PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی نرم افزاری برای افزایش توانایی و یادگیری بازی محبوب >> شطرنج <<!!

Lucky Luck
31-03-2006, 20:47
سلام بچه ها
الان میخوام بهتون یه نرم افزار معرفی کنم که خیلی به شما کمک میکنه تا شطرنج باز خوبی بشید!!
Personal Chess Trainer 2.00.29
مطمئنا یکی از جذاب ترین و بهترین و محبوب ترین بازی های فکری شطرنج هست ، یادگیری و پیشرفت در شطرنج به مانند بالارفتن از یه پلکانی هست که شما آخر پلکان رو نمیبینید ، این بازی اینقدر گسترده هست که هیچ کسی نمیتونه ادعا کنه که به حد نهایت پیشرفت در بازی دست پیدا کرده
برای پیشرفت در شطرنج ، چه در بعد قهرمانی و چه در بعد یه بازیکنی که به شکل تفریحی این بازی رو انجام میده به انواع تجهیزات نیاز هست : مثل کتاب ، حریف تمرینی ، مربی و کامپیوتر
کامپیوتر تونسته به تنهایی تمامی تجهیزات رو برای بازیکن فراهم کنه (اهم از کتابخانه – مربی – حریف و ... )
در بعد کامپیوتر و هوش مصنوعی کامپیوتر های قوی وجود دارند که در ثانیه میتونند بیش از میلیون ها حرکت رو پیش بینی کنند
ولی باز هم انسان هایی پیدا میشند که بر این ابر کامپیوتر ها پیروز بشند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته من اینجا قصد ندارم که یه بازی شطرنج که دارای یه هوش مصنوعی خوب هست و میتونه به عنوان یه حریف تمرینی خوب برای شما به حساب بیاد رو معرفی کنم.

من میخوام برای شما یه برنامه ای رو معرفی کنم که شامل یک گنجینه بسیار بسیار بزرگ از پوزسیون های شطرنج هست
{حتما از خودتون میپرسید پوزسیون شطرنج یعنی چی؟
خوب اون چیزی که من میتونم توضیح بدم : موقعیت ها و وضعیت های هست که مهره ها در اون قرار دارند ، لحظات مختلف و سرنوشت ساز بازی شطرنج}

پوزسیون هایی که در این بازی قرار داده شده یک تمرین بسیار خوب برای افزايش توانايي ها و يادگيري هر چه بهتر این بازي محبوب شماست

در این برنامه پوزسیون ها به سه دسته ی زیر تقسیم میشوند (قسمت هایی که با قرمز مشخص کردم)
1- پوزسیون های تاکتیکی
2- پوزسیون های آخر بازی End game -
3- پزسیون های استراتژیک

که هر کدام از این پوزسیون ها به چندین دسته تقسیم میشوند (Moduel & Unit) که به ترتیب از موقعیت های ساده شروع میشوند تا به موقعیت های سخت و بسیار سخت میرسه (قسمتی که با آبی مشخص کردم)

مراحل استفاده از این پوزسیون ها:
این پوزسیون ها به ترتیب برای شما نمایش داده میشه و یه تایمر شروع به شمردن یه زمان میکنه ، شما در اون زمان فرصت دارید که حرکت رو انجام بدید (کنار صفحه شطرنج یه کادر خیلی کوچیک وجود داره که به رنگ های سفید و سیاه در میاد –هر رنگ نشون میده که شما باید کدوم رنگ مهره رو بازی کنید-

شما برای آمادگی خودتون باید از پزسیون های ساده شروع کنید و به ترتیب به پزسیون های سخت برسید
هر مرحله دارای چندین پزسیون هست

چند عکس از محیط بازی (برای مشاهده عکس بزرگ بررویشون کلیک کنید)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم لینک دانلود (حجم حدود 5 مگابایت)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
شماره سریال :

منبع : اطلاعات شخصی و ذهن آشفته خودم :cool:

divone10000
21-08-2013, 15:07
با سلام میخواستم بگم این نرم افزار لینکش خراب است فایل موجو د نیست لطفا" اصلاح بفرمایید

bigarash
22-08-2013, 03:35
با سلام میخواستم بگم این نرم افزار لینکش خراب است فایل موجو د نیست لطفا" اصلاح بفرمایید
آقا زحمت کشیدی تاپیک 7 سال پیش رو بالا آوردی انتظار داری لینک دانلو دسالم باشه؟ :D

Alex Fera
23-08-2013, 13:54

دوست عزیز این تاپیک مال 7 سال پیش هستش و این برنامه و سایتش از اون موقع تا حالا تغییرات زیادی کردن.............
اگه به قسمت دانلود،توی سایت برنامه،یعنی :

برید،میتونید نسخه آزمایشی برنامه رو دانلود کنید.
خودم کرک یا سریال نامیر معتبری پیدا نکردم،خودتون هم میتونید سرچ کنید ببینید میتونید پیدا کنید یا نه؟!