PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برتری 3 بر 2 منچستر یونایتد در مقابل آ ث میلان

Zhangooler
17-02-2010, 02:46
امشبم با برد تقریبا شانسیه منچستر یونایتد با 3 گل در مقابل آث میلان گذشت...
زننده های گل های Man Unt:
Paul Scholes '36
Wayne Rooney '66
Wayne Rooney '74
زننده های گل های AC Milan:
Ronaldinho '3
Clarence Seedorf '85
.................................................. .................................................. ...
درخشش رونالدینیو در این بازی مسلم بود و ابتکار و حرکات خیره کننده اش مسلما یکی از دلایل گل های میلان بود.
گل اول منچستر به صورت شانسی زده شد که اسکولس با گرفتن توپ به پای چپش و قل خوردن آن به سمت راست دروازه قادر به ثبت این گل شد.
گل دوم و سوم هم رونی با ضربات سر از سانتر های هوایی والنسیا و فلچر به ثمر رسید.
---------------------------------------------------------------------------------------
در ضمن لیون هم 1-0 ریال مادرید رو شکست داد.

The_matrix
17-02-2010, 08:52
سلام
گل اول که واقعا شاسی بود ولی تبریک میگم
انشا الله امسال قهرمانیم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

davy jones
17-02-2010, 09:01
این پایین یه دکمه هم به اسم تشکر هست!(پاد نره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شرمنده داداش، تو این تاپیک دکمه تشکر وجود نداره:27:
--------------------------------------
در مورد بازی هم باید بگم که واقعا فوق العاده بود. از اون فوتبالهایی بود که تا دقیقه آخرش پلک نمیزدم و دلم نمیخواست تموم بشه. و نکته دوم اینکه این بازی نشون داد که تیمی که گل نزنه و از موقعیتهاش استفاده نکنه لاجرم گل میخوره و میبازه. میلان باید تو همون نیمه اول 5 تا گل میزد. تو نیمه دوم هم خیلی موقعیت داشت ولی منچستر تقریبا همون 3 موقعیت رو داشت که گل کرد.

shifter
17-02-2010, 09:04
مشبم با برد تقریبا شانسيه منچستر یونایتد با 3 گل در مقابل آث میلان گذشت...
اينو نگي چي ميخواي بگي؟؟؟:27::27:
زديم تو ورزشگاه خودتون لوله تون كرديم...:31:
اين برد تفاوت مربيا و شخصيت تيم ها و استفاده خوب از موقعيت ها رو نشون ميده...
به اميد قهرماني منچستر...:5:

Ezel
17-02-2010, 14:23
Just SIR Alex Fergusson

9vin
17-02-2010, 14:36
حق منچستر برد نبود.....

منچستر چیزی سر تر از آث میلان نداشت .....

Azot
17-02-2010, 14:43
حق منچستر برد نبود.....

منچستر چیزی سر تر از آث میلان نداشت .....

با اینکه طرفدار منچستر هستم و از میلان هم دل خوشی ندارم ولی با شما موافقم ! ولی فوتباله دیگه تیمی که گل نزنه 100% میخوره ...

ضمنا حرکت رونالدینیو تو نیمه ی اول که 2 نفر رو با هم جا گذاشت و برگشت شوت زد که Van der sar به زور گرفت خیلی قشنگ بود (در حد تیم ملی بانوان)

s-b
17-02-2010, 16:34
ای ول رونی خوب بازی کرد(منظور اون انگلیسیه نیست ها منظورم رونالدینیو هست) بلاخره بازیکن سابق بارساست دیگه اسکلت بازیکنان 100 سال پیش بارسا هم میتونند 3 یا 4 نفر را با هم دریبل بزنند

mohsen_gh1991
17-02-2010, 16:39
آخخخخخخخخ هیچی مثل دیدن برد منچستر حال نمیده.

*M!L4D*
17-02-2010, 18:00
امشبم با برد تقریبا شانسیه منچستر یونایتد با 3 گل در مقابل آث میلان گذشت...
:دی
اگه واقعا با این حرف ها طعم تلخ شکست خانگی براتون جبران میشه اشکالی نداره دادا ... :دي

آرش-19
17-02-2010, 18:14
اولا با توجه به امضا زننده تایپیک معلومه که ایشون طرفدار بارسا هستند,
خیلی خوبه قبل از توپیدن به ایشون بیشتر توجه کنید که ایشون طرفدار میلان نیست
یا خداقل میلان تیم اولش نیست.
در ضمن اگه بدشانسی و بی دقتی بازیکنان میلان نبود که توی همون نیمه اول باید 5-1 میشد.
دوستان خوبم باید قبول کنید که منچستر اصلا پیروزی حقش نبود, ولی فوتبال بی رحمی خودشو یکبار دیگه نشون داد.

pcforlife
17-02-2010, 18:22
اول تبریک به همه منچستری ها....:40:
و تسلیت به میلانی ها:27:

دوستان میلانی و سایر دوستانی که منچستر حال تیمشون رو گرفته اساسی به این آمار بازی نگا کنن بعد کل کل کنن!:31::46:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا اگه به این آمار میزبانی میلان و مهره هایی که در اختیار داشت رو اضافه کنیم، معلوم میشه تیم برتر کی بوده...:21:
یاعلی:11:

shahshahani
17-02-2010, 18:42
این آماری که شما میدی درست .... ولی بیانگر واقعیت بازی نیست....

مثلا اون تک به تک رونالدینیو که روی پاس به عقب اشتباه کریک حاصل شد و فردیناند مجبور به خطا شد وداور خطا نگرفت در این آمار نیست. اگه خطا میگرفت یا باید فردیناند اخراج میشد یا کارت زرد میگرفت و یه پنالتی یا ضربه ایستگاهی چسبیده به محوطه جریمه میگرفت.
یا اون ضربه دفاع راست میلان که در کمال نا باوری به بیرون از چهارچوب زد.....

ضمنا گل منچستر هم خیلی نامردی بود. درست وقتی دفاع راست میلان مصدوم شده بود و کنار زمین داشت مداوا میشد از همون سمت حمله کردن و با یه گل شانسی بازی رو مساوی کردن. یعنی یه جورایی ابر و باد و مه ....... دست به دست هم دادند تا روحیه تیم منچستر برگرده سر جاش.

hosseinmusicmaster
17-02-2010, 18:49
کلا اسم تیم منچسترو باید عوض کنن بزارن شانسچستر : دی

*M!L4D*
17-02-2010, 19:01
ضمنا گل منچستر هم خیلی نامردی بود. درست وقتی دفاع راست میلان مصدوم شده بود و کنار زمین داشت مداوا میشد از همون سمت حمله کردن و با یه گل شانسی بازی رو مساوی کردن. یعنی یه جورایی ابر و باد و مه ....... دست به دست هم دادند تا روحیه تیم منچستر برگرده سر جاش.
شهشهانی جان داداش میخوای وایستن اونجا تا اون یارو بیاد داخل بازی و بعدم بزنن تو دروازه ی خودشون :دی

corey
17-02-2010, 21:23
این آماری که شما میدی درست .... ولی بیانگر واقعیت بازی نیست....
واقعیت ها همش تو بازی برگشت مشخص میشه

مثلا اون تک به تک رونالدینیو که روی پاس به عقب اشتباه کریک حاصل شد و فردیناند مجبور به خطا شد وداور خطا نگرفت در این آمار نیست. اگه خطا میگرفت یا باید فردیناند اخراج میشد یا کارت زرد میگرفت و یه پنالتی یا ضربه ایستگاهی چسبیده به محوطه جریمه میگرفت.

اولا که اصلا و ابدا خطا نبود
ثانیا اگر خطا بود کارت زرد داشت و پشت محوطه جریمه بود

یا اون ضربه دفاع راست میلان که در کمال نا باوری به بیرون از چهارچوب زد.....
تفاوت تیم ها توی همچین مواقعی خب مشخص میشه
ضمنا میلان تو این بازی میزبان بود پس داشتن موقعیت بیشتر و تسلط بیشتر روی بازی کاملا بدیهه هر چند که نیمه دوم...

نمیدونم اگه اسکولز شانسی بود پس گل رونالدینیو چی بود؟؟؟؟؟؟؟
مطمئن باش اگه یونایتد نیمه اول 3 هیچ به رختکن میرفت بازم نیمه دوم جبران میکرد
ضمنا بازی برگشت که ...

saxiass
17-02-2010, 21:52
من خودم هم طرفدار من یو هستم و هم آث میلان ولی از برد من یو بیشتر خوشحال شدم همینطور از احیا شدن رونالدینیو:40:

MORINIO
17-02-2010, 21:58
در یک جمله بخواهیم بگیم منچستر حرفه ای بازی کرد و برد !

گل اسکولز شانسی بود و اونطرف گل رونالدینیو هم همینطور! گل اول رونی و گل سیدورف هم فوق العاده بودن!

هونته لار خیلی ضعیف بود ... اگه از اول اینزاگی بازی میکرد شرایط فرق میکرد...

تفاوت دروازه بانها هم روی نتیجه کاملا موثر بود!

Sadeq_ME
17-02-2010, 23:06
سلام
گل اول که واقعا شاسی بود ولی تبریک میگم
انشا الله امسال قهرمانیم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه گل اول شانسی بود دومی‌(گل اسکولز)چی‌ بود!!!!!:27:

payamf1
17-02-2010, 23:11
آخ که منچستر عجب ابر قدرتیه قربون همشون برم... مخصوصا الکس جونم....

mehryazdan
18-02-2010, 12:13
تو منچستر یدونه از رونی خوشم میاد یدونه از الکس فرگوسن ولی از تیمش اصلا خوشم نمیاد کلا منچستر شانسش خیلی قویه

Azot
18-02-2010, 13:46
اگه گل اول شانسی بود دومی‌(گل اسکولز)چی‌ بود!!!!!:27:

منظور ایشون هم همون گل اسکولز (گل اول منچستر) بود !

HOOSEIN 105
18-02-2010, 21:33
خدایی ایول منچستر
داره به اوج میرسه و دوباره داره همون تیم خطرناک میشه
ایشالا در مرحله بعد به پست رئال بخوریم و شاهد یه بازی خیلی جذاب از رویارویی فرگی با کریس رونالدو باشیم

D r i v e r
19-02-2010, 08:06
نمیدونم کی این شانسشون میخواد ته بکشه

*M!L4D*
19-02-2010, 09:36
نمیدونم کی این شانسشون میخواد ته بکشه
با برنامه بازی کردن رو میگین شانس .اگه موقعیت های حریف بیشتر بود خوب تو زمین اونا بود باید حمله میکردن . اگه توپاشون گل نشد به ما چه مشکل خودشونه .یکم منطقی اگه باشید .......

D r i v e r
19-02-2010, 09:42
با برنامه بازی کردن رو میگین شانس .اگه موقعیت های حریف بیشتر بود خوب تو زمین اونا بود باید حمله میکردن . اگه توپاشون گل نشد به ما چه مشکل خودشونه .یکم منطقی اگه باشید .......
من این بازی رو ندیدم
ولی توی لیگ انگلیس گل به خودی های که تیم ها مقابل منچستر به خودشون زدن خودش کلیه
نمونش همین آرسنال خودمون :13::31::40:

*M!L4D*
19-02-2010, 09:50
من این بازی رو ندیدم
ولی توی لیگ انگلیس گل به خودی های که تیم ها مقابل منچستر به خودشون زدن خودش کلیه
آرسنال به خودش گل زد ؟ اون وزلی برون بود که شوت ورمائلن خود به تنش رفت داخل دروازه :دی
گل های منچستر هم رو ضد حمله بودن گل به خودی که نبودن ;)

*M!L4D*
19-02-2010, 10:25

flatrish
19-02-2010, 11:09
ربطی به تیمهای دیگه نداره! کلا آرسنالی ها هر دو سه بازی یه بار به خودشون گل میزنن:27:

D r i v e r
19-02-2010, 11:51
آرسنال به خودش گل زد ؟ اون وزلی برون بود که شوت ورمائلن خود به تنش رفت داخل دروازه :دی
گل های منچستر هم رو ضد حمله بودن گل به خودی که نبودن ;)
گل اول نانی به اسم دروازه بان ثبت شد :46:(O.G)

ربطی به تیمهای دیگه نداره! کلا آرسنالی ها هر دو سه بازی یه بار به خودشون گل میزنن:27:
مخصوصا این بازی با پورتو که داشتم دیوانه میشدم!

بی باک بی بال
19-02-2010, 14:44
یه ضرب المثل هست که می گه
幸運は、常に勇敢さ、個人
------------ (بخت همیشه با افراد شجاعست) ------------------
حکایت منچستر

*M!L4D*
19-02-2010, 14:47
گل اول نانی به اسم دروازه بان ثبت شد :46:(O.G)

به اسم نانی ثبت نشد ؟
در هر حال آلمونیا هم اثر نمی ذاشت اونور پارک بودش ...
2 گل دیگه هم زدیم ... بیخی ..
این گل آخری که آرسنال از پورتو خورد خیلی مسخره بود ...

beckham7
19-02-2010, 15:23

شانس میاریم تا وقتی شما معنی فوتبالو درک کنید

نمی دو نم این شانس کی میخاد ته بکشه
نباید هم بدونی اگه میدونستی که طرفدار ارسنال قابل ترحم نبودی
خداییش خیلی دلم بحالتون میسوزه اوغده ای شدید کی میخایید یه چیزی بشید الله علم
ما تیمی هستیم که تا حالا هیچوقت تماشگرا آخربازی استادیومو ترک نکردن هیچوقت وقتی باختیم دوربین تلویزیون رو چشم مربی زوم نکرد که اشکارو تو چشمم نشون بده و با احساسات طرفدار بازی کنه ...یا بهتر بگم مسخرش کنه یا بهتر.....
ما تا صد سال دیگه هم جامی نگیریم شما آرسنالی ها حالا حالاها باید دنبالمون بدویید

davy jones
19-02-2010, 18:00
من این بازی رو ندیدم
فکر کنم منظورتون بازی رفت دو تیم بود که دیابی زد تو گل خودشون و منچستر 2 بر 1 بازی رو برد.
تو بازی با پورتسموث هم 3 گل از 5 گل من یو ، گل به خودی بود. تو بازی با استون ویلا هم با یک گل به خودی بازیکنای استون ویلا، منچستر تونست از یک شکست فرار کنه و ...

البته من خودم طرفدار منچسترم ولی خداییش این تیم خیلی شانس داره.

beckham7
19-02-2010, 18:27
البته من خودم طرفدار منچسترم ولی خداییش این تیم خیلی شانس داره
نخیر شما طرفدار نیستید دوستدار منچسترید دوست عزیز
تیم اولت احتمال باید از ایران و لیگ درپیتش و تیمهای درپیتو و....باشه

VBYOFSKI
19-02-2010, 19:29
شانس میاریم تا وقتی شما معنی فوتبالو درک کنید

ما تیمی هستیم که تا حالا هیچوقت تماشگرا آخربازی استادیومو ترک نکردن هیچوقت وقتی باختیم دوربین تلویزیون رو چشم مربی زوم نکرد که اشکارو تو چشمم نشون بده و با احساسات طرفدار بازی کنه ...یا بهتر بگم مسخرش کنه یا بهتر.....
ما تا صد سال دیگه هم جامی نگیریم شما آرسنالی ها حالا حالاها باید دنبالمون بدویید

آقای محترم سعی کن درست حرف بزنی. طرفداره یه تیم دیگه ای دلیل نمیشه هر چی دلت میخواد به تیم دیگه و بازیکنا و مربیش بگی. مثلا منچستر فوتبال رو درک کرده......... اگه فوتبال منچستر (داور و شانس و گل بخودی) درک از فوتباله که باید این فوتبال رو بوسید گذاشت کنار. منچستر میاد تو زمین خودش دفاع میکنه بعد با گل به خودیه دیابی و دایوینگ رونی برنده میشه در حالی که پنالتی آرشاوین رو هم نگرفتن بعد میگی درک فوتبال.
اینطور که معلومه شما بیشتر از آرسنال عقده داری که اینجوری حرف میزنی، حقم داری همین آرسنال و ونگر سلطه منچستر و فرگی رو بهم زدن.

اگه آرسنال بره دسته 2 بازم به این افتخار میکن که تیمم قشنگ بازی میکنه. تیمم قهرمان نشده ولی باز افتخار میکم مثل منچستر یا بگیم شانسچتره داورتد فقط با بردن تیمهای کوچیک قهرمان نمیشه. (منپستر فصل پیش: 6 بازیه بزگ 1 برد)
منچستر حالا حالاها راه داره تا به سبک ونگربال آرسنال برسه اونم با این جوونا.

جالبه کسی از طرفدارام منطقی صحبت کنه میشه دوستداره منچستر.

منچستر تیم بزرگیه قبول ولی این دلیل نمیشه که به تیمه دیگه ای بی احترامی کنی، من با تمام نفرتی که از منچستر دارم تا الان بهش بی احترامی نکردم.

pouya_99999
19-02-2010, 19:49
آقای محترم سعی کن درست حرف بزنی. طرفداره یه تیم دیگه ای دلیل نمیشه هر چی دلت میخواد به تیم دیگه و بازیکنا و مربیش بگی. مثلا منچستر فوتبال رو درک کرده......... اگه فوتبال منچستر (داور و شانس و گل بخودی) درک از فوتباله که باید این فوتبال رو بوسید گذاشت کنار. منچستر میاد تو زمین خودش دفاع میکنه بعد با گل به خودیه دیابی و دایوینگ رونی برنده میشه در حالی که پنالتی آرشاوین رو هم نگرفتن بعد میگی درک فوتبال.
اینطور که معلومه شما بیشتر از آرسنال عقده داری که اینجوری حرف میزنی، حقم داری همین آرسنال و ونگر سلطه منچستر و فرگی رو بهم زدن.

اگه آرسنال بره دسته 2 بازم به این افتخار میکن که تیمم قشنگ بازی میکنه. تیمم قهرمان نشده ولی باز افتخار میکم مثل منچستر یا بگیم شانسچتره داورتد فقط با بردن تیمهای کوچیک قهرمان نمیشه. (منپستر فصل پیش: 6 بازیه بزگ 1 برد)
منچستر حالا حالاها راه داره تا به سبک ونگربال آرسنال برسه اونم با این جوونا.

جالبه کسی از طرفدارام منطقی صحبت کنه میشه دوستداره منچستر.

منچستر تیم بزرگیه قبول ولی این دلیل نمیشه که به تیمه دیگه ای بی احترامی کنی، من با تمام نفرتی که از منچستر دارم تا الان بهش بی احترامی نکردم.
سه سال پشت سر هم تو لیگ قهرمان شدن و سه سال پیاپی تو نیمه نهایی cl و دو فینال و یک قهرمانی در این جام تو این سه سال همه و همه ( داور و شانس و گل بخودی ) هستش ؟

Amin-Nasim
19-02-2010, 20:02
یه ضرب المثل هست که می گه
幸運は、常に勇敢さ、個人
------------ (بخت همیشه با افراد شجاعست) ------------------
حکایت منچستر

تائید می شود

شما هم درست صحبت کن

VBYOFSKI
19-02-2010, 21:01
سه سال پشت سر هم تو لیگ قهرمان شدن و سه سال پیاپی تو نیمه نهایی cl و دو فینال و یک قهرمانی در این جام تو این سه سال همه و همه ( داور و شانس و گل بخودی ) هستش ؟

تو اون پستمم گفتم منپستر تیمه بزرگیه تو این شکی نیست.
ولی در این 3 مورد کم از این چیزا نداره نمونش هین فصل. ولی نمیخوام غیر منطقی صحبت کنم بعضی اوقات واقعا زیبا بازی میکنه ام خداییش اون 3 تارم کم نداره.

pouya_99999
19-02-2010, 21:12
ولی در این 3 مورد کم از این چیزا نداره نمونش هین فصل. ولی نمیخوام غیر منطقی صحبت کنم بعضی اوقات واقعا زیبا بازی میکنه ام خداییش اون 3 تارم کم نداره.
شاید توی اون بازی هایی که تلویزیون پخش کرده این سه مورد نمود یدا کرده وگرنه این فصل توی یک مقطع همه ی دفاع های تیم مصدوم بودند و با سیستم 352 بازی می کردیم و کریک و فلچر دفاع وسط بودن و از این بد شانسی ها هم کم نداشتیم .
گل بخودی ها رو هم ببیند همیشه اگر اون دفاع یا دروازبان گل بخودی نزده بود یکی از اعضای تیم آماده بوده تا توپ رو گل کنه . غیر از اون گل دیابی که دیگه تقصیر ما نبود . داوری هم برای همه تیم ها هستش و مختص ما نیست .

VBYOFSKI
19-02-2010, 22:32
شاید توی اون بازی هایی که تلویزیون پخش کرده این سه مورد نمود یدا کرده وگرنه این فصل توی یک مقطع همه ی دفاع های تیم مصدوم بودند و با سیستم 352 بازی می کردیم و کریک و فلچر دفاع وسط بودن و از این بد شانسی ها هم کم نداشتیم .
گل بخودی ها رو هم ببیند همیشه اگر اون دفاع یا دروازبان گل بخودی نزده بود یکی از اعضای تیم آماده بوده تا توپ رو گل کنه . غیر از اون گل دیابی که دیگه تقصیر ما نبود . داوری هم برای همه تیم ها هستش و مختص ما نیست .

حرفاتو قبول دارم.
اگه رو داوری زیاد مانور میدم شاید به خاطره اینه که آرسنال بد شانسترین تیم از نظر داوریه و این قضیه منچستر واسم بیشتر جلب توجه میکنه.

VBYOFSKI
19-02-2010, 22:32

حرفاتو قبول دارم.
اگه رو داوری زیاد مانور میدم شاید به خاطره اینه که آرسنال بد شانسترین تیم از نظر داوریه و این قضیه منچستر واسم بیشتر جلب توجه میکنه.

pouya_99999
19-02-2010, 22:39
حرفاتو قبول دارم.
خب خداروشکر به تفاهم رسیدیم . اگر هر دو طرف بحث ، بحث منطقی بکنن آدم بالاخره به یک نتیجه ای میرسه .

درسته داوری خیلی به ضرر تیم آرسنال بوده مخصوصا بازی با پورتو که به اوجش رسید .

راستی کدوم قضیه منچستر ؟

Zhangooler
20-02-2010, 00:59
از بحث ها که بگذریم باید بگم که منچستر تیمی بر پایه رونی و فرگوسن هستش که اگر این دو تا نباشن دیگه منچستری هم نیست...همونطوری که قبلا اثبات شده به همه.
دوما هم باید بگم که زور زیاد هر تیمی به باخت در مقابل بارسا منتهی میشه...حالا چه منچستر بیاد بالا چه شانسچستر یا هر تیمه دیگه ای!
(کاملا نظر اختصاصیم بود.بحث هم ندارم...)
موفق باشین

pcforlife
20-02-2010, 01:28
از بحث ها که بگذریم باید بگم که منچستر تیمی بر پایه رونی و فرگوسن هستش که اگر این دو تا نباشن دیگه منچستری هم نیست...همونطوری که قبلا اثبات شده به همه.
با تمام احترامی که به این دوستمون قائلم، ولی باید بگم که این قسمت نقل قول شده یکی از کلیشه ای ترین جملاتی بود که تا به حال خونده بودم!!:27: و واقعا معلوم نیست که این نوع نظرات بر چه مبنایی توسط بعضی دوستان مطرح میشه...!:18::31:
بعد واسم جالبه که اسم تاپیک کلا مربوطه به تیم های منچستر و میلان... اما دوستان طرفدار بارسا میان کری میخونن... آخه عزیزان... دیگه از قرعه شما راحتر هم میشد به تیمه دیگه ای بخوره...!:27: ایشالا سه شنبه بازیتون رو مقابل تیم دهم بوندس لیگا میبینیم...:31: امیدوارم تو ورزشگاه اونا اشتوتگارت رو ببرین، بلکه یه خورده از فشار و استرستون و... کاسته بشه..!:27:
قربون همتون:11:
یاعلی

VBYOFSKI
20-02-2010, 02:43
خب خداروشکر به تفاهم رسیدیم . اگر هر دو طرف بحث ، بحث منطقی بکنن آدم بالاخره به یک نتیجه ای میرسه .

آره. اگه درست بحث شه هیچ مشکلی پیش نمیاد ولی اون دوستمون بدجور بی احترامی کرد، به خاطره همین منم تند جواب دادم.
حتی اگه تیم طرف مقابل تیمی مثل برنلی باشه بازم نباید بهش بی احترامی کرد چون اون طرف عاشق تیمشه. (عجب شعاری دادم :D)

راستی کدوم قضیه منچستر ؟

منظورم رو کل اون جمله این بود که شاید به خاطره نا داوریهایی که واسه آرسنال شده این قضیه داوری بیشتر ت چشم میزنه، واسه همین هی بحثش میاد وسط.

beckham7
20-02-2010, 11:52
منچستر حالا حالاها راه داره تا به سبک ونگربال آرسنال برسه اونم با این جوونا

اول از همه اگه از قدیم الایام فوتبال نگا میکردی و طرفدار آرسنال نبودی متوجه میشدید که سبکی که شما و دیگر آرسنالی ها الان ازش دم میزنید و میگید فوتبال منچستر کثیف و ما قشنگ بازی میکنیم حتی اگه ببازیم سبکی که منچستر قبل از سال 2000بازی میکرد اگه بازیهای اون زمان رو دیدید سل 95تا 99

اگه آرسنال بره دسته 2 بازم به این افتخار میکن که تیمم قشنگ بازی میکنه
خودتون هم میدونید این حرفا جام وافتخار براتون نمیشه و واسه همین که ارسنال هیچوقت هیچی نمیشه چرا نمیتونید ستاره هاتونو نگه دارید ؟چرا اول فصل خوب شروع می کنید و اخرش...؟چرا بازیکنای اصلی تمیتون تو این دو سه ساله مثلا فابرگاس یا فن پرسی خیلی راحت حرف از رفتن به بارسا یا رئال میزنن ؟ انگار نه انگار الان تو ارسنالن یه جوری میگن که کسی نندونه فک میکنه ارسنال در پورتس موثه! اگه بخاطر داشته باشید همون سالی که قهرمان شدید فکر کنم 2002-2003 بود کلی بازیکن با تجربه داشتید آنری - ویرا- لمان- لیونبرگ-کول-کمپل-و..... حالا هی بگید ما قشنگ بازی می کنیم !ما جونیم !ما بدشانسیم !اون تیم شانس میاره! اون تیم پول داره! بهرحال بخایید یه چیزی بشید باید باید از منچستر و فرگوسن کبیر درس بگیرید منظورم اقای ونگره.
با تمام این حرفا بازم خود دانید میدونم که کم نمی یارید نه شما نه هیچکدوم از طرفدارهای ارسنال طرفدارهای که تو زمانی طرفدار آرسنال شده که هم قشنگ بازی میکرد و هم قشنگ نتیجه می گرفت اما فوتبال به روز و هر روز یه سبک جدید رو می طلبه حتی گاهی با بد بازی کرد و نتیجه گرفت تا طرفدار از تیم زده نشه تا بازیکنها قدر تیمشون رو بدونن وقتی یادم میاد گالاس که یه دفاع بود از چلسی اومد ارسنال شماره 10رو بهش دادن بعلاوه بازوبند کاپیتانی فک میکنم ارسنال واقعا همون پورتس موث بود که گالاس از یه تیم خیلی معروفتر و قویتر اومد و هم بازوبند رو گرفت(نکه ارسنال بازیکن نداشت)هم شماره10 رو
حرف برای گفتن زیاده این حرفا هم همش منطقی بود (راجع به رونالدو هم چیزی نمیخاد بگید که یه جواب بچه گونه است حرف واسه گفتن زیاده تیم ما مشکل نداره اینا مشکلات تیم شماست)

من نمیخام تیمی که در سطح ما نیست بزور خودشو به ما بچسبونه
ما با چلسی رقابت می کنیم نه شما (طرفدارهای ارسنال باید با تاتنهام و استون ویلا و تمام تیمهای دیگه ای که یه فصل خوبن و یه فصل بد بحث نکن نه با منچستر که سمبل ثباته)
یه نگاه به ترکیب چلسی و ستاره هاش بندازید یه نگا به بازیکنهای ماهم بندازید مثل برون که حقش لیگ درپیت ایرانم نیست یا اندرسون یا دروازبانهای ذخیرمون که نصف فصلو باهاشون طی کردیم یا گری نویل که هیچوقت بازیکن نشد بجز رونی و فن در سار و ویددیچ و فردیناند و اورا (گیگز و اسکولز هم پا به سن گذاشتن) بقیه بازیکنهای ما متوسط و بعضی شون خیلی ضعیفن تنها عامل نتیجه گرفتن ما سر الکس فرگوسون کسی که من بهش میگم دانشمند فوتبال این منچستر قابل احترامه
تا بعد.....

beckham7
20-02-2010, 12:04
دوما هم باید بگم که زور زیاد هر تیمی به باخت در مقابل بارسا منتهی میشه...حالا چه منچستر بیاد بالا چه شانسچستر یا هر تیمه دیگه ای!
موفق باشین
شما تکلیفتو روشن کن طرفدار کجایی؟!!تازه 10سال بعدش بیا بحث کن
(غیرتمند میلانی بارسلون شاید ارسنال و...)
به تیمم افتخار میکنم چون تمام طرفدارهای تیمهای دیگه اونقدری که از باختش خوشحال میشن از برد تیم خودشون خوشحال نمیشن تیم منم که باخت تو کارش نیست همش بیچاره ها ضد حال می خورن

VBYOFSKI
20-02-2010, 13:49
همین چند دقیقه پیش کلی نوشتم (با لحن آروم و منطقی) ولی برقمون قطع و وصل شد:41: و همش پرید.
شاید شب دوباره بنویشم و شایدم دیگه ننویسم. ولی با بعضی حرفات موافقم و بعضیها نه بعضیاش منطقیه و بعضیاش متعصبانه.....

beckham7
20-02-2010, 16:31
بنویس
میدونم بعضی از حرفام از روی تعصبه کاریش نمیشه کرد چون با منچستر زندگی میکنم و شما هم بعضی واقعیتها رو قبول کنید و اینقدر نگید شانس این خودش یه توهینه من هم سعی میکنم کمتر تعصب بخرج بدم و منطقی پیش بریم

jetfire72
20-02-2010, 18:48
حق میلان نبود گل شانسی تر از اون دیگه نمیشه
اسکول (scholes ) این پاش به اون پاش میگه زکی

majid_potter7
20-02-2010, 20:41
موفق باشین
بر پایه رونی و فرگوسن؟؟؟قبل از رفتن رونالدو هم همینو میگفتین که اگه بره تیم میپاشه...:27:دیدیم ....
چرا 2 سال پیش که اسکولز از 35 متری گذاشت تو دروازتون به باخت مقابل بارسا:27: منتهی نشد؟؟

آرش-19
20-02-2010, 20:50
به به گودیسون پارک امروز قتلگاه منچستر شد ! امروز منچستر بازی رو به اورتون 3-1 واگذار کرد.

majid_potter7
20-02-2010, 20:52

ولی این حرف با این حرفت که میگی منچستر شانسی کار میکنه در تناقضه...10 تا جام قهرمانی تو 23 سال شانسه آخه؟؟
زیر حرفت نزن..اینکه میگی منچستر شانسی میبره واقعا بی منطقیه...حد اقل مثل بارسا با نامردی و به زور یوفا نمیاد فینال...بازی پارسال با چلسی رو میگم...

Amin-Nasim
20-02-2010, 21:03
منچستر باخت :31: منچستر باخت :31:

beckham7
21-02-2010, 16:18
بخند جونم بخند خنده بر هر درد بی درمان دواست:8:
گفتم به همین تیمم افتخار میکنم چون اونقدری که شما از باختش خوشحال میشید از برد تیم خودتون خوشحال نمیشید :10:پس ما هم از خند های شما احساس غرور میکنیم :5:
اما این خنده های 1%اون حرص هایی که بهتون میدیم نمیشه حواستون باشه سکته نزنید
یه توصیه هم بهتون میکنم چون پیشگیری بهتر از درمانه ((تیم خودتونو بچسبید)) که سالی صد بار حرص نخورید و جاش فقط ده بار بخندید

Amin-Nasim
21-02-2010, 19:38
بخند جونم بخند خنده بر هر درد بی درمان دواست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif
گفتم به همین تیمم افتخار میکنم چون اونقدری که شما از باختش خوشحال میشید از برد تیم خودتون خوشحال نمیشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gifپس ما هم از خند های شما احساس غرور میکنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif
اما این خنده های 1%اون حرص هایی که بهتون میدیم نمیشه حواستون باشه سکته نزنید
یه توصیه هم بهتون میکنم چون پیشگیری بهتر از درمانه ((تیم خودتونو بچسبید)) که سالی صد بار حرص نخورید و جاش فقط ده بار بخندید

معلوم که از باخت منچستر خوشحالم چون طرفدار چلسی هستم
اونم صفت سخت
فعلا هم چلسی اوله شما حرص بخور :31:

nw_nk
21-02-2010, 21:05
ستاره سابق باشگاه روسونری معتقد است که این تیم تنها به لطف معجزه می تواند از سد یونایتد عبور کرده و به مرحله بعدی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا صعود کند.

سایت گل - زونیمیر بوبان، ستاره سابق باشگاه میلان با بدبینی تمام به دیدار برگشت روسونری مقابل یونایتد در اولدترافورد می نگرد. این دیدار روز دهم ماه مارس در حالی برگزار خواهد شد که دیدار رفت این دو تیم در ورزشگاه سن سیرو با برتری 2-3 شیاطین سرخ پایان یافته بود.

بوبان در گفتگو با گاتزتا دلوسپورت در این رابطه گفت:« میلان تنها با یک معجزه می تواند رهسپار دور بعدی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا شود.»

میلانی ها در دیدار رفت مرحله یک هشتم پایانی شان مقابل یونایتد در ابتدا با گل رونالدینیو از حریفشان پیش افتادند ولی در نهایت با دو گل وین رونی و پل اسکولز، دیگر گل دوم میلان که توسط سیدورف از راه رسید نیز نتوانست کار را به تساوی بکشاند.

بوبان در ادامه صحبتهایش گفت:« میلان در نیمه اول فرصتهای متعددی را از دست داد. جدا از حذف احتمالی میلان از رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا باید به این نکته اشاره کرد که لئوناردو، مربی این تیم، هویت تاکتیکی خوبی به میلان داده است و این می تواند باعث شود تا روسونری رقابتهای این فصل را در رده دوم یا سوم جدول سری آ به پایان برد.»

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2010/2/21

beckham7
21-02-2010, 23:41
معلوم که از باخت منچستر خوشحالم چون طرفدار چلسی هستم
اونم صفت سخت
فعلا هم چلسی اوله شما حرص بخور :31:
عزیز من بنده اصلا شما طرفدارای تازه بدوران رسیده رو که تازه دیروز طرفدار چلسی شدید قبول ندارم شما حالا حالاها جا دارید واسه اینم که کم نیاری حرف تکراری نزن نگو که من از زمان زولا و .....طرفد ارش بودم که فقط باعث خنده میشه:31:
ما اغنا شدیم از بس جام بردیم چرا حرص بخوریم جواب همین قدر بسه ارزششو نداره

pcforlife
22-02-2010, 00:17
خوبه حالا ما هفته 26 نیومدیم بگبم چلسی باخت! اون هم به همین اورتون...!:27:
تازه این باختا یه بخشی از فوتباله... اگه منچستر همیشه می برد که این همه طرفدار نداشت... ما به اورتونی باختیم که تیم هشتم جزیرس... بعد بارسلونا هفته پیش اومد به اتلتیکو مادریدی باخت که تیم 13 جدول بود... بعد اون باخت هم هیچکس مثل بالا پایین نپرید که آی بارسا باخت... چون هر کی هوادار یه تیم مطرح اروپاییه میدونه این نوع باختا طبیعیه و این مدل خوشحالی ها و متلک ها، مشابه اصطلاح.... بیخیال... بگم ناراحت میشی... خوبیت نداره:31:....خلاصه اینکه حرفه ای نیست!!!:21:
ضمنا تو همین لیگ دوزاریه خودمون تیم دوم سوم با وجود اختلاف امتیاز 6 و 9 امتیازی با صدر جدول، امید به قهرمانی دارن تو لیگی که 34 هفته هستش و 27 هفتش گذشته...
بعد تو لیگ برتر 38 هفته ای که 27 هفتش گذشته، و اختلاف امتیازی تیم اول و دوم 1 امتیازه، اینقدر خوشحالی و اسمایل خنده زیاد جالب نیست...:13: (واسه این میگم یک امتیاز ما از اول فصل 3 امتیاز قطعی که از چلسی تو اولدترفورد گرفتیم رو گذاشتیم کنار:27:...)

Layken
22-02-2010, 01:19
کاش اصلا هر دوتاشون می باختن...اصلا بمب اتم می افتاد همشون نفله میشدن.:31:
فقط به خاطر بکهام بود که یه کوچولو تحمل کردیم نگاه کردیم بازیو...
بازی خوبی بود...

davy jones
22-02-2010, 09:33
کاش اصلا هر دوتاشون می باختن...اصلا بمب اتم می افتاد همشون نفله میشدن.:31:
فقط به خاطر بکهام بود که یه کوچولو تحمل کردیم نگاه کردیم بازیو...
بازی خوبی بود...

این چه حرفیه که میزنی؟ معلومه که بازی خوبی بود. جدا از نتیجه بازی، یکی از مهیج ترین و آموزنده ترین فوتبالهایی بود که دیده بودم.

بی باک بی بال
22-02-2010, 09:33
عزیز من بنده اصلا شما طرفدارای تازه بدوران رسیده رو که تازه دیروز طرفدار چلسی شدید قبول ندارم شما حالا حالاها جا دارید واسه اینم که کم نیاری حرف تکراری نزن نگو که من از زمان زولا و .....طرفد ارش بودم که فقط باعث خنده میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
ببخشد حاجی اقا شما چند سالته خوش چندومی که این هم :31:

D r i v e r
22-02-2010, 12:30
اول از همه اگه از قدیم الایام فوتبال نگا میکردی و طرفدار آرسنال نبودی متوجه میشدید که سبکی که شما و دیگر آرسنالی ها الان ازش دم میزنید و میگید فوتبال منچستر کثیف و ما قشنگ بازی میکنیم حتی اگه ببازیم سبکی که منچستر قبل از سال 2000بازی میکرد اگه بازیهای اون زمان رو دیدید سل 95تا 99

خودتون هم میدونید این حرفا جام وافتخار براتون نمیشه و واسه همین که ارسنال هیچوقت هیچی نمیشه چرا نمیتونید ستاره هاتونو نگه دارید ؟چرا اول فصل خوب شروع می کنید و اخرش...؟چرا بازیکنای اصلی تمیتون تو این دو سه ساله مثلا فابرگاس یا فن پرسی خیلی راحت حرف از رفتن به بارسا یا رئال میزنن ؟ انگار نه انگار الان تو ارسنالن یه جوری میگن که کسی نندونه فک میکنه ارسنال در پورتس موثه! اگه بخاطر داشته باشید همون سالی که قهرمان شدید فکر کنم 2002-2003 بود کلی بازیکن با تجربه داشتید آنری - ویرا- لمان- لیونبرگ-کول-کمپل-و..... حالا هی بگید ما قشنگ بازی می کنیم !ما جونیم !ما بدشانسیم !اون تیم شانس میاره! اون تیم پول داره! بهرحال بخایید یه چیزی بشید باید باید از منچستر و فرگوسن کبیر درس بگیرید منظورم اقای ونگره.
با تمام این حرفا بازم خود دانید میدونم که کم نمی یارید نه شما نه هیچکدوم از طرفدارهای ارسنال طرفدارهای که تو زمانی طرفدار آرسنال شده که هم قشنگ بازی میکرد و هم قشنگ نتیجه می گرفت اما فوتبال به روز و هر روز یه سبک جدید رو می طلبه حتی گاهی با بد بازی کرد و نتیجه گرفت تا طرفدار از تیم زده نشه تا بازیکنها قدر تیمشون رو بدونن وقتی یادم میاد گالاس که یه دفاع بود از چلسی اومد ارسنال شماره 10رو بهش دادن بعلاوه بازوبند کاپیتانی فک میکنم ارسنال واقعا همون پورتس موث بود که گالاس از یه تیم خیلی معروفتر و قویتر اومد و هم بازوبند رو گرفت(نکه ارسنال بازیکن نداشت)هم شماره10 رو
حرف برای گفتن زیاده این حرفا هم همش منطقی بود (راجع به رونالدو هم چیزی نمیخاد بگید که یه جواب بچه گونه است حرف واسه گفتن زیاده تیم ما مشکل نداره اینا مشکلات تیم شماست)

من نمیخام تیمی که در سطح ما نیست بزور خودشو به ما بچسبونه
ما با چلسی رقابت می کنیم نه شما (طرفدارهای ارسنال باید با تاتنهام و استون ویلا و تمام تیمهای دیگه ای که یه فصل خوبن و یه فصل بد بحث نکن نه با منچستر که سمبل ثباته)
یه نگاه به ترکیب چلسی و ستاره هاش بندازید یه نگا به بازیکنهای ماهم بندازید مثل برون که حقش لیگ درپیت ایرانم نیست یا اندرسون یا دروازبانهای ذخیرمون که نصف فصلو باهاشون طی کردیم یا گری نویل که هیچوقت بازیکن نشد بجز رونی و فن در سار و ویددیچ و فردیناند و اورا (گیگز و اسکولز هم پا به سن گذاشتن) بقیه بازیکنهای ما متوسط و بعضی شون خیلی ضعیفن تنها عامل نتیجه گرفتن ما سر الکس فرگوسون کسی که من بهش میگم دانشمند فوتبال این منچستر قابل احترامه
تا بعد.....
آرسنٍ 13 ستاه توی آرسناله
چیزی حول و حوش 1997 پس بحث قبل 2000 رو نکن
کارنامه ونگر کاملا مشخصه
منچستر سمبل ثباته؟
الکی نمیشه حرف زد
آرسنال 10 سال پیاپی هست که به لیگ قهرمانان صعود میکنه و از گروه خودش بالا میره
منچستر تونسته همچین کاری بکنه؟
یه تیم دیگه بود که همچین کاری تونسته بود انجام بده
رکورد 49 بازی بدون باخت چی؟
اتفاقا تیم شما آخر مشکلاته!
اوضاع مالی باشگاه منچستر رو نگاه کنید و اوضاع مالی باشگاه آرسنال رو
آرسنال در هر بازی تقریبا ورزشگاه خانگشی پر بوده
فعلا هم داری زیادی کری میخونی
فاصلتون 2 امتیاز بیشتر نیست و آخر فصل معلوم میشه کی بالای جدول وای میسته
حتی برای دومی!
اگه فرگی برای تو دانشمند فوتباله
آرسن برای من خدای فوتبال و مربی گریه
الانم بحث بین من و شما فیاده نداره
نه شما در جایگاهی هستی که آرسنال و آرسن ونگر رو نقد کنیم نه من در چنین جایگاهی هستم
هرکی میخواد از آرسنال بره
منچستر سیتی با این همه خرجی که کرد به کجا رسید؟
ولی آرسنال چی؟
آرسنال تازه 2 هفتست صاحب مهاجم شده
اونم چه مهاجمی!
مهاجمی که تازه از بند مصدومیت رها شده
قبلش از هافبک هجومی استفاده میکرد!آرشاوین)

pcforlife
22-02-2010, 14:29
منچستر سمبل ثباته؟
الکی نمیشه حرف زد
آخه خدا وکیلی بیا دلایلی که با اونا میخوای ثابت کنی آرسنال و ونجر مظهر ثباته رو نگاه کن ببین آیا دلایلت خنده دار نیست؟

آرسنال 10 سال پیاپی هست که به لیگ قهرمانان صعود میکنه و از گروه خودش بالا میره
منچستر تونسته همچین کاری بکنه؟
یه تیم دیگه بود که همچین کاری تونسته بود انجام بده
رکورد 49 بازی بدون باخت چی؟
اتفاقا تیم شما آخر مشکلاته!
اوضاع مالی باشگاه منچستر رو نگاه کنید و اوضاع مالی باشگاه آرسنال رو
آرسنال در هر بازی تقریبا ورزشگاه خانگشی پر بوده
فعلا هم داری زیادی کری میخونی
فاصلتون 2 امتیاز بیشتر نیست و آخر فصل معلوم میشه کی بالای جدول وای میسته
حالا به دلایلی که من میگم نگاه کن:
گفتی از سال 2000 به اینور رو مد نظر قرار بدم... من هم قبول میکنم....
در ده سال اخیر (به غیر از امسال) منچستر 5 بار قهرمان لیگ برتر شده ولی ارسنال 2 بار که آخرین جام لیگ برتری منچستر بر میگرده به فصل قبل و آخرین جام آرسنال برمیگرده به 6 سال پیش....
توی جام اتحادیه منچستر تو دهه اخیر 2 بار قهرمان شده اما ونجر هنوز نتونسته تو 14 سال حضورش تو آرسنال این جام رو بگیره...
آرسنال فقط تونسته همه سرمایه گزاریشو تو دهه اخیر بزاره رو جام حذفی که اون 3 بار قهرمان شده و یونایتد یک بار و اگر سال 2005 که منچستر آرسنال فینال رو برگذار کردن ضربات پنالتی رو ما می بردیم، الان تو قضیه هم جلو نبودید....

تو کامیونی شیلد هم که ما 3 بار و شما دوبار قهرمان شدید...(هر چند من خودم اصلا کامیونی شیلد رو به عنوان فنجون هم قبول ندارم چه برسه به جام)

اما تو لیگ قهرمانان: منچستر تو 10 سال اخیر 2 بار به فینال رسیده و یک بارش رو قهرمان شده. دو بار هم تا نیمه نهایی اومده و حذف شده یعنی دو نه دوره اخیر 4 بار بین 4 تیم برتر اروپا بوده.
ولی آرسنال فقط یک بار به فینال رسیده و قهرمان نشده و یک بار هم در نیمه نهایی (دوره قبل) توسط منچستر حذف شده یعنی دو بار بین 4 تیم برتر اروپا از نه دوره...

حالا ما جام بین قاره ای منچستر و جام باشگاه های جهان رو حساب نمی کنیم...

راجع به سبقه دو تا مربی هم تو تیمشون که چند سال مربی گری کردند و مجموعا چقدر افتخارات دارن حرف نمی زنم...
حالا شما بیا بگو ما رکورد داریم که 49 بازی نباختیم.... خوب اگه نباختید چرا قهرمان نشدید؟ یا بیا بگو تیم ما با جوون بودنش پولداره و شما مشکلات مالی دارید... خوب اگه شرایط شما بیسته چرا باز 2 امتیاز از ما کمتر دارید؟
من یه چیزی هم راجع به مشکلات مالی منچستر بگم... منچستریونایتد به واسطه بدهکاری که گلیزر ها در سرمایه گذاری هاشون آوردند این بدهکاری ها رو درست کردند، اما از نظر درآمد (Income) منچستر تو چند سال اخیر همیشه بین 5 تیم اول دنیا بوده و البته از آرسنال هم بالاتر بوده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اون جمله ای هم که بولد کردم آخر خنده بود!:27:
در پایان من خودم همه حرف های beckham7 رو قبول ندارم ولی انصافا شما هم بدون دلیل و مدرک و تو مایه های منیجر های و صاحب باشگاه های لیگ خودمون حرف میزنید... من خودم هم چلسی و هم آرسنال رو به عنوان تیم های بزرگ جزیره قبول دارم ولی اگه یه نفر بیاد منچستر رو، رو هوا مورد نقد قرار بده، قطعا جوابش رو میدم!:31:
قریون همتون:11:
یاعلی

beckham7
22-02-2010, 16:08
جک 2010 آرسنال سمبل ثباته:31::31:
ای خدا مردم از خنده دادش کوچیکه منم به این حرف می خنده
شما اگه جای ما بودید چیکار می کردید ....
پر بودن ورزشگاهی که اخر بازیها خالی میشه صعود جز چهار تیم لیگ قهرمانان و هیچی نشدن اینم اضافش کن ثبات در زدن گل بخودی و... واقعا چه آماری!!؟؟:31: ادله تون واسه اثبات ثبات تیمتون خیلی با حال بود

nw_nk
22-02-2010, 17:27
بحث, خارج از موضوع هست!

majid_potter7
22-02-2010, 22:01
فقط در مورد پر بودن ورزشگاه ها بگم که این منچستر بود که 2 فصل پیش میانگین تماشاگراش از ظرفیت ورزشگاه بیشتر بود...ادعا میکنی..راس میگین یه کاری نکنین که تماشاگراتون ورزشاهتونو ترک کنن....
بازی با میلان رو هفته بعد نشون میده...؟به نظر من میلان بازم شالنس بالایی داره..اصلا بعید نیس که بره بالا..همیشه گربه سیاه من یو بوده...ولی زنده باد من یو....:40:

beckham7
23-02-2010, 10:44
مطمن باش برد باماست الان میلان کاکایی نداره رونالدینیو هم سر فرم سر فرم باشه تنها کاری از پیش نمی بره
واقعا به گفته صدر چه کسی فکر میکنه میلان میتونه یه مرحله بعد بره؟؟؟

MORINIO
23-02-2010, 14:17
عزیز من بنده اصلا شما طرفدارای تازه بدوران رسیده رو که تازه دیروز طرفدار چلسی شدید قبول ندارم شما حالا حالاها جا دارید واسه اینم که کم نیاری حرف تکراری نزن نگو که من از زمان زولا و .....طرفد ارش بودم که فقط باعث خنده میشه:31:

خوبه حالا ما هفته 26 نیومدیم بگبم چلسی باخت! اون هم به همین اورتون...!:27:
تازه این باختا یه بخشی از فوتباله... اگه منچستر همیشه می برد که این همه طرفدار نداشت... ما به اورتونی باختیم که تیم هشتم جزیرس... بعد بارسلونا هفته پیش اومد به اتلتیکو مادریدی باخت که تیم 13 جدول بود... بعد اون باخت هم هیچکس مثل بالا پایین نپرید که آی بارسا باخت... چون هر کی هوادار یه تیم مطرح اروپاییه میدونه این نوع باختا طبیعیه و این مدل خوشحالی ها و متلک ها، مشابه اصطلاح.... بیخیال... بگم ناراحت میشی... خوبیت نداره:31:....خلاصه اینکه حرفه ای نیست!!!:21:
ضمنا تو همین لیگ دوزاریه خودمون تیم دوم سوم با وجود اختلاف امتیاز 6 و 9 امتیازی با صدر جدول، امید به قهرمانی دارن تو لیگی که 34 هفته هستش و 27 هفتش گذشته...
بعد تو لیگ برتر 38 هفته ای که 27 هفتش گذشته، و اختلاف امتیازی تیم اول و دوم 1 امتیازه، اینقدر خوشحالی و اسمایل خنده زیاد جالب نیست...:13: (واسه این میگم یک امتیاز ما از اول فصل 3 امتیاز قطعی که از چلسی تو اولدترفورد گرفتیم رو گذاشتیم کنار:27:...)

بابا حالا شما هم زیاد گیر ندین به اون رفیقمون ... منم طرفدار چلسیم و تعصب چشمامو کور نکرده!( مثه اون کسی که اون مقاله 5 دلیل واسه برتری اینتر بر چلسی رو نوشته!)

به نظر من دو تیم چلسی و منچستر حالا حالا جا واسه امتیاز دادن تو لیگ دارن و به نظر من قهرمانی تو یکی دو هفته آخر معلوم میشه ...

ولی به نظر من زیادی خوش بینانه اون سه امتیاز بازی معروف رو واسه خودتون میدونی:21: