PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL Pishgaman / شرکت پیشگامان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10

ERF@NIAN
27-06-2019, 22:45
8 مگابیت خریداری کردم ولی بخاطر دوری از مرکز مخابرات نهایت 6-7 مگ میتونم بگیرم.بیشتر مراکز مخابراتی فیبر شدن ولی مرکز ما (شهید یزدان پناه) هنوز مسیه
بله درسته sra روشن بود و الان که خاموش کردم فیکس رو 6 مگابیت مونده.شرکت قبلی تفاوتی تو روشن یا خاموش بودن sra نداشت ولی پیشگامان تاثیر داره
خط من فوق العاده نویزی هست و crc رکورد میزنه! سیمکشی تلفن رو از سرخط تا مودم جدا کشیدم ولی مشکلم حل نشد تا چند وقت پیش فکر میکردم مشکل از isp دیده بان نت هست ولی پیشگامان هم همین مشکل رو داره و بدتر هم شده.پارسال که مخابرات داشتم وضعیت خیلی بهتر بود.فکر میکنم مشکل از پورت باشه یا تجهیزات خراب مخابرات
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حاشیه‌نویسی_2019-06-27_231839_thumb.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حاشیه‌نویسی_2019-06-27_231839.jpg)

متأسفانه نویز باعث شده crc خیلی زیاد بیفته. 13500 تا در یک ساعت و نیم یعنی قطعی ها و افت سرعت های لحظه ای مکرر
از داخل مودم adsl 2 plus رو فقط انتخاب کنید ممکنه کشش خط بیشتر بشه. الآن adsl 2 هستید
خطتون هم روی پروفایل گیمه، اگه بگید غیرفعالش کنن روی crc کمتر انداختن تاثیر داره مگه اینکه اوضاع زیادی خراب باشه
برای sra باید تجهیزات isp مورد نظر هم پشتیبانی کنه. ممکنه دیدبان نت این سیستم رو نداشته باشه
کلا هروقت از یک شرکت به یک شرکت دیگه میرید ممکنه یکم شرایط خط بهتر یا بدتر بشه. شاید شرایط snr و نویز دیدبان نت بهتر بوده به خاطر همین sra عمل نمیکرده

vivaz360
27-06-2019, 22:57
ممنونم از راهنمایی شما
رو حالت adsl2+ هم کشش خط کمتر میشه هم قطعی و crc بیشتر میشه! همه حالت هارو تست کردم adsl2 معمولی بهتره
خونه ما قدیمی ساخته و اون زمان احتمالا برای سازنده مهم نبوده که سیمکشی تلفن و برق رو کنار هم تو ورودی ساختمون کار بزاره.
شب ها از ساعت 1 به بعد که مصرف برق کم میشه snr بالاتر میره و قطعی تموم میشه و کشش خط تا 8 هم میرسه.برای همسایه هارو چک کردم بدون مشکل 8 مگ رو داشتن
fastmode هم تاثیر خیلی کمی داره و تو هر حالتی چون نویز خط بالاست قطعی زیاد دارم.فکر میکنم تنها راه حل مشکل من فیبر شدن خط تلفنه و به isp ربطی نداره

hosseinzfff
28-06-2019, 17:42
مشکل از خود شرکته به نظرم خط شما که بدتر از خط من نیست من با ATTENUATION 49 رو PARS ONLINE خطم 6-7 مگ رو میکشید واس شما که 45 هست وقتی اومدم PISHGAMAN میزان ATTENUATION خط بیشتر شد الان رو 52 هست ...به نظرم اگه مودم خوبی داشته باشی بتونی 8 مگ رو دریافت کنی

اگه سیم کشی رو بتونی از POST مخابرات تا مودم یک تیکه بکشی و روی سیمه مخابرات سوکت بزنی شاید یه ذره بهتر بشه کیفیت خطت

vivaz360
29-06-2019, 11:34
مشکل از خود شرکته به نظرم خط شما که بدتر از خط من نیست من با ATTENUATION 49 رو PARS ONLINE خطم 6-7 مگ رو میکشید واس شما که 45 هست وقتی اومدم PISHGAMAN میزان ATTENUATION خط بیشتر شد الان رو 52 هست ...به نظرم اگه مودم خوبی داشته باشی بتونی 8 مگ رو دریافت کنی

اگه سیم کشی رو بتونی از POST مخابرات تا مودم یک تیکه بکشی و روی سیمه مخابرات سوکت بزنی شاید یه ذره بهتر بشه کیفیت خطت
مودمم ایسوس هست فکر نکنم از این مدل بهتر تو بازار باشه.با مخابرات میشد 7-8 مگ گرفت ولی پیشگامان قدرت سیگنالش کمتره و خود پشتیبانی هم تایید کردن که تجهیزات مخابرات تو شرایطی که نویز بالا باشه بهتر عمل میکنه
سیم کشی رو از سرخط تا مودم یکسره کشیدم ولی هنوزم خطای crc زیادی دریافت میکنم.
واقعیتش دیگه خسته شدم بخاطر یکی دو مگ بیشتر کلی هزینه و وقت و بزارم.با همین سرعت فعلا میگذرونم تا منطقه ما هم فیبر بشه.
به دوستانی که مثل من شرایط خطشون جالب نیست توصیه میکنم تو شرکتی که هستن بمونن و به امید بهتر شدن وضعیت خطشون تغییر ندن.اگر پینگ خیلی بالایی دارید به فکر عوض کردن سرویستون باشید

hosseinzfff
29-06-2019, 14:33
سلام ..بله مودم n14 مودم بسیار خوبیه ولی chipset اون برادکام نیست میگن chip برادکام واسه خطوط نویز دار بهتره به هر حال فک کنم chip DSLAM شرکت پیشگامان برادکام باشه همینطور که تو مودم شما هم نشون داده ...اگه چیپ مودم شما با چیپ dslam شرکت از یک برند باشه بهتره

در مورد سیم کشی هم اگه قبلا سیم یک تیکه و مستقیم کشیدید کار زیادی نمیتونید بکنید و ارزش نداره هزینه کنی

خط شما روی حالت Fast path هست یعنی حالت گیم اگه از حالت fast path خارج بشه کشش خط به احتمال زیاد بالاتر میره و سرعت بالاتری دریافت خواهید نمود اما یه مقدار ping میره بالاتر

black sabbath
30-06-2019, 10:36
امروز پشت سرهم قطعی دارم.زنگ زدم شرکت می گه از سمت ما نیست!!!!

hosseinzfff
30-06-2019, 15:57
امروز پشت سرهم قطعی دارم.زنگ زدم شرکت می گه از سمت ما نیست!!!!

دروغ میگه منم قطعی داشتم البته الان دیگه ندارم اما ظهر قط بود

shakib zero
30-06-2019, 17:27
درود

امروز من قطعی نداشتم ولی ظهر کلا روی 4.5 مگ تقریبا فیکس بود و بالاتر نمیرفت. الان مجدد درست شده

magiteq1
30-06-2019, 23:20
ساعت 14 تا 16 و 23 تا 12:30
سرعت محدود میشه به 4
یعنی به شکل خاصی سر تایم محدود میشه و دوباره اوکی میشه

alirezafaghih
02-07-2019, 18:01
سلام.
دوستان، من الآن مشترک دیده بان نت هستم و به دلیل یه سری مشکلات از جمله سرعت کم تک کانشن و کندی سرعت دانلود در ساعاتی از روز که الآن 4 ماه هست دارم پیگیریش می کنم و هنوز هم درست نشده، میخوام تخلیه کنم و از خدمات یه شرکت دیگه رو استفاده کنم.
مصرف ترافیکم کمی زیاد هست ( حدود 120 گیگ بین الملل) و سرعت تک کانشکن هم خیلی برام مهمه چون استریم می کنم. حالا بین پیشگامان سرویس 8 مگ و های وب اونم سرویس 8 مگ میخوام یکی رو انتخاب کنم. نمیخوام سرعت دانلودم از 800 کیلوبایت کمتر بشه و سرعت تک کانشن پایدار میخوام.
مکس ریت خطم حدود 19 مگابیت هست ولی CRC هر بار رکورد میزنه و حتی تا 10000 هم بوده. هر چند با تغییر شرکت این عدد ممکنه تغییر کنه ولی فکر نمی کنم دیگه کمتر از 10 مگاببت بشه.
شما کدوم یکی رو پشنهاد میکنین؟

shakib zero
02-07-2019, 18:54
سلام.
دوستان، من الآن مشترک دیده بان نت هستم و به دلیل یه سری مشکلات از جمله سرعت کم تک کانشن و کندی سرعت دانلود در ساعاتی از روز که الآن 4 ماه هست دارم پیگیریش می کنم و هنوز هم درست نشده، میخوام تخلیه کنم و از خدمات یه شرکت دیگه رو استفاده کنم.
مصرف ترافیکم کمی زیاد هست ( حدود 120 گیگ بین الملل) و سرعت تک کانشکن هم خیلی برام مهمه چون استریم می کنم. حالا بین پیشگامان سرویس 8 مگ و های وب اونم سرویس 8 مگ میخوام یکی رو انتخاب کنم. نمیخوام سرعت دانلودم از 800 کیلوبایت کمتر بشه و سرعت تک کانشن پایدار میخوام.
مکس ریت خطم حدود 19 مگابیت هست ولی CRC هر بار رکورد میزنه و حتی تا 10000 هم بوده. هر چند با تغییر شرکت این عدد ممکنه تغییر کنه ولی فکر نمی کنم دیگه کمتر از 10 مگاببت بشه.
شما کدوم یکی رو پشنهاد میکنین؟

درود

مدنظر قرار بدید که پیشگامان هم ساعاتی از روز محدودیت پهنای باند اعمال میکنه و سرعت دانلودتون میاد رو 400-500

اگه براتون مهمه که 24 ساعته یا تو طول روز همیشه پهنای باندی که خریداری کردید رو بهتون بدن پیشگامان گزینه مناسبی نیست ...

alirezafaghih
02-07-2019, 20:07
درود

مدنظر قرار بدید که پیشگامان هم ساعاتی از روز محدودیت پهنای باند اعمال میکنه و سرعت دانلودتون میاد رو 400-500

اگه براتون مهمه که 24 ساعته یا تو طول روز همیشه پهنای باندی که خریداری کردید رو بهتون بدن پیشگامان گزینه مناسبی نیست ...

سپاسگزارم. فقط دو تا سوال داشتم. 1- با توجه به شرایط بنده شما چه سرویسی رو پیشنهاد میکنین؟ (سقف هزینه ایم ماهی 50 هزار تومن بدون 9 درصد مالیاته) 2- این ساعاتی که کاهش سرعت داره کی هست دقیقا؟

shakib zero
02-07-2019, 20:23
سپاسگزارم. فقط دو تا سوال داشتم. 1- با توجه به شرایط بنده شما چه سرویسی رو پیشنهاد میکنین؟ (سقف هزینه ایم ماهی 50 هزار تومن بدون 9 درصد مالیاته) 2- این ساعاتی که کاهش سرعت داره کی هست دقیقا؟

راستش من قبل از این شاتل داشتم که از نظر پهنای باند هیچ مشکلی نداشت و محدود نمیشد ولی همونطور که میدونید قیمت هاش رو افزایش داده + حجم هاشو کم کرده ...

پس نمیتونم بگم برید سمت کدوم شرکت باید ببینید همسایه هاتون چی دارن و یه تست کنید اگه آشنا هستید.

در مورد سوال دوم هم ساعاتش معمولا یک ساعتی 11 شب به بعد هست + در طول روز هم بین 3 تا 6 برا من بعضی وقتا هم 12 ظهر تا 3 به مدت یک ساعت حالا یکم کمتر یا بیشتر محدود میشه ...

توجه کردم تایم مشخصی واسه من نداره که بگم سر این ساعت شروع میشه معمولا متغیره و بعضی وقتا دو سه روز اصلا محدود نمیشه بعضی وقتا هم هر روز چند ساعت محدوده ...

shahram83
03-07-2019, 18:32
امروز پیشگامان مشکل کمبود پهنای باند داره و تقریباً از ساعت 2 تا به الان حداکثر سرعت 4 mbps است و همین مقدار هم نوسان داره. به پشتیبانی زنگ زدم گفت پنل شرکت مشکل داره نیم ساعت دیگه تماس بگیرید.

black sabbath
03-07-2019, 20:02
امروز پیشگامان مشکل کمبود پهنای باند داره و تقریباً از ساعت 2 تا به الان حداکثر سرعت 4 mbps است و همین مقدار هم نوسان داره. به پشتیبانی زنگ زدم گفت پنل شرکت مشکل داره نیم ساعت دیگه تماس بگیرید.
من امروز هیچ مشکلی نداشتم.پنل 8

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alirezafaghih
03-07-2019, 20:14

سلام. میشه یه تست تک کانکشن با IDM از لینک زیر بگیرید و پست کنید؟
سپاسگزارم

shahram83
03-07-2019, 20:20

این که اینترانت هست!!! در واقع حتی اگه مفت هم باشه من اهمیتی به اینترانت نمی دم. منظور من اینترنت بود اینترانت که شبکه داخل کشوری هست و از نظر من فاقد ارزش ( اگه تهران باشی احتمالاً سرورها چند تا خیابون باهات فاصله دارن ).
مشکل کمبود پهنای باند اینترنت ( یا دستکاری و ایجاد اختلال ) باعث میشه نتونی استریم و لایو استریم ببینی.

mahmoodsoft
03-07-2019, 21:13
سپاسگزارم

8مگ
ساعت 22:10

black sabbath
03-07-2019, 21:44
این که اینترانت هست!!! در واقع حتی اگه مفت هم باشه من اهمیتی به اینترانت نمی دم. منظور من اینترنت بود اینترانت که شبکه داخل کشوری هست و از نظر من فاقد ارزش ( اگه تهران باشی احتمالاً سرورها چند تا خیابون باهات فاصله دارن ).
مشکل کمبود پهنای باند اینترنت ( یا دستکاری و ایجاد اختلال ) باعث میشه نتونی استریم و لایو استریم ببینی.
من یه ویدئو از یوتیوب تماشا کردم با کیفیت 1080 البته وی پی ان پولی دارم.فیلم گرفتم ازش هم تو آپارات آپلود کردم هم Picofile .خودتون چک کنید.حجم فیلم 18 مگ هست
تو فیلم پینگ هم مشخصه سرعت دانلود و سرور هم هلند هست
البته فیلم من 1080 هست اما خودتون بهتر می دونید که تو آپارات وقتی فیلمی آپلود می کنید خیلی کیفیتش میاد پایین بهتره لینک دوم یعنی پیکو فایل رو ببینید

black sabbath
03-07-2019, 21:48
سپاسگزارم

shakib zero
03-07-2019, 21:51
اومدم تست بگیرم دیدم پهنای باند رو 4.5 محدود شده ...

ERF@NIAN
03-07-2019, 22:50
افت تک کانکشن ساعت 11 به بعد عکس زیر. هم افت داره هم نوسانیه تا زیر یک مگابیت

در طول روزهم نوسان و افت وجود داره. هر روز نه ولی بالاخره وجود داره
پیشگامان رو به هیچکس توصیه نمیکنم، اینقدر نوسان داره رو اعصابه

alirezafaghih
04-07-2019, 05:43

ببخشید؛ شرکت ریت خطتون رو روی 8 بسته یا 10؟ اگه با سرویس 8 مگ، بهشون بگیم روی 10 ببندن، مثل دیده بان انجام میدن؟

shahram83
04-07-2019, 09:20
من یه ویدئو از یوتیوب تماشا کردم با کیفیت 1080 البته وی پی ان پولی دارم.فیلم گرفتم ازش هم تو آپارات آپلود کردم هم Picofile .خودتون چک کنید.حجم فیلم 18 مگ هست
تو فیلم پینگ هم مشخصه سرعت دانلود و سرور هم هلند هست
البته فیلم من 1080 هست اما خودتون بهتر می دونید که تو آپارات وقتی فیلمی آپلود می کنید خیلی کیفیتش میاد پایین بهتره لینک دوم یعنی پیکو فایل رو ببینید

در واقع بحث این نیست. تمام اونچه که من می خوام بگم این است که اینترانت ارزش تست شدن نداره. من که حتی حاضر نیستم برای این پولی پرداخت کنم. و در بیشتر مواقع نباید مشکلی داشته باشه اگر مشکلی هم در اینترانت بوجود بیاد ( شبکه مضحک دورهمی داخل کشوری ) این نشون دهنده حداکثر خریت و بی سوادی این جماعت خوک صفت است. با پول این کشور بنا شده و بخش جالبش این است که بابتش پول هم می گیرن.
بگذریم. دیروز از 2 تا 7 بعدازظهر، سرعت بیشینه 4 mbps بود و حتی همین مقدار دارای نوسان بود ( time out هم وجو داشت ). بعد از این زمان مشکل تا حدودی رفع شد. ( من همچنان در twitch مشکل داشتم ) تا ساعت 11pm که باز کمبود پهنای باند بوجود اومد.
سعی کنید از یک سرور بطور متوالی برای تست کردن استفاده نکنید چونکه isp ممکن است کاری کند که نتیجه غیر واقعی بشود.

shakib zero
04-07-2019, 09:46
در واقع بحث این نیست. تمام اونچه که من می خوام بگم این است که اینترانت ارزش تست شدن نداره. من که حتی حاضر نیستم برای این پولی پرداخت کنم. و در بیشتر مواقع نباید مشکلی داشته باشه اگر مشکلی هم در اینترانت بوجود بیاد ( شبکه مضحک دورهمی داخل کشوری ) این نشون دهنده حداکثر خریت و بی سوادی این جماعت خوک صفت است. با پول این کشور بنا شده و بخش جالبش این است که بابتش پول هم می گیرن.
بگذریم. دیروز از 2 تا 7 بعدازظهر، سرعت بیشینه 4 mbps بود و حتی همین مقدار دارای نوسان بود ( time out هم وجو داشت ). بعد از این زمان مشکل تا حدودی رفع شد. ( من همچنان در twitch مشکل داشتم ) تا ساعت 11pm که باز کمبود پهنای باند بوجود اومد.
سعی کنید از یک سرور بطور متوالی برای تست کردن استفاده نکنید چونکه isp ممکن است کاری کند که نتیجه غیر واقعی بشود.

بله کاملا با صحبتای شما موافقم

ارزش شبکه داخلی یا همون اینترانت فقط برای دانلود داخلی هست که یکی مثل من مصرفم تو این مورد زیاده و خب هم لازم دارم سرعت دانلود خوب باشه هم حجم بیشتری داشته باشم.

در مورد twitch و تایم اوت هم موافقم. قبل از این من شاتل داشتم که ماهانه سرعت 4 مگ خریداری میکردم هیچوقت مشکلی با twitch و یوتیوب و سایتهای دیگه نداشتم ولی زمانی که پیشگامان پهنای باند رو روی 4 مگ محدود میکنه به خاطر نوسان زیاد و تایم اوت امکان استفاده از یوتیوب و ... رو از من میگیره.

دیروز دوستان یه آیپی فرستادن برای تست پینگ بگیرم همون ساعت سرعت روی 4 مگ محدود شده بود وقتی پینگ میگرفتم از هر 4 پکت یکی lost میشد :/

black sabbath
04-07-2019, 11:45
ببخشید؛ شرکت ریت خطتون رو روی 8 بسته یا 10؟ اگه با سرویس 8 مگ، بهشون بگیم روی 10 ببندن، مثل دیده بان انجام میدن؟

alirezafaghih
04-07-2019, 11:55
سلام. با توجه به بررسی هایی که کردم، تصمیم گرفتم بیام پیشگامان. فقط دوستان میخواستم دو تا لطف دیگر هم بهم بکنید
1- اگه امکان داره در ساعاتی که پهنای باند محدود میشه، تست تک کانکشن از همون لینک برام بگیرین.
2- پینگ gateway pvc هم در ساعات عادی و هم در ساعاتی که کاهش پهنای باند وجود داره رو برام بگیرین.
پیشاپیش ازتون ممنونم

black sabbath
04-07-2019, 12:16
سلام. با توجه به بررسی هایی که کردم، تصمیم گرفتم بیام پیشگامان. فقط دوستان میخواستم دو تا لطف دیگر هم بهم بکنید
1- اگه امکان داره در ساعاتی که پهنای باند محدود میشه، تست تک کانکشن از همون لینک برام بگیرین.
2- پینگ gateway pvc هم در ساعات عادی و هم در ساعاتی که کاهش پهنای باند وجود داره رو برام بگیرین.
پیشاپیش ازتون ممنونم
چه ساعت هایی منظورتونه تا پینگ بگیرم؟
پینگ gateway pvc چیه ؟ :n02: من سوادم کمه

shahram83
04-07-2019, 14:08
من امروز با پشتیبانی پیشگامان تماس گرفتم شروع کرد به گفتن اراجیف که فلان چیزو چک کن و idm دانلود کن و نصب کن و ..... در قرارداد هیچ اشاره ای به idm یا هر مدیر دانلود دیگری نشده در نتیجه همه ی اینها یاوه گویی است. دارن بصورت سیستماتیک کاربر ها رو محدود می کنند چونکه کمبود پهنای باند دارند. در 195 ازشون شکایت کردم. در روز های آینده نتیجه مشخص خواهد شد.

pershianix
04-07-2019, 14:41
من امروز با پشتیبانی پیشگامان تماس گرفتم شروع کرد به گفتن اراجیف که فلان چیزو چک کن و idm دانلود کن و نصب کن و ..... در قرارداد هیچ اشاره ای به idm یا هر مدیر دانلود دیگری نشده در نتیجه همه ی اینها یاوه گویی است. دارن بصورت سیستماتیک کاربر ها رو محدود می کنند چونکه کمبود پهنای باند دارند. در 195 ازشون شکایت کردم. در روز های آینده نتیجه مشخص خواهد شد.

از کی به کی شکایت کردی؟ بیشتر شبیه به جوک میمونه. سرعت منم به شدت افت کرده ولی کاری نمیکنم. چرا؟ چون اینا دستشون تو یه کاسه س. 195 داداش پیشگامانه. پیشگامان و شاتل با هم خواهر برادرن. مخابرات پدرشونه. وزارت ارتباطات هم که حکم مادرشون رو داره.

vivaz360
04-07-2019, 23:45
از کی به کی شکایت کردی؟ بیشتر شبیه به جوک میمونه. سرعت منم به شدت افت کرده ولی کاری نمیکنم. چرا؟ چون اینا دستشون تو یه کاسه س. 195 داداش پیشگامانه. پیشگامان و شاتل با هم خواهر برادرن. مخابرات پدرشونه. وزارت ارتباطات هم که حکم مادرشون رو داره.
ایرانسل و همراه اولم حتما عمه و خاله هستن:n08:
نه رفیق 195 واقعا رسیدگی میکنه.این مشکل کمبود پهنای باند فقط برای پیشگامان نیست پارس انلاین هم این مشکلو داشت.نمیخوام از کار اینا دفاع کنم ولی بنظرم این مشکلشون دائمی نمیمونه و حلش میکنن

ronin63
05-07-2019, 14:29
سلام

کیفیت بسیار افتضاح شده .. من قبلا سرعت دانلودم 1400 بود اما الان از 500 بالاتر نمیره در صورتیکه خطم روی 14 مگ بسته شده و تغییری نداشته

اون طرح 5000 گیگ 6 ماهه رو که گذاشتن مشتریاشون زیاد شده اما الان نمیتونن ساپورت کنن .. همین جوری پیش بره منم به 195 شکایت میکنم

alirezafaghih
06-07-2019, 05:59
چه ساعت هایی منظورتونه تا پینگ بگیرم؟
پینگ gateway pvc چیه ؟ :n02: من سوادم کمه

ساعت هایی که سرعتتون میاد پایین و ظاهرا روی 4 قفل میشه

توی پروفایل مودمتون یه قسمتی هست به نام gateway که مثل یه ip هست و بین subnet و DNS توی اون جدوله قرار گرفته. از این آدرس یه پینگ اگه میشه برام بگیرین. در واقع به جایی 8.8.8.8 که موقع پینگ گرفتن وارد میکنین، این آدرس رو وارد کنین.
از نظر کارشناسی مقدار این پینگ باید کمتر 20 باشه.

black sabbath
06-07-2019, 09:57
ساعت هایی که سرعتتون میاد پایین و ظاهرا روی 4 قفل میشه

توی پروفایل مودمتون یه قسمتی هست به نام gateway که مثل یه ip هست و بین subnet و DNS توی اون جدوله قرار گرفته. از این آدرس یه پینگ اگه میشه برام بگیرین. در واقع به جایی 8.8.8.8 که موقع پینگ گرفتن وارد میکنین، این آدرس رو وارد کنین.
از نظر کارشناسی مقدار این پینگ باید کمتر 20 باشه.
سرعتم که هیچ وقت افت محسوسی نداره.دیگه خیلی پایین بیاد تو idm عدد اطراف 900 رو نشون میده
البته روزهای اول که قرار داد بسته بودم این مشکل بود ولی با زنگ زدن و شکایت کردن درست شده فعلاً

ERF@NIAN
06-07-2019, 16:11

black sabbath
06-07-2019, 17:58
پاک شود...

mahmoodsoft
06-07-2019, 22:26
پیشگامان واقعا اعصاب خوردکن شده، هر دقیقه از شبانه روز وضعیت سرعت متغیره

shahram83
08-07-2019, 22:02
این پیشگامان واقعاً مضحک است. در سامانه 195 شکایت کرده بودم. از پیشگامان با من تماس گرفتند و من گفتم که در طول روز و انتهای روز مشکل پهنای باند وجود داره. حتی گفتم که در بیشتر مواقع نمیشه در twitch ویدیو با کیفیت پایین تماشا کرد. فرداش که دیشب می شد با من تماس گرفتند و از کیفیت جویا شدند گفتم که امشب مشکلی نیست. حالا امروز باز مشکل کمبود پهنای باند بوجود اومده. این هم از این شرکت. چونکه حکومت صاحب این شرکت هاست ( در واقع ) هیچ کاری در این مورد نمی کنه و این شرکت ها هم هر کاری که می خوان انجام میدن. البته من باز ازشون شکایت می کنم و این موضوع رو رها نمی کنم.

hosseinzfff
09-07-2019, 23:20
سلام چطوری میشه سرعت رو خودمون ببریم بالا اگه chip مودممون برادکام باشه راهی وجود داره؟یه مودم خریدم kasda 5262B ظاهرا برادکامه مدل 63381 با این میشه SNR رو تغییر بدی ؟

hosseinzfff
10-07-2019, 00:07
تونستم ریت خط رو ببرم بالا :n19: با مودم kasda 5262B ولی سرعتم رو 4 مگ قفله .. زنگ بزنم بشتیبانی چی بگم که باز کنن سرعتو ؟ زنگ میزنم همش میگه نویز داری :n41:

با نرم افزار puTTY توییک کردم SNR رو و ریت خط رفت بالا ...

همونطور که میبینید SNR رو 50 درصد کاهش دادم و از 6 و خورده ای به 3 خورده ای رسید و ریت خط بالاتر رفت !!!

black sabbath
10-07-2019, 12:39
تونستم ریت خط رو ببرم بالا :n19: با مودم kasda 5262B ولی سرعتم رو 4 مگ قفله .. زنگ بزنم بشتیبانی چی بگم که باز کنن سرعتو ؟ زنگ میزنم همش میگه نویز داری :n41:

با نرم افزار puTTY توییک کردم SNR رو و ریت خط رفت بالا ...

همونطور که میبینید SNR رو 50 درصد کاهش دادم و از 6 و خورده ای به 3 خورده ای رسید و ریت خط بالاتر رفت !!!
یک کم در مورد این نرم افزار توضیح بدید.ممنون

misam5526
10-07-2019, 13:07
یک کم در مورد این نرم افزار توضیح بدید.ممنون

ERF@NIAN
10-07-2019, 22:57
دیروز کلا در طول روز تک کانکشن 1 مگابیت بود
امرور یک مگاببت نبود ولی همش نوسان داشت و بدرد نخور
شکایت هم فایده نداره، چون وقتی زنگ میزنن قبلش شیرفلکه رو بازمیکنن اون لحظه هیچ مشکلی وجود نداره. ( قبلا بهم زنگ زدن گفتم خرابه، بعد چندثانیه گفتن حالا چک کن دیدم درست شده)
از یکشنبه 26 خرداد تقریبا یک ماهی میگذره که این مشکلات شروع شده. پیشگامان دیگه اون شرکت خوب سابق نشد که نشد
شاید بعدا سرم خلوت شد بازم شکایت کردم چون خیلی احتیاج به وقت گذاشتن و اعصاب خوردی و سر و کله زدن داره

shakib zero
13-07-2019, 16:34
امروز از صبح تا الان سرعت محدود به 4 مگابیت بود الان هم نیم ساعته سرعت بین 50 کیلوبایت تا 200 کیلوبایت متغیره !!

نوسان شدید زیاده بعضی وقتا انگار کلا قطع شده...

shakib zero
13-07-2019, 16:43
امروز از صبح تا الان سرعت محدود به 4 مگابیت بود الان هم نیم ساعته سرعت بین 50 کیلوبایت تا 200 کیلوبایت متغیره !!

hosseinzfff
13-07-2019, 17:11

منظورتون تک کانکشن هست یا چند کانکشن؟

shakib zero
13-07-2019, 17:22
منظورتون تک کانکشن هست یا چند کانکشن؟
مولتی کانکشن

الان سرعت دانلود از سرورهای داخلی بین 600 تا 900 در رفت و آمده

hosseinzfff
13-07-2019, 17:48
قدرت چیپ برادکام رو ببینید SNR زیر ۱ هم بیاد قطع نمیشه و stable هست
با تجهیزات داغون پیشگامان اینجوریه اگه یه شرکت باشه که تجهیزات بهتری داشته باشه و همچنین کیفیت خطتون یه ذره بهتر باشه ببینید چی میشه دیگه عالی تراز عالی

hosseinzfff
13-07-2019, 18:12
snr یک دهم دسی بل :n19::n08::n08:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سدق1.png

morteza_mombeini
13-07-2019, 20:47
snr یک دهم دسی بل :n19::n08::n08:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سدق1.png
روی 1 میاد پینگت نمیره بالا یا سرعت دانلودت کم نمیشه ؟

hosseinzfff
13-07-2019, 22:31
روی 1 میاد پینگت نمیره بالا یا سرعت دانلودت کم نمیشه ؟

C:\Users\hoss>ping 8.8.8.8 -n 50

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=145ms TTL=46
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=146ms TTL=46
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=143ms TTL=46
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=148ms TTL=46
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=143ms TTL=46
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=144ms TTL=46
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=149ms TTL=46
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=147ms TTL=46
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=150ms TTL=46
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=168ms TTL=46

Ping statistics for 8.8.8.8:
Packets: Sent = 50, Received = 50, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 143ms, Maximum = 168ms, Average = 146ms

hosseinzfff
13-07-2019, 22:32
الان snr بین 1.5 تا 2 نوسان داره سرعت و بینگ ثبات خوبی داره حتی pubg mobile هم بازی کردم بدون قطعی و مشکل

hosseinzfff
13-07-2019, 22:43
SNR رو خودم دستی کمش کردم که ریت خط بره بالاتر و مدولاسیون رو هم ADSL2 یا G.dmt.bis گذاشتم
همچنین profile رو هم save کردم یعنی مودم ریسیت یا خاموش بشه تنظیمات snr به هم نمیخوره

تنظیم snr به صورت دستی هم به مودم برادکام نیاز دارید که

بعدش از دستورات

adsl configure --snr و adsl profile --save استفاده میکنیم

hosseinzfff
14-07-2019, 13:54
نکته آبگوشتی :

میزان دقیق SNR رو میتونید به روش زیر محاسبه کنید کسانی که کیفیت خطشون کمه خودشون میتونند SNR رو بالا ببرند ...

adsl configure --snr snrQ4

snrQ4 = Target SNR / 6dB * 100

فرض کنید میخواین اس ان ار بشه 12

snrQ4=12/6*100=200

در نتیجه

adsl configure --snr 200

به جای snrQ4

عدد 200 رو قرار میدهیم

hosseinzfff
14-07-2019, 13:59
خط من SNR ش 6 بود بعد از تغییرات چی شد

misagh1372
14-07-2019, 18:51
نکته آبگوشتی :

میزان دقیق SNR رو میتونید به روش زیر محاسبه کنید کسانی که کیفیت خطشون کمه خودشون میتونند SNR رو بالا ببرند ...

adsl configure --snr snrQ4

snrQ4 = Target SNR / 6dB * 100

فرض کنید میخواین اس ان ار بشه 12

snrQ4=12/6*100=200

در نتیجه

adsl configure --snr 200

به جای snrQ4

عدد 200 رو قرار میدهیم
چطوری میشه این کار رو کرد؟
با نرم افزار یا کاری دیگه برای تغییر Snr کرد ؟

hosseinzfff
14-07-2019, 19:08
چطوری میشه این کار رو کرد؟
با نرم افزار یا کاری دیگه برای تغییر Snr کرد ؟

برای این کار به نرم افزار PuTTY و مودم adsl با چیب برادکام نیاز دارید روش اتصال به مودم هم telnet

ip مودم رو وارد putty میکنی بعد open رو میزنی بعد یوزر و pass مودم رو وارد میکنید

در نهایت از دستورات بالا استفاده میکنید و اگه خواستین save میکنید تنظیمات snr رو ...

دستورات :

adsl configure --snr N

adsl profile --save

broosli
14-07-2019, 21:21
برای این کار به نرم افزار PuTTY و مودم adsl با چیب برادکام نیاز دارید روش اتصال به مودم هم telnet

ip مودم رو وارد putty میکنی بعد open رو میزنی بعد یوزر و pass مودم رو وارد میکنید

در نهایت از دستورات بالا استفاده میکنید و اگه خواستین save میکنید تنظیمات snr رو ...

دستورات :

adsl configure --snr N

adsl profile --save
میشه لینک دانلود نرم افزار رو اینجا قرار بدید؟
از کجا میشه فهمید چیپ مودم برادکام هست یا نه؟
مدل مودمم TP-Link W8901 هست
ممنون

hosseinzfff
14-07-2019, 21:34
میشه لینک دانلود نرم افزار رو اینجا قرار بدید؟
از کجا میشه فهمید چیپ مودم برادکام هست یا نه؟
مدل مودمم TP-Link W8901 هست
ممنون

سلام بله بفرمایید:

تا جایی که میدونم چیب مودم tplink 8901 برادکام نیست جند راه اسون برای فهمیدنش هست اول ببینید putty با مودم شما کار میکنه یا نه و راه دیگش اینه: اگه بخوای 100 درصد مطمین بشی چه مدلیه چیبش مودمت رو باز کن بوردشو نگا کن :n40:

crash00
14-07-2019, 22:22
یه موردی رو من امروز متوجه شدم که سرویسای 275 تومنی رو کردن 4تا16 مگ به جای 16 مگ ...
این برنامه رو سر جشنواره هم خواستن اجرا کنن که شکایت کردیم و گفتن نه همون 16 مگ هست ...
دوباره باید یه wave شکایت بزنیم تا مجبور شن برگردونن به حالت قبل سریع پی گیری کنید تا نتونن فرار کنن سر این داستان...

R O O T
14-07-2019, 22:33
شکایتها هم الکیه من شکایت کردم ۱۹۵ زنگ زد یه بار اسکرین‌شات گرفت از سرعت دانلود رفت که رفت هنوز درست نشده سرعتم همینطوری پیش بره اخرین ماه تمدید میکنم :n21:

ERF@NIAN
14-07-2019, 22:42
یه موردی رو من امروز متوجه شدم که سرویسای 275 تومنی رو کردن 4تا16 مگ به جای 16 مگ ...
این برنامه رو سر جشنواره هم خواستن اجرا کنن که شکایت کردیم و گفتن نه همون 16 مگ هست ...
دوباره باید یه wave شکایت بزنیم تا مجبور شن برگردونن به حالت قبل سریع پی گیری کنید تا نتونن فرار کنن سر این داستان...

سه روزه که اسمشو اینطوری کردن. بار اول هم نیست، همون اوایل اسم سرویس رو یکبار عوض کرده بودن
منم دیدم رو سرعت هیچ تاثیری نداشته، طبق معمول تک کانکشن نوسان داره و بدرد نخوره و مولتی تقریبا درسته. واسه همین فعلا پیگیری نکردم
این جشنواره هم حذف شده دیگه نمیفروشن

crash00
14-07-2019, 22:47
والا اون اول هم ما شکایت کردیم گفتن اشتباه شده الان کوتاه بیاییم دیگه هر کاری بخوان می کنن ککشونم نمیگزه ...
عملا میتونن سرویس بفروشن با حجم 100 گیگ بعد یهو بگن 40 گیگ بوده از اینا بعید نیست...
حالا کسایی که از این شرکت سرویس دارن خصواصا همین 16 مگ برید شکایت ثبت کنید...
من خودم سر یکی دو مورد با شکایت نتیجه گرفتم...

اینم متن:
تغییر سرویس "16مگ|5000 گیگ ترافیک بین الملل معادل 15000 گیگ ترافیک داخلی|6 ماهه " به "4 تا 16مگ|5000 گیگ ترافیک بین الملل معادل 15000 گیگ ترافیک داخلی|6 ماهه" (تغییر سرعت از 16 مگ به '4تا16' مگ ) بر خلاف تبلیغات که سرعت سرویس به صورت واضح و بدون هیچ تبصره ای 16 مگابیت اعلام شده بود و هیچ اشاره ای به "تا 16 مگ" یا "4 تا 16 مگ" اشاره ای نشده بود و شرکت هم کاملا واضح اعلام کرده بود که سرعت سرویس 16 مگ هست و نه "تا 16 مگ" یا "4 تا 16 مگ" .

پی گیری نشه شما اعتراض کنی مبگن چون گفتیم 4 تا 16 مگ شما 4 مگ می گیرید وقتی مجبور بشن سرعتو بنویسن 16 مگ شما میتونید پی گیری کنید ...
من که خودم شکایت کردم از همه می خوام که پی گیری کنن.

amir1024
15-07-2019, 14:18
سلام
من از های وب سرویس دارم
حالا تصمیم دارم بیام پیشگامان سرعت 8 مگش چطوره ؟

shakib zero
15-07-2019, 14:22
سلام
من از های وب سرویس دارم
حالا تصمیم دارم بیام پیشگامان سرعت 8 مگش چطوره ؟
چند صفحه اخیر رو بخونید متوجه مشکلاتش میشید.

سرعت تو خیلی از ساعات محدوده رو 4 مگ ...

amir1024
15-07-2019, 14:34
چند صفحه اخیر رو بخونید متوجه مشکلاتش میشید.

سرعت تو خیلی از ساعات محدوده رو 4 مگ ...

قیمت سرویس 8 مگ پیشگامان با سرویس 4 مگ های وب یکی هستش
البته برای من بیشتر نبود قطعی و ترافیک مهمه
اینطور که شما میفرمایید بیشتر پول حجم میدیم تا سرعت

shakib zero
15-07-2019, 14:51
قیمت سرویس 8 مگ پیشگامان با سرویس 4 مگ های وب یکی هستش
البته برای من بیشتر نبود قطعی و ترافیک مهمه
اینطور که شما میفرمایید بیشتر پول حجم میدیم تا سرعت

بله بیشتر حجم مناسبش هست که همه رو وسوسه میکنه. چیزی که واضحه تو این شرکت پهنای باند لازم رو نمیتونن ارائه بدن بخاطر همین میان تو ساعاتی سرعت رو محدود میکنن روی 4 مگ که بازم همون 4 مگ هم با نوسان و packet loss مواجهه ...

hosseinzfff
15-07-2019, 15:11
ای کاش 4 مگ بود الان تست کردم رو 2 مگه سرعت از سرور داخلی :n34::n34:

shakib zero
15-07-2019, 15:21
ای کاش 4 مگ بود الان تست کردم رو 2 مگه سرعت از سرور داخلی :n34::n34:

برا من رو 25 کیلوبایت هم اومده :(

crash00
15-07-2019, 17:30
امروز پی شکایت به من رنگ زد و در کمال پررویی گفت از اول همین بوده یکم باهاش دعوا کردم گفت پی گیری می کنم....
اسم سرویس که هنوز درست نشده ولی سرعت امروز افت نداشته و کل روز چشبیده بود به max ....
دوستان پی گیری کنید نذارید قسر در برن...

blackbird
16-07-2019, 23:50
رنج ip پیشگامان چی هست ؟ الان رو وب برا من رنج 109.125 اولشه و رو روتر 100.64 درخواست دادم ولیدش کنن. ولید بشه باید رو چه رنجی بشینه

alirezafaghih
26-07-2019, 05:46
سلام
دوستان این شرکت مگه پروفایل گیمینگ نداره؟
دیروز زنگ زدم گفتم پروفایل گیمینگ میخوام، اصلا نمیدونست چیه:n35: حتی گفتم تنظیمات Fast path رو فعال کنید؛ گفت اصلا ما چنین چیزی رو نداریم (فکر کنم منظورش همون بلد نیستمه:n27:)

malthael
26-07-2019, 11:23
سلام
دوستان این شرکت مگه پروفایل گیمینگ نداره؟
دیروز زنگ زدم گفتم پروفایل گیمینگ میخوام، اصلا نمیدونست چیه:n35: حتی گفتم تنظیمات Fast path رو فعال کنید؛ گفت اصلا ما چنین چیزی رو نداریم (فکر کنم منظورش همون بلد نیستمه:n27:)
داره، حتی رو 16 مگ هم فعال میکنند . این تعطیل بوده میخواسته خودشو راحت کنه .

magiteq1
26-07-2019, 14:06
باز دوباره از امروز و ساعت 2 تا 4 محدودیت سرعت رو 4 مگ شروع شد واسه من. دفعه قبل شکایت کردم و بعد 15 روز اوکی شد و نزدیک یک ماه اوکی بود باز امروز شروع شده

hosseinzfff
26-07-2019, 14:58
باز دوباره از امروز و ساعت 2 تا 4 محدودیت سرعت رو 4 مگ شروع شد واسه من. دفعه قبل شکایت کردم و بعد 15 روز اوکی شد و نزدیک یک ماه اوکی بود باز امروز شروع شده

چه سرویسی دارید؟ سرعت دانلودتون چنده ؟

magiteq1
26-07-2019, 19:21
چه سرویسی دارید؟ سرعت دانلودتون چنده ؟

16 مگ و اون سری از 14 تا 16 و 23 تا 1 شب سرعت رو محدود میکردن رو 4 مگ. روزی 4 ساعت.

itsmemeysam
26-07-2019, 20:50

داداش برای منم اینطوریه خسته شدم از بس پول شارژ دادم شکایت کردم از دستشون دو هفته دیگ پورتو خالی میکنم میرم سمت TD LTE

shakib zero
26-07-2019, 23:52
پیشگامان = پکت لاس فراوان + سرعت محدود + کیفیت فوق العاده پایین + حجم زیاد + قیمت مناسب ( نسبت به بقیه isp ها )

همین الان هم بخاطر packet loss زیاد نتونستم یه بازی بزنم و سرعت هم محدود شده رو 4 مگ ...

magiteq1
27-07-2019, 09:37
پیشگامان = پکت لاس فراوان + سرعت محدود + کیفیت فوق العاده پایین + حجم زیاد + قیمت مناسب ( نسبت به بقیه isp ها )

همین الان هم بخاطر packet loss زیاد نتونستم یه بازی بزنم و سرعت هم محدود شده رو 4 مگ ...

حجم زیاد رو هم داتک هم میده. نزدیک 2-3 ترا.قیمتشم که طبق تعرفه هست دیگه.
ولی من رو سرویسم هم پینگم خوبه هم packet ندارم. البته فاصله تا مخابرات کمتر از 500 متره. ولی مشکلات سرعت بیشتر از نصف کم میشه با تک کانکشن. و جدیدا عدم استیبل بودن سرعت و نوسانش. down و up شدن زیادش. از رو 2 مگ میره رو 1400 و یه دور میزنه و برمیگرده بالا. قبلا مخابرات داشتم. اکثرا سرعت استیبل بود.

itsmemeysam
27-07-2019, 15:15

همین الان هم بخاطر packet loss زیاد نتونستم یه بازی بزنم و سرعت هم محدود شده رو 4 مگ ...حجمت ۱ترا باشه ولی وقتی سرعت حلزونی باشه و همش قطع و وصل شه چه فایده؟دو هفته مونده بعدش پورتو خالی میکنم میرم سمت td lte مبین نت،من کسب درامدم تو گیمه ولی همش وسط گیم قطع میشه دیگ کلافه شدم،vdsl هم درخواست دادم تا اون بیاد td lte میگیرم خیالمو راحت میکنم

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

magiteq1
27-07-2019, 16:13
حجمت ۱ترا باشه ولی وقتی سرعت حلزونی باشه و همش قطع و وصل شه چه فایده؟دو هفته مونده بعدش پورتو خالی میکنم میرم سمت td lte مبین نت،من کسب درامدم تو گیمه ولی همش وسط گیم قطع میشه دیگ کلافه شدم،vdsl هم درخواست دادم تا اون بیاد td lte میگیرم خیالمو راحت میکنم

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

شما مشکل نویز خط که نداری احیانا. چون به این وخامتی که میگی نیست پیشگامان. پینشگم برای من 90 درصد زیر 100 هست. td هم مبین نت شرط حداقل سرعت 12 مگ رو داره. یعنی زیر 12 اصلا نمیاد. ولی خو حداقلش اینه بعدم که حجمش محدوده دیگه

shakib zero
28-07-2019, 21:48
سرعت فوق بالای پیشگامان در ساعات محدود ( قبلا میومد رو 500 کیلو امروز رکورد زده ) :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] PG

hosseinzfff
28-07-2019, 23:59
امروز برا من همش قطو وصل میشد به بشتیبانی که میگفتم جوابشون این بود :

نویز دارید snr حتما باید بالای 10 باشه ...

میدونم که مشکل از خودشونه چون روز قبلش با snr 3-4 هم قطع نمیشد قبلا اگر قطع میشد حداکثر روزی 1-2 بار قطع میشد اما امروز همین که وصل میشد چند ثانیه بعدش فورا قطع میشد

بالاخره خودم گفتم که سرعت رو بذارن رو 4 مگ و بروفایل گیم رو هم فعال کنند فعلا مشکلی نداره و بینگ هم مقداری کمتر شده...

Doublex
01-08-2019, 19:19
پیشگامان منو هم محدود کرده .

hosseinzfff
01-08-2019, 19:46
من درخواست دادم خط رو تخلیه کنند به زودی سرویس رو جمع اوری میکنند و میرم یه شرکت دیگه

hosseinzfff
02-08-2019, 23:13
سلام برا من ip تو سایت بیشگامان یه چیزی نشون میده سایت ip 2 location هم یه ip دیگه نشون میده ...مودم هم یه ip متفاوت نشون میده چرا اینجوریه؟؟؟:n08:

malthael
03-08-2019, 14:28
سلام برا من ip تو سایت بیشگامان یه چیزی نشون میده سایت ip 2 location هم یه ip دیگه نشون میده ...مودم هم یه ip متفاوت نشون میده چرا اینجوریه؟؟؟:n08:
دلیلش اینه که پیشگامان برای کاهش هزینه هاش به جای اینکه به شما IP Valid بده (که حقتون هست)، شما رو پشت سرور NAT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میزاره . به این شکل میتونه با اون IP که شما دارید در سایت ip2location میبینید ده‌ها یا صدها نفر رو به اینترنت وصل کنه ! درصورتی که باید به تک‌تک کاربراش یک IP Valid اختصاص بده . شما میتونید با شکایت در سامانه 195 مجبورشون کنید که به شما IP Valid بدن . البته ممکنه که بهتون بگن باید IP Static بخرید (قیمتش معمولا ماهی 10 هزار تومان هست.بعضی ISP‌ها ماهی 5 هزار تومان میگیرن) که نباید قبول کنید و بگید که همون IP Dynamic اما Valid نه NAT شده بهتون بدن .

hosseinzfff
03-08-2019, 14:57
دلیلش اینه که پیشگامان برای کاهش هزینه هاش به جای اینکه به شما IP Valid بده (که حقتون هست)، شما رو پشت سرور NAT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میزاره . به این شکل میتونه با اون IP که شما دارید در سایت ip2location میبینید ده‌ها یا صدها نفر رو به اینترنت وصل کنه ! درصورتی که باید به تک‌تک کاربراش یک IP Valid اختصاص بده . شما میتونید با شکایت در سامانه 195 مجبورشون کنید که به شما IP Valid بدن . البته ممکنه که بهتون بگن باید IP Static بخرید (قیمتش معمولا ماهی 10 هزار تومان هست.بعضی ISP‌ها ماهی 5 هزار تومان میگیرن) که نباید قبول کنید و بگید که همون IP Dynamic اما Valid نه NAT شده بهتون بدن .

خیلی ممنون .ولی مگه نباید دو ip باشه الان 3 تا ip متفاوت هست؟

من که درخواست جمع اوری سرویس رو ثبت کردم این شرکت 10 مشکل دیگه به جز ip داره و درست هم نمیشه

hosseinzfff
03-08-2019, 15:55
C:\Users\hoss>ping 8.8.8.8

Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=102ms TTL=42
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=100ms TTL=42

Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Minimum = 100ms, Maximum = 102ms, Average = 101ms

C:\Users\hoss>ping 4.2.2.4

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=118ms TTL=44
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=117ms TTL=44
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=114ms TTL=44

Ping statistics for 4.2.2.4:
Packets: Sent = 4, Received = 3, Lost = 1 (25% loss),
Minimum = 114ms, Maximum = 118ms, Average = 116ms

C:\Users\hoss>ping shatel.ir

Pinging shatel.ir [85.15.17.2] with 32 bytes of data:
Reply from 85.15.17.2: bytes=32 time=27ms TTL=54
Reply from 85.15.17.2: bytes=32 time=24ms TTL=54
Reply from 85.15.17.2: bytes=32 time=29ms TTL=54
Reply from 85.15.17.2: bytes=32 time=25ms TTL=54

Ping statistics for 85.15.17.2:
Minimum = 24ms, Maximum = 29ms, Average = 26ms

GAME MODE بیشگامان

...Moein...
03-08-2019, 15:56
C:\Users\hoss>ping 8.8.8.8

Minimum = 100ms, Maximum = 102ms, Average = 101ms

C:\Users\hoss>ping 4.2.2.4

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=118ms TTL=44
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=117ms TTL=44
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=114ms TTL=44

Ping statistics for 4.2.2.4:
Packets: Sent = 4, Received = 3, Lost = 1 (25% loss),
Minimum = 114ms, Maximum = 118ms, Average = 116ms

C:\Users\hoss>ping shatel.ir

Pinging shatel.ir [85.15.17.2] with 32 bytes of data:
Reply from 85.15.17.2: bytes=32 time=27ms TTL=54
Reply from 85.15.17.2: bytes=32 time=24ms TTL=54
Reply from 85.15.17.2: bytes=32 time=29ms TTL=54
Reply from 85.15.17.2: bytes=32 time=25ms TTL=54

Ping statistics for 85.15.17.2:
Minimum = 24ms, Maximum = 29ms, Average = 26ms

GAME MODE بیشگامان
پینگ داخلیتون بالاست

shakib zero
09-08-2019, 14:02
:mellow:

Omid-HD
09-08-2019, 14:08
از دیده بان میخوام بیام اینجا.

اینجا هم خرابه یا اوضاع ردیفه؟

shakib zero
09-08-2019, 14:14
از دیده بان میخوام بیام اینجا.

اینجا هم خرابه یا اوضاع ردیفه؟

ردیف بودنش از پست بالا مشخصه :D

اوضاع همه جا داغونه

hosseinzfff
09-08-2019, 14:25

من خطم رو 4 مگه و گیم مد هم فعاله مشکلی نداره فعلا....

shakib zero
09-08-2019, 14:28

مال من سرویس 8 مگ هست امروز اینقد داغون شده وگرنه روزای دیگه حداقلش میومد رو 500 کیلوبایت و ساعات خوبشم رو 1 مگ بود :(

Omid-HD
09-08-2019, 16:44

حالا چرا هر دوی شما گیر دادین به فیلم American Beauty ؟ :n02:

amiry1996
10-08-2019, 21:00
نوسان سرعت خیلی بالا تنها خوبی پینگش و قیمت و حجم .یدفعه سرعت کیلوبایتی میشه من هشت مگ گرفتم خیلی خوب بده شش مگ میده :n03:

__mohsen__
12-08-2019, 17:46
من از آسیاتک اومدم اینجا
به غیر میزان حجمش کلا بدتره پینگش و جیترشم خوب نیست برای من
سرعت هم 16 مگ گرفتم، به خارج کشور که افتضاحه دیروز یک مگ هم نمی شد داخل هم بهترین حالت 4 مگ خط من هم تا 13.6 خودشون گفتن میکشه. یه بار صحبت کردم با فنیشون برد بالا 5-6 ساعت اورد پایین بعد دوباره دیروز 195 زدم دوباره درست کردن داخلی تا 12 مگ رفت خارجی هم بهتر شد.
متاسفانه چندتا شرکتها هم برای خودشون گرون کردن هم دارن حجم خوری میکنن. به نظر میاد خیلی دوست دارن دوباره برن سمت حجم فروشی.

hosseinzfff
13-08-2019, 16:37
سلام دوستان . دیجیکالا به فنا رفته؟ باز نمیشه سایتش سرورش down شده انگار

hosseinzfff
13-08-2019, 18:49
سلام دوستان . دیجیکالا به فنا رفته؟ باز نمیشه سایتش سرورش down شده انگار

درست شد ...................

ERF@NIAN
13-08-2019, 22:00
پیشگامان گرون کرد، از همه هم بیشتر. یک ماه دیگه از طرحم مونده، پایین تر نیاره میرم جای دیگه

ERF@NIAN
13-08-2019, 22:05
16 vip
125 تومن 1500 گیگ بین الملل
8 vip
66.5 تومن 350 گیگ بین الملل
4 vip
52 تومن 200 گیگ بین الملل
اینا طرحای جدید
طرحای قدیمی عادی هم هستن با حجم خیلی کمتر، مثلا 16 مگابیت 80 تومن 80 گیگ بین الملل

hosseinzfff
13-08-2019, 22:19
چرا گرونش کردن اینا که هنوز VDSL ندادن ؟

malthael
13-08-2019, 22:53
16 vip
125 تومن 1500 گیگ بین الملل
8 vip
66.5 تومن 350 گیگ بین الملل
4 vip
52 تومن 200 گیگ بین الملل
اینا طرحای جدید
طرحای قدیمی عادی هم هستن با حجم خیلی کمتر، مثلا 16 مگابیت 80 تومن 80 گیگ بین الملل
توی سایتش که چیزی تغییر نکرده. این قیمت های جدید رو توی پنل کاربری گذاشته ؟

ho3in2012
13-08-2019, 23:27
توی سایتش که چیزی تغییر نکرده. این قیمت های جدید رو توی پنل کاربری گذاشته ؟
تو پنل 16 مگ هاش ایناس

magiteq1
14-08-2019, 01:18
باید همگی شکایت کنیم. بی جا کرد خارج از مصوبه اینجوری کشیده بالا

ho3in2012
14-08-2019, 02:17
باید همگی شکایت کنیم. بی جا کرد خارج از مصوبه اینجوری کشیده بالا
همون حرکت شرکتای آسیاتک و شاتل و پارس آنلاین رو زده نمیشه ازشون شکایت کرد
مصوبه یه قیمتی زده برای هر سرعتی ولی میزان حجم منصفانه رو بر عهده isp ها گذاشته
اینام حجم سرویس های مصوبه رو به شدت کم کردن که مجبور بشی سرویس گرون تر بخری

blackbird
14-08-2019, 12:21
وارد قسمت مشترکین نشی همون قیمت قبلی رو میزنه اما مشترک باشی بری تمدید قیمتهای VIP که دوستان زدن میاد خودش یه مدل کلاه برداری ریزه که البته عادی شده.

morteza_mombeini
14-08-2019, 13:41
اتفاقا طرحاي جديدش خيلي خوبن با سرعت ٨ مگ با ٣٥٠ گيگ بين الملل ميشه يه سرويس توپ داشت من الان نصف اين حجمو با قيمت بيشتر دارم از شاتل ميگيرم

magiteq1
14-08-2019, 14:19
اتفاقا طرحاي جديدش خيلي خوبن با سرعت ٨ مگ با ٣٥٠ گيگ بين الملل ميشه يه سرويس توپ داشت من الان نصف اين حجمو با قيمت بيشتر دارم از شاتل ميگيرم

اینکه در مقایسه با فلان جا خوبه یا نه رو کاری نداریم. نسبت به قبل نزدیک 40 درصد افزایش قیمت خورده.

ERF@NIAN
14-08-2019, 14:31
فقط 8 اش خوبه و قیمت و حجم مناسبی داره، وگرنه 16 اش بیش از حد گرونه
اینطوری بمونه میرم شاتل. 100 تومن میدم 350 گیگ بین الملل. کیفیتش هم اگه از پیشگامان داغون بهتر نباشه حداقل در همین حده با قیمت کمتر
فعلا یک ماه کامل از طرح 6 ماهم مونده

morteza_mombeini
14-08-2019, 16:45
اینطوری بمونه میرم شاتل. 100 تومن میدم 350 گیگ بین الملل. کیفیتش هم اگه از پیشگامان داغون بهتر نباشه حداقل در همین حده با قیمت کمتر
شاتل بين المللش بيشتر از ٢ مگ نميره هر چي بگيري انگار ٢ مگ گرفتي همون پيشگامان بهتره اگه تو مركز ما سرويس ميداد يه لحظه هم نميموندم تو شاتل

ERF@NIAN
14-08-2019, 16:55
شاتل بين المللش بيشتر از ٢ مگ نميره هر چي بگيري انگار ٢ مگ گرفتي همون پيشگامان بهتره اگه تو مركز ما سرويس ميداد يه لحظه هم نميموندم تو شاتل

شما تک کانکشن میگیری، پیشگامان هم وضع بهتری نداره

mahmoodsoft
14-08-2019, 18:07

شاتل داشتم چند ماه پیش، کیفیتش کپی پیشگامان، تک کانکشن یکی دو مگ
من احتمالا 13 روز دیگه جمع کنم برم های وب

ahwazp30
14-08-2019, 18:25

پهنای باند بین الملل برابر با پهنای باند داخلی نیست که شما هر چقدر با سرور داخل کشور داشتید پهنای باند از سرور خارج هم همونقدر باشه و از طرفی الان بیشتر سرویس دهنده ها همین مشکل رو دارن فقط نوبتی کیفیتشون بالا پایین میشه.

شما تک کانکشن میگیری، پیشگامان هم وضع بهتری نداره

تست واقعی پهنای باند باید حتما تک کانکشن و از سرورهای خارج از کشور باشه.

Omid-HD
14-08-2019, 20:10
فقط موندم بعد از رفتن از دیده بان کجا برم خدایی :n02:

هیج جا اینترنت سالم نمیدن و مردم رو مسخره خودشون کردن :n21:

itsmemeysam
15-08-2019, 12:28
پیشگامان امروز همه بسته هاشو بکل تغییر داده و حجماشونو تقریبا یک سوم کرده.بعنوان مثال بسته یماه 210گیگ 42تومنی کرده 50گیگ 42تومن:n04::n04:دیده همه دارن پورتشو خالی میکنن برای جبران ضرر هاش بفکر کم کردن حجم افتاده

misam5526
15-08-2019, 12:39

ERF@NIAN
15-08-2019, 15:40
حجم 16 مگ رو از 1500 گیگ کردن 500 گیگ

shahram83
15-08-2019, 20:22
بله، دزدی دوباره آغاز شد. 8 م.بیت، 50 گیگابایت اینترنت به قیمت خدمت قبلی که 200 گیگابایت حجم اینترنت داشت. در همه جای جهان حجم اینترنت ارائه شده یا نامحدود به معنای واقعی کلمه است و یا بقدری زیاد است که شخص در عمل به بیشتر نیاز نخواهد داشت. در اینجا مضخرفی به نام اینترنت داخلی ایجاد کردند و نصف یا یک سوم اون اینترنت واقعی در حجم ارائه دادند ( که مقدار زیادی نیست ) و حالا همان را هم درست مثل دوره ی دزدی علنی دو سال پیش کاهش داده اند تا مدام حجم بخری. سرعت تک کانکشن ( سرعت واقعی اتصال همین مورد است ) اینترنت هم که همان چیزی نیست که حریداری کرده ای و نوسان دارد و یا در کل کم است. تا این خوک ها هستند این دزدی ها وجود خواهد داشت.

ERF@NIAN
15-08-2019, 22:13
چندماهه که هیچ شرکتی کیفیت درست حسابی نداره و همه به وضوح مشکل کمبود پهنای باند دارن
تو چنین شرایطی به خاطر بی ارزش شدن پول سودشون هم کمتر شده و دنبال گرون کردن هستن
وزیر هم اینو میدونه، یه دروغی گفت که اگه شرکتا کیفیت رو افزایش بدن میتونن گرون کنن. ولی آیا شرکتی که سودش نسبت به یک سال گذشته حداقل نصف شده الآن میاد با 30،40 درصد افزایش قیمت ها به فکر کیفیت باشه؟ در بهترین حالت برمیگردن به شرایط یک سال گذشته و دیگه نمیان کیفیت رو افزایش بدن
تو کشوری که هر مگابیت پهنای باند اختصاصی بیش از 100 هزار تومن فروخته میشه انتظار دارید به شما اینترنت خونگی 16 مگابیت با کیفیت با همین قیمت بدن؟
Isp ایرانی یک قرون خرج نمیکنه خیالتون راحت، همه منتظرن دولت هزینه کنه و زیرساخت رو ارتقا بده در نتیجه قیمت پهنای باند کمتر بشه و مقدارش افزایش پیدا کنه شاید از این راه کیفیت بهتر شد
برای من یک چیزی خیلی جالب بود، یه مدت سایت چندتا سرویس دهنده خارجی رو نگاه میکردم، بخشی که سرویس هاشونو گذاشته بودن اسمش بود broadband
Isp ایرانی هم نوشته تعرفه adsl2 plus

ERF@NIAN
15-08-2019, 22:16
در ضمن با اینترنت داخلی کلاه گشادی سر ملت گذاشتن، الآن میخوان vdsl بدن( که فعلا خبری نیست) مطمئن باشید 4 نفر که بگیرن به این پدیده برخورد میکنن
داخلی 40 مگابیت خارجی 2 مگابیت. چون پهنای باند مملکت که بیشتر نشده، فقط adsl شده vdsl

magiteq1
15-08-2019, 23:38
من شکایت ثبت کردم. اگر بدون تفاوت باشیم اینا 24 ای میخوان تعرفه و حجم جابه جا کنن و عوض کنن.

morteza_mombeini
16-08-2019, 09:22
دوستان دمتون گرم بي زحمت يه تست single connection از سرور فرانكفورت يا پاريس ميزارين؟

ERF@NIAN
16-08-2019, 15:06
دوستان دمتون گرم بي زحمت يه تست single connection از سرور فرانكفورت يا پاريس ميزارين؟
پیشگامان افت و نوسان داره. مثلا همین تستی که پایین گرفتم اول 5 مگ بود بعد تا 1 مگ هم پایین رفت ولی نتیجه اسپیدتست 4 ثبت شد

اینم 3 دقیقه بعد

خلاصه خوب نیست

morteza_mombeini
16-08-2019, 15:40
پیشگامان افت و نوسان داره. مثلا همین تستی که پایین گرفتم اول 5 مگ بود بعد تا 1 مگ هم پایین رفت ولی نتیجه اسپیدتست 4 ثبت شد

اینم 3 دقیقه بعد

خلاصه خوب نیست
اينم كه مثل شاتله ، پس كجا بريم ؟ پول اينترنت ميديم اينترانت تحويل ميگيريم ، جالبه اپلود هميشه استيبله

hosseinzfff
16-08-2019, 21:40
سلام دوستان درخواست دادم ip رو ولید کنن و انجام دادن اما حالا isp رو respina نشون میده چرا؟

blackbird
17-08-2019, 13:08
سلام دوستان درخواست دادم ip رو ولید کنن و انجام دادن اما حالا isp رو respina نشون میده چرا؟

دقیقا مال منم بعد ولید شدن رسپینا نشون میده !!!

magiteq1
19-08-2019, 10:47
دوستان imdb از دیشب برای من باز نمیشه و انگار فیلتر شد

blackbird
19-08-2019, 11:40
دوستان imdb از دیشب برای من باز نمیشه و انگار فیلتر شد

این سایت مادر مرده که از اول کلی داستان داشت عکسها فیلتر بود بعد بعضی فیلمها فیلتر بود بد کلا بالا نمیومد و نمیزنه که فیلتره یه جورایی انگار میدونن خیلی ضایع هست همچین سایتی که به هنر ربط داره رسمی فیلتر باشه و اما اپ اون روی گوشی که برای من با هر نتی تا الان فیلنر بود همیشه :n28:

ho3in2012
25-08-2019, 01:25
تک کانکشن و مولتی کانکشن سرور آلمان سرویس 16 مگ پیشگامان

بقیه شرکت های adsl هم همین وضعه؟ این 16 مگی که پیشگامان میفروشه در واقع سرعت اینترانت هست نه اینترنت

shahram83
25-08-2019, 22:44
سرویس 8 VIP که من برای یک ماه تمدید کردم هیچ تفاوتی با قبل نداره به جز 150 گیگابایت حجم بیشتر و البته قیمت تقریباً دو برابر بیشتر. سرعت تک کانکشن اینترنت مثل قبل پایین و بررسی که کردم تقریباً 2 م.بیت بود که در نتیجه نمیشه در twitch استریم زنده تماشا کرد. دوباره دزدی های علنی در فروش اینترنت آغاز شد.

ho3in2012
26-08-2019, 03:23
سرویس 8 VIP که من برای یک ماه تمدید کردم هیچ تفاوتی با قبل نداره به جز 150 گیگابایت حجم بیشتر و البته قیمت تقریباً دو برابر بیشتر. سرعت تک کانکشن اینترنت مثل قبل پایین و بررسی که کردم تقریباً 2 م.بیت بود که در نتیجه نمیشه در twitch استریم زنده تماشا کرد. دوباره دزدی های علنی در فروش اینترنت آغاز شد.
دقیقا منم همین مشکل رو با سرویس 16 مگ دارم
تک کانکشن خارجی نیم مگابیت
مولتی کانکشن خارجی حدود 2.5 مگابیت
هر موقع عشقشون بکشه برای چند ساعت همون نت داخلی رو هم روی 4 مگابیت محدود میکنن!

ERF@NIAN
26-08-2019, 04:30
پیشگامان 24 ساعته تک کانکشن خرابه
از تاریخ 16 june تا امروز 26 August میشه 2 ماه و 10 روز که پیشگامان یکهو سرعت هارو روی 4 مگابیت محدود کرد، با شکایت محدودیت رو برداشت ولی دچار افت سرعت و نوسان شد. در حال حاظر هم کلا خرابه
از اون روز شرکت این سیستم و تنظیمات محدود کننده رو راه اندازی کرد. وقتی ازشون شکایت میکنی و بهت زنگ میزنن برای چند دقیقه تنظیمات رو غیرفعال میکنن و در طول تماس سرعت بازه، بعد از اتمام تماس دوباره برقرار میکنن

Omid-HD
31-08-2019, 10:50
تک کانکشن دیده بان هم 6 ماهی میشه که نیم مگابیت شده.
من میخواستم 20 شهریور تخلیه کنم و بیام اینجا.

پس کجا برم بالاخره؟

persian.godfather
31-08-2019, 16:22
تک کانکشن دیده بان هم 6 ماهی میشه که نیم مگابیت شده.
من میخواستم 20 شهریور تخلیه کنم و بیام اینجا.

پس کجا برم بالاخره؟

من پیشگامان بودم مشکلی نداشتم اما حجم سرویس ها رو نصف کرد با همون قیمت دیگه ارزش نداشت تخلیه زدم ، الان تنها شرکت هایی که نسبت به حجم و قیمت ارزش دارن های وب ، داتک ، مبناتلکام هست ، انتخابون بین این ۳ تا باشه البته من الان داتک هستم و سرعت روی همون چیزی که خریدی رو محدود می‌کنه پس دو گزینه دیگه رو امتحان کنید

magiteq1
01-09-2019, 17:39
این حرام زاده ها چرا دوباره از ترافیک کم کردن.!!!!!!!!!!!!! 16vip رو از 500 کردن 450. کمتر از یک ماه سه بار ترافیک کم کردن.
یعنی هیچ قانونی وجود نداره برای داستان؟؟

hosseinzfff
01-09-2019, 17:52
این حرام زاده ها چرا دوباره از ترافیک کم کردن.!!!!!!!!!!!!! 16vip رو از 500 کردن 450. کمتر از یک ماه سه بار ترافیک کم کردن.
یعنی هیچ قانونی وجود نداره برای داستان؟؟

برای من اینو نشون میده :

16 مگ vip با 1500 گیگ حجم بین الملل معادل 4500 گیگ داخلی !

ho3in2012
01-09-2019, 19:02
برای من اینو نشون میده :

منم الان پنلمو چک کردم همینه که شما میگین بود 1500 گیگ بین الملل یا 4500 گیگ داخلی

magiteq1
01-09-2019, 19:40
برای من اینو نشون میده :

پنل فروش نی. قسمت مشخصات سرویس من زده بود 450 بین الملل.!!!!!! در صورتی که 500 گیگ باید بود با 1500 داخلی
زنگ زدم میگه تعرفه های vip رو عوض کردیم احتمالا به خاطر اون باگ گرفته. از اکانت بیا بیرون دوباره ورود کن. که کردم و درس نشد. با یه مرورگر دیگه رفتم درست شد:n13::n13:

persian.godfather
01-09-2019, 22:07
یعنی شما بعد از این کلاهبرداری و گرون فروشی شدیدش هنوز توی پیشگامان موندید؟ من که تخلیه کردم پول زور نباید داد به اینا

magiteq1
01-09-2019, 23:49
یعنی شما بعد از این کلاهبرداری و گرون فروشی شدیدش هنوز توی پیشگامان موندید؟ من که تخلیه کردم پول زور نباید داد به اینا

همشون گرون کردن. این یکی لااقل حجمی که میده خیلی بهتر از بقیه اس و پینگشم برای منطقه من خیلی خوبه. 90 درصد زیر 100

persian.godfather
02-09-2019, 03:00
همشون گرون کردن. این یکی لااقل حجمی که میده خیلی بهتر از بقیه اس و پینگشم برای منطقه من خیلی خوبه. 90 درصد زیر 100

های وب ، داتک ، مبنا ، مخابرات ، اینا گرون نکردن ، من که اومدم داتک هم حجم بیشتر هم ارزون تر ، پینگش هم بهتره

blackbird
02-09-2019, 04:05
8 مگ معمولی مگه 50 گیگ نبود از وقتی گرون کردن ؟ الان زده ۲۰۰ گیگ بین الملل معادل ۶۰۰ گیگ داخلی همراه با ۱۰۰گیگ شبانه 47500 دیدن مشتری داره میره عوض کردن یا من اشتباه میکنم ؟

magiteq1
02-09-2019, 11:30
8 مگ معمولی مگه 50 گیگ نبود از وقتی گرون کردن ؟ الان زده ۲۰۰ گیگ بین الملل معادل ۶۰۰ گیگ داخلی همراه با ۱۰۰گیگ شبانه 47500 دیدن مشتری داره میره عوض کردن یا من اشتباه میکنم ؟
حجم ها رو بردن بالا. به گو.. خوری افتادن

های وب ، داتک ، مبنا ، مخابرات ، اینا گرون نکردن ، من که اومدم داتک هم حجم بیشتر هم ارزون تر ، پینگش هم بهتره
از بین اینا در کنار پیشگامان فقط داتک داره حجم خوب میده که اونم خیلی بعیده اینجوری بمونه. داتک تو منطقه ما پشتیبانی دیگه نمیشه.:n15:

black sabbath
02-09-2019, 12:07
من تو جشنواره تابستونی ثبت نام کرده بودم که دو هفته دیگه تموم میشد
می خواستم با توجه به تغییرات پیشگامان تخلیه بزنم که با توجه به این تغییر اخیر،تخلیه نمی زنم و می مونم
خداییش اگه این تاپیک رو ندیده بودم رفته بودم سراغ تخلیه .متشکر

MXRX
02-09-2019, 12:15
خوشبختانه با اعتراض کاربران، پیشگامان تقریباً طرح ها و قیمتهای قبلی رو برگردوند ( به جز سرویس 16 مگ و طرحهایی مثل گیگ بارون و...). ماه ی 200-300 گیگابایت در ماه باز یه حرفی ، ولی آخه ماهی 50 گیگ با این قیمت بالا به کجا میرسید ! حجمها یک چهارم شده بود .
( قیمتها و طرحها تو قسمت پنل مشترکین)
این قضیه نشون داد اگه هیچی نگیم و اعتراض نکنیم حقمون براحتی زیر پا گذاشته میشه

ERF@NIAN
02-09-2019, 13:04
اتفاق خاصی نیفتاده، پیشگامان هر روز طرح هاشو تغییر میده اینم معلوم نیست از دستشون در رفته یا کی میخواد برگرده به حالت اول. غیر از 8 مگ هیچ سرعت دیگه ای هم تغییر نکرده
چیزی که واسم جالبه پیشگامان اینقدر داغونه حتی 5 صبح هم تک کانکشنش خرابه
حتی خود پیشگامان به مشکل سرعتش معترفه، طرح 6 ماهشون رو کاملا غیر قانونی به اسم 4 تا 16 مگ میفروشن تا کسی نتونه شکایت کنه

The Dreadnaught
02-09-2019, 15:16
الان با 80 هزار تومن 80 گیگ حجم میده برای 16 مگابیت!

کشورهای دیگه هر روز وضعیت اینترنتشون بهتر میشه مال ما برعکسه

چه گرفتاری شدیم تو این خراب شده

persian.godfather
02-09-2019, 23:41
خوشبختانه با اعتراض کاربران، پیشگامان تقریباً طرح ها و قیمتهای قبلی رو برگردوند ( به جز سرویس 16 مگ و طرحهایی مثل گیگ بارون و...). ماه ی 200-300 گیگابایت در ماه باز یه حرفی ، ولی آخه ماهی 50 گیگ با این قیمت بالا به کجا میرسید ! حجمها یک چهارم شده بود .
( قیمتها و طرحها تو قسمت پنل مشترکین)
این قضیه نشون داد اگه هیچی نگیم و اعتراض نکنیم حقمون براحتی زیر پا گذاشته میشه

جدی؟؟ سرویس ۴ مگ الان قیمت و حجم بین‌المللش چند هست؟

persian.godfather
02-09-2019, 23:44
حجم ها رو بردن بالا. به گو.. خوری افتادن

از بین اینا در کنار پیشگامان فقط داتک داره حجم خوب میده که اونم خیلی بعیده اینجوری بمونه. داتک تو منطقه ما پشتیبانی دیگه نمیشه.:n15:

الان ۴ مگش چجوریه ، های وب که خوبه حجم هاش مبنا هم همینطور

ho3in2012
03-09-2019, 01:21
جدی؟؟ سرویس ۴ مگ الان قیمت و حجم بین‌المللش چند هست؟
4 مگ 40 گیگ بین الملل معادل 120 گیگ داخلی هست قیمت 38 تومن
8 مگ 200 گیگ بین الملل معادل 600 گیگ داخلی هست قیمت 47.5 تومن

persian.godfather
03-09-2019, 02:21

خوب پس تعرفه رو درست نکردن چون ۴ مگی که من داشتم ۸۰ گیگ بین الملل بود و شد ۴۰ گیگ ، هنوزم همونه پس

Dr Nima
03-09-2019, 09:50

یکی تماس گرفته پیشگامان و بهش گفتن دستور از رگلاتوری اومده که حجمها کاهش پیدا کنه

The Dreadnaught
03-09-2019, 12:19
یکی تماس گرفته پیشگامان و بهش گفتن دستور از رگلاتوری اومده که حجمها کاهش پیدا کنه

به من گفتن شرکت بر اساس مصوبه 177 سازمان تنظیم مقررات چنین تغییراتی اعمال کرده!

blackbird
03-09-2019, 12:33
8 مگ هنوز همونه 200 تا روز و 100 تا شب و تنها پلن شبانه داره !! خیلی عجیبه انگار دوست دارن همه اینو بگیرن قبلا 42500 بود الان 47500 .

persian.godfather
03-09-2019, 13:49

دروغ محض هست ، چطور رگلاتوری با شرکای مثل دیده بان نت با اون همه حجم کاری نداره؟ یا داتک کمپینی ایجاد کرده به اسم نه به گرونی اینترنت ، چطور به اینا گیر نداده رگلاتوری؟ اینم از دروغ های شرکت های اینترنتی هست برای دور زدن مردم بیچاره‌

MXRX
03-09-2019, 18:29
جهرمی غیر مستقیم گفته در صورت بالا بردن کیفیت، ISP ها میتونن کمی افزایش قیمت داشته باشن نه اینکه ترافیک سرویسها رو یک چهارم کنند و کیفیت سرویسها همون بمونه یا از قبل بدتر بشه ، قیمتم ببرن بالا!!

ArashMiniStar
04-09-2019, 21:41
بچه ها من پورتم پیشگامانه.بعدوقتی سرویسو وصل کردن راجت پینگم ۴۰ ms از سرویس قبلیم ینی عصرتلکام بیشتر بود.گفتم پروف گیمینگ فعال کنن.
بعد دان استریم هم گفتم بهشون اوردن رو 8 مگ snr margin شد 15 تا 17
آپلود هم رو یک مگه snr ش ۱۲ :|‌ راهی نداره بهتر بشه وضع خطم ؟ من شرکت قبلی وضعیت نویزم بهتر بود
ارور هم زیاد داره

SNR Margin (dB):
15.3
12.7

Attenuation (dB):
30.7
17.7

Output Power (dBm):
17.2
12.2

Super Frames:
4913908
4913915

RS Correctable Errors:
57319
0

RS Uncorrectable Errors:
8451
99

HEC Errors:
8972
0

Total Cells:
2200002
1806035

Data Cells:
61167331
7651208

Bit Errors:
0
0

shahram83
04-09-2019, 22:48
امشب پهنای باند برای من حداکثر تقریباً 4 م.بیت بر ثانیه است. من طرح 8 م.بیت را دارم.

ERF@NIAN
04-09-2019, 23:31
درسته خارجی 3،4 شده. داخلی باز

MXRX
05-09-2019, 00:03
این پیشی(پیشگامان) هم خودشو مسخره کرده هر روز قیمت و حجمها رو بالا پایین میکنه پریروز طرح سه ماهه 8مگابیت 600 گیگابایت رزرو گرفتم دوباره امروز شده سه ماهه 150 گیگابایت، سری بعد صد در صد عوض میکنم .

magiteq1
05-09-2019, 00:15
این پیشی(پیشگامان) هم خودشو مسخره کرده هر روز قیمت و حجمها رو بالا پایین میکنه پریروز طرح سه ماهه 8مگابیت 600 گیگابایت رزرو گرفتم دوباره امروز شده سه ماهه 150 گیگابایت، سری بعد صد در صد عوض میکنم .

وقتی رزرو کردی باید همون حجم بمونه دیگه. دیگه رزرو شده رو که نمیتونن کم کنن

persian.godfather
05-09-2019, 01:14

اصن مدیر داره این شرکت؟

shahram83
05-09-2019, 07:31
در وبسایت پیشگامان خدمت 8 mbps با 200 GB حجم به قیمت 47500 است اما در صفحه حساب من در پیشگامان چنین خدمتی وجود نداره و فقط 8 mbps به حجم 50 GB به قیمت 42500 موجود است.

MXRX
05-09-2019, 10:49
در وبسایت پیشگامان خدمت 8 mbps با 200 GB حجم به قیمت 47500 است اما در صفحه حساب من در پیشگامان چنین خدمتی وجود نداره و فقط 8 mbps به حجم 50 GB به قیمت 42500 موجود است.

اون طرحها دیگه وجود خارجی نداره در حال حاضر بهترین سرویس برای مشرکین پر مصرف طرحهای یکماهه vip ولی بدیش اینه که هر ماه علاوه بر اون مبلغ باید 9 درصد مالیات و عوارض هم از جیب مبارک بدی... روشهای نوین دزدیه دیگه :thumbsdow

black sabbath
05-09-2019, 18:26
اون طرحها دیگه وجود خارجی نداره در حال حاضر بهترین سرویس برای مشرکین پر مصرف طرحهای یکماهه vip ولی بدیش اینه که هر ماه علاوه بر اون مبلغ باید 9 درصد مالیات و عوارض هم از جیب مبارک بدی... روشهای نوین دزدیه دیگه :thumbsdow
این طرح های یک ماهه vip رو از کدوم قسمت میشه دید؟تو تعرفه ها که نیست

ویرایش:
دیدم
اینو میگید؟

خیلی گرونه نمی صرفه

morteza_mombeini
05-09-2019, 18:45

ویرایش:
دیدم
اینو میگید؟

خیلی گرونه نمی صرفه

:rolleye: این گرونه ؟ من دارم همینو با 175 گیگ بین الملل از شاتل میگیرم تازه هزارتومن بیشتره من از خدامه شاتل همچین تعرفه ای بده با کله یه سالش رو میگیرم .

magiteq1
05-09-2019, 21:40

ویرایش:
دیدم
اینو میگید؟

خیلی گرونه نمی صرفه

هیچ شرکتی حجم های پیشگامان رو نداره. با چیزای دیگه اش کار ندارم. ولی حجم های vip ایش رو مخصوصا 16 رو هیچ شرکتی نمیده. کجا 4 ترا حجم بهت میدن

ho3in2012
06-09-2019, 01:19
هیچ شرکتی حجم های پیشگامان رو نداره. با چیزای دیگه اش کار ندارم. ولی حجم های vip ایش رو مخصوصا 16 رو هیچ شرکتی نمیده. کجا 4 ترا حجم بهت میدن
البته اینم در نظر بگیرین هیچ شرکتی سرعت کاربری که سرویس 16 مگ خریده رو در ساعات شلوغ روی 4 مگ محدود نمیکنه
سر خود بعضی ساعات یهو سرعت اینترنت 500 کیلوبایت میشه این مشکل من هم نیس با چن نفر دیگه هم که از پیشگامان سرویس دارن سوال کردم اونام این اتفاق براشون افتاده

ERF@NIAN
06-09-2019, 01:26
دقیقا پیشگامان افتضاحه، امشب هم شده بود 4 مگ
سر ظهر هم 4 مگ بود
ازشون یه شکایت زدم تو 195

magiteq1
06-09-2019, 10:14
البته اینم در نظر بگیرین هیچ شرکتی سرعت کاربری که سرویس 16 مگ خریده رو در ساعات شلوغ روی 4 مگ محدود نمیکنه
سر خود بعضی ساعات یهو سرعت اینترنت 500 کیلوبایت میشه این مشکل من هم نیس با چن نفر دیگه هم که از پیشگامان سرویس دارن سوال کردم اونام این اتفاق براشون افتاده

اره قبلا مال من هم داخل و هم خارج رو 4 ساعت در 24 ساعت محدود میکردن به 4 مگ. امشب دیدم سرعت داخل همون 16 هست ولی خارج محدود شده دوباره به 4. شاید وی ای پی هستم یکیش رو محدود کردن:biggrin::biggrin: امروز اگر تکرار بشه برای بار سوم شکایت میزدنم. دفعات قبل مشکل رو حل کرده بودن بی شرفا مال مردم خور

persian.godfather
06-09-2019, 13:14
اره قبلا مال من هم داخل و هم خارج رو 4 ساعت در 24 ساعت محدود میکردن به 4 مگ. امشب دیدم سرعت داخل همون 16 هست ولی خارج محدود شده دوباره به 4. شاید وی ای پی هستم یکیش رو محدود کردن:biggrin::biggrin: امروز اگر تکرار بشه برای بار سوم شکایت میزدنم. دفعات قبل مشکل رو حل کرده بودن بی شرفا مال مردم خور

یکی از بی شرف ترین شرکت هاست ، نصف کردن حجم ها ، محدود کردن سرعت ، دادن آی‌پی به صدنفر

ERF@NIAN
06-09-2019, 14:45

همین الآن

ERF@NIAN
07-09-2019, 19:42
دوستان وضعیت تک کانکشن شما همین الآن چطوره؟ امروز به من زنگ زدن بلافاصله همون لحظه درست شد در حالی که قبلش خراب بود. حسابی با یارو دعوا کردم گفتم همیشه تا زنگ میزنید پهنای باند رو باز میکنید. حالا قرار شد فردا بازم زنگ بزنه، به خاطر همین تا فردا فکر نمیکنم سرعت من خراب بشه. برای شما چطوره؟

از سایت speedof.me واسه تست استفاده کنید قابل اعتماده

The Dreadnaught
07-09-2019, 23:04
برای من هم الان روی 4 مگابیت محدود شده

این ماه مجبور شدم تمدید کنم چون فکرش رو نمیکردم چنین فضاحتی به بار بیارن و گذاشتم لحظه آخر، ماه دیگه ISP رو عوض میکنم.

لعنت بر باعث و بانی این وضع

ERF@NIAN
07-09-2019, 23:08
برای من هم الان روی 4 مگابیت محدود شده

این ماه مجبور شدم تمدید کنم چون فکرش رو نمیکردم چنین فضاحتی به بار بیارن و گذاشتم لحظه آخر، ماه دیگه ISP رو عوض میکنم.

لعنت بر باعث و بانی این وضع

بله از ساعت 10 به بعد محدود شده، تازه 4 که خوبه، اینجا خیلی کمتر هم میره

magiteq1
07-09-2019, 23:10
باز هم مثل شب قبل امروز سرعت ها رو محدود به 4 مگ کردن. البته سرعت داخل نرماله. ایندفعه پیشرفت کردن. قبلا خارج و داخل محدود میشد با هم. ایندفعه مرام به خرج دادن و فقط خارج رو محدود کردن. دیروز شکایت کردم و امروز زنگ زدن که درست شد!!!!!!!!!! اخه حیوان مغز یعنی شما نمیدونید درست شده یا نه که زنگ میزنید میپرسید؟؟؟؟؟؟؟
ایندفعه تا تجدید نظر هم میرم و اساسی دهنشون رو سرویس میکنم
شرکتی که واسه 16 داره 130 میگیره رو هیچوره نباید بهش رحم کرد

mahmoodsoft
08-09-2019, 00:44
من پیشگامان رو تخلیه کردم، مشکلات خیلی زیاد بود، از محدود شدن سرعت روی 4 مگ، تک کانکشن افتضاح و مشکل استریم ویدیو تا مشکل داشتن پروتکل های OpenVPN روی این isp، رفتم از یه شرکت دیگه نت گرفتم و فعلا راضی ام

ERF@NIAN
08-09-2019, 01:36
من هم 10 روز دیگه تموم میشه دورم تخلیه میکنم
پیشگامان مشکلات شدید شبکه داره و فوق‌العاده بی کیفیت شده
از اونجایی که مشکلات پیشگامان سراسری هست با شکایت فقط چند نفر محدود فکری به حال درست کردنش نمیکنن

ho3in2012
08-09-2019, 04:19
روز به روز محدودتر!

ERF@NIAN
08-09-2019, 13:29
فقط شب ها هم نیست، روزهاهم مثل همین الآن روی 4 محدود میشه. هربار که محدود میکنن به شکایتم اضافه میکنم همراه مدرک تست سرعت

fery74
08-09-2019, 14:12
من پیشگامان رو تخلیه کردم، مشکلات خیلی زیاد بود، از محدود شدن سرعت روی 4 مگ، تک کانکشن افتضاح و مشکل استریم ویدیو تا مشکل داشتن پروتکل های OpenVPN روی این isp، رفتم از یه شرکت دیگه نت گرفتم و فعلا راضی ام

دوست عزیز امکانش هست بگید از چه شرکتی؟
حقیقتا من میخواستم بیام پیشگامان ، چون طرح های فعلی شرکت پارس آنلاین برام بصرفه نیست ..
گرچه جشنواره 5000 گیگ پیشگامان هم گرونه اما نسبت به حجم هایی که پارس میده بهتره ..

persian.godfather
08-09-2019, 15:47
حقیقتا من میخواستم بیام پیشگامان ، چون طرح های فعلی شرکت پارس آنلاین برام بصرفه نیست ..
گرچه جشنواره 5000 گیگ پیشگامان هم گرونه اما نسبت به حجم هایی که پارس میده بهتره ..

داتک حجم های خوبی ارائه میده توی اینستاش هم گفته گرون نمیکنه من بعد تخلیه پیشگامان اومدم داتک راضی هم هست قطعی اصلا نداشتم چیز شکنا هم اصلا مشکل ندارن برعکس پیشگامان که مشکل داشت ، اما طرح رنگین نت مخابرات داره وسوسه ام می‌کنه خصوصا طرح افزایش سرعتش که زده ۱۶ مگ ماهی ۶۰ گیگ ماهی ۴۰ تومن

ALIRK
08-09-2019, 15:53
داتک حجم های خوبی ارائه میده توی اینستاش هم گفته گرون نمیکنه من بعد تخلیه پیشگامان اومدم داتک راضی هم هست قطعی اصلا نداشتم چیز شکنا هم اصلا مشکل ندارن برعکس پیشگامان که مشکل داشت ، اما طرح رنگین نت مخابرات داره وسوسه ام می‌کنه خصوصا طرح افزایش سرعتش که زده ۱۶ مگ ماهی ۶۰ گیگ ماهی ۴۰ تومن

یعنی 16مگ 60گیگ ماهی 40هزار خیلی وسوسه کننده هست:blink:
دوست عزیز با 40هزار تومان شما باید حجمی از 300تا 1000گیگ داشته باشید نه 60گیگ
من هرگز 40تومن بابت 60گیگ نت adslنمیدم

persian.godfather
08-09-2019, 16:57
یعنی 16مگ 60گیگ ماهی 40هزار خیلی وسوسه کننده هست:blink:
دوست عزیز با 40هزار تومان شما باید حجمی از 300تا 1000گیگ داشته باشید نه 60گیگ
من هرگز 40تومن بابت 60گیگ نت adslنمیدم

۶۰ گیگ بین الملل منظورم هست ، کدوم شرکتی با ۴۰ تومن ماهی ۳۰۰ گیگ تا ۱۰۰۰ گیگ بین الملل میده؟ همچین شرکتی وجود نداره توی ایران

ALIRK
08-09-2019, 17:20
۶۰ گیگ بین الملل منظورم هست ، کدوم شرکتی با ۴۰ تومن ماهی ۳۰۰ گیگ تا ۱۰۰۰ گیگ بین الملل میده؟ همچین شرکتی وجود نداره توی ایران

منهم همون 60گیگ رومیگم ی فیلم 4kالان 60گیگه
خیلی از شرکتها 300تا 1000دارن البته اکثرا حضوری داخل شرکت
دیده بانت یکشون هست

ALIRK
08-09-2019, 17:43
کسانی که بابت 60گیگ 40تومن پول میدن بایدم مخابرات و دیگر شرکتها بیان هر روز حجمو کم کنن قیمتو ببرن بالا :wac:

چون امثال شما هستن که جیب اینها رو پر میکنن:biggrin:

persian.godfather
09-09-2019, 02:25
کسانی که بابت 60گیگ 40تومن پول میدن بایدم مخابرات و دیگر شرکتها بیان هر روز حجمو کم کنن قیمتو ببرن بالا :wac:

چون امثال شما هستن که جیب اینها رو پر میکنن:biggrin:

اولا آداب صحبت رو رعایت کنید ، دوما تنها شرکتی که حجم زیاد میده فقط دیده بان نت هست که اونم فقط برای دانلود منیجر خوبه ، تک کانکشن افتضاح استریم آنلاین افتضاح ، سرور خارجی هم کند هست ، یه آپدیت سیستمی بخوای با دیده بان بکنی بیچاره می‌کنه من این شرکت بودم اما تخلیه کردم مشترک تهران هم بودم همون سرویس ۴ مگش رو داشتم ۴۰ تومن ، برای من مهم اینه بتونم با سرعت برنامه هامو آپدیت کنم و سرعت اینستا لایو و استریم خوب باشه ، درضمن اون ۴ مگ هست ۴۰ تومن این ۱۶ مگ هست که تفاوت سرعتش کاملا محسوس هست ، من خودم جزو کسایی بودم که پیشگامان داشتم اما حجم ها رو نصف کرد از ۱۹۵ شکایت کردم تخلیه کردم خواستید مدارکش موجوده ،شما میگی حضوری داخل شرکت بهت سرویس بهتر میدن؟ کدوم شرکت fcp اسم ببرید من همین فردا برم بگیرم ازشون سرویس

ALIRK
09-09-2019, 12:30
اولا آداب صحبت رو رعایت کنید ، دوما تنها شرکتی که حجم زیاد میده فقط دیده بان نت هست که اونم فقط برای دانلود منیجر خوبه ، تک کانکشن افتضاح استریم آنلاین افتضاح ، سرور خارجی هم کند هست ، یه آپدیت سیستمی بخوای با دیده بان بکنی بیچاره می‌کنه من این شرکت بودم اما تخلیه کردم مشترک تهران هم بودم همون سرویس ۴ مگش رو داشتم ۴۰ تومن ، برای من مهم اینه بتونم با سرعت برنامه هامو آپدیت کنم و سرعت اینستا لایو و استریم خوب باشه ، درضمن اون ۴ مگ هست ۴۰ تومن این ۱۶ مگ هست که تفاوت سرعتش کاملا محسوس هست ، من خودم جزو کسایی بودم که پیشگامان داشتم اما حجم ها رو نصف کرد از ۱۹۵ شکایت کردم تخلیه کردم خواستید مدارکش موجوده ،شما میگی حضوری داخل شرکت بهت سرویس بهتر میدن؟ کدوم شرکت fcp اسم ببرید من همین فردا برم بگیرم ازشون سرویس

بنده بی ادبی نکردم که هیچ بلکه شما لحنتون زیادی تنده

شما میخواهی با 60گیگ ماهانه که هیچ اصلا با100گیگ سیستم اپدیت کنی + اونهم تو دنیای امروزی استریم بکنی انلاین ببینی :rolleye:
جک (جوک)نگید دوست عزیز :دی

magiteq1
09-09-2019, 13:36

با ترافیک 60 گیگ سرعت 100 مگ هم به درد لای جرز میخوره. و عملا 4 مگ با 16 هیچ فرقی نداره. با 4 مگ بر فرض 40 گیگ رو تو 24 ساعت دانلود میکنی با 16 تو 10 ساعت. خود شخص من ترجیح میدم 4 مگ داشتم با 100 گیگ تا 16 با 40 گیگ

persian.godfather
09-09-2019, 14:26
بنده بی ادبی نکردم که هیچ بلکه شما لحنتون زیادی تنده

شما میخواهی با 60گیگ ماهانه که هیچ اصلا با100گیگ سیستم اپدیت کنی + اونهم تو دنیای امروزی استریم بکنی انلاین ببینی :rolleye:
جک (جوک)نگید دوست عزیز :دی

قرار شد شرکت بهم معرفی کنید حضوری برم قرارداد ببندم چی شد پس؟ منتظرم ، یه حرفی زدید پاش وایسید ، آپدیت سیستمی گوشی منظورم بود نه ویندوز و آپدیت های گوگل پلی ، بازی آنلاین هم حجم زیادی نمی‌بره واس من با توجه به بازی که میکنم ، یوتیوب هم هرشب نمیرم که بخوام شبی ۵۰ گیگ مصرف کنم !! و فیلم 4k دان نمیکنم و ۷۲۰ همیشه دان میکنم چون برام مناسبه ، من حجم مصرفی ماهانه ام نهایتا ۸۰ گیگ هست ، همچنان منتظر معرفی شرکت توسط شما هستم ۴۰ تومن ماهانه ۱۰۰۰ گیگ که گفتید

persian.godfather
09-09-2019, 14:32
با ترافیک 60 گیگ سرعت 100 مگ هم به درد لای جرز میخوره. و عملا 4 مگ با 16 هیچ فرقی نداره. با 4 مگ بر فرض 40 گیگ رو تو 24 ساعت دانلود میکنی با 16 تو 10 ساعت. خود شخص من ترجیح میدم 4 مگ داشتم با 100 گیگ تا 16 با 40 گیگ

۱۶ با ۴ تفاوتش خیلی هست خصوصا توی تک کانکشن ، الان هم همه شرکت ها خطتون رو باز نمیزارن و فقط سرعت خریداری شده رو میدن بهتون ، ۴ مگ بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ کیلو سرعت میده بهتون نهایتا ولی ۱۶ سرعت دانلود ۲ میده و خیلی فرق داره ، برای من سریع انجام شدن مهم تره و‌ حوصله کند بودن ندارم ، همین تفاوت سرعت توی لایو های اینستا و گوگول پلی و یوتیوب خودشو نشون میده به وضوح ، من همین الان داتک هستم میتونم با ۴۰ تومن ۴ مگ ۱۰۰ گیگ بین الملل بگیرم ولی من دنبال سرعت بالا هستم چون حجم زیاد لازم ندارم ، قرار نیست همه استفادشون حجم زیاد باشه

ALIRK
09-09-2019, 14:50
قرار شد شرکت بهم معرفی کنید حضوری برم قرارداد ببندم چی شد پس؟ منتظرم ، یه حرفی زدید پاش وایسید ، آپدیت سیستمی گوشی منظورم بود نه ویندوز و آپدیت های گوگل پلی ، بازی آنلاین هم حجم زیادی نمی‌بره واس من با توجه به بازی که میکنم ، یوتیوب هم هرشب نمیرم که بخوام شبی ۵۰ گیگ مصرف کنم !! و فیلم 4k دان نمیکنم و ۷۲۰ همیشه دان میکنم چون برام مناسبه ، من حجم مصرفی ماهانه ام نهایتا ۸۰ گیگ هست ، همچنان منتظر معرفی شرکت توسط شما هستم ۴۰ تومن ماهانه ۱۰۰۰ گیگ که گفتید

داتک نخل جنوب اسیاتک پارس انلاین های وب شما برید برسی کنید ببینید کدوم شرکت تعرفه هاش تو سایت بهتر و حجم بالاتر داره
البته بستگی به مرکز مختبراتتون هم داره

ALIRK
09-09-2019, 14:53
۱۶ با ۴ تفاوتش خیلی هست خصوصا توی تک کانکشن ، الان هم همه شرکت ها خطتون رو باز نمیزارن و فقط سرعت خریداری شده رو میدن بهتون ، ۴ مگ بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ کیلو سرعت میده بهتون نهایتا ولی ۱۶ سرعت دانلود ۲ میده و خیلی فرق داره ، برای من سریع انجام شدن مهم تره و‌ حوصله کند بودن ندارم ، همین تفاوت سرعت توی لایو های اینستا و گوگول پلی و یوتیوب خودشو نشون میده به وضوح ، من همین الان داتک هستم میتونم با ۴۰ تومن ۴ مگ ۱۰۰ گیگ بین الملل بگیرم ولی من دنبال سرعت بالا هستم چون حجم زیاد لازم ندارم ، قرار نیست همه استفادشون حجم زیاد باشه

ALIRK
09-09-2019, 14:55

دنبال تبلیغ نیستم و فکر نکنید بنده از عوامل دیده بانت یا نخل یا هر شرکتی هستم پولش تو جیب من نمیره اما ظلم هست بابت 60گیگ40بدید بازم میگم .بخاطر اینکار اینها هر روز حجمو کم میکنن قیمتو میبرن بالا

persian.godfather
09-09-2019, 17:20
داتک نخل جنوب اسیاتک پارس انلاین های وب شما برید برسی کنید ببینید کدوم شرکت تعرفه هاش تو سایت بهتر و حجم بالاتر داره
البته بستگی به مرکز مختبراتتون هم داره

دوست گرامی شما تازه وارد ای دی اس ال شدی؟ چون انگار از شرکت های دیگه هیچ خبری ندارید ، آسیاتک ماهی ۴۰ تومن با سرعت ۲ مگ ۴۰ گیگ میده ، پارس آنلاین با سرعت ۴ مگ ۴۰ تومن ماهی ۳۰ گیگ میده ، های وب هم ۸۰ گیگ ماهانه با سرعت ۴ مگ ۴۰ تومن میده ، نخل هم که گذاشتی ۱۰۰ گیگ میده با سرعت ۴ ماهی ۴۰ تومن ، داتک هم خودم مشترکش هستم با ۴۰ تومن ۱۰۰ گیگ میده سرعت ۴ مگ ، پس دیدی که هیچ کدوم ۱۰۰۰ گیگی که میگی نمیدن حتی بالای ۱۰۰ گیگ هم وجود نداره چه برسه ۱۰۰۰ گیگی که شما گفتی !!!! و من نمی‌دونم شما وقتی از تعرفه ها خبری نداری چرا الکی یه صحبتی میکنید ؟؟؟؟ داتکی که مشترکش هستم ۱۰۰ گیگ میده با سرعت ۴ ولی من ۶۰ گیگ با سرعت ۱۶ رو بهتر می‌دونم برای استفاده شخصیم چون حوصله ندارم یه عکس و فیلم دیر باز بشه یا چیزی دیر لود بشه و سرعت زیادتر واسم مهم تره

black sabbath
09-09-2019, 17:49
دوست گرامی شما تازه وارد ای دی اس ال شدی؟ چون انگار از شرکت های دیگه هیچ خبری ندارید ، آسیاتک ماهی ۴۰ تومن با سرعت ۲ مگ ۴۰ گیگ میده ، پارس آنلاین با سرعت ۴ مگ ۴۰ تومن ماهی ۳۰ گیگ میده ، های وب هم ۸۰ گیگ ماهانه با سرعت ۴ مگ ۴۰ تومن میده ، نخل هم که گذاشتی ۱۰۰ گیگ میده با سرعت ۴ ماهی ۴۰ تومن ، داتک هم خودم مشترکش هستم با ۴۰ تومن ۱۰۰ گیگ میده سرعت ۴ مگ ، پس دیدی که هیچ کدوم ۱۰۰۰ گیگی که میگی نمیدن حتی بالای ۱۰۰ گیگ هم وجود نداره چه برسه ۱۰۰۰ گیگی که شما گفتی !!!! و من نمی‌دونم شما وقتی از تعرفه ها خبری نداری چرا الکی یه صحبتی میکنید ؟؟؟؟ داتکی که مشترکش هستم ۱۰۰ گیگ میده با سرعت ۴ ولی من ۶۰ گیگ با سرعت ۱۶ رو بهتر می‌دونم برای استفاده شخصیم چون حوصله ندارم یه عکس و فیلم دیر باز بشه یا چیزی دیر لود بشه و سرعت زیادتر واسم مهم تره
نخل چقدر تعرفه هاش فضاییه؟!!!!یهو از 4 به 8 کلی آورده رو حجمش.با ده تومن اختلاف قیمت!!!!!مشکلش کجاست؟والا عادت کردیم سرویس های به ظاهر خوب رو با قیمت بالا بخریم

persian.godfather
09-09-2019, 18:29
نخل چقدر تعرفه هاش فضاییه؟!!!!یهو از 4 به 8 کلی آورده رو حجمش.با ده تومن اختلاف قیمت!!!!!مشکلش کجاست؟والا عادت کردیم سرویس های به ظاهر خوب رو با قیمت بالا بخریم
مگه فقط حجم مهمه؟ پینگ و تک کانکشن خارجی مهمترین مسأله هست توی اینترنت که اون دیده بان به اون معروفی من ازشون گرفتم بیچاره کردن منو ، شاید برای شما دانلود با دانلود منیجر مهم باشه ولی برای من چیزای دیگه مثل سرعت تک کانکشن و پینگ و سرور خارجی مهمه ، چرا میخواید زور بگید

malthael
09-09-2019, 18:30
من هم همین سوال رو دارم ! کسی از این شرکت سرویس داشته ؟ از کجا میشه شماره تلفن رو چک کرد ؟ پروفایل گیمینگ داره ؟

magiteq1
09-09-2019, 19:48

شما اگر برات پهنای باند مهم تر از ترافیک هست , برو سمت lte.

ALIRK
09-09-2019, 20:09

اقا سرعت 4چیه

سرعت 8مگ و 16مگو نمیبینی ترابایتی هستن

ALIRK
09-09-2019, 20:14
مگه فقط حجم مهمه؟ پینگ و تک کانکشن خارجی مهمترین مسأله هست توی اینترنت که اون دیده بان به اون معروفی من ازشون گرفتم بیچاره کردن منو ، شاید برای شما دانلود با دانلود منیجر مهم باشه ولی برای من چیزای دیگه مثل سرعت تک کانکشن و پینگ و سرور خارجی مهمه ، چرا میخواید زور بگید

شما با پینگ و تک کانکشن مخابرات حال کن :D

ALIRK
09-09-2019, 20:16
من هم همین سوال رو دارم ! کسی از این شرکت سرویس داشته ؟ از کجا میشه شماره تلفن رو چک کرد ؟ پروفایل گیمینگ داره ؟

پروفایل گیم نداره شما شرکت نخل 1830 سراسری هست میتونی بزنگی ازشون سوال کنی

و اما شرکت اصلی اترین هست

محمد7966
09-09-2019, 21:44

این شرکت تو شهر ما نماینده داره.یکی از اقوام ما که کافی نت کوچیکی داره ازش سرویس وایرلس داره.شرکت بدی نیست اما خودم پارسال تقریبا 9 ماه میرفتم پیشش،یه سری وقت ها علی الخصوص عصرهای تابستان،اینقدر کند میشد اینترنت که اعصاب برامون باقی نمیذاشت.چون مشتری می اومد و باید کار مشتری رو راه انداخت انوقت این هم کند میشد.

در کل مثل بقیه شرکتهاست.من خودم پارس داشتم و الان هم کمتر از یه ماه که مخابرات دارم.چیز سرتری ندیدم نسبت به بقیه شرکتها.مگر ارزونیش نسبت به بقیه شرکتها.

الان نمیدونم وضعیتش چطوره ولی حدود 1 سال پیش از گوگل فکر کنم یه تریس گرفتم تو این پست میتونید ببینید.
#127 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahmoodsoft
10-09-2019, 00:02

از های وب سرویس گرفتم، اگر برای گیم میخواید شرکت خوبی نیست به خاطر نداشتن پروفایل گیمینگ اما اگر تک کانکشن خوبی میخواید، فعلا این شرکت پیشنهاد میشه

تک کانکشن با vpn

magiteq1
10-09-2019, 00:37
پروفایل گیم نداره شما شرکت نخل 1830 سراسری هست میتونی بزنگی ازشون سوال کنی

و اما شرکت اصلی اترین هست

نماینده اترین تو منطقه ما بیشتر از 8مگ نمیده!!!!!!!!!!!!!
یعنی زیر ساختو

ERF@NIAN
10-09-2019, 01:15
تک کانکشن خارجیتون بهتر نشده؟ اینجا غیر از ساعت 2 تا 4 ظهر و 10 شب به بعد که سرعت محدود میشه
در باقی ساعات تک کانکشن درسته. برای شما چطوره؟
قبلا تمام 24 ساعت خراب بود

persian.godfather
10-09-2019, 01:43
شما اگر برات پهنای باند مهم تر از ترافیک هست , برو سمت lte.

مودمش قیمتش نجومیه وگرنه تا حالا رفته بودم سمتش

ALIRK
10-09-2019, 01:46
نماینده اترین تو منطقه ما بیشتر از 8مگ نمیده!!!!!!!!!!!!!
یعنی زیر ساختو

بله درست میگید بیشتر شهرها رو 8میده و 16مگ نمیده

persian.godfather
10-09-2019, 01:46
اقا سرعت 4چیه

سرعت 8مگ و 16مگو نمیبینی ترابایتی هستن

از سایت زیباشون با اون همه امکانات مشخص چه شرکتیه ، من توی عمرم دو بار سمت شرکت های سروکو رفتم اولیش شرکت شهراد ( که الان شده صفر و یک اسمش ) و دومیش هم دیده بان و همیشه پشیمون شدم و سر ماه تخلیه کردم از بس کندی دارن و پشتیبانی فوق العاده ضعیف ، یعنی الان شرکت نخل پینگ عالی میده؟ تک کانکشن و سرور خارجی عالیه؟ من اصلا دانلود منیجر واسم معیار نیست

persian.godfather
10-09-2019, 01:54
شما با پینگ و تک کانکشن مخابرات حال کن :D

شما مطالب منو خوندی واقعا؟ من اصن مشترک مخابرات نیستم و نبودم تا حالا ، اصلا نمی‌دونم اوضاش چطوریه حتی توی تایپینگش سوال پرسیدم چطوریه وضعش ، من الان مشترک داتک هستم و همه شرکت ها مشترک بودم ، چیزی که تجربه بهم ثابت کرده اینه که هر شهر و هر مرکز مخابراتی کیفیت ها متفاوت هست ، ممکنه یجا مخابرات از همشون بهتر باشه یجا دیگه از همشون افتضاح تر ، واس نمونه بهتون میگم ، من الان داتک نویز خطم روی ۱۰ هست اما یک ماه پیش روی همین خط پیشگامان داشتم روی ۲۵ بود ، و یه نکته این که از وقتی صدری شده مدیرعامل مخابرات کیفیت مخابرات داره میره بالاتر اینو از نزدیکان شنیدم خصوصا مخابرات تهران

George Shelly
10-09-2019, 19:48
دانلود افزونه تشخیص ترافیک داخلی و بین الملل
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

crash00
10-09-2019, 23:26
وضعیت اینترنت من در یک هفته اخیر:

هر 3 دیقه پینگ اینجوری میره بالا و عملا نت غیر قابل استفاده میشه ....

معمولا ساعت 11 شب به بعد هم عملا snr نصف میشه که وقتی زنگ میزنی و میگی پورتو ریست کنن درست میشه...
قشنگ معلومه dslam رو دستکاری کردن که بتونن به بهانه ی نویز روی خط سرعت کمتر بدن....

عوضی تر از اینا من تا حالا ندیدم...

ho3in2012
11-09-2019, 09:31
وضعیت اینترنت من در یک هفته اخیر:

هر 3 دیقه پینگ اینجوری میره بالا و عملا نت غیر قابل استفاده میشه ....

معمولا ساعت 11 شب به بعد هم عملا snr نصف میشه که وقتی زنگ میزنی و میگی پورتو ریست کنن درست میشه...
قشنگ معلومه dslam رو دستکاری کردن که بتونن به بهانه ی نویز روی خط سرعت کمتر بدن....

عوضی تر از اینا من تا حالا ندیدم...
اینا عملا تو اکانتینگ سرعت سرور های خارج رو روی 4 مگ محدود کردن
دیگه فرقی نمیکنه خط روی چند مگ بسته شده باشه
سرعت دانلود من از سرور های خارجی با مولتی کانکشن بزور میشه 400 500 کیلوبایت
سرور های داخل رو با سرعت 1.5 1.6 مگابایت دانلود میکنه

amazon13
12-09-2019, 12:19
سلام دوستان یه سوال داشتم.کسی از شرکت شبدیز اطلاعی داره که وضعیتش چجوریه؟

black sabbath
12-09-2019, 14:19
زور بگم؟!!!به کی؟!!!اصلاً کجای حرفم زورگویی بود؟ :ohno::blink:
بله برای من حجم مهمه.نه استریم دارم نه بازی می کنم.فقط دانلود

fery74
12-09-2019, 14:32
آقا اینجور که بد شد میخواستم پیشگامان بگیرم جشنواره جدیدش 5000 گیگ

میگین سراسریه مشکلش یعنی همه پیشگامانی ها سرعتشون کم میشه و سرعت واقعی ندارن؟

سخت شد ...

fery74
12-09-2019, 14:34

چند نفر که دارند شنیدم راضی اند

اما مرکز مخابراتی من ساپورت نمیکنه ..

لطفا این تاپک رو بخونید و سوالتون رو هم اینجا مطرح کنید

persian.godfather
12-09-2019, 15:28

سخت شد ...

به شهر‌ و مرکز مخابراتی بستگی داره ، من قبلا
پیشگامان بودم سرعت دانلودم زیر ۱ مگ نمیومد و اصلا قطعی نداشتم اما حجم بسته هاشو نصف کرد با همون قیمت که خیلی نامردی بود و منم تخلیه کردم

ho3in2012
12-09-2019, 17:23

سخت شد ...
اون جشنواره 5000 گیگ سرعتش رو زده 4 تا 16 مگ
یعنی اگه سرعتت رو روی 4 مگ محدود کنن (مطمئن باش میزارن) هیچ حق اعتراضی نداری
من طرح عادی 16 مگ دارم روی 4 مگ محدود میشه وای به حال این جشنواره که خودشون هم نوشتن سرعتش 4 تا 16 مگه

ERF@NIAN
12-09-2019, 17:37

شبدیز راضی هست یکی از دوستان داره
تست هم کرد ساعت 11 شب هم تک کانکشن خوبی داشت
ولی یه مشکلی که داره چون از زیرساخت پیشگامان استفاده میکنه. برای همین آیپی ها و پینگش عین پیشگامان هست
شباهت زیادی به پیشگامان داره، برای همین ریسکه. ولی تست کردن واسم، برعکس پیشگامان تک کانکشن خوبی داشت
احتمالا پهنای باندشون برای خودشونه که در این صورت بدک نیست

fery74
12-09-2019, 17:41
اون جشنواره 5000 گیگ سرعتش رو زده 4 تا 16 مگ
یعنی اگه سرعتت رو روی 4 مگ محدود کنن (مطمئن باش میزارن) هیچ حق اعتراضی نداری
من طرح عادی 16 مگ دارم روی 4 مگ محدود میشه وای به حال این جشنواره که خودشون هم نوشتن سرعتش 4 تا 16 مگه

آهان ..
دیگه متاسفانه یا خوشبختانه پیش ثبتنام کردم ...

یعنی اگر کشش خطم رو ببرم بالا ( سیم کشی مستقیم و یا ... ) و بهشون بگم پهنای باند رو ببرید بالا و مثلا بزارید روی 12 و اگر انجام ندن میتونم شکایت کنم؟؟
4 تا 16 فک میکنم میگن بستگی به خط داره شما خطط نمیکشه بیشتر از 5 یا 4 اما اگر برای من مثلا تا 12 بکشه حق با من نیست؟

ERF@NIAN
12-09-2019, 17:46
آهان ..

یعنی اگر کشش خطم رو ببرم بالا ( سیم کشی مستقیم و یا ... ) و بهشون بگم پهنای باند رو ببرید بالا و مثلا بزارید روی 12 و اگر انجام ندن میتونم شکایت کنم؟؟
4 تا 16 فک میکنم میگن بستگی به خط داره شما خطط نمیکشه بیشتر از 5 یا 4 اما اگر برای من مثلا تا 12 بکشه حق با من نیست؟

ربطی به خط نداره، پیشگامان به صورت سراسری تو کشور اکانتینگ همرو محدود میکنه،یعنی مهم نیست خط شما روی چند باشه
اینم که میگم سراسریه به این دلیله که دوستانی دارم در شهرهای مختلف خارج از این فروم که همه محدود میشن. داخل این فروم هم که همه گفتن محدود میشه پس احتمال اینکه بگیرید و درست باشه خیلی کمه
تجربه من تو این 2 سال با پیشگامان میگه اکثر مشکلات پیشگامان سراسری هست
تازه من شکایت کردم ازشون اصلا پیگیری نمیکنن و هنوز سرعت داره روی 4 محدود میشه
تو ساعات 2 تا 4 ظهر و 10 تا 12 شب
باقی ساعت هم بعضی روز ها تک کانکشن خوبه، بعضی روزها خراب
الآن یک هفتست اینطوری شده، قبلا به مدت سه ماه کلا 24 ساعته تک کانکشن خراب بود

ho3in2012
12-09-2019, 18:52
آهان ..

ربطی به خط نداره، پیشگامان به صورت سراسری تو کشور اکانتینگ همرو محدود میکنه،یعنی مهم نیست خط شما روی چند باشه
اینم که میگم سراسریه به این دلیله که دوستانی دارم در شهرهای مختلف خارج از این فروم که همه محدود میشن. داخل این فروم هم که همه گفتن محدود میشه پس احتمال اینکه بگیرید و درست باشه خیلی کمه
تجربه من تو این 2 سال با پیشگامان میگه اکثر مشکلات پیشگامان سراسری هست
تازه من شکایت کردم ازشون اصلا پیگیری نمیکنن و هنوز سرعت داره روی 4 محدود میشه
تو ساعات 2 تا 4 ظهر و 10 تا 12 شب
باقی ساعت هم بعضی روز ها تک کانکشن خوبه، بعضی روزها خراب
الآن یک هفتست اینطوری شده، قبلا به مدت سه ماه کلا 24 ساعته تک کانکشن خراب بود
دقیقا همین طور هست که این دوستمون گفتن
خط من روی 16 مگ بسته شده
این محدودیت داخل اکانتینگ هست هیچ ربطی به کشش خط نداره
براتون مثال میزنم وقتی از سرور داخلی دانلود میکنم سرعت دانلودم 1.6 مگابایت بر ثانیه هست
ولی وقتی از یه سرور مثلا تو فرانکفورت آلمان دانلود میکنم سرعت دانلود بین 200 تا حداکثر 500 کیلوبایت میشه
اگه این موضوع ربطی به کشش خط داشت باید سرعت سرور داخلی هم 500 میشد نه اینکه سرعت داخلی خوب باشه خارجی فاجعه

magiteq1
12-09-2019, 18:57
کسی از دوستان از سیستم SLA خبری داره. الان بابت محدود شدن 4 ساعت در روز. که حدود 1 هفته ای میشه. میشه از این طریق اقدام کرد.

bndsms
12-09-2019, 20:32

سخت شد ...

یه چن وقتی بود ساعاتی از روز سرعت میومد رو 4 مگ (سرعت دانلود 500 اینا میشد)
الان چن روزه دیگه با این مشکل مواجه نشدم البته بیشتر شبا دانلود میکنم شاید روزا بشه بازم ولی من دیگه برخورد نکردم چن روزه
ولی حجماش نسبت به قبل خیلی بد شدن
قبلا 42500 میدادم 8 مگ 200 گیگ الان کردنش 50 گیگ . واقعا خیلی بد شده
الان 5 ترا میگری چون مشتری جدیدی ولی طرح خوبی برا مشتری های قبلیش نداره
تو ویدئو های استریم هم گاهی با مشکل مواجهم من نمیدونم سراسریه یا نه

black sabbath
12-09-2019, 20:56
من بعد سه ماه (جشنواره)با این حجم ها و قیمت جدید درخواست تخلیه میزنم
مصرفم تو این سه ماه جشنواره با تعرفه هشت، 300 گیگ خارجی و 1000 گیگ داخلی بود.به غیر از یک هفته اول که نوسان زیاد داشت بقیه روزا مشکلی نداشتم و از سرویس دهی راضی بودم
جستجو کردم شرکت های داتک، های وب، فن آوا و نخل ، مخابرات و دیدبان هم حجم خوبی میدن(برای مصرف من) هم اینکه قیمتشون برای من مناسبه.حالا بحث سرویس دهی هست که نمی دونم کدوما بهترن

persian.godfather
12-09-2019, 21:08
من بعد سه ماه (جشنواره)با این حجم ها و قیمت جدید درخواست تخلیه میزنم
مصرفم تو این سه ماه جشنواره با تعرفه هشت، 300 گیگ خارجی و 1000 گیگ داخلی بود.به غیر از یک هفته اول که نوسان زیاد داشت بقیه روزا مشکلی نداشتم و از سرویس دهی راضی بودم
جستجو کردم شرکت های داتک، های وب، فن آوا و نخل ، مخابرات و دیدبان هم حجم خوبی میدن(برای مصرف من) هم اینکه قیمتشون برای من مناسبه.حالا بحث سرویس دهی هست که نمی دونم کدوما بهترن

فن آوا حجم هاشو تغییر داده ولی داخل پنل مشتری هاش نشون میده و‌توی سایت همون تعرفه سابق هست ، به جز اینایی که گفتی مبناتلکام هم حجم های خوبی میده

malthael
13-09-2019, 10:10

سخت شد ...
من 6 ماهه سرعت 8 مگ با 3333 گیگ حجم بین‌الملل یا 10 ترابایت داخلی از شرکت استانی خلیج فارس‌ آنلاین گرفتم 150 هزار تومن . اینا پهنای باندشون رو از پیشگامان میگیرند و دقیقا مشکلاتی که دوستان پیشگامانی اینجا دارند رو من هم دارم . یعنی حتی کسانی که ازشون به صورت عمده پهنای باند میخرند هم دچار مشکل هستند. البته من سرعتم روی چهار مگ محدود نمیشه چون این دیگه به سیاست شرکت توزیع کننده مربوط میشه اما خب فرق چندانی هم نمیکنه چون اکثرا سرعت به چهار مگ هم نمیرسه !

satansilent
14-09-2019, 10:42
من 16 مگ 6 ماهه با 5000 گیگ حجم فکر کنم 300 تومن داشتم که 29 تموم میشه تو پنل هم همه چی هم گرون شده هم از کیفیت زدن شده 16 مگ 6 ماهه 480 گیگ 456 تومن هرچند ماهی 100 گیگ برای من کافیه...جشنواره برای پاییز میزارن یا باید باز بگردیم دنبال یه شرکت دیگه؟

fery74
14-09-2019, 11:22
من 16 مگ 6 ماهه با 5000 گیگ حجم فکر کنم 300 تومن داشتم که 29 تموم میشه تو پنل هم همه چی هم گرون شده هم از کیفیت زدن شده 16 مگ 6 ماهه 480 گیگ 456 تومن هرچند ماهی 100 گیگ برای من کافیه...جشنواره برای پاییز میزارن یا باید باز بگردیم دنبال یه شرکت دیگه؟

عزیز این رو من میخوام بخرم دوباره گذاشته شما راضی بودی؟ سرعتت محدود بود؟

satansilent
14-09-2019, 13:58
عزیز این رو من میخوام بخرم دوباره گذاشته شما راضی بودی؟ سرعتت محدود بود؟

تهران هستم سرعت دانلود با خود browser تا 1.6 میره و با IDM تا 1.7 بله متاسفانه محدوده با اینکه من نهایت تو این 6 ماه زیر 400 گیگ استفاده داشتم...تو یوتوب هم تا کیفیت 480 بدون مشکل میتونم استفاده کنم.
گفتید دوباره گذاشته برای من تو پنل کاربریم که نبود تو سایت هم همینطور!

fery74
14-09-2019, 15:53
تهران هستم سرعت دانلود با خود browser تا 1.6 میره و با IDM تا 1.7 بله متاسفانه محدوده با اینکه من نهایت تو این 6 ماه زیر 400 گیگ استفاده داشتم...تو یوتوب هم تا کیفیت 480 بدون مشکل میتونم استفاده کنم.
گفتید دوباره گذاشته برای من تو پنل کاربریم که نبود تو سایت هم همینطور!

برای مشترکین جدید گذاشته

AMIR REZAs
14-09-2019, 19:28
سلام کسی این سرویس رو پیشنهاد میده ؟ پینگ خوبی داره ؟ واسه منطقه نبوت نارمک

The Dreadnaught
16-09-2019, 01:33
سلام کسی این سرویس رو پیشنهاد میده ؟ پینگ خوبی داره ؟ واسه منطقه نبوت نارمک

سلام، من که 16 مگابیت داشتم پینگش به صورت ثابت معمولا حدود 110 - 120 هست، ولی چند صفحه آخر رو بخونید، به دلیل مشکلاتی که داره و همینطور حجم افتضاحی که برای سرویس 16 مگابیت در نظر گرفته که حتی از مخابرات هم کمتره، ماه دیگه شرکت رو عوض میکنم.

دیگه هم این شرکت رو به کسی پیشنهاد نمیکنم.

ho3in2012
16-09-2019, 06:53
سلام، من که 16 مگابیت داشتم پینگش به صورت ثابت معمولا حدود 110 - 120 هست، ولی چند صفحه آخر رو بخونید، به دلیل مشکلاتی که داره و همینطور حجم افتضاحی که برای سرویس 16 مگابیت در نظر گرفته که حتی از مخابرات هم کمتره، ماه دیگه شرکت رو عوض میکنم.

شرکت خاصی رو مد نظر دارین؟

magiteq1
16-09-2019, 09:01

درسته داغونه ولی برای سرویس 16 و 8 مگ اش بیشترین حجم رو داره. برای 16 حجم حجم 4 ترا و 8 و هم حدود 1.5 ترا داره میده. کجا 16 مگ رو با 1.5 ترا بین الملل دارن میدن

fery74
16-09-2019, 09:41
من جشنواره پیشگامان ثبتنام کردم و اما پول نریختم ، چون هنوز شرکت قبلیم جمع اوری نکرده
اما دارم پشیمون میشم
میگین پینگش بالاست
من تو پارس آنلاین پینگم از 30 بالاتر نرفته (تست تهران )
اما این خیلی بده که
نمیدونم میگم زنگ بزنم بگم میشه کنسل کنید؟
از یه طرف هم میگم نزنم :mellow:

persian.godfather
16-09-2019, 10:37
من جشنواره پیشگامان ثبتنام کردم و اما پول نریختم ، چون هنوز شرکت قبلیم جمع اوری نکرده
اما دارم پشیمون میشم
میگین پینگش بالاست
اما این خیلی بده که

پیشگامان فقط واس مشترکین جدید جشنواره میزاره ، اینی که الان گذاشته خیلی خوبه ، اینو استفاده کن تموم که شد تخلیه بزن چون تعرفه هاش اصلا خوب نیست

ERF@NIAN
16-09-2019, 10:41
اما دارم پشیمون میشم
میگین پینگش بالاست
اما این خیلی بده که
پیشگامان تو تهران پینگش با آلمان 80 تا 90 هست، داخلی هم 5
تو این دوسالی که بودم تنها نکته مثبتش پینگش بود
وگرنه سرعت رو جوری محدود میکنن که هرکسی دسترسی نداره، فقط مدیر شبکه اشون ‌‌شاید بتونه درست کنه. چون جزو سیاست های کلانشونه
روندش هم اینطوریه شما شکایت میزنی 195 بعد یکی دو هفته زنگ زدن یارو ممکنه قانع بشه ارجاع بده به مدیر شبکشون، اونجا شاید درستش کنن

fery74
16-09-2019, 10:44
در حال حاضر دارم کنسل میکنم اما همش دارن پیشنهادات دیگه بهم میدن

ماهی 46 تومن برام زیاده

اوش نفهمیدم بعد که مالیات و رانژه و... هم اودم دیدم اوووو چقدر رفت بالا

persian.godfather
16-09-2019, 10:52
در حال حاضر دارم کنسل میکنم اما همش دارن پیشنهادات دیگه بهم میدن

ماهی 46 تومن برام زیاده

اوش نفهمیدم بعد که مالیات و رانژه و... هم اودم دیدم اوووو چقدر رفت بالا

با این حجم و سرعت قیمت خیلی خوبه که ، رانژه فکر کنم رایگان باید باشه ، ازشون پرسیدید؟

fery74
16-09-2019, 10:55
با این حجم و سرعت قیمت خیلی خوبه که ، رانژه فکر کنم رایگان باید باشه ، ازشون پرسیدید؟

آره اما امروز متوجه شدم خطم بیشتر از 5 مگ نمیکشه .. ماهی 50 گیگ هم بیشتر نمیخوام ...

آسیاتک رو دیدم به دردم میخوره جشنوارش و 100 تومن هم از این ارزون تر در میاد

تازه پیشگامان فهمید میخوام کنسل کنم گفت رانژه هم با ما .. باز دیدم میشه ماهی 43 تومن
یه چی دیگه پیشنهاد داد باز ..
حالا دارم فکرامو مکنم:rolleye::biggrin::wac:

satansilent
16-09-2019, 11:15
منم امروز باید زنگ بزنم ببینم چیزی پیشنهاد میدن یا نه چون جاهای دیگه ورودی بهتری دارن..مثلا فن آوا 16 مگ 6 ماهه 500 گیگ رو میده 330 تومن یا پارس آنلاین 16 مگ یکساله 1200 گیگ رو میده 480 تومن که نوشته حداکثر سرعت 16 مگابیت که نمیدونم اون چیه!
شرکتا نباید به این راحتی کاربراشون رو از دست بدن..نمیدونم گیج شدیم رفت سالی یکی دوبار همین دردسر رو داریم :wac:

fery74
16-09-2019, 11:20
منم امروز باید زنگ بزنم ببینم چیزی پیشنهاد میدن یا نه چون جاهای دیگه ورودی بهتری دارن..مثلا فن آوا 16 مگ 6 ماهه 500 گیگ رو میده 330 تومن یا پارس آنلاین 16 مگ یکساله 1200 گیگ رو میده 480 تومن که نوشته حداکثر سرعت 16 مگابیت که نمیدونم اون چیه!
شرکتا نباید به این راحتی کاربراشون رو از دست بدن..نمیدونم گیج شدیم رفت سالی یکی دوبار همین دردسر رو داریم :wac:

ببین من 5000 گیگ رو اومدم کنسل کنم پیشنهادات دیگه داد مثل 1200 گیگ بین الملل 215000 تومن 6 ماهه 8 مگ
بازم دیدم آسیا تک ارزون تر در میاد 60 تومن اما 800 گبگ کمتر
نمیدونم اشتباه کردم یا نه اما من واقعا مصرف 1000 گیگ ندارم ..
کنسل کردم این رو هم .

منم بدبخت شدم چند ماهه همش دارم میگردم

persian.godfather
16-09-2019, 11:53
آره اما امروز متوجه شدم خطم بیشتر از 5 مگ نمیکشه .. ماهی 50 گیگ هم بیشتر نمیخوام ...

آسیاتک رو دیدم به دردم میخوره جشنوارش و 100 تومن هم از این ارزون تر در میاد

تازه پیشگامان فهمید میخوام کنسل کنم گفت رانژه هم با ما .. باز دیدم میشه ماهی 43 تومن
یه چی دیگه پیشنهاد داد باز ..
حالا دارم فکرامو مکنم:rolleye::biggrin::wac:

باید هم اینطوری التماس کنه پیشگامان ، چون ما که مشترکش بودیم حجم ها رو نصف کرد تخلیه کردیم ، حالا موندن بدون مشترک ، این شرکت هر بلایی سرش بیاد حقشه

L05T
16-09-2019, 13:15
سلام دوستان
پیشگامان از نظر پینگ و کیفیت واسه بازی چطوره؟
بعد این سرویس های نقره ای جریانش چیه؟ حجم های خوبی داره

persian.godfather
16-09-2019, 15:14
سلام دوستان
پیشگامان از نظر پینگ و کیفیت واسه بازی چطوره؟
بعد این سرویس های نقره ای جریانش چیه؟ حجم های خوبی داره

برای بازی میخوای ؟ اگر واس بازی میخوای پیشگامان نت تایپ ۳ میده که باید کلی پیگیری کنی تا شاید واست تغییرش بدن ، پینگ توی تهران خوبه سرعت هم توی مرکز ما خوب بود ، ولی حجم خوبی نداره که تعرفه هاش ، من واس همین کم کردن حجمش تخلیه کردم ، شرکت های بهتری با حجم و قیمت بهتری هستن ، مثل داتک و های وب و مبناتلکام ، البته دیده بان هم هست
که بیشترین حجم رو میده ولی چیزی که درباره دیده بان شنیدم و بچه ها اکثراً میگن اینه که پینگ و تک کانکشن خوبی نداره و بیشتر واس دانلود خوبه

black sabbath
16-09-2019, 22:43
من از اواخر خرداد جشنواره گیگ بارون رو ثبت نام کردم و فردا صبح تموم میشه.واقعاً راضی بود(غیر از یک هفته اول که چندباری زنگ زدم)پنلم 8 مگ بود و سرعتم توی دانلود با IDM تا 1300 هم میومد.پینگ هم زیر 100 بود.ولی خوب متاسفانه با تغییر حجم نمی تونم کنار بیام و احتمال خیلی زیاد برم سمت پیشگامان