOSHELL استفاده کنی .. مجانیه .. با حجم در حد کیلوبایت .. دانلودش کن و نصبش کن .. بعد همه اهنگ هایی که موردنظرته رو انتخاب کن از همه شون همزمان properties بگیر .. حالا اسم خواننده و آلبوم و سال و ژانر همه شون رو یکسان بکن و فقط اسم آهنگ میمونه که باید اون شماره یا هرچی که مدنظرته بذاری .. ساده اس.

seymour
04-03-2010, 19:08
سلام مرسی از جواب سریعتون شما همینو خریدین ؟ مارک معتبری هست؟ کیفیت ضبط صداش چطوره ؟ و کیفیت هدفون خودش ؟ دستگاه تولید کدوم کشور هست ؟ او پی تری پلیر های سونی کیفیتشون چطوره ؟ ببخشید من هیچی نمیدونم. شرمنده

بازم سلام نظر دوستان راجع به این چیه؟ 2G samsung YP_U4
کلا کیفیت ام پی تری پلیر های سامسونگ چطوره ؟
لطف کن در یک تایپک ادامه بده دوست من... ترجیحاً در اون یکی تاپیکی که پرسیدی و من هم پاسخ داده ام . مرسی.

u4 هم مدل خوبیه .. کیفیت ضبط اش هم قابل قبوله . در رده زیر 100 کیفیت ضبط اکثر مدلهای معتبر یکسانه .. بجز ux که توضیح داده ام.

vahidreza2007
04-03-2010, 23:19
1. راسته شمالی وسط سالن .. راسته جنوبی نزدیک در ولی عصر...

2. 28 تومن فرض کن . شاید ارزونتر حتی.

3. هدفون های زیر متوسط اصولا گارانتی خاصی ندارن.. اما ضرر نداره و شما هم بپرس.

4. با خودت یه پلیر ببر و همونجا تست اش کن .. بذارش دوتا گوشی رو توی گوش ات و صداش رو بلند کن .. یه آهنگ که باس زیاد و یه آهنگ که متال باشه یا صداهای زیر زیاد داشته باشه رو تست کن.

برای این کار باید تگ آهنگ ها رو طوری درست کنی که مشکلت حل بشه ..

میتونی از نرم افزاری مثل AUDIOSHELL استفاده کنی .. مجانیه .. با حجم در حد کیلوبایت .. دانلودش کن و نصبش کن .. بعد همه اهنگ هایی که موردنظرته رو انتخاب کن از همه شون همزمان properties بگیر .. حالا اسم خواننده و آلبوم و سال و ژانر همه شون رو یکسان بکن و فقط اسم آهنگ میمونه که باید اون شماره یا هرچی که مدنظرته بذاری .. ساده اس.

سلام محمد جان

اقا اخيلي ممنونم از شما واسه راهنمايي هاي خوبتون .

فقط چند تا سوال كوجيك بپرسم :

اين دري كه به سمت brt هايي كه ميزه سمت ازادي و وقتي با اتوبوس ها وليعصر پياده ميشيم اون در ميشه راسته جنوبي ديگه ؟ اشتباه كه نمي كنم . ؟

و اينكه من اين نرم افزار رو دانلود كردم و كمي باهاش كار كردم ولي زياد به تغييراتي كه بايد بدم اشنا نيستم اگه ممكنه يكمي توضيح بدي در مورد تغييراتي كه بايد بديم ممنون ميشم . مثلا شما سه دسته موسقس رو در نظر بگير كه تو هر دسته 10 تا موسيقي قرار داره . من بايد چطور اين تغييرات رو اعمال كنم تا دسته ها براساس چيزي كه من مي خوام زير هم قرار بگيره . يعني تگ هر دسته رو بايد چطور تغيير بدم .؟

seymour
05-03-2010, 20:04
سلام محمد جان

اقا اخيلي ممنونم از شما واسه راهنمايي هاي خوبتون .

فقط چند تا سوال كوجيك بپرسم :

اين دري كه به سمت brt هايي كه ميزه سمت ازادي و وقتي با اتوبوس ها وليعصر پياده ميشيم اون در ميشه راسته جنوبي ديگه ؟ اشتباه كه نمي كنم . ؟

و اينكه من اين نرم افزار رو دانلود كردم و كمي باهاش كار كردم ولي زياد به تغييراتي كه بايد بدم اشنا نيستم اگه ممكنه يكمي توضيح بدي در مورد تغييراتي كه بايد بديم ممنون ميشم . مثلا شما سه دسته موسقس رو در نظر بگير كه تو هر دسته 10 تا موسيقي قرار داره . من بايد چطور اين تغييرات رو اعمال كنم تا دسته ها براساس چيزي كه من مي خوام زير هم قرار بگيره . يعني تگ هر دسته رو بايد چطور تغيير بدم .؟
حالا به شوخی میگم، ناراحت نشی ها... ولی مگه تشخیص شما و جنوب انقدر سخته که همه اینو می پرسن... سمت کوه میشه شمال... بنابراین اگه بازار رضا (پاساژ رضا) دو تا راسته داره، اونی که بالاتره (به شمال نزدیکتره!) میشه شمالی و اونی که پایین تره (به تقاطع انقلاب-ولیعصر نزدیکتره) میشه راسته جنوبی .. همین منطق رو میشه توی هر راسته هم پیاده کرد، مغازه های شمالی و جنوبی ...(عین خونه ها که حتماً دیدی.. میگن فلان خونه شمالیه یا جنوبیه)

بهرحال من متوجه نشدم BRT هایی که میرن آزادی (پس یعنی شرق به غرب حرکت می کنن؟--چطوری پس مال ولیعصرن؟!) دقیقاً چه مختصاتی دارن.. اما امیدوارم این توضیح بالایی کارت رو راه بندازه.. فوقش اینه که میره یه چند دقیقه توش می گردی دیگه! ویترین هاشون تابلوئه!

//

همه موسیقی های دسته موردنظرت رو در ویندوز انتخاب کن (select all) ... بعد properties بگیر (که میشه properties دسته جمعی همه شون؛ درسته؟) ... حالا برو به زبونه audioshell tag editor .. حالا فرضاً album و artist رو تیک بزن و یه چیزی بنویس .. فرضاً آلبوم x از آرتیست شجریان ... بعد هم Properties رو ok کن و ببند .. حالا کافیه بری توی properties تک تک آهنگ ها و در قسمت title مثلاً بنویسی 1-2-3 . یا هر اسم دیگه ای .. اگه هم title شون پره و یه چیز درستی نوشته شده که هیچی ..

بعد هم دیگه ساده اس .. میریزی توی پلیرت و وقتی بری فرضاً بخش album یا آرتیست، اون آلبوم یا خواننده رو انتخاب می کنی و همه شون میان واسه پخش..

vahidreza2007
06-03-2010, 21:39
سلام محمد جون .

اقا من بين اين دو تا مدل Sony MDR-EX35LP و Creative EP-630 موندم .

من انتظار باس زياد از اين دو تا ندارم . من خواستم صداي شفاف و واضح با كيفيت خوب تو رنج قيمت خودشون هست و نمي خوام

كيفيت صدا و شفافيت رو فداي بوم بوم و باس زياد بكنم .

از اون جايي كه تا الان خوندم اين كريتيو باس خيلي زيادي داره . من خودم شخصا مي خوام تو همين محدوده هزينه كنم ولي ميترسم

برم 630 رو بخرم چون زياد اهل باس زياد بلند نيستم .

حالا اگه به نظرت باس اين مدل كريتيو انوقدر زياد نيست كه روي كيفيت و وضوح صدا تاثير بذاره همين مدل رو بگيرم

اگر هم كه نه برم همين مدل سوني رو بگيرم .

بازم به راهنمايي شما نياز دارم تو اين زمينه ؟

vahidreza2007
07-03-2010, 16:44
والا منظورم اينكه نمي خوام اين هدفوني كه مگيرم باسي اضافه بر سازمان اون چيزي كه تو اهنگ هستش به اهنگ بده .چون زياد اهل باس بلند و زياد نيستم . واسه من كيفيت و شفافيت صداي خواننده خيلي مهم هستش و اون الات موسيقي كه تو اهنگ هست خوب معلوم بشه .

حالا به نظرت من برداشتم از Creative EP-630 اشتباه بوده يا نه ؟ اگه اين طوري نيست من همين رو بگيرم چون واسه بار اول نمي خوام يه هو برم سراغ مد ل هاي گرونتر .

وگرنه من همون سوني رو بخرم .

ممنون ميشم من رو تو اين مورد هم روشن كني مرسي ؟

seymour
07-03-2010, 19:00
سلام محمد جون .

اقا من بين اين دو تا مدل Sony MDR-EX35LP و Creative EP-630 موندم .

من انتظار باس زياد از اين دو تا ندارم . من خواستم صداي شفاف و واضح با كيفيت خوب تو رنج قيمت خودشون هست و نمي خوام كيفيت صدا و شفافيت رو فداي بوم بوم و باس زياد بكنم .

از اون جايي كه تا الان خوندم اين كريتيو باس خيلي زيادي داره . من خودم شخصا مي خوام تو همين محدوده هزينه كنم ولي ميترسم

برم 630 رو بخرم چون زياد اهل باس زياد بلند نيستم .

حالا اگه به نظرت باس اين مدل كريتيو انوقدر زياد نيست كه روي كيفيت و وضوح صدا تاثير بذاره همين مدل رو بگيرم

اگر هم كه نه برم همين مدل سوني رو بگيرم .

بازم به راهنمايي شما نياز دارم تو اين زمينه ؟

والا منظورم اينكه نمي خوام اين هدفوني كه مگيرم باسي اضافه بر سازمان اون چيزي كه تو اهنگ هستش به اهنگ بده .چون زياد اهل باس بلند و زياد نيستم . واسه من كيفيت و شفافيت صداي خواننده خيلي مهم هستش و اون الات موسيقي كه تو اهنگ هست خوب معلوم بشه .

حالا به نظرت من برداشتم از Creative EP-630 اشتباه بوده يا نه ؟ اگه اين طوري نيست من همين رو بگيرم چون واسه بار اول نمي خوام يه هو برم سراغ مد ل هاي گرونتر .

وگرنه من همون سوني رو بخرم .

ممنون ميشم من رو تو اين مورد هم روشن كني مرسي ؟
به نظر من برو EX35 رو بگیر ... ارزش 10 تومن بیشتر رو داره .. من نگرانم که اگه یه نفر مشخصاً صدای بومی رو نپسنده، 630 شاید به مذاقش خوش نیاد...

vahidreza2007
17-03-2010, 23:28
سلام دوباره خدمت دوستان و محمد عزيز

محمد جان متاسفانه چند وقتي بود سرم خيلي شلوغ بود و نتونستم واسه خريد هدفون برم . الان كه سرم خلوت شده و تصميمي كه واسه خريد اين مدل سوني Sony MDR-EX35LP گرفتم . فقط يه سوال برام قبل خريد وجود داشت كه ايا اين مدل كه گفتين هميني هست كه عكسش رو مي ذارم .

بيشتر منظورم بسته بندي و قاب محصول هستش كه هميني هست كه عكسش رو گذاشتم يا فرق ميكنه . و اينكه اگه از نمايندگي بازار رضا بخرم منظور نمايندگي سوني تو اين پاساژ مي تونم از اصل بودن محصول خيالم راحت باشه ؟

و اين كه از كجا ميشه فهميد محصول اصل هست يا نه ؟

ممنون ميشم اين مورد رو هم راهنمايي كنيد .

seymour
18-03-2010, 20:00
سلام دوباره خدمت دوستان و محمد عزيز

محمد جان متاسفانه چند وقتي بود سرم خيلي شلوغ بود و نتونستم واسه خريد هدفون برم . الان كه سرم خلوت شده و تصميمي كه واسه خريد اين مدل سوني Sony MDR-EX35LP گرفتم . فقط يه سوال برام قبل خريد وجود داشت كه ايا اين مدل كه گفتين هميني هست كه عكسش رو مي ذارم .

بيشتر منظورم بسته بندي و قاب محصول هستش كه هميني هست كه عكسش رو گذاشتم يا فرق ميكنه . و اينكه اگه از نمايندگي بازار رضا بخرم منظور نمايندگي سوني تو اين پاساژ مي تونم از اصل بودن محصول خيالم راحت باشه ؟

و اين كه از كجا ميشه فهميد محصول اصل هست يا نه ؟

ممنون ميشم اين مورد رو هم راهنمايي كنيد .
بسته بندی ای که من دیده ام این شکلی نیست .. اما بهرحال شاید سونی بسته بندی رو عوض کنه .. شما از نمایندگی معتبر بگیر تا خیالت راحت باشه .. وگرنه تقلبی کارای سونی خیلی زیاده ... ضمن اینکه روی بسته هم یه هولوگرام هست که روش واژه سونی نوشته شده..

* مثلاً هدفون های EX35 ی که من دارم دور واژه L و R اش دایره کشیده، در حالیکه عکسی که گذاشتی اینطور نیست!

شما از نمایندگی سونی توی بازار رضا میتونی بگیری (اونی که نزدیک در سمت خیابون ولیعصره - تابلوئه -- پشت ویترینش کارای سونی رو گذاشته -- بخصوص سمت چپ ویترین) ، یا پاساژ ایران (نمایندگی نزدیک در ولیعصر)

vahidreza2007
18-03-2010, 20:15
ممد جان ميشه يه عكسي از اين مدل خودتون قرار بدين ممنون ميشم .چون به قول خودتون مدل تقلبي پر تو بازار و ما هم كه ناشي ؟

seymour
22-03-2010, 18:46
ممد جان ميشه يه عكسي از اين مدل خودتون قرار بدين ممنون ميشم .چون به قول خودتون مدل تقلبي پر تو بازار و ما هم كه ناشي ؟
عکس رو ضمیمه کردم ... شاید کیفیت اش خیلی جالب نشده باشه (با موبایله!).. اما بهرحال ریخت کلی اش اونطوریه.. هولوگرامش هم در شکل مشخصه.

juventus_1985
03-08-2010, 18:29
دوستان این پلير SanDisk Sansa Clip 2GB رو کجا میشه گیر آورد؟
پاساژ پایتخت هم این پلير رو نداشت

peaceful1
04-08-2010, 10:30
یک مغازه بود پایتخت وارد میکرد الان موجودی نداره ازش پرسیدم گفت دیگه نمیارم.
تک و توک تو جمهوری دیده شده یک ماه پیش به سختی یکی از دوستام چند تا4 گیگ که مسافر آورده بود پیدا کرد و75 تومن خرید.
میتونی مدل های مشابه از برند های دیگه بگیری.
cowon/iriever/archos/creative/........

amirfzr
05-08-2010, 09:58
سلام خدمت دوستان عزیز.من بین مدلهای u5 وi9 و i7 cowon شک دارم.لطفا راهنماییم کنین کیفت صداشون در حد اختلاف قیمتشون هست؟ برای من فقط صدا مهمه و چه تفاوتهای بین i9 , i7 هست
این مارک مدلهای تقلبی هم داره؟چه جوری تشخیص بدم؟
و در قیمت 30 تا 40 ت چه هدفونی رو پیشنهاد می کنید باس خیلی زیاد برام مهم نیس
ممنون

t_tanhayam
05-08-2010, 22:42
سلام خدمت دوستان عزیز.من بین مدلهای u5 وi9 و i7 cowon شک دارم.لطفا راهنماییم کنین کیفت صداشون در حد اختلاف قیمتشون هست؟ برای من فقط صدا مهمه و چه تفاوتهای بین i9 , i7 هست
این مارک مدلهای تقلبی هم داره؟چه جوری تشخیص بدم؟
و در قیمت 30 تا 40 ت چه هدفونی رو پیشنهاد می کنید باس خیلی زیاد برام مهم نیس
ممنون

امير خان i9
-‌ از BBE+ و JETEFFECT3.0 استفاده ميكنه كه از نظر صدايي بهتر عمل ميكنه
-پشتيباني از FLASH و VIDEO ‌رو هم داريم
-صفحه بزرگتر وبا كيفيت تر 2 اينچ در قبال 1.3 اينچ و به طبع رزولوشن بالاتر
-STYLE قشنگتر وجمع وجور تر
-خروجي تلويزيون
-تاچ پد حساس خازني
-قابليت نمايش تكست

- والبته كم شدن تايم باتري كه بر ميگرده به بزرگي صفحه نمايش وامكانات از 60 به 29 ساعت

خوش بختانه اين برند تقلبي نداره يا من نديدم

در مورد پيشنهاد هدفون بگزار دوستان راهنمايي كنند اپشن هاي من كمي متفاوت هست