PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای ساخت باکس

danial_crazy
18-02-2010, 17:45
سلام . من یه باکس درست حسابی برای سابم ساختم . تمام چیزاش دقیقه . سابم هم pw15 هست . فقط یه مشکلی هست الان یه مکعب بسته جلوم هست :31: سوراخش نکردم چون نمیدونم کجاش باید سوراخ بشه. الان یه لوله پولیکا به قطر 10.5 به طول 30 سانتی متر دارم نمیدونم باید کجای ساب فرو کنم بعدش چجوری از جاش نیوفته!! کجای باکسو سوراخ کنم تا ساب توش قرار بگیره و از همه مهمتر چجوری سیم پشت ساب بکشم بیرون باکس؟؟

hamidR15
20-02-2010, 12:43
سلام . من یه باکس درست حسابی برای سابم ساختم . تمام چیزاش دقیقه . سابم هم pw15 هست . فقط یه مشکلی هست الان یه مکعب بسته جلوم هست :31: سوراخش نکردم چون نمیدونم کجاش باید سوراخ بشه. الان یه لوله پولیکا به قطر 10.5 به طول 30 سانتی متر دارم نمیدونم باید کجای ساب فرو کنم بعدش چجوری از جاش نیوفته!! کجای باکسو سوراخ کنم تا ساب توش قرار بگیره و از همه مهمتر چجوری سیم پشت ساب بکشم بیرون باکس؟؟
سلام دانيال جان
ساخت باكس همينجوري نيست.طراحي داره.بايد بر اساس پارامترهاي بلندگو و نوع موزيكي كه بيشتر گوش ميديد،همينطور نوع خودرو باكس طراحي بشه.البته اين باكسهاي فله كه تو بازار هست رو نميشه بهشون باكس گفت.البته باكسهائي كه خود كارخونه پيشهاد ميده هم بعضا خوبه ولي كلا General هستش.
شما الان اين جعبه اي كه ساختي حجم داخلش دقيقا چقدر هستش؟اگر ميتوني يه عكس خوب هم بگير
اي كاش قبل از ساخت و هزينه اي كه كردي با دوستان مشورت ميكردي.
با MDF ساختي ديگه؟آببندي رو با چي انجام دادي.اصلا آببندي كردي؟
پارامترها رو برام به طور كامل PM كن شايد بشه سيلد كنيش و نياز به پورت نباشه.

danial_crazy
20-02-2010, 18:36
سلام دانيال جان
ساخت باكس همينجوري نيست.طراحي داره.بايد بر اساس پارامترهاي بلندگو و نوع موزيكي كه بيشتر گوش ميديد،همينطور نوع خودرو باكس طراحي بشه.البته اين باكسهاي فله كه تو بازار هست رو نميشه بهشون باكس گفت.البته باكسهائي كه خود كارخونه پيشهاد ميده هم بعضا خوبه ولي كلا General هستش.
شما الان اين جعبه اي كه ساختي حجم داخلش دقيقا چقدر هستش؟اگر ميتوني يه عكس خوب هم بگير
اي كاش قبل از ساخت و هزينه اي كه كردي با دوستان مشورت ميكردي.
با MDF ساختي ديگه؟آببندي رو با چي انجام دادي.اصلا آببندي كردي؟
پارامترها رو برام به طور كامل PM كن شايد بشه سيلد كنيش و نياز به پورت نباشه.

الان این باکسی که ساختم اندازه هاش بسیار دقیقه . چون با توجه به همون پارامترا ساخته شده! البته من فقط اندازه هاشو از یه نفر گرفتم که اونم همین باکسو داره! از ام دی اف 1.5 سانت ساخته شده و حسابی با چسب چوب و چسب آهن آب بندیش کردم.

hamidR15
21-02-2010, 10:04
الان این باکسی که ساختم اندازه هاش بسیار دقیقه . چون با توجه به همون پارامترا ساخته شده! البته من فقط اندازه هاشو از یه نفر گرفتم که اونم همین باکسو داره! از ام دی اف 1.5 سانت ساخته شده و حسابی با چسب چوب و چسب آهن آب بندیش کردم.
خب اگر از كسي اندازه هاشو گرفتيد مثل همون هم ميساختي ديگه!حجم داخلي رو حساب كن اگر حدود 45-50 ليتر بود،به صورت سيل استفاده كن.
يه دايره به قطر Basket(محل نشست ساب روي باكس)بده نجار برات در بياره.بايد براي نصب سيم هم از ترمينال استفاده ميكردي.از جمهوري پاساژ امجد طبقه زير همكف تهيه كن و پشت باكس رو هم بده برات نجار به اندازه ترمينال در بياره.بعد از نصب خوبب اون محل رو آببندي كن.
براي آببندي كردن بهترين مواد چسب آكواريوم. هستش.
با مخلوط كردن چسب چوب و خاك ارره هم ميتونيد باكس رو آببندي كنيد.
ميتوني داخل باكس رو با پنبه يا كرك فرش به اندازه 30-40% پر كني.
از سيم گيج 10 براي اتصالات استفاده كن.
موفق باشي

mohsen asadnejad
05-09-2011, 20:33
سلام من محسنم آقا من میخاستم یه باکس برای سابم درست کنم ولی نمیدونم چیکار کنم.سابم 12 اینچ اگه اندازه mdf هارو بین من بیرم خیلی ممنون میشم.

iranpanel.net
06-09-2011, 21:14
سلام
من یه مدل باکس دارم که هرکی خواست بگه
به شرط صدا هم میدم هرچندتا هم بخاید میتونم بدم
چه 12 چه 15 فرقی نداره
هرکی هر سابی داره که باکسشو نداره میتونه بگه من براش میسازم بهش میدم بازم اونم به شرط صدا
میتونید بهم پیغام بدین مدل ساب بگید منم قیمت میدم خواستین یا حضورا بیایید یا شماره کارت میدم پول و واریز کنید منم براتون میفرستم