PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیدا کردن لینک رپیدشیر

p_samimi
17-02-2010, 00:41
سلام .
دوستان کسی نرم افزاری میشناسه که بهش مثلا یک آدرس سایت بدی و یا مثلا یک آدرس بلاگ و بره تمام لینک های رپیدشیر رو در بیاره؟

البته باید اضافه کنم همون طور که میدونید داخل سایت ها همیشه لینک های رپید رو به صورت لینک قرار نمیدن و بیشتر به صورت txt هست .

چون میشه در حالت لینک بودن با نرم افزارهای دانلود منیجر مثل IDM یک کارایی کرد.
ولی من به دنبال نرم افزاری میگردم که بتونه اون لینک TXT رو هم دربیاره.

---------- Post added at 12:41 AM ---------- Previous post was at 12:37 AM ----------

البته اگه بتونه جز رپید دیگر لینک های رو مثل Megaupload,.... پیدا کنه که محشر میشه.:31:

sajad-tnt
17-02-2010, 11:15
این سایت میتونه بدردت بخوره.
rapidlibrary.com
:8::5:

rbg
07-05-2010, 23:48
با سلام

توی این آدرس زیر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یک Add on فوق العاده عالی از فایر فاکس وجود داره که بنده استفاده می کنم و برای هر صفحه ( و نه تمامی یک سایت ] خودش به طور اتوماتیک و بدون هیچ کار اضافه ای تمامی لینک های رپید شیر رو تشخیص میده و شما فقط کافیه که روی آیکون Add on که در گوش پایین سمت راست قرار میگیره راست کلیک کنید و گزینه link checker رو انتخاب کنید ، حالا بلافاصله همه لینک های رپیدشیر رو بررسی میکنه و روی اونهایی که منقضی شدند خط میکشه!!!! بعدش با راست کلیک مجدد میتونین همه لینک ها رو مستقیما به کلیپ برد بفرستین یا اینکه توی یک فایل تکست ذخیره کنین .
برای گرفتن لینک های یک سایت ، بنده یک جستجویی توی اینترنت کردم و چند تا نرم افزاری که پیدا شد ، زیاد خوش دست نبود و خوش دست هاشم کرک می خواست که حقیقتش فرصت جستجو برای کرک رو نکردم (اگه فرصت دارین خودتون یک جستجویی توی اینترنت بکنین ، شاید بهتر از این هم پیدا شد.)

موفق باشید