PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد خرید ارتقا سیستم؟؟؟؟

salar_aziz
21-02-2010, 13:01
یه سوالی داشتم ازدوستان و اساتید که اگه جواب بدید ممنون میشم.
تو تاپیک سوالات که کسی جواب نداد گفتم اینجا تاپیک جداگانه بزنم شاید جوابمو بتونم بگیرم!!
ببینید من پخشم jvc 525 است و اون طور که شنیدم خروجی آمپ داره.(ولی خروجی ساب مستقیم نداره.درسته؟)
و باندهام jbl gto937 است.
حالا اگه بخوام یه ساب اضافه کنم و یه آمپ معمولی (که فقط برای یه جفت باند و یک ساب کافی باشه. و در آینده هم قصد اضافه کردن چیزی رو نداشته باشم که بگی آمپ قوی تر بگیرم واسه بعدا که خواستم ارتقا بدم به درد بخوره) چی بگیرم که هم معمولی باشه هم تو اون رنج بهترین باشه و هم ارزون ؟ در مورد ساب نظرتون چیه؟ چی بگیرم بهتره؟ (این هم معمولی باشه اما تو رنج خودش بهترین باشه لطفا).
البته اگه فکر می کنید که باید پخش و باند هامو هم عوض کنم نظرتون رو بگید؟ممنون میشم.
(فقط اگه لطف کنید در مورد همه چیز معمولی در نظر بگیرید اما اگه در مورد باند فکر کردید که بهتره یه چیز بهتر از اونی رو که دارم بگیرم بگید. و ممنون می شم که ضمن راهنماییتون حدود قیمت هم بلطف کنید.)
ممنونم

Faryad0101
21-02-2010, 21:00
دوست عزیز سلام.
بهتر بگم اینجا اکثر بچه ها به عبارت بهتر همه دوستان طرفداره پایونیراند.و اطلاعات حرفه ای در مورد این برند دارن.به همین خاطر جواب نگرفتید.:5:
اما در مورد اینکه پخشت خروجی آمپ داره یا نداره اینکه کاری نداره پخشتو از جاش در بیار و پشتشو نیگا کن ببین فیش خروجی آمپ داره یا نه. اگه داشت نوشته واسه چیه .F بود واسه جلوست. R بود واسه عقبه. S بود واسه سابه.:46:
اما باندات خوبه.
آمپ 4 کاناله سونداستریم360.2
البته واسه ساب آمپ جدا بگیری خیلی خوب میشه.آمپت داغ نمیکنه.اون میتونه 2 کاناله باشه.
ساب 8 اینچی باشه بهتره.حالا شما ببین پخشت ساب خور هست بعدا دنبال مارکش باش.:31:
اگه آمپ خور بود و آمپ گرفتی و صداش راضیت نکرد دنبال پخش پایونیر و باند خوبتر باش .اما اگه آمپ بندازی البته اگه آمپ خور بود ها صداش خوب میشه .
اما از ما یه توصیه به شما: تمام سوالاتو تو یه تاپیک(یه جا) نتایپونی بهترتر جواب میگیری.:11:

hamidR15
22-02-2010, 10:27
تو تاپیک سوالات که کسی جواب نداد گفتم اینجا تاپیک جداگانه بزنم شاید جوابمو بتونم بگیرم!!
ببینید من پخشم jvc 525 است و اون طور که شنیدم خروجی آمپ داره.(ولی خروجی ساب مستقیم نداره.درسته؟)
حالا اگه بخوام یه ساب اضافه کنم و یه آمپ معمولی (که فقط برای یه جفت باند و یک ساب کافی باشه. و در آینده هم قصد اضافه کردن چیزی رو نداشته باشم که بگی آمپ قوی تر بگیرم واسه بعدا که خواستم ارتقا بدم به درد بخوره) چی بگیرم که هم معمولی باشه هم تو اون رنج بهترین باشه و هم ارزون ؟ در مورد ساب نظرتون چیه؟ چی بگیرم بهتره؟ (این هم معمولی باشه اما تو رنج خودش بهترین باشه لطفا).
البته اگه فکر می کنید که باید پخش و باند هامو هم عوض کنم نظرتون رو بگید؟ممنون میشم.
(فقط اگه لطف کنید در مورد همه چیز معمولی در نظر بگیرید اما اگه در مورد باند فکر کردید که بهتره یه چیز بهتر از اونی رو که دارم بگیرم بگید. و ممنون می شم که ضمن راهنماییتون حدود قیمت هم بلطف کنید.)
ممنونم
سلام
سالار خان دوستان نظراتشون رو اينجا خدمتتون عرض كردند.نياز به ايجاد تاپيكهاي متفاوت نيست عزيز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

salar_aziz
22-02-2010, 13:21
دوست عزیز سلام.
بهتر بگم اینجا اکثر بچه ها به عبارت بهتر همه دوستان طرفداره پایونیراند.و اطلاعات حرفه ای در مورد این برند دارن.به همین خاطر جواب نگرفتید.:5:
اما در مورد اینکه پخشت خروجی آمپ داره یا نداره اینکه کاری نداره پخشتو از جاش در بیار و پشتشو نیگا کن ببین فیش خروجی آمپ داره یا نه. اگه داشت نوشته واسه چیه .F بود واسه جلوست. R بود واسه عقبه. S بود واسه سابه.:46:
اما باندات خوبه.
آمپ 4 کاناله سونداستریم360.2
البته واسه ساب آمپ جدا بگیری خیلی خوب میشه.آمپت داغ نمیکنه.اون میتونه 2 کاناله باشه.
ساب 8 اینچی باشه بهتره.حالا شما ببین پخشت ساب خور هست بعدا دنبال مارکش باش.:31:
اگه آمپ خور بود و آمپ گرفتی و صداش راضیت نکرد دنبال پخش پایونیر و باند خوبتر باش .اما اگه آمپ بندازی البته اگه آمپ خور بود ها صداش خوب میشه .
اما از ما یه توصیه به شما: تمام سوالاتو تو یه تاپیک(یه جا) نتایپونی بهترتر جواب میگیری.:11:

ممنون
دوستان که گفتند آمپ وصل میشه ولی ساب مستقیم نه.
حالا شما پیشنهادادت رو بگو و قیمت بده لطفا؟
راستی چرا دو تا آمپ بگیرم؟ دوتا باشه یه کم واسم گرون نمیشه؟
درکل اگه همه چیز رو قیمت بدین می تونم حساب جیبمو بهتر بکنم.
ممنون

---------- Post added at 01:21 PM ---------- Previous post was at 01:20 PM ----------

سلام
سالار خان دوستان نظراتشون رو اينجا خدمتتون عرض كردند.نياز به ايجاد تاپيكهاي متفاوت نيست عزيز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون که تذکر دادید
ولی اونجا این سوالو نپرسیدم و موضوعش فرق می کنه.

salar_aziz
24-02-2010, 09:33
ممنونم
کسی نبود نظرشو بده؟؟؟؟

hamidR15
24-02-2010, 15:06
کسی نبود نظرشو بده؟؟؟؟
سلام
پخش شما اگر دو جفت خروجی Pre Out داشته باشه میتونید توسط یه آمپ 4 کانال هم اسپیکر و هم یه ساب رو درایو کنید.
ساب میتونی از سری GTO بگیرید.آمپ پایونیر مدل GM-6400F گزینه خوبیه هستش.

salar_aziz
27-02-2010, 13:01
سلام
پخش شما اگر دو جفت خروجی Pre Out داشته باشه میتونید توسط یه آمپ 4 کانال هم اسپیکر و هم یه ساب رو درایو کنید.
ساب میتونی از سری GTO بگیرید.آمپ پایونیر مدل GM-6400F گزینه خوبیه هستش.
ممنونم

ولی یکی از دوستان گفت مشخصات پخشم به شرح زیره:(خودم که مبتدیم و نمی دونم منظورت از pre out چیه!!)

Power Output: 50W x 4 Max.
24-bit DAC
Ready for iPod®*
MP3/WMA Compatible with ID3/WMA Tag
CD/CD-R/CD-RW Compatible
cEQ
Front AUX Input
Line Output Terminals
Rotary Encoder Multi-Control
Flip-down Face
CD Section

CD Text
Direct Track Access (1-12)
Random/Repeat Play
Changer Control Section

MP3 Control*
CD Text*
Direct Disc Select (1-12)
Random/Repeat Play
+/- 10 Skip Function
در ضمن اگه هرچی پیشنهاد می دید با حدود قیمتش بگید ممنون میشم.

:10:

hamidR15
03-03-2010, 14:23
ممنونم

ولی یکی از دوستان گفت مشخصات پخشم به شرح زیره:(خودم که مبتدیم و نمی دونم منظورت از pre out چیه!!)

Power Output: 50W x 4 Max.
24-bit DAC
Ready for iPod®*
MP3/WMA Compatible with ID3/WMA Tag
CD/CD-R/CD-RW Compatible
cEQ
Front AUX Input
Line Output Terminals
Rotary Encoder Multi-Control
Flip-down Face

CD Section

CD Text
Direct Track Access (1-12)
Random/Repeat Play

Changer Control Section

MP3 Control*
CD Text*
Direct Disc Select (1-12)
Random/Repeat Play
+/- 10 Skip Function

در ضمن اگه هرچی پیشنهاد می دید با حدود قیمتش بگید ممنون میشم.

:10:

Pre Out همون خروجيهاي RCA در پشت پخش هست.براي ولتاژ خروجي كه به ورودي آمپليفاير قدرت متصل ميشه.
اگر دو جفت خروجي داري خوبه ولي اگر يك جفت هستش،فقط ميتوني يه جفت باند رو از طريق آمپ ساپورت كني.
اگر واقعا اين گزينه رو صحيح گفته باشه:

24-bit DAC

بايد پخش خوبي باشه،قيمت پخشتون چنده؟

salar_aziz
03-03-2010, 21:02
من 115 خریدم دو سه سال پیش.
اگه ممکنه در مورد خروجی هاش برام تحقیق کن ممنونم.
خدا کنه دو جفت خروجی داشته باشه.:20:

D r i v e r
03-03-2010, 23:02
اگه میتونی یه عکس از پشت پخشت بگیر بذار
اینطوری از شک و شبه هم در میایم :46:

hamidR15
04-03-2010, 12:49
مدل دقيقش رو هم بگو.

salar_aziz
04-03-2010, 21:08
مدل دقيقش رو هم بگو.

JVC KD - G525
در ضمن بلد نیستم درش بیارم و عکس بگیرم!!:25::37:
حالا دیگه نمی دونم چی کار کنم؟

hamidR15
06-03-2010, 09:43
JVC KD - G525
در ضمن بلد نیستم درش بیارم و عکس بگیرم!!:25::37:
حالا دیگه نمی دونم چی کار کنم؟
سلام
آقا من الان حدود نيم ساعته دارم تو Google سرچ ميكنم پخش شما رو ولي هرچي بيشتر گشتم كمتر يافتم!!:18:منوآلها هم همه پولي هستند.خيلي برام جالبه كمتر سايتي مشخصات اين پخش رو داره و اگر هم داره چيزي از تعداد Pre Amp ننوشته!!:18:
اين پخش فكر كنم براي سالهاي 2005-2006 باشه
خلاصه من متاسفم كه نتونستم براتون كاري انجام بدم.تنها راه باز كردن يا داشتن منوال پخش هستش.

D r i v e r
06-03-2010, 20:55
سلام
آقا من الان حدود نيم ساعته دارم تو Google سرچ ميكنم پخش شما رو ولي هرچي بيشتر گشتم كمتر يافتم!!:18:منوآلها هم همه پولي هستند.خيلي برام جالبه كمتر سايتي مشخصات اين پخش رو داره و اگر هم داره چيزي از تعداد Pre Amp ننوشته!!:18:
اين پخش فكر كنم براي سالهاي 2005-2006 باشه
خلاصه من متاسفم كه نتونستم براتون كاري انجام بدم.تنها راه باز كردن يا داشتن منوال پخش هستش.
سلام حمید خان
من فکر کنم توی تاپیک مشاوره بود که گفتم 2 جفت PRE OUT داره
منم مثل شما کل اینترنت رو شخم زدم
ولی چیز خاصی پیدا نکردم به جز یه منوال که ماله کلا این سری از پخش های JVC بود
جالبیش اینجا هست که توی اونم چیز زیادی در مورد این پخش ننوشته بود
ولی براساس اعداد مدل در نظر میگرفتیم این پخش در جزء 2 خروجی ها بود
اگه منوال رو میخواین بگردم پیداش کنم و اگه با رپید مشکل ندارین اونجا آپش کنم :11:

hamidR15
08-03-2010, 08:42
سلام حمید خان
من فکر کنم توی تاپیک مشاوره بود که گفتم 2 جفت PRE OUT داره
منم مثل شما کل اینترنت رو شخم زدم
ولی چیز خاصی پیدا نکردم به جز یه منوال که ماله کلا این سری از پخش های JVC بود
جالبیش اینجا هست که توی اونم چیز زیادی در مورد این پخش ننوشته بود
ولی براساس اعداد مدل در نظر میگرفتیم این پخش در جزء 2 خروجی ها بود
اگه منوال رو میخواین بگردم پیداش کنم و اگه با رپید مشکل ندارین اونجا آپش کنم :11:
سلام
نه نيازي نيست،ممنون.