PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : S8500 Wave » اولین گوشی سامسونگ با سیستم عامل Bada و پردازشگر 1 گیگاهرتز

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12

gamekhor2007
15-07-2010, 15:05
فعلا تنها مشکل این گوشی برنامه هاش هست و اینکه این سیستم عامل میمونه یا زود از رده خارج میشه.تو سایت سامسونگ رفتم برنامه های زیاد و خوبی نبود

{sahand}
15-07-2010, 16:48
یه سوال خیلی مهم و فوری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فایل هایی رو که از طریق kies برای گوشی دانلود کردم توی کامپیوتر توی win xp در مسیر C:\Documents and Settings\user\My Documents\Samsung\Kies\Download\Applications ذخیره می شدند . وقتی یک از برنامه ها رو از این مسیر حذف کردم توی kies در قسمت my download هم حذف شد و وقتی دوباره توی اون مسیر گذاشتمش توی keis و my download هم اومد .

می خواستم بدونم امکانش هست که برنامه و بازی هایی که در یه کامپیوتر دیگه هست به این روش روی گوشی نصب کرد ؟
نه! مگه کشکه! موقع نصب کردن اکانتو چک می کنه.
البته برنامه های رایگان رو می شه (البته با دستکاری) ولی خب چه کاریه...

parvizb
15-07-2010, 21:39
با تشکر از شما
من بازم چند تا سوال دیگه هم داشتم
1- گوشی چرا داغ میشه ؟؟؟ بخاطر درب باطری هست ؟؟؟

2- وقتی میخوام برم تو منو باید دکمه قطع تماس بگیرم راهی هست که بشه با لمس روی تاچ راحت وارد منو و خارج بشم ؟؟؟

3- بنظرم خیلی دکمه منو نامرغوبه زود خراب نمیشه ؟؟؟

4- چه جوری میتونم fake call را تنظیم کرد تو گوشی ؟؟؟ منشی داره این گوشی ؟؟؟

---------- Post added at 10:39 PM ---------- Previous post was at 10:38 PM ----------

کسی نیست سوالاتم را جواب بده ؟؟؟

Vamp!r3
15-07-2010, 21:58
کسی نیست سوالاتم را جواب بده ؟؟؟بابا از قدیم گفتن گر صبر کنی ز iPhone 4 , ویو سازی :31:

اینو از توی همون فروم آلمانی پیدا کردم.........ببینید و قضاوت کنید.........(خودم اعتقادی ندارم که درسته :31:)

Nokia N86

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Samsung Wave

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم صفحه اصلی :

younes.b.1367
15-07-2010, 22:10
نه! مگه کشکه! موقع نصب کردن اکانتو چک می کنه.
البته برنامه های رایگان رو می شه (البته با دستکاری) ولی خب چه کاریه...

1- اول می فرمایید مگه کشکه بعد می گید برنامه های رایگان رو می شه .
2- هیچ کاری نشد نداره ! اگه اینطور بود که فکر کرک کردن برنامه ها رو نمی کردند.
3- اکانت چی رو چک میکنه ؟تمام برنامه های رایگان رو با kies ی که دانلود کرد توی گوشی ریختم. بدون اینکه بخوام اکانتی بسازم.
4- در مورد جواب اخر مگه NFS Shift رایگان نیست!!! ؟؟؟ اگه میشد ممکن بود بعضی ها بازی و برنامه هاشون رو برای دانلود می گذاشتند و میشد با دانلود منیجر گرفت که دیگه نگران قطع شدن اینترنت نباشیم دوست عزیز.
همه که مثل شما اینترنت پرسرعت ندارند:31:

از اینکه جواب سوالم رو دادی ممنون

Dark.Life
15-07-2010, 23:19
بچه ها میدونستین ویو wifi router داره ؟ :دی اگه نمیدونستین بدونین :دی
قابل توجه بعضیا که هی میگن سامسونگ تبلیغ الکی میکنه ... بدبخت سامسونگ چیز به این مهمیو میزاره رو گوشیش صداشو در نمیاره

Milad4171
16-07-2010, 03:59
من دیروز قیمت کردم حدودا 450 تومن فکر کنم.؟ درست قیمت کردم؟
ارزون نیست خیلی؟
فقط یادم رفت بپرسم 2 گیگه یا 8 گیگ ولی دیگه باید 2 گیگ باشه چون اگه 8 گیگ باشه خیلی ارزونه نسبت به برند های دیگه.
کسی خریده؟
راضیه؟
چه قابلیت های خوبی داره که میشه روش فکوس کرد؟( البته منظورم تست شدست نه مشخصاتش)

{sahand}
16-07-2010, 19:24
عزیزان با این برنامه می تونید به فایل های سیستمی دسترسی داشته باشید.

stefanDev's sTunes für das Samsung WAVE

مسئولیت هرگونه استفاده ی نادرست از این برنامه پای خودتونه، لطفا گوشیتون رو نابود نکنید!

دانلود از اینحا:

parvizb
16-07-2010, 21:35
4- چه جوری میتونم fake call را تنظیم کرد تو گوشی ؟؟؟ منشی داره این گوشی ؟؟؟

---------- Post added at 10:39 PM ---------- Previous post was at 10:38 PM ----------

کسی نیست سوالاتم را جواب بده ؟؟؟

plz help me

aliugd
16-07-2010, 23:36
plz help me
سلام
در مورد fake calls:
به ترتیب تنظیمات از عکس سمت راست

1.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتی تنظیمات رو انجام دادین، دکمه ی کم کننده ی صدا رو حدود 2 ثانیه پایین نگه دارید و ول کنین. بعد از لحظاتی گوشی زنگ میخوره
اما راجع به منشی اطلاعی ندارم

parvizb
17-07-2010, 00:34
با تشکر از دوست خوبم
دو تا سوال دیگه
1- وقتی وارد منو میشم چرا گزینه back نداره که بزنم بیاد بیرون ؟؟؟ حتما باید دکمه سبز را زد تا بیرون بیاد ؟؟؟
2- لوازم جانبی براش هنوز نیومده ؟؟؟؟

aliugd
17-07-2010, 09:55
با تشکر از دوست خوبم
دو تا سوال دیگه
1- وقتی وارد منو میشم چرا گزینه back نداره که بزنم بیاد بیرون ؟؟؟ حتما باید دکمه سبز را زد تا بیرون بیاد ؟؟؟
2- لوازم جانبی براش هنوز نیومده ؟؟؟؟

1. همیشه توی صفحه ای که جاری هست و جلوی چشممون هست ممکنه که دکمه ی back رو (نرم افزاری) نداشته باشیم ولی توی گوشی های سامی و همچنین wave ، شما با زدن دکمه وسطی (سخت افزاری) حالت back رو می تونین داشته باشین و اصلاً کار دکمه ی وسطی همین هست، و اگر هم دستتون رو روی اون دکمه نگه دارین task manager باز میشه...
2. به علاءالدین یه سری بزنین اگه براش لوازم جانبی اومده باشه می تونین اونجا گیر بیارین

aliugd
17-07-2010, 10:21
دوستان توی سایت hdblog مشخصات گوشی ویو رو زده با رم 512 و رام 1 گیگ...

Vamp!r3
17-07-2010, 12:36
سلام !

یه سوال دیگه داشتم........این گوشی از فایل های آفیس و ورد پشتیبانی نمیکنه ؟؟؟

parvizb
17-07-2010, 12:51
دوستان کسی ندیده لوازم جانبی برای ویو تو علاالدین ؟؟؟ آخه من شیراز هستم

aliugd
17-07-2010, 13:00
سلام !

یه سوال دیگه داشتم........این گوشی از فایل های آفیس و ورد پشتیبانی نمیکنه ؟؟؟
سلام دوست من
چرا پشتیبانی میکنه. توسط آخرین نسخه از برنامه ی Picsel Viewer که سامی معمولاً در اسمارت فون هاش ازش استفاده میکنه

younes.b.1367
17-07-2010, 21:10
چه طور میشه از سایت samsungapps بازی ها و برنامه ها رو خرید ؟ با مستر کارت و ویزا کارت میشه ؟
واحد پول سایت چیه و به پول ما هر واحدش چقدر میشه ؟

در کل یه راهنمایی کنیدکه چه طور میشه real football 2010 رو روی گوشیم نصب کنم؟

yoosef_st
17-07-2010, 22:23
عزیزان با این برنامه می تونید به فایل های سیستمی دسترسی داشته باشید.

stefanDev's sTunes für das Samsung WAVE

مسئولیت هرگونه استفاده ی نادرست از این برنامه پای خودتونه، لطفا گوشیتون رو نابود نکنید!

دانلود از اینحا:

یعنی الان با این ممکنه این سیستم عامل هم مثل سیمبین هــک بشه و برنامه های 2 دره روش نصب بشه؟

{sahand}
18-07-2010, 10:03
چه طور میشه از سایت samsungapps بازی ها و برنامه ها رو خرید ؟ با مستر کارت و ویزا کارت میشه ؟
واحد پول سایت چیه و به پول ما هر واحدش چقدر میشه ؟

در کل یه راهنمایی کنیدکه چه طور میشه real football 2010 رو روی گوشیم نصب کنم؟
بستگی به کشوری داره که موقع ثبت نام انتخاب کردید، مثلا من بریتانیا زدم، پولا رو به پوند می زنه. کارتی هم که استفاده می کنید باید تو اون کشور پشتیبانی بشه.

یعنی الان با این ممکنه این سیستم عامل هم مثل سیمبین هــک بشه و برنامه های 2 دره روش نصب بشه؟
نمی دونم والا ، ولی این برنامه از همون هفته ی اول موجود بوده! (ولی ظاهرا برادران آلمانی علاقه ای به هـک و کارای غیر قانونی ندارن!)

parvizb
18-07-2010, 13:04
دوستان کلیپها را با چه فرمتی و با چه سایزی بریزم تو گوشی که تمام صحفه نشون بده ؟؟؟ اگر نرم افزارش هم دارید بزارید ممنون میشم

abas68
18-07-2010, 21:07
دوستان میخوام این گوشی رو بخرم .چند تا سوال داشتم دوستانی که این گوشی رو دارن راهنمایی کنن. 1- در مورد سرعت و برد بلوتوث این گوشی توضیح بدین 2- بلندی صدای این گوشی چقدره در حد 5800 هست. 3- این گوشی میتونه بازیهای جاوا رو اجرا کنه

Michael Ropy
18-07-2010, 21:23
1- در مورد سرعت و برد بلوتوث این گوشی توضیح بدین 2- بلندی صدای این گوشی چقدره در حد 5800 هست. 3- این گوشی میتونه بازیهای جاوا رو اجرا کنه

1. سرعتش که عالیه حرف نداره....برد بلوتوث هم فکر کنم همون 10 متره چون بلوتوث گوشی ها کلاس 2 هستش و بلوتوث کلاس 2 تا 10 متر برد داره.
2. نمی دونم.
3. YES

MORINIO
18-07-2010, 22:45
سلام

من اول که این گوشیو دیدم فکر میکردم قیمتش بالای 600 باشه ولی قیمتشو فهمیدم تعجب کردم رفتم تو کارش ...

چند تا سوال داشتم از اونایی که با این گوشی کار کردن این گوشی مشکل خاصی نداره ؟

برنامه و بازی به اندازه کافی داره با توجه به اینکه سیستم عاملش جدید هست ؟

وضعیت باتریش چطوره ؟

فعلآ همینا ... ممنون :40:

AlamtabC
19-07-2010, 08:41
دوستان کلیپها را با چه فرمتی و با چه سایزی بریزم تو گوشی که تمام صحفه نشون بده ؟؟؟ اگر نرم افزارش هم دارید بزارید ممنون میشم
سلام

باید وضوح با صفحه یکی باشه (480*800) یا یکی از مشترکاتش مثلا(240*400) و حتی الامکان 16:9 باشه این طوری بهتره

البته خود گوشی مثل 8910 فکر کنم قابلیت اینو داشته باشه که با انتخاب یه گزینه تمام صفحه اش کنه

نرم افزار هم AVS video converter هم یکی از کاملترین هاست که هم حجم مناسب , هم سرعت خوبی داره

و اکثر فرمت ها رو پشتیبانی می کنه و صدا رو از تصویر جلو یا عقب نمیندازه تازه میتونین به بلوری هم تبدیل کنین فیلم هاتون رو

که البته گوشی بیشتر از 720*1280 ساپورت نمی کنه

موفق باشید

parvizb
19-07-2010, 09:34
با سلام
دوستان من برنامه samsung kies را نصب کردم ولی هر کاری میکنم گوشی با کامپیوتر سینک نمیشه باید دقیقا چکار کنم ؟؟؟؟ ویندوزم سون 32 بیتی هست ..راهنماییم کنید
با سپاس

starn
19-07-2010, 17:20
کسی از دوستان از گیم های این سیستم عامل خبری چیزی نداره چون قبل انتشار گوشی میگفتن که ما با آیفون رقابت خواهیم کرد ولی هیچ خبری نیست چرا!!!؟

hoha881
19-07-2010, 17:27
کسی از دوستان از گیم های این سیستم عامل خبری چیزی نداره چون قبل انتشار گوشی میگفتن که ما با آیفون رقابت خواهیم کرد ولی هیچ خبری نیست چرا!!!؟
داره تعدادشون زیاد میشه .ولی هنوز کرک نشدن.
یک تعدادی از این بازی ها که مجانی هستن رو که نصب کردن .گرافیکش چیزی کم نداشته.

parvizb
19-07-2010, 17:49
با سلام
دوستان من برنامه samsung kies را نصب کردم ولی هر کاری میکنم گوشی با کامپیوتر سینک نمیشه باید دقیقا چکار کنم ؟؟؟؟ ویندوزم سون 32 بیتی هست ..راهنماییم کنید
با سپاس

کسی نیست بهم کمک کنه برای سینک کردن گوشی به کامپیوتر؟؟؟

Ardavan
20-07-2010, 13:46
خب اخر ما هم به جمع ویو ها پیوستیم،گوشی جالبی هست،صفحه نمایش خیره کننده داره،فقط هنوز نرم افزار درست حسابی براش نیست،که اونم درست میشه!!!!
دوستان برای شما ها هم همینطور هست،در هنگام صحبت کردن،صدای طرف مقابل توی گوشی من بالا پایین میشه(منظورم کم و زیاد)و وقتی هم صدا رو زیاد میکنم،کیفیت بد میشه،این طبیعی هست یا مشکل داره گوشی من؟!!
ممنون

MORINIO
20-07-2010, 14:13
چند تا سوال داشتم از اونایی که با این گوشی کار کردن این گوشی مشکل خاصی نداره ؟

برنامه و بازی به اندازه کافی داره با توجه به اینکه سیستم عاملش جدید هست ؟

وضعیت باتریش چطوره ؟

دمتون گرم با این جواب دادنتون !:19:!

فقط یه سوال دارم این گوشی قلم هم داره ؟

Vamp!r3
20-07-2010, 15:25
دمتون گرم با این جواب دادنتون ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!
من گوشی را ندارم ولی باتریش یکی از بهترین هاست.............

سیستم عامل هم خوب جدیده.........زمان میبره تا درست جا بیفته.......

قلم هم توی پکش نداره ولی میتونید از بیرون تهیه کنید براش.......(هر قلمی هم روش کار نمیده و قلم مخصوص تاچ خازنی باید بگیرید)

Ardavan
20-07-2010, 16:48
دمتون گرم با این جواب دادنتون !:19:!

فقط یه سوال دارم این گوشی قلم هم داره ؟

دوست عزیز،خیر این گوشی لازم به قلم نداره،حساسیت بالایی داره،من حتی بدون فشاری تنها با لمس کردن گوشی(توی اس ام اس دادن مخصوصا)کار میکنم باهاش،مشکل خواستی هنور بهش بر نخوردم،در کل گوشی جالبی هست،اگه بتونی با سیستم عاملش کنار بیای،چون هنوز برنامه به اون صورت زیاد براش نیست(البته داره کم کم زیاد میشه)
باتریشم فعلا نمیتونم نظر بدم،ببینم تا چند روز برام کار میده!

Vamp!r3
20-07-2010, 18:28
سلام !

قیمت این گوشی در Plemix کاهش یافت......فقط 1 دلار :31:

(چقد خسیس شدن :31:)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

noisymind
20-07-2010, 18:50
خب 488 دلار شده 359 که .
به نظرم سامسونگ کمی داره اشتباه میکنه! فقط سیاستش رو گذاشته رو فروش بیشتر این گوشی فعلا. وقتی همه بخرن صبر نمیکنن تا یک سال دیگه که براش برنامه زیاد بشه! مخصوصا وقتی آندروید با این سرعت الان داره پیش میره. اگه مثلا مثل اپل سالی یک گوشی میداد بیرون خب آره ولی الان طرف گوشی رو میگیره 6 ماه دیگه , یک سال دیگه این همه مدل دیگه اومده و میخواد گوشیش رو عوض کنه.

S@nti@go_s&k
20-07-2010, 18:55
یک سال دیگه این همه مدل دیگه اومده و میخواد گوشیش رو عوض کنه.

خوب عوض کنه :دی سامسونگ فروششو میکنه کاری نداره به این کارا

ساپورت برنامه هاشم حالا حالاها کار داره تا به سیستم عاملای دیگه برسه

noisymind
20-07-2010, 20:18
خوب عوض کنه :دی سامسونگ فروششو میکنه کاری نداره به این کارا

ساپورت برنامه هاشم حالا حالاها کار داره تا به سیستم عاملای دیگه برسه

خب وقتی بخواد عوض کنه و آندروید و مک و ... رو ببینه با اون همه ساپورت , میره یکی از اونها رو میگیره :31:

S@nti@go_s&k
20-07-2010, 20:36
خوب قبل از اینکه بخره مکو آندو بودن چرا قبلش نخرید ؟

بخاطر اینکه سلیقه ها متفاوته همه دنبال برنامه و بازی نیستن .

Milad4171
20-07-2010, 20:42
راستیی هااااا. چرا انقدر ارزونه این گوشیییی.
آدم به شک می افته....
یعنی میخوان بگن سیستم عاملشون انقدر کم هزینه هست؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا این تفکرات رو سامسونگ تا کی میخواد داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه کسی خریده لطفا بیاد و توضیحات بده

Vamp!r3
20-07-2010, 20:59
یعنی میخوان بگن سیستم عاملشون انقدر کم هزینه هست؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا این تفکرات رو سامسونگ تا کی میخواد داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اولا سیاست سامسونگ اینه........گوشی با امکانات فوق العاده و سیستم عامل اختصاصی سامسونگ با قیمت کم.........چون میخواد این سیستم عامل را جا بندازه..........

دوما چند نفر خریدن و کلی توضیح دادن........صفحات قبل را یه نگاه بندازید.........

hoha881
20-07-2010, 23:25
غیر بازی هم برنامه های کاربردی هم داره.
Podomètre

Seller: Physique Chimie Avenir Category:Health/Life
Released:Jul 14, 2010 Version Size:0.65MB
Language:French OS:bada Rating:5.0/5 Price:Free[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Description

Fond of jogging or hiking? This application is made for you. Average speed, burned calories, traveled distance are all displayed in live. Your cell-phone becomes the ideal companion of your walks and jogging. You can also record your performance and follow your progress. Put on your shoes!

البته برنامه های باحالی مثل TouchHer Pretty

Description

TOUCH HER is an AR(augment reality) game that you can enjoy reactions of the various concepts with your finger. Touch the model’s head, arm, legs, breasts, hips and feet directly with your REAL finger. If you tickle her left arm with your finger, you can make her laugh out loud. And if you shake your device, she will sit on the ground because of dizziness. Download more! Then you can get 6 concepts of models in your hand finally. Model: Choi Hui Yeon (She is your beautiful girl friend.) Concept: Pretty (for 1 year anniversary)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hosseingrami
21-07-2010, 00:10
سلام دوستان راستي يك سوال در مورد ويو و گوشي هاي مشابه چرا اين گوشي كلاس EDGE اين قدر پايينه؟كلاس 10 كه مال s500 سوني اريكسونه چرا اين 32 نيست؟مشكلي توي سرعت پيش نمياد؟مثلا نسبت به 5800 كه كلاس 32 يه؟

Vamp!r3
21-07-2010, 00:38
مطمئن نیستم ولی فکر کنم کلاس 32 در انحصار نوکیاست.......حالا اگر اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنن.....

d.b23
21-07-2010, 00:45
باتری گوشی خیلی خوبه.برنامه هاش هم فعلا کافیه.مگه یه نفر چند تا برنامه می خواد بریزه رو گوشی.اصلا کی با همه این برنامه ها کار کنه :31:(خدا وکیلی راست میگم دیگه.البته یه جورایی سلیقه ای هم هست):27:
NEED FOR SPEED SHIFT هم دانلود کردم.محشره :5:
این برنامه TOUCH HER PRETTY هم دانلود کردم.جالبه.با دوربین گوشی کار میکنه :27:
برنامه کنترل تلویزیون های dlna دار سامسونگ هم جالبه :21:
در ضمن خروجی تلویزون هم داره ولی متاسفانه تو کاتالوگ ننوشتن.:8:
کلا توخریدش شک نکنید
به هر حال باید این گوشی رو بخریم تا سامسونگ بتونه با قدرت و اطمینان بیشتری سیستم عامل جدیدش رو حمایت کنه:33:
مگه روز اول کسی سیمبین میشناخت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
باید یادمون بیاد که اون روزا که موبایل تازه اومده بود تو ایران پر فروش ترین ها مربوط به سامسونگ و نوکیا بود(مثل N100 سامسونگ):7:
اینو واسه کسایی گفتم که میگن سونی اریکسون و نوکیا تجربشون تو موبایل از سامسونگ بیشتره:13:

قبول دارم تو چند سال گذشته سامسونگ گوشی های بی کیفیت و با تکنولوژی پایینی میزد ولی از 2 سال پیش دوباره متولد شده و به لطف کیفیت و تکنولوژی بالا و قیمت و شرکت گارانتی کننده و نمایندگی رسمی (پارس مایکروتل) خوب داره دویاره به جای اول خودش بر میگیرده :27:
کسایی که نمیدونن اینو بخونن.
صاحب فعلی شرکت پارس مایکروتل صاحب قبلی شرکت ایرتل بود که نمایده رسمی و بزرگ ترین وارد کننده نوکیا تو ایران بود،قطعا اگر سامسونگ بد بود همچین آدمی نمیود نوکیا رو ول نمیکرد بره نمایندگی سامسونگ بگیره:5:
منظورم این نیست که نوکیا بده.ولی دیگه امروز نمیشه مثل قبل بگیم که تمام گوشی های سامسونگ به درد نمی خورن. :10:
اینو هم یادمون باشه که هر گوشی یه ایرادی داره حالا واسه هر برندی که می خواد باشه :11:
تازه من بعضی ها رو دیدم که از گوشی 150 هزار تومنی خودشون انتظار دارن که کار یه گوشی 700 هزار تومنی رو هم انجام بده(این دیگه واقعا نوبره) :13:
سوالی در مورد Wave داشتین بپرسین :46:

sonkia
21-07-2010, 10:31
از کجا میشه واسه این گوشی نرم افزار دانلود کرد؟
چطوری میشه جی پی اسش رو فعال کرد؟

hajizadeh110
21-07-2010, 11:01
یکی از دوستان در مورد مشکل صدای گوشی در هنگام مکالمه گفته بود!آیا دوستان دیگه هم چنین تجربه ای داشتن؟؟؟

راستی این گارانتی پارسه یه گارانتی الکیه؟یعنی اگه گوشی چیزیش بشه باید بیخیال گارانتی بشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من الان مرددم بین اینکه با گارانتی پارسه و 50 تومن کمتر این گوشی رو بخرم یا 50 تومن بدم با گارانتی اصلی بگیرم؟

hosseingrami
21-07-2010, 11:04
سلام d.b23 رفيق!
ببين در مورد EDGE يه تستي كن مربوط به پست بالاست و جواب بده؟!
از كجاي گوشي ميشه ايراد گرفت؟
اين كه EDGE اين گوشي كلاس 32 نداره يك ضعف نيست؟
راستي شتاب سنج چهار طرف رو ساپورت ميكنه؟
اين درسته كه ميشه از برنامه هاي نصب شده مثا كامپيوتر شرتكات رو صفحه اصلي داشت؟
قربون دستت اگه يو اس بي هاست هم امتحان كني ببيني داره يا نه ممنون ميشم؟(منظورم وصل كردن فلش و هارد اكسترنال به گوشي هست)!
يا علي مدد!

mahroo_z1
21-07-2010, 12:31
سلام:5:

Samsung S8500 Wave در حال حاضر خصوصیاتی دارد که فعلا بجز در گالاکسی اس در گوشی دیگری یافت نمیشود:

First terminal system Bada
First terminal screen Super AMOLED
First terminal with Cortex A8 processor 1GHz
First terminal 540 VR Video Card Power
First terminal with Bluetooth 3.0

امتیازات این سایت به این گوشی:

:Rating Materials

:Vote Hardware

Display:

Rated operating system:

Media Department:

Camera:

Battery:

Call and signal:

Final vote:

Mark Price / Quality:

Pictures taken by phone:

پیشنمایش موج S8500 سامسونگ با سیستم عامل جدید Bada:

منبع:

Hamid..God
21-07-2010, 16:52
سلام گوشی رو خریدم عالیه هیچ نقصی تو گوشی ندیدم(منظورم نقص مهمه)حالا از کجا میشه نرم افزار دانلود کرد (منظورم به جر samsung apps هست چون جاوا میخواد که سیستم من نداره) بعد شما کدوم نرم افزار رو پیشنهاد میکنید؟

MORINIO
21-07-2010, 19:10
سلام گوشی رو خریدم عالیه هیچ نقصی تو گوشی ندیدم(منظورم نقص مهمه)

سلام

مبارک باشه:10: ... چند خریدی ؟

mahroo_z1
21-07-2010, 19:16
سلام گوشی رو خریدم عالیه هیچ نقصی تو گوشی ندیدم(منظورم نقص مهمه)حالا از کجا میشه نرم افزار دانلود کرد (منظورم به جر samsung apps هست چون جاوا میخواد که سیستم من نداره) بعد شما کدوم نرم افزار رو پیشنهاد میکنید؟
سلام اقا حمید:5:
مبارک باشه
ایشالا اقا سهند میان جواب سوالتونو میدن.

hateftotti
21-07-2010, 20:20
قیمت امروز مایکروتل 448 هزار تومان:5:

surpriser
21-07-2010, 20:37
قیمت امروز مایکروتل 448 هزار تومان:5:
امروز علاعدین گارانتی اصلی 437 و گارانتی متفرقه 390 بود.

MORINIO
21-07-2010, 20:41
من یک ماه دیگه میخوام یه گوشی بگیرم .. تا اینجا هم ویو انتخاب اولمه ... به نظرتون تا یک ماه دیگه قیمت این گوشی (گارانتی اصلی) به زیر 400 میرسه ؟

Vamp!r3
21-07-2010, 21:14
من یک ماه دیگه میخوام یه گوشی بگیرم .. تا اینجا هم ویو انتخاب اولمه ... به نظرتون تا یک ماه دیگه قیمت این گوشی (گارانتی اصلی) به زیر 400 میرسه ؟

همین حدود 400 میشه.......حالا 10 تومن بالا پایین......

parvizb
21-07-2010, 22:53
با سلام
دوستانی که ویو خریدن بگن چه جوری میتونم با برنامه kies سینک بشم به کامپیوتر ؟؟؟آخه هر کاری میکنم اصلا نمیشناسه ویندوزسونم (7) میگرده ویندوزم دنبال درایورش ولی همینجوری هی کانکت میشه و هی دیسکانکت دلیلش نمیدونم ...لطفا راهنماییم کنید دقیقا
با سپاس

d.b23
22-07-2010, 00:11
یکی از دوستان در مورد مشکل صدای گوشی در هنگام مکالمه گفته بود!آیا دوستان دیگه هم چنین تجربه ای داشتن؟؟؟

راستی این گارانتی پارسه یه گارانتی الکیه؟یعنی اگه گوشی چیزیش بشه باید بیخیال گارانتی بشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من الان مرددم بین اینکه با گارانتی پارسه و 50 تومن کمتر این گوشی رو بخرم یا 50 تومن بدم با گارانتی اصلی بگیرم؟
دوست عزیز یا بدون گارانتی بخر یا فقط با گارانتی پارس مایکروتل اصلی بخر:46:

d.b23
22-07-2010, 00:22
سلام d.b23 رفيق!
ببين در مورد EDGE يه تستي كن مربوط به پست بالاست و جواب بده؟!
از كجاي گوشي ميشه ايراد گرفت؟
اين كه EDGE اين گوشي كلاس 32 نداره يك ضعف نيست؟
راستي شتاب سنج چهار طرف رو ساپورت ميكنه؟
اين درسته كه ميشه از برنامه هاي نصب شده مثا كامپيوتر شرتكات رو صفحه اصلي داشت؟
قربون دستت اگه يو اس بي هاست هم امتحان كني ببيني داره يا نه ممنون ميشم؟(منظورم وصل كردن فلش و هارد اكسترنال به گوشي هست)!
يا علي مدد!
در مورد EDGE بگم که به نظر من که ایراد محسوب نمیشه چون من که تفاوت خاصی احساس نکردم.:20:
فعلا ایراد خاصی ندیدم،
با اینترنت هم من با گوشی بیستر سایت های خارجی رفتم و دانلود کردم و تا الان هم مشکلی نداشتم.(کلا دلفین قابل قبول بوده).البته به زودی ایشالا opera هم براش میاد:21:
اگر منظورت از شتاب سنج حالت عادی برای چرخش کل صفحه گوشی هست(مثلا موقع فیلم دیدن و یا اینترنت کار کردن) باید بگم که فقط 3 طرف ساپورت میکنه(چپ،راست،پایین):31:
در مورد شرتکات هم باید بگم که شما هر برنامه ای نصب کنی آیکونش مستقیما میاد تو منوی اصلی گوشی(البته به غیر از برنامه های جاوا):8:
در مورد Usb Host هم فعلا Host دم دستم نیست ایشالا هرچه زودتر یکی پیدا کنم سریع امتحان میکنم:27:
قیمت اروز این گوشی با گارانتی اصلی پارسس مایکروتل 430 هزار تومان
:11:

Vamp!r3
22-07-2010, 00:42
ممنون از دوست عزیز d.b23 !

چند تا سوال داشتم.......

صدای گوشی به نظرتون چطور بوده ؟ کیفیت و بلندی اسپیکر در حد کدوم گوشیه ؟

ویبره گوشی قوی هست ؟

آیا میتوان برای صفحه اول پسورد گذاشت ؟ یعنی اگر گوشی را قفل کردیم.....بعد از باز شدن پسورد بخواد ؟

چه فرمت هایی را روی گوشی امتحان کردید ؟ (تصویری و صوتی)

ممنون میشم پاسخ بدید......

mahroo_z1
22-07-2010, 10:07

دوستان لطفا این ویدئو رو هم نگاه کنید:

Milad4171
22-07-2010, 10:36
به به داداش سپهر. ترکوندی/ مبارکه/:31:
به طول کلی تو که گوشی رو حسابی بهش حال دادای یه نظر کلی بده.
نقاط قوت و نقاط ضعفش رو. مثلا تاچش چطوریه؟ از استار خیلی بهتر باید باشه قاعدتا.
صداش و چیزای دیگه. دستت درست!

moaood
22-07-2010, 13:13
فیلم از گوشی به عنوان ریموت LED

سلام
ریموت LED یعنی چی؟

sonkia
22-07-2010, 13:19
از کجا میشه واسه این گوشی نرم افزار دانلود کرد؟
چطوری میشه جی پی اسش رو فعال کرد؟

چرا کسی جواب نمیده؟
1عیب کوچیک این گوشی اینه که موقع اس ام اس نوشتن حالت فون کیبورد نداره!

farzin_silver
22-07-2010, 13:57
سلام دوستان.

منم ديروز مشکيه يه دستشو با گارانتي پارس مايکروتل که ساخت کره هم هست گرفتم 460 نومن.

خداوکيلي خوشگل ترين گوشي هست که دستم گرفتم.مخصوصا مشکيش به نظر من.
من 4 5 ساله ويندوز موبايل استفاده ميکنم. ولي ديروز با ديدن ال سي دي و سرعت و فيلمبرداريه اين گوشي کف کردم.

سيستم عاملشم جالبه.فک کنم اگه سامسونگ ساپورتش رو قطع نکنه آينده خيلي خوبي داشته باشه اين Bada.

بازياشم واقعا کيفيت خوفي داره

MORINIO
22-07-2010, 13:58

مطمئنی ؟ من عکساشو تو جی اس ام نگاه میکردم این حالتو داشت :

farzin_silver
22-07-2010, 13:59
چرا کسی جواب نمیده؟
واسه ترم افزار samsungapp.com

یرای فون کیبردم رو همون کیبرد qwerty رو دگمه EN دستت رو نگه دار یه منو میاد میتونی فون کیپد رو انتخاب کنی.

Vamp!r3
22-07-2010, 14:23
چند تا سوال داشتم.......

صدای گوشی به نظرتون چطور بوده ؟ کیفیت و بلندی اسپیکر در حد کدوم گوشیه ؟

ویبره گوشی قوی هست ؟

آیا میتوان برای صفحه اول پسورد گذاشت ؟ یعنی اگر گوشی را قفل کردیم.....بعد از باز شدن پسورد بخواد ؟

چه فرمت هایی را روی گوشی امتحان کردید ؟ (تصویری و صوتی)

ممنون میشم پاسخ بدید......

Hamid..God
22-07-2010, 15:15
بلندی صداش راضیت میکنه کیفیتش هی وقتی صدا بلند باشه کیفیت یکم پایین می یاد ولی تو این گوشی باز بهترهویبره نه اصلا خوب نیست(ناامیدم کرد) ولی میتونی سه حالت ویبره انتخواب کنی و یکم بیشترش کنی تو حالت اولیه نصف قدرت ویبره فعاله ، با این کار تا حدودی بهتر میشه اونو نمیدونمفرمت هم هیچی فعلا روش نریختمراستی بچه ها با این گوشی یه رم 8 هم هست یا نه؟چون به من که ندادن اگه هست بگین سریع برم از فروشنده بگیرممن از نمایندگی مایکروتل تو بازار موبایل گرفتمبرا دانلود نرم افزار هم سامسونگ اپس ( samsung apps ) همه چیز داره

mahroo_z1
22-07-2010, 16:33
سلام دوستان:5:
از تعداد 519 برنامه ساخته شده فعلی برای سامسونگ ویو , 70% انها رایگان هستند.

5 برنامه ایی که تاکنون بیشترین میزان دانلود را داشته اند عبارتند از:

:SouthAfrica2010

طبقه بندی:
Entertainment

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hit My Boss:

طبقه بندی:
Health/Life

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ReactionTest:

طبقه بندی: Health/Life

Basketball

طبقه بندی:
Entertainment

Brain Training

طبقه بندی:
Entertainment

منبع:

moslem47
22-07-2010, 17:56
سلام
ریموت LED یعنی چی؟
یعنی میتونی از گوشی به عنوان کنترل تلویزیون استفاده کرد

Hamid..God
22-07-2010, 18:34
یه مقایسه بین اسکرین samsung Wave با اسکرین Super AMOLED و Sony ericsson Aino با اسکرین TFT:

,و اینم یه شات از نزدیک تا تراکم پیکسلها دیده بشه:

هر دوتا گوشی رو برایتنس 100 هستن

yoosef_st
22-07-2010, 20:33
یه مقایسه بین اسکرین samsung Wave با اسکرین Super AMOLED و Sony ericsson Aino با اسکرین TFT:

,و اینم یه شات از نزدیک تا تراکم پیکسلها دیده بشه:

هر دوتا گوشی رو برایتنس 100 هستن
بهتر نبود اگر مینوشتین سمت راستی کدومه سمت چپی کدوم؟

MORINIO
22-07-2010, 20:46
بهتر نبود اگر مینوشتین سمت راستی کدومه سمت چپی کدوم؟

سمت راستی مربوط به Wave هستش ...

d.b23
22-07-2010, 23:10
بلندی صداش راضیت میکنه کیفیتش هی وقتی صدا بلند باشه کیفیت یکم پایین می یاد ولی تو این گوشی باز بهترهویبره نه اصلا خوب نیست(ناامیدم کرد) ولی میتونی سه حالت ویبره انتخواب کنی و یکم بیشترش کنی تو حالت اولیه نصف قدرت ویبره فعاله ، با این کار تا حدودی بهتر میشه اونو نمیدونمفرمت هم هیچی فعلا روش نریختمراستی بچه ها با این گوشی یه رم 8 هم هست یا نه؟چون به من که ندادن اگه هست بگین سریع برم از فروشنده بگیرممن از نمایندگی مایکروتل تو بازار موبایل گرفتمبرا دانلود نرم افزار هم سامسونگ اپس ( samsung apps ) همه چیز داره
نه عزیزم رم 8 گیگ نداره.در ضمن جعبه گوشی پولوم هست و هیچ ربطی به فروشنده مایکروتل نداره.:46::31:

d.b23
22-07-2010, 23:18
یعنی میتونی از گوشی به عنوان کنترل تلویزیون استفاده کرد
فقط میشه واسه تلویزیون هایی که تکنولوژی DLNA دارن استفاده کرد.در ضمن باید به این تلویزیون ها LAN وصل کنید
:5:

parvizb
22-07-2010, 23:38
با سلا
دوستان من قبلا آیفون که داشتم خیلی راحت با gprs ایرانسلم میرفتم تو اینترنت ولی با این خیلی راحت نیستم یعنی اصلا سایتی را باز نمیکنه توی تنظیمات گزینه use packet data را هم فعال کردم بجز این گزینه چیزی هم هست که تنظیم کنم ؟؟؟ دوستان دقیقا راهنماییم کنند .... راستی تو اون قسمت بالای گوشی که دست میکشیم و بلوتوث و وای فای . سایلنت را میتونیم گزینه های دیگری انتخاب کنیم بجز اینها ؟؟؟؟

AlamtabC
23-07-2010, 17:19
سلام

دوستانی که این گوشی رو دارند یه تست بزنن زیر نویس فارسی رو ببینن ساپورت میکنه

با unicode و Ansi و... تست کنین Srt , smi هر دو

در ضمن مشکی تمام, تو بازار هست ؟

{sahand}
23-07-2010, 21:45
دو روز نبودیما! چه قدر تاپیک جلو رفت!
آخرین آمار،611 برنامه برای بادا در قسمت ایتالیای samsungapps.com
سامونگ گفته بود تا آخر سال 1000 تا یا 7000 تا؟

به طور کلی من به همه پیشنهاد می کنم با خود گوشی دانلود کنید.
اگه می خواید رو کامپیوتر دان کنید، اول برید از samsungapps.com برنامه ی kies رو بگیرید. (رو سی دی همراه گوشی هم هست) بعد هم تو خود kies هم تو سایت می تونید بین برنامه ها بچرخید و برنامه های دلخواهتون رو انتخاب کنید.

parvizb
23-07-2010, 23:12
با سلا
دوستان من قبلا آیفون که داشتم خیلی راحت با gprs ایرانسلم میرفتم تو اینترنت ولی با این خیلی راحت نیستم یعنی اصلا سایتی را باز نمیکنه توی تنظیمات گزینه use packet data را هم فعال کردم بجز این گزینه چیزی هم هست که تنظیم کنم ؟؟؟ دوستان دقیقا راهنماییم کنند .... راستی تو اون قسمت بالای گوشی که دست میکشیم و بلوتوث و وای فای . سایلنت را میتونیم گزینه های دیگری انتخاب کنیم بجز اینها ؟؟؟؟

plz help me

mahroo_z1
24-07-2010, 11:41

ویدئو:

AlamtabC
24-07-2010, 11:48
سلام

در ضمن مشکی تمام, تو بازار هست ؟
آقا یکی نیست جواب مارو بده :19:

biostar
24-07-2010, 16:03
آقا یکی نیست جواب مارو بده :19:

زیر نویس ساپورت میکنه ، چند صفحه قبلی تاپیک رو بخون..... اما کدوم فرمت رو نمیدنم ! SRT که هست

johnypersian1656
24-07-2010, 16:12

Video player: There are 2 nice features for the ones who love to watch videos. The first one is subtitle support. The video player can recognize SRT and SMI files. You will only need to give the video the same name as the subtitle file and you will see a option when you are playing the video to turn on the subtitles

لینک منبع :

AlamtabC
24-07-2010, 16:26
Video player: There are 2 nice features for the ones who love to watch videos. The first one is subtitle support. The video player can recognize SRT and SMI files. You will only need to give the video the same name as the subtitle file and you will see a option when you are playing the video to turn on the subtitles

لینک منبع :

دوستان گلم

میدونم زیرنویس ساپورت میکنه

منظورم فارسی بود آخه 8910 هم زیرنویس میذاره اما رو فارسی مشکل داره

خواهش می کنم یه تست بزنین اگه دیدین برعکس مینویسه برین و Unicode ذخیره کنین فایل زیر نویس رو خیلی برای من مهمه

که فارسی داشته باشه تو زیرنویس یعنی فکر کنم واسه همه مهمه

در ضمن یه سایت خارجی نوشته بود FM Transmitter هم داره اگه اطلاعات تکمیلی دارین ممنون میشم راهنمایی کنین (منظورم توضیح درباره ترنسمیتر نیست می خوام بدونم داره یا نه)

wayoo
24-07-2010, 18:01
من این گوشی چند روز پیش گرفتم.خیلی گوشی خوبی هست.
چندتا سوال دارم : مگه یو تیوب فیل ter نیست پس چرا میاد ولی یه سری دیگه نمیان؟:18:!!!؟؟؟؟؟؟؟
وقتی میریم تو اسفالت5 یه علامت gameloft هست وقتی میزنم روش یه سری بازی دیگه واسه دانلود نشون میده مثل sandstorm:modern combat ولی وقتی میزنم رو ایکونش ارور میده. چرا؟

{sahand}
24-07-2010, 18:08
دوستان گلم

میدونم زیرنویس ساپورت میکنه

منظورم فارسی بود آخه 8910 هم زیرنویس میذاره اما رو فارسی مشکل داره

خواهش می کنم یه تست بزنین اگه دیدین برعکس مینویسه برین و Unicode ذخیره کنین فایل زیر نویس رو خیلی برای من مهمه

که فارسی داشته باشه تو زیرنویس یعنی فکر کنم واسه همه مهمه

در ضمن یه سایت خارجی نوشته بود FM Transmitter هم داره اگه اطلاعات تکمیلی دارین ممنون میشم راهنمایی کنین (منظورم توضیح درباره ترنسمیتر نیست می خوام بدونم داره یا نه)
من الان فارسی رو تست کردم چینی نشون داد!
ترنسمیتر هم نداره.

من این گوشی چند روز پیش گرفتم.خیلی گوشی خوبی هست.
چندتا سوال دارم : مگه یو تیوب فیل ter نیست پس چرا میاد ولی یه سری دیگه نمیان؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!!؟؟؟؟؟؟؟
وقتی میریم تو اسفالت5 یه علامت gameloft هست وقتی میزنم روش یه سری بازی دیگه واسه دانلود نشون میده مثل sandstorm:modern combat ولی وقتی میزنم رو ایکونش ارور میده. چرا؟Modern Combat و H.A.W.K هنوز ریلیز نشدن. در ثانی، اینا رایگان نیستند و (فعلا) دانلود نرم افزار و بازی با خود گوشی فقط برای نرم افزار های رایگانه. تو آپدیت های بعدی امکان خرید هم اضافه می شه.
************************************************** ********************************
اون سایت ضاله ای که گفتید رو الان چک کردم، باز شد. آخرین باری که چک کرده بودم نشده بود! صداش رو در نیارید لطفا!

surpriser
24-07-2010, 21:36
سلام رفقا.یه سوالی داشتم.الان بدون گارانتیش هم زبان فارسی داره یا فقط با گارانتی مایکروتل هست که زبان فاریس داره؟ یه سوال دیگه هم دارم.الان برنامه GPS که نقشه ایران رو داشته باشه اومده؟

parvizb
24-07-2010, 22:38
با سلام
دوستان من سه تا سوال داشتم در مورد گوشی
1--- تو قسمت log تا چند روز اون تماسهایی که گرفته شده را نگهداری میکنه اگر تنظیمی داره بگید ؟؟؟
2--- وقتی با دوربینش عکس میگیرم صدای شاتر نمیاد دلیلش چیه بازم تنظیمی داره ؟؟؟؟
3--- چه جوری میتونم با gprs ایرانسل کانکت بشم ؟؟؟

sonkia
25-07-2010, 12:06
یکی نیست به ما بگه چطوری میشه جی پی اس این گوشی رو فعال کرد؟

parvizb
25-07-2010, 12:21
plz help me

AlamtabC
25-07-2010, 13:21
سلام دوستان

نظر من درباره این گوشی بعد از 2 ساعت کار باهاش

صفحه نمایش خیره کننده و واقعا غیر قابل مقایسه با هر صفحه نمایشی که دیدم

تاچ بی نظیر مثلا بگم که 8910 تاچ خیلی خوبی داشت اما این اصلا با اون قابل مقایسه نیست

سرعت اینترنت هم بر خلاف اون کلاس 10 که دوستان میگفتند, مشکل ایجاد نمیکنه ما یه فایل 4 مگی رو تو حدود 10 دقیقه گرفتیم

این با همون ایرانسل بود کمتر از چند ثانیه ما آنلاین می شدیم

در مورد آفیس و پی دی اف بسیار سریع و قوی بود اما در مورد زیپ فایل مشکل داشت و نیاز به نرم افزار داره

صدای گوشی از لحاظ بلندی نمره ی خوب, رو به بسیار خوب رو میگیره

هندزفری خودش زیاد جالب نیست اما کیفیت داخلی گوشی بسیار خوب و افکت های بسیار جالبی داره و من نمره عالی بهش میدم

ما با هندزفری 8510 که باس بسیار بیشتری داره تست زدیم و من نمره عالی رو تو این زمینه بهش میدم

در مورد فیلم هر فیلمی که بهش دادیم خوند اما تو بعضی Mkv ها صدارو پشتیبانی نمیکرد و کمی افت فریم داشت

تنظیمات جالبی تو پلیر داشت از قبیل تنظیم رنگ ها و فیت کردن و ...

تقریبا همه جا جستجو در اختیار شماست و از لحاظ جستجو هر حرفی که چه در اول اسم فایل و در هر کجای دیگه باشه به راحتی

میشناسه برنامه های زیادی رو همزمان در حال اجرا گذاشتیم و با گوشی شروع به بازی آسفالت کردیم در حالی که داشتیم با

اینترنت دانلود می کردیم بدون نقص گوشی به کارش ادامه داد

بلوتوث بسیار سریع حتی با ورژن های پایین تر از خودش و خیلی جالب و خوب بود و نمره فوق عالی رو بهش میدم

روی هر فایلی که بخواهین کمی انگشت رو نگه میدارین و با میانبر امکانات در اختیار قرار داده میشه سیستم عامل از سیمبین و

ویندوز موبایل بسیار بسیار بهتره و بسیار روان و شناوره مثل این که واقعیت داره اون چیزی که میبینین و دارین کار میکنین

من حیرت زدم بیشتر از اونی که فکرش رو میکردم بود و باید بگم BRAVO SAMSUNG

در پایان تاچ و صفحه نمایش این گوشی باعث میشه اگر نقص های کوچکی داره اصلا به چشم نیاد

اگر سوالی دارین من در خدمتم چون تو همین دو ساعت چیزی که خواستم فهمیدم

به نظر من بادا با این شروع دنیا رو میتکونه تو نسخه های بعدی

در ضمن من گوشی رو به عنوان یه گوشی بدون مارک نقد کردم نه از دید این که سامسونگیم

moslem47
25-07-2010, 13:47
سلام دوستان

نظر من درباره این گوشی بعد از 2 ساعت کار باهاش

صفحه نمایش خیره کننده و واقعا غیر قابل مقایسه با هر صفحه نمایشی که دیدم

تاچ بی نظیر مثلا بگم که 8910 تاچ خیلی خوبی داشت اما این اصلا با اون قابل مقایسه نیست

سرعت اینترنت هم بر خلاف اون کلاس 10 که دوستان میگفتند, مشکل ایجاد نمیکنه ما یه فایل 4 مگی رو تو حدود 10 دقیقه گرفتیم

این با همون ایرانسل بود کمتر از چند ثانیه ما آنلاین می شدیم

در مورد آفیس و پی دی اف بسیار سریع و قوی بود اما در مورد زیپ فایل مشکل داشت و نیاز به نرم افزار داره

صدای گوشی از لحاظ بلندی نمره ی خوب, رو به بسیار خوب رو میگیره

هندزفری خودش زیاد جالب نیست اما کیفیت داخلی گوشی بسیار خوب و افکت های بسیار جالبی داره و من نمره عالی بهش میدم

ما با هندزفری 8510 که باس بسیار بیشتری داره تست زدیم و من نمره عالی رو تو این زمینه بهش میدم

در مورد فیلم هر فیلمی که بهش دادیم خوند اما تو بعضی Mkv ها صدارو پشتیبانی نمیکرد و کمی افت فریم داشت

تنظیمات جالبی تو پلیر داشت از قبیل تنظیم رنگ ها و فیت کردن و ...

تقریبا همه جا جستجو در اختیار شماست و از لحاظ جستجو هر حرفی که چه در اول اسم فایل و در هر کجای دیگه باشه به راحتی

میشناسه برنامه های زیادی رو همزمان در حال اجرا گذاشتیم و با گوشی شروع به بازی آسفالت کردیم در حالی که داشتیم با

اینترنت دانلود می کردیم بدون نقص گوشی به کارش ادامه داد

بلوتوث بسیار سریع حتی با ورژن های پایین تر از خودش و خیلی جالب و خوب بود و نمره فوق عالی رو بهش میدم

روی هر فایلی که بخواهین کمی انگشت رو نگه میدارین و با میانبر امکانات در اختیار قرار داده میشه سیستم عامل از سیمبین و

ویندوز موبایل بسیار بسیار بهتره و بسیار روان و شناوره مثل این که واقعیت داره اون چیزی که میبینین و دارین کار میکنین

من حیرت زدم بیشتر از اونی که فکرش رو میکردم بود و باید بگم BRAVO SAMSUNG

در پایان تاچ و صفحه نمایش این گوشی باعث میشه اگر نقص های کوچکی داره اصلا به چشم نیاد

اگر سوالی دارین من در خدمتم چون تو همین دو ساعت چیزی که خواستم فهمیدم

به نظر من بادا با این شروع دنیا رو میتکونه تو نسخه های بعدی

در ضمن من گوشی رو به عنوان یه گوشی بدون مارک نقد کردم نه از دید این که سامسونگیم

مبارکه (چند خریدی؟)
فقط میشه یکم در مورد جی پی اسش اطلاعات بدی و ببینی با کدوم از نرم افزار ها میشه به صورت رایگان ازش استفاده کرد.
در ضمن این قضیه داغ کردنش خیلی جدیه؟ به گوشی اسیب نمیزنه یا باعث کند شدن یا خرابی باطری نمیشه؟
AlamtabC
25-07-2010, 15:25
مبارکه (چند خریدی؟)
فقط میشه یکم در مورد جی پی اسش اطلاعات بدی و ببینی با کدوم از نرم افزار ها میشه به صورت رایگان ازش استفاده کرد.
در ضمن این قضیه داغ کردنش خیلی جدیه؟ به گوشی اسیب نمیزنه یا باعث کند شدن یا خرابی باطری نمیشه؟

460 مشکی تمام به خدا از این ترکیب رنگش هر چی بگم کمه یه جاش مشکی براقه درب باطری ماته خیلی کلاسه این رنگش

من تو این چند ساعت مشکلی با حرارتش نداشتم و خیلی راحت بودم تازه از 8510 خیلی دمای باطریش کمتره

البته بستگی به خودتون هم داره که دستاتوتن زیاد تعرق داره یا نه که خوب اگه خیلی عرق کنه رو درپوش ماتش واضحه واضح دیده میشه مشکل رنگ مشکی بودنش هم اینه

واسه من که دستای خشک و کم رطوبتی دارم نه گرما زیاد میشه نه رد انگشت خیلی به چشم میاد

جی پی اس هم چشم من الان بیشتر محو صفحه اشم این قدر این واضحه انگار صفحه جلوت نیست و واقعیته

چند تا برنامه هم رایگان گذاشته که میشه دانلود کرد

S A M S U N G
25-07-2010, 16:45
سلام .

مبارک باشه دوست عزیز . انشاالله واست 120 سال عمر کنه .

مخلصیم .

app_app24
25-07-2010, 18:23
ممنونم

460 مشکی تمام به خدا از این ترکیب رنگش هر چی بگم کمه یه جاش مشکی براقه درب باطری ماته خیلی کلاسه این رنگش

من تو این چند ساعت مشکلی با حرارتش نداشتم و خیلی راحت بودم تازه از 8510 خیلی دمای باطریش کمتره

البته بستگی به خودتون هم داره که دستاتوتن زیاد تعرق داره یا نه که خوب اگه خیلی عرق کنه رو درپوش ماتش واضحه واضح دیده میشه مشکل رنگ مشکی بودنش هم اینه

واسه من که دستای خشک و کم رطوبتی دارم نه گرما زیاد میشه نه رد انگشت خیلی به چشم میاد

جی پی اس هم چشم من الان بیشتر محو صفحه اشم این قدر این واضحه انگار صفحه جلوت نیست و واقعیته

چند تا برنامه هم رایگان گذاشته که میشه دانلود کرد

مبارکه دوست عزیز. من یک شوالی دارم 1) تا حالا هیچکس جوابی نداد در مورد usb هاست . 2) عکس از گوشی میگیرید بزارید من رنگ مشکیشو هنوز ندیدم تو نت هم گشتم چیزی نبود

AlamtabC
25-07-2010, 19:18
مبارکه دوست عزیز. من یک شوالی دارم 1) تا حالا هیچکس جوابی نداد در مورد usb هاست . 2) عکس از گوشی میگیرید بزارید من رنگ مشکیشو هنوز ندیدم تو نت هم گشتم چیزی نبود
ممنونم

حتما از زوایای مختلف عکساشو براتون میذارم

شرمنده ببخشید آخه 5شنبه کنکور دارم و برا کنکور باید برم مسافرت (مرکز استان) ایشالا برگشتنی usb host رو هم تست میزنم

ایشالا شما دوستان هم این گوشی الماس رو بگیرین با هم لذت ببریم و من هم از اطلاعات وسیع شما در مورد این گوشی بیشتر استفاده کنم

Vamp!r3
25-07-2010, 20:48
منم تبریک میگم AlamtabC جان !

ایشالا که راضی باشی و تاپیک را بچرخونی با اطلاعات مفیدت.

منم اگه خدا بخواد فردا موج دار میشم :31:

wayoo
25-07-2010, 20:53
مبارکه همه باشه.:46:
به دوستانی که نخریدن و خیلی این گوشی رو دوست دارن پیشنهاد می کنم بخرین.
چون شاید قیمتش گرون شه
منم مشکیشو گرفتم از طوسی شیکتره.:5:
راستی بالا خره usp host داره یا نه از فروشنده که پرسیدم داره گفت:هان چی؟ بازم توضیح دادم دوباره گفت:هان:31:

{sahand}
25-07-2010, 21:14
گرم شدنش به خاطر بدنه ی فلزیشه، البته باید مثلا یه ساعت بازی کنید که گرم که البته چندان اذیت نمی کنه و قابل تحمله. بدنه ی فلزی خوبیش اینه که مقاوم تره و خط و خش نمی افته.

راستی بالا خره usp host داره یا نه از فروشنده که پرسیدم داره گفت:هان چی؟ بازم توضیح دادم دوباره گفت:هان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ازش می پرسیدی نظرت درباره ی PowerVR SGX 540 چیه؟ D:

flipflop
25-07-2010, 21:24
دوستان، تو جعبه اش کیف چرمی هم داره؟

Hamid..God
25-07-2010, 21:30
اره کیف هم داره البته من با کیفش حال نکردم گوششی به زور توش میره ولی بافت روش خیلی خوشگلهراستی من با اسکرینش اونقدر که میگفتن حال نکردم نه اینکه بد باشه ولی اسکرین هایه زیادی شبیهش دیده بودم(همون آینو که گزاشتم از همه جهت به غیر از رزولویشن زیاد باهاش فرق نداشت البته یکم درخشش رنگا کمتر بود ولی به نظر من یهSuper AMOLED باید خیلی با یه TFT فرق کنه) خوب گوشی رو بعد دو هفته رد کردم رفت خیلی عالی بود همه چیزش کامل بود بهتون میگم هیچ وقت از خریدنش پشیمون نمیشین منم برا این آبش کردم که میخوام برم سراغ گالاکسی البته فکر نمیکنم به جز اسکرین بزرگ تر چیزه دیگه ای گیرم بیاد واقعا ویو کامل بود

Milad4171
25-07-2010, 22:06
این گوشی اینطوری هست که حتی برنامه یا بازی ای که تاچ هست رو اجرا کنی دکمه ها جهت و Ok و اینا رو بیاره؟

moslem47
25-07-2010, 22:55
لطفا چند تا عکس از این مدل مشکی بزارید . مثل اینکه قشنگتره.
خواهشا در مورد جی پی اسش هم یسری اطلاعات بدید.

parvizb
25-07-2010, 23:41
با سلام
این هم چند تا عکس از گوشی s8500 رنگ مشکی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 12:39 AM ---------- Previous post was at 12:38 AM ----------

---------- Post added at 12:40 AM ---------- Previous post was at 12:39 AM ----------

---------- Post added at 12:41 AM ---------- Previous post was at 12:40 AM ----------

راستی دوستان چه جوری میشه پیغامگیر گوشی را فعال کرد ؟؟؟

Dark.Life
26-07-2010, 00:05
با paint رنگش کردی ؟ :دی

total_overdose
26-07-2010, 00:38
سلام
این زیرش پلاستیکه؟ چجوریه توش پیدان؟:31:

BIKHIAL_ALL_75
26-07-2010, 01:40
من الان فارسی رو تست کردم چینی نشون داد!
ا!

اینو امتحان کن ببین زیر نویس فارسی رو نشون میده؟؟

فایل زیر نویس رو که از سایت دانلود کردین و به صورت srt هست رو از حالت زیپ خارج میکنین
فایل باز شده را رایت کلیک کرده و گزینه open with رو انتخاب و سپس گزینه notepad را انتخاب میکنین که فایل مورد نظر باز میشه
حالا تو notepad گزینه file و بعد گزینه save as رو انتخاب میکنین
تو صفحه باز شده encoding رو به unicode تغییر داده و گزینه save و بعد ok

AlamtabC
26-07-2010, 08:45
سلام

از همه ممنونم

مثل این که دوستان زحمت عکس مشکی این گوشی رو کشیدن

البته من هم یه چند تایی گرفتم اما خوب با این اوصاف فکر نکنم نیاز به آپلود باشه

یه نکته مهم که در مورد پخش فیلم این گوشی فهمیدم اینه که کلا تمام MkV ها رو 15 فریم پخش می کنه

حالا میخوام یه فایل Dat رو فقط پسوندش رو با ویندوز عوض کنم و تست بزنم

رو M4V که دقیقا همین طوری بود پسوند رو عوض کردم راحت فایل رو خوند

در مورد عکسش بگم که عکس گرفتن با این گوشی خیلی سریعه و دوربین در حدود 1 تا 2 ثانیه آماده و شما در عرض 1 ثانیه

عکس میگیرین یعنی در حدود 3 ثانیه کلا طول میکشه

فیلمبرداری هم هر دقیقه بیش 100 مگابایت ظرفیتشه و تقریبا از هر گوشی که اومده کیفیتش بهتره

یه نکته تو همه جا اومده بود که فوکوس فیلمبرداری اتوماتیک هستش یعنی با نزدیک کردن به اشیا فوکوس رو تنظیم میکنه

اما تو ورژنی که من دارم اینطوری نیست

با توجه به ظاهر منیجر هم بعید می دونم این ورژن از بادا USB Host باشه اما خوب تست میزنم و اطلاع میدم

AlamtabC
26-07-2010, 09:00
در مورد صفحه اش هم که یکی از دوستان گفت زیاد تفاوت نداره

ما یه تست زدیم بین این گوشی و 8910 امنیا اچ دی

توی رنگهای گرم 8910 خیلی پایین تر نبود رنگ سرخ تو 8910 رو به نارنجی بود اما تو ویو بسیار درخشنده و قرمز قرمز بود

توی رنگ های سرد مثل آبی و سفید و... خیلی تفاوت داره تو 8910 یه هاله زرد رنگ تو سفید و آبی و.. هستش که خوب تو

ویو خیلی کنتراست بالاتره و میشه به راحتی تشخیص داد که ویو بسیار سرتره

خوب وضوح صفحه ام که نیازی به تست نداشت چون 8910 صفحه اش 3.7 هستش وو با ریزولوشن پایین ترش حرفی

واسه گفتن نداره

بیشتر وضوح تصویر خیره کننده اس

رنگ ها تو فیلم ها خیلی تاثیر گذاره مخصوصا وقتی رو حالت عالی میذاری با پلیر بی نهایت رنگ

ها متفاوت هستند با Amoled

در کل هر کسی نظری داره و نظر همه صائبه من که پیش هرکی از دوستام نشون میدم یکه

میخوره از این تصویر بعضی ها تا چند ثانیه مبهوتن

یکی از دوستام که با گوشی اون مقایسه میکردیم تا اوضاع رو دید گوشیش رو گذاشت تو جیبش

---------- Post added at 10:00 AM ---------- Previous post was at 09:56 AM ----------

این گوشی اینطوری هست که حتی برنامه یا بازی ای که تاچ هست رو اجرا کنی دکمه ها جهت و Ok و اینا رو بیاره؟
بله دوست عزیز دقیقا همونطوریه و چون تاچ صفحه خیلی خوبه و مالتی تاچ هم هست

بازی کردن رو این گوشی خیلی لذت بخشه

aliugd
26-07-2010, 09:33
سلام دوست عزیز
من هم بهت تبریک میگم به خاطر خرید این گوشی و امیدوارم که برات عالی کار کنه:20:

mahroo_z1
26-07-2010, 11:55
ادیت ششششششششششششششششششششد.

mahroo_z1
26-07-2010, 12:05
سلام:3:

{sahand}
26-07-2010, 13:31
اره کیف هم داره البته من با کیفش حال نکردم گوششی به زور توش میره ولی بافت روش خیلی خوشگله/QUOTE]
اولش اونجوریه، یکم استفاده کنید جا باز می کنه.
[QUOTE=Milad_4171;5208240]این گوشی اینطوری هست که حتی برنامه یا بازی ای که تاچ هست رو اجرا کنی دکمه ها جهت و Ok و اینا رو بیاره؟
میاره، و می تونید انتخاب کنید برای کدوم برنامه بیاره برای کدوم نیاره.
راستی دوست عزیز parvizb اون برچسب رو صفخه رو بکن! صفحه ضد خشه. اون جوری فقط خودتو از Super Amoled محروم می کنی!

younes.b.1367
26-07-2010, 15:11
دوستان درباه همه چیز این گوشی اطلاعاتی رو دادن به جز تنظیمات GPRS گوشی
من تقریبا ده روزه این گوشی رو گرفتم ولی تا حالا نتونستم gprs ایرانسل رو روش فعال کنم .

لطفا به طور کامل راهنمایی کنید .

{sahand}
26-07-2010, 16:40
دوستان درباه همه چیز این گوشی اطلاعاتی رو دادن به جز تنظیمات GPRS گوشی
من تقریبا ده روزه این گوشی رو گرفتم ولی تا حالا نتونستم gprs ایرانسل رو روش فعال کنم .

لطفا به طور کامل راهنمایی کنید .

دوست عزیز، والا، بلا، با بقیه ی گوشی ها فرقی نمی کنه. اصلا من سیم کارتو توش گذاشتم کانکشن ها هم اومدن و نیاز نبود دوباره درخواست کنم.
فقط باید از تو تنظیمات use pocket data رو فعال کرده باشبد که به طور پیش فرض فعال هست.

wayoo
26-07-2010, 19:08
چرا از 4shared نمیشه باهاش دانلود کرد.(مینویسه که ساپورت نمی کنه) از کدوم سایت ممکنه باهاش تونست اهنگ و ویدیو دانلود کرد؟
امروز وسط بازی بودم که یهو پرید بیرون بعد هنگ کرد برا شما اتفاق افتاده ؟
راستی وسط NFS:shiftچه جوری میشه بازی رو استپ کرد هر جای صفحه رو میزنم ترمز می کنه؟
تو samsungapps چه جوری میشه کشور تغییر داد؟
با سپاس

d.b23
26-07-2010, 20:17
پارس مایکروتلی ها بشتابید:27::27::26::26:

پارس مایکروتل آپدیت (فریمور)جدید این گوشی آورده

ُS8500 JPJF3
به طور پیش فرض روش Need For Speed Shift نصب هست ، با یه بازی دیگه.:26:
نرم افزار قرآن هم روش نصب هست و در ضمن منشی تلفنی هم بهش اضافه شده.
ببری واستون رایگان آپدیت میکنن.البته همه اطلاعاتتون پاک میشه
هزینه برای گوشی های غیر گارانتی 15 هزار تومن
:46:

d.b23
26-07-2010, 20:27
چرا از 4shared نمیشه باهاش دانلود کرد.(مینویسه که ساپورت نمی کنه) از کدوم سایت ممکنه باهاش تونست اهنگ و ویدیو دانلود کرد؟
امروز وسط بازی بودم که یهو پرید بیرون بعد هنگ کرد برا شما اتفاق افتاده ؟
راستی وسط NFS:shiftچه جوری میشه بازی رو استپ کرد هر جای صفحه رو میزنم ترمز می کنه؟
تو samsungapps چه جوری میشه کشور تغییر داد؟
با سپاس
شما Opera Mini از سایت خود Opera دانلود کن
تا حالا واسه من از وسط بازی نپریده بیرون.
اصلا یه بارم هنگ نکرده
تو samsung apps خود گوشی نمیشه کشور تغییر داد
:11:

Vamp!r3
26-07-2010, 22:35
سلام بچه ها !

چیزه.......منم موجی شدم :31:

مبارکم باشه :31:

خیلی عالیه.......هر چی بگم کلیشه ایه دیگه :31:

فعلا که انتظاراتم ـو براوردخ کرده تا بعد ببینیم چی میشه........

410 هم با گارانتی گرفتم......

همین دیگه :31:

سروش برو گالاکسی بخر دیگه :31:

AlamtabC
26-07-2010, 22:40
سلام بچه ها !

بهتون تبریک میگم

hajizadeh110
26-07-2010, 22:44
سلام بچه ها !

مبارک باشه!:20::11::11::11:

یعنی 410 با گارانتی اصلی گرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18::18::18::18::18::18:

از کجا گرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بگوووووو ووو ما هم بریم بگیریم!!!!!!!!:10::27::31::31::31::31::31:

Vamp!r3
26-07-2010, 22:45
از علائدین دیگه :31:

خودم نگرفتم یکی برام گرفت اورد........دقیق نمیدونم کدوم مغازه.....

S A M S U N G
26-07-2010, 23:15
سلام .

دست دست :دی مبارکت باشه . انشاالله موجش واست بموجه :دی

مخلصیم .

hajizadeh110
26-07-2010, 23:25

با گارانتی پارس ماکروتل؟:18:

اگه امکان داره با ویوت یه پیامک بده به دوستت و بپرس از کجای علائ الدین؟:31:

Vamp!r3
26-07-2010, 23:35
با گارانتی پارس ماکروتل؟:18:

اگه امکان داره با ویوت یه پیامک بده به دوستت و بپرس از کجای علائ الدین؟:31:

نمیدونه خودشم....رفته توی مغازه و خریده :31:

ولی توی علائدین بگردین پیدا میشه راحت.......

Dark.Life
26-07-2010, 23:39
نمیدونه خودشم....رفته توی مغازه و خریده :31:

ولی توی علائدین بگردین پیدا میشه راحت.......

کیلیلیلیلی :31:
مسیح چقد قشنگه ایشالا مبارکش باد :31:
یه دو تا عکس تو تاریکی مطلق بگیر بینیم چجوریه ... همین الان :31:

AlamtabC
26-07-2010, 23:40
سلام

بالاخره تا پای هنگ بردیمش این گوشی رو اما مثل این که نمی خواد هنگ کنه

بازم سر بحث تکراریه MKV بود 1.6 GB فایل HDrip وکیفیت بسیار خوب طوری بود که یه کم منیجر رو شبیه سیمبین کند کرد

تو پلیر هم مشکلی نداشت اما اومدم که یه سری از اطلاعات فایل رو ببینم که دیدم بله نمیاد 5 یا 6 باری کلید چپ راست وسط

گفتم بالاخره کارمو کردم یهو دیدم نه مثل جت از همه خارج شد اومد رو دسکتاپ بازم نتونستم

خیلی به چالش کشیدیم این گوشی رو بی وجدان معلوم نیست چیه این سیستم عامل که با هیچ مرضی هنگ نمیشه

من کلا رو تمام گوشی های که داشتم یا فرصت کار باهاشون رو داشتم این امتحان های سخت رو انجام میدم فعلا ویو سرافرازه

اما من هنوز فکر میکنم موفق بشم این رو هم به زانو در بیارم

منظور من هنگ های اتفاقی نیست البته ویو اتفاقی هم هنگ نکرده تا الان البته

Vamp!r3
26-07-2010, 23:41
کیلیلیلیلی :31:
مسیح چقد قشنگه ایشالا مبارکش باد :31:
یه دو تا عکس تو تاریکی مطلق بگیر بینیم چجوریه ... همین الان :31:

ممنون...چشت قشنگ میبینه :31:

الان تاریکی مطلق نیست....روشنایی مطلقه :31:

بعدشم اصلا تاریکی مطلق وجود نداره :31:

خودت چطوری؟ :31:

Dark.Life
26-07-2010, 23:44
ممنون...چشت قشنگ میبینه :31:

الان تاریکی مطلق نیست....روشنایی مطلقه :31:

بعدشم اصلا تاریکی مطلق وجود نداره :31:

خودت چطوری؟ :31:

مگه ایران زندگی نمیکنی ؟ :دی
خب لامپای اضافی رو خاموش کن میشه تاریکی مطلق ... مطلق مطلق نمیخاد ... مطلق نسبیم خوبه
سرعت شاترش چطوره ؟ لرزش داره یا نه ؟

Vamp!r3
26-07-2010, 23:50
خب لامپای اضافی رو خاموش کن میشه تاریکی مطلق ... مطلق مطلق نمیخاد ... مطلق نسبیم خوبه
سرعت شاترش چطوره ؟ لرزش داره یا نه ؟ تا آخر شب (صبح و اینا) میذارم :31:

شاترشم خوبه...لرزش هم داره.......

البته من 2 تا عکس بیشتر نگرفتم.......هنوز کامل و درست امتحانش نکردم........

فقط یه مشکل.......این Kies گوشی را نمیشناسه......چه کنم ؟

{sahand}
27-07-2010, 00:43
سلام

بالاخره تا پای هنگ بردیمش این گوشی رو اما مثل این که نمی خواد هنگ کنه

بازم سر بحث تکراریه MKV بود 1.6 GB فایل HDrip وکیفیت بسیار خوب طوری بود که یه کم منیجر رو شبیه سیمبین کند کرد

تو پلیر هم مشکلی نداشت اما اومدم که یه سری از اطلاعات فایل رو ببینم که دیدم بله نمیاد 5 یا 6 باری کلید چپ راست وسط

گفتم بالاخره کارمو کردم یهو دیدم نه مثل جت از همه خارج شد اومد رو دسکتاپ بازم نتونستم

خیلی به چالش کشیدیم این گوشی رو بی وجدان معلوم نیست چیه این سیستم عامل که با هیچ مرضی هنگ نمیشه

من کلا رو تمام گوشی های که داشتم یا فرصت کار باهاشون رو داشتم این امتحان های سخت رو انجام میدم فعلا ویو سرافرازه

اما من هنوز فکر میکنم موفق بشم این رو هم به زانو در بیارم

منظور من هنگ های اتفاقی نیست البته ویو اتفاقی هم هنگ نکرده تا الان البته
آها! آره این مشکلو یادم رفت بگم. یه مشکلی تو گالری گوشی هست که برای فایلای MKV و AVI نمی تونه Thumbnail درست کنه. هی زور می زنه، هی نمی تونه، هی زور می زنه، هی نمی تونه. در صورتی که راحت پخش می کنه... این باعث می شه سرعت گالری بیاد پایین.
برای فایلای mp4 این جوری نیست.
به نظر من بهتره از فایل منیجر برید که فرقی هم با گالری نمی کنه.
در ضمن وقتی شروع به پخش فایل های ویدئویی حجیم(فیلم) می کنید، یه چند ثانیه طول می کشه تا دکمه ها فعال شه. و اگه شما هی پشت هم دکمه ها رو زده باشید یهو همه فرمان ها رو با هم اجرا می کنه خر تو خر می شه.
احتمالا تو آپدیت ها ی بعدی حل می شه این مسائل.
راستی مایکروتل گوشی رو همون موقع که می بری آپ می کنه یا می گه برو بعدا بیا ببر؟همه چی پاک شه خیلی ستمه که!

فقط یه مشکل.......این Kies گوشی را نمیشناسه......چه کنم ؟
Kies هم بسیار بی شعور تشریف دارند، اول kies رو باز کنید، بعد گوشی رو وصل کنید.
حرف آخر اینکه مثکه هسته لینوکسه ها! برا چی هنگ کنه؟
خیلی هم مبارک باشد!

Vamp!r3
27-07-2010, 00:54
Kies هم بسیار بی شعور تشریف دارند، اول kies رو باز کنید، بعد گوشی رو وصل کنید.ممنون ولی بازم نشد.......مینویسه Connecting To The Device ولی اتفاقی نمیفته......

درست شد :31:

Dark.Life
27-07-2010, 01:00
مسیح مدل گوشی که نوشتی کوکی بکن ویو :دی
اینا رو ول کن ... 2 تا عکس بگیر بزار :دی

Vamp!r3
27-07-2010, 01:21
بیا حسن این یه عکس ـو بگیر تا بعد......(نصفه شبی سوژه نبود دیگه درک کنید :31:)

من اصلا عکاس نیستم.....ببخشید دیگه :11:

noisymind
27-07-2010, 06:07
مبارک باشه :20: . چند گیگ؟

Vamp!r3
27-07-2010, 09:18
مبارک باشه :20: . چند گیگ؟
ممنون.......2 گیگه...

AlamtabC
27-07-2010, 09:48
حرف آخر اینکه مثکه هسته لینوکسه ها! برا چی هنگ کنه؟
خیلی هم مبارک باشد!

سلام

خیلی از سیستم عامل های موبایل بر پایه ی لینوکس ساخته میشن مثل سیمبین و اگه اشتباه نکنم اندروید و ...

اما سیمبین که قربونش برم ...

هم خیلی کند کار میکنه و اصلا انگار سی پی یو رو در نظر نمیگیره حالا هر چی می خواد بالا باشه هم هنگ زیاد

می کنه حتی تو نسخه های غیر نوکیایی که خوب این مقدار کمتره

و در پایان مبارک همه باشه

Ardavan
27-07-2010, 10:29
دوستان این جزیان فریمور جدید چی هست؟
تو خود برنامه Kies اون پاین نوشته فریمور اپدیت،ولی من هنوز دست کاری نکردم این گوشی رو!!!
ایا از اینجا میشه راحت اپدیت کرد با ببریمش نمایندگی(البته من دل خوشی از این نمایندگی ندارم"من شیراز زندگی میکنم" احساس میکنم در پیت هست)
مممنون!

mahroo_z1
27-07-2010, 10:59
سلام دوستان:3:
این فیلمو برای کسانی که این گوشی رو خریدن میذارم
امیدوارم بدردشون بخوره:

emadonline
27-07-2010, 11:23
بچه هایی که می خواستن با گارانتی اصل 410 بگیرن، می تونن قیمت ها رو اینجا ببینن. یه فروشگاه قیمت 410 با گارانتی اصل رو داده

alic-29
27-07-2010, 14:17
سلام دوستان روی این گوشی امکان نصب مرورگر firefoxهست یا نه دولفین بیشتر سایتها رو ناقص باز می کنه نمی دونم مشکل از کجاست ایا یاهو مسنجر هم روش نصب میشه مثل ایفون و اندروید

farzin_silver
27-07-2010, 14:46
بچه ها نمایندگی پارس مایکروتل تو تهران کجا هست بدیم آپدیت کنن؟ بعد گوشی باید بخوابه اونجا؟

hateftotti
27-07-2010, 15:02
بچه ها نمایندگی پارس مایکروتل تو تهران کجا هست بدیم آپدیت کنن؟ بعد گوشی باید بخوابه اونجا؟

دوست عزیز
خیابان تخت طاووس(مطهری) تقاطع سهروردی
و برای آپدیت فکر کنم یک ساعت حداکثر وقت لازم باشه.

Vamp!r3
27-07-2010, 18:04
سلام !

گوشیم سلام میرسونه :31:

یه درخواست تکراری........یه بخش برای معرفی برنامه ها و بازی های بادا باید زده بشه......

مدیران که فکر نکنم حالا حالا ها کاری بکنن.......

بهتره یکی از دوستان دست به کار بشن......

سپاس......

4870x2
27-07-2010, 18:14
سلام !

گوشیم سلام میرسونه

یه درخواست تکراری........یه بخش برای معرفی برنامه ها و بازی های بادا باید زده بشه......

مدیران که فکر نکنم حالا حالا ها کاری بکنن.......

بهتره یکی از دوستان دست به کار بشن......

سپاس......
بیشین بینیم بابا: دی
مگه بادا چند تا برنامه داره؟!
اندروید با اون عظمتش تازه اجازه زدن تاپیک پیدا کردش: دی

{sahand}
27-07-2010, 19:03
سلام دوستان روی این گوشی امکان نصب مرورگر firefoxهست یا نه دولفین بیشتر سایتها رو ناقص باز می کنه نمی دونم مشکل از کجاست ایا یاهو مسنجر هم روش نصب میشه مثل ایفون و اندروید

کوچیک هم بنویسید خونده می شه ها!
از اپرا مینی استفاده کنید.
مسنجر هم که خودش داره!

Vamp!r3
27-07-2010, 19:40
بیشین بینیم بابا: دی
مگه بادا چند تا برنامه داره؟!
اندروید با اون عظمتش تازه اجازه زدن تاپیک پیدا کردش: دی

کی این اجنبی را راه داده ؟ : دی

اون به خاطر این بود که جدی دنبال نشد.......

بعدشم کلوپ سامسونگه....اختیارش را داریم :31:

SAEEDSAMSUNG
27-07-2010, 21:25
سلام بچه ها من میخوام این گوشی رو برای داداش کوچیکم بخرم میشه بگید خوبه؟ یه کم از خوبیاش و ایراداتش برام مبگید. ممنون

hoha881
27-07-2010, 21:34
خوبیاش که زیاده
تنها مشکلش اینه که v+p+n کانکشن نمیشه توش ساخت.

Vamp!r3
27-07-2010, 22:13
سلام دوستان !

میخوام یه نرم افزار معرفی کنم :31:

برای دیدن فیلم هاتون با زیرنویس فارسی نرم افزار زیر را دانلود کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا زیرنویس فارسی هم مشکلی نداره........

اینم شات :

Ealireza2003
27-07-2010, 23:26
آقا من یکی میخام بخرم

چی کار کنم
بخرم یا صبر کنم ؟
با گارانتی بخرم یا بی گارانتی

تو شهر ما نمایندگی نداره ها ....
گارانتی دار فکر نمیکنم رام بندازه ...

Milad4171
28-07-2010, 03:07
اگه ال سی دیش 3.5 بود بهتر بود.
الان گوشی من 3 اینچه فیلم خیلی ریزه/ چطور شما زیر نویس رو میتونین بخونین؟:18:
چشم آدم داغوون میشه...
شنیدم گوشی گرون شده. درسته؟
10 تومن گرون شده!!

wayoo
28-07-2010, 12:15
من گوشیم تا حالا وسط بازی caligo chaser دو بار هنگ کرده(این بازی رو با خود گوشی و از samsung apps دانلود کردم) بار اول باطریش در اوردم دوباره روشن کردم ولی بار دوم خود گوشی restart کرد. چی کار کنم بازی پاک کنم یعنی مشکل از بازی یا چیز دیگه البته wi-fi گوشی روشن بود وداشت از samsung apps دانلود میکرد (ربطی داره یا نه؟).
یه سوال دیگه :برای اینکه از یوتیوب ویدییو دانلود کنم (با گوشی) چی کار کنم؟ real player روش بریزم میشه؟

SAEEDSAMSUNG
28-07-2010, 14:55
سلام بچه ها یه سوال. اگه شما بخواید گوشی بخرید بین i8910 و wave کدوم رو میخرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

hateftotti
28-07-2010, 14:59
قطعا WAVE
ولی اگه فقط مالتی مدیا مد نظرته OMNIA HD

mahroo_z1
28-07-2010, 15:09
سلام دوستان:5:
امیدوارم تکراری نباشه:

ویدئو:

SAEEDSAMSUNG
28-07-2010, 21:17
قطعا WAVE
ولی اگه فقط مالتی مدیا مد نظرته OMNIA HD

مگه ویو مثلا چی داره به غیر از مالتی میدیا؟ من که شنیدم براش اصلا نرم افزار نیست

hoha881
28-07-2010, 21:28
صدای هدستش در حد پلیره.
صفحش زیر نور بهتر عمل می کنه.
مولتی تاچه و تاچ خازنی داره که نسبت به مقاومتی خیلی بهتره.
برنامه هاش ممکنه کم باشه ولی از لحاظ کیفی خیلی بهترن.
بهتر یک سر به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بزنی

yoosef_st
28-07-2010, 22:27
مگه ویو مثلا چی داره به غیر از مالتی میدیا؟ من که شنیدم براش اصلا نرم افزار نیست
شما اصلا شک نکن Wave بهتره.
فقط یه مقایسه سخت افزاری بکن، بعد مالتی تاچ، همه چیزش خیلی خیلی بهتره.

sis
28-07-2010, 23:27
این گوشی زیر نور مستقیم آفتاب چطوره ،این نکته برام مهمه
و اینکه از GPS میشه استفاده کرد یا نه؟سرعت اتصالش چطوریه؟،ممنون

Vamp!r3
28-07-2010, 23:30
این گوشی زیر نور مستقیم آفتاب چطوره ،این نکته برام مهمه
و اینکه از GPS میشه استفاده کرد یا نه؟سرعت اتصالش چطوریه؟،ممنون

زیر نور آفتاب واقعا عالیه.......مشکلی برای کار ندارید.......

GPS هم من هنوز امتحان نکردم.......اساتید کمک میکنند در این رابطه.........

alic-29
29-07-2010, 01:34
کوچیک هم بنویسید خونده می شه ها!
از اپرا مینی استفاده کنید.
مسنجر هم که خودش داره!
واقعا" یاهو مسنجر روش نصبه؟؟؟:5:جالبه.......
عزیزم اگر امکانش هست یه اموزش مختصر نصب اپرا مینی +لینک دانلود بده یک دنیا ممنون:10::40:

Ealireza2003
29-07-2010, 01:34
دوستان منشی این گوشی چطوریه
یکی از دوستان میخاد بخره میگه منشی نداشته باشه بدردم نمیخوره

اگه میشه یکی یه ریویوو از منشی تلفنیش بنویسه

Smartman
29-07-2010, 10:36
کسی تا حالا برنامه ی gps جاوا براش نصب کرده؟ با وایرلسش می شه فایل شیر کرد؟

{sahand}
29-07-2010, 10:46
][/SIZE]واقعا" یاهو مسنجر روش نصبه؟؟؟:5:جالبه.......
عزیزم اگر امکانش هست یه اموزش مختصر نصب اپرا مینی +لینک دانلود بده یک دنیا ممنون:10::40:
Parlingo روش نصبه، خودم امتحان نکردم ولی تو ویکیپدیا نوشته با سرویس های زیر کار میکنه:
AIM, Yahoo! Messenger, Windows Live Messenger, XMPP/Jabber, Google Talk, Gadu-Gadu, ICQ, MobileMe/iChat and Facebook IM

اینم اپرا مینی که رولوشنشو درست کردم، نسخه ی فارسی هم هست برای اینکه نسخه های دیگه فارسی رو نشون نمی ده.

Opera Mini WVGA

دوستان منشی این گوشی چطوریه
یکی از دوستان میخاد بخره میگه منشی نداشته باشه بدردم نمیخوره

اگه میشه یکی یه ریویوو از منشی تلفنیش بنویسه
اینجوری که دوستان می گن تو آپدیت جدیدش داره.

hateftotti
29-07-2010, 11:10
سلام دوستان
امروز صبح من میخواستم این گوشی رو برای پسرخالم بگیرم ولی بازم مایکروتل تموم کرده:18::41::41:
حالا یه مغازه میده 470 بگیرم یا نه البته گارانتی اصلیه
ممنون میشم نظر بدین:46:

Vamp!r3
29-07-2010, 11:36
حالا یه مغازه میده 470 بگیرم یا نه البته گارانتی اصلیه

نبابا گرونه.....صبر کن درست میشه....

alic-29
29-07-2010, 11:41
دوستان یه با مرام گیر نمیاد اموزش نصب operaرو بده که دوستمون لینکش داده ممنون میشم یکمم در مورد یاهو مسنجرش

surpriser
29-07-2010, 14:42
سلام رفقا.لطفا بگید گارانتی متفرقه زبان فارسی داره یا فقط مال مایکروتله که فارسی داره؟

{sahand}
29-07-2010, 14:49
دوستان یه با مرام گیر نمیاد اموزش نصب operaرو بده که دوستمون لینکش داده ممنون میشم یکمم در مورد یاهو مسنجرش
همینجوری بریز تو گوشی با File manager نصبش کن!
می گم پارلینگو با یاهو کار می کنه دیگه!

farzin_silver
29-07-2010, 16:24
بچه ها من در یک اقدام انتحاری خودم گوشیم رو به jG1 آپدیت کردم.
(بدون استفاده از kies )
ولی فقط زبون چینی و english داره.
چیکار کنم حالا؟ :20:

گرافيكار
29-07-2010, 16:25
آقا من ميخوام گوشيم بدون مشكل آفيس رو پشتيباني كنه البته ويراش آفيس همينطور پي دي اف
ياهو مسنجر بدون مشكل اجرا بشه
انواع فايلهاي صوتي و تصويري رو ساپورت كنه
برنامه براش زياد باشه
تم هم براش زياد باشه به راحتي هم روش نصب بشه ؟
حالا ويندوز موبايل بهتره يا آندرويد؟

alic-29
29-07-2010, 19:32
(بدون استفاده از kies )
یعنی چی چطوری میشه بیشتر توضیح بدی

دوستان این frimwareهایی که در سایت سامسونگ اپدیت هست کدومش بریزم روی گوشی بهتره اخریش مال 4ماه پیش هست اصلا" کدومش باید ریخت

alic-29
29-07-2010, 19:38
Parlingo روش نصبه، خودم امتحان نکردم ولی تو ویکیپدیا نوشته با سرویس های زیر کار میکنه:
AIM, Yahoo! Messenger, Windows Live Messenger, XMPP/Jabber, Google Talk, Gadu-Gadu, ICQ, MobileMe/iChat and Facebook IM

اینم اپرا مینی که رولوشنشو درست کردم، نسخه ی فارسی هم هست برای اینکه نسخه های دیگه فارسی رو نشون نمی ده.

Opera Mini WVGA

اینجوری که دوستان می گن تو آپدیت جدیدش داره.

مهندس این پارلینگو کجا باید پیداش کرد من که چیزی تو منوش ندیدم

{sahand}
29-07-2010, 20:07
(بدون استفاده از kies )
خب فرمور خاورمیانه رو می گرفتید، چه جوریا هست حالا؟

Ealireza2003
29-07-2010, 20:27
(بدون استفاده از kies )
چی اضافه شد به گوشی ؟

میشه راجبش بنویسی ؟

farzin_silver
29-07-2010, 20:53
خب فرمور خاورمیانه رو می گرفتید، چه جوریا هست حالا؟

من به خاطر کار کرد بهتر باطری و منشی که بچه ها گفته بودن اضافه شده اینو نصب کردم.
اما منشی که ندیدم.باطیم فعلا معلوم نیست بهتر شده یا نه. 2 تافونتای اضافی هم حذف شدن که میشد انتخاب کرد.

اگه چیز دیگه ای دیدم میگم.

این ورژن خاور میانه رو میگید از کجا میتونم بگیرم؟ :19:

parvizb
29-07-2010, 21:44
دوستان کسی میدونه بهترین تنظیم دوربین چیه برای این گوشی یا بهتر هست اگر کسی میدونه اون گزینه های دوربینش را توضیح بده که کدومش برای چه موقعی خوبه تا بهتر عکس بگیریم

wayoo
29-07-2010, 22:32
باطری من تا آخر پر نمی شه 2 ساعت بیشتر شد ولی بازم فول نشد اشکال از چیه باید بیشتر بذارم ؟ تازه یه هفته شده باطریش اشکال پیدا کرده !؟
2 بار هم تا حالا هنگیده (البته وسط یه بازیه)
دوستان کمک کنید :19:

گرافيكار
29-07-2010, 22:51
آقا من ميخوام گوشيم بدون مشكل آفيس رو پشتيباني كنه البته ويراش آفيس همينطور پي دي اف
برنامه براش زياد باشه
كسي نيست جواب بده:41:

hoha881
30-07-2010, 09:27
باطری من تا آخر پر نمی شه 2 ساعت بیشتر شد ولی بازم فول نشد اشکال از چیه باید بیشتر بذارم ؟ تازه یه هفته شده باطریش اشکال پیدا کرده !؟
2 بار هم تا حالا هنگیده (البته وسط یه بازیه)
دوستان کمک کنید :19:
این مشکل با اپدیت به فریم ویر جدید برطرف شده.

You Were Mine
30-07-2010, 09:29
برنامه براش زياد باشه

ما داريم در مورد موبايل حرف ميزنيم دوست من نه PC . شما ميخواي تو صفحه 3.2 اينچي پي دي اف بخوني يا افيس ويرايش كني ؟؟؟؟؟ دي وي دي پلير كه نميخواي بگيري !!! اصلا ميخواي بگم برات بلو ري هم اجرا كنه خوبه ؟
بابا بيخيال !!!!! فكر كنم بري 1 پي سي بگيري به نفعت باشه اينقدر توقع از 1 موبايل نداشته باش اين گوشي اين كارهايي را كه تو ميخواي برات انجام ميده اما بازم اسمش گوشيه و بس ...... پس توقع انچناني ازش نداشته باش

{sahand}
30-07-2010, 10:38
مهندس این پارلینگو کجا باید پیداش کرد من که چیزی تو منوش ندیدم

IM دیگه! مخفف instant messaging.
راستی دوستان این samsungapps چقدر فعال شده! روزی 20-30 تا برنامه اضافه می کنه.
آخرین آمار 666 برنامه برای بادا. (در قسمت ایتالیا)

گرافيكار
30-07-2010, 11:14
ما داريم در مورد موبايل حرف ميزنيم دوست من نه PC . شما ميخواي تو صفحه 3.2 اينچي پي دي اف بخوني يا افيس ويرايش كني ؟؟؟؟؟ دي وي دي پلير كه نميخواي بگيري !!! اصلا ميخواي بگم برات بلو ري هم اجرا كنه خوبه ؟
بابا بيخيال !!!!! فكر كنم بري 1 پي سي بگيري به نفعت باشه اينقدر توقع از 1 موبايل نداشته باش اين گوشي اين كارهايي را كه تو ميخواي برات انجام ميده اما بازم اسمش گوشيه و بس ...... پس توقع انچناني ازش نداشته باش
دوست خوبم
همشهريه فردوسي پور:31:
شايد باورت نشه اما خيلي به مطالعه كتاب با گوشي عادت كردم انواع اي بوكها با فرمت جاوا كه تقريبا هيچ گوشش باهاش مشكلي نداره
اما متاسفانه اين كتابا خيلي محدودن
من حدود 2000 كتاب از اينترنت دانلود كردم همشون پي دي اف هستن
واقعا خسته كنندس نشستن جلوي كامپيوتر
گوشي خيلي سبكه و راحت حتي زير پتو هم ميشه كتاب خوند:31:
با آفيس هم خيلي سر و كار دارم
من خيلي گوشي ديدم كه تو مشخصاتشون ويرايش آفيس و پي دي اف بود
فرمتهاي مختلف صوتي تصويري رو بيخيال
ولي اگه ميشه يه گوشي خوب كه پي دي اف رو خيلي راحت نشون بده
و با ويرايش آفيس هم مشكلي نداشته باشه معرفي كنيد
حال سيستم عاملش هر چي باشه فرقي نداره
تا 450 يا 500 هم محدوده قيمتش باشه اگه كمتر باشه خب خيلي بهتر
ممنون ميشم

Dark.Life
30-07-2010, 11:31
دوست خوبم
همشهريه فردوسي پور:31:
شايد باورت نشه اما خيلي به مطالعه كتاب با گوشي عادت كردم انواع اي بوكها با فرمت جاوا كه تقريبا هيچ گوشش باهاش مشكلي نداره
اما متاسفانه اين كتابا خيلي محدودن
من حدود 2000 كتاب از اينترنت دانلود كردم همشون پي دي اف هستن
واقعا خسته كنندس نشستن جلوي كامپيوتر
گوشي خيلي سبكه و راحت حتي زير پتو هم ميشه كتاب خوند:31:
با آفيس هم خيلي سر و كار دارم
من خيلي گوشي ديدم كه تو مشخصاتشون ويرايش آفيس و پي دي اف بود
فرمتهاي مختلف صوتي تصويري رو بيخيال
ولي اگه ميشه يه گوشي خوب كه پي دي اف رو خيلي راحت نشون بده
و با ويرايش آفيس هم مشكلي نداشته باشه معرفي كنيد
حال سيستم عاملش هر چي باشه فرقي نداره
تا 450 يا 500 هم محدوده قيمتش باشه اگه كمتر باشه خب خيلي بهتر
ممنون ميشم

این گوشی برای این کار یکم صفحش کوچیکه
گالکسی بخر که هم صفحه بزرگی داره هم براش همه جور برنامه برای office و pdf هست

aliugd
30-07-2010, 11:49
سلام

خیلی از سیستم عامل های موبایل بر پایه ی لینوکس ساخته میشن مثل سیمبین و اگه اشتباه نکنم اندروید و ...

اما سیمبین که قربونش برم ...

هم خیلی کند کار میکنه و اصلا انگار سی پی یو رو در نظر نمیگیره حالا هر چی می خواد بالا باشه هم هنگ زیاد

می کنه حتی تو نسخه های غیر نوکیایی که خوب این مقدار کمتره

و در پایان مبارک همه باشه
سلام دوست من حرفت درسته ولی سیمبین بر پایه ی لینوکس نیست (مثل ویندوز موبایل، بلک بری و آیفون)
سیستم عامل های لینوکسی مثل Android, bada, webos, meego, limo و ...
:20:

aliugd
30-07-2010, 11:55

سلام
مبارک باشه دوست عزیز! ایشالا باهاش زن بگیری:31:

enmh33
30-07-2010, 12:44
سلام به همه دوستان من 1 هفته هست wave گرفتم 2 تا سوال دارم
1- من و دوستم 2 تا باهم از نمایندگی گرفتیم ولی صفحه گوشی من جای انگشت روش میمونه و سخت پاک میشه ولی اون یکی اینجوری نیست.
2- وقتی باهاش سایتها را باز میکنم صفحات را کامل نشون نمیده . من این مشکل رو تو jet هم داشتم
خواهشاً راهنمایی کتید. :19::19::19:

SAEEDSAMSUNG
30-07-2010, 13:24
به نظر من صفحه گوشی کوچیکه و 3.3 اینچ برای فیلم دیدن مناسب نیست. باید رفت سراغ کالاکسی و 4 اینچ به بالا...........

vtv004
30-07-2010, 13:40
زیر نویس sub و idx ساپورت میکنه؟

srt چی؟

بچه ها من یکی از دوستام هفته بعد میاد تهران از کجای تهران بگیره ارزونتره زیاد بلد نیست؟

alic-29
30-07-2010, 14:20
دوستان کسی می دونه اپدیت جدید کی میاد و چطور باید به گوشی واردش کرد
سوال بعدی من این kiesرو نصب کردم میده باید اپدیتش کنی 450مگابایت دانلود کرد تمام شدنی نبود برای همه اینجوری هست یا نه....

tintiryol
30-07-2010, 18:59
سلام دیروز علاالدین بودم. کمترین قیمت wave رو که پیدا کردم 380 بود، طبقه دوم. مشکیشم بود (من مشکیشو نپسندیدم)

MORINIO
30-07-2010, 19:11
مشکیش که خوفه !

غیر از مشکی چه رنگهایی داره ؟

کمترین قیمت wave رو که پیدا کردم 380 بود،

بدون گارانتی بود دیگه ؟

wayoo
30-07-2010, 19:27
چه جوری میتونم رو گوشیم فریمور جدید بریزم؟ آیا واقعا مشکل باطری حل میشه؟
(تو battery life بعد 2 ساعت شارژ میزنه 85%!)
گوشی قبلیم 5800 بودواسه اپدیت یه شماره می گرفتم یه لیست از مشخصات می یومد و بعد میزدم اپدیت کنه آیا واسه ویو هم همین طوره؟
یه سوال دیگه من وقتی با opera mini میرم تو سایت ign.com و میخوام یه ویدیو ببینم یا دانلود کنم گوشی restart میکنه چرا؟:41:
سپاس از پاسختون:20:

tintiryol
30-07-2010, 19:28
مشکیش که خوفه !

غیر از مشکی چه رنگهایی داره ؟

بدون گارانتی بود دیگه ؟

کلا دو تا رنگ داره، اون یکی به قول gsmarena : Ebony Gray
خوب این سلیقه ایه و منم بد سلیقم:46:
بله بدون گارانتی بود.

younes.b.1367
31-07-2010, 01:23
در جواب دوستمون که مشکل شارژ باتری داشت باید بگم که میزان شارژ واقعی باتری رو می تونی از قسمت تنظیمات>تلفن خودکار>اطلا. سیستم>باتری مشاهده کنید.

GENERAL_RAAAM
31-07-2010, 12:14
با سلام
من یه سوالی برام پیش اومده
فرض کنید شارژ گوشی من وسطاشه ( 50-80 )
حالا اگه م ن گوشی را وصل کنم به کامپیوتر شروع می کنه به شارژ
این برای باتری گوشی بد نیست ؟!
مگه نباید بذاریم تا Low battery داد ، 2 ساعت شارژ بشه ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید:46:

Michael Ropy
31-07-2010, 12:52
با سلام
من یه سوالی برام پیش اومده
فرض کنید شارژ گوشی من وسطاشه ( 50-80 )
حالا اگه م ن گوشی را وصل کنم به کامپیوتر شروع می کنه به شارژ
این برای باتری گوشی بد نیست ؟!
مگه نباید بذاریم تا Low battery داد ، 2 ساعت شارژ بشه ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مراجعه شود به پست شماره 949....:دی

GENERAL_RAAAM
31-07-2010, 13:25
در کل باتری های لیتیوم-یونی بهتره اینجوری شارژ بشن: بزارید تا آخر شارژش تموم بشه که دیگه نتونه نفس بکشه! :دی بعد بزنید به شارژ به میزان مورد نیاز که فول بشه (تا 3 ساعت فکر کنم کافی باشه) و سعی کنید کابل شارژ رو هی قطع و وصل نکنید و بزارید یه سره شارژ بشه. حتی الامکان مواقعی که باتری نیمه پره گوشی رو به شارژ نزنید و همیشه بزارید تا آخر تموم شه بعد بزنید شارژ.

این روش کمک میکنه عمر و پایداری باتری بیشتر بشه.
ممنون از راهنمایی
1. حالا من حدود 4-3 بار باتری گوشیم وسطاش بوده و و وصل کردم به کامپیوتر و شروع کرده به شارژ ، حالا باتریم صدمه دیده ؟
2.میشه کاری کرد که وقتی وصل میشه به کامپیوتر کاری کرد که شارژ نشه ؟
3. اگه خواستم به هر دلیلی گوشیم را وصل کنم به کامپیوتر ، با توجه به گفته های شما ، کی و چجوری بزنم ( منظورم اینه که مثلا اگه گوشی نصفه شارژ باشه ، میشه زد به کامپیوتر یا نه ) ؟:10::10::10:

{sahand}
31-07-2010, 13:36
در کل باتری های لیتیوم-یونی بهتره اینجوری شارژ بشن: بزارید تا آخر شارژش تموم بشه که دیگه نتونه نفس بکشه! :دی بعد بزنید به شارژ به میزان مورد نیاز که فول بشه (تا 3 ساعت فکر کنم کافی باشه) و سعی کنید کابل شارژ رو هی قطع و وصل نکنید و بزارید یه سره شارژ بشه. حتی الامکان مواقعی که باتری نیمه پره گوشی رو به شارژ نزنید و همیشه بزارید تا آخر تموم شه بعد بزنید شارژ.

این روش کمک میکنه عمر و پایداری باتری بیشتر بشه.
نه!
دقیقا برعکسه! اون باطری های نیکل-کادمیم بودن که مموری داشتن و بهتر بود تا ته خالی شن!
باطری های لیتیومی هر بار تا ته خالی شن مقداری از ظرفیتشون رو از دست می دن! مموری هم ندارن و نه تنها شارژهای نصفه براشون ضرر نداره، بلکه توصیه هم می شه.
برای همه ی باطری های لیتیومی همینطوره، نه فقط موبایل. سر لپ تاپتون هم ازین بلاها بیارید چند ماهه باید باطری رو بندازید دور.
شارژ شدنشون هم به این شکل که تا 80 درصد سریع پر می شه ولی از اون به بعد سرعت شارژ شدن به طور تصاعدی افت می کنه.
مثلا گوشی خودم از 10 درصد تا 85 درصد رو دو ساعته می ره، از اون به بعدش یه ساعت طول می کشه.

GENERAL_RAAAM
31-07-2010, 13:47
نه!
دقیقا برعکسه! اون باطری های نیکل-کادمیم بودن که مموری داشتن و بهتر بود تا ته خالی شن!
باطری های لیتیومی هر بار تا ته خالی شن مقداری از ظرفیتشون رو از دست می دن! مموری هم ندارن و نه تنها شارژهای نصفه براشون ضرر نداره، بلکه توصیه هم می شه.
برای همه ی باطری های لیتیومی همینطوره، نه فقط موبایل. سر لپ تاپتون هم ازین بلاها بیارید چند ماهه باید باطری رو بندازید دور.
شارژ شدنشون هم به این شکل که تا 80 درصد سریع پر می شه ولی از اون به بعد سرعت شارژ شدن به طور تصاعدی افت می کنه.
مثلا گوشی خودم از 10 درصد تا 85 درصد رو دو ساعته می ره، از اون به بعدش یه ساعت طول می کشه.
پس من هر وقت وصل کنم به کامپیوتر مشکلی نداره ؟
یعنی منظورم اینه که گاه بیگاه وصل کنم به کامپیوتر ( چون شارژ می کنه ) خوبه یا بده ؟:10:
ممنون از آگاه سازی

enmh33
31-07-2010, 14:35
سلام دوستان
من 2 تا سوال دارم
1- من و دوستم 2 تا از نمایندگی خریدیم و لی صفحه گوشی من اثر انگشت بیشتر روش میمونه و سخت تر پاک میشه
2- صفحات سایت را که باز میکنم کامل نشون نمیده و همیشه نصفه نشون میده من این مشکل را تو جت هم داشتم
کمک کنید

Michael Ropy
31-07-2010, 14:57
نه!

ای وای شرمنده من این باتری ها رو با باتری های NiCd اشتباه گرفتم....ویرایش شد....مرسی بابت آگاهی....

Lord007
31-07-2010, 17:06
نه!
اگه منبعی هم برای این گفتتون دارید لینکشو بذارید تا ما خیالمون راحت بشه.
ممنون :10:

Michael Ropy
31-07-2010, 18:40
با اجازه....میتونید درمورد باتری های لیتیوم یونی و نیکل کادمیومی در اینجا مطالعه کنید:

و در مورد Memory Effect و یا همون مشکل حفظ مقدار شارژ کمتر در حافظه باتری های نیکل کامیوم در اینجا:

Dark.Life
31-07-2010, 21:36
قیمت این گوشی در شیراز
با گارانتی 440
بدون گارانتی فول پک 400
بدون گارانتی غیر فول پک :دی ینی بدون کیف و منوی فارسی 380 تومن
البته پایینتر از اینم پیدا میشه

hoha881
31-07-2010, 22:10
2- صفحات سایت را که باز میکنم کامل نشون نمیده و همیشه نصفه نشون میده من این مشکل را تو جت هم داشتم
کمک کنید
شما اپرا مینی نصب کن ببین مشکلت برطرف میشه

enmh33
31-07-2010, 23:22
اپرا مینی هم نصب کردم مشکل برطرف شد ولی :19: کلمات فارسی را بر عکس نشون میده

R@R#M@N
01-08-2010, 00:34
ببخشید سوال داشتم خدمت اساتید
باتریهای پلیمری چه تفاوتی دارن اونوقت ؟؟

GENERAL_RAAAM
01-08-2010, 05:25
واااااااااااااای
من دیشب داشتم با گوشیم آهنگ گوش می دادم بعد وسطای آهنگ بود که رفتم تو پوشه ویدئو و اون 2 تا ویدئویی که داشتما Arrange کردم
بعد رفتم تو آهنگام دوباره
رو یکیش زدم دیدم Error میده : This file does not exist
رفتم تو file manager
بعدش تو پوشه آهنگ ها
همه پوشه ها که قبلا اسم خواننده بود ، تبدیل شده بودن به یه سری فونت عجیب غریب
ولی ویدیو هام سالم مونده بودن
توروخدا کمکم کنید . . . دارم دیوونه میشم:41:
این شکلی شده :
file:///C:/Users/AMIR-M%7E1/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.pngfile:///C:/Users/AMIR-M%7E1/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-1.png[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aliugd
01-08-2010, 09:20
اکثر مرورگر ها حروف فارسی رو برعکس نشون میدن! من روی گوشی سونی اریکسون هم opera رو امتحان کردم و هم uc web رو که هر دو جاوا بودند

{sahand}
01-08-2010, 10:43
ورژن فارسی یا عربی رو نصب کن اگه با رزولوشنش هم مشکل داری تصحیح شدشو چند صفحه قبل گذاشتم.

tintiryol
01-08-2010, 12:19
ram و rom این گوشی چه مقداریه؟
آیا ثبت تماس های ورودی و خروجی wave نامحدوده؟

گرافيكار
01-08-2010, 12:24
واااااااااااااای
من دیشب داشتم با گوشیم آهنگ گوش می دادم بعد وسطای آهنگ بود که رفتم تو پوشه ویدئو و اون 2 تا ویدئویی که داشتما Arrange کردم
بعد رفتم تو آهنگام دوباره
رو یکیش زدم دیدم Error میده : This file does not exist
رفتم تو file manager
بعدش تو پوشه آهنگ ها
همه پوشه ها که قبلا اسم خواننده بود ، تبدیل شده بودن به یه سری فونت عجیب غریب
ولی ویدیو هام سالم مونده بودن
توروخدا کمکم کنید . . . دارم دیوونه میشم:41:

دوستان يكي جواب اين دوستمونو بده
من اين تاپيك رو خيلي جدي دنبال ميكنم
مشكل اين دوستمون براي من يه علامت سوال بزرگ شده؟

GENERAL_RAAAM
01-08-2010, 12:56
دوباره سلام
ممنون از آقای گرافیکار که فکر مشکل من بودن
امروز برنامه هام هم همش خراب شد
بعد از اون دیگه مموری را اصلا گوشی نشناخت گفت : unrecognized format و گفت باید فرمت شه
منم فرمتش کردم و فعلا درست شده ولی نمیدونم در آینده دوباره اینطوری بشه یا نه ! :41:
ممکنه ویروسی شده باشه ؟
:11::11::11::11:

behnamfatemi
01-08-2010, 13:02
دوست من سلام:

من میخوام تا دو سه روز گوشی بخرم بینi8000,waveنمیتونم یکی رو انتخاب کنم لطف" کمک کنید....:46:

GENERAL_RAAAM
01-08-2010, 13:07
ram و rom این گوشی چه مقداریه؟
آیا ثبت تماس های ورودی و خروجی wave نامحدوده؟

مقدار RAM :576MB
مقدار ROM : 8 -2 gb

hajizadeh110
01-08-2010, 14:15
دوباره سلام
ممنون از آقای گرافیکار که فکر مشکل من بودن
امروز برنامه هام هم همش خراب شد
بعد از اون دیگه مموری را اصلا گوشی نشناخت گفت : unrecognized format و گفت باید فرمت شه
منم فرمتش کردم و فعلا درست شده ولی نمیدونم در آینده دوباره اینطوری بشه یا نه ! :41:
ممکنه ویروسی شده باشه ؟
:11::11::11::11:

گوشی شما گارانتی نداره؟
اگر گارانتی دارشت راحت میتونیستی بدی درستش کنند!
البته گارانتی اصلی رو میگم!

GENERAL_RAAAM
01-08-2010, 14:50
گوشی شما گارانتی نداره؟
اگر گارانتی دارشت راحت میتونیستی بدی درستش کنند!
البته گارانتی اصلی رو میگم!
چرا گارانتی اصلی ( ماکروتل )
مال من از اول روش مموری نبوووود !!!:18: باید باشه ؟
خود فروشنده یه مموری san disk ( از اینا که تو یه جعبه سفید کوچیک هست ) برام گذاشت !
نکنه سرم کلاه رفتههه !؟!؟!؟!؟:41::41::18::18:

AlamtabC
01-08-2010, 16:27
دوست من سلام:

من میخوام تا دو سه روز گوشی بخرم بینi8000,waveنمیتونم یکی رو انتخاب کنم لطف" کمک کنید....:46:

سلام

ویو و لاغیر

تو تمام زمینه ها چند قدم جلوتره

تاچ, دوربین, سی پی یو,رم,رام,کیفیت تصویر,بلندی و کیفیت صدا و ...

AlamtabC
01-08-2010, 16:33
چرا گارانتی اصلی ( ماکروتل )
مال من از اول روش مموری نبوووود !!!:18: باید باشه ؟
خود فروشنده یه مموری san disk ( از اینا که تو یه جعبه سفید کوچیک هست ) برام گذاشت !
نکنه سرم کلاه رفتههه !؟!؟!؟!؟:41::41::18::18:

گارانتی باید پارس مایکروتل باشه نه ماکروتل (من این گوشی رو با ماکروتل هم دیدم)

گوشی رو ریست کلی کنین ایشالا حل میشه

پشت محفظ باتری رو ببینین

اگه نوشته Made in Korea By Samsung

که خوب دیگه جای نگرانی نیست

اگه نوشته Made By Samsung اینجاس که گوشی میتونه اصلی نباشه

vtv004
01-08-2010, 16:41
زیر نویس sub و idx ساپورت میکنه؟

بچه ها من یکی از دوستام هفته بعد میاد تهران از کجای تهران بگیره ارزونتره زیاد بلد نیست؟

کسی جواب نمیده؟
میشه زیر نویس sub رو srt تبدیل کرد؟:8:

کسی اومنیا وان نداره تا از لحاظ آنتن مقایسه کنه با ویو ؟:10:چون من واقعا از اومنیا ناراضی بودم :2:تو خونه همیشه آنتنش قطع و وصل میشد ولی الان یکی از سلمسونگهای 40 تومنی دارم مثل نوکیا آنتن میده.:5: قطع و وصلشم کمتره ولی نوکیا اصلا قطع و وصل نمیشه
برام خیلی مهمه که از اومنیا وان بهتر باشه
اینم بگم خونه ما نمیدونم چطوره که فقط نوکیا خوب آنتن میده:18:

GENERAL_RAAAM
01-08-2010, 18:15
گارانتی باید پارس مایکروتل باشه نه ماکروتل (من این گوشی رو با ماکروتل هم دیدم)

گوشی رو ریست کلی کنین ایشالا حل میشه

پشت محفظ باتری رو ببینین

اگه نوشته Made in Korea By Samsung

که خوب دیگه جای نگرانی نیست

اگه نوشته Made By Samsung اینجاس که گوشی میتونه اصلی نباشه
هم نوشته Made in Korea by Samsung و هم مال پارس مایکروتل هست ( رفتم دقیق دیدم ):10:
من نگران اینم که آیا گوشیم از اول باید 2 یا 8 گیگ مموری وش بوده باشه یا نه ؟
برای من خودش یکی گزاشت ( San disk ) . گارانتی اصلی این مشکلو هم حل میکنه ؟
من یه جایی خوندم این مشکلی که من دارم ، خراب بودن مموری را ثابت می کنه !:41:
ممنون میشم راهنمایی کیند:11:

AlamtabC
01-08-2010, 21:05
کسی جواب نمیده؟

کسی اومنیا وان نداره تا از لحاظ آنتن مقایسه کنه با ویو ؟:10:چون من واقعا از اومنیا ناراضی بودم :2:تو خونه همیشه آنتنش قطع و وصل میشد ولی الان یکی از سلمسونگهای 40 تومنی دارم مثل نوکیا آنتن میده.:5: قطع و وصلشم کمتره ولی نوکیا اصلا قطع و وصل نمیشه

در شرایط موجود چنین نرم افزاری وجود نداره چون نیاز به OCR فارسی داره که نرم افزارهای موجود هیچ کدوم فارسی رو ندارن واسه انگلیسی من چند تایی دارم خواستین واستون میذارم لینکشو

اما واسه فارسی میتونین با همون نرم افزار به فایل های Png فارسی تبدیل کنین و به صورت دستی Srt رو بنویسین که وقت گیره و ارزشش رو نداره البته من واسه فیلم های مهم همین کار وقت گیر رو انجام میدم
یه کم زحمت میکشم خوبه آخه تا کی هی بقیه تبدیل کنن ما استفاده کنیم یه بارم ما تبدیل کنیم بقیه استفاده کنن

آنتنش هم خیلی خوبه نویزش خیلی کمه و زیاد کم و زیاد نمیشه در کل خوبه

چون نوکیا تو گوشیاش به غیر آنتن هیچی نمیذاره

Smartman
01-08-2010, 21:07
کسی جواب نمیده؟

آدرس نمایندگی های مایکروتله

من خودم از پیمان2 خریدم تقریبا به همشون زنگ زدم از همه بهتر می داد
به نظر من که آنتن دهیش مثل نوکیا نیست تو موبایلستان گفتم طرفدارای سامسونگ شاکی شدن مثلا تو هایپر استار بیشتر جاهای فروشگاه انتن نمیداد.

AlamtabC
01-08-2010, 21:12
هم نوشته Made in Korea by Samsung و هم مال پارس مایکروتل هست ( رفتم دقیق دیدم ):10:
من نگران اینم که آیا گوشیم از اول باید 2 یا 8 گیگ مموری وش بوده باشه یا نه ؟
برای من خودش یکی گزاشت ( San disk ) . گارانتی اصلی این مشکلو هم حل میکنه ؟
من یه جایی خوندم این مشکلی که من دارم ، خراب بودن مموری را ثابت می کنه !:41:
ممنون میشم راهنمایی کیند:11:

احتمالا رم اصلی رو کش رفته چون رم مال خود سامسونگه و روش نوشته سامسونگ و 1گیگابایت هم هست

اگه واقعا اشکال از رمه برید پس بدید و رم اصلی رو بگیرید

---------- Post added at 10:12 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

آدرس نمایندگی های مایکروتله

من خودم از پیمان2 خریدم تقریبا به همشون زنگ زدم از همه بهتر می داد
به نظر من که آنتن دهیش مثل نوکیا نیست تو موبایلستان گفتم طرفدارای سامسونگ شاکی شدن مثلا تو هایپر استار بیشتر جاهای فروشگاه انتن نمیداد.

پس شما 1100 بگیر

دوست من کیفیت صدایی که میشنوی بسیار از نوکیا بهتره و واضح تره و نویز کمی داره

parvizb
01-08-2010, 22:35
با سلام
دوستان چرا وقتی میرم تو وب و سایتی را باز کنم نصفه هست اون صحفه سایت مال شما هم همینطوره ؟؟؟

farzin_silver
02-08-2010, 11:24
بچه ها من امروز بردم دادم نمایندگی واسم آپدیتش کرد.نیم ساعته تحویل دادن.

خدایی گارانتیش ارزش هزینه کردن رو داشت.

مصرف باطری عالی شده.

منشی هم اضافه شده.
ورژن S8500JPJG1

farzin_silver
02-08-2010, 11:39
بچه ها یه مرام بزارید از داخل گوشیتون تنظیمات gprs رو برای ایرانسل و همراه اول از قسمت

seting--connectivity--network--connection

بخونید اینجا بنویسید.

این فیرم ویر جدید خودش اوتومات کانکشن درست نمیکنه باید دستی وارد کرد

hajizadeh110
02-08-2010, 12:34
قیمت الان ویو با گارانتی اصلی رو تهران کسی خبر داره؟

Dark.Life
02-08-2010, 13:48
بچه ها چجوری T9 ش خاموش میشه ؟
زود جواب بدین :دی

hajizadeh110
02-08-2010, 14:05
یک سوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر گوشی با گارانتی اصلی بگیریم خودمون میتونیم با kies فریمورشو آپدیت بکنیم؟

AlamtabC
02-08-2010, 15:02
بچه ها چجوری T9 ش خاموش میشه ؟
زود جواب بدین :دی
مبارکه حسن آقا شرمنده اتفاقی اسمتون رو فهمیدم

سر اون تاپیک کذایی از من رنجیدین امیدوارم بخشیده باشین منو

راستش سوالتونم نمیتونم جواب بدم چون همراهم نیست

فقط منتظر بودم که فرصت بشه عذرخواهی کنم

AlamtabC
02-08-2010, 15:08
یک سوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر گوشی با گارانتی اصلی بگیریم خودمون میتونیم با kies فریمورشو آپدیت بکنیم؟
دوست من امکانش رو گذاشته فکر کنم بتونین من که این کارو نکردم

ممکنه با مشکل مواجه بشین مثلا فارسی نداشته باشه یا کلا نقص ایجاد بشه این نظر شخصیمه

MINOR
02-08-2010, 16:38
با این سخت افزار قوی چرا انقدر ارزونه ؟؟؟؟
به خاطر سیستم عاملش هست ؟؟؟

---------- Post added at 05:38 PM ---------- Previous post was at 05:36 PM ----------

آقا 1 سوا ل دیگه
تاچش چطوره ؟؟؟
اگه مثل N97 باشه که مفت نمی ارزه

Dark.Life
02-08-2010, 16:49
با این سخت افزار قوی چرا انقدر ارزونه ؟؟؟؟
به خاطر سیستم عاملش هست ؟؟؟

---------- Post added at 05:38 PM ---------- Previous post was at 05:36 PM ----------

آقا 1 سوا ل دیگه
تاچش چطوره ؟؟؟
اگه مثل N97 باشه که مفت نمی ارزه

تاچش خازنیه مثله آیفون
ان97 مقاومتیه و اصلاً با این قابل مقایسه نیست

مبارکه حسن آقا شرمنده اتفاقی اسمتون رو فهمیدم

سر اون تاپیک کذایی از من رنجیدین امیدوارم بخشیده باشین منو

راستش سوالتونم نمیتونم جواب بدم چون همراهم نیست

فقط منتظر بودم که فرصت بشه عذرخواهی کنم

یادم نیست جریان چیه !! :دی
والا خودم که نخریدم واسه یکی از بچه ها میخاستم

cyruslogic
02-08-2010, 17:37
دوستان عزیز!
سلام. من 2 روزه که دارم دنبال این گوشی با گارانتی مایکروتل میگردم. فروشگاه های 1و2 و3 ندارن و هی امروز و فردا میکنن. قیمتو 448000 تومان گفتن. فقط دو جا با گارانتی اصل گیر آوردم کع قیمتشون خیلی پرت بود (480.000). پیشنهاد میکنین بدون گارانتی بگیرم؟ آیا بدون گارانتیش, مشکل نشون دادن مسیج فارسی داره یا هیچ فرقی با نمونه گارانتی دار نداره؟ ممنون از راهنمایی.

hajizadeh110
02-08-2010, 17:47
منم امروز چند نمایندگی تهران پیگیر شدم اما همه گفتنم یا نداریم یا تموم کردیم!فردا!!!!!!!!!!حالا کو تا فردا!!!!!!!!

moslem47
02-08-2010, 18:41
این چیه؟

moslem47
02-08-2010, 18:54
گویا این هم فریمور جدید است که اومده.........S8500 FW S8500XXJG5

دانلود

به این لینک ها یه سری بزنید شاید کمکتون کرد.

Dark.Life
02-08-2010, 18:55
کسی نمیدونه چجوری T9 خاموش میشه ؟

moslem47
02-08-2010, 19:01
برای تشخیص نوع فریمور گوشی از کد #1234#* کمک بگیرید

چند تا فریمور که مختص اسیاست

S8500ZSJE4
2010 May

S8500DDJE5
2010 May

S8500DDJE6
2010 May

S8500DDJE7
2010 May

S8500DXJE8
2010 May

S8500DXJE9
2010 May

S8500DXJEA
2010 May

S8500ZCJF1
2010 June

S8500ZCJF6
2010 June

S8500ZCJF7
2010 June

S8500ZSJG1
2010 July

S8500ZUJG1
2010 July

S8500ZCJG2
2010 July
Pass: samsung-firmwares.com

S8500ZUJG2
2010 July

{sahand}
02-08-2010, 19:22
کسی نمیدونه چجوری T9 خاموش میشه ؟
وقتی تو کیبرد هستید (!) En رو نگه دارید.

moslem47
02-08-2010, 22:33
فیلم آموزش فلش کردن گوشی s8500 wave

Samsung Wave Flash Video MP4 .rar (71.56 MB)

moslem47
02-08-2010, 22:40
آموزش فلش در قالب pdf البته به زبان انگلیسی

moslem47
02-08-2010, 23:10
تنظیمات APN

همراه اول

ایرانسل

تالیا

moslem47
02-08-2010, 23:20
دانلود برنامه فلش

moslem47
02-08-2010, 23:32
آخرین نسخه منتشر شده : سامسونگ Kies v1.5.1.10071_32

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pg

دانلود برنامه bada SDK 1.0.0b2 برای برنامه نویسان

vtv004
03-08-2010, 11:28
برای تشخیص نوع فریمور گوشی از کد #1234#* کمک بگیرید

چند تا فریمور که مختص اسیاست

S8500ZSJE4
2010 May

S8500DDJE5
2010 May

S8500DDJE6
2010 May

S8500DDJE7
2010 May

S8500DXJE8
2010 May

S8500DXJE9
2010 May

S8500DXJEA
2010 May

S8500ZCJF1
2010 June

S8500ZCJF6
2010 June

S8500ZCJF7
2010 June

S8500ZSJG1
2010 July

S8500ZUJG1
2010 July

S8500ZCJG2
2010 July

S8500ZUJG2
2010 July

سلام این آپدیتها زبان فارسی هم داره؟:21:

فرقشون چیه؟

خوب من اینترنت پر سرعت ندارم ببینم چطور آپدیت میشه فقط میخواستم بدونم .یه فایلو دانلود میکنی بعد از تمام شدن دانلود آپدیت میکنی؟:7:

مثل امنیا وان خطر مرگ گوشی وجود داره یا نه مثل htc خیالمون راحت باشه ؟:10:

کسی از بادا دو خبر نداره ؟چون سامسونگ هر هفته داره یه آپدیت میده ؟منم هفته بعد بدون شک میخرمش گور بابای N8 .:6:

کسی از نحوه اجرای جاوا رو گوشی یه عکس نمیزاره ؟مثل 5800 یه کیبورد چهار جهته و کلید A B C D داره یانه چون خیلی کمک میکرد امکان حذف کیبرد در بعضی نرم افزارها رو داره منظوروم جاواست؟:5:

میشه نرم افزارهای بادا رو رو رم خارجی نصب کرد؟:13:

واقعا رم گوشی 576 مگابایت هست؟اینطوری هیچوقت کم نمیاره نه؟:11:

واقعا ممنون خودم خسته شدم:11:

farzin_silver
03-08-2010, 12:28
نصب فیرم ویر ها کاری نداره.

ولی اینارو نصب نکنید که هیچ کدومش ورژن خاور میانه نیست.

یعنی فعلا اصلا تو نت نمیتونید فیرم ویر با زبان فارسی رو پیدا کنید.

ورژن خاور میانه به این شکل باید باشه: S8500JPxxx

خود پارس مایکروتل داره ورژن جدید رو که اینه : S8500JPJG1

younes.b.1367
03-08-2010, 12:29
( بازی pro golf )
البته با خود گوشی این عکس رو گرفتم (کلید lock و menu )