PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کتابخانه نرم افزاری الجی: برنامه، بازی، تم، آهنگ و...

صفحه ها : [1] 2

Michael Ropy
17-02-2010, 18:46
سلام به بروبچ فن بوی الجی! :دی

این تاپیک رو به درخواست دوستان زدم تا هرچی برنامه و بازی و تم و آموزش و... برای گوشی های مختلف الجی هست یکجا جمع بشه و بروبچ از سردرگمی در بیان....

برای سهولت کار، پست اول آپدیت میشه و پست هایی که شامل برنامه و تم و... برای یه گوشی خاص هستش رو لینک میکنم...از تمام دوستان خواهش میکنم که کمک کنند و تاپیک رو به روز رسانی کنند...سعی میکنم تاپیک رو با کمک مدیران استیکی کنم...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KP500 Cookie

آموزش نصب تم (فارسی):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآموزش نصب تم (انگلیسی):
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددیکشنری سارا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتم آیفون به همراه آموزش و تصاویر:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتم آیفون 2:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتم سامسونگ و مک:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتم معمولی آبی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتم فلش HTC:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتم اندروید:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتم HTC HD2:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتم منوی آرینا:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتم HTC Hero 3.0:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتم HTC HD2 1.4

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتم Simple Glass iPhone Beta 2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمجموعه ای از چند تم:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتم Cube:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقفل HTC Keylock به همراه آموزش:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KC910 Renoir

تم Kram:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KM900 Arena

تم ويندوز 7 (به صورت فيرمور):

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ویرایش میشود...

fmpr
17-02-2010, 19:55
مرسی واقعا احتیاج بود ... دوستان کسی دیکشنری با کیبود کیورتی نداره واسه کوکی ؟!

majid_sd2009
17-02-2010, 20:10
اول از همه آموزش نصب تم(لینک مستقیم)kp500

و اینم نرم افزارهای مورد نیاز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم لینک مستقیم از سرور دیگه

majid_sd2009
17-02-2010, 20:15
نسخه فاینال دیکشنری سارادیک - SaraDic Dictionary v.1.0 final version
حجم 9 مگاابایت کیبورد هم داره داخلش.

دیکشنری همراه موبایل به نام سارادیک SaraDic Dictionary v.1.0 final version محصولی قدرتمند برای موبایل شما می باشد که می توان آن را برترین دیکشنری موبایل تولید داخلی دانست.این نرم افزار به صورت رایگان توسط سایت بزرگ فاکس ورلد در اختیار کاربران قرار می گیرد. و اگر شما به یک دیکشنری قدرتمند نیاز دارید بی شک این دیکشنری نیاز های شما را برطرف می سازد. دیکشنری سارادیک یکی از کاملترین دیکشنری های موجود برای موبایل می باشد که دارای لغات کامل فارسی و انگلیسی می باشد و به دلیل جاوا بودن نرم افزار برروی بیشتر گوشی های موبایل قابلیت نصب و اجرا را داراست.این نرم افزار با حجم 10 مگابایت در ادامه مطلب اماده برای دانلود می باشد. این نرم افزار نسخه نهایی و کامل شده ی نسخه بتا می باشد که قبلا در سایت در اینجا قرار گرفته بود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برخی از امکانات این نرم افزار :

o دو زبانه بودن نرم افزار
o سازگاری کامل با گوشی های لمسی
o تبدیل لغات انگلیسی به فارسی
o تبدیل لغات فارسی به انگلیسی
o موتور جسجوی بسیار پیشرفته و قدرتمند ( نتایج جستجو کمتر از 1 ثانیه )
o کیبرد کامل برای سهولت در امر نوشتن
o قابلیت ارسال به ایمیل ، پیامک و بلوتوث
o افکت های انیمیشنی
o صفحه بندی
o بسیار سبک و رابط کاربری آسان
o ...
لینک مستقیم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majid_sd2009
17-02-2010, 20:20
تم آیفون برای lg kp500
حجم 21مگابایت
فقط پوشه dmf
اینم اسکرین شات

Steps-Rap
17-02-2010, 20:35
بروبکس زحمت کش چطورید؟؟؟
آقا ما بالاخره نفهمیدم این تمو نصب کنیم هنوز یا نه؟؟؟یا واسیم کاملش بیاد؟؟؟
ینی هنوز تم آیفونی که کامل باشه نیومده؟؟؟
پس اون تم کاملا آبی آیفون که یکی عکسو هم گذاشته بود چی؟؟؟؟
یه تمی هم بود که دو تا پوشه داشت یکی تم اصلی یکی هم یه چیز دیگه بود که صد و خورده ای مگابایت بود.اون چی؟؟؟
من که کاملا گیج شدم.

majid_sd2009
17-02-2010, 20:55
گیج شدن نداره شما یک بار تم عوض کنید میفهمید چی به چیه.
برای تعویض تم حتی با اون یک مگابایتی ها هم میشه. و فقط فایل مربوط به منو رو باید جایگزین کنی تا فقط منو عوض بشه.
بعضی مدل ها حدودا 20 مگ هست که فقط پوشه dmf هست که خودشون قسمت های مورد نیاز رو تغییر دادن و شما فقط باید پوشه رو با پوشه اصلی داخلcust_theme جایگزین کنی.یک مدل دیگه هم هست که برای راحتی کار شما خود فایل cudt_thme هست که اون میشه حدودای 130 مگ و شما فقط باید اونو بریزید تو گوشی و دیگه لازم به جایگزین کردن چیزی نیست

FANBOOK
17-02-2010, 21:37
تم آیفون برای lg kp500
حجم 21مگابایت
فقط پوشه dmf
اینم اسکرین شات

این یکی کدوم ورژن هست؟ همون ورژن آخر و کامل هست که میرفت توی سایت روسی؟؟؟
اسم تاپیک زیاد مناسب نیست بزارید فقط برای تم و گرافیکی بازی هاو....شو بزارین جدا

majid_sd2009
17-02-2010, 22:20
این یکی کدوم ورژن هست؟ همون ورژن آخر و کامل هست که میرفت توی سایت روسی؟؟؟
اسم تاپیک زیاد مناسب نیست بزارید فقط برای تم و گرافیکی بازی هاو....شو بزارین جدا

اره همون تم هست.
اون سایت روسی تمهای خوب و زیادی داره ولی مشکلش فلش بودنه.
یک نرم افزار دان کردم برای تبدیل فلش به dmf که برای بعضی از تمها کارایی نداره . چون بعضی تم ها توش کلی فلش هست که همش هم وابسته به هم هستن که نمیشه اونا رو تبدیل کرد خراب میشن.:41:
انشالله نصب تم فلش رو هم به زودی یاد میگیرم:27:

FANBOOK
17-02-2010, 22:47
آره دیگه باید بریم تو کار نصب فلشش که دیگه اونم رله بشه عالی میشه کلی میشه تم ریختو..........فقط این تاپیک اگه هست بزارین برای تم و پک های گرافیکی و این جور کار ها بازی و نرم افزار رو بزارین یه تاپیک دیگه

Steps-Rap
17-02-2010, 23:39
گیج شدن نداره شما یک بار تم عوض کنید میفهمید چی به چیه.
برای تعویض تم حتی با اون یک مگابایتی ها هم میشه. و فقط فایل مربوط به منو رو باید جایگزین کنی تا فقط منو عوض بشه.
بعضی مدل ها حدودا 20 مگ هست که فقط پوشه dmf هست که خودشون قسمت های مورد نیاز رو تغییر دادن و شما فقط باید پوشه رو با پوشه اصلی داخلcust_theme جایگزین کنی.یک مدل دیگه هم هست که برای راحتی کار شما خود فایل cudt_thme هست که اون میشه حدودای 130 مگ و شما فقط باید اونو بریزید تو گوشی و دیگه لازم به جایگزین کردن چیزی نیست

آخه من اصلا بلاد نیستم این کارارو.
بعدش میگم ملوم نیست اون ت م کامله که کلا همه چیش تغییر میکنه کدومه.
معلومه؟؟؟

majid_sd2009
18-02-2010, 00:31
اون تمی که صفحه قبل گذاشتم کامله دیگه.

-reza-
18-02-2010, 00:53
نسخه فاینال دیکشنری سارادیک - SaraDic Dictionary v.1.0 final version
حجم 9 مگاابایت کیبورد هم داره داخلش.

دیکشنری همراه موبایل به نام سارادیک SaraDic Dictionary v.1.0 final version محصولی قدرتمند برای موبایل شما می باشد که می توان آن را برترین دیکشنری موبایل تولید داخلی دانست.این نرم افزار به صورت رایگان توسط سایت بزرگ فاکس ورلد در اختیار کاربران قرار می گیرد. و اگر شما به یک دیکشنری قدرتمند نیاز دارید بی شک این دیکشنری نیاز های شما را برطرف می سازد. دیکشنری سارادیک یکی از کاملترین دیکشنری های موجود برای موبایل می باشد که دارای لغات کامل فارسی و انگلیسی می باشد و به دلیل جاوا بودن نرم افزار برروی بیشتر گوشی های موبایل قابلیت نصب و اجرا را داراست.این نرم افزار با حجم 10 مگابایت در ادامه مطلب اماده برای دانلود می باشد. این نرم افزار نسخه نهایی و کامل شده ی نسخه بتا می باشد که قبلا در سایت در اینجا قرار گرفته بود.

برخی از امکانات این نرم افزار :

o دو زبانه بودن نرم افزار
o سازگاری کامل با گوشی های لمسی
o تبدیل لغات انگلیسی به فارسی
o تبدیل لغات فارسی به انگلیسی
o موتور جسجوی بسیار پیشرفته و قدرتمند ( نتایج جستجو کمتر از 1 ثانیه )
o کیبرد کامل برای سهولت در امر نوشتن
o قابلیت ارسال به ایمیل ، پیامک و بلوتوث
o افکت های انیمیشنی
o صفحه بندی
o بسیار سبک و رابط کاربری آسان
o ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون مجید عزیز ولی بیش از اندازه قدیمیه.
برای دانلود به سایت مرجع مراجعه کنید :

مشاهده خواهید کرد که بعد از این ورژن 4 تای دیگه هم اومده.

red dragon
18-02-2010, 01:48
سلام به همگی
میبینم که تاپیک راه افتاد . مبارکه .
نصب تم فلش مشکل نیست فقط احتیاج به دو سه تا فایل داره که میتونید از لینک زیر بگیرید .فقط کافی اون ها رو توی پوشه ی dmf کپی کنید تا جا نشین فایل های قدیمی بشه باقیش مثل cust کردن تم های معمولیه اگه مراحل رو درست رفته باشید گوشی رو که روشن میکنید صفحه ی سیاه میاد حالا باید گوشی رو روی حالت mass storage بذارید و کابل رو دوباره به گوشی وصل کنید . به پوشه flash contents برید و باقیه تم رو در اونجا کپی کنید . ( البته topmenu برای همه ی تم ها احتیاج نیست و نیز گاهی اوقات تم های فلش فایل های مخصوص خودشون رو دارن پس به جای استفاده از این فایل ها از فایل های خود تم استفاده منید تا مشکلی پیش نیاد . )

راستی موفق شدم فونت رو هم عوض کنم که بعدا براتون میگم العان حسابی خوابم میاد .

تا بعد ......

-reza-
18-02-2010, 02:32
راستی موفق شدم فونت رو هم عوض کنم که بعدا براتون میگم العان حسابی خوابم میاد .
دستت طلا . آموزششو قبلا گذاشتم فقط بی زحمت شات بذار ببینیمش.
راستی بچه ها به نظرتون بهتر نیست بحث و گفتگو به تاپیک اصلی برده بشه و فقط نتایج کار اینجا قرار داده بشه ؟

majid_sd2009
18-02-2010, 11:09
ممنون مجید عزیز ولی بیش از اندازه قدیمیه.
برای دانلود به سایت مرجع مراجعه کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمشاهده خواهید کرد که بعد از این ورژن 4 تای دیگه هم اومده.
نه بابا کجاش قدیمیه!
من دو ماه پیش یکی دان کردم 3 مگ بود یک ماه بعدشم یکی دیگه دان کردم 5 مگ بود اینی هم که گذاشتم الان 9 مگ هست و جدید ترین هست.:دی
اون سایتی که شا گذاشتی از ورژن اولی هست تا این یکی که آخریش هست و در بالای همه اونها قرار داره:دی

سلام به همگی
نصب تم فلش مشکل نیست فقط احتیاج به دو سه تا فایل داره که میتونید از لینک زیر بگیرید .فقط کافی اون ها رو توی پوشه ی dmf کپی کنید تا جا نشین فایل های قدیمی بشه باقیش مثل cust کردن تم های معمولیه اگه مراحل رو درست رفته باشید گوشی رو که روشن میکنید صفحه ی سیاه میاد حالا باید گوشی رو روی حالت mass storage بذارید و کابل رو دوباره به گوشی وصل کنید . به پوشه flash contents برید و باقیه تم رو در اونجا کپی کنید . ( البته topmenu برای همه ی تم ها احتیاج نیست و نیز گاهی اوقات تم های فلش فایل های مخصوص خودشون رو دارن پس به جای استفاده از این فایل ها از فایل های خود تم استفاده منید تا مشکلی پیش نیاد . )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستی موفق شدم فونت رو هم عوض کنم که بعدا براتون میگم العان حسابی خوابم میاد .

تا بعد ......

شما خودت نصب کردی؟

الان من سه تا فایل دانلود کردم دو تاش dmf هستن و یکی فلش
باید سه تاشو بریزم تو cust؟ یا فقط dmf ها رو؟ و فلش رو هم بریزم توی flash contents

majid_sd2009
18-02-2010, 11:45
اینم دو تا تم فلش که خیلی جالبه
این مدل سامسونگ که شبیه اصلیش هست.

حجم2مگ

اینم یکی دیگه که من خیلی خوشم اومد ازش
حجم500 کیلوبایت

Michael Ropy
18-02-2010, 15:24
راستی بچه ها به نظرتون بهتر نیست بحث و گفتگو به تاپیک اصلی برده بشه و فقط نتایج کار اینجا قرار داده بشه ؟

تایید میشه....لطفا اینجا فقط نرم افزار ها (برنامه، بازی، تم، والپیپر، حتی آموزش و...) رو قرار بدید و بحث هاتونو تو تاپیک گوشی مورد نظر انجام بدید.....میتونید پست مورد نظر رو تو تاپیک گوشی نقل قول کنید و دربارش بحث کنید....مرسی....

FANBOOK
18-02-2010, 21:35
برای نصب فلش تم هر کی انجام داده یه آموزش بزارین و..........تم بیشتر معرفی کنید

Gladiator King
19-02-2010, 00:16
یه قفل صفحه زیبا :5:HTC keylock
23KB

وقتی صفحه قفل شد باید ساعت رو به طرف پایین بکشید تا قفل باز بشه

FANBOOK
19-02-2010, 00:43
من این تغییر تم و فلش رو خوندم و تقریبا باید بگم اینم آسونه و راحت میشه انجام داد دیدم توی این پست میزارم البته فعلا اصل البته من هنوز انجام ندادم و فقط همون

Dmf

رو کار کردم و

حالا اگه ترجمه بشه که خیلی بهتره خیلییه خورده قاطی شده مطالب مثلا الان خودم 10 بیستایی تا فایل دانلود کردم برای تم و.... نمیدونم اصلا مال چه تمیه؟؟!!پس لطفا اگز تمی معرفی میکنید بگید که این تم چطوریه و آیا فلشه؟ و از چه راهی باید بریم؟در مورد بازی فلش هم فکر کنم اگر کار های زیر را انجام بدین بجز اون بازی فلش های آیفون بازی های دیگه هم اجرا بشن

با تشکر

Hello everyone!

Most of people on this forum don't know how to install .swf (Flash) themes on mobile and asking people to make tutorial, there is already one tutorial in iPhone theme topic, and in one topic called "How to change theme without flashing CUST" but i will explain little more
Ok so let's get started file:///C:/Users/REZA/AppData/Local/Temp/msohtml1/01/clip_image001.gif

Before doing this make sure you have puted on mobile in Connectivity > USB Connectivity chosse Always ask or Mass storage

First read how to put normal themes (.dmf) on LG Cookie tutorial by AQA here ---> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Sorry but i can't explain all that so you will have to read that first

Once you read that you are ready to know how to install .swf (Flash) themes file:///C:/Users/REZA/AppData/Local/Temp/msohtml1/01/clip_image002.gif

1 - First you will need to download loaders (By Henka) from [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (Just go to folder "Loaders for easy theme changing" and download all loaders") - If link doesn't work try this [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2 - Rename loaders that have name like "Idle_Widget fixed" to "Idle_Widget.dmf" (If you can see Idle_Widget.DMF make sure you don't delete .DMF word!)

3 - Put Idle_Widget and Idle_Keylock files in CUST (LGAPP>DMF) and replace with old files.
Now in LGAPP>DMF open folder called TopMenu and put TopMenu file in there and replace with old one.

4 - Now save the CUST and send on mobile with LGUI or LG-Utils

5 - Once you sent CUST on mobile turn mobile on and you should get black screen, if you got black screen you did it good, if not try again...

6 - Now you are ready to install .swf (Flash) themes file:///C:/Users/REZA/AppData/Local/Temp/msohtml1/01/clip_image002.gif... Plug USB in your mobile and chosse "Mass storage", now on your PC in My Computer you should get Removable Disk (If you are using Memory Card you will get two Removable Disks)

7 - Open Removable Disk and go to folder called FlashContents (Make sure to open Removable Disk from Mobile memory, not Memory card!) and put your theme in there

8 - Remove USB and look if it's working, if not then you got something wrong (Maybe you moved theme in FlashContents on Memory card)

9 - If you got theme, enjoy...also make sure to download one Keylock (Idle_Keylock) and Menu (TopMenu) because they are replaced with loader also (I mean you will got black screen if you lock phone or go to menu if you don't get them and put in FlashContents)

10 - If you did something wrong or didn't get some things or maybe some error, feel free to ask file:///C:/Users/REZA/AppData/Local/Temp/msohtml1/01/clip_image002.gif
But please don't ask me stupid questions like "I got blackscreen on menu and keylock " because i wrote up there that you will need to download Topmenu and Idle_Keylock to not get the blackscreen on Menu and Keylock file:///C:/Users/REZA/AppData/Local/Temp/msohtml1/01/clip_image002.gif

اجرای بازی فلش و کارهای مورد نیاز

1: Install flazheus player.

2: Download a .swf game or file.

3: Copy and paste it into "Files" In the flazheus player folder.

4: Open up "List.xml" Inside the flazheus player folder, using Notepad.

5: Copy and paste this into it "<List Label="Coordinates" Icon="" File="Coordinates.swf"/>"

6: Where it say's "<List Label="Coordinates" Change the "coordinates" Bit to the name you want your game to be on the menu.

7: Where it say's "File="Coordinates.swf" Change the "coordinates.swf" into the NAME of your file which you just copied and pasted into the "Files"

8: Unplug your phone and enjoy your swf game!

&lt;a href="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" target="_blank"&gt;
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدIf you do not understand use the tutorial of Roboto: Here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Flazheus Player Beta 1.0.02 - PT-BR: Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Flazheus Player Beta 1.0.02 changelog:
- First Release

Flazheus Player Beta 1.0.10 - English: Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Flazheus Player Beta 1.0.02 changelog:
- First Release

Flazheus Player 1.0.20 - English: Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Flazheus Player 1.0.20 changelog:
- Improved performance
- Scrollbar change size depending on the number of files
- Reduced the area of pressing the Options screen
- Removed the delay of pressing the button to visualize display option

Flazheus Player 1.0.30 - English: Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Flazheus Player 1.0.30 changelog:
- Better performance than previous versions
- List now to view 7 files once
- Added icon loading

Flazheus Player 1.0.35 - English: Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Flazheus Player 1.0.35 changelog:
- New icon
- Added information button
- And other changes
- Notification "No items"
- Scrollbar hidden when do not need

Flazheus Player 1.0.36 - Italian: Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
(Updated)Flazheus Player 1.0.36 rev 3 - English: Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Versions of Flash supported:
- Flash Lite 2.1 or below
- Flash 8 or below

Vamp!r3
19-02-2010, 12:51
قفله چطور نصب میشه؟

Gladiator King
19-02-2010, 13:00
قفله چطور نصب میشه؟
اول آموزشی که آقا سجاد گذاشته بخون بعد فایل Idel_keylock.dmf که گذاشتم رو با فایل هم نام خودش توی CUST_THEME توی پوشه dmf جایگزین کن. همین

FANBOOK
19-02-2010, 15:00
سلام به همگی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستی موفق شدم فونت رو هم عوض کنم که بعدا براتون میگم العان حسابی خوابم میاد .

تا بعد ......

با این لینک دانلود مشکل دارم هر 3 تارو باید دان کنیم برای تم فلش؟؟/

FANBOOK
19-02-2010, 16:20
من برای فول آیفون تم این 3 تا ورژن رو دیدم و گفتم یه توضیح بزارم چون خوب توضیح داده نمیشه و یا بعضا دوستان اشتباه میکنن ودر صورتی که مثلاخودم فکر میکردم که اونی معرفی شده توی صفحه اول ورژن جدید است ولی قدیمی هست و اولی است که از deposit باید دان کرد!!! و به نظرم اونو دانلود نکنید چون بیشتر زبون روی و منو روسی هست البته میشه تاپ منوش رو با این فایل انگلیسی کرد اولین لینک فایل dmf هست که میشه باش تم منو رو از روسی به انگلیسی تغییر داد و دومی یه فایل فلش هست که هنوز نمیدونم دقیقا باید چی کارش کرد باید به آموزش نَصب فلش مراجعه کنید

DOWNLOAD HERE:

For English version download the above file and replace TopMenu.dmf with the one attached to this Post.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2

ولی 2 تا ورژن بعدش و کاملتر و en اومده که بهتر آپدیت 2 رو من دان و نصب کردم و نسبتا خوب بود و بهتر از اولی بود

UPDATE 1 Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Here is the newer version,

Almost every menu, folder, keypad......everything has been changed

Post by the original creator (with screen shots) here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] lja_pk%2Ftemy_dlja_kp500%2Fnovaja_tema_iphne_v_10_ full_dlja_kp500%2F16-1-0-1219&sl=ru&tl=en&hl=&ie=UTF-8)

NOTE:In the screenshots in the above link, a lot of menu's are in russian but after you put the theme on your phone all of it is in english (use the download link provided in this post)

و آپدیت آخر که نتونستم دان کنم چون میرفت توی اون سایت روسی!!!
دیگه نمیدونم چطوره حالا هرکی تونسته ثبت نام کنه یا لینک دیگه ای از این ورژن داره یه بوق بزنه

UPDATE 2 Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Latest version, everything has been changed

Post by the original creator (with screen shots) here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] lja_pk%2Ftemy_dlja_kp500%2Fnovaja_versija_temy_iph one_kp500_v20_full%2F16-1-0-1933&sl=ru&tl=en&hl=&ie=UTF-8)

NOTE:In the screenshots in the above link, a lot of menu's are in russian but after you put the theme on your phone all of it is in english (use the download link provided in this post)

I havent translated the topmenu of this update yet

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در کل تم آیفون مورد قبول هست و میشه کار زیادی روش انجام داد مثلا من keulock htc رو الان روش ریختم و..... فقط این که توی تاپ منو لمس کردن آیکون ها هیچ افکتی نداره و حتی صدای تاچ هم نمیاد و یه جورایی مصنوعی به نظر میاد
حالا نمیدونم همه ی تم ها این جوری هستن یا جدید ها این رفع شده یا تم های فلش باید نصب کنیم تا این که برای تاچ منو و آیکون ها جلوه ای باشه در کل از دوستانی که تم میزارن لطفا دقت کنن تم کامل باشه و ورژن های جدید باشه که باگ نداشته باشه و مشکلاتی نظیر تم ایفون که مشکل زبان وکامل نبودن و نداشتن افکت و...را نداشته باشه و اگه چیزی عوض کردن لطفا توضیح مناسب بزارن تا موچب گیج شدن کاربرها نشن خوب حالا این عوض کردن تم با فایل های dmf دیگه کاری نداره فقط کافی اون قسمت که میخواین تغییر بدین رو بجاش توی cust عوض کنید ینی میتوید مثلا فقط منو یا قفل را عوض کنید یا کلی ولی خوب روش تم فلش رو هنوز اکثرا مشکل دارن

FANBOOK
19-02-2010, 16:32
تصاویر از ورژن آخر که فلش پلیر و اجرای فلش رو نشون میده با تم آخر آیفون با حجم 80 مگ!!! فقط من هنوز دان نکردم ولی ظاهرا زبانش روسیه راستی منم تونستم رجیستر بشم توی اون سایت دیگه مشکل ندارم و میشه هر چی خواستین دان کنم و تم براتون بزارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

majid_sd2009
19-02-2010, 17:32
من اینو دیده بودم ولی چون حجمش زیاد بود دان نکردم. امشب دانلود و نصب میکنم خبرشو میدم بهتون.

FANBOOK
19-02-2010, 21:48
یه چیز دیگه نگران زبان روسی بودن تم آخر آیفون نباشید توی آموزش اصلی هم اگه ببینید گفته این تصاویر از سایت روسی اس که زبان اصلی گوشی رو روسی کرده ولی تم انگلیسه خیالتون راحت دانلود کنید

red dragon
19-02-2010, 21:57
با این لینک دانلود مشکل دارم هر 3 تارو باید دان کنیم برای تم فلش؟؟/

با کودمش مشکل داری بگو یه جای دیگه اپلود کنم .
برای هر تم فلش فرق داره ممکنه هر 3 تا لازم بشه ممکنه فقط یکیش لازم بشه .

یه چیز دیگه نگران زبان روسی بودن تم آخر آیفون نباشید توی آموزش اصلی هم اگه ببینید گفته این تصاویر از سایت روسی اس که زبان اصلی گوشی رو روسی کرده ولی تم انگلیسه خیالتون راحت دانلود کنید

دوستان این لینک مستقیم دانلود این تمه .

majid_sd2009
20-02-2010, 13:06
تم آیفون 2 فول
اینو نصب کنید فک کنم فلش هم ساپورت کنه.
البته ساپورت فلش این گوشی اینجوریه که باید هر فلش رو که میریزی تو گوشی اسمش رو هم داخل یک فایل بریزی تا بتونه اجراش کنه.
توضیحاتش
Particular themes start up applications in style all basic element interface 1.izmeneny iPhone 2.vozmozhnost swf and games interface player 3.novy, radio dig , galleries, dialers, etc. 4. Capability of font change, from phone directly. Everything almost < law (as of right) > 5.obnovleno, that is possible 6. Java is in (to) keyboard majority standard image ytsuken 7.udalenny and good types instead of 5200 sounds -kb include (reach; make) ( weigh 700 kb ) 8.kast installed has blockades as codes before 15 to place of universal time standard code - it boost speed phone + game installed player ( ) " " ( 9.srazu Flash KR500 10.papka Flash content ayfon 0000 ) many many thing installation 11.vobschem 1. Shows inscribe black screen in phone after inclusion (participation) for computer in mode of interchangeable disk ( ) phone CAST 2.podklyuchite, but I dig folder of phone all ) ) ) ) ) FlashContents and theme ) ) hope you enjoy

لینک دانلود 80 مگ

FANBOOK
21-02-2010, 23:40
این تم 80 مگ رو هیشکی نصب نکرد؟؟تم فلش هست ینی باید مراحل فلش رو بریم یا همین رو کپی کنیم توی cust??هنوز دان نکردم می خوام ببینم ارزش دان داره چون حجمش نسبتا زیاده! بقیه تست کردن ؟چرا هیچ خبری نیست 2 تا تم جدید چیزی ...

-reza-
21-02-2010, 23:55
قرار شد سوالارو تو فروم خود گوشی بپرسیم دیگه B A T I S T A جان.
اینجا فقط موارد دانلود شدنی باشه بهتر و پیدا کردنشون هم آسونتره.
ممنون/

majid_sd2009
21-02-2010, 23:58
اون تم 80 مگی فایل cust رو داخلش داره و نصفش فلشه و نصفش معمولی.
بعد اینکه من و یکی دیگه نصب کردیم گوشی بالا نمیومد.
من حدث میزنم اگه نصبش کنی زبان فارسی میپره. چون من داخل cust اصلی در قسمت زبانهاش زبان فارسی رو دیدم که به نظر تو این یکی نیست.
بعد اینکه سوالات متفرقه رو تو تاپیک دیگه بپرسید که اینجا شلوغ نشه و بشه راحت به تمها دست رسی پیدا کرد

FANBOOK
23-02-2010, 22:31
تم معمولی برای کوکی blue them

تم آبی ورژن 1.2 یکی از بهترین تم های موجود برای کوکی که به نظر من از 1.3 بهتر است و سرعت بهتریداره از اونو خاصیت تم آیفون رو داره و خوبی این تم این است که این تم از هر 2 منو اصلی ال جی و هم منو آیفون میشه کار کرد و بیشتر قسمت ها آبی شده و از حالت ساده و قدیمی و قرمز تم گوشی در اومده یکی از خوبی ها این که توی منو آیفون آیکون ها جلوه و بازخورد دارن فقط اگه ویبره و صدای تاچ هم عمل میکرد عالی بود دیگه یکی از معایب این گوشی نداشتن صفحه

Home

و

Speed dial

که صفحه اصلی و ورودی گوشی هستن همون

Widget

ولی در عوض 2 تا منو داره یه منو خود گوشی با رنگ آبی و یه منوی آیفون قابل قبول و داشتن آیکون ها برای قسمت فلش که اون جدا باید نصب بشه

در کل تم خوبی هست و از ورژن 1.3 خیلی بهتره و ارزش ریختن داره اگه تم از این کاملتر باشه که آیکون های آیفون جلوه همراه با ویبره و صدای لمسی هم داشته باشند خیلی بهتره البته لینکش توی تاپیک قبلی بود ولی کار نمیکرد که من گفته بودم و حالا با توضیحات کامل میزارم

لینک دان

FANBOOK
24-02-2010, 21:22
تم فلش htc

morteza-ha
25-02-2010, 08:00
سلام
تم فارسی هم برای کوکی پیدا میشه ؟

Steps-Rap
25-02-2010, 21:04
تم فلش htc

این تم امتحان شده؟؟؟
چه جوریاس؟؟؟؟

Michael Ropy
01-03-2010, 17:22
اینهم یه تم برای رنوار که با روش EFS نصب میشه (من بلد نیستم! :دی)

فایل idle_main.swf رو در پوشه LGAPP / Media / swf / بریزید.
فایل LG_Top_Menu.swf رو در پوشه LGAPP / Media / swf / FlashMenu / بریزید.
فایل theme_icon رو در پوشه LGAPP / Media / swf / FlashMenu / بریزید.

اگه فرانسوی بلدید آموزشش اینجا هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمسئولیت نصب با خودتون!!

لینک دانلود:

FANBOOK
01-03-2010, 21:20
تم آندروید

V1.0

- Smooth sliding
- Time and date
- Android/G1 look
- Full touch feedback (Vibrates/Makes Noise depending on your touch feedback settings)

من تست کردم کامل نصب شد لازم بذکر است تمی که من میزارم تست شده و ردیفه پس کسی نیاد وسطاز اون پست ها که اسمشو نمیگم بزارم فقط اینو بگم تم فلش هست و فقط برای widget هست و منو و قفل را عوض نکنید چون سیاه میشه یه نکته دیگه که نمیدونم مال چیه ولی این تم فلش هم مثه قبلی ها کند هست و بعد 5 دقیقه کار کردن باش گوشی هنگ میکنه

red dragon
01-03-2010, 21:54
سلا به همگی

اومدم یه تم جدید معرفی کنم HTC HD 2 . این تم فلشه و به نظر من که از خیلی تم های دیگه بهتره ، سرعتشم خوبه .
همه رو توی پوشه flash contant کپی کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتا بعد .....

FANBOOK
02-03-2010, 21:48
پست 35 تم htc hd2 رو من گذاشته بودم مثلااین بالایی ینی چیه و چه فرقی داره؟؟!!!!!!تازه اگه تمی گذاشته بشه باید با اسکرین شات باشه!!!!!!!!!!!!!!
قفل پسوورد دار آیفون رو میزارم توی این تاپیک که بصورت تم فلش نصب میشه با تصویر!!!!!!!!!!!;attach=11880;image"][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1;image[/URL]

Michael Ropy
03-03-2010, 20:47
چه کنم، پست 40 رو از پست اول پاک کنم؟! :19:

majid_sd2009
04-03-2010, 12:15
نه با هم فرق دارن
یکی ورژن یک و اون یکی ورژن دو هست، که به نظر ورژن دو آب و هوا رو هم نشون میده
دوستان خواهشا از هر تمی که میزارید یک اسکرین شات هم بزارید.

Steps-Rap
04-03-2010, 12:39
سلا به همگی

اومدم یه تم جدید معرفی کنم HTC HD 2 . این تم فلشه و به نظر من که از خیلی تم های دیگه بهتره ، سرعتشم خوبه .
همه رو توی پوشه flash contant کپی کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتا بعد .....

آقا این لینکه درست نیست.
یه لینک درست بدید لطفا !!!!

majid_sd2009
04-03-2010, 13:01
بعد از اینکه یک مدت سرعت 4shared کم شده بود و خیلی سخت میشد چیزی دانلود کرد ازش.
یکی دو روز پیش فیلتر شد و باید اینم با آی پی باز کرد.
دوستان دیگه از 4shared لینک نزارید.

Steps-Rap
04-03-2010, 13:07
پس دوستان لطف کنن یه لینک جدید واسه اچ تی 2 سی بزارن.

گوموش
04-03-2010, 15:23
سلام
يه ديكشنري خوب كسي سراغ داره برا رنوار؟ لطفا اگه تست شده هست بزارين ما هم استفاده كنيم:10:ممنون!

majid_sd2009
05-03-2010, 21:33
سلام
يه ديكشنري خوب كسي سراغ داره برا رنوار؟ لطفا اگه تست شده هست بزارين ما هم استفاده كنيم:10:ممنون!
در صفحه اول موجوده.

راستی بچه ها فعلا برای دانلود از لینکهای4shared به این صورت عمل کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امکان داره بعد از کلیک روی گزینه دانلود دوباره اون 1 پاک بشه که دوباره اون 1 رو اضافه کنید ثانیه هاش معکوس میاد و بعد دانلود کنید.:31:

Steps-Rap
05-03-2010, 22:34
در صفحه اول موجوده.

راستی بچه ها فعلا برای دانلود از لینکهای4shared به این صورت عمل کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امکان داره بعد از کلیک روی گزینه دانلود دوباره اون 1 پاک بشه که دوباره اون 1 رو اضافه کنید ثانیه هاش معکوس میاد و بعد دانلود کنید.:31:
آخه اصلا اون لینکی که برای اچ تی سی 2 موجوده خبرابه.چون وقتی میزنی مینویسه:
The file link that you requested is not valid.

Vamp!r3
08-03-2010, 20:30
تم منوی آرینا...............فقط مشکلش اینه که زبونش مشکل داره.........انگلیسی نیست.............:31:
(مثه عکس زیر دقیقا فقط زبونش فرق فوکوله :31:)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1;image

یکی میتونه آموزش کامل نصب تم فلش را بزاره؟..........

FANBOOK
08-03-2010, 23:37
آخه اصلا اون لینکی که برای اچ تی سی 2 موجوده خبرابه.چون وقتی میزنی مینویسه:
The file link that you requested is not valid.
اون لینک اولی که من گذاشتم کار میکنه و مشکلی نداره می شه دان کرد شما کدوم رو میگی؟؟؟ فقط مشکل اینه که 4 شیرد فیل شده

Steps-Rap
09-03-2010, 23:56
اون لینک اولی که من گذاشتم کار میکنه و مشکلی نداره می شه دان کرد شما کدوم رو میگی؟؟؟ فقط مشکل اینه که 4 شیرد فیل شده

نه ببین.اون لینک اولیه که تو گذاشته بودی رو دان کردم الانم همون رو گوشیمه.
ولی مثل این که گفتن این hd2 و فرق میکنه.
بدش این که کلا اون لین دومیه تو اون سایت همون اروریو میده که نوشتم.

panther99
13-03-2010, 01:45
آقا ما یکی از دوستانمون این مدل از LG رو گرفته و شدیدا نیازمن دیکشنری برای گوشیش هست .
انگلیسی به فارسی و برعکس . میخوام ببینم چیزی پیدا میشه واسش یا نه ؟؟؟
ممنون میشم زود جوابمو بدید .

LG KF350

panther99
14-03-2010, 10:43
کسی نیست جواب بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

eai
14-03-2010, 22:02
اینم یه لینک دیگه واسه فایل AQA (چون قبلیه فیل شده)

Steps-Rap
15-03-2010, 21:53
خوب دوستان گفتم منم یه تم بزارم البته شاید خودتون تو سایت مای ال جی کوکی دیده باشین تم فلش
HTC Hero v3
اول از لینک زیر دانلود کنین.بد فایلو زیپو آن زیپ کنید .داخل فولدری که اومده یه فایل swf به نام theme هست.باید اونو به idle_widget تغییر نام بدید.یه فولدرم تو همون قسمت هست (HTCHero) که داخلش چند تا عکسه و یه پوشه ی clock.حالا باید فایل idle_widget رو به همراه همون پوشه ی HTCHero به قسمت flashcontents انتقال بدید.

The weather.txt file is in \HTCHero\Clock\

Download -

اگه میخواید عکس های آب و هوا(weather) بیاد واستون از لینک زیر txt مخصوص ایران-تهرانو دانلود کنید و به جای weather در پوشه ی HTChero\clock جایگزین کنید.

majid_sd2009
15-03-2010, 22:32
آقا ما یکی از دوستانمون این مدل از LG رو گرفته و شدیدا نیازمن دیکشنری برای گوشیش هست .
انگلیسی به فارسی و برعکس . میخوام ببینم چیزی پیدا میشه واسش یا نه ؟؟؟
ممنون میشم زود جوابمو بدید .

LG KF350

کسی نیست جواب بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز اینجا جای درخواست نیست و کلا مربوط به این گوشی هم نمیشه
شما اول باید ببینی گوشیت جاوا ساپورت میکنه یا نه؟
بعد بری اینجا و درخواست بدی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو یا اینکه تو گوگل دیکشنری جاوا سرچ کنی
و یا اینجا بگردی ببینی چیزی هست یا نه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:10:
چون اندازه تصویرش 240 در 400 هست میتونید این رو دانلود و نصب کنید

FANBOOK
16-03-2010, 16:19
می خوام امروز بعد چند روز که نبودم یه تم رویایی رو کنم که دیگه آخرشه ویه عیدی آخره سال بتون بدم البته برای کوکی داران محترم اگه نصب کنید فکر نکم دیگه عوضش کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3;image

بله این آخرین ورژن تم فلش
htc hd2 v1.4
Download Here

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید!
هست که امکانات فوق العاده ای داره
لینکش هم سالم هست من دانلود و سالم نصب کردم علاوه بر ویزگی های قبلی که هم دی ام اف هم فلش تم این یکی فقط از راه فلش تم نصب میشه که اینکی آب و هوا داره و آیکون ابرو... وقابلیت تعویض بک گراند وآیکون ها جدید با کارایی های جدید ومرور گر جدید با گرافیک و و پر سرعت برای نت ....را روی صفحه دارهو مهمترین ویزگی استفاده از بازی ها و فایل های فلش که برای این تم طراحی شده که فقط کافیست فایل اس دبلیو اف مورد نظر را توی پوشه گیم تم کپی و از روی آیکون فلش شماره مورد نظر را انتخاب کرده و فلش رو هم به راحتی روی این تم اجرا کردکه اجرای این نوع فایل ها میدانید روی این گوشی اوایل غیر ممکن و بعدها مشکل بود و لی با این کار به راحتی و بدون دردسر های روش های قبلی میتونید از بازی ها و فایل های فلش لذت ببرید

پس از این به بعد میتونید بازی ها و فایل های فلش هم معرفی کینید برای گوشی کوکی تا حالشو ببرین

اینارو من پیدا کردم برای بازی فلش بقیه هم دسبجنبونن 4 چیز تست کنن چیز تاپ معرفی کنن

majid_sd2009
16-03-2010, 18:46
Simple Glass Iphone BETA2
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[c][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم لینک دانلود
لینک مستقیم:

4870x2
18-03-2010, 11:18
دوستان منم اخر كوكی دار شدم!
ولی از این اموزش ها هیچی حالیم نشدش: دی
یكی میشه بگه تم های فلش رو چجوری نصب كنم؟

Vamp!r3
18-03-2010, 11:42
دوستان منم اخر كوكی دار شدم!

مبارک باشه............:40:

ولی از این اموزش ها هیچی حالیم نشدش: دی

طبیعیه خوب..........:31:

یكی میشه بگه تم های فلش رو چجوری نصب كنم؟

این سوال منم هست........:31:

Michael Ropy
18-03-2010, 17:58
عجب.....:27: نمردیمو کوکی دار شدن امیررضا رو هم دیدیم! :دی

4870x2
19-03-2010, 09:21
بجای اسپم دادن یكی بگه چجوری بریزیم تو اموزش كه خیلی سخت و گنگ بودش:دی

mohsen_sir
23-03-2010, 18:35
دوستان منم می خوام آموزشایی که گذاشتین آدمو گنگ می کنه ! من تم هایی که با فلش اجرا میشه رو ریختم تو پوشه فلش گوشی وقتی میزنم میگه این فایل پشتیبنی نمیشه!؟ چرا؟ ضمناً آین برنامه aqa چیه؟

mohsen_sir
23-03-2010, 20:23
آقا من این تم سامسونگو اینی که حجمش کمه گرفتم دان کردم پسوند swf رو کردم dmf زدم روی فایلای گوشی ریخت حالا که روشن میکنم گوشی ریسا میکنه از اول! تکلیف چیه؟!

mohsen_sir
23-03-2010, 20:31
دوستان گند زدم رفت فایل cust رو زدم از کام÷یوترم پاک کردم....
الانم افتظاح به بار اومد.از کجا میتونم دان کنمش؟

Highbury
24-03-2010, 10:26
دوستان چند تا بازی شتاب سنج میخواستم گوشیم سکرت هست.چند تا بازی مشت

mohsen_sir
24-03-2010, 11:17
اینجا فقط بحث کوکیه عنوان تاپیکو ناه نکن:31:

Michael Ropy
24-03-2010, 11:44
اینجا فقط بحث کوکیه عنوان تاپیکو ناه نکن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه برادر جسارتا کتابخانه نرم افزاری کلی گوشی های الجی هستش....:دی

Highbury
25-03-2010, 19:20
به هر حال کسی بازی باحال شتاب سنچی واسه سکرت داره؟
ممنون

S_ALI_A
30-03-2010, 19:08
به هر حال کسی بازی باحال شتاب سنچی واسه سکرت داره؟
ممنون
بيا جيگر اين بازي با فرمت جاره كه سكرت هم جاره. البته ويوتي اسمارته منم جاره ولي اجراش نميكنه. حالا يه امتحان بكن ماروهم در جريان بذار.

Highbury
31-03-2010, 13:54
نصب میشه اما متاسفانه بازی رو لود نمیکنه.

S_ALI_A
01-04-2010, 03:30
اي بابا ويوتي اسمارت منم همين مشكلم داره.:41::41:

---------- Post added at 03:26 AM ---------- Previous post was at 03:23 AM ----------

شما تاحالا هيچ بازي حركتي نصب كردي كه اجرا بشه؟

---------- Post added at 03:30 AM ---------- Previous post was at 03:26 AM ----------

توي همين سايت بگرد توي تاپيك بازيهاي لمسي و حركتي چندتا ديگه بازي حركتي هست بخش بازيها:11:

PNUNA.IR
04-04-2010, 22:07
سلام.
من وقتی که با KP500-Utils-EN می خوام کار کنم تا وسط کار میره و همه مراحل رو درست انجام میدم ولی مثل عکس زیر میشه نگاه کنید و جون من راهنمایی کنید مشکل کجاست؟
.

.

ببینید گوشی خاموشه و سیم کارت و مموری کارت هم توش نیست

majid_sd2009
04-04-2010, 23:13
شما فایل kp500.flb رو ریختی تو درایو سی؟

PNUNA.IR
05-04-2010, 07:28
بله مجید جان توی درایو سی هست.

PNUNA.IR
05-04-2010, 15:19

مجید جان من منتظرم ها. میشه یک آیدی یاهو بهم بدی کار واجب دارم با شما. اگه نه هم همین کار منو راه بنداز که چرا اینجوری میشه. ممنون

PNUNA.IR
06-04-2010, 12:39
خواهشا" یکی کمک کنه دیگه. باور کنید توی کف تم آیفون موندم. یکی بگه این واسه چی اینجوری میشه

PNUNA.IR
08-04-2010, 07:55
یعنی هیچکی اینجا نیست منو راهنمایی کنه؟ بابا یکی بگه مشکل این عکس زیر چیه یگه ؟
.

.

majid_sd2009
08-04-2010, 17:26
سلام
ببخشید یک مدت بود نبودم.
مشکل شما رو والا نمیدونم چیه.
میگم شما نرم افزارflash usb setup رو نصب کردی؟ اینو نصب نکنی وقتی گوشی خاموش رو با کابل وصل میکنی، گوشی رو نمیشناسه ها!
زمانی هم که دارید با نرم افزار کار میکنید وقتی cust_theme رو مینویسید و اینتر رو میزنید باید بنویسه
port open...plug the phone
send of the sec-pack...
وقتی پورت رو شناسایی کرد باید شما گوشی خاموش رو سریعا به کابل وصل کنی بعد نرم افزار شروع به کار میکنه.

PNUNA.IR
08-04-2010, 21:00
می خوام امروز بعد چند روز که نبودم یه تم رویایی رو کنم که دیگه آخرشه ویه عیدی آخره سال بتون بدم البته برای کوکی داران محترم اگه نصب کنید فکر نکم دیگه عوضش کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3;image

بله این آخرین ورژن تم فلش
htc hd2 v1.4
Download Here

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید!
هست که امکانات فوق العاده ای داره
لینکش هم سالم هست من دانلود و سالم نصب کردم علاوه بر ویزگی های قبلی که هم دی ام اف هم فلش تم این یکی فقط از راه فلش تم نصب میشه که اینکی آب و هوا داره و آیکون ابرو... وقابلیت تعویض بک گراند وآیکون ها جدید با کارایی های جدید ومرور گر جدید با گرافیک و و پر سرعت برای نت ....را روی صفحه دارهو مهمترین ویزگی استفاده از بازی ها و فایل های فلش که برای این تم طراحی شده که فقط کافیست فایل اس دبلیو اف مورد نظر را توی پوشه گیم تم کپی و از روی آیکون فلش شماره مورد نظر را انتخاب کرده و فلش رو هم به راحتی روی این تم اجرا کردکه اجرای این نوع فایل ها میدانید روی این گوشی اوایل غیر ممکن و بعدها مشکل بود و لی با این کار به راحتی و بدون دردسر های روش های قبلی میتونید از بازی ها و فایل های فلش لذت ببرید

پس از این به بعد میتونید بازی ها و فایل های فلش هم معرفی کینید برای گوشی کوکی تا حالشو ببرین

اینارو من پیدا کردم برای بازی فلش بقیه هم دسبجنبونن 4 چیز تست کنن چیز تاپ معرفی کنن

سلام.
آقا این تم فلش چیجوری باید نصب کنیم؟ یکی لطفا" طریقه نصب تم فلش رو بگه ممنون.
مجید جان دستت درد نکنه مشکلم با اون یارو حل شد.

majid_sd2009
09-04-2010, 12:46
مشکلش چی بود؟
ببین تم فلش چند بار توضیح داده شده. اتفاقا تم فلش خیلی بهتره
ببین شما یک تم دانلود میکنی که فلش هست و یک فایل دیگه همون نام وبا پسوند dmf هست که اونو شما باید داخل فایل cust_theme جایگزین کنی و بریزی داخل گوشی( مثل تم معمولی) بعد اون فایل فلش و با هریچی پوشه و مخلفاتی که باهاش هست رو باید بریزی داخل حافظه گوشی در پوشه FlashContents ( برای این کار گوشی رو روشن وصل میکنی به کابل و انگار میخوای عکسو فایل بریزی همونجوری کپی میکنی تو پوشه و کابل رو جدا میکنی و میبینی که تم عوض شده) خوبی تم فلش اینه که هر وقت خواستی تم رو عوض کنی، محتویات پوشه FlashContents حافظه داخلی گوشی رو پاک میکنی و تم فلش جدید رو میریزی توش.

PNUNA.IR
09-04-2010, 15:31
مشکلش چی بود؟
ببین تم فلش چند بار توضیح داده شده. اتفاقا تم فلش خیلی بهتره
ببین شما یک تم دانلود میکنی که فلش هست و یک فایل دیگه همون نام وبا پسوند dmf هست که اونو شما باید داخل فایل cust_theme جایگزین کنی و بریزی داخل گوشی( مثل تم معمولی) بعد اون فایل فلش و با هریچی پوشه و مخلفاتی که باهاش هست رو باید بریزی داخل حافظه گوشی در پوشه FlashContents ( برای این کار گوشی رو روشن وصل میکنی به کابل و انگار میخوای عکسو فایل بریزی همونجوری کپی میکنی تو پوشه و کابل رو جدا میکنی و میبینی که تم عوض شده) خوبی تم فلش اینه که هر وقت خواستی تم رو عوض کنی، محتویات پوشه FlashContents حافظه داخلی گوشی رو پاک میکنی و تم فلش جدید رو میریزی توش.

مشکل این بود که من از اول کابلو به گوشی اتصای میدادم و بعد شما گفتین بلافاصله بعد از آن پیغام باید اتصال بدم که درست شد . دستت در نکنه.

یک سوال . من تم زیر رو دانلود کردم

اینم یک تم فلش که خیلی جالبه
این مدل سامسونگ که شبیه اصلیش هست.

حجم2مگ

الان اگه میشه اینو دل کن این چجوریه. این فایلی نداره که من منتقلش کنم به cust_theme که

majid_sd2009
09-04-2010, 15:46
بعضی هاش نداره. چون اون فایل چیزی نیست و برای همه تمها یک مدل هست تو همه تم ها نمیزارن
یکی از دوستان چند صفحه قبل گذاشته بودن پیدا کنم میزارم تو همین پست
بیا میتونی از اینجا هر کدوم رو خواستی دانلود کنی

دقت کن هر قسمت رو خواستی تغییر بدی همون فایل مخصوصش رو بریزی ها وگرنه تم فلش رو اجرا نمیکنه. یعنی باید هر دو فایل با هم ،همنام باشن.

PNUNA.IR
09-04-2010, 19:34
ممنون مجید جان اکی شد. فقط یک قسمت تو منوهاش هست که نوشته MY Files که اینو بزنی باید بره توی مموری کارت و فایلهای اونو بیاره که توی این تم به اشتباه میره توی My Folderes مسیجها و اونو باز میکنه. اینو نمیشه درستش کرد؟

راستی خیلی باحالن این تم ها . اگه کسی چیز باحالتر داره بزاره ممنون میشم. مجید جان روی گوشی خودت چی نصبه :دی

Davood_titan
09-04-2010, 20:09
برای سامسونگ چنین چیز هایی نیشت

majid_sd2009
10-04-2010, 18:13
ممنون مجید جان اکی شد. فقط یک قسمت تو منوهاش هست که نوشته MY Files که اینو بزنی باید بره توی مموری کارت و فایلهای اونو بیاره که توی این تم به اشتباه میره توی My Folderes مسیجها و اونو باز میکنه. اینو نمیشه درستش کرد؟

راستی خیلی باحالن این تم ها . اگه کسی چیز باحالتر داره بزاره ممنون میشم. مجید جان روی گوشی خودت چی نصبه :دی
نه اون مشکل مال خود تم هست و من بلد نیستم:31: شاید بشه
من اوایل تم زیاد عوض کردم و نتیجه گرفتم تم خودش خیلی بهتر و کاملتره:31:

برای سامسونگ چنین چیز هایی نیشت
برای چه مدلی از سامسونگ میخواین؟

اینم چند تا تم که پست اسپم نباشه
حجم 80 مگ

majid_sd2009
10-04-2010, 18:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم 1 مگ
فلش

حجم 80 مگ

muhamad_666
20-04-2010, 18:40
بابا این روش که خیلی سخته
ما که بیخیال شدیم
این آموزش اینگلیسیش که خودشم نمیفهمه چی گفته
هیچکی نیس که درست و حسابی و راحت واسه ما توضیح بده؟
یعنی هیشکی انجام نداده؟:41:

Vamp!r3
20-04-2010, 19:37
اتفاقا خیلی ها انجام دادن............

توی آموزش فارسی هم همه چی راحت توضیح داده شده........مشکل شما چیه؟

muhamad_666
20-04-2010, 20:29
اتفاقا خیلی ها انجام دادن............

توی آموزش فارسی هم همه چی راحت توضیح داده شده........مشکل شما چیه؟

منظورتون این لینکه؟

این که خیلی گیج کنندس

مثلا توضیح نداده که پوشه ی dmf کجاست

اگه توضیح دیگه ای هست بگین ما بریم ببینیم (ممنون میشم)

لینکای دانلودی هم که گذاشتن بیشترش واسه ما که کار نمیکنه , شما رو نمیدونم(فیلر هم نیستن)
مثلا

muhamad_666
22-04-2010, 13:53
کسی جواب نمیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همین روزا این آشغالو میفروشم یه ipod touch یا psp go میگیرم که دیگه از نظر برنامه و بازی و تم خیالم راحت باشه:5:

majid_sd2009
24-04-2010, 14:01
نخیر منظور این لینکه

FANBOOK
24-04-2010, 21:36
سلام دوستان عزیز من هم بعد از عمری برگشتم و برای اولین بار در سال جدید دارم پست میزارم و دلم برای بخش کوکی تنگ شد تبریک میگم به اونایی که کوکی خریدن و اونایی که دارن و کوکیشونو رد نکردن
خوب میبینم که پست های اسپم زیاد شده اینجا و خیلی بهم ریخته شده و داش مجید مارو هم تنها گیر اوردین و سوال پیچ میکنین
برای رضای خدا یه چیزو رعایت کنید لاقل برین پست های قبلی یا تاپیک گوشی کوکی توی همین قسمت رو یه بار دیگه بخونین همه چیز حالیتون میشه به خدا قول میدم این قرار بود فقط تم معرفی کنیم و بازی و نرم افزار و فایل های فلش و این جور سرگرمی ها بزاریم پس لطفا از کاربران عزیز توجه کنید و من برای صدمین بار دارم میگم این تغییر تم ها که به 2 صورت تغییر dmf و تم فلش است کاملا بی خطر بوده و آموزش ها کامل بوده و مجید عزیز هم زحمت ترجمه فارسی آنرا انجام داده که بی نقص هست میتونین دان کنید و چند بار بخونید و حله.......
قبول دارم منم اول که نگاه کردم چشام سیاهی رفت گفتم بیخیال این همه کار برای تغییر تم؟؟؟؟!!!!!!ولی باور کنید میارزه و فقط دفعه اولش یکم سخته و اگر دقیق طبق مراحل گفته شده برید راحت به نتیجه میرسید اگه قبول ندارید تا قسم بخوریم!!!!!
پس لطفا هی نگید این چه جوری نصب میشه و اون..... لاقل توی این تاپیک نه این تاپیک فقط برای معرفی تم و.... برین اون تاپیک کوکی که نوشته گوشی کوکی با امکانات عالی و..... و سوالات را ....خیلی چیز های بیشتر هم اونجا یاد میگیرید
من خودم اولش اصلا از روی آموزش انگلیسی که توی مای الچی کوکی بود کار کردم اون جا هم ردیفه اگه برین و یکم بفهمین کلی چیز گیرتون میاد فقط باید بخواهین و عمل کنید و زیاد نترسین ok؟
پس به جای این همه سوال ها که تاپیک رو میگیره کار معرفی کنید از توی سایت الچی و اون سایت روسیه 240*400.com

در مورد اون تم htc که یکی از دوستان در صفحه های قبلی سوال کرده بود هم باید بگم اون بصورت تم فلش هست و آخرین ورژن این تم بود که گذاشتم برید سر بزنید شاید ورژن جدیدتر هم اومده باشه mylg
ولی اون تم بدون نقص نصب میشه تم خوبیه فقط widget و key lock هم بصورت فلش اجرا میکنه ینی میتونین منو رو یه چیز دیگه بزارین

PNUNA.IR
25-04-2010, 21:03
بچه ها یک نم جدید اومده به آدرس زیر :

ولی روسی نوشته معلوم نیست نصبش چجوریه./ کسی میتونه کمک کنه/ خیلی تمش باحاله ها.

majid_sd2009
25-04-2010, 21:44
اینو دانلود کردم
حجمش بالاس
اون لینکهایی که پایین زدن اولیش فیلم آموزشیه فک کنم
و شما باید یکی مونده به آخری رو دانلود کنید که همون cust_themeهست.
بعد هم فایل رو باز کنید و فقط پوشه dmfرو بکشید بیرون و بعد جایگزین تم اصلی گوشی کنید
وگرنه دیگه گوشی بالا نمیاد.

PNUNA.IR
26-04-2010, 10:56
اینو دانلود کردم
حجمش بالاس
اون لینکهایی که پایین زدن اولیش فیلم آموزشیه فک کنم
و شما باید یکی مونده به آخری رو دانلود کنید که همون cust_themeهست.
بعد هم فایل رو باز کنید و فقط پوشه dmfرو بکشید بیرون و بعد جایگزین تم اصلی گوشی کنید
وگرنه دیگه گوشی بالا نمیاد.

مجید جان پس اینی که زده " Скачать RooT_THEME:" این ماله چیه؟

majid_sd2009
26-04-2010, 11:23
نمیدونم. اونا رو نریزی بهتره.
همین CUST_THEME رو هم که دانلود میکنی فقط باید پوشه DMF رو از فایلی که دانلود کردی در بیاری و بعد بریزی تو فایل اصلی تم تا گوشی بالا بیاد وگرنه گوشی روشن نمیشه.

FANBOOK
27-04-2010, 15:54
این تم htc HD2 با ورژن جدید 1.7 آماد ه شده که بریزین رو گوشی:5:
لینک دانلود

امکانات خوب و بهتری داره بصورت تم فلش نصب میشه و منو زیبایی برای این ورژن طراحی شده که اونم فلش هست صفحه اصل یا همون home یا widget بصورت افقی هم ساپورت میشه هم در منو و..... خلاصه خیلی کاملتر شده و یه فایل تکتس آب و هوا هم هر 3 یا 4 روز باید برین به

و آبپدیت کنید که اون ابر و خورشید رو هم زیر ساعتش نشون بده اگه آپ نشه قاط میزنه میریزین توی همون فلش کنتاکت

ramshid
27-04-2010, 16:58
سلام من تم HTC ميخوام ك DMF باشه فلش بلد نيستم نصب كنم يكي بهم بده اگه شد off بزارين يك دنيا ممنون ID:Rmiar_001@yahoo.com

FANBOOK
27-04-2010, 19:51
سلام من تم HTC ميخوام ك DMF باشه فلش بلد نيستم نصب كنم يكي بهم بده اگه شد off بزارين يك دنيا ممنون ID:Rmiar_001@yahoo.com

برای این مدل فقط فلش هست کاری نداره یه بار انجام بدی می فهمی چقدر آسونه توی خود ال جی هم ورژن های اولیش که dmf بود نیس ولی من تو آرشیو دارم اگه وقت کردم میزارم

ramshid
29-04-2010, 15:47
آموزش تم فلش بر روي kp500

majid_sd2009
29-04-2010, 20:04
و آبپدیت کنید که اون ابر و خورشید رو هم زیر ساعتش نشون بده اگه آپ نشه قاط میزنه میریزین توی همون فلش کنتاکت

اسمش چی باشه ؟

majid_sd2009
29-04-2010, 21:15
خودت تم رو نصب کردی؟
من نصب کردم ولی گوشی که روشن میشه یک صفحه آبی میاد و همونجا گوشی هنگ میکنه. هیچ کاری نمیشه کرد و فقط باید باتری در بیاری

Vamp!r3
29-04-2010, 23:07
اسمش چی باشه ؟

همون که هست.........weather.txt

FANBOOK
30-04-2010, 11:28
اسمش چی باشه ؟
درست منظورتو متوجه نمیشم اگه با پست بالایی ک جواب دادن بله با همون اسم weather.txt میریزی توی پوشه فلش مثلا الان م تم htc hero رو گذاشتم باید ایم فایل رو هر 3 روز یه بار آپدیت کنم از همین سایتش و بریزم توی پوشه clock توی همون قسمت فلش
اون که گفتی صفحه آی شده هم نفهمیدم کدوم تم رو ریختی بیشتر توضیح بده
اگه تم Htc hd2 ورژن1.7 جدید رو میگی که نباید مشکلی داشته باشه اونم خیلی رله نصب میشهو همین فایل آب و هوا رو هم می خواد

FANBOOK
30-04-2010, 11:55
یادم رفت توی پست قبلیم بگم بله اگه منظور تم hd2 است بله من بدون هیچ موردی نصب کردم آب و هوا هم گذاشتم منو رو هم بصورت فلش بود عوض کردم ویه قفل فلش htc که برای ورژن قبلی بود هم گذاشتم برای key lock تم خوبی هست صفحه اصلی و منو بصورت افقی هم میشه با کلی امکانات دیگه مثه اجرای 10 فایل فلش swf و.............

حالا هم این تم آندروید که از کاملترین و بهترین تم های طراحی شده برای کولوچه دار ها هست معرفی میکنم که دیگه اندشه.....
فکر کنم اون ورژن های اولیه اش رو توی اون تاپیک گذاشته بودم که تم کل مشکل داشت و باگ داشت ولی این ورژن جدیده ردیفه بریزید و حالشو ببرید تم فلش هم هست با کلی امکانات فقط نمیره سر کوچه نون بگیره همین فقط یه مشکل هست اینکه فایل رو باید از 4shered دانلود کرد و من برای یه فایل 1 مگی سرویس شدم تا اونو دانلود کردم چون خیلی سایتش کند شده و بود و عملا کار نمیکرد حالا بقیه هم تست کنن ببینن همین طوریه یابریا من اینجوره بود

Version 1.0.30 rev 3 Released!!

Version 1.0.30 rev 3: Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Changelog:
* Decreased delay to drag icons

majid_sd2009
30-04-2010, 12:48
اره همون تم رو نصب کردم برا من فلشهاش مشکل داره. مثلا میزارمش برای منو. ولی وقتی که با گوشی میرم رو منو هنگ میکنه و یک صفحه آبی میاد. ولی فلشهای (تمهای دیگه) رو جایگزین میکنم درست میاد.(البته وقتی فلشها رو جایگزین صفحه اصلی میکنم درسته میاد ولی جایگزن منوکه میکنم هیچی نمیاد) به خاطر همین فک میکنم مشکل از dmf هست.
میگم میشه dmf هایی رو که برای جایگزین کردن فلش استفاده میکنی بهم بدی؟

دستت درد نکنه این تم جدیده که گذاشتی کار کرد و خیلی خفنه من خیلی خوشم اومد ازش
چون میشه از هر چیزی که میخوای یک شرنکات بیاری تو صفحه و دسکتاپشم مثل استار سه تایی هست

FANBOOK
01-05-2010, 19:22
من همونdmf هایی که توی تاپیک هست استفاده کردم که خودت هم داری و توی تاپیک هست همون لینک salazar
عجیبه این تم hd2 htc که میگی من راحت widget رو عوض کردم شاید اسمش رو تغییر ندادی یا یه چیزی تو این مایه ها وگرنه باید راحت بیاد!!!!!!!!!!!!!!برای این ورژن جدیده که من گذاشتم یه نو بود و یه صفحه اصلیwidget والا نمیدونم چی بگم برای من مشکلی نداشت حالا یه دور دیگه مراحل رو چک کن و به نکات ریز مثه اسم فایل که باید idle_widget باشه و ....دقت کن اشالا میاد و خبر بده
پیشنهاد میدم تم htc hero رو استفاده کنید محشره نشون هرکی دادم کفش بریده فایل آب و هوا هم داره میتونی بزاری مثلا تهران یا اصفهان و شهر های ایرانم ساپورت میکنه و .....و دما هم میزنه یه منو خیلی ردیف هم داره جدا میگم از دست ندید این تم رو من که ریختم دیگه طرف هیچی نرفتم راستی این تم بالایی آندروید که من ریختم اولش خوب بود بعد گوشی کند میشد و گوشی هنگ میکرد شما چطور بودین

majid_sd2009
01-05-2010, 22:38
اره اون درست شد
آخرشم نفهمیدم چی شده بود
ولی زیاد خوشم نیومد ازش
من اون تم بالایی رو نصب کردم و یکم تغییرات هم دارم توش میدم
مثلا فلش پلیر براش گذاشتم و آب و هوا هم بهش اضافه کردم آیکنش رو هم آوردم تو دسکتاپ و...
راستی بعضی از تم های فلش که روسی هست رو میشه انگلیسی کرد ولی فارسی نمیشه و به جاش مربع نشون میده:31:

Michael Ropy
02-05-2010, 15:54
اين هم يه تم براي گوشي آرينا (KM900) كه البته به صورت فيرمور هستش....اينم عكساش:

تم ويندوز 7

لينك دانلود:

behnam_55
02-05-2010, 20:20
با سلام ایا نرم افزاری هست که بشه بیشتر از 20 فایل با بلوتوث فرستاد ke990

FANBOOK
02-05-2010, 20:23
اره اون درست شد
آخرشم نفهمیدم چی شده بود
ولی زیاد خوشم نیومد ازش
من اون تم بالایی رو نصب کردم و یکم تغییرات هم دارم توش میدم
مثلا فلش پلیر براش گذاشتم و آب و هوا هم بهش اضافه کردم آیکنش رو هم آوردم تو دسکتاپ و...
راستی بعضی از تم های فلش که روسی هست رو میشه انگلیسی کرد ولی فارسی نمیشه و به جاش مربع نشون میده:31:

منظورت تم آِّ بی آندروید بود نصب کردی و تغییرات انجام دادی؟؟ تم خیلی حرفه ای و خوبیه واقعاولی
من نمیدونم چرا برای من خوب اجرا نشد اولش خوب بود بعد کند میشو گوشی هنگ میکرد این تم شاید باید از dmf که خودش گذاشته استفاده کنم برای سیاه کردم صفحه شما از کدوم استفاده کردی؟؟؟
حالا اگه بازم تمی چیرزی به چشتون خورد با این ورژن های جدید معرفی کنید من با اون سایت روسیه مشکل دارم و یه بار هم ثبت کردم داخلش ولی حالا نمیزاره ازش تم بگیرم معلوم نیست چه حالیه!!!!!!

majid_sd2009
02-05-2010, 22:14
منظورت تم آِّ بی آندروید بود نصب کردی و تغییرات انجام دادی؟؟ تم خیلی حرفه ای و خوبیه واقعاولی
من نمیدونم چرا برای من خوب اجرا نشد اولش خوب بود بعد کند میشو گوشی هنگ میکرد این تم شاید باید از dmf که خودش گذاشته استفاده کنم برای سیاه کردم صفحه شما از کدوم استفاده کردی؟؟؟
حالا اگه بازم تمی چیرزی به چشتون خورد با این ورژن های جدید معرفی کنید من با اون سایت روسیه مشکل دارم و یه بار هم ثبت کردم داخلش ولی حالا نمیزاره ازش تم بگیرم معلوم نیست چه حالیه!!!!!!
من تمی که تو پست 107 معرفی کردید رو نصب کردم /Android_Theme_1030_rev_3
نه خیلی خوبه راحت هم میشه بهش چیزی اضافه کرد. مثلا میشه بکگراند فلش گذاشت براش
و چند تا چیز هم اضافه کردم مثل مای کامپیوتر و فلش پلیر و آب و هوا
تنها مشکلی که داره اینه که مثلا شما مثلا جای آیکن ها رو تو دسکتاپ تغییر میدی و بکگراند رو هم تغییر میدیريا، زمانی که میری قسمت شماره گیری و بعد میای بیرون ( به هر روشی چه زدن کلید قرمز و چه گرفتن شماره که بعد تماس میاد بیرون و یا زدن بک) همه چیز به حالت اول برمیگرده.
من مدلهای قبلی رو هم داشتم ولی خوب نبود و نمیشد آیکن ها رو تکون داد ، ولی این خیلی خوبه وهنوز ازش خسته نشدم. منتظر ورژن جدیدشم:27:

تمهای جدید که دست شماس:دی
سایت روسی هم تمهاش حجم بالاس و زیاد هم بدرد نمیخوره
حالا فردا من خونه نیستم تا پنج شنبه.
اومدم تمهایی که دانلود کردم رو تیکه تیکه میزارم برا دانلود. مثلا مدیا پلیرهاش و منو و رادیو و...:10:

---------- Post added at 11:14 PM ---------- Previous post was at 11:12 PM ----------

راستی هرکی خواست از سایت روسی استفاده کنه با این یوزر و پسورد بره
majid
123789

FANBOOK
04-05-2010, 13:31
خیلی عالی فقط یه نکته رو نگفتی اون اینکه برای سیاه کردن صفحه اصلی از کدوم dmf استفاده کردی همون تم آندروید که داری میگی رو میگم آخه خودش یه فایل dmf برایلود کردن توی همون فایل دانلود با فلش ها گذاشته ولی من از dmf های اصلی که برای همه استفاده میکردیم ریختم و تم هم اجرا میشد ولی بعد از 2 دقیقه گوشی هنگ میکرد و تم درست اجرا نمیشد؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!تم جالبه هست ولی من دیگه با dmf خودش کار نکردم و همون htc hero رو ریختم رو گوشیم که خیلی هم ازش راضی هستم و تم حرفه ای است و اصلا هرکی ببینه میگه این تم رسمی htc هست رو ی ال جی
راستی یه چیز دیگه کشف کردم نمیدونم میدونستید یا ولی خیلی توپه که میتونید تم منیجر داشته باشید روی کوکی و برای عوض کردن هر دفعه نیاز نباشه به پی سی وصل کنید و................ می تونین مثه گوشی های معمولی از روی گوشی تم رو عوض کنید این صفحه رو بخونید من انجام دادم خبر میدم

---------- Post added at 02:31 PM ---------- Previous post was at 02:30 PM ----------

خیلی خوب بالاخره این پست رو ادیت کردم

ritzdvb
04-05-2010, 20:40
gpsمكان ياب رويkp500 ان هم همراه اول نصب ميشود؟

majid_sd2009
05-05-2010, 21:53
خیلی عالی فقط یه نکته رو نگفتی اون اینکه برای سیاه کردن صفحه اصلی از کدوم dmf استفاده کردی همون تم آندروید که داری میگی رو میگم آخه خودش یه فایل dmf برایلود کردن توی همون فایل دانلود با فلش ها گذاشته ولی من از dmf های اصلی که برای همه استفاده میکردیم ریختم و تم هم اجرا میشد ولی بعد از 2 دقیقه گوشی هنگ میکرد و تم درست اجرا نمیشد؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!تم جالبه هست ولی من دیگه با dmf خودش کار نکردم و همون htc hero رو ریختم رو گوشیم که خیلی هم ازش راضی هستم و تم حرفه ای است و اصلا هرکی ببینه میگه این تم رسمی htc هست رو ی ال جی
راستی یه چیز دیگه کشف کردم نمیدونم میدونستید یا ولی خیلی توپه که میتونید تم منیجر داشته باشید روی کوکی و برای عوض کردن هر دفعه نیاز نباشه به پی سی وصل کنید و................ می تونین مثه گوشی های معمولی از روی گوشی تم رو عوض کنید این صفحه رو بخونید من انجام دادم خبر میدم

---------- Post added at 02:31 PM ---------- Previous post was at 02:30 PM ----------

خیلی خوب بالاخره این پست رو ادیت کردم

اره از خود dmf ی که خودش داده استفاده کردم و مشکل هنگ نداره.
تنها مشکلش همونیه که گفتم
وقتی که شماره گیری میکنی و back میزنی همه تنظیماتش برمیگرده با حالت قبل.
ولی باشماره های ثبت شده مشکلی نداره

DIKT
06-05-2010, 07:30
با تشکر از همه دوستان من کل تاپیک رو خوندم و واقعا اطلاعات مفیدی گذاشته بودین که دست همگی درد نکن و خسته نباشید
اما من به چند تا مشکل برخوردم
اول اینکه یکی از دوستان خوبمون این مطلب رو گذاشته بود

شما یک تم دانلود میکنی که فلش هست و یک فایل دیگه همون نام وبا پسوند dmf هست که اونو شما باید داخل فایل cust_theme جایگزین کنی و بریزی داخل گوشی( مثل تم معمولی) بعد اون فایل فلش و با هریچی پوشه و مخلفاتی که باهاش هست رو باید بریزی داخل حافظه گوشی در پوشه FlashContents ( برای این کار گوشی رو روشن وصل میکنی به کابل و انگار میخوای عکسو فایل بریزی همونجوری کپی میکنی تو پوشه و کابل رو جدا میکنی و میبینی که تم عوض شده)

خب من متوجه نمیشم وقتی که فایل dmf رو باید کپی کنم تو گوشی این cust_theme از کجای گوشی پیدا کنم چون با برنامه PC خود گوشی همچین چیزی دیده نمیشه ولی این قسمت FlashContents رو دیدم
اگه دستان لطف کنن یه تم خوب فلش بزارن و محبت کنن یه مقدار روشن تر توضیح بدن که آیا با همین نرم افزار موجود تو سی دی گوشی باید انتقال بدم یا اینکه با نرم افزار معرفی شده تو سایت
با تشکر از دوستان عزیز

majid_sd2009
06-05-2010, 14:05
با تشکر از همه دوستان من کل تاپیک رو خوندم و واقعا اطلاعات مفیدی گذاشته بودین که دست همگی درد نکن و خسته نباشید
اما من به چند تا مشکل برخوردم
اول اینکه یکی از دوستان خوبمون این مطلب رو گذاشته بود

شما یک تم دانلود میکنی که فلش هست و یک فایل دیگه همون نام وبا پسوند dmf هست که اونو شما باید داخل فایل cust_theme جایگزین کنی و بریزی داخل گوشی( مثل تم معمولی) بعد اون فایل فلش و با هریچی پوشه و مخلفاتی که باهاش هست رو باید بریزی داخل حافظه گوشی در پوشه FlashContents ( برای این کار گوشی رو روشن وصل میکنی به کابل و انگار میخوای عکسو فایل بریزی همونجوری کپی میکنی تو پوشه و کابل رو جدا میکنی و میبینی که تم عوض شده)

خب من متوجه نمیشم وقتی که فایل dmf رو باید کپی کنم تو گوشی این cust_theme از کجای گوشی پیدا کنم چون با برنامه PC خود گوشی همچین چیزی دیده نمیشه ولی این قسمت FlashContents رو دیدم
اگه دستان لطف کنن یه تم خوب فلش بزارن و محبت کنن یه مقدار روشن تر توضیح بدن که آیا با همین نرم افزار موجود تو سی دی گوشی باید انتقال بدم یا اینکه با نرم افزار معرفی شده تو سایت
با تشکر از دوستان عزیز
ببین دوست من
شما اول باید این آموزش رو دانلود کنی
اول از همه آموزش نصب تم(لینک مستقیم)kp500

اینم با یک سرور دیگه

و بعد هم نرمافزارهای مورد نیازش رو از یکی از لینکهای زیر دانلود کن

اینم لینک مستقیم از سرور دیگه

حالا وقتی یاد گرفتی چجوری فایلها رو داخل cust_theme جایگزین کنی و بریزی تو گوشی بعد میتونی تم فلش هم نصب کنی
در ضمن حتما یک نسخه از cust_theme رو بریز تو یکی از درایوات که اگه خراب شد بتونی اصلیش رو جایگزین کنی:10:

behnam_55
08-05-2010, 11:37
با سلام موقع فیلم برداری ke990 روی مموری هر چند ثانیه یه بار گیر میکنه مال چیه؟

majid_sd2009
08-05-2010, 19:02
با سلام موقع فیلم برداری ke990 روی مموری هر چند ثانیه یه بار گیر میکنه مال چیه؟
مشکل مربوط به مموری میشه.
بچه هاقبلا خیلی در موردش بحث کردن. من زیاد اطلاعات ندارم باشه آقا حسین بیاد بهت میگه مموری با چه مشخصاتی بخری:31:
راستی بچه ها یک تم فارسی در راهه:27:

Michael Ropy
08-05-2010, 19:18
رم هاي پر سرعت بگيريد.....كلاس 4 و بالاتر، اگر توشيبا باشه ديگه بهتر.....من خودم رم 4 گيگ توشيبا (ژاپني) كلاس 4 دارم سرعتش هم خيلي بالاست، از اون برجستگي ها هم داره! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majid_sd2009
08-05-2010, 19:55
اینم اولین تم فارسی
البته این عکساش از تو کامپیوتره برا همون کلمه ها جا به جا هستن که داخل گوشی همچین مشکلی وجود نداره
اینم لینک دانلود با حجم 5 مگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو یا لینک پایینی رو بندازین تو دانلود منیجر

پسوردشم: majid_sd2009

prince3-love
08-05-2010, 20:30
ببخشید این تم ها سرعت گوشی رو کم نمیکنه؟

Vamp!r3
08-05-2010, 20:43
ببخشید این تم ها سرعت گوشی رو کم نمیکنه؟

نه........سرعت را کم نمیکنه.........(من تم HD 2 را دارم گوشی هم همون سرعت قبلی را داره)

majid_sd2009
08-05-2010, 21:17
دوستان من تم منیجر رو نصب کردم تا 10 تا تم رو ساپورت میکنه
و برای تعویض تم هم باید ساعتی که بالای صفحه سمت راست گوشی به عدد نوشته شده رو بزنید تا صفحه تم منیجر بیاد
نصبشم هیچ کاری نداره. مثل نصب تم فلش هست
فایل رو دانلود میکنین و میریزین تو حافظه داخلی گوشی و یک فایل dmf هم داره که از اون استفاده نکنید خرابه.
از همون dmfقبلی که داشتید و برای تم فلش استفاده میکردید استفاده کنید.
و اینکه یک فایل فلش هم داره که اسمشthememanager هست که باید اسمش رو به idle_widget تغییر بدید
لینک دانلود تم منیجر هم اینه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجمشم 16 مگ هست
داخلش هم 10 تا تم خیلی خوب هست.

ritzdvb
08-05-2010, 22:17
این تم htc HD2 با ورژن جدید 1.7 آماد ه شده که بریزین رو گوشی:5:
لینک دانلود

امکانات خوب و بهتری داره بصورت تم فلش نصب میشه و منو زیبایی برای این ورژن طراحی شده که اونم فلش هست صفحه اصل یا همون home یا widget بصورت افقی هم ساپورت میشه هم در منو و..... خلاصه خیلی کاملتر شده و یه فایل تکتس آب و هوا هم هر 3 یا 4 روز باید برین به

باسپاس من كه چندين بار خواستم داونلود كنم اما نشد.3تا فايل هست:

Download Idle_Widget.swf
Download Idle_Widget.swf
Download Topmenu.swf
اگر ممكن است در سايت قراردهيد تا داونلود كنم وبريزم توي گوشي.

majid_sd2009
08-05-2010, 22:53
بفرما دوست عزیز
اینم تم
HTC HD2 ورژن 1.7

اینم لینک دانلود

اگه مشکلی داشت اینو کپی کنید تو دانلود منیجر

ritzdvb
09-05-2010, 11:36
حالا من اين فايل را داونلود كردم اگرممكن است نحوه نصب ان را نيز توضيح دهيد.ممنون

majid_sd2009
09-05-2010, 20:42
واقعا خسته نباشید:13:
یعنی من برای هر تازه واردی باید یک لینک جداگونه بدم؟
مگه شما صفحه اول رو نیگا نمیکنین؟ همینجوری میاین اخرین صفحه؟:41:
اول از همه شما یک سر به صفحه اول بزنید تو پست شماره3 هم آموزش هست و هم نرمافزار های مورد نیاز.:31:
برای چندمین بار هم دوباره تم فلش رو سرپایی توضیح میدم:31:
اول اون آموزش رو بخونید بعد وقتی طریقه نصب تم معمولی رو یاد گرفتید.
بعد تشریف میبرید پست شماره 14 در صفحه 2
چند تا چیز هست دانلود میکنید. به نامهای
dle_Widget : که برای تعویض دسکتاپ و یا همون Widget هست
Topmenu : که برای تعویض منو
و بعدی هم برای تعویض قفل گوشی هست
اینا رو دانلود میکنی و مثلا میخوای دسکتاپ رو تغییر بدی dle_Widget رو جایگزین میکنی تو فایل cust_theme و بعد هم اینcust_theme رو میریزی تو گوشی ( به روش --) بعد هم این تمی رو که دانلود کردی همشو میریزی توی پوشه فلش در مموری داخلی گوشی.
امیدوارم دیگه کسی مشکلی نداشته باشه

FANBOOK
09-05-2010, 22:06
و برای تعویض تم هم باید ساعتی که بالای صفحه سمت راست گوشی به عدد نوشته شده رو بزنید تا صفحه تم منیجر بیاد
فایل رو دانلود میکنین و میریزین تو حافظه داخلی گوشی و یک فایل dmf هم داره که از اون استفاده نکنید خرابه.
و اینکه یک فایل فلش هم داره که اسمشthememanager هست که باید اسمش رو به idle_widget تغییر بدید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجمشم 16 مگ هست

می خواستم این هفته تم منجر رو بزارم وقت نشد بیام ولی خوب آقا مجید پیش دستی کرد وزحمت کشید تم ر منجر جدید رو گذاشت
تم عالی هست تم اصلیش همون هیرووو هست که من گفتم و میتونی بری توی تم منیچر و تم های دیگه رو بریزی و دیگه نیازی نیست مراحل تکرار بشعه و به پی سی وصل کنید گوشیتون رو راستی این بالایی رو کسی کار کرده و نتیجه گرفته؟؟؟
راستی یه نرم افزار جدید هم اومده برای ال جی که دیگه نیاز به اون برنامه داس نداریم و راحت تر میتونه
cust

ب رو برای آپلود و دانلود گوشی بکار برد خلاصه از شر اون برنامه که باید تایپ میکردی راحت میشین اینم آدرسش

یه چیز دیگه که صد بار گفتیم و دیگه واقعا صدای همه در اومده لطفا اسپم نزارید و صدای مجید رو هم دراوردید آقا این جا فقط معرفی تمو این جور چیزاس برای اینکه بدونید چطوری تم عوض میشه برین توی اون تاپیک و سوال کنید یا اون فایل pdf آموزشی رو بخونید همه چیز توی تاپیک ها هست قول میدم اولین یه دور کامل بخونید جواب همه سوالاتونو میگیرین چون هر سوال 1 بار نه چند بار جواب داده شده

majid_sd2009
09-05-2010, 22:22
این بالایی رو کسی کار کرده و نتیجه گرفته؟؟؟
اره کار میکنه و من دارم ازش استفاده میکنم.

راستی یه نرم افزار جدید هم اومده برای ال جی که دیگه نیاز به اون برنامه داس نداریم و راحت تر میتونه
این که همون اول بود ولی من نمیدونستم میشه همیچین کاری باهاش کرد:31:
فقط تمها رو باهاش تبدیل میکردم swf:dmf

DIKT
10-05-2010, 13:42
ضمن تشکر از پاسخگوئی شما باید خدمتتات عرض کنم پس ا نصب برنامه و در اوردن سیم کارت و باطری و کارت حافظه و اجام برنامه فوق تا قسمت لود شدن گوشی پیش میره و زمانیکه گوشی رو باید وصل کنم تا به اصطلاح لود بشه اما متسفانه مجددا میره به ابتدا عملیات و چند بار این کار رو تکرار کردم اما نشد

ritzdvb
10-05-2010, 16:10
واقعا خسته نباشید:13:
یعنی من برای هر تازه واردی باید یک لینک جداگونه بدم؟
مگه شما صفحه اول رو نیگا نمیکنین؟ همینجوری میاین اخرین صفحه؟:41:
اول از همه شما یک سر به صفحه اول بزنید تو پست شماره3 هم آموزش هست و هم نرمافزار های مورد نیاز.:31:
برای چندمین بار هم دوباره تم فلش رو سرپایی توضیح میدم:31:
اول اون آموزش رو بخونید بعد وقتی طریقه نصب تم معمولی رو یاد گرفتید.
بعد تشریف میبرید پست شماره 14 در صفحه 2
چند تا چیز هست دانلود میکنید. به نامهای
dle_Widget : که برای تعویض دسکتاپ و یا همون Widget هست
Topmenu : که برای تعویض منو
و بعدی هم برای تعویض قفل گوشی هست
اینا رو دانلود میکنی و مثلا میخوای دسکتاپ رو تغییر بدی dle_Widget رو جایگزین میکنی تو فایل cust_theme و بعد هم اینcust_theme رو میریزی تو گوشی ( به روش --) بعد هم این تمی رو که دانلود کردی همشو میریزی توی پوشه فلش در مموری داخلی گوشی.
امیدوارم دیگه کسی مشکلی نداشته باشه

تمامي مراحل كار از قبيل lld_widget وtiomenu وقفل راعوض كردم اما نميدونم كه پوشه فلش مموري داخلي گوشي در كجا هست وصفحه الان سياه است وفقط قفل فعال است.در كدام قسمت پوشه فلش است وچه فايلهايي رابايد انجا بريزم؟

FANBOOK
10-05-2010, 19:24
اره کار میکنه و من دارم ازش استفاده میکنم.

این که همون اول بود ولی من نمیدونستم میشه همیچین کاری باهاش کرد:31:
فقط تمها رو باهاش تبدیل میکردم swf:dmf
آره اول بود منم نمیدونستم که برای تعویض این تم منجر بش برخوردم و فکر کردم یه کار جدید میشه باش کرد ولی خوب دیدم همون کار عوض کردن و وصل به گوشی رو انجام میده البته ناگفته نمونه که تبدیل dmf به swf هم هست و برای گوشی های دیگه هم ظاهرا کار میکنه

---------- Post added at 08:21 PM ---------- Previous post was at 08:18 PM ----------

ضمن تشکر از پاسخگوئی شما باید خدمتتات عرض کنم پس ا نصب برنامه و در اوردن سیم کارت و باطری و کارت حافظه و اجام برنامه فوق تا قسمت لود شدن گوشی پیش میره و زمانیکه گوشی رو باید وصل کنم تا به اصطلاح لود بشه اما متسفانه مجددا میره به ابتدا عملیات و چند بار این کار رو تکرار کردم اما نشد
درست توضیح ندادی آخرش رو عزیز من که متوجه نشدم آگه با برنامه جدیده که گذاشتم برید مرحله کردن دانلود کردتcust به پی سی و آپلود به گوشی راحت تر میشه و فقط با برنامه win image هم که فایل های جدید رو جایگزین میکنید برای تم فلش هم توی پست بعدی رو نگاه کن

---------- Post added at 08:24 PM ---------- Previous post was at 08:21 PM ----------

......................................:11:

FANBOOK
10-05-2010, 19:30
تمامي مراحل كار از قبيل lld_widget وtiomenu وقفل راعوض كردم اما نميدونم كه پوشه فلش مموري داخلي گوشي در كجا هست وصفحه الان سياه است وفقط قفل فعال است.در كدام قسمت پوشه فلش است وچه فايلهايي رابايد انجا بريزم؟
شما ظاهرا مراحل رو درست رفتی تا اونجا فقط کافیه دکمه وسط گوشی رو بزنی و بری قسمت setting توی قسمت اتصال usb بزاری روی mass storage و بعد از اون هر وقت کابل رو وصل کنی میری مس استوریج رو میزنی و پوشه flash contakt رو میبینی
خداوکیلی اگه آموزش هارو درست بخونید مراحل رو برید حله تم فلش کار نداره الان فکر کنم شصت و پنجمین بار که گفتم بعد از این که dmf های صفحه سیاه کن رو ریختید برای اون قسمت مورد نظر مثلا قسمت key lock کافیه برین توی پوشه فلش و فایل فلش رو بزارین با اسم خودش اونجا مثلا برای قفل صفحه این اسم idle_keuylock و بعد هم تموم هی یه قسمت رو انجام نمیدین بعد.........

ritzdvb
11-05-2010, 02:01
فایلهای DMF برای ورژن HTC HD2 1.7 راچگونه تهیه کنم؟تبدیلی هست برای SWF به DMF?

Vamp!r3
11-05-2010, 12:44
فایلهای DMF برای ورژن HTC HD2 1.7 راچگونه تهیه کنم؟تبدیلی هست برای SWF به DMF?

اینجور که من خوندم..........به DMF تبدیل نمیشه.......

ritzdvb
11-05-2010, 16:33
بالاخره صفحه اصلي را بهhtc hd2 1.7 تبديل كردم اما منوي اصلي عوض نشده است .دنبال top menu dmfميگردم تا حالا پيداش نكردم.

ritzdvb
11-05-2010, 20:38
باتشكرازتمامي دوستان بالاخره تم را عوض كردم با منو و...خيلي جالب شد.:11:

FANBOOK
11-05-2010, 22:12
خوب خدارو شکر بقیه هم لطفا تاپیک هارو کامل بخونن بعدا اگه سوالی داشتن............اشالا که همه روش کلی رو یاد گرفته باشن چون دیگه الکی داره این جا بی محتوا شلوغ میشه و چیز تازه گذاشته نمیشه خودتون میتونین برین توی سایت الچی و تم هارو ببینین تست کنین بزارین خیلی هاشاصلا تازه به روز میاد مثلا ورژن جدید htc بیان و با اسکرین شات بزارین با اون برنامه که گفتم جدیده lg ui میشه تبدیل کرد فایل های رو بهم و در آخر اینکه از اسپم گذاشتن بپرهیزید و 4 تا بازی تم جدید و.........معرفی کنید و مدیریت هم یکمی رسیدگی کند به این تاپیک راستی تم منجر رو نصب کردم عالی بود از دستش ندید

DIKT
13-05-2010, 14:25
با عذر خواهی از دوستان عزیز قبل از هر چیز عرض کنم این مقرارت سایت خیلی اذیت می کنه و برای یه سوال کردن کلی مراحل رو باید طی کرد
موضوع دیگه هم اینکه اگه دکمه تشکر رو تا حالا روش کلیلک نکردم این از بی ادبی و قدر نشناسی بنده نیست بلکه تو بروز من همچین گزینه رویت نمیشه
اما دوستان شرمند هام چون اونقدر شما می فرمائید که آسون یا پست ها ما اسپم شده که روم نمیشه سوالم رو مطرح کنم اما باور کنید که خیلی از مرحله پرتم و با اونکه تمام مطالب رو خوندم و برنامه ها رو دان کردم اما باز هچ متوجه نشدم اینکه برنامه نصب فلش احتیاج به چند تا برنامه داره اون چند تا برنامه رو دان کردم اما نم یدونم چطور با هاش کار کنم یا این برنامه جدید تم منیجر رو نصب کردم ولی باز نمی دونم چطور باید باهاش کار کرد و هیچ جا هم توضیحی داده نشده و آیا باید باتری و سیم کارت و مموری کارت خارج بشه و اصلا چطوری با برنامه کار کرد یا اون برنامه قبلی رو هم که اسمش LG-Utils-EN نصب کردم ولی طبق آموزش تایپ می کنم و بعد تایپ cust_theme طبق آموزش گوشی رو به کامپیوتر وصل می کنم اما برنامه به جای لود میره به نقطه آغاز یعنی choice خواهشا یه لطفی کنید یه جوری توضیح بدین که من هم متوجه بشم حسابی قاطی کردم

majid_sd2009
13-05-2010, 20:14
اون برنامه قبلی رو هم که اسمش LG-Utils-EN نصب کردم ولی طبق آموزش تایپ می کنم و بعد تایپ cust_theme طبق آموزش گوشی رو به کامپیوتر وصل می کنم اما برنامه به جای لود میره به نقطه آغاز یعنی choice خواهشا یه لطفی کنید یه جوری توضیح بدین که من هم متوجه بشم حسابی قاطی کردم
خوب اول اینکه شما باید با حروف بزرگ تایپ کنید تو این برنامه
بعد اینکه تا زمانی که cust_theme رو ننوشتید و اینتر نزدید گوشی رو به کابل وصل نکنید.
حتما باید تمام مراحل رو برید بعد از اینکه همه کارها رو کردید اون موقع گوشی رو وصل کنید

ritzdvb
14-05-2010, 21:47
شرمنده.آموزش نصب برنام تم منيجر راتوضيح دهيد.

majid_sd2009
14-05-2010, 22:46
اینم یک تم دیگه قشنگه
فلش هست و کم حجم

در مورد نصب تم فلش و تم منیجر هم یک آموزش کامل مینویسم
تم منیجر رو هم دارم تمهای خوب رو توش میریزم و میزارم برا دانلود

DIKT
15-05-2010, 11:11
در مورد نصب تم فلش و تم منیجر هم یک آموزش کامل مینویسم
تم منیجر رو هم دارم تمهای خوب رو توش میریزم و میزارم برا دانلود

ممنون میشم اگه آموزشش رو بزارید چون در مورد تم منیجر من آموزشی ندیدیم امیدوارم که بتونم یه روزی یه تم رو گوشیم نصب کنم

majid_sd2009
15-05-2010, 22:40
چرا دیگه آموزشش رو صفحات قبل گفتم
مثل نصب تم فلش هست.

کد:
حجمشم 16 مگ هست

ritzdvb
16-05-2010, 21:56
دوستان يك آموزش نصب تم فلش وتم منيجركامل بزاريدتا راحت بشويم.تمامي مراحل بالاراانجام دادم اما نميشه.

Michael Ropy
17-05-2010, 19:41
سلام بچه ها میگم یه سایت جالب پیدا کردم برای گوشی های الجی که آموزش های خوبی داره توش:

وارد سایت که شدید، از همون وسط صفحه گوشیتون رو انتخاب میکنید و بعدش وارد صفحه اختصاصی گوشی میشید. برای مثال میتونید تو قسمت How do I آموزش های سریع (بصورت مرحله به مرحله و همراه با عکس) از کار با اینترفیس گوشی رو ببینید.

DIKT
18-05-2010, 08:37
چرا دیگه آموزشش رو صفحات قبل گفتم
مثل نصب تم فلش هست.

ممنون از توجه شما اما من هم این تم منیجر رو نصب کردم اما شما بدون اینکه تو ضیح بفرمائید مراحل کار به چه شکلیه یعنی خود این که گوشی رو باید با سیم کارت یا بدون سیم کارت و باطری و کارت حافظه وصل کنیم و اینکه این برنامه رو باید داخل گوشی نصب کنیم یا تو کامپیوتر البته من تو کامپیوتر نصب کردم امکا الان یه لحظه احساس کردم انگار باید تو گوشی نصب بشه اما اگه تو گوشی نصب میشه خب تم ها رو چطور بریزم تو حافظه داخلی گوشی با کدوم برنامه
نمی دونم چرا علی الرغم این همه توضیح بازم ناکام موندم باورکنید همچین ادم دیر فهمی نیستم اما تو این مورد حسابی از خودم نا امید شدم

majid_sd2009
18-05-2010, 11:55
ببین دوست عزیز
شما اول باید یک فایل با نام idle_widget.dmf که حجمش زیر یک کیلوبایته رو دانلود کنی.
از این لینک میتونی دانلودش کنی.

بعد که دانلودش کردی مثل نصب تم معمولی از روش هـک میریزی داخل cust_theme و انتقالش میدی داخلی گوشی به همون روش قبلی
تا اینجا که فهمیدی؟ یعنی تا اینجاش با نصب تم معمولی هیچ فرقی نداره.
بعد شما تم منیجر رو دانلود و از حالت فشرده خارجش میکنی داخلش 10 تا پوشه هست که تو هر کدوم یک تم فلش موجوده، شما میتونی از همون تم ها استفاده کنی. اگر هم نخواستی برو داخل پوشه دلخواه ( مثلاtheme1) و فایلهای داخلشو پاک کن و تم فلش دلخواه رو داخلش کپی کن. بعد هم اسم idle_widget موجود در تم دلخواه رو بهtheme تغییر بده.
خوب حالا طریقه نصب و یا جایگزینی تمها:
به جز اون 10 تا پوشه تم دو تا فایل هست به نامهای idle_widget.dmf که اونو پاک کن خرابه و شما از لینک بالا یکی دانلود و جایگزین کردی.یک فایل دیگه هم هست به اسم thememanager که شما به idle_widget تغییرش بده. تا اینجاشم که فهمیدی دیگه؟
بعد شما کل اون 10 تا پوشه رو همراه با idle_widget میریزی داخل FlashContents در حافظه داخلی گوشی.
بعد هم گوشی رو از کابل جدا میکنی و میبینی که تم عوض شده.
برای تغییر تم هم شما اون ساعت دیجیتال بالای صفحه سمت راست رو فشار بدید تم منیجر میاد
دیگه باید کامل فهمیده باشی.

ritzdvb
19-05-2010, 11:53
این :شما اول باید یک فایل با نام idle_widget.dmf که حجمش زیر یک کیلوبایته رو دانلود کنی. برای کدام تم است؟
دستت هم درد نکند با راهنماییت تم منیجر را هم نصب کردم.

majid_sd2009
19-05-2010, 12:28
این :شما اول باید یک فایل با نام idle_widget.dmf که حجمش زیر یک کیلوبایته رو دانلود کنی. برای کدام تم است؟
دستت هم درد نکند با راهنماییت تم منیجر را هم نصب کردم.
اون مخصوص تم خاصی نیست و به هر مدل تم فلشی میخوره.
فعلا اینی که من گذاشتم سرعت گوشی رو یکم بیشتر میکنه تا مدلهای قبلی.
ولی بعضی از تمها idle_widget.dmf مخصوص خودشون رو هم دارن که شما لازم نیست حتما اونو هم جایگزین کنید.
تم فلش رو نصب کنید اگه کار نکرد و یا مشکلی داشت بعد idle_widget.dmf مخصوص خودشو نصب کنین.:10:

ritzdvb
19-05-2010, 19:33
بااين وجودبراي اينكه صفحه شماره گيري وزمينه قرمز ان را عوض كنيم بايد dmf كل ان عوض شود درست است؟

majid_sd2009
19-05-2010, 20:22
بااين وجودبراي اينكه صفحه شماره گيري وزمينه قرمز ان را عوض كنيم بايد dmf كل ان عوض شود درست است؟
برای تغییر چیزهای دیگه باید فایل مورد نظر رو با فایل اصلی داخل cust_theme عوض کنید.
و ربطی به idle_widget.dmf و منو نداره .
یک نکته دیگه هم هست اونم اینه که چیزهایی مثل شماره گیری و رادیو و این سری چیزها جداگونه گذاشته نمیشه برای دانلود و باید تم کاملش رو که حجم زیادی داره دانلود کنید و زیاد هم جالب نمیشه مال خودش بهتره.
:31:

PNUNA.IR
20-05-2010, 20:29
آقا این تم منیجره لینکش منقضی شده و دیگه کار نمیکنه و کلا" پاک شده. یکی لطف کنه یک جا دیگه آپلودش کنه ممنون میشم.

یک سوال دیگه. این بازی های فلش که توی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هست برای kp500 اینا چجوری اجرا میشن؟ اینارو باید کجا بریزیم و بعد از کجا بازشون کنیم؟

ritzdvb
20-05-2010, 21:22
برای تغییر چیزهای دیگه باید فایل مورد نظر رو با فایل اصلی داخل cust_theme عوض کنید.
و ربطی به idle_widget.dmf و منو نداره .
یک نکته دیگه هم هست اونم اینه که چیزهایی مثل شماره گیری و رادیو و این سری چیزها جداگونه گذاشته نمیشه برای دانلود و باید تم کاملش رو که حجم زیادی داره دانلود کنید و زیاد هم جالب نمیشه مال خودش بهتره.
:31:

تم كامل تمهاي مختلف را نيز قرار دهيد.باسپاس

majid_sd2009
20-05-2010, 21:57
آقا این تم منیجره لینکش منقضی شده و دیگه کار نمیکنه و کلا" پاک شده. یکی لطف کنه یک جا دیگه آپلودش کنه ممنون میشم.

چشم اگه امشب سرعت شبانه خوب باشه آپ میکنم. وگرنه فردا میزارم
در مورد فلش هم که باید تم رو عوض کنید و تمی که فلش پلیر داره نصب کنید.
و فلشها رو بریزید توی پوشه ای که گفته شده .
یک سوال دیگه. این بازی های فلش که توی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هست برای kp500 اینا چجوری اجرا میشن؟ اینارو باید کجا بریزیم و بعد از کجا بازشون کنیم؟
چشم اگه امشب سرعت شبانه خوب باشه آپ میکنم. وگرنه فردا میزارم
در مورد فلش هم که باید تم رو عوض کنید و تمی که فلش پلیر داره نصب کنید.
و فلشها رو بریزید توی پوشه ای که گفته شده .

تم كامل تمهاي مختلف را نيز قرار دهيد.باسپاس

این هم به روی چشم
فقط میتونید دانلود کنید؟ حجمها همه 100 مگ به بالا هست.
در ضمن این صد مگی رو که دانلود میکنید رو اگه بریزید تو گوشی با فریمور فعلیش سازگار نیست و گوشی بالا نمیاد.
باید cust_theme رو که دانلود میکنید باز کنید و پوشیه dmf رو بکشید بیرون و سپس جایگزین پوشیه dmf فایل اصلی بکنید:10:
این یکیش
Crystal Gold 3 для КР 500!
سرور 1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسرور2

ritzdvb
21-05-2010, 18:39
متاسفانه مينويسه We are sorry, but all downloading slots for your country are busy
اما ميتوانيد از سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ان را داونلود نماييد.

ritzdvb
21-05-2010, 22:06
واقعا دستت درد نكند.dmfراجايگزين كردم گوشي عالي شد.اگرباز هم از اين تمها داري بزار.:10:

Steps-Rap
23-05-2010, 11:44
آقا من که یه مدت نبودم دیدم چه قدر صفحه پیشرفت کرده.
2 تا سوال :
1-اون تم آخر که از HTC HD 2 ورژن 1.7 بود گفتن افقی رو ساپورت میکنه.ینی بر اساس حس گر شتاب سنج عمل میکنه؟؟
2-جریان این تم منجر چیه؟؟؟

majid_sd2009
23-05-2010, 12:23
آقا من که یه مدت نبودم دیدم چه قدر صفحه پیشرفت کرده.
2 تا سوال :
1-اون تم آخر که از HTC HD 2 ورژن 1.7 بود گفتن افقی رو ساپورت میکنه.ینی بر اساس حس گر شتاب سنج عمل میکنه؟؟
2-جریان این تم منجر چیه؟؟؟

1. نه وقتی که تازه تم رو نصب میکنی و گوشی رو روشن میکنی با کلیک وسط صفحه دو تا گذینه میاد که میگه میخوای عمدی باشه یا افقی.
تم منیجر هم جریانش اینه که مثل تم فلش نصب میکنی.
داخلش 10 تا پوشه هست که هر تمی رو که خواستی میریزی داخل این پوشه ها و از داخل گوشی تم ها رو عوض میکنی همین:31:

ritzdvb
08-06-2010, 08:15
چی شده دوستان ؟کسی دیگه به این تاپیک سر نمیزنه؟تمها دیگه تمام شدند؟

majid_sd2009
08-06-2010, 12:03
نه مگه تم هم تموم میشه
تو همین هفته چند تا تم خوب میزارم
فقط روسی هست و باید به فارسی . یا انگلیسی تغییر پیدا کنند

Steps-Rap
08-06-2010, 22:44
Michael Ropy جان جریان این فرستادن شکایت به ال جی چیه؟؟؟

Michael Ropy
09-06-2010, 16:47
Michael Ropy جان جریان این فرستادن شکایت به ال جی چیه؟؟؟

بهتره برید تو این تاپیک برا توضیحات بیشتر:

ما همه بروبچ فن بوی الجی، جمع شدیم میخوایم علیه گارانتی مزخرف کامتل شکایت کنیم و برکنارش کنیم (به خاطر پشتیبانی بد، دیر آوردن گوشی، قیمت بالا و...)، در عوض یه گارانتی درست حسابی مثل مادایران به جاش بیاد برای پشتیبانی گوشی های الجی.

Steps-Rap
11-06-2010, 21:34
فکر جلبی بود.ایول :20:

majid_sd2009
17-06-2010, 12:52
تم فلش

---------- Post added at 12:52 PM ---------- Previous post was at 12:49 PM ----------

اینم یک تم دیگه که گفته بودم
فارسیش کردم. زبان اصلیش روسی بود.
هفت تا هم دسکتاپ داره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم لینکش با حجم 8 مگ و فلش

ritzdvb
18-06-2010, 20:08
فايلهاي dmf گوناگون رانيز قراردهيدويا بگوييداز كدام سايتي انهارا دريافت كنيم.باسپاس

Vamp!r3
18-06-2010, 21:21
اینم یک تم دیگه که گفته بودم
فارسیش کردم. زبان اصلیش روسی بود.
هفت تا هم دسکتاپ داره.

اگه زحمتی نیست میشه انگلیسی هم بکنید ؟

سپاس......:11:

mahdi119
23-06-2010, 19:52
سلام
من یه سری اس ام اس از بانک برام میاد که موجودی حسابم داخلش هست
تو گوشی قبلیم که سونی اریکسون بود این اس ام اس راحت باز میشد
و لی تو این ال جی kp500 به محض اینکه میخوام اس ام اس رو بخونم گوشی ریست میشه گوشی رو بردم فلش هم زدم ولی درست نشد ضمنا گوشی توی اس ام اس های دیگه مشکلی نداره فقط توی این اس ام اس های بانک مشکل داره .این اس ام اس هار و گوشی های دیگه راحت باز میکنند .اگه کمک کنین ممنون میشم

majid_sd2009
23-06-2010, 20:58
خوب شما باید نرم افزار اون بانک مورد نظر رو رو گوشیت نصب کنی تا پیامها بره داخل اون.
من از بانک صادرات استفاده میکنم خیلی خوبه.
هم میشه شارژ گرفت و هم میشه نقل و انتقالات انجام داد و سه گردش اخر و ... رو نشون میده

silver123
07-07-2010, 15:26
بچه ها بدبخب شدم.......:41:

داشتم فایل CUST رو میریختم رو گوشی یدفه برق لعنتی قطع شد!
الان دوباره امتحان میکنم این پیغام میاد:

نکنه؟!نکنه حافظه nand گوشی سوخته باشه؟:18:یه هفتست گوشیو گرفتم حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟

.................................................. .................................................. ..........

یه بار دیگه امتحان کردم و فایل اصلیو ریختم قبول کرد!!!یه نفس عمیق.............:46:

eh58san
08-07-2010, 10:44
یه قفل صفحه زیبا :5:HTC keylock
23KB

وقتی صفحه قفل شد باید ساعت رو به طرف پایین بکشید تا قفل باز بشه

سلام دوست عزيز من امروز يه گوشي ال جي KE990 خريدم ميه راهنمايي كنيد اين تم ها رو چطوري نصب كنم

silver123
09-07-2010, 16:37
دوستان من تم فلش HTC hero v3 رو نصب کردم.ولی دو تا مشکل هست:اول اینکه والپییپر رو نمیتونم عوض کنم...یه قسمت تو قسمت قفل هست که میشه عکسا رو عوض کرد اما وقتی قفل رو باز میکنه تصویر هم میره و تبدیل به همون تصویر پیش فرض میشه
و دومی اینکه وقتی صفحه رو قفل میکنم باید دو بار کلید قفل رو بزنم تا باز شه وگرنه کار نمیکنه
دوستان بگن راهی هست؟
واینکه شما کدوم تم ور پیشنهاد می کنید؟

majid_sd2009
11-07-2010, 22:35
من تم خود گوشی رو پیشنهاد میکنم و الان هم تم اصلی رو نصب کردم

majid_sd2009
18-07-2010, 11:37
اینم دو تا فونت که خودم درست کردم.
البته اولیش رو فقط فونت فارسی اضافه کردم
و دومیش رو هم فونت فارسی و هم انگلیسیش رو عوض کردم و هر دوش دست نویسه.

این فونت 1 که خودم اینو نصب کردم جالبتره

اینم فونت 2 که هم فارسی و هم انگلیسیش دست نویسه.

البته هر دو فونت، فارسیش مشترکه.

mansour67
26-07-2010, 12:37
دوستان سلام و خسته نباشید. من می خوام تم kp500 رو عوض کنم
همه ی اون کارایی که توی آموزش نوشته انجام می دم ولی backup نمی گیره. مشکل از چی؟ همین که فرمان شماره 4 رو (cust_theme) رو تایپ می کنم هیچ کاری نمی کنه و میره از اول شروع می شه یعنی میگه گزینه ی مورد نظر رو انتخاب کن که باید D رو بزنم.
دیگه تمش خسته کننده شده. لطفاً کمممممممممممممممممک

mansour67
26-07-2010, 19:13
دوستان کسی نبود به من بینوا کمک کنه؟
پیغامی که دوستمون silver123 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چندتا پست بالاتر گذاشته رو می ده. یادم رفته بود توی پست قبلی این رو بنویسم. silver123 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اگه امکان داره خودت کمکم کن. مرسی میشم

hassanbar2000
27-07-2010, 15:39
salam...

sorry man farsi nadashtam
dostan man mikham lg crystal begiram... pesar khalam omade bood va iphon 3gs dasht narm afzarash mareke bod

khastam bebinam lg faghat narm afzara ro khodesho dare ya tanavo dare va mishe download kardo nasb kard aslan vase in model manbaei hast ke beshe narm afzar download kard?????l

mishe rahnamei konid va dar morde systeme narm afzarish tozih bedid???

rasti shenidam kheili lg hang mikone ya riset mishe doroste???l

mer300000000000000000

mansour67
27-07-2010, 21:00
دوستان یکی میشه فایل CUST_THEME خودش رو برام بزاره من نمی تونم این فایل رو درست کنم ارور میده. کمک کنید لطفاً

majid_sd2009
29-07-2010, 12:51
دوستان سلام و خسته نباشید. من می خوام تم kp500 رو عوض کنم
همه ی اون کارایی که توی آموزش نوشته انجام می دم ولی backup نمی گیره. مشکل از چی؟ همین که فرمان شماره 4 رو (cust_theme) رو تایپ می کنم هیچ کاری نمی کنه و میره از اول شروع می شه یعنی میگه گزینه ی مورد نظر رو انتخاب کن که باید D رو بزنم.
دیگه تمش خسته کننده شده. لطفاً کمممممممممممممممممک
شما با حر.ف بزرگ تایپ کن

salam...

sorry man farsi nadashtam
dostan man mikham lg crystal begiram... pesar khalam omade bood va iphon 3gs dasht narm afzarash mareke bod

khastam bebinam lg faghat narm afzara ro khodesho dare ya tanavo dare va mishe download kardo nasb kard aslan vase in model manbaei hast ke beshe narm afzar download kard?????l

mishe rahnamei konid va dar morde systeme narm afzarish tozih bedid???

rasti shenidam kheili lg hang mikone ya riset mishe doroste???l

mer300000000000000000
به نظر فقط جاوا ساپورت کنه و شما هم نباید انتظاری در حد آیفون ازش داشته باشید

reza13621363
29-07-2010, 15:18
سلام بچه ها دست هتون درد نكنه گل كاشتيد مخصوصا آقا مجيد دمت گرم

reza13621363
29-07-2010, 15:20
سلام به همگي دوستان عزيز دست همتون درد نكنه واقعا گل كاشتيد مخصوصا آقا مجيد

mansour67
31-07-2010, 06:35
majid_sd2009 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مرسی که جواب دادی ولی با حروف بزرگ هم تایپ می کنم بازم همون مشکل رو داره. راه دیگه ای وجود نداره؟

mansour67
31-07-2010, 13:22
دوستان من تونستم فایل CUST رو درست کنم فقط فایلای فلش رو چطوری نصب کنم. پوشه FLASHCONTAC ندارم

bazoodar
03-08-2010, 07:21
salam. mamnun babate file ha. faghat in font ha file zip shodash pass dasht aziz...z

majid_sd2009
05-08-2010, 20:24
یعنی شما میخوای تم فلش نصب کنی؟
خوب حتما میدونی که برای تم فلش اول باید یک فایل 1 کیلوبایتی رو داخل cust_theme جایگزین کنی.
مثلا شما که میخوای منو رو عوض کنی باید اون فایل یک کیلوبایتی رو جایگزین top menu کنی.
و بعد هم کاست رو بریزی تو گوشی و وقتی روشن شد برو تو حافظه داخلی گوشی اونجا پوشه ای به نام FLASHCONTAC هست.
ابته داخل مموری هم هست ولی اونجا بریزی کار نمیکنه.

raha18
09-08-2010, 16:26
چرا يه تم فانتزي قشنگ واسه ال جي نيست؟؟؟؟:13: يا هست من خبر ندارم......كم كم دارم از انتخابم پشيمون ميشم

ritzdvb
12-08-2010, 11:33
تم فانتزی simple glass هست خیلی شیک ومحشره.

majid_sd2009
12-08-2010, 11:41
بفرمایید اینم مرجع تم ، هرچی که برا کوکی و استار میخواین اینجا هست.البته چند مدل دیگه گوشی هم اضافه کرده.
این اسم سایتش

اینم یوزر و پسورد خودم برای ورود به سایتش
majid
123789
سایت روسی هست و اگه مشکلی داشتید با مترجم گوگل بازش کنید.

reza13621363
18-08-2010, 02:26
سلام خواهشا يكي بگه topmenu را بايد كجا بريزي منظورم فلش اون هست چون من مثله بقيه تم فلشا كپي ميكنم ولي جواب نميده خواهش ميكنم يكي جواب منو بده :41:

majid_sd2009
18-08-2010, 20:14
شاید مشکل از تمش باشه؟
یعنی شما با تمهای فلش دیگه مشکلی ندارید؟
فقط همین یک مدل topmenuکار نمیکنه؟
دقیق تر توضیح بدید لطفا
شما اون فایل یک کیلوبایتی رو که اسمش topmenu هست رو ریختی داخل cust_theme?
cust_theme به درستی ریختی داخل گوشی؟
topmenu رو ریختی تو پوشه فلش حافظه داخلی گوشی؟

reza13621363
18-08-2010, 21:52
اون فايل يك كيلو بايتي را ريختم ولي تم فلش هايي كه حودش منو داره درست كار ميكنه ولي اگه يك تم فلش منو را به تنهايي كپي كنم تو فلش حافظه گوشي جواب نميده شايد با اسمش مشكل داره يعني اسم منو چي بايد باشه تا جواب بده .منظورم اينه كه تم فلش منو به تنهايي جواب ميده يا بايد mdf بشه و توي cust _theme ريخته بشه تا بالا بياد ؟

majid_sd2009
19-08-2010, 00:17
خوب ببین فک کنم فهمیدم مشکلت چیه.
ببین دوست من شما اول باید همون فایل یک کیلو بایتی رو به topmenu.dmf تبدیل کنی و بریزی تو cust_theme
بعدtopmenu.swf رو بریزی تو حافظه گوشی.
یعنی شما هر چیزی رو که میخوای تغییر بدی و فلش هست رو باید یک فایل یک کیلوبایت با همون نام تو cust_ theme جایگزین کنی.
و فایلهای dmf و swf باید هم نام باشن.

reza13621363
19-08-2010, 15:57
ببين دوست عزيزم منظورت اينه كه فايل يك كيلو بايتي topmenu.dmf را تو پوشه اصلي cust_theme كپي كنم يا توي پوشه topmenu همونجا كه يه فايل option.dmf هم داره اگه منظورت اينه اين كارو كردم ولي وقتي فايل فلش با اسم topmenu را مي ريزم توي flash content حافظه گوشي فقط صفحه سياه مياد بالا و اگه منظورت اينه كه فايل 1كيلو بايتي را بريزم توي سطح ريشه Cust_theme اين كارم جواب نداد :41:

majid_sd2009
19-08-2010, 20:23
یا اینکه فایل فلش خرابه.
یا اینکه هم نام نیستن.
یا اینکه اون فایل یک کیلوبایتی به این تم نمیخوره.
شایدم گوشی قادر به اجرای اون فلش نیست.
شما اون فایل فلش رو اسمش رو به Idle_Widget تغییر بده و جایگزین دسکتاپ کن ببین اونجا میاد یا نه.
منم تو بعضی تم ها این مشکل رو داشتم ولی برا من صفحه آبی میشید. فک کنم حجم تمهاش بالا بود.

brian warner
19-08-2010, 22:50
سلام به همه میشه 1نفر آموزش کامل نصب تم و بزاره؟
همه ی اینایی که هست نصفست

brian warner
19-08-2010, 23:09
یوتیلیتی گوشیمو نمیشناسه:41:

reza13621363
20-08-2010, 02:08
دستت گلت درد نكنه مشكلم با راه حل آخرت حل شد راستي اون سايتي كه بالا معرفي كردي هم خيلي محشره بازم تشكر ميكنم

brian warner
20-08-2010, 14:03
یکی کمک کنه چرا همش این پیغامو میده؟

--------------------------------
A - Send ROOT partition on mobile phone
B - BACKUP ROOT partition on mobile phone
C - Send CUST partition on mobile phone
D - Backup CUST partition on mobile phone
E - Send USER partition on mobile phone
F - Backup USER partition on mobile phone
G - Extract CUST partition from .DFAT
H - Extract files from a WDB file
I - Extract files from a KDZ file
J - Flash with assistant (file .cab)
M - Extended /!\
N - Send STATIC_EEP partition on mobile phone
O - Backup STATIC_EEP partition on mobile phone
P - Unlock /!\
Q - Exit
Choice: d
Version of DLL: 4.4,2.0
USB port (Ex: \\.\USB1): usb1\.\\
Sec-pack file(Ex: C:\KP500_psi.flb): c:topmenu.flb
Data file: cust_theme
Loading...
Restarting the phone..
Restarted..
Port closed
Error during the port opening: Can not delete the non-existing channel 1.

majid_sd2009
20-08-2010, 21:17
برای این

اول اینکه شما باید با حروف بزرگ تایپ کیند.
دوم اینکه فک نکنم اصلا وقت گذاشته باشید و اموزش رو خونده باشید
دوست عزیز به این راحتی ها هم نیست که، شما همینجوری یک تم دانلود کنی و بزاری تو درایو سی تا جایگزین بشه.
اول باید cust_ theme رو طبق آموزش با این برنامه از داخل گوشی بکشی بیرون.
بعد اون فایل topmenu.dmf رو جایگزین کنی داخل اون فایل و سپس دوباره cust_theme رو طبق آموزش جایگزین کنی داخل گوشی
در ضمن cust _ theme رو هم کشیدی بیرون یک کپی ازش بگیر بزار تو یکی از درایوهات که اگه تم عوض کردی و خوشت نیومد بتونی دوباره نسخه اورجینالش رو جایگزین کنی و درست بشه گوشیت.

majid_sd2009
20-08-2010, 21:27
سلام به همه میشه 1نفر آموزش کامل نصب تم و بزاره؟
همه ی اینایی که هست نصفست
شما برو تو این سایت تو صفحه اول نوشته آموزش همون رو دانلود کن
کاملترین آموزش همینه

در ضمن چون سایت فلش هست، اگه از فایر فاکس استفاده میکنید و فلش پلیر روش نصب نکردین و سایت نیومد
میتونین از اینترنت اکسپلورر استفاده کنید

yashgin128
22-08-2010, 16:02
سلام
من با گوشیم که ایجی ویوتی هستش میخوام به اینترنت ایرانسل (EDGE) با این طرح های نامحدود وصل بشم بهترین راه و پرسرعتترین راه بوسیله کامپیوتر کدومه؟یکی از دوستان که متاسفانه بن شده توی یکی از تایپیک ها نوشته بود که شما با یه برنامه میتونید به بهترین انتن BTS وصل بشید و از اون اینترنت بگیرید.کسی از این موضوع اطلاعی داره؟اسم برنامه چیه؟
ممنون

majid_sd2009
22-08-2010, 16:21
سلام
من با گوشیم که ایجی ویوتی هستش میخوام به اینترنت ایرانسل (EDGE) با این طرح های نامحدود وصل بشم بهترین راه و پرسرعتترین راه بوسیله کامپیوتر کدومه؟یکی از دوستان که متاسفانه بن شده توی یکی از تایپیک ها نوشته بود که شما با یه برنامه میتونید به بهترین انتن BTS وصل بشید و از اون اینترنت بگیرید.کسی از این موضوع اطلاعی داره؟اسم برنامه چیه؟
ممنون
اوناش همش الکیه.
شما اول تست کن ببین وقتی با گوشیت به اینترنت وصل میشی بالای گوش کنار آنتن مینویسه G یا E
اگه E بود که edge داره منطقه شما. بعد هم یک تست سرعت بزن ببین سرعت چجوریاس و اینکه ببین انتن گوشیت تو خونه کخ هستی پر هست یا خالی.
برای اتصال هم نظر من اینه با کابل وصل کنی گوشیت رو.
فک کنم با بلوتوث سرعت کمتر بشه. الان سرعت انتقال با بلوتوث چند کیلوبیته؟

brian warner
24-08-2010, 11:49
یکی کمکم کنه یوتیلیتیم همش پیغام میده اینم یکیش

Choice: D
USB port (Ex: \\.\USB1): \\.\USB1
Sec-pack file(Ex: C:\KP500_psi.flb): C:\KP500.FLB
Data file: CUST_THEME
Loading...
Port open... PLUG THE PHONE
Send of the sec-pack...
Restarting the phone..
Restarted..
Port closed
Error during the sec-pack sending: Wrong file type

S_ALI_A
24-08-2010, 13:40
اوناش همش الکیه.
شما اول تست کن ببین وقتی با گوشیت به اینترنت وصل میشی بالای گوش کنار آنتن مینویسه G یا E
اگه E بود که edge داره منطقه شما. بعد هم یک تست سرعت بزن ببین سرعت چجوریاس و اینکه ببین انتن گوشیت تو خونه کخ هستی پر هست یا خالی.
برای اتصال هم نظر من اینه با کابل وصل کنی گوشیت رو.
فک کنم با بلوتوث سرعت کمتر بشه. الان سرعت انتقال با بلوتوث چند کیلوبیته؟
حدود 60 تا 70 كيلو بايت در ثانيه. البته اين سرعت واسه اين نسخه از بلوتوثه كه توي ويوتي به كار برده شده. فك كنم نسخه 2.1 باشه.

majid_sd2009
24-08-2010, 18:03
یکی کمکم کنه یوتیلیتیم همش پیغام میده اینم یکیش

Choice: D
USB port (Ex: \\.\USB1): \\.\USB1
Sec-pack file(Ex: C:\KP500_psi.flb): C:\KP500.FLB
Data file: CUST_THEME
Loading...
Port open... PLUG THE PHONE
Send of the sec-pack...
Restarting the phone..
Restarted..
Port closed
Error during the sec-pack sending: Wrong file type

نمیدونم مشکل از کجاس
اروری که میده میگه نوع فایلت اشتباهه
KP500.FLB رو تو درایو c ریختی؟
چند تا نکته رو میگم تست کن
1گوشی رو باید حتما بدون مموری و سیم کارت و اونم در حالت خاموش وصل کنی.
2. شما از همون اول نباید گوشی رو وصل کنید.زمانی که CUST_THEME رو نوشتید اون موقع گوشی رو وصل کنید.
3-شما نرم افزار Flash USB Setup.exe رو نصب کردین؟

حدود 60 تا 70 كيلو بايت در ثانيه. البته اين سرعت واسه اين نسخه از بلوتوثه كه توي ويوتي به كار برده شده. فك كنم نسخه 2.1 باشه.
دستت درد نکنه.
خوب پس سرعتش خوبه . این بلوتوث کوچیکها سرعتش چقدره؟
راستی من یک مشکل دارم
هم مموری و حافظه داخلی گوشی سرعتش کم شده.
یعنی یک فایل میریزی خیلی طول میکشه. اوایل خوب بود ولی نمیدونم چرا اینجوری شده.
چند بار هم فرمتشون کردم ولی درست نشده.:41:
سرعت مموری داخلی شما کم نیست؟
یک فایل یک مگابایتی رو کلی طول میکشه بریزه

reza13621363
26-08-2010, 00:23
سلام به دوستان عزیزم لطفا اگه کسی thememanager داره با اموزش نصبش بذاره اخه اون لینکی که تو صفحات قبله خرابه با تشکر

hassanbar2000
29-08-2010, 20:21
سلام بچه ها

من یه کریستال خریدم 400 متاسفم از این که این گوشی رو انتخاب کردم

افتضاحههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه هههههههههه

هیچ نرم افزاری نیست بریزم رو گوشی انگار پولمو اتیش زدم

نرم افزار banner ایفون کل شرکت الجی و کره شمالی و جنوبی رو میارزه

Vamp!r3
29-08-2010, 20:27
سلام بچه ها

من یه کریستال خریدم 400 متاسفم از این که این گوشی رو انتخاب کردم

افتضاحههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه هههههههههه

نرم افزار banner ایفون کل شرکت الجی و کره شمالی و جنوبی رو میارزه

آفرین دوست عزیز...20 امتیاز مثبت.....

خب پس چرا رفتید کریستال خریدید ؟
و اینکه چرا گوشی بی سیستم عامل خریدید؟
حسین مجبورتون کرد ؟ :31:

یکم تحقیق میکردید بعد گوشی میخریدید + وقتی از نرم افزار آیفون اینجوری تعریف میکنید یه آیفون میخریدید......

Michael Ropy
29-08-2010, 21:50
حسین مجبورتون کرد ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دست شما درد نکنه! :دی این برادر رو من خیلی وقته دیدم که کریستال آواتارش هست...فکرش رو میکردم که یه روز کریستال بخره....:دی

یکم تحقیق میکردید بعد گوشی میخریدید + وقتی از نرم افزار آیفون اینجوری تعریف میکنید یه آیفون میخریدید...... دقیقا میخواستم همینو بگم.....باور کنید دیگه خسته شدم!!!! اینقدر ملت اومدن تو سر من زدن.....خوب آخه چرا بدون اطلاع قبلی گوشی میخرید؟!؟!!؟ :2:

.....چی بگم!!! عزیز من شما که نرم افزار میخوای خوب چرا گوشی جاوا میخری!!! :42::42::42:

S_ALI_A
30-08-2010, 14:45
حسين قبول داري خودت بدون اطلاع قبلي رفتي اسمارت رو خريدي؟

Michael Ropy
30-08-2010, 18:48
حسين قبول داري خودت بدون اطلاع قبلي رفتي اسمارت رو خريدي؟

فکر کنم منظورت از اطلاع قبلی اینجا یه چیز دیگست....:دی من منظورم اینه که بروبچ باید تحقیق کنن حالا حتما نباید اینجا به ما بگن، هر جا!!!! من خودم، بله همه چیزشو میدونستم! از مشکل دوربینش بگیر تا همون جاوا و این حرف ها!!! الانم خیلییییییی از گوشیم راضیم....واقعا چیز ی رو که میخوام برآورده کرده...

hassanbar2000
31-08-2010, 18:28
نه هیچکس مجبورم نکرد

ولی اگه میدونستم جاوا اینقدر افتضاحه اصلا نمیخریدم

الجی هم تجربه نداشتم ... واقعا بده حالا کار از کار کزشت و ما پولمونو هدر دادیم

ولی یکی بگه چطور ورژنش رو بالا ببرم

ver 10e هست الان

بالاترش اومده و اگه بالاش ببرم چطور میشه؟؟؟؟

یه پلیر خوب سراغ ندارین؟؟

S_ALI_A
31-08-2010, 19:44
ورژن جديد فارسي فك نميكنم اومده باشه. اگه جديدش كني تغير خاصي نميكنه. ولي يه راه هست. توي سايتهاي خارجي همه بحثشون اينه كه روي اين و ويوتي اسمارت و ارينا ويندوز موبايل و اندرويد نصب كنن.

hassanbar2000
05-09-2010, 16:30
نبود نرم افزاری چیزی؟؟؟؟؟؟؟

یکی کمک کنه

کاش میتونستم پسش بدم به الجی

Vamp!r3
05-09-2010, 16:49
دوست عزیز چه نرم افزاری نیاز داری ؟

نرم افزار های جاوا که به گوشی میخوره....دقیقا شما چی میخواید ؟

S_ALI_A
05-09-2010, 16:57
نبود نرم افزاری چیزی؟؟؟؟؟؟؟

یکی کمک کنه

کاش میتونستم پسش بدم به الجی
دوست عزيز اين عينك بدبينيو بردار بابا:10:. اين گوشي اينقدرها هم كه بد نيستش كه. به كلاسش و دوربينشم و رابط كاربريو ...فك كن ديگه. نرم افزارهاي جاوا هم خيلي زيادن. شما بگو چي ميخواي حتما دوستان كمكت ميكنن.

hassanbar2000
05-09-2010, 20:42
ممنون
هر ترم افزاری باشه میریزم فقط منبع میخوام

جاوا میریزم نصب نمیکنه از ده تا یدونه می نصبه

hassanbar2000
05-09-2010, 22:57
سلام

این نرم افزار رو میخوام کی میدونه کجا پیداش کنم برای lg gd900[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو سایت ارنا قبلا دانلود کردم

---------- Post added at 10:57 PM ---------- Previous post was at 10:56 PM ----------

S_ALI_A
06-09-2010, 14:02
ممنون
هر ترم افزاری باشه میریزم فقط منبع میخوام

جاوا میریزم نصب نمیکنه از ده تا یدونه می نصبه
يعني چي كه نصب نميكنه. مگه دست خودشه؟:31: خوب وقتي ميخوواي بنصبي چي ميگه؟ ارور ميده؟ چه اروري؟

---------- Post added at 02:02 PM ---------- Previous post was at 02:00 PM ----------

سلام

این نرم افزار رو میخوام کی میدونه کجا پیداش کنم برای lg gd900[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو سایت ارنا قبلا دانلود کردم

---------- Post added at 10:57 PM ---------- Previous post was at 10:56 PM ----------

همين؟ نه اسمي نه راهنمايي؟ خوب كارش چي بود؟

ritzdvb
06-09-2010, 19:52
نحوه فعال کردن اینترنت کوکی واستفاده ار اینترنت وایرلس را توضیح دهید لطفا.

hassanbar2000
06-09-2010, 20:51
این عکس که دیدین اول خودم ندونستم چیه تو سایت ارنا مال یه گوشی بود گرفتم

بعد چند ماه پسر خالم اپل گرفت یه برنامه داشت که اسمش banner بود

که یه اسم یا شماره مینوشتی همینجوری که تو عکس میبینین مثل یه تابلو که داخل اتوبوسها نصبه نوشته رو رد میکرد و میرفت خیلیییی برنامه قشنگیه

بعد که عکس و دیدیم دیدم الجی هم داره ولی ندونسم واسه کدوم گوشی بود

شما نمیدونید؟؟

---------- Post added at 08:51 PM ---------- Previous post was at 08:50 PM ----------

بلدم نرم افزار نصب کنم دیگه ایراد از من نیست

چند تا سایت نرم افزار بدین دیگه هر چی بود فقط به گوشیم بخوره

S_ALI_A
06-09-2010, 21:28
يه سر به اينجا بزن.

majid_sd2009
06-09-2010, 22:00
نحوه فعال کردن اینترنت کوکی واستفاده ار اینترنت وایرلس را توضیح دهید لطفا.
دوست عزیز میخوام بدونم شما از کجا به این نتیجه رسیدید که این گوشی wifi داره؟:31:
موقع خرید بهتون گفتن؟
تو دفترچش نوشته بود؟
کسی بهتون گفته؟
من همینجا اعلام میکنم گوشی lg kp500 cookie امکاناتی مانند gps. wifi.3g ندارد.
البته چند باری گفتم و دو سه تا هم تاپیک برای همین سوالات زده بودند:13:
همین که edge داره باید کلاتو بندازی هوا:31:

ritzdvb
07-09-2010, 17:17
من کی گفتم که کوکیwifi داره؟کجادیدی؟

hassanbar2000
07-09-2010, 23:52
يه سر به اينجا بزن.

رفتم یوسر میخواد

میخوام یوسر بسازم IMEI میخواد ولی وقتی میدم مال گوشیمو قبول نمیکنه میگه اشتباهه

چیکار کنم سایت خوبیه

majid_sd2009
08-09-2010, 04:21
من کی گفتم که کوکیwifi داره؟کجادیدی؟
وایرلس با وای فای چه فرقی داره؟
شما فقط میتونی ازedge اگر منطقه پشتبانی کنه و یا gprs استفاده کنی. که باید بری طرح فعال کنی. یک ماه نامحدود 10 تومن.

S_ALI_A
08-09-2010, 14:37
رفتم یوسر میخواد

میخوام یوسر بسازم IMEI میخواد ولی وقتی میدم مال گوشیمو قبول نمیکنه میگه اشتباهه

چیکار کنم سایت خوبیه
يه كم ور برو باهاش درست ميشه. IMEI رو نبايد با خط تيره بذاري ها

lgkc910
08-09-2010, 21:45
سلام خسته نباشید لطفا نحوه نصب تم به kc910 رو همراه با نرم افزارهای مورد نیاز تو ضیح بدین تا از این گوشی زده نشیم مرسی

hassanbar2000
08-09-2010, 22:50
يه كم ور برو باهاش درست ميشه. IMEI رو نبايد با خط تيره بذاري ها

درست نمیشههههههه

میدونم درست زدم ولی.....

کسی یوزر نداره بده؟؟؟

S_ALI_A
09-09-2010, 09:13
يه پيشنهاد. برو توي سايت lg. توي قسمت ايران. اونجا عضو شو. بعد بيا توي اين سايت يجا بهت ميگه اگه توي اون سايت عضو هستيد با همون اسم كاربري وارد شيد.

hassanbar2000
11-09-2010, 21:50
يه پيشنهاد. برو توي سايت lg. توي قسمت ايران. اونجا عضو شو. بعد بيا توي اين سايت يجا بهت ميگه اگه توي اون سايت عضو هستيد با همون اسم كاربري وارد شيد.

ممنون داش

اگه میشه این سایتشم برام بزار من اینترنت گردیم صفره:20:

S_ALI_A
11-09-2010, 23:57
اول ميري به اين ادرس

قسمت موبايل و عضويت

DIKT
18-09-2010, 16:59
دوستان این لینک کار نمیکنه

majid_sd2009
18-09-2010, 21:54
خوب معلومه کار نمیکنه چون پاک شده!
اگه منظورت اینه که لینک جدید بزاریم، باید میگفتی چی هست و از کجا آوردیش تا بعد ببینیم داریمش که برات آپ کنیم یا نه.

DIKT
19-09-2010, 11:03
اگه منظورت اینه که لینک جدید بزاریم، باید میگفتی چی هست و از کجا آوردیش تا بعد ببینیم داریمش که برات آپ کنیم یا نه.

دوست عزیز تو همین تاپیک چند تا صفحه قبلتر برداشتمش

اما الان یه مشکل دیگه دارم و اساتید فن لطفا کمک کنن گوشیم ال جی کا پی 500 هستش بعد اینکه تم رو انتقال دادم الان دیگه بالا نمیاد و با یو اس بی هم بالا نمیاد تا فلش کنم می فرمائید چی کار باید انجام بدم تا گوشیم دوباره روشن شه ممنون میشم اگه کمک کنید الان واقعا موندم که چی کار کنم من با توجه به اینکه مطالب رو خوندم عمل کردم البته گوشی بالا اومد و من خواستم تم ها رو تغییر بدم که گوشیم از حال رفت

Steps-Rap
19-09-2010, 14:32
ویرایش....

DIKT
20-09-2010, 10:48

این آدرس اون لینک

و خواهشا یه راهنمائی بفرمائید من بعد ریختن تم مشکلی نداشتم اما اومدم تم ها رو تو گوشی عوض کنم که گوشیم الان دیگه بالا نمیاد یعنی وقتی روشن می کنم یه صفحه آبی فقط برام میاد اگه یه توضیحی بدین که چیکارش کنم ممنون میشم البته دوستان میگنن باید فلش بشه و چطوریاش رو باز موندم
ممنون از توجه شما

majid_sd2009
21-09-2010, 00:29
این آدرس اون لینک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو خواهشا یه راهنمائی بفرمائید من بعد ریختن تم مشکلی نداشتم اما اومدم تم ها رو تو گوشی عوض کنم که گوشیم الان دیگه بالا نمیاد یعنی وقتی روشن می کنم یه صفحه آبی فقط برام میاد اگه یه توضیحی بدین که چیکارش کنم ممنون میشم البته دوستان میگنن باید فلش بشه و چطوریاش رو باز موندم
ممنون از توجه شما

باید بگم متاسفانه لینک پاک شده و من هم تمها رو ندارم. الان تم اصلی رو گوشیم هست و مموری گوشی رو هم چون سرعتش اومده بو پایین فرمت کردم و تم منیجر رو ندارم بدم به دوستان.

در مورد آبی شدن صفحه منم نفهمیدم مشکلش چیه.
فک کنم تم وقتی سنگین هست و یا مشکل داره اینجوری میشه. بیشتر هم تمهای فلش اینجوری میشن.
شما اگه فلش نصب کردید و اینجوری شده دو راه دارید که درستش کنید.
یا اینکه دوباره یک تم با پسوند dmf بریزید داخل کاست تم گوشی تا بالا بیاد
روش دوم بهتره و شاید جواب نده بضی مواقع
گوشی رو خاموش روشن کنید. بعد از روشن شدن گوشی توی صفحه ولکام گوشی( هموناجیی که هر وقت روشن میکنید میاد) گوشی رو وصل کنید به کابل تا وصل بشه به سیستم، بعد هم تم فلش رو تعویض کنید.
اگه اون رو ببرید و دوباره تم اجرا بشه و صفحه آبی بشه و هنگ کنه دیگه نمیشه کاری کرد.
البته گوشی خاموش هم نمیشه و باید باطری در بیاد.:10:

DIKT
21-09-2010, 07:10
در مورد آبی شدن صفحه منم نفهمیدم مشکلش چیه.
فک کنم تم وقتی سنگین هست و یا مشکل داره اینجوری میشه. بیشتر هم تمهای فلش اینجوری میشن.
شما اگه فلش نصب کردید و اینجوری شده دو راه دارید که درستش کنید.
یا اینکه دوباره یک تم با پسوند dmf بریزید داخل کاست تم گوشی تا بالا بیاد
روش دوم بهتره و شاید جواب نده بضی مواقع
گوشی رو خاموش روشن کنید. بعد از روشن شدن گوشی توی صفحه ولکام گوشی( هموناجیی که هر وقت روشن میکنید میاد) گوشی رو وصل کنید به کابل تا وصل بشه به سیستم، بعد هم تم فلش رو تعویض کنید.
اگه اون رو ببرید و دوباره تم اجرا بشه و صفحه آبی بشه و هنگ کنه دیگه نمیشه کاری کرد.
البته گوشی خاموش هم نمیشه و باید باطری در بیاد.:10:
درمورد خاموش نشدن گوشی الان وضع همین یعنی باید باطریش رو دربیارم تا خاموش بشه دیروز چند جا بردم و گفتن باید فلش بشه اما ما نمی تونیم
در مورد ریختن تم مجدد متاسفانه وقتی به سیستم وصل میکنم کامپیوتر نمیشناستش دیگه تا بخوام کاری انجام بدم
بازم ممنون از توجه شما

majid_sd2009
21-09-2010, 10:38
یعنی چی نمیشناسه؟ مگه دست خودشه؟
من صد بار به همین مشل بر خوردم و دوباره درستش کردم
شما اول بگو تم فلش ریختی یا معمولی؟

یعنی شما میخوای گوشی رو روشن کنی و بعد بزنی به کامی تا بشناسه و بتونی بری تو حافظه گوشی و فیل فلش رو عوض کنی که نمیشه؟
اگع اینه که گفتنم چکیار کنی. باید گوشی رو دوباره روشن کنی و بعد همونجوری که داره بالا میاد وصل کنی به سیستم تا گوشی بالا بیاد خودم میشناستش. البته شما دیگه نباید به گوشی دست بزنید و اون پنجره خوش آمد گویی رو ببندید.

اگر هم نشد. شما دوباره از روش -- فایل اصلی cust_theme رو که قبلا یکی ازش کپی کرده بودید تا در اینجور مواقع ازش استفاده کنید، رو بریزید تو گوشی و برگردونید به حالت اول.

DIKT
21-09-2010, 11:59
یعنی چی نمیشناسه؟ مگه دست خودشه؟
من صد بار به همین مشل بر خوردم و دوباره درستش کردم
شما اول بگو تم فلش ریختی یا معمولی؟

یعنی شما میخوای گوشی رو روشن کنی و بعد بزنی به کامی تا بشناسه و بتونی بری تو حافظه گوشی و فیل فلش رو عوض کنی که نمیشه؟
اگع اینه که گفتنم چکیار کنی. باید گوشی رو دوباره روشن کنی و بعد همونجوری که داره بالا میاد وصل کنی به سیستم تا گوشی بالا بیاد خودم میشناستش. البته شما دیگه نباید به گوشی دست بزنید و اون پنجره خوش آمد گویی رو ببندید.

اگر هم نشد. شما دوباره از روش -- فایل اصلی cust_theme رو که قبلا یکی ازش کپی کرده بودید تا در اینجور مواقع ازش استفاده کنید، رو بریزید تو گوشی و برگردونید به حالت اول.

ممنون از توجه شما ولی متاسفانمه اصلا سیستم گوشی رو نمیشناسه یعنی بعد وصل کردن گوشی به سیستم اون پائین تو نوار میاد که یو اس بی رو بشناسه اما د راخر نات فوند میزنه و نمیشناسه در حالیکه قبلا من با همین سیستم گوشی رو معرفی کردم و تم ریختم مشکل اساسی اینه که گوشی رو سیستم بالا نمیاد و بعد استارت اون روند رو طی می کنه و چند بار میگه صبر کنید و بعدش میره رو شارژباطری و بعد هم صفحه آبی میشه
تمی که نصب کردم فلش بود که اسمش HTC HD2 1.7 که مثل برنامه تو گوشی از طریق سیستمم نصب کردم وبعد که گوشی رو کشیدم این بلا سرش اومد و صفحه آبی شد

majid_sd2009
21-09-2010, 20:35
یعنی گوشی رو هم که خاموش میکنی و میخوای به روش هـک فایل cust_theme اصلی رو هم بریزی نمیشناسه و ارور میده برنامه؟!
نرم افزاراش نصبه؟ حذف نکردی یک موقع؟

DIKT
22-09-2010, 08:08
یعنی گوشی رو هم که خاموش میکنی و میخوای به روش هـک فایل cust_theme اصلی رو هم بریزی نمیشناسه و ارور میده برنامه؟!
نرم افزاراش نصبه؟ حذف نکردی یک موقع؟

با تشکر به هبچ وجه گوشی رو سیستم نمی شناسه و بالا نمیاد اگه می شناخت مشکلم رو حل می کردم و چیزی رو حذف نکردم در واقع من تم ها رو نصب کردم و چند تائی بود و گوشی بالا اومد اما همینطور که داشتم یکی یکی عوض می کردم روی یه دونه از تم ا این بلا سرش اومد والان دیگه وقتی روشن می کنمم بعد اون ولکام گوشی روشن میشه و میره رو صفحه آبی و باید باتری رو دربیارم تا خاموش شه

DIKT
22-09-2010, 13:14
با سلام بلاخره امروز گوشی رو بردم نمایندگی و گفتن این مورد شامل گارانتی نمیشه و مبلغ ناقابل 10.000تومن دادم و در عرض کمتر از 5 دقیقه درستش کرد و بهم داد

majid_sd2009
22-09-2010, 17:00
خوب بله دیگه وقتی میرید میگید میخواستم تم عوض کنم ایجوری شده معلومه که میگن شامل گارانتی نمیشه.
باید میگفتین خودش اینجوری شده.:31:
منم اون اوایل نمیدونم چیکارش کردم روشن میشد باز ریست میشد: دی
بردم گفتم داشتم کار میکردم یکدفعه خاموش شد و بعد که روشنش کردم اینجوری شد.:27:

behnamrizi
23-09-2010, 15:51
آموزش فلش کردن Kp500 کجا هست+فریمور فارسی (آدرس دقیق +شماره صفحه را لطفا بدهید!)

majid_sd2009
23-09-2010, 17:24
آموزش فلش کردن Kp500 کجا هست+فریمور فارسی (آدرس دقیق +شماره صفحه را لطفا بدهید!)
بفرما عزیز اینم لینکش. برو حالشو ببر:31: