PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : :::درخواست راهنمایی برای خرید دوربین فیلمبرداری حدود 500 تومن :::

Razel
20-02-2010, 16:38
سلام دوستان
من می خوام یه دوربین فیلمبرداری هارد دیسکی (ترجیحا Sony) بخرم ولی موندم چه مدلیو انتخاب کنم. بودجمم حدود 500 هزارتومنه.

عکاسی برام مهم نیست فقط و فقط کیفیت فیلمبرداری مهمه و حجم هاردشم در حد معقول باشه.

خودم چند تا مدل تو سایت دی جی کالا دیدم و تقریبا مشخصات ظاهریشون مثل همن ولی موندم کدومشو انتخاب کنم.

لطفا بهترین و به صرفه ترین چیزی که میشه انتخاب کرد و امتحانشو پس داده رو بفرمایید.

خیلی ممنون.:20:

seymour
20-02-2010, 20:10
سلام دوستان
من می خوام یه دوربین فیلمبرداری هارد دیسکی (ترجیحا Sony) بخرم ولی موندم چه مدلیو انتخاب کنم. بودجمم حدود 500 هزارتومنه.

عکاسی برام مهم نیست فقط و فقط کیفیت فیلمبرداری مهمه و حجم هاردشم در حد معقول باشه.

خودم چند تا مدل تو سایت دی جی کالا دیدم و تقریبا مشخصات ظاهریشون مثل همن ولی موندم کدومشو انتخاب کنم.

لطفا بهترین و به صرفه ترین چیزی که میشه انتخاب کرد و امتحانشو پس داده رو بفرمایید.

خیلی ممنون.:20:
1. اگه می تونستی قدری افزایش بودجه بدی و برسونی به 600 تومن خیلی خوب بود.. این بودجه شما لب مرزیه .. یعنی یه ذره بالاتر بیاری اش دستت باز میشه برای مدلهایی که کیفیت شون واقعاً خوبه..

مثلاً Panasonic SDR-H280 که 650 تومنه حدوداً و می ارزه..

2. همین بودجه اگه باشه :

Sony DCR-SR67 از سونی که حدود 520 تومنه.

Razel
21-02-2010, 09:29
1. اگه می تونستی قدری افزایش بودجه بدی و برسونی به 600 تومن خیلی خوب بود.. این بودجه شما لب مرزیه .. یعنی یه ذره بالاتر بیاری اش دستت باز میشه برای مدلهایی که کیفیت شون واقعاً خوبه..

مثلاً Panasonic SDR-H280 که 650 تومنه حدوداً و می ارزه..

2. همین بودجه اگه باشه :

Sony DCR-SR67 از سونی که حدود 520 تومنه.
دوست عزیز ممنونم که راهنماییم کردی ولی مدلی از ش panasonic که معرفی کردی تو سایت دیجی کالا 670 تومن زده شده که بااین بودجه می تونم طرف دوربین های HD برم . تا 600 تومن مساله ای نیست ولی فکر نمیکنم زیاد تفاوتی با مدلهای ارزونتر داشته باشن چون همشون با سایز DV ضبط می کنن. و حسگرشون متفاوته که نمی دونم چقدر تو کیفیت تاثیر داره!

در ضمن SR67 با SR47 و SR87 چه فرقی غیر از حجم هاردش داره. هرسه با یک رزولیشن فیلمبرداری می کنن.

درست یا غلط نمی تونم به مارکی غیر از سونی اعتماد کنم .

ممنون میشم راهنماییم کنید.

seymour
21-02-2010, 19:26
دوست عزیز ممنونم که راهنماییم کردی ولی مدلی از ش panasonic که معرفی کردی تو سایت دیجی کالا 670 تومن زده شده که بااین بودجه می تونم طرف دوربین های HD برم . تا 600 تومن مساله ای نیست ولی فکر نمیکنم زیاد تفاوتی با مدلهای ارزونتر داشته باشن چون همشون با سایز DV ضبط می کنن. و حسگرشون متفاوته که نمی دونم چقدر تو کیفیت تاثیر داره!

در ضمن SR67 با SR47 و SR87 چه فرقی غیر از حجم هاردش داره. هرسه با یک رزولیشن فیلمبرداری می کنن.

درست یا غلط نمی تونم به مارکی غیر از سونی اعتماد کنم .

ممنون میشم راهنماییم کنید.
پاناسونیکی که معرفی کردم 3 ccd داره ... در حالیکه در این رده اکثر دوربین ها از جمله سونی یک ccd دارن و در واقع پاناسونیک اولین کمپانی ای بود که 3ccd رو وارد دوربین های خانگی کرد.. این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])من رو درباره تعداد ccd ها بخون و تاثیرش روی کیفیت بخون... سایز همه چیز نیست.

//

شک دارم بتونی با 650 تومن HD هارد دار بگیری .. اگه مدل خاصی مدنظرته بگو..

//

کارای سری SR سونی بجز تفاوت مقدار حافظه (که از روی حرف اول مدل قابل تشخیصه) تفاوت دیگه ای با هم ندارن.

//

فقط سونی؟ : این سلیقه شماست البته و مثلاً ممکنه یکی بگه "آقا، من فقط سونی میخوام.. دیگه بحث با من نکنید و لازم نیست من رو قانع کنید .. نظرم عوض نمیشه!" ... یعنی ما اینجا فقط قرار مشاوره بدیم، قرار نیست کسی رو قانع کنیم .. اگه شما نظرت روی سونی هست، برو دنبال همون.. کارهاش هم خیلی خوبه قطعاً .. اما توجه کنیم که رقابت فعلی در بازار لوازم صوتی-تصویری در سطح خیلی بالا دنبال میشه و همونطور که سامسونگ در زمینه LCD گوی سبقت رو ربوده، پاناسونیک و canon هم عملکرد خیلی خوبی در زمینه دوربین فیلمبرداری داشته اند و کسی از خریدشون ضرر نکرده.. باز میل خودته.

Razel
22-02-2010, 00:19
بازم از راهنماییت ممنونم ولی بودجم متاسفانه به مدل panasonic که معرفی کردید نمیرسه. من دنبال یه دوربین 500 نهایت 550 تومنی می گردم که بهترین تو این رنج باشه. ولی 670تومن برام یه کم گرونه.:23:

دوربین HD هم CX100 سونی با قیمت 659 تومن منظورم بود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
که با بودجمم نمی خونه.:13:

در ضمن من رو مارک خاصی تعصب ندارم . اگر مدل دیگه ای امکانت بهتر رو با قیمت مناسب تر بده و مخصوصا اهل فن هم تاییدش کنن، خوب معلومه انتخابش می کنم.

seymour
22-02-2010, 19:32
بازم از راهنماییت ممنونم ولی بودجم متاسفانه به مدل panasonic که معرفی کردید نمیرسه. من دنبال یه دوربین 500 نهایت 550 تومنی می گردم که بهترین تو این رنج باشه. ولی 670تومن برام یه کم گرونه.:23:

دوربین HD هم CX100 سونی با قیمت 659 تومن منظورم بود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
که با بودجمم نمی خونه.:13:

در ضمن من رو مارک خاصی تعصب ندارم . اگر مدل دیگه ای امکانت بهتر رو با قیمت مناسب تر بده و مخصوصا اهل فن هم تاییدش کنن، خوب معلومه انتخابش می کنم.
CX100 : خب این مصداق همون حرف من شد که گفتم:

شک دارم بتونی با 650 تومن HD هارد دار بگیری .. اگه مدل خاصی مدنظرته بگو..
این مدل کارت حافظه میخوره... جدا از اینکه محدودیت های کارت حافظه دردسره .. خودت باید بری یه کارت حافظه واسه اش بخری که 50-100 تومن میکشه روی قیمت اش تا برسی به حافظه دوربین های هم رده هارد-دار.

//

نظر من روی همون مدلیه که اول گفتم (SR67 مثلا) ... ولی بد نیست اگه جمهوری سری بزنی و ببینی canon در این رده چی گیر میاد.. قبلاً که هم کمیاب بود و هم بی انصافی می کردن و خیلی می کشیدن روی قیمتش ..

Razel
23-02-2010, 00:06
CX100 : خب این مصداق همون حرف من شد که گفتم:

این مدل کارت حافظه میخوره... جدا از اینکه محدودیت های کارت حافظه دردسره .. خودت باید بری یه کارت حافظه واسه اش بخری که 50-100 تومن میکشه روی قیمت اش تا برسی به حافظه دوربین های هم رده هارد-دار.

//

نظر من روی همون مدلیه که اول گفتم (SR67 مثلا) ... ولی بد نیست اگه جمهوری سری بزنی و ببینی canon در این رده چی گیر میاد.. قبلاً که هم کمیاب بود و هم بی انصافی می کردن و خیلی می کشیدن روی قیمتش ..
بازم ممنونم ازت ، من که تهران نیستم ولی بازم همینجا راجع به canon می پرسم.
همیشه موفق باشی.