PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : محدود کردن اینترنت

آنتی
19-02-2010, 12:58
سلام
یه نرم افزار میخوام که کاربران سیستم را به چند سایت مخصوص محدود کنه
و برای فعال یا غیرفعال کردنش پسورد بخواد
پیشاپیش ممنون

MOHAMMAD_ASEMOONI
19-02-2010, 13:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

اگر از vista استفاده میکنین میتونین با استفاده از parental controls سایتهایِ معینی رو برای مشاهده انتخاب کنین و بقیه سایها رو ببندین یا برعکس .

امکانات دیگه ای هم داره .

یا حق

آنتی
19-02-2010, 16:56
نه متاسفانه برای xp است
ضمنا قابلیتی که من میخوام اینه که کاربر نتونه غیرفعالش کنه (مثلا پسور بخواد)
ما منتظریم

MOHAMMAD_ASEMOONI
19-02-2010, 20:47
من xp نداشتم

اما شما دکمه f1 رو بزنین تا help باز بشه بعد در قسمت جستجو بنویسین parental

اگر اکس پی هم همین امکانات رو داشته باشه اون امکاناتی که در عکس بالا نوشته شده میاد رو صفحه کامپیوترتون

در ضمن فکر کنم در اکسپلورهای قدیمی وجود نداره
باید از ورژنهای بالا و در صورت امکان اخرین ورزنِ اکسپلورر استفاده کنین

آنتی
20-02-2010, 21:26
یعنی هیچ نرم افزاری برای اینکار نیست

ask_bl
20-02-2010, 22:24

Net Nanny 5.1, the world's leading parental control software, controls access to websites and other online content such as Internet-based games, blocks file sharing of music, images and videos, and monitors a user's Internet activity. Net Nanny gives you control over your Internet connection, while respecting your personal values and beliefs.

Complete Internet Filtering/Blocking Solution for Your Home.
This is the "gold standard" in filtering software.
New updated 5.1 has many new features
Includes pop-up/under blocking technology
New 'filtered search' - Kids search safely
Supports up to 12 different profiles, for each of your family members.
Free updates for life...no future fees ever.
Free technical support
Decide what's best for your own family! Net Nanny respects your right to control how your family uses the Internet, based on your own unique needs and values. That's why we give you the most flexible and comprehensive set of options available today to be an effective parent in cyberspace.

Download

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MOHAMMAD_ASEMOONI
21-02-2010, 00:16
با سلامی دوباره

:20:

حالا این برنامه رو برای کی میخواین ؟؟؟؟ برایِ این کوشولویِ گوگولی مگولی ؟

:31:

همونطور که دوستِ خوبمون اقایِ ask_bl لطف کردند و نوشته اند ، این یکی از اون برنامه هایی هست که شما دنبالش میگردین .

کنترلِ کامپیوتر در خانه واقعاً ضروری هست چون اینترنت سِلاحِ دو دَم هست و دیر بجنبیم حسابی دخلِ کاربرهایِ کم تجربه و ساده و از هم جا بی خبر رو میاره . نظارت بر استفاده از کامپیوتر بسیار مهم هست .

یا حق

Mohsen6558
21-02-2010, 12:18
Salfeld.Child.Control.2010.v10.316.0.0.Incl.Keymak er-ACME ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

V i r u s e r
23-02-2010, 23:00
الام کم ترین اینترنت سکوریتی ها این امکانو دارند
مثل kis nis و ...

ekenkar3000
24-02-2010, 15:42
نرم افزار کنترل اینترنت
نرم افزار وب نما، یک مرورگر اینترنت است که تمامی مشکلاتی را که از سوء استفاده از اینترنت یا تهدیدهای امنیتی در زمینه سرقت و نشت اطلاعات را در سازمان ها و ارگانهای دولتی و شرکت های خصوصی به طور کامل مرتفع می نماید.

این نرم افزار دسترسی کلیه نرم افزار ها (حتی خود ویندوز) را به اینترنت مسدود می نماید.
با استفاده از این نرم افزار، امکان استفاده از کلیه ف ی ل ت رش ک ن ها (بدون توجه به تکنولوژی ساخت آنها) غیر ممکن خواهد شد.
کاربران نرم افزار بسته به میزان دسترسی تعریف شده برای آنها، در نرم افزار (که توسط مدیر سیستم تعریف می شود) می توانند سایت های مجاز را مشاهده نمایند

نرم افزار این قابلیت را دارد که مدیر سیستم بتواند به کاربران خاص، اجازه دسترسی آزاد به تمامی سایت ها را اعطا نماید.
همچنین امکان گزارش گیری از تمامی فعالیت های انجام شده و سایت های مشاهده شده با قابلیت نمایش آی پی مشاهده کننده و زمان و تاریخ مشاهده صفحه، قابل ارائه به مشتریانی است که نیاز به این گزارش دارند.

آنتی
25-02-2010, 21:18
نرم افزار کنترل اینترنت
نرم افزار وب نما، یک مرورگر اینترنت است که تمامی مشکلاتی را که از سوء استفاده از اینترنت یا تهدیدهای امنیتی در زمینه سرقت و نشت اطلاعات را در سازمان ها و ارگانهای دولتی و شرکت های خصوصی به طور کامل مرتفع می نماید.

این نرم افزار دسترسی کلیه نرم افزار ها (حتی خود ویندوز) را به اینترنت مسدود می نماید.
با استفاده از این نرم افزار، امکان استفاده از کلیه ف ی ل ت رش ک ن ها (بدون توجه به تکنولوژی ساخت آنها) غیر ممکن خواهد شد.
کاربران نرم افزار بسته به میزان دسترسی تعریف شده برای آنها، در نرم افزار (که توسط مدیر سیستم تعریف می شود) می توانند سایت های مجاز را مشاهده نمایند

نرم افزار این قابلیت را دارد که مدیر سیستم بتواند به کاربران خاص، اجازه دسترسی آزاد به تمامی سایت ها را اعطا نماید.
همچنین امکان گزارش گیری از تمامی فعالیت های انجام شده و سایت های مشاهده شده با قابلیت نمایش آی پی مشاهده کننده و زمان و تاریخ مشاهده صفحه، قابل ارائه به مشتریانی است که نیاز به این گزارش دارند.

4میلیون تومان برای نرم افزار خیلی زیاد نیست ؟
به نظر شما چه کاری ارزش 4 میلیون تومان نرم افزار را دارد
من گرونترین نرم افزاری که توی ایران دیدم 1 ملیون برای تبدیل گفتار به نوشتار بود که باز هم قیمت بالایی است و استقبالی نمیشه
موفق باشید

MOHAMMAD_ASEMOONI
26-02-2010, 07:40
4میلیون تومان برای نرم افزار خیلی زیاد نیست ؟
به نظر شما چه کاری ارزش 4 میلیون تومان نرم افزار را دارد
من گرونترین نرم افزاری که توی ایران دیدم 1 ملیون برای تبدیل گفتار به نوشتار بود که باز هم قیمت بالایی است و استقبالی نمیشه
موفق باشید

چهااااااااااااااااااااااا ااااااااار ملیوووووووووووووووووووووو وووووووون؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

:18:

قربونِ شکلت دو ملیونش رو بده به خودم میشینم پای کامپیوترت عین ببرِ بنگال و عقابِ نمیدونم کجا و 24 ساعته از کامپیوترت پاسپانی میدم هر که خواست بره تو نت خودم میزنم پشت دستش و اگه خواستی تحویلِ کلانتری هم میدمش .

برنامه نخر . من خودم هستم آقا

یه دو سه هزار تا مشتری اینجوری پیدا کنم یه شبه برج میسازم و میرم تو عالمِ خرپولدارها !

=======================================

اما بی شوخی :

قربونِ شکلت تو ویندوز ویستا شما یه یوزر درست میکنی برای استفادۀ دیگران بعد از یوزر خودت که "مدیر " هستی ، کنترلِ والدین رو روشن میکنی و سایتهای آزاد یا ممنوعه رو مشخص میکنی جریان تموم میشه ومیره پی کارش .

هیچ کس جز شما هم نمیتونه اون رو لغو کنه چون باید پاسووردِ یوزرِ مدیر رو داشته باشه تا با اون وارد کامپیوتر بشه و کنترل والدین رو خاموش کنه .

حالا شما دو راه داری

1 - از ویستا با این امکانات استفاده کنی البته احتمالا اکس پی هم همینو داره

2 - 2 ملیون بدی به خودم تا بشم بادی گاردِ کامپیوترت

من دومی رو پیشنهاد میکنم تا ما هم یه برجکِ 60 - 70 طبقه بسازیم . یه آپارتمانش رو هم میدم به خودت با 10 هزار تومن ودیعه و 10 ملیون اجاره !!!!!!!
:27:

بیام قولنامشو بنویسیم ؟؟؟

PersianMatrix
26-02-2010, 10:10
سلام
من چندتا صحبت دارم با شما دوستان
1. درسته که نت بدی هم داره ولی شمایی که برای دیگران محدودیت میذاری اولخودتو درست کن.
2. همه انسان ها توی زندگی زیاد اشتباه میکنن و بچه شما هم از این موضوع مستثنا نیست.
3. انسان ها فرشته نیستن.
4. پدر و مادر و مخصوصا دوست آدم خیلی بیشتر از نت، روی آدم تاثیر میذارن.
در کل با کوچکتر از خودتون دوست باشید نه بادیگارد و مراقب و به اون در حدیک انسان و نه یک فرشته اعتماد کنید.

از نصیحت که بگذریم، من هم Kaspersky Internet Security پیشنهاد می کنم. دوتا مزیت داره:
1. هم ویروس کش خوبیه
2. هم در زمینه Parental Control خوب کار کرده

من از ورژن 2009 استفاده می کنم و الان هم ورژن 2010 اون موجود هست.
توی همین سایت میتونی تمامی موارد مربوط به این نرم افزار رو پیدا کنی.
من مختصرا طریقه استفاده از Parental Control این سکوریتی رو به صورت عکس برات نمایش دادم.
قابلیت های نرم افزار:

قرار دادن پیش فرضی از سایت های نامناسب برای کودکان و نوجوانان که با علامت زدن هر گزینه دسترسی به سایت هایی با آن مضمون ها مسدود می گردد.
مسدود کردن مسنجر (چت)
فیلتر کردن سایت های مورد نظر شما
ایجاد محدودیت زمانی در استفاده از نت

نکته مهم اینکه کودک شما پس از اینکه با چنین مانعی مواجه شود چندین اقدام ممکن است انجام دهد:

بستن و یا پاک کردن نرم افزار سکوریتی شما
پاک کردن اطلاعات شما از روی هارد

راه حل مقابله با مورد اولی فعال کردن Self Defense و Password Protection است که در تصاویر نمایش داده شده است.
راه حل دومی هم در اینترنت وجود دارد و مختصرا اینکه با فعال کردن سکوریتی سیستم در درایوهای NTFS دسترسی دیگران در پاک کردن اطلاعات مهم خود را مسدود کنید.

سوالی هم باشه به صورت پیغام خصوصی بفرستید، چون من کم سر میزنم و ممکنه دیگه تاپیک را نبینم.
اینم شماره تماس در صورت داشتن سوالات بیشتر و تهیه نسخه قانونی سکوریتی:
09191523765
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک تصاویر:

آنتی
26-02-2010, 10:19
چهااااااااااااااااااااااا ااااااااار ملیوووووووووووووووووووووو وووووووون؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

:18:

قربونِ شکلت دو ملیونش رو بده به خودم میشینم پای کامپیوترت عین ببرِ بنگال و عقابِ نمیدونم کجا و 24 ساعته از کامپیوترت پاسپانی میدم هر که خواست بره تو نت خودم میزنم پشت دستش و اگه خواستی تحویلِ کلانتری هم میدمش .

برنامه نخر . من خودم هستم آقا

یه دو سه هزار تا مشتری اینجوری پیدا کنم یه شبه برج میسازم و میرم تو عالمِ خرپولدارها !

=======================================

اما بی شوخی :

قربونِ شکلت تو ویندوز ویستا شما یه یوزر درست میکنی برای استفادۀ دیگران بعد از یوزر خودت که "مدیر " هستی ، کنترلِ والدین رو روشن میکنی و سایتهای آزاد یا ممنوعه رو مشخص میکنی جریان تموم میشه ومیره پی کارش .

هیچ کس جز شما هم نمیتونه اون رو لغو کنه چون باید پاسووردِ یوزرِ مدیر رو داشته باشه تا با اون وارد کامپیوتر بشه و کنترل والدین رو خاموش کنه .

حالا شما دو راه داری

1 - از ویستا با این امکانات استفاده کنی البته احتمالا اکس پی هم همینو داره

2 - 2 ملیون بدی به خودم تا بشم بادی گاردِ کامپیوترت

من دومی رو پیشنهاد میکنم تا ما هم یه برجکِ 60 - 70 طبقه بسازیم . یه آپارتمانش رو هم میدم به خودت با 10 هزار تومن ودیعه و 10 ملیون اجاره !!!!!!!
:27:

بیام قولنامشو بنویسیم ؟؟؟

بابا حالا کی خواست بخره
مگه آدم دیوانه است. این همه برنامه رایگان
من تو جواب اون پیشنهاد دوستمون این پست را دادم

MOHAMMAD_ASEMOONI
26-02-2010, 10:26
دوستِ عزیز PersianMatrix

دست شما سلامت باشه قربان

:11:

بنده کاسپر 2010 دارم اما تا حالا نمیدونستم Parental Control داره

بله من امتحانش کردم الان . یعنی با کاسپر چندین مشکل حل میشه و هم انتی ویروس داره هم اینترنت سکیورتی هم کنترل والدین .

گمونم کاسپر 2011 سیب زمینی هم پوست میکنه

باز هم ممنون از راهنماییتون

اجرِ شما با خداوندِ شکــــــــــور