PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : S8500 Wave » اولین گوشی سامسونگ با سیستم عامل Bada و پردازشگر 1 گیگاهرتز

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12

mr.shadowshaman
09-09-2010, 11:05
سلام.
پارس ماکروتل علت کم یاب شدن wave را اعلام کرد.
فروش گوشی خارج از انتظار بود و حتی خود سامسونگ هم در عجب است.درخواست از کشور های دیگه برای این گوشی خیلی زیاد هست.
بنابر این علت کم یاب شدن گوشی در فروشگاه های پارس ماکروتل کم بود گوشی هست.پارس ماکروتل این قول داده تا این هفته یا هفته بعد این گوشی را در نمایندگی های خود داشته باشد.

Honradez
09-09-2010, 13:02
سلام.
پارس ماکروتل علت کم یاب شدن wave را اعلام کرد.
فروش گوشی خارج از انتظار بود و حتی خود سامسونگ هم در عجب است.درخواست از کشور های دیگه برای این گوشی خیلی زیاد هست.
بنابر این علت کم یاب شدن گوشی در فروشگاه های پارس ماکروتل کم بود گوشی هست.پارس ماکروتل این قول داده تا این هفته یا هفته بعد این گوشی را در نمایندگی های خود داشته باشد.
کجا يه همچين خبريو شنيديد؟

اگه اينطور باشه خيلي خوبه.

vtv004
09-09-2010, 13:59
یکی از دوستان بین گالاکسی و ویو تست کرده بود فکر کنم 30 مگ رو تو 10 ثانیه انتقال داده بود. دقیقا اعداد یام نیست ولی از اینی که شما گفتی خیلی بیشتر بود. شاید یکیتون با یه گوشی دیگه هم در حال انتقال بوده.

نه فقط اون ارسال میکرد من دریافت وفاصله گوشیها نیم متر بود
ولی از تو موزیک پلیر بود فرقی میکنه؟

امکان داره گوشی من یا اون قلابی باشه ؟
چون ال سیدی گوشی من نسبت به اون نورش کمتر هست اگه روی 9 بذاره میشه نور یکی من روی 10 البته برچسب ال سی دی هم زدم
هر دو گوشی کره ای هست و من همون اوایل خریدم و سریهای اوله

mr.shadowshaman
09-09-2010, 14:18
کجا يه همچين خبريو شنيديد؟

اگه اينطور باشه خيلي خوبه.

زنگ زدم نناییندگی مرکزی اینا رو بهم گفت.
اینطوری هم هست..حالا یا این هفته یا هفته بعد.

SamanRI
09-09-2010, 16:53
من امروز علاالدین بودم
wave بدون گارانتی 454 تومان بود
دو هفته پیش قیمت کرده بودم 385 می دادند اشتباه کردم همون موقع نگرفتم
:41::41::19:

{sahand}
09-09-2010, 17:20
نه فقط اون ارسال میکرد من دریافت وفاصله گوشیها نیم متر بود
ولی از تو موزیک پلیر بود فرقی میکنه؟

امکان داره گوشی من یا اون قلابی باشه ؟
چون ال سیدی گوشی من نسبت به اون نورش کمتر هست اگه روی 9 بذاره میشه نور یکی من روی 10 البته برچسب ال سی دی هم زدم
هر دو گوشی کره ای هست و من همون اوایل خریدم و سریهای اوله
نه بابا قلابی چیه، شما سعی کن یه بار دیگه تست، کنی شاید مشکل از چیز دیگه ای بوده.

vtv004
09-09-2010, 18:00
نه بابا قلابی چیه، شما سعی کن یه بار دیگه تست، کنی شاید مشکل از چیز دیگه ای بوده.

سلام sahand اسم واقعیتو نمیدونم ببخشید
شما چند بار به سوالاتم جواب دادی چه اینجا چه جاهای دیگه دمت گرم
یه سوال دیگه دارم دقیقا تو هر یک دقیقه چند مگابایت بین دو دستگاه بلوتوس 3 فایل رد و بدل میشه؟

vtv004
09-09-2010, 22:46
سلام عید سعید فطر برهمه مسلمانان مبارک
خبری از ههک بادا در دست نیست هر روز به این امید به این سایت سر میزنم
از wavedorid چه خبر تا حالا عکس یا ویدیو ای ازش نیست؟تاریخ ریلیز ندادن ؟

{sahand}
10-09-2010, 09:46
سلام sahand اسم واقعیتو نمیدونم ببخشید
شما چند بار به سوالاتم جواب دادی چه اینجا چه جاهای دیگه دمت گرم
یه سوال دیگه دارم دقیقا تو هر یک دقیقه چند مگابایت بین دو دستگاه بلوتوس 3 فایل رد و بدل میشه؟

سلام عید سعید فطر برهمه مسلمانان مبارک
خبری از ههک بادا در دست نیست هر روز به این امید به این سایت سر میزنم
از wavedorid چه خبر تا حالا عکس یا ویدیو ای ازش نیست؟تاریخ ریلیز ندادن ؟
سهندم دیگه! اسم عجیبیه مگه!؟
والا من خودم تست نکردم، اونم که گفتم نقل قول یکی بود که یادم نیست کی بود!
در مورد هـک، چند وقت پیش یه راهی برای کـرک کردن یه سری از برنامه ها پیدا شد که بعد از یه روز سامسونگ کیز رو آپدیت کرد و اون روشو بست.
ویودروید هم فعلا خبری نیست.

alic-29
10-09-2010, 23:48
سلام خدمت تمامی عزیزان
اساتید عزیز من امروز خواستم فایل بریزم داخل گوشیم وصلش کردم گفت اپدیت داری چک کردم از سرور سامسونگ 2اپدیت جدید امده بود چکار کنم انجام بدم اپدیت ها رو گوشیم فارسی داره می ترسم انجام بدم راستی کسی می دونه چه بلایی سر KISSباید اورد دم به دیقه اپدیت نخواد دهنم سرویس کرده هر هفته 400مگ میگیره

Scud_MD2
11-09-2010, 04:35
سلام دوستان

چندتا سوال داشتم:

1‏.GPS این گوشی رایگان یا نه چون بعضی از کاربران می گفتند پولی؟
2‏.حدود چند بازی و نرم افزار برای BADA وجود دارد و در کل سیستم عامل خوبی هست؟
3.صدای گوشی چطوره؟
4.عمرباطریش مناسبه؟
5.مرورگر آن توانایی پشتیبانی از فایلهای فلش رو داره یا نه؟ لطفا راهنمایی کنید.

ali_n540
11-09-2010, 12:17
سلام من S8500JPJG2_FULL و S8500JPJH1 را دان کردم ولی برای اکسترکت پسورد می خواد می شه رمزشو بزارین

A.IvI.I.N
11-09-2010, 13:34
دوستان من گوشیم فارسی ساپورت نمیکنه.
اگه ممکنه لینک فریمور فارسی با اموزش نصبش هم بذارین.
راستی نصبش مشکله...؟؟؟
ممنون:11:

MORINIO
11-09-2010, 14:17
دوستان من گوشیم فارسی ساپورت نمیکنه.
اگه ممکنه لینک فریمور فارسی با اموزش نصبش هم بذارین.
راستی نصبش مشکله...؟؟؟

شما به این پست مراجعه کن :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A.IvI.I.N
11-09-2010, 14:45
دوستان کسی با این فریمور فارسی مشکل پیدا نکرده...؟؟؟
من موندم نصب کنم یا نه:13:

MORINIO
11-09-2010, 14:51
دوستان کسی با این فریمور فارسی مشکل پیدا نکرده...؟؟؟
من موندم نصب کنم یا نه:13:

بچه های این فروم که از این فریمور فارسی استفاده میکنن راضی هستن و ظاهرآ هیچگونه مشکلی نداره این فریمور :46:

Scud_MD2
11-09-2010, 15:24
سلام دوستان

چندتا سوال داشتم:

3.صدای گوشی چطوره؟
4.عمرباطریش مناسبه؟

کسی جواب منو نمیده!

MORINIO
11-09-2010, 17:20
کسی جواب منو نمیده!

3- صداش خیلی خوبه هم از لحاظ کیفیت هم بلندی
4- در مورد عمر باطری من که راضیم ... با استفاده متوسط از گوشی تا دو روز واسه من کار میده ولی اگه مرتب با اینترنت و برنامه های سنگین کار کنی 1 روز کار میده
5- بله از فایلهای فلش به خوبی پشتیبانی میکنه .. کلآ مرورگرش عالیه حرف نداره من که خیلی راضیم ...

ضمنآ میگن با آپدیت گوشی به فریمور های جدید عمر باطری افزایش پیدا میکنه ... من هنوز آپدیتش نکردم

در مورد 1 و 2 هم اطلاعی ندارم ... بقیه دوستان میتونن به شما کمک کنن ...

موفق باشید

vtv004
11-09-2010, 23:01
سلام دوستان

چندتا سوال داشتم:

3.صدای گوشی چطوره؟
4.عمرباطریش مناسبه؟

1 بیخیال نرم افزار خودش شو ایران نداره فایده نداره
از گوگل مپ استفاده کن یا نرم افزارهای جاوا فعلا
البته اگه باخود گوشی به گوگل مپ بری خودش به gps وصل میشه بدون نرم افزار

2 حدود 550 بازی براش ساخته شده بله اشتباه نخوندی 550 ولی من فقط 20تا رو تایید میکنم(گرافیک بیشتر از آیفون واندوریدنمونه اش آسفالت که بین اینا بادا پرگرافیکتر هست برای اثبات در جاده aspin به پرچمها خوب نگاه کنید میبینید که در اندورید پرچمی وجود نداره یا خیلی بی کیفیت و غیر واقعی) که 15 تاش پولیه

3 خوب نیست من 5800 رو تایید میکنم وبعد 5700 و بعد 95 سامسونگ در زمینه صدا هیچوقت نمیتونه به اینا برسه ولی کیفیتش بدم نیستا فقط باس نداره

4 عالی

5 بله مرورگرش عالیه و با بعضی از سایتهای فارسی میونه خوبی نداره و نصفه نشون میده سمت چپ سایت رو نشون نمیده

تشکر زدی؟:10::10::10:

jamisem
11-09-2010, 23:14
سلام بچه ها
میخواستم ببینم برنامه های جاوا فارسی رو میشه رو این نصب کرد
یعنی جاوا رو چجوری پشتیبانی میکنه مثل ویندوز موبایل (مزخرف ) بعضی چیزا رو باز میکرد بعضی ها رو باز نمیکرده؟

Honradez
12-09-2010, 00:24
...
نرم‌افزارهاي جاواش چطورن؟ اينترنت نياز دارن؟ گوگل مپ چي؟ ممنون ميشم يه توضيح خيلي خيلي کوتاه بدين.

Vamp!r3
12-09-2010, 02:50
سلام بچه ها
یعنی جاوا رو چجوری پشتیبانی میکنه مثل ویندوز موبایل (مزخرف ) بعضی چیزا رو باز میکرد بعضی ها رو باز نمیکرده؟

بله میشه نصب کرد و مشکلی هم نداره.....

کلا با جاوا خیلی راحته....

jamisem
12-09-2010, 08:07
منظوره من برنامه جاوا ایرانی هستا ؟؟
راستی برنامه هایی که پشتیبانی صفحه لمسی نداره چجوری باز میکنه؟ مثل نوکیا یه کیبرد
مجازی میده که راحت باشیم؟

A.IvI.I.N
12-09-2010, 08:50
دوستان غیر از وصل کردن به pc راه دیگه ای برای فلش نیس!!!؟؟؟:19:
اخه این cd های درایور کوچیکه و به لپ تاپ من نمیخوره:19:

j0l6
12-09-2010, 09:09
دوستان غیر از وصل کردن به pc راه دیگه ای برای فلش نیس!!!؟؟؟:19:
اخه این cd های درایور کوچیکه و به لپ تاپ من نمیخوره:19:

اون سی دی با سی دی های دیگه فرقی نمیکنه به لپتاب شما هم می خوره فقط اندازشو یه ذره کوچیکتر کردن توو کارتونش جا بشه .

hoha881
12-09-2010, 10:07
احتمالا از این دیویدی رایترهای مکشی داره.(از این کوچیک ها نزاری توش که گیر میکنه)

A.IvI.I.N
12-09-2010, 10:46
اون سی دی با سی دی های دیگه فرقی نمیکنه به لپتاب شما هم می خوره فقط اندازشو یه ذره کوچیکتر کردن توو کارتونش جا بشه .

احتمالا از این دیویدی رایترهای مکشی داره.(از این کوچیک ها نزاری توش که گیر میکنه)

اره ماله من مکشی هستش و فقط cd بزرگ میخوره
اگه کوچیک باشه گیر میکنه:41:

alic-29
12-09-2010, 12:25
سلام خدمت تمامی عزیزان
اساتید عزیز من امروز خواستم فایل بریزم داخل گوشیم وصلش کردم گفت اپدیت داری چک کردم از سرور سامسونگ 2اپدیت جدید امده بود چکار کنم انجام بدم اپدیت ها رو گوشیم فارسی داره می ترسم انجام بدم راستی کسی می دونه چه بلایی سر KISSباید اورد دم به دیقه اپدیت نخواد دهنم سرویس کرده هر هفته 400مگ میگیره

دوستان کسی نیست یه راهنمایی بکنه

vtv004
12-09-2010, 14:34
سلام بچه ها

عزیز قصد خرید گوشی رو داری؟
اگه داری بهت توصیه میکنم از صفحه 70 شروع کن به خوندن خیلی چیزا دستت میاد
سوالات تکراری هم نپرس هر 2 صفحه در میون یه نفر میاد میپرسه جاوا ساپورت میکنه یانه؟

بله ساپورت میکنه
خیلی روون و راحت

یه کیبرد مجازی هم بهت میده که میتونی تعریف کنی برای یه نرم افزار (مثل اپرا مینی مثلا)برش داره

قابلیت خیلی جالبی به اسم auto resize هم داره

فارسی هم ساپورت میکنه این برای آخرین بار

نرم افزار آفلاین جاوا برای جی پی اس هم موجوده
گوگل مپ آنلاین هست و باید کانکت باشید

حالا هی بپرسید جاوا ساپورت میکنه؟:2:

ali_saeedi
12-09-2010, 16:15
عزیز قصد خرید گوشی رو داری؟
اگه داری بهت توصیه میکنم از صفحه 70 شروع کن به خوندن خیلی چیزا دستت میاد
سوالات تکراری هم نپرس هر 2 صفحه در میون یه نفر میاد میپرسه جاوا ساپورت میکنه یانه؟

بله ساپورت میکنه
خیلی روون و راحت

یه کیبرد مجازی هم بهت میده که میتونی تعریف کنی برای یه نرم افزار (مثل اپرا مینی مثلا)برش داره

قابلیت خیلی جالبی به اسم auto resize هم داره

فارسی هم ساپورت میکنه این برای آخرین بار

نرم افزار آفلاین جاوا برای جی پی اس هم موجوده
گوگل مپ آنلاین هست و باید کانکت باشید

حالا هی بپرسید جاوا ساپورت میکنه؟:2:

سلام ببخشید راجع به این قابلیت auto resize اطلاعاتی ندارم! میشه لطف کنی توضیح بدی ممنون:11:

nightseek
12-09-2010, 18:31
سلام
اول اینو بگم که من دانشجوی پزشکی هستم و خیلی از موبایل و اینا سردر نمیارم
دانشگاهمون یه وامی بهمون داد مامانم گیر داد گفت بذارش بانک منم به خاطر اینکه زودتر خرجش کنم دادم یه wave خریدم
خلاصه اینکه اگه سوالام ابتدایی بود نخندین و بهم حق بدین
حالا این open source که میگن شی شی هه؟؟؟؟
درضمن من گوشیم زبان شیرین پارسی رو پشتیبانی نمیکنه چه کارش کنم؟

Scud_MD2
12-09-2010, 20:20

2 حدود 550 بازی براش ساخته شده بله اشتباه نخوندی 550 ولی من فقط 20تا رو تایید میکنم(گرافیک بیشتر از آیفون واندوریدنمونه اش آسفالت که بین اینا بادا پرگرافیکتر هست برای اثبات در جاده aspin به پرچمها خوب نگاه کنید میبینید که در اندورید پرچمی وجود نداره یا خیلی بی کیفیت و غیر واقعی) که 15 تاش پولیه

3 خوب نیست من 5800 رو تایید میکنم وبعد 5700 و بعد 95 سامسونگ در زمینه صدا هیچوقت نمیتونه به اینا برسه ولی کیفیتش بدم نیستا فقط باس نداره

4 عالی

5 بله مرورگرش عالیه و با بعضی از سایتهای فارسی میونه خوبی نداره و نصفه نشون میده سمت چپ سایت رو نشون نمیده

تشکر زدی؟:10::10::10:

bada با اون كه مدت زيادي نيست از رونمايي ميگذزه ولي خيلي خوب داره پيشرفت ميكنه و همچنين منوي آن از گرافيك قابل توجهي برخوردار است كه بيشتر شبيه اندرويد.

joje fokoli
12-09-2010, 22:16
سیستم عامل این گوشی به نرمی و روونی سیستم عامل آیفون هست؟
منظورم اینه که توی آیفون وقتی روی یه قسمت کلیک میکنی به طرز جالبی باز میشه مثلا وقتی از منو روی دوربین یا هر چیز دیگه ای کلیک میکنی
این گوشی هم سیستم عاملش همینطوره؟
و یه چیز دیگه:مرورگر اینترنت گوشی ویو مثل مرورگر سفری توی آیفون باز هم نرم و روونه یا نه؟

A.IvI.I.N
13-09-2010, 10:52
دوستان این دیکشنری sms رو از کجا باید غیر فعالش کنم..؟؟؟:13:
راستی اگه گوشیم رو با فریمور جدید فلش کنم برنامه ها میپره..؟؟؟

tired friend
13-09-2010, 11:57
سلام.......براش اینترنت گرد خوبی اومده؟یعنی سایت پی سی رو بالا میاره؟:13:مسنجر مخصوص خودشو داره؟

tired friend
13-09-2010, 12:09
نصب برنامه روش سخته به چه صورته؟به نظرتون من اچ دی تو بخرم؟من برا وب گردی........کمی فیلم موزیک......بازی دوربین.....و... می خوام.......کدوم بهتره؟با گارانتی اصلی الان چنده؟>:8:

tired friend
13-09-2010, 13:15
من خودم جت دارم اینترنت خیلی داغونه آیا اینم همون دلفینه؟چیزی براش گیر میاد که اینترنت گردیش به hd2 برسه؟:13:من که خیلی با بازیاش دارم می حالم.....نصبشو لینک می دین؟:10:

vtv004
13-09-2010, 14:13
سلام ببخشید راجع به این قابلیت auto resize اطلاعاتی ندارم! میشه لطف کنی توضیح بدی ممنون:11:

همینطور که اطلاع دارید نرم افزارها وبازیهای جاوا برای گوشیهای مختلف با رزولیشن های مختلف ساخته میشن تو این گوشی تمام اینها را ازنو سایز بندی میکنه طوری که تمام صفحه بشند چه مال نوکیا باشه چه سونی اریکسون چه 320در 240باشه یا 640در360 همهرو تمام صفحه میکنه حال کنی

---------- Post added at 03:13 PM ---------- Previous post was at 03:10 PM ----------

سیستم عامل این گوشی به نرمی و روونی سیستم عامل آیفون هست؟
منظورم اینه که توی آیفون وقتی روی یه قسمت کلیک میکنی به طرز جالبی باز میشه مثلا وقتی از منو روی دوربین یا هر چیز دیگه ای کلیک میکنی
این گوشی هم سیستم عاملش همینطوره؟
و یه چیز دیگه:مرورگر اینترنت گوشی ویو مثل مرورگر سفری توی آیفون باز هم نرم و روونه یا نه؟

تنها سیستم عاملی که میتونه باآیفون مقایسه بشه همینه شک نکن
سرعت درتمام جاها عالیه بدون گیر و روون روووون هستش
چه تو مولتی تاچ عکس چه بازی چه مرورگر چه تو اجرای افکتهای منو و ...... همه جا فقط مونده ههک بشه

tired friend
13-09-2010, 14:13
آقا من دارم دیوونه می شم.بین اینو. اچ دی تو موندم......:19:نصب برنامه روش سخته به چه صورته؟به نظرتون من ویو بخرم ؟من برا وب گردی........کمی فیلم موزیک......بازی عالی....مسنجر عالی عین کامی..... دوربین بد نباشه......دوس دارم کامل باشه......بازی های پر گرافیک بخونه.....جی پی اسش عالی هم باشه.....و... می خوام.......کدوم بهتر/الان چنده؟>[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif بدون گارانتی؟

مهمترین چیز....

1.برنامه
2.اینترنت گردی بدون نقص
3.مسنجر
4.صدا
5.دوربین
6.هنگ کم

فارسی داره دیگه؟نمایندگی؟فیتلر شکن چی؟

L.A.M.P.A.R.D
13-09-2010, 14:20
tired friend ...........اینجل جای این بحث ها نیست

vtv004
13-09-2010, 14:23
سلام
اول اینو بگم که من دانشجوی پزشکی هستم و خیلی از موبایل و اینا سردر نمیارم
دانشگاهمون یه وامی بهمون داد مامانم گیر داد گفت بذارش بانک منم به خاطر اینکه زودتر خرجش کنم دادم یه wave خریدم
خلاصه اینکه اگه سوالام ابتدایی بود نخندین و بهم حق بدین
حالا این open source که میگن شی شی هه؟؟؟؟
درضمن من گوشیم زبان شیرین پارسی رو پشتیبانی نمیکنه چه کارش کنم؟

open source یعنی سورس یا کد سیستم عامل بازه و اگر تو برنامه نویس مهارت داشته باشید خیلی بدردتون میخوره مثلا الان اندورید رو روی n900 اجرا کردن چون n900دارای یه سیستم عامل متن بازه
شاید بپرسید که اندورید در ویندوز موبایل هم اجرا کردن باید بگم ساز وکارش خیلی فرق میکنه خلاصه کنم دست برنامه نویسها برای ساخت بازی و برنامه وحتی پورت کردن بازی یا برنامه از یه سیستم عامل دیگه روی یه سیستم عامل متن باز بشدت بازه

دلیل اصلی پیشرفت سریع اندروید همینه چون چندتا گیم از روی آیفون براش پرت شده راحت

باید برای ساپورت فارسی گوشیتو به فریمور فارسی آپدیت کنی فکر کنم تو همین پی سی وورد باشه

---------- Post added at 03:23 PM ---------- Previous post was at 03:22 PM ----------

سلام.......براش اینترنت گرد خوبی اومده؟یعنی سایت پی سی رو بالا میاره؟:13:مسنجر مخصوص خودشو داره؟

میتونی از opera mini استفاده کنی میتونی 80درصد نیازهای وبگردیتو پوشش بده همه سایتها چه قیلتر چه فارسی و غیر فارسی رو ساپورت میکنه

vtv004
13-09-2010, 14:28
نصب برنامه روش سخته به چه صورته؟به نظرتون من اچ دی تو بخرم؟من برا وب گردی........کمی فیلم موزیک......بازی دوربین.....و... می خوام.......کدوم بهتره؟با گارانتی اصلی الان چنده؟>:8:

چند بار مطرح شده صفحات قبل هست

هم باگوشی هم باکامپیوتر توسط سامسونگ کیز فقط با اینترنتمیشه نرم افزار نصبید
باگوشی شما امکان pause رو هم دارید میتونید از وایرلس هم استفاده کنید با گوشی راحتتره

من خودم از اچ تی سی متنفرم ولی اگه میتونی از کیفیت ال سی دی سامسونگ دل بکنی و با یه کیفیت خیلی مضخرف کار کنی(دادشم اچ دی 2داره) و بیخیال فیلم hd و گیم بشی برو hd2 بخر
وگرنه ویو
اگه هم خیلی مهارت داشته باشی میتونی روی hd2 اندروید رو نصب کنی و اونوقت عالی میشه

ولی باز ویو یه چیز دیگست

vtv004
13-09-2010, 14:33
آقا من دارم دیوونه می شم.بین اینو. اچ دی تو موندم......:19:نصب برنامه روش سخته به چه صورته؟به نظرتون من ویو بخرم ؟من برا وب گردی........کمی فیلم موزیک......بازی عالی....مسنجر عالی عین کامی..... دوربین بد نباشه......دوس دارم کامل باشه......بازی های پر گرافیک بخونه.....جی پی اسش عالی هم باشه.....و... می خوام.......کدوم بهتر/الان چنده؟>[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif بدون گارانتی؟

مهمترین چیز....

1.برنامه
2.اینترنت گردی بدون نقص
3.مسنجر
4.صدا
5.دوربین
6.هنگ کم

اگه اینها مهم هست hd2 بهترو جا افتاده تره

tired friend
13-09-2010, 14:59
tired friend ...........اینجل جای این بحث ها نیست
پس کجاست؟اگه می دونستید به من می گفتید....:13:وب این گوشی مثل جت نیست که؟این گوشی اپرا می نی فایر چی می دونم از این مرورگرا داره که ناقص نیاره؟:13:

---------- Post added at 03:59 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

مسنجر بادا هست؟>:10:
اینترنتم جوری هست که مثلا یه لینک دادن بتونم از توی خود سایت بتونم نوشته رو کپی کنم و بعد روی یه آدرس بار ثبت کنم می شه این جوری؟:46:مسنجرم می خوام.....دانلود راهت باشه...بتونه سایتای فیلترو بالا بیاره مثل بی ب ی س + ی ...این جوری هست؟

tired friend
13-09-2010, 15:32
می شه از توش(اینترنت)فیلم دانلود کرد؟

مثلا این موزیک ویدیو رو می تونه بگیره؟کسایی که دارن آزمایش می کنن؟:46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amir.khanlari
13-09-2010, 16:46
سلام دوستان.
کسی خبر نداره گارانتی دارش توی بازار اومده یا نه؟

GENERAL_RAAAM
13-09-2010, 18:48
سلام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هنوز نفهمیدم گوشیم خرابه یا این 2 تا مموری !!!!
این عکسایی که میزارم متعلق به ثانیه هایی قبل از ریست شدن گوشیمه .
در این لحظه ، گوشی سرعتش بدجور افت کرده بود و هی گیر میکرد تا بالاخره ریست کرد .
همونطور که می بینید ، منوهای گوشی به هم ریخته :

Honradez
13-09-2010, 20:00

مهمترین چیز....

1.برنامه
2.اینترنت گردی بدون نقص
3.مسنجر
4.صدا
5.دوربین
6.هنگ کم

سلام. خسته نباشيد.

1. برنامه‌خور HD2 بخاطر سيستم عامل بهترش خب قويتره. ولي معلوم نيست شايد بعدا از لحاظ برنامه دو تا گوشي بهم نزديک بشن. بهرحال بادا (سيستم عامل ويو) فقط دو ماهه که اومده و کلي سرمايه گذاري روش شده. حال اونکه ويندوز موبايل 6.5 که روي HD2 هست قرار چند وقت ديگه ورژن جديديش (هفت) بياد. اگر بخوايم منصفانه قضاوت کنيم "فعلا" برتري در زمينه برنامه‌ها از آن HD2 هست.

ولي نکته مهمي هست و اونهم اينه که بازيهاي ويو بسيار باکيفيت‌تر از HD2 هستند بخاطر سيستم عاملشون.

5. فيلمبرداري ويو از HD2 با فاصله زيادي بهتره.

6. تا اونجايي که من ميدونم، کساني که با ويندوز موبايل کار کرده‌اند هميشه اين توصيه را ميکنند که "اگر در کارکردن باهاش وارد نباشي ممکنه برخي جاها هنگ کنه". ولي بهرصورت CPU هردو مساويه و به نظر نميرسه تو اين مورد با هم تفاوت داشته باشن.

در کل پيشنهاد من اينه که اگر زياد برنامه‌باز نيستيد سراغ Wave بريد. کلا برتري HD2 صفحه نمايش بزرگترش و تعدد برنامه‌هاشه. گزينه‌هاي اندرويد هم تو بازه قيمت HD2 هستن که يه جورايي از جفت اينها بهترن.

:10:

MORINIO
13-09-2010, 20:28
دوستان این دیکشنری sms رو از کجا باید غیر فعالش کنم..؟؟؟:13:
راستی اگه گوشیم رو با فریمور جدید فلش کنم برنامه ها میپره..؟؟؟

انگشتت رو روی کلید EN نگه دار . keyboard setting باز میشه . predictive text رو غیر فعالش کن ...

در مورد سوال دومت دقیق نمیدونم ولی فکر میکنم با فلش گوشی برنامه ها میپره :13:

tired friend
13-09-2010, 22:02
honradez جان ممنون.:40:حالا این گوشی با گارانتی اصلی چنده؟تا 15 مهر چن می شه حدودا؟:46:من خودم جت دارم زیاد برنامه حالیم نیس دوس دارم برنامه هام پر گرافیک باشن در عین کم بودن....

20-30 تا بازی پر گرافیک می خوام
50-60 تا برنامه خوب
صداشم که فک کنم از جت بیشتره نه؟کیفیتش چه طور؟استریوـه؟
اینترنتش که مثل جت ناقص نشون نمی ده که؟اپرا براش هست؟
من اینا رو می خوام.....دوس دارم با گوشی زیاد ور برم و باطریه عالی داشته باشه.....در کل یک باشه این خوبه دیگه؟مالتی تسک داره؟توی صفحش بک نداره؟بک از کجا می ره؟می شه منو هاشو شفارشی کرد؟خیلی ضایست...3*4 به 4*4 نمی شه؟:13:فارسی هست از نمایندگی بگیرم؟الان با گارانتی اصلی چن؟

Honradez
14-09-2010, 00:19
honradez جان ممنون.:40:حالا این گوشی با گارانتی اصلی چنده؟تا 15 مهر چن می شه حدودا؟:46:من خودم جت دارم زیاد برنامه حالیم نیس دوس دارم برنامه هام پر گرافیک باشن در عین کم بودن....

20-30 تا بازی پر گرافیک می خوام
50-60 تا برنامه خوب
صداشم که فک کنم از جت بیشتره نه؟کیفیتش چه طور؟استریوـه؟
اینترنتش که مثل جت ناقص نشون نمی ده که؟اپرا براش هست؟
من اینا رو می خوام.....دوس دارم با گوشی زیاد ور برم و باطریه عالی داشته باشه.....در کل یک باشه این خوبه دیگه؟مالتی تسک داره؟توی صفحش بک نداره؟بک از کجا می ره؟می شه منو هاشو شفارشی کرد؟خیلی ضایست...3*4 به 4*4 نمی شه؟:13:فارسی هست از نمایندگی بگیرم؟الان با گارانتی اصلی چن؟
خواهش ميکنم. شما سرور مايي.

فقط شرمنده من هرچي رو که ميدونستم گفتم و سوالات شما بعضياش سوالاي خود من هم هست. تنها چيز اضافه‌تري که ميدونم اينه که چند وقت پيش زنگ زدم نمايندگي، راست يا دروغ گفت يکماه ديگه مياد. و البته قيمتش دسته‌کم افزايش پيدا نميکنه. اونموقعي که بود 448 بود با گارانتي.

بازهم شرمنده که نميتونم جوابتونو بدم. :10:

ويرايش: راستي نميدونم ميدونستيد يا نه، که سايت برنامه‌ها و بازيهاش اينه:

البته براي ايران فقط برنامه‌هاي مجانيشو نشون ميده. اگه ميخوايد پوليهاش رو ببينيد، کشورتون رو از منوي بالاش عوض کنيد.

tired friend
14-09-2010, 10:18
ممنون بابت لینک.......یعنی تا یه ماه دیگه باید صبر کنم؟می دونید چرا.چون ایران از کره جونوبی تحریم شده.:41: توی بخش عمی گذاشتم مدیرا لطف کردن پاک کردن...دوست من یعنی تا 1 ماه دیگه قطعی میارن؟:13:شماره رو برام می فرستی؟:46:..........:11:

goldlucky69
14-09-2010, 11:08
دوست عزیز tired friend چرا خودتو اذیت میکنی ... یه گوشیه فقط ... باهاش ازدواج که نمیخوای بکنی ... منم یکم وسواس داشتم ولی نه تا این حد ..
تو این مواردی که گفتی الان جوابتو میدم ...
- برنامه و بازی هاش اصلا به گرد پای آندروید و ویندوز نمیرسه ... البته از نظر تعداد ... وگرنه کیفیتش بی نظیره ... که این مساله کاملا طبیعیه ... من از بچگی یادم میاد که ویندوز موبایل بوده ولی بادا تازه 2ماهه اومده و آیندش به شدت روشنه ..
- برنامه های خوب و جالب و کاربردی تا الان واسش زیاد اومده .. در آینده نزدیک هم بیشتر میشه .. و جاوا هم هست ..
- مرورگرش خیلی عالیه .. همه این موارئی رو که اشاره کردی داره ... لینک رو میتونی کپی کنی .. خودشم تو یه صفحه جدید باز میکنه برات ..
- هنگ کردن اصلا بلد نیست .. واقعا سرعت مناسبی داره ...
- اگه از نمایندگی بگیری فارسی رو ساپورت میکنه ...
- کیفیت فیلم برداری بالاتر از هر گوشیه که تا حالا دیدم ...
- باطریش خیلی خوبه ... بازی زیاد و آهنگ و ور رفتن زیاد 1.5 تا 2روز جوا میده ..
- مالتی تسک داره .... با نگه داشت دکمه منو میتونی بین برنامه سوئیچ کنی ..
- back نداره ولی دکمه منو خیلی جاها کار back رو انجام میده ...
- منوهاش سفارشی میشه ... با این سایز صفحه امکان 4*4 نیست .. چون عرضش کمه .. ولی میتونی تا 10تا صفحه ایجاد کنی ..
در مورد اینکه الان تو نمایندگی هست و قیمتش و اینا باید از خودشون بپرسی ...

بازم سوالی بود بپرس ... زیادم خودتو اذیت نکن ..

هرگز نمیتونی گوشی پیدا کنی که تو همه موارد بهترین باشه ... مطمئن باش ..

GENERAL_RAAAM
14-09-2010, 11:37
آقا لطفا یکی به من کممممک کنه ...
داره دیوونم می کنه ...
پست صفحه قبل
مرسی :46::41:

hoha881
14-09-2010, 11:57
سلام دوست عزیز مگه مموریت کلاس چنده؟
گوشیت زمین که نخورده؟
رو جعبش made in korea by samsung نوشته بود یا بی گارانتی خریدی؟
فرم ویرش رو اپدیت کردی یا نه؟

Honradez
14-09-2010, 12:06
ممنون بابت لینک.......یعنی تا یه ماه دیگه باید صبر کنم؟می دونید چرا.چون ایران از کره جونوبی تحریم شده.:41: توی بخش عمی گذاشتم مدیرا لطف کردن پاک کردن...دوست من یعنی تا 1 ماه دیگه قطعی میارن؟:13:شماره رو برام می فرستی؟:46:..........:11:
خواهش ميکنم. اگه درست فهميده باشم شما ساري هستين درسته؟ شماره‌اش اينه:

تهران هم اينه:

که تلفن گوياست و شماره شعب تهرانو ميگه.

:10:

tired friend
14-09-2010, 14:31
ممنون عزیزان.خیلی شرمنده کردین.گلدلاک عزیز که مارو جهالت در آورد:11:حالا براش مسنجر گیر میاد؟:10:من که حتما با گارانتی می گیرم.:40:با گوشی برم توی سایت سامسونگ بازی دان کنم خودش توی گوشی نصب می شه؟لینک نصب بازی از توی کامپیوتر به گوشی رو می دین ممنون.:11:از Honradez گلم تشکر می کنم:40:

tired friend
14-09-2010, 14:36
من که عاشقش شدم.:40::40::40:میشه بک به صفحش اضافه کرد؟غذاب آور نیست برا کسایی که این جوری کار نکردن؟:13:

goldlucky69
14-09-2010, 14:55
سلام tired frien عزیز ... خواهش میکنم ...
اینو منصفانه میگم ... این گوشی ازون چیزی که در موردش فکر میکنی بهتره ..
در مورد مسنجر ... داخل گوشی im parlingo هست که با آپدیت اون شما همه مسنجرهای موجود از جمله یاهومسنجر رو در اختیار خواهید داشت ... و به راحتی میونید چت کنید ..
دانلود و نصب بازی با خود گوشی فقط همینقدر کار داره که شما به اینترنت کانکت باشین(gprs یا wifi ) و بازی رو انتخاب کنید .. باقیشو خودش انجام میده .. من تا الان 25تا بازی و 10تا برنامه دیگه رو همینجوری نصب کردم ... نیازم نیست که برین به سایت سامسونگ .. یه برنامه به اسم samsung apps تو گوشی هست که خودش همه برنامه ها و بازی ها رو به سه شکل مختلف در اختیارتون میذاره ..
یه نکته در مورد صدای گوشی ... من قبلا 5800 داشتم که از نظر صدا واسه خودش کسی بود !!! اما wave .. صداش خیلی بلند نیست یعنی به نوکیا نمیرسه ... ولی کیفیتش بی نظیره ... اگه از هندزفری استفاده کنید که دیگه محشر میشه .. هم از نظر بلندی و هم از نظر کیفیت ... عالیه ... افکت های جالب و اکولایزر خوبی هم داره ...
حتما حتما حتما با گارانتی بگیرین ...

goldlucky69
14-09-2010, 15:04
یه چیزی میگم شاید بگین دارم از روی تعصب حرف میزنم یا احساساتی شدم .... اما من خیلی آدم منطقی هستم ..
دیروز گوشی SAMSUNG OMINIA II دوستم 4-5ساهت دستم بود ... به هییییییییچ هنوان قابل مقایسه با WAVE نبود .. درسته ویندوزه ولی کار کردن با ویندوز خیلی سخت بود .. حداقل واسه من ... تازه فهمیدم که چقدر تو بادا همه چیز دمه دسته .. کیفیت صفحه نمایش که هیچی ... اصلا بدم میومد نگاهش کنم اونو ... تازه معنی کیفیت WAVE رو فهمیدم ..:46::8::21::18:
حرف آخر ... دوستم به راحتی فایلهای EXE. رو روی گوشیش نصب میکنه .. این فوق العادس ... ولی ..من کیفیت و کلاس و سرعت و راحتی و ..... خلاصه یه تار موی WAVE رو با اون عوض نمیکنم ... گوشیش بیشتر شبیه این ماکتایی بود که پشت ویترین میذارن ...:31:
واقعا خوشحالم WAVE خریدم ... فردا هم احتمالا با یه I9000 کار کنم ... بعد باز میگم اوضاع چجوریه ... البته فکر کنم دیگه I9000 میتونه روی wave رو کم کنه ...:31::31:

ali_saeedi
14-09-2010, 15:32
سلام به همه دوستان
از همه دوستان میخوام به هیچ وجه چند تا پست پشت سر هم ندین که الکی صفحه های تاپیک بالا میره
به خصوص به دوست خوبمون tired friend این توصیه رو دارم چون الان که میبینم صفحه ها قبل رو که کلا شما اشغال کردی و طی 15 روز 200 تا پست دادی میانگین پستت در هر روز تقریبا 15 تاست :18:
خواهش میکنم بدونین تعداد ستاره یا پست اصلا اهمیتی نداره کیفیت پست که مهمه!
از دوست خوبم هم goldlucky69 به خاطر اطلاعات خوبش تشکر میکنم

tired friend
14-09-2010, 16:06
اولا من دنبال ستاره نیستم به چه دردم می خوره؟دوما من می خوام این گوشو بخرم می خوام اطلاعات داشته باشم!که عد پشیمون نشم.اون اشغال کردن حق با شماست!از این به بعد ویرایش می کنم.ممنون:46:

ramin_j2007
14-09-2010, 18:14
مطمئن باشید پاسخ 95% سوالات در پست های قبلی هستن.

فقط این دوتا سوال به نظرم به نتیجه ای نرسیدن:41:
تکلیف USB Host چی شد ؟فریمور جدید این قابلیتو نداره ؟
سرعت ارسال بلوتوث بین دو گوشی ویو (ترجیحا از مدیا پلیر نباشه)؟

goldlucky69
14-09-2010, 23:28
مطمئن باشید پاسخ 95% سوالات در پست های قبلی هستن.

فقط این دوتا سوال به نظرم به نتیجه ای نرسیدن:41:
تکلیف USB Host چی شد ؟فریمور جدید این قابلیتو نداره ؟
سرعت ارسال بلوتوث بین دو گوشی ویو (ترجیحا از مدیا پلیر نباشه)؟
--------------------------------------------------------------------------------------------
جواب سوال دومو پیدا کردم :

با اجازه ninja3000sh که این تست رو ایشون انجام دادن ... حتما به اون لینک که دادم سر بزنید :

تست send و recive بین بلوتوثهای ورژن 2.1 و3.
برای اینکه سرعت send و ریسیو تو بلوتوث ورژن 3 بیشتر معلوم بشه من یه بار یه فایل 3 مگی و یه بار هم یه فایل 4 مگی رو بین اینا سند کردم تا مدت زمان سند دستم بیاد.
فایل 3 مگی بین بلوتوث ورژن 2.1 و 3 حدود 65 ثانیه طول میکشه تا ردو بدل بشه.
ولی بین دو تا بلوتوث ورژن 3 که این تست بین گلکسی و wave انجام شد حدود 28 ثانیه طول کشید.
فایل 4 مگی هم بین 2.1 و 3 حدود 1.27 دقیقه.
ولی بین 3و 3 حدود 40 ثانیه طول کشید.
در کل میشه گفت بلوتوث ورژن 3 حدود 2.5 برابر سرعتش بیشتر از بلوتوث ورژن 2.1 میباشد

اینم منبعش ....

new_solid
15-09-2010, 03:29
سلام من نمیتونم کیس رو اپدیت کنم همون اول که صفحه اپدیت میاد سریع خارج میشه
یک جا خوندم که وی p ن میخواد روش دیگه ای نداره

tired friend
15-09-2010, 10:34
چرا اینقد ویو کمیاب شده؟آیا باز سری جدیدش میاد؟

یه چی دیگه.می ارزه که الان من گوشیه ویو رو بدون گارانتی 410-400 بخرم؟دست اوله.سالمه:46:
بخرم به نظر شما؟سوال اولمم جواب می دین؟:13::11:

your_star
15-09-2010, 11:57
خداییش دیگه خسته شدم.
خودم باعث شدم 3 نفر برن ویو بگیرن.احمق بازی در آوردم خودم نگرفتم.
از مرداد تا الان منتظرم نیاوردن.حرف مفت میزنن نمایندگیشون میگه به زودی میاریم کی به ایران محل ... میذاره تو این وضعیت که نمایندگی های بقیه دنیا هم با کمبود ویو مواجه ان!
خسته شدم.میخوام برم دنبال HTC DESIRE

tired friend
15-09-2010, 12:06
یعنی دیگه نمیارن؟پس زود تر پولمو جم کنم برم بخرمش؟:13:

SamanRI
15-09-2010, 12:46
اگه تا هفته دیگه نیاد منم میرم دنباله یه گوشی دیگه
شاید i8910 Omnia HD

tired friend
15-09-2010, 14:52
کسی جواب می ده میارن یا نه؟:13:تهران الان جایی با گارانتی تا470-60 داره؟:8:

mahroo_z1
15-09-2010, 15:03
سلام دوستان:5:
این خبرو توی هر 2تایپیک گذاشتم چراکه بعضی از کاربران تنها در یکی از این دو تایپیک فعالیت میکنند:

Samsung Mobile Display اکنون 98% صفحات AMOLED دنیا رو تولید میکند و Samsung Electronics مشتری اصلی این صفحات است .

اکنون Samsung Electronics اعلام کرده که با کمبود AMOLED مواجه شده و مشغول تهیه ورژن LCD دار گوشیهای Galaxy S and Wave میباشد وجای تعجب ندارد اگر سامسونگ برای این گوشیها همانند Galaxy Tab از Super TFT استفاده نماید که البته باعث پایین امدن قیمت این گوشیها خواهد شد.
سامسونگ تصمیم دارد با راه اندازی یک کارخانه جدید در سال اینده تولید صفحات AMOLED را از مقدار کنونی 3میلیون در ماه به 30 میلیون در ماه برای جبران این کمبود افزایش دهد.

your_star
15-09-2010, 15:24
کسی جواب می ده میارن یا نه؟:13:تهران الان جایی با گارانتی تا470-60 داره؟:8:
عزیز خوب بقیه اینجا مگه تایلندی صحبت میکنن؟
دو ماهی هست با گارانتیش پیدا نمیشه تو میگی سفید بود یا سیاه؟!:31:

ramin_j2007
15-09-2010, 15:52
سایت PLaza.ir چند روزیه ویو آورده ولی قیمتش خیلی گرونه.
469 البته با گرانتی مایکروتل.

your_star
15-09-2010, 16:10

به پاسخ بالا یه نظر بنداز عزیز جان!
چرا همه اینجا توهم زدن؟:blink:

tired friend
15-09-2010, 16:50

این که بدون گارانته کــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـه.سامسونگ دیگه یعنی نمیاره؟:19:

GENERAL_RAAAM
15-09-2010, 18:56
سلام دوست عزیز مگه مموریت کلاس چنده؟
گوشیت زمین که نخورده؟
رو جعبش made in korea by samsung نوشته بود یا بی گارانتی خریدی؟
فرم ویرش رو اپدیت کردی یا نه؟

ممنون از جوابتون .
1. کلاس 2 ( 8 گیگ ) ( SanDisk اصل )
2.2 بار تا حالا زمین خورده ، ولی هر دو بار تو کیفش بوده و هیچ مشکلی هم تا حالا بعد از ضربه به چشم ندیدم . شاید اون تو خراب شده باشه جاییش . مشکل ریست از همون روز که گوشیا از مغازه خریدم بود ، یعنی بعد از ضربه بوجود نیمده .
3.رو جعبش نوشته بود : Made in China . برچسب پارس مایکروتل رو درز قوطی گوشی بود . کارت طلایی داره . زیر باتری نوشته : made in korea by samsung یعنی گوشیم اصله و گارانتی داره
4. دادم نمایندگی تهران عوض کرد .

post man
15-09-2010, 19:44
الان توی بازار با کیف می شه پیدا کرد؟:13:

your_star
15-09-2010, 21:34
ممنون از جوابتون .
2.2 بار تا حالا زمین خورده ، ولی هر دو بار تو کیفش بوده و هیچ مشکلی هم تا حالا بعد از ضربه به چشم ندیدم . شاید اون تو خراب شده باشه جاییش . مشکل ریست از همون روز که گوشیا از مغازه خریدم بود ، یعنی بعد از ضربه بوجود نیمده .
3.رو جعبش نوشته بود : Made in China . برچسب پارس مایکروتل رو درز قوطی گوشی بود . کارت طلایی داره . زیر باتری نوشته : made in korea by samsung یعنی گوشیم اصله و گارانتی داره
رفیق تا جایی که من میدونم این گوشی با کلاس دو هماهنگ نیست.به مشکل میخوره

Scud_MD2
15-09-2010, 22:51
سلام دوستان

دوتا سوال داشتم:

1.اسم فروشگاه بادا چه؟و مثل مارکت اندروید مشکل نداره؟
2.از samsung app میشه به راحتی استفاده کرد؟

tired friend
15-09-2010, 23:35
ممنون از جوابتون .
باید کلاس حداقل 6 بخری:10:

A.IvI.I.N
16-09-2010, 12:45
دوستان اگه لطف کنید اموزش فلش گوشی رو بزارین اینجا ممنون میشم:11:

echijon
16-09-2010, 13:28
قیمت جدید گوشی ویو با گارانتی پارس مایکروتل امروز 489 هزار تومان !

SamanRI
16-09-2010, 13:51
بیخودی قیمت زده
کنارشو بخون نوشته موجود نمی باشد .:41:

tired friend
16-09-2010, 13:54
تهران>؟آقا من این گوشیو بخرم با مشکل تصب نرم افزار مواجه نمی شم که؟:13:

AmirSAMSUNG
16-09-2010, 14:47
سایت دیجی کالا هم زده 460 البته گارانتی پارسه

d.b23
16-09-2010, 14:56
تهران>؟آقا من این گوشیو بخرم با مشکل تصب نرم افزار مواجه نمی شم که؟:13:
نه بابا بی خیال مشکل نصب نرم افزار نداره.
چیزی که زیاده واسش نرم افزاره.در ضمن قبل از دانلود نرم افزار،گوشی ببرید پارس مایکروتل فریم ور گوشی براتون مجانی Update میکنه و بازی NFS SHIFT هم میاد روش و منشی تلفنی و نرم افزار قرآن هم بهش اضافه میشه(البته اگر با گارانتی پارس مایکروتل اصلی بخرید)

بازم میگم گوشی کاملا سالم و بدون خط و خش هست.از اولم براش برچسب ال سی دی گرفتم.
عزیزم صفحه این گوشی کاملا ضد خشه و اصلا از اول تا آخر نیازی به نصب بر چسب ال سی دی نداره،:38: یارو برچسب انداخته بهت:31:

Scud_MD2
16-09-2010, 16:06
سلام دوستان

دوتا سوال داشتم:

1.اسم فروشگاه بادا چه؟و مثل مارکت اندروید مشکل نداره؟
2.از samsung apps میشه به راحتی استفاده کرد؟

کسی جواب منو نمیده

ramin_j2007
16-09-2010, 16:31
کسی جواب منو نمیده
پاسخ سوال اولتو تو سوال دومت دادی :31:
اسم فروشگاه نرم افزار سامسونگ SAMSUNG APPS هست و آدرسش اینه :

هیچ مشکلی هم با ایران نداره فقط نرم افزارهای رایگان رو نشون میده و اگه بخوای نرم افزارهای پولی رو هم ببینی کشورتو از بالای سایت عوض کن.
اپلیکیشن های در دسترس با انتخاب ایران : 710
با انتخاب کشور انگلستان:
تعداد اپلیکیشن های رایگان به حال : 914:8:
کل اپلیکیش ها : 1870:27:

d.b23
16-09-2010, 16:51
کسی جواب منو نمیده
1.اسمش samsung apps که به صورت یک آیکون در گوشی هست(البته میشه بهش برنامه هم گفت).به غیر گوشی توی برنامه خود گوشی که توی کامپیوتر نصب میکنید هم هست.خیر هیچ مشکلی نداره.در ضمن هر چند وقت یکبار خود گوشی پیغام آپدیت کردن قسمت samsung apps به شما میده.بله شبیه آندروید مارکت هست

2.بله به راحتی میشه ازش استفاده کرد.برای هر برنامه و بازی عکس قرار دادن و حجم برنامه و زبان و توضیح درباره برنامه نوشته شده و همگی کاملا دسته بندی شده اند

:46:

riasati
16-09-2010, 17:08
من یه کلیپ تو یو تویوب دیدم که طرف دو تا سیم کارت توی گوشی گذاشت و با انتخاب هر سیم کارت و یه بار ریست کردن گوشی می تونست ازش استفاده کنه؟
از یکی از بچه های گوشی باز پرسیدم گفت باید مدل چینیش باشه. نظر شما چیه؟ همچین چیزی رو دیدین؟

Scud_MD2
16-09-2010, 17:57
نسخه ی 8 گیگ ویو هنوز نیومده اگه اومده لطفا قیمتشو هم بگید با گرانتی و بدون گرانتی؟

echijon
16-09-2010, 20:41
نسخه ی 8 گیگ ویو هنوز نیومده اگه اومده لطفا قیمتشو هم بگید با گرانتی و بدون گرانتی؟
دوست عزیز این گوشی فقط یک مدل داره که همون 2 گیگ می باشد ، مدل 8 گیگی وجود ندارد !

Scud_MD2
16-09-2010, 20:56
دوست عزیز این گوشی فقط یک مدل داره که همون 2 گیگ می باشد ، مدل 8 گیگی وجود ندارد !

چرا هم تو سایت GSM ARENA نوشته وهم تو سایت GSM.ir

d.b23
16-09-2010, 21:50
دوست عزیز ویو مدل 8 گیگ داره،متاسفانه تو ایران وارد نشده(حداقل پارس مایکروتل که وارد نکرده)

goldlucky69
16-09-2010, 22:25
من یه کلیپ تو یو تویوب دیدم که طرف دو تا سیم کارت توی گوشی گذاشت و با انتخاب هر سیم کارت و یه بار ریست کردن گوشی می تونست ازش استفاده کنه؟
از یکی از بچه های گوشی باز پرسیدم گفت باید مدل چینیش باشه. نظر شما چیه؟ همچین چیزی رو دیدین؟
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
شک نکنید که چینیه .... wave همچین قابلیتی نداره ....

A.IvI.I.N
17-09-2010, 11:22
دوستان wifi روشن باشه رو باتری تاثیر داره..؟؟؟
اخه دیشب باتریم تقریبا پر بود (حدود 90%) و گذاشتم need for speed shift رو از samsung apps دانلود کنه و صبح که بیدار شدم دیدم باتریم35 % مونده...!!!:13:

SamanRI
17-09-2010, 11:38
دوستان wifi روشن باشه رو باتری تاثیر داره..؟؟؟
اخه دیشب باتریم تقریبا پر بود (حدود 90%) و گذاشتم need for speed shift رو از samsung apps دانلود کنه و صبح که بیدار شدم دیدم باتریم35 % مونده...!!!:13:

یکی از پرمصرف ترین قطعات هستش .
بلوتوث هم اگه ازش بطور مدام استفاده بشه مصرفش زیاده .
توی لپ تاپ هم ، توی حالت power saver بطور پیش فرض Wifi رو خاموش میکنه که مصرف باطری کم بشه .:20:

A.IvI.I.N
17-09-2010, 12:46
یکی از پرمصرف ترین قطعات هستش .
بلوتوث هم اگه ازش بطور مدام استفاده بشه مصرفش زیاده .
توی لپ تاپ هم ، توی حالت power saver بطور پیش فرض Wifi رو خاموش میکنه که مصرف باطری کم بشه .:20:

خیالم راحت شد:31:
اخه من معمولا 2 روز 1 بار شارژ میکنم و خیلی از باتریش راضیم.
ولی صبح که دیدم اینقدر باتریش کم شده ترسیدم:31:

GENERAL_RAAAM
17-09-2010, 18:22
سلام به همه دوستان گل
امیدوارم مشکلی که من با 2 مموریم و گوشی داشتم را یادتون باشه . منظورم همون هنگ کردن و ریست شدن گوشی هست .
من الان رفتم روی اون مموری اولیم که باهاش همین مشکلا داشتم را خوندم . اون لوگویی که مارکش را نوشته باشه روش نبود .
ولی چون بعضی دوستان گفته بودن که ممکنه مربوط به کلاس مموری باشه ، نوشته بود کلاس 4 هست . و مموری SanDisk ام کلاس 2 هس.
حالا چه نتیجه ای میشه گرفت ؟ میشه نتیجه گرفت خدای نکرده گوشیم مشکل داره ؟ :41:
ممنون :11:

echijon
17-09-2010, 21:38

شاید قبلا جزء آپشنها بوده !!!

ali_saeedi
17-09-2010, 21:40
سلام به همه دوستان گل
امیدوارم مشکلی که من با 2 مموریم و گوشی داشتم را یادتون باشه . منظورم همون هنگ کردن و ریست شدن گوشی هست .
من الان رفتم روی اون مموری اولیم که باهاش همین مشکلا داشتم را خوندم . اون لوگویی که مارکش را نوشته باشه روش نبود .
ولی چون بعضی دوستان گفته بودن که ممکنه مربوط به کلاس مموری باشه ، نوشته بود کلاس 4 هست . و مموری SanDisk ام کلاس 2 هس.
حالا چه نتیجه ای میشه گرفت ؟ میشه نتیجه گرفت خدای نکرده گوشیم مشکل داره ؟ :41:
ظاهرا این مشکل شما رو کلافه کرده:20:
نگران نباش 99 درصد از گوشیت نیست طبق اطلاعاتم برای این گوشی باید از مموری کلاس 6 استفاده کنی ولی بعضی بچه ها از کلاس 4 toshiba استفاده کردن و هیچ مشکلی نداشتن بهترین کاری که شما میتونی بکنی اینه که یه مموری کلاس 6 رو گوشیت امتحان کنی و خیال خودتو راحت کنی در ضمن اگه باز دوباره میخوای مموری بخری خوب تحقیق کن که باز پشیمون نشی و همچنین به حرف مغازه دار ها اصلا اطمینان نکن
امیدوارم مشکلت سریع تر حل شه...:11::40:

echijon
17-09-2010, 21:50
دوست عزیز ویو مدل 8 گیگ داره،متاسفانه تو ایران وارد نشده(حداقل پارس مایکروتل که وارد نکرده)

gsm.ir که کپی/پیست سایت gsm arena هستش ولی توی همون سایت gsm arena هم که به عنوان منبعتون معرفی کردین من مطلبی دال بر صحت گفته شما پیدا نکردم مشخصات مموری گوشی wave در سایت جی اس ام آرنا :

memory : internal : 1.5 GB system storage, 390 MB user available storage

SamanRI
17-09-2010, 22:40
کسی میدونه سایت جی اس ام بر چه اساسی قیمت گوشی ها رو میزنه ؟
بدون گارانتی رو 420 قیمت زده ، در صورتی که تو بازار زیره 450 گیر نمیاد .

tired friend
17-09-2010, 22:47
سلام سری جدیدش میاد دیگه؟احتمالان کی؟:46:

GENERAL_RAAAM
17-09-2010, 23:10
نگران نباش 99 درصد از گوشیت نیست طبق اطلاعاتم برای این گوشی باید از مموری کلاس 6 استفاده کنی ولی بعضی بچه ها از کلاس 4 toshiba استفاده کردن و هیچ مشکلی نداشتن بهترین کاری که شما میتونی بکنی اینه که یه مموری کلاس 6 رو گوشیت امتحان کنی و خیال خودتو راحت کنی در ضمن اگه باز دوباره میخوای مموری بخری خوب تحقیق کن که باز پشیمون نشی و همچنین به حرف مغازه دار ها اصلا اطمینان نکن
سلام
بله :31:
خیلی ممنون از راهنماییتون
تو دوست و آشنامون فک نکنم کسی کلاس 6 داشته باشه . می ترسم برم یه کلاس 6 بخرم و بازم ...
مموری 5800 که از اول روشه ، کلاس چنده ؟
چون یه دوستام 5800 داره

d.b23
17-09-2010, 23:40
از اطلاعاتت ممنون
این کلاس 6 از کجا خوندی؟
چون می خوام مطمئن بشم

goldlucky69
18-09-2010, 00:21
سلام
تو دوست و آشنامون فک نکنم کسی کلاس 6 داشته باشه . می ترسم برم یه کلاس 6 بخرم و بازم ...
چون یه دوستام 5800 داره
---------------------------------------------------------------------
مموری فابریک 5800 که تو جعبشه کلاس 2 هستش ....

mr.shadowshaman
18-09-2010, 00:37
سلام.:5:
چند تا سوال در مور wave.(اگه هم تکراری خواهش میکنم جواب بدید:11:.)
1.wave قابلیت فرمان صوتی داره.ینی مثلا بگی menu بره تو menu :31:
2.اگه یه فایل نصب برنامه برای گوشی بفرستی میتونه نصب و اجرا بکنه.منظورم این برنامه هایی هست که رو همه گوشی ها اجرا میشه.مثلا اگه یه بازی برای e65 بفرستی به راحتی نصب و اجرا میکنه.wave هم میتونه؟:20:
3.گوشی تشخیص دست خط داره.ینی یه کلمه با دست بنویسی بعد تایپ کنه؟
4.دوربین در حالت عکاسی چه جوریه.اگه n95 دیده باشید از اجسام متحرک یه عکس میندازه که آدم کفش تاید میشه:18:
نه تاره و نه بد کیفت.wave چه طور؟:21:
ممنون.
آقا بزن قدش :10: :10: :10:

Firoozeh67
18-09-2010, 10:26
سلام.:5:
چند تا سوال در مور wave.(اگه هم تکراری خواهش میکنم جواب بدید:11:.)
1.wave قابلیت فرمان صوتی داره.ینی مثلا بگی menu بره تو menu :31:
2.اگه یه فایل نصب برنامه برای گوشی بفرستی میتونه نصب و اجرا بکنه.منظورم این برنامه هایی هست که رو همه گوشی ها اجرا میشه.مثلا اگه یه بازی برای e65 بفرستی به راحتی نصب و اجرا میکنه.wave هم میتونه؟:20:
3.گوشی تشخیص دست خط داره.ینی یه کلمه با دست بنویسی بعد تایپ کنه؟
4.دوربین در حالت عکاسی چه جوریه.اگه n95 دیده باشید از اجسام متحرک یه عکس میندازه که آدم کفش تاید میشه:18:
نه تاره و نه بد کیفت.wave چه طور؟:21:
ممنون.
آقا بزن قدش :10: :10: :10:
1- نداره یعنی من ندیدم احتمال زیاد به خاطر کامل بودن بادا براش یه برنامه جداگانه بیاد
2- کلاً تو نصب و ساپورت برنامه های جاوا خیلی قویه و اگه فرمت فایل ارسالی JAR باشه به راحتی نصب میکنه
3- بله و فارسی را هم ساپورت میکنه
4- تا حالا با N95 کار نکردم و عکس هاش را هم ندیدم ولی دوربین گوشی قبلیم هم 5 بود ولی این خیلی سرته اگه لرزش گیر فعال باشه عکس های خیلی خوبی میگریه کلا راضی کنندس

ali_saeedi
18-09-2010, 11:11
از اطلاعاتت ممنون
این کلاس 6 از کجا خوندی؟
چون می خوام مطمئن بشم
سلام تو همین فروم و بعضی فروم های دیگه این بحث شده بود که نتیجه معقولانه برای خرید کلاس 6 بود
من نمیگم فقط کلاس 6 رو این گوشی جواب میده میگم افرادی که کلاس 6 ( و اصلی ) خریده بودن هیچ کدومشون مشکلی نداشتن حالا بعضی ها بودن کلاس 4 برند های خوب و اصلی رو انداخته بودن و کاملا راضی بودن ولی برای اطمینان از کلاس 6 استفاده کنید چون امتحانشو پس داده! :31:

tired friend
18-09-2010, 14:29
سلام ببخشید اینجا پست می دم.کسی ویو با گارانتی اصلی می تونه دسته دو بفروشه؟:46:ترو خدا مدیرا این پستمو پاک نکنن من به این گوشی احتیاج دارم.کسی می فروشه به من اطلاع بده.ممنون.:11:

farzin_silver
18-09-2010, 14:43
سلام ببخشید اینجا پست می دم.کسی ویو با گارانتی اصلی می تونه دسته دو بفروشه؟:46:ترو خدا مدیرا این پستمو پاک نکنن من به این گوشی احتیاج دارم.کسی می فروشه به من اطلاع بده.ممنون.:11:

پیغام خصوصیتو چک کن

ali_saeedi
18-09-2010, 15:19
سلام نمیخوام دوباره سر بحث فروش باز شه ولی از من به شما نصیحت هیچ فقط گوشی گرون و صفحه لمسی رو دست 2 نگیر مگر این که خیلی گوشی باز باشی یعنی هر 1 ماه 1 گوشی عوض کنی اگه مثله منی که گوشی رو میگیری و حداقل 1 سال داریش حتما آک بگیر اون 50-60 تومان ارزون تر واسه دست دومی فدای سرت در عوض گوشی از روز اولش دست خودت بوده
یه کم دیگه صبر کنی با خیلی کمتر از همون قیمت دست 2 ای که بعضی ها (!) پیشنهاد میدن میتونی بری آک بخری
سخت نگیر...

tired friend
18-09-2010, 17:08
سلام نمیخوام دوباره سر بحث فروش باز شه ولی از من به شما نصیحت هیچ فقط گوشی گرون و صفحه لمسی رو دست 2 نگیر مگر این که خیلی گوشی باز باشی یعنی هر 1 ماه 1 گوشی عوض کنی اگه مثله منی که گوشی رو میگیری و حداقل 1 سال داریش حتما آک بگیر اون 50-60 تومان ارزون تر واسه دست دومی فدای سرت در عوض گوشی از روز اولش دست خودت بوده
یه کم دیگه صبر کنی با خیلی کمتر از همون قیمت دست 2 ای که بعضی ها (!) پیشنهاد میدن میتونی بری آک بخری
سخت نگیر...
ممنون آخه سوپر amoled مگه بسته نشد؟این بابا می گه بسته شد درسته؟من که دو-سه هفتس صب کردم کوش سری جدید؟بخدا دیگه دارم خسته می شم.برمدلمو بزنم دریا ویواز بخرم ولی چه فایده که هیچیه اینو نداره.چی کار کنم منتظر بمونم بیاد؟:46:

SamanRI
18-09-2010, 17:39
مثله اینکه ویو با گارانتی پارس مایکروتل اومده
قیمتشم 489 تومانه
فروشگاه شماره 3 پارس مایکروتل(پارک ملت) (تهران)
قبلا زده بود موجود نمی باشد اما امروز موجودی داشت

cyruslogic
18-09-2010, 19:51
سلام
چون یه دوستام 5800 داره

دوست عزیز! من تو پستهای قبلی هم گفتم. این گوشی با مموری کلاس 4 به بعد به شرطیکه مموری تقلبی نباشه, هیچ مشکلی نداره. من گوشی رو سه ماه پیش با گارانتی اصل (در اوایل نایاب شدن تو بازار) گرفتم 460. مموری توشیبا 8 گیگ کلاس 4 هم گرفتم 19 تومان. من 23 ساله سرو کارم با سخت افزاره هر چند شغل اصلیم نیست. کار تدوین و عکاسی هم کردم و میکنم. این گوشی و این مموری تا حالا هیج مشکلی در نصب نرم افزار, بازی, عکاسی و فیلمبرداری HD برام بوجود نیاوردن. خیالتون راحت باشه که گوشی با گارانتی اصلی و مموری اصلی هیچ مشکلی نداره. تنها راه اطمینان از مموری اصلی هم خرید از یه فروشنده معتبره که اگه بگردی میتونی پیدا کنی. در ضمن اختلاف سرعت واقعی در عملکرد بین مموری کلاس 4 و 6 خیلی محسوس نیست و به نظر من نیازی نداری که حتما مموری کلاس 6 بخری.

A.IvI.I.N
18-09-2010, 21:26
دوستان من با کیز که میخوام برنامه بگیرم میگه باید اپدیت کنی ولی هر کاری کردم اپدیت نمیشه...!!!:19:

cyruslogic
18-09-2010, 22:00
دوستان من با کیز که میخوام برنامه بگیرم میگه باید اپدیت کنی ولی هر کاری کردم اپدیت نمیشه...!!!:19:
دوست عزیز!
این مشکل خاصی نیست و برای من هم چند بار اتفاق افتاده. من خط ADSL دارم. اینجور مواقع اگه از فیلتر شکن استفاده میکنی اول از اون خارج شو و یا چند بار با فواصل زمانی مختلف امتحان کن. حتما موفق میشی.اگه هم که از دیال آپ استفاده میکنی (که البته خیلی بعیده, چون آپدیت کیز خیلی حجم بالایی داره) با یه ISP دیگه امتحان کن.

ali_saeedi
18-09-2010, 22:37
ممنون آخه سوپر amoled مگه بسته نشد؟این بابا می گه بسته شد درسته؟من که دو-سه هفتس صب کردم کوش سری جدید؟بخدا دیگه دارم خسته می شم.برمدلمو بزنم دریا ویواز بخرم ولی چه فایده که هیچیه اینو نداره.چی کار کنم منتظر بمونم بیاد؟:46:
این قضیه اینکه دیگه super amoled تولید نمیشه فقط یک خبر یا شاید هم شایعه باشه!
آخه مگه میشه گوشی ای که همه تبلیغاتش بر اساس این صفحه است دیگه از این صفحه روش نزارن؟
ولی امکانش هست 2 مدله یعنی هم super amoled و هم super tft رو در بازار شاهد باشیم
شما نگران این موضوع نباش:46:
خوش به حالت 2-3 هفته اس معطلی من حدود 1-2 ماهه!
ولی حاضرم بازم صبر کنم شما فرض کن سری بعدی که این گوشی با گارانتی بیاد بشه 390 آخ که چه حالی میده! ...:31:

mr.shadowshaman
18-09-2010, 22:58
سلام.کمک کمک کمک کمک
من امروز یه WAVE گرفتم.
داشتم باهاش ور میرفتم.گفتم برم ببینم چه جوری میشه به آیکون های منو بیفزایم که یه اشتباه کردم.
عکس بازی آسفالت یه - داشت.زدم و بعد بازی پرید.حالا بازی رو از کجا بیارم تو پوشه گیم هم که نیست؟

Honradez
19-09-2010, 08:34
سلام.کمک کمک کمک کمک
من امروز یه WAVE گرفتم.
داشتم باهاش ور میرفتم.گفتم برم ببینم چه جوری میشه به آیکون های منو بیفزایم که یه اشتباه کردم.
عکس بازی آسفالت یه - داشت.زدم و بعد بازی پرید.حالا بازی رو از کجا بیارم تو پوشه گیم هم که نیست؟
تو ويدئويي که از گوشي ديدم ميگفت با اين کار ميتونين برنامه‌ها رو "Uninstall" کنين. ولي شايد من اشتباه کنم.

بهرصورت:

موفق باشيد. :46:

A.IvI.I.N
19-09-2010, 08:59
دوست عزیز!
این مشکل خاصی نیست و برای من هم چند بار اتفاق افتاده. من خط ADSL دارم. اینجور مواقع اگه از فیلتر شکن استفاده میکنی اول از اون خارج شو و یا چند بار با فواصل زمانی مختلف امتحان کن. حتما موفق میشی.اگه هم که از دیال آپ استفاده میکنی (که البته خیلی بعیده, چون آپدیت کیز خیلی حجم بالایی داره) با یه ISP دیگه امتحان کن.
من ADSL دارم .10 دفعه زدم اپديت كنه ولي از رو 0% تكون نميخوره:13:
با چيز پي ان هم امتحان كردم نشد.

mbmfcbm
19-09-2010, 11:25
سلام دوستان
این ویو میتونه به شبکه های بیسیم دانشگاههامون که برای استفاده از اینترنت باید از یوزر و پسورد --- استفاده کنیم وصل بشه؟
بین این و گالاگسی و n8 کدوم به نظرتون بهتره؟

{sahand}
19-09-2010, 13:13
سلام.کمک کمک کمک کمک
من امروز یه WAVE گرفتم.
مبارکه، حذف کردید بازی رو، می تونید دوباره از Samsung Apps دانلود کنید.

ali_saeedi
19-09-2010, 13:17
نمیدونم چی شده منم نمیتونم آپدیت کنم اصلا وقتی برای آپدیت yes رو میزنم برنامه بسته میشه!! خیلی عجیبه کسی راه حلی نداره؟

SamanRI
19-09-2010, 14:16
کسی علاءالدین نرفته ببینه قیمت ویو بعد از اومدن دوبارهء گرانتی دارش ، چه جوری شده ؟

hateftotti
19-09-2010, 15:59
کسی علاءالدین نرفته ببینه قیمت ویو بعد از اومدن دوبارهء گرانتی دارش ، چه جوری شده ؟

سلام
دوست عزیز
شما از روی سایت mobile.ir میگی که گارانتی اصلی اومده یا زنگ زدی نمایندگی؟
چون اگه اومده باشه من برای یه نفر میخوام حتما بخرم

Honradez
19-09-2010, 16:07
من امروز صبح زنگ زدم نمايندگيها، ميگفتن دارن با قيمت 489.

ramin_j2007
19-09-2010, 16:32
آقا این ویو میتونه چند تا برنامه بادا رو همزمان اجرا کنه ؟
اگه نتونه که خیلی ضایع هست :41:
All bada applications follow a single bada application policy, so only one bada application can run at a time
پس این مالتی تسک برا چیه ؟

d.b23
19-09-2010, 16:34
سلام دوستان
این ویو میتونه به شبکه های بیسیم دانشگاههامون که برای استفاده از اینترنت باید از یوزر و پسورد --- استفاده کنیم وصل بشه؟
بین این و گالاگسی و n8 کدوم به نظرتون بهتره؟
گالاکسی از همشون بهتره .بعدشم ویو
اگر یوزر و پسورد داشته باشید هر سه تا گوشی کار شما رو راه میندازه.ولی تو خرید گالاکسی شک نکنید واسه اینترنت گردی خیلی عالیه(مخصوصا صفحه بزرگش)

d.b23
19-09-2010, 16:41
آقا این ویو میتونه چند تا برنامه بادا رو همزمان اجرا کنه ؟
اگه نتونه که خیلی ضایع هست :41:
All bada applications follow a single bada application policy, so only one bada application can run at a time
پس این مالتی تسک برا چیه ؟
بله ویو میتونه همزمان چند تا برنامه بادا رو باز کنه و به راحتی میتونید بین برنامه ها جا به جا بشید:46:

mr.shadowshaman
19-09-2010, 17:13
سلام
چه جوری میشه یه آهنگ در حال پخشو بلوتوث کرد
تشخیص دسخت ویو کجاست؟
ویرایش فایل های ویدویی هم بفرمایید کجاست؟
چرا انقدر زود باطریش خالی میشه؟
اما در مورد برنامه kies.وقتی نصبش میکنم میرم تو قسمت sammsung apps که میرم یه صفحه میاد که هیچی توش ننوشته!!!!!!!بعد هم هیچی نمیشه.هیچ کاری نمیتونم بکنم

h_starboy
19-09-2010, 17:50
روی wave میشه آندروید هم نصب کرد ؟

cyruslogic
19-09-2010, 18:38

دوست عزیز! مشکل شما یا از Conflict بین ISP و server سامسونگه یا از ترافیک شدید سامسونگ در موقعی که میخواستید آپدیت کنید. به هر حال آخرین ورژن این برنامه رو از لینک زیر میتونید دانلود کنید:

d.b23
19-09-2010, 23:38
سلام
چه جوری میشه یه آهنگ در حال پخشو بلوتوث کرد
تشخیص دسخت ویو کجاست؟
ویرایش فایل های ویدویی هم بفرمایید کجاست؟
چرا انقدر زود باطریش خالی میشه؟
اما در مورد برنامه kies.وقتی نصبش میکنم میرم تو قسمت sammsung apps که میرم یه صفحه میاد که هیچی توش ننوشته!!!!!!!بعد هم هیچی نمیشه.هیچ کاری نمیتونم بکنم
تو کیبورد دکمه ای که حروف انگلیس و فارسی رو عوض میکنی نگه دار و اونوقت تشخیص دست خط فعال کن.
نور ال سی دی کمتر کن باری بهتر میشه .در ضمن باند ارتباطی(Network Mode) گوشی بزار رو GSM 900/1800.
wi-fi مصرف باطری زیاد میکنه.اگر دیدی خیلی به مشکل بر می خوری صبر کن باطریش بیاد تو بازار یه یدک براش بگیر.

d.b23
19-09-2010, 23:44
خیر اصلا بهش فکر نکن.
:27:

ramin_j2007
20-09-2010, 04:02
این Social Hub ویو تو ایران کار میکنه ؟
یعنی میشه با ویو تویت کرد و فیسبوک رفتو و یا با یاهو مسنجری ها چت کرد ؟

Honradez
20-09-2010, 08:46
سلام.

ميخواستم بپرسم GPRS ويو حداکثر تا چه سرعتي ميتونه بره؟

ممنون.

A.IvI.I.N
20-09-2010, 09:58
دوست عزیز! مشکل شما یا از Conflict بین ISP و server سامسونگه یا از ترافیک شدید سامسونگ در موقعی که میخواستید آپدیت کنید. به هر حال آخرین ورژن این برنامه رو از لینک زیر میتونید دانلود کنید:

رفيق حق با شما بود .
ديشب زدم اپديت كرد.

Scud_MD2
20-09-2010, 14:00
ياد آوري

ميدونم كه بيشترتون مي دونين ولي باز هم ياد آوري مي كنم وقتي كه اين گوشي خريديد اول از همه يه Backup از گوشي بگيريد تا وقتي كه شما يك برنامه را به اشتباه حذف كرديد بتونيد راحت گوشي رو به شكل اولش برگردونيد.

موفق باشيد

MOHAMMAD2010
20-09-2010, 14:39
3 تا سوال :
1 - کیفیت صدای این گوشی چه جوریه ؟
2 - با فارسی نویسی و فارسی دریافت کردن ( sms ) مشکلی نداره ؟
3 - به نظرتون تا عید چقدر قیمتش افت میکنه و حدودا چقدر میشه ؟

mahroo_z1
20-09-2010, 14:59
سلام دوست عزیز:5:
ظاهرا developerها مشغول کار بر روی پروژه ایی بنام WaveDroid هستند که در واقع سیستم عامل اندروید رو بر روی Samsung Wave پورت میکنند:

هنوز خبر بیشتری از این پروژه منتشر نشده!

d.b23
20-09-2010, 15:03
3 تا سوال :
1.بلندی صداش متوسط و راضی کنندست(صداش ضعیف نیست).کیفیتش تو هدفون عالیه.
2.هیچ مشکلی نداره و کاملا فارسی رو هم از لحاظ نوشتن و هم از لحاظ خوندن ساپورت میکنه.
3. من نمیدونم.

ali_saeedi
20-09-2010, 17:43
3 تا سوال :

دیگه از شما که آخر فروم بازی بعید بود سوال هایی که 100 بار پرسیده شده رو دوباره بپرسی :31:
و اما راجع به سوال سومت:
اگه منظورت عید نوروز هست باید بگم من تخمین میزنم حدود 350-380 باشه البته خیلی بستگی به ورود دیگر گوشی ها با سیستم عامل بادا داره الان که میبینه گرونه چون سیستم عاملش تکه پس بهترین کار اینه که از الان دعا کنی گوشی های دیگه هم با این سیستم عامل بیان:31: :10: :11:

cyruslogic
20-09-2010, 19:09
رفيق حق با شما بود .
ديشب زدم اپديت كرد.

خوشحالم که مشکلتون حل شد.

hateftotti
20-09-2010, 22:15
سلام
بچه ها میدونم اینجا جاش نیست ولی خواهشا شما قضاوت کنین این گوشی آیا با n900 نوکیا قابل مقایسست؟؟؟
به نظر من که n900 رو درسته میخوره:31:
خواهشا شما به پسرخاله من بفهمونین که wave چه گوشیه توپیه:31:

parvizb
20-09-2010, 22:34
با سلام
دوستان چه جوری میتونیم کاراکتر اس ام اساش را بیشتر کنیم ؟؟آخه وقتی دو تا سطر نوشته مینویسم اصلا سند نمیشه چکار کنم تا بتونم بیشتر بنویسم ؟؟؟

goldlucky69
21-09-2010, 00:45
با سلام
دوستان چه جوری میتونیم کاراکتر اس ام اساش را بیشتر کنیم ؟؟آخه وقتی دو تا سطر نوشته مینویسم اصلا سند نمیشه چکار کنم تا بتونم بیشتر بنویسم ؟؟؟
----------------------------------------------------------------------------------------
این اولین باریه که همچین مشکلی تو این تاپیک مطرح میشه .... دوست عزیز send نمیشه یعنی چی ؟؟
ارور میده ؟؟ pending میشه ؟؟ منظورت چیه ؟؟
تعداد کاراکترها 160 برای انگلیش و 70 برای فارسی هستش تو گوشی من ...
یه مشکلی که هست اینه که اون کادری که واسه تایپ متن در نظر گرفتن کوچیکه که خب میشه به راحتی بالا و پایینش کرد ....
شما بگو دقیقا منظورت چیه تا بچه ها بتونن بهتر راهنمایی بکنن ...

ramin_j2007
21-09-2010, 05:46
این Social Hub ویو تو ایران کار میکنه ؟
یعنی میشه با ویو تویت کرد و فیسبوک رفتو و یا با یاهو مسنجری ها چت کرد ؟
این سوال ما روهم جواب بدین ممنون میشم.:11:

Honradez
21-09-2010, 08:29
سلام.

ميخواستم بپرسم GPRS ويو حداکثر تا چه سرعتي ميتونه بره؟

ممنون.
ممنون ميشم کسي پاسخمو بده.

parvizb
21-09-2010, 12:46
با تشکر
دوست عزیز اون پیام فرستاده نمیشه و pending میشه ولی همون متن را روی 5800 که دارم مینویسم خیلی راحت میفرسته دلیلش چیه ؟؟؟؟ تو ویو اون پیام به 2 تا 3 بار ارور میده که میگه اوکی کنم یا کنسل کنم .ارورش این هست که میگه این پیام را به 2 یا 3 بخش میفرستمش.لطفا راهنماییم کنید

ask_bl
21-09-2010, 13:21
سلام دوستان
دو تا سوال
1 - من وقتی میخوام یه گوشی که با هم pair نیستیم بلووث کنم ،باید حتما pair شیم ،چه طوری اینو بردارم ؟
2 - این پیغامموقع نصب نرم افزار میاد ،چیکار کنم؟

AlamtabC
21-09-2010, 14:07
سلام دوستان
دو تا سوال
1 - من وقتی میخوام یه گوشی که با هم pair نیستیم بلووث کنم ،باید حتما pair شیم ،چه طوری اینو بردارم ؟
2 - این پیغامموقع نصب نرم افزار میاد ،چیکار کنم؟

سلام خدمت تمام ویو دوستان

خیلی خوشحالم بعد از مدت ها در میان شما دوستان هستم

در جواب به دوست عزیزمون هم مشکل از کمبود فضا هستش احتمالا فایل جاوا دارید نصب میکنید دیگه ؟

جاوا فقط تو حافظه داخلی نصب میشه بنابراین با مشکل فضای داخلی روبرو هستید

راستی دوستان در چند مورد بین ویو و گکسی اس مقایساتی انجام دادم

1- صفحه نمایش ویو:10 گلکسی اس : 9

وضوح صفحه ویو نسبت به صفحه ی کوچیک ترش بالاتره و کنتراست و درخشندگی هم بالاتر از گلکسی اس

2- سرعت ویو:9 گلکسی اس:10

سرعت چرخیدن در منو یا باز کردن فیلم و یا حتی رندرینگ بسیار عالی و خیره کننده در گلکسی اس

3- تاچ ویو:9 گلکسی اس:10

تاچ گلکسی اس حساسیت واقعا لذت بخش و روح نوازی داره واقعا کار باهاش از ویو هم لذت بخش تره

4- پلیر ویو:9 گلکسی اس :10

فایل های MKV روی گلکسی اس فول فریم یعنی 30 فریم پخش میشه اما تو ویو 15 فریم
در عوض ما یک فایل 3GP با وضوح 720P بهش دادیم از پس پخشش بر نیومد و جهت اطلاع دوستان این فایل تنها با ویو قابل پخش بود و هیچ گوشی حتی I8910 هم از پس پخش این فایل بر نیومد کدکش هم بود H.264 AVC
تمام گوشی ها به غیر از ویو این فایل رو صوتی پخش میکردند اما خب در کل MKV یه چی دیگس اونم فول فریم

ask_bl
21-09-2010, 14:32
سلام خدمت تمام ویو دوستان

خیلی خوشحالم بعد از مدت ها در میان شما دوستان هستم

در جواب به دوست عزیزمون هم مشکل از کمبود فضا هستش احتمالا فایل جاوا دارید نصب میکنید دیگه ؟

جاوا فقط تو حافظه داخلی نصب میشه بنابراین با مشکل فضای داخلی روبرو هستید

راستی دوستان در چند مورد بین ویو و گکسی اس مقایساتی انجام دادم

1- صفحه نمایش ویو:10 گلکسی اس : 9

وضوح صفحه ویو نسبت به صفحه ی کوچیک ترش بالاتره و کنتراست و درخشندگی هم بالاتر از گلکسی اس

2- سرعت ویو:9 گلکسی اس:10

سرعت چرخیدن در منو یا باز کردن فیلم و یا حتی رندرینگ بسیار عالی و خیره کننده در گلکسی اس

3- تاچ ویو:9 گلکسی اس:10

تاچ گلکسی اس حساسیت واقعا لذت بخش و روح نوازی داره واقعا کار باهاش از ویو هم لذت بخش تره

در عوض ما یک فایل 3GP با وضوح 720P بهش دادیم از پس پخشش بر نیومد و جهت اطلاع دوستان این فایل تنها با ویو قابل پخش بود و هیچ گوشی حتی I8910 هم از پس پخش این فایل بر نیومد کدکش هم بود H.264 AVC
تمام گوشی ها به غیر از ویو این فایل رو صوتی پخش میکردند اما خب در کل MKV یه چی دیگس اونم فول فریم
نه جاوا نیست ،بادا ست حتی مموری رو هم خالی کردم ،حتی محل نصب رو هم کردم مموری کارت بازم نشد .
قرآن صوتی هست .

Scud_MD2
21-09-2010, 15:40
سلام
بچه ها میدونم اینجا جاش نیست ولی خواهشا شما قضاوت کنین این گوشی آیا با n900 نوکیا قابل مقایسست؟؟؟
به نظر من که n900 رو درسته میخوره:31:
خواهشا شما به پسرخاله من بفهمونین که wave چه گوشیه توپیه:31:

n900 هم از نظر cpu ضعيف تر از ويو و هم اينكه n900 جاوا رو نميتونه پشتيباني كنه ولي ويو با جاوا هيچ مشكلي ندارد از ديگر مزاياي ويو اينه كه ويو داراي مولتي تاچ ولي n900 اين قابليت رو نداره از نظر صفحه نمايش هم كه n900 حرفي واسه گفتن نداره و از نظر فيلم برداري هم ويو باكيفيت HD فيلم برداري ميكنه ولي n900 نه و همچنين از نظر عمر باطري ويو بسيار قوي تر از n900 و در آخر هرچي از ويو گفتيم كم گفتيم.

mahroo_z1
21-09-2010, 16:27
سلام:5:

Samsung S8500 Wave : 1,000,000 device sold only in Europe

B3hn@z_A8
21-09-2010, 16:27
سلام بچه ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی میدونه قیمت ویو میاد پایین یا نه؟
آخه تو جی اس ام یکی نوشته بود 20 تومن افزایش پیدا کرده
من میخوام بخرم
اگه میخواد بره بالا که زودتر بخرم .وگرنه یه خورده صبر کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hdavoodh
21-09-2010, 20:04
سلام بچه ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی میدونه قیمت ویو میاد پایین یا نه؟
آخه تو جی اس ام یکی نوشته بود 20 تومن افزایش پیدا کرده
من میخوام بخرم
اگه میخواد بره بالا که زودتر بخرم .وگرنه یه خورده صبر کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت علاالدین گارنتی اصلی‌ ۵۲۰ - ۵۳۰
بدون گارنتی ۴۶۰ - ۴۷۰

SamanRI
21-09-2010, 20:14
قیمت علاالدین گارنتی اصلی‌ ۵۲۰ - ۵۳۰
بدون گارنتی ۴۶۰ - ۴۷۰

خودت این قیمتارو گرفتی یا رو حدس و گمان میگی ؟

تو اینترنت گارانتی اصلی رو میدن 489 ، اونوقت علاءالدین 520 باشه ؟ :18:

من که شنیدم گارانتی اصلی علاالدین 460 تومانه .

parvizb
21-09-2010, 21:52
با تشکر
دوست عزیز اون پیام فرستاده نمیشه و pending میشه ولی همون متن را روی 5800 که دارم مینویسم خیلی راحت میفرسته دلیلش چیه ؟؟؟؟ تو ویو اون پیام به 2 تا 3 بار ارور میده که میگه اوکی کنم یا کنسل کنم .ارورش این هست که میگه این پیام را به 2 یا 3 بخش میفرستمش.لطفا راهنماییم کنید

کسی نیست دقیقا راهنماییم کنه ؟؟؟؟

mohsen121
21-09-2010, 22:12
من امروز اين گوشي رو هم تو علاءالدين قيمت كردم هم تو بازار موبايل ايران.
ارزون ترين قيمتي هم كه پيدا كردم بدون گارانتي 420 تومن بود و گرونترين قيمت هم 483 تومان كه گارانتي اصلي مايكروتل بود .واقعا اين گوشي شاهكاره وقتي چن دقيق تو نمايندگي مايكروتل تو بازار موبايل باهاش كار كردم هي دستم رفت تو جيبم تا با كارت بانكي خريد كنم و خودم رو بدبخت كنم (از لحاظ مالي ) ولي خدا خواست تونستم خودم رو كنترل كنم
خدايش كيفيت و محيط بادا خيلي بهتر از آندرويد بود .

hdavoodh
21-09-2010, 22:47
من امروز اين گوشي رو هم تو علاءالدين قيمت كردم هم تو بازار موبايل ايران.
ارزون ترين قيمتي هم كه پيدا كردم بدون گارانتي 420 تومن بود و گرونترين قيمت هم 483 تومان كه گارانتي اصلي مايكروتل بود .واقعا اين گوشي شاهكاره وقتي چن دقيق تو نمايندگي مايكروتل تو بازار موبايل باهاش كار كردم هي دستم رفت تو جيبم تا با كارت بانكي خريد كنم و خودم رو بدبخت كنم (از لحاظ مالي ) ولي خدا خواست تونستم خودم رو كنترل كنم
خدايش كيفيت و محيط بادا خيلي بهتر از آندرويد بود .

دوست عزیز نمیدونم چرا با گارنتی اینقدر تفاوت هست از ۴۸0 تا ۵۳۰
ولی‌ بی‌ گارنتی ۴۲۰ یه فیلم سینمایی هم باهاش داره که سر برنامه و رمو - طلق و ... خلاصه قیمتو به همون ۴۶۰ -۴۷۰ میرسونن!!!!

B3hn@z_A8
21-09-2010, 23:41
خودت این قیمتارو گرفتی یا رو حدس و گمان میگی ؟

تو اینترنت گارانتی اصلی رو میدن 489 ، اونوقت علاءالدین 520 باشه ؟ :18:

من که شنیدم گارانتی اصلی علاالدین 460 تومانه .

اگه 460 باشه که خیلی خوبه
جی اس ام زده 489
راستی امروز یکی از آشنا که تو کار موبایله گفت موبایل میخواد بره بالا
حالا نمیدونم شایعه است.میخواسته بازار گرمی کنه یا چیز دیگه...
خدا میدونه

Honradez
22-09-2010, 00:25
البته خيلي از مغازه‌دارها هم همينجوري چون نميدونن يه قيمت پاييني ميگن، بعد ميرن ميپرسن ميگن اي واي اشتباه گفتيم و 460 کمتر راه نداره و از اين حرفها.

far2009
22-09-2010, 08:55
من توی اصفهان حدود 350 قیمت کردم ! :18:

SAEEDSAMSUNG
22-09-2010, 09:46

امکان نداره امکان نداره بیگلی بیگلی

ali_saeedi
22-09-2010, 11:20
احتمال زیاد 1 دست 2 قراضه بوده! :31:

vtv004
22-09-2010, 11:43

سلام دوست عزيز
كي گفته ويو mkv رو 15 فريم پخش ميكنه
من گالكسي اس ندارم ولي ميتونم بهت بگم كه دقيقا ميتونه مثل اون mkv رو پخش كنه به قول خودتون فول فريم
خوب من اول يه موزيك ويديو ريختم تو گوشي ديدم حدود 15 فريم پخش ميشه ولي فيلم 25 فريم بود بعد با كامپيوتر نگاش كردم ديدم اشكال از فيلمه

چند كليپhd ديگه رو ديدم كاملا رووون رووون بود
فول فريم پخش كرد عالي بود:8:

ولي در بخش divx زياد راضي نيستم چون كليپ هاي با سايز 640*360 ريختم وزياد رووون نبود hd ريختم روون بود

چند كليپ معمولي ريختم بعضيها رووون بودن علي رقم حجم بالا و بيترت بالا كلا با ديويكسش divx زياد حال نكردم ولي mkv رو خوب ساپورت ميكنه

far2009
22-09-2010, 12:18
برم 350 بخرمش 450 بفروشمش :31: اگر نو بود بخرم ؟

گرافيكار
22-09-2010, 14:11
دوستان ديشب پسر عموم كه اين گوشيو داره اومده بود خونمون
2 ساعت خونمون بود همش سرم توي گوشيش بود
هي باهام حرف ميزد هي ميگفتم ها...
خدايا اين كيفيت صفحه نمايشش خيلي خداس از نوع خدايان كوه المپ ها
آواتارو با كيفيت hd انداخته بود روش تلويزيون ال سي دي w550 سوني مارو از رو برده بود
حاضرم قسم بخورم اگه اين گوشي هيچي جز اين صفحه نمايش هم نداشت ميخريدمش
سرعتو ديگه نگو فيلم آواتارو زودتر از ويندوز مديا پلير كامپيوتر باز كرد
وقتي به موزيك گوش ميدي و به صفحه اصلي برميگردي و گوشي رو قفل ميكني
يه آيكن شكل نصف سي دي مياد بالاي صفحه
وقتي بكشيش پايين دكمه هاي كنترل موزيك مياد خيلي كاربردي و باحاله
به خدا همين الانم قيمتش عاليه
وقتي با گوشياي بي خودي مثل اچ تي سي اچ دي2 يا مثلا سوني اريكسون x10 مقايسه ميكنم
واقعا از اونا بالاتره
شايد اين جمعه بگيرم شايد
شايد از غصصه بميرم شايد

SAEEDSAMSUNG
22-09-2010, 14:12
برم 350 بخرمش 450 بفروشمش :31: اگر نو بود بخرم ؟

حواست باشه اصلی باشه و پشتش نوشته باشه Made In Korea By samsung . البته شما اصفهانیا حواستون جمع نیازی به گفتن من نبود:31:

far2009
22-09-2010, 15:21
حواست باشه اصلی باشه و پشتش نوشته باشه Made In Korea By samsung . البته شما اصفهانیا حواستون جمع نیازی به گفتن من نبود:31:
خوب به همشهریات هم بگو تا سرشون کلاه نره :31:

تنها شرطش همینه ؟

SamanRI
22-09-2010, 18:29
من امروز علاالدین بودم
قیمت ویو بدون گارانتی کمتر از 430 پیدا نکردم
بدون گارانتی ، فارسی با کیف 445 بود
با گارانتی هم 480 بود
اگه کسی بدون گارانتی ارزونتر دیده آدرس بده من برم بگیرم .
البته فکر کنم هفته دیگه به 400 هم برسه .

Scud_MD2
22-09-2010, 21:01
سلام دوستان

گوشي ويو با گرانتي پارسه خوبه؟

hdavoodh
22-09-2010, 21:59
سلام دوستان

گارانتی اصلی سامسونگ پارس مایکروتل

قیمت با گارنتی اصلی و زبان فارسی ارجینال و کیف از 489 تا 530 (موثق خودم قیمت کردم)

SAEEDSAMSUNG
22-09-2010, 22:03
خوب به همشهریات هم بگو تا سرشون کلاه نره :31:

تنها شرطش همینه ؟

همشهری های من چه بگی بهشون چه نگی سرشون کلا میره چون آدمای ساده ای هستن. والله شنیدم از اون گوشی هاست که ممکنه بردش بسوزه!! و با گارانتی مایکروتل پیشنهاد میشه! ولی الان قیمتش خیلی گرونه! یه وقتی شده بود 440 با مایکروتل. به نظرم صبر کنید تا قیمتش درست بشه.

{sahand}
22-09-2010, 22:04
سلام دوستان

پارسه گارانتی نیست دوست عزیز، یعنی بدون گارانتی.

hamed_korn
22-09-2010, 22:33
سلام آقا این قیمتای فضایی چیه میدین .بالاترین قیمت خود نمایندگی samsung تو بازار موبایل میده 489. تمام .
الکی 500 510 530 به این فروشنده ها پول ندین:5:

ali_saeedi
22-09-2010, 23:32
همشهری های من چه بگی بهشون چه نگی سرشون کلا میره چون آدمای ساده ای هستن. والله شنیدم از اون گوشی هاست که ممکنه بردش بسوزه!! و با گارانتی مایکروتل پیشنهاد میشه! ولی الان قیمتش خیلی گرونه! یه وقتی شده بود 440 با مایکروتل. به نظرم صبر کنید تا قیمتش درست بشه.

منم هم عقیده شما رو دارم ولی تا الان حدود 2 ماه صبر کردم ارزون تر نشد که هیچ قیمتش بالا هم کشید!!! :13:
ولی بازم صبر میکنم آخه خدا صابرین رو دوست داره:31: (البته منم جیبم رو دوست دارم)

hateftotti
23-09-2010, 09:57
سلام
نمیدونم از این دیکشنری استفاده کردین یا نه ولی پیشنهاد میکنم امتحانش کنید

babialex
23-09-2010, 11:44
من این گوشی رو دیروز 489 هزار تومن از نمایندگی پارس مایکروتل بازار موبایل ایران خریدم

واقعا گوشی خوب و هیجان انگیزیه

قصد داشتم اندروید بگیرم اما در نهایت اینو گرفتم و تا اینجا که از خریدم راضیم

فقط چند تا سوال

من قصد داشتم برچسب محافظ ال سی دی بندازم که فروشنده گفت لازم نداره ضد خشه میخواستم بدونم واقعا اینطوریه یعنی خش نمیفته ؟ چون من روی این چیزا خیلی حساسم و اگه کوچکترین خشی بیفته خیلی دلمو میزنه !! فروشنده که با اطمینان میگفت آقا با کلید بکش روش مشکلی نداره !!!!

دوم اینکه تنوع نرم افزاریش نسبت اندروید چطوره ؟

SamanRI
23-09-2010, 11:55
من امروز علاالدین بودم
قیمت ویو بدون گارانتی کمتر از 430 پیدا نکردم
بدون گارانتی ، فارسی با کیف 445 بود
با گارانتی هم 480 بود
اگه کسی بدون گارانتی ارزونتر دیده آدرس بده من برم بگیرم .
البته فکر کنم هفته دیگه به 400 هم برسه .

کسی ارزونتر سراغ نداشت ؟ :5:

mr.shadowshaman
23-09-2010, 11:58
سلام.
پشت گوشی من نوشته made by samsung.ینی اصل نیست
من از نمایندگیش تو بازار موبایل ایران خریدم.اونجا گفتن اینا سریه جدید و نسخه آسیایی هست

---------- Post added at 12:58 PM ---------- Previous post was at 12:55 PM ----------

من این گوشی رو دیروز 489 هزار تومن از نمایندگی پارس مایکروتل بازار موبایل ایران خریدم

فقط چند تا سوال

من قصد داشتم برچسب محافظ ال سی دی بندازم که فروشنده گفت لازم نداره ضد خشه میخواستم بدونم واقعا اینطوریه یعنی خش نمیفته ؟ چون من روی این چیزا خیلی حساسم و اگه کوچکترین خشی بیفته خیلی دلمو میزنه !! فروشنده که با اطمینان میگفت آقا با کلید بکش روش مشکلی نداره !!!!

رو صفحه که هیچی رو بدنه هم به زور خط میفته.
برنامه که داره ولی بازی هاش از اندروید بهتره.
جاوا رو هم کامل ساپورت میکنه

younes.b.1367
23-09-2010, 13:30
با سلام

1- من وقتی می خوام با kies برنامه ها رو دانلود کنم این اخطار رو میده :18::19:

the server is temporarily unable to carry out your request due to maintenance downtime or capacity issues

کسی از دوستان می دونه مشکل از چیه ؟

2- چه طور میشه بعضی از برنامه ها ( اس ام اس ها ، فایل های شخصی و ... ) رو قفل کرد ؟

goldlucky69
23-09-2010, 13:40

فقط چند تا سوال

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
ضد خشه از نو خفنش ... خیالت راحت ... یه کلیپ معروف تو یوتیوپ هست یارو هرچی با چاقو میکشه رو صفحش خط نمیفته ... البته شما این کارو نکن ولی مطمئنه مطمئن باش که ضد خشه ....

در حال حاضر برنامه ها و بازی های خوبی موجود هست اما قابل رقابت با آندروید نیست فعلا ....
البته مطمئنم آینده از آن باداست .... مطمئنم ...

goldlucky69
23-09-2010, 13:50
[QUOTE=mr.shadowshaman;5444755]سلام.
من از نمایندگیش تو بازار موبایل ایران خریدم.اونجا گفتن اینا سریه جدید و نسخه آسیایی هست

---------- Post added at 12:58 PM ---------- Previous post was at 12:55 PM ----------

---------------------------------------------------------
ببینید کلا سه مدل wave داریم البته همشون مثل همن ... از نظر اون نوشته ی پشت گوشی میگم :

1- made in korea by samsung (سری اول که مایکروتل وارد کرد )
2- made in china by samsung (سری جدید مایکروتل و متفرقه ها )
3- made by samsung ( سری جدید مایکروتل و متفرقه ها )

2تای اول مثلا اصلی هستن و سومی نه ..... اما هیییییییییچ فرقی بین اینا وجود نداره بجز اینکه مدل های دوم و سوم ممکنه (دقت کنین : ممکنه ) فارسی رو ساپورت نکنن .... اما در بقیه موارد فرقی وجود نداره ...

اماااااااااااااا :: نکته مهم اینه اگه شما گوشیتون رو از نمایندگی رسمی "پارس مایکروتل" (دقت کنین "ی" داره ) خریدین و کارت طلایی گارانتی همراهشه دیگه نگران هیچی نباشین ... حتی اگه پشت گوشی نوشته بود made in iran !!!!!!!!:31::31::31: ...... فقط دقت کنین که "ماکروتل" رو به جای "مایکروتل" بهتون
ندن (نندازن!!!!!) ............:31:

اگرم بی گارانتی می خرین که دیگه مهم نیست پشت گوشی چی نوشته باشه .... گون هرچی که باشه مایکروتل بهتون خدمات مجانی نمیده ....

شرمنده طولانی شد ... اگه جایی اشتباه کردم دوستان حتما تذکر بدن ....

mohsen121
23-09-2010, 13:57

فقط چند تا سوال

ال سي دي خيلي خفني داره با تيغ موكت بري و پيچ و ميخ هم روش خط نمي افته مطمئن باش.

goldlucky69
23-09-2010, 14:05
[QUOTE=mr.shadowshaman;5444755]سلام.

----------------------------------------------------------------------------------------
به نام خدا
ببینین عزیزان کلا سه مدل نوشته مختلف پشت گوشی های ویو وجود داره :

1- made in korea by samsung (اولین سری که مایکروتل وارد کرد )
2- made in china by samsung (سری جدید مایکروتل و همچنین متفرقه ها )
3- made by samsung (سری جدید مایکروتل و همچنین متفرقه ها )

اینا در کلیات گوشی و کیفیت ساخت و قطعات و ... هیییییییییییچ فرقی ندارن .... به جز اینکه اون مدل های دوم و سوم ممکنه (دقت کنین : ممکنه ) فارسی رو ساپورت نکنه اونم در صورتیکه گوشی بدون گارانتی باشه .... یعنی همه ی گوشی هایی که گارانتی پارس مایکروتل دارن فارسی ساپورت هستند ...

حالا خریدارها 2 دسته ان :

1- با گارانتی رسمی "پارس مایکروتل" (دقت کنین که "ی" داره ) می خرن و کارت طلایی گارانتی همراهه گوشی هستش .... اصلا دیگه مهم نیست که پشت گوشی چی نوشته ... حتی اگه نوشته بود made in iran !!!!!:31::31: بازم نگران نباشید ...
مایکروتل با شماست .... رنگ جعبه و کیف و رم و اینا هم اصولا دلیل بر اصل بودن و معتبر بودن و اینا نیست ...
نکته ی خیلی مهم : شدیدا مواظب باشین که "پارس ماکروتل" رو به جای " پارس مایکروتل " بهتون ندن یا به عبارت مناسب تر بهتون نندازن ....

2- بدون گارانتی می خرن و یا با گارانتی های متفرقه می خرن ... اینجا هم دیگه فرقی نمیکنه چی باشه پشت گوشی چون مهم خدمات پس از فروشه که شما ازون برخوردار نیستین ... پس بی خود به دلتون بد راه ندین ... هر کدوم ازون 3تا نوشته که باشه گوشیتون ساخت سامسونگه و مطمئنه و از نظر قطعات فرقی با بقیه نداره ...

ببخشید طولانی شد .... اگه جایی اشتباه گفتم اساتید حتما تذکر بدن تا اصلاح کنم ... ممنون ...

hateftotti
23-09-2010, 16:23
سلام
گوشی پسرخالم امروز رسید دستم یه عکس با فلش باهاش گرفتم شرمنده اگه جاش بده ولی جای تاریکتر گیر نیوردم:31:

hateftotti
23-09-2010, 16:30
اینم یه عکس تو روشنایی
شرمنده هوای تهران کثیفه

اینم حالت مایکرو

شرمنده وسع اینترنتیم هم نرسید نمونه فیلم هم بذارم

hateftotti
23-09-2010, 16:37
خوب میرسیم به خود گوشی در مقایسه با جت خودم و u600 سابقم:31:
در ضمن گوشه صفحه u600 ترک خورده تعجب نکنین:31:

hateftotti
23-09-2010, 16:53
اینم چندتا دیگه

---------- Post added at 04:53 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

درون جعبه گوشی:

hateftotti
23-09-2010, 17:02
یه عکس از هم از صفحه نمایش در مقابل جت
ببخشید اگه بی کیفیته

hateftotti
23-09-2010, 17:24
بعد از عکسا که امیدوارم مطلبو رسونده باشه میرسیم به تجربه من از این گوشی
اول از همه صفحه نمایش این گوشی در هنگام پخش ویدیوهای hd که واقعا فوق العاده بود.کیفیت صدا و بلندیش هم در این حالت خیره کننده بود.
گوشی رو در حالتهای سنگین هم تست کردیم(بلوتوث+وای فای+پخش ویدیو)بسیار خوب جواب داد و کند نشد.
برنامه ها بسیار خوب اجرا میشن و دانلودشون از روی خود گوشی بسیار سریع انجام میشه و با یه حالت بامزه ای هم نشون میده که برنامه داره دانلود میشه(انگار آب داره پر میشه:31:)!!!
کلا عملکردش خیلی خوبه
یه کیف با کیفیت داره که کیف جت خودم در مقابلش اصلا انگار کیف نیست!
کیفیت عکس خوب ولی فیلمبرداری عالیه.:8:
اگه سوالی دارین خوشحال میشم کمکتون کنم

babialex
23-09-2010, 18:48
1- نحوه هارد ریست و سافت ریست گوشی چطوریه ؟
2- تنظیمات اینترنت و ام ام اس برای این گوشی برای سیم کارت دائمی همراه اول رو از کجا باید بگیرم ؟
3- برای دانلود برنامه هاش چکاری باید انجام بدم ؟ از طریق خود گوشی یا با pc هم میشه ؟

گرافيكار
23-09-2010, 19:50
بعد از عکسا که امیدوارم مطلبو رسونده باشه میرسیم به تجربه من از این گوشی
اول از همه صفحه نمایش این گوشی در هنگام پخش ویدیوهای hd که واقعا فوق العاده بود.کیفیت صدا و بلندیش هم در این حالت خیره کننده بود.
گوشی رو در حالتهای سنگین هم تست کردیم(بلوتوث+وای فای+پخش ویدیو)بسیار خوب جواب داد و کند نشد.
برنامه ها بسیار خوب اجرا میشن و دانلودشون از روی خود گوشی بسیار سریع انجام میشه و با یه حالت بامزه ای هم نشون میده که برنامه داره دانلود میشه(انگار آب داره پر میشه:31:)!!!
کلا عملکردش خیلی خوبه
یه کیف با کیفیت داره که کیف جت خودم در مقابلش اصلا انگار کیف نیست!
کیفیت عکس خوب ولی فیلمبرداری عالیه.:8:
اگه سوالی دارین خوشحال میشم کمکتون کنم
داداش ما كه تا تونستيم برات دكمه تشكر فشار داديم:10:
اينكه بعضي دوستان ميگن دكمه برگشت نداره يعني چي؟ واقعا اينجوريه؟
حجم برنامه ها و بازيهاش متوسط چقدره؟
با اينترنت ايرانسل چه قدر طول ميكشه مثلا يه بازي براش دانلود كرد؟
ميشه برنامه هاي جاوا رو از طريق اتصال به كامپيوتر ريخت روش و بعد از داخل گوشي نصبشون كرد؟:11:

babialex
23-09-2010, 20:23
من هر کاری میکنم گوشی به کامپیوتر وصل نمیشه متاسفانه !!
ویندوز 7 دارم تازه دیشب ریختم سی دی نرم افزارش رو وصل کردم اما توی mtp ارور میده وصل نمیشه !!!!!

GENERAL_RAAAM
23-09-2010, 20:41
سلام دوست عزيز
كي گفته ويو mkv رو 15 فريم پخش ميكنه
من گالكسي اس ندارم ولي ميتونم بهت بگم كه دقيقا ميتونه مثل اون mkv رو پخش كنه به قول خودتون فول فريم
خوب من اول يه موزيك ويديو ريختم تو گوشي ديدم حدود 15 فريم پخش ميشه ولي فيلم 25 فريم بود بعد با كامپيوتر نگاش كردم ديدم اشكال از فيلمه

چند كليپhd ديگه رو ديدم كاملا رووون رووون بود
فول فريم پخش كرد عالي بود:8:

ولي در بخش divx زياد راضي نيستم چون كليپ هاي با سايز 640*360 ريختم وزياد رووون نبود hd ريختم روون بود

چند كليپ معمولي ريختم بعضيها رووون بودن علي رقم حجم بالا و بيترت بالا كلا با ديويكسش divx زياد حال نكردم ولي mkv رو خوب ساپورت ميكنه

سلام دوست عزیز . من یه مشکلی دارم فک کنم شما بتونین کمکم کنید :
من امشب مشخصات اون فیلم Kill Bill vol.2 که باهاش مشکل داشتما( مشکل من این بود که فیلم را گیرگیری اجرا می کرد ، و البته فقط این نیست ، این یکیشونه ) را با KMplayer مشخصاتش را دیدم و اینجا کپی می کنم . می خوام ببینم آیا این گوشی فقط با فیلم این مشخصات مشکل داره ؟ یا بازم مربوط به مموریه ( مموری 8 گیگ کلاس 2 Sandisk اصل ) ؟
E:\Downloads\Video\Kill Bill vol.2\Kill.Bill.vol.2.mkv
General
Complete name : E:\Downloads\Video\Kill Bill vol.2\Kill.Bill.vol.2.mkv
Format : Matroska
File size : 399 MiB
Duration : 2h 10mn
Overall bit rate : 428 Kbps
Encoded date : UTC 2008-07-31 04:07:51
Writing application : mkvmerge v2.2.0 ('Turn It On Again') built on Mar 4 2008 12:58:26
Writing library : libebml v0.7.7 + libmatroska v0.8.1
Video #1
ID : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : High@L2.1
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames : 5 frames
Muxing mode : Container profile=Unknown@2.1
Codec ID : V_MPEG4/ISO/AVC
Nominal bit rate : 400 Kbps
Width : 640 pixels
Height : 272 pixels
Display aspect ratio : 2.35:1
Frame rate : 23.976 fps
Resolution : 24 bits
Colorimetry : 4:2:0
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.096
Writing library : x264 core 60
Encoding settings : cabac=1 / ref=5 / deblock=1:-2:-1 / analyse=0x3:0x113 / me=umh / subme=6 / psy_rd=1.000000 / brdo=1 / mixed_ref=1 / me_range=16 / chroma_me=1 / trellis=0 / 8x8dct=1 / cqm=0 / deadzone=21,11 / chroma_qp_offset=0 / threads=1 / nr=0 / decimate=1 / mbaff=0 / bframes=16 / b_pyramid=1 / b_adapt=1 / b_bias=0 / direct=3 / wpredb=1 / bime=1 / keyint=250 / keyint_min=25 / scenecut=40 / rc=2pass / bitrate=400 / ratetol=2.0 / rceq='blurCplx^(1-qComp)' / qcomp=1.00 / qpmin=10 / qpmax=51 / qpstep=4 / cplxblur=20.0 / qblur=0.5 / ip_ratio=1.40 / pb_ratio=1.30 / aq=2:1.00
Language : English
Audio #2
ID : 2
Format : AAC
Format/Info : Advanced Audio Codec
Format version : Version 4
Format profile : LC
Format settings, SBR : Yes
Format settings, PS : No
Codec ID : A_AAC
Channel(s) : 2 channels
Channel positions : L R
Sampling rate : 48.0 KHz
Resolution : 16 bits
Video delay : 13ms
ممنون :11::11::11:

---------- Post added at 08:41 PM ---------- Previous post was at 08:39 PM ----------

ميشه برنامه هاي جاوا رو از طريق اتصال به كامپيوتر ريخت روش و بعد از داخل گوشي نصبشون كرد؟:11:
سلام .
1. بله ، در اکثر منوها ، برای خروج باید از دکمه منو استفاده کینن:8:
2. مثلا یه NFS : Shift داره 98 مگ ولی اکثر بازیهاش که من دیدم 1 مگ هم نیست .
3. بله ، برای جاوا ها باید همین کارو بکنید .
:11:

mohsen121
23-09-2010, 21:12
منم امروز wave رو گرفتم البته با گارانتي مايكروتل به قيمت 489 تومن كه با يه رم 8 گيگ كه 22 تومن خريدم شد جمعا 511 تومن ولي واقعا گوشيه .

SamanRI
23-09-2010, 21:30
منم امروز wave رو گرفتم البته با گارانتي مايكروتل به قيمت 489 تومن كه با يه رم 8 گيگ كه 22 تومن خريدم شد جمعا 511 تومن ولي واقعا گوشيه .

مبارک باشه
منم می خوام هفته دیگه بگیرم
من علاالدین 480 قیمت گرفتم اما یه بنده خدایی میگه ولی عصر با گارانتی پارس مایکروتل 460 میدن :18:
به نظرتون امکان داره ؟

اینم لینکش:

hateftotti
23-09-2010, 21:36
مبارک باشه
منم می خوام هفته دیگه بگیرم
من علاالدین 480 قیمت گرفتم اما یه بنده خدایی میگه ولی عصر با گارانتی پارس مایکروتل 460 میدن :18:
به نظرتون امکان داره ؟

اینم لینکش:

دوست عزیز
حتما گارانتی اصلی بخر و دنبال قیمت پایین تر نگرد چون اگه فرمور جدید بیاد و یا خدایی نکرده گوشیت مشکل پیدا کنه باید کلی هزینه بدی ولی اگه گارانتی اصلی بخری هیچ هزینه ای مایکروتل ازت نمیگیره:46:

SamanRI
23-09-2010, 21:45
دوست عزیز
حتما گارانتی اصلی بخر و دنبال قیمت پایین تر نگرد چون اگه فرمور جدید بیاد و یا خدایی نکرده گوشیت مشکل پیدا کنه باید کلی هزینه بدی ولی اگه گارانتی اصلی بخری هیچ هزینه ای مایکروتل ازت نمیگیره:46:

درست میگی اما میگه گارانتی پارس مایکروتل هستش وگرنه بدون گارنتی که 430 هستش

hateftotti
23-09-2010, 21:47

با تشکر از جوابهای GENERAL_RAAAM عزیز
1:نه. دکمه وسط برای برگشت به عقب هست و اگه نگهش داری task manager فعال میشه
2:از 2 3 مگابایت داره به بالا
3:نمیدونم.من فقط با وای فای امتحان کردم
4:بله

A.IvI.I.N
23-09-2010, 22:09
دوستان از کجا بفهمم رم کلاس چنده..؟؟؟؟
روی رم نوشته..؟؟؟
کلاس چند بگیرم که از نظر سرعتی کم نیاره..؟؟؟
چه مارکی بگیرم..؟؟؟
قیمت حدودی..؟؟؟
اگه راهنماییم کنین ممنون میشم:11::11::10::11::11:

{sahand}
23-09-2010, 22:13
دوستان از کجا بفهمم رم کلاس چنده..؟؟؟؟
روی رم نوشته..؟؟؟
کلاس چند بگیرم که از نظر سرعتی کم نیاره..؟؟؟
چه مارکی بگیرم..؟؟؟
قیمت حدودی..؟؟؟
اگه راهنماییم کنین ممنون میشم:11::11::10::11::11:
روش نوشته.
2 و 4 و 6 هست. که مقدار مگابایت در ثانیه رو نشون می ده. البته به صورت تئوری و در عمل سرعت بیشتری می گیرید. یا 4 بگیر یا 6. کلاس 2 رو توصیه نمی کنم.
حتما با گارانتی بگیر.
قیمت هم بستگی به ظرفیتش داره خب!

A.IvI.I.N
23-09-2010, 22:17
روش نوشته.
2 و 4 و 6 هست. که مقدار مگابایت در ثانیه رو نشون می ده. البته به صورت تئوری و در عمل سرعت بیشتری می گیرید. یا 4 بگیر یا 6. کلاس 2 رو توصیه نمی کنم.
حتما با گارانتی بگیر.
قیمت هم بستگی به ظرفیتش داره خب!

من 16 گیگ میخوام.
فک میکنید کلاس 4 یا 6 چند در میاد..؟؟؟

ali_saeedi
23-09-2010, 22:29
سلام عرض میکنم خدمت همه دوستان
با تشکر فراوان از زحمات آقای hateftotti برای عکس های گرفته شده و قیاس هایی که در پست های 1689 الی 1695 کردن
باید خدمتتون عرض کنم که من به نمایندگی از همه بچه ها خدمتتون خسته نباشی عرض میکنم
ولی ای کاش شما این مطالب رو در یک پست یا حد اکثر 2 پست قرار میدادید تا صفحات تاپیک این جوری فضایی نشه! :31:
1 در خواست:
میشه لطف کنین این گوشی رو درون کیف قرار بدین و از زوایای متفاوت عکاسی کنید
باز هم از شما قدر دانی میکنم. :20:

hateftotti
23-09-2010, 22:34
سلام عرض میکنم خدمت همه دوستان
با تشکر فراوان از زحمات آقای hateftotti برای عکس های گرفته شده و قیاس هایی که در پست های 1689 الی 1695 کردن
باید خدمتتون عرض کنم که من به نمایندگی از همه بچه ها خدمتتون خسته نباشی عرض میکنم
ولی ای کاش شما این مطالب رو در یک پست یا حد اکثر 2 پست قرار میدادید تا صفحات تاپیک این جوری فضایی نشه! :31:
1 در خواست:
میشه لطف کنین این گوشی رو درون کیف قرار بدین و از زوایای متفاوت عکاسی کنید
باز هم از شما قدر دانی میکنم. :20:

ممنون از صحبتات دوست عزیز
همون طور که گفتم گوشی ای که عکساشو گذاشتم ماله پسرخالمه
ولی سعی میکنم در اسرع وقت این عکسایی که خواستی رو بذارم
ولی فعلا اینو بدون که تو کیف خیلی سفت و محکمه و حتی در اوردنش کمی سخته!

amir200812
23-09-2010, 22:38
من 16 گیگ میخوام.
فک میکنید کلاس 4 یا 6 چند در میاد..؟؟؟
16 سخته پیدا کردنش! دقت کن از این مموری ها تقلبی بهت ندن! پرو پرو روی مموری نوشته کلاس 4 یا 6 ولی ...

ali_saeedi
23-09-2010, 22:41
ممنون از صحبتات دوست عزیز
همون طور که گفتم گوشی ای که عکساشو گذاشتم ماله پسرخالمه
ولی سعی میکنم در اسرع وقت این عکسایی که خواستی رو بذارم
ولی فعلا اینو بدون که تو کیف خیلی سفت و محکمه و حتی در اوردنش کمی سخته!
آها
آخه شما یه جوری گفتی کیفیت کیفش خوبه که من فکر کردم دیگه ترکونده! :31:
ولی این سفتیشو یکی از بچه ها تو همین فروم بود که میگفت جا باز میکنه پس نگران نباش.

mohsen121
24-09-2010, 00:08
لينك زير فيلمي هست كه تو شب براي تست دوربين گرفتم .

SamanRI
24-09-2010, 01:06

دستت درد نکنه اما خیلی کم بود ، نصفیشم زمینو گرفته بودی ، اگه میشه یه فیلم کامل تر بذار
هرچند تو کیفیت فیلم برداریش شکی نیست :46:

Dark.Life
24-09-2010, 01:08

آقا دمت گرم
عجب کیفیتی!
برای دوستانی که دانلود نکردن بگم که
کیفیت عالی بدون کوچکترین نویزی
100% روون روون بدون کوچکترین تیک زدنی
روشنایی مناسب
بیت ریت 15000
دیگه چی میخاین ؟ :دی

mohsen121
24-09-2010, 01:11
دستت درد نکنه اما خیلی کم بود ، نصفیشم زمینو گرفته بودی ، اگه میشه یه فیلم کامل تر بذار
هرچند تو کیفیت فیلم برداریش شکی نیست :46:

فردا شب حتما سعي مي كنم يه فيلم تست خوب بگيرم.

babialex
24-09-2010, 01:56
این سوالای مارو کسی نبود جواب بده :

1- نحوه هارد ریست و سافت ریست گوشی چطوریه ؟
2- تنظیمات اینترنت و ام ام اس برای این گوشی برای سیم کارت دائمی همراه اول رو از کجا باید بگیرم ؟
3- برای دانلود برنامه هاش چکاری باید انجام بدم ؟ از طریق خود گوشی یا با pc هم میشه ؟

من هر کاری میکنم گوشی به کامپیوتر وصل نمیشه متاسفانه !!
ویندوز 7 دارم تازه دیشب ریختم سی دی نرم افزارش رو وصل کردم اما توی mtp usb device ارور میده وصل نمیشه !!!!!

GENERAL_RAAAM
24-09-2010, 02:03
سلام .
دوستان اگه زحمتی نیست لطفا جواب سوالات منا تو پست آخرم بدین
پست صفحه 170

GENERAL_RAAAM
24-09-2010, 02:12
این سوالای مارو کسی نبود جواب بده :
با سلام

کد هارد ریست :
#3855*2767*
منظورتون از سافت ریست اگر ریست مشخصات گوشی مثل مموری پیش فرض هست ، باید برین تو Settings و بعد Reset .
برای دریافت نرم افزار هم میتونین از پی سی استفاده کنید هم گوشی . در کامپیوتر با استفاده از نسخه آخر نرم افزار Kies میرین تو Samsung Apps و دانلود می کنید . با خود گوشی هم از من ، Samsung apps .
من همینا را می دونستم .

mr.shadowshaman
24-09-2010, 10:19
سلام.
امروز داشتم با گوشی بازی میکردم که یه دفه ریست شد.
قبلا هم موقع دیدن یه کیلیپ ریست شد.البته مشکل از کیلیپ بود.رو پخش بعضی از فیلم ها یه دفه تصویر وایمیسه صدا میره!
میشه کمک کنید
راستی باتریش خیلی زود خالی میشه.میشه تو کمتر از 5 ساعت تموم کرد مشکل از چیه

A.IvI.I.N
24-09-2010, 11:13
16 سخته پیدا کردنش! دقت کن از این مموری ها تقلبی بهت ندن! پرو پرو روی مموری نوشته کلاس 4 یا 6 ولی ...

از کجا بگیرم .جای معتبر سراغ ندارین ..؟؟؟

ali_saeedi
24-09-2010, 14:21

سلام
خیلی ممنون نمونه جالبی بود
کیفیتش از گوشی های دیگه خیلی سر تر بود ولی قابل قیاس با هندی کمی که hd بگیره نیست حالا 1 سوال و 1 درخواست:
1- شنیدم این گوشی تو فریم ویر های جدیدش میتونه full hd فیلم بگیره حقیقت داره؟
2-لطف کنین با این گوشی هم توی شب و هم توی روز فیلم برداری با زمان حداقل 30 ثانیه بکنید و انواع تست هارو در این 30 ثانیه انجام بدین(مثلا سریع تکان دادن گوشی ,فیلم گرفتن از رنگهای مختلف و متفاوت , با سرعت دست بسیار آهسته فیلم گرفتن و... )

bigli bigli
24-09-2010, 14:46
واسه ی پخش divx چجوری باید رجستر کنم.تو سایت vod.divx.com رفتم ولی قسمتی نیست که کد وارد کنم

babialex
24-09-2010, 15:03
چرا ایکون E و یا G کنار انتن نیست !!

mohsen121
24-09-2010, 20:28
سلام اينم تست فيلم برداري روز

تست عكس روز

ha789di
24-09-2010, 22:23
سلام دوستان
پسردایی من میخواد این گوشی رو بگیره لطف کنید بگید مشکل به خصوصی نداره؟
آپدیت کردنش آسونه؟
منوهاش فارسی میشه؟
برنامه تاچه حدی واسش است؟

d.b23
24-09-2010, 22:33
سلام دوستان
پسردایی من میخواد این گوشی رو بگیره لطف کنید بگید مشکل به خصوصی نداره؟
آپدیت کردنش آسونه؟
منوهاش فارسی میشه؟
برنامه تاچه حدی واسش است؟
نه ایرادی نداره.
آپدیتشم آسونه.
منو فارسی هم داره.
تا حد بسیار بسیار زیادی واسش برنامه هست و بیشتر هم میشه.
این گوشی اصلا هنگ نمیکنه و به جای هنگ کردن خودش تمام برنامه ها رو می بنده.

---------- Post added at 10:33 PM ---------- Previous post was at 10:30 PM ----------

واسه ی پخش divx چجوری باید رجستر کنم.تو سایت vod.divx.com رفتم ولی قسمتی نیست که کد وارد کنم
اصلا نیازی نیست رجیستر کنی.

babialex
24-09-2010, 23:23
تنظیمات اینترنت و ام ام اس برای این گوشی برای سیم کارت دائمی همراه اول رو از کجا باید بگیرم ؟

چطوری از طریق کابل یو اس بی از اینترنت adsl سیستم pc استفاده کنم برای گوشی؟ که دیگه از gprs استفاده نکنه

چطوری میشه صدای تق تق کیبرد رو انداخت ؟ بدون اینکه صدای کل سیستم رو قطع کرد ؟ چون در این صورت صدا توی بازیها هم قطع میشه !!

جدیدترین فریمور کدومه که فارسی رو هم ساپورت کنه ؟ واسه من jpjg2 هستش اما وقتی به kies وصل میشم میخاد فریمور جدید رو نصب کنه ؟! نمیشه این فریمور رو از طریق دیگه دانلود کرد و بعد روی گوشی ریخت ؟

نمیشه وقتی گوشی به برنامه kies وصله بشه ازش استفاده کرد

دکمه های پایین گوشی دکمه call-end call و دکمه لوزی شکل منو آیا کمی شل هستش و در جای خودش بازی میکنه یا واسه من شله ؟ !! میخواستم ببرم نشونش بدم گارانتی چون کمی شله و در جای خودش بازی میکنه هم بالا پایین میره هم چپ و راست !!!

reza58k
24-09-2010, 23:56
میشه به من بگید اگه بخوام گوشی رو با gprs آپدیت کنم از چه مسیری باید این کارو بکنم ؟ ضمنا فیرمویر JPJG2 جدیترین فیرمویره ؟ ممنون میشم از پاسخ دوستان

mohsen121
25-09-2010, 00:45
سلام نمي دونم چرا برنامه kies رو سيستمم نصب نمي شه حتي از خود سايت سامسونگم گرفتم نشد همش ارورر 1628 مي ده بايد چي كار كنم .

{sahand}
25-09-2010, 10:49
خوودش توضیح داده که.
1- دایو ایکس پلاس رو دانلود کن.
2- بازش کن و برو به Register a DivX Certified Device...، (اگه تو سایت دایو ایکس اکانت نداری باید درست کنی.)
3- از تو تنظیمات گوشی کد رجیستر رو ببین و تو قسمت Regıster New Device (یا یه همچین چیزی) وارد کن، یه اسمم برای فایل انتخاب کن.
4- بعد نرم افزار شروع می کنه به دانلود یه فایل تصویری کوچیک. اونو بریز تو گوشی، یه بار که فایلو تو گوشی پخش کنی رجیستر می شه.
این کار فقط برای این گوشی نیست، هر دستگاهی که به طور رسمی از دایو ایکس پشتیبانی می کنه باید این فایل براش ساخته بشه.
اما، رجیستر کردن فقط برای اینه که گوشی یا PS3 یا دستگاه های دیگه، بتونن فایلایی رو که قانونا خریداری شده یا اجاره شده رو پخش کنن. این فایلای بی صاحبی که ما استفاده می کنیم نیاز به رجیستر نداره.

joje fokoli
25-09-2010, 15:00
میشه لینک پشخ ویدئویی که با کلید میوفته به جون صفحه ی این گوشی ! رو بدید؟

hateftotti
25-09-2010, 15:57
میشه لینک پشخ ویدئویی که با کلید میوفته به جون صفحه ی این گوشی ! رو بدید؟

این کوتاهه ولی باحاله:46:

اینم یکی دیگه

فقط به یارو فحش ندی:31:

Scud_MD2
25-09-2010, 19:55
سلام دوستان

تو سايت ديجي كالا قيمت اين گوشي خيلي سريع داره مياد پايين امروز ساعت 4 رفتم زده بود 455 هزارتومن بعد ساعت 8 رفتم زده بود 449 هزارتومن البته با گرانتي پارسه يعني امكان داره كه با گرانتي مايكروتل هم تا چند روز آينده پايين بياد؟

maziarzar
25-09-2010, 20:55
الان که 470 تومان شده.باگارنتی اصلی

babialex
25-09-2010, 21:08
این همه دوستان این گوشی رو دارن کسی نبود مارو راهنمایی کنه که تازه خریدیمش و احتیاج به جواب این سوالات داریم ؟!؟! :41:

نظیمات اینترنت و ام ام اس برای این گوشی برای سیم کارت دائمی همراه اول رو از کجا باید بگیرم ؟

چطوری از طریق کابل یو اس بی از اینترنت adsl سیستم pc استفاده کنم برای گوشی؟ که دیگه از gprs استفاده نکنه

چطوری میشه صدای تق تق کیبرد رو انداخت ؟ بدون اینکه صدای کل سیستم رو قطع کرد ؟ چون در این صورت صدا توی بازیها هم قطع میشه !!

جدیدترین فریمور کدومه که فارسی رو هم ساپورت کنه ؟ واسه من jpjg2 هستش اما وقتی به kies وصل میشم میخاد فریمور جدید رو نصب کنه ؟! نمیشه این فریمور رو از طریق دیگه دانلود کرد و بعد روی گوشی ریخت ؟

نمیشه وقتی گوشی به برنامه kies وصله بشه ازش استفاده کرد

دکمه های پایین گوشی دکمه call-end call و دکمه لوزی شکل منو آیا کمی شل هستش و در جای خودش بازی میکنه یا واسه من شله ؟ !! میخواستم ببرم نشونش بدم گارانتی چون کمی شله و در جای خودش بازی میکنه هم بالا پایین میره هم چپ و راست !!!

Vamp!r3
25-09-2010, 22:03

وقتی بخواید به نت وصل بشید آیکون ها میاد و در حالت عادی چیزی نشون داده نمیشه........

توی Home Screen با دکمه های ولوم صدا را تنظیم کنید......

چیزایی بود که من میدونستم.......اون نکته آخری هم فکر کنم شما زیاد حساسید...

sonkia
25-09-2010, 22:39
سلام دوستان
من با گوشی خودم(5530) با دادن لینک شبکه بی بی سی تو برنامه real player برنامه های این شبکه رو بصورت مستقیم میبینم، حالا دوستم هم میخواد با گوشیش(ویو) همین کارو بکنه ولی نمیتونه
میشه راهنماییم کنید یا برنامه real player رو واسه ویو بذارید
ممنون

mhroozbeh
25-09-2010, 22:44
سلام
من میخوام این گوشی رو بخرم
یه سوال دارم ممنون میشم جواب بدین
من این گوشی رو برای تماشا ویدئو می خوام
من میخوام که اگه این فایل ها را ساپورت می کنه بخرم
فقط اگه نمی کنه بگید که به فکر یه گوشی دیگه باشم
mov,flv,wmv,mkv
برام خیلی مهمه که 3 تای اول رو ساپورت کنه

babialex
25-09-2010, 22:45
یعنی این گوشی نمیشه به طور مجزا key sound اش رو قطع کرد ؟ حتما باید صدای سیستم رو صفر کرد تا قطع بشه !!!!!؟؟؟؟ این امکان رو کم قیمت ترین گوشی جاوا هم داره که بشه صدای کیبرد رو انداخت !!!

AmirSAMSUNG
25-09-2010, 23:03
عنی این گوشی نمیشه به طور مجزا key sound اش رو قطع کرد ؟ حتما باید صدای سیستم رو صفر کرد تا قطع بشه !!!!!؟؟؟؟ این امکان رو کم قیمت ترین گوشی جاوا هم داره که بشه صدای کیبرد رو انداخت !!!

1نه سامسونگ اینطوری نیست/

mov,flv,wmv,mkv
برام خیلی مهمه که 3 تای اول رو ساپورت کنه
MP4/H.263/H.264/WMV/Xvid/DivX video player

mhroozbeh
26-09-2010, 06:09
1نه سامسونگ اینطوری نیست/

MP4/H.263/H.264/WMV/Xvid/DivX video player

ممنون
اینا رو خودم دیدم ولی می خوام بدونم میشه با برنامه ای چیزی همه این فرمت هایی که من گفتم رو اجرا کرد؟

babialex
26-09-2010, 12:02
مسنجر یاهوی خوب برای این گوشی نیست ؟
روی خودش palringo داره که یاهو رو ساپورت نمیکنه
سایت nimbuzz.com هم که فعلا برای این مدل برنامه نزده !!

فریمور اش رو از کجا میشه دانلود کرد ؟ خارج از برنامه kies ؟؟ چون با برنامه گذاشتم آپدیت بشه دوباره آخراش error داد

bigli bigli
26-09-2010, 16:41
بچه ها واسه ی این گوشی پوششی هست که کل گوشیرو پوشش بده و ایا صلاح هست از محافظی برای صفحه نمایش استفاده کرد

mr.shadowshaman
26-09-2010, 17:11
سلام.
چند تا سوال داشتم.
1.من آخرین ورژن kies رو دارم اما وقی میرم در بخش سامسونگ apps صفحه صفید و بدون نوشتست.بعد یه پیغام میده send که میکنی دوباره apps رو باز میکنی ارور میده.چه کنم.
2.من با خود گوشی بازی دانلود کردم.ریخته تورم.ینی رمو در میارم دیگه بازی اجرا نمیشه و میگه مموری رو وصل کن.حالا سوا اینه که من میخوام رم جدید بندازم و بازی ها رو هم داشته باشم چی کار باید بکنم.با توجه به اینکه kies درست کار نمیکنه.
و یه موضوع دیگه
امروز داشتم با گوشی بازی میکردم که یه دفه ریست شد.
قبلا هم موقع دیدن یه کیلیپ ریست شد.البته مشکل از کیلیپ بود.رو پخش بعضی از فیلم ها یه دفه تصویر وایمیسه صدا میره!
میشه کمک کنید
راستی باتریش خیلی زود خالی میشه.میشه تو کمتر از 5 ساعت تموم کرد مشکل از چیه

sonkia
26-09-2010, 20:45
سلام دوستان
من با گوشی خودم(5530) با دادن لینک شبکه بی بی سی تو برنامه real player برنامه های این شبکه رو بصورت مستقیم میبینم، حالا دوستم هم میخواد با گوشیش(ویو) همین کارو بکنه ولی نمیتونه
میشه راهنماییم کنید یا برنامه real player رو واسه ویو بذارید
ممنون

کسی نیست جواب مارو بده

babialex
26-09-2010, 20:59
جدیدترین فریمور این گوشی رو از کجا دانلود کنم ؟ که بعدا به صورت آفلاین بریزم روی گوشی ؟!!!

javad33
26-09-2010, 21:00
سلام.
گوشی رو تازه خریدم. به kies وصل کردم حالا میگه که فریمور جدید داری.
نسخه الان : S8500JPJG2 / S8500OJPJG1
آخرین نسخه : S8500JPJH1 / S8500OJPJG1

اگه آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟ مثلا فارسیش از بین نمیره؟

babialex
27-09-2010, 03:14
ورژن گوشی من وقتی خریدم s8500JPJG2_TH بوده و وقتی به برنامه kies وصل میشم میخاد به ورژن s8500JPJH1 آپگرید کنه

کلا این کار رو انجام بدم یا نه ؟

من تهران هستم و میتونم به نمایندگی پارس مایکروتل برم آیا ببرم نمایندگی این کار رو انجام میدن ؟ (گوشی ام با گارانتی اصلی هستش - پارس مایکروتل ) و اینکه چقدر طول میکشه یعنی هر موقع بدم همون موقع آپدیت میکنن میدن یا گوشی باید بمونه ؟

new_solid
27-09-2010, 06:24
سلام گوشی الان شده 446 بدون گارانتی به نظرتون بگیرم یا بازم صبر کنم با گارانتیش میاد
با تشکر

SamanRI
27-09-2010, 12:48
سلام گوشی الان شده 446 بدون گارانتی به نظرتون بگیرم یا بازم صبر کنم با گارانتیش میاد
با تشکر

تو سایت "گرین موبایل" قیمت زده 409 تومان :18:

reza58k
27-09-2010, 13:42
دوستان یه مساله مهم . آنتن داخلی گوشی پایین گوشی قرار گرفته ... وقتی در حال مکالمه هستم اگه با دست پایین گوشی رو بگیرم گوشی دچار پرش آنتن می شه البته در حدی نیست که مکالمه قطع بشه ... اما فکر می کنم اگه سامسونگ آنتن رو بالای گوشی میزاشت مشکل آیفون براش پیش نمی یومد ... یه مشکل دیگه هم دارم گوشی رو حدودا 3 روز هست گرفتم با استفاده یه کم بیشتر از متوسط باتری گوشی بیشتر از 15 ساعت دوام نمی یاره .... فیرمویرم هم jpjg2 هست با گارانتی پارس مایکروتل .... میشه راهنماییم کنید