PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار مديريت تمامي قسمت هاي ويندوز

mohammad hamed
17-02-2005, 09:20
نرم افزاري ميخوام تا بتونم روي تمامي قسمت هاي جز ءي ويندوز مديريت كنم ويا بتوانم ان را ديسيبل كنم
مثل برنامه يTweak Now ,Norton System Works 2005
با ويژگي پسورد گذاري روي قسمت ورودي ويندوز
در ضمن اي ويژگي هم براي من مهم است كه بتوان از نصب برنامه ها جلو گيري كرد
با تشكر
منتظر هستم

NabiKAZ
18-02-2005, 23:03
سلام
من تازه اومدم اينجا .
يه سوال كردم بودم در تاپيك همسايه . لينك نرم افزار install shield رو ميخواستم. از ديروز فقط 4 نفر تاپيك رو باز كردند ! ديدم تاپيك شما هم در كنار تاپيك منه با 4 تا بازديد . گفتم رسم همسايگي رو بجا بيارم و يه سركي بكشم . :wink:

در مورد سوالتون نرم افزار WinBoost رو پيشنهاد ميدم. كه همه قسمتهاي ويندوز رو ميتونيد تغيير بديد و يا غير فعال كنيد . برنامه بسيار قويي است.
در مورد پسورد گزاري روي ورودي ويندوز به كنترل پانل و بخش acount مراجعه كنيد.
در مورد جلوگيري از نصب برنامه ها هم كافيه در همون بخشي كه ذكر شد . يه يوزر با دسترسي limited ايجاد كنيد . با اين يوزر وقتي وارد ويندوز ميشيد دسترسي تون محدوده و برنامه اي نميتونيد نصب كنيد.

يكي هم به فكر تاپيك همسايه باشه (لينك دون لود اينستال شيلد!)
موفق باشيد
نبي

Nesta
19-02-2005, 05:09
لام
من یک برنامه دارم که تقریبا کل ویندوز دستت میافته به نظر من آچار فرانسه هست اسمش هم tuneup utility 2004

mohammad hamed
19-02-2005, 09:23
سلام با تشكر از همسايه ي عزيز
اين ويژگي به اين طريق باشد كه با همين يوزر از نصب برنامه جلوگيري كند (با خواستن پسورد)
در ضمن ايا ورودي برنامه پسورد داره يا نه :?:
با تشكر
منتظر هستم

NabiKAZ
20-02-2005, 04:10
خواهش ميكنم . ..
به طور كلي نميدونم چطور ميشه از نصب برنامه ها جلوگري كرد ولي اگر برنامه خاصي مد نظرته ميتوني روي فايل ستاپش پسورد بزاري.
در مورد ورودي برنامه هم كه گفتي پسورد داره يا نه .. اگر منظورتون سريال نامبره . كه بله . و بايد كركش رو گير بياري

ممنون
نبي

Sina
20-02-2005, 20:13
يه برنامه به نام وين كنترل تو سايت معرفي كرديم ... يادم نيست ممكنه تو بخش انگليسي باشه
فك كنم اين امكان رو هم داشته باشه
تو بخش فارسي و به آرشيو موضوعي tools and utility مراجعه كنيد ...

mohammad hamed
21-02-2005, 18:07
مرسي جواي سوالم رو خودم با كمي جستجو پيدا كردم
win guard