PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وارد کردن عکس به ايميل

white_rose
18-02-2010, 23:30
سلام دوستان

من ميخوام يه تعداد عکس رو تو ميل وارد کنم اما نه به صورت attachment
طوري که وقتي ميل باز ميشه عکسها بدون نياز به دانلود ديده بشه
اما وقتي مثلا يه متن که حاوي تعدادي عکس هست رو از ورد کپي ميکنم و وارد ميل ميکنم عکسهارو نمياره
ميشه راهنمايي کنيد چيکار ميتونم بکنم؟

ممنون

sepid12ir
19-02-2010, 00:04
سلام دوستان

من ميخوام يه تعداد عکس رو تو ميل وارد کنم اما نه به صورت attachment
طوري که وقتي ميل باز ميشه عکسها بدون نياز به دانلود ديده بشه
اما وقتي مثلا يه متن که حاوي تعدادي عکس هست رو از ورد کپي ميکنم و وارد ميل ميکنم عکسهارو نمياره
ميشه راهنمايي کنيد چيکار ميتونم بکنم؟

ممنون

باید عکسها را در یک آپلود سنتر اپلود کنید، و بعد از باز کردن عکس هر کدام را در ایمیل کپی و پیست کنید...

سایت آپلود عکس:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آپلود کردن عکس هم خیلی آسونه، شما وارد سایتی مثل فریزپیک میشی، مسیر عکستون را در browse باز میکنید و بعد upload بعد چند ثانیه بهتون یک لینک میده، لینک را در آدرس بار کپی کنید تا عکس باز بشه و بعد عکس را در ایمیلتون کپی کنید ....

امیدوارم توضیح کافی باشه اگه سوال بیشتری داشتین بپرسین :10:

white_rose
19-02-2010, 00:36
باید عکسها را در یک آپلود سنتر اپلود کنید، و بعد از باز کردن عکس هر کدام را در ایمیل کپی و پیست کنید...

سایت آپلود عکس:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآپلود کردن عکس هم خیلی آسونه، شما وارد سایتی مثل فریزپیک میشی، مسیر عکستون را در browse باز میکنید و بعد upload بعد چند ثانیه بهتون یک لینک میده، لینک را در آدرس بار کپی کنید تا عکس باز بشه و بعد عکس را در ایمیلتون کپی کنید ....

امیدوارم توضیح کافی باشه اگه سوال بیشتری داشتین بپرسین :10:

ممنون از توضيحات و وقتي که گذاشتيد. من کاري که گفتيد رو انجام دادم اما وقتي عکس رو کپي ميکنم، اصلا داخل ايميل گزينه paste فعال نيست و با ctrl + v هم نميشه.(من از DivShare واسه آپلود استفاده کردم)

sepid12ir
19-02-2010, 01:07
من تو دیوشر عضو نیستم... نمیدونم دقیقا نمایش عکسش چطوریه ... ولی من مشکلی ندارم... به فرض همین عکس اواتار شما رو به راحتی میتونم در ایمیلم کپی کنم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shamim208
19-02-2010, 10:07
سلام
منم این راه رو امتحان کردم و برای خودم به یه ایمیل دیگه با این روش عکس فرستادم اما وقتی ایمیل رو باز کردم عکسا باز نشد.
چیکار باید بکنم؟

white_rose
19-02-2010, 12:10
من تو دیوشر عضو نیستم... نمیدونم دقیقا نمایش عکسش چطوریه ... ولی من مشکلی ندارم... به فرض همین عکس اواتار شما رو به راحتی میتونم در ایمیلم کپی کنم:

بازم ممنونم از لطفتون. من با استفاده از سايتي که شما معرفي کرديد آپلود کردم و اون مشکل حل شد، ممنونم. فقط الان همين مشکلي که دوستمون هم گفتند وجود داره. يعني عکس وارد ميشه اما وقتي ايميل رو باز ميکنم عکس رو نمياره و به صورت ضربدر... نشون ميده و با show picture هم عکس رو نمياره. اگر راه حلي داريد ممنون ميشم راهنمايي کنيد.

بازم ممنون از وقتي که گذاشتيد :11:

sepid12ir
19-02-2010, 12:28
مطمئنید درست انجام دادین ؟ میخواین یه عکس برا ایمیل من فورارد کنید تا از درستی کارتون مطمئنتون کنم یا شاید مشکلتون را متوجه شدم

sepideh.bn@gmail.com

white_rose
19-02-2010, 12:48
مطمئنید درست انجام دادین ؟ میخواین یه عکس برا ایمیل من فورارد کنید تا از درستی کارتون مطمئنتون کنم یا شاید مشکلتون را متوجه شدم

sepideh.bn@gmail.com

دوست عزيز خيلي ممنونم

مشکل حل شد. يعني من اين کار رو تو فاير فاکس انجام ميدادم که نميشد (و البته الانم نميشه). اما با اينترنت اکسپلورر هم عکس وارد شد و هم عکس رو نشون ميده. اما با اين وجود من با فايرفاکس يه ايميل براتون فوروارد کردم که ببينيد چجوري ميشه

از لطفتون سپاسگزارم

sepid12ir
19-02-2010, 13:05
البته من ایمیلی از شما دریافت نکردم هنوز...

ولی مطمئنا مشکل از فایرفاکستون باشه .... خیالتون راحت طرف مقابل عکسها را دریافت میکنه

:11:

white_rose
19-02-2010, 13:13
البته من ایمیلی از شما دریافت نکردم هنوز...

ولی مطمئنا مشکل از فایرفاکستون باشه .... خیالتون راحت طرف مقابل عکسها را دریافت میکنه

:11:

ممنون. من با اين ايميل (asalbanu7@yahoo.com) براتون يه ايميل فرستادم. اون رو هم امتحان کردم عکسها کامل باز ميشد حتي در تعداد زياد و هيچ مشکلي نداشت. واقعا ممنون. من خيلي وقت بود که اين مشکل را داشتم.

موفق باشيد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shamim208
19-02-2010, 22:31
ممنون مشکل من که حل شد . مشکل همون مرور گر بود . که این دفعه با گوگل کروم امتحان کردم . اما بازم یه گزینه توی ایمیل فرد دریافت کننده هست که باید اونو بزنه Display image... در غیر اینصورت بازم صفحه خالی از عکسه.
بازم ممنون:11:

sepid12ir
21-02-2010, 00:44
ممنون مشکل من که حل شد . مشکل همون مرور گر بود . که این دفعه با گوگل کروم امتحان کردم . اما بازم یه گزینه توی ایمیل فرد دریافت کننده هست که باید اونو بزنه Display image... در غیر اینصورت بازم صفحه خالی از عکسه.
بازم ممنون:11:
خواهش....

شما در هنگام کپی کردن عکس باید رو خود عکس کلیک راست و کپی را بزنید و در ایمیلتون پیست کنید .... با این روش اگه خود عکس کپی بشه تو میل قاعدتا برا شخص مقابل هم خود عکس فرستاده میشه بدون اینکه نیازی به display image باشه...(من چون از ایمیل خیلی استفاده میکنم بارها و بارها اینکار را انجام دادم و به مشکلی نخوردم)

زمانی display image میشه که شما لینک عکس را بفرستین نه خود عکس را .... !!

:10:

tbahareh
31-01-2013, 00:28
سلم بچه ها.می دونم که این جواب ها خیلی قدیمی هستش اما من یه راه خیلی راحت تر بلدم.
می ری تو gmail و وارد قسمت تنظیماتش می شی.بعد وارد سربرگ labs می شید و تو اون قسمت inserting images رو فعال می کنید. و تنظیمات رو ذخیره می کنید.اینطوری هنگام ایجاد میل جدید یک آیکون insert image اضافه می شه که به راحتی می تونید هر عکسی رو از کامپیوتر یا سایت های دیگر تو جی میل آپلود کنید. تو لینک زیر که مال یوتیوب هستش هم خیلی راحت و عملی توضیح داده.امیدوارم به دردتون بخوره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]