PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مثل Alcohol 120% ؟؟؟؟

topoly1000
19-02-2010, 00:47
سلام به همه دوستان .

به نظر شما ها برنامه هست (( به غیر از نرو )) که وقتی روی ایمج دابل کلیک

کنی اون رو داخل سی رم مجازی قرار بده :20:

متشکرم . :11: :11: :11:

Razel
19-02-2010, 00:54
Virtual Clone Drive همین کاری رو می گید روی اکثر فرمتهای ایمیج انجام میده.

jamy_khoshtip
19-02-2010, 01:09
من خودم از PowerISO استفاده می کنم .

بد نیستش . هم فارسی هست و هم تقریبا سازگاره .

موفق و پیروز باشید .

Saeed System
19-02-2010, 09:01
سلام...برنامه های زیادی تو این زمینه وجود داره مثل:

Virtual CloneDrive|DAEMON|Fantom|MagicDisc|MakBit|Virtual Drive Creator|Virtual

CD-ROM Control Panel|JMount|Virtual CD Emulator

که بنظر من بهترینش virtual clone drive هستش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

1.48 mb

:46:

***Spring***
19-02-2010, 09:26
سلام ...

Virtual CD | ساختن سیدی مجازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Portable Alcohol 120% ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازکردن تمام ایمیجها با Daemon Tools / تمام ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازکردن تمام ایمیجها با Daemon Tools portable ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مالتی مدیا ^ سی دی و دی وی دی مجازی Virtual CD/DVD Rom ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و ( Virtual CloneDrive )

Slysoft Game Jackal برنامه ای قدرتمند برای اجرای بازیهای تحت cd بدون نیاز به ساخت درایو مجازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

VSO Blindwrite Suite | ابزاری برای تهیه نسخه های پشتیبان از CD ها و DVD های شما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pepsky All-In-One | یکی از کاملترین نرم افزارهای رایت CD & DVD با امکانات بی نظیر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PowerISO / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

UltraISO Portable ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Portable CloneDVD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

Davood_titan
19-02-2010, 09:48
فقط این برنامه  Virtual CloneDrive
هم  ساده  و هم  سریع هست