PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار مدیریت کاربران ( کارگاه )‌ مثل netscool

gorgani@
19-02-2010, 20:27
سلام
من با نرم افزار Netschool و Netsupport همه نوع ورژنیش استفاده کردم ولی در کارگاه رایانه ای که دارم ، متاسفانه دچار مشکلات فراوانی شده ام .
دوستان اگر نرم افزاری غیر از این دو سراغ دارند دریغ نفرمایند .
و یا اگر نرم افزار اصلی آنرا ( به شرط حل مشکل )‌ و بدون کرک ، دارند ،‌ به قیمت مناسب خریدارم

اگر نرم افزار معرفی شده جواب بدهد ، و یا راه حل شما جواب بدهد ، حتما و حتما از خجالت ایشان در خواهم آمد و هر هزینه و وقتی که گذاشتند جبران میکنم .

و اما مشکلی که با Netsupport و netschool دارم و کارهایی که انجام دادم :
زمانی که در قسمت مدیریت ، چند سیستم وصل شده Connect‌ را بطور یکجا مدیریت (Show) میکنم ، چند سیستم که متصل بوده و هیچ ایرادی در ارتباط Ping با سرور ندارند ، یکدفعه قفل میکنند .

تعداد سیستم کمتر از 10 عدد است .
شبکه هیچ ایرادی ندارد . همه جوره تستش کردم .
در چندین شبکه این مشکل وجود دارد .
در برخی کارگاه ها ویندوزها متفاوت با هم هستند و در برخی عینا مثل هم هستند ، ولی در کارگاهها این مشکل مشترک است .

تنها کارگاهی که جواب داد و مشکلی نداشت ، سیستم هایش را به این کارگاههای مشکل دار ، منتقل کردم و آنها به راحتی جواب دادند. در صورتی که نرم افزار آنها عینا مانند هم هستند .

سیستم هایی که ایراد داشتند را به کارگاه سالم منتقل کردم ،‌ ولی آنجا نیز ایراد به هم زدند و قفل میکردند.
سخت افزار سیستم ها را عوض کردیم .

نسخه های مختلفی از netsupport و Netschool‌را استفاده کردیم . همه این نرم افزارها فقط در یک کارگاه رایانه جواب دادند :18:

سیستمها کاملا فرمت شده هستند و در یک کارگاه ، آنتی ویروس نصب کردیم و جواب نگرفتیم ، و در یک کارگاه نیز نصب نکردیم و باز هم جواب نگرفتیم .
و . . .

باور کنید ، اگر این پروژه را به کمک شما حل کنم خیلی دعاتون میکنم . آبروم در خطره !!!:18:

ایمیل جهت تسریع در حل مسئله :

el_ya_go @ yahoo. com

Mohsen6558
21-02-2010, 13:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Radmin 2009 3.4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])