PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : S8500 Wave » اولین گوشی سامسونگ با سیستم عامل Bada و پردازشگر 1 گیگاهرتز

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12

roteal2007
28-10-2010, 21:31
به نظر من که بهتره هم بلوتوث 3 داره و وایفای n و هم دوربینش بهتره.صفحش هم بزرگتره.مولتی تاچ هم داره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

گرافيک بادا در مقايسه با آندرويد چطوره؟ همچنین برنامه ها و ساپورت فارسى؟

hoha881
28-10-2010, 22:10
البته این دو گوشی مورد نظر هیچ کدومشون حد گرافیک اندروید و یا بادا رو نشون نمیدن.یه نظر من صبر کن بیاد ببینیم چی میشه.
البته فکر کنم برای اندرویید برنامه های بیشتری هست .ولی بادا هم سرعت خوبی داره.مولتی تاچ هم چیز کمی نیست که 5250 داره.

H@MID_2
28-10-2010, 22:36
آقایون یک سوال؟
فقط همون 1 گیگ که برای نرم افزار تخصیص داده شده میشه برای نصب نرم افزارهای بادا استفاده کرد؟
یعنی هر چی بیشتر از 1 گیگ بشه باید بیخیالش بشیم؟ ا کارت حافظه نمیشه به نصب نرم افزار داد؟

roteal2007
29-10-2010, 10:21
البته این دو گوشی مورد نظر هیچ کدومشون حد گرافیک اندروید و یا بادا رو نشون نمیدن.یه نظر من صبر کن بیاد ببینیم چی میشه.
البته فکر کنم برای اندرویید برنامه های بیشتری هست .ولی بادا هم سرعت خوبی داره.مولتی تاچ هم چیز کمی نیست که 5250 داره.

اینم شد راهنمایی؟ یه روز میری تو کلوپ آندرویید میگن تو این رنج 80 درصد برنامه و بازی هار باید بیخیال شی
یه روز میای تو کلوپ بادا میگن هیچکدوم حد گرافیک رو نشون نمیدن....بابا گناه ما چیه میخوایم پول زیاد پای گوشی ندیم؟
حتما باید بگم تا 500 تومن گوشی چی خوبه تا بگین بادا؟!
مدیران باید یه تجدید نظر اساسی روی کلوپ ها داشته باشن.

hoha881
29-10-2010, 10:44
واسه وب گردی خاطر صفحه بزرگتر بهتر از i5500 هست.هم واسه تایپ کردن.واسه بازی هم قراره بازی فیفا و اساسین کرید رو مجانی روش نصب کرده باشن.(البته نسخه جاوا مخصوص خود گوشی).در کل نسبت به قیمتش ارزش خرید رو خواهد داشت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

roteal2007
29-10-2010, 11:23
واسه وب گردی خاطر صفحه بزرگتر بهتر از i5500 هست.هم واسه تایپ کردن.واسه بازی هم قراره بازی فیفا و اساسین کرید رو مجانی روش نصب کرده باشن.(البته نسخه جاوا مخصوص خود گوشی).در کل نسبت به قیمتش ارزش خرید رو خواهد داشت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برادر کیبرد sywp هم داره؟

hoha881
29-10-2010, 11:59
ریویوش روسی بود.چیزی نفهمیدم.واسه ویو که هست.
فکر کنم فعلا نداشته باشه.چون اگه swype میداشت باید همچین کلیدی روی کیبوردش میبود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در کل انتخاب با خودت هست.i5500 اندروید هست.برنامه های کرک شده میشه روش ریخت(مثل افیس و مپ واسه gps ,...)
نداشتن مولتی تاچ هم توش با گذاشتن دکمه زوم حل میشه.

vtv004
29-10-2010, 12:18
آقایون یک سوال؟
فقط همون 1 گیگ که برای نرم افزار تخصیص داده شده میشه برای نصب نرم افزارهای بادا استفاده کرد؟
یعنی هر چی بیشتر از 1 گیگ بشه باید بیخیالش بشیم؟ ا کارت حافظه نمیشه به نصب نرم افزار داد؟

کی گفته نمیشه تو بادا رو دست کم گرفتی
بادا شامل نرم افزارهای لازم و ضروری برای یه گوشی هست که به صورت پیش فرض روش نصبه
چه برسه به یه همچین تنظیمات ساده ای
شما میتوند از کارت حافظه برای نصب برنامه های بادا استفاده کنید

roteal2007
29-10-2010, 12:28
ریویوش روسی بود.چیزی نفهمیدم.واسه ویو که هست.
فکر کنم فعلا نداشته باشه.چون اگه swype میداشت باید همچین کلیدی روی کیبوردش میبود

در کل انتخاب با خودت هست.i5500 اندروید هست.برنامه های کرک شده میشه روش ریخت(مثل افیس و مپ واسه gps ,...)
نداشتن مولتی تاچ هم توش با گذاشتن دکمه زوم حل میشه.

ممکنه بعدا واسش بياد؟
ويو از اول داشت؟
گارانتى پارسه 225 تومن ميده.

N.P.L
29-10-2010, 12:40
سیستم عامل بادا چطور سیستم عاملیه؟ میتونه جای ویندوز رو بگیره یا بهتر از اونه؟ تنها چیزی که من رو تو انتخابش دودل گذاشته همین سیستم عاملشه که جدیده.

Dark.Life
29-10-2010, 12:50
اینم شد راهنمایی؟ یه روز میری تو کلوپ آندرویید میگن تو این رنج 80 درصد برنامه و بازی هار باید بیخیال شی
یه روز میای تو کلوپ بادا میگن هیچکدوم حد گرافیک رو نشون نمیدن....بابا گناه ما چیه میخوایم پول زیاد پای گوشی ندیم؟
حتما باید بگم تا 500 تومن گوشی چی خوبه تا بگین بادا؟!
مدیران باید یه تجدید نظر اساسی روی کلوپ ها داشته باشن.

به نظر من s5250 بهتره
i5500 به خاطر سی پی یو ضعیف و احتمالاً رزولوشن نا مناسب نمیتونه برنامه ها و بازیهای بدردبخور آندروید رو اجرا کنه ولی s5250 بازی و برنامه مخصوص خودش داره
صفحشم که بزرگتره
بلوتوث 3 و دوربین 3 هم در نظر بگیر
کلاً تو این رنج قیمت گوشی کاملی گیرت نمیاد ... s5250 جزو کاملترینهای این رنجه

Milad4171
29-10-2010, 12:52
اونایی که با گوشی های سیستم عامل دار کار کردن به نظرشون سرعت این گوشی چطوری هست؟
کلا نظرشون نسبت به این سیستم عامل و این گوشی چیه؟؟
ارزش داره؟
من واقعا پی گیرش بودم قبل از اینکه بیاد ولی هیچ کسی رو ندیدم که خریده باشه ازش آمار بگیرم!!

N.P.L
29-10-2010, 13:11
سیستم عامل بادا چطور سیستم عاملیه؟ میتونه جای ویندوز رو بگیره یا بهتر از اونه؟ تنها چیزی که من رو تو انتخابش دودل گذاشته همین سیستم عاملشه که جدیده.

roteal2007
29-10-2010, 13:19
به نظر من s5250 بهتره
i5500 به خاطر سی پی یو ضعیف و احتمالاً رزولوشن نا مناسب نمیتونه برنامه ها و بازیهای بدردبخور آندروید رو اجرا کنه ولی s5250 بازی و برنامه مخصوص خودش داره
صفحشم که بزرگتره
بلوتوث 3 و دوربین 3 هم در نظر بگیر
کلاً تو این رنج قیمت گوشی کاملی گیرت نمیاد ... s5250 جزو کاملترینهای این رنجه

برادر cpu s5250
چقدره؟
والا من cpu i5500 با i5800 که مقايسه کردم با وجود cpu ضعيف تر سريعتر بود.حالا اين چطوريه؟

tired friend
29-10-2010, 17:21
موقع خریدش باید به چه چیزایی توجه کنم تا سرم کلاه نره؟
الان قیمت نماییندگیش چنده؟:11:

yasharp
01-11-2010, 12:26
سلام آقا من این گوشی رو یه هفته میشه خریدم
ولی متاسفانه دقیق مطالع نکرده بودم الان راضی هستم فقط مشکل فارسی دارم
XXJH3 ورژن نرم افزارو XFJH2 هم ورژن CSC(این و نمی دونم) دوستان لطفا راهنمایم کنن آیا می تونم فارسی کنم یا نه؟
اگه امکان داره توضیح بدید :8::10:

tired friend
01-11-2010, 14:38
الو.
کسی نیست؟

javad33
01-11-2010, 17:17
اینجا من چیزایی که خودم میدونستم رو گفتم

tired friend
02-11-2010, 17:01
اگه من این گوشیو خریدم کسی می تونه برام nfs shift بگیره آپ کنه؟
آخه اصلا پیداش نمی کنم
.......
:41:
من این گوشیو با شیفت دوس دارم اگه می شه بگین می خوام بخرم:11:

javad33
02-11-2010, 19:23
نه فکر نکنم بشه! حتی آپ هم بکنیم باز قابل نصب نیست البته نمیدونم چون تست نکردم. در هر حال به نظر من آسفالتی که رو خودش نصبه از شیفت قشنگ تره. یعنی بیشتر به دلم نشست.
با این حال من قول میدم آپلود بکنم! تا فردا لینک دانلودش رو همینجا میزارم!

nimoolia
02-11-2010, 19:31
لطف میکنید بگید با گارانتی الان چنده؟

younes.b.1367
02-11-2010, 20:02
با سلام
امیدوارم حداقل جواب این سوالم رو دوستان بدهند؟

چه طور میشه برنامه های بادا رو روی کارت حافظه نصب کرد؟

با تشکر.

tired friend
02-11-2010, 22:48
نه فکر نکنم بشه! حتی آپ هم بکنیم باز قابل نصب نیست البته نمیدونم چون تست نکردم. در هر حال به نظر من آسفالتی که رو خودش نصبه از شیفت قشنگ تره. یعنی بیشتر به دلم نشست.
با این حال من قول میدم آپلود بکنم! تا فردا لینک دانلودش رو همینجا میزارم!
واقعا ممنونم
گوشیو نگرفتم.
ولی دانلود می کنم برا وقتی خریدم نصب کنم
خیلی گلی
ممنون:11:

mohsen121
02-11-2010, 23:41
من گوشي ويو خودم فقط 50 روز كار كرده و تا تاريخ 10 مهر ماه 1390 گارانتي اصلي پارس مايكروتل رو داره به همراه يه رم 8 گيگ و 10 صفحه برنامه بادا با قيمت 450 تومن مي فروشم هركي خواست پيام خصوصي بزار ه.

گرافيكار
02-11-2010, 23:49
من گوشي ويو خودم فقط 50 روز كار كرده و تا تاريخ 10 مهر ماه 1390 گارانتي اصلي پارس مايكروتل رو داره به همراه يه رم 8 گيگ و 10 صفحه برنامه بادا با قيمت 450 تومن مي فروشم هركي خواست پيام خصوصي بزار ه.

ميشه بپرسم دليلش چيه كه ميخوايد اين گوشي رو بفروشين

javad33
03-11-2010, 00:07
اینم لینک های دانلود شیفت. باید تو پوشه برنامه های kies بریزید تا بتونید نصب کنید. البته مطمئن نیستم که نصب بشه ولی ما آپلود کردیم.

---------- Post added at 12:07 AM ---------- Previous post was at 12:02 AM ----------

با سلام
امیدوارم حداقل جواب این سوالم رو دوستان بدهند؟

چه طور میشه برنامه های بادا رو روی کارت حافظه نصب کرد؟

با تشکر.

کافیه برید به :

Settings >> Applications >> Instalation settings

و بعد مموری کارت رو انتخاب کنید.

ali_saeedi
03-11-2010, 00:47
سلام دوستان
میخواستم بدونم چه مموری برای این گوشی بخرم؟
8 گیگ trascend کلاس 4 قیمتش 19 با گارانتی بود بخرم؟
لطفا راهنمایی کنید ممنون...

mohsen121
03-11-2010, 01:11
ميشه بپرسم دليلش چيه كه ميخوايد اين گوشي رو بفروشين

مي خوام لپ تاپم رو عوض كنم پول كم درام .

yasharp
03-11-2010, 09:12
سلام آقا من این گوشی رو یه هفته میشه خریدم
ولی متاسفانه دقیق مطالع نکرده بودم الان راضی هستم فقط مشکل فارسی دارم
XXJH3 ورژن نرم افزارو XFJH2 هم ورژن CSC(این و نمی دونم) دوستان لطفا راهنمایم کنن آیا می تونم فارسی کنم یا نه؟
اگه امکان داره توضیح بدید :8::10:

لطفا راهنمایم کنید
گوشیم رو دستم مونده داره جون میده
وااااااااااااااااااااااای خدای من:19:

javad33
03-11-2010, 12:07
سلام دوستان
میخواستم بدونم چه مموری برای این گوشی بخرم؟
8 گیگ trascend کلاس 4 قیمتش 19 با گارانتی بود بخرم؟
لطفا راهنمایی کنید ممنون...

خوبه آقا بخر!

younes.b.1367
03-11-2010, 12:23
کافیه برید به :

Settings >> Applications >> Instalation settings

و بعد مموری کارت رو انتخاب کنید.

ممنون از پاسختون
من این کار رو کردم ولی باز وقتی می خوام با گوشی بازی Bruce Lee Dragon Warrior رو نصب کنم
این ارور ( بارگیری امکان پذیر نمی باشد .حافظه کافی موجود نمی باشد. بعضی موارد حذف شود ) رو میده
با برنامه kies هم نمی تونم دانلود کنم . ارور ( the underlying connection was closed: could not establish trust reationship for the SSL/TLS ) رو میده

adsl :256 kb with wi-fi
kies : 1.5.3.10093_80

Arash.m.m
03-11-2010, 13:06
سلام بچه ها:
بازیهایی رو که نصب کردم رو حافظه phone رو چجوری uninstall کنم؟

tired friend
03-11-2010, 13:11
دادا قیمت با گارانتی شهر دزد بازار ساری 470 تومن شد()با گارانتی اصلی) تو دسته دومو می دی 450؟رم نمی خوام بدون رم بگی 380می گیرم نقد.تا یه 3-4 روز دیگه می خرم خواستی بفروشی بگو.بدون رم می خوام چون 16 کلا4 دارم:40:منتظرم
در ضمن دست به دست الان 370 بالاتر نمی تونی مغازه ها هم که فوقش 330 بخرن مایلی بگو

farzin_silver
03-11-2010, 15:25
دادا قیمت با گارانتی شهر دزد بازار ساری 470 تومن شد()با گارانتی اصلی) تو دسته دومو می دی 450؟رم نمی خوام بدون رم بگی 380می گیرم نقد.تا یه 3-4 روز دیگه می خرم خواستی بفروشی بگو.بدون رم می خوام چون 16 کلا4 دارم:40:منتظرم
در ضمن دست به دست الان 370 بالاتر نمی تونی مغازه ها هم که فوقش 330 بخرن مایلی بگو

میبینم که هنوز داری میچرخی دنبال ویو. :دی بچرخ فعلا

javad33
03-11-2010, 16:46
ممنون از پاسختون
من این کار رو کردم ولی باز وقتی می خوام با گوشی بازی Bruce Lee Dragon Warrior رو نصب کنم
این ارور ( بارگیری امکان پذیر نمی باشد .حافظه کافی موجود نمی باشد. بعضی موارد حذف شود ) رو میده
با برنامه kies هم نمی تونم دانلود کنم . ارور ( the underlying connection was closed: could not establish trust reationship for the SSL/TLS ) رو میده

adsl :256 kb with wi-fi
kies : 1.5.3.10093_80

والا نمیدونم تو همون ستینگ برید تو قسمت مموری وضعیت مموریتون رو چک کنید. ببینید مشکل دقیقا از کجاست!
ارور kies هم احتمالا بخاطر ویندوزه. دقیق نتونستم عیبش رو دربیارم ولی تو ویندوزی که تازه نصب شده باشه این مشکل برطرف میشه.

new_solid
03-11-2010, 17:12
مشکل جی پی اسش حل شده یا هنوز باید با اون نرم افزار جاواه کارکرد (خوب هست این نرم افزار جاواش؟)
بعد یک سوال دیگه بابام اینا الان عربستان ان به نظرتون از اونجا بخرن اصل بهشون میدن قیمتش چی جوریه اونجا
با تشکر

Javad-ht
03-11-2010, 17:42
مشکل جی پی اسش حل شده یا هنوز باید با اون نرم افزار جاواه کارکرد (خوب هست این نرم افزار جاواش؟)
بعد یک سوال دیگه بابام اینا الان عربستان ان به نظرتون از اونجا بخرن اصل بهشون میدن قیمتش چی جوریه اونجا
با تشکر

هنوز باید با اون کار کرد!
راستش من تا دیروز اصلا نمیتونستم باهاش کار کنم.
یعنی منو پیدا نمیکرد.
دیروز که زدم درجا پیدا کرد.
نمیدونم ولی خیلی جالبه تا هوا بارونی شد را افتاد!
به نظرم همین جا بخر!
فکر نمیکنم خیلی هم تفاوت قیمت داشته باشه.

cyruslogic
03-11-2010, 22:15
دوستان عزیز!
درب باتری گوشی من متاسفانه بر اثر سهل انگاری یکی از آشنایان !!! و بر اثر ضربه یه مقدار آسیب دیده. خواستم بدونم امکان تهیه اون وجود داره یا نه؟ اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم.

new_solid
03-11-2010, 22:26
هنوز باید با اون کار کرد!
راستش من تا دیروز اصلا نمیتونستم باهاش کار کنم.
یعنی منو پیدا نمیکرد.
دیروز که زدم درجا پیدا کرد.
نمیدونم ولی خیلی جالبه تا هوا بارونی شد را افتاد!
به نظرم همین جا بخر!
فکر نمیکنم خیلی هم تفاوت قیمت داشته باشه.
ممنون
نه خوب این اینجا که بودن هرچی بهشون گفتم پول بدین برم گوشی بگیرم ندادن الان رفتن اونجا گفتم قیمت بگیرین می خوام هر قیمتی گفتن بگم ایول اینجا صد تومن بیشتر میفروشن بلکن خر بشن از اونجا بگیرن اگه برگردن عمرا اینا باز پول باشن
فقط میخوام بدونم از اونجا بگیرن گوشی اصل میدن یا نه یک وقت گوشی چینی نندازن بهشون

گرافيكار
04-11-2010, 00:37
دوستان عزیز!
درب باتری گوشی من متاسفانه بر اثر سهل انگاری یکی از آشنایان !!! و بر اثر ضربه یه مقدار آسیب دیده. خواستم بدونم امکان تهیه اون وجود داره یا نه؟ اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم.
دوستان سعي كنن
در مورد اتفاقات ناگواري كه خدايي نكرده براي گوشيشون مي افته
بيشتر توضيح بدين تا بقيه دوستان دچار اين تجربه ها تلخ نشن
و حواسشون باشه

yasharp
04-11-2010, 10:00
دوستان کسی نیست به سوال من جواب بده :8::19:

star2009
04-11-2010, 14:22
آقا من دوتا مشکل دارم

1.برنامه flipclockx رو هر کاری میکنم نصب نمیشه وسط نصب install faild میده
2.از وقتی بادامو آپگرید کردم samsung apps از توی گوشی باز نمیشه ارور( network unavailable (0xff01 میده

ممنون میشم اگه این دو تا مشکل منو حل کنین

cyruslogic
04-11-2010, 17:49
دوستان سعي كنن
در مورد اتفاقات ناگواري كه خدايي نكرده براي گوشيشون مي افته
بيشتر توضيح بدين تا بقيه دوستان دچار اين تجربه ها تلخ نشن
و حواسشون باشه

دوست عزیز! با عرض تشکر از توجه شما, دیگه چه توضیحی میشه داد؟ درب باتری بر اثر ضربه, یک کمی خظ و خش افتاده (به اندازه یه سر سوزن هم فرو رفته) خود گوشی هیچ مشکلی نداره و فقط من یه ذره حساس هستم. خواستم بدونم کجا میشه درب باتری رو تهیه کرد؟

star2009
04-11-2010, 18:04
آقا قید در فابریکو بزن چون پیدا نمیشه

star2009
04-11-2010, 23:50
آقا من دوتا مشکل دارم

1.برنامه flipclockx رو هر کاری میکنم نصب نمیشه وسط نصب install faild میده
2.از وقتی بادامو آپگرید کردم samsung apps از توی گوشی باز نمیشه ارور( network unavailable (0xff01 میده

ممنون میشم اگه این دو تا مشکل منو حل کنین

کسی نمیخواد جواب مارو بده

cyruslogic
05-11-2010, 01:33
آقا قید در فابریکو بزن چون پیدا نمیشه

یعنی واقعا درب باتری این گوشی پیدا نمیشه (فابریک یا غیر فابریکش)؟

cyruslogic
05-11-2010, 10:46
یعنی واقعا درب باتری این گوشی پیدا نمیشه (فابریک یا غیر فابریکش)؟

توی اینترنت , هر دو رنگش موجوده (قیمت از 13 تا 20 دلار). میخوام بدونم تهران از کجا میشه پیدا کرد. ضمنا اگه کسی یه جلد محافظ خوب سراغ داره آدرس بده. خیلی ممنون میشم.

babialex
05-11-2010, 12:34
چند روزیه که گاهی گوشی خود به خود بدون اینکه بهش دست بزنم ریست میشه !!

وقتی گوشی رو خاموش میکنم و روشن میکنم برای تمام اس ام اس ها پیغام delivery میاد که inbox ام گاهی بالای 100 تا delivery پر میشود !!!

vtv004
05-11-2010, 12:47
توی اینترنت , هر دو رنگش موجوده (قیمت از 13 تا 20 دلار). میخوام بدونم تهران از کجا میشه پیدا کرد. ضمنا اگه کسی یه جلد محافظ خوب سراغ داره آدرس بده. خیلی ممنون میشم.

بیخیال شو من رفتم فیلم تعویض قابشو از یو تیوب دانلود کردم برای تعویضقاب باید تمام گوشی باز شه کاریست بسی سخت و مشکل
تنها چیزی که به ذهنم میرسه اگه کسی اونور آب داری برات بخره و حتما هم همون رنگ گوشیتو بخر چون تعویضش درد سر داره

cyruslogic
05-11-2010, 13:16
بیخیال شو من رفتم فیلم تعویض قابشو از یو تیوب دانلود کردم برای تعویضقاب باید تمام گوشی باز شه کاریست بسی سخت و مشکل
تنها چیزی که به ذهنم میرسه اگه کسی اونور آب داری برات بخره و حتما هم همون رنگ گوشیتو بخر چون تعویضش درد سر داره

دوست عزیز! فکر کنم سوء تفاهم شده. منظور من درب باتریه که جدا از بدنه است و رنگش هم با خود بدنه فرق میکنه و البته تعویضش هیچ ارتباطی به تعویض قاب گوشی نداره.

vtv004
05-11-2010, 14:17
دوست عزیز! فکر کنم سوء تفاهم شده. منظور من درب باتریه که جدا از بدنه است و رنگش هم با خود بدنه فرق میکنه و البته تعویضش هیچ ارتباطی به تعویض قاب گوشی نداره.

ها ببخشید درست میگی ولی منم گفتم از اونور آب همرنگ گوشیتو بگیر تا نیاز به تعویض قاب نداشته باشه

{sahand}
07-11-2010, 12:55
Monopoly Classic و Tetris Refreh توی فروشگاه بریتانیا برای مدت محدودی رایگان شده، سریع برید بزنید تو گوشش.
چند وقت پیش هم battle Forging (مشابه Angry Birds ) تو فروشگاه سنگاپور رایگان شده بوده که از دستمون در رفت...

Rjoun
07-11-2010, 13:12

دیروز توی اهواز یه کیف چرم در دار مخصوص همین گوشی از نوع خیلی خوبش قیمت کردم طرف میداد ۲۵ تومن.نمی دونم این همه قیمت ارزشش رو داره یا نه.

A.IvI.I.N
07-11-2010, 14:10
Monopoly Classic و Tetris Refreh توی فروشگاه بریتانیا برای مدت محدودی رایگان شده، سریع برید بزنید تو گوشش.
چند وقت پیش هم battle Forging (مشابه Angry Birds ) تو فروشگاه سنگاپور رایگان شده بوده که از دستمون در رفت...

رفيق چجوري فروشگاه انتخاب ميكني..؟؟؟

tired friend
07-11-2010, 14:12
از کارایی ویو خوشم اومده ولی اینکه می گین مالتی تسکش قوی نیس می ترسم

پ.ن:می تونم موقع ای که تو فایل منیجرم اس اومد ج بدم؟؟؟؟؟؟؟؟
پس این سی پی یو به چه درد می خورهههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
والا گوشی به این خوبی مالتی نداره یعنی چی آخه
قیمت و می شه بدون گارانتی رو بزارین(می دونم خلاف قوانینه ولی ترو خدا عجله ای دیگه 40 تومن دیگه جور کنم نقدی می خرم)
دکمه وسط هم کاره بک و هم کاره تسکو انجام می ده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 02:12 PM ---------- Previous post was at 02:10 PM ----------

رفيق چجوري فروشگاه انتخاب ميكني..؟؟؟
اون بالا عکس یه کشوری داره اونو بزن.
بعدش کلی کشور میاد انتخاب کن حالا:40:

گرافيكار
07-11-2010, 14:31
دیروز توی اهواز یه کیف چرم در دار مخصوص همین گوشی از نوع خیلی خوبش قیمت کردم طرف میداد ۲۵ تومن.نمی دونم این همه قیمت ارزشش رو داره یا نه.

آره بابا اگه جنسش خوب باشه ايمنيش و زيباييش هم خوب باشه
ارزشش رو داره
من براي گالكسي كيف ديدم تا 50 تومن

{sahand}
07-11-2010, 15:06
از کارایی ویو خوشم اومده ولی اینکه می گین مالتی تسکش قوی نیس می ترسم
پ.ن:می تونم موقع ای که تو فایل منیجرم اس اومد ج بدم؟؟؟؟؟؟؟؟
پس این سی پی یو به چه درد می خورهههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
والا گوشی به این خوبی مالتی نداره یعنی چی آخه
بیا دوست عزیز، این راضیت می کنه؟:
همشون هم رو مموری نصبن.

ali_saeedi
07-11-2010, 16:03
خیلی ممنون لطف کن هر وقت ازین خبرا بهت رسید سریع این جا هم بگو
بازم ممنون

vtv004
07-11-2010, 23:39
بیا دوست عزیز، این راضیت می کنه؟:
همشون هم رو مموری نصبن.

آقا سلام این مونو پولی رو چه طوری نصبیدی مگه پولی نیست؟

javad33
07-11-2010, 23:57
بنده خدا گفت دیگه!
تو فروشگاه انگلیس مجانی شده

ali_saeedi
08-11-2010, 00:11
پست 2052 رو دوباره بخون...

yasharp
08-11-2010, 10:20
دوستان خواهشن یکی به سوال من جواب بده

tired friend
08-11-2010, 16:17
بازیه برس لی پاک شدههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟:41:

mahroo_z1
08-11-2010, 16:35
بازیه برس لی پاک شدههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟:41:
سلام دوست عزیز:5:
هستش ولی پولیه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ng

tired friend
08-11-2010, 21:23
سلام دوست عزیز:5:
هستش ولی پولیه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ng

e
این مسخره بازی های سامی چیه دیگه؟
:2:
ای بابا 2 تا بازی کرول و برس داشت اونو پولی کرد.
لعنت به این سیاست:2:
اول که شیفتو حذفید اعاب نذاشت حالام که پولیه
اه:2:

---------- Post added at 09:23 PM ---------- Previous post was at 09:20 PM ----------

دیگه داره از خریده این گوشی منصرفم می کنه.
والا
الان آندو همیه ی این بازی هارو داره اونم مجانی
خیلی مسخره در آوردن:19:

Honradez
08-11-2010, 21:30
آره بابا.

آندو خيلي خوبه منتها بديش اينه که گوشيهاييش که بازيهاي در حد شيفت روش ميخونن گرونن.

tired friend
08-11-2010, 21:39
آره بابا.

آندو خيلي خوبه منتها بديش اينه که گوشيهاييش که بازيهاي در حد شيفت روش ميخونن گرونن.
دقیقا می خواستم همینو بگم.
یکی شم گلکسی هست کاش گلکسی قیمتش پایین بود.
فردا می گرفتم وگرنه.
دیزایر هم خوبه که من خوشم نمیاد.
:41:
این گوشی اگه آندو بود خدا می شد
یا اگه با همین بادا بازی هاشو نفروشه یا نحذفه
یا ه ک بشه که می خواد بشه خدا بود
در کل تا 1 هفته دیه گوشیه جتمو با این عوض می کنم.
کاش تا 4 ماه دیه ه ک شه:13:

Honradez
08-11-2010, 22:22
نه شما اينو نخر. منم ميخواستم بخرم پشيمون شدم. آخه چي داره اين گوشي انصافا؟ دلمون به چهارتا شيفت و کرول و اينها خوش بود که اونو هم برداشت. هـک هم اگه ميخواست بشه خب ميشد تا الان. زور داره اينهمه پول بدي بعد بخواي بشيني تا هـک شه.

گزينه‌هاي ديگه‌اي هم تو رنج ويو هستن. HTC Aria، نوکيا C6-01 و احتمالا Acer Liquid.

با اينهمه شما اگه ميتوني ديزاير بگيري بگير. من اگه بودم ميخريدم. هيچي کم نداره. 90 درصد اون چيزيو که يه گوشي بايد داشته باشه داره.

گرافيكار
09-11-2010, 01:21
نه شما اينو نخر. منم ميخواستم بخرم پشيمون شدم. آخه چي داره اين گوشي انصافا؟ دلمون به چهارتا شيفت و کرول و اينها خوش بود که اونو هم برداشت. هـک هم اگه ميخواست بشه خب ميشد تا الان. زور داره اينهمه پول بدي بعد بخواي بشيني تا هـک شه.

گزينه‌هاي ديگه‌اي هم تو رنج ويو هستن. HTC Aria، نوکيا C6-01 و احتمالا Acer Liquid.

با اينهمه شما اگه ميتوني ديزاير بگيري بگير. من اگه بودم ميخريدم. هيچي کم نداره. 90 درصد اون چيزيو که يه گوشي بايد داشته باشه داره.

انصافا دارين در مورد اين گوشي كم لطفي ميكنيد
بازي آسفالتي كه روي اين گوشيه نصبه روي هيچ آندرويدي نصب نيست حتي گالكسي
بعد هم مگه قراره همه چيز رايگان باشه
وقتي بازيهاي ويو كيفيت گرافيكي بالايي دارن
همينجوري از زير بته درنيومدن كه كلي خرجشون شده
بعد هم همه جاي دنيا ايران نيست كه
بهتره به جاي اينكه بگيم اين گوشي هيچي نداره
حداقل بگيم اين گوشي براي ايرانيها هيچي نداره(هرچند واقعا اينجوري نيست)
امنيت بالاي اين سيستم عامل اجازه هك نميده پس منتظر هك نشينيد
در كل گوشيي هست كه كه ارزش پولي كه بابتش ميدين رو داره
نه مثل خيلي از گوشياي ديگه كه 200 تا 300 تومن بالاي قيمت واقعيشون فروش ميرن

vtv004
09-11-2010, 07:32
منماز ه ک سیستم عامل بادا نا امید شدم ولی تا یکی دو ماه دیگه darkforest ویو دورید رو بیرون میده اونوقت ما ویو با سیستم عامل اندورید داریم و ارزانترین اندورید را با امکانات خارق العاده خواهیم داشت پس یا صبر کنید تا ه ک بشه یا اندورید رله بشه یا برید بخرید بعد صبر کنید در کل ضرر نمیکنید

---------- Post added at 07:32 AM ---------- Previous post was at 07:31 AM ----------

منم از ه ک سیستم عامل بادا نا امید شدم ولی تا یکی دو ماه دیگه darkforest ویو دورید رو بیرون میده اونوقت ما ویو با سیستم عامل اندورید داریم و ارزانترین اندورید را با امکانات خارق العاده خواهیم داشت پس یا صبر کنید تا ه ک بشه یا اندورید رله بشه یا برید بخرید بعد صبر کنید در کل ضرر نمیکنید

Honradez
09-11-2010, 08:39
انصافا دارين در مورد اين گوشي كم لطفي ميكنيد
بازي آسفالتي كه روي اين گوشيه نصبه روي هيچ آندرويدي نصب نيست حتي گالكسي
بعد هم مگه قراره همه چيز رايگان باشه
وقتي بازيهاي ويو كيفيت گرافيكي بالايي دارن
همينجوري از زير بته درنيومدن كه كلي خرجشون شده
بعد هم همه جاي دنيا ايران نيست كه
بهتره به جاي اينكه بگيم اين گوشي هيچي نداره
حداقل بگيم اين گوشي براي ايرانيها هيچي نداره(هرچند واقعا اينجوري نيست)
امنيت بالاي اين سيستم عامل اجازه هك نميده پس منتظر هك نشينيد
در كل گوشيي هست كه كه ارزش پولي كه بابتش ميدين رو داره
نه مثل خيلي از گوشياي ديگه كه 200 تا 300 تومن بالاي قيمت واقعيشون فروش ميرن
کم لطفي چرا؟

فقط يه آسفالته. درست نميگم؟ بقيه بازيهاي در حد اندرويديهاي معمولين. تو زمينه نرم افزار هم که بالاخره گستردگي اندرويدو نداره. خب بعد اين مي ارزه يا مثلا وايلدفاير و آريا که اندرويدن و تو همون رنج؟!

بعدش هم براي من که توي ايرانم، اينکه بازيهاي بدرد نخورن، با اينکه بدرد ايرانيها نخورن، هيچ فرقي نداره.

حالا يه سوال: اين اندرويدي که قراره روي بادا بياد، چقدر شدنيه و آيا باگهاي اساسي نخواهد داشت؟

A.IvI.I.N
09-11-2010, 08:58
بعضی از دوستان یه جوری حرف میزنن انگار با چوب افتادن دنبالشون که فقط ویو بخرن:31:
اخه گوشی خریدن که این همه وسواس نمیخواد اونم این گوشی با این همه امکانات.
اگه بازم وسواس به خرج بدی بعید نیس که همین چند تا برنامه که مونده پولی بشه هااااا:27:

tired friend
09-11-2010, 14:02
بعضی از دوستان یه جوری حرف میزنن انگار با چوب افتادن دنبالشون که فقط ویو بخرن:31:
اخه گوشی خریدن که این همه وسواس نمیخواد اونم این گوشی با این همه امکانات.
اگه بازم وسواس به خرج بدی بعید نیس که همین چند تا برنامه که مونده پولی بشه هااااا:27:
اینم حرفیه والا:31:
بریم بریم بخیریم
الاجی:31:
فک کنم اگه خدا بخواد این روزا بگیرم:21:

گرافيكار
09-11-2010, 14:48
کم لطفي چرا؟

فقط يه آسفالته. درست نميگم؟ بقيه بازيهاي در حد اندرويديهاي معمولين. تو زمينه نرم افزار هم که بالاخره گستردگي اندرويدو نداره. خب بعد اين مي ارزه يا مثلا وايلدفاير و آريا که اندرويدن و تو همون رنج؟!

بعدش هم براي من که توي ايرانم، اينکه بازيهاي بدرد نخورن، با اينکه بدرد ايرانيها نخورن، هيچ فرقي نداره.

حالا يه سوال: اين اندرويدي که قراره روي بادا بياد، چقدر شدنيه و آيا باگهاي اساسي نخواهد داشت؟

دوست عزيز
در اينكه آندرويد سيستم عامل پيشروتري هست شكي نيست
ديگه داره به ثبات ميرسه
ديگه تقريبا اشكالاتشو برطرف كرده
اما انصافا نميشه هر گوشيي كه آندرويد داره رو با wave مقايسه كرد
به خصوص همين آريا و وايلدفاير
وايلدفاير رو كه اصلا با هيچ منطقي نميشه با wave مقايسه كرد
چه چيزيرو با چه چيزي مقايسه كنيم
رزوليشن صفحه نمايش وايلدفاير فاجعه اس در واقع براي آندرويد مناسب نيست
پردازنده وايلدفاير هم كه در برابر wave چيزي نيست
جنس صفحه نمايش و تعداد رنگ قابل نمايشش كه نه براي سيستم عامل آندرويد مناسبه به خصوص ورژناي آينده نه در مقابل بهترين صفحه نمايش بازار كه روي wave نصبه حرفي براي گفتن داره
خوانايي كه زير نور خورشي كه بماند

در مورد آريا هم كه جنس صفحه نمايش(tft) و تعداد رنگ(256 هزار رنگ سيستم عهد بوق) همونه فقط يه كم رزوليشنش بالاتره كه بازم در برابر wave حرفي براي گفتن نداره
پردازنده آريا هم نه در حد wave نه براي برنامه ها و ورژناي آينده آندرويد مناسبه(نه اينكه اجرا نكنه اما صد در صد كندتر اجراشون ميكنه)
تازه خوانايي اين نوع صفحه نمايش زير نور خورشيد كه فاجعه اس
عزيز من شما كه ميخواين گوشي بخري و مثلا بازي برات مهمه
معيارات بايد اين باشه
پردازنده قوي
صفحه نمايش خوب
صفحه نمايش تا جاي ممكن بزرگتر
كه حداقل بشه بازياي روي خود گوشي رو راحت اجرا كنه
با اين معيارا توصيه من به شما اينه كه
اگه ميخوايد اچ تي سي بخرين سراغ اين دو گوشي نريد چون اصلا اين دو گوشي حداقل براي اجراي بازي در حد wave نيستن
بعد هم علاوه بر آسفالت كه مهيجترين بازي حال حاضره
دو بازي ديگه روي wave هست كه اگه فقط يه بار بازي Parachute Panic رو بازي كنيد قول ميدم اول اين بازي رو تموم ميكنيد بعد ميريد سراغ آسفالت
تازه برتريهاي ديگه wave بماند:11:

ali_saeedi
09-11-2010, 15:36
ممنون ازهمه دوستان گل این تاپیک که جواب دوستان رو بدون تعصب میدن به خصوص آقای گرافیکار ...
خود من از دارندگان ویو هستم نظرات خودمو راجع به این گوشی میگم:
گوشی قبلی من پی 990 بود باید بگم به نظر من اون گوشی امکاناتش نسبت به زمان خودش بسیار عالی بود به طوری که الان هم که من ویو دارم از اون گوشی همیشه به خوبی یاد کردم ولی یک مشکل بسیار بزرگ داشت اون هم این بود که پتانسیل سخت افزاریش پایین بود یعنی رم و سی پی یو و ... خیلی وقت ها شما رو اذیت میکرد خوب منم با توجه به تجربه ام تصمیم گرفتم گوشی بعدیم از لحاظ سخت افزاری قدرت مند باشه با توجه به معیار های من فقط 2 گوشی پیش رویه من بود یکی گالکسی و یکی هم ویو
با توجه به قیمت و یک سری پارامتر های دیگه من ویو رو انتخاب کردم
بزارین روشن ترتون کنم فکر کنید به شما 5 میلیون میدن و میگن یک pc ببندین و شما یک پی سی بسیار خوف از لحاظ قطعات میبندین ولی وقتی با یک پی سی 1 میلیونی قیاسش میکنین اصلا احساس این که 5 برابر قدرت مند تر هستید نمیکنید ولی طی مرور زمان که نرم افزار ها و خیلی از چیزای دیگه به سمتی پیش رفت که شما به یک سیستم قدرتمند نیاز داشتید اون موقع این تفاوت رو متوجه میشید حالا درسته این سیستم شما اون زمان افت قیمت داشته ولی شما آینده نگری داشتید
تو گوشی هم همین جوره اگه شما گوشی ای میخرین میخواین بیش از 1 سال دستتون باشه در خرید این گوشی شک نکنید ولی اگه بعد 1 ماه میخواین بفروشین و همه چیز از این سیستم عامل تازه متولد شده میخواین برین سراغ گوشی هایی با سیستم عامل های جا افتاده تر ...
حتی شاید این دست افراد گوشی باز از سیمبین بیشتر خوششون بیاد به نظر منم حق دارن چون دوست دارن گوشیشون خیلی جا افتاده باشه...!
یکی از دلایل دیگه من برای خرید این گوشی همین سیستم عامل نو پاش بود چون دوست داشتم خودم پیشرفت این سیستم عامل رو تو گوشیم به مرور زمان احساس کنم به خاطر این که مطمئنم این جوری به مرور زمان گوشی دلمو نمیزنه
حالا دیگه انتخاب با خودتونه
به نظر من اگه معیاراتون با من یکی هست در خرید این گوشی شک نکنید
همچنین باید بگم در خرید این گوشی من حدود 3 ماه تحقیقات جدی داشتم!!!:31:
:11::11::40:

tired friend
09-11-2010, 16:51
ممنون ازهمه دوستان گل این تاپیک که جواب دوستان رو بدون تعصب میدن به خصوص آقای گرافیکار ...
خود من از دارندگان ویو هستم نظرات خودمو راجع به این گوشی میگم:
گوشی قبلی من پی 990 بود باید بگم به نظر من اون گوشی امکاناتش نسبت به زمان خودش بسیار عالی بود به طوری که الان هم که من ویو دارم از اون گوشی همیشه به خوبی یاد کردم ولی یک مشکل بسیار بزرگ داشت اون هم این بود که پتانسیل سخت افزاریش پایین بود یعنی رم و سی پی یو و ... خیلی وقت ها شما رو اذیت میکرد خوب منم با توجه به تجربه ام تصمیم گرفتم گوشی بعدیم از لحاظ سخت افزاری قدرت مند باشه با توجه به معیار های من فقط 2 گوشی پیش رویه من بود یکی گالاکسی و یکی هم ویو
با توجه به قیمت و یک سری پارامتر های دیگه من ویو رو انتخاب کردم
بزارین روشن ترتون کنم فکر کنید به شما 5 میلیون میدن و میگن یک pc ببندین و شما یک پی سی بسیار خوف از لحاظ قطعات میبندین ولی وقتی با یک پی سی 1 میلیونی قیاسش میکنین اصلا احساس این که 5 برابر قدرت مند تر هستید نمیکنید ولی طی مرور زمان که نرم افزار ها و خیلی از چیزای دیگه به سمتی پیش رفت که شما به یک سیستم قدرتمند نیاز داشتید اون موقع این تفاوت رو متوجه میشید حالا درسته این سیستم شما اون زمان افت قیمت داشته ولی شما آینده نگری داشتید
تو گوشی هم همین جوره اگه شما گوشی ای میخرین میخواین بیش از 1 سال دستتون باشه در خرید این گوشی شک نکنید ولی اگه بعد 1 ماه میخواین بفروشین و همه چیز از این سیستم عامل تازه متولد شده میخواین برین سراغ گوشی هایی با سیستم عامل های جا افتاده تر ...
حتی شاید این دست افراد گوشی باز از سیمبین بیشتر خوششون بیاد به نظر منم حق دارن چون دوست دارن گوشیشون خیلی جا افتاده باشه...!
یکی از دلایل دیگه من برای خرید این گوشی همین سیستم عامل نو پاش بود چون دوست داشتم خودم پیشرفت این سیستم عامل رو تو گوشیم به مرور زمان احساس کنم به خاطر این که مطمئنم این جوری به مرور زمان گوشی دلمو نمیزنه
حالا دیگه انتخاب با خودتونه
به نظر من اگه معیاراتون با من یکی هست در خرید این گوشی شک نکنید
همچنین باید بگم در خرید این گوشی من حدود 3 ماه تحقیقات جدی داشتم!!!:31:
:11::11::40:
از همه خشنگ تر

همچنین باید بگم در خرید این گوشی من حدود 3 ماه تحقیقات جدی داشتم!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
:31:
ممنون بابت پست شما و گرافیکار پست شمارو می بینم جذب این گوشی می شم.:21:

mhroozbeh
09-11-2010, 23:40
یه سوال
بعضی وقت ها وقتی از ویجت ها استفاده می کنم یهو در حین کار با منوی اصلی یه ارور حاوی اینکه مموری کافی نیست، ویجت بسته میشه، میاد که یکی از ویجت هام رو می بنده، مشکل از کجاست؟ مموری خود گوشی خالیه و هیچی روش نریختم
فقط مموری 16 رو 14 گیگش رو پر کردم

babialex
10-11-2010, 02:15

وقتی گوشی رو خاموش میکنم و روشن میکنم برای تمام اس ام اس ها پیغام delivery میاد که inbox ام گاهی بالای 100 تا delivery پر میشود !!!

Immunology
10-11-2010, 13:43
دوستان برنامه های بادا رو از کجا میشه گرفت؟؟؟

hoha881
10-11-2010, 13:51
SAMSUNGAPPS
باید با نرم افزار کیس ازش بگیری

Immunology
10-11-2010, 13:57
SAMSUNGAPPS
باید با نرم افزار کیس ازش بگیری

آنذروید هم مارکت داره ولی معمولا بیرون هم میزارن.گفتم شاید جایی غیر از کیس هم باشه.

mhroozbeh
11-11-2010, 13:47
یه سوال
بعضی وقت ها وقتی از ویجت ها استفاده می کنم یهو در حین کار با منوی اصلی یه ارور حاوی اینکه مموری کافی نیست، ویجت بسته میشه، میاد که یکی از ویجت هام رو می بنده، مشکل از کجاست؟ مموری خود گوشی خالیه و هیچی روش نریختم
کسی نبود!؟!؟

tare_soti
11-11-2010, 16:23
سلام دوستان میخواستم ببینم که میشه با wave کانکشن --- ساخت یا نه؟اگه میشه باید چگونه درست کنم؟با تشکر فراوان از همکاریتان

vtv004
11-11-2010, 17:16
کسی نبود!؟!؟

رم گوشی کم میاره منظور مموری کارت نیست حافظه اصلی که در کامپیوتر RAM DDR میشناسند
خوب دو علت داره

اول اینکه بادا در مدیریت در حافظه ی رم اصلا خوب عمل نمیکنه و گرنه با یه رم 256 هم نباید چنین پیغامی رو ببینیم چه برسه به یه رم 576 مگابایتی

دوم اینکه رم این گوشی کم باشه و سایتها اطلاعات درستی در اختیار مصرف کننده نمیزارن مثلا رمش بعضی جاها گفته میشه 512 بعضی جاها 576 هستش آخرش ما نفهمیدیم کدومه؟

یه دلیل دیگه هم میتونه داشته باشه اونم اینه که تعداد نرم افزارهایی که در حال اجرا هستند زیاد باشه یا ویدجتی غیر از ویدجتهای فابریک گوشی استفاده کنید که باعث کاهش سرعت گوشی و کمبود رم میشه

SamanRI
11-11-2010, 18:51
یه سوال

به نظر من ربطی به گوشی نداره ، برنامه نویس ویجت ناشی بوده
منم این مشکل رو با ویجت تقویم شمسی داشتم که بعد از چند ساعت باعث افت شدید سرعت گوشی می شد .
با هیچ ویجت دیگه ای هم این مشکل رو نداشتم

new_solid
11-11-2010, 22:10
سلام تو سایت دیجی کالا گوشی رو 435 میده یک رم 8 هم میده 26 تومن A-DATA کلاس 2 به نظرتون خوبه
کسی از این سایت خرید کرده تا حالا
با تشکر

mhroozbeh
11-11-2010, 22:14
رم گوشی کم میاره منظور مموری کارت نیست حافظه اصلی که در کامپیوتر RAM DDR میشناسند
خوب دو علت داره

اول اینکه بادا در مدیریت در حافظه ی رم اصلا خوب عمل نمیکنه و گرنه با یه رم 256 هم نباید چنین پیغامی رو ببینیم چه برسه به یه رم 576 مگابایتی

دوم اینکه رم این گوشی کم باشه و سایتها اطلاعات درستی در اختیار مصرف کننده نمیزارن مثلا رمش بعضی جاها گفته میشه 512 بعضی جاها 576 هستش آخرش ما نفهمیدیم کدومه؟

یه دلیل دیگه هم میتونه داشته باشه اونم اینه که تعداد نرم افزارهایی که در حال اجرا هستند زیاد باشه یا ویدجتی غیر از ویدجتهای فابریک گوشی استفاده کنید که باعث کاهش سرعت گوشی و کمبود رم میشهاونجور که من فهمیدم مشکل از بادا هست
هر برنامه ای که اجرا میشه قسمتی از رم رو اشغال می کنه و مشکل اینجاست که بعد از بستن برنامه باز هم قسمت خیلی کمی از رم مشغول می مونه که بعد از مدتی باعث میشه رم کم بیاره
مثلا همین گوشی من با اینکه ویجت قبول نمی کرد و هی همین ارور رو میداد بعد از یه ریست درست شد و مشکلی با ویجت ها دیگه ندارم و مشخصا رم دستگاه بعد از ریست به کل خالی شده
امیدوارم که توی آپدیت اخیر این مشکل برطرف بشه
کسی از نسخه فارسی بادا 1.2 خبری نداره؟
=================
یه چیزی دکمه خاصی وجود نداره برای بستن برنامه و بازگشت به منوی برنامه ها نه صفحه اصلی گوشی؟

Immunology
11-11-2010, 22:38
سلام تو سایت دیجی کالا گوشی رو 435 میده یک رم 8 هم میده 26 تومن A-DATA کلاس 2 به نظرتون خوبه
با تشکر

آره من یه لب تاب و یه گالاکسی ازشون گرفتم.کارشون درسته...

new_solid
12-11-2010, 00:01
ممنون
این رم کلاس 2 خوبه؟

younes.b.1367
12-11-2010, 00:01
با تشکر

من گوشیه s8500 wave رو اون زمانی که با گارانتی پارس مایکروتل بود از دیجی کالا خریدم 485000 سری اول بود (made in korea by samsung ) مشکلی هم برام پیش نیومد.

اگه روز های تعطیل نباشه سه روزه به دستت میرسه.
فقط به حرفهای من اطمینان نکن.ممکنه برای دیگر دوستان تجربه بدی رخ داده باشه.
فقط دوستانه تجربه شخصی خودم رو گفتم میتونی بیشتر تحقیق کنی.

SAEEDSAMSUNG
12-11-2010, 00:28

شما که ازشون گوشی خریدی. وقتی رسید به دستت پلمب سامسونگ بود یا باز شده بود؟

---------- Post added at 02:27 AM ---------- Previous post was at 02:27 AM ----------

با تشکر

سایت خوبیه ولی الان تو بازار تو مغازه هم همین قیمته . بهتر نیست از مغازه نزدیک خونت بخری؟

---------- Post added at 02:28 AM ---------- Previous post was at 02:27 AM ----------

آقایون برای این گوشی برنامه GPS خوب اومد؟

SWYPE چی براش اومد؟

Makan_noor
12-11-2010, 10:39
با تشکر
من دوبار ازشون خرید کردم و مشکلی نداشتم ولی ممکنه بعضی وقتا مشکلاتی پیش بیاد مثلا مثل تاپیک زیر:

mhroozbeh
12-11-2010, 11:58
کسی از نسخه فارسی بادا 1.2 خبری نداره؟
=================
یه چیزی دکمه خاصی وجود نداره برای بستن برنامه و بازگشت به منوی برنامه ها نه صفحه اصلی گوشی؟
این سوالا جا موند!:دی

و یه سوال دیگه من امروز یه 2 تا فیلم MKV ریختم روی گوشی ولی فوق العاده ویدیو پلیر گوشی سنگین شد و در حد هنگ بود ولی پخش می کرد، چرا اینجوریه؟ مگه قرار نیست این MKV هم بخونه؟ فیلمای من ازین 400 مگیا بود

cyruslogic
12-11-2010, 12:37
با تشکر

کاربر گرامی! اگر پستهای قبلی رو بخونی متوجه میشی که دو تا کار رو هیچوقت نباید انجام بدی:

1- خرید گوشی بدون گارانتی اصلی.
2- خرید رم کمتر از کلاس 4.

از ما گفتن بود. خود دانید.

babialex
12-11-2010, 13:30

ali_saeedi
12-11-2010, 15:58
((دوستانی که مموری 8 گیگ توشیبا کلاس 4 خریدن لطف کنن قیمتشو بگن ممنون))
منم با فایلای mkv خیلی مشکل دارم امیدوارم مشکلات اساسی این گوشی مثله همین mkv و زیر نویس و قابلیت ساختن فولدر در منوی اصلی و ... این گوشی در آپدیت های بعد درست شه...

javad33
12-11-2010, 16:44
منم با فایلای mkv خیلی مشکل دارم امیدوارم مشکلات اساسی این گوشی مثله همین mkv و زیر نویس و قابلیت ساختن فولدر در منوی اصلی و ... این گوشی در آپدیت های بعد درست شه...

پس چرا من با mkv مشکلی ندارم؟ زیرنویس هم حتما باید نسخه srt باشه و البته encoding رو باید رو utf8 بزارید بعد با napi player به راحتی میخونه. این دوتا اصولا هیچ مشکلی ندارن.

فایلهای mkv بعضیاشون به خاطر درست تبدیل نشدن یه سری مشکلاتی دارن ولی من تا حالا اینهمه mkv ریختم هیچ مشکلی پیش نیومد.

vtv004
12-11-2010, 19:15
پس چرا من با mkv مشکلی ندارم؟ زیرنویس هم حتما باید نسخه srt باشه و البته encoding رو باید رو utf8 بزارید بعد با napi player به راحتی میخونه. این دوتا اصولا هیچ مشکلی ندارن.

فایلهای mkv بعضیاشون به خاطر درست تبدیل نشدن یه سری مشکلاتی دارن ولی من تا حالا اینهمه mkv ریختم هیچ مشکلی پیش نیومد.

نه مال منم همینطوره
با تجربه چندین ساله ای که در زمینه کانورت داشتم حسابی تحقیق کردم ومتوجه شدم که:
بعضی از فایهای avi mkv mp4 به نرمی پخش نمیشن و اشکالاز گوشیه چرا که ویو با بعضی از کدک ها به هیچ وجه حال نمیکنه
بیشتر با فایلهای mp4 با کدک mpeg4 و h.264 حال میکنه
خیلی از فایلهایی که ما از اینترنت میگیرم کدکهای مناسبی ندارد در این صورت ویو نمیتونه عکس اول ویدیو رو تعیین کنه که این ویدیو ها باعث کاهش سرعت گالری و ویدیو پلیر میشه چنانچه پخششون کنید چند ثانیه طول میکشه تا باز بشه و با افت شدید فریم همراه هست و وقتی که فیلم رو جلو یا عقب میبرید حسابی گوشی مکث داره
امیدوارم ساپورت کامل تمام کدکها در آپدیت های جدید قرار داشته باشه

mhroozbeh
12-11-2010, 19:36

فایلهای mkv بعضیاشون به خاطر درست تبدیل نشدن یه سری مشکلاتی دارن ولی من تا حالا اینهمه mkv ریختم هیچ مشکلی پیش نیومد. این napi player چرت ترین پلیری هست که تا به حال دیدم
نه زبونش انگلیسی هست و نه طرز استفادش مشخصه
باید فکر می کنم فایل را انتخاب کنی و بعد پخش رو بزنی و بعد کلی لود می کنه تا تصویر بیاد
همون ویدیو پلیر دستگاه خیلی بهتر از این برنامه عمل می کنه و من چون اصلا زیر نویس فارسی نمی بینم با زیر نویس انگلیسی هیچ مشکلی ندارم
فقط همون جور که دوستمون vtv004 گفت مشکل کند کردم ویدیو پلیر هست ولی در هنگام پخش و عقب و جلو کردن هیچ مشکلی وجود نداره

yas_6969
13-11-2010, 13:17
دوستان میدونم شاید تکراری ولی روی این گوشی چطور میشه برنامه نصب کرد تاپیکی برای آموزش هست؟
پسوند برنامه هاش چیه؟؟

ali_saeedi
13-11-2010, 22:56
دوستان 1 سوالی داشتن بعد از اینکه منشی تلفنی این گوشی صدا رو ضبط میکنه کجا میریزه؟!
هر چی گشتم پیدا نشد!!

vtv004
13-11-2010, 23:05
دوستان 1 سوالی داشتن بعد از اینکه منشی تلفنی این گوشی صدا رو ضبط میکنه کجا میریزه؟!
هر چی گشتم پیدا نشد!!

برو تو منو قسمت voicerecoreder و میتونید اون فایلها رو ببینید و پخش کنید

SAEEDSAMSUNG
13-11-2010, 23:15
آقایون. این رام فارسی مایکروتل در اینترنت موجوده؟

SWYPE برای این گوشی اومده؟

شنیدم این گوشی دکمه back نداره. اذیت نمیشید؟

vtv004
13-11-2010, 23:30
دوستان میدونم شاید تکراری ولی روی این گوشی چطور میشه برنامه نصب کرد تاپیکی برای آموزش هست؟
پسوند برنامه هاش چیه؟؟

به دو صورت نصب میشه با سامسونگ اپس موجود در گوشی و کیز در کامپیوتر
کافیه سامسونگ اپس رو اجرا کنید قسمت های طبقه بندی شده بازی ها و نرم افزار ها موجوده جدیدترینهاشو دانلود و نصب کنید که این مراحل تماما اتوماتیک است شما فقط روی نرم افزار مورد پسند get رامیزنید
با کامپیوتر هم میشه
در هر دو حالت به اینترنت احتیاج داری
چون خودش فایلهارو دانلود و نصب میکنه فرمتشون معلوم نیست
باید منتظر ههک بود تا بشه فرمتشون رو فهمید

vtv004
13-11-2010, 23:38
آقایون. این رام فارسی مایکروتل در اینترنت موجوده؟

SWYPE برای این گوشی اومده؟

شنیدم این گوشی دکمه back نداره. اذیت نمیشید؟

در رام جدید swype موجوده ولی به نظر میرسه فارسی رو ساپورت نکنه
کلید بک نیز زیاد مهم نیست البته بعضی جاها واقعا بدرد میخوره ولی ما هم جایی که نیاز به خروجه از کلید قطع تماس استفاده میکنیم
بیشتر جاها هم به صورت تاچ داره ولی بعضی جاها مثل قسمت سرچ نداره و برای خروج مجبور به استفاده کلید سخت افزاری خواهید شد

javad33
14-11-2010, 01:10
هر چی گشتم پیدا نشد!!

اگه منظورت صدای اونایی هست که پیغام میزارن :

از دوجا میشه دسترسی داشت!

یکی یه ویدجت هست که میزاریش رو صفحه و تمام.

یکی هم بری تو messages و بعد روی سه نقطه پایین صفحه کلیک کنی و بری تو folder view و بعد بری تو آخرین تب یعنی AM Inbox

cyruslogic
14-11-2010, 16:09

من 3 ماه پیش گرفتم 19 تومن. مشکلی هم با پخش فایل mkv یا فیلمبرداری HD با گوشی ندارم.

ali_saeedi
14-11-2010, 18:47
من 3 ماه پیش گرفتم 19 تومن. مشکلی هم با پخش فایل mkv یا فیلمبرداری HD با گوشی ندارم.
خیلی ممنون ظاهرا بعضی از فایلای mkv با مشکل بر میخوره البته اکثر دوستان که جدید ترین نسخه آپدیت رو داشتن به این مشکل بر خوردن نسخه فریمور شما چیه؟

mahyarSAMSUNG
14-11-2010, 21:24
ببخشید این سوال رو میکنم یعنی این گوشی mkv هم پخش میکنه ؟ :18:flv چی ؟ :31:

kaskoo
14-11-2010, 22:41
سلام به اساتيد محترم:20:
چرا اين s8530 wave II نمياد ؟كي مياد؟:19:
به نظر شما چقدر طول ميكشه بازي هاش هك شه يا اينكه دوباره مجاني ميشه يا نه؟:11:

hateftotti
14-11-2010, 23:45
ببخشید این سوال رو میکنم یعنی این گوشی mkv هم پخش میکنه ؟ :18:flv چی ؟ :31:

سلام

من mkv تست کردم 720p پخش کرد بدون مشکل ولی flv نمیخونه!

vtv004
15-11-2010, 00:15
سلام به اساتيد محترم:20:
چرا اين s8530 wave II نمياد ؟كي مياد؟:19:
به نظر شما چقدر طول ميكشه بازي هاش هك شه يا اينكه دوباره مجاني ميشه يا نه؟:11:

عزیز کل جهان تو کف ههک کردن این سیستم عامل موندن
این سامسونگ چی زده تجربه نشون داده که هر سیستم عاملی ههک میشه مثل سیمبین سه تو چند هفته ههک شد
البته به قول یکی از دوستان خود نوکیا از عمد گوشیهاشو در زمینه حفاظت دیوار امنیتی ضعیف میسازه تا راحت ههک بشه یعنی یه جورایی خودش ههک میکنه

mahroo_z1
15-11-2010, 09:59
سلام:5:

امکانات:

bada 1.2 OS
T-DMB
3.7-inch WVGA TFT LCD
1GHz Hummingbird CPU
3G
Bluetooth 3.0
Wi-Fi
T9 Trace text input
5MP camera with HD video recording

منبع:

cyruslogic
15-11-2010, 22:05
خیلی ممنون ظاهرا بعضی از فایلای mkv با مشکل بر میخوره البته اکثر دوستان که جدید ترین نسخه آپدیت رو داشتن به این مشکل بر خوردن نسخه فریمور شما چیه؟

من گوشی را آپدیت نکردم.

بادا نسخه 1.0
فرم ویر نسخه JPJE5

SAEEDSAMSUNG
15-11-2010, 22:37
سلام به همگی. من یه دونه ویو مشکی رنگ خریدم که بادا 1.0.2 روشه که کاملا فارسیه و کیبورد فارسی هم داره. خیلی ازش راضیم. پشتش هم نوشته made by samsung . اساتید نظر بدید.

javad33
15-11-2010, 22:41
هرچند گوگل مپ بخاطر اینکه ذاتا یه نرم افزار آنلاین به حساب میاد زیاد مورد استقبال ممکنه قرار نگیره ولی خب این دلیل نمیشه که قابلیتهاش رو ندید بگیریم.

به شخصه یکی از اولین نرم افزارهایی که بعد از خرید این گوشی قصد نصب کردنش رو داشتم همین گوگل مپ بود. اون موقع نسخه 3 این برنامه رو دانلود کردم و متاسفانه به کل نا امید شدم!

اما حالا نسخه 3.0.2 این نرم افزار بطور کامل رزولوشن صفحه نمایش ویو رو ساپورت میکنه و واقعا کار باهاش لذت بخش شده. میتونید از لینک زیر این برنامه رو دانلود کنید.

ali_saeedi
15-11-2010, 22:56
سلام به همگی. من یه دونه ویو مشکی رنگ خریدم که بادا 1.0.2 روشه که کاملا فارسیه و کیبورد فارسی هم داره. خیلی ازش راضیم. پشتش هم نوشته made by samsung . اساتید نظر بدید.
چه نظری میخوای دیگه دوست من فقط به نمایندگی از بچه ها میگم مبارک باشه!!!

ali_saeedi
15-11-2010, 23:03
دوستان مشکل من با این گوشی در دیکشنری هست یک دیکشنری انگلیسی به فارسی خوب میخوام و اصلا با آریان پور حال نکردم این pmd هم که با این گوشی مشکل داره اگه کسی یه دیکشنری خوب دیگه سراغ داره معرفی کنه ممنون از همه...

javad33
15-11-2010, 23:16
سارادیک رو تست کردی دادا؟

younes.b.1367
16-11-2010, 01:51
با سلام

کسی از دوستان می تونه فریمور 1.0.2 برای s8500 wave رو به صورت کامل ( full ) برای من آپلود کنه
با تشکر

vtv004
16-11-2010, 06:18
سلام
خبر خوب:بازی های ویو کرک شدن و میتونید نصبدکنید
بربچ ایرانی هم نصبیدن پس مطمعن هست به سایت badas.ruبرید

SAEEDSAMSUNG
16-11-2010, 09:27
با سلام

کسی از دوستان می تونه فریمور 1.0.2 برای s8500 wave رو به صورت کامل ( full ) برای من آپلود کنه
با تشکر

من گوشیم همین رام رو داره. آپلودش جه طوریه؟

ali_saeedi
16-11-2010, 13:40
سارادیک رو تست کردی دادا؟

ممنون این دیکشنری رو ندیده بودم کارمو راه میندازه خیلی ممنون دوست من...!:10::11:

Honradez
16-11-2010, 20:31
سلام
خبر خوب:بازی های ویو کرک شدن و میتونید نصبدکنید
بربچ ایرانی هم نصبیدن پس مطمعن هست به سایت badas.ruبرید
دقيقا کجاي سايته هست؟ من پستهاي آخريشو چک کردم خبري از کلمه "هـک" نبود.

starn
16-11-2010, 20:39
امروز ما هم به جمع دارندگان این گوشی پیوستیم...

{sahand}
16-11-2010, 21:13
دقيقا کجاي سايته هست؟ من پستهاي آخريشو چک کردم خبري از کلمه "هـک" نبود.

نه هکه، نه کرک، بیشتر کلکه!!
آواتار و پیکسلو نصب کردم کار کرد.

ali_saeedi
16-11-2010, 23:17
لطفا هر چی سریع تر تا قبل این که سامسونگ موضوع رو بفهمه موضوع رو توضیح بدین...

zardaki
16-11-2010, 23:39
با سلام
من می خواستم این گوشیو بخرم آیا شما این گوشی رو پیشنهاد می کنید یا گوشی دیگه با همین قیمت را؟
لطفا صادقانه راهنمائی بفرمائید
با تشکر

mhroozbeh
16-11-2010, 23:50
نه هکه، نه کرک، بیشتر کلکه!!
رفیق این سایت همش روسیه! چطور شما فهمیدی؟ گوگل ترنسلیت؟
========================================

کسی می تونه در مورد حالت های مختلف اتصال به رایانش توضیح بده؟
یه سری مود داره که من اصلا نمی دونم به چه دردی می خوره
هلپه هم نداره
==============
و یه چیزه دیگه
چرا وقتی گوشی به یو اس بی در حالت برنامه سامسونگ هست اینقدر داغ میشه؟ می دونم داره شارژ میشه ولی شارژی که با شارژرش انجام میشه اینقدر گوشی رو داغ نمی کنه

{sahand}
16-11-2010, 23:58
لطفا هر چی سریع تر تا قبل این که سامسونگ موضوع رو بفهمه موضوع رو توضیح بدین...
دیگه بفهمه هم کاری نمی تونه بکنه، همه چیز آفلاین انجام میشه.
روش کلیش اینه که شما یه چیز کوچولو رایگان نصب می کنید. بعد فایلای بازی یا برنامه ی پولی رو (با کمی دستکاری) جاش کپی می کنید.
ولی هنوز هم اگه چیزی مثل Cydia یا iPhone PC Suite براش بیاد بهتره.
.................................................. ................................
پ.ن. خدا کنه این قفل جدید بازی ها ایکس باکس هم هر چه زودتر مثل این کرک شه...

mhroozbeh
17-11-2010, 00:23
دیگه بفهمه هم کاری نمی تونه بکنه، همه چیز آفلاین انجام میشه.
روش کلیش اینه که شما یه چیز کوچولو رایگان نصب می کنید. بعد فایلای بازی یا برنامه ی پولی رو (با کمی دستکاری) جاش کپی می کنید.
ولی هنوز هم اگه چیزی مثل Cydia یا iPhone PC Suite براش بیاد بهتره.
.................................................. ................................
پ.ن. خدا کنه این قفل جدید بازی ها ایکس باکس هم هر چه زودتر مثل این کرک شه... __________________
یه توضیح در مورد نصب آواتار میدی

victor203
17-11-2010, 00:54
سلام بر رفقا
من 320 بودجه داشتم میخواستم x6 رو بخرم اما این گوشی رو دست یه بنده خدا دیدم خیلی ازش خوشم اومد مخصوصا اینترفیسش که خداست . با هزار بدبختی دارم پول جور میکنم
میخواستم ببینم نکته ای برای خریدش ندارید؟؟
و ادرس یه محل تو اصفهان رو میخواستم که جنس اصل رو با قیمت خوب بده
امروز 8/25 قیمت کردم تو احمد اباد همه 430 تا 35 بود البته بدون گارانتی
دست دومشم دوتا بود 360 میداد
حالا به نظر شما با توقف ساخت بخرمش زودتر یا صبر کنم ارزونتر بشه؟؟ یا برم سراغ 7230 ؟؟اصلا بدون گارانتی مشکلی نداره ؟؟دست دوم چطور؟؟
منتظرم

گرافيكار
17-11-2010, 01:17
سلام بر رفقا
من 320 بودجه داشتم میخواستم x6 رو بخرم اما این گوشی رو دست یه بنده خدا دیدم خیلی ازش خوشم اومد مخصوصا اینترفیسش که خداست . با هزار بدبختی دارم پول جور میکنم
حالا به نظر شما با توقف ساخت بخرمش زودتر یا صبر کنم ارزونتر بشه؟؟ یا برم سراغ 7230 ؟؟اصلا بدون گارانتی مشکلی نداره ؟؟دست دوم چطور؟؟
منتظرم

بستگي به كابردتون داره
اگه رزوليشن و كيفيت صفحه و سرعت براتون مهمه كه بايد ويو رو بگيرين
اما اگه خيلي اين چيزا براتون مهم نيست 7230 هم نيازهاتون رو برطرف ميكنه
اما در كل اگه مشكلي براي قيمتش ندارين همون ويو رو بگيرين
اگه از مغازه مطمئني بگيرين و همه چيز رو هم چك كنيد بدون گارانتي هم مشكلي نداره

victor203
17-11-2010, 01:23
امروز رفتم مرکز موبایل اصفهان آن جا همه قیمت را 480 می دادند نمی دانم چرا این مغازه می ده 380 حالا سعی می کنم بیشتر پی گیر گوشی بشم . بالاخره هر چی باشه یا خودم ورش می دارم یا می فروشمش و سود می کنم. اگر هم شد عمده می خرم و می فروشم شاید هم مغازه زدم و فقط این گوشی را فروختم ممکنه شعبه هم بزنم :31:

دوست عزیز شما نمیخای ادرس بدی تا ما هم بریم خرید؟؟؟؟؟؟
هر کدوم از دوستان هم اصفهان محل خوبی رو میشناسن معرفی کنن ؟؟
:11:

javad33
17-11-2010, 02:25
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنه هکه، نه کرک، بیشتر کلکه!!

عالی بود. دمت گرم!

حالا کلک یا -- یا کرک فرقی نداره مهم اینه که برنامه ها با این روش نصب میشن!

از این به بعد فقط باید کسانی که برنامه های پولی نصب کردن فایلای نصب شده شون رو واسه دانلود بزارن تو نت اونوقت همه میتونن اونا رو نصب کنن.

من همین الان بالاخره بعد از مدتها انتظار Real Football 2010 رو نصب کردم. کلی الان خوشحالم:10:

در ضمن وحی منزل نیست که حتما مثلا ریل فوتبال رو بجای پیانو بریزیم یه دستکاری ساده است که هرکس یاد بگیره میتونه برنامه های مورد نظرشو با هرچی که خواست جایگزین کنه.

آخ جوووووووووووووووووووووووو ن

{sahand}
17-11-2010, 09:41
یه توضیح در مورد نصب آواتار میدی
Magic Cube رو نصب می کنید، گوشی رو به کامپبوتر وصل می کنید و به Memory Card:\Others\__@@bada_applications@@__\04numdl2o9\ میرید و همه ی فایل ها رو پاک می کنید. بعد فایل هایی که دانلود کردد رو جاش می ریزید.

در ضمن وحی منزل نیست که حتما مثلا ریل فوتبال رو بجای پیانو بریزیم یه دستکاری ساده است که هرکس یاد بگیره میتونه برنامه های مورد نظرشو با هرچی که خواست جایگزین کنه.

والا من یه ذره تلاش کردم نشد، نفهمیدم کجا رو اشتباه رفتم...

mohsen121
17-11-2010, 09:52
عالی بود. دمت گرم!

از این به بعد فقط باید کسانی که برنامه های پولی نصب کردن فایلای نصب شده شون رو واسه دانلود بزارن تو نت اونوقت همه میتونن اونا رو نصب کنن.

من همین الان بالاخره بعد از مدتها انتظار Real Football 2010 رو نصب کردم. کلی الان خوشحالم:10:

آخ جوووووووووووووووووووووووو ن

یه کمکی برای نصب به ما هم بکنید .

mhroozbeh
17-11-2010, 09:59
عالی بود. دمت گرم!

من همین الان بالاخره بعد از مدتها انتظار Real Football 2010 رو نصب کردم. کلی الان خوشحالم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن وحی منزل نیست که حتما مثلا ریل فوتبال رو بجای پیانو بریزیم یه دستکاری ساده است که هرکس یاد بگیره میتونه برنامه های مورد نظرشو با هرچی که خواست جایگزین کنه.شما هم روشت رو بگو که بچه ها استفاده کنن

==================
من الان شیفت رو نصب کردم ولی تیک می زنه! به خصوص صداش که هی قطع و وصل میشه
ماله همه همین جوره شیفت یا فقط این جوری نصب کنی این بلا سرش میاد؟

reza_17173
17-11-2010, 12:29
دوستان منم دارم اینو می خرم اگه میشه کمک کنین.
1-می دونم که کیفیت صفحش عالیه ولی آیا کیفیت صفحه Galaxy بیشتره؟
2-منظور از انیکه می گن سیستم عاملش -- نمیشه چیه؟ پس چجوری باید روش برنامه بریزیم؟
3-به نظرتون منتظر بمونم واسه گوشیه I8520 یا دیگه خبری از این گوشی در ایران نخواهد بود؟

babialex
17-11-2010, 12:32

mhroozbeh
17-11-2010, 12:50
دوستان منم دارم اینو می خرم اگه میشه کمک کنین.
1-می دونم که کیفیت صفحش عالیه ولی آیا کیفیت صفحه Galaxy بیشتره؟
2-منظور از انیکه می گن سیستم عاملش -- نمیشه چیه؟ پس چجوری باید روش برنامه بریزیم؟
3-به نظرتون منتظر بمونم واسه گوشیه I8520 یا دیگه خبری از این گوشی در ایران نخواهد بود؟ تنهای تفاوت در سایز نمایشگر هست و الا هیچ تفاوتی از لحاظ کیفی ندارن
خیی راحت.سامسونگ یه شبکه ایجاد کرده به نام سامسونگ اپ که کلی برنامه و بازی رایگان توش هست.الانم که تقریبا داره بازی های پولی هم با یه روش رو گوشی نصب میشه
سوال آخر رو نمی دونم ولی این گوشی واقعا عالیه

وقتی گوشی رو خاموش میکنم و روشن میکنم برای تمام اس ام اس ها پیغام delivery میاد که inbox ام گاهی بالای 100 تا delivery پر میشود !!! احتمال ویروسی شدن هست.یه ویروس کشی بکن
یا مموری کارتت رو به کل فرمت کن
یا فکتوری ریست کن
اینا رو انجام بده شاید یه کدوم جواب بگیری

---------- Post added at 12:50 PM ---------- Previous post was at 12:48 PM ----------

روش نصب بازی ها
فقط انگلیسی هست ولی فکر نمی کنم کسی مشکلی پیدا کنه

younes.b.1367
17-11-2010, 12:53
عالی بود. دمت گرم!

من همین الان بالاخره بعد از مدتها انتظار Real Football 2010 رو نصب کردم. کلی الان خوشحالم

دوست عزیر چه طور real football رو نصب کردید؟:18::18::18::18::18:

reza_17173
17-11-2010, 13:04
تنهای تفاوت در سایز نمایشگر هست و الا هیچ تفاوتی از لحاظ کیفی ندارن
خیی راحت.سامسونگ یه شبکه ایجاد کرده به نام سامسونگ اپ که کلی برنامه و بازی رایگان توش هست.الانم که تقریبا داره بازی های پولی هم با یه روش رو گوشی نصب میشه
سوال آخر رو نمی دونم ولی این گوشی واقعا عالیه

ولی فکر کنم کیفیت wave و galaxy با هم فرق داره. اینجارو ببینین:
آها پس فعلا" باید application های رایگان رو استفاده کنیم تا h.a.c.k شه.
بعد منظورتون از جمله آخر کدوم گوشی بودم که عالیه؟ Wave یا Beam ؟

younes.b.1367
17-11-2010, 13:15
ولی فکر کنم کیفیت wave و galaxy با هم فرق داره.

هیچ تفاوتی از نظر کیفیت صفحه نمایش با هم ندارند . این عکس مربوط به wave II که صفحه نمایش اون به جای Super AMOLED از Super Clear LCD استفاده شده

javad33
17-11-2010, 13:24
اول از همه دوستان اینجا رو مطالعه بکنن:

عارضم به خدمت دوستان که تنها مشکلی که این روش داره همین هست که باید بازی رو جایگزین یه بازی یا برنامه نصب شده کرد.

مثلا کرم خاکی رو باید روی VflashON ریخت که خب شاید خیلی ها مثل من دوست ندارن چراغ قوه شون رو از دست بدن! یا مثلا فوتبال باید روی پیانو ریخته بشه یا آفیس روی قطب نما!!

این سه تا برنامه رو مثال زدم واسه اینکه من اینها رو تغییر دادم. کرم خاکی رو ریختم روی یه برنامه آرایش زنانه به اسم bobibrown و فوتبال رو ریختم روی myvuvu و آفیس رو هم البته الان نصب ندارم ولی ریخته بودم روی bingo

این تغییر دادن بسیار ساده است!

بازی رو که دانلود کردید باید چندتا چیز رو تغییر بدید. مثلا واسه کرم خاکی مثال میزنم که روی Vflash فیکس شده بود و من میخواستم روی BobbiBrown بریزمش.

مواد لازم : بازی کرم خاکی که روی چراغ قوه فیکس شده. و برنامه BobbiBrown که تو گوشی نصب شده و ما از طریق اتصال گوشی به کامپیوتر و رفتن به پوشه برنامه های نصب شده بهش دسترسی داریم. کد پوشه این برنامه هم 09wxe3ae76 هست.

1- وارد پوشه bin کرم خاکی میشید و VFlashOn.exe رو به BobbiBrown.exe تغییر میدید.
2- وارد پوشه info میشید و VFlashOn.htb رو به BobbiBrown.htb تغییر میدید و سپس تمام محتوای پوشه info برنامه ی BobbiBrown رو غیر از این فایلی که تغییر نام دادید میریزید تو پوشه info کرم خاکی
3- وارد پوشه res میشید و VFlashOn.png رو که آیکن برنامه هست به BobbiBrown.png تغییر میدید. Splash Screen برنامه ها ممکنه با نامهای متفاوتی ظاهر بشن. مثلا توی VFlashOn با نام load.png قرار داره ولی توی BobbiBrown با نام Splash.png که باید حواستون باشه در اینجور مواقع اسم این عکس رو هم تغییر بدید. البته صرفا جهت زیبایی است!

وقتی این تغییرات رو دادید کل محتویات پوشه 09wxe3ae76 رو از داخل گوشیتون پاک کنید و محتویات بازی کرم خاکی رو که با تغییرات دلخواهتون بوده جاش بریزید.

دیدید چقدر راحت و مزخرف بود؟! :دی

البته فقط درصورتی این کار رو انجام بدید که جایگزینی بازیها باعث بشه یکی از برنامه های موردنیازتون رو از دست بدید مثل ماجرای منو چراغ قوه!!!

یه نکته کوچیک هم بگم که این حرکت روی بازی Hero of Sparta جواب نداد! منم مجبور شدم nomzero رو تند تند تموم کنم تا دلم نسوزه!

younes.b.1367
17-11-2010, 13:33
ما از طریق اتصال گوشی به کامپیوتر و رفتن به پوشه برنامه های نصب شده بهش دسترسی داریم. کد پوشه این برنامه هم 09wxe3ae76 هست.

چه طور میشه به این پوشه دسترسی داشت ؟
باید حتما با kies برنامه رو دانلود کنم یا با خود گوشی هم می تونم ( برنامه ای که باید پاک بشه )

javad33
17-11-2010, 13:37
اینم محبوبترین صفحه منوی گوشیم!!!

به شیش تای وسط توجه کنید حتما! بازیهای پولی که با همون روش بالا نصبشون کردم.

reza_17173
17-11-2010, 13:45
هیچ تفاوتی از نظر کیفیت صفحه نمایش با هم ندارند . این عکس مربوط به wave II که صفحه نمایش اون به جای Super AMOLED از Super Clear LCD استفاده شده

آخ راس می گی. اصلا" حواسم به wave II نبود.
می گم آیا این امکان وجود داره که سیستم عامل wave رو هم به 1.2 ارتقا بدیم؟

javad33
17-11-2010, 13:49
چه طور میشه به این پوشه دسترسی داشت ؟
باید حتما با kies برنامه رو دانلود کنم یا با خود گوشی هم می تونم ( برنامه ای که باید پاک بشه )

اگر محل نصب برنامه ها رو روی مموری کارت ست کرده باشید این پوشه رو میتونید با اسم bada_applications در پوشه Other روی مموری کارت پیدا کنید. البته از داخل گوشی معلوم نیست. باید گوشی رو در حالت mass storage به کامی وصل کنید تا بتونید این پوشه رو ببینید.

برنامه ای که باید پاک بشه هم طبق معمول هم از طریق kies میتونید بگیرید هم از طریق گوشی.

SAEEDSAMSUNG
17-11-2010, 14:37

مال من هنوز ریست نکرده. ولی اگه خاموش روشنش کنم کلی دلیوری میاد برام!!!

---------- Post added at 04:37 PM ---------- Previous post was at 04:36 PM ----------

سلام بر رفقا
منتظرم

Made By samsung بخر نه Made in china By samsung .

قیمت هم 410 تومنه.

DaaVooD
17-11-2010, 15:03
مال من هنوز ریست نکرده. ولی اگه خاموش روشنش کنم کلی دلیوری میاد برام!!!

---------- Post added at 04:37 PM ---------- Previous post was at 04:36 PM ----------

Made By samsung بخر نه Made in china By samsung .

قیمت هم 410 تومنه.

درود. میشه علت اینکه made by samsung رو توصیه کردید، بگویید؟!
آیا دیگری تقلبیست و یا کیفیت پایین تری دارد؟!

hoha881
17-11-2010, 15:35
اولیش کره ای هست.
دومیش ساخت چینه و قاچاقی میاد .

ali_saeedi
17-11-2010, 16:19
اول از همه دوستان اینجا رو مطالعه بکنن:

عارضم به خدمت دوستان که تنها مشکلی که این روش داره همین هست که باید بازی رو جایگزین یه بازی یا برنامه نصب شده کرد.

مثلا کرم خاکی رو باید روی VflashON ریخت که خب شاید خیلی ها مثل من دوست ندارن چراغ قوه شون رو از دست بدن! یا مثلا فوتبال باید روی پیانو ریخته بشه یا آفیس روی قطب نما!!

این سه تا برنامه رو مثال زدم واسه اینکه من اینها رو تغییر دادم. کرم خاکی رو ریختم روی یه برنامه آرایش زنانه به اسم bobibrown و فوتبال رو ریختم روی myvuvu و آفیس رو هم البته الان نصب ندارم ولی ریخته بودم روی bingo

این تغییر دادن بسیار ساده است!

بازی رو که دانلود کردید باید چندتا چیز رو تغییر بدید. مثلا واسه کرم خاکی مثال میزنم که روی Vflash فیکس شده بود و من میخواستم روی BobbiBrown بریزمش.

مواد لازم : بازی کرم خاکی که روی چراغ قوه فیکس شده. و برنامه BobbiBrown که تو گوشی نصب شده و ما از طریق اتصال گوشی به کامپیوتر و رفتن به پوشه برنامه های نصب شده بهش دسترسی داریم. کد پوشه این برنامه هم 09wxe3ae76 هست.

1- وارد پوشه bin کرم خاکی میشید و VFlashOn.exe رو به BobbiBrown.exe تغییر میدید.
2- وارد پوشه info میشید و VFlashOn.htb رو به BobbiBrown.htb تغییر میدید و سپس تمام محتوای پوشه info برنامه ی BobbiBrown رو غیر از این فایلی که تغییر نام دادید میریزید تو پوشه info کرم خاکی
3- وارد پوشه res میشید و VFlashOn.png رو که آیکن برنامه هست به BobbiBrown.png تغییر میدید. Splash Screen برنامه ها ممکنه با نامهای متفاوتی ظاهر بشن. مثلا توی VFlashOn با نام load.png قرار داره ولی توی BobbiBrown با نام Splash.png که باید حواستون باشه در اینجور مواقع اسم این عکس رو هم تغییر بدید. البته صرفا جهت زیبایی است!

وقتی این تغییرات رو دادید کل محتویات پوشه 09wxe3ae76 رو از داخل گوشیتون پاک کنید و محتویات بازی کرم خاکی رو که با تغییرات دلخواهتون بوده جاش بریزید.

دیدید چقدر راحت و مزخرف بود؟! :دی

البته فقط درصورتی این کار رو انجام بدید که جایگزینی بازیها باعث بشه یکی از برنامه های موردنیازتون رو از دست بدید مثل ماجرای منو چراغ قوه!!!

یه نکته کوچیک هم بگم که این حرکت روی بازی Hero of Sparta جواب نداد! منم مجبور شدم nomzero رو تند تند تموم کنم تا دلم نسوزه!
میشه آدرس بدی مثلا من این آواتار رو از کجا دان کنم؟
تو این سایت روسیه یه جایی 1 آدرس برای دان هست ولی از تو او صفحه نمیتونم دان کنم آدرسش اینه:
upload.com.ua/get/902097841/Magic Cube - AVATAR.rar

javad33
17-11-2010, 16:51
میشه آدرس بدی مثلا من این آواتار رو از کجا دان کنم؟
تو این سایت روسیه یه جایی 1 آدرس برای دان هست ولی از تو او صفحه نمیتونم دان کنم آدرسش اینه:
upload.com.ua/get/902097841/Magic Cube - AVATAR.rar

تو موبایلستان رو مدیافایر آپلود کرده بودن.

مثلا این لینک همون آواتاره که من از این دانلود کردم

بقیه اش هم همونجا هست فقط نمیدونم میشه اینجا لینکشون رو بدم یا نه؟ بهتره خودتون برید به قسمت بازیهای بادای موبایلستان. تو قسمت بازیهای -- شده صفحه 9 بقیه لینکها پیدا میشه.

ali_saeedi
17-11-2010, 22:17
دوستان بنده 1 مشکلی با وایرلس دارم:
چندی هست یک مودم linksys wag120n که نوع n هم ساپورت میکنه خریدم اوایلش برای من خیلی خوب و عالی با سرعت بالا با این گوشی جواب میداد ولی حالا بعد از اینکه وصل میشم وقتی میخوام استفاده کنم مینویسه dns faild یا not response توجه کنید برادرم 5800 داره و راحت استفاده میکنه بدون هیچ مشکلی
نمیدونم تنظیمات گوشیم مشکل داره یا مودم اگه کسی چیزی به ذهنش میرسه منو راهنمایی کنه ممنون از همه

younes.b.1367
17-11-2010, 23:42
دوستان بنده 1 مشکلی با وایرلس دارم:
چندی هست یک مودم linksys wag120n که نوع n هم ساپورت میکنه خریدم اوایلشبرای من خیلی خوب و عالی با سرعت بالا با این گوشی جواب میداد ولی حالا وقتی میخوام استفاده کنم مینویسه dns faild یا not response توجه کنید برادرم 5800 داره و راحت استفاده میکنه بدون هیچ مشکلی
نمیدونم تنظیمات گوشیم مشکل داره یا مودم اگه کسی چیزی به ذهنش میرسه منو راهنمایی کنه ممنون از همه

مربوط میشه به مودم چو منم همچین مشکلی داشتم . البته مودم من TP-Link بود .

ali_saeedi
18-11-2010, 00:08
مربوط میشه به مودم چو منم همچین مشکلی داشتم . البته مودم من TP-Link بود .
اگه لطف کنی راه حل بدی ممنون میشم
چه طوری باید درستش کنم؟

younes.b.1367
18-11-2010, 00:33
اگه لطف کنی راه حل بدی ممنون میشم
چه طوری باید درستش کنم؟

می تونی از این سایت استفاده کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط این دو نکته رو حتما به خاطر داشته باشید : 1 - حتما بعد از تنظیمات چراغ internet روشن بشه 2-

DHCP Server مودم حتما روی گزینه Enabled باشه البته خود مودم به صورت پیشفرض اونو روی Enabled میذاره ولی اگر در گزارش اخر این گزینه روی disable بود اونو به Enabled تغییر بدید.

توجه : حتما ابتدا مودم رو ریست کن تا تمام تنظیمات به حالت اولیه برگرده

A.IvI.I.N
19-11-2010, 01:33
لینک دانلود real footbal 2010

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ng
لینک دانلود اواتار

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 76272114265
لینک دانلودEarth worm jim HD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک دانلود smart office

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک دانلود NFS SHIFT

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوستان برای نصب هریک از بازی های فوق به یه برنامه بعنوان پیش نیاز احتیاج دارین.
مثلا برای نصب real footbal 2010 باید ابتدا برنامه piano رو با استفاده از برنامه کیز نصب کنید(روی مموری کارت)
بعد از نصب piano باید گوشی رو تو حالت mass storge به کامپیوتر وصل کنید و به ادرس زیر برید:
مموری کارت ------> bada application<------ other
و در این قسمت فایل real footbal 2010 رو که از لینک بالا دانلود کردید رو جایگزین فایل نصب شده(piano) کنید بعد از انجام این مراحل وقتی piano رو باز میکنید بجاش real footbal 2010 باز میشه:31:
خلاصه اینم یه جور هکه دیگه:31:
به همین سادگی بازی کنید و به جونه هکر های عزیز دعا کنید:31:

مراحل نصب سایر بازی های فوق نیز به همین ترتیب هست که عرض کردم و فقط پیش نیاز ها فرق میکنه.
پیش نیاز بقیه بازی ها به شرح زیره:

Earth worm jim HD= VflashON

NFS SHIFT=ARDefender

smart office=Compass

نکته: تنها مشکل این روش عوض نشدن Icon برنامه ها هستش :5:

javad33
19-11-2010, 02:29
زبان گوشیتون هرچی که هست یه بار تغییرش بدید دوباره برگردونید به حالت قبل... حالا هم آیکن بازی درست میشه هم اسم بازی...

اگر درست نشد بگید تا بهتون بگم چجوری دستی عوضش کنید!

A.IvI.I.N
19-11-2010, 11:03
زبان گوشیتون هرچی که هست یه بار تغییرش بدید دوباره برگردونید به حالت قبل... حالا هم آیکن بازی درست میشه هم اسم بازی...

دمت گرم:31:
ایکون ها درست شد:46:

mohammad20ali20
19-11-2010, 11:20
دوستان گوگل مپ برای این گوشی اومده ؟ روش خوب کار میکنه (از نظر سرعت gps)

tired friend
19-11-2010, 12:59
بابام رفت تهران بگم ویو رو با گارانتی بخره یا بدون؟
فک نکنم مشکلی براش پیش بیاد بگم با بخره یا بی؟
بدونش هست 390 اینا به نظرم خوبه بگم بش؟
بدون دیگه؟
تو خریدش بش بگم چیا رو دقت کنه؟؟؟؟؟؟
ترو خدا سری تر:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40: :40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40: :40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40: :40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40: :40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40: :40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40: :40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40: :40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40: :40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40: :40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40: :40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40: :40::40::40::40::40::40::40::40:

mahyarSAMSUNG
19-11-2010, 13:13
خوب من که باشم بدون گارانتی میخرم . چون از گارانتی پارس مایکروتل خاطره خوبی ندارم . شما باید نگاه کنید ببین که توی جعبش وسایل کامل باشه گوشی رو خوب نگاه کنید که خط و خشی روش نباشه . از نظر دوربین و صدا و تاچ و ... همه چی تست بشه .

tired friend
19-11-2010, 13:21
خوب من که باشم بدون گارانتی میخرم . چون از گارانتی پارس مایکروتل خاطره خوبی ندارم . شما باید نگاه کنید ببین که توی جعبش وسایل کامل باشه گوشی رو خوب نگاه کنید که خط و خشی روش نباشه . از نظر دوربین و صدا و تاچ و ... همه چی تست بشه .
ممنون داشی.
توی جعبش چیاست؟:11:

R@R#M@N
19-11-2010, 14:02
اتفاقاً من باشم باگارانتیشو میخرم
خداییش گارانتی مایکروتل تو ایران تکه ! واقعاً عالیه
هر چی سامسونگ کم کاری میکنه مایکروتل جبرانش میکنه
بنظرم خریدن سامسونگ بدون گارانتی = ..... :دی

tired friend
19-11-2010, 14:28
اتفاقاً من باشم باگارانتیشو میخرم
خداییش گارانتی مایکروتل تو ایران تکه ! واقعاً عالیه
هر چی سامسونگ کم کاری میکنه مایکروتل جبرانش میکنه
بنظرم خریدن سامسونگ بدون گارانتی = ..... :دی
الن چنده با گارانتیه اصلی کمترین قیمتی که تو تهران پیدا می شه چنده؟
کجاست؟
کمترین قیمت
با و بی گارانتی:11:

tired friend
19-11-2010, 14:46
محتویات جعبش چیاست؟

reza_17173
19-11-2010, 16:31
دوستان منم دیروز خریدمش. الان که خواستم آهنگ با Handsfree گوشی کنم می بینم از یکی از گوشیهاش اصلا" صدا نمیاد اون یکی هم که همش خش خش می کنه! حتی هدفون کامپیوتر رو هم که می زارم باز فقط از یه گوشی صدا میاد. ولی دیگه خش خش نداره. مشکل از چیه؟!!!

kaya0090
19-11-2010, 16:40
با سلام خدمت اساتید محترم
راستش داداشم میخواد بره مالزی منم میخوام سفارش این گوشی رو بدم لطفا آخرین قیمت این گوشی رو بدون گارانتی اعلام کنید ضمنا چطوری از اصل بودنش مطمعن بشه لوازم جانبیش چیه ؟

سریعتر جواب بدین ممنون میشم

Firoozeh67
19-11-2010, 16:47
دوستان منم دیروز خریدمش. الان که خواستم آهنگ با Handsfree گوشی کنم می بینم از یکی از گوشیهاش اصلا" صدا نمیاد اون یکی هم که همش خش خش می کنه! حتی هدفون کامپیوتر رو هم که می زارم باز فقط از یه گوشی صدا میاد. ولی دیگه خش خش نداره. مشکل از چیه؟!!!
ببین درست جا زدی (باید تا آخر بره پایین) چون یکمی بد جا میره :27::31:

reza_17173
19-11-2010, 16:51
عجب:) حق با شما بود. ظاهرا" باید یکم زیاد فشارش میدادم

j0l6
19-11-2010, 18:31
سلام
اين هم لينک تورنت برای کسایی که با تورنت حال میکنن ( البته من خودم الان خونه نیستم و لینک و تست نکردم چون تازه هستش فقط یه سید داره الان )

يا اين لينك

لیست فایل های داخل تورنت :
---------------------------------------
PAID BADA APPLICATIONS FOR FREE
SAMSUNG S8500 WAVE
---------------------------------------

---APPLICATIONS---

- Amaze camera unmodified:
--untouched:

- Asphalt 5
--untouched:

- Assassins Creed
Ski jumping:

- Assault
--untouched:
Assault Lite:

- Asteroid Hunter
--untouched:
OwlEyes:

3D Magiccube:

- Babo Crash
EuropCar:
HitMiss:

- Backbreaker football
--untouched:

- Battle FrOgging
Tennis News:
Tennis News:

- Blades of fury
dailymotion:
bubble wrap:

- Brain challange
--untouched:

- Dead Runner
Wordshake:

- Dungeon Hunter
dailymotion:

- Earthworm Jim
--untouched:
VflashON:

- Fantasy Dewdrop
--untouched:
Sport 5:

- Farm Frenzy
--untouched:

- Folder player
BMIcalc:

- Furry legends
--untouched:
Rash awack:
Rash awack:

- Ground effect
--untouched:

- GT Racing Motor Academy (Use it with any app)
--untouched:

- HAWX (healthy food)
--untouched:
Healthy food:

- Hero of Sparta
--untouched:
universal film:

- Hockey nations 2010
--untouched:
Universal film:

- Homerun Battle
--untouched:

- Kamasutra
--untouched:

- Kroll
--untouched:

- Labyrinthe
--untouched:
Gemstone brkr.:

- Lets Golf(CineTrailer, flip ball lite, Virus Pang)
--untouched:
Virus Pang:

cinetrailer.it:

- Lines
Bump Crash:- Lines.rar

- Mahjong legends
--untouched:
Pool:

- Memory
--untouched:

- Modern Combat: Sandstorm (compass)
--untouched:

- Monopoly
gypsii:

- Next
--untouched:

- NFS shift
ARdefender:

- NOVA
--untouched:

- Picsel Smart Office
compass:
Regnum:

- Pipes
--untouched:

- Real football
--untouched:

Piano:

- Red card rampage
--untouched:
instead of flip it:

- Saving Private Sheep
--untouched:

- Settlers
Space hero:

- Shrek Kart
break me pro:

- SkyForce
ShakeME:

- Spirit
ZingNews:

- Taptap shooter
--untouched:

- Twin blades
Hangman:

- UNO HD
Energy de2:

- Zenonia
--untouched:

- Zombie Infection
--untouched:Infection untouched.rar

-----------by Wit3crow

{sahand}
19-11-2010, 20:47
دوستان لینک نیمه مستقیم همه ی بازی ها رو توی تاپیک معرفی بازی ها گذاشتم. می تونید استفاده کنید.

tired friend
19-11-2010, 21:01
یکی ج نمی ده؟:18:

hoha881
19-11-2010, 21:09
محتویات جعبش چیاست؟
محتویات جعبه ایناست

DaaVooD
19-11-2010, 23:25

درود. چن خریدید؟ آیا made by samsung هس یا made in korea by samsung یا made in china by samsung ؟!
مرسی.

tare_soti
20-11-2010, 00:21
سلام دوستان برای بادا میشه کانکشن v-p-n ساخت؟موفق باشید

mahroo_z1
20-11-2010, 08:52

Wave II over original Wave

Latest Bada OS 1.2
Swype-like T9 Trace text input
Over-the-Air software updates
Larger 3.7" touchscreen

reza_17173
20-11-2010, 11:59
درود. چن خریدید؟ آیا made by samsung هس یا made in korea by samsung یا made in china by samsung ؟!
مرسی.

420 از اهواز. ولی جاهای دیگه ارزون تر هم هست. made by samsung هست. اتفاقا" به فروشنده هم گفتم که باید made in korea by samsung باشه. گفت الان همه سامسونگ ها دیگه made by samsung هستن.

star2009
20-11-2010, 12:01
کسی میدونه چه جوری میشه با wifi دو تا ویو رو به هم متصل(share) کرد؟
برای فرستادن فایل و....

{sahand}
20-11-2010, 13:02
کسی میدونه چه جوری میشه با wifi دو تا ویو رو به هم متصل(share) کرد؟
برای فرستادن فایل و....
بدون وجود یه روتر نمی شه دوست عزیز! یعنی هردو باید به یک شبکه ی وای-فای وصل باشند.
اما به طور مستقیم تکنولوژِی به اسم Wi-Fi Direct حدود یک ماه پیش معرفی شد که می تونه دوتا دستگاه رو به طور مستقیم (بدون روتر) به هم وصل کنه. و از اون جایی که قرار این سیستم روی Galaxy S قرار بگیره و Wave هم DLNA داره، می شه انتظار داشت که برای Wave هم عرضه بشه.
اما!! با وجود بلوتوث 3، خیلی انتظار برای اون تکنولوژی سخت نیست...

B3hn@z_A8
20-11-2010, 13:28

Wave II over original Wave

Latest Bada OS 1.2
Swype-like T9 Trace text input
Over-the-Air software updates
Larger 3.7" touchscreen

میبینم که داره میاااااااااد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza_17173
20-11-2010, 15:37
دوستان ممنون میشم این سوالات من رو هم جواب بدین.
1- آیا راهی هست که Delivery یه sms به صورت مسیج نیاد؟ یعنی فقط پیغام بده که Delivered شده. به صورت یه مسیج نیاد که مجبور شیم دوباره پاکش کنیم.
2- اون widget هایی که پایین صفحه از کجا باید حذفشون کنیم یا اگه خواستیم بهشون اضافه کنیم؟
3- یه گذینه هست تو قسمت Settings به نام double tapping. این برای چی هست دقیقا"؟ وقتی هم فعالش می کنی میگه باطریت بیشتر مصرف میشه.
4- توی منو وقتی Edit رو می زنیم اون برنامه هایی که علامت حذف براشون نمیاد رو, چجوری باید حذف کرد؟

hoha881
20-11-2010, 17:04
سلام دوستان برای بادا میشه کانکشن v-p-n ساخت؟موفق باشید
اتفاقا این سوال منم بود.اونایی که گوشیشون رو اپدیت کردن برن توی تنظیمات اینترنتش(کانکشن یا ...)ببینن تنظیمات برای وی پی ان و ------ (+ یوزر و پسورد) داره یا نداره.

tired friend
20-11-2010, 18:41
1- آیا راهی هست که Delivery یه sms به صورت مسیج نیاد؟ یعنی فقط پیغام بده که Delivered شده. به صورت یه مسیج نیاد که مجبور شیم دوباره پاکش کنیم.
2- اون widget هایی که پایین صفحه از کجا باید حذفشون کنیم یا اگه خواستیم بهشون اضافه کنیم؟
3- یه گذینه هست تو قسمت Settings به نام double tapping. این برای چی هست دقیقا"؟ وقتی هم فعالش می کنی میگه باطریت بیشتر مصرف میشه.
4- توی منو وقتی Edit رو می زنیم اون برنامه هایی که علامت حذف براشون نمیاد رو, چجوری باید حذف کرد؟
1.جت که نمی تونه فک کنم اصلا نشه:11:
2.نمی دونم
3.نمی دونم
4.برنامه ی اساسیه

حالا خودم .......
ارزون ترین جای تهران برا خرید با گارانتی کجاست؟
بشه اعتماد کرد
بابام زیاد از گوشی سر در نمیاره یه باشه اطمینان کرد سرشو کلاه نزارن(منظورم جنس تقلبی ندن):11:

SAEEDSAMSUNG
20-11-2010, 19:21

1- اگه بشه هنوز کسی نمیدونه. این بادا امنیتش زیاده و چیزی به نام رجیستری نداره مثل ویندوز موبایل .

2- کلا اونایی که خودت نصب کردی رو میشه حذف کرد و با نصب میشه اضافه کرد ولی باقیشو نمیشه

3-

4- نمیشه حذف کرد.

younes.b.1367
20-11-2010, 19:29

چه طوری میشه اسم بازی ها رو هم درست کرد ؟ آیکن های بعد از تغییر زبان درست شدن ولی اسم بازی ها درست نشد .

Scud_MD2
20-11-2010, 20:59
سلام دوستان

هنوز مشخص نیست که این bada 1.2 چه امکانات جدیدی داره

reza_17173
20-11-2010, 21:53
دوستان کسی دقیقا" نمی دونه چطوری میشه برنامه هایی که از قبل نصب بودن و آیکن اونها در قسمت widget توی صفحه اول هست رو اضافه یا کم کرد؟ من نمی خوام کلا" برنامشونو از گوشی حذف کنم, فقط می خوام آیکن اونا در صفحه اول تو widget ها نباشه. و یا چطوری میشه آیکن برنامه ایی که توی widget ها نیست و فقط توی menu گوشی دیده میشه رو از اونجا برداشت, و گذاشت در صفحه اول گوشی؟!

kaskoo
20-11-2010, 22:36
جناب mahro عزيز از اين گوشي s8530 خبري نداري دقيق كي مياد؟ به نظرتون اين بهتره يا s8530 ؟

javad33
20-11-2010, 23:50
چه طوری میشه اسم بازی ها رو هم درست کرد ؟ آیکن های بعد از تغییر زبان درست شدن ولی اسم بازی ها درست نشد .

داخل پوشه بازی یه پوشه هست به اسم info داخل این پوشه یه فایل هست به اسم application.xml

داخل این فایل بگرد دنبال تگ <Name></name> داخل این تگ اسم برنامه واسه نمایش قرار میگیره. ممکنه یه بار نوشته شده باشه ممکنه واسه هر زبانی جدا جدا! همشو تغییر بده به اسم برنامه مورد نظر و سیوش کن و دوباره همون عمل تغییر زبان رو انجام بده که اعمال بشه.

حله؟

younes.b.1367
21-11-2010, 01:42
داخل پوشه بازی یه پوشه هست به اسم info داخل این پوشه یه فایل هست به اسم application.xml

داخل این فایل بگرد دنبال تگ <Name></name> داخل این تگ اسم برنامه واسه نمایش قرار میگیره. ممکنه یه بار نوشته شده باشه ممکنه واسه هر زبانی جدا جدا! همشو تغییر بده به اسم برنامه مورد نظر و سیوش کن و دوباره همون عمل تغییر زبان رو انجام بده که اعمال بشه.

حله؟

حله دوست عزیز .
کارت عالیه
ممنون:10:

mahroo_z1
21-11-2010, 09:21
جناب mahro عزيز از اين گوشي s8530 خبري نداري دقيق كي مياد؟ به نظرتون اين بهتره يا s8530 ؟
دوست عزیز اینو که فقط خدا میدونه که کی ایران میاد
بعد هم این 2تا گوشی تفاوتهای خیلی کمی با هم دارن
شما میتونی همون ریویوی gsmarena رو یه نگاهی بندازی
ظاهرا این ویو جدیده صداش کم هست اینجور که gsmarena گفته که شاید مهمترین عیبش نسبت به ویو قبلی باشه البته باید بیاد اینجا و این قضیه مشخص بشه که واقعا همینطور هست یا نه.

younes.b.1367
21-11-2010, 18:26
سلام

بعضی از برنامه های رایگان که توی قسمت انگلیس وجود داره در قسمت ایران نیست . با kies میشه سویچ کرد بین این دو کشور ولی می خواستم بدونم از طریق گوشی هم میشه ؟ اگه میشه از توی چه قسمتی باید تغییرات رو بدم
من اغلب با گوشی برنامه ها رو دانلود می کنم

tired friend
21-11-2010, 20:18
سلام داشیا گوشی رو بابام خرید 480 تومن با گارانتی فردا میاد از ته.
ممنون از همه:11::40:

tired friend
21-11-2010, 20:32
البته پلمپ شده:31:جعبشم جلو بابام باز کرد.
بابام انقد ازش خوشش اومد می گه به تو نمی دم:31:(پدر مزاح فرمودند بخندید):31:
ولی جدا ازش خیلی خوشش اومد با همکارش بود اون همکارشم یکی خرید:31:
خیلی جالبه:40:

tired friend
21-11-2010, 21:20
گوشی دسته بابامه سایلنتش کجاست؟:40:
سری بگین ممنون
بازی چه جوری می نصبه؟

{sahand}
21-11-2010, 22:07
گوشی دسته بابامه سایلنتش کجاست؟:40:
سری بگین ممنون
بازی چه جوری می نصبه؟
اون نوار بالای صفحه رو باز کن می بینی. همون که باطری و ساعت و اینا توشه.

younes.b.1367
21-11-2010, 23:38
سلام

کسی از دوستان میدونه بازیه Everlands رو میشه جایگزین کدوم برنامه کرد ؟
جایگزین shakeme و Owleye کردم نشد .

hoha881
22-11-2010, 00:18
اتفاقا این سوال منم بود.اونایی که گوشیشون رو اپدیت کردن برن توی تنظیمات اینترنتش(کانکشن یا ...)ببینن تنظیمات برای وی پی ان و ------ (+ یوزر و پسورد) داره یا نداره.
این همه ویو به دست یکی جواب بده؟:11:

{sahand}
22-11-2010, 00:23
سلام

کسی از دوستان میدونه بازیه Everlands رو میشه جایگزین کدوم برنامه کرد ؟
جایگزین shakeme و Owleye کردم نشد .
Everlands Trial!

این همه ویو به دست یکی جواب بده؟:11:
نداره...

younes.b.1367
22-11-2010, 13:02
Everlands Trial!

با برنامه wavespoofer امتحان کردم شد .

ممنون

hasanmotori
22-11-2010, 13:18
بچه ها تو اپرا مینی فارسیو درست نشون میده ؟
سرعتش تو اپرا مینی چطوره ؟

{sahand}
22-11-2010, 20:43
بچه ها تو اپرا مینی فارسیو درست نشون میده ؟
سرعتش تو اپرا مینی چطوره ؟

نسخه ی فارسی یا عربی یا اردو... کلا اگه نسخه ای رو دانلود کنید که از الفبای عربی استفادی کنه درست نشون می ده. این اینجوریه، رو نوکیا نسخه های دیگش هم درست نشون می داد.

tired friend
22-11-2010, 21:20
آخرین کیزو از کجا بگیرم؟

Firoozeh67
22-11-2010, 22:12
آخرین کیزو از کجا بگیرم؟

صفحه اصلی :

لینک مستقیم :

victor203
23-11-2010, 02:16
خوب دوستان خدا خواستو منم این شاهکارو خریدم:10:
ولی خودمونیم گوشی هم اگه هست همینه
باطریشم خیلی توپوله من با 3 ساعت ور رفتن بهش فقط 10 درصد کم کرد
حالا دیگه حاضر نیستم حتی با ایفون چهارم عوضش کنم:40:

tired friend
23-11-2010, 12:44
تنها تو یه کلمه می گم
غول ترین گوشی دنیا توی دستمه:31::40:
خداییش خیلی کف کردم:21:
اصلا من نمی تونم دیگه به جتم نگاه کنم:2:

abc.abc
23-11-2010, 18:27
سلام
من می خواستم x6 بگیرم اما صفحش کوچی کبود نصرف شدم خب در کل این ویو یکم بزرگتره انگار
خب ویو هم بد نیست خیلی خوبه تنها مشکلش همین اینترنت سرعت پایینشه که البته من e250 میگیرم برای نت با کامپیوتر که نه به اون فشار بیاد نه سرعت پایین باشه (سرعت نت با ادج x6 کلاس 32 هست اما ویو کلاس 10 )
اما یک مشکلی هست
این ویو میشه روش سیستم عامل دیگه ای نصب کرد؟ مثلا ویندوز موبایل یا اندورید و...؟ چون برای من bada یا سیمبیان همچین فرقی هم نمی کنه
خب این بادا بدرد می خوره؟
ممنون

hateftotti
23-11-2010, 18:38
سلام
من می خواستم x6 بگیرم اما صفحش کوچی کبود نصرف شدم خب در کل این ویو یکم بزرگتره انگار
خب ویو هم بد نیست خیلی خوبه تنها مشکلش همین اینترنت سرعت پایینشه که البته من e250 میگیرم برای نت با کامپیوتر که نه به اون فشار بیاد نه سرعت پایین باشه (سرعت نت با ادج x6 کلاس 32 هست اما ویو کلاس 10 )
اما یک مشکلی هست
این ویو میشه روش سیستم عامل دیگه ای نصب کرد؟ مثلا ویندوز موبایل یا اندورید و...؟ چون برای من bada یا سیمبیان همچین فرقی هم نمی کنه
خب این بادا بدرد می خوره؟
ممنون

سلام
دوست عزیز
wave سریعترین browser که dolphin هست رو داره و من هم خودم با اینترنت کار کردم خیلی سرعتش خوبه.
کلا اگه میخوای wave بگیری باید نوکیا رو با گوشیهای عجیبش فراموش کنی:5::20:

abc.abc
23-11-2010, 20:28
سلام
ممنون جواب دادید
نمی دونم شما با چی میرید نت ولی من منظورم اینرنت اپراتور ها هست
خب ویندوز موبایل رو میشه نصب کرد روش؟ یا اندروید؟

aliugd
23-11-2010, 21:50
خوب دوستان خدا خواستو منم این شاهکارو خریدم:10:
ولی خودمونیم گوشی هم اگه هست همینه
باطریشم خیلی توپوله من با 3 ساعت ور رفتن بهش فقط 10 درصد کم کرد
حالا دیگه حاضر نیستم حتی با ایفون چهارم عوضش کنم:40:

سلام دوست من
مبارک باشه
امیدوارم به خوبی و خوشی ازش استفاده کنی

---------- Post added at 09:50 PM ---------- Previous post was at 09:50 PM ----------

تنها تو یه کلمه می گم
غول ترین گوشی دنیا توی دستمه:31::40:
خداییش خیلی کف کردم:21:
اصلا من نمی تونم دیگه به جتم نگاه کنم:2:

سلام دوست من
مبارک باشه
امیدوارم به خوبی و خوشی ازش استفاده کنی

{sahand}
23-11-2010, 23:22
تنها مشکلش همین اینترنت سرعت پایینشه که البته من e250 میگیرم برای نت با کامپیوتر که نه به اون فشار بیاد نه سرعت پایین باشه (سرعت نت با ادج x6 کلاس 32 هست اما ویو کلاس 10 )
اما یک مشکلی هست

ممنون
تفاوت کلاس 32 و 10 یک اسلات بیشتر برای دانلوده. و هر اسلات 59.2 کیلوبیته.
یعنی کلاس 10 236.8 کیلوبیت/ث.
کلاس 32 برابر 296 کیلوبیت/ث.
خیلی فرقی ندارن...

victor203
24-11-2010, 00:48
راستی دوستان میشه بگید چطور میتونم صدای کلیک موقع لمس صفحه رو قطع کنم؟؟؟

irinn65
24-11-2010, 01:13
سلام دوستان میخواستم ببینم ویو کیفیت انتن دهی کیفیت ساخت...باطری و ...چه جور گوشیی هستش و اینکه جدیدترین قیمت با گارانتی چنده؟و به نظر شما این بهتره با صبر کنیم ویو2اومد اونو بگیریم؟:11:

cyruslogic
24-11-2010, 09:14
راستی دوستان میشه بگید چطور میتونم صدای کلیک موقع لمس صفحه رو قطع کنم؟؟؟

با استفاده از دو تا کلید بغلی (سمت چپ گوشی) میشه این صدا رو کم و زیاد یا قطع کرد.

alirezamrl
24-11-2010, 11:37
سلام به دوستای گلم!منم این گوشیو خریدم.اخرشه.میخواستم چندتا بازی باحال وچند مدل تم و برنامه بهم معرفی کنید که دی ال کنم طریقه نسبشم توضیح بدین لطفا.ما همیشه زحمتمون به شماها محول میشه.شرمنده حس گشتن تو صفحه هارو نداشتم.ایشالا یه روزیاینجا واسه خبر گرفتن از هم بیایم نه صرفا کار با این گوشی های خفن سامسونگ.موفق باشید

abc.abc
24-11-2010, 11:51
سلام
چند گرفتید این گوشیو؟
قیمت کلا چنده؟ 2 گیگ و 8 گیگش
اینا اصلی و تقلبی نداره چون منم می خواهم بگیرم
داخل این تاپیک نرم افزار و بازی + تم هست:

با سپاس

hoha881
24-11-2010, 12:51
سلام
چند گرفتید این گوشیو؟
قیمت کلا چنده؟ 2 گیگ و 8 گیگش
اینا اصلی و تقلبی نداره چون منم می خواهم بگیرم
داخل این تاپیک نرم افزار و بازی + تم هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا سپاس
اصلا نسخه 8 گیگ نداره.
قیمت 2 گیگش 410 تومن هست.
دقت کن که روی جعبه حتما نوشته باشه made by samsung
چون اینا کره ای هستن و کیفیتشون بهتر هست از made in china by samsung
جعبش پلوم باشه و باتری 1500 هم توی جعبه باشه

smallfrank
24-11-2010, 17:22
سلام

یه سوال داشتم

بازی و نرم افزار و از همه مهمتر تمهایی که روی S8500 نصب میشه رو S5330 Wave 2 Pro نصب میشه یا نه؟
چون میخاستم Wave 2 Pro بگیرم این سوال برام پیش اومد...
سیستم عاملاش با هم فرقی ندارن ؟

ممنون.........

Javad_Ed
24-11-2010, 17:41
سلام

یه سوال داشتم

بازی و نرم افزار و از همه مهمتر تمهایی که روی S8500 نصب میشه رو S5330 Wave 2 Pro نصب میشه یا نه؟
چون میخاستم Wave 2 Pro بگیرم این سوال برام پیش اومد...
سیستم عاملاش با هم فرقی ندارن ؟

ممنون.........
سیستم عامل یکیست ولی از لحاظ رزولوشن ال سی دی و سخت افزار متفاوتند
توی سامسونگ اپ میتونید تعداد نرم افزار ها رو ببینید
1700 هشت صد تا برای s8500 هست
500 الی 600 تا برای wave 2

smallfrank
24-11-2010, 18:12
ممنون دوست عزیز...
تمها چی؟ به هم میخورن یا نه ؟قیمت S5330 Wave 2 Pro چنده ؟

ممنون

victor203
24-11-2010, 18:42
با استفاده از دو تا کلید بغلی (سمت چپ گوشی) میشه این صدا رو کم و زیاد یا قطع کرد.

خوب اینکه صدای کل گوشی رو کم میکنه :41:
من میخام کلا صدای موقع لمس صفحه رو قطع کنم:27:

aliugd
24-11-2010, 19:33
ممنون دوست عزیز...
تمها چی؟ به هم میخورن یا نه ؟قیمت S5330 Wave 2 Pro چنده ؟

ممنون

سلام
این نوع گوشی ها (s5250 s5330 s5750 s7230) تم های مخصوص خودشون رو دارند و به گوشی های s8500 و s8530 نمی خورند به خاطر رزولوشن و نوع صفحه نمایششون.
قیمت گوشی S5330 یا همون wave 533 با گارانتی اصلی مایکروتل حدود 235 تومن هست

Dr_King
24-11-2010, 22:54
خوب اینکه صدای کل گوشی رو کم میکنه :41:
من میخام کلا صدای موقع لمس صفحه رو قطع کنم:27:

سلام
بايد بري تو قسمت

settings > sound profiles > normal
تو همون صفحه system رو صفر كن

kaya0090
25-11-2010, 10:39
کیست که مرا یاری کند؟
راستش داداشم میخواد بره مالزی منم میخوام سفارش این گوشی رو بدم لطفا آخرین قیمت این گوشی رو بدون گارانتی اعلام کنید ضمنا چطوری از اصل بودنش مطمعن بشه لوازم جانبیش چیه ؟
سریعتر جواب بدین ممنون میشم

Scud_MD2
25-11-2010, 15:51
سلام دوستان

الان این گوشی با گرانتی اصلی پیدا میشه یا اینکه به خاطر توقف تولید دیگه با گرانتی اصلی وارد نمیشه؟ اگر اینجوری باشه که باید منتظر ویو 2 باشیم.

abc.abc
25-11-2010, 16:07
سلام
چرا دیگه تولید نمیشه مگه مشکلی داره؟
من دیروز رفتم بخرم بدون گارانتی بود مموری هم نداشت نگرفتم تازه قیمت رو 435 گفت
یکی دیگه گفت شنبه بیا با مموری و گارانتی همون 410
الان چیکار کنم بخرم یا نه؟
ممنون

ramin5749
25-11-2010, 16:22
من بدون مموری 398 خریدم ساخت کره هم بود و صد البته بدون گارانتی فکر کنم یک آذر خریدم از طبقه ی 7م علاالدین

Scud_MD2
25-11-2010, 16:58
سلام
چرا دیگه تولید نمیشه مگه مشکلی داره؟
من دیروز رفتم بخرم بدون گارانتی بود مموری هم نداشت نگرفتم تازه قیمت رو 435 گفت
یکی دیگه گفت شنبه بیا با مموری و گارانتی همون 410
الان چیکار کنم بخرم یا نه؟
ممنون

شرکت سامسونگ اعلام کرد که به خاطر کم بودن صفحه نمایش Super AMOLED این گوشی توقیف تولید میشود تا این صفحه نمایش برای گوشیهای دیگر سامسونگ نظیر Samsung I9000 Galaxy S و Samsung P1000 Galaxy tab
مورد استفاده قرار گیرد و همینطور اعلام کرد که نسخه ی دوم ویو با نام Samsung S8530 Wave II با صفحه نمایش Super LCD 3.7 اینچی و سیستم عامل bada 1.2 به بازار خواهد آمد.

victor203
25-11-2010, 17:08
من وقتی به بالا و پشت گوشی ضربه ارومی میزنم احساس میکنم یه چیزی مثل فنر داخل گوشی ازاده و یه صدای تق تق کمی هم میده:41:
میشه دوستان یه لطفی بکنند و امتحان کنند ببینند این برای همه گوشی ها اینطوره یا سر گوشی من یه بلایی اومده:18:
ممنون

SAEEDSAMSUNG
25-11-2010, 17:43
من وقتی به بالا و پشت گوشی ضربه ارومی میزنم احساس میکنم یه چیزی مثل فنر داخل گوشی ازاده و یه صدای تق تق کمی هم میده:41:
میشه دوستان یه لطفی بکنند و امتحان کنند ببینند این برای همه گوشی ها اینطوره یا سر گوشی من یه بلایی اومده:18:
ممنون

اون شتاب سنجشه:31:

victor203
25-11-2010, 17:47
اون شتاب سنجشه:31:

:11:
مرسی:31:
حالا شما مطمئنی؟؟؟
اخه تو گوشیهای دیگه هم که شتاب سنج دارن همچین چیزی نیست:41:

younes.b.1367
25-11-2010, 19:46
Sehend جان اگه امکان داره برنامه های پولی زیر رو هم برام آپلود کن

Smart-Bunny Gomoku

Smart-Bunny Checkers

The Wars

Ringo

ممنون

{sahand}
25-11-2010, 21:19
Sehend جان اگه امکان داره برنامه های پولی زیر رو هم برام آپلود کن

Smart-Bunny Gomoku

Smart-Bunny Checkers

The Wars

Ringo

ممنون

اگه پیدا کردم چشم حتما.
راستی دوستان سامسونگ می خواد یه حرکتی بنه و جلوی دانلود غیر مجاز برنامه ها رو بگیره.
همونطور که می بینید برنامه ها دارن آپدیت می شن...

aQvla
25-11-2010, 21:25
سلام بچه ها من اندرويد را براي گوشي s8500 ميخاستم

A.IvI.I.N
26-11-2010, 11:33
سلام بچه ها من اندرويد را براي گوشي s8500 ميخاستم

رفیق چیز دیگه نمیخای:31:
ویندوز موبایلم هستااااا :31:

tare_soti
26-11-2010, 13:22
سلام دوستان وقتی با گوشی عکس میگیرم یه نور قرمز کم رنگی وسط عکس میافته اما تو فیلم اینطوری نیست از اول هم اینطوری نبود خوب بود یه هو اینطوری شد مشکلش چیه؟تشکر

younes.b.1367
26-11-2010, 18:21
سلام
مطمئنم که این ، سوال خیلی از دوستان دیگه هم هست.
من یه مودم TP-link TD-8901 g و گوشیه S8500 wave دارم .
می خواستم بدونم چه طوری میشه هم توی Win XP و هم توی Win 7 یه شبکه وایرلس بین گوشیم(s8500 wave ) و PC ایجاد کنم که بشه بین گوشی و کامپیوترم و به عکس فایل ها رو از طریق وایرلس انتقال بدم . ( اینترنت وایرلس روی گوشیم فعاله و راحت به اینترنت وصل میشه)

اگه امکان داره به صورت کامل توضیح داده بشه
ممنون

Firoozeh67
26-11-2010, 21:13
سلام
مطمئنم که این ، سوال خیلی از دوستان دیگه هم هست.
من یه مودم TP-link TD-8901 g و گوشیه S8500 wave دارم .
می خواستم بدونم چه طوری میشه هم توی Win XP و هم توی Win 7 یه شبکه وایرلس بین گوشیم(s8500 wave ) و PC ایجاد کنم که بشه بین گوشی و کامپیوترم و به عکس فایل ها رو از طریق وایرلس انتقال بدم . ( اینترنت وایرلس روی گوشیم فعاله و راحت به اینترنت وصل میشه)

اگه امکان داره به صورت کامل توضیح داده بشه
ممنون

با سلام
بهترین برنامه ای که به راحتی میتونید با اون به گوشیتون از طریق Wi-Fi وصل بشید
برنامه Connectify 2.1.0.16429 است که تازه اونو نصب کردم و علاوه بر حجم کم با یک ویزارد سریع و راحت تنظیمات را انجام میده و به راحتی به هر دستگاهی که وایرلس باشه وصل میشه

اینم عکس از محیط گوشی و ویندوز:

اینم لینک دانلود :

alirezamrl
27-11-2010, 15:58
سلام اقا یه نفر نیست طریقه نصب گام به گام برنامه و بازی روی این گوشیو به ما بگه و این که اگه توی گوشی زده باشه made by samsung تقلبی هست یا اصلی!کار کردن با برنامه kies چطوره یه توضیحاتی میخواستم.من تو سایت samsung apps بازی مجانی میخوام دی ال کنم کلیک میکنم ولی گزینه واسه دانلود نمیاد!چرا
خواهشا یه نفر با اطلاعات کامل جواب بده.ممنون از لطفتون منتظرم

victor203
27-11-2010, 16:06
سلام اقا یه نفر نیست طریقه نصب گام به گام برنامه و بازی روی این گوشیو به ما بگه و این که اگه توی گوشی زده باشه made by samsung تقلبی هست یا اصلی!کار کردن با برنامه kies چطوره یه توضیحاتی میخواستم.من تو سایت samsung apps بازی مجانی میخوام دی ال کنم کلیک میکنم ولی گزینه واسه دانلود نمیاد!چرا
خواهشا یه نفر با اطلاعات کامل جواب بده.ممنون از لطفتون منتظرم

خدمت شما عرض کنم که made by samsung تقلبی نیست
برای دانلود از سلیت اصلی سامسونگ هم یا باید با گوشی و برنامه خودش وارد بشید یا با برنامه کیز
اما خودم چون هنوز از برنامش استفاده نکردم بنابراین نمیتونم راهنماییتون کنم
ایشالا بقیه دوستان کمک می کنند:10:

Makan_noor
27-11-2010, 18:36
خدمت شما عرض کنم که made by samsung تقلبی نیست

من میخوام این گوشی رو از گوشی شاپ بدون گارانتی بگیرم و الان این سوال برام پیش اومده که فرق mde by samsung با made in china by samsung چیه؟اولی اصله و دومی تقلبیه؟(مگه این گوشی تقلبی هم داره؟) یا اینکه اولی در کره و دومی در چین تحت لیسانس سامسونگ ساخته شده یا ...؟کلا گیج شدم به خصوص اینکه میبینم تفاوت قیمت گارانتی دار این گوشی با بدون گارانتیش هم 100 تومنه وگرنه میرفتم با گارانتی میگرفتم خیال خودمو راحت میکردم.کسی اینجا از گوشی شاپ این گوشی رو نخریده ببینم made by samsung هستش یا made in china by samsung؟

joje fokoli
27-11-2010, 21:11
برا خرید اینترنتی این گوشی شما چه سایتی رو پیشنهاد میکنید؟
اگه سایتی سراغ دارید میشه بدید
شرایط سایت هم این طور باشه:
- مطمئن باشه
- فرصت باشه تا موقع دریافت، گوشی رو تست کنم
- برا پرداخت پول هم مشکلی نباشه و پولو نخوره. البته اگه پرداخت حضوری باشه بهتره
خودم هم سایت دی جی کالا و گوشی شاپ رو در نظر دارم
راستی اگه با گارانتی پارسه بگیرم (بدون گارانتی) مشکل خاصی برا گوشی پیش نمیاد؟
چون خودم تا حالا گوشی گارانتی دار نداشتم ولی خیلی خوب از گوشیم نگه داری میکنم
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید:40:

siavashjal
27-11-2010, 21:40
من سایت دی جی کالا (-------------) رو پیشنهاد می کنم چون هم قیمتاش خوب و منصفانه است هم پرداخت پولش به صورت حضوری هست و اخیرا هم امکان تست کالا رو به مدت 2 روز قرار داده. در ضمن تقریبا همه کالاهای سایت گارانتی دارند.

من خودم 2 سال پیش یه گوشی N73 و یه لپ تاپ دل از این سایت خریدم و الان هم از هر دو تا خریدم کاملا راضی ام و قصد دارم گوشی بعدی خودم رو هم از این سایت بخرم.

victor203
27-11-2010, 22:00
من میخوام این گوشی رو از گوشی شاپ بدون گارانتی بگیرم و الان این سوال برام پیش اومده که فرق mde by samsung با made in china by samsung چیه؟اولی اصله و دومی تقلبیه؟(مگه این گوشی تقلبی هم داره؟) یا اینکه اولی در کره و دومی در چین تحت لیسانس سامسونگ ساخته شده یا ...؟کلا گیج شدم به خصوص اینکه میبینم تفاوت قیمت گارانتی دار این گوشی با بدون گارانتیش هم 100 تومنه وگرنه میرفتم با گارانتی میگرفتم خیال خودمو راحت میکردم.کسی اینجا از گوشی شاپ این گوشی رو نخریده ببینم made by samsung هستش یا made in china by samsung؟

قریب 90 درصد جمله خودتون درسته{یا اینکه اولی در کره و دومی در چین تحت لیسانس سامسونگ ساخته شده }
اما به نظرم اگه از مغازه ها بخرید خیالتون راحتره چون همون موقع تست میکنید:27:
در ضمن این رو هم بدونید که تا جعبه رو باز نکنید متوجه mde by samsung با made in china by samsung نمیشید
چون من که روی جعبه خارجیش چیزی ندیدم به شما شدیدا توصیه میکنم که گوشی رو آک تحویل بگیرید
کلا هم 4 یا 5 چیز برا چک کردن کافیه....

abc.abc
27-11-2010, 22:43
سلام
من امروز رفتم گوشی رو ویو بگیرم بعضی جاهل میدادن 410 و بعضی 425 تا 470 تومان
یکجا هم بهم اومد گفت اصلا سامسونگ نگیر ضرر می کنی بعد چند چیز هم برای اینکه متوجه بشم گوشی اصله یا نه بهم گفت بعد گفت برام فرق نمی کنه چه گوشیی بهت بدم گفتم خودت بدونی از یکی دیگه هم بخری فرق نمی کنه فقط گفتم ضرر نکنی بعد قیمت ویو رو گفت 200 و خرده ای :18: و گفت الان نداره و زنگ زد یک جا دیگه برام بیاره همون موقع و اونم بسته بود و گفت فردا صبح بیا ببر البته چند تا گوشی هم بهم پیشنهاد داد و گفت بادا ساین نمیشه و اندروید بهتره و...
خب حالا چیکار کنم بد جور دودل شدم؟
خب یک جا هم گفت ویو 2 داره مگه اومده؟ فرقشون فقط همون صفحه نمایششونه؟ قیمتش چنده؟ چون اونم تا اونجا یادمه گفت 200 و خرده ای
اگه ویو 2 اومده به نظرتون بهتر نیست ویو 2 بخرم به از نظر بزرگتر بودنش و البته اگه همه ی امکاناتشون یکیه جز صفحه نمایش؟
ممنون میشم سریع تر جواب بدین چون فردا صبح میرم بگیرم
با سپاس

cyruslogic
27-11-2010, 22:50
سلام
بايد بري تو قسمت

settings > sound profiles > normal
تو همون صفحه system رو صفر كن

کاربر گرامی! هیچ تفاوتی بین این دو روش نیست. چه از طریق setting و چه از طریق کلیدهای کناری گوشی نتیجه یکی است . میتونید با استفاده از کلیدهای کناری گوشی صدا رو کم و زیاد کنید و همان عدد مربوط به حجم صدا را تو مسیر بالا در منوی Setting مربوط به System ببینید.

Yashar Cross
27-11-2010, 23:43
سلام به دوستان گلم
من تقريبا كل صفحات اين تاپيك رو خوندم.(ميگم تقريبا چون باdiul up ام ) من از يك ماه پيش پول پس انداز كردم كه گوشيم رو عوض كنم:31:...اول از همه بايد به سامسونگ تبريك بگم واقعا از اون موقع كه رو به گوشي لمسي اورد كولاك كرد فوق العاده داره پيشرفت ميكنه...قبول كنيد كه سامسونگ قبلا جلوي رقباش كم مي اورد و حتي من اصلا به اين برند نگاه نميكردم ولي در حال حاضر واقعا فوق العادست.عاشقشم.:40:
جداي از اين حرفا بعد از كلي تحقيق عاشق دو گوشي شدم i9000 Galaxy s و s8500 Wave...كه با توجه به بودجه ام wave رو انتخاب كردم گرچه Galaxy s بهترين smart phone است ولي پول نداريه ديگه..(گرچه خودم عاشق اندرويدم..)
بعد از كلي وسواس تصميم گرفتمwave بگيرم كه يهوسامي عزيز گوشي ديگه معرفي كرد (كلا كارش ضد حال زدنه ديگه...) كلا ما رو سر دو راهي گذاشت ...حتما حدس زديد :27:s8530
حالا موندم بين اين دو تا گوشي خواستم نظر شخصي دوستان را بدونم كه اگر شما بوديد كدام رو مي گرفتيد؟ممنون ميشم همه دوستان نظرشون رو بگند...:46:
(خواهشا بدون تعصب بگيد منظورم اينكه اونايي كه الان Wave دارن اگه تا به حال نخريده بوديد بازم Wave ميگرفتيد يا نه منتظر مي موندند s8530 مي گرفتيد؟
البته ميدونم كه اين گوشي هنوز وارد ايران نشده ولي من عجله ندارم صبر ميكنم تا بياد...من كمي وسواسيم مي ترسم كه ديگه سامي Wave رو ساپورت نكنه و بچسبه به Wave II .......ببخشيد داستان شد. جواب سوالم يادتون نره...:11:
دوستدار شما ياشار