PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه برای ارسال ایمیل های با تعداد زیاد (سوال)

hamids68
21-02-2010, 09:09
سلام

ما قصد داریم ایمیل های کاربرهای خودمونو یه جا جمع آوری کنیم و هر چند وقت یکبار خبر نامه بفرستیم.چیزی که به ذهنمون رسید این بود که همه رو تو برنامه outlook express جمع آوری کنیم به گروه های 500 تائی تقسیم کنیم و 500 تا 500 تا بفرستیم. روش بهتریا برنامه بهتری هم وجود داره ؟

ask_bl
21-02-2010, 09:39
ارسال ایمیل گروهی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mohsen6558
21-02-2010, 12:13
دوست عزیز
مهم اون سروری هست که ازش ایمیل ارسال می کنین
من می تونم بهتون یه ایمیلی بدم که هر روز دو سه هزار تا با هر نرم افزاری بهش ایمیل بزنین اما یاهو و جی میل این امکان رو ندارن و محدودیت پونصد ایمیل رو دارن

behnam_tr
21-02-2010, 12:31
دوست عزیز
مهم اون سروری هست که ازش ایمیل ارسال می کنین
من می تونم بهتون یه ایمیلی بدم که هر روز دو سه هزار تا با هر نرم افزاری بهش ایمیل بزنین اما یاهو و جی میل این امکان رو ندارن و محدودیت پونصد ایمیل رو دارن

تایید میشه در واقع باید برای ارسال ایمیل انبوه یک smtp داشته باشی که این قابلیت رو داشته باشه ...

ask_bl
21-02-2010, 12:40
تایید میشه در واقع باید برای ارسال ایمیل انبوه یک smtp داشته باشی که این قابلیت رو داشته باشه ...
سلام
فکر میکنم منظور Mohsen6558 عزیز POP3 بود نه SMTP !
Incoming mail server - POP3
Outgoing mail server - SMTP

Enabling POP (Gmail

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mohsen6558
21-02-2010, 12:45
SMTP صحیح هستش
Outgoing mail server - SMTP تو ارسال ایمیل خارج می شه پس SMTP صحیح هست
گوگل محدودیت 500 ایمیل در هر 24 ساعت رو داره
در حالی که سرور های پولی این محدودیت رو ندارن

hamids68
22-02-2010, 07:35
ممنون از همه دوستان

من درست متوجه منظور شما نشدم...ولی ما سرور اختصاصی داریم و می خوایم که از outlook express برای ارسال خبر نامه ها استفاده کنیم...این کار شدنی نیست ؟ یا اینکه باید امکانات دیگه
ای از دیتا سنتر بگیریم... از iweb سرویس داریم

من متوجه نشدم اینکه نوشتید یاهو و گوگل محدودیت 500 ایمیل در روز رو دارن...اگر منظورتون محدودیت در ارساله که همانطور که گفتم من چنین کاری نمی خوام انجام بدم ...

شاید منظورتون در deliver کردن ایمیل ها هست ؟

online_amin
22-02-2010, 08:54
ممنون از همه دوستان

من درست متوجه منظور شما نشدم...ولی ما سرور اختصاصی داریم و می خوایم که از outlook express برای ارسال خبر نامه ها استفاده کنیم...این کار شدنی نیست ؟ یا اینکه باید امکانات دیگه
ای از دیتا سنتر بگیریم... از iweb سرویس داریم

من متوجه نشدم اینکه نوشتید یاهو و گوگل محدودیت 500 ایمیل در روز رو دارن...اگر منظورتون محدودیت در ارساله که همانطور که گفتم من چنین کاری نمی خوام انجام بدم ...

شاید منظورتون در deliver کردن ایمیل ها هست ؟

سلام,

اگر Outlook در سرور شما نصب هست و شما میخوای با استفاده از اون ایمیل ارسال کنی بدون اینکه از اکانت سایتهایی مثل Yahoo یا Gmail استفاده کنی, مشکلی نیست دیگه. منظورم اینه که تنظیمات Outlook الان روی چی هست؟ الان با چه سایتی میخواد ایمیل بفرسته؟ شما با تنظیماتش آشنا هستید یا همینطوری میگید که میخوام ایمیل بفرستم؟

راستی نرم افزارهای مدیریت انجمن و سایت هم معمولا خودشون یه چنین امکانی رو دارن که میشه ایمیل دسته جمعی به همه کاربران فرستاد یا اگر چنین امکانی نداشته باشه معمولا یه پلاگینی چیزی روش نصب میشه تا چنین کار رو انجام بده.

hamids68
22-02-2010, 10:18
سلام,

اگر Outlook در سرور شما نصب هست و شما میخوای با استفاده از اون ایمیل ارسال کنی بدون اینکه از اکانت سایتهایی مثل Yahoo یا Gmail استفاده کنی, مشکلی نیست دیگه. منظورم اینه که تنظیمات Outlook الان روی چی هست؟ الان با چه سایتی میخواد ایمیل بفرسته؟ شما با تنظیماتش آشنا هستید یا همینطوری میگید که میخوام ایمیل بفرستم؟

راستی نرم افزارهای مدیریت انجمن و سایت هم معمولا خودشون یه چنین امکانی رو دارن که میشه ایمیل دسته جمعی به همه کاربران فرستاد یا اگر چنین امکانی نداشته باشه معمولا یه پلاگینی چیزی روش نصب میشه تا چنین کار رو انجام بده.

ما برای سایتمون سرور اختصاصی گرفتیم 2 تا سایت بیشتر روی این سرور نیست. در حال حاضر از یک اکانت که در سرور ایجاد کردیم
داریم از outlook express استفاده می کنیم. حالا برای فرستادن این ایمیل ها اکانت جدیدی در سرور تعریف می کنیم و با مشخصات اون
روی outlook express اکانت جدیدی مخصوص اینکار درست می کنیم...حالا درست هست ؟

درسته اغلب این آدرس ها از کسانی هست که طی 6 سال اداره کردن انجمن های ما جمع آوری شده اند...ولی بعضی هاشون بطور متفرقه
جمع آوری شده اند...نه اینکه بی ارتباط با سایت ما باشند...به عناوین مختلف با ما ارتباط داشتند که کلا شده 50 هزار تا.انجمن ها هم میفرستند ولی یک اشکالش اینه که فکر کنم همه رو با هم میفرسته که خوب نیست من می خوام 500 تا 500 تا فرستاده بشه تا بهتر بشه مدیریت کرد