PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست دو تا نرم افزار

worldm
15-02-2010, 16:42
سلام من اول از همه تعدادی فونت فارسی و انگلیسی برای استفاده در ویندوز 7 در کافی نت میخوام یعنی فونتهایی باشه که برای تحقیق کافی نت بیشتر استفاده بشن و خوب باشند.
نرم افزار مدیریت کافی نتی میخوام که امکاناتی مثل نشان دادن پول هر سیستم-ارسال و دریافت فایل-مشاهده میزان دانلود و آپلود هر کلاینت-صف کاربران و اگه شد امکانات دیگه ای داشته باشه

Ship Storm
15-02-2010, 17:01
سری B فونت ها معروفترین اونها هستند :

من البته خودم یک پکیج دارم که در اسرع وقت آپلود میکنم خیلی کاملتره ولی فعلا از لینک زیر وارد شید و پکیج فعلی رو دانلود کند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در مورد نرم افزار مرتبط با کافی نت فکر کنم تاپیک های زیر بدردتون بخوره در این زمینه :

NetSupport / تمامی محصولات در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کنترل و مانیتور شبکه با Radmin Remote Control ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

worldm
15-02-2010, 18:00
از فونتهات ممنون
نرم افزارها که بیشتر برای دید زدن سیستمها بود من میخوام که گزارش مال و پول رو حساب کنه

Ship Storm
15-02-2010, 18:39
نرم افزار زیر در بیش از 200 هزار کافی نت سراسر جهان داره استفاده میشه و نسخه بسیار کاملیه

Antamedia Internet Caffe / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])