PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : S8500 Wave » اولین گوشی سامسونگ با سیستم عامل Bada و پردازشگر 1 گیگاهرتز

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12

ali_saeedi
20-08-2010, 17:41
دوست عزیز شما به یه چیزی استناد کردی که اشتباهه و از رو اون داری واسه خودت نتیجه گیری میکنی
اون قیمتی که gsmarena زده اشتباهه
قیمت واقعی رو باید از یه سایت فروشنده بگیری

میده 359 دلار
آره ظاهرا من اشتباه کردم و شما درست میگید عذر خواهی میکنم :11::11: ولی بازم اگه توجه داشته باشید اختلاف قیمت اکثر گوشی ها تو ایران و اروپا خیلیه یعنی ایران خیلی گرون تره ولی این گوشی بدون گارانتیش تو ایران و اروپا تقریبا 1 قیمته که بازم مشکوکه!!!!
ولی هدفم این بود که بگم 1 اختلاف کیفیتی بین نسخه چینی و کره ای وجود داره که دوستان همه دست به دست هم دادن تا تو سر من بزنن :31: هنوزم کاملا پای این حرفم هستم
هدفم این بود که بگم نسخه چینی نگیرید
اصلا بحث واسه این باز شد که یکی گفت هیچ اختلاف کیفیتی بین کشور های تولید کننده نیست و ...
ولش کنین دیگه بحث رو تمام کنید اصلا همه برید چینیشو بگیرید اشتباه من بود که خواستم راهنمایی کنم:40:

moslem47
20-08-2010, 17:43
اقا خواهشا یکی مردانگی بکنه بگه منی که گوشیم فارسی نیست و نمایندگی ماکروتل تو هفت فرسخی محل زندگیمم نیست و اگه بگی ماکروتل فک میکنن میگی ماکرو فر، بالاغیرتا چطور باید گوشیم رو فارسی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
الان گوشیم در حال ابدیت به فریمور xxjf8 هستش ایا فرجی هست
این لینک دانلود S8500XXJE5 هم خرابه البته اولش کار میکنه ولی به خاطر سروری که این فایل توش ذخیره شده نمیشه دانلودش کرد لینکای دیگم که فیلتر شده و بنده --- ندارم
به خدا این گوشی بدون فارسی فقط اسباب بازیه نه کانتکت هات رو میبینی نه اس ام اس ات رو میتونی بخونی نه ایمیلای فارسیت رو
تو را به خدا یکی کمک کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تو این سایت تمام فریمور ها رو گذاشتن ببین کمکت می کنه. در ضمن فکر کنم لینک های دانلودش هیتلر باشند که بهتر بدید براتون مستقیم کنند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ebi66_boukan
20-08-2010, 20:25
من طومار مینوسم شما 1 کلمه جواب ما رو میدید لطف دلیلتونم بگید
هی من به این جا و اونجا استناد میکنم شما از مخالفان عقاید من تشکر میکنید!!!! جالبه:5::5::5::5::5::5:

داداش گلم اگه از مخالف شما تشكر كردم دليل بر اين بود كه با ايشون موافقم.وگرنه شما سرور ما هستيد و ديديد كه از نظر شما هم تشكر كردم در حالي كه موافق هم نبودم.
در مورد استناد بايد بگم من تاحالا چند تا گوشي سوني اريكسون و نوكيا از جمله p990,k750,n78 داشتم كه روش نوشته ساخت چين؛و دو مورد هم داشتم كه يكيw800ساخت مالزي وn73ساخت فنلاند بودن؛وقتي ميبينم اين گوشي ها مثل تانك كار كردن و هيچ فرقي با بقيه نداشتن استناد نميتونه باشه؟باور كن ان78 كه ساخت چين نوشته 10ها بار از دستم افتاده اونم به طور فجيع هيچيش نشده در حالي كه ان73 ساخت فنلاند يه بار افتاد بخشي از ال سي ديش سوخت در حالي كه اصل فنلاند هم بود و بايد درجه يك ميبود.
من تازگي يه ال سي دي گرفتم كه made by samsung ‎هست؛به طور كامل بررسي كردم يك ذره تفاوت با نوع made by malesyنداره؛از فروشنده هم كه از آشناهامون بود گفت هيچ تفاوتي نداره و تا حالا يك مورد هم خرابي نبوده و با وجود اينكه از بانه گرفتم و بدون گارانتي بود تا 2ماه 100درصد ضمانت كرد.در مورد اجناس شناخته شده و معتبر به نظرم اين درجه بندي كيفيت وجود نداره ولي ساير اجناس شايد... مثل همين توتال كور كه الان 4نوع تو بازار داره.
اينكه اين گوشي 70تومن ارزونتره رو فعلا فقط در حد يه حرف سادست و اثبات نشده و بعيد ميدونم هچين چيزي باشه.

خلاصه از اين بحثا تو بخش لوازم صوتي تصويري هم شده اما نتيجه اي نداده.
ببخشيد سرتونو درد آوردم.
يا حق

hamidrmn
20-08-2010, 20:31
با سلام خدمت دوستان محترم
لطفا کسانی که در زمینه نصب فریموری که بتونه فونت فارسی رو پشتیبانی بکنه تجربه ای دارند کمک کنند.
چطور و با کدام فریمور با گوشی را فارسی کرد ؟ پیشاپیش تشکر میکنم

FAYAG
20-08-2010, 20:43
تو این سایت تمام فریمور ها رو گذاشتن ببین کمکت می کنه. در ضمن فکر کنم لینک های دانلودش هیتلر باشند که بهتر بدید براتون مستقیم کنند.

ممنون ولی یه خواهشی از کل بچه ها داشتم
بیاید این مشکل فارسی رو حلش کنیم
یا یکی یه لینک سالم از یه فریمور مطمعن برامون بزاره
یا اینکه یکی از بچه ها که اینترنت پر سرعت داره یکی از این فریمورهای فارسی رو اپلود کنه

ali_saeedi
20-08-2010, 21:07
داداش گلم اگه از مخالف شما تشكر كردم دليل بر اين بود كه با ايشون موافقم.وگرنه شما سرور ما هستيد و ديديد كه از نظر شما هم تشكر كردم در حالي كه موافق هم نبودم.
در مورد استناد بايد بگم من تاحالا چند تا گوشي سوني اريكسون و نوكيا از جمله p990,k750,n78 داشتم كه روش نوشته ساخت چين؛و دو مورد هم داشتم كه يكيw800ساخت مالزي وn73ساخت فنلاند بودن؛وقتي ميبينم اين گوشي ها مثل تانك كار كردن و هيچ فرقي با بقيه نداشتن استناد نميتونه باشه؟باور كن ان78 كه ساخت چين نوشته 10ها بار از دستم افتاده اونم به طور فجيع هيچيش نشده در حالي كه ان73 ساخت فنلاند يه بار افتاد بخشي از ال سي ديش سوخت در حالي كه اصل فنلاند هم بود و بايد درجه يك ميبود.
من تازگي يه ال سي دي گرفتم كه made by samsung ‎هست؛به طور كامل بررسي كردم يك ذره تفاوت با نوع made by malesyنداره؛از فروشنده هم كه از آشناهامون بود گفت هيچ تفاوتي نداره و تا حالا يك مورد هم خرابي نبوده و با وجود اينكه از بانه گرفتم و بدون گارانتي بود تا 2ماه 100درصد ضمانت كرد.در مورد اجناس شناخته شده و معتبر به نظرم اين درجه بندي كيفيت وجود نداره ولي ساير اجناس شايد... مثل همين توتال كور كه الان 4نوع تو بازار داره.
اينكه اين گوشي 70تومن ارزونتره رو فعلا فقط در حد يه حرف سادست و اثبات نشده و بعيد ميدونم هچين چيزي باشه.

خلاصه از اين بحثا تو بخش لوازم صوتي تصويري هم شده اما نتيجه اي نداده.
ببخشيد سرتونو درد آوردم.
يا حق
ببخشید احساس میکنم ناراحت شدید :11: این بحث دیگه خاتمه یافت فقط این 1 جمله رو بگم و تمام
شما 1 جنسو باید قیاس کنی یعنی n73 فنلاند و n73 چینی رو نه اینکه ان78 و ان73 رو چون منطقی نیست که به هر حال من فقط و فقط قصدم راهنمایی برای خرید دوستان بوده حالا درست و غلط بودنشو خود خریداران میتونن با مراجعه به عقلشون انتخاب کنن با تشکر از همگی

j0l6
20-08-2010, 21:32
حرف ساده یا اثبات نشده چیه دیگه شما اصلا پست ها رو میخونی : من خودم دقیقا هفته ی قبل رفتم قیمت گوشیو پرسیدم با وارانتی گفت 1730 درهم امارات یعد دوشنبه شب رفتم همون مکان گوشیو بخرم وقتی قیمت رو پرسیدم گفت این گوشی special offer داره و از حرفا و قیمتش از 1730 به 1400 درهم اومده بود و من هم با همون قیمت خریدم البته همه ی مغازه ها اینجوری نبود یه پرسیدم گفت 2000 درهم برا همین 1400 درهم رو سریع خریدم
پشت گوشی نوشته made in china by samsung و تا الان هم هیچ مشکلی با گوشی نداشتم firmware jpjg1 روش هست فارسی و عربی رو ساپورت میکنه و حتی نیازی هم به اپدیت نمیبینم

FAYAG
20-08-2010, 22:11
خواهشا اقایون هر وقت بحث تون در رابطه با قیمت و اصل و بدل بودن گوشی تموم شد ما رو راهنمایی کنید این گوشیمون رو فارسی کنیم
دسترسی به ماکروتل ندارم و لینکهای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم فیلترند

ali_saeedi
20-08-2010, 23:00
حرف ساده یا اثبات نشده چیه دیگه شما اصلا پست ها رو میخونی : من خودم دقیقا هفته ی قبل رفتم قیمت گوشیو پرسیدم با وارانتی گفت 1730 درهم امارات یعد دوشنبه شب رفتم همون مکان گوشیو بخرم وقتی قیمت رو پرسیدم گفت این گوشی special offer داره و از حرفا و قیمتش از 1730 به 1400 درهم اومده بود و من هم با همون قیمت خریدم البته همه ی مغازه ها اینجوری نبود یه پرسیدم گفت 2000 درهم برا همین 1400 درهم رو سریع خریدم
پشت گوشی نوشته made in china by samsung و تا الان هم هیچ مشکلی با گوشی نداشتم firmware jpjg1 روش هست فارسی و عربی رو ساپورت میکنه و حتی نیازی هم به اپدیت نمیبینم
میشه بگی هر درهم چه قدره دقیقا؟ ممنون

j0l6
20-08-2010, 23:20
یک درهم 272 تومن هستش الان ( تقریبا )

FAYAG
20-08-2010, 23:21
اقا هر درهم 280 تومنه ،گوشیم رو چطور فارسی کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دسترسی به ماکروتل ندارم و لینکهای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هم فیلترند

a.g g.a
21-08-2010, 12:16
سلام
میشه بگید قیمت این گوشی چنده؟
با گارانتی و بدون گارانتی
دستتون درد نکنه:11:

FAYAG
21-08-2010, 14:19
اقا ظاهرا کسی نمیدونه چطور این گوشی رو شخصا میشه فارسیش کرد که جواب ما رو بده
ولی نمیدونم این انجمن مدیر نداره که جواب مارو بده
اگه نداره بریم تو سایت های خارجی دنبال فریمور فارسی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kamran2000
21-08-2010, 14:33
سلام
میشه بگید قیمت این گوشی چنده؟
با گارانتی و بدون گارانتی
دستتون درد نکنه:11:

با گارانتی 436
بدون گارانتی 390

farzin_silver
21-08-2010, 15:16
امروز یا فردا فیرم ویر S8500JPJG2 رو واسه دانلود میزارن. ولی فعلا فایلای boot و ffs براش موجود نیست.یعنی فقط کسایی که الان فیرم ویر فارسی رو گوشیشون دارن میتونن آپدیتش کنن.

hateftotti
21-08-2010, 15:47
با گارانتی 436
بدون گارانتی 390

دوست عزیز مگه با گارانتی دوباره اوردن؟؟؟

Vamp!r3
21-08-2010, 15:55
سلام به همگی !

چندتا سوال تکراری داشتم......ببخشید دیگه :31:

من الان فریمورم S8500JPJF4ـه.....

الان آخرین فریموری که با فارسی مشکلی نداره کدومه؟
و طریقه نصبش چطوره؟

سپاس.....:11:

cyruslogic
21-08-2010, 20:29
من این گوشی رو توی سه نقطه کور (از لحاظ آنتن دهی) که همیشه باهاشون مشکل داشتم (شهرکی حوالی میدان آزادی, روبروی دانشگاه آزاد واحد فنی جنوب و خیابون 14 متری لشگر در نظام آباد شمالی) تست کردم. گوشیهای قبلی من نوکیا, سونی اریکسون و سامسونگ بودند. من میتونم بگم که کیفیت آنتن دهی و همچنین مکالمه به نحو محسوسی توی این گوشی بالاتر رفته. اما در مورد دوستانی که دربدر دنبال فارسی کردن گوشیشون هستن: من نمیدونم چرا علیرغم تمام سفارشی که برای خرید گوشی با گارانتی اصل میشه به خاطر پرداخت مبلغ کمتر عده ای برای خودشون دردسر درست میکنن. من خودم کارمند هستم و باور کنید پرداخت مبلغ حدود 60000 تومان بیشتر برای من هم چشمگیره. اما هر چیزی یک بهایی داره و به نظر من این گوشی رو حتما باید با گارانتی اصل بخرید. من چند بار بابت همین صرفه جویی های اشتباه کلی ضرر کردم و پشیمون شدم و به خودم قول دادم که دیگه اگه جنسی رو خریدم حتما بهای واقعی اش رو پرداخت کنم. در مورد دوستانی هم که قیمت گوشی با گارانتی اصل رو 436 اعلام کردن. من فکر کنم که این قیمت درست نیست. من امروز این گوشی رو یک سرچ کردم ولی نمایندگی که نداشت و بقیه هم اگه داشتن کمترین قیمت 460000 تومان بود.

FAYAG
21-08-2010, 20:57
من این گوشی رو توی سه نقطه کور (از لحاظ آنتن دهی) که همیشه باهاشون مشکل داشتم (شهرکی حوالی میدان آزادی, روبروی دانشگاه آزاد واحد فنی جنوب و خیابون 14 متری لشگر در نظام آباد شمالی) تست کردم. گوشیهای قبلی من نوکیا, سونی اریکسون و سامسونگ بودند. من میتونم بگم که کیفیت آنتن دهی و همچنین مکالمه به نحو محسوسی توی این گوشی بالاتر رفته. اما در مورد دوستانی که دربدر دنبال فارسی کردن گوشیشون هستن: من نمیدونم چرا علیرغم تمام سفارشی که برای خرید گوشی با گارانتی اصل میشه به خاطر پرداخت مبلغ کمتر عده ای برای خودشون دردسر درست میکنن. من خودم کارمند هستم و باور کنید پرداخت مبلغ حدود 60000 تومان بیشتر برای من هم چشمگیره. اما هر چیزی یک بهایی داره و به نظر من این گوشی رو حتما باید با گارانتی اصل بخرید. من چند بار بابت همین صرفه جویی های اشتباه کلی ضرر کردم و پشیمون شدم و به خودم قول دادم که دیگه اگه جنسی رو خریدم حتما بهای واقعی اش رو پرداخت کنم. در مورد دوستانی هم که قیمت گوشی با گارانتی اصل رو 436 اعلام کردن. من فکر کنم که این قیمت درست نیست. من امروز این گوشی رو یک سرچ کردم ولی نمایندگی که نداشت و بقیه هم اگه داشتن کمترین قیمت 460000 تومان بود.
اقا بنده جزو اونهایم که گوشیش فارسی نیست و گوشیم هم گارانتی پارس ماکروتله ولی چون جا پارک نداشتم وقت نشد گوشی رو فارسی کنم حالا تکلیف چیه باید گوشیم رو بندازم دور
یعنی هیچ فریمور قابل دانلود فارسی تو نت برای دانلودکردن نیست
واقعا اولین باریه که همچین چیزی رو میبینم که فریمور یه گوشی تو انحصار یه پخش کننده باشه!!!!!!!!!!

FAYAG
21-08-2010, 21:13
امروز یا فردا فیرم ویر S8500JPJG2 رو واسه دانلود میزارن. ولی فعلا فایلای boot و ffs براش موجود نیست.یعنی فقط کسایی که الان فیرم ویر فارسی رو گوشیشون دارن میتونن آپدیتش کنن.
بله الان لینکش تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] موجوده و البته تو سایت 4shire اپلودش کردند و مشکلی برا دانلود نداره ولی متاسفانه فریمور قبلیت حتما یا باید S8500JPJF باشه یا S8500JPJG2
ایا میشه از فایل boot و ffs سایر گوشی ها استفاده کرد(نزنید بابا فقط سوال کردم) اگر نه تکلیف چیه

parvizb
21-08-2010, 22:06
با سلام به همگی دوستان
من چند تا سوال دارم در مورد گوشی
1- مموری 8 گیگ کلاس 6 را کجای شیراز میتونم بدست بیارم .دوستان شیرازی کمکم کنن ؟؟؟
2- چه جوری میتونم از قسمتهای CONTACT و MESSAGE (کنتاکت و قسمت اس ام اسها) بک کاپ بگیرم و کد کامل مستر ریستش چیه ؟؟؟
3- من اصلا نمیتونم با برنامه SAMSUNG KIES کانکت بشم در صورتی که آخرین ورژن هم نصبه و ویندوزم 7 (32) بیتی هست
لطفا دقیقا راهنماییم کنید
با سپاس

{sahand}
21-08-2010, 22:14
اقا بنده جزو اونهایم که گوشیش فارسی نیست و گوشیم هم گارانتی پارس ماکروتله ولی چون جا پارک نداشتم وقت نشد گوشی رو فارسی کنم حالا تکلیف چیه باید گوشیم رو بندازم دور
یعنی هیچ فریمور قابل دانلود فارسی تو نت برای دانلودکردن نیست
واقعا اولین باریه که همچین چیزی رو میبینم که فریمور یه گوشی تو انحصار یه پخش کننده باشه!!!!!!!!!!
ببخشید دوست عزیز امکان نداره گوشی شما گارانتی اصلی باشه و فارسی نداشته باشه.
یه بار دیگه کارت گارانتیتون رو چک کنید اگه پارس ماکروتل (بدون ی) باشه، متاسفانه فروشنده به شما کلک زده و کارت گارانتی شما تقلبیه.
گارانتی اصلی پارس مایکروتل هست.

FAYAG
21-08-2010, 22:24
ببخشید دوست عزیز امکان نداره گوشی شما گارانتی اصلی باشه و فارسی نداشته باشه.
یه بار دیگه کارت گارانتیتون رو چک کنید اگه پارس ماکروتل (بدون ی) باشه، متاسفانه فروشنده به شما کلک زده و کارت گارانتی شما تقلبیه.
گارانتی اصلی پارس مایکروتل هست.
ببخشید منظورتون از پارس ماکروتل (بدون ی) چیه متوجه نشدم
در ضمن رو کارت ضمانتم هم مشخصات سریال گوشم درج نشده
یعنی به همین راحتی تو روز روشن سر ادم کلاه میزارند اونم با جا و مکان مشخص!!!!
اخه فروشنده گفت هفته بعد گوشیت رو بیار تهران برات فارسیش میکنم
در ضمن داخل گوشیم نوشته mide in china by sumsung
البته سریال به صورت بارکد نوشته شده و رو جعبه ام هلوگرام پارس ماکروتل زده شده

FAYAG
21-08-2010, 22:48
ببببببببببببله
سرم کلاه رفته اونم به چه بزرگی
حالا گوشی رو 410 تومن خریدم بزرگی کلاهم خیلیه یا میشه تحملش کرد
در ضمن چطور شرکت پارس مایکروتل پیگیره این شیادها نیست

اقا خواهشا هر کی هر گوشی با هر مارکی میخواد بخره اول این مقاله رو بخونه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]قصه-تکراری-گارانتی-های-300-تومانی.htm

mobina83
21-08-2010, 23:12
سلام ظاهرا بدون فایل بوت نمیشه از ابدیت فارسی استفاده کرد ایا همین طوری

emadonline
21-08-2010, 23:41
سلام دوست من این همه نوحه خوندم آخرش میگی هیچ مبنایی نداره !!!!! :18:
برا ما مثال ماشین و ... میزنی:13:
شما همین 1 سوال منو جواب بده اگه قانع کردی من قبول میکنم:
شما میگی که بین گوشی های سامسونگ که در هر کشوری تولید شده هیچ اختلاف کیفیتی وجود نداره! :39: خوب شما فقط همین رو بگو که چرا گوشی های ویوی که پشتش نوشته made by samsung درصد خرابی بیشتری نسبت به made in korea by samsung داره؟ به نظر من دلیلی جز اختلاف کیفیت نمیتونه باشه اصلا همین پست بالای این پست چطور تو آزمون های gsmarena یکی از بهترین باتری هاست ولی دست مردم ما اصلا چشم گیر نیست!!
خوب شما که میگی چون تو چین هزینه کارگر خیلی پایینه ارزون تر در میاد و هیچ اختلاف کیفیتی با نسخه اصلی نداره پس چرا ( با توجه به 70 تومان ارزون تر ) کلا کارخونشو تو چین برا تولید نمیزنه که از هر لحاظ به نفعشون باشه؟:16:
به نظر من حرف شما اصلا منطقی نیست اصلا اگه کیفیت ها یکسان بود با توجه به این اختلاف قیمت کارخونه کره که باید کلا بر شکست میکرد چرا نکرده؟!:21::21::21:
به عقلتون رجوع کنید هر چه قدر پول بدید آش میخورید
به نظرم ادامه این بحث به نفع تاپیک نیست هر چه زود تر تمام شه بهتره!

ببین داداش من، نمی دونم شما چه رشته ای خوندید ولی این چیزا تو تخصص رشته من هست. خیلی وقتها تاسیس یه کارخونه توی یه مکان مقرون به صرفه نیست. همه چیز که کارگر نیست. حقوق کارگرا کلآ شاید 5 تا 10 درصد هزینه یه کارخونه باشه! پس خیلی متغیر دیگه هم تو این انتخاب ها نقش دارند که فکر نمی کنم لازم باشه راجع بهشون بحث بشه. و یه چیز دیگه، من نمی دونم شما رو چه آماری صحبت می کنید که می گید اگه پشتش نوشته باشه "آ" این خوبه و اگه نوشته باشه "بی" این بده. آمارتون اگه 2،3 نفری هستند که اینجا نوشتن خب شاید از بدشانسیشون این اتفاق براشون افتاده باشه! این سه نفر یه هشدار هستند که ما دقت کنیم توی خرید ولی نمی تونن یه جامعه اماری باشن و حرفاشون یه سند باشه. این چیزا رو با هم قاطی نکنیم بهتره. در ضمن من می گم اگه قرار تقلبی باشه خب از روی ال سی دی مشخصه و اصلآ احتیاج نیست به جاهای دیگه دقت بشه چرا که تکنولوژی ال سی دی این گوشی رو هنوز غولهای دیگه موبایل استفاده نکردن چه برسه به این که چین بخواد تقلبیش رو بزنه! مشکل قیمت جهانی و این چیزا هم که فکر کنم حل شده باشه.

ali_saeedi
22-08-2010, 00:11
ببببببببببببله

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]قصه-تکراری-گارانتی-های-300-تومانی.htm
سلام من لینکشو به سختی تونستم از لایه این نوشته ها پیدا کنم لطف کن درستش کن تا دیگران اذیت نشن
ممنون مطلب مفیدی بود:11:

{sahand}
22-08-2010, 10:23
ببببببببببببله

تقریبا قیمت بدون گارانتی بهتون داده.
نمی دونم مراجعه به سازمان تعزیرات چقدر وقت و هزینه می خواد، ولی اگه یه بار یکی وقت بذاره دیگه برای بقیه ی خریدارا از این مشکلا پیش نمیاد.

a.g g.a
22-08-2010, 10:44
سلام
میشه یه فیلم از کار با این گوشی با حجم حداکثر10مگابایت بذارید؟
اگه بذارید ممنون میشم.

a.g g.a
22-08-2010, 10:50
گوشیWAVE
USB Hostداره؟

cyruslogic
22-08-2010, 13:01
گوشیWAVE
USB Hostداره؟

اگه منظورتون اتصال گوشی به یک فلش درایو و پخش موسیقی است من تو یه سایت انگلیسی خوندم که داره. منتها هنوز کابل مناسب پیدا نکردم که امتحانش کنم. ظاهرا موقع اتصال گوشی رو یاید در حالت Media player قرار بدید.

Firoozeh67
22-08-2010, 14:22
سلام به همه ی دوستان :20:
من این گوشی را حدود یکماهه با گارانتی مایکروتل خریدم
تقریبا از همه چیز اون هم راضیم از نصب راحت برنامه و بازی گرفته تا تماشای فیلم و سرعت بالا و جی پی اس و ...
ولی چند روزی هست که سریعا شارژ خالی می کنه (هر روز باید شارژ کنم) و خیلی دیر هم شارژ میشه (3 ساعت)
خواستم بپرسم دوستان هم با این مشکل برخورد کردند و آیا میتونه از مشکلات سیستم عامل و فریمور باشه ؟

FAYAG
22-08-2010, 15:27
اقا بنده با وجود اینکه گوشیم فارسی نداره ولی بازم فریموری رو که تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو رو گوشیم فلش کردم
کانتکت ها و اس ام اسام فارسی شدن ولی با این حال کیبرد فارسی ندارم
کسی راه حلی نداره؟؟ یا بازم باید خودم راه حل پیدا کنم!

{sahand}
22-08-2010, 15:34
اقا بنده با وجود اینکه گوشیم فارسی نداره ولی بازم فریموری رو که تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو رو گوشیم فلش کردم
از تو ستینگ قسمت زبان کیبورد فارسی رو علامت بزنید.

farzin_silver
22-08-2010, 15:53

firmware قبلیتون چی بود؟ با چه ورژنی آپدیت کردی؟

---------- Post added at 04:53 PM ---------- Previous post was at 04:50 PM ----------

سلام به همه ی دوستان :20:
من این گوشی را حدود یکماهه با گارانتی مایکروتل خریدم
تقریبا از همه چیز اون هم راضیم از نصب راحت برنامه و بازی گرفته تا تماشای فیلم و سرعت بالا و جی پی اس و ...
ولی چند روزی هست که سریعا شارژ خالی می کنه (هر روز باید شارژ کنم) و خیلی دیر هم شارژ میشه (3 ساعت)
خواستم بپرسم دوستان هم با این مشکل برخورد کردند و آیا میتونه از مشکلات سیستم عامل و فریمور باشه ؟

ورژن فرم ویرتون چیه؟ باید آپدیت کنید

gamekhor2007
22-08-2010, 16:39
دوستان میشه با کیفیت پایینتر هم فیلمبرداری کرد؟

ali_saeedi
22-08-2010, 16:56
اگه منظورتون اتصال گوشی به یک فلش درایو و پخش موسیقی است من تو یه سایت انگلیسی خوندم که داره. منتها هنوز کابل مناسب پیدا نکردم که امتحانش کنم. ظاهرا موقع اتصال گوشی رو یاید در حالت Media player قرار بدید.
آقا ممنون بعضی جا ها تو نت نوشتن میشه این کارو کرد بعضی جا ها هم نوشتن نمیشه! شما لطف کن خودت امتحان کن دله همه ی مردم جهان رو آسوده کن:31:
آخه یکی به نقل از 2-3 نفر دیگه گفته بود که این پورت مخصوص این کهرا وصل کرده بعد و فلش بهش وصل کرده آخرش هیچ اتفاقی نیافتاده:13:

Firoozeh67
22-08-2010, 17:48
ورژن فرم ویرتون چیه؟ باید آپدیت کنید[/QUOTE]

jpje5

mobina83
22-08-2010, 18:54
دوست عزز فریمور قبلیت چی بود واز کدوم فریمور فارسی استفاده کردی یکم بیشتر توضیح بده

FAYAG
22-08-2010, 23:16
دوست عزز فریمور قبلیت چی بود واز کدوم فریمور فارسی استفاده کردی یکم بیشتر توضیح بده
فریمر قبلیم xxjf8 بود و علارقم اینکه تاکید شده بود که نباید به فریمور به JPGG2 فلش بشه ولی باز این کارو کردم ولی دقت کنید نباید تیک بوت ودانلود و اینارو بزنید وگرنه ممکنه گوشیتون بالا نیاد
فقط بعد از اجرای برنامه فلش فایلهای مربوطه رو تو جای خودشون قزار بدید و دکمه دانلود رو بزنید
بعد از فلش گوشیتون فونت فارسی رو میشناسه و میتونید اس ام اس های فارسی و ایمیلاتون رو بخونید ولی متاسفانه تو ستینگ کیبرد فارسی یا عربی نداریم

mobina83
22-08-2010, 23:57
فریمر قبلیم xxjf8 بود و علارقم اینکه تاکید شده بود که نباید به فریمور به JPGG2 فلش بشه ولی باز این کارو کردم ولی دقت کنید نباید تیک بوت ودانلود و اینارو بزنید وگرنه ممکنه گوشیتون بالا نیاد
فقط بعد از اجرای برنامه فلش فایلهای مربوطه رو تو جای خودشون قزار بدید و دکمه دانلود رو بزنید
بعد از فلش گوشیتون فونت فارسی رو میشناسه و میتونید اس ام اس های فارسی و ایمیلاتون رو بخونید ولی متاسفانه تو ستینگ کیبرد فارسی یا عربی نداریم
بعد از تغییر فریمور وقتی وارد قسمت مسیج میشی گوشیت ریست نمیشه

FAYAG
23-08-2010, 00:02
من یه درخواست از اون ایرانی دارم که فایل فلش فارسی رو تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گذاشته
ببین برادر من به قول قدیمیها کار را آن کرد که تمام کرد
این دو تا فایل ناقصم بزا برا دانلود که دعای خیر ما پشتت باشه
در ضمن همه چی که پول نیست!(یا هست)

cyruslogic
23-08-2010, 00:30
دوستان میشه با کیفیت پایینتر هم فیلمبرداری کرد؟

بله. کافیه در حالت فیلمبرداری کلید تنظیمات (سمت چپ - پایین) رو انتخاب کرده و بعد از قسمت Resolution ابعاد مورد نظر رو تنظیم کنید.

Hadi136813
23-08-2010, 04:58
برنامه های بادا رو نمیشه از تو گوشی نصب کرد؟ جاوا چطور؟

یه سوال دیگه: برنامه های جاوا رو میشه رو مموری هم نصب کرد؟

FAYAG
23-08-2010, 09:59
من یه درخواست از اون ایرانی دارم که فایل فلش فارسی رو تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گذاشته
ببین برادر من به قول قدیمیها کار را آن کرد که تمام کرد
این دو تا فایل ناقصم بزا برا دانلود که دعای خیر ما پشتت باشه
در ضمن همه چی که پول نیست!(یا هست)

اقا دمت گرم که فریمور فولش رو گذاشتی ولی خواهشن تو سایت 4share اپلودش کن چون 367 مگابایت دانلودش یه کم سخته
اگه امکان داره یه لینک دیگه برا دانلود فایلهای ناقص بزار
ممنون

Hadi136813
23-08-2010, 10:14
اگه این گوشی رو با گارانتی پارس مایکروتل بخرم حنما فارسی رو بطور کامل ساپورت میکنه؟ و اینکه حتما ساخت کره خواهد بود؟

بی زحمت سوال قبلیم رو هم جواب بدبن. خیلی مهمه. ممنون.

selejwest
23-08-2010, 10:21
آقا من قبلا يه نوكيا باز بودم ولي با وجود گوشيهاي جديد سامسونگ بايد به اين شركت دست مريزاد گفت واقعا محشره هم قيمت هم كيفيت

---------- Post added at 10:21 AM ---------- Previous post was at 10:17 AM ----------

راستي من بدون هيچ اطلاعاتي چند وقت پيش از نمايندگي مايكروتل اصفهان يكيش رو با قيمت444000تومان!!!گرفتم كه هم مشكي بود هم اصل كره با كارت طلايي

{sahand}
23-08-2010, 10:22
اگه این گوشی رو با گارانتی پارس مایکروتل بخرم حنما فارسی رو بطور کامل ساپورت میکنه؟ و اینکه حتما ساخت کره خواهد بود؟

بی زحمت سوال قبلیم رو هم جواب بدبن. خیلی مهمه. ممنون. بله، فقط دقت کنید گارانتی تقلبی بهتون ندن...
.................................................. .......................
دوستان عزیزی که گوشیشون فارسی نداره، JpJG2 فول هم روی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قرار گرفت، می تونید استقاده کنید. بعدش هم می تونید jh1 رو بریزید.
لینک نیمه مستقیم jpjh1:

mehran2190
23-08-2010, 10:27
نرم افزار gps درست و حسابی واسش پیدا میشه،مثل گارمین یا ozi explorer ؟ من می خوام واسه کسی بگیرم ولی از نرم افزار می ترسم،مخصوصا gps،دیکشنری و نرم افزارهای کاربردی.
با تشکر

Hadi136813
23-08-2010, 10:52
برنامه های بادا رو نمیشه از تو گوشی نصب کرد؟ جاوا چطور؟

یه سوال دیگه: برنامه های جاوا رو میشه رو مموری هم نصب کرد؟

لطفا یکی از کسایی که گوشی رو داره جواب بده. ممنون.

Honradez
23-08-2010, 11:10
نرم افزار gps درست و حسابی واسش پیدا میشه،مثل گارمین یا ozi explorer ؟ من می خوام واسه کسی بگیرم ولی از نرم افزار می ترسم،مخصوصا gps،دیکشنری و نرم افزارهای کاربردی.
با تشکر
من قبلا پرسيدم ميگفتن برنامه‌هاي GPS جاوا هم هست که بدون نياز به اينترنت کار کنه.

درمورد ديکشنري هم مثلا Dictionary.com يک برنامه بادا داره که فکر کنم خيلي مفيد باشه. چون سايتش خيلي سايت خوبيه. ولي ديکشنريهاي فارسي رو فکر کنم بايد فعلا سراغ جاوا بريد.

درواقع تمام برنامه‌هاي کاربرديش - غير از جاوا - اينجا جمع شدن:‌

:46:

farzin_silver
23-08-2010, 12:44
سلام . :20:

من بعد از آپدیت به JG2 و JH1 به یه مشکل فوق العاده عجیب با برنامه ی OPERA MINI خوردم. :19:

به این شکل که وقتی میخوام نصبش کنم میگه ورژن قبلی رو دستگاه نصبه و وقتی ادامه میدم درست نصب میشه اما آیکون OPERA تو قسمت Games and more اضافه نمیشه.

هر بار بخوام اجراش کنم باید یه بار نصبش کنم بعد از نصب play رو بزنم. :41:

فول فلش کردم - هارد ریست کردم -مموریم رو فرمت کردم بازم درست نشد. :2:

فرم ویر xx یا zu میریزم درست میشه اما تو این JG2 , JH1 اینجوری شده.

چیکار کنم به نظرتون؟ خیلی احتیاج دارم OPERA MINI رو.

Hadi136813
23-08-2010, 13:24
سلام. من می خوام این گوشیو بخرم. از افرادی که گوشی رو دارن خواهش میکنم که این چند تا سوال رو جواب بدن:

1- میشه برنامه یا بازی رو با بلوتوث به گوشی فرستاد و از توی گوشی نصب کرد؟(هم جاوا و هم بادا)
یا میشه که ریخت رو مموری و باز هم از توی گوشی نصب کرد؟ (این دو سوال خیلی برام مهمه)

2- برنامه ها رو میشه روی مموری هم نصب کرد یا فقط روی حافظه خود گوشی نصب میشن؟(بازم هم برای جاوا و هم برای بادا)

3- تو برنامه دیکشنری تایپ فارسی راحته؟

4- تشخیص دست خط فارسی هم داره؟

5- این عبارت made in korea by samsung دقیقا کجای گوشی باید باشه؟

6- همون سوال 1 و 2 ولی این بار در مورد تم ها.

خیلی ممنونم.

{sahand}
23-08-2010, 14:40
سلام . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من بعد از آپدیت به JG2 و JH1 به یه مشکل فوق العاده عجیب با برنامه ی OPERA MINI خوردم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به این شکل که وقتی میخوام نصبش کنم میگه ورژن قبلی رو دستگاه نصبه و وقتی ادامه میدم درست نصب میشه اما آیکون OPERA تو قسمت Games and more اضافه نمیشه.

هر بار بخوام اجراش کنم باید یه بار نصبش کنم بعد از نصب play رو بزنم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فول فلش کردم - هارد ریست کردم -مموریم رو فرمت کردم بازم درست نشد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فایل manifest اپرا مینی رو ویرایش کنید و اسم برنامه رو از اونجا تغییر بدید، بعد نصبش کنید. احتمالا مشکلتن حل می شه.

سلام. من می خوام این گوشیو بخرم. از افرادی که گوشی رو دارن خواهش میکنم که این چند تا سوال رو جواب بدن:

1- میشه برنامه یا بازی رو با بلوتوث به گوشی فرستاد و از توی گوشی نصب کرد؟(هم جاوا و هم بادا)
یا میشه که ریخت رو مموری و باز هم از توی گوشی نصب کرد؟ (این دو سوال خیلی برام مهمه)

2- برنامه ها رو میشه روی مموری هم نصب کرد یا فقط روی حافظه خود گوشی نصب میشن؟(بازم هم برای جاوا و هم برای بادا)

3- تو برنامه دیکشنری تایپ فارسی راحته؟

4- تشخیص دست خط فارسی هم داره؟

5- این عبارت made in korea by samsung دقیقا کجای گوشی باید باشه؟

6- همون سوال 1 و 2 ولی این بار در مورد تم ها.

خیلی ممنونم.
1- فقط جاوا. نه.
2- بله.
3- بله.
4- بله.
5- زیر باطری.
6- بله.

FAYAG
23-08-2010, 15:07
سلام . :20:

من بعد از آپدیت به JG2 و JH1 به یه مشکل فوق العاده عجیب با برنامه ی OPERA MINI خوردم. :19:

هر بار بخوام اجراش کنم باید یه بار نصبش کنم بعد از نصب play رو بزنم. :41:

فول فلش کردم - هارد ریست کردم -مموریم رو فرمت کردم بازم درست نشد. :2:

این فریمورهایی که ریختی ناقصند باید فریمور فولش رو که امروز صبح اپلود شده رو رو گوشیت فلش کنی مشکلت حل میشه
این لینک دانلود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Firoozeh67
23-08-2010, 15:29
53 تا عکس از محیط گوشی گذاشتم دوستان استفاده کنند!

در ضمن سوالی بود در خدمتیم (مشکل باطری هم حل نشده)

omid198
23-08-2010, 16:15
سلام با عرض پوزش که مشکل گوشیمو در اینجا معرفی میکنم .
گوشی من در قسمت messages شماره service centre را سیو نمیکنه و پیغام ( عدم موفقیت در ذخیره سازی )را نمایش می ده تا زمانی که گوشی خاموش نشه مشکلی پیش نمیاد ولی اگه خاموشش کنم شماره (9891100500+)پاک میشه آگه کسی میتونه راهنماییم کنه .در ضمن من کدهای مخفی سیستم عامل بادا را هم گیر آوردم و گوشی را متر ریست هم کردم ولی مشکل حل نشد.

farzin_silver
23-08-2010, 17:01
این فریمورهایی که ریختی ناقصند باید فریمور فولش رو که امروز صبح اپلود شده رو رو گوشیت فلش کنی مشکلت حل میشه
این لینک دانلود

فلش فول هم انجام دادم نشد

---------- Post added at 06:01 PM ---------- Previous post was at 05:58 PM ----------

فایل manifest اپرا مینی رو ویرایش کنید و اسم برنامه رو از اونجا تغییر بدید، بعد نصبش کنید. احتمالا مشکلتن حل می شه.

1

میشه راهنمایی کنید من بلد نیستم. ممنون

farzin_silver
23-08-2010, 17:06
آقا سهند فهمیدم.درست شد.دمت گرم

Hadi136813
23-08-2010, 17:23
درسته که برای نصب برنامه های بادا حتما باید به اینترنت وصل باشیم؟ نمیشه فایل رو بگیریم و بعدا نصب بکنیم؟

cyruslogic
23-08-2010, 17:49
درسته که برای نصب برنامه های بادا حتما باید به اینترنت وصل باشیم؟ نمیشه فایل رو بگیریم و بعدا نصب بکنیم؟
شما میتونید برنامه ها را توسط نرم افزار Kies دانلود کرده و هر زمان که خواستید با اتصال گوشی به کامپیوتر اون رو نصب کنید.

Hadi136813
23-08-2010, 19:28
شما میتونید برنامه ها را توسط نرم افزار Kies دانلود کرده و هر زمان که خواستید با اتصال گوشی به کامپیوتر اون رو نصب کنید.

شما خودتون این کارو کردین؟ آخه یه جایی (موبایلستان) نوشته بود حتما باید وصل بشین به اینترنت.

اگه چیزی که شمات مگین درست باشه، اونوقت میشه فایل دانلود شده رو منتقل کرد به یه کامپیوتر دیگه؟

nima.mahdavi
23-08-2010, 20:50
سلام دوستان خوب هستید؟
یه سوال داشتم می خواستم ببینم وبگردی با این گوشی چطوره؟ حال میده اصلا؟ مرورگرش چطوریاست؟
مرسی

cyruslogic
23-08-2010, 21:41
شما خودتون این کارو کردین؟ آخه یه جایی (موبایلستان) نوشته بود حتما باید وصل بشین به اینترنت.

اگه چیزی که شمات مگین درست باشه، اونوقت میشه فایل دانلود شده رو منتقل کرد به یه کامپیوتر دیگه؟

سایت موبایلستان درست نوشته. من منظورم اینه که وقتی شما میتونید در جایی که اتصال پرسرعت اینترنت دارید بدون اتصال گوشی, برنامه ها رو دانلود کنید و بعد با اتصال گوشی و اجرای برنامه Kies و یک اتصال ساده اینترنت, برنامه ها روی گوشی نصب کنید. برای انتقال فایلهای دانلود شده به یک کامپیوتر دیگه هم , باید تو کامپیوتر مقصد برنامه Kies رو نصب کرده و بعدش فایلهای واقع در My document کامپیوتر مبداء و در مسیر
Samsung\Kies\Download\Applications رو به فولدر مشابه در کامپیوتر مقصد انتقال بدید. بقیه مراحل مثل قبله. یعنی اتصال گوشی , اجرای برنامه Kies و اتصال ساده به اینترنت (منظور از اتصال ساده, یه اتصال Dial up ) و بعد انتخاب قسمت My downloads و Install برنامه مورد نظر.

Hadi136813
24-08-2010, 05:40
دوستانی که گوشی رو دارن سری به صفحه زیر بزنن. (راجع به شیر کردن برنامه های دانلود شده است). پست شماره 81.

j0l6
24-08-2010, 08:52
کسایی که گوشی رو اپدیت کردن کد زیر رو وارد کنن *#8740# و تنظیمات باتری رو چک کنن فک کنم بعد از اپدیت گوشی دوباره رو حالت CP UART تنظیم میشه که باعث افزایش مصرف باتری میشه و باید دوباره به حالت AP UART برشگردونین

omid198
24-08-2010, 12:46
سلام lیک ماهی هست wave گرفتم ومشکلی برای گوشی من در قسمت messages پیش اومده و اونم اینه که شماره service centre را سیو نمیکنه و پیغام ( عدم موفقیت در ذخیره سازی )را نمایش می ده تا زمانی که گوشی خاموش نشه مشکلی پیش نمیاد ولی اگه خاموشش کنم شماره (9891100500+)پاک میشه آگه کسی میتونه راهنماییم کنه .در ضمن من کدهای مخفی سیستم عامل بادا را هم گیر آوردم و گوشی را مستر ریست هم کردم ولی مشکل حل نشد.

selejwest
24-08-2010, 13:02
کسایی که گوشی رو اپدیت کردن کد زیر رو وارد کنن *#8740# و تنظیمات باتری رو چک کنن فک کنم بعد از اپدیت گوشی دوباره رو حالت CP UART تنظیم میشه که باعث افزایش مصرف باتری میشه و باید دوباره به حالت AP UART برشگردونین

چطوري ميشه تنظيم رو عوض كرد؟

a.g g.a
24-08-2010, 13:40
سلام
میشه یه فیلم از کار با این گوشی با حجم حداکثر10مگابایت بذارید؟
اگه بذارید ممنون میشم.
امکانش نیست؟

Vamp!r3
24-08-2010, 16:29
امکانش نیست؟

توی یوتیوب 100 تا این فیلم ها هست که چارش یه فیلتر شکن ـه : دی

آخه توی ایران امکاناتش نیست :31:

alic-29
24-08-2010, 16:56
دوستان ایا امکان اپدیت گوشی بدون مراجعه به نمایندگی هست و اینکه چطور یعنی چه ابزاری می خواد و اصلا" اپدیت جدید با ساپورت فارسی امده داخل نت؟؟

j0l6
24-08-2010, 18:09

همون کد رو دوباره وارد کن تنظیم عوض میشه

دوستان ایا امکان اپدیت گوشی بدون مراجعه به نمایندگی هست و اینکه چطور یعنی چه ابزاری می خواد و اصلا" اپدیت جدید با ساپورت فارسی امده داخل نت؟؟
بله امکانش هست برا این کار نیاز به firmware داری ( برای شما ورژن jpjg2 full ) برنامه multiloader گوشی موبایل با کابل usb و pdf اموزش فلش گوشی ( البته اگه مشکلی در هنگام فلش پیش بیاد مسولیتش با خودشماست )

firmware download link

اموزش فلش گوشی :

MultiLoader_V5.62 download link

cyruslogic
24-08-2010, 20:31

با هر بار وارد کردن کد #8740#* گوشی بین حالت CP UART و AP UART سوئیچ میکنه.

REZA1002
24-08-2010, 23:02
من تازه 8500 خریدم فریمورش اینه: xxjee

میخام یکی برادری کنه دقیق راهنماییم کنه برای فلش کردن و فارسی کردنش چیکار باید بکنم؟

Firoozeh67
24-08-2010, 23:24

میخام یکی برادری کنه دقیق راهنماییم کنه برای فلش کردن و فارسی کردنش چیکار باید بکنم؟

بهترین و مطمئن ترین کار اینه که بری یکی از نمایندگی های مایکروتل و اونا برای شما فلش کنند
یعنی هزینه ای که می کنی بهتر از اینه که ریسک فلش کردن را خودت بپذیری و معلوم نباشه چی رو گوشیت میریزی
در ضمن اونا فریمور با ساپورت کامل فارسی دارند

ali_saeedi
24-08-2010, 23:29

دوست من اگه فقط 2 پست بالاتر از پستتو میخوندی جواب سوالتو میگرفتی تازه آموزشش هم هست البته به زبان انگلیسی است که امیدوارم مشکلی نداشته باشی ولی اگه زبان بلد نیستی بازم بگیر چون حجم صفحاتش خیلی کمه و با توجه به تصاویر یه چیزایی میفهمی:46:
موفق باشی

abiiiiiii
25-08-2010, 06:12
از دوستانی که آخرین آپدیت فیرمور فارسی رو بطور کامل و بدون اشکال انجام دادن خواهش می‌کنم، یه راهنمای قدم به قدم بصورت فایل pdf با اسکرین شات از مراحل کار آپلود کنن تا بقیه هم استفاده کنن

hamidrmn
25-08-2010, 12:52
من با استفاده از فریمور jpjg2full تونستم فلش کنمکاملا فارسی شد و بسیار عالی تاکنون که حدود 5 روز میشه داره کار میکنه بدون مشکل و بسیار عالی

alic-29
25-08-2010, 14:15
دوستان فایلpdfاصلا" نمیشه ازش سر در اورد من لودر اجرا میکنم erorعجیبی میده قبلش باید چیز خاصی نصب کرد

abiiiiiii
25-08-2010, 14:18
کسی تنضیمات منوی مخفی s8500 wave رو می‌تونه توضیح بده؟

کد منو مخفی:

#197328640#*

mohsen121
25-08-2010, 15:19
دوستاني كه اين گوشي رو دارن آيا gps كار مي كنه يا نه؟

cyruslogic
25-08-2010, 17:51
دوستاني كه اين گوشي رو دارن آيا gps كار مي كنه يا نه؟
جی پی اس این گوشی هیچ مشکلی نداره. من با برنامه TrekBuddy کار میکنم. منتها برای اتصال سریع به ماهواره, حتما باید تو فضای باز باشین. البته شنیدم که مایکروتل بزودی یه برنامه خوب همراه نقشه دقیق تهران و ایران رو ارائه میده. برنامه TrekBuddy رو میتونین از سایتهای مختلف همراه نقشه تهران و چندین شهر دیگه دانلود کنین.

gotmy
25-08-2010, 17:58
جالب بود...از کجا میشه تهیه کرد این گوشی رو؟

FAYAG
25-08-2010, 22:20
دوستان لطف کنند بگند فرق S8500JPJG2 با S8500JPJH1 چیه چون من چیز محسوسی ندیدم
ثانیا این دوربین تو فیلم برداری فکوس نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Smartman
26-08-2010, 04:24
سلام به همه دوستان من 1 هفته هست wave گرفتم 2 تا سوال دارم
1- من و دوستم 2 تا باهم از نمایندگی گرفتیم ولی صفحه گوشی من جای انگشت روش میمونه و سخت پاک میشه ولی اون یکی اینجوری نیست.
2- وقتی باهاش سایتها را باز میکنم صفحات را کامل نشون نمیده . من این مشکل رو تو jet هم داشتم
خواهشاً راهنمایی کتید. :19::19::19:

1. احتمالا با یه ماده شوینده تمیزش کردین من خودم همیشه مجبورم گوشیمو با الکل تمیز کنم این مشکلو دارم احتمالا یه ماده ای روی شیشه وجود داره که باعث می شیه اثر انگشت روش نمونه و انگشت راحت تر رو شیشه بلغزه
2. باید از اپرا مینی استفاده کنید صفحه های قبل لینکش هست آقا سهند اگه بیاد حتما صفحشو بهتون می گه

new_solid
26-08-2010, 12:20
من میخوام این گوشی رو بخرم کسی میدونه اصلی رو تو مشهد کجا میفروشن و قیمتش چنده کلآ چقدر در میاد کیفو رم هم باید براش بخریم دیگه
یک سوال دیگه این که کیفیت هدستش چی جوریه؟
با تشکر

ali_saeedi
26-08-2010, 17:22
من میخوام این گوشی رو بخرم کسی میدونه اصلی رو تو مشهد کجا میفروشن و قیمتش چنده کلآ چقدر در میاد کیفو رم هم باید براش بخریم دیگه
یک سوال دیگه این که کیفیت هدستش چی جوریه؟
با تشکر
خوب چون مشهدیم بعضی سوالاتو میتونم جواب بدم با گارانتی که چند وقتی عرضه نشده ولی یکی از نمایندگی های توی قصر موبایل میگفت اگه خدا بخواد تا آخر هفته بعد میاد
ظاهرا 1 کیف و 1 رم 1گیگ تو جعبش هست که با اینا قیمت با گارانتی که دوره ی قبل پارس مایکروتل عرضه کرد 445 بود خودم کیفیت هدستسش رو نشنیدم ولی با توجه به گفته های gsm بهترین بعد n91 هست حالا بچه ها جواب قطعی کیفیت هدستو بدن بهتره.

ali_saeedi
27-08-2010, 04:34
سلام دوستان و اساتید و همکاران عزیز: :31:
من 1 مشکلی دارم تو نصب این برنامه kies
دوستان لطف کنن حتما منو راهنمایی کنن چون هرچی فکر کردم مغزم دیگه کار نداد!:
این برنامه برای من اجرا نمیشه یعنی همون ارور معروف don't sent رو میده
ویندوزم اکسپی سرویس پک 3 هست
موقع نصب این نرم افزار در مرحله 4 ( همون که به اینترنت نیاز داره) یه چند تا اخطار میده که نوشته یکی از فایلای سیستمی پیدا نشد! که اتفاقا اسم فایلش هم kies هست ولی تو بخش windows هست ولی با چند بار ok و close زدن کاره خودشو ادامه میده
یعنی 1 دفعه میپره به 90 درصد!:18: بعد که نصب تموم شد تو برنامه نمیره!:41:
اون اخطارها رو نمیشد کپی کرد ولی اگه میخواین بگین بنویسمشون بعد بدم بهتون
دیگه بس که فکر کردم سرم درد گرفت دوستان لطف کنن 1 راهنمایی ما رو بکنن که دارم دیوونه میشم:42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::4 2::42::42:

vtv004
27-08-2010, 10:20
موقع نصب این نرم افزار در مرحله 4 ( همون که به اینترنت نیاز داره) یه چند تا اخطار میده که نوشته یکی از فایلای سیستمی پیدا نشد! که اتفاقا اسم فایلش هم kies هست ولی تو بخش windows هست ولی با چند بار ok و close زدن کاره خودشو ادامه میده
دیگه بس که فکر کردم سرم درد گرفت دوستان لطف کنن 1 راهنمایی ما رو بکنن که دارم دیوونه میشم:42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::4 2::42::42:

ویندوزت تو عوض کن یه سرویس پک2 بریز کار میکنه ویروس کش هم نصب نکن

tamcat
27-08-2010, 10:56
سلام
می خواستم بدونم برنامه های موبایل بانک روی این گوشی نصب می شه؟

panther99
27-08-2010, 11:26
الان این گوشی قیمتش چنده تو تهران ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

SAEEDSAMSUNG
27-08-2010, 11:39
الان این گوشی قیمتش چنده تو تهران ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قیمت بدون گارانتی 380 تومن .. با گارانتی رو نمیدونم.

درضمن قیمت رو اینجا مطرح کنید:

ali_saeedi
27-08-2010, 16:11
ویندوزت تو عوض کن یه سرویس پک2 بریز کار میکنه ویروس کش هم نصب نکن

آقا یعنی راه حلی واسه سرویس پک 3 نداریم! چون من اگه این ویندوز رو پاک کنم خیلی باید وقت بزارم
نمیشه یکی 1 راه حلی به ما بده
خداییش کم لطفی نکنید
دوستانی که سرویس پک 3 دارن نتونستن نصب کنن!!!
ممنون

babialex
27-08-2010, 17:10
چند تا سوال درباره این گوشی :

1- ارتباطش با اینترنت چطوره ؟ چون مجله راهنمای خرید موبایل عصر ارتباط کمترین امتیاز رو بین 4 تا سیستم عامل بهش داده بود ! (برنامه ها و امکانات ارتباط با اینترنت )

2- صداش چطوره ؟

3- برنامه هاش چطوره یاده یا کمه ؟

4- ارتباطش با کامپیوتر ؟‌ میشه از اینترنت موبایل با وصل کردنش به کامپیوتر استفاده کرد ؟‌

5- باطری چقدر نگه میداره ؟

6- در مقابل اندروید حرفی برای گفتن داره ؟‌

7- به نظرتون هنوز که گوشی های زیادی از این سیستم عامل نیومده و اینکه در مرحله تکامله خرید این گوشی درسته ؟

:20:

hamidrmn
27-08-2010, 18:26
نرم افزار مسیریاب همراه با نقشه شهرهای ایران خصوصا مشهد و طریقه نصب و استفاده انرا روی گوشی wave رو میخواستم اگه کسی استفاده کرده توضیح بده ممنون

FAYAG
27-08-2010, 18:42
دوربین تو فیلم برداری فکوس نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 07:42 PM ---------- Previous post was at 07:42 PM ----------

دوربین S8500 تو فیلم برداری فکوس نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Firoozeh67
27-08-2010, 20:54
چند تا سوال درباره این گوشی :

1- ارتباطش با اینترنت چطوره ؟ چون مجله راهنمای خرید موبایل عصر ارتباط کمترین امتیاز رو بین 4 تا سیستم عامل بهش داده بود ! (برنامه ها و امکانات ارتباط با اینترنت )

2- صداش چطوره ؟

3- برنامه هاش چطوره یاده یا کمه ؟

4- ارتباطش با کامپیوتر ؟‌ میشه از اینترنت موبایل با وصل کردنش به کامپیوتر استفاده کرد ؟‌

5- باطری چقدر نگه میداره ؟

6- در مقابل اندروید حرفی برای گفتن داره ؟‌

7- به نظرتون هنوز که گوشی های زیادی از این سیستم عامل نیومده و اینکه در مرحله تکامله خرید این گوشی درسته ؟

:20:
1- من با Gprs وصل شدم تا حالا هم مشکلی نداشتم
2- وضوح صداش خوبه ولی بلندی صداش عالی نیست ولی در کل راضی کنندس
3- تا الان بالای 500 برنامه و بازی براش اومده بازی های با گرافیک بالا و راضی کننده هم چندتایی داره برنامه های
جاوا را هم به راحتی نصب می کنه (تو گوشی های سامسونگ کاملترین تو نصب جاوا)
4- در ارتباطش با کامپیوتر مشکلی نیست با برنامه Kies می تونید گوشی را مدیریت کنید و با اون برنامه ها را نصب کنید
6- با این روندی که داره و هر روز بازی و برنامه های کاربردی داره واسش میاد قطعا میتونه رقابت کنه (نظر شخصی)
7- با اینکه اولین گوشی با این سیستم عامله، نقص های کمی داره و ارزش خریدن را داره من که در کل راضیم

:20:به زودی هم برنامه های فارسی و اسلامی کاملی هم میاد منتظر باشید:20:

echijon
27-08-2010, 22:57
دوربین تو فیلم برداری فکوس نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 07:42 PM ---------- Previous post was at 07:42 PM ----------

دوربین S8500 تو فیلم برداری فکوس نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیر قربان ندارد در فیلمبرداری به اصطلاح به صورت pan عمل می کند
ببینید در دوربینهای فیلمبرداری معمولا فوکوس به صورت continues یا ادامه دار عمل می کند یعنی اگر شما دوربین را به شئی نزدیک کنید تصویر روی شئی واضح می شود و اگر یک مرتبه دوربین را به سمت منظره ای در دور دست بگردانید بازهم پس از مدت کوتاهی تاری در تصویر منظره را این بار واضح می بینید
ولی در دوربینهای موبایل این حالت تقریبا وجود ندارد یعنی در حقیقت فوکوس ثابت است و ادامه دار نیست
البته استثناهایی هم در این زمینه مثل گوشی vivaz از سونی اریکسون و یکی دو مدل دیگر که الان یادم نیست هم وجود دارد که در فیلمبردای به صورت ادامه دار فوکوس می کنند

Firoozeh67
28-08-2010, 17:14
آپدیت جدید این گوشی از طریق برنامه Kies قابل دسترسه :

S8500JPJH1/S8500JPG1

دوستانی که دسترسی به اینترنت پر سرعت دارند به راحتی و با خیال راحت می تونند آپدیت کنند

من خودم آخر شب آپدیت می کنم که مشکل قطع برق نباشه

amir_dre
29-08-2010, 10:12
قضیه این چینی بودن چیه
یعنی سامسونگم اومده مثل نوکیا یه سری اول گوشی هاشو کره ای میزنه بعد که جاافتاد چین میزنه؟؟؟؟؟
بعد گوشیهای پارس ماکروتل همشون کره ای اند؟؟

yoosef_st
29-08-2010, 11:00
یه سوال:
روی این میشه آندرویید نصب کرد؟
تا حالا تونستن؟

hamidrmn
29-08-2010, 11:10
نرم افزار مسیریاب همراه با نقشه شهرهای ایران خصوصا مشهد و طریقه نصب و استفاده انرا روی گوشی wave رو میخواستم اگه کسی استفاده کرده توضیح بده ممنون

کسی نیست کمک کنه

j0l6
29-08-2010, 13:43
آپدیت جدید این گوشی از طریق برنامه Kies قابل دسترسه :

S8500JPJH1/S8500JPG1

دوستانی که دسترسی به اینترنت پر سرعت دارند به راحتی و با خیال راحت می تونند آپدیت کنند

من خودم آخر شب آپدیت می کنم که مشکل قطع برق نباشه

بعد از اپدیت ورژن بادا هنوز 1.0 هست یا به 1.02 تغییر کرده ؟

Firoozeh67
29-08-2010, 14:05
کسی نیست کمک کنه

برای دریافت نرم افزار Trek Buddy به :

و برای دریافت نقشه ها به :

مراجعه کنید
تمام فایل ها را به داخل گوشی انتقال دهید و بعد از نصب از داخل برنامه نقشه ها را لود کنید

فعلا تا اومدن برنامه ی خوب برای جی پی اس رایگان یا کرک شده کارسازه

Firoozeh67
29-08-2010, 14:20
بعد از اپدیت ورژن بادا هنوز 1.0 هست یا به 1.02 تغییر کرده ؟

ورژن اصلی همون 1.0 است ولی شماره ای که بعد از اون نوشته : 1005251 به شماره ی 1008091 تغییر پیدا کرده

البته چند تا تغییراتی را که پیدا کرده و من متوجه شدم براتون میگم :
1- بعضی جاها گوشی هنگ می کرد و چند باری هم ریست می شد که تا حالا تو اون حالات مشکلی دیگه نبوده
2-برنامه منشی تلفنی و قرآن اضافه شده
3-چند تایی فیلم با فرمت ها و حجم های مختلف را امتحان کرده بودم که قبلا پخش نمی شد ولی الان اکثر اونا را پخش می کنه
و ...

ali_saeedi
29-08-2010, 17:09

آقا یعنی راه حلی واسه سرویس پک 3 نداریم! چون من اگه این ویندوز رو پاک کنم خیلی باید وقت بزارم
نمیشه یکی 1 راه حلی به ما بده
خداییش کم لطفی نکنید
دوستانی که سرویس پک 3 دارن نتونستن نصب کنن!!!
ممنون

آقا یکی به من بدبخت کمک نمیکنه؟!!!!
یعنی من چون این نرم افزار نصب نمیشه باید از خیر خرید این گوشی بگذرم!!!
راهنمایی کنید لطفا

Firoozeh67
29-08-2010, 19:56
آقا یکی به من بدبخت کمک نمیکنه؟!!!!
یعنی من چون این نرم افزار نصب نمیشه باید از خیر خرید این گوشی بگذرم!!!
راهنمایی کنید لطفا

اول یه یوزر جدید بسازید و در اون یوزر جاوا را نصب کنید (با یه جستجوی ساده می تونید تو سایت های ایرانی هم پیدا کنید)
بعد برنامه Kies را نصب کنید (در صورتی که قبلا نصب شده اول حذف کنید و بعد سیستم را ریست و بعد یوزر جدید را بسازید)
در صورتی که بازم مشکل حل نشد فقط باید ویندوز جدید نصب کنید چون مشکل از ویندوز است (بهتر است ویندوز سون نصب کنید)

Dr_King
29-08-2010, 22:28
دوستان من هم بلاخره خریدم.....چطوری با گوشی می تونم به اینترنت وصل بشم ؟؟

ادیت
بلاخره وصل شد

اما خیلی طول میکشه یه سایت باز کنه ....بیشتر موقعه ها هم باز نمی کنه...آنتن هم پر هست

MORINIO
29-08-2010, 22:52
خداوکیلی شانسم ندارم حالا که میخوام این گوشیو بخرم تو اصفهان نایاب شده ! از پنج شنبه تا حالا دنبال این گوشی هستم! حتی گوشی شاپ هم زده موجود نیست !

گفتن تا دو روز دیگه میاریم ...

شانسو می بینین تو رو خدا ؟!!!:31:

mahroo_z1
29-08-2010, 22:57
خداوکیلی شانسم ندارم حالا که میخوام این گوشیو بخرم تو اصفهان نایاب شده ! از پنج شنبه تا حالا دنبال این گوشی هستم! حتی گوشی شاپ هم زده موجود نیست !

سلام دوست من.
اخه توی اصفهان کدوم نمایندگی تا حالا درست کار کرده که این بار دوم باشه:13:
واقعا جای تاسف داره:42:

ali_saeedi
30-08-2010, 02:23

خوش به حال تو که از پنجشنبه میخواستی بخری!
من 2 هفته است معطلم هر وقت که میپرسم میگن تا آخر هفته حتما میاد که هیچ وقت نیامده!
نمیدونم این پارس مایکروتل چه میکنه؟! این همه تبلیغ میکنه گوشی هاش تو بازار موجود نیست!

babialex
30-08-2010, 02:26
دوستان من هم بلاخره خریدم.....چطوری با گوشی می تونم به اینترنت وصل بشم ؟؟

ادیت
بلاخره وصل شد

اما خیلی طول میکشه یه سایت باز کنه ....بیشتر موقعه ها هم باز نمی کنه...آنتن هم پر هست

منم توی مجله راهنمای خرید موبایل عصر ارتباط خوندم که بین سیستم عامل ها ضعیفترین ارتباط رو با اینترنت داره متاسفانه !!!!

توی آخرین شماره راهنمای خرید موبایل عصر ارتباط که تمام سیستم عامل های روز موبایل رو مو شکافانه بررسی کرده در قسمت ارتباط با اینترنت اینطوری رده بندی کرده :

1.ویندوز موبایل
2. سیمبین
3. اندروید
4. بادا

ولی بادا در زمینه های زیر مقام اول رو کسب کرده

رابط گرافیکی
صفحه home
منوی اصلی
لیست کانتکت
گالری
مدیریت پیغام ها

و فقط در قسمت ارتباط با اینترنت متاسفانه مقام آخر رو داره !!!

maziarzar
30-08-2010, 02:28
دوستانی که درشهرستان هستند وبه دنبال این گوشی میگردند بهتره یه سر بیان تهران وبخرند وبرگردن به شهرشون
بااحتساب بلیطرفت برگشت معمولابه صرفه تره
ویا کسی اینجا گوشی روبگیره برای شما ارسال کنه

ali_saeedi
30-08-2010, 06:54
اول یه یوزر جدید بسازید و در اون یوزر جاوا را نصب کنید (با یه جستجوی ساده می تونید تو سایت های ایرانی هم پیدا کنید)
بعد برنامه Kies را نصب کنید (در صورتی که قبلا نصب شده اول حذف کنید و بعد سیستم را ریست و بعد یوزر جدید را بسازید)
در صورتی که بازم مشکل حل نشد فقط باید ویندوز جدید نصب کنید چون مشکل از ویندوز است (بهتر است ویندوز سون نصب کنید)
دست تو دوست گلم درد نکنه روشت جواب داد یعنی تو 1 یوزر دیگه نصب کنم و....
دیدم فقط با زدن کلید تشکر کافی نسیت از شما تشکر کنم گفتم حضوری بیام! :31:
نزدیک بود الکی الکی از خیر خرید این گوشی بزنم ها!!!!:27:

1 سوال از همه داشتم کسی نمیدونه مایکروتل دقیقا کی دوباره این گوشی رو به بازار عرضه میکنه؟
دیگه خیلی صبر کردم خسته شدم

ali_saeedi
30-08-2010, 07:43
دوستان جهت اطمینان و اخبار بیشتر نسبت به سیستم عامل بادا میتونن به تاپیک زیر سر بزنند:

goldlucky69
30-08-2010, 09:14
سلام دوستان ...
آقا یه سوال فنی !!!!!!!!
تو بازی NFS Shift چجوری باید drift کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ گیم بازهای حرفه ای جواب بدن ...

alic-29
30-08-2010, 10:47
منم توی مجله راهنمای خرید موبایل عصر ارتباط خوندم که بین سیستم عامل ها ضعیفترین ارتباط رو با اینترنت داره متاسفانه !!!!

توی آخرین شماره راهنمای خرید موبایل عصر ارتباط که تمام سیستم عامل های روز موبایل رو مو شکافانه بررسی کرده در قسمت ارتباط با اینترنت اینطوری رده بندی کرده :

1.ویندوز موبایل
2. سیمبین
3. اندروید
4. بادا

رابط گرافیکی
صفحه home
منوی اصلی
لیست کانتکت
گالری
مدیریت پیغام ها

دوست عزیز شما یکم بگرد تو اینترنت مرورگر دلفین بادا سریعترین مرورگر وب جهان هست و از نظر سرعت کار با اینترنت بادا بهترین کیفیت داره

farzin_silver
30-08-2010, 11:17
سلام دوستان ...
آقا یه سوال فنی !!!!!!!!
تو بازی NFS Shift چجوری باید drift کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ گیم بازهای حرفه ای جواب بدن ...

وقتی به پیچ میرسی یهو گوشی رو سریع به سمت پیچ بچرخون

parvizb
30-08-2010, 12:25
با سلام
دوستان این گوشی ویو مموری تا 16 گیگ را بخوبی ساپورت میکنه یا نه ؟؟؟ اگر ساپورت میکنه کلاس 4 بگیرم یا کلاس 6 ؟؟؟؟

aghil.m
30-08-2010, 12:58
میشه اگه احیاناً که چند وقت دیگه سیستم عامل BADA 2 اومد .... روی این گوشی این سیستم عامل رو نصب کرد :question::question::question:
آخه این اولین تجربه سامسونگه در مورد سیستم عامل ...... میترسم خوب جا نیفته یا خوب در نیاد !!!

hoha881
30-08-2010, 13:03
کلاس 6 بگیر.

mehrabun
30-08-2010, 13:06
سلام دوستان . چه انتي ويروسي ميشه رو اين گوشي نصب كرد؟؟؟؟؟؟

riasati
30-08-2010, 15:11
من قصد دارم این گوشی رو بخرم. تو بررسی های تخصصی هم خیلی گشتم.

دیروز تو Youtube داشتم کلیپاشو نگاه می کردم که یه چیز عجیبی دیدم.
تو دو تا کلیپ که داشتن درباره این گوشی توضیح می دادن یه چیزی توجه منو به خودش جلب کرد که براتون می زارمشون:

این دو عکس که می بینید رو من از موقع روشن کردن این گوشی گرفتم و می خواستم بپرسم چرا لوگوی سامسونگ تو این دو تا تصویر با هم فرق می کنن؟

amir_dre
30-08-2010, 15:29
دوستان با توجه به این که سخت افزار ویو با گالاکسی اس یکی هست به نظرتون امکانش هست که در آینده ای نزدیک رام آندروید برا ویو بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

a.g g.a
30-08-2010, 15:59
این گوشیTV Out نداره ... در گوشیهای جدید از DLNA به جای TV OUT استفاده میشه .
یعنی چی؟

SAEEDSAMSUNG
30-08-2010, 16:51
من قصد دارم این گوشی رو بخرم. تو بررسی های تخصصی هم خیلی گشتم.

دیروز تو Youtube داشتم کلیپاشو نگاه می کردم که یه چیز عجیبی دیدم.
تو دو تا کلیپ که داشتن درباره این گوشی توضیح می دادن یه چیزی توجه منو به خودش جلب کرد که براتون می زارمشون:

این دو عکس که می بینید رو من از موقع روشن کردن این گوشی گرفتم و می خواستم بپرسم چرا لوگوی سامسونگ تو این دو تا تصویر با هم فرق می کنن؟

لوگو که مساله ای نیست! یه فایل gif میشه عوضش کرد:5:

farzin_silver
30-08-2010, 17:14
این گوشیTV Out نداره ... در گوشیهای جدید از DLNA به جای TV OUT استفاده میشه .
یعنی چی؟

کی میگه نداره؟تنظیمات tv out هم تو گوشی هست

mehrabun
30-08-2010, 18:59
از سايت زير مي تونيد كلي برنامه جاوا ، بازي، والپيپر، اسكرين سيور و غيره رو دانلود كنيد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SAEEDSAMSUNG
30-08-2010, 20:12
یه سوال داشتم بچه ها شنیدم که این گوشی تا یک ماه تعداد محدودی شماره تلفن تماس رو نگه میداره بعد از اون با جدیدا جایگذین میشه. شنیدم که محدوده. و مثل امنیا 2 نیست .. راست میگن؟

Dr_King
30-08-2010, 20:33

1.ویندوز موبایل
2. سیمبین
3. اندروید
4. بادا

رابط گرافیکی
صفحه home
منوی اصلی
لیست کانتکت
گالری
مدیریت پیغام ها

نه انگاری مشکل از خونه ما بود...امروز سر کار سرعتش عالی بود و زودی شارژ پولی تموم شد.....سرکار که Wi-Fi رو روشن می کنم یه شبکه به نام mohamad باز می شه ...اما پسورد می خواد ...یعنی کسی وایرلس داره اون اطراف ؟؟
اما گوشی فوق العاد های هست ..تاچش خیلی توپه...همه چیزش عالیه ....امروز shift رو دانلود کردم...خیلی توپ بود

SAEEDSAMSUNG
30-08-2010, 20:41
نه انگاری مشکل از خونه ما بود...امروز سر کار سرعتش عالی بود و زودی شارژ پولی تموم شد.....سرکار که Wi-Fi رو روشن می کنم یه شبکه به نام mohamad باز می شه ...اما پسورد می خواد ...یعنی کسی وایرلس داره اون اطراف ؟؟
اما گوشی فوق العاد های هست ..تاچش خیلی توپه...همه چیزش عالیه ....امروز shift رو دانلود کردم...خیلی توپ بود

سلام. دوست عزیز این گوشی لیست مخاطبا رو تا چند روز نگه میداره؟ میشه دربارش برام توضیح بدی

و

یه کم از ایراداش و مزیتاش برام بگی؟

goldlucky69
31-08-2010, 01:30
برای شما saeedm1727 عزیز

-----------------------------------------------------------------------

سلام. دوست عزیز این گوشی لیست مخاطبا رو تا چند روز نگه میداره؟ میشه دربارش برام توضیح بدی

و

یه کم از ایراداش و مزیتاش برام بگی؟
----------------------------------------------------------------------------------

سلام دوست عزیز آقا سعید ...
در مورد لیست مخاطبا بگو دقیقا منظورت چیه ؟؟؟ contact یا log ؟؟؟
من موقع خریدش حسابی تحقیق کردم ... الانم 2هفته اس خریدم ..
مزایا :
تاچ فوق العاده ... صفحه نمایش بی نظیر ... سرعت بسیار بسیار عالی ... مرورگر نت خیلی تووووپ ... پشتیبانی بسیار خوبی که سامسونگ از نظر بازی و نرم افزار ارائه داده (با توجه به نوپا بودن بادا ) ... فقط کافیه یه بار باهاش shift بازی کنه ... کیفیت صداش تو مکالمه و همچنین آنتن دهیش خیلی عالیه ... سیستم عاملشم خیلی خوبه ... کار باهاش راحته و همه چیز در دسترسه .... کیفیت صداش فوق العادس (مخصوصا تو هندزفری) ولی بلندی صداش و حجم صداش در حد خوبه ... عالی نیست ... واژه ی "هنگ" اصلا براش تعریف نشده ... دیییگه ...
آها .... کیفیت فیلم برداریش اصلا یه چیزیه که نمیتونم توصیف کنم .. فقط باید ببینی ..

معایب
خب بادا هنوز نوپاس ... ولی من به یقین می گم آینده از آنه باداس ...
این که حافظه گوشی 2گیگه ... که البته به سادگی با یک رم حل میشه ...
نداشتن دکمه back ... (واسه من این بزرگترین عیبشه )

باور کن دیگه نمیتونم ازش عیب بگیرم ...

به نظر من به بعضی از این مشکلاتی که واسه بعضیا پیش اومده توجه نکن ... چون انصافا موردی بوده و اگه با گارانتی اصلی بگیری هیچ کذوم از این موارد پیش نمیاد ...

SAEEDSAMSUNG
31-08-2010, 10:39
منظورم log ... چند روز نگه میداره؟

SevenHaft
31-08-2010, 11:01
پاک شود...

Honradez
31-08-2010, 13:47
سلام.

فايلهاي آفيسو ميشه با اين گوشي "ويرايش" کرد؟

متشکرم.

MORINIO
31-08-2010, 14:04
سلام.

متشکرم.

ویرایش نمیشه کرد. فقط نمایش آفیس داره ...

Smartman
31-08-2010, 14:08
سلام.

متشکرم.

باید چهل تومن ناقابل بدی نرم افزارشو بخری خود گوشی فقط نمایش می ده

SAEEDSAMSUNG
31-08-2010, 19:54
برای شما saeedm1727 عزیز

-----------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------

سلام دوست عزیز آقا سعید ...
در مورد لیست مخاطبا بگو دقیقا منظورت چیه ؟؟؟ contact یا log ؟؟؟
من موقع خریدش حسابی تحقیق کردم ... الانم 2هفته اس خریدم ..
مزایا :
تاچ فوق العاده ... صفحه نمایش بی نظیر ... سرعت بسیار بسیار عالی ... مرورگر نت خیلی تووووپ ... پشتیبانی بسیار خوبی که سامسونگ از نظر بازی و نرم افزار ارائه داده (با توجه به نوپا بودن بادا ) ... فقط کافیه یه بار باهاش shift بازی کنه ... کیفیت صداش تو مکالمه و همچنین آنتن دهیش خیلی عالیه ... سیستم عاملشم خیلی خوبه ... کار باهاش راحته و همه چیز در دسترسه .... کیفیت صداش فوق العادس (مخصوصا تو هندزفری) ولی بلندی صداش و حجم صداش در حد خوبه ... عالی نیست ... واژه ی "هنگ" اصلا براش تعریف نشده ... دیییگه ...
آها .... کیفیت فیلم برداریش اصلا یه چیزیه که نمیتونم توصیف کنم .. فقط باید ببینی ..

معایب
خب بادا هنوز نوپاس ... ولی من به یقین می گم آینده از آنه باداس ...
این که حافظه گوشی 2گیگه ... که البته به سادگی با یک رم حل میشه ...
نداشتن دکمه back ... (واسه من این بزرگترین عیبشه )

باور کن دیگه نمیتونم ازش عیب بگیرم ...

به نظر من به بعضی از این مشکلاتی که واسه بعضیا پیش اومده توجه نکن ... چون انصافا موردی بوده و اگه با گارانتی اصلی بگیری هیچ کذوم از این موارد پیش نمیاد ...

خیلی ممنون از توضیح کاملتون. بله منظورم log است. میخوام ببینم به طور نامحدود log رو نگه میداره؟
یه سوال دیگه( البته این سوالات رو برای این میکنم که این گوشی رو برای خواهرم بخرم ) صفحه نمایشش کوچیک نیست؟ آخه من دو تا گوشی دارم i8000 و i9000 .. میخوام ببنیم 3.3 اینچ خوبه؟ اذیت نمیکنه؟ برای فیلم دیدن خوبه؟ عکس دیدن......بازی......... ممنون :11:

d.b23
31-08-2010, 21:18
خیلی ممنون از توضیح کاملتون. بله منظورم log است. میخوام ببینم به طور نامحدود log رو نگه میداره؟
یه سوال دیگه( البته این سوالات رو برای این میکنم که این گوشی رو برای خواهرم بخرم ) صفحه نمایشش کوچیک نیست؟ آخه من دو تا گوشی دارم i8000 و i9000 .. میخوام ببنیم 3.3 اینچ خوبه؟ اذیت نمیکنه؟ برای فیلم دیدن خوبه؟ عکس دیدن......بازی......... ممنون :11:
واسه فیلم دیدن خوبه و ولی چون شما خیلیمایه داری و گوشی های خفن داری :31: ممکنه به شخصه خودت رو راضی نکنه ولی خانوم ها راضی میشن :46:

Vamp!r3
31-08-2010, 21:33
سلام به همگی !

یه مشکلی پیدا کردم.....توی قسمت مکالمه توی پیغام ها.....بعد از یه مدت ارسالی هام پاک میشه....میخواستم ببینم برای همه همینطوره؟ یا تنظیمات خاصی داره ؟

سپاس :11:

SAEEDSAMSUNG
31-08-2010, 21:42
سلام به همگی !

یه مشکلی پیدا کردم.....توی قسمت مکالمه توی پیغام ها.....بعد از یه مدت ارسالی هام پاک میشه....میخواستم ببینم برای همه همینطوره؟ یا تنظیمات خاصی داره ؟

سپاس :11:

زدی تو خال!!! منم همینو میخواستم بفهمم دمت گرم جوابمو گرفتم!! آره این مشکل وجود داره و حدود یک ماه نگه میداره!! البته شاید با آپدیت درست بشه.........

ali_saeedi
01-09-2010, 05:56
توجه توجه توجه

سامسونگ به تازگی گوشی دیگری را با این سیستم عامل ( بادا ) معرفی کرده که میتونید مشخصاتشو در لینک زیر ببنید:

goldlucky69
01-09-2010, 05:58
--------------------------------------------------------------------------------------

سلام به همه ...
در مورد log والا واسه من الان 14روزه همه مکالمات و پیغام هام هست تو گوشی ... جالب اینکه تو هیچ کدوم از سایت ها و حتی تو دفترچه راهنمای این گوشی هیییییییییییییچ اطلاعی در این مورد داده نشده ..... همه جا رو گشتم ... من فکر می کنم همون یک ماه باشه مدت زمان نگهداری پیغام ها تو قسمت log .... اتو خود گوشی هم که تنظیماتی واسه این مورد وجود نداره ...

والا من روز اول که این گوشی رو خریدم مامانم دید گفت : خوبه .. من میتونم جای سینی ازش استفاده کنم ..:31::31::31: کلا سلیقه خانوما فرق میکنه ... ولی باید بگم به نظر شخصی خودم این صفحه نمایش از نظر کیفیت و اندازه واسه اون کاربرد هایی که شما گفتی کاملااااااااا مناسبه ... بازی و عکس که حرف نداره ... ولی واسه فیلم خب مسلما 4" بهتره .... البته شما که i9000 داری اگه این گوشی رو دستت بگیری مسلما واست کوچیک به نظر میاد ... ولی این 3.3 فقط بخاطر اینه که عرض صفحه کمه وگرنه طولش مناسبه ...

در کل به نظر من این اندازه صفحه نمایش واسه خانوما مناسب تره تا 4" ....:20::20::20:

goldlucky69
01-09-2010, 07:17
سلام.

متشکرم.

ویرایش نمیشه کرد. فقط نمایش آفیس داره ...

باید چهل تومن ناقابل بدی نرم افزارشو بخری خود گوشی فقط نمایش می ده
-----------------------------------------------------------------------------------
البته دوستان درست میگن .... فقط نمایش آفیس داره ... ویرایش نمیشه کرد ... البته مطمئنم به زودی میاد براش ... ولییییییییییییییییییییییی یییییییی
دوست عزیز 40تومن کیلو چنده ... جاوا رو واسه همین وقتا گذاشتن ... شما برو به آدر زیر ... mini office رو دانلود کن .. نصب کن ... استفاده کن .. ما رو هم دعا کن .. 40 تومنم بذار تو جیبت ...:31::31::31:
اینم آدرس :

آی آر- تی سی آی . اُ آر جی

اینم بگم که من الان این نرم افزار رو گوشیم نصبه و استفاده می کنم ....

چرا وقتی آدرس سایت رو مینویسم اینجوری میشه ؟؟؟؟

younes.b.1367
01-09-2010, 14:03
سلام به همه

می خواسم بدونم که چه طور میشه فقط بعضی از برنامه ها ( مسیج ها - فایل های شخصی - یاداشت ها - دوربین و ... ) رو قفل کرد ؟

SAEEDSAMSUNG
01-09-2010, 22:30
-.

چرا وقتی آدرس سایت رو مینویسم اینجوری میشه ؟؟؟؟

چون آوردن اسم فرومهای رقیب خلاف قوانینه.......:5:

vtv004
02-09-2010, 08:10
سلام کسی از دوستان در مورد نصب اندورید رو این گوشی خبری نداره که در چه مرحله ای هست و کی قراره بیاد ؟
مثل گالکسی میشه و یا باگهاش کلا اخباری در این مورد هست یا عکس و ویدیو ؟
بی صبرانه منتظرم بیاد چون گیم های بادا با اینکه از کیفیت بیشتری بهره میبرند ولی هنوز حک (ههک) نشدند

MORINIO
02-09-2010, 16:30
بچه ها از جایی میشه دفترچه فارسی یا انگلیسی این گوشی رو دانلود کرد ؟

mr.shadowshaman
02-09-2010, 18:38
سلام.
میخوام wave بگیرم و چند تا سوال داشتم.
1.wave یا omnia2
2.wave مثل آمنیا تو مکعب سه بعدی داره؟
3.wave تو قسمت عکساش هم حسگر حرکتی کار میکنه.(یه چند تا عکس از قسمت پیکچر و ویدیو با فعال شدن حسگر حرکتی برام بزارید)
4.هنگ میکنه یا نه؟
5.تو قسمت گیم کیبورد مجازی دائم فعاله؟( آخه تو f480 کیبورد مجازی میومد و نصف بازی معلوم نبود.)
6.قلم داره؟
7.تم میخره؟عکس متحرک به عنوان بک گراند قبول میکنه
8.میشه هم در منو هم در اک گراند چند عکس متفاوت قرار داد
قیمت با گارانتی پارس ماکروتل و گارانتی متفرقه چنده.به روز لطفا

your_star
02-09-2010, 20:50
زدی تو خال!!! منم همینو میخواستم بفهمم دمت گرم جوابمو گرفتم!! آره این مشکل وجود داره و حدود یک ماه نگه میداره!! البته شاید با آپدیت درست بشه.........

این الان یعنی چی؟
چرا یه همچین چیزی اتفاق میفته.
بعد ان سال یه گوشی درست حسابی اومد تو بازار.
نمیگیرم تا این مشکلش حل شه!

MORINIO
02-09-2010, 22:20
واسه ریختن برنامه روی این گوشی باید چه برنامه ای روی کامپیوتر نصب کنم ؟!

hamidrmn
02-09-2010, 22:41
بسیار سپاسگزارم خیلی کمک کردید دکمه تشکر رو پیدا نمیکردم مجبور شدم تایپ کنم

ali_saeedi
02-09-2010, 23:31
برنامه kies رو عزیزم باید نصب کنی(البته تو پست های قبل هزار بار بهش اشاره شده)
میتونی از سایت زیر که مال خود سامسونگه پیداش کنی:

new_solid
03-09-2010, 09:39
دوستان یک سوال در مورد دانلود نرمافزار شما ها چی جوری نرم افزار دانلود میکنید من تو روز که نمی تونم دانلود کنم به خاطر محدودیت حجمی دانلود که فکر کنم همه داشته باشن شبم که میخوام دانلود کنم همش ارور میده قابلیت رزیوم هم که نداره این kies لطفآ راهنمای کنید با تشکر

j0l6
03-09-2010, 11:00
دوستان اگه فکر میکنین باتری مبایلتون زود شارژ تموم میکنه پیشنهاد میکنم سرویس location رو اگه زیاد ازش استفاده نمیکنین خاموش کنین
برا من خاموش کردن این سرویس باعث شده عمر باتری تقریبا دو برابر بشه .

{sahand}
03-09-2010, 12:28
سلام.
میخوام wave بگیرم و چند تا سوال داشتم.
1.wave یا omnia2
2.wave مثل آمنیا تو مکعب سه بعدی داره؟
3.wave تو قسمت عکساش هم حسگر حرکتی کار میکنه.(یه چند تا عکس از قسمت پیکچر و ویدیو با فعال شدن حسگر حرکتی برام بزارید)
4.هنگ میکنه یا نه؟
5.تو قسمت گیم کیبورد مجازی دائم فعاله؟( آخه تو f480 کیبورد مجازی میومد و نصف بازی معلوم نبود.)
6.قلم داره؟
7.تم میخره؟عکس متحرک به عنوان بک گراند قبول میکنه
8.میشه هم در منو هم در اک گراند چند عکس متفاوت قرار داد
قیمت با گارانتی پارس ماکروتل و گارانتی متفرقه چنده.به روز لطفا
2- نه.
3- منطورتون رو نفهمیدم.
4- هنگ که نه، ولی یک دوبار ریست کرده که اونم تقصیر برنامه بوده.
5- می تونید خاموشش کنید.
6- همه گوشی های خازنی قلم دارند.
7- بله بله.
8- نع.

دوستان یک سوال در مورد دانلود نرمافزار شما ها چی جوری نرم افزار دانلود میکنید من تو روز که نمی تونم دانلود کنم به خاطر محدودیت حجمی دانلود که فکر کنم همه داشته باشن شبم که میخوام دانلود کنم همش ارور میده قابلیت رزیوم هم که نداره این kies لطفآ راهنمای کنید با تشکر
با خود گوشی اگه دانلود کنید pause می تونید بکنید.

mr.shadowshaman
03-09-2010, 12:38
2- نه.
3- منطورتون رو نفهمیدم.
4- هنگ که نه، ولی یک دوبار ریست کرده که اونم تقصیر برنامه بوده.
5- می تونید خاموشش کنید.
6- همه گوشی های خازنی قلم دارند.
7- بله بله.
8- نع.

با خود گوشی اگه دانلود کنید pause می تونید بکنید.

سلام.
از اینکه جوابمو دادید ممنونم.
منظورم اینکه شما وقتی وارد قسمت موزیک میشید و گوشی رو میچرخونید آهنگ ها به شکل cd در میاد.
میخوام بدونم در قسمت عکس و فیلم گوشی رو بچرخونی حالت نمایش تغییر میکنه؟؟؟؟
اگه میکنه یه چند تا عکس برام آپالود کنید.
آخه من میخوام بگیرمش.
راستی این بهتره یا omnia2.
از همه لحاظ.

sopack
03-09-2010, 15:08
دوستان من تازگی ها این wave رو تو هیچ جا پیدا نمی کنم! میشه بگین قضیه چیه؟ حتا نمایندگی هاشن ندارند؟!!

{sahand}
03-09-2010, 15:35
دوستان برادران چینی مث که فههمیدن چجوری باید برنامه ها رو به اشتراک گذاشت.

ولی با گوگل ترنسلیت چیزی دستگیرم نشد!
اینقدر سایتای چینی شلوغ پلوغه که آدم گیج می شه.

سلام.
از اینکه جوابمو دادید ممنونم.
منظورم اینکه شما وقتی وارد قسمت موزیک میشید و گوشی رو میچرخونید آهنگ ها به شکل cd در میاد.
میخوام بدونم در قسمت عکس و فیلم گوشی رو بچرخونی حالت نمایش تغییر میکنه؟؟؟؟
اگه میکنه یه چند تا عکس برام آپالود کنید.
آخه من میخوام بگیرمش.
راستی این بهتره یا omnia2.
از همه لحاظ.
آها، فقط افقی می شه. تغییر خاصی نمی کنه.
با امنیا هم کار نکردم.

mr.shadowshaman
03-09-2010, 15:47
دوستان برادران چینی مث که فههمیدن چجوری باید برنامه ها رو به اشتراک گذاشت.

ولی با گوگل ترنسلیت چیزی دستگیرم نشد!
اینقدر سایتای چینی شلوغ پلوغه که آدم گیج می شه.

آها، فقط افقی می شه. تغییر خاصی نمی کنه.
با امنیا هم کار نکردم.

شما از 1 تا 10 به این گوشی چه امتیازی میدید.
اگه برگردید به گزشته دوباره همین گوشی رو میگرفتید.
ارزش 450 تومن داره؟
بازی هاش چه جوره خوبه.مثل بازی های n97 یا بد تر
یه سوال بچه گانه.
این گوشی فقط با حرارت دسته یا ناخون هم کار میکنه

Vamp!r3
03-09-2010, 15:57
سلام !

دوستان آیا برنامه هست که باهاش بشه فایل های Zip و Rar را برای این گوشی باز کرد ؟

سپاس.

mr.shadowshaman
03-09-2010, 16:35
سلام.
همه بازی هایی که رو آیفون میاد روی این گوشی هم میاد؟

Vamp!r3
03-09-2010, 17:03
سلام.

خیر....اصلا این دو گوشی (سیستم عامل) ربطی به هم ندارند.......

nima.mahdavi
03-09-2010, 17:25
شما از 1 تا 10 به این گوشی چه امتیازی میدید.
اگه برگردید به گزشته دوباره همین گوشی رو میگرفتید.
ارزش 450 تومن داره؟
بازی هاش چه جوره خوبه.مثل بازی های n97 یا بد تر
یه سوال بچه گانه.
این گوشی فقط با حرارت دسته یا ناخون هم کار میکنه

من این گوشی رو ندارم ولی میخوام بخرم. ولی چیزایی که یکم میدونم میگم
بازهای تپلش که زیاد نیست که البته یه سریشون پولی هست
با ناخن کار نمیکنه
ولی یه نکته که وجود داره اینکه این گوشی و یه سری گوشی های دیگه مثل ایفون اصلا حرارتی نیستن!!
به این صفحات می گن خازنی و اصلا ربطی به حرارت ندارن!!!

سلام.

منظورت اینکه برای آیفون ریلیز شد برای بادا هم ریلیز بشه دیگه؟
نه!
ولی اگه بازهای معروف منظورته مثل NFS و... احتمال زیاد میاد

vtv004
03-09-2010, 17:40
سلام !

دوستان آیا برنامه هست که باهاش بشه فایل های Zip و Rar را برای این گوشی باز کرد ؟

سپاس.

یه نرم افزار به اسم wavecomperessor داره که فایلهای فشرده رو باز میکنه ویا فایلها رو فشرده میکنه
این فایلها رو ساپورت میکنه zip 7zip و rar
ولی چون ورژن نهایی نیست فعلا فایلهای rar و 7zip رو ساپورت نمی کنه

goldlucky69
03-09-2010, 17:47
سلام !

سپاس.
-----------------------------------------------------------------
سلام
اگه برنامه های جاوا رو فاکتور بگیریم ... تو سایت samsungapps یه برنامه واسه فایلهای Zip اومده ... لینکشم گذاشتم ... رایگان هم هست ... ولی واسه فایهای rar هنوز نه ... شایدم اومده و من خبر ندارم ...

اگه میخواین با خود گوشی دانلود کنین :

samsungapps>>category>>utilities
برنامه های جاوا هم که زیاده ...

mr.shadowshaman
03-09-2010, 17:52
اگه امکانات گالری i8000 رو داشت بی شک میگرفتمش.
اما دوستان میگن نداره.
بازی هایی که رو i8000 میاد بهتره یا رو wave?
نصب بازی روی wave روش خاصی داره یا بازی رو بلوتوس میکنه میشه یه فایل نصب بعد نصب میکنی؟
راستی wave فرمت DAT رو اجرا میکنه?

---------- Post added at 06:51 PM ---------- Previous post was at 06:48 PM ----------

یه سوال دیگه
این گوشی میتونه هم آهنگ پخش کنه هم آهنگ بلوتوس؟
میتونه SMS بلوتوس کنه؟
میتونه به چند گوشی در یک زمان فیل بفرسته؟

---------- Post added at 06:52 PM ---------- Previous post was at 06:51 PM ----------

یه سوال دیگه
میتونه SMS بلوتوس کنه؟

goldlucky69
03-09-2010, 18:02
برای mr.shadowshaman

[QUOTE=mr.shadowshaman;5361167]اگه امکانات گالری i8000 رو داشت بی شک میگرفتمش.
اما دوستان میگن نداره.
نصب بازی روی wave روش خاصی داره یا بازی رو بلوتوس میکنه میشه یه فایل نصب بعد نصب میکنی؟

---------- Post added at 06:51 PM ---------- Previous post was at 06:48 PM ----------

یه سوال دیگه
میتونه SMS بلوتوس کنه؟

------------------------------------------------------------------------------
شما داری windows mobile رو با بادا مقایسه میکنی ... من با i8000 کار نکردم ... میشه بگی منظورت چه امکاناتیه ؟؟؟؟
والا تا الان بهترین بازی های روز واسه wave اومده البته بعضیاش پولیه ... شرکت های بزرگی مثل gameloft,... هم دارن با سامسونگ همکاری می کنند ... میشه امیدوار بود .. مخصوصا با شروع مسابقه بزرگ سامسونگ ..
شما یا باید بازی ها رو با خود گوشی دانلود کنی که خودش نصب میشه .. یا با pc دانلود کنی و بعد با samsungkies نصب کنی ... فعلا چون بازی ها کرک نشده نمیشه بلوتوث کرد ...
تقریبا همه فرمت های ویدئویی رو پخش میکنه ...
بله میتونه آهنگ پخش کنه و همزمان با گزینه share track via .. اونو با بلوتوث ارسال کنه ....
sms بلوتوث نمیشه ولی با نرم افزار memo که رو گوشی هست میشه notes رو با بلوتوث فرستاد ...
همزمان میتونه فایل رو به چندتا گوشی ارسال کرد ....

{sahand}
03-09-2010, 18:10
برنامه هایی که تا حالا کرک شدن:
BaDaBoo, Nova, ZENONIA, GT Racing, Modern Combat, AR_Goniometer
فقط لینک دانلود نتونستم پیدا کنم!
اینجا هست:

ولی نمی تونم دانلود کنم.
البته بازی هایی که اینجاست کرک نشده است و خودتون با استفاده از روش داده شده باید این کارو بکنید.

noisymind
03-09-2010, 18:57
اگه امکانات گالری i8000 رو داشت بی شک میگرفتمش.
اما دوستان میگن نداره.

؟

امکانات گالری I8000 چی هست که این نداره؟
مسلما بازیهای ویو بهتر خواهد بود چون سخت افزار i8000 پایینتر از ویو هست.
روش نصب هم باید با برنامه کیز برنامه رو دانلود کنی رو کامپیوتر و بعد رو گوشی نصب کنی یا هم که مستقیم با خود گوشی دان کنی.

mr.shadowshaman
03-09-2010, 21:21
سلام برای دیدن امکانات گالری i8000 به سایت زیر برید و از استفاده با گوشی شبیه سازی شده لذت ببرید.

noisymind
03-09-2010, 21:37
خب من که ویو ندارم با اون لینک شما مقایسه کنم. از تو لینک هم که خوب نمیشه فهمید . خیلی ساده بگو چه فرقی دارن دیگه.
I8000 دیگه قدیمی شد ولی چون وین موبایل هست نرم افزاراش خیلی بیشترن.

{sahand}
03-09-2010, 21:45
دوستان kies رو آپدیت نکنن، ورژن جدید اجازه ی نصب برنامه های کرک شده رو نمی ده.

Vamp!r3
03-09-2010, 21:45
منظورشون این قسمت هاست :

========

دوستان kies رو آپدیت نکنن، ورژن جدید اجازه ی نصب برنامه های کرک شده رو نمی ده.

این لینک کرک شده Assassin's Creedـه ؟

از همون فروم که صفحه قبل گذاشتید یافتم : دی

طریقه نصبش چطوره ؟

sonkia
03-09-2010, 21:51
تنظيمات گوشي ويو واسه وصل شدن به اينترنت رو بايد چطور انجام بدم؟

gamekhor2007
03-09-2010, 22:30
این گوشی شکلک برای فرستادن تو SMS داره؟

ahmad125
03-09-2010, 22:32
این گوشی رو از کجا باید تهیه کرد؟ الان حدود یکماه و نیمه که هیچ کدوم از 3 تا نمایندگی اصلیش اونو نیاوردند.

goldlucky69
03-09-2010, 23:08
سلام برای دیدن امکانات گالری i8000 به سایت زیر برید و از استفاده با گوشی شبیه سازی شده لذت ببرید.

جالبه ... ولی خب به نظر من نمی ارزه آدم این کیفیته صفحه نمایش و این سخت افزار قوی رو فدای یه سری موارد بکنه که خیلی هم مهم نیست ... البته وینوز موبایل کارش خیلی درسته ولی به نظر من این امکاناتی که شما میگی اونقدر ارزش نداره ... حالا اگه میگفتی به خاطر بازی و نرم افزارهای بیشتر باز یه چیزی ... ولی..
--------------------------------------------------------------------

تنظيمات گوشي ويو واسه وصل شدن به اينترنت رو بايد چطور انجام بدم؟
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
معمولا شما وقتی اولین بار سیم کارت رو تو گوشی بذارین خودش همه ی تنظیمات رو انجام میده ... البته شما باید سرویس gprs سیمکارتتون (ایرانسل و یا همراه اول ) رو از طریق سایتشون (اگه خواستین بگین تا دقیق توضیح بدم ) فعال کنین ... و تو گوشی برین به setting>>connecivity>>use pocket data رو فعال کنید ...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

این گوشی شکلک برای فرستادن تو SMS داره؟
--------------------------------------------------------------------------------------------------
نه ......

Dr_King
03-09-2010, 23:16
سلام دوست عزیز
در مورد نصب بازی های کرک شده یه توضیحی می دی که چه جوری باید نصبش کنیم و کدوم ورژن رو باید داشته باشیم ؟

{sahand}
03-09-2010, 23:29
این لینک کرک شده Assassin's Creedـه ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز همون فروم که صفحه قبل گذاشتید یافتم : دی

طریقه نصبش چطوره ؟

سلام دوست عزیز
در مورد نصب بازی های کرک شده یه توضیحی می دی که چه جوری باید نصبش کنیم و کدوم ورژن رو باید داشته باشیم ؟
Assassin هنوز کرک نشده، تا اینجایی که من فهمییدم کلا برای هر برنامه یه قسمتی از فایل رو باید ادیت کرد.
طریقه ی نصب هم هنوز خودم دقیق نمی دونم، NOVA داره دانلود می شه، فردا می بینم چطوریه.
چینیا چرا اینجورین؟ وقتی یه چیزی پیدا می کنن فقط تو فرومای خودشون به اشتراک می ذارن. بابا خب بیاید دو خط انگلیسی هم بگید همه بفهمن!

farzin_silver
03-09-2010, 23:58
Assassin هنوز کرک نشده، تا اینجایی که من فهمییدم کلا برای هر برنامه یه قسمتی از فایل رو باید ادیت کرد.
طریقه ی نصب هم هنوز خودم دقیق نمی دونم، NOVA داره دانلود می شه، فردا می بینم چطوریه.
چینیا چرا اینجورین؟ وقتی یه چیزی پیدا می کنن فقط تو فرومای خودشون به اشتراک می ذارن. بابا خب بیاید دو خط انگلیسی هم بگید همه بفهمن!

از کجا دانلود میکنید؟ بیصبرانه منتظریم

Dr_King
04-09-2010, 00:16
تو این سایت چینیه نمی شه عضو شد ؟؟ هر کاری می کنم نمی تونم عضو بشم....خیلی سایته پری هست ...همه چیز توش هست ...

noisymind
04-09-2010, 00:21
تو این سایت چینیه نمی شه عضو شد ؟؟ هر کاری می کنم نمی تونم عضو بشم....خیلی سایته پری هست ...همه چیز توش هست ...

خب مگه شما چینی بلدی؟ چینی بلد نباشی حتی نمیتونی صفحه ساین آپ رو پر کنی , چه برسه به مطالبش :31:

Hapoofesgeli
04-09-2010, 00:27
سلام
دوستان من می خوام این گوشی رو بگیرم :)
اما میخوام ببینم بادا ارزششو داره؟

vtv004
04-09-2010, 03:48
سلام
دوستان من می خوام این گوشی رو بگیرم :)
اما میخوام ببینم بادا ارزششو داره؟

تو صفحات قبلی دنبال جوابتون بگردین واز این سوالات الکی و تکراری تو تاپیک ویو بپرهیزید
حتما قبل از زدن پست اگه تاحالا تو این تاپیک نبودین حتما حداقل ده صفحه رو مطالعه کنید ببینید تکراری نباشه سوالتون بعد بپرسید

تا منظورتون از ارزش بادا چی باشه بهترین و سریعترین سیستم عاملی هست که میتونه با اپل مقایسه بشه و خبرهایی از ههک بازیهاش به گوش میرسه
ارزششرو داره شک نکن

ali_saeedi
04-09-2010, 09:25

سلام خیلی ممنون دوست من جالب بود
آقا یک چیزی نثل این صفحه برای ویو هست اگه هست لطف کنید لینکشو بزارید که من خیلی نیاز دارم ممنون

{sahand}
04-09-2010, 09:26
خب فکر می کنم ضایع شدیم، حالا دیگه تا Kies رو آپدیت نکنید وارد قسمت Applications نمی شه، بعد آپدیت هم احتمالا دیگه این روش کـرک کار نمی کنه.
آپدیت می کنم ببینم چی می شه ولی بعید می دونم بشه کاریش کرد.
همینشم که بالاخره برای یکی دو روز کـرک شد خوب بود. یه شروعی بود دیگه.
اون روش اینحا توضیح داده شده:

mr.shadowshaman
04-09-2010, 09:58
سلام خیلی ممنون دوست من جالب بود
آقا یک چیزی نثل این صفحه برای ویو هست اگه هست لطف کنید لینکشو بزارید که من خیلی نیاز دارم ممنون
سلام.
مثل این صفحه که نه اما wave هم سایت داره.

mr.shadowshaman
04-09-2010, 10:28
سلام.
میخوام بدونم بجز در قسمت گیم و موزیک و ویدیو در کجا ها میشه گوشی رو به حالت افقی در آورد؟

Hapoofesgeli
04-09-2010, 11:18
تو صفحات قبلی دنبال جوابتون بگردین واز این سوالات الکی و تکراری تو تاپیک ویو بپرهیزید
حتما قبل از زدن پست اگه تاحالا تو این تاپیک نبودین حتما حداقل ده صفحه رو مطالعه کنید ببینید تکراری نباشه سوالتون بعد بپرسید

تا منظورتون از ارزش بادا چی باشه بهترین و سریعترین سیستم عاملی هست که میتونه با اپل مقایسه بشه و خبرهایی از ههک بازیهاش به گوش میرسه
ارزششرو داره شک نکن

دوست عزیز من دایل آپم و حدود 5 صفحه رو دیروز گشتم که بعد سایت تعطیل شد:41:
شرمنده اگه تکراری بود :20:

hakr
04-09-2010, 15:50
دوستان این گوشی فارسی را پوشش نمیدهد و از این نظر خیلی مشکل پیدا کردم . کسی میتواند کمکم کنه

hakr
04-09-2010, 16:10
دوستان اگه فکر میکنین باتری مبایلتون زود شارژ تموم میکنه پیشنهاد میکنم سرویس location رو اگه زیاد ازش استفاده نمیکنین خاموش کنین

دوست گرامی میشه یک کم بیشتر توضیح بدی

Hapoofesgeli
04-09-2010, 22:26
امیدوارم اینیکی تکراری نباشه :31:
دوستان سایت مناسبی برای خرید این گوشی با قیمت خوب سراغ دارین؟
گوشی آب شده رفته زیر زمین حتی گوشی شاپ هم نداره :41: (یادمه یک همچین کاری رو واسه امینا اچ دی هم کردند)
من عجله دارم :31:
بعد این سوال شایط ربطی نداشته باشه ولی جواب بدین :31:
سرعت خوندن نوشتن مموری کلاس 6 چقدره؟
بعدم واسه استفاده معمولی از این گوشی 8 گیگ کافیه یا 16 ؟
ممنون :10:

vtv004
04-09-2010, 22:44
بعد این سوال شایط ربطی نداشته باشه ولی جواب بدین :31:
سرعت خوندن نوشتن مموری کلاس 6 چقدره؟
بعدم واسه استفاده معمولی از این گوشی 8 گیگ کافیه یا 16 ؟
ممنون :10:
خوب کلاس شش 6مگ برثانیه
class 6 (6MB/s) MicroSD HC

ولی من 16 گیگ توشیبا خریدم کلاس 4عالیه وسرعتش اصلا کم نمیاره و تو دفترچش کلاس2رو 6mb/sec زده و کلاس 4رو 10مگ زده که باید درستش این باشه
به هر حال اطلاعات بیشتر در لینک زیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید16گیگ بخر ولی پولتو برای کلاس بالاتر نده الکیه:10:

Hapoofesgeli
04-09-2010, 23:05
خوب کلاس شش 6مگ برثانیه
class 6 (6MB/s) MicroSD HC

ولی من 16 گیگ توشیبا خریدم کلاس 4عالیه وسرعتش اصلا کم نمیاره و تو دفترچش کلاس2رو 6mb/sec زده و کلاس 4رو 10مگ زده که باید درستش این باشه
به هر حال اطلاعات بیشتر در لینک زیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید16گیگ بخر ولی پولتو برای کلاس بالاتر نده الکیه:10:

ممنون میشه بگین چند خریدین؟

vtv004
05-09-2010, 04:05
ممنون میشه بگین چند خریدین؟

نمیدونم دقیق هنوز با دوستم حساب نکردم اون برام خریده از تهران
فکر کنم 45 تومن باشه
کلاس 2 شانزده گیگ حدود 35 هستش
بستگی به مارک هم داره

j0l6
05-09-2010, 09:19

دوست گرامی میشه یک کم بیشتر توضیح بدی

وارد settings -->conectivity-->location بشين و سرويس رو غير فعال كنين ( اگه یه وقت بخوای از gps استفاده کنی قبلش باید این سرویس رو فعال کنی )

برای اینکه گوشیتون فارسی رو ساپورت کنه باید firmware gpjg2 full رو که توو صفحات قبل لينكش رو گذاشتن دانلود کنی و گوشیت رو با اون فلش کنی .

ramin_j2007
05-09-2010, 10:22
آقا از دیشب تا حالا من کل این 1447 کامنت رو خوندم.خیلی از این ویو خوشم اومده و اگه گارانتی اصلی پیدا کنم امروز میخام برم ویو رو بخرم.
ولی مثل اینکه گارانتی مایکروتل نایاب شده.دو روز پیش تو تبریز قیمت کردم 430 گفتن که فکر کنم گارانتی اصلی نبوده حتما.
دوستان مایکروتل تو تبریز نمایندگی نداره ؟
تو سایت سامسونگ که چیزی نبود.

ali_saeedi
05-09-2010, 10:40
آقا از دیشب تا حالا من کل این 1447 کامنت رو خوندم.خیلی از این ویو خوشم اومده و اگه گارانتی اصلی پیدا کنم امروز میخام برم ویو رو بخرم.
ولی مثل اینکه گارانتی مایکروتل نایاب شده.دو روز پیش تو تبریز قیمت کردم 430 گفتن که فکر کنم گارانتی اصلی نبوده حتما.
دوستان مایکروتل تو تبریز نمایندگی نداره ؟
تو سایت سامسونگ که چیزی نبود.
ممنونم از شما که به خودت زحمت دادی و همه این صفحات رو خوندی چون همون جوری که فک کنم فهمیدی 1 سوال رو 1000 بار مطرح شده بنده الان حدود 1 ماه هست منتظرم این گوشی دوباره از طرف مایکروتل عرضه شه ولی هیچ خبری نیست دیگه اعصابم خورد شده و با توجه به این که فریمور فارسی این گوشی هم در دست رس همه شده داره به مخم میزنه بدون گارانتی بگیرم ظاهرا تو تهران بدون گارانتی تا 360 هست!!!! تبریز شهر بزرگیه باید داشته باشه ولی مطمئن نیستم از اساتید سوال کن من خودم اگه از سلامت این گوشی بدون گارانتیش مطمئن بشم میخرمش دیگه مایکروتل شورش رو در آورده...

{sahand}
05-09-2010, 12:15
چرا من دیگه نمی تونم وارد Samsung Apps کیز شم؟ می گه Service not available in your country! قرار بود سامسونگ از این مشکلا نداشته باشه که!
ویرایش: حالم خوب نیستا! از اولش همینجوری بود، باید بار اول از طریق سایت سامسونگ و یه فروشگاه دیگه وارد شید تا بره تو. چون آپدیت کردم برگشته بود سر جاش.

ramin_j2007
05-09-2010, 15:12
ممنونم از شما که به خودت زحمت دادی و همه این صفحات رو خوندی چون همون جوری که فک کنم فهمیدی 1 سوال رو 1000 بار مطرح شده بنده الان حدود 1 ماه هست منتظرم این گوشی دوباره از طرف مایکروتل عرضه شه ولی هیچ خبری نیست دیگه اعصابم خورد شده و با توجه به این که فریمور فارسی این گوشی هم در دست رس همه شده داره به مخم میزنه بدون گارانتی بگیرم ظاهرا تو تهران بدون گارانتی تا 360 هست!!!! تبریز شهر بزرگیه باید داشته باشه ولی مطمئن نیستم از اساتید سوال کن من خودم اگه از سلامت این گوشی بدون گارانتیش مطمئن بشم میخرمش دیگه مایکروتل شورش رو در آورده...
آره همین طوره.اگه بحث های حاشیه ای و سوالات تکراری نبود مجبور نبودم 144 صفحه کامنت رو بخونم ولی در کل خیلی جالب بود.بحث ها از حدود 9 ماه پیش تا به امروز تمام مسائل و مشکلات مربوط به ویو رو پوشش میداد.

امروز رفتم که مثلا این گوشی رو بخرم.کل مغازه ها رو زیر و رو کردم نبود که نبود.فقط یکی دوتا مغازه یه دونه داشتن که اونها هم بدون گارانتی درست و حسابی بودن و معلوم بود که خود فروشنده ها نتونستن لذت کار با ویو رو بیخیال بشن و پدر گوشی ها رو در اوردن.قیمت ها هم که کهکشانی بودن.یکی میگفت 600 یکی 550 همینطوری قیمت میدادن.فکر میکنن ما از اون خر پولهایی هستیم که برای گوشی دست دوم اینهمه پول بدیم فردا هم که یه مشکلی براش پیش اومد بندازیمش بیرون.
البته همه فروشنده ها میگفتن که اصلا ویو با گارانتی پارس مایکروتل اصلا به تبریز نیومده :18:
خداییش یه بار خواستیم دل به موج های اقیانوس سامسونگ بدیم:40:
عجب زده حالی زدن این وارد کننده های سامسونگ:2:
تو یکی از کامنت ها خوندم که وارد کننده اصلی نوکیا اومده سراغ سامسونگ.با این کارا میخوان سامسونگ رو هم به گند بکشن و سیاستهای نوکیا رو تکرار میکنن.کار سامسونگ ایران شده فقط تبلیغات هر مغازه ای میری تو ویترینش ویو رو گذاشته و با صفحه نمایشش بیچاره TFT ها رو به چالش میکشه.گالاکسی S هم یه ماهه اومده قیمتش همین طور گرون مونده:41:.
نمیدونم تا کی باید منتظر موج های اقیانوس باشیم.:5:
شاید این جمعه بیاید شاید

GENERAL_RAAAM
05-09-2010, 15:16
سلام علیکم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقا منا که امیدوارم مشکل گوشیم یادتون باشه ( ریست )
من رفتم مالزی جاتون خالی . رفتم یه مموری SanDisk گرفتم . تو اون پک قرمزا بود و فک کنم اصل اصل بود . خلاصه با این مموری هم گوشیم بازم ریست می کنه . هرچی بیشتر فایل روش باشه ، زود به زود تر ریست می کنه . دیگه نمیدونم چیکار کنم ! مموری من کلاس 2 هست .
یه چیز دیگه . . .
من یه فیلم MKV 2 ساعته ریختم رو گوشیم ولی وقتی اجرا می کنم ، گیرگیری اجراش می کنه . رو مموری ریختم . مال شما هم همینطوره ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GENERAL_RAAAM
05-09-2010, 15:36

منم از اصفهان خریدم . البته حدود 1 ماه پیش
من از فروشگاه MAX تو فردوسی با گارانتی اصلی خریدم .:20:

---------- Post added at 04:36 PM ---------- Previous post was at 04:33 PM ----------

سلام دوست من.
اخه توی اصفهان کدوم نمایندگی تا حالا درست کار کرده که این بار دوم باشه:13:
واقعا جای تاسف داره:42:
واقعااااااااااااااااااااا اا . . . :21::13:
منم بعد اینکه JPJG2 اومده بود رفتم بدم آپدیت کنن ( مجید ) گفت تا 1 ماه دیگه میاد !!!:13:

cyruslogic
05-09-2010, 18:06
سلام علیکم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقا منا که امیدوارم مشکل گوشیم یادتون باشه ( ریست )
من رفتم مالزی جاتون خالی . رفتم یه مموری SanDisk گرفتم . تو اون پک قرمزا بود و فک کنم اصل اصل بود . خلاصه با این مموری هم گوشیم بازم ریست می کنه . هرچی بیشتر فایل روش باشه ، زود به زود تر ریست می کنه . دیگه نمیدونم چیکار کنم ! مموری من کلاس 2 هست .
یه چیز دیگه . . .
من یه فیلم MKV 2 ساعته ریختم رو گوشیم ولی وقتی اجرا می کنم ، گیرگیری اجراش می کنه . رو مموری ریختم . مال شما هم همینطوره ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز! ای کاش تاپیکها رو با دقت میخوندید. برای این گوشی باید رم شما حداقل کلاس 4 باشه. من رم توشیبا 8 گیگ کلاس 4 با گارانتی گرفتم به قیمت 19 تومان. هیچ مشکلی توی پخش و ضبط فیلم نداره.

abiiiiiii
05-09-2010, 19:46
ظاهرا این گوسی نمی‌تونه کانتکتها رو با sms بفرسته
با نوکیا راحت میشه
البته منظورم ارسال متن کانتکتها نیست، بلکه ارسال اونها به صورت vcard هستش

abiiiiiii
05-09-2010, 19:49
اگه یادتون بره فیش هدفون تو جک بمونه، زنگ آلارمها از اسپیکر پخش نمیشه( صداش فقط تو هدفون پخش میشه)

ramin_j2007
05-09-2010, 19:50
از وضعیت قیمت گوشی در تهران چه خبر ؟
پیدا میشه یا نه ؟
قیمت بدون گارانتی چند شده ؟

vtv004
05-09-2010, 23:35
سلام کسی از دوستان بازیهایی که تو سایت bbs.badaer.com قرار داره رو دانلود و نصب کرد ؟من دسترسی به نت پر سرعت ندارم و نمیتونم تست کنم
یعنی کسی به غیر از من به ههک بادا علاقه ای نداره؟
کلی بازی اون تو هست بدون پول یکی تست کنه لینک دقیق 2یا3صفحه قبله
ثواب داره

ali_saeedi
06-09-2010, 10:19
سلام دیگه دارم دیوونه میشم زنگ زدم نمایندگی مشهد گفته نداریم و این سیاست مایکروتل هست گفت مایکروتل داره الان خودش گوشی های ویو رو بدون گارانتی 460 دست مردم میده!!!!! یعنی میخواد خدمات هم نده پول زیاد تر هم بگیره با توجه به این که نمایندگی انحصاری هست کاری هم نمیشه کرد لعنت....
ولی یارو گفت اگه شما تا 1 ماه دیگه صبر کنی دوباره شرایط ایده آل میشه و میتونی با گارانتیشو حدود 400 بگیری!! از صحبت یارو تقریبا معلوم بود که داره دلسوزی میکنه که ما تو هچل نیوفتیم...
از دوستان تهرانی میخوام که کف قیمت این گوشی بدون گارانتیشو در بیارن...؟؟؟ ببینم اونجا هم همین قیمته چون اگه به صرفه 1 سفری میام تهران و از اونجا میگیرم ممنون...؟؟!!

farzin_silver
06-09-2010, 12:17
سلام کسی از دوستان بازیهایی که تو سایت bbs.badaer.com قرار داره رو دانلود و نصب کرد ؟من دسترسی به نت پر سرعت ندارم و نمیتونم تست کنم
ثواب داره

ما هم علاقه مندیم.ولی آقا سهند که گفتند اگه kies رو آپدیت کنیم دیگه نمیتونیم این کرک شده ها رو نصب کنیم.نمیشه آپدیت هم نکرد

foad123456
06-09-2010, 13:46
با نصب KIES جدید که اجباری هم هست دیگه نصب بازی و برنامه -- شده امکان پذیر نیست. البته فعلا

MORINIO
06-09-2010, 13:48
سلام دیگه دارم دیوونه میشم زنگ زدم نمایندگی مشهد گفته نداریم و این سیاست مایکروتل هست گفت مایکروتل داره الان خودش گوشی های ویو رو بدون گارانتی 460 دست مردم میده!!!!! یعنی میخواد خدمات هم نده پول زیاد تر هم بگیره با توجه به این که نمایندگی انحصاری هست کاری هم نمیشه کرد لعنت....
ولی یارو گفت اگه شما تا 1 ماه دیگه صبر کنی دوباره شرایط ایده آل میشه و میتونی با گارانتیشو حدود 400 بگیری!! از صحبت یارو تقریبا معلوم بود که داره دلسوزی میکنه که ما تو هچل نیوفتیم...

اصفهان هم دقیقآ همین وضعیته ! من خودم هفته پیش بدون گارانتی خریدم 450 ! البته اصفهان بدون گارانتیشم با بدبختی گیر میاد ...

noisymind
06-09-2010, 14:50
از دوستان تهرانی میخوام که کف قیمت این گوشی بدون گارانتیشو در بیارن...؟؟؟ ببینم اونجا هم همین قیمته چون اگه به صرفه 1 سفری میام تهران و از اونجا میگیرم ممنون...؟؟!!

تو بعضی شهر ها که قیمت به بالای 500 هم رسیده بدون گارانتی!! خب معلومه که یک ماه دیگه دوباره با گارانتی زیاد میشه و قیمتهای کاذب الان دوباره تعدیل میشه.
اگر هم واقعا این سیاستش هست که اشتباه و خریت هست! چرا؟ چون همه که مثل بچه های اینجا نیستند که بیان کلی تحقیق کنن راجع به این گوشی و بادا و ... و بخوان حتما همین رو بگیرن, یارو شب راه میوفته میگه میخوام گوشی بگیرم! با چند تا از دوستاش میره و این نباشه یه چیز دیگه میگیرن!!! و خیلی هم خوشحال از اینکه یک گوشی خوشکلتر از ویو گرفتن بر میگردن خونه! همین:27:

SAEEDSAMSUNG
06-09-2010, 15:57
سلام. دوستانی که این گوشی رو دارن بگن که آیا برای این گوشی دیکشنری کامل هست؟ کسی که میخواد این گوشی رو بخره براش خیلی مهمه که برای این گوشی به دیکشنری کامل موجود باشه.........

Honradez
06-09-2010, 19:20
ثواب داره
من نگاه کردم. بازيهاش به همون اسمهاي سايت Samsung Apps هستن. ولي کيفيتشون بيشتر شبيه بازيهاي سِگا ئه!! دو بعدي هم هستن.

البته من منظورم بازيهاي نوشته شده با جاواش بود که خب انتظار کيفيت جالب نميشه ازشون داشت و البته من هم وقت بيشتر گشتن نداشتم. حالا اگه شما منظورتون بازيهاي ديگه‌اي بوده منو ببخشيد.

goldlucky69
06-09-2010, 19:23
سلام. دوستانی که این گوشی رو دارن بگن که آیا برای این گوشی دیکشنری کامل هست؟ کسی که میخواد این گوشی رو بخره براش خیلی مهمه که برای این گوشی به دیکشنری کامل موجود باشه.........
-------------------------------------------------------------------------------------------
سلام ... دیکشنری انگلیسی به فارسی مخصوص بادا هنوز نیست ... ولی 2تا دیکشنری خیلی عالی انگلیسی به انگلیسی هست .... واسه انگلیسی به فارسی هم دیکشنری های جاوای خوبی موجوده ...

goldlucky69
06-09-2010, 19:32
ظاهرا این گوسی نمی‌تونه کانتکتها رو با sms بفرسته
با نوکیا راحت میشه
البته منظورم ارسال متن کانتکتها نیست، بلکه ارسال اونها به صورت vcard هستش

-----------------------------------------------------------------------------
دوست عزیز این چه حرفیه میزنین ؟؟؟ یکی میاد میبینه فکر میکنه چه خبره ...
شما برین تو کانتکت موردنظرتون(یعنی بازش کنین) ... اونجا رو همون "..." وسط کلیک کنین ... یه گزینه هست send via ... میتونین با sms , bluetooth و email ارسال کنین اون کانتکت رو اون هم بصورت vcard ...
دقت کنین لطفا ...

{sahand}
06-09-2010, 20:42
یه توضیحی راجع به قضیه کـرک بدم:
روش این بود که شما اول یه برنامه ی رایگان دانلود و اونو تو گوشیتون نصب می کردین، تا اطلاعات کیز و گوشی شما توی فایل نوشته بشه. فایل بازی یا برنامه پولی هم از اینترنت می گرفتین، بعد دو تا فایلو با یه Hex Editor باز می کردید و دو قسمت رو که مربوط به اطلاعات خرید بود از برنامه ی رایگان کپی می کردید تو برنامه ی نارایگان! بعد برنامه ی نارایگان اصلاح شده رو کپی می کردید تو فولدر کیز، موقع نصب کیز می دید که هم اطلاعات خرید درسته و هم فایل قبلا یه بار تو گوشیتون نصب شده، و فایل رو روی گوشی نصب می کرد.
آمما!! شما بعد از اینکه کیز رو آپدیت می کنید، هر برنامه ای رو که قبلا دانلود کرده بودید رو اگه دوباره بخواین نصب کنید، کیز به جای نصب از روی فایل موجود، دوباره فایلو دانلود می کنه. و تنها وقتی اجازه ی دانلود و نصب دوباره رو می ده که شما با همون اکانتی Sign in کرده باشید که برنامه رو بار اول دانلود کرده یا خریده. و مطمئنا برنامه ی کـرک شده رو شما نخریدید و قضیه لو می ره و با ارور مواجه می شید! و ارورشم یه جوریه که شما رو بپیچونه، یعنی می گه شبکه شلوغه و از این حرفا...
ممکنه بگید خب فایلو دستکاری می کنیم و اسم اکانت خودمون رو توش می نویسیم، اما نمی شه، چرا؟ چون شما فقط دستتون به کامپیوتر خودتون می رسه نه به سرور سامسونگ! و اطلاعات اکانت شما روی سرور مشخص می کنه شما برنامه رو نخریدید!
نکنه ناراحت کننده ی دیگه اینجاست که بعد از آپدیت:
1- باید همه ی برنامه ها رو دوباره دانلود کنید.
2- اونایی رو که بدون اکانت دانلود کردید نمی تونید نصب کنید تا وقتی که sign in شید، و مثلا اگه real football 2010 رو زمانی که رایگان بود بدون اکانت دانلود کردید، دیگه باید باهاش خداحافظی کنید چون الان دیگه پولیه... (اگه با گوشی دانلود کردید قضیه فرق می کنه چون سریال گوشیتون ثبت شده و دانلود دوباره نیازی به پول نداره.)

خلاصه... کـرک مرک پرید...
اما به نظر میاد به جای برنامه ها کیز باید کـرک شه، یعنی اصلا با سرور چک نکنه.
..................................
@Honradez
ربطی به بازی های جاوا نداشت، احتمالا به بخش اشباه رفتید...
.................................
ولی سامسونگ چه زرنگه ها! یادمه گوشی های نوکیا وقتی هـک می شد نوکیا 6 ماه طول می کشید آپدیت بده و اون روشو ببنده، یا همین اپل قبل از اینکه سیستم عاملاش به طور رسمی عرضه جیل می شن! اما این قضیه به دو روز هم نکشید که سامسونگ آپدیت داد!!

sopack
06-09-2010, 21:16
سلام دوستان p30worldایم!!
والا مردم از بس دربه در دنبال این گوشی s8500 wave گشتم! من نفهمیدم این مایکروتل داره چه غلطی میکنه(اینو عمدا گفتم چون خیلی عصبانیم)؟
هزارجا داره تبلیغشو میکنه، اون وقت میری نمایندگیش میگن نداریم. تازه خود نمایندگی شهرکرد که من رفتم، اصلیشو نداشت!! چینی داشت که مفت نمی ارزید!! بدون گارانتی میداد 440 تومن.البته یکی از آشناهامون از اینا خرید ظرف 1 هفته خراب شد!!245 تومن آب خورد!!!

بابا! دیگه این گوشی فسیل شد!! یکی به من نمیگه آخرش تکلیف این گوشی زیبا و پرامکانات چیه؟
اصلا قرار هست وارد بشه گه تا یه هفته دیگگه صبر کنم یا برم سراغ گزینه های دیگری مثل ...؟!

خواهش میکنم منو از بلاتکلیفی دربیارید!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

echijon
06-09-2010, 22:25
البته یکی از آشناهامون از اینا خرید ظرف 1 هفته خراب شد!!245 تومن آب خورد!!!

می گم که دوست عزیز اون آشناتون که گوشیش بعد از یه هفته خراب شد و 245 هزار چوق براش آب خورد تصادفا من نبودم ؟ :31:
همون نمایندگی که شما می گین رفتین سراغش از بس من هر روز بهش سر می زنم دیگه کچل شده از دستم ازش بپرس توضیح می ده واست مفصل ! :10:
ولی به احتمال بسیار زیاد گوشی با گارانتی بعد از ماه رمضان توزیع می شه دیگه ته تهش 2 هفته دیگه زیاد عجله نکن ضرر نمی کنی در ضمن خبری هم توش نیست :46:

vtv004
06-09-2010, 22:40
من نگاه کردم. بازيهاش به همون اسمهاي سايت Samsung Apps هستن. ولي کيفيتشون بيشتر شبيه بازيهاي سِگا ئه!! دو بعدي هم هستن.

البته من منظورم بازيهاي نوشته شده با جاواش بود که خب انتظار کيفيت جالب نميشه ازشون داشت و البته من هم وقت بيشتر گشتن نداشتم. حالا اگه شما منظورتون بازيهاي ديگه‌اي بوده منو ببخشيد.

نه اشتباه نکن همون بازی های اصلی بادا هست که به صورت فایلهای app و imgهستش
من الان با گوشیم و نمیتونم لینک دقیق صفحه ای که بازیها توشه رو بذارم ولی دوستان دو سه صفحه پیش گذاشته بودن البته یه لینک از صفحه دانلود بازی exzues دارم اگه تونستی با حجم 60مگ هست دانلود کنید و تو اون سایت شیوه ههک رو زده برای نصب اونجا مراجعه کنید

اینم لینک exzues
translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=fa&sl=zh-CN&tl=en&u=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Honradez
06-09-2010, 22:46
خب اين که خيلي خبر خوبيه. آرزو ميکردم اشتباه کرده باشم!!

sopack
07-09-2010, 00:31
اخه جالبه! بعضی از دوستان میگن که تهران یا اصفهان گارانتی دارش گیر میاد! :41:ولی من هرچی زنگ میزنم میگن نداریم و معلوم نیس اصلا بیاد یا نه؟!!

سوال اساسی: اگر من به فرض تا آخر این ماه هم صبر کنم که مثلا wve 8500 بخان تشریف فرما بشن تو ایران، خوب تا اون موقع چه گوشیای جدیدتری که روانه بازار نمیشه!! به نظر شما اون گوشیا را ترجیح ندم به این که داره دیگه جلبک:31: میشه؟!!!

sopack
07-09-2010, 00:49
می گم که دوست عزیز اون آشناتون که گوشیش بعد از یه هفته خراب شد و 245 هزار چوق براش آب خورد تصادفا من نبودم ؟ :31:
همون نمایندگی که شما می گین رفتین سراغش از بس من هر روز بهش سر می زنم دیگه کچل شده از دستم ازش بپرس توضیح می ده واست مفصل ! :10:
ولی به احتمال بسیار زیاد گوشی با گارانتی بعد از ماه رمضان توزیع می شه دیگه ته تهش 2 هفته دیگه زیاد عجله نکن ضرر نمی کنی در ضمن خبری هم توش نیست :46:

دوست عزیز، ممنون ! راستش خود نمایندگی هم ذکر خیر شما را رسوند و فکر کنم حسابی کلافه اش کرده بودی (آی دمت گرم!!:5:) چون من 2 بار رفتم مغازه اش هر دفعه سعی میکرد من این گوشی را نخرم!!!:18:هی میگفت زود خراب میشن!!راستی pixon12را به جاش بهم پیشنهاد کرد. ولی فکر نکنم هیچ چی فعلا رو دست موج خروشان دوست داشتنی خودم :31: بلند شه!!! مگر i9000 که دیگه شوخی سرش نمیشه:27:!!!

mr.shadowshaman
07-09-2010, 12:31
سلام به همه.
من به نمایندگی مرکزی زنگ زدم.نداشتن.و معلوم هم نیست که دوباره کی بیارن.بقیه نمایندگی ها پارس مایکروتل هم نداشتن.
پس فعلا wave بی wave.
این شانس من بد بخته.حالا که مخوام بگیرم نیست.آخیرش 6 روز پیش فروخته شده با قیمت 440

ramin_j2007
07-09-2010, 13:06
آقا نمیشه به سامسونگ ایمیل بزنیم و بگیم اینجا دارن مارو میپیچونن :2:
من که میگم یه کمپین اعتراضی راه بیندازیم و از زحماتی که مایکروتل میکشه قدردانی بکنیم.:31:

mr.shadowshaman
07-09-2010, 13:41
سلام.
با wave مشیه فایل ها ویدیویی رو ویرایش کرد؟
یه سوال دیگه امکان تغییر فرمت عکس آهنگ و فیلم رو داره؟

ali_saeedi
07-09-2010, 13:56
خوب منم تصمیم گرفتم تا آخر ماه رمضون واسه با گارانتی این گوشی صبر کنم امیدوارم بیاد وگرنه دیگه حالم ازین مایکروتل بهم میخوره و سفارش میدم از آلمان برام بیارن...!!!!:31:

MORINIO
07-09-2010, 13:58
سلام دوستان

این گوشی من زبان فارسی رو ساپورت نمیکنه باید چیکار کنم ؟؟؟

GENERAL_RAAAM
07-09-2010, 14:02
سلام
من متاسفانه هر چی سعی می کنم بیشتر حواسم به گوشیم باشه ، بیشتر گند می زنم . . .
تو راه برگشتن از مسافرت که بودم ، تو هواپیما گوشیم رو پام بود اومدم پاشم سقوط کرد خورد زمین ( هواپیما نه ، گوشیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) ولی بعدش تا الان تو هرجاش میرم ، اشکالی پیدا نکرده . نه صدا ، نه صفحه ، نه آنتن دهی و . . .
قبل از این هم یه بار از 0.5 متری افتاد رو زمین والیبال ولی خاموش بود خدا را شکر و در هر دو مورد ضربه گوشیم داخل کیفش بود که از اول تو قوطیش بود .
هر چی بیشتر میخوام مواظبش باشم بدتر میشه .
با این اوصاف . . . من می تونم مطمئن باشم گوشیم سالمه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بدجور گوشیما دوس دارم ، این اولین گوشی ه که خودم خریدمش . . .

new_solid
07-09-2010, 14:05
عجب بامبولی سر این گوشی در اوردن من تمام فروشگاهی مشهد رو گشتم یا نداشتن یا زیر 480 بدون گرانتی نمی دادن
هر جا هم که نگاه میکردی تبلیغ ویو بود تک تک مغازه ها هم یک پوستر ازش داشتن چندتا هم بودن که برای مقایسه گزاشته بودن با TFT که عجیب کیفیتش فرق داشت فکر کنم TFT اش تقلبی بود :18:
کسی نمیدونه کی این وضعیت میخواد سروسامون پیدا کنه تو دیجی کالا هم با گارانتی پارسه داره میده 477

mr.shadowshaman
07-09-2010, 14:09
سلام دوستان

این گوشی من زبان فارسی رو ساپورت نمیکنه باید چیکار کنم ؟؟؟
فایل فلش فارسی رو دانلود بعد نصب کن.
من پیشنهاد میکنم ببری پارس ماکروتل برات بریزن بهتره

MORINIO
07-09-2010, 14:20
فایل فلش فارسی رو دانلود بعد نصب کن.
من پیشنهاد میکنم ببری پارس ماکروتل برات بریزن بهتره

سریع انجامش میدن یا گوشی باید بمونه اونجا ؟

و اینکه چقدر خرجش میشه ؟

ممنون :11:

ali_saeedi
07-09-2010, 14:26
سریع انجامش میدن یا گوشی باید بمونه اونجا ؟

و اینکه چقدر خرجش میشه ؟

ممنون :11:
حدود 30 دقیقه الا 1 ساعت من بهت پیشنهاد میکنم خودت انجام بدی چون علاوه بر این که یه چیزی یاد میگیری حدود 20 هزار تومان هم سود کردی...

Dr_King
07-09-2010, 22:08
دوستانی برنامه kies رو نمی شه آپدیت کرد؟؟ حتما باید نسخه جدیدشو دانلود کنیم ؟؟ دوربین دومش چه جوری میاد ؟

MORINIO
07-09-2010, 22:42
حدود 30 دقیقه الا 1 ساعت من بهت پیشنهاد میکنم خودت انجام بدی چون علاوه بر این که یه چیزی یاد میگیری حدود 20 هزار تومان هم سود کردی...

الان دیدم فریمور فارسی این گوشی حجمش حدود 350 مگه و چون دی اس ال ندارم بیخیالش شدم !

تازه به ریسکش هم نمیارزه ! شنیدم اگه حین عملیات برق بره گوشی هم میپره !:31:

vtv004
07-09-2010, 23:55
دوستانی برنامه kies رو نمی شه آپدیت کرد؟؟ حتما باید نسخه جدیدشو دانلود کنیم ؟؟ دوربین دومش چه جوری میاد ؟

دو راه داره یا با نرم افزار یا با گوشی
میتونی نرم افزار s mirorرو نصب کنی
یا
کد ستاره مربع صفر ستاره مربع رو بزنی از صفحه ای که میاد دوربین جلوVga cam رو انتخاب کنی
که در دو حالت نمیتونی باهاش عکس بگیریا

vtv004
08-09-2010, 00:06
سلام.
با wave مشیه فایل ها ویدیویی رو ویرایش کرد؟
یه سوال دیگه امکان تغییر فرمت عکس آهنگ و فیلم رو داره؟

بله ویرایش عکس وفیلم داره یه چیزی تو مایه های movie maker خودمونه
نه امکان تغییر پسوند و فرمت عکس و فیلم فایل با خود گوشی میسر نیست ولی شاید با نرم افزار بشه این کارو کرد مخصوصا جاوا

ببخشید الان با گوشی مینویسم و نمیتونم تمام جواب ها رو تو یه پست جواب بدم

mr.shadowshaman
08-09-2010, 12:12
سلام.
با wave میشه هم زمان به چند نفر بلوتوس کرد.
wave ویدیو های DAT رو اجرا میکنه
تصاویر با حجم بالا رو نشون میده

joje fokoli
08-09-2010, 13:40
بله ویرایش عکس وفیلم داره یه چیزی تو مایه های movie maker خودمونه
نه امکان تغییر پسوند و فرمت عکس و فیلم فایل با خود گوشی میسر نیست ولی شاید با نرم افزار بشه این کارو کرد مخصوصا جاوا

ببخشید الان با گوشی مینویسم و نمیتونم تمام جواب ها رو تو یه پست جواب بدم

یعنی میشه که چند تا عکس رو با آهنگ میکس کرد و بین شون هم transition گذاشت ؟
میشه باهاش فیلمو هم همینطور میکس کرد؟

ramin_j2007
08-09-2010, 14:04
آقا سرعت بلوتوث این ویو چطوره ؟
بین دو تا گوشی ویو امتحان کنین ببینین چند کیلوبایت در ثانیه هست؟
ورژن 3 که از لحاظ تئوری باید حدود 3 مگابایت در ثانیه باشه :18:

MORINIO
08-09-2010, 14:25
یه سوال

زمان نصب kies موقع انتخاب کشور ایران رو انتخاب کنیم ؟ واسه دانلود برنامه و بازی مشکلی ایجاد نمیشه ؟

mr.shadowshaman
08-09-2010, 18:12
یه سوال

زمان نصب kies موقع انتخاب کشور ایران رو انتخاب کنیم ؟ واسه دانلود برنامه و بازی مشکلی ایجاد نمیشه ؟
سلام.
اگه این رو انتخاب بکنید دیگه نمیتونید از نرم افزار و بازی های پولی استفاده کنید.
شما زبان رو اینگیلیسی و کشور رو ایتالیا انتخاب کن

vtv004
09-09-2010, 00:21

اصلا هم اینطور نیست من با ویو خودم و دوستم مقایسه کردم و در کمال ناباوری اصلا شاخ در آوردم سرعت کاملا معمولی بود و به طور دقیق هر یک دقیقه 5.5مگابایت فایلرو انتقال میده نه بیشتر حالا شاید از ورژن گوشی هم باشه مال من je5 بود مال رفیقم مال اروپا بود و فارسی نداشت

---------- Post added at 01:21 AM ---------- Previous post was at 01:20 AM ----------

اصلا هم اینطور نیست من با ویو خودم و دوستم مقایسه کردم و در کمال ناباوری اصلا شاخ در آوردم سرعت کاملا معمولی بود و به طور دقیق هر یک دقیقه 5.5مگابایت فایلرو انتقال میده نه بیشتر حالا شاید از ورژن گوشی هم باشه مال من je5 بود مال رفیقم مال اروپا بود و فارسی نداشت منظورم اینه از رفیقم فریمور قدیمی باشه و بلوتوثش سه نباشه

vtv004
09-09-2010, 00:27
یعنی میشه که چند تا عکس رو با آهنگ میکس کرد و بین شون هم transition گذاشت ؟
میشه باهاش فیلمو هم همینطور میکس کرد؟

بله
علاوه بر این کارا میشه فیلم رو برش داد و متن هم اضافه کرد
ولی movie maker کامپیوتر پیشرفته تره ولی این یه نسخه ساده و کاربردی از همونه و تمام نیاز های موبایلیتونو بر طرف میکنه

اینست بادا تازه ورژن یک هست

ramin_j2007
09-09-2010, 05:17
PDF Reader ویو میتونه فونت های فارسی رو نشون بده ؟
البته اگه فریمور فارسی داشته باشه.

vtv004
09-09-2010, 09:25
PDF Reader ویو میتونه فونت های فارسی رو نشون بده ؟
البته اگه فریمور فارسی داشته باشه.

سلام وقتی صحبت از ساپورت pdf میشه دیگه زبانش مهم نیست اگه گوشی هم فارسی نداشته باشه بازم نشون میده ولی در مورد فایلهای آفیس اینطور نیست اگه فارسی نداشته باشه نشون نمیده

amirhoseinmehri
09-09-2010, 09:35
کسی این گوشی رو برای فروش نداره؟(دست دوم)

mr.shadowshaman
09-09-2010, 09:38
سلام.
فروشگاه شماره 3 پارس ماکروتل این گوشی رو آورده.اینم لینکش

قیمت 448 تومن برای 20 ساعت پیش.(الن 10.37 دیقه)

---------- Post added at 10:38 AM ---------- Previous post was at 10:38 AM ----------

سلام.
فروشگاه شماره 3 پارس ماکروتل این گوشی رو آورده.اینم لینکش

قیمت 448 تومن برای 20 ساعت پیش.(الن 10.37 دیقه)

{sahand}
09-09-2010, 10:15
اصلا هم اینطور نیست من با ویو خودم و دوستم مقایسه کردم و در کمال ناباوری اصلا شاخ در آوردم سرعت کاملا معمولی بود و به طور دقیق هر یک دقیقه 5.5مگابایت فایلرو انتقال میده نه بیشتر حالا شاید از ورژن گوشی هم باشه مال من je5 بود مال رفیقم مال اروپا بود و فارسی نداشت منظورم اینه از رفیقم فریمور قدیمی باشه و بلوتوثش سه نباشه[/QUOTE]
یکی از دوستان بین گالاکسی و ویو تست کرده بود فکر کنم 30 مگ رو تو 10 ثانیه انتقال داده بود. دقیقا اعداد یام نیست ولی از اینی که شما گفتی خیلی بیشتر بود. شاید یکیتون با یه گوشی دیگه هم در حال انتقال بوده.