PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »»مربیگری فوتبال trophymanager««

aminhity
19-02-2010, 19:28
»»مربیگری فوتبال trophymanager««
بازی مربیگری آنلاین فوتبال تروفی منیجر(trophymanager.com) مثل هت تریک جذاب هستش.یه سری امکانات داره که هت تریک نداره و بر عکس یه سری از امکانات هت تریک رو نداره.در کل به نظرم بعد از هت تریک بهترین بازی مربیگری آنلاین فوتبال هستش.
کسی از بچه ها هستش که تیم داشته باشه؟

aminhity
15-06-2010, 15:12
سلام دوستان
می خواستم در مورد برنامه های کمکی سوال کنم.
1.چه برنامه ای در حال حاضر از همه بهتره؟
من TM90 رو دارم.البته میگه NET Framework 3.5 میخواد
من ویندوز XP دارم.چون اینترنتم دایال آپ هستن نمیتونم NET Framework رو آپدیت کنم
2.راهی هست که من NET Framework 3.5 رو از کافی نت دانلود کنم؟
ممنون

unicorn-ir
15-06-2010, 17:28
تروفی منیجر بازی مربی‌ گری فوتبال آنلاینه که از لحاظ امکانات طراحی و خیلی‌ چیزای دیگه از بازی‌های مشابه مثل هتریک خیلی‌ جلو تره.

فقط به علت تبلیغات نا‌ مناسب تو ایران زیاد جدا نیفتاده و الان لیگ ایران تو این بازی در حال مرگه.

این بازی به زودی به بازی‌های فیسبوک اضافه می‌شه. امیدوارم که با اضافه شدن تیم‌های ایرانی‌ جدید بتونیم تیم ملی‌ خوبی‌ داشته باشیم

به شدت به کاربر خوره فوتبال و بازی احتیاج داره این سایت. الان بهترین وقت برای عضو شدن تو سایت هست. چون بعد از ۲ فصل موفق می‌تونین به لیگ برتر صعود کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یادم میاد که ۲ سال پیش که دنبال بازی مربی‌ گری آنلاین می‌گشتم توی ۶ ۷ تا سایت عضو شدم که هتریک هم یکیش بود و آخر TM رو انتخاب کردم

یکی‌ از مشخصه‌های TM اینه که سعی‌ کردن تاا جایی‌ که می‌شه بعضی‌ رو نزدیک به بازی‌های مربی‌ گری روی PC در بیارن. دلیل اینکه عدد استفاده می‌شه واسه مهارت‌های بازیکن‌ها هم همینه. دلیلی‌ هم که من TM رو انتخاب کردم این بود که احساس کردم به تمام بازیهایی که من تجربشو داشتم نزدیک تره. مثل فیفا منیجر و چمپیون شیپ منیجر

نمیگم TM ایرادی نداره و از خیلی‌ نظر‌ها از هتریک جلو تره و هتریک هم تو یکسری مورد بهتره.

برتری‌های هتریک:

۱- اعضای فعاله زیاد

۲- زبان فارسی

۳- تمرین تاکتیک و هماهنگی‌

۴- تیم‌های ملی‌ جوانان

۵- امکانات فروم عالی‌ و اینکه خیلی‌ تو ایران جدا افتاده

برتریهی TM

۱- طراحی صافهات و منو‌های هتریک خیلی‌ ابتدأای. تقریبا همه چی‌ تو هتریک plain html هست و اصلا از تکنولوژی‌های جدید web۲ استفاده نشده تقریبا. در اول TM اکثرا از flash و javascript استفاده شده. منو‌های سایت بیشتر شبیه به یک بازی آن تا شبیه یه سایت معمولی‌

۲- سیستم تمرینات

۳- آکادمی جوانان

۴- مهارت‌های بازیکنان

۵- engine بازی: جدیداً می‌خوندم که همه از engine هتریک خیلی‌ شاکین و اینکه خیلی‌ قابل پیشبینی معمولان نتیجها.

۶- custom tactics

و موارد دیگه که تو خاطرم نیست الان

مشکلات TM :

۱- کم بودن تیم‌های ایرانی‌

۲- فعال نبودن تیم‌های ایرانی‌

۳- فارسی نبودن سایت

۴- سنگین بودن سایت برای dial up

من فونت فارسی ندارم و این متن با بهنویس نوشته شده. اگه غلط زیاد داره ببخشید

Arrowtic
05-07-2010, 12:44
منم تيم ساختم.ولي يه سوتي دادم:ليگ انگليس رفتم!:41:
اصلا نديدم نوشتشو وقتي ساختم فهميدم تو ليگ انگليسم.