PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای رایت به صورت اتوران

ali_1372
20-02-2010, 17:04
سلام
من یه بازی از اینترنت گرفتم که منو و همه چی داره می خواستم بدونم اونو چه جوری و با چه نرم افزاری رایت کنم که نصب بازی به صورت اتوران اجرا بشه؟
+
در ضمن یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینه که یه فایل ویدئویی از یکی از دوستام گرفتم صدا نداره ولی تصویر داره با نرم افزارهای مختلف هم اجراش کردم ولی فرقی نکرد.در ضمن اینم بگم فقط همین یه فایل مشکل داره و بقیه مشکلی ندارن. به نظرتون مشکل از فایله؟آیا با تبدیل فرمت را میفته؟اینم بگم فرمتش mpg است.
با تشکر

RezaTaghizadeh
21-02-2010, 09:15
با سلام.:11:
شما نام فایلی رو که می خواهید به صورت خودکار اجرا بشه (مثلاً فرض می کنیم Autorun.exe) رو باید با استفاده از یک فایل به نام Autorun.inf اجرا کنید. برای درست کردنش کافیه یه فایل جدید Notepad باز کنید و داخل فایل Autorun.inf باید محتویات زیر باشه:

[Autorun
OPEN=autorun.exe
ICON=autorun.ico

اون کلمه Autorun اول و آخرش باید [ ] داشته باشه. خوب حالا به جای Autorun.exe نام و پسوند فایلی رو که باید خودکار اجرا بشه رو تایپ کن و به جای Autorun.ico هم نام فایل آیکن دلخواه که با قرار دادن CD و یا DVD داخل دستگاه نمایش داده بشه. فایل Notepad رو با نام و پسوند Autorun.inf ذخیره کن.
برای رایت هم می تونی از Nero استفاده کنی. کافیه فایل ها و پوشه های مورد نیاز رو Add کنی و دو فایل Autorun.exe و Autorun.inf هم داخل پوشه ای نباشند. در صورتیکه فایل اصلی که باید خودکار اجرا شود داخل پوشه ای است بعد از = جلوی Open مسیر پوشه را تایپ و \ و بعد نام فایل خود اجرا.
برای حل مشکل فایل ویدئویی اول نرم افزار مکمل K-Lite Mega Codec Pack 5.0.5 رو نصب کن. احتمالاً مشکل حل بشه. در صورتیکه باز هم مشکل باقی هستش با استفاده از نرم افزار فوق العاده قدرتمند McFunSoft Video Convert Master 8.0.7 فایل رو به یه پسوند استاندارد تبدیل کن. ان شاء الله که مشکل حل میشه. برای فعال کردن McFunSoft Video Convert Master 8.0.7 هم میتونی از سریال زیر استفاده کنی:
Name : JAME Software Collection
Organization : SHAMIM Group
Registration Key : VCM5947428
موفق و سربلند باشید.:10: