PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سئوال | در مورد جلوگیری از ریزش مو

Oracle_Eldorado
16-02-2010, 21:47
با سلام خدمت دوستان .
من جنس موهام فره ، واسه همین موهامو اتو میکشم .
ولی خب حس میکنم که جلوی موهام داره یواش یواش خالی میشه .
خواستم ببینم در کنار اتو زدن ، کاری یا چیزی هست که از ریزش مو جلوگیری کنه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنین . :11:

dsa dsa
18-02-2010, 10:05
کسی در خانواده شما موهاش کم پشت هست ؟؟
چون من رفیقام اتو می کشن والا پر پشت تر شده !!!
اگر مشکل ارثی نداشته باشی مشکلی نداره به اون صورت . بعد از اتو می تونی از تقویت کنند های مو استفاده کنی داروخانه بری بهت می دن..

از روغن بادام و سرم مو مو استفاده کن..
اگر موت خیلی فر هست به جای اتو کشیدن بهترین راه استفاده از موارد خارجی و عالی صافی مو می باشد نه این گلت های آشغال 10 تومانی ..

موفق باشید/.

Oracle_Eldorado
18-02-2010, 13:42
سلام .
والا بابام ( بزنم به تخته ! ) انقدر موهاش انقدر لخت و پر پشته من حسرتشو میخورم !
ولی خب بابام 3 تا برادر دیگه داره ، 2 تاشون کچل تشریف دارن :دی
ولی بابام و اون یکی داداشش موهاشون خوبه .
تو خانواده خودمونم کسی مشکل مو نداره .

دوست عزیز خب من که اتو میزنم ، کی روغن بادام بزنم ؟!! اگه بزنم بازم فر میشه که .
من میخوام موهام صاف باشه همین .
بعدشم من گلت نمیزنم .
یه کرم دارم که قبل از اتو میزنم به موهام ، بعد روش اتو میزنم .
اگه نزنم موهام پخش میشه تو هوا !!!
ولی با اون روعن یکم حالت میگیره .

payam
18-02-2010, 21:54
سلام...
والا چند سال پيش هاي خودم رو يادمه ؛ موهام با انبر دست هم كنده نميشد :31: بعد وقتي ميكنم ؛ پياز مو رو دقيقا ميديدم.
حالا چند ساله كه اتو ميكشم ، الان ريزش محسوسي حس نميشه ، اما مطمئنم تاثير لعنتي خودش رو تا حد زيادي گذاشته !
الان موهاي جلوي سرم اصلا پياز نداره :31:

Arpanet
20-02-2010, 21:03
در مردان داروي تاييد شده توسط اف دي اي محلول ماينوكسيديل2% و 4%/ وقرص فيناسترايد1 ميلي است
هر نوع دستكاري كردن مو روي ريزش اون ميتونه موثر باشه
انواع شامپو ومواد ماليدني روي فوليكول مو تاثيري ندارن وفقط حالت فيزيكي مو رو تغيير ميدن
موها تحت تاثير هورمون نازك ميشن و به صورت كرك درميان وگرنه همه بدن بجز چند جا پوشيده از موست با قطرهاي متفاوت( مرد و زن)

reza2pars
21-02-2010, 12:03
نظرتون در مورد ریوایوژن چیه کسی مصرف کرده؟

Oracle_Eldorado
21-02-2010, 12:15
در مردان داروي تاييد شده توسط اف دي اي محلول ماينوكسيديل2% و 4%/ وقرص فيناسترايد1 ميلي است
هر نوع دستكاري كردن مو روي ريزش اون ميتونه موثر باشه
انواع شامپو ومواد ماليدني روي فوليكول مو تاثيري ندارن وفقط حالت فيزيكي مو رو تغيير ميدن
موها تحت تاثير هورمون نازك ميشن و به صورت كرك درميان وگرنه همه بدن بجز چند جا پوشيده از موست با قطرهاي متفاوت( مرد و زن)

دوست عزیز اون محلول که شما میگی واسه جاهایی هست که مو نداره .
من دایی خودم استفاده میکنه .
جلوی سرش کاملا بدون مو بود .
الان 1 ساله داره میزنه خیلی تاثیر داشته .

اینو تاحالا نشنیدم .
چی هست ؟

reza2pars
21-02-2010, 12:40

اینو تاحالا نشنیدم .
چی هست ؟

چطوری نشنیدی آین همه آنتن تبلیغ میکنه این مطلبو از یه سایت گرفتم

ساخته شده از عناصر و عصاره های کاملا طبیعی

فاقد هرگونه عوارض جانبی

دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و آموزش پزشکی ایران

ساخت کمپانی ویواندی گروپ کشور آمریکا

ریوایوژن :

هربسته ریوایوژن محتوی سه عدد محلول ریزش مو , همراه با یک شامپو و یک کاندیشنر نرم کننده و ضخیم کننده مو می باشد که برای مصرف 3 ماهه در نظر گرفته شده است.

حجم شامپو : 360 میلی لیتر

حجم نرم کننده : 360 میلی لیتر

حجم هر کدام از محلولها 60 میلی لیتر

مزایای مصرف ریوایوژن :

- از ریزش موها جلوگیری می‌کند

- موها را پر پشت, سالم و قوی نگه می‌دارد

- مصرف آن برای خانمها و آقایان کاملا مؤثر و بی‌خطر است

- عملکرد آنزیم فایوآلفا را مختل می‌کند

- میزان تولید هورمون DHT (که عامل اصلی ریزش موها است) را کاهش می‌دهد

- باعث اختلال در جذب و عملکرد هورمون ریزش مو می‌شود

- فعالیت مجدد ریشه‌های مو را تشدید می‌کند

- از موها محافظت کرده و باعث تقویت و سلامت دوباره آن می‌شود

- تاثیرات بسیار مثبت در پرپشت نمودن موها در قسمتهای جلوی سر و شقیقه‌ها دارد

شامپو پاک کننده ریوایوژن :

این شامپو حاوی عناصر فعال و طبیعی یکسان می‌باشد. این شامپو حساسیتهای پوست سر را درمان کرده و بدین ترتیب باعث ایجاد محیطی سالم برای رشد مجدد موها می‌شود

ریوایوژن فاقد آثار و عوارض جانبی است!

طبق بررسیهای انجام گرفته، عناصر و عصاره‌های طبیعی بکار رفته در فرمول ساخت محلول ریوایوژن برای خانمها و آقایان کاملا بی‌خطر بوده و استفاده از آن همزمان با مصرف سایر داروهای ضد ریزش مو از قبیل روگین و پروپشیا و یا حتی پس از انجام عمل جراحی کاشت موی سر بلامانع است. در موارد نادر حساسیتهای بسیار جزئی در افرادی که پوست حساس دارند، دیده شده است.

کاندیشنر ریوایوژن :

کار عمده کانیدشنر ریوایوژن جایگزینی رطوبت ، قوی تر نمودن ریشه مو و اضافه نمودن حجم و درخشندگی به موها و در نتیجه ضخیم تر شدن و پر پشت جلوه دادن مو ها می باشد .

عناصر و عصاره‌های طبیعی بکار رفته در فرمول ساخت محلول ریوایوژن فاقد هرگونه عوارض و یا آثار جانبی هستند و مصرف آن برای خانمها و آقایان کاملا بی‌خطر است.

dsa dsa
21-02-2010, 15:02
روغن بادوم كي مي زني ميزاي روي سرت بمونه 5 ساعت اينت بعد ميشوري و اتو مي كني دوباره ..
سرم مو هم خوبه ..

اتو مي كشي صاف ميشه ولي چند سال ديگه مي گي كاش همين موهاي فر رو داشتم ..

صاف كردن خوب مي خواي فقز بايد 150 تومان مواد بخري با زدن و تقويت مو 200 ميشه !!

Arpanet
22-02-2010, 23:28
دوست عزیز اون محلول که شما میگی واسه جاهایی هست که مو نداره .
من دایی خودم استفاده میکنه .
جلوی سرش کاملا بدون مو بود .
الان 1 ساله داره میزنه خیلی تاثیر داشته .

اینو تاحالا نشنیدم .
چی هست ؟
يك كم مطالعه كنيد نظرتون عوض ميشه!
/به غير از اين دو دارو تابحال اف دي اي چيزي رو تاييد نكرده البته ميشه چيزهايي مثل ريوايووژن رو امتحان كرد ولي اگه موثر نبود پولتون رو به هدر داديد

dsa dsa
23-02-2010, 12:45
تو رو بخدا از این مواد های آشغال و چیزایی عجیب غریب دست بردارید ..

اگر می خواهید موهای خود را به طور عالی و به دوز از هر گونه استرس و ترس صلف و تقویت کنید باید 150 تومان مواد آن را بخرید که اصلا قابل قیاس با گلت و ولاستریت و این چیرا نیست ..

اگر با اتو می خواهید صاف کنید نباید زیاد از آن استفاده کنید .. از کرم و سرم مو حتما استفاده کنید ..
شیر / تخم مرغ / سبزی / میوه و ویتامین های C /E/A بسیار برای تسریع در رشد مو موثر هستند.. و آز ریزش آن جلوگیری می کنند.

روغن بادام و کنجد و زیتون هم خوبه ..

ریزش مو هم دلایل مختلفی داره ..
ارثی می تونه باشد استفاده از داروها می تونه باشه . دود و چربی و گرد و خاک در ریزش مو نقش مهمی دارند ..
سعی کنید در حمام موهای خود را با آب ولرل ماساژ دهید ..

الوورا و سبوس و جوانه گندم و ماش هم خوبه ..

اتو را موظب باشید به کف سرتون نخوره ..

اگر از ژل استفاده می کنید از مارک های خراجی و خوب استفاده کنید ..

اگر موارد بالا را رعایت کنید تا حد زیادی سلامتی موی خود را تضمین کرده اید..

کسانی که موهای فر و خشک دارند از شامپوهای نرم کننده استفاده کنید ..

Royce
23-02-2010, 23:43

من خودم تا حالا از هیچ کدوم از این محلولهایی که تبلیغ میکنه استفاده نکردم.(ریوایوژن و ولفورم و پرتوکسان و ...)کسی وهم نمیشناسم که استفاده کرده باشه ولی یه بار از یه دکتر پوست و مو پرسیدم گفت گول تبلیغاتشو نخورید.بیشتر روی همون قرص فیناستراید و محلول مایینوکسیدیل حساب کن چون حد اقلش اینه که مورد تایید اف-دی-ایه.اگه فقط یه کم حس میکنی ریزش غیر طبیعی مو داری از شامپو ماینوکسا استفاده کن.خودم استفاده کردم واقعا معجزه میکنه.داخلش ماینوکسیدیله و باید سرتو یک روز در میون بشوری.ولی اگه میبینی موهات زیاد خالی شده از همون محلول خالص و قرص فیناستراید که گفتم استفاده کن.

smartexploit
23-03-2010, 22:52
اگه ريزش موت ارثي باشه بايد نمونه ايراني (فيناسترايد) هندي (فين پشيا) امريكا (پروفشيا) و محلول ماينوكسيدل استفاده كني
ميتوني از محلول استروژن و كافئين بصورت موضعي استفاده كني, اگر هم از عوارض نميترسي اسپيرونولاكتون مصرف كن خلاص!

Oracle_Eldorado
23-03-2010, 23:46
از کرم و سرم مو حتما استفاده کنید ..

میشه یه مارک خوب رو معرفی کنین ؟

dsa dsa
24-03-2010, 15:27
crystal خوبه .

S0R3N4
24-03-2010, 20:22
آره
کریستال تایید میشه..

dsa dsa
24-03-2010, 21:31
یه چیز بی ربط

feli شما دختری یا پسر؟

S0R3N4
24-03-2010, 21:44
پسر-24-تهران-دانشجوی داروسازی
ایکاش اینو تو پروفایلم میپرسیدی...

tazphoenix
29-04-2010, 20:22
من پدرم و عموهام و پدر بزرگم و خلاصه نسل اندر نسل(!) همه یه جایی از کلشون کچلی دارن یکی روی ناحیه گیجگاهی یکی بالای ی سر یکی جلوی سر و اگه موی همشون رو روی هم بزاری یه کله ی سالم رو نمیتونه بپوشونه ! تازه سال به سال هم دارن پیشرفت می کنن ! طبیعتا منم دارم عضو گروه کچل خانواده میشم اما مطمئن نیستم ارثیه یا به خاطر رژیم سختیه که چند وقت پیش گرفتم؟اما ناحیه گیجگاهی خالیه و خیلی حرص میخورم چون اونقدرم بزرگ سال نیستم که بخام دچار چنین بلایی شم ! (17 سال) اگه از محلول ماینوکسیدیل 2% یا 4% و قرص فیناستراید 1 میلی استفاده کنم جلوی ریزش رو میگیره و باعث رشد مو میشه؟ به نظر کافیه؟

davood.2008
29-04-2010, 20:38
سلام دوستان
گفتم منم نظرم رو بدم :31:
من مدتی ریزش مو پیدا کرده بودم به طوری که فرق سرم باز شده بود البته من اتو نمی کشم چون خودشون صافن ولی از 24 ساعت روز 18 ساعت ژا و روغن رو سرمه اما یه مدته که گذاشتم کنار و شرو به درمان کردم از این دارو ها زیر نظر دکتر استفاده می کنم:

1- ماین.کسیدیل 5% روزیی 2 سی سی: اوایل استفاده ممکنه ریزش بیشتر بشه اما بعد خودش رو نشون می ده و تاثیر
می ذاره

2- هیرتونیک ( لوسیون گیاهی سنیره ) : روزی 20 قطره : این محلول هم کاملا گیاهی ، بی خطر و مفید.

این دو محلول در کنار هم خیلی موثر هستن البته اکثر کا رو اولی می کنه و دومی بیشتر جنبه تقویتی داره
یه چیز دیگه شستن زیاد موی سر هم اثر داره بهتره موی سر دو روزی یک بار شسته بشه تا موها ضعیف نشن

موفق باشین
:11: