PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : S8500 Wave » اولین گوشی سامسونگ با سیستم عامل Bada و پردازشگر 1 گیگاهرتز

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12

farzin_silver
03-08-2010, 12:36
اقا من با همراه اول نمیتونم به GPRS کانکت شم.

ولی ایرانسل درسته.

یکی دقیق بگه تو خود WAVE واسه همراه اول تنظیمش چجوریه.منظورم با منوهای WAVE توضیح بدید.مرسی

wayoo
03-08-2010, 13:40
چه جوری میتونم خودم گوشیم رو اپدیت کنم؟ (wi-fi دارم.)

cyruslogic
03-08-2010, 15:00
دوستان عزیز!
بالاخره امروز موفق شدم از فروشگاه نوکیا سیتی (اول یوسف آباد) گوشی رو با کلی چک و چونه 460000 تومان بخرم. قیمت بدون گارانتیش تو جمهوری امروز (12/05/89) 405000 تومان شده بود و با گارانتی که اصلا گیر نمیاد.

AlamtabC
03-08-2010, 16:48
دوستان عزیز!
بالاخره امروز موفق شدم از فروشگاه نوکیا سیتی (اول یوسف آباد) گوشی رو با کلی چک و چونه 460000 تومان بخرم. قیمت بدون گارانتیش تو جمهوری امروز (12/05/89) 405000 تومان شده بود و با گارانتی که اصلا گیر نمیاد.
مبارکه دوست من ایشالا واستون اومد داشته باشه

در ضمن بدون گارانتی این گوشی تا 340 تو تهران قیمت شده مراقب نسخه های تقلبی باشین

tintiryol
03-08-2010, 21:06
مبارکه دوست من ایشالا واستون اومد داشته باشه

در ضمن بدون گارانتی این گوشی تا 340 تو تهران قیمت شده مراقب نسخه های تقلبی باشین

یعنی 340 تقلبیه؟
از کجا باید تشخیص بدیم که اصل یا تقلبیه؟ (چون میخوام بدون گارانتی بگیرم)

flipflop
03-08-2010, 21:27
من می خوام این گوشی رو بگیرم. اما هیچ جا نداره! چکار کنم؟

GENERAL_RAAAM
03-08-2010, 21:53
سلااااام
4 تا سوال دارم :
1. من یه مدته احساس می کنم سرعت جابه جایی صفحه های ویجت گوشیم کم شده ، اشکالی هست ؟
2. من یه دور گوشیم با کیفش خورد زمین :41: ، نمیدونم طوریش شده یا نه . من که هر چیشو تست کردم درست بود . اگه میشه چندتا از عوارض ضربه را ذکر کنید
3. من فیرمور گوشی JPJE5 هست . به نظر شما آپدیت کنم ؟ چه فرقی می کنه ؟ خودم می تونم اپدیت کنم ؟ اگه میشه لینک دانلود JPJG1 را بدین :46:
4. من یه بار حدود 10 تا اهنگ گوش دادم ، 500 مگ اهنگ ریختم رو گوشم و یکم بازی کردم ، یه باتریش کم شد . این اشکالی نداره ؟
ممنوننننننننننننننننننننن ننننننن:11:

hajizadeh110
03-08-2010, 22:06
آقا کسی خبر نداره چرا گوشی تو بازار کم شده!
این گوشی فروش ها که دارن خوب سوء استفاده میکنند و گرون فروشی میکنند!!!!!!!!!!!!

اگه کسی میتونه یه اطلاعاتی بدست بیاره که کی دوباره میریزن تو بازار خیلی خوب میشه!
البته احتمال داره خود پارس مایکروتل بخواد با سیاستی قیمت گوشی رو بالا ببره!چون دیده داره خوب استقبال میشه!

اگه قیمت 340 تومنی تو بازار باشه اینطور نیست که قلابی باشه!بلکه بعضی دارن با سود کم وارد میکنند!کشک که نیست هنوز نیومده بخوان چینیشو بزنن!

hoha881
03-08-2010, 22:20
340 که خیلی ارزونه.
قیمت جهانیش چنده؟
تشخیصش اصل و تقلبی بودن با دیدن صفحه نمایش(به خصوص تاریکیش به راحتی قابل تمایزه).البته راههای دیگه ای هم هست

{sahand}
03-08-2010, 22:54
سلااااام
4 تا سوال دارم :
1. من یه مدته احساس می کنم سرعت جابه جایی صفحه های ویجت گوشیم کم شده ، اشکالی هست ؟
2. من یه دور گوشیم با کیفش خورد زمین :41: ، نمیدونم طوریش شده یا نه . من که هر چیشو تست کردم درست بود . اگه میشه چندتا از عوارض ضربه را ذکر کنید
3. من فیرمور گوشی JPJE5 هست . به نظر شما آپدیت کنم ؟ چه فرقی می کنه ؟ خودم می تونم اپدیت کنم ؟ اگه میشه لینک دانلود JPJG1 را بدین :46:
4. من یه بار حدود 10 تا اهنگ گوش دادم ، 500 مگ اهنگ ریختم رو گوشم و یکم بازی کردم ، یه باتریش کم شد . این اشکالی نداره ؟
ممنوننننننننننننننننننننن ننننننن:11:
1. مشکلی نیست، حتما حجم ویجت ها زیاده.
2. خب خدا رو شکر به خیر گذشته. ولی دوستان کلا مواظب گوشی هایی که صفحه ی نمایششون شیشه ایه باشید ( کلا فکر کنم همه ی ضد خش ها شیشه ای باشند) ممکنه در اثر ضربه ی شدید حتی اگه مستقیم صفحه ضربه نخوره شیشه بشکنه.
حالا نمی دونم این شیشه ای که ما می بینیم خود صفحه است یا محافظ روشه.
3.
4. اولا که درصد دقیق باتری رو تو تنظیمات می زنه. اون علامت ها باتری هم هر کدوم 20 درصد هستن. خب اگه مثلا 85 بوده شده 75 یکی از علامت ها می ره دیگه! ثانیا شما انتظار دارید گوشی فقط با صحبت کردن باتری مصرف کنه؟!

moslem47
03-08-2010, 23:00
فکر کنم با اومدن فریمور جدید مشکل باطریش حل بشه . باید صبر کنید ..............

GENERAL_RAAAM
03-08-2010, 23:11
1. مشکلی نیست، حتما حجم ویجت ها زیاده.
2. خب خدا رو شکر به خیر گذشته. ولی دوستان کلا مواظب گوشی هایی که صفحه ی نمایششون شیشه ایه باشید ( کلا فکر کنم همه ی ضد خش ها شیشه ای باشند) ممکنه در اثر ضربه ی شدید حتی اگه مستقیم صفحه ضربه نخوره شیشه بشکنه.
حالا نمی دونم این شیشه ای که ما می بینیم خود صفحه است یا محافظ روشه.
3.
4. اولا که درصد دقیق باتری رو تو تنظیمات می زنه. اون علامت ها باتری هم هر کدوم 20 درصد هستن. خب اگه مثلا 85 بوده شده 75 یکی از علامت ها می ره دیگه! ثانیا شما انتظار دارید گوشی فقط با صحبت کردن باتری مصرف کنه؟!

2. یعنی گوشیم سالمه دیگه ؟ :11:
4. بابا می دونم واللا:10: فکر کردم باتریم مشکل داره و ضعیفه !

tintiryol
04-08-2010, 10:00
340 که خیلی ارزونه.
قیمت جهانیش چنده؟
تشخیصش اصل و تقلبی بودن با دیدن صفحه نمایش(به خصوص تاریکیش به راحتی قابل تمایزه).البته راههای دیگه ای هم هست

میشه بیشتر توضیح بدین

vtv004
04-08-2010, 10:07
سلام من جواب سوالمو هنوز نگرفتم :31:

تا حالا گوشیهای زیادی داشتم ویندوز موبایل آیفون سیمبین وجاوا

آخرین گوشی که داشتم اومنیا وان بود که برای آپدیت با ترس ولرز اقدام میکردم چون اگه بین کار برق قطع میگشد یا با ارور مواجه میشدی میگفتن گوشی به اصطلاح مرده و عملا دیگه بدرد نمیخوره:2:
اما HTC داشتم چقدر با حال بود حتی اگه تا 2 درصد میرفت بعد ارور میداد بازم گوشی روشن میشد و مثل قبل با حال بود
حالا این گوشی خطر مرگ هنگام آپدیت داره یا نه؟:5:

میگم چرا گوشی دوباره تو سایتها گرون شده :19:
گوشیشاپ 410 و 450

دیجی کالا 417 تومن

یه سوال دیگه تو کارتن هموشون کیف و رم وجود داره یا خیر:10:

ممنون:8::8::8::8::8::8::8:

Smartman
04-08-2010, 11:32
چند تا سوال داشتم
1. تم و ویجت جدید براش اومده یا نه اگر آره از کجا باید بگیرم؟ می دونم ویجتا تو برنامه های کاربردیه اما جای مخصوصی نداره؟
2. تقویم شمسی چی اگر دوستان دیدن لطفاً لینکشو بزارن
3. چطور می تونم با کابل یو اس بی به گوشیم اینترنت بدم تنظیم یو اس بی رو PC Internet گذاشتم اما خبری نشد
4. یه هندزفیری creative 630i خریدم به کامپیوتر خونه که می زنم هیچ مشکلی ندارم اما به گوشی که می زنم صدا افتضاح می شه خش خشم می کنه کسی علتشو می دونه؟

hajizadeh110
04-08-2010, 12:10
با شرکت پارس مایکروتل صحبت کردم!
گوشی با گارانتی اصلی تا 10 روز دیگه شاید بیاد!فعلا موجودی ندارند!

GENERAL_RAAAM
04-08-2010, 12:31
دوستان دوباره سلام:11:
من یک مشکل پیدا کردم
من یه سری عکس رو گوشیم ریختم ولی بعضیش اجرا نمیشه :20:
اینطوری :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میدونید دلیلش چیه ؟

masood68a
04-08-2010, 12:38
آیا USB Host داره؟ مثل N8

wayoo
04-08-2010, 13:20
چه جوری میتونم خودم گوشیم رو اپدیت کنم؟
یکی نیست جواب بده !!!؟؟؟؟؟:41:

R@R#M@N
04-08-2010, 13:22
یه سوال !

این گوشی احیاناً با جاوا مشکلی نداره ؟؟
میشه راحت رووش برنامه های جاوا رو اجرا کرد ؟؟
بعد اینکه آیا بادا دیکشنری انگلیسی به فارسی داره ؟؟
فرمت MKV رو تو چند تا پست قبل دیدم که میخونه ! درسته ؟
فرمت زیرنویس چی ؟؟ SRT و SUB/IDX رو میخونه براحتی ؟؟ (فارسیا)

R@R#M@N
04-08-2010, 13:22
چندتا سوال !

SAEEDSAMSUNG
04-08-2010, 16:40
سلام من جواب سوالمو هنوز نگرفتم :31:

تا حالا گوشیهای زیادی داشتم ویندوز موبایل آیفون سیمبین وجاوا

آخرین گوشی که داشتم اومنیا وان بود که برای آپدیت با ترس ولرز اقدام میکردم چون اگه بین کار برق قطع میگشد یا با ارور مواجه میشدی میگفتن گوشی به اصطلاح مرده و عملا دیگه بدرد نمیخوره:2:
اما HTC داشتم چقدر با حال بود حتی اگه تا 2 درصد میرفت بعد ارور میداد بازم گوشی روشن میشد و مثل قبل با حال بود
حالا این گوشی خطر مرگ هنگام آپدیت داره یا نه؟:5:

میگم چرا گوشی دوباره تو سایتها گرون شده :19:
گوشیشاپ 410 و 450

دیجی کالا 417 تومن

یه سوال دیگه تو کارتن هموشون کیف و رم وجود داره یا خیر:10:

ممنون:8::8::8::8::8::8::8:

الان تمامی گوشی های جدید سا مسونگ قسمت بوت گوشی به طور جداگونه لود میشه و نگرانی فقط در چند ثانیه اول هست. مثل گوشی امنیا 2. این گوشی اس 8500 ظاهرا برای آپدیت دیگه نیازی به تغییر قسمت بوت نیست. چون من تو فایللاش ندیدم اگه هم باشه فقط چند ثانیست..

aliugd
04-08-2010, 17:46
الان تمامی گوشی های جدید امنیا 2 قسمت بوت گوشی به طور جداگونه لود میشه و نگرانی فقط در چند ثانیه اول هست. مثل گوشی امنیا 2. این گوشی اس 8500 ظاهرا برای آپدیت دیگه نیازی به تغییر قسمت بوت نیست. چون من تو فایللاش ندیدم اگه هم باشه فقط چند ثانیست..
احتمالاً همین که شما میگی درسته چون من هم چند جا دیدم که مثلاً برای فلش کردن ویو نیازی به بوت مجدد گوشی نیست...

mohsar
04-08-2010, 18:07
سلام، از کجا باید فهمید که فریم ویرهای جدید چه قابلیتی به گوشی اضافه می کنند.چون تعدادشون زیاده.
در ضمن کدوم بهتر از همست.

aliugd
04-08-2010, 18:14
سلام
یک آدم بیکاری اومده با چاقو افتاده به جون صفحه گوشی!
این ویدیو رو ببینین (من خودم دلم نیومد ببینم:31:)
تذکر: این کار رو با گوشی خودتون انجام ندین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

{sahand}
04-08-2010, 20:24
سلام
یک آدم بیکاری اومده با چاقو افتاده به جون صفحه گوشی!
این ویدیو رو ببینین (من خودم دلم نیومد ببینم:31:)
تذکر: این کار رو با گوشی خودتون انجام ندین

با چاقو و کلید افتاد به جونش هیچیش نشد... کوچکترین خطی روش نیفتاد.

aliugd
04-08-2010, 20:55
با چاقو و کلید افتاد به جونش هیچیش نشد... کوچکترین خطی روش نیفتاد.
سلام سهند
یادمه یه بار یه ویدیویی دیدم توی همین مایه ها متاسفانه لینکش رو یادم نیست، فکر کنم توی فیلیپین بود طرف با کلید خودشو میکشت یه خط بندازه روی قاب پشتی این گوشی ولی خوشبختانه این توطئه ی شوم ناکام موند:31:
نکنه هوس کنی تو هم با کلید و چاقو و خنجر بیفتی به جون این گوشی ها:31: گناه داره.

GENERAL_RAAAM
04-08-2010, 21:25
آقا یکی جواب منو بده لطفا ! :8: #1017 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 10:25 PM ---------- Previous post was at 10:24 PM ----------

چندتا سوال !

1. من هرچی ریختم روش تا حالا درست بوده
3. من هنوز پیدا نکردم تو Samsung Apps . ولی دیکشنری Sara Dic که جاوا هست را می تونید دانلود کنید :11:

hoha881
04-08-2010, 21:56
mkv رو هم به راحتی میخونه
هر دوتا فرمت رو میخونه ولی فارسی نمی خونه البته با فریم ویر جدید امتحان نشده
نقل قول: من الان فارسی رو تست کردم چینی نشون داد!

vtv004
04-08-2010, 22:17
mkv رو هم به راحتی میخونه
هر دوتا فرمت رو میخونه ولی فارسی نمی خونه البته با فریم ویر جدید امتحان نشده
نقل قول: من الان فارسی رو تست کردم چینی نشون داد!

سلام

یکی از دوستان چند صفحه پیش این مشکل رو رو گوشیش حل کرده بود با یه نرم افزار و اسکرین شاتم گذاشته بود . :11:
بله زیر نویس فارسی هم حله:5:

چند صفحه قبل رو یه نگاه کنید

noisymind
04-08-2010, 23:35
اگه از ماکروتل بگیریم آخرین فرم ویر روش هست ؟

abiiiiiii
05-08-2010, 07:47
فیرمور فارسی این گوشی (اونی که پارس مایکروتل گذاشته روش) تقویم فارسی (هجری شمسی) داره؟
احیانا ممکنه شرکت فارسی تل هم فیرمور کاملا فارسی برای اون ارائه کنه؟
سئوال دومی واسه این پرسیدم چون ظاهرا سیستم عامل این گوشی بر اساس لینوکس هستش و شرکتی که گفتم، داره از این پلتفرم استفاده می‌کنه.

AlamtabC
05-08-2010, 09:45
یعنی 340 تقلبیه؟
از کجا باید تشخیص بدیم که اصل یا تقلبیه؟ (چون میخوام بدون گارانتی بگیرم)
سلام

ببخشید من یه کم سرم شلوغ بود نتونستم سر بزنم

در صفحات قبلی تاپیک به این موضوع اشاره شد

Made in korea by samsung: اصلی

Made by Samsung: میتونه اصلی نباشه نمیشه قطعی گفت که اصلی نیست

اما سعی کنیذ گوشی که بدون گارانتی میخرید تو محفظه باتریش اولی رو نوشته باشه

یه گوشی U700 بدون ضمانت, made by samsung گرفتیم کلی مشکل به وجود آورد

aliugd
05-08-2010, 10:57
اگه از ماکروتل بگیریم آخرین فرم ویر روش هست ؟
سلام
به احتمال زیاد بله، اگه از مایکروتل بگیرید آخرین نرم افزار روش نصبه

mahroo_z1
05-08-2010, 11:28
سلام دوستان

تصورش رو بکنید که روی یک تکه کاغذی که پرینت گرفتید نقاشی یک برج رو کشیدین.:3:
حالا به کمک پلت فرمی جدید به نام ARDefender در گوشی ویوتون به اون واقعیت ببخشید و با اون یک بازی واقعی 3بعدی بسازید.
لطفا حتما این ویدئو رو نگاه کنید:

SAEEDSAMSUNG
05-08-2010, 12:11
سلام من این گوشی رو کرمانشاه بدون گارانتی دیدم . گفت که برات یک سال هم خودم گارانتیش میکنم هر مشکلی داشت بیارش پیش خودم.. قیمت: 390 :31:

runner
05-08-2010, 15:05
دوستانی که این گوشیو خریدن می شه بگن که لوازم دورن جعبه چی بوده؟

cyruslogic
05-08-2010, 16:12
دوستانی که این گوشیو خریدن می شه بگن که لوازم دورن جعبه چی بوده؟

وسایل داخل جعبه: شارژر, کابل یو اس بی, هدفون, سی دی نرم افزار.... من 12/05/89 خریدم. روز اول با اتصال گوشی به ویندوز 7 و نرم افزار Kies مشکل داشتم که بعد از تعویض مموری کارت , مشکل حل شد. من 22 ساله که که با کامپیوتر و مسائل جانبیش سر و کار دارم. همیشه کارای گوشی هایی رو که داشتم با استفاده از تجربیات خودم و البته اطلاعات موجود در اینترنت و سایتهایی نظیر همین p30world انجام دادم. ولی به جرئت میتونم بگم تا حالا همچین گوشی که تمامی امکانات رو با این کیفیت و این قیمت داشته باشه ندیدم. کیفیت تصویر بینظیره, سرعت بی رقیبه و از همه مهمتر چون هسته سیستم عاملش لینوکسه خیلی پایداره و این دو روزه که باهاش خیلی ور رفتم تا حالا هنگ نکرده. من مطمئنم اگه سامسونگ ساپورت نرم افزاری خوبی روی این سیستم عامل بده به راحتی بازار رو از دست بقیه درمیاره چون قیمت این گوشی هم بی رقیبه.

Smartman
05-08-2010, 23:02
چند تا سوال داشتم
1. تم و ویجت جدید براش اومده یا نه اگر آره از کجا باید بگیرم؟ می دونم ویجتا تو برنامه های کاربردیه اما جای مخصوصی نداره؟
2. تقویم شمسی چی اگر دوستان دیدن لطفاً لینکشو بزارن
3. چطور می تونم با کابل یو اس بی به گوشیم اینترنت بدم تنظیم یو اس بی رو PC Internet گذاشتم اما خبری نشد
4. یه هندزفیری creative 630i خریدم به کامپیوتر خونه که می زنم هیچ مشکلی ندارم اما به گوشی که می زنم صدا افتضاح می شه خش خشم می کنه کسی علتشو می دونه؟
بابا دو روز گذشت حداقل به یکیش جواب بدین

vtv004
05-08-2010, 23:59
سلام دوستان منم بالاخره این گوشیرو خریدم380 زاهدان

ازمن سیدی تو جعبش نبود و بارنگ زرو مایل به قهوه ای روی شارژش چیز میز نوشته مال همه همین رنگه یکم برام مشکوکه؟؟؟؟؟

با ویندوز سون هم مشکل دارم وقتی mass storage وصل میکنم دو تا درایو نشون میده که داخل هیچکدوم نمیره؟؟؟

behzad00
06-08-2010, 01:01
با سلام خدمت تمام دوستان ویوی
یه خواهش دارم ---- چطوری میتونیم در قسمت پایین گوشی به جای آیکون پیام ها آیکون منو و یا home رو اضافه کرد.

yazdsat
06-08-2010, 07:54
با سلام خدمت تمام دوستان ویوی
یه خواهش دارم ---- چطوری میتونیم در قسمت پایین گوشی به جای آیکون پیام ها آیکون منو و یا home رو اضافه کرد.
برو توی قسمت منو گوشه سمت چپ بالا کلید Edit رو بزن ، بعد هر آیکونی رو که دوست داری 2 ثانیه لمس کن و از قسمت پایین بیارشون توی منوی بالا و آیکون مورد نظرت رو بکش قسمت پایین و رهاش کن

cyruslogic
06-08-2010, 11:11
بابا دو روز گذشت حداقل به یکیش جواب بدین
1- هنوز ویجت و تم براش خیلی کمه. ولی اگه بگردی میتونی پیدا کنی مثل

2- تقویم شمسی هنوز نداره ولی شنیدم بزودی مایکروتل از طریق سامسونگ نرم افزارهای فارسی بیرون میده مثل همین تقویم شمسی, نقشه تهران و...

3- در مورد PC Connection هیج منبعی پیدا نکردم. من خودم مودم WIFI دارم که کار رو خیلی راحت میکنه.
4- در مورد مشکل هدفون, چون اتصال هدفون این گوشی یک کمی به اصطلاح نرم نیست و زور میخواد تا فیش هدفون به طور کامل جا بره, من فکر میکنم مشکل شما از این باشه. یکی از دوستانم همین مشکل را داشت که با کمی زور!! و البته دقت در جا زدن فیش هدفون مشکل حل شد.

behzad00
06-08-2010, 12:28
دوست عزیز خیلی ممنون ولی منظور من هر آیکونی نبود فقط آیکونهای menu & home بود که هیچ کدام در منوی اصلی نیستن. لطفا کمکم کنید چون نمی خوام هر بار که می خوام برم تو منو دکمه لوزی شکل وسط رو بزنم و یا برای خروج از منو و رفتن به دسکتاپ دکمه قطع تماس رو بزنم.

echijon
06-08-2010, 13:08
سلام سهند جان می خواستم بپرسم که شما بازیه Real Football رو اون زمانی که رایگان بود (قبل از 12 جولای) دانلود کردی؟
اگه اینطوره می تونی یه جایی واسه من (ما) آپلودش کنی (البته اگه امکانشو داری و زحمتت نمی شه) ؟
ممنون

djnileh
06-08-2010, 14:20
salam akharin updatesh mal khavare miyaneh shomarash chi e

GENERAL_RAAAM
06-08-2010, 15:30
سلام
من تا حالا حدود 3 4 بار شده که مثلا تو یه بازی بودم ، یکدفعه خودش خارج شده اومده رو صفحه اصلی :31:
شما میدونید مشکل چیه ؟

noisymind
06-08-2010, 16:59
دوستان یک سوال با عرض شرمندگی! :31:
این ویجت اصلا چی هست؟

biostar
06-08-2010, 18:15
دوستان یک سوال با عرض شرمندگی! :31:
این ویجت اصلا چی هست؟

ببین به اینا میگن !

نوار ابزاری برای دسترسی سریعتر به نرم افزار ها ، رو دسکتاپ می تونید بزارید ،

تو ویندوز مگه ندارید؟ مثلا سرعت سی پی یو ، ساعت و .... که گوشه میزارید

noisymind
06-08-2010, 18:28
اهان منظور همون Gadget تو ویندوز هست.

Smartman
07-08-2010, 22:06
سلام سهند جان می خواستم بپرسم که شما بازیه Real Football رو اون زمانی که رایگان بود (قبل از 12 جولای) دانلود کردی؟
اگه اینطوره می تونی یه جایی واسه من (ما) آپلودش کنی (البته اگه امکانشو داری و زحمتت نمی شه) ؟
ممنون

مگه می شه شِیر کرد؟ اونجوری باشه یه نفر می خره 500 نفر استفاده میکنن به نظرم تا -- بشه باید صبر کرد

GENERAL_RAAAM
07-08-2010, 23:03
من امروز 5-6 تا اهنگ گوش دادم و 2-3 تا ویدئو 6 دقیقه ای دیدم و یکم بازی کردم الان شارژ باتری گوشیم که کامل بود ، 40 درصدش بیشتر نمونده !!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی این باتری برای یه روز هم کار نمیده !!!!!!!!!!!!!!!!
تو رو خدا اگر کسی این گوشی را داره بیاد بگه باتریش چجوریه ؟
گارانتی میتونه کاری بکنه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تازه بعضی وقتا هم تا میزنم رو دوربین ، برا خودش ریست می کنه !!!
اگه آپدیت بشه درست میشه ؟
JPJG1 کجا هس که بشه دانلود کرد ؟
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hoha881
07-08-2010, 23:08
Up to 15 h (2G) / Up to 7 h (3G)
سلام شما باید 3G رو خاموش کنی تا عمر باتری زیاد بشه.
بعد از جای مطئن خریدی و باتری 1500 روش بود؟

R@R#M@N
07-08-2010, 23:52
من امروز 5-6 تا اهنگ گوش دادم و 2-3 تا ویدئو 6 دقیقه ای دیدم و یکم بازی کردم الان شارژ باتری گوشیم که کامل بود ، 40 درصدش بیشتر نمونده !!!!
گارانتی میتونه کاری بکنه ؟
ممنون
نگو تو رو خدا !
تازه داشتم به این فک میکردم که سامسونگ باتریهاشو درست کرده !
عجب ناتو ای هست این سامسونگ (15 ساعت تاک تایم از کجاش در آورده :دی ؟؟) : ))

parvizb
08-08-2010, 00:05
دوستان من هر کاری میکنم به gprs ایرانسل وصل نمیشم یعنی اون بسته های ایرانسل چکار کنم .همه تنظیماتم هم درسته .اگر راهی هست بگید ؟؟؟

echijon
08-08-2010, 01:39
سلام دوستان
من یک هفته نیست که گوشیمو خریدم فیرمور گوشیم jpjf4 هست و متاسفانه گوشی رو هم بدون گارانتی خریدم
امروز داشتم با گوشی آسفالت رو بازی می کردم که یهو صدای بازی قطع شد
از بازی که اومدم بیرون دیگه اسپیکر گوشیم کار نمی کنه !!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه صدای زنگ نه صدای موزیک نه صدای کلیپ نه صدای دکمه ها و نه موقع تست با #*0#* !!!!
هارد ریست هم کردم متاسفانه درست نشد
الان حتی دیگه بازی اسفالت رو هم اجرا نمی کنه یعنی خود به خود از بازی خارج می شه
به نظر شما باید چه کار کنم ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
--------------------------------------------------------
ویرایش : اوه اوه اوه !!!
من فکر می کردم که فقط اسپیکر بیرونی گوشی از کار افتاده در صورتی که اسپیکر داخلی (اسپیکری که موقع صحبت کردن صدا از می یاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) و میکروفون دستگاه از کار افتادن یعنی وقتی کسی بهت زنگ می زنه یا زنگ می زنی به کسی نه می تونی صدای طرف رو بشنوی و نه اون صدای تو رو می شنوه!
همچنین سرعت گوشی افت محسوسی کرده
یه هدست استریوی بلوتوث بهش وصل کردم صدا توی موزیک و ویدئو تکه تکه پخش می شه در صورتی که قبلا درست پخش می شد !
عجب شانسی داریم به خدا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لب دریا هم بریم خشک می شه !
گارانتی هم که نداره فکر کنم سطل آشغال بهترین گزینه باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hadi136813
08-08-2010, 10:19
این گوشی زبان فارسی رو ساپورت میکنه؟ اگه اس ام اس فارسی بیاد چطور نشون میده؟
میشه رو این گوشی برنامه جاوا نصب کرد؟

خواهشا جواب بدین. ممنون.

{sahand}
08-08-2010, 10:33
من امروز 5-6 تا اهنگ گوش دادم و 2-3 تا ویدئو 6 دقیقه ای دیدم و یکم بازی کردم الان شارژ باتری گوشیم که کامل بود ، 40 درصدش بیشتر نمونده !!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گارانتی میتونه کاری بکنه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وای-فای، بلوتوث، 3جی همه خاموش بودن؟
طبیعی نیست. مثلا من آواتار 2ساعت و نیمه رو باهاش نگاه کردم 30 درصد کم شد.
میگن آپدیت عمر باطری رو بیش تر می کنه.

aliugd
08-08-2010, 10:53
این گوشی زبان فارسی رو ساپورت میکنه؟ اگه اس ام اس فارسی بیاد چطور نشون میده؟
میشه رو این گوشی برنامه جاوا نصب کرد؟

خواهشا جواب بدین. ممنون.
فارسی ساپورت میکنه
اس ام اس رو هم درست نشون میده
جاوا هم نصب میشه

farzin_silver
08-08-2010, 10:58
فرم ویر خاور میانه رو فعلا هیچ جای نت پیدا نمیکنید.

در ضمن با آپدیت باطری گوشی دیگه هیچ مشکلی نداره

aliugd
08-08-2010, 11:19
برای دریافت آخرین نسخه نرم افزار، گوشیتون رو ببرید مایکروتل و بگید که براتون آپدیت کنه، که احتمالاً S8500JPJG1 هست.

vtv004
08-08-2010, 11:20
سلام دوستان
من یک هفته نیست که گوشیمو خریدم فیرمور گوشیم jpjf4 هست و متاسفانه گوشی رو هم بدون گارانتی خریدم
امروز داشتم با گوشی آسفالت رو بازی می کردم که یهو صدای بازی قطع شد
از بازی که اومدم بیرون دیگه اسپیکر گوشیم کار نمی کنه !!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه صدای زنگ نه صدای موزیک نه صدای کلیپ نه صدای دکمه ها و نه موقع تست با #*0#* !!!!
هارد ریست هم کردم متاسفانه درست نشد
الان حتی دیگه بازی اسفالت رو هم اجرا نمی کنه یعنی خود به خود از بازی خارج می شه
به نظر شما باید چه کار کنم ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
--------------------------------------------------------
ویرایش : اوه اوه اوه !!!
من فکر می کردم که فقط اسپیکر بیرونی گوشی از کار افتاده در صورتی که اسپیکر داخلی (اسپیکری که موقع صحبت کردن صدا از می یاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) و میکروفون دستگاه از کار افتادن یعنی وقتی کسی بهت زنگ می زنه یا زنگ می زنی به کسی نه می تونی صدای طرف رو بشنوی و نه اون صدای تو رو می شنوه!
همچنین سرعت گوشی افت محسوسی کرده
یه هدست استریوی بلوتوث بهش وصل کردم صدا توی موزیک و ویدئو تکه تکه پخش می شه در صورتی که قبلا درست پخش می شد !
عجب شانسی داریم به خدا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لب دریا هم بریم خشک می شه !
گارانتی هم که نداره فکر کنم سطل آشغال بهترین گزینه باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آموزش تعویض فریمور تو انجمن هست یه آپدیت جدید هم براش بگیرم تمام قسمتاشو آپدیت کن چون تو انجمن خوندم که مثل امنیا 2 میشه بخش بوت لودر یا یه همچین چیزی آپدیت نکرد

در کل اگه نرم افزاری باشه که 95 درصد هست با آپدیت حل خوهد شد نگران نباش:10:

GENERAL_RAAAM
08-08-2010, 11:26
خودم نمیتونم دانلود کنم ؟ :31:

aliugd
08-08-2010, 12:03
خودم نمیتونم دانلود کنم ؟ :31:
شدنش که میشه ولی اون نسخه ای که گفتیم الان توی اینترنت گیر نمیاد.
گوشی رو وصل کن به کامپیوتر و برنامه ی Samsung Kies رو باز کن، پایین صفحه که نوشنه firmeware update رو بزن، اگه موجود باشه خودت میتونی آپدیت کنی. یه راه دیگه هم اینه که با داشتن multiloader و firmeware آپدیت کنی...
در کل مهم اینه که فایل آپدیت توی اینترنت وجود داشته باشه که بتونی بگیریش
بهترین راه فعلاً برای شما همون نمایندگیه

Hadi136813
08-08-2010, 12:20
برنامه های جاوا به راحتی نصب میشه یا مثل مدل های قدیمی سامسونگ دنگ و فنگ داره؟ و اینکه محدودیت نصب نرم افزار داره؟ (آخه من سامسونگ دی900 داشتم که برای برنامه های جاوا فقط 4مگابایت فضا داشت و نصبش هم خیلی سخت بود.)

echijon
08-08-2010, 13:18
آموزش تعویض فریمور تو انجمن هست یه آپدیت جدید هم براش بگیرم تمام قسمتاشو آپدیت کن چون تو انجمن خوندم که مثل امنیا 2 میشه بخش بوت لودر یا یه همچین چیزی آپدیت نکرد

در کل اگه نرم افزاری باشه که 95 درصد هست با آپدیت حل خوهد شد نگران نباش:10:
من که از دیروز تا حالا دارم ثانیه ای صدتا فحش به خودم می دم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سر هیچ و پوچ گوشیم و 400 هزار تومان پول بی زبان به گاف مکافات رفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هرچی فیرمور بود رو هم امتحان کردم نشد که نشد!
امروز بردمش نمایندگی با اینکه گارانتی نبود قبول کردن با گرفتن هزینه درستش کنند گفته اگه نرم افزاری باشه تا دو روزه دیگه و اگه سخت افزاری باشه تا 10 روز دیگه گوشی باید اونجا بمونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از من به شما نصیحت :
دوستان گوشی من پشتش نوشته بود Made By Samsung یعنی اینکه اسمبل چین هست
سعی کنید حتما با گارانتی پارس مایکروتل بگیرید که پشت گوشیتون نوشته باشه Made in korea By Samsung که حداقل الان که این گوشی جدیده و هیچیش مشخص نیست اگه خدای نکرده گوشیتون مشکل پیدا کرد گارانتی براتون درستش کنه و مثل من پشیمون نشید !

farzin_silver
08-08-2010, 13:47
برنامه های جاوا به راحتی نصب میشه یا مثل مدل های قدیمی سامسونگ دنگ و فنگ داره؟ و اینکه محدودیت نصب نرم افزار داره؟ (آخه من سامسونگ دی900 داشتم که برای برنامه های جاوا فقط 4مگابایت فضا داشت و نصبش هم خیلی سخت بود.)

مشکلی با جاوا نداره. محدودیت حجمی هم نداره

vtv004
08-08-2010, 23:38
سلام دوستان کسی میدونه این ارور یعنی چی تو سامسونگ kies وقتی میزنم نرم افزار دانلود شه میگه:41:

the server is temporarily unable to carry out your request due to maintenance downtime or capacity issues

جاوا رانتایم java runtime هم رو سیستم نصبه آپدیت 12 هست
موقعی هم که گوشی وصل نباشه تو کایز قسمت نرم افزارها نمیره این قسمتش درست شد:19:

Kies_1.5.1.10071_32
رو نصبیدم:18:

GiggleClub
09-08-2010, 01:33
امروز تو بازار موبایل ایران ۵دقیقه ای باهاش کار کردم
واقعا به قیمتش فوق العادست

خیلی روون و روپاست

بسی خوشم اومد
مالتی تاچش هم خوب بود و مخصوصا pinchش عالی بود مثل آیفون

سیستم عامل روونیه
فارسی هم که فول ساپورت بود

کلا گزینه SuperBیه

{sahand}
09-08-2010, 10:04
دوستانی که گوشی رو بردن مایکروتل آپدیت کردن، همون موقع تحویل می ده؟
باید مرکز خدمات مایکروتل ببرم دیگه، همون که تو سهروردیه؟

farzin_silver
09-08-2010, 10:34
دوستانی که گوشی رو بردن مایکروتل آپدیت کردن، همون موقع تحویل می ده؟
باید مرکز خدمات مایکروتل ببرم دیگه، همون که تو سهروردیه؟

نیم ساعته تحویل میدن.

تقاطع مطهری و سهروردی.

Javad-ht
09-08-2010, 10:56
سلام
من میخواستم این گوشی رو بخرم!
ولی موندم گارانتی مایکروتل اینقدر ارزش داره 50-60 تومن اضافه تر بدم؟
مایکروتل گوشی های غیر گارانتی رو هم آپدیت میکنه؟
اگه آره چه قدر میگیره؟
بعد هم اینکه یه جا تو همین تاپیک خوندم با گارانتی مایکروتل نایاب شده؟
الان پیدا میشه؟
ممنون

مهرداد3296
09-08-2010, 15:03
سلام
می خواستم ببینم عملکرد gps این گوشی در مقایسه با omnia hd چطوریه چون شنیدم جی پی اس امنیا اچ دی خیلی قوی هست
در ضمن آیا مایکروتل روی این گوشیم برنامه جی پی اس نصب میکنه یا نه؟

ask_bl
09-08-2010, 16:53
ممنون
سلام
اینم بازی Real Footall :

cyruslogic
09-08-2010, 19:40
من این گوشی رو با گارانتی مایکروتل 89/05/12 گرفتم . اینا نتیجه تجربیات چند روزه کار با این گوشیه:
1- استفاده از رمهای متفرقه باعث مشکل در ارتباط با کامپیوتر و نرم افزار kies میشه. حتما از رم درست و حسابی استفاده کنید. من رم 8 گیگ ترانسند انداختم. هیچ مشکلی نداره ..
2- دیروز تو پارک نهج البلاغه (حوالی میدون پونک) بودم. بعد از فعال کردن جی پی اس در حدود یک دقیقه بعد تونست به ماهواره وصل بشه. ولی در محیطهای بسته این مقدار بعضی وقتا حتی تا 15 دقیقه هم میتونه طول بکشه. فقط حواستون باشه که جی پی اس قاتل باتریه و مصرف نسبتا بالایی داره.
3- در حالت قفل اگه پیغامی, .... داشته باشین اونو بصورت قطعه ای از یک پازل نشون میده که با لمس اون و کشیدن قطعه به سرجای خودش قفل گوشی باز میشه و میتونین مسیجتون رو ببینین.
4- در حالت قفل میتونین علاوه بر فشردن کلید unlock صفح رو لمس کنین و انگشتتون رو مثل حالت عوض کردن دسکتاپ از راست به چپ بکشید تا گوشی unlock بشه.
5- کمتر گوشیی رو دیدم که مثل این گوشی اینقدر نصب و حذف برنامه ها راحت باشه. توی این چند روز توی نصب برنامه های جاوا هم هیچ مشکلی نداشتم.
6- دوستانی که مثل من توی خونه مودم وای فای دارن خیلی راحت میتونین از طریق گوشی کلیه کارهای دانلود و نصب برنامه ها را از اینترنت انجام بدن. سرعت دانلودش خیلی عالیه.
7- وقتی تو سایت یوتیوب میرید آیکون ویدئوها را نشون نمیده (نمیدونم چرا) ولی وقتی روی هر ویدئو کلیک میکنید به راحتی و با سرعت خوب اونها رو نمایش میده.
8- در مورد اون دوستانی که تردید دارن باید بگم حتما گوشی رو با گارانتی اصل بخرید تا خدای نکرده با اولین مشکل رنگتون نپره. واقعا ارزش داره که 50 تومن اضافه بدید ولی با خیال راحت کار کنین.
9- باید به وزن کم این گوشی هم در مقابل رقباش هم اشاره کرد که از بیشترشون وزنش کمتره.
10- سخن آخر اینکه یه فاکتور مهمی توی خرید در دنیا وجود داره که متاسفانه اکثر مردم تو ایران اونو در نظر نمیگیرن. اونم " ارزش در مقابل مبلغ پرداختیه " . مثلا فیات سی نا ماشین بدی نیست ولی ارزش پرداخت حدود 17 میلیون تومان را نداره. این گوشی رو هم هر موقع خواستید مقایسه کنید حتما مبلغ پرداختی رو در نظر بگیرین و توجه داشته باشید که محاله تو این رنج قیمت همچین امکاناتی رو روی یه گوشی بتونین بدست بیارین.

Smartman
09-08-2010, 19:44
امروز صبح که گوشیمو روشن کردم صفحه نمایشم خیلی روشن بود انگار که سان لایت فعال باشه رفتم تو ستینگش دیدم رو یکه ریست کردم درست نشد باطری در اوردم نشد برنامه ی magic torch رو فعال کردم یهو صفحه نمایش تقریبا خاموش شد بعد خودش ریست شد دوباره برایتنسش زیاد شد خلاصه کل امروز اینجوریه به نظرتون نرم افزاریا یا سخت افزاری؟ فردا اگه وقت کنم می برمش مایکروتل ببینم چی می گن حالم گرفته شد :41: مزیت اصلی این گوشی صفحه نمایششه یه ماه نشده اینجوری شده خدا کنه مشکلش نرم افزاری باشه

ask_bl
09-08-2010, 20:05
امروز صبح که گوشیمو روشن کردم صفحه نمایشم خیلی روشن بود انگار که سان لایت فعال باشه رفتم تو ستینگش دیدم رو یکه ریست کردم درست نشد باطری در اوردم نشد برنامه ی magic torch رو فعال کردم یهو صفحه نمایش تقریبا خاموش شد بعد خودش ریست شد دوباره برایتنسش زیاد شد خلاصه کل امروز اینجوریه به نظرتون نرم افزاریا یا سخت افزاری؟ فردا اگه وقت کنم می برمش مایکروتل ببینم چی می گن حالم گرفته شد :41: مزیت اصلی این گوشی صفحه نمایششه یه ماه نشده اینجوری شده خدا کنه مشکلش نرم افزاری باشه
یه بار با این کد ال سی دی رو تست کن :

yazdsat
09-08-2010, 20:41
بالاخره بعد از یه گشت و گذار طولانی فریمور فارسی رو واسه دانلود پیدا کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]براي نمايش تصوير در سايز اصلي اينجا را كليك كنيد. سايز اصلي تصوير844در667 ميباشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درسته که فریمورها یه کم قدیمیه ولی در حال حاضر تنها فریمورهایی هست که فارسی رو ساپورت میکنه و به جای مایکروتل از روی وب میشه گیر آوررد.
اینم لینک مستقیم برای دانلود

hajizadeh110
10-08-2010, 06:01
سلام
اینم بازی Real Footall :

بابا ای ول!:31:
کارت خیلی درسته!:10:
حالا هر کسی برنامه ای از kies بخره براحتی میتونی بین دیگیران شیر کنه!مثلا هیمن بازی براحتی در قسمت application کپی شد و تو گوشی نصب شد!:5::19:

دوستان گرامی که قبل از پولی شدن بازیها وبرنامه ها؛ اونها رو دانلود کردند لطفا برای ما هم آپلود کنند!
اگر جایی از اینترنت هم پیدا بشه راهنمایی کنید!:10::46::20:

{sahand}
10-08-2010, 08:37
حالا هر کسی برنامه ای از kies بخره براحتی میتونی بین دیگیران شیر کنه!مثلا هیمن بازی براحتی در قسمت application کپی شد و تو گوشی نصب شد!:5::19:

دوستان گرامی که قبل از پولی شدن بازیها وبرنامه ها؛ اونها رو دانلود کردند لطفا برای ما هم آپلود کنند!

نصب شد؟!! جدی؟؟
این یه استتثنا بوده حتما، Dungeon Hunter رو هم تو فروم های خارجی گذاشتن ولی کسی نتونسته نصب کنه، همه با پیغام Invalid License مواجه شدن.

aliugd
10-08-2010, 09:33

احتمالاً نسخه ی مجانی بوده که نصب شده و ارور نداده وگرنه فکر نکنم به راحتی نصب برنامه های پولی روی گوشی های دیگه ممکن باشه

Honradez
10-08-2010, 09:59
سلام.

اين گوشي S800 روي کاغذ خيلي گوشي عالي‌ايه ولي راستش ميخواستم از دوستاني که اون رو دارند بپرسم که آيا ازش راضيند يا نه. چون اولين چيزي که با ديدن سيستم عامل جديدش به چشم ميخوره اينه که نکنه نرم افزارهاش کمتر باشن.

بسيار ممنون.

Smartman
10-08-2010, 10:01
یه بار با این کد ال سی دی رو تست کن :

ممنون، راستش وقتی صفحه یه دست آبی یا قرمزه نمی تونم تشخیص بدم روشناییش عادیه یا غیر عادی

aliugd
10-08-2010, 11:01
ممنون، راستش وقتی صفحه یه دست آبی یا قرمزه نمی تونم تشخیص بدم روشناییش عادیه یا غیر عادی
روشنایی صفحه رو روی کم (1) تنظیم کردین یا روی آخره؟ (10)
با کم و زیاد کردن اون، تغییری مشاهده نمیشه؟

younes.b.1367
10-08-2010, 12:21
چرا من هر کاری می کنم نمی تونم real football رو نصب کنم . وقتی گوشی رو وصل میکنم همه برنامه هایی که خودم دانلود کردم روشن میشه و آماده نصب ولی real football خاموشه و نمی تونم نصبش کنم

لطفا دوستانی که می تونن راهنمایی کنن

farzin_silver
10-08-2010, 13:10
من این real football رو دانلود کردم دوتا فایل app و img رو هم تو فولدر applications کپی کردم ولی تو kies تو my download اضافه نشد. اگه کسی تونست نصب کنه به ما هم بگه چیکار کنیم

aliugd
10-08-2010, 18:42
دوستان من شنیدم که قراره تا پایان ماه ورژن 8 گیگی گوشی wave در دنیا موجود بشه

Smartman
10-08-2010, 21:39
روشنایی صفحه رو روی کم (1) تنظیم کردین یا روی آخره؟ (10)
با کم و زیاد کردن اون، تغییری مشاهده نمیشه؟

رو 1 تنظیم کردم عزیز بالاترم ببرم روشن تر می شه اما در هر حالت کیفیت تصویر خیلی بد شده رنگارو بد نشون می ده به طوری که اصلا رقبت نمی کنم از گوشیم استفاده کنم. متأسفانه امروزم نرسیدم برم مایکروتل بلکه فردا ایشالا بتونم برم

hateftotti
11-08-2010, 07:42
تا این لحظه 450 app مجانی:31:

moslem47
11-08-2010, 09:06
دوستان لطفا در مورد gps گوشی یسری اطلاعات بدید و اینکه کدوم از نرم افزارهای جاوا روی گوشی جواب میده؟

aliugd
11-08-2010, 09:31
رو 1 تنظیم کردم عزیز بالاترم ببرم روشن تر می شه اما در هر حالت کیفیت تصویر خیلی بد شده رنگارو بد نشون می ده به طوری که اصلا رقبت نمی کنم از گوشیم استفاده کنم. متأسفانه امروزم نرسیدم برم مایکروتل بلکه فردا ایشالا بتونم برم
ببر مایکروتل و مشکل رو بگو، ایشاا... درست میشه نگران نباش، به احتمال زیاد نرم افزاریه

farzin_silver
11-08-2010, 09:51
اگه بخوام بازی بخرم از سایت سامسونگ چیکار باید بکنم؟ ویزا و مستر کارت ندارم. جایی هست بتونه کار خرید رو واسم انجام بده؟

Honradez
11-08-2010, 09:59
آقا اگه کسي لطف کنه سوالمو جواب بده ممنونش ميشم.

سلام.

اين گوشي S800 روي کاغذ خيلي گوشي عالي‌ايه ولي راستش ميخواستم از دوستاني که اون رو دارند بپرسم که آيا ازش راضيند يا نه. چون اولين چيزي که با ديدن سيستم عامل جديدش به چشم ميخوره اينه که نکنه نرم افزارهاش کمتر باشن.

بسيار ممنون.

aliugd
11-08-2010, 10:06
قریب به اتفاق دوستانی که دارند راضی اند، یکی از کسایی که این گوشی رو داره آقای سهند هست اگه پستت رو بخونه حتماً جواب میده، دوستان دیگه هم هستند. احتمالاً پستتون رو ندیدند. اگه میخواید شما یه پ . خ به سهند بزنید و اگه سوالی دارید ازش بپرسید (یکی دو صفحه قبل پست داده)

aliugd
11-08-2010, 10:15
سلام
نسخه ی جدید فیرمور wave برای اروپا موجود شد (S8500XXJH1) که در این نسخه پلتفرم بادا به bada1.0.2 ارتقا پیدا کرده:31:

ask_bl
11-08-2010, 10:17
ببخشید دیر شد
من دارم
ازش هم بسیار راضی هستم
من قبل از این با سیمبین های نوکیا کار میکردم و همیشه هم با نرم افزار سر و کار داشتم به همین خاطر حتما باید گوشیمو -- میکردم تا توی نصب نرم افزار ها اذیت نشم
ولی توی این گوشی قضیه فرق میکنه .
این گوشی خودش دایو ایکس رو ساپورت میکنه ،ماشین حساب مهندسی داره ،بازی داره ،دیکشنری داره ،تم و ...
یکم صبر کنی همه چی میاد ،من که تا الان به مشکل حادی (نیاز به برنامه خاص) بر نخوردم که نتونه رفعش کنه
در کل من راضی هستم (فعلا)

ask_bl
11-08-2010, 10:27
این هم یه تم:
ساده است

aliugd
11-08-2010, 10:44
این هم یه تم:
ساده است

تشکر از شما دوست عزیز!
لطفاً معرفی برنامه ها، ویجت ها و تم های بادا رو در این تاپیک انجام بدین:

Honradez
11-08-2010, 11:06
قریب به اتفاق دوستانی که دارند راضی اند، یکی از کسایی که این گوشی رو داره آقای سهند هست اگه پستت رو بخونه حتماً جواب میده، دوستان دیگه هم هستند. احتمالاً پستتون رو ندیدند. اگه میخواید شما یه پ . خ به سهند بزنید و اگه سوالی دارید ازش بپرسید (یکی دو صفحه قبل پست داده)
بسيار ممنون از راهنمايي.

ببخشید دیر شد
من دارم
ازش هم بسیار راضی هستم
من قبل از این با سیمبین های نوکیا کار میکردم و همیشه هم با نرم افزار سر و کار داشتم به همین خاطر حتما باید گوشیمو -- میکردم تا توی نصب نرم افزار ها اذیت نشم
ولی توی این گوشی قضیه فرق میکنه .
این گوشی خودش دایو ایکس رو ساپورت میکنه ،ماشین حساب مهندسی داره ،بازی داره ،دیکشنری داره ،تم و ...
یکم صبر کنی همه چی میاد ،من که تا الان به مشکل حادی (نیاز به برنامه خاص) بر نخوردم که نتونه رفعش کنه
در کل من راضی هستم (فعلا)
يک دنيا ممنون. خب شک من درمورد نرم‌افزارها و بازي بود (بخصوص دومي) که ظاهرا شما ميگيد مشکلي از اين بابت نيست.

ولي يه چيز ديگه. من داشتم نظرات gsm.ir رو ميخوندم، يکي گفته بود بعضي وقتها که دکمه دوربينشو ميزنه، يهو خودش reset ميکنه. يکي ديگه هم گفته بود بعد از يه مدت اسپيکرش از کار افتاده. اينا تا چه حد ميتونن راست باشن؟ ميدونيد، ميترسم يه گوشي بگيرم و بعد مجبور باشم چند ماه يه بار ببرمش گارانتي.

شاد و موفق باشيد. :46:

ask_bl
11-08-2010, 11:15
بسيار ممنون از راهنمايي.

يک دنيا ممنون. خب شک من درمورد نرم‌افزارها و بازي بود (بخصوص دومي) که ظاهرا شما ميگيد مشکلي از اين بابت نيست.

ولي يه چيز ديگه. من داشتم نظرات gsm.ir رو ميخوندم، يکي گفته بود بعضي وقتها که دکمه دوربينشو ميزنه، يهو خودش reset ميکنه. يکي ديگه هم گفته بود بعد از يه مدت اسپيکرش از کار افتاده. اينا تا چه حد ميتونن راست باشن؟ ميدونيد، ميترسم يه گوشي بگيرم و بعد مجبور باشم چند ماه يه بار ببرمش گارانتي.

راستش در مورد ریست من با یه فایل پی دی اف این مشکل رو داشتم ،وقتی اجراش میکردم ریست میشد ،البته فقط با این فایل مشکل داشتم
ولی تا الان من هیچ مشکلی ازش ندیدم !
در ضمن من بدون گارانتی خریدم ،اگر میخواین با گارانتی بخرین که جای نگرانی نداره ،خراب شد ببرش گارانتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Honradez
11-08-2010, 11:29
آره ولي خب گارانتي زياد بردن هم خسته کننده است.

پس در کل شما راضي هستيد.

متشکرم. :46:

R@R#M@N
11-08-2010, 14:30
یکی از بچه های همینجا هم اسپیکرش سوخته !
چی شد ؟؟
درست شد ؟؟

{sahand}
11-08-2010, 17:35
یه چیز جالب، یکی تو یه فروم خارجی dungeon hunter رو باهاش ور رفته و تونسته بدون خریدن بازی اونو رو گوشیش نصب کنه. بعد هم شیرش کرده ولی دیگران نتونستن نصب کنن. خودش هم یه بار بازی رو پاک کرده دیگه نتونسته نصب کنه!!!
حالا خودش کف کرده که دفعه ی اول چی کار کرده که نصب شده!

ali_n540
11-08-2010, 17:38
سلام می خواستم بپرسم با این گوشی می شه کتابهای pdf رو خوند؟ برنامه gps رایگان براش کسی سراغ داره ؟در ضمن من 460 قیمت دارم با گارانتی. در کل نسبت به امنیا2 بهتره یا نه؟ من بین این دو گوشی موندم کدومو بگیرم اگه جواب بدین ممنون می شم.

ali_n540
11-08-2010, 17:50
سلام من چند تا سوال داشتم ممنون می شم جواب بدین
1- بین گوشی امنیا 2 و ویو کدومو به نظرتون انتخاب کنم امنیا 2 466 هزار و ویو 460 هزار با گارانتی؟
2- رو این گوشی می شه کتابهای pdf رو خوند؟
3- نرم فزار gps رایگان با سرعت خوب برای این گوشی(ویو) موجود هست؟
4-صفحه محافظ نیاز داره؟
5- فارسی ساز و کلا نرم افزارهای بدردبخور براش به اندازه کافی وجود داره؟
6- مثل ویندوز موبایل براش رامهای مختلف تو وب برای دانلود پیدا می شه؟
7- کارت حافظه 16 می خوام براش بگیرم چه کارتی پیشنهاد می دین و با چه رنج قیمتی ؟
8- زیر نویس فارسی رو تو ویدیوها ساپورت می کنه؟
ممنون میشم زودتر جواب بدین آخه تا شنبه می خوام بگیرم

fredjeddi
11-08-2010, 17:53
سلام به همه دوستان من بيشتر با اينترنت كار ميكنم ميخواستم بدونم سايتهاي فارسي رو خوب نشون ميده يا نه?
و اينكه فارسي مي شه تايپ كرد?

Honradez
11-08-2010, 18:15
یکی از بچه های همینجا هم اسپیکرش سوخته !
چی شد ؟؟
درست شد ؟؟
خدا رحم کنه :18:

راستي آنتن دهيش چطوريه؟ يادمه يکي از دوستام (البته امنيا) داشت تو مترو که بود زنگ ميزد ولي صداش نميومد. :20:

{sahand}
11-08-2010, 19:12
سلام من چند تا سوال داشتم ممنون می شم جواب بدین
1- بین گوشی امنیا 2 و ویو کدومو به نظرتون انتخاب کنم امنیا 2 466 هزار و ویو 460 هزار با گارانتی؟
2- رو این گوشی می شه کتابهای pdf رو خوند؟
3- نرم فزار gps رایگان با سرعت خوب برای این گوشی(ویو) موجود هست؟
4-صفحه محافظ نیاز داره؟
5- فارسی ساز و کلا نرم افزارهای بدردبخور براش به اندازه کافی وجود داره؟
6- مثل ویندوز موبایل براش رامهای مختلف تو وب برای دانلود پیدا می شه؟
7- کارت حافظه 16 می خوام براش بگیرم چه کارتی پیشنهاد می دین و با چه رنج قیمتی ؟
8- زیر نویس فارسی رو تو ویدیوها ساپورت می کنه؟
ممنون میشم زودتر جواب بدین آخه تا شنبه می خوام بگیرم
2- بله.
3- برای ایران نه. (جاوا هست البته)
4- ضد خشه، محافظ نمی خواد. یه ویدئو تو یوتیوب بود یارو با چاقو و کلید روش می کشید خط نیفتاد.
5- خودش فارسی داره، تو سایت samsungapps ببینید خودتون.
6- نه.
8- پلیر خودش نه، ولی یکی براش هست که فارسی رو هم نشون می ده.

سلام به همه دوستان من بيشتر با اينترنت كار ميكنم ميخواستم بدونم سايتهاي فارسي رو خوب نشون ميده يا نه?
بله، بله.

مهرداد3296
11-08-2010, 20:02
2- بله.
3- برای ایران نه. (جاوا هست البته)

میشه بیشتر توضیح بدین یعنی روش میشه نرم افزار گارمین یا اسمارت کام رو نصب کرد؟
اصلا خود مایکروتل اینکارو انجام میده ؟

ask_bl
11-08-2010, 20:18
خدا رحم کنه :18:

راستي آنتن دهيش چطوريه؟ يادمه يکي از دوستام (البته امنيا) داشت تو مترو که بود زنگ ميزد ولي صداش نميومد. :20:
من خودم با همراه اول با هر گوش که تا الان داشتم تو خونه آنتن دهی صفر بود چه با E62 نوکیا چه 1100 چه Samsung و ... ،همش دنبال یه جای خاص بودم که گوشیم اونجا آنتن داشته باشه
ولی با این من هر جا برسه گوشیموو میذارم ،هیچ مشکلی هم نداشتم !
نمیدونم آنتن دهیش قویه یا همراه اول این طرفا آنتن زده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ask_bl
11-08-2010, 20:31
آره
ولی دو نوع تو بازار بود
یکیش با کیف هست و البته فارسی ساپورت
و اون یکیش بدون این دو
من یکی از این گوشی ها رو دیدم که فارسی ساپورت نمیکرد و همه کاراکترها به صورت مربع بود
حتما قبل از خرید از این بابت مطمئن شین

Smartman
11-08-2010, 21:02
ببر مایکروتل و مشکل رو بگو، ایشاا... درست میشه نگران نباش، به احتمال زیاد نرم افزاریه

ممنون از توجهت دوست عزیز امروز رفتم مایکروتل اولش فکر کرد نرم افزاریه گوشی رو ریست کرد اما وقتی نشونش دادم موقعی که نرم افزاری می خواد صفحه نمایشو کامل سفید نشون بده (مثل لوگوی گیم لایف) یهو به شدت کمنور و آبی می شه گفت بزار گوشیت بمونه احتمالا صفحه نمایشت مشکل داره

parvizb
11-08-2010, 22:31
با سلام
برای دهمین بار مینویسم نمیدونم چرا کسی جوابم را نمیده :41::41::41: من قبلا آیفون داشتم و خیلی راحت conect میشدم با بسته های gprs ایرانسل ولی الان نزدیک به 1 ماه ویو خریدم و اصلا نمیتونم conect بشم به gprs ایرانسل نمیدونم چرا ؟؟؟ همه تنظیماتم درسته و کامل ولی بازم مشکل دارم ... یک مشکل دیگه ای هم که دارم این هست وقتی با wirlles کانکت میشم و میخوام سایتی را باز کنم صحفاتش نصف میافته این دلیلش چیه ؟؟؟؟لطفا دقیقا پاسخم را بدید
با سپاس

echijon
11-08-2010, 23:09
خب دوستان امروز از نمایندگی بهم زنگ زدند گفتن هزینه تعمیر گوشیم 250 هزار تومان می شه !!! :ai::43:
گفتن باید کل main board رو عوض کنن :dy:
منم گفتم نمی خوام و کلا دیگه بی خیال این گوشی شدم :cm:
نتیجه اخلاقی :
گوشیه سامسونگتون رو با گارانتی بگیرین حتی اگه wave باشه ! :020:
ما هم که خدا رو شکر هیچ موقع شانس نداشتیم اینم روش ! :14:

noisymind
11-08-2010, 23:14
دوستان سعی کنید با گارانتی بخرید. نقل قول یکی از بچه های موبایلستان::18:

خب دوستان امروز از نمایندگی بهم زنگ زدند گفتن هزینه تعمیر گوشیم 250 هزار تومان می شه !!! :ai::43:
گفتن باید کل main board رو عوض کنن :dy:
منم گفتم نمی خوام و کلا دیگه بی خیال این گوشی شدم :cm:
نتیجه اخلاقی :
گوشیه سامسونگتون رو با گارانتی بگیرین حتی اگه wave باشه ! :020:
ما هم که خدا رو شکر هیچ موقع شانس نداشتیم اینم روش !

Honradez
11-08-2010, 23:22
من خودم با همراه اول با هر گوش که تا الان داشتم تو خونه آنتن دهی صفر بود چه با E62 نوکیا چه 1100 چه Samsung و ... ،همش دنبال یه جای خاص بودم که گوشیم اونجا آنتن داشته باشه
ولی با این من هر جا برسه گوشیموو میذارم ،هیچ مشکلی هم نداشتم !
نمیدونم آنتن دهیش قویه یا همراه اول این طرفا آنتن زده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بسيار ممنون. پس مشکلي از بابت آنتن دهي نيست.

ولي انصافا خريدن اين گوشي يه کم ترسناکه. يکي اينترنتش نصفه نشون ميده. اون يکي اونقدر وضعش خراب بوده که 250 تا هزينه تعميرش شده. يکي ديگه صفحه نمايشش پوکيده...

بعد ببينم اگه بخرمش ميتونم بطور رايگان و با استفاده از ماهواره (بدون نياز به اينترنت) به GPS وصل بشم و نقشه مثلا تهرانو ببينم؟

:10:

GENERAL_RAAAM
11-08-2010, 23:33
آقا منم خیلی راضیم :11:

ask_bl
11-08-2010, 23:36
با سلام
برای دهمین بار مینویسم نمیدونم چرا کسی جوابم را نمیده :41::41::41: من قبلا آیفون داشتم و خیلی راحت conect میشدم با بسته های gprs ایرانسل ولی الان نزدیک به 1 ماه ویو خریدم و اصلا نمیتونم conect بشم به gprs ایرانسل نمیدونم چرا ؟؟؟ همه تنظیماتم درسته و کامل ولی بازم مشکل دارم ... یک مشکل دیگه ای هم که دارم این هست وقتی با wirlles کانکت میشم و میخوام سایتی را باز کنم صحفاتش نصف میافته این دلیلش چیه ؟؟؟؟لطفا دقیقا پاسخم را بدید
با سپاس
سلام
من که از GPRS همراه اول استفاده میکنم مشکلی ندارم
چیزی که به ذهنم میرسه :
برین به Setting > Connectivity و تیک Use pocket data رو بذارین :

parvizb
11-08-2010, 23:45
این گزینه را تیک زدم ولی وصل نمیشه ؟؟؟ بعدش هم با وای فای که میرم تو سایت صحفاتش نصف میافته این دیگه ایرادش از کجاست ؟؟؟

{sahand}
12-08-2010, 00:13
این گزینه را تیک زدم ولی وصل نمیشه ؟؟؟ بعدش هم با وای فای که میرم تو سایت صحفاتش نصف میافته این دیگه ایرادش از کجاست ؟؟؟
اصلا شما دلفین رو بی خیال شید، اپرا مینی چشه مگه؟

میشه بیشتر توضیح بدین یعنی روش میشه نرم افزار گارمین یا اسمارت کام رو نصب کرد؟
اصلا خود مایکروتل اینکارو انجام میده ؟
نه دیگه نمی شه!

{sahand}
12-08-2010, 00:20
پست اشتباهی!

noisymind
12-08-2010, 03:38
نه آقا کی گفته گوشی بدی هست و یا خطرناکه؟ منظورم اینه که وقتی یک گارانتی واقعی تو ایران پیدا شده که قیمتشم بد نیست , چرا آدم بی گارانتی بگیره؟

omidxx
12-08-2010, 08:20

سلام.به قسمت تنظیمات برید وادرس سرور پراکسی رو هیچکدام قرار بدیدیعنی حذف کنید.ببیند وصل میشه

Smartman
12-08-2010, 09:31
بسيار ممنون. پس مشکلي از بابت آنتن دهي نيست.

ولي انصافا خريدن اين گوشي يه کم ترسناکه. يکي اينترنتش نصفه نشون ميده. اون يکي اونقدر وضعش خراب بوده که 250 تا هزينه تعميرش شده. يکي ديگه صفحه نمايشش پوکيده...

بعد ببينم اگه بخرمش ميتونم بطور رايگان و با استفاده از ماهواره (بدون نياز به اينترنت) به GPS وصل بشم و نقشه مثلا تهرانو ببينم؟

:10:
قبل از اینکه صفحه نمایش گوشیم بپوکه برنامه ی ترک بادی روش نصب کردم البته جاوا هست بین 5 تا 20 ثانیه طول می کشید تا فعال بشه هم نقشه تهرانو داشتم هم نقشه ایران تنها مشکلی که دیدم این بود که وقتی 120 تا سرعت مرفتی 107 نشون می داد این آخریا هم ستینگاش ور رفتم کالیبرش به هم خورده بود همیشه یه کوچه راست تر نشونت می داد البته من قبلا گوشی gps دار نداشتم نمی دونم گوشی های دیگه چطورن

AlamtabC
12-08-2010, 11:17
سلام دوستان

رسما اعلام میشه هیچ مشکلی ما با اینترنت و جی پی اس نداشتیم و صفحه نمایشمون هم بی نقص داره کار میکنه

درسته که جی پی اس این گوشی زیر سقف دیرتر از بهترین نمونه بازار یعنی 8910 ماهواره ها رو پیدا میکنه اما تو هوای آزاد

تقریبا مشکلی نیست مگه ساختمون های بلند دور و اطرافتون زیاد باشه که سرعت یافتن ماهواره کمی پایین میاد

آنتن هم کارکردش رضایت بخشه و کیفیت صدای بسیار خوبی رو در اختیار قرار میده

دلفین رو این گوشی نصبه, ما سایتی رو نصفه ندیدیم کامل و سرعت بسیار خوبی داره

ما NFS Shift رو تو 7 ساعت با جی پی آر اس ایرانسل گرفتیم

اینم یه تست سنگین دیگه

انگ مشکل دار بودن به این گوشی نمی چسبه

لطفا دوستانی که با سهل انگاری خودشون یا اصلی نبودن ,گوشیشون به فنا رفته باعث حرف و حدیث پیرامون این گوشی نشن

ما که از ایرانسل استفاده کردیم گوشی که روشن شد مثل هر گوشی دیگه ای خودش تنظیمات رو انجام و به راحتی کانکت شد

Honradez
12-08-2010, 11:37
سلام دوستان

رسما اعلام میشه هیچ مشکلی ما با اینترنت و جی پی اس نداشتیم و صفحه نمایشمون هم بی نقص داره کار میکنه

درسته که جی پی اس این گوشی زیر سقف دیرتر از بهترین نمونه بازار یعنی 8910 ماهواره ها رو پیدا میکنه اما تو هوای آزاد

تقریبا مشکلی نیست مگه ساختمون های بلند دور و اطرافتون زیاد باشه که سرعت یافتن ماهواره کمی پایین میاد

اینم یه تست سنگین دیگه

لطفا دوستانی که با سهل انگاری خودشون یا اصلی نبودن ,گوشیشون به فنا رفته باعث حرف و حدیث پیرامون این گوشی نشن

ما که از ایرانسل استفاده کردیم گوشی که روشن شد مثل هر گوشی دیگه ای خودش تنظیمات رو انجام و به راحتی کانکت شد
يعني تو ايرانم GPS داره؟ يا اينکه شما خارج هستيد؟

نخست ميخوام از پاسختون و البته از پاسخ همه دوستان تشکر نمايم.

و بعدش هم من فکر ميکنم که حرفهاي شما من رو قانع کرد که سامسونگ Wave بگيرم. من با منطق شما موافقم.

تندرست باشيد. :46:

AlamtabC
12-08-2010, 12:54
يعني تو ايرانم GPS داره؟ يا اينکه شما خارج هستيد؟

نخست ميخوام از پاسختون و البته از پاسخ همه دوستان تشکر نمايم.

و بعدش هم من فکر ميکنم که حرفهاي شما من رو قانع کرد که سامسونگ Wave بگيرم. من با منطق شما موافقم.

تندرست باشيد. :46:
ممنونم

نه دوست من همین نزدیکیام

محل جی پی اس که فرقی نمی کنه

برنامه می خواد دیگه خودش هم یه برنامه سی روزه داره

فکر کنم تا حالا برنامه های تکمیلی هم اومده باشه

mohsar
12-08-2010, 13:46
سلام،من گوشی را 3 روزه خریدم و خیلی ازش راضیم،همچیش عالیه فقط موقعی که چند ساعت ازش استفاده می کنم داغ میکنه.
در ضمن بازی آسفالتی که روش نصب بود کامله و وقتی هم نبود و باطریشم 100 درصد فول میشه.حالا برای gps چی روش نصب کنم که کار کنه وتست شده باشه.
فریم ویر گوشی jpje5 هست و با گارنتی اصلی از مشهد 449 خریدمش.
در مورد نصب جاوا هم تا حالا 98 درصد برنامه ها و بازی های جاوا رو روش نصب کردم و مشکلی نداشت و خیلی عالی و سریع اجرا میشن.
اگه کسی سایتی بلده که بازی های جاوا با اندازه 800*480 بشه دانلود کرد معرفی کنه و بازی جاوا تاچ که بهش بخوره. متشکرم.

masood68a
12-08-2010, 16:04
سلام دوستان

اینم یه تست سنگین دیگه

100% موافقم.:10:

moslem47
12-08-2010, 17:02
سلام،من گوشی را 3 روزه خریدم و خیلی ازش راضیم،همچیش عالیه فقط موقعی که چند ساعت ازش استفاده می کنم داغ میکنه.
در ضمن بازی آسفالتی که روش نصب بود کامله و وقتی هم نبود و باطریشم 100 درصد فول میشه.حالا برای gps چی روش نصب کنم که کار کنه وتست شده باشه.
در مورد نصب جاوا هم تا حالا 98 درصد برنامه ها و بازی های جاوا رو روش نصب کردم و مشکلی نداشت و خیلی عالی و سریع اجرا میشن.
اگه کسی سایتی بلده که بازی های جاوا با اندازه 800*480 بشه دانلود کرد معرفی کنه و بازی جاوا تاچ که بهش بخوره. متشکرم.
مبارکه
میشه ادرس جایی رو که خریدی برام پ.خ کنید
در ضمن حتما در مورد جی پی اسش تحقیق کن و خبرش رو بده.ببین میتونی یه برنامه خب براش پیدا کنی.
SAEEDSAMSUNG
12-08-2010, 20:08
همه گوشی ها داغ میکنن این طبیعیه . منتها جون این گوشی بدنه فلزی داره . داغ شدنش محسوسه . وگرنه اگه بدنه پلاستیکی داشت داغ شدنش رو متوجه نمیشدید... باور نمیکنید گوشی دیزایر رو موقع شارژ دست بزنید میخواد بترکه

Smartman
12-08-2010, 23:31

TrekBuddy - موقعیت یاب و مسیر یاب GPS جاوا به همراه نقشه شهر های ایران + همه آموزش ها

من خودم استفاده کردم هیچ مشکلی نداشتم

wayoo
12-08-2010, 23:34
کسی می تونه یه بنچمارک از مقایسه GPU ویو با یه سری گوشی مث آیفون 4 بذاره؟چون یکی از دوستانم به ایفون 4 که تازه خریده به شدت می نازه!
در ضمن این گوشی هم خزید (تو تلویزیون تبلیغ شد):13: ولی گور بابای خز شدن از ویو بهتر پیدا نمیشه دیگه .:5:

moslem47
13-08-2010, 00:01
کسی می تونه یه بنچمارک از مقایسه GPU ویو با یه سری گوشی مث آیفون 4 بذاره؟چون یکی از دوستانم به ایفون 4 که تازه خریده به شدت می نازه!
در ضمن این گوشی هم خزید (تو تلویزیون تبلیغ شد):13: ولی گور بابای خز شدن از ویو بهتر پیدا نمیشه دیگه .:5:
اره من هم دیدم
اتفاقا اگه خز بشه بهتره چون هم قیمتش میاد پایین و هم برنامه براش زیاد میاد مثل 5800:10:

webcopernic
13-08-2010, 01:19
دوستان یک سوال داشتم. من در منزل و محل کار wi-fi دارم و زیاد file دانلود میکنم. به ویژه از rapidshare و megaupload . آیا با این گوشی هم میشه مثل pc دانلود کرد؟ مثلا چند تا دانلود همزمان؟ با تشکر

vtv004
13-08-2010, 10:44
نرم افزار هاي بخش بادا رو داخل گوشي ريختم ساپورت نمي كنه از حالت rar هم خارج كردم دو تا فايل شد app و img ريختم تو گوشي پيام ميده unsuported files
كمك كنيد تا نصب كنید
تو پوشه downloads تو دکیومنت ریختم جواب نمیده
تو کایز هم تا کانکت نباشی که تو قسمت apps نمیره اصلا روش آفلاین هست

{sahand}
13-08-2010, 10:51
ویو و گالاکسی اس PowerVR SGX 540 دارن. آیفون 4 و PowerVR SGX 535 3GS .
گوشی هایی مثل مایلستون هم PowerVR SGX 530.

PowerVR SGX 540 = پردازش 90 میلیون مثلث در ثانیه.
PowerVR SGX 535 = پردازش 28 میلیون مثلث در ثانیه. (البته آیفون 4 فکر کنم یه چیز دیگه هم داره که می رسوندش به 34 میلیون.)
PowerVR SGX 530 = پردازش 13 میلیون مثلث در ثانیه.

مایلسون = 7 میلیون.
نکسوس 1 = 22 میلیون.

Sony Ps3 = پردازش 250 میلیون.
XBOX 360 = پردازش 500 میلیون.

نرم افزار هاي بخش بادا رو داخل گوشي ريختم ساپورت نمي كنه از حالت rar هم خارج كردم دو تا فايل شد app و img ريختم تو گوشي پيام ميده unsuported files
كمك كنيد تا نصب كنید
تو پوشه downloads تو دکیومنت ریختم جواب نمیده
تو کایز هم تا کانکت نباشی که تو قسمت apps نمیره اصلا روش آفلاین هست
فعلا راهی نیست.
هر وقت -- بشه احتمالا بشه آفلاین ریخت.

vtv004
13-08-2010, 11:52
فعلا راهی نیست.
هر وقت -- بشه احتمالا بشه آفلاین ریخت.

پس چطور بچه ها در مورد ریختن realfootball بعد از پولی شدن بحث میکردند

{sahand}
13-08-2010, 14:27
پس چطور بچه ها در مورد ریختن realfootball بعد از پولی شدن بحث میکردند
چند تاشون استثنائا می شن. مثل اینو باتری چک.

You Were Mine
13-08-2010, 14:45
بچه ها يعني چي ؟؟ مگه نبايد از ماركت سامسونگ دانلود كنيم ؟ من نفهميدم چي به چي شده يعني فقط بايد از طريق گوشي دانلود و نصب كني تا كار كنه ؟

cyruslogic
13-08-2010, 15:30
بچه ها يعني چي ؟؟ مگه نبايد از ماركت سامسونگ دانلود كنيم ؟ من نفهميدم چي به چي شده يعني فقط بايد از طريق گوشي دانلود و نصب كني تا كار كنه ؟

دوست عزیز!
این گوشی هیچ مشکلی تو نصب برنامه ها (چه بادا و چه جاوا) نداره. برای دانلود و نصب برنامه یا باید از طریق گوشی عمل کنی یا نرم افزار Kies که میتونی همزمان برنامه ها رو دانلود و نصب کنی یا اینکه دانلود کنی و هرموقع خواستی با اتصال گوشی به کامپیوتر , برنامه رو نصب کنی. فقط موقع اتصال گوشی به کامپیوتر , همونطور که خود گوشی هم پیغام میده باید حتما برنامه های در حال اجرا رو ببندی (با نگه داشتن کلید Home و سپس انتخاب End all applications) تا گوشی توسط برنامه Kies شناسایی بشه.

GENERAL_RAAAM
13-08-2010, 17:06
بسيار ممنون از راهنمايي.

اون بیچاره من بودم . :10:
آقا من دوباره مموریم پکید !!!!
میخواستم تو دوربین ، فلش را فعال کنم ، گوشیم ریست شد و تا روشن شد دیگه مموری را نشناخت و همه فایل ها یا پاک شده بود و یا خراب . گوشی می گفت : insert memory card to view this application
این 4 مین باره گوشیم ریست شده
دیگه داره میره رو اعصابم !!!
لطفا کمکم کنید . . .
این مشکل گوشیه یا مموری ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

{sahand}
13-08-2010, 18:57
دو خبر خوب:

1- ملت اینقدر به SWYPE فشار آوردن که بالاخره مجبور شد بره سراغ بادا!
2- بعد از درخواست های فراوان و جمع آوری طومار و ... گروه Darkforest که پروژه ی جتروید رو هم در دست داره، رفته سراغ پرت کردن آندروید روی ویو. البته از قبل هم تلاش هایی در جریان بود ولی این اولین گروه معروف و باتجربه ست که می ره سراغش.

...And finally WaveDroid project is born

aliugd
13-08-2010, 22:19
دو خبر خوب:

1- ملت اینقدر به SWYPE فشار آوردن که بالاخره مجبور شد بره سراغ بادا!
2- بعد از درخواست های فراوان و جمع آوری طومار و ... گروه Darkforest که پروژه ی جتروید رو هم در دست داره، رفته سراغ پرت کردن آندروید روی ویو. البته از قبل هم تلاش هایی در جریان بود ولی این اولین گروه معروف و باتجربه ست که می ره سراغش.

...And finally WaveDroid project is born

سلام سهند چطوری؟
1. ایول
2. جریان این جتروید چیه؟ و پورت کردن آندروید روی ویو چه مزیتی داره؟ چه چیز جالبیه مگه؟

meysamfx
13-08-2010, 22:33
2. جریان این جتروید چیه؟ و پورت کردن آندروید روی ویو چه مزیتی داره؟ چه چیز جالبیه مگه؟

فکر کنم اندروید روی سامسونگ jet

j0l6
13-08-2010, 22:56
سلام
دوستانی که این گوشی رو خریدن made by samsung هست یا made in korea by samsung
لطفا بگین کدوم ورژن رو دارین ایا خریدن ورژنی که نوشته شده made by samsung اشتباه هست>؟؟ کسی این ورژن رو داره؟ مشکلی باهاش داشته یا نه؟>
ورژنی که نوشته ساخت کره هستش چطوره؟ کسی باهاش مشکلی داشته >؟

farzin_silver
13-08-2010, 23:12
مال من ساخت کره هست اپدیتم شده هیچ کدوم از مشکل هایی هم که بیان میشه نداره

ali_n540
13-08-2010, 23:45
سلام من می خوام یه کارت حافظه 16 گیگی همراه این گوشی بگیرم یه کارتحافظه با سرعت خوب و سرعت بالا سراغ دارین که بدون مشکل با این گوشی کار کنه

nima.mahdavi
14-08-2010, 00:09
سلام دوستان خوب هستید من می خواستم اقدام به خرید این گوشی کنم چندتا سوال داشتم
1. من روی گوشی شاپ نگاه می کردم بین گارانتی مایکروتل و پارسه 50 تومان اختلاف قیمت بود آیا گارانتی پارسه بدرد نمی خوره؟
2. آیا قابلیت pinch to zoom ( مثل آیفون با دو تا انگشت زوم میکنی) داره؟
3. اگر از قیمت الانش خبر دارید اونم بگین
4. هنگام خرید به چه نکاتی دقت کنم؟
مرسی:40:

nima.mahdavi
14-08-2010, 00:10
1. من روی گوشی شاپ نگاه می کردم بین گارانتی مایکروتل و پارسه 50 تومان اختلاف قیمت بود آیا گارانتی پارسه بدرد نمی خوره؟

{sahand}
14-08-2010, 00:29
سلام سهند چطوری؟
1. ایول
ممنون.
جتروید همونطوری که دوستمون گفتن پروژه ی اندروید رو اس 8000 جته. که موفق شدن اجراش کنن و دارن درایور هاشو یکی یکی می نویسن. البته احتمالا ویو با توجه به شباهت سخت افزاریش با گالاکسی مشکل درایور نداره.
اندروید چیز جالبی نیست؟!! نه اینکه بادا چیز بدی باشه، اصلا، اما خب اندروید هم دنیاییه برا خودش.

1. پارسه اصلا گارانتی نیست، یعنی بدون گارنتی.
2. بله.
3.
4. اینکه با گارانتی بگیری به نفع دنیا و آخرتته.
پیشاپیش مبارکه.

selejwest
14-08-2010, 09:38
آقایونی که میگن اینترنتش صفحه نصفه رو تو بعضی سایتها نشون نمیده football3یاهمین p30worldرو امتحان کنن لطفا
من که حتی مایکروتلم بردم ولی میگفتن راهی نداره.اگه این حل بشه این گوشی کاملترین گوشی خواهد بود

aliugd
14-08-2010, 09:46
ممنون.
اندروید چیز جالبی نیست؟!! نه اینکه بادا چیز بدی باشه، اصلا، اما خب اندروید هم دنیاییه برا خودش.

هم بادا خوبه و هم آندو... ولی نه منظورم رو بد متوجه شدی، نمیگم چیز جالبی نیست! میگم کلاً این کار پورت کردن یک سیستم عامل روی گوشی ای با یک سیستم عامل دیگه صرفاً به عنوان یه کار نمایشی و یه جورایی کل کل بین سیستم عامل ها محسوب میشه؟ یا اینکه می خوان قدرت سخت افزاری گوشی مقصد رو نشون بدن؟ یا قدرت سیستم عامل جایگزین رو؟ یا قدرت و توانایی تیم developer رو؟ این رو میخوام بدونم:20:

GENERAL_RAAAM
14-08-2010, 09:48
لطفا یکی از استادان ، جواب منو بده ( پست صفحه قبل ) :46:

aliugd
14-08-2010, 09:56
سلام دوست
سلام دوست من
1.حتماً مایکروتل باشه
2.بله داره، خیلی هم روون کار میکنه (تازه گوشی wave 2 pro هم pinch zoom رو داره چه برسه به این که از همه نظر از اون بهتره)
3. دور و بر 445 تا 450
4. گارانتی و تست گوشی

من که حتی مایکروتلم بردم ولی میگفتن راهی نداره.اگه این حل بشه این گوشی کاملترین گوشی خواهد بود
خب این مشکل رو باید خود سامسونگ حل کنه (مشکل مرورگر اینترنت رو میگم). با به روز کردن نرم افزار مرورگر، حتماً این مشکل هم حل میشه

لطفا یکی از استادان ، جواب منو بده ( پست صفحه قبل ) :46:
شما از اون آدم بد شانسایی؟:31:
مموریت مارکش چیه؟ احتمال این وجود داره که از مموری باشه
گوشی رو آپدیت کردی یا نه؟

{sahand}
14-08-2010, 10:09
هم بادا خوبه و هم آندو... ولی نه منظورم رو بد متوجه شدی، نمیگم چیز جالبی نیست! میگم کلاً این کار پورت کردن یک سیستم عامل روی گوشی ای با یک سیستم عامل دیگه صرفاً به عنوان یه کار نمایشی و یه جورایی کل کل بین سیستم عامل ها محسوب میشه؟ یا اینکه می خوان قدرت سخت افزاری گوشی مقصد رو نشون بدن؟ یا قدرت سیستم عامل جایگزین رو؟ یا قدرت و توانایی تیم developer رو؟ این رو میخوام بدونم:20:
چیز خاصی رو نمی خوان نشون بدن، می خوان امکان استفاده از یه سیستم عامل دیگه رو هم فراهم کنن. همین.

selejwest
14-08-2010, 10:09
من دوهفته پيش بردم مايکروتل فریمور رو بردم بروز کردن ولی مشکل مرورگر حل نشد
جدیدترین فریمورواسه ایران چیه؟

GENERAL_RAAAM
14-08-2010, 10:23
سلام دوست من
1.حتماً مایکروتل باشه
2.بله داره، خیلی هم روون کار میکنه (تازه گوشی wave 2 pro هم pinch zoom رو داره چه برسه به این که از همه نظر از اون بهتره)
3. دور و بر 445 تا 450
4. گارانتی و تست گوشی

خب این مشکل رو باید خود سامسونگ حل کنه (مشکل مرورگر اینترنت رو میگم). با به روز کردن نرم افزار مرورگر، حتماً این مشکل هم حل میشه

شما از اون آدم بد شانسایی؟:31:
مموریت مارکش چیه؟ احتمال این وجود داره که از مموری باشه
گوشی رو آپدیت کردی یا نه؟
خدا کنه نباشم :19:
SanDisk . نمیدونم تقلبیه یا نه. من خودم که احتمال 90% میدم مال مموریه . نه امروز می برم . مال من JPJE5 .
من اصفهانم ، اگه بدم فروشگاه مجید ، میتونن فیرمور را آپدیت کنن ؟ ( مجید نمایندگی مایکروتل تو اصفهانه ):11:

aliugd
14-08-2010, 11:10
خدا کنه نباشم :19:
SanDisk . نمیدونم تقلبیه یا نه. من خودم که احتمال 90% میدم مال مموریه . نه امروز می برم . مال من JPJE5 .
من اصفهانم ، اگه بدم فروشگاه مجید ، میتونن فیرمور را آپدیت کنن ؟ ( مجید نمایندگی مایکروتل تو اصفهانه ):11:
ایشالا حل میشه:46:
یکی از دوستان رم ترنس-سند 8 گیگ انداخته بود و کاملاً هم راضی بود. آخرین ورژن هم که فارسی رو ساپورت کنه ظاهراً JG1 هست. اگه مجید نمایندگیه رسمی مایکروتل هست چرا که نه، ببر نشون بده هم برات آپدیت کنن و هم اینکه به طور رایگان حداقل اشکالات احتمالی سخت افزاری رو هم بهت بگن. یادت باشه که گوشیت گارانتی اصلی هست و اونا وظیفشونه که کمکت کنن...
موفق باشی

GENERAL_RAAAM
14-08-2010, 14:51
خیلی ممنون از جوابتون:11:
میگم ایم SanDisk نمایندگی داره ؟ رو مموریم چندتا برچسب زده ( هولوگرام )

ali_n540
14-08-2010, 17:27
من می خوام همراه گوشی یه کارت حافظه 16 بگیرم چه مارکی باشه گوشی باهاش به مشکل نمی خوره
در ضمن تبریز با گارانتی پیدا نمی شه بدون گارانتی 420 به نظرتون بدن گارانتی بگیرم؟

hosseinmokhtary
14-08-2010, 17:55
سلام من ویندوزم را عوض کردم دوباره kiesرانصب کردم حتی update هم کردم ولی وفتی می خوام وارد samsung appsیشم میگه برای کشور شما مقدور نیست در حلی که قبلا میشد؟؟؟؟؟/

wayoo
14-08-2010, 19:28
دوستان میشه تو خود گوشی کشور رو عوض کرد (چون می خوام با گوشی بازی برنامه پولی از samsungapps بریزم)
اگر نمیشه با همون samsung kies باید بریزم؟ یا همین جوری هم میشه؟
اصلا امیدی به کرک شدن برنامه و بازی های پولی واسه موجی ها هست یا نه ؟:19:

aliugd
14-08-2010, 19:57
خیلی ممنون از جوابتون:11:
میگم ایم SanDisk نمایندگی داره ؟ رو مموریم چندتا برچسب زده ( هولوگرام )
خواهش میکنم
فکر کنم روی اکثر مموری ها هولوگرام با مارک ST وجود داره (مثلاً گارانتیه). ولی کلاً مموری ها گارانتی مادام العمر دارن. اگه مشکلی بود باید به همونجا که خریدی مراجعه کنی و باید عوض کنن، هیچ هزینه ای هم براشون نداره

{sahand}
14-08-2010, 19:59
من دوهفته پيش بردم مايکروتل فریمور رو بردم بروز کردن ولی مشکل مرورگر حل نشد
جدیدترین فریمورواسه ایران چیه؟
اونی که مایکروتل می ریزه فکر می کنم یه آپدیت مینور باشه، چون JG2ـه، اروپایی ها تا JG8 رفتن.
ویرابش: اصلاج می کنم، اروپایی ها تا JH1 پیش رفتن.

من می خوام همراه گوشی یه کارت حافظه 16 بگیرم چه مارکی باشه گوشی باهاش به مشکل نمی خوره
در ضمن تبریز با گارانتی پیدا نمی شه بدون گارانتی 420 به نظرتون بدن گارانتی بگیرم؟
به نظر من سعی کن با گارانتی بگیری، فکر کنم بتونی با یکی از فروشگاه های تهران هماهنگ کنی برات بفرستن.

دوستان میشه تو خود گوشی کشور رو عوض کرد (چون می خوام با گوشی بازی برنامه پولی از samsungapps بریزم)
اگر نمیشه با همون samsung kies باید بریزم؟ یا همین جوری هم میشه؟
اصلا امیدی به کرک شدن برنامه و بازی های پولی واسه موجی ها هست یا نه ؟:19:
پولی ها رو فعلا نمی شه با گوشی گرفت، خودش می گه در آینده این امکان اضافه خواهد شد.
تجربه نشون داده که همه ی دستگاه ها کرک می شن. (به جز PS3!:31:) ما امیدوارم!

aliugd
14-08-2010, 20:01
مارک های معتبر باشه دیگه. مثل ترنسسند. توشیبا هم کارت های خوبی داره من 16 گیگش رو 1 ماه پیش پرسیدم حدود 40 تومن میداد :31:
اگه با گارانتی بگیری خیالت راحت تره، اگه کمی صبر کنی مایکروتل برات میاره، یه سری بزن به نمایندگیش

GENERAL_RAAAM
14-08-2010, 20:31
با سلام
آقا من امروز رفتم نمایندگی مثلا رسمی مایکروتل . اولا گفتن که فرمور جدید نیست و تا 1 ماه دیگه میاد . من بهشون گفتم که خودم جدیدشو دانلود کردم ولی گفت ناقصه . اونی هم که من دانلود کردم BOOT و یه چیز دیگه که باید تو Multi loader انتخاب میکردیم را نداشت . شاید منظورش همین بوده . حالا اگه حرف اون درست بوده ، من رفتم xxJG1 را از سایت سامسونگ دانلود کردم و BOOT و یه چیز دیگه را نداشت . تو خود سایت هم گفته بود اگه بعضی فیرمور ها بعضی فایل ها را نداشت ، باید وایسین تا مخصوص رجیون خدتون بیاد . ولی اینجور که معلومه بعضی از دوستان این سایت فیرورشون JPJG1 هست . ممنون میشم اگه دوستانی که از این موضوع اطلاعی دارن ، به من کمک کنن :40: جالبیش اینجاس که همون مغازه ای که ازش خود گوشی را خریدم گفت میتونم برات عوض کنم ولی پول میگرفت ( 20 تومن ) !!!
برای مموری هم گفتن مموری و شایدم خود گوشی بخاطر اتصال به کامپیوتر ویروسی شده و گوشی های سامسونگ به ویروس خیلی حساسه و باید هم مموری و هم خود گوشی را فرمت کرد . منظورش از فرمت ، همون هارد ریست یوده که با یه کد میشه ؟!
یعنی خودم میتونم بکنم ؟
من چکار کنم با آهنگ هام ویروس تو گوشیم نره ؟
من Kasper sky بروز دارم یعنی هر وقت مینویسه آپدیت کن ، آپدیت می کنم . ولی اینطور که معلومه کامپیوترم با اینکه اسکن کردم و چندتا چیز پیدا کرد ، بازم ویروس داره . من کامپیوترم هیچ نشانه ای از ویروسی بودن نداره ! نمیدونم باید چکار کنم ؟!
یعنی اصلا دیگه گوشیما وصل نکنم به کامپیوتر ؟؟؟
گفتن که اگه باتری گوشیت بیش از یک روز کار کنه ، حتی شانست هم گفته !
منتظر جواب دوستان گل هستم . . . :11:

ravani_13
15-08-2010, 01:52
سلام

من سمت راست باطری گوشیم از بالا تا پایین کمی برامدگی داره که باعث شده درب پشت گوشی سمت راستش قسمت پایین کمی بالا بیاد . با اینکه از گارانتی مایکروتل گرفتم ولی باطری حتما اصل نیست . امنیا اچ دی با صفحه ی بزرگتری در شرایط معمولی راحت ۲ روز شارژ میداد ولی اینکه باید بهتر باشه شب فول 100 هست یهو صبح که بیدار میشی میبینی شده ۸۷ بدون هیچ استفاده ای

باطری اصل ۱۵۰۰mAh واسه این گوشی رو از کجا بگیرم که مطمئن باشه و حدودا چنده ?

mersi

{sahand}
15-08-2010, 10:19
سلام

من سمت راست باطری گوشیم از بالا تا پایین کمی برامدگی داره که باعث شده درب پشت گوشی سمت راستش قسمت پایین کمی بالا بیاد . با اینکه از گارانتی مایکروتل گرفتم ولی باطری حتما اصل نیست . امنیا اچ دی با صفحه ی بزرگتری در شرایط معمولی راحت ۲ روز شارژ میداد ولی اینکه باید بهتر باشه شب فول 100 هست یهو صبح که بیدار میشی میبینی شده ۸۷ بدون هیچ استفاده ای

باطری اصل ۱۵۰۰mAh واسه این گوشی رو از کجا بگیرم که مطمئن باشه و حدودا چنده ?

mersi
شب تا صبح معمولا حدود 5 درصد کم می کنه. وای فایی چیزی روشن نیست احیانا؟ برنامه ی اضافی باز نیست؟
اگه جعبه پلمب بوده دیگه بعیده باطری عوض شده باشه.
آپدیت کردید؟

alic-29
15-08-2010, 11:16
با سلام
دوستان من از دیروز گوشیم نه از wifiمی تونه چیزی از samsung appsبگیر و نه می تونه بلوتوس بگیره می خوام رسیتش کنم کسی می دونه کدش چی هست چون داخل settingچیزی به اسم رسیت کلی نداره... اینم بگم با wifiراحت کار می کنم ولی یکم کند شده و همچنین مثل اول از یوتیوب فیلم نشون نمیده...

ravani_13
15-08-2010, 12:30
شب تا صبح معمولا حدود 5 درصد کم می کنه. وای فایی چیزی روشن نیست احیانا؟ برنامه ی اضافی باز نیست؟
اگه جعبه پلمب بوده دیگه بعیده باطری عوض شده باشه.
آپدیت کردید؟

سلام

نه هیچی باز نبوده .

اپدیت جدید کدوم یکی هست و از کجا باید بگیرم . ایا تفاوتی داره بهتر میشه ?

vtv004
15-08-2010, 12:32
سلام دوستان میخواستم گوشیمو آپدیت کنم الان jpje5 هست و مصرف برق زیاده یه لینک کامل آموزش تصویری کسی داره؟

میشه باخود گوشی آپدیت کرد مثل نو کیاهای جدید؟

echijon
15-08-2010, 13:20
با سلام
دوستان من از دیروز گوشیم نه از wifiمی تونه چیزی از samsung appsبگیر و نه می تونه بلوتوس بگیره می خوام رسیتش کنم کسی می دونه کدش چی هست چون داخل settingچیزی به اسم رسیت کلی نداره... اینم بگم با wifiراحت کار می کنم ولی یکم کند شده و همچنین مثل اول از یوتیوب فیلم نشون نمیده...

کد هارد ریست این گوشی :
#3855*2767*
قبل از این کار از کنتاکت ها و sms ها تون بک آپ تهیه کنین چون پاک می شند
ممنون

{sahand}
15-08-2010, 13:27
با سلام
[/QUOTE]
samsung apps رو آپدیت کردید؟ دیروز یا پریروز که بازش کردم گفت باید آپدیت شه و خودش آپدیت کرد.
کدش هم تو نت بگردید هست.
[QUOTE=ravani_13;5279060]سلام

نه هیچی باز نبوده .

اپدیت جدید کدوم یکی هست و از کجا باید بگیرم . ایا تفاوتی داره بهتر میشه ?
خود مایکروتل آپ می کنه، فرمور فارسی رو نت نیست.
بله بهتر می شه.

سلام دوستان میخواستم گوشیمو آپدیت کنم الان jpje5 هست و مصرف برق زیاده یه لینک کامل آموزش تصویری کسی داره؟

میشه باخود گوشی آپدیت کرد مثل نو کیاهای جدید؟
آپدیت با خود گوشی تو فرمور جدیدی که برای اروپا اومده اضافه شده، فعلا فارسیش نیست.

++++++++++++++++++++++++++

اینو هم داشته باشید، البته می تونه خب فیک باشه، ولی حالا همینجوری!!

اگه متوجه نشدید، این اندرویده!

alic-29
15-08-2010, 13:50
یعنی چی یعنی اندروید روی این نصب میشه:21: در مورد appsنه اپدیتش نکردم اخه روی گوشی که اپدیت نمی خواد منظروم از دانلود نکردن این هستش کش وقتی getمیزنم ایکن برنامه در منوی گوشی میاد اما چیزی دانلود نمیکنه و pauseمیزنه نمی دونم چکارش کنم راستی یه سوال این فریمور های اروپایی چرا روی گوشی نباید نصب بشن مگه چه چیزی از گوشی حذف میشه مثلا" من نه smsفارسی میدم نه menuفارسی استفاده می کنم...

moslem47
15-08-2010, 14:17
حالا رو این گوشی واقعا آندروید نصب میشه؟

GENERAL_RAAAM
15-08-2010, 21:28
با سلام
تو سایت سامسونگ تو قسمت فیرمور های این گوشی ، فیرمور های مخصوص آسیا را با رنگ سبز نشون داده . تو این فیرمور ها هم فارسی نیست ؟ :13:
حالا این مموریم را چیکارش کنم ؟ اصلا نمیدونم اشکال گوشیمه یا مموری که هی پاک میشه همه چیزش و بعضی وقتا هم ریست ! گارانتیش هم که اصلا خواب تشریف دارن . . . باید بیارمش تهران بدم گارانتی .
اگه فکری بنظرتون می رسه برای این مشکل من راهنماییم کنید لطفاً :11:

moslem47
15-08-2010, 22:42
با سلام
تو سایت سامسونگ تو قسمت فیرمور های این گوشی ، فیرمور های مخصوص آسیا را با رنگ سبز نشون داده . تو این فیرمور ها هم فارسی نیست ؟ :13:
حالا این مموریم را چیکارش کنم ؟ اصلا نمیدونم اشکال گوشیمه یا مموری که هی پاک میشه همه چیزش و بعضی وقتا هم ریست ! گارانتیش هم که اصلا خواب تشریف دارن . . . باید بیارمش تهران بدم گارانتی .
این جدید ترین فریمور مربوط به اسیاست. حالا اینکه زبان فارسی داره یا نداره رو نمیدونم ولی اگه می تونی نصبش کن شاید لااقل مشکلت حل بشه.
S8500ZCJH1
2010 August

echijon
15-08-2010, 22:44
با سلام
دوست عزیز در مورد رام واسه این گوشی :
اگر به نمایش و یا منوی فارسی و همچنین صفحه کلید فارسی نیاز دارین تنها رامهایی که به صورت JPxxx می باشند زبان فارسی را ساپورت می کنند که توی همون سایت مورد نظر در قسمت رامهای عربی و آفریقا باید دنبالشون گشت که به رنگ قهوه ای هستند که فعلا واسه این گوشی موجود نیست :31:
در مورد اینکه خودت می خوای گوشیت رو آپدیت کنی با استفاده از همون رامهای کذایی که در اون سایت هست من یه راهنمایی بکنم شما رو که به هیچ وجه به رامهای xxjf7 , xxjg5 ,xxjg6 آپدیت نکن چون گوشیت کاملا بهم می ریزه و مثلا دیگه قسمت notification رو نمی بینی یا اینکه صفحه کلیدت کاملا سیاه می شه
این رو می گم خدمتتون چون خودم امتحان کردم در ضمن هر کدوم از این رامها یه فایلی رو همراه پکشون ندارند که همین باعث ناقص آپدیت شدن گوشی و اشکالات بعدی می شه
در مورد مشکل مموریتون :
من این مشکل شما رو توی این گوشی نداشتم ولی توی گوشی 5800 داشتم یعنی بعضی مواقع گوشی هنگ می کرد و مموری و تمام فایهام خود به خود پاک می شدند من اون مشکل رو با آپدیت گوشیم حل کردم
شما باید اولا مموریتو عوض کنی و یه مموری دیگه با یه مارک دیگه رو روی گوشیت امتحان کنی اگه باز هم این مشکل پیش اومد باید به هر نحو گوشیت رو آپدیت کنی تا این مشکلت حل بشه
ممنون

echijon
15-08-2010, 22:47
این جدید ترین فریمور مربوط به اسیاست. حالا اینکه زبان فارسی داره یا نداره رو نمیدونم ولی اگه می تونی نصبش کن شاید لااقل مشکلت حل بشه.
S8500ZCJH1
2010 August

دوستان این فیرمورها که با رنگ سبز در سایت فیرمور سامسونگ موجود هستند مخصوص کشورهای شرق آسیا مثل چین سنگاپور اندونزی کره و ... هستند و از زبان فارسی پشتیبانی نمی کنند
ممنون

GENERAL_RAAAM
15-08-2010, 23:57
دوست عزیز در مورد رام واسه این گوشی :
اگر به نمایش و یا منوی فارسی و همچنین صفحه کلید فارسی نیاز دارین تنها رامهایی که به صورت JPxxx می باشند زبان فارسی را ساپورت می کنند که توی همون سایت مورد نظر در قسمت رامهای عربی و آفریقا باید دنبالشون گشت که به رنگ قهوه ای هستند که فعلا واسه این گوشی موجود نیست :31:
در مورد اینکه خودت می خوای گوشیت رو آپدیت کنی با استفاده از همون رامهای کذایی که در اون سایت هست من یه راهنمایی بکنم شما رو که به هیچ وجه به رامهای xxjf7 , xxjg5 ,xxjg6 آپدیت نکن چون گوشیت کاملا بهم می ریزه و مثلا دیگه قسمت notification رو نمی بینی یا اینکه صفحه کلیدت کاملا سیاه می شه
این رو می گم خدمتتون چون خودم امتحان کردم در ضمن هر کدوم از این رامها یه فایلی رو همراه پکشون ندارند که همین باعث ناقص آپدیت شدن گوشی و اشکالات بعدی می شه
در مورد مشکل مموریتون :
من این مشکل شما رو توی این گوشی نداشتم ولی توی گوشی 5800 داشتم یعنی بعضی مواقع گوشی هنگ می کرد و مموری و تمام فایهام خود به خود پاک می شدند من اون مشکل رو با آپدیت گوشیم حل کردم
شما باید اولا مموریتو عوض کنی و یه مموری دیگه با یه مارک دیگه رو روی گوشیت امتحان کنی اگه باز هم این مشکل پیش اومد باید به هر نحو گوشیت رو آپدیت کنی تا این مشکلت حل بشه
ممنون
پس یعنی ویروس کاره ای نیس ؟
گند بزنم به این نمایندگی . . .:2:
خوب برای اینکه ناقصن باید اول با یه رامی که کامله کرد و در اپدیت بعدی ، بوت را عوض نکرد . مگه نه ؟
پس با چی آپدیت کنم ؟ :13:
می تونم مطمئن باشم گوشیم مشکل سخت افزاری در مورد پاک شدن فایل ها نداره ؟:27:
خیلی خیلی ممنون :11::40:

ali_saeedi
16-08-2010, 01:58
به کاربران و استفاده کنندگان این گوشی توصیه میکنم به تاپیک زیر سر بزنند و افرادی که مردد در خرید این گوشی هستند را با توجه به معایب این گوشی راهنمایی کنند با تشکر

echijon
16-08-2010, 12:44
پس یعنی ویروس کاره ای نیس ؟
گند بزنم به این نمایندگی . . .:2:
خوب برای اینکه ناقصن باید اول با یه رامی که کامله کرد و در اپدیت بعدی ، بوت را عوض نکرد . مگه نه ؟
پس با چی آپدیت کنم ؟ :13:
می تونم مطمئن باشم گوشیم مشکل سخت افزاری در مورد پاک شدن فایل ها نداره ؟:27:
خیلی خیلی ممنون :11::40:

نه برادر ویروسی در کار نیست مطمئن باش
نمی دونم ورژن فیرمور الانت چیه ولی من ورژن xxjf4 رو دانلود و با اون گوشیم رو فلش کردم مشکل خاصی نداشت
و فایلهای پکش هم کامل بودند ولی چند نکته :
- بازی آسفالت توی این ورژن وجود نداره (خودت باید جداگانه دانلود و نصب کنی )
- ضبط مکالمات در این ورژن وجود نداره چون مربوط به اروپاست و اونجا این کار ممنوعه به جای اون وقتی داری با گوشیت صحبت می کنی گزینه noise cancellation قرار داره
بقیه مواردش تغییر خاصی نکرده
آموزش آپدیت کردن رو هم اگه نمی دونی بگو تا واست بگذارم
ممنون

shahahmady
16-08-2010, 13:41
بالاخره بعد از یه گشت و گذار طولانی فریمور فارسی رو واسه دانلود پیدا کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]براي نمايش تصوير در سايز اصلي اينجا را كليك كنيد. سايز اصلي تصوير844در667 ميباشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درسته که فریمورها یه کم قدیمیه ولی در حال حاضر تنها فریمورهایی هست که فارسی رو ساپورت میکنه و به جای مایکروتل از روی وب میشه گیر آوررد.
اینم لینک مستقیم برای دانلود

با سلام می شه یه توضیح کامل در مورد چگونه استفاده کردن از این گوشی بدید ممنون میشم:40:

GENERAL_RAAAM
16-08-2010, 15:35
نه برادر ویروسی در کار نیست مطمئن باش
نمی دونم ورژن فیرمور الانت چیه ولی من ورژن xxjf4 رو دانلود و با اون گوشیم رو فلش کردم مشکل خاصی نداشت
و فایلهای پکش هم کامل بودند ولی چند نکته :
- بازی آسفالت توی این ورژن وجود نداره (خودت باید جداگانه دانلود و نصب کنی )
- ضبط مکالمات در این ورژن وجود نداره چون مربوط به اروپاست و اونجا این کار ممنوعه به جای اون وقتی داری با گوشیت صحبت می کنی گزینه noise cancellation قرار داره
بقیه مواردش تغییر خاصی نکرده
آموزش آپدیت کردن رو هم اگه نمی دونی بگو تا واست بگذارم
ممنون

واقعا ممنون که به سوال های من جواب میدین
من می خوام زنگ بزنم نمایندگی تهران حسابی شکایت کنم از این 4 تا بچه سوسول که نیشستن تو این مغازه . . . :21:
ورژن الانم JPJE5 هست .
آپدیت را خودم بلدم .
اگه بجای xxjg2 ، xxjf4 بریزم ، مشکل خاصی که نداره ؟ چون جدیدتره میگم
بازی آسفالت تو سامسونگ اپس هست دانلود کنم ؟
می تونم از فیرمور رو گوشیم یه بک آپ داشته باشم ؟
ممنون :11::11::11:

Smartman
16-08-2010, 16:01
دیروز رفتم گوشیمو از نمایندگی گرفتم فریم ور جدیدم روش ریختن صفحه نمایش مثل اولش عالی شده پیشنهاد می کنم حتما با گارانتی بخرید ارزششو داره

farzin_silver
16-08-2010, 16:25
واقعا ممنون که به سوال های من جواب میدین
من می خوام زنگ بزنم نمایندگی تهران حسابی شکایت کنم از این 4 تا بچه سوسول که نیشستن تو این مغازه . . . :21:
ورژن الانم JPJE5 هست .
آپدیت را خودم بلدم .
اگه بجای xxjg2 ، xxjf4 بریزم ، مشکل خاصی که نداره ؟ چون جدیدتره میگم
بازی آسفالت تو سامسونگ اپس هست دانلود کنم ؟
می تونم از فیرمور رو گوشیم یه بک آپ داشته باشم ؟
ممنون :11::11::11:

آسفالت رو جدیدا تو samsung app گذاشتن. بک آپ نمیشه گرفت. جدیدترین فیرم ویر JH1 هست که BADA 1.0.2 هست

moslem47
16-08-2010, 17:08
تو صفحه 100 همین تاپیک یسرس اموزش و فریمور است که می تونه کمک تون کنه.

sammm68
16-08-2010, 17:57
سلام دوستان من این گوشی رو خریدم البته بدون گارانتی روی جعبه اش فرانسوی نوشته بود
مشکل اینجاست که کیبورد فارسی نداره و اس ام اس ها و سایتهای فارسی رو هم مربع مربع نشون میده!
حالا باید چکار کنم خواهش می کنم کامل توضیح بدید من مبتدیم!
به فریمور ربط داره؟ اصلا فریمور چی هست؟ خلاصه باید چیکار کنم؟
خیر ببینید!

ali_saeedi
16-08-2010, 18:28
دوستانی که این گوشی رو دارن لطف کنن بگن ازش راضی هستین یا نه؟ چون من مردد به خریدشم ممنون

GENERAL_RAAAM
16-08-2010, 20:21
راستی من یه چیزی یادم اومد بگم
من در مورد همین مشکل مموریم تو سایت خود SanDisk بودم و داشتم تو سوال ها می گشتم و مشکل من هم تو یکیش بود . گفته بود که این مشکل در دوربین هایی که باتریشون سریع در حال تموم شدن هست ، بیشتر پیش میاد ( Running Low ) . خلاصه ، منم یهو این فکر به مغزم خطور کرد که شاید چون JPJE5 با باتری مشکل داره و سریع مصرف می کنه ، این مشکل براش پیش میاد . دفعه دومم که ریست شد گوشیم ، قبلش بازی کرده بودم و یکم فیلم دیده بودم داغ کرده بود . بعدش زدم بره تو دوربین و خواستم فلش را روشن کنم که اینطوری شد . فکر کنم اونوقت یک یا چندتا برنامه دیگه هم باز بود .
نظر شما چیه در این مورد ؟
بازم ممنون از جواب های پربارتون :11::11::11:

---------- Post added at 09:21 PM ---------- Previous post was at 09:16 PM ----------

سلام دوستان من این گوشی رو خریدم البته بدون گارانتی روی جعبه اش فرانسوی نوشته بود
مشکل اینجاست که کیبورد فارسی نداره و اس ام اس ها و سایتهای فارسی رو هم مربع مربع نشون میده!
حالا باید چکار کنم خواهش می کنم کامل توضیح بدید من مبتدیم!
به فریمور ربط داره؟ اصلا فریمور چی هست؟ خلاصه باید چیکار کنم؟
خیر ببینید!

اولا که مبارک باشه :11:
بهتر بود با گارانتی می خریدین
حدس می زنم چون فرانسوی نوشته ، فیرمورش اروپا هست و اروپا ، زبون فارسی را نداره . شما باید بدین به گارانتی اصلی پارس مایکروتل ( البته همه جا بجز اصفهان ) براتون فیرمور عوض کنن . ( فیرمور هایی که اولشون JP هست ، فارسی ساپورت می کنه )
فیرمور هم فک کنم به بیان ساده ، نرم افزار اصلی گوشی هست که بین سیستم عامل و کاربر رابط هست .
دوستان اگه من اشتباهی تو توضیحاتم بود ، لطفا برای این دوستمون اصلاحش کنید . ممنون :11:

GENERAL_RAAAM
16-08-2010, 23:05
آقا من به دوستم گفتم می خوام گوشیما آپدیت کنم ولی چون JPJG2 تو اینترنت نیست ، دچار شک شدم ! شک بین اینکه برم تهران بدم JPJG2 بریزن یا همینجا XXJH1 را خودم بریزم .
خلاصه ، دوستم یکم گشت یه چیزی پیدی کرد من نمیدونم اگه رو XXJH1 نصب کنم ، فارسی میاد یا نه
اینه :
ممنون میشم راهنمایی کنید . . . :11:

cyruslogic
16-08-2010, 23:37
دوستانی که این گوشی رو دارن لطف کنن بگن ازش راضی هستین یا نه؟ چون من مردد به خریدشم ممنون

دوست عزیز
من این گوشی رو 2 هفته قبل با گارانتی اصلی گرفتم. بیشتر از 22 ساله که سرو کارم با کامپیوتر و نرم افزاره (هرچند شغل اصلیم نیست). هیچ مشکلی در نصب نرم افزار, زبان فارسی , استفاده از جی پی اس, دوربین , مموری و... باهاش نداشتم. مطمئن باش اگه با گارانتی اصلی بگیری هیچ مشکلی نداری. این گوشی از نظر ارزش در مقابل مبلغ پرداختی هیچ رقیبی نداره. کافیه امکانات اونو (با توجه به قیمت) با آیفون 4 بالای یک میلیون تومانی مقایسه کنی.

GENERAL_RAAAM
17-08-2010, 02:18
دوستان یه سوال فنی
برای آپگرید ، حتما باید ویندوز ایکس پی داشته باشیم یا با 7 هم میشه ؟ :10:

yazdsat
17-08-2010, 06:17
آقا من به دوستم گفتم می خوام گوشیما آپدیت کنم ولی چون JPJG2 تو اینترنت نیست ، دچار شک شدم ! شک بین اینکه برم تهران بدم JPJG2 بریزن یا همینجا XXJH1 را خودم بریزم .
خلاصه ، دوستم یکم گشت یه چیزی پیدی کرد من نمیدونم اگه رو XXJH1 نصب کنم ، فارسی میاد یا نه
اینه :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون میشم راهنمایی کنید . . . :11:
دوست عزیز آدرسی که شما گذاشتی برای نصب زبانهای مختلف بر روی نرم فزار برنامه نویسی بادا هست و هیچ ارتباطی با فریمور و گوشی wave نداره
شما مشخصا با نصب هر فریموری به غیر از سه نوع JV JR JP زبان فارسی تونو از دست میدید.

farzin_silver
17-08-2010, 11:14
دوستان یه سوال فنی
برای آپگرید ، حتما باید ویندوز ایکس پی داشته باشیم یا با 7 هم میشه ؟ :10:

حتما از xp استفاده کنید

GENERAL_RAAAM
17-08-2010, 12:15
ای وااااای .
من ویندوز 7 دارم :41::41::41::41:
پس باید ویندوز ایکس پی هم بنصبم . . .

GENERAL_RAAAM
17-08-2010, 12:30
من در مورد مموریم به San disk ایمیل زدم.
یارو گفت عکس مموریتا بده ببینم چه شکلیه
منم عکسا تا با عکسای مموری های SanDisk مقایسه کردم ، یه شکل دیگه بود ، اصلا روش لوگوی sandisk را نداره . .
خلاصه تا دادم بهش ، گفت اصلا این مورد تایید ما نیست ، یعنی مال ما نیست !
عجب شانسی داریم ما . این از مموری . . . اینم از نمایندگی :13::2:

ali_saeedi
17-08-2010, 13:21
واقعا اون افرادی که به این گوشی امتیاز بسیار ضعیف دادن خیلی بی انصاف بودن :18: نمیدونم دلایلشون چی بوده ولی به نظر من این گوشی بسیار عالی یا حداقلش عالی هست:31:

Hadi136813
17-08-2010, 19:31
سلام.
به این گوشی چقدر برنامه و بازی میشه نصب کرد؟ آخه یه جایی دیدم نوشته بود 1 گیگ برای نرم افزارهای بادا در نظر گرفته شده؟ یعنی نمیشه تو مموری کارت نصب کرد؟

{sahand}
17-08-2010, 19:46
سلام.
به این گوشی چقدر برنامه و بازی میشه نصب کرد؟ آخه یه جایی دیدم نوشته بود 1 گیگ برای نرم افزارهای بادا در نظر گرفته شده؟ یعنی نمیشه تو مموری کارت نصب کرد؟
رو مموری هم می شه نصب کرد.
1 گیگ از 2 گیگ حافظه ی داخلی برای سیستم عامل و برنامه ها در نظر گرفته شده.

shahahmady
17-08-2010, 21:03
با سلام می خواسم لطف کنید یه فریمور فارسی رو یا آپلود کنید با اینکه یه لینک معرفی کنید چون من نتونستم از لینکی که در صفحه 108 گذاشتید استفاده کنم ممنون میشم.
در ضمن من هر موقع وارد برنامه kies میشم نمی تونم وارد بخش samsung apps بشم چون پیغام (the server committed a protocol violation section=ResponseStatusLine) رو می ده بعد از قسمت apps خارج میشه.
برای همین نمی تونم برنامه هایی که دانلود کردمو install کنم :41:
دوستان لطفا کمکم کنید.:40::1:

echijon
17-08-2010, 21:52
خب دوستان امروز بالاخره گوشیم از گارانتی برگشت (دلم واسش تنگ شده بود :31: )
خب طبق انتظار بلندگو و میکروفون کار نمی کنند و این گوشی برای من دیگه گوشی بشو نیست ولی مایکروتل فیرمور jpjg2 رو ریخته بود روی گوشی که گفتم بیام و چند تا از تغییراتشو نسبت به ورژن قبلی گوشیم که jpjf4 بود بگم واستون
1- این نسخه کاملا روان و smooth به مانند قبل در همه زمینه ها عمل می کنه
2- ویجت منشی تلفنی به ویجتهای دستگاه اضافه شده
3- نرم افزار قرآن کریم به این فیرمور اضافه شده که جالب بود و کاربردی
4- و یه قسمت به نام PC internet به گزینه های قسمت usb اضافه شده
فعلا همینها رو متوجه شدم اگه مطلب جدیدی دیدم اضافه می کنم
ممنون

GENERAL_RAAAM
17-08-2010, 23:29
پیییللییییز به آخرین پست من تو صفحه قبل جوراب بدین :31:

---------- Post added at 12:29 AM ---------- Previous post was at 12:26 AM ----------

من به این فکر افتادم که حتما مموریم تقلیبه و رفتم دنبالش . . . من مموری که خریدم ، MicroSD 8Gb هست و اونی که به SD تبدیلش می کنه روش نوشته SanDisk . ولی روی خود مموری ، نامی از Sandisk ذکر نشده . ولی روی میکرو ، یه هولوگرام هست که نوشته : متین SD . من عکساشا می ذارم اینجا و ممنون میشم شما دوستان عزیز منا راهنمایی کنید که این مموری تقلبیه یا نه ؟ برم سراغ مغازه داره یا نه ؟ بهش چی بگم قبول کنه ؟ قیمتش هم 28 تومن بود . . .
مموری من : ( فقط به جای Class 6 ، نوشته Class 4 روی مموری من ) ( آداپتر مموری من شبیه عکس دومی هست )
مموری SanDisk :

ali_saeedi
18-08-2010, 00:02
سلام به همه بالاخره من بعد 3 روز تونستم از صحفه 60 این تاپیک تا این جارو بخونم برام خیلی جالب بود که بعضی سولا خیلی تکرار شده بود حداقل اگه حال خوندن همه پست هارو ندارین( یا مثه ما علاف نیستید! ) 1 سرچ کوچیک تو تایپیک بکنید و هی پست ندید چون فقط باعث میشه افرادی که تازه وارد تاپیک میشن سر در گم بشن مثلا راجع به کار کردن با نرم افزار kies هزار تا پست دادین!!
خوب بریم سره اصل مطلب بنده این گوشی رو ندارم ولی هدفم از خوندن این تاپیک تحقیقات برا خریدش بود که با توجه به نظر همگان مصمم شدم :31: و همچنین نتیجه مهمی که گرفتم این بود که حتما با گارانتی بگیرم البته خود من اصلا اعتقادی به گارانتی نداشتم ولی نظرات و تجربیات دوستان رو محترمتر دونستم:27:
به دوستانی که مردد هستم توصیه میکنم شک نکنید چون خیلی تحقیقات کردم در هر زمینه ایش و به نظرم بهترینه! :8:
خوب 1 سوال داشتم از دوستان به نظر شما بهتره من این گوشی رو بعد ماه رمضون بگیرم یا قبلش؟ واسه این میگم که هم قیمتش افت کرده باشه هم کمی نسبت به بادا مطمئن تر شم! در آخر من از زحمات همه دوستانی که پاسخگو هستند ممنونم

{sahand}
18-08-2010, 00:32

دوست عزیز از وضعیت اسف بار چاپ روش مشخصه که تقلبیه.
مغازه دار که یحتمل می دونسته داره به شما چی می فروشه، بعیده قبول کنه.

GENERAL_RAAAM
18-08-2010, 00:43
مال من چاپش خیلی تمیزه
من گفتم فقط شکلش مثل اینه . . . :13:

aliugd
18-08-2010, 10:42
سلام دوستان
به کمک این روش، شما میتونین تا حدی انرژی گوشیتون رو ذخیره کنید. به اصطلاح، حالت Power Save.
در صفحه ی اصلی گوشی کد #8740#* رو وارد کنید. یکی از دو جمله ی زیر دیده میشه:
"AP UART Mode Enabled" یا "CP UART Mode Enabled"
اگه جمله AP UART Mode Enabled دیده شد یعنی حالت پاور سیو فعال هست. ولی اگه جمله CP UART Mode Enabled ظاهر شد یعنی حالت پاور سیو فعال نیست و شما باید اون رو فعال کنید. مجدد کد رو وارد کنید تا حالت AP UART Mode Enabled ظاهر بشه. حالا گوشی شما انرژی کمتری مصرف میکنه.
این روش رو سامسونگ تایید کرده و اون رو به اپراتورهای Orange و T-Mobile هم توصیه کرده.

farzin_silver
18-08-2010, 11:01
سلام دوستان
به کمک این روش، شما میتونین تا حدی انرژی گوشیتون رو ذخیره کنید. به اصطلاح، حالت Power Save.
در صفحه ی اصلی گوشی کد #8740#* رو وارد کنید. یکی از دو جمله ی زیر دیده میشه:
"AP UART Mode Enabled" یا "CP UART Mode Enabled"
اگه جمله AP UART Mode Enabled دیده شد یعنی حالت پاور سیو فعال هست. ولی اگه جمله CP UART Mode Enabled ظاهر شد یعنی حالت پاور سیو فعال نیست و شما باید اون رو فعال کنید. مجدد کد رو وارد کنید تا حالت AP UART Mode Enabled ظاهر بشه. حالا گوشی شما انرژی کمتری مصرف میکنه.
این روش رو سامسونگ تایید کرده و اون رو به اپراتورهای Orange و T-Mobile هم توصیه کرده.

این روش کاملا جواب میده من 3 روزه دارم تستش میکنم میخواستم بعد تست اینجا بگم. منتها وقتی رو حالت AP بگذارید یکی از همین اپراتورها گفته بود گوشی دیگه نمیتونه فیلم HD پخش کنه و سرعت اینترنت در گوشی هم پایین میاد.البته من فک کنم تو 3G منظورشون بوده. بهترین کار اینه تو حالت معمول رو AP بگذارید هر موقع فیلم HD خواستید ببینید بزارید رو CP .

yazdsat
18-08-2010, 14:33
با سلام می خواسم لطف کنید یه فریمور فارسی رو یا آپلود کنید با اینکه یه لینک معرفی کنید چون من نتونستم از لینکی که در صفحه 108 گذاشتید استفاده کنم ممنون میشم.
:41:
دوستان لطفا کمکم کنید.:40::1:

لینک دانلود سالمه
مجددا امتحان کنید

{sahand}
18-08-2010, 14:36
این روش کاملا جواب میده من 3 روزه دارم تستش میکنم میخواستم بعد تست اینجا بگم. منتها وقتی رو حالت AP بگذارید یکی از همین اپراتورها گفته بود گوشی دیگه نمیتونه فیلم HD پخش کنه و سرعت اینترنت در گوشی هم پایین میاد.البته من فک کنم تو 3G منظورشون بوده. بهترین کار اینه تو حالت معمول رو AP بگذارید هر موقع فیلم HD خواستید ببینید بزارید رو CP .
مال من خودش رو AP بود، HD هم پخش می کنه!

ali_saeedi
18-08-2010, 14:59
سلام به همه بالاخره من بعد 3 روز تونستم از صحفه 60 این تاپیک تا این جارو بخونم برام خیلی جالب بود که بعضی سولا خیلی تکرار شده بود حداقل اگه حال خوندن همه پست هارو ندارین( یا مثه ما علاف نیستید! ) 1 سرچ کوچیک تو تایپیک بکنید و هی پست ندید چون فقط باعث میشه افرادی که تازه وارد تاپیک میشن سر در گم بشن مثلا راجع به کار کردن با نرم افزار kies هزار تا پست دادین!!
خوب بریم سره اصل مطلب بنده این گوشی رو ندارم ولی هدفم از خوندن این تاپیک تحقیقات برا خریدش بود که با توجه به نظر همگان مصمم شدم :31: و همچنین نتیجه مهمی که گرفتم این بود که حتما با گارانتی بگیرم البته خود من اصلا اعتقادی به گارانتی نداشتم ولی نظرات و تجربیات دوستان رو محترمتر دونستم:27:
به دوستانی که مردد هستم توصیه میکنم شک نکنید چون خیلی تحقیقات کردم در هر زمینه ایش و به نظرم بهترینه! :8:
خوب 1 سوال داشتم از دوستان به نظر شما بهتره من این گوشی رو بعد ماه رمضون بگیرم یا قبلش؟ واسه این میگم که هم قیمتش افت کرده باشه هم کمی نسبت به بادا مطمئن تر شم! در آخر من از زحمات همه دوستانی که پاسخگو هستند ممنونم
دوستان به سوال این پست جواب بدید دیگه! :19:
در ضمن 1 سوال دیگه هم داشتم به نظر شما فرقی میکنه من این گوشی رو از مشهد یا تهران بگیرم؟ چون قیمت تو مشهد با گارانتی 450 هست ولی یکی از بچه های همین تاپیک 1-2 ماه پیش تو تهران با گارانتی خریده بود 410 که من کف کردم:18:
تو جواب دادن کم لطفی نکنید
ممنونم

farzin_silver
18-08-2010, 16:04
مال من خودش رو AP بود، HD هم پخش می کنه!

من خودم HD دم دستم نبود تست کنم.اگه تاثیری نداشته باشه خیلی خوبه. :10:

ولی واقعا کم میکنه مصرف باطریو. :8:

این صحبت اون بابایی که گفته اینجوری میشه:

After chatting with my Virgin techical dept, It seems that cp uart is the right setting for hi-def and fast internet. Its the way the information is sent to the processor. ap uart is the low-def so the screen will be dull and internet slightly slower.

If you want hi def movies then you shouldnt change.

mehrabun
18-08-2010, 17:08
سلام من 2هفته اس اين گوشي وخريدم405 تومان.تا حالا هم ازش راضي بودم ولي حالا فهميدم گارانتيم ماكروتل نه پارس مايكروتل:41:تازه made by samsungeيعني حسابي سرم كلاه رفته؟گوشيم چيني؟؟؟:42:حالا چي كار كنم؟:37:

mehrabun
18-08-2010, 17:15
سلام من 2 هفته اس اين گوشي و خريدم تا حالا كه ازش راضي بودم.ولي حالا فهميدم گارانتيش ماكروتل نه پارس مايكروتل:41:تازه made by samsungeيعني سرم كلاه رفته؟؟گوشيم چيني؟؟؟؟؟:18:حالا چي كار كنم؟

shahahmady
18-08-2010, 18:38
دوسته عزیز منم در غم تو شریکم ولی ناراحت نباش این چیزا اصلا مهم نیست مگه این گوشی تا کی می خوای داشته باشی؟
دوستانی که رفتن ماکروتل فریمور گوشیشونو عوض کردن لطف کنن یه آدرس به من بدن منم برم زبان فارسی رو روش بریزم.
در ضمن برنامه هایی که تا الان روش ریختم که پاک نمیشه؟
مموریمو باید در بیارم؟

ali_n540
18-08-2010, 20:01
سلام من دیروز خریدم بدون گارانتی 218 تو تبریز گارانتی کردم هم بیمه صفحه نمایشو آب رفتگی تو گوشی یه کارت 16 هم براش گرفتم sandisck گوشیم made in china bye samsunge فقط باطری زود تموم می کنه به نظرتون برای باطریش و فریمور فارسی چیکار کنم ؟

ali_saeedi
18-08-2010, 20:58
218 خریدی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مطمئن باش ازین تقلبی های سامسونگ هست با توجه به قیمت و اینکه نوشته made in china by samsung چون کلا 2 مدل داریم:
1- made in korea by samsung
2- made by samsung
که اولی اصله و دومی چینی هست و احتمالا مال شما تقلبیه!

j0l6
18-08-2010, 21:17
218 خریدی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مطمئن باش ازین تقلبی های سامسونگ هست با توجه به قیمت و اینکه نوشته made in china by samsung چون کلا 2 مدل داریم:
1- made in korea by samsung
2- made by samsung
که اولی اصله و دومی چینی هست و احتمالا مال شما تقلبیه!
من الان این گوشیو خریدم نسبت به یه هفته پیش قیمت با وارانتی حدود 60 70 هزار کمتر شده بود بعد پوش گوشی که نیگا کردم نوشته شده بود MADE IN CHINA BY SAMSUNG
پرسیدم چرا مثل قبلی ها MADE BY SAMSUNG ننوشیته گقت سری جدید همش از چین میاد و چینی هستن من هم خریدمش با وارانتی البته کارت نداشت گفت از خراب شد شماره سریالش رو به سامسنگ سرویس بدی حله ( مثل نوکیا ) می دونن مبایلت وارانتی داره
در ضمن من 385 خریدم با وارانتی
من امنیا 2 رو 6 هفت ماه پیش بدون وارانتی خریدم اون نوشته بود MADE IN KOREA BY SAMSUNG ولی بازم زود خراب شد (گوشی مرد ) الان هم افتاده توو سرویس سنترشون گفتن 300 هزار خرجش میشه گفتم بیخیالش نمیخوام .
فک کنم بهتره همیشه با وارانتی خرید حتی اگه ساخت خود کره هم باشه بازم خراب میشه .

ebi66_boukan
18-08-2010, 22:48
یه مدته این بحث made by samsung تو بخش ال سی دی هم وجود داره.ولی با اطمینان بهتون میگم made by samsung هم همون کیفیت بقیه رو داره و فرقی نداره و تحت لیسانس سامسونگ هست.شما همتون گوشی های چینی رو دیدید.به نظرتون میشه چین یه چیزی با این کیفیت رو تولید کنه؟؟؟؟پس مطمئن باشید اصله اصله فقط جایی که قطعات رو ریختن سر هم فرق داره.:31:

ali_saeedi
18-08-2010, 23:02
یه مدته این بحث made by samsung تو بخش ال سی دی هم وجود داره.ولی با اطمینان بهتون میگم made by samsung هم همون کیفیت بقیه رو داره و فرقی نداره و تحت لیسانس سامسونگ هست.شما همتون گوشی های چینی رو دیدید.به نظرتون میشه چین یه چیزی با این کیفیت رو تولید کنه؟؟؟؟پس مطمئن باشید اصله اصله فقط جایی که قطعات رو ریختن سر هم فرق داره.:31:
دیگه از اون حرفا زدی که نشون میده اطلاعات در حد ...... است
یعنی چی چین میتونه یه چیزو با این کیفیت تولید کنه؟ چون جناب عالی همیشه کیفیت های درجه 3 چین رو دیدی میگی بده وگرنه اجناس درجه 1 این کشور که معمولا به اروپا صادر میشه کیفیت خوبی داره من خودم اصلا قبول ندارم چین تولید کننده بدی است ( البته از تقلیدش تو تولید حالم بهم میخوره!) ولی با این موافقم که اجناس کیفیت بدشو به کشورای جهان سومی میده این اختلاف قیمت 60-70 بسیار مشکوک هست و من ترجیح میدم ببینم چه بلایی سر دارندگان این گوشی میاد بعد بخرم خوب اگه لحنم تند بود ببخشید حالا شما لطف کن بگو آخرین قیمتی که داری از این گوشی با گارانتی پارس ملیکروتل چند هست؟ در ضمن از اساتید هم میخوام راجع به made in china by samsung تحقیق کنن در ضمن اگه طبق حرف اون دوستمون ( پست 1216 ) این جوری نوشته باشه: made in china bye samsunge ( به حروف e اظافه توجه کنید ) شک ندارم که تقلبیه بازم دوستان ما رو راهنمایی کنند ممنون

alic-29
18-08-2010, 23:11
دوستان من هر کاری می کنم نمی تونم سر مموری کارت برنامهای گوشی نصب کنم حافظه گوشی کاملا" فول شده میشه یکی راهنمایی کنه تمام گذینه ها رو بر روی مموری کارت گزاشتم ولی بازم...

SAEEDSAMSUNG
18-08-2010, 23:25
من الان این گوشیو خریدم نسبت به یه هفته پیش قیمت با وارانتی حدود 60 70 هزار کمتر شده بود بعد پوش گوشی که نیگا کردم نوشته شده بود MADE IN CHINA BY SAMSUNG
پرسیدم چرا مثل قبلی ها MADE BY SAMSUNG ننوشیته گقت سری جدید همش از چین میاد و چینی هستن من هم خریدمش با وارانتی البته کارت نداشت گفت از خراب شد شماره سریالش رو به سامسنگ سرویس بدی حله ( مثل نوکیا ) می دونن مبایلت وارانتی داره
در ضمن من 385 خریدم با وارانتی
من امنیا 2 رو 6 هفت ماه پیش بدون وارانتی خریدم اون نوشته بود MADE IN KOREA BY SAMSUNG ولی بازم زود خراب شد (گوشی مرد ) الان هم افتاده توو سرویس سنترشون گفتن 300 هزار خرجش میشه گفتم بیخیالش نمیخوام .
فک کنم بهتره همیشه با وارانتی خرید حتی اگه ساخت خود کره هم باشه بازم خراب میشه .

درود

گوشی شما dead شده فقط یک نفر میتونه درستش کنه. شماره تلفنش رو برات پیام خصوصی میکنم. ظاهرا طرف تبریزه یه زنگی بهش بزن ظرر نداره...

ebi66_boukan
18-08-2010, 23:43
دیگه از اون حرفا زدی که نشون میده اطلاعات در حد ...... است
یعنی چی چین میتونه یه چیزو با این کیفیت تولید کنه؟ چون جناب عالی همیشه کیفیت های درجه 3 چین رو دیدی میگی بده وگرنه اجناس درجه 1 این کشور که معمولا به اروپا صادر میشه کیفیت خوبی داره من خودم اصلا قبول ندارم چین تولید کننده بدی است ( البته از تقلیدش تو تولید حالم بهم میخوره!) ولی با این موافقم که اجناس کیفیت بدشو به کشورای جهان سومی میده این اختلاف قیمت 60-70 بسیار مشکوک هست و من ترجیح میدم ببینم چه بلایی سر دارندگان این گوشی میاد بعد بخرم خوب اگه لحنم تند بود ببخشید حالا شما لطف کن بگو آخرین قیمتی که داری از این گوشی با گارانتی پارس ملیکروتل چند هست؟ در ضمن از اساتید هم میخوام راجع به made in china by samsung تحقیق کنن در ضمن اگه طبق حرف اون دوستمون ( پست 1216 ) این جوری نوشته باشه: made in china bye samsunge ( به حروف e اظافه توجه کنید ) شک ندارم که تقلبیه بازم دوستان ما رو راهنمایی کنند ممنون

آقا دمت گرم من به قول شما اطلاعاتم در حد همون ..... یا همون جلبک خودمونه.

من اتفاقا خیلی جنسای درجه 1 چینی رو قبول دارم.فکر کنم شما منظور منو بد فهمیدید.
ولی اینو مطمئنم که جنسی که روش سامسونگ نوشته شده باشه(حالا چه چین و چه کره)باز سامسونگه و اون شرکت عظیم نمیاد کارخونشو بده دست چین هر چی دلش خواست بریزه تو گوشی.اینا تحت لیسانس هستن و به نظر شخصیه من فرقی ندارن.(بازم تاکید میکنم samsung نه چیزای دیگه....)
اینم باز رو حرفم هستم که گوشی های چینی آشغال هستن ولی اینم بگم مثلا این سامسونگی که روش نوشه made by china رو من چین حساب نمبکنم.چون چین فقط داره سر هم میکنه و اصل تکنولوزیسش واسه جای دیگست.

j0l6
19-08-2010, 10:55
سلام
اقا كسي ميدونه answer machine اين گوشي پیغام هاش رو کجا ذخیره میکنه ؟ چون تماس ها رو جواب میده ولی نمیدونم کجا پیغام ها رو ذخیره میکنه !!!

ali_saeedi
19-08-2010, 13:40
آقا دمت گرم من به قول شما اطلاعاتم در حد همون ..... یا همون جلبک خودمونه.

من اتفاقا خیلی جنسای درجه 1 چینی رو قبول دارم.فکر کنم شما منظور منو بد فهمیدید.
ولی اینو مطمئنم که جنسی که روش سامسونگ نوشته شده باشه(حالا چه چین و چه کره)باز سامسونگه و اون شرکت عظیم نمیاد کارخونشو بده دست چین هر چی دلش خواست بریزه تو گوشی.اینا تحت لیسانس هستن و به نظر شخصیه من فرقی ندارن.(بازم تاکید میکنم samsung نه چیزای دیگه....)
اینم باز رو حرفم هستم که گوشی های چینی آشغال هستن ولی اینم بگم مثلا این سامسونگی که روش نوشه made by china رو من چین حساب نمبکنم.چون چین فقط داره سر هم میکنه و اصل تکنولوزیسش واسه جای دیگست.

خوب شما نوشته بودی مگه جنسی با این کیفیت بالا رو چین میتونه تولید کنه؟!! منم این جوری فهمیدم دیگه:31:
با این که گفتین تحت لیسانس هستن کاملا موافقم وگرنه امکان نداره مارک سامسونگ روش بخوره و با این که گفتین گوشی هایی که کلا چینی هستن آشغالن کاملا موافقم چون چین اصلا گوشی ای نداره ( مگر بعضی از گوشی tv که افراد ... میخرن ) اینم که سامسونگ کلا کارخونشو بده دست چین که اصلا امکان نداره و کاملا موافقم( 1 شرکت بزرگ به هیچ وجه همچین کاری نمی کنه ) ولی با این که گفتین چین صرفا مونتاژ میکنه اصلا موافق نیستم این همه هزینه صرف تشکیلات بشه که فقط اسمبل کنه خوب اگه این جوری بود پشت گوشی باید مینوشت asmbled by china نه که بنویسه made by china ولی 1 سوال مهم و حیاتی چرا همه شرکت ها میدن گوشیشون رو چین تولید کنه یا حداقل 1 شعبه تو چین دارن؟! جوابش چیزی جز این نمیتونه باشه که چین هزینه نهایی گوشی رو ارزان تر در میاره ولی چطور ارزان تر در میاره؟! به نظر من 1 کاستی هایی باید از نظر کیفی نسبت به نسخه اصلی این گوشی داشته باشه که آخرش 70 هزار تومان فرق میکنه شما فکر میکنین از کجای گوشی میزنه؟! مطمئنا از هیچ جای گوشی و فقط میتونه کیفیت رو کم کنه مثلا بدنه رو از اجناس کاملا مرغوب نزنه و یک پله پایین تر بزاره یا ...
خوب به هر حال من از لحن تندم از شما عذر میخوام:11::11::11::11::11::11::11::11::11:

vtv004
19-08-2010, 14:05
سلام دوستان گوشیهاتون موقع فیلم برداری فاکوس میکنه؟ منظورم فاکوس ممتد هستش
چون فیلمی که از gsmarena دانلود کردم فاکوس داشت ولی مال من نداره؟

ورژن هم jpje5 هست

shahahmady
19-08-2010, 15:04
کمک کمک
می خواستم بدونم آیا می شه در این گوشی فایلی رو hide یا قفل کرد؟
مثلا در قسمت دوربین که بری وقتی می خوای عکسی که گرفتی رو ببینی تمام عکسا و فیلمای در گوشی رو نمایش میده.
آیا راهی یا برنامه ای هست که بشه از این کار جلوگیری کرد؟

alic-29
19-08-2010, 15:33
دوستان من هر کاری می کنم نمی تونم سر مموری کارت برنامهای گوشی نصب کنم حافظه گوشی کاملا" فول شده میشه یکی راهنمایی کنه تمام گذینه ها رو بر روی مموری کارت گزاشتم ولی بازم...

یکی نیست جواب منو بده.......:41::19:

ebi66_boukan
19-08-2010, 16:22
خوب شما نوشته بودی مگه جنسی با این کیفیت بالا رو چین میتونه تولید کنه؟!! منم این جوری فهمیدم دیگه:31:
با این که گفتین تحت لیسانس هستن کاملا موافقم وگرنه امکان نداره مارک سامسونگ روش بخوره و با این که گفتین گوشی هایی که کلا چینی هستن آشغالن کاملا موافقم چون چین اصلا گوشی ای نداره ( مگر بعضی از گوشی tv که افراد ... میخرن ) اینم که سامسونگ کلا کارخونشو بده دست چین که اصلا امکان نداره و کاملا موافقم( 1 شرکت بزرگ به هیچ وجه همچین کاری نمی کنه ) ولی با این که گفتین چین صرفا مونتاژ میکنه اصلا موافق نیستم این همه هزینه صرف تشکیلات بشه که فقط اسمبل کنه خوب اگه این جوری بود پشت گوشی باید مینوشت asmbled by china نه که بنویسه made by china ولی 1 سوال مهم و حیاتی چرا همه شرکت ها میدن گوشیشون رو چین تولید کنه یا حداقل 1 شعبه تو چین دارن؟! جوابش چیزی جز این نمیتونه باشه که چین هزینه نهایی گوشی رو ارزان تر در میاره ولی چطور ارزان تر در میاره؟! به نظر من 1 کاستی هایی باید از نظر کیفی نسبت به نسخه اصلی این گوشی داشته باشه که آخرش 70 هزار تومان فرق میکنه شما فکر میکنین از کجای گوشی میزنه؟! مطمئنا از هیچ جای گوشی و فقط میتونه کیفیت رو کم کنه مثلا بدنه رو از اجناس کاملا مرغوب نزنه و یک پله پایین تر بزاره یا ...
خوب به هر حال من از لحن تندم از شما عذر میخوام:11::11::11::11::11::11::11::11::11:
اينكه كيفيت جنساي كه تو چين اسمبل ميشه پايينتر باشه باز بعيد به نظر ميرسه؛اينكار خيلي براي يه شركت بزرگ مثل سامسونگ تبعات داره و باعث تقسيم جنساش به درجه 1 و درجه2 ميشه. تنها دليل اينكه ارزونتر در مياد هزينه پايين كارگر و شايد معافيت هاي مالياتي باشه.اينكه 70تومن ارزونتره شما 100درصد مطمئنيد؟بعيد ميدونم.
مثلا الان تو بحث لب تاب سوني هم بحث چين و آمريكا هست؛ولي من به شخصه نديدم كسي از چينيه بد بگه.دقيقا يكي هستن.
اينا نظر شخصيه منه.

mehrabun
19-08-2010, 16:27
سلام.پشت گوشی من نوشته made by samsung.تو سایت همراه اول که سریال گوشیمو نوشتم کارخانه سازنده رو نوشتSamsung Korea.:20::20:

ali_n540
19-08-2010, 17:02
برای منم وقتی تو سایت همراه اول شماره سریالو وارد می کنم کارخونه سازنده رو کره می زنه در حالی که پشت گوشی زده made in china by samsung جریان چیه؟

---------- Post added at 06:02 PM ---------- Previous post was at 06:00 PM ----------

یه سوال چرا باطری یه روزم نگه نمی داره؟

shahahmady
19-08-2010, 17:15
کمک کمک
می خواستم بدونم آیا می شه در این گوشی فایلی رو hide یا قفل کرد؟
مثلا در قسمت دوربین که بری وقتی می خوای عکسی که گرفتی رو ببینی تمام عکسا و فیلمای در گوشی رو نمایش میده.
آیا راهی یا برنامه ای هست که بشه از این کار جلوگیری کرد؟

خواهشن جواب منو بدید.
در ضمن کجا میشه رفت فریمور فارسی نصب کرد اگه کسی جایی رو میشناسه برام آدرسشو پیام خصوصی بده.

j0l6
19-08-2010, 17:47

واسه اینکه برانامه رو مموری کار نصب بشن باید برین قسمت settings>applications>installation settings و اونجا مموری کارد رو انتخاب کنین . شما اینو انتخاب کردین؟

واسه عمر باتر هم من یه جا خوندم گفته بود این جور باتری ها دو سه بار اول سریع خالی میکنن بزار کامل خالی کنه بعد فولش کن بعد از یه مدت درست میشه ( البته من خودم اینو هنوز تست نکردم و در مرحله تست به سر میبرم ولی خوب باتری مبایل من هم از دیشب تا الان 75 درصد خالی کرده )

reza a2
19-08-2010, 18:07
سلام.پشت گوشی من نوشته made by samsung.تو سایت همراه اول که سریال گوشیمو نوشتم کارخانه سازنده رو نوشتSamsung Korea.:20::20:

شما با گارانتی پارس مایکروتل خریدین؟

---------- Post added at 06:07 PM ---------- Previous post was at 06:06 PM ----------

برای منم وقتی تو سایت همراه اول شماره سریالو وارد می کنم کارخونه سازنده رو کره می زنه در حالی که پشت گوشی زده made in china by samsung جریان چیه؟

---------- Post added at 06:02 PM ---------- Previous post was at 06:00 PM ----------

یه سوال چرا باطری یه روزم نگه نمی داره؟

Hadi136813
19-08-2010, 18:29
تو این گوشی میشه وی پی ان کانکشن درست کرد؟؟؟ (اصلا همچین گوشی ای وجود داره؟)

biostar
19-08-2010, 20:17
تو این گوشی میشه وی پی ان کانکشن درست کرد؟؟؟ (اصلا همچین گوشی ای وجود داره؟)

نه فعلا که برنامه ای برای ساخت وی پی ان نداره..

ویندوز موبایل ها
آندروید
مک

اینها قابلیت ساختش رو دارند

vtv004
19-08-2010, 22:03
سلام دوستان گوشیهاتون موقع فیلم برداری فاکوس میکنه؟ منظورم فاکوس ممتد هستش
چون فیلمی که از gsmarena دانلود کردم فاکوس داشت ولی مال من نداره؟

ورژن هم jpje5 هست

سلام کسی جواب منو نمیده تو کفم
راستی این فریمور باتری خور هست ؟چون به غیر از روز اول احساس خور باتری دارم و خیلی زود خالی میشه به نصف روزم نمیرسه

ali_saeedi
19-08-2010, 23:07
اينكه كيفيت جنساي كه تو چين اسمبل ميشه پايينتر باشه باز بعيد به نظر ميرسه؛اينكار خيلي براي يه شركت بزرگ مثل سامسونگ تبعات داره و باعث تقسيم جنساش به درجه 1 و درجه2 ميشه. تنها دليل اينكه ارزونتر در مياد هزينه پايين كارگر و شايد معافيت هاي مالياتي باشه.اينكه 70تومن ارزونتره شما 100درصد مطمئنيد؟بعيد ميدونم.
مثلا الان تو بحث لب تاب سوني هم بحث چين و آمريكا هست؛ولي من به شخصه نديدم كسي از چينيه بد بگه.دقيقا يكي هستن.
اينا نظر شخصيه منه.
اینو ( اختلاف 70 تومان ) یکی از بچه ها تو page های قبل گفته بود و منم استناد به حرف اون کردم :31:
بزار 1 چیزی بهت بگم که دیگه باور کنی حرفمو:27: :
1 سر به لینک زیر بزن قیمت این گوشی رو تو اروپا میتونی با نگه داشتن ماوس بر روی قسمت price group ببینی که نوشته about 400 euro ( حدود 500 هزار تومان ) که طبق اطلاعات من همین طوره
حالا این جا رو گوش کن:
سامسونگ به هیچ وجه نمیخواد فقط بازار آسیا رو داشته باشه و میخواد جهان رو تسخیر کنه:27: وبا توجه به قیمت گران این گوشی تو اروپا باید 1 چیزی داشته باشه که اروپایی ها از گوشی های هم رنج قیمت( که تو اروپا همه گوشی ها خیلی ارزون تر از گوشی های ایران هست) این گوشی رو انتخاب کنن خوب اون چیزی که داره کیفیته یعنی درجه 1 بودن حالا من از شما این سوال رو دارم با توجه به این که ایران تحریمه و هر جنسی که وارد کشور بشه مسئولان با جون و دل میپزیرن امکان داره این گوشی این جا 350 هزار با کیفیت درجه 1 باشه؟ خوب شما میتونی این استدلال رو بکنی که اروپا دور تر از ایران هست و هزینه حمل بیشتر داره و ... ولی به عرضتون برسونم که این اختلاف راه حداکثر یا خونه ی پرش میتونه 5 هزار تومان رو قیمت گوشی تاثیر بزاره!
اصلا چرا بچه های این تاپیک ( اگه کامل خونده باشی) خیلی هاشون یک بلایی سر گوشیشون اومده؟
یکی اسپیکر گوشیش خراب شده یکی صفحش و یکی ...
البته بگم اونهایی که با گارانتی مایکروتل خریدن گوشی هاشون خیلی سالم تر بوده.
به نظر من که چون ما جهان سومی هستیم کیفیت بد رو دارن میدن اینجا و خوبش اروپاست
یعنی1 اختلاف کیفیتی بین سامسونگ ها تو جهان وجود داره دیگه! که این اختلاف قیمت رو به وجود میاره!
ببخشید سرتو به درد آوردم
این لینکی که گفتم:

ali_saeedi
19-08-2010, 23:16
[/COLOR]
سلام کسی جواب منو نمیده تو کفم
راستی این فریمور باتری خور هست ؟چون به غیر از روز اول احساس خور باتری دارم و خیلی زود خالی میشه به نصف روزم نمیرسه
بچه ها 1 راه حل هایی برا بهبود باتری گفته بودن که یکی از مهماش آپدیت بود و رو 3g نبودن یا اینکه 1 کدی رو بزنی تا مصرف بهینه شه یا bluetooth و wi-fi روشن نبودن ... که اگه page های قبل رو بخونی دستت میاد توصیه میکنم این تاپیک رو حداقل از صفحه 60 به بعد 1 بار بخون خیلی چیزا دستت میاد
خوب یک درخواستی من از شما دارم میشه لطف کنید لینک این فیلمی که توسط این گوشی گرفته شده و تو gsmarena گزاشته رو بدید منم ببینم ممنون

ali_saeedi
19-08-2010, 23:30
خواهشن جواب منو بدید.
در ضمن کجا میشه رفت فریمور فارسی نصب کرد اگه کسی جایی رو میشناسه برام آدرسشو پیام خصوصی بده.
ظاهرا فعلا هیچ جایی نداره جز نمایندگی ها مایکروتل خودتون دیگه میتونید نمایندگی های شهرتون رو از 118 پیدا کنید
1-اون دوستانی که گفتن تو سایت همراه اول زدیم سریال گوشی رو میشه لینک این قسنت همراه اول رو لطف کنین بدین ممنون
2-شرمنده 1 سوال دیگه هم دارم که کمی آماتوری هست میشه لطف کنید بگید --- connection چی هست و چه کاربردی داره ممنون
ببخشید دیگه پست هام زیاد شد ممنون از همتون

emadonline
20-08-2010, 02:29
اینو ( اختلاف 70 تومان ) یکی از بچه ها تو page های قبل گفته بود و منم استناد به حرف اون کردم :31:
1 سر به لینک زیر بزن قیمت این گوشی رو تو اروپا میتونی با نگه داشتن ماوس بر روی قسمت price group ببینی که نوشته about 400 euro ( حدود 500 هزار تومان ) که طبق اطلاعات من همین طوره
حالا این جا رو گوش کن:
سامسونگ به هیچ وجه نمیخواد فقط بازار آسیا رو داشته باشه و میخواد جهان رو تسخیر کنه:27: وبا توجه به قیمت گران این گوشی تو اروپا باید 1 چیزی داشته باشه که اروپایی ها از گوشی های هم رنج قیمت( که تو اروپا همه گوشی ها خیلی ارزون تر از گوشی های ایران هست) این گوشی رو انتخاب کنن خوب اون چیزی که داره کیفیته یعنی درجه 1 بودن حالا من از شما این سوال رو دارم با توجه به این که ایران تحریمه و هر جنسی که وارد کشور بشه مسئولان با جون و دل میپزیرن امکان داره این گوشی این جا 350 هزار با کیفیت درجه 1 باشه؟ خوب شما میتونی این استدلال رو بکنی که اروپا دور تر از ایران هست و هزینه حمل بیشتر داره و ... ولی به عرضتون برسونم که این اختلاف راه حداکثر یا خونه ی پرش میتونه 5 هزار تومان رو قیمت گوشی تاثیر بزاره!
اصلا چرا بچه های این تاپیک ( اگه کامل خونده باشی) خیلی هاشون یک بلایی سر گوشیشون اومده؟
یعنی1 اختلاف کیفیتی بین سامسونگ ها تو جهان وجود داره دیگه! که این اختلاف قیمت رو به وجود میاره!
ببخشید سرتو به درد آوردم
این لینکی که گفتم:

علی عزیز متاسفانه حرفاتون هیچ مبنایی نداره به نظر من جز اینکه شما بیاین ثایت کنید توی کنترل کیفیت کارخونه سامسونگ دارند از دو درصد برای قابلیت اطمینان استفاده می کنند و برای محصولات آسیایی قابلیت اطمینان محصولاتشون پایین هست. در غیر این صورت نمی شه به این حرفها اطمینانی کرد. یه مثال براتون می زنم با یه اعداد غیر واقعی. مثلآ شرکت فورد میاد می گه سیلندر ماشین های من باید اینقدر درست و حسابی باشند که در هر یک میلیون یکیش خراب در بیاد، خب وقتی این حرف زده می شه یعنی قیمت تمام شده خیلی می ره بالا و اونها به این اطمینان هم م یرسند و ماشین می شه فورد و مثلآ پژو میاد می گه ماشینهای من باید تو هر 1000 تاش یه سیلندر معیوب داشته باشیم و قیمت خیلی پایین در میاد و ماشین می شه پژو. اینکه توی چین داره اسمبل می شه به خاطر قیمت ارزون کارگر هست و قیمت تمام شده پایین در میاد. حتمآ می دونید که قیمت کارگر دو تا کشور خیلی پایین هست اولیش چین هست و دومیش نیجیریه ( اگه اشتباه نکنم). پس خیلی منطقیه محصول بره توی این دو تا کشور. وقتی شما دارید محصولی با مارک اصل سامسونگ، اپل، آدیداس یا نمی دونم هر برند درست و حسابی رو می خرید به نظر من بی خیال کشور سازنده بشید چون دارید برای برند پول می دید و این کارخونه درستی محصولش رو ضمانت کرده. جز اینکه واقعآ شما به این نتیجه برسید که خرابی مثلآ فلان مدل لپ تاپ اپل که ساخت چین هست بیشتر از خرابی همون مدل اپل هست که ساخت مثلآ آمریکاست. اینکه این گوشی مشکل داره خب من مشکلهای مختلفی رو دیدم. همزمان که م یدیدم مثلآ n86 نوکیا صفحه نمایش زیاد می سوزوند دیدیم که این مشکل مثلآ توی n78 نیست و مثلآ n78 فلان مشکل رو داره که توی فلان محصول نیست. نمی شه گفت که نوکیا محصول درجه دوم N86 رو به ایران می داد ولی تصمیم گرفته بود محصول درجه یک N78 رو به ایران بده. خریدن وسائل برقی و الکترونیکی به یه کم شانس هم احتیاج داره! بعدش بچه ها قیمت جهانی گوشی نزدیک به 370 هزار تومن هست. یعنی شما راه نداره کمتر از این قیمت بتونید تهیه کنید. نمی دونم آشنا باشه و سر مرز باشه و این حرفا و عمده آورده باشه بشه 350 تومن. و یه چیز دیگه برای تشخیص تقلبی بودن صفحه نمایشش هست. صفحه نمایش این یه چیز ممتاز توی دنیاست یعنی وقتی توی تاریکی قرار می گیره با یه موبایل دیگه مقایسه بشه کاملآ مشخصه چقدر تفاوت دارند. احتیاج به باز کردن باطری و این چیزا نیست اصلآ!

vtv004
20-08-2010, 10:34
[/COLOR]
بچه ها 1 راه حل هایی برا بهبود باتری گفته بودن که یکی از مهماش آپدیت بود و رو 3g نبودن یا اینکه 1 کدی رو بزنی تا مصرف بهینه شه یا bluetooth و wi-fi روشن نبودن ... که اگه page های قبل رو بخونی دستت میاد توصیه میکنم این تاپیک رو حداقل از صفحه 60 به بعد 1 بار بخون خیلی چیزا دستت میاد
خوب یک درخواستی من از شما دارم میشه لطف کنید لینک این فیلمی که توسط این گوشی گرفته شده و تو gsmarena گزاشته رو بدید منم ببینم ممنون

لینک پیدا نکردم چون اینترنتم خیلی سرعتش پایین هست یک عکس از فیلم گذاشتم :5:
حجم فیلم 34.5 مگ هست در ثانیه 3 و 8 تصویر مات میشه و تابلو هست فاکوس میکنه اگه دانلودش کردین خوب نگاه کنید :10::10::10::10:
این فیلمو همون اولا دانلود کرده بودم:46:

در مورد باتری هم تمام کارها رو انجام دادم ولی زیاد دلچسب نیست ممکنه از بازی زیاد باشه و اینکه بیشتر اوقات به شارژر و یو اس بی وصل هست؟:19:

لینک عکس

GENERAL_RAAAM
20-08-2010, 12:16
اظهارات خلاف واقع سازندگان مختلف گوشی در مورد ميزان باتری کاملا به اثبات رسيده است و در اکثر مواقع تجربه کاربران حدود 40-50% ادعايی است که سازندگان گوشی کرده اند بنابراين نتايج تست باتری ها هميشه جالب توجه است. GSMArena دو تست از گوشی S8500 wave گرفته و مدعی شده که رکورددار جديد عمر باتری ، اين گوشی با باتری 1500 ميلی آمپری است.

تست اول:
گوشی شارژ کامل بوده ، کار های زير با گوشی انجام شده:

90 minutes of video playback
2 hours music playback through loudspeaker
40 minutes voice call
20 minutes games
50 minutes browsing
30 minutes general usage
10 minutes navigation
20 minutes shooting photos and videos

و به مدت 3 روز و نيم دوام آورده است . در تمام اين مدت به شبکه 3G نيز متصل بوده يعنی حتی در وضعيت Standby نيز مقداری از انرژی صرف 3G ميشده است.

تست دوم:
اين تست همان تست معروفی است که از گوشی های ديگر همچون گلکسی و HD2 نيز گرفته شده ، بدين صورت که اول گوشی شارژ کامل شده ، بک لايت روی 50% تنظيم شده و يک ويدئوی XviD پخش شده تا باتری به زير 10% برسد. S8500 در اين تست 8 ساعت و 40 دقيقه دوام آورده! اين در حالی است که اين عدد برای گلکسی 7 ساعت و 25 دقيقه بود که شايد بتوان سايز بزرگتر گلکسی (0.7 اينچ) را دليل اين موضوع دانست.

HD2 در اين تست 4 ساعت و نيم و Omnia HD حدود 5 ساعت و نيم دوام آورده بودند.
اين تست، تاثير زياد صفحات SuperAMOLED را بر مصرف انرژی کمتر اثبات ميکند. در پايان جمله اي از خود GSMArena گويای کامل وضعيت SuperAMOLED است:

Not only are those SuperAMOLED displays the most impressive we have seen, but they also seem to be pretty gentle on the battery

منبعی که من ازش کپی کردم :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبعی که مطلب از اون کپی شده :

ebi66_boukan
20-08-2010, 13:15
حالا این جا رو گوش کن:
ببخشید سرتو به درد آوردم
این لینکی که گفتم:

منم نظر شما رو قبول ندارم اما برای نظرتون احترام قائلم.

ali_saeedi
20-08-2010, 13:57
علی عزیز متاسفانه حرفاتون هیچ مبنایی نداره به نظر من جز اینکه شما بیاین ثایت کنید توی کنترل کیفیت کارخونه سامسونگ دارند از دو درصد برای قابلیت اطمینان استفاده می کنند و برای محصولات آسیایی قابلیت اطمینان محصولاتشون پایین هست. در غیر این صورت نمی شه به این حرفها اطمینانی کرد. یه مثال براتون می زنم با یه اعداد غیر واقعی. مثلآ شرکت فورد میاد می گه سیلندر ماشین های من باید اینقدر درست و حسابی باشند که در هر یک میلیون یکیش خراب در بیاد، خب وقتی این حرف زده می شه یعنی قیمت تمام شده خیلی می ره بالا و اونها به این اطمینان هم م یرسند و ماشین می شه فورد و مثلآ پژو میاد می گه ماشینهای من باید تو هر 1000 تاش یه سیلندر معیوب داشته باشیم و قیمت خیلی پایین در میاد و ماشین می شه پژو. اینکه توی چین داره اسمبل می شه به خاطر قیمت ارزون کارگر هست و قیمت تمام شده پایین در میاد. حتمآ می دونید که قیمت کارگر دو تا کشور خیلی پایین هست اولیش چین هست و دومیش نیجیریه ( اگه اشتباه نکنم). پس خیلی منطقیه محصول بره توی این دو تا کشور. وقتی شما دارید محصولی با مارک اصل سامسونگ، اپل، آدیداس یا نمی دونم هر برند درست و حسابی رو می خرید به نظر من بی خیال کشور سازنده بشید چون دارید برای برند پول می دید و این کارخونه درستی محصولش رو ضمانت کرده. جز اینکه واقعآ شما به این نتیجه برسید که خرابی مثلآ فلان مدل لپ تاپ اپل که ساخت چین هست بیشتر از خرابی همون مدل اپل هست که ساخت مثلآ آمریکاست. اینکه این گوشی مشکل داره خب من مشکلهای مختلفی رو دیدم. همزمان که م یدیدم مثلآ n86 نوکیا صفحه نمایش زیاد می سوزوند دیدیم که این مشکل مثلآ توی n78 نیست و مثلآ n78 فلان مشکل رو داره که توی فلان محصول نیست. نمی شه گفت که نوکیا محصول درجه دوم N86 رو به ایران می داد ولی تصمیم گرفته بود محصول درجه یک N78 رو به ایران بده. خریدن وسائل برقی و الکترونیکی به یه کم شانس هم احتیاج داره! بعدش بچه ها قیمت جهانی گوشی نزدیک به 370 هزار تومن هست. یعنی شما راه نداره کمتر از این قیمت بتونید تهیه کنید. نمی دونم آشنا باشه و سر مرز باشه و این حرفا و عمده آورده باشه بشه 350 تومن. و یه چیز دیگه برای تشخیص تقلبی بودن صفحه نمایشش هست. صفحه نمایش این یه چیز ممتاز توی دنیاست یعنی وقتی توی تاریکی قرار می گیره با یه موبایل دیگه مقایسه بشه کاملآ مشخصه چقدر تفاوت دارند. احتیاج به باز کردن باطری و این چیزا نیست اصلآ!

سلام دوست من این همه نوحه خوندم آخرش میگی هیچ مبنایی نداره !!!!! :18:
برا ما مثال ماشین و ... میزنی:13:
شما همین 1 سوال منو جواب بده اگه قانع کردی من قبول میکنم:
شما میگی که بین گوشی های سامسونگ که در هر کشوری تولید شده هیچ اختلاف کیفیتی وجود نداره! :39: خوب شما فقط همین رو بگو که چرا گوشی های ویوی که پشتش نوشته made by samsung درصد خرابی بیشتری نسبت به made in korea by samsung داره؟ به نظر من دلیلی جز اختلاف کیفیت نمیتونه باشه اصلا همین پست بالای این پست چطور تو آزمون های gsmarena یکی از بهترین باتری هاست ولی دست مردم ما اصلا چشم گیر نیست!!
خوب شما که میگی چون تو چین هزینه کارگر خیلی پایینه ارزون تر در میاد و هیچ اختلاف کیفیتی با نسخه اصلی نداره پس چرا ( با توجه به 70 تومان ارزون تر ) کلا کارخونشو تو چین برا تولید نمیزنه که از هر لحاظ به نفعشون باشه؟:16:
به نظر من حرف شما اصلا منطقی نیست اصلا اگه کیفیت ها یکسان بود با توجه به این اختلاف قیمت کارخونه کره که باید کلا بر شکست میکرد چرا نکرده؟!:21::21::21:
به عقلتون رجوع کنید هر چه قدر پول بدید آش میخورید
به نظرم ادامه این بحث به نفع تاپیک نیست هر چه زود تر تمام شه بهتره!

ali_saeedi
20-08-2010, 14:03
منم نظر شما رو قبول ندارم اما برای نظرتون احترام قائلم.
من طومار مینوسم شما 1 کلمه جواب ما رو میدید لطف دلیلتونم بگید
هی من به این جا و اونجا استناد میکنم شما از مخالفان عقاید من تشکر میکنید!!!! جالبه:5::5::5::5::5::5:

Dark.Life
20-08-2010, 14:56
من طومار مینوسم شما 1 کلمه جواب ما رو میدید لطف دلیلتونم بگید
هی من به این جا و اونجا استناد میکنم شما از مخالفان عقاید من تشکر میکنید!!!! جالبه:5::5::5::5::5::5:

دوست عزیز شما به یه چیزی استناد کردی که اشتباهه و از رو اون داری واسه خودت نتیجه گیری میکنی
اون قیمتی که gsmarena زده اشتباهه
قیمت واقعی رو باید از یه سایت فروشنده بگیری

میده 359 دلار

mehrabun
20-08-2010, 16:05

---------- Post added at 06:07 PM ---------- Previous post was at 06:06 PM ----------

'گارانتي من ماكروتل نه مايكروتل

FAYAG
20-08-2010, 17:27
اقا خواهشا یکی مردانگی بکنه بگه منی که گوشیم فارسی نیست و نمایندگی ماکروتل تو هفت فرسخی محل زندگیمم نیست و اگه بگی ماکروتل فک میکنن میگی ماکرو فر، بالاغیرتا چطور باید گوشیم رو فارسی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
الان گوشیم در حال ابدیت به فریمور xxjf8 هستش ایا فرجی هست
این لینک دانلود S8500XXJE5 هم خرابه البته اولش کار میکنه ولی به خاطر سروری که این فایل توش ذخیره شده نمیشه دانلودش کرد لینکای دیگم که فیلتر شده و بنده --- ندارم
به خدا این گوشی بدون فارسی فقط اسباب بازیه نه کانتکت هات رو میبینی نه اس ام اس ات رو میتونی بخونی نه ایمیلای فارسیت رو
تو را به خدا یکی کمک کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!