PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ HTC Legend

M@hdi-B
16-02-2010, 20:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ال سی دی 3.2 اینچ با رزولیشن 320x480 پیکسل...AMOLED خازنی 16 میلیون رنگ...مولتی تاچ

جک 3.5 میلیمتری

384 مگ رم...512 مگ رام

کارت حافظه میکرو اس دی ...قابلیت ارتقا تا 16 گیگ

دوربین 5 مگاپیکسل

مجهز به سیستم عامل آندروئید نسخه 2.1

سی پی یوی Qualcomm MSM 7227 600 MHz

جی پی اس داخلی با قابلیت A-GPS

باطری 1300 میلی آمپر

Available. Released 2010, March

omidkk
17-02-2010, 14:18
بنظر من هیرو خوشگلتره

Real Madrid C.F
20-02-2010, 12:43
HTC بدجور زده تو کاره Android !!! پنج تا مدل داده بیرون همه جفت جفت شبیه به همن هم از لحاظ قیافه و هم از لحاظ سخت افزار !!! چرا نمیخواد یه چیزی مثل HD2 بده و باهاش بازارو بترکونه!!!؟؟؟

M@hdi-B
23-03-2010, 14:23

omidkk
12-04-2010, 16:28
این گوشی به ایران اومده قیمتشم 710 تومنه

4870x2
12-04-2010, 17:18
قیمتش خیلی كاذبه
كمی صبر افت قیمت نزدیك است

behnam_n80
12-04-2010, 20:16
حرف نداره
به نظر شما زیره 550 میشه؟

behnam_n80
16-04-2010, 12:26
جالبه با این همه امکانات عالیش داره اینجا بش کم لطفی میشه
کسی از دوستان نخریده بیاد توضیح بده؟
کسی قیمت جدیدشا خبر نداره؟

monaj
18-04-2010, 10:16
جالبه با این همه امکانات عالیش داره اینجا بش کم لطفی میشه
کسی از دوستان نخریده بیاد توضیح بده؟
کسی قیمت جدیدشا خبر نداره؟

آخرین قیمتش 650 تومنه.

amin_mb
18-04-2010, 20:07
آخرین قیمت 590 تومن شده

amir_p30world
29-04-2010, 22:30
akharin gheymat 530 toman ba garanti asli
az nazdik didamesh kheili khoshgele vali hanuz baray kharidesh zude

behnam_n80
30-04-2010, 15:30
akharin gheymat 530 toman ba garanti asli
az nazdik didamesh kheili khoshgele vali hanuz baray kharidesh zude

530؟گارانتی اصلی؟:18:
کدوم شرکت؟
کجا قیمت کردی؟
میگی یعنی پایین تر میاد؟

soroush1362
30-04-2010, 16:48
530؟گارانتی اصلی؟:18:
کدوم شرکت؟
کجا قیمت کردی؟
میگی یعنی پایین تر میاد؟
منم همین سوالارو دارم :20:

amir_p30world
01-05-2010, 06:59
Bale man pasaje allaedin(Tehran) gheymat kardam
az forushande porsidam garantiye asliye?
goftesh are yani ba garanti yas jahan.
mage inke forushande ba man shukhi dashte ya khaste mano sare kar bezare:46:
taze garantiye asli bud bedune garanti mosallaman arzuntare.
duste aziz be gheymate in sait ha nega nakon masalan VIVAZ ro tu GSM ba garantiye asli 470hezar va ba garanti fari 440 zade dar hali ke VIVAZ ro az hamun Allaedin gheymat kardam goft ba garanti asli 410 hezar.
un chizi ke mosallame Legend az gushihaye ba gheymate motevasete Androide htc mahsub mishe.
va dar akhar age nazare mano bekhay : age be bazar shok vared nashe va etefaghe khasi nayofte hatman arzun tar ham mishe

behnam_n80
01-05-2010, 20:21
duste aziz be gheymate in sait ha nega nakon masalan VIVAZ ro tu GSM ba garantiye asli 470hezar va ba garanti fari 440 zade dar hali ke VIVAZ ro az hamun Allaedin gheymat kardam goft ba garanti asli 410 hezar.
un chizi ke mosallame Legend az gushihaye ba gheymate motevasete Androide htc mahsub mishe.
va dar akhar age nazare mano bekhay : age be bazar shok vared nashe va etefaghe khasi nayofte hatman arzun tar ham mishe

دوست عزیز تشکر بابت توضیحات اما حیف فونت فارسی نیس؟
من بعید میدونم کمتر 530 540 بشه
تازه تابستون قیمتا میره بالا

AryanLand
01-05-2010, 23:10

سلام.

بله به شما میگن مثلا" 400 تومن بعد که میگی میخوام بهت میگن باید 500 تومن برنامه روش نصب کنیم تا گارانتیش معتبر بشه یا ویندوزش رو نصب کنیم یا.......هزار نوع دزدی دیگه .شما اینبار رفتی بپرس با گارانتی یاس میخوام و بدون هیچ گونه دستکاری اضافه ببین بهت میدن یا نه.زیاد به قیمتهایی که میدن تا زمانی که نخریدی توجه نکن.(دوستانی که زیاد تو کار خرید گوشی هستن عرایض بنده رو حتما" تو علاءدین باهاش برخورد داشتن.):11:

---------- Post added at 11:10 PM ---------- Previous post was at 11:08 PM ----------

دوست عزیز تشکر بابت توضیحات اما حیف فونت فارسی نیس؟
من بعید میدونم کمتر 530 540 بشه
تازه تابستون قیمتا میره بالا

سلام.

بالا پایین شدن قیمت گوشی به خیلی چیزا بستگی داره اما به فصل نه.(یعنی من تاحالا ندیدم که فصل خاصی تاثیر خاصی تو قیمت گوشی داشته باشه مگه کولر و بخاریه که تو سرما گرما قیمتش بالا پایین بشه.)(البته عرض میکنم من تا حالا برخوردی با این مورد نداشتم.):11:

amir_p30world
02-05-2010, 09:12
سلام.

بله به شما میگن مثلا" 400 تومن بعد که میگی میخوام بهت میگن باید 500 تومن برنامه روش نصب کنیم تا گارانتیش معتبر بشه یا ویندوزش رو نصب کنیم یا.......هزار نوع دزدی دیگه .شما اینبار رفتی بپرس با گارانتی یاس میخوام و بدون هیچ گونه دستکاری اضافه ببین بهت میدن یا نه.زیاد به قیمتهایی که میدن تا زمانی که نخریدی توجه نکن.(دوستانی که زیاد تو کار خرید گوشی هستن عرایض بنده رو حتما" تو علاءدین باهاش برخورد داشتن.):11:

---------- Post added at 11:10 PM ---------- Previous post was at 11:08 PM ----------

سلام.

بالا پایین شدن قیمت گوشی به خیلی چیزا بستگی داره اما به فصل نه.(یعنی من تاحالا ندیدم که فصل خاصی تاثیر خاصی تو قیمت گوشی داشته باشه مگه کولر و بخاریه که تو سرما گرما قیمتش بالا پایین بشه.)(البته عرض میکنم من تا حالا برخوردی با این مورد نداشتم.):11:
سلام. من از نمایندگی اچ تی سی یعنی همون که تو سایتش زده پرسیدم(دیگه حتما خودت میدونی تو سایت اچ تی سی قسمت where to buy ایران رو انتخاب کنی میاره)
من تا حالا بیشتر از 20 تا گوشی از علاءالدین خریدم با نظرت موافقم اما دیگه اینطوری نیست که بگه 400 و 500 بده. معمولا 20 الی 30 تا بابت اپدیت و فعال کردن گارانتی و از این مزخرفات میکشن روش. معمولا اونم اگه بگی نمیخای یه کم اصرار میکنه و بعدشم بی خیال میشه. البته خدایش دیدم مواردی رو که گوشی رو بدون نصب برنامه یا اپدیت نمیفروشن که زیاد نبوده.
حالا برای اینکه خیال همه راحت بشه امروز دارم میرم انقلاب از اونجا یه سر هم به علاءالدین میزنم یه بار دیگه قیمت میکنم (همونطور که شما خواستی میگم بدون دستکاری اضافه و با گارانتی یاس:46:)
شاید حق با شما بود

amir_p30world
02-05-2010, 12:05
سلام من تازه از علاءالدین برگشتم.
اختلاف قیمت خیلی زیاد بود legend از 505 بود تا 580.
مثلا 505 با گارانتی پرشین تله کام با همین گارانتی 545 و 570 هم بود.
530 با گارانتی طلایی نیا بود.
بدون گارانتی هم که 580 و 530 بودش.
البته بعضی فروشنده ها میگفتن legend با گارانتی یاس جهان نیست
من که پاک گیج شدم:13:

AryanLand
03-05-2010, 23:10
سلام من تازه از علاءالدین برگشتم.
اختلاف قیمت خیلی زیاد بود legend از 505 بود تا 580.
مثلا 505 با گارانتی پرشین تله کام با همین گارانتی 545 و 570 هم بود.
530 با گارانتی طلایی نیا بود.
بدون گارانتی هم که 580 و 530 بودش.
البته بعضی فروشنده ها میگفتن legend با گارانتی یاس جهان نیست
من که پاک گیج شدم:13:
سلام.

عرض کردم خدمتتون که.بگذریم...شما اگر با گارانتی خواستید بگیرید حتما" پرشین تلکام یا یاس بگیر چون نیا اطلا" گارانتی HTC نیست و نگار بدون گارانتی خریدید.
در هر صورت بد از خریدتون اگر اطلاعات رو برای استفاده سایر دوستان اینجا بفرمایید ممنون میشیم.:11:

amir_p30world
04-05-2010, 09:10
سلام.

عرض کردم خدمتتون که.بگذریم...شما اگر با گارانتی خواستید بگیرید حتما" پرشین تلکام یا یاس بگیر چون نیا اطلا" گارانتی HTC نیست و نگار بدون گارانتی خریدید.
در هر صورت بد از خریدتون اگر اطلاعات رو برای استفاده سایر دوستان اینجا بفرمایید ممنون میشیم.:11:
بله حق با شماست پرشین تله کام بهتره...
من قصد خرید دارم اما هنوز در مورد legend تردید دارم. :23:

مثلا رزولیشن گوشی( 320 *480 HVGA) که در مقابل رزولیشن google nexus one و WVGA 800*480)desire) خیلی پایینه.
حالا اگه کسی از نزدیک این گوشی رو دیده میتونه در مورد وضوح ,کیفیت ,شفافیت و نور صفحه نمایش توضیح بده
دیگه اینکه من هنوز با سیستم عامل آندروید زیاد آشنا نیستم و درست نمیدونم چه مزایا و معایبی نسبت به ویندوز موبایل داره فقط اینو شنیدم که گوشی های آندروید بر خلاف ویندوز موبایل زیاد هنگ نمیکنن( که البته اگه درست باشه خیلی مزیت بزرگیه)
و اینکه آیا آندروید تنوع نرم افزاری زیادی داره و نرم افزار های رایگان و کرک شده ی اون پیدا میشه؟

amir_p30world
04-05-2010, 10:48
سلام.

بله حق با شماست پرشین تله کام بهتره...
من قصد خرید دارم اما هنوز در مورد legend تردید دارم.

مثلا رزولیشن گوشی( 320 *480 HVGA) که در مقابل رزولیشن google nexus one و WVGA 800*480)desire) خیلی پایینه.
حالا اگه کسی از نزدیک این گوشی رو دیده میتونه در مورد وضوح ,کیفیت ,شفافیت و نور صفحه نمایش توضیح بده
دیگه اینکه من هنوز با سیستم عامل آندروید زیاد آشنا نیستم و درست نمیدونم چه مزایا و معایبی نسبت به ویندوز موبایل داره فقط اینو شنیدم که گوشی های آندروید بر خلاف ویندوز موبایل زیاد هنگ نمیکنن( که البته اگه درست باشه خیلی مزیت بزرگیه)
و اینکه آیا آندروید تنوع نرم افزاری زیادی داره و نرم افزار های رایگان و کرک شده ی اون پیدا میشه؟

Milo.Metallboy
09-05-2010, 10:36
بچه ها تورو خدا اگه کسی این گوشی رو داره بیاد یکم در موردش توضیح بده
همه تو کف موندیم
یعنی کسی تا حالا این گوشیه خوشگل رو نخریده ؟

Milo.Metallboy
10-05-2010, 09:39
یعنی هنوز کسی این اثر هنری رو نخریده بیاد کمکمون کنه

دوستان دیگه کسی در موردش اطلاعات کافی نداره ؟
آیا شتابدهنده ی گرافیکی داره ؟

hamedpur
11-05-2010, 08:18
یعنی هنوز کسی این اثر هنری رو نخریده بیاد کمکمون کنه

دوستان دیگه کسی در موردش اطلاعات کافی نداره ؟
آیا شتابدهنده ی گرافیکی داره ؟
من این گوشی روخریدم باید بگم نسبت به ویندوز موبایل خیلی عالیه

AryanLand
11-05-2010, 23:59
من این گوشی روخریدم باید بگم نسبت به ویندوز موبایل خیلی عالیه

سلام.

اینکه نسبت به ویندوز موبایل خیلی عالیه یعنی چی؟ از چه نظر؟ چه برتری هایی داره ؟ ضمن اینکه شما اگر بخوای مقایسه کنی باید با گوشیهای هم سیستم عامل خودش با توجه به قیمت و امکاناتش مقایسه کنی.این گوشی چه ربطی به ویندوز موبایل داره؟ با کدوم گوشی ویندوز موبایل کار کردید و الان دارید باهاش مقایسه میکنید ؟امکانات اون گوشیتون چی بوده که این نسبت بهش برتری داره و خیلی عالیه؟و.........
سعی کنید زمانی که در مقام مقایسه اظهار نظر میفرمایید با دلیل و سند و با اجتناب از کلی گویی مسئله رو مطرح بفرمایید.:11:

tanatos
12-05-2010, 14:40
آقا کلوبهای HTC همیشه اینقدر ساکتند؟
خوب کسایی که خریدند بیان نظر بدند. چهار تا عکسی، دو تا فیلمی، معایبی مزایایی؟!

behnam_n80
13-05-2010, 09:25
کسی قیمت جدیدشا(غیر از گوشی شاپ) نمیدونه؟

tanatos
14-05-2010, 11:58
قیمت جدیدش :
545000

hamedpur
15-05-2010, 22:38
سلام.

اینکه نسبت به ویندوز موبایل خیلی عالیه یعنی چی؟ از چه نظر؟ چه برتری هایی داره ؟ ضمن اینکه شما اگر بخوای مقایسه کنی باید با گوشیهای هم سیستم عامل خودش با توجه به قیمت و امکاناتش مقایسه کنی.این گوشی چه ربطی به ویندوز موبایل داره؟ با کدوم گوشی ویندوز موبایل کار کردید و الان دارید باهاش مقایسه میکنید ؟امکانات اون گوشیتون چی بوده که این نسبت بهش برتری داره و خیلی عالیه؟و.........
سعی کنید زمانی که در مقام مقایسه اظهار نظر میفرمایید با دلیل و سند و با اجتناب از کلی گویی مسئله رو مطرح بفرمایید.:11:
بله : من تاکنون گوشیهای i900 , xperia, htc hd,hd mini,.... را داشته ام واز هیچکدام مانند این گوشی راضی نبوده ام.

AryanLand
15-05-2010, 23:24
بله : من تاکنون گوشیهای i900 , xperia, htc hd,hd mini,.... را داشته ام واز هیچکدام مانند این گوشی راضی نبوده ام.

سلام.

خوب اینکه جواب من نشد!!!!من عرض کردم کدوم گوشی ویندوز رو داشتید و از چه نظر نسبت به اونا برتری داره؟ یعنی با گوشیهاتون مقایسه فنی بکنید تا برتریش ثابت بشه.هرچند که عرض کردم اصلا" مقایسه ویندوز موبایل با این گوشی از پایه ایراد داره چون دارای سیستم عاملهای متفاوتی هستن.اما در کل منتظر مقایسه فنی شما هستم چون در هر صورت اطلاعاتمون بالاتر میره.:11:

Milo.Metallboy
17-05-2010, 13:43
دوستانی که این گوشی رو دارن کم لطفی نکنن و بیاین برامون از گوشیشون بگن

dave3232
18-05-2010, 02:08
سلام
من یک سوال داشتم ، چند جا دیدم که این گوشی و چند مدل دیگه از HTC ، قابلیت تشخیص چهره و لبخند رو ندارند.
آیا حقیقت داره؟
ترجمه متن gsmarena :
ما باید برای ارائه امکاناتی از قبیل تشخیص چهره ، لبخند و چشمک منتظر باشیم اما فاصله ای که بین آندروید و سایر گوشی ها در این مورد وجود داشت ،در حال کاهش است.
آیا منظورش این هست که این مشکل نرم افزاریست ؟

tanatos
19-05-2010, 23:50
نه خیر Legend توانایی تشخیص چهره و لبخند رو داره.

Hamid4777
23-05-2010, 23:07
بنظرم خیلی خوبه که این گوشی دارای هم صفحه نمایش amoled و هم تاچ خازنی هست. ولی چرا این گوشی طرفدار نداره؟

Hamid4777
25-05-2010, 10:13
بنظرم خیلی خوبه که این گوشی دارای هم صفحه نمایش amoled و هم تاچ خازنی هست. ولی چرا این گوشی طرفدار نداره؟

کسی نیست جواب بده؟ اصلا این گوشی تو بازار پیدا میشه؟

4870x2
26-05-2010, 14:23
کسی نیست جواب بده؟ اصلا این گوشی تو بازار پیدا میشه؟
چون اندروید طرفداراش کمه!
+
HTC هم طرفداراش کمه

elendil
09-07-2010, 16:06
چرا انقدر کم رفته جلو legend گوشی به این عظمت + آندرویید که دیگه داره واقعا خودشو نشون میده فقط همین قدر جلو بره !!!!

L.A.M.P.A.R.D
13-07-2010, 22:58
اقا اونایی که ایم گوشی رو دارن یکم درموردش برامون بگن...........چقد خسیسید شماها :دی

L.A.M.P.A.R.D
15-07-2010, 13:14
اقا میشه واسه ی این گوشی یه باطریه اضافی هم گرفت ؟

flipflop
24-07-2010, 08:15
دوستان در جریان باشن این گوشی wifi اش تعطیله ها!

شدیدا سیگنال wifi اش ضعیفه و اصلا قابل استفاده نیست. این موضوع رو اکه google کنید بیشتر متوجه جریان می شید

iSoheil
25-07-2010, 21:54
سلام؛
بنده قصد خرید لِجِند یا Desire را دارم، بنظر شما کدام بهتره.
بنده اینترنت WiFi و GPRS، همچنین کیفیت تصویر خیلی برام مهمه.
لطفاً نکید: iPhone بخر، چون الآن یکی دارم!

MIG
06-08-2010, 11:04
خواهرم این گوشی رو خرید 500.

tanatos
25-08-2010, 11:24
سلام؛
بنده قصد خرید لِجِند یا Desire را دارم، بنظر شما کدام بهتره.
بنده اینترنت WiFi و GPRS، همچنین کیفیت تصویر خیلی برام مهمه.
لطفاً نکید: iPhone بخر، چون الآن یکی دارم!

خوب ببین دوست من Desire یکمی صفحه ی نمایشش بزرگتره:
3.7:Desire
Legend:3.2
دیگه جونم برات بگه که پردازشگر قویتری داره:
Desire:1GHZ
Legend:600MHZ
دو تا مشکل هم Desireداره که Legend نداره اونم اینه که کیفیت ویدیوهاش خوب نیست و 120 مگابایت بیشتر برای نصب نرم افزار جا نداری.

rawen.west69
02-09-2010, 10:17
خوب ببین دوست من Desire یکمی صفحه ی نمایشش بزرگتره:
3.7:Desire
Legend:3.2
دیگه جونم برات بگه که پردازشگر قویتری داره:
Desire:1GHZ
Legend:600MHZ
دو تا مشکل هم Desireداره که Legend نداره اونم اینه که کیفیت ویدیوهاش خوب نیست و 120 مگابایت بیشتر برای نصب نرم افزار جا نداری.

البته باید بگم که طی اعلام شرکت HTC یه آپدیت برای Desire میاد که قدرت فیلمبرداریش 720p میشه :8:
پس بازم Desire سر تره :46:

rawen.west69
02-09-2010, 10:24
درضمن، کی گفته فقط 120 مگ جا داره؟ رامه دیزایر 512 مگابایته :5:

tanatos
02-09-2010, 15:08

دوست عزیز، لطفاً قبل از اینکه جمله ای رو تکذیب کنی اون رو با دقت بخون.
من نگفتم که 120 مگ فضا داری بلکه گفتم 120 مگابایت برای نصب نرم افزار فضا داری.

black-ghost5
03-09-2010, 00:33

رام اره ولی 120 مگ فضا برای نصب نرم افزار بهت میده که الان با اومدن اندرویید 2.2 این مشکل حل شده راحت میتونی برنامه هاتو روی مموری نصب کنی.

ebi66_boukan
03-09-2010, 01:15
دوستان این گوشی بدنش فلزه؟؟؟

senaps
03-09-2010, 19:33
المینیومیه ظاهرا و خبر خوب اینه که بعد از اپدیت? دوربینش اچ دی فیلم میگیره!!

tanatos
07-09-2010, 19:40
بله خبرهایی هست مبنی بر اینکه ممکنه بعد از آبدیت با کیفیت HD فیلمبرداری کنه ولی هنوز قطعی نشده.

Benygh
26-09-2010, 16:56
آيا مدل Hero رو هم ميشه آپگريد کرد به بالاترين نسخه ؟

محدوديتي نداره ؟

و اينکه آيا قابليت کم شدن صدا وقتي گوشي رو برميداري رو ميشه به Hero اضافه کرد ؟

senaps
26-09-2010, 22:44
آيا مدل Hero رو هم ميشه آپگريد کرد به بالاترين نسخه ؟
خبری از اپدیت جدیدش ندارم دوست عزیز ولی میشه احتمالا.....

و اينکه آيا قابليت کم شدن صدا وقتي گوشي رو برميداري رو ميشه به Hero اضافه کرد ؟
نفهیمدم چی شد!میشه توضیح بدی؟
راستی اینجا کلوپ لجند هستش نه هیرو...ولی چون این دوتا داداشن،مشکلی نیست!

Benygh
27-09-2010, 00:26
نفهیمدم چی شد!میشه توضیح بدی؟

همين قابليت به خصوص لجند که وقتي داره زندگ ميخوره گوشي رو بر ميداري و صدا کمتر ميشه و وقتي برش ميگردوني صداش قطع ميشه و ميره رو سايلنت رو ميشه رو گوشي هاي ديگه هم اجرا کرد ؟

کلا ميخوام بدونم آيا لجند چيز به خصوصي جز فرکانس و ... داره که من برم لجند بخرم ؟ مثلا سيستم هاشون اگه هر دو به يک ورژن ميرسند و ...

senaps
27-09-2010, 21:01
همين قابليت به خصوص لجند که وقتي داره زندگ ميخوره گوشي رو بر ميداري و صدا کمتر ميشه و وقتي برش ميگردوني صداش قطع ميشه و ميره رو سايلنت رو ميشه رو گوشي هاي ديگه هم اجرا کرد ؟
اگه نداره خیر!!!فک کنم این یه حرکت با استفاده از سخت افزار باشه....

کلا ميخوام بدونم آيا لجند چيز به خصوصي جز فرکانس و ... داره که من برم لجند بخرم ؟ مثلا سيستم هاشون اگه هر دو به يک ورژن ميرسند و ...
راستش رو بخوای،من حدود یک ماهه که دارم گوشی های مختلف رو رویو هاشونو میخونم....از تتو و هیرو و لجند گرفته تا غول هایی مثل نکسوس و گالاکسی و ایکس تن....میتونم بگم که این گوشی با توجه قیمتش خیلی عالیه و خودم هم قصد خریدش رو دارم....
کلا لجند رو نسخه ی اپدیت شده ی هیرو میخونن و اگه شما هیرو داری،مسلما برات لجند بهتر کار میکنه....
اگر هم گوشی خاصی نداری و هیرو نظرت رو جلب کرده،باز لجند بهتره...
در شرایط کنونی حتی از ایکس تن هم بهتره چون اپدیت میشه به 2.1 ولی ایکس تن با اپدیتش چیز خاصی بدست نمیاره....!!!!

درضمن لجند به صورت نیمه تضمینی اورکلاک هم میشه سی پی یوش که یه خورده این عدد وسواس اور 600 رو بیشتر میکنه و خوبه!!

Real Madrid C.F
29-09-2010, 23:42
بچه ها یه سوال تخصصی داشتم....این تاپیک HTC WildFire رو اینورا ندیدین !؟؟ من سوال دارم ولی مثل اینکه اصلا این تاپیک وجود خارجی نداره؟؟

senaps
29-09-2010, 23:49
بچه ها یه سوال تخصصی داشتم....این تاپیک HTC WildFire رو اینورا ندیدین !؟؟ من سوال دارم ولی مثل اینکه اصلا این تاپیک وجود خارجی نداره؟؟
هیچ جایی جز تاپیک افسانه خانوم هم پیدا نکردین واسش؟!!
ظاهرا نداره تاپیک این ورا...شاید هم به انجمن اندو انتقال داده نشده؟!!اگر هم کلا تاپیک نداره،میتونید تاپیکش رو بزنین!

Real Madrid C.F
30-09-2010, 00:37
افسانه خانوم منظورتون legend هستش!!؟؟ هه هه!! خدا واستون نگهش داره....من برم تا دیر نشده تاپیک این آتیش وحشی !! رو برنم...با اجازه

Real Madrid C.F
30-09-2010, 10:50
وای نیگا کن !! چه استقبالی از این گوشی شده!!! تو این تاپیک تاعون اومده که همه فرار کردن!!!

senaps
30-09-2010, 12:53
خوب کلا این گوشی زیاد راحت گیر نمکیاد تو شهرستان و درضمن با توجه به اینکه خیلی گوشی شاخیه،نمیدونم چرا دربارش چیزی نگفتن!!!

Real Madrid C.F
30-09-2010, 18:05
خوب بهتر که گیر نمیاد چون اگه میومد 2 برابر قیمت واقعیش میدادن من خودم به این نتیجه رسیدم خرید از سایت خیلی بهتر و با صرفه تره الان هم که هر سه تا سایت خرید گوشی اینترنتی لجند رو دارن با قیمت تقریبا مناسب

senaps
30-09-2010, 20:07
خوب بهتر که گیر نمیاد چون اگه میومد 2 برابر قیمت واقعیش میدادن من خودم به این نتیجه رسیدم خرید از سایت خیلی بهتر و با صرفه تره الان هم که هر سه تا سایت خرید گوشی اینترنتی لجند رو دارن با قیمت تقریبا مناسب

من یه ایکس تن دست دووم میخواستم بخرم،با رفیقم بردیمش یه فورشگاهی که مثلا سونی باز حرفه ای بود و کلا گوشی های سونی رو داشت.....
تا گوشی رو دید،با چند نفره دیگه دهنشون وا موند!!!(هر چند خودم هم هنوز دهنم واز بود!!!) خلاصه با یارو به توافق نرسیدم و گوشی رو نفروخت یارو....
میخوام بگم هر گوشیی یه قیمتی داره که نمیشه از اون گرونتر داد!!!مثلا لجند رو با توجه به سخت افزارش،میشه گفت تنها چیزی که کم داره سی پی یوشه!!!(فعلا زیاد به چش نمیاد البته...) خوب حالا این گوشی 500 تا قیمت داره واسه نوش!!!نمیشه که گرونتر بفروشنش اخه قیمت باقی گوشی ها اونوقت میره به یه میلیون و ....

Real Madrid C.F
01-10-2010, 01:43
من یه ایکس تن دست دووم میخواستم بخرم،با رفیقم بردیمش یه فورشگاهی که مثلا سونی باز حرفه ای بود و کلا گوشی های سونی رو داشت.....
تا گوشی رو دید،با چند نفره دیگه دهنشون وا موند!!!(هر چند خودم هم هنوز دهنم واز بود!!!) خلاصه با یارو به توافق نرسیدم و گوشی رو نفروخت یارو....
میخوام بگم هر گوشیی یه قیمتی داره که نمیشه از اون گرونتر داد!!!مثلا لجند رو با توجه به سخت افزارش،میشه گفت تنها چیزی که کم داره سی پی یوشه!!!(فعلا زیاد به چش نمیاد البته...) خوب حالا این گوشی 500 تا قیمت داره واسه نوش!!!نمیشه که گرونتر بفروشنش اخه قیمت باقی گوشی ها اونوقت میره به یه میلیون و ....

حرف شما کاملا صحیحه و واقعا اگه از این گرونتر بدن دیگه مگه طرف مشکل روحی روانی داشته باشه!!! که دیزایر 580 تومنی نخره اینو بخره!!

Honradez
30-10-2010, 19:21
سلام.

ميخواستم بپرسم بازيهاي باکيفيت و سه بعدي (مثل Real Football 2011 يا NFS Shift) چطوري روي اين گوشي اجرا ميشن؟ يعني روان هستند يا نه.

ممنون.

senaps
30-10-2010, 21:50
shift که برخی فقط توسنتن اجرا بکنن....
این گوی توان اجرای بازی های در این حدو و حدود رو نداره....
البته اگه اورکلاک کنین،مشکل چندانی نخواهید داشت...(صد البته امکان تغییر رزلوشن لجند هم هست!!)

Honradez
30-10-2010, 22:28
خب اين اورکلاک چقدر شدنيه؟ آسيب ميزنه به دستگاه؟

درمورد بقيه بازيها غير از شيفت (مثلا آواتار يا اسسينز) چي؟

senaps
30-10-2010, 22:51
راستیتش،خیلی ها اورکلاک کردن و چیزی نشده،خیلی ها هم اورکلاک کردنو و گوشیشون رو انداختن سطل اشغال!!!
در هر حال بسته به سلامت گوشی و ضربه نخورده بودنش،و خیلی چیزای دیگه هستش.....

در مورد بازی های دیگه زیاد خبر ندارم...من کلا به بازی زیاد علاقه ندارم و فقط یه سری بازی رو مد نظر دارم که رو هر گوئشیی اجرا میشن که هم نشون دهنده ی قدرت اندو،و هم بسیار اعتیاد اور هستش....
سردمدارشون هم انگری بیردز هستش!!

حالا ادرس تاپیک اورکلاک رو پیدا نکردم...هر وقت پیدا شد بهتون میدم!

این تاپیک،برای تغییر رزلوشن هستش که تو اجرای بازی ها تاثیر داره...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Honradez
04-11-2010, 19:09
جايي هست که بهترين بازيهايي که قابل اجرا روي Legend هستن رو (حداقل چندتاشو) گفته باشه؟

مثل اين که براي وايلدفايره:

Real Madrid C.F
07-11-2010, 03:05
خب اين اورکلاک چقدر شدنيه؟ آسيب ميزنه به دستگاه؟

درمورد بقيه بازيها غير از شيفت (مثلا آواتار يا اسسينز) چي؟

من تا حالا نشنیدم کسی با اور کلاک مشکل پیدا کرده باشه! تنها فرقشم ابنه که وقتی زیاد بازی بالاتر از توان گوشی بازی کنی به دلیل کار کردن گوشی تو فرکانس بالا ممکنه یه خورده گوشی داغ بشه و مصرف باتری زیاد میشه:10:

Honradez
07-11-2010, 22:17
بعد حالا غير از بحث اورکلاک، چه تيپ بازيهايي براش هست؟ همشون فکرين مثل وايلدفاير؟ چون من بيشتر دنبال ماشين بازي و فوتبال و بيليارد و مونوپولي و اينجور بازيهاي باحال هستم.

Real Madrid C.F
08-11-2010, 10:36
بعد حالا غير از بحث اورکلاک، چه تيپ بازيهايي براش هست؟ همشون فکرين مثل وايلدفاير؟ چون من بيشتر دنبال ماشين بازي و فوتبال و بيليارد و مونوپولي و اينجور بازيهاي باحال هستم.

الان بررسی میکنم ببینم گرافیک بازیاش در چه حده ...ولی فکر کنم دیدم که گفته بودن شیفت (بهترین بازی ماشین آندروید) رو اجرا کرده...ویرایش میکنم...:10:

tapesh95
01-01-2011, 16:55
خداوکیلی هنوز هیچکسی این گوشیو نگرفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من چندتا عکس از این گوشی دیدم که رنگه لبه های گوشی پاک شده بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

senaps
01-01-2011, 19:31
خداوکیلی هنوز هیچکسی این گوشیو نگرفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داداش این گوشی خیلی وقته که تو مارکته و خیلی ها خریدن....
بله! اگه دستتون زیاد عرق میکنه،رنگش میره....

tapesh95
01-01-2011, 23:26
با فونت فارسی مشکلی نداره ؟
ارور مرور نمیده ؟

senaps
02-01-2011, 13:39
با فونت فارسی مشکلی نداره ؟
ارور مرور نمیده ؟

خیر مشکل خاصی برای این گوشی وجود نداره....

hussain
02-01-2011, 17:41
من این گوشی 3روز دستم بود.کلی بگم این گوشی دردسر بود.
هیچ طور نشد روتش و دانگرید کنم

senaps
02-01-2011, 20:22
من این گوشی 3روز دستم بود.کلی بگم این گوشی دردسر بود.
هیچ طور نشد روتش و دانگرید کنم

یعنی چی؟! این گوشی خیلی راحت روت میشه و رام های زیادی هم براش موجوده....احتمالا مشکل از شما بوده!!

khaiyam
17-01-2011, 12:45
من چند تا سوال در مورد این گوشی داشتم
1. این گوشی با رنگ مشکی تو بازار هست
2. راحت به ورژن 2.2 اپگرید میشه و نسخه 2.3 ممکنه براش بیاد
3. اصلا این گوشی میصرفه بخره یا دیگه قدیمی شده

senaps
17-01-2011, 15:51
1. این گوشی با رنگ مشکی تو بازار هست

وقتی میگیم رنگ،برای لجند بیشتر منظور یه نوار خیلی کوچیک تو پشتش هست!!!بدنش کلا الومینیوم و تک رنگه که البته میگم اون درب پشتی به رنگ های مختلف هست!!!بعضی جاها شنیدم که صورتی روش نصب کردن:18:

2. راحت به ورژن 2.2 اپگرید میشه و نسخه 2.3 ممکنه براش بیاد
2.2 اره،2.3؟ راستش نمیتونم در مورد 2.3 نظر بدم!!!
2.2 رو هم اگه اشتباه نکنم،فقط رام غیر رسمی داره...دقیق یادم نیست!! میگردم و این پست رو ویرایش میکنم...

3. اصلا این گوشی میصرفه بخره یا دیگه قدیمی شده
خوب با توجه به گزینه های جدید تر از همین رنج قیمت،میشه گفت که می ارزه...تازه این گوشی هنوز خیلی از فروشنده ها اسمش رو هم نشنیدن!!!

khaiyam
17-01-2011, 17:27
امروز دیدم رام رسمی برای 2.2 که اومده برای رنگ مشکی هم :

میخوام بدونم تو بازارم هست

noisymind
17-01-2011, 19:05
سلام. چند تا سوال:

این گوشی هم مثل Desire الان صفحش SLCD هست یا نه؟
چرا انقدر بی سر و صدا هست این گوشی؟
قیمتش چنده الان؟
CPU 600 این گوشی در مقابل مثلا Desire خیلی کم میاره؟

senaps
17-01-2011, 21:00
امروز دیدم رام رسمی برای 2.2 که اومده برای رنگ مشکی هم :

این اولین لجندیه که تو تمام عمرم دیدم به این رنگ!!!

CPU 600 این گوشی در مقابل مثلا Desire خیلی کم میاره؟
نه تنها سی پی یو کم میاره،صفحه نمایش هم کم میاره!!

قیمتش چنده الان؟
از بورس خارجه قیمت اخری که ازش دارم،400 تایی باید باشه...!!(وقتی ایکس 10 قیمت روزش 400 هست،این حتمی ارزون تر هم هست!!)

چرا انقدر بی سر و صدا هست این گوشی؟
وقتی این اومد،ایکس تن و بعدشم دیزایر و نکسوس و اینا اومده بودن که جایی برای این نموند!!

لطفا اگه کسی قیمت جدید ازش گرفت اطلاع بده!!

noisymind
17-01-2011, 21:37
نه تنها سی پی یو کم میاره،صفحه نمایش هم کم میاره!!

لطفا اگه کسی قیمت جدید ازش گرفت اطلاع بده!!

خب قائدتا با توجه به CPUش باید سرعت کمتر از Desire باشه . ولی من تاحالا آندو نداشتم میخوام بدونم خیلی تفاوت هست؟

کم آوردن صفحه نمایش منظورتون سایزش هست؟ چون اتفاقا من با گوشی خیلی بزرگ مشکل دارم

قیمت: دیجی کالا Desire رو زده 495 ( بدون گارانتی ) در حالی که Legend رو زده 462 ( کامتل ) ! و هر دو هم ساخت چین.

senaps
17-01-2011, 23:27
خب قائدتا با توجه به CPUش باید سرعت کمتر از Desire باشه . ولی من تاحالا آندو نداشتم میخوام بدونم خیلی تفاوت هست؟

خوب برای برنامه ها نه!!! ولی این سی پی یو،وقتی میخوای به سیستم عامل نسخه ی جدید تر ارتقا بدی مشکل درست میکنه!!!
میدونی که چی میگم!!مثلا کامیپوتری که با ویندوز ایکس پی مشکلی نداره،لزوما قابلیت نصب ویندوز 7 رو نداره!!

کم آوردن صفحه نمایش منظورتون سایزش هست؟ چون اتفاقا من با گوشی خیلی بزرگ مشکل دارم
صفحه نمایشش خوبه،ولی برای بازی کردن برخی بازی ها به مشکل بر میخورین...اگه اهل بازی کردن زیاد نیستین مشکلی نیست!!بعدشم بازی که میگم منظورم بازی های خفنه....

قیمت: دیجی کالا Desire رو زده 495 ( بدون گارانتی ) در حالی که Legend رو زده 462 ( کامتل ) ! و هر دو هم ساخت چین.
واو!!

black009
01-02-2011, 21:50
امروز 385 تومن (مشهد) با گارانتی کامتل و یک سال بیمه

black009
01-02-2011, 22:11
میشه یکی لطف کنه یه تاپیک که نحوه روت کردن گوشی و اینکه چه استفاده هایی داره رو توضیح داده باشه به من معرفی کنه ؟؟
مرسی

---------- Post added at 10:11 PM ---------- Previous post was at 10:07 PM ----------

اگه کسی این گوشی رو خریده لطف کنه یه توضیح درست حسابی راجع بهش بده

noisymind
01-02-2011, 22:57
منم امروز اینجا ( مشهد ) اینو 390 و دیزایر رو 450 قیمت گرفتم! اندازه و سایزش خوراکه من هست! ولی اگه سی پی یوش 1 بود که اصلا تردید نمیکردم!

black009
01-02-2011, 23:52
میشه یکی لطف کنه یه تاپیک که نحوه روت کردن گوشی و اینکه چه استفاده هایی داره رو توضیح داده باشه به من معرفی کنه ؟؟
مرسی

---------- Post added at 10:11 PM ---------- Previous post was at 10:07 PM ----------

اگه کسی این گوشی رو خریده لطف کنه یه توضیح درست حسابی راجع بهش بده

کسی این گوشی رو نخریده تا بقیه رو راهنمایی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

noisymind
02-02-2011, 19:58
اشتباه شد .................................................. ...........................

black009
03-02-2011, 13:46
بابا یه خیر مدرسه ساز پیدا بشه بره این گوشی رو بخره, بعد بیاد واسه ما توضیح بده

Mig33
03-02-2011, 19:46
گوشی خیلی خوبیه ..... تو تمام گوشی های htc من فقط اینو میپسندم .... شایدم گرفتمش :31:

Mig33
03-02-2011, 20:25

من نگاه کردم قیمتی که زده با نرم افزار راهیابی اقلیم هست که خود این نرم افزار 40 تومن پولشه ....
پس میشه 420 تومن که با توجه به قیمت 20 تومن معمولا گرون سایت میشه 400 چوب تازه با گارانتی اصلی فرعیش میاد پائین تر....

noisymind
03-02-2011, 20:40
آخرین قیمتی که من دارم 390 و البته یکی از دوستان 385 هم دیده بود.

black009
04-02-2011, 09:45
بابا قیمت رو بیخیال، یکی که این گوشی رو خریده بیاد یه توضیح کامل از این گوشی بده تا بقیه مستفیض بشن

Vah!d
21-02-2011, 12:09
دوستان جنس بدنه گوشی جوری نیست که پشت گوشی بعد از مدتی خش بیفته یا اینکه رنگ گوشی بره ؟

senaps
21-02-2011, 14:32
دوستان جنس بدنه گوشی جوری نیست که پشت گوشی بعد از مدتی خش بیفته یا اینکه رنگ گوشی بره ؟

گزارش هایی از رفتن رنگ شنیدم،ولی نسخه ای که من یه مدت باهاش کار کردم،رنگش نرفت....ولی خش چرا یه ضره!!البته با استفاده ای که من ازش کردم...کلا ضد خش رو باید بری سراغ سونی یا سامسونگ!

Vah!d
21-02-2011, 17:06
گزارش هایی از رفتن رنگ شنیدم،ولی نسخه ای که من یه مدت باهاش کار کردم،رنگش نرفت....ولی خش چرا یه ضره!!البته با استفاده ای که من ازش کردم...کلا ضد خش رو باید بری سراغ سونی یا سامسونگ!

منظورم ضد خش بودن ، نبود . من کلا از گوشی خوب مراقبت میکنم و تا حالا نشده که گوشی که دستم بوده رنگش بره یا ضربه یا خش داشته باشه . بیشتر منظورم اینه که جنسش بخصوص پشت گوشی مثل پشت آیپاد تاچ نیست که خیلی زود خش بر میداره ؟

senaps
21-02-2011, 20:28
نه...اگه موظاب گوشی باشی،و یه کیف هم براش تهیه کنی،مشکلی نخواهی داشت...

.:PAR3A:.
22-02-2011, 23:15
سلام...
شاید بخوام این گوشی رو بخرم...
تو جی اس ام یه چیزایی خوندم که هیچی نفهمیدم...
مثلا یکی گفته بود WAP نداره واس همین نمیتونی بری نت!!!!!!!!!! مگه نباید گوشی حتما وایرلس داشته باشه که این داره تا از مودم بره نت این وسط WAP چیه؟؟؟
و اینکه شنیدم رزولوشن صفحش پایینه و خیلی از بازی ها و اپ های جدید ساپورتش نمیکنن (اینو قبلا راجع به وایدفایر شنیده بودم این هم اینطوریه؟؟؟)...
در کل گوشی خوبی هس؟؟؟
این تاپیک هم ممنون می شم جواب بدین :

مر30 ; )

senaps
23-02-2011, 17:21
بلک عزیز،از گوشی چی میخوای بدونی؟!
شما سوالت رو باید مشخصا بپرسی،تا من و سایر دوستان بهت بگیم....
اخه سلیقه ها و جهت گیری ها فرق میکنه...مثلا من گلکسی رو با اون عظمتش،فروختم و سونی اکس پریا ایکس 10 گرفتم که بر همه واضحه که گلکسی بهتره!!
شما باید سوالت رو مشخصا بپرسی،تا ما بهت جواب بدیم....

---------- Post added at 05:21 PM ---------- Previous post was at 05:19 PM ----------

دوست عزیز،رزولوشن گوشی پایینه بله و برخی بازی ها رو نمی تونه به خوبی اجرا کنه...
سی پی یوی ضعیف گوشی هم یه دلیل دیگه هستش!!در کل اگه از گوشیتون نمیخواین که براتون شاخ غول بشکنه،میتونید بخرین و ازش لذت ببرین....

tanatos
05-03-2011, 09:25
جدی گالکسی رو فروختی و X10 خریدی!
دمت گرم تو تنها کسی هستی که انتخابات من و شگفت زده میکنه!
ای ول!

Vah!d
05-03-2011, 12:19
دوستان راهنمایی میکنید ؟ من چند روز پیش X10 خریدم . خداییش از همه چیزش راضی هستم فقط کمی گوشی بزرگی هست به نظر من . قبل از خرید بین این گوشی و لجند مونده بودم . الان دامادمون X10 رو میخواد و میتونم بدم به اون . حالا موندم اگه دادم به اون لجند بگیرم یا نه . انتظارات من اینه که حداقل تا 2 سال بدون هیچ مشکلی بتونم استفاده کنم ( البته شاید شرایطی پیش اومد که 6 ماه دیگه تونستم عوض کنم گوشی رو و شاید نشد ) . استفاده اینترنت ، گیم ( بازیهایی مثل Angry birds و تو همین مایه ها ) ، موزیک پلیر راحت ، پلیر فیلم راحت ( واسه دیدن کلیپ و فیلم های کوتاه ) و این چیزا . به نظرتون لجند واسه این کارها مناسبه ؟ cpu کم نمیاره ؟

tanatos
05-03-2011, 18:58
ببین دوست من کاربران موبایل و انتظاراتشون از دستگاهشون زمین تا آسمون با هم متفاوتند!
برای کسی که کاربر حرفه ای موبایله شاید گالکسی اس2 هم اون دو سالی رو که گفتی جواب گو نشه چه برسه به لگند!
ولی برای یه کاربر معمولی گوشیهای همراه، شاید N70 هنوز هم کافی باشه!
(حالا چرا N70؟:31:)
و هیچ کس مثل خود شخص نمیتونه نیازش رو بشناسه!

Zalamen
18-03-2011, 14:24
آپدیت 2.2 واسه ی Legend اومده؟

vsgh
24-03-2011, 02:30
بله این آپدیت نزدیک به یکماه هست که اومده و در صورتی که با wifi آنلاین باشید براحتی در مسیر زیر قابل ارتقاست.
setting>about phone>system software updates

vsgh
24-03-2011, 02:59
من حدود یکماه پیش ۴۳۰ با گارانتی یاس خریدم و از همون موقع دارم باهاش ور میرم.
از لحاظ شکل ظاهری باید بگم که این موضوع سلیقه ای هستش و من با بدنه آلومینیومی بیشتر حال میکنم (ست کردم با لپ تاپم :31:) شکل بدنه خوشدسته و انحنای قسمت پایین به این قضیه کمک میکنه. این انحنا باعث میشه حتی اگه سطح گوشی رو به میز باشه با سطح تماسی نداشته باشه.
من با Desire و Wildfire هم کار کردم که از لحاظ کیفیت صفحه نمایش (رزولوشن) با Desire برابری میکنه و از wildfire خیلی بهتره.
در بدو خرید آپدیتش کردم به ۲.۲ ... که الان امکان انتقال اکثر نرم افزارا به کارت حافظه وجود داره. سرعت CPU به نظر مناسب میرسه و با برنامه های روزمره مشکلی نداره... میمونه بازی های سه بعدی که هنوز درست امتحان نکردم ولی فکر میکنم در حد متوسط به بالا جواب بده.
در مورد کیفیت دوربین باید بگم که توی محیط با نور طبیعی خیلی خوب عمل میکنه ولی در نور کم تعریفی نداره. تنظیمات فراوانی داره که شبیه به یه دوربین نیمه حرفه ایش میکنه ولی در نهایت موبایله نه دوربین دیجیتال!.. کیفیت فیلم برداریشHD نیست ولی مناسبه.
ژیروسکوپ و GPS هم خیلی خوب کار میکنن.
با wifi مشکلی نداشتم تا حالا و GPRS هم روش فعال کردم و بدون مشکل استفاده میکنم.
به کیفیت صدای پخش موزیکش هم نمره ۱۷ میدم.
توی خیلی از سایت ها خوندم که باتری زود تموم میکنه ولی باید بگم بستگی داره به تنظیم نور صفحه که اصلی ترین مصرف کننده باتری هستش.
در مورد فونت فارسی:‌ گوشی زبان عربی داره و من یه کیبورد فارسی نصب کردم و مشکلی با خوندن و نوشتن فارسی ندارم.
آندروید مارکت از ابتدا در بین نرمافزاراش نبود چون برای خاور میانه هستش و البته مشکلی هم نیست چون اکثر apk های مورد نیاز رو از سایت های خارجی میشه گیر آورد.
:8:

vsgh
24-03-2011, 18:32
دوستان در جریان باشن این گوشی wifi اش تعطیله ها!

شدیدا سیگنال wifi اش ضعیفه و اصلا قابل استفاده نیست. این موضوع رو اکه google کنید بیشتر متوجه جریان می شید

فکر نمیکنم .... من بدون مشکل دارم استفاده میکنم ... شاید شما داری با wifi نوت بوک مقایسه میکنه که به نظر من مقایسه منطقی نیست. Hot spot ارائه دهنده هم مهمه و routerهای مختلف عملکردشون فرق میکنه. من Reviewهای زیادی در مورد این گوشی خوندم ولی چیزی در مورد wifi گفته نشده.:20:

vsgh
24-03-2011, 20:38
دوستان راهنمایی میکنید ؟ من چند روز پیش X10 خریدم . خداییش از همه چیزش راضی هستم فقط کمی گوشی بزرگی هست به نظر من . قبل از خرید بین این گوشی و لجند مونده بودم . الان دامادمون X10 رو میخواد و میتونم بدم به اون . حالا موندم اگه دادم به اون لجند بگیرم یا نه . انتظارات من اینه که حداقل تا 2 سال بدون هیچ مشکلی بتونم استفاده کنم ( البته شاید شرایطی پیش اومد که 6 ماه دیگه تونستم عوض کنم گوشی رو و شاید نشد ) . استفاده اینترنت ، گیم ( بازیهایی مثل Angry birds و تو همین مایه ها ) ، موزیک پلیر راحت ، پلیر فیلم راحت ( واسه دیدن کلیپ و فیلم های کوتاه ) و این چیزا . به نظرتون لجند واسه این کارها مناسبه ؟ cpu کم نمیاره ؟

واسه من که کم نیاورده ... توی بازیهایی توی این حد که گفتید خوبه .... در زمینه مدیا هم قوی هست. اگه از قیافش خوشت میاد به نظرم گزینه خوبیه.

vsgh
24-03-2011, 20:53
سلام...
شاید بخوام این گوشی رو بخرم...
تو جی اس ام یه چیزایی خوندم که هیچی نفهمیدم...
مثلا یکی گفته بود WAP نداره واس همین نمیتونی بری نت!!!!!!!!!! مگه نباید گوشی حتما وایرلس داشته باشه که این داره تا از مودم بره نت این وسط WAP چیه؟؟؟
و اینکه شنیدم رزولوشن صفحش پایینه و خیلی از بازی ها و اپ های جدید ساپورتش نمیکنن (اینو قبلا راجع به وایدفایر شنیده بودم این هم اینطوریه؟؟؟)...
در کل گوشی خوبی هس؟؟؟
این تاپیک هم ممنون می شم جواب بدین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمر30 ; )

کجای جی اس ام گفته؟ میشه لینک بدید؟

aref_m
06-06-2011, 13:06
سلام می خواستم بپرسم این گوشی سیاهش وارد ایران شده چون تو چندتا سایت گشتم همه سفید بود .این پایین یه عکس سیاهشو گذاشتم.

اگه آره لطفا بگید کجای تهران می تونم پیدا کنم.
با تشکر.....:40:
لطفا زود جواب بدید چون تا چند روز دیگه می خوام بخرمش.

Pedram_mrn
06-06-2011, 18:18
سلام می خواستم بپرسم این گوشی سیاهش وارد ایران شده چون تو چندتا سایت گشتم همه سفید بود .این پایین یه عکس سیاهشو گذاشتم.

اگه آره لطفا بگید کجای تهران می تونم پیدا کنم.
با تشکر.....:40:
لطفا زود جواب بدید چون تا چند روز دیگه می خوام بخرمش.

آره هست تا دلت بخواد تو همه ی پاساژا میتونی پیدا کنی

aref_m
07-06-2011, 06:50
ممنون دوست عزیز حالا مطمئن شدم که هست.:46:

aref_m
07-06-2011, 07:19
یه چیز دیگه کدوم یکی از گارانتی های HTC بهتره : پارس کامتل ، یاس یا پرشین تله کام:46:

hamid_gh2
14-06-2011, 11:41
سلام
گوشی اچ تی سی لجن دارم نرم افزار زدم روش الان باطر خالی میکنه لطفا اگه میشه بگید چطوری سیستم عاملشو به روز کنم ممنون کمکم کنید