PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : S8500 Wave » اولین گوشی سامسونگ با سیستم عامل Bada و پردازشگر 1 گیگاهرتز

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12

Makan_noor
27-11-2010, 23:53
سلام
من امروز رفتم گوشی رو ویو بگیرم بعضی جاهل میدادن 410 و بعضی 425 تا 470 تومان
یکجا هم بهم اومد گفت اصلا سامسونگ نگیر ضرر می کنی بعد چند چیز هم برای اینکه متوجه بشم گوشی اصله یا نه بهم گفت بعد گفت برام فرق نمی کنه چه گوشیی بهت بدم گفتم خودت بدونی از یکی دیگه هم بخری فرق نمی کنه فقط گفتم ضرر نکنی بعد قیمت ویو رو گفت 200 و خرده ای :18: و گفت الان نداره و زنگ زد یک جا دیگه برام بیاره همون موقع و اونم بسته بود و گفت فردا صبح بیا ببر البته چند تا گوشی هم بهم پیشنهاد داد و گفت بادا ساین نمیشه و اندروید بهتره و...
خب حالا چیکار کنم بد جور دودل شدم؟
خب یک جا هم گفت ویو 2 داره مگه اومده؟ فرقشون فقط همون صفحه نمایششونه؟ قیمتش چنده؟ چون اونم تا اونجا یادمه گفت 200 و خرده ای
اگه ویو 2 اومده به نظرتون بهتر نیست ویو 2 بخرم به از نظر بزرگتر بودنش و البته اگه همه ی امکاناتشون یکیه جز صفحه نمایش؟
ممنون میشم سریع تر جواب بدین چون فردا صبح میرم بگیرم
با سپاس
فکر کنم فروشنده اشتباه کرده.منظور شما ویو s8500 بوده ولی فکر کنم فروشنده با مدل ویو 525 یا 533 اشتباه گرفته چون الان به 525 ، ویو 2 و به 533 ، ویو 2 پرو هم میگن.الان به غیر از ویو اصلی سه مدل ارزون بادا با رزولوشن wqvga و با قیمت های 190 تومن و 230 تومن و 290 تومن(قیمت با گارانتی) تو بازار هست.اون مدلی هم که شما میگین بزرگتره wave II هست و هنوز فکر نمیکنم وارد ایران شده باشه.خلاصه بگین من ویو s8500 میخوام نه 525 یا 533 یا 723!!!

hasanmotori
27-11-2010, 23:57
سلام
من امروز رفتم گوشی رو ویو بگیرم بعضی جاهل میدادن 410 و بعضی 425 تا 470 تومان
یکجا هم بهم اومد گفت اصلا سامسونگ نگیر ضرر می کنی بعد چند چیز هم برای اینکه متوجه بشم گوشی اصله یا نه بهم گفت بعد گفت برام فرق نمی کنه چه گوشیی بهت بدم گفتم خودت بدونی از یکی دیگه هم بخری فرق نمی کنه فقط گفتم ضرر نکنی بعد قیمت ویو رو گفت 200 و خرده ای :18: و گفت الان نداره و زنگ زد یک جا دیگه برام بیاره همون موقع و اونم بسته بود و گفت فردا صبح بیا ببر البته چند تا گوشی هم بهم پیشنهاد داد و گفت بادا ساین نمیشه و اندروید بهتره و...
خب حالا چیکار کنم بد جور دودل شدم؟
خب یک جا هم گفت ویو 2 داره مگه اومده؟ فرقشون فقط همون صفحه نمایششونه؟ قیمتش چنده؟ چون اونم تا اونجا یادمه گفت 200 و خرده ای
اگه ویو 2 اومده به نظرتون بهتر نیست ویو 2 بخرم به از نظر بزرگتر بودنش و البته اگه همه ی امکاناتشون یکیه جز صفحه نمایش؟
ممنون میشم سریع تر جواب بدین چون فردا صبح میرم بگیرم
با سپاس

جوک جالبی گفته
منظورش از ویو احتمالاً ویو 525 بوده که 190 تومنه و نه 200 و خرده ای
اصلاً قیمت جهانی این گوشی بالای 350 تومنه
ویو 2 هم اصلاً نیومده
بادا نیازی به ساین نداره برنامه هاش بدون ساین نصب میشن و اصلاً ساین تو بادا معنی نداره
هر بازیی که بخای با این روش جدید که دوستان گفتن نصب میشه
کلاً نباید به حرف فروشنده کوچکترین توجهی بکنی

alirezamrl
28-11-2010, 00:08
سلام اقا ما هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!
چی شد کسی نبود روش نصب بازی و برنامه رو به من بگه.قدیما اینجا خیلی فعال تر بودن ملت...راستی چرا ویو ایکون منو نداره واسه وارد شدن باید کلید وسط رو هر بار زد خیلی ضایع هست که!!!
خواهشا یه نفر کمک کنه.یا علی

abc.abc
28-11-2010, 00:31
جوک جالبی گفته
ویو 2 هم اصلاً نیومده
بادا نیازی به ساین نداره برنامه هاش بدون ساین نصب میشن و اصلاً ساین تو بادا معنی نداره

ممنون جواب دادید
من خودم شک کردم ویو رو گفتم 8500 همون 8500 رو میگید گفت اره (فکرشو بکنید فردا 250 تومن بهم ویو بده)
یعنی برنامه های بادا رایگانه؟ یکی کرک شده؟ چطوری باید نصب بشه آموزشش در کدوم پسته من ندیدم؟
کلا ویو از ویو 2 که خواهد امد بهتره؟ (به دلیل کیفیت تصویر) ولی یک خوبی ویو 2 بزرگتر بودنش هست ولی فک کنم به خاطر رزولوشن فرقی نکنن
خب قیمت ویو 22 وقتی بیاد چنده؟ حدودا یکی میشن یا یکیشون میزنه بالاتر؟
فردا برم از کجا بفهمم اصله یا نه؟ من هر جا رفتم بدون گارانتی بود الان با گارانتیش دیگه نیست؟
ممنون
:11:

abc.abc
28-11-2010, 00:34
جوک جالبی گفته
ویو 2 هم اصلاً نیومده

بازم سلام
اول اینکه ممنون جواب دادید
در مورد ویو نه من گفتم همون 8500 گفت اره (فکرشو بکنید فردا ویو 8500 بهم بده 250 )
ویو 2 به نظرتون کلا بهتره یا همین ؟ البته یکم بزرگتره ویو 2 خب راحت تره ولی رزولوشن جفتشون یکیه و در هر دو یک تصویری میشه دید
به نظرتون توی این رنج قیمت همین ویو بهترین گزینه هست؟
یعنی چی نیاز به ساین نداره؟ یعنی همیشون رایگانه؟ یا کرک شده هستند؟
کدوم آموزش نصب ؟ در کدوم پست ؟ من ندیدم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
من فردا دارم میرم بگیرمش مییشه بگید چیکار کنم تقلبی بهم نده و مطمعن بشم اصلی هست؟
بازم ممنون
با سپاس

abc.abc
28-11-2010, 00:41
جوک جالبی گفته
ویو 2 هم اصلاً نیومده

بازم سلام
اول اینکه ممنون جواب دادید
در مورد ویو نه من گفتم همون 8500 گفت اره (فکرشو بکنید فردا ویو 8500 بهم بده 250 )
ویو 2 به نظرتون کلا بهتره یا همین ؟ البته یکم بزرگتره ویو 2 خب راحت تره ولی رزولوشن جفتشون یکیه و در هر دو یک تصویری میشه دید
به نظرتون توی این رنج قیمت همین ویو بهترین گزینه هست؟
یعنی چی نیاز به ساین نداره؟ یعنی همیشون رایگانه؟ یا کرک شده هستند؟
کدوم آموزش نصب ؟ در کدوم پست ؟ من ندیدم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
من فردا دارم میرم بگیرمش مییشه بگید چیکار کنم تقلبی بهم نده و مطمعن بشم اصلی هست؟
بازم ممنون
با سپاس

abc.abc
28-11-2010, 07:42
سلام
من این ÷ستو تا حالا 4 باز نوشتم اما نمایان نمیشه نمی دونم چرا
ممنون جواب دادید
من گفتم 8500 اون هم گفت اره
خب توی این رنج قیمت همین بهترینه؟
ویو 2 بهتره یا این؟ البته می دونم با اینکه 2 بزرگتره اما رزولوشن یکیه
چطوری بفهمم اصلیه؟ با گارانتی هم گیر میاد؟
ممنون

Makan_noor
28-11-2010, 12:33
سلام
من این ÷ستو تا حالا 4 باز نوشتم اما نمایان نمیشه نمی دونم چرا
ممنون جواب دادید
من گفتم 8500 اون هم گفت اره
ممنون

يعني 8500 رو ميده 200 و خورده اي؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!عجب!بعدش اون ويو 2 كه شما ميگين اوني نيست كه فكر ميكنيد.الان ويو 2 كه تو بازار هست اينه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

abc.abc
28-11-2010, 17:30
سلام
من رفتم بگیرمش امروز صبح اما هنوز نیاورده بودش قیمت رو گفت 273
من بهش گفتم همون 8500 گفت روی همشون همینو نوشته
بعد زنگ زد به یکی گفت از ویو های 273 تومنی بیار که اخرش هم نیاورد و امشب میرم بگیرم
خب گالاکسی هم بد نیست به دلیل بزرگ بودن صفحش میگم ولی یعنی به خاطر کمی صفحه ی بزرگتر و سیستم عامل اندروید ارزش داره اینقد هزینه کنیم؟ یعنی واقعا فرق این دو همین دو تا هست؟
ممنون
با سپاس

Vamp!r3
28-11-2010, 20:37
سلام
من رفتم بگیرمش امروز صبح اما هنوز نیاورده بودش قیمت رو گفت 273
من بهش گفتم همون 8500 گفت روی همشون همینو نوشته
بعد زنگ زد به یکی گفت از ویو های 273 تومنی بیار که اخرش هم نیاورد و امشب میرم بگیرم
خب گالاکسی هم بد نیست به دلیل بزرگ بودن صفحش میگم ولی یعنی به خاطر کمی صفحه ی بزرگتر و سیستم عامل اندروید ارزش داره اینقد هزینه کنیم؟ یعنی واقعا فرق این دو همین دو تا هست؟
ممنون
با سپاس

امکان نداره 8500 باشه.....به احتمال زیاد 7230 بوده......پس مواظب باشید که سرتون کلاه نره....

و اینکه ویو و ویو 2 هم فرق چندانی ندارند...

Latest Bada OS 1.2
Swype-like T9 Trace text input
Over-the-Air software updates
Larger 3.7" touchscreen

بیشتر فرق ها بخاطر بادا 1.2 هست که روی ویو 2 هست......بیشترین تغییر توی صفحه هست......

ویو صفحه کوچک تر با کیفیت خیلی بهتر داره......ویو 2 هم صفحه بزرگ تر و کیفیت کمتر......

abc.abc
28-11-2010, 21:46
سلام
من گوشی رو گرفتم اما نه از اون از یکی دیگه
قیمت ها رو گرفتم کمترین جا 400 بیشترین هم 4697 تومن میداد
من یکی دیگه رفتم که گفت 400 اما مموری همراهش نبود گفت اونایی دارن که گارانتی دارن من هم گفتم تخفیف بده مشکلی نیست گفت باشه نگاه کنم ببینم خریدش چند بوده بعد دید 403 خریده گفت شرمنده زنگ زد قیمت ها رو گرفت 425 و اینا بود و بهم آخرش 410 داد گفت مموری رو به خاطر اشتباهم ارزون میدم 4 گیگ 11 تومن داد
خب حالا چند تا سوال دارم که جواب بدید خیلی ممنون میشم
من اول نگاه کردم به خود گوشی ببینم اصلیه یا نه که روش هم زده بود made by samsung که خب اصلیه
ولی شارژر زده چین باتری هم زده کره و پایان در چین و کابل usb هم چین
در ضمن روی باتری زده 1500ma ولی روی گوشی زده 1000 بالاخره چیه؟ کلا رفت سرم؟ باتری قلابیه؟
من دنبال رنگ زرشکی بودم ولی مجبور شدم به خاطر قیمت ها مشکی رو بخرم
خب اینا برچسب برای نمایشگرشون هست؟ اینا که ضد خشه نیاز داره یا نه؟
سریال جعبه با گوشی و 2 تا برچسب جداگانش یکی بود
الان باتری رو کمی باهاش کار کردم برای تست بعد گذاشتم برای شارژ چقد باشه خوبه؟ در ضمن باتریش آک بود و از این آک هایی نبود که مارک داشته باشه پلاستیکش هم انگار مثل بقیه بود و به نظر نمیومد تقلبی باشه
خب خروجی تی وی چنده؟ منظورم کابلشه برای تی وی هم تنظیمات می خواد یا نه ؟
بازم ممنون
با سپاس

Yashar Cross
29-11-2010, 00:11
سلام به دوستان گلم
من تقريبا كل صفحات اين تاپيك رو خوندم.(ميگم تقريبا چون باdiul up ام ) من از يك ماه پيش پول پس انداز كردم كه گوشيم رو عوض كنم:31:...اول از همه بايد به سامسونگ تبريك بگم واقعا از اون موقع كه رو به گوشي لمسي اورد كولاك كرد فوق العاده داره پيشرفت ميكنه...قبول كنيد كه سامسونگ قبلا جلوي رقباش كم مي اورد و حتي من اصلا به اين برند نگاه نميكردم ولي در حال حاضر واقعا فوق العادست.عاشقشم.:40:
جداي از اين حرفا بعد از كلي تحقيق عاشق دو گوشي شدم i9000 Galaxy s و s8500 Wave...كه با توجه به بودجه ام wave رو انتخاب كردم گرچه Galaxy s بهترين smart phone است ولي پول نداريه ديگه..(گرچه خودم عاشق اندرويدم..)
بعد از كلي وسواس تصميم گرفتمwave بگيرم كه يهوسامي عزيز گوشي ديگه معرفي كرد (كلا كارش ضد حال زدنه ديگه...) كلا ما رو سر دو راهي گذاشت ...حتما حدس زديد :27:s8530
حالا موندم بين اين دو تا گوشي خواستم نظر شخصي دوستان را بدونم كه اگر شما بوديد كدام رو مي گرفتيد؟ممنون ميشم همه دوستان نظرشون رو بگند...:46:
(خواهشا بدون تعصب بگيد منظورم اينكه اونايي كه الان Wave دارن اگه تا به حال نخريده بوديد بازم Wave ميگرفتيد يا نه منتظر مي موندند s8530 مي گرفتيد؟
البته ميدونم كه اين گوشي هنوز وارد ايران نشده ولي من عجله ندارم صبر ميكنم تا بياد...من كمي وسواسيم مي ترسم كه ديگه سامي Wave رو ساپورت نكنه و بچسبه به Wave II .......ببخشيد داستان شد. جواب سوالم يادتون نره...:11:
دوستدار شما ياشار

پس دوستان چي شد ؟؟؟:19: نظرات شما خيلي برام مهمه...
قبلا اينجا فعال تر بود:41:

wayoo
29-11-2010, 13:57
سلام .
من یه مشکلی واسه باتری گوشیم پیش اومده.1 ماهی بود که گوشیم شارژ نشده بود ! چند روز پیش وقتی باتریم رو شارژ کردم. 12 ساعت بعد بدون اینکه استفاده کنم شارژش نصف شده بود . باتریشو در آوردم و بعددوباره شارژ کردم فرقی نکرد
چند بار دیگه تکرار کردم وضعش بهتر شد ولی باز هم کم شارژ نگه میداره. حالا چی کار کنم باتریم به فنا رفته
یا نه؟ خواهشمندم بکمکید.

alirezamrl
29-11-2010, 14:07
دست همه درد نکنه از این که من 3 قخخظث اینجا میام و میرم یه نفر جواب مارو نداد!
یعنی اینقدر پیچیدست نصب برنامه و بازی که یه نقل قول واستون سخته!
چرا ویو گزینه منو نداره باید هر بار کلید وسط رو بزنیم وارد صفحه aplication بشیم!
دوستان از اول نصب بازی خواهشا یه نفر توضیح بده وصل کابل و اینا دیگه.....ممنون

Delkook
29-11-2010, 15:06
سلام.. این گوشی کدوم رنگش خوشگلتره؟ مشکی کامل یا مشکی/خاکستری؟ رنگ مشکیش پیدا میشه؟

victor203
29-11-2010, 15:15
سلام.. این گوشی کدوم رنگش خوشگلتره؟ مشکی کامل یا مشکی/خاکستری؟ رنگ مشکیش پیدا میشه؟

خدمت دوست عزیزم عرض کنم که من هر دو رنگ این گوشی رو از نزدیک دیدم
اما رنگ مشکیش چنگی به دل نمیزد و...
البته این رو هم بگم که این نظر شخصی و خودتون باید از نزدیک ببینیدش و رنگو انتخاب کنید:20:

Javad-ht
29-11-2010, 16:08

سلام
من خودم مشکی کامل دارم و واقعا به نظرم قشنگه!:40:
مشکی خاکستری هم تا حالا ندیدم.

abc.abc
29-11-2010, 20:21
سلام
کسی نیست اینا رو جواب بده:

سلام
من گوشی رو گرفتم اما نه از اون از یکی دیگه
قیمت ها رو گرفتم کمترین جا 400 بیشترین هم 4697 تومن میداد
من یکی دیگه رفتم که گفت 400 اما مموری همراهش نبود گفت اونایی دارن که گارانتی دارن من هم گفتم تخفیف بده مشکلی نیست گفت باشه نگاه کنم ببینم خریدش چند بوده بعد دید 403 خریده گفت شرمنده زنگ زد قیمت ها رو گرفت 425 و اینا بود و بهم آخرش 410 داد گفت مموری رو به خاطر اشتباهم ارزون میدم 4 گیگ 11 تومن داد
خب حالا چند تا سوال دارم که جواب بدید خیلی ممنون میشم
من اول نگاه کردم به خود گوشی ببینم اصلیه یا نه که روش هم زده بود made by samsung که خب اصلیه
ولی شارژر زده چین باتری هم زده کره و پایان در چین و کابل usb هم چین
در ضمن روی باتری زده 1500ma ولی روی گوشی زده 1000 بالاخره چیه؟ کلا رفت سرم؟ باتری قلابیه؟
من دنبال رنگ زرشکی بودم ولی مجبور شدم به خاطر قیمت ها مشکی رو بخرم
خب اینا برچسب برای نمایشگرشون هست؟ اینا که ضد خشه نیاز داره یا نه؟
سریال جعبه با گوشی و 2 تا برچسب جداگانش یکی بود
الان باتری رو کمی باهاش کار کردم برای تست بعد گذاشتم برای شارژ چقد باشه خوبه؟ در ضمن باتریش آک بود و از این آک هایی نبود که مارک داشته باشه پلاستیکش هم انگار مثل بقیه بود و به نظر نمیومد تقلبی باشه
خب خروجی تی وی چنده؟ منظورم کابلشه برای تی وی هم تنظیمات می خواد یا نه ؟
بازم ممنون
با سپاس
من 24 ساعت مهلت گرفتم برای تستش اگه میشه جواب بدید
شما ها هم که گوشی رو گرفتید روی باتری نوشته ساخت کره و تمام شده در چین؟ از من اینو نوشته و آک هم بود پلاستیکش هم مثل همون پلاستیک وسایل گوشی بود اما چون دیشب کامل تا صبح (9-10 ساعت ) داخل شارژ بود اما امروز یعنی بعد از 12-13 ساعت باتریش خالی شد شک کردم البته زیاد هم باهاش کار کردم
راهی هم هست بفهمم اصلیه باتری یا نه؟
ممنون

Scud_MD2
29-11-2010, 21:47
آخر این Wave II معلوم نیست کی می خواد بیاد؟

alirezamrl
29-11-2010, 23:02
دست همه درد نکنه از این که من 4 روزه اینجا میام و میرم یه نفر جواب مارو نداد!
چرا ویو گزینه منو نداره باید هر بار کلید وسط رو بزنیم وارد صفحه aplication بشیم!

abc.abc
30-11-2010, 09:07
کسی نیست به من بگه چطوری بفهمم باتریم اصلیه یا نه؟ کم نگه میداره شارژ
خب یک با مرام روی باتری رو بخونه ببینه ونم مثل من نوشته made in korea / finshed china یا چیز دیگه ای است
با سپاس

victor203
30-11-2010, 13:31
کسی نیست به من بگه چطوری بفهمم باتریم اصلیه یا نه؟ کم نگه میداره شارژ
خب یک با مرام روی باتری رو بخونه ببینه ونم مثل من نوشته made in korea / finshed china یا چیز دیگه ای است
با سپاس

اره دوست عزیز روی باتری منم همینو نوشته دقیقا
اتفاقا خیلی خوب هم شارژنگه میداره با استفاده متوسط حدود 3 تا 3.5 روز ...:27:

sopack
30-11-2010, 13:47
معايب ويو به نظر من كه خودم ويو دارم:

1-بي بروبرگرد، آشغالترين سيستم عامل دنيا را داره. گول اينا را نخورين كه ميگن واسش برنامه قراره بياد...همون تعداد كم برنامه اي هم كه داره فقط چرت و پرت ان. مثلا دوز داره...خيلي هنر ميكنه برنامه مينويسه كه تفاوت تعداد روزهاي دو تا تاريخي را كه بهش ميدين، واستون حساب ميكنه!!!

2-انصافا رابط كاربريش نه كه عاليه،‌ولي خيلي خوبه. هنوز جاي كار داره، ولي خوب من كه قبلا سيمبين 5800 داشتم ميفهمم چقدر كار با اين ويو آسون تره!!!

3-تنها بخشي كه ميشه باعث اين بشه كه يه گوشي تو رده ي اسمارت فونها قرار بگيره، نرم افزارهاي تخصصيه كه ماشاللا ويو هيچي كم نداره(!!!!) و همچنين مديريت روي رم و cpu از طريق سيستم عامل كه باز هم ويو از هفت دولت آزاد است!!! (اين گوشي به سختي smartphone محسوب ميشه)

4-صفحه نمايش ويو عاليه. فوق العادس. محشره هرچي صفت افضل كه ميدونين را هست!

5.هنگ هم كه من يه ماهي ميشه خريدمش ،‌يكي دوباري هنگ كرده.

6-از لحاظ اينترنت كم نداره.البته مرورگرش من را زياد راضي نكرد. چون خودش opera هم داره كه با اون تاره مفهوم پرواز رو ميفهمين!!

7-و در آخر، اگه خواستين بخرين(يعني خل و چل و چپكي شدين)، توصيه من اكيدا خريد از نمايندگيه! 494 تومن پارس مايكروتل-بازار موبايل-طبقه همكف-دست راست

alirezamrl
30-11-2010, 14:21
دست همه درد نکنه از این که من5 روزه اینجا میام و میرم یه نفر جواب مارو نداد!

wayoo
30-11-2010, 16:21
سلام .
من یه مشکلی واسه باتری گوشیم پیش اومده.1 ماهی بود که گوشیم شارژ نشده بود ! چند روز پیش وقتی باتریم رو شارژ کردم. 12 ساعت بعد بدون اینکه استفاده کنم شارژش نصف شده بود . باتریشو در آوردم و بعددوباره شارژ کردم فرقی نکرد
چند بار دیگه تکرار کردم وضعش بهتر شد ولی باز هم کم شارژ نگه میداره. حالا چی کار کنم باتریم به فنا رفته
یا نه؟ خواهشمندم بکمکید. در ضمن گوشی رو 5ماهی دارم و از نمایندگی اصلی خریدم.

tired friend
30-11-2010, 16:43
دست همه درد نکنه از این که من5 روزه اینجا میام و میرم یه نفر جواب مارو نداد!
برو سامسونگ اپز کایز زده 150 اینا مگابایته دانلود کن دانلود کردی حالا برنامه می تونی بگیری.بعد گوشی رو صل کن به کامی بعد برو اینستال کن
کاری نداره که من همون شب خریدم 1 ساعت بعد رفتم تو کف برنامه ها:40:
بازم توضیح می خوای در خدمتم:11:

سلام .
یا نه؟ خواهشمندم بکمکید. در ضمن گوشی رو 5ماهی دارم و از نمایندگی اصلی خریدم.
باتریتو پر کن خالی که شد دوباره پر کن.
باید خالی باشه پر کنی تمومم شد سری بکش:40:

معايب ويو به نظر من كه خودم ويو دارم:

1-بي بروبرگرد، آشغالترين سيستم عامل دنيا را داره. گول اينا را نخورين كه ميگن واسش برنامه قراره بياد...همون تعداد كم برنامه اي هم كه داره فقط چرت و پرت ان. مثلا دوز داره...خيلي هنر ميكنه برنامه مينويسه كه تفاوت تعداد روزهاي دو تا تاريخي را كه بهش ميدين، واستون حساب ميكنه!!!

2-انصافا رابط كاربريش نه كه عاليه،‌ولي خيلي خوبه. هنوز جاي كار داره، ولي خوب من كه قبلا سيمبين 5800 داشتم ميفهمم چقدر كار با اين ويو آسون تره!!!

3-تنها بخشي كه ميشه باعث اين بشه كه يه گوشي تو رده ي اسمارت فونها قرار بگيره، نرم افزارهاي تخصصيه كه ماشاللا ويو هيچي كم نداره(!!!!) و همچنين مديريت روي رم و cpu از طريق سيستم عامل كه باز هم ويو از هفت دولت آزاد است!!! (اين گوشي به سختي smartphone محسوب ميشه)

4-صفحه نمايش ويو عاليه. فوق العادس. محشره هرچي صفت افضل كه ميدونين را هست!

5.هنگ هم كه من يه ماهي ميشه خريدمش ،‌يكي دوباري هنگ كرده.

6-از لحاظ اينترنت كم نداره.البته مرورگرش من را زياد راضي نكرد. چون خودش opera هم داره كه با اون تاره مفهوم پرواز رو ميفهمين!!

7-و در آخر، اگه خواستين بخرين(يعني خل و چل و چپكي شدين)، توصيه من اكيدا خريد از نمايندگيه! 494 تومن پارس مايكروتل-بازار موبايل-طبقه همكف-دست راست
اتفاقا عالیه:40::40::40:

abc.abc
30-11-2010, 17:20
اره دوست عزیز روی باتری منم همینو نوشته دقیقا
اتفاقا خیلی خوب هم شارژنگه میداره با استفاده متوسط حدود 3 تا 3.5 روز ...:27:

سلام
ممنون جواب دادید
خب پس همه چیزم اصلیه و شارژر هم روش نوشته چین ولی چون برچسب داره فک کنم اونم اصلیه و مثل اینکه جای نگرانی نیست
منظورتون رو از استفاده متوسط نفهمیدم ولی من خودم زیاد باهاش کار می کنم هم نت هم بازی هم نرم افزار نصب می کنم و... یعنی نیم ساعت بیکاره دوباره نیم ساعت کار می کنه که کم میره و میشه گفت 1 روز اگه روزی 1 ساعت کار کنم راحت 3-4 روز رو فک کنم کار کنه من 2 روز پیش گرفتم دقیق نمی دونم
بازم ممنون جواب دادید

victor203
30-11-2010, 22:28
سلام
ممنون جواب دادید
خب پس همه چیزم اصلیه و شارژر هم روش نوشته چین ولی چون برچسب داره فک کنم اونم اصلیه و مثل اینکه جای نگرانی نیست
منظورتون رو از استفاده متوسط نفهمیدم ولی من خودم زیاد باهاش کار می کنم هم نت هم بازی هم نرم افزار نصب می کنم و... یعنی نیم ساعت بیکاره دوباره نیم ساعت کار می کنه که کم میره و میشه گفت 1 روز اگه روزی 1 ساعت کار کنم راحت 3-4 روز رو فک کنم کار کنه من 2 روز پیش گرفتم دقیق نمی دونم
بازم ممنون جواب دادید

منظورم از متوسط دوست عزیز :
30 دقیقه بازی
3 یا 4 تا تماس
1 ساعت وبگردی
1ساعت هم فضولی تو سوراخ سمبه های گوشی:31:

abc.abc
30-11-2010, 23:21
سلام
ممنون جواب دادید
فک کنم وبگردی از همشون باتری بیشتر مصرف کنه
البته من با بلوتوث به کامپیوتر هن وصلش می کنم ونت میام و دانلود هم که سریع باتری رو خالی می کنه
البته بعد از دو بار که خالی شده و شارژ کردم الان بیشر نگه میداره فک کنم به خاطر این اولش کمتر نگه میداره که چند وقت شارژ نشده و بیکار بوده باتری لپ تاپم رو هم یک ماه شارژ نکنم همین طوری میشه
بازم ممنون
با سپاس

Yashar Cross
30-11-2010, 23:57
چرا كسي جواب منو نميده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19::19::19:
دوستاني كه جواب سوال هايشون رو گرفتند... به داد ماهم برسند...ممنون.
راستي كسي خبري از s8530 waveII نداره؟
دوستدار شما ياشار

hoha881
01-12-2010, 00:14
s8530 توی انگلیس ریلیز شده.
به زودی میاد.البته بستگی به پارس مایکروتل داره.
هر موقع ویو هاش رو فروخت احتمالا شروع به وارد کردن ویو 2 میکنه.

victor203
01-12-2010, 02:36
چرا كسي جواب منو نميده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19::19::19:
دوستاني كه جواب سوال هايشون رو گرفتند... به داد ماهم برسند...ممنون.
راستي كسي خبري از s8530 waveII نداره؟
دوستدار شما ياشار

دوست عزیز
نمیتونم زمان دقیقی رو بگم اما با توجه به اینکه تو انگلیس ریلیز شده و با شناختی که از مایکروتل دارم حداقل2 هفته دیگه یا بیشتر تشریف میارند
البته قاچاقش احتمالن زودتر تو ایران پیدا میشه اما خدا میدونه قیمتش چنده:18:
البته به نظر من اگه میخووای گوشی بخری 8500 بهتره تنها حسن 8530 صفحه نمایش بزرگتره که البته دیگه samoled نیستو قیمتشم 250 تومن فکر کنم بیشتراز 8500 هست که اصلا ارزششو نداره:41: به خاطر صفحه بزرگتر اینقد پیاده شی

Javad-ht
01-12-2010, 09:04
دوست عزیز
نمیتونم زمان دقیقی رو بگم اما با توجه به اینکه تو انگلیس ریلیز شده و با شناختی که از مایکروتل دارم حداقل2 هفته دیگه یا بیشتر تشریف میارند
البته قاچاقش احتمالن زودتر تو ایران پیدا میشه اما خدا میدونه قیمتش چنده:18:
البته به نظر من اگه میخووای گوشی بخری 8500 بهتره تنها حسن 8530 صفحه نمایش بزرگتره که البته دیگه samoled نیستو قیمتشم 250 تومن فکر کنم بیشتراز 8500 هست که اصلا ارزششو نداره:41: به خاطر صفحه بزرگتر اینقد پیاده شی

من خودم ویو دارم!
ولی تا اونجایی که تو عکس ها دیدم صفحه ویو ii بهتر از ویوه!(حداقل از نظر نمایش رنگ.ولی زاویه دید ویو به نظر بهتر میاد)
به نظرم یه 2 هفته ای صبر کنید ببینید چی میشه!

abc.abc
01-12-2010, 09:11
سلام
عمرا ویو 2 بهتر از ویو باشه فقط صفحش بزرگتره که زشت هم میشه
همون طور که دوستمون گفتند به خاطر صفحشه که ویو تولید نخواهد شد اگه می توانست این صفحه رو تولید کنه پس همین super amo led رو میگذاشت روی ویو 2
خب چند تا سوال
چطوری میشه دایویکس divx رو روی ویو پخش کرد؟
فرمت های dat و mpag رو هم من ریختم روش نتوانست
در ضمن من به تی وی متصل کردم صفحه کمی پرش داشت مشکلش چیه؟
ممنون
با سپاس

SamanRI
01-12-2010, 11:06
ویو 2 رو که تو ایران هم دارن میفروشند
قیمتشم 430 هست
اینم لینکش

tired friend
01-12-2010, 14:05
قیمتشم 430 هست
اینم لینکش

:18::18::18::18::18::18::18::18:

Scud_MD2
01-12-2010, 14:47
قیمتشم 430 هست
اینم لینکش

چطور امکان داره؟
می گفتند که قیمتش 667$؟

victor203
01-12-2010, 17:12
قیمتشم 430 هست
اینم لینکش

جلل خالق
8500 با گارانتی نزدیک 500 بعد 8530 با گارانتی اصلی430 :18:
تازه قیمت جهانیش بیشتر از 650 دلاره اونوقت چطور ابنجا همچین قیمتی داده:13:
اونم یه گوشی که هنوز یک هفته نیس وارد بازار شده:19:

abc.abc
01-12-2010, 17:21
مگه 8300 بهتره که بخواد قیمتش بیشتر باشه
فرقشون نمایشگرشون هست که نمایشگر 8500 بهتر پس معلومه دیگه 8500 قیمتش بیشتره

من الان می خواهم بازی شیفت رو نصب کنم
خب من همین طوری یک برنامه ای با خود apps داخل گوشی نصب کردم اما فولدرش رو پیدا نمی کنم که شیفت رو جایگزینش کنم ازمم نمیپرسه داخل مموری باشه یا تلفن
با kies هم می خواستم امتحان کنم که همش می خواست آپدیت بشه و من میزدم نشه و بسته میشد بعد داخل تنظیمات زدم ماهل یک بار بپرسه که اپدیت بشه یا نه که این مشکل درست شد اما الان گوشی رو نمیشناسه یعنی میزنه conecting the device plase wait اما چند دقیقه منتظر می مونم کاری انجام نمیشه
باید چیکار کنم؟
راهنمایی کنید ممنون میشم
با سپاس

victor203
01-12-2010, 18:01
مگه 8300 بهتره که بخواد قیمتش بیشتر باشه
فرقشون نمایشگرشون هست که نمایشگر 8500 بهتر پس معلومه دیگه 8500 قیمتش بیشتره

خب من همین طوری یک برنامه ای با خود apps داخل گوشی نصب کردم اما فولدرش رو پیدا نمی کنم که شیفت رو جایگزینش کنم ازمم نمیپرسه داخل مموری باشه یا تلفن
با kies هم می خواستم امتحان کنم که همش می خواست آپدیت بشه و من میزدم نشه و بسته میشد بعد داخل تنظیمات زدم ماهل یک بار بپرسه که اپدیت بشه یا نه که این مشکل درست شد اما الان گوشی رو نمیشناسه یعنی میزنه conecting the device plase wait اما چند دقیقه منتظر می مونم کاری انجام نمیشه
باید چیکار کنم؟
راهنمایی کنید ممنون میشم
با سپاس

8300 نه منظور 8530 هست که قیمت 650 دلار داره فروخته میشه حالا ارزششو داشته باشه یا نداشته باشه
گوشی جدید معمولا گرونتر اگه از اول 400 تا بفروشن با این افت قیمت به زیر 300 میرسه

در مورد سوالت هم دوست عزیز تو setting و فکر کنم application یه قسمت داره که تعیین میکنه برنامه ها کجا نصب بشه
بعدش از گوشی میتونید دانلود کنید:8:

abc.abc
01-12-2010, 18:15
در مورد سوالت هم دوست عزیز تو setting و فکر کنم application یه قسمت داره که تعیین میکنه برنامه ها کجا نصب بشه
بعدش از گوشی میتونید دانلود کنید
من همین کار رو کردم اما مثل اینکه هر چی دان می کنم میره در خود گوشی

8300 نه منظور 8530 هست که قیمت 650 دلار داره فروخته میشه حالا ارزششو داشته باشه یا نداشته باشه
گوشی جدید معمولا گرونتر اگه از اول 400 تا بفروشن با این افت قیمت به زیر 300 میرسه
ببخشید منم منظورم 8530 بود خب شایدم فهمیدم اگه زیاد بدن کسی این گوشیو نمیخره گفتن لا اقل کاری کنن که یکی به جای ویو اشتباهی اینو بخره :31:

باید چیکار کنم؟
راهنمایی کنید ممنون میشم
با سپاس

خب فهمیدم چون با گوشی اینترنت بودم نمی گذاشت کامل وصل بشه و روی همون پلیز ویت می موند الان که با یک گوشی دیگه میرم نت و kies کامل گوشی رو میشناسه دوباره میگه باید آپدیت بشه
خب الان باید کلا چیکار کنم؟ :19:

victor203
01-12-2010, 18:28
ببخشید منم منظورم 8530 بود خب شایدم فهمیدم اگه زیاد بدن کسی این گوشیو نمیخره گفتن لا اقل کاری کنن که یکی به جای ویو اشتباهی اینو بخره :31:

خب فهمیدم چون با گوشی اینترنت بودم نمی گذاشت کامل وصل بشه و روی همون پلیز ویت می موند الان که با یک گوشی دیگه میرم نت و kies کامل گوشی رو میشناسه دوباره میگه باید آپدیت بشه
خب الان باید کلا چیکار کنم؟ :19:

خواهش میشه ...:10:
خوب شما که میتونی با گوشی به نت وصل شی با همون نرم افزارات رو دان کن
چون هیچ راهی به نظرم نداره :13:
کیز خیلی لجبازه وقتی میگه اپدیت یعنی اپدیت مگر اینکه دوستان راهی رو بلد باشند:31:

abc.abc
01-12-2010, 18:36
زدم
آپ بشه ببینیم چی میشه تا یک ساعتی دیگه تمومه
ممنون از شما

abc.abc
01-12-2010, 19:19
خب داشت آپدیت میشد برنامه کیز رو باز کردم همون آپدیت هم فنا شد کلا پاک کردم خیالم راحت شه

بعدش از گوشی میتونید دانلود کنید
همین کار رو کردم درست شد من قبلا اشتباهی یک جا دیگه میرفتم و مموری رو انتخاب می کردم
خب من همون فایل رو دان کردم (شیفت) از حالت فشرده خارج کردم قبلش هم یک برنامه همین طوری نصب کرده بودم بعد رفتم other و بعد هم bada بعد پیداش کردم پاک کردم فلدرشو اون شیفتو ریختم بعد هم کابلو قعط کردم و رفتم با کنم دیدم باز نمیشه و میگه مموریی که این برنامه روش نصب شده رو بزارید
باید چیکار کنم؟
ممنون

victor203
01-12-2010, 20:54
خب داشت آپدیت میشد برنامه کیز رو باز کردم همون آپدیت هم فنا شد کلا پاک کردم خیالم راحت شه

همین کار رو کردم درست شد من قبلا اشتباهی یک جا دیگه میرفتم و مموری رو انتخاب می کردم
خب من همون فایل رو دان کردم (شیفت) از حالت فشرده خارج کردم قبلش هم یک برنامه همین طوری نصب کرده بودم بعد رفتم other و بعد هم bada بعد پیداش کردم پاک کردم فلدرشو اون شیفتو ریختم بعد هم کابلو قعط کردم و رفتم با کنم دیدم باز نمیشه و میگه مموریی که این برنامه روش نصب شده رو بزارید
باید چیکار کنم؟
ممنون

خوب خدمت شما عارضم که اونقدر که من میدونم هر برنامه ای رو نمیشه رو هر برنامه دیگه ای ریخت:41:
منظور اینکه برای نصب هر برنامه میزبان خاصی میخواد وگرنه که خیلی راحت بود:31:
البته این اطلاعات من بود ممکنه که این مشکل نباشه:20:

abc.abc
01-12-2010, 21:35
ممنون جواب دادید
ببینید من اصلا تا حالا چنین کاری نکردم و مطمعنم احتمال اشتباهم در این کار زیاده
مثلا نمی دونم اسم فولدر ها باید عوض بشه و هم نام فولدر برنامه ی قبل بشه ی یا نه و...
کلا باید چکاری کرد برای ریختن شیف یا مثال اون؟
ممنون

abc.abc
01-12-2010, 21:49
راستی من روی گوشی فرمت wmv و mpeg و dat و divx و xvid رو ریختم هیچ کدومو رو پخش نکرد باید چیکار کنم؟
همه ی فیلم ها 640 در 480 هستند یا 320 در 240 یا بالاتر و وقتی روی این میریزم کامل نمیاد عنی دو طرف گوشی خالی میشه که خب باید هم همین طر بشه و تا اینجا درسته اما وقتی اینو به یک تلویزیون معمولی 4:3 بزنم باز هم همین طور میشه که نباید بشه
که ب وقتی به 16:9 وصل کنم فک کنم درست باشه امتحان نکردم
من می خواهم روی تی وی معمولی crt فیلم بزارم و با رزولوشن مخصوص خودش کار کنه میشه کاریش کرد؟
میشه کاری کرد که وقتی به تی وی وصله کوشی رو صفحشو خاموش کرد؟
راستی کمی پرش هم داره وقتی به تی وی وصل می کنم

Yashar Cross
01-12-2010, 23:59
چه عجب ممنون از دوستان كه جوابمو تاحدودي دادند:31: حالا اگه زحمتي نيست جواب سوال پست2250 رو بديد؟(نظر شخصي شماها...رو ميگم:20:)

اگه بخوايم با يک نگاه كلي با مدل قبلي s8500 مقايسه کنيم در دو بخش مزايا و معايب دسته بندي ميکنم:

مزايا:
1.آپديت نسخه بادا به ورژن 1.2
2.افزايش سايز صفحه از 3.3 به 3.7
3.زيبايي طراحي خصوصا روبه رو (خداييش خوشگلتره :27: عكساشو تو ارنا نگاه كنيد...نظر شخصي)

معايب:
1.کاهش حافظه داخلي(البته کاملا مطمئن نيستم كه فكر كنم شايعه اي بيش نباشه...)
2.استفاده نکردن از صفحات سوپر آملويد

باداي1.2 هم ايرادات و باگهاي 1.1 رو حل كرده... ومن طبق گفته هاي پست2250 از ساپورت نكردن s8500 مي ترسم...:13:
دوستدار شما ياشار

victor203
02-12-2010, 00:49
ممنون جواب دادید
ببینید من اصلا تا حالا چنین کاری نکردم و مطمعنم احتمال اشتباهم در این کار زیاده
مثلا نمی دونم اسم فولدر ها باید عوض بشه و هم نام فولدر برنامه ی قبل بشه ی یا نه و...
کلا باید چکاری کرد برای ریختن شیف یا مثال اون؟
ممنون

دوست عزیز پاسخ سوالتو به صورت پیام خصوصی برات فرستادم:46:

---------- Post added at 12:49 AM ---------- Previous post was at 12:48 AM ----------

راستی من روی گوشی فرمت wmv و mpeg و dat و divx و xvid رو ریختم هیچ کدومو رو پخش نکرد باید چیکار کنم؟
همه ی فیلم ها 640 در 480 هستند یا 320 در 240 یا بالاتر و وقتی روی این میریزم کامل نمیاد عنی دو طرف گوشی خالی میشه که خب باید هم همین طر بشه و تا اینجا درسته اما وقتی اینو به یک تلویزیون معمولی 4:3 بزنم باز هم همین طور میشه که نباید بشه
که ب وقتی به 16:9 وصل کنم فک کنم درست باشه امتحان نکردم
من می خواهم روی تی وی معمولی crt فیلم بزارم و با رزولوشن مخصوص خودش کار کنه میشه کاریش کرد؟
میشه کاری کرد که وقتی به تی وی وصله کوشی رو صفحشو خاموش کرد؟
راستی کمی پرش هم داره وقتی به تی وی وصل می کنم

divx و xvid که قاعدتا نباید مشکلی داشته باشند چون خود من هم چنتا کلیپ با همین فرمتها تو گوشیم دارم و راحت و تپل اجرا میشن:8:
در مورد بقیشون اطلاع درستی ندارم متاسفانه ولی بعید میدونم dat رو بتونه اجرا کنه چون یه فرمت تقریبا منسوخ شدست :13:
نکته بعد این که کلا گوشی های جدید با خروجی Tv با تلویزیون های lcd راحتر هستن و بهتر مچ میشن اما چون من به crt دسترسی ندارم تو این مورد هم نمیتونم کمکی بکنم
در مورد صفحه گوشی که بعید میدونم بشه کاری کرد این امکانیه که باید تو بادا تعبیه میشده که نشده حالا ایشالا تو نسخه جدید تصحیح میشه اما کاری که شما میتونی بکنی اینه که نور صفحه نمایش گوشی رو موقع اتصال تا اخر کم کنی

alirezamrl
02-12-2010, 02:39
سلام اقا من قاطی کردم من بازی زیپ شده رو دی ال کردم با پی سی کیز هم اخرین ورژن نصب کردم بازیارو از زیپ در اوردم wave spoofer هم دی ال کردم الان باید چیکار کنم خواهشا مو به مو توضیح بدین من گیج شدم الان در ضمن فریمور من jpjh2 هست این خوبه یا عوض کنم فارسیم داره 5 روزه خریدم گوشیو ممنون از لطفتون

victor203
02-12-2010, 15:13
سلام اقا من قاطی کردم من بازی زیپ شده رو دی ال کردم با پی سی کیز هم اخرین ورژن نصب کردم بازیارو از زیپ در اوردم wave spoofer هم دی ال کردم الان باید چیکار کنم خواهشا مو به مو توضیح بدین من گیج شدم الان در ضمن فریمور من jpjh2 هست این خوبه یا عوض کنم فارسیم داره 5 روزه خریدم گوشیو ممنون از لطفتون

در مورد قسمت اول سوالتون چون من با این روش بازی نصب نکردم نمیتونم جواب درستی بهتون بدم اما براتون یک پیام خصوصی فرستادم فکر کنم مشکلتون رو حل کنه:46:
در مورد فریمور گوشیتون هم تا اونجایی که من میدونم این فریمور عالیه و اگه اشتباه نکنم بهترین فریمور منتشر شدست و احتیاجی به اپدیت نداره ایشالا تا 1.2 فارسی بشه:27:

A.IvI.I.N
02-12-2010, 16:04

آموزش spoof

abc.abc
02-12-2010, 20:27
سلام
من از این گوشی خوشم میاد همه چیزشم کامله اما نمی دونم چرا همش حس می کنم یک چیزیش کمه و نمیشه باهاش خیلی وقت حال کردم و چند ماه دیگه باید یکی دیگه بگیرم و آینده نداره
از وقتی هم ویو 2 دیدم اومده بیشتر شک کردم
به نظرتون 3.3 اینچ ویو با 3.7 اینچ ویو دو خیلی فرق می کنه؟ من الان می تونم اینو بدم و تعویش کنم کدوم بهتره؟ کلا گوشیه خوبیه و میشه روش حساب باز کرد ؟
ممنون

---------- Post added at 08:27 PM ---------- Previous post was at 08:26 PM ----------

ذاستی این چرا همش بازی داره نرم افزار درست و حسابی و خوب هیچی هست؟
ممنون

hoha881
02-12-2010, 20:51
SUPER AMOLED فعلا بهترین صفحه نمایش هست.
SUPER CLEAR LCD هم کیفیت قابل قبولی داره.
این 0.4 اینچ بیشتر سبب میشه که یک توازن بین 2 تا گوشی برقرار بشه.
الان که تازه گرفتی چرا میخوای بفروشی
بزار حداقل یک ماه بگذره گوشی های جدید توی سال میلادی جدید معرفی بشن بعد تصمیم بگیر.

abc.abc
02-12-2010, 21:32
چون الان می تونم به قیمت نو بفروشم
کلا ویو یا ویو 2 یا چیز دیگه ای؟

Yashar Cross
02-12-2010, 22:37
سلام دوستان
كسي تا به حال s8530 رو تو بازار ديده؟ اين سايتي كه دوستمون براي s8530 معرفي كرد قابل اطمينانه؟
شما باشيد كدوم رو ميگيريد؟ اگه شرايط منو داشيد يعني هنوز هيچ كدومو نگرفتم؟(منظورم اينكه اونهايي كه s8500 دارند اگه تا به حال نخريده بودند بازم اينو ميگرفتند يا نه منتظر s8530 ميموندند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستدار شما ياشار

Makan_noor
03-12-2010, 00:06
سلام دوستان
كسي تا به حال s8530 رو تو بازار ديده؟ اين سايتي كه دوستمون براي s8530 معرفي كرد قابل اطمينانه؟
شما باشيد كدوم رو ميگيريد؟ اگه شرايط منو داشيد يعني هنوز هيچ كدومو نگرفتم؟(منظورم اينكه اونهايي كه s8500 دارند اگه تا به حال نخريده بودند بازم اينو ميگرفتند يا نه منتظر s8530 ميموندند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستدار شما ياشار
والا اون سایت که یک سایت خرید نیست بلکه معرفی گوشی ها و فروشنده هاست و البته مطمئنه.این گوشی هم هنوز وارد ایران نشده.اون دو عدد هم معلومه قاچاقی از مرزهای شمالی وارد شده و الان تو اردبیل واسه فروش گذاشته شده.منم مثل شما هنوز این گوشی رو نگرفتم و اگه نظر من رو بخواین انتخاب این بین این دو تا کاملا سلیقه ایه.از یه طرف صفحه ی بزرگتر داریم اما از نظر کیفیت به دلیل سوپر آمولد نبودن و داشتن رزولوشن برابر با 8500 اما ابعاد بزرگتر مسلما کیفیتش پایین تره ضمن اینکه این صفحه چون هم 0.4 اینچ بزرگتره و هم lcd هستش باید مصرف باتری بالاتری داشته باشه!!

alirezamrl
03-12-2010, 02:49
سلام بچه ها من هنوز نتونستم بازی نصب کنم اعصابم خورده.اول باید با اینترنت گوشی از کایز برنامه دی ال کنیم یا با پی سی هم میشه برنامه رو گرفت بعد با کابل نصب کرد!تازه هنگام نصب با کابل اگه میشه باید به نت وصل باشه پی سی یا نه! بازی بروس لی هنوزم هست من دوسش دارم لینک سالمشو کسی داره؟ help me please......

mahroo_z1
03-12-2010, 07:03
سلام:5:

Grey Ebony:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Light gray:

pink:

Black:

abc.abc
03-12-2010, 10:56
سلام
آقا بالاخره الان این گوشیه ویو در قیمت زیر 500 تومان بهترینه؟ من الان می تونم اینو به قیمت نو بدم به یکی دیگه اگه گوشیه ی=بهتری هم هست مثلا ویو 2 بهتره بگید تعویض کنم
من مثلا در بعضی بازی ها مثل فوتبال که باید قسمت سمت راست صفحه رو بگیریم بعد به یک طرف بریم کمی کمبود جا هست برای اینطور بازی ها کمی می تونه اذیت کنه به همین دلیل دودل شدم
ویو دو چقد بزرگتره ؟ ارزششو داره کیفیت پایین تری رو داشته باشیم و مصرف بیشتر باتری؟
راستی قیمت ویو الان چنده؟ بدون گارانتی؟
ممنون

joje fokoli
03-12-2010, 12:17
دوستان برا راه اندازی gps گوشی چه نرم افزاری هست؟
طریقه ی نصب و اضافه کردن نقشه ها رو هم میشه بگید؟:40:

A.IvI.I.N
03-12-2010, 12:31
سلام
آقا بالاخره الان این گوشیه ویو در قیمت زیر 500 تومان بهترینه؟ من الان می تونم اینو به قیمت نو بدم به یکی دیگه اگه گوشیه ی=بهتری هم هست مثلا ویو 2 بهتره بگید تعویض کنم
من مثلا در بعضی بازی ها مثل فوتبال که باید قسمت سمت راست صفحه رو بگیریم بعد به یک طرف بریم کمی کمبود جا هست برای اینطور بازی ها کمی می تونه اذیت کنه به همین دلیل دودل شدم
ویو دو چقد بزرگتره ؟ ارزششو داره کیفیت پایین تری رو داشته باشیم و مصرف بیشتر باتری؟
راستی قیمت ویو الان چنده؟ بدون گارانتی؟
ممنون

به نظر من عوض نکنی بهتره ولی اگه خواستی عوض کنی I9000 GALAXY گزنیه مناسبتری نسبت به WAVE 2 هستش:46:
یه نگاه به این عکس بنداز شاید کمکت کنه

abc.abc
03-12-2010, 12:45
سلام
گالاکسی که قیمتش حدود 600 هست و فرقی با ویو نمی کنه جز این که صفحش کمی بزرگتره و سیستمش اندرویده و اصلا نمی صرفه 200 تومن بدم اونو بگیرم
این عکسو دیدم بیشتر خوشم اومد از ویو 2 که هم بزرگتره هو عریض تر اما بیشتر خودش بزرگه تا صفحش اون کلید منوش هم یکم بدریخته
اصلا فض کنین مثلا هنوز ویو نگرفتین الان ویو 2 رو انتخاب می کنین یا ویو؟ (فرض کنین قیمتشون هم یکیه)

A.IvI.I.N
03-12-2010, 13:28
من بودم بازم S8500 رو انتخاب میکردم دلیلش هم نازک تربودن و SUPER AMOLED :20:

victor203
03-12-2010, 15:32
سلام
گالاکسی که قیمتش حدود 600 هست و فرقی با ویو نمی کنه جز این که صفحش کمی بزرگتره و سیستمش اندرویده و اصلا نمی صرفه 200 تومن بدم اونو بگیرم
این عکسو دیدم بیشتر خوشم اومد از ویو 2 که هم بزرگتره هو عریض تر اما بیشتر خودش بزرگه تا صفحش اون کلید منوش هم یکم بدریخته
اصلا فض کنین مثلا هنوز ویو نگرفتین الان ویو 2 رو انتخاب می کنین یا ویو؟ (فرض کنین قیمتشون هم یکیه)

والا چی بگم...
به نظر من اگه این دوتا شرایط خرید یکسانی داشتند من بازم 8500 رو میخریدم
samoled کجا و sclcd کجا بعدشم بزرگی صفحه نمایش به کمتر شدن کیفیت تصویر و کاهش زاویه دیدو و افزایش مصرف باطری اصلا نمیصرفه:13:
تازه اندازه بزرگتر دردسر بیشتر رو هم داره به اینها خوانایی کمتر زیر نور افتاب رو هم اضافه کنید:41:
تازه چنتا بازی یا برنامه هستن که به صفحه بزرگتر از 8500 احتیاج دارند؟؟؟
اصلا به نظرتون 8500 صفحش کوچیکه یا 4. اینچ خیلی زیاده؟؟؟
به نظر من یه نکته مثبتو چنتا نکته منفی ....
اخرین سوال اگه صفحات samoled کم نمیومد این گوشی ساخته میشد؟؟؟:19:
در اخر به نظرم 8530 متولد شده از یه کمبود هست و نباید بر ویو ارجح شناخته بشه و بقیشم خودتون میدونید:46:
.
.
.
البته فکر کنم یه کم زیاده روی کردم :43:
و گرنه 8530 هم خداییش در برابر بیشتر گوشی ها خداست:6:

wayoo
03-12-2010, 15:54
دوستان من تازه سامسونگ کایز رو تو کامپیوترم (لپ تاپم)ریختم ولی وقتی گوشیمو وصل میکنم .می نویسه لطفا صبر کنید من هرچی
صبر کردم بازم این جمله رو نوشته بود.ممکنه به cpu لپ تاپم ربط داشته باشه؟چون 2Ghz هست.(گوشی رو تو چه حالتی بذارم mass storage یا samsung kies؟)
تو حالت mass storage دو تا درایو تو my computer میاد ولی نمیشه واردش شد ارور میده!البته من مموری کارت ندارم
با بلوتوس هم وصل میشم ارور میده و میگه دستگاه ساپورت نمیشود!:18:
ولی در حالت عادی میتونم با بلوتوس به لپ تاپ وصل شم(بدون دخالت kies)
نیازمند کمک های شما هستیم:19:

abc.abc
03-12-2010, 17:11
سلام
ممنون مثل انکه بهترین گوشی رو در رنج خودش خریدم تعویض هم نمی کنم
بازم ممنون شکم بر طرف شد

A.IvI.I.N
03-12-2010, 18:01
دوستان من تازه سامسونگ کایز رو تو کامپیوترم (لپ تاپم)ریختم ولی وقتی گوشیمو وصل میکنم .می نویسه لطفا صبر کنید من هرچی
صبر کردم بازم این جمله رو نوشته بود.ممکنه به cpu لپ تاپم ربط داشته باشه؟چون 2Ghz هست.(گوشی رو تو چه حالتی بذارم mass storage یا samsung kies؟)
تو حالت mass storage دو تا درایو تو my computer میاد ولی نمیشه واردش شد ارور میده!البته من مموری کارت ندارم
با بلوتوس هم وصل میشم ارور میده و میگه دستگاه ساپورت نمیشود!:18:
ولی در حالت عادی میتونم با بلوتوس به لپ تاپ وصل شم(بدون دخالت kies)
نیازمند کمک های شما هستیم:19:

رو سامسونگ کیز تنظیم کن و هیچ برنامه ای هم باز نباشه .برای اینکه بدونی برنامه باز مونده یانه کلید منو رو نگه دار و هرچی بازه exit کن:46:

tonypb
03-12-2010, 20:22
بابا s8530 همچین صفحه نمایش بدی نداره که اینقدر تو سرش میزنید...

واقعا خوبه و انتخاب من s8530 است...

abc.abc
03-12-2010, 20:50
سلام
چطوری میشه برنامه های جاوا رو روی مموری نصب کرد؟
برنامه هایی که قبلا نصب کردم چه بادا و چه جاوا چطوری میشه انتقال دادشون مموری؟
ممنون

joje fokoli
03-12-2010, 22:03
من کیس رو نصب کردم و موقع نصب کشور رو روسیه زدم و زبون رو انگلیسی
ولی بازم زبون همه جاش انگلیسی نیست
چیکار کنم؟
راهی نیست که بدون نصب دوباره موقعیت کشور رو عوض کنم تا زبونش عوض بشه؟
ویرایش:
مشکلشو فهمیدم
حل شد

mahroo_z1
03-12-2010, 23:58

ویدئو:

Samsung Wave II Live Demo

tonypb
04-12-2010, 00:20

ویدئو:

Samsung Wave II Live Demo

سلام عکس بالا رو از کجا اوردی؟؟؟
دقت کردین که s8530 تو هیچ کدوم از سایت های سامسونگ موبایل نیست؟؟؟

mahroo_z1
04-12-2010, 00:23
سلام عکس بالا رو از کجا اوردی؟؟؟
دقت کردین که s8530 تو هیچ کدوم از سایت های سامسونگ موبایل نیست؟؟؟
سلام
دوست عزیز کی این حرفو زده :18:
اینم یک سایت رسمی از طرف سامسونگ برای خانواده بادا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو اینم سایت بادای سامسونگ در ایتالیا :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو اینم منبع مربوط به عکسهای فوق:

alirezamrl
04-12-2010, 13:29
سلام بچه ها من هنوز نتونستم بازی نصب کنم اعصابم خورده.اول باید با اینترنت گوشی از کایز برنامه دی ال کنیم یا با پی سی هم میشه برنامه رو گرفت بعد با کابل نصب کرد!تازه هنگام نصب با کابل اگه میشه باید به نت وصل باشه پی سی یا نه! بازی بروس لی هنوزم هست من دوسش دارم لینک سالمشو کسی داره؟ help me please......

{sahand}
04-12-2010, 17:56
بازی های پولی رو می گین یا رایگان رو؟ در هر صورت شما هم با پی سی می تونید از سامسونگ اپز برنامه بگیرید هم با پی سی.
لینک بروس لی هم تو امضام هست.

joje fokoli
04-12-2010, 18:28
یه مشکل جدید:
من وقتی کیس رو باز میکنم و میرم تو قسمت application این پیغامو میده و میپره بیرون:
the server committed a protocol violation.
section= response status line
مشکلش چیه؟ چیکار باید کنم؟

abc.abc
04-12-2010, 18:33
سلام
چوری میشه برنامه های جاوا رو روی مموری کارت نصب کرد؟
من فهمیدم چطوری باید روی تلویزیون 4.3 تمام صفحه دید باید همون مربع پایین پلیر روز زد اما نمی دونم چطوری میشه وقتی فیلم روی تلویزیون میبینیم صفحش رو خاموش کنیم
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
با سپاس

Yashar Cross
05-12-2010, 01:01
بابا s8530 همچین صفحه نمایش بدی نداره که اینقدر تو سرش میزنید...

واقعا خوبه و انتخاب من s8530 است...
دوست عزيز من هم با نظر تو موافقم يعني به عشق s8530 يك ماه كه منتظرم چون بيشتر بدرد بازي و وبگردي و فيلم نگاه كردن ميخوره:31:
صفحه s8530 نسبت به ساير lcd ها برتري داره...(به جز s-amoled) ولي انصافا تو همين عكسها خداييش صفحه ي s8500 يه چيز ديگست...:20:
من شنيدم كه تو بازار علاالدين s8530 با قيمت 420 بدون گارانتي هست و كيفيت صفحش عامل ارزونيه قيمتشه...ولي تا نياد و باهاش كار نكنيم نميشه تصميم قطعي گرفت...
دوستدار شما ياشار

abc.abc
05-12-2010, 08:57
مثل اینکه همه به شک افتادند که کدوم رو بگیرند
پس بهتره یک نظر سنجی هم بزنید

Makan_noor
05-12-2010, 15:33
دوست عزيز من هم با نظر تو موافقم يعني به عشق s8530 يك ماه كه منتظرم چون بيشتر بدرد بازي و وبگردي و فيلم نگاه كردن ميخوره:31:
صفحه s8530 نسبت به ساير lcd ها برتري داره...(به جز s-amoled) ولي انصافا تو همين عكسها خداييش صفحه ي s8500 يه چيز ديگست...:20:
من شنيدم كه تو بازار علاالدين s8530 با قيمت 420 بدون گارانتي هست و كيفيت صفحش عامل ارزونيه قيمتشه...ولي تا نياد و باهاش كار نكنيم نميشه تصميم قطعي گرفت...
دوستدار شما ياشار
من يه سوال دارم.رو اين s8530 بادا 1.2 نصبه؟اونوقت اين ورژن جديدتر چه تفاوتي داره؟فريمور فارسي براش وجود داره؟شنيدم برنامه و بازي هاي پولي رو نميشه مثل 8500 روش نصب كرد درسته؟

SAEEDSAMSUNG
05-12-2010, 15:56
سلام بروبچ:

بادا 1.2 به همراه زبان فارسی : (LANGUAGE PACK LP4

tonypb
05-12-2010, 16:07
من يه سوال دارم.رو اين s8530 بادا 1.2 نصبه؟اونوقت اين ورژن جديدتر چه تفاوتي داره؟فريمور فارسي براش وجود داره؟شنيدم برنامه و بازي هاي پولي رو نميشه مثل 8500 روش نصب كرد درسته؟

تفاوت ها ایناست:
سرعت بیشتر
عمر باطری طولانی تر
کیفیت دوربین بالا تر
عدم مشکل کمبود رم
بروزر دلفین نسخه 2.2

بله فارسی اومده ولی یه عیب داره که نمیشه بازی های -- شده رو نصب کرد.

wayoo
05-12-2010, 16:52
دوستان . کمک.کمک
گوشی من خیلی زود باتری تموم میکنه شب شارژ میکنم 10 ساعت بعدبدون استفاده 30% کم میشه:41:گوشیمو تیرماه از نمایندگی اصلی خریدم.ولی تو این چند ماهه وقت نداشتم و گوشیمو دیر به دیر شارژ میکردم یه بار به یه ماه هم رسید(برا زنگ زدن از یه گوشی دیگه استفاده میکردم) حالا که واسه بازی و اینترنتو عکاسی اینها وقت دارم میبینم که شارژش خیلی افتضاح شده. به نظرتون چه کار کنم؟(باتریشو بذارم تو فریزر درست میشه؟)

abc.abc
05-12-2010, 16:57
تفاوت ها ایناست:
سرعت بیشتر
عمر باطری طولانی تر
کیفیت دوربین بالا تر
عدم مشکل کمبود رم
بروزر دلفین نسخه 2.2

سلام
یعنی کسی که 8530 بگیره نمی تونه 1.0 روش نصب کنه؟ یعنی کلا بازی های پولی رو نمیشه رایگان نصب کرد؟

{sahand}
05-12-2010, 17:07
سلام بروبچ:

بادا 1.2 به همراه زبان فارسی : (LANGUAGE PACK LP4

دوست عزیز اینی که شما گذاشتی SDKـه، برای برنامه نویسیه، فرمور نیست.

tonypb
05-12-2010, 20:41
سلام
یعنی کسی که 8530 بگیره نمی تونه 1.0 روش نصب کنه؟ یعنی کلا بازی های پولی رو نمیشه رایگان نصب کرد؟

چرا میتونه دانگرید بکنه.

دوستان . کمک.کمک
گوشی من خیلی زود باتری تموم میکنه شب شارژ میکنم 10 ساعت بعدبدون استفاده 30% کم میشه:41:گوشیمو تیرماه از نمایندگی اصلی خریدم.ولی تو این چند ماهه وقت نداشتم و گوشیمو دیر به دیر شارژ میکردم یه بار به یه ماه هم رسید(برا زنگ زدن از یه گوشی دیگه استفاده میکردم) حالا که واسه بازی و اینترنتو عکاسی اینها وقت دارم میبینم که شارژش خیلی افتضاح شده. به نظرتون چه کار کنم؟(باتریشو بذارم تو فریزر درست میشه؟)

چند سوال:
1.فرمور گوشیت چیه؟؟؟
2.قبلا اینطوری نبود؟؟؟
3.درصد cpu روی چنده؟؟؟
شاید بعد از مدتی درست بشه.
ببین ویجت مزاحم و اضافی باز نباشه.
اول دوباره یه 8 ساعت بزار شارژ بشه.اگه درست نشد احتمالا باتری خرابه...

Yashar Cross
06-12-2010, 00:23
تفاوت ها ایناست:
سرعت بیشتر
عمر باطری طولانی تر
کیفیت دوربین بالا تر
عدم مشکل کمبود رم
بروزر دلفین نسخه 2.2

در ادامه فرمايشات دوستمون...
قابلیت درج متن T9 Trace که مشابه Swype است (مثل گلكسي:31:)
امکان به روز رسانی نرم افزاری به صورت مستقیم از خود گوشی
نسبت به ورژن قديمي اضافه شده...
دوستان اينكه بازي پولي و... نميشه نصب كرد يعني چي من نفهميدم ؟:41:يعني بازي هاي s8500 با اين فرق ميكنه...به هم نميخورند؟؟؟
كسي از علاالدين خبر داره كه اومده يا نه؟
دوستدار شما ياشار

Yashar Cross
06-12-2010, 00:38
سلام دوستان:11:
بلاخره بررسي samsung s8530 waveII اومد...بريد بخونيد...:31:
تيكه هايي از اين بررسي...:31:

ویژگی های کلیدی

صفحه نمایش لمسی خازنی 3.7 اینچی از نوع Super Clear LCD با قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ و پشتیبانی از رزولوشن WVGA ، پشتیبانی از مالتی تاچ، استفاده از شیشه ضد خش برای سطح صفحه نمایش
بدنه فلزی محکم و باریک
سیستم عامل بادا v1.2 و Samsung Apps
پردازنده یک گیگاهرتزی ARM Cortex A8
پشتیبانی چهاربانده از GSM و دو بانده از HSPA
Wi-Fi 802.11 b/g/n و پشتیبانی از WPS ، قابلیت وبگردی از طریق اتصال گوشی به رایانه
گیرنده GPS داخلی با پشتیبانی از AGPS ، قطب نمای دیجیتال ، نرم افزار Samsung LBS که با حمایت Route66 طراحی شده است
دوربین پنج مگاپیکسلی با فوکوس خودکار و فوکوس لمسی ، قابلیت برچسب گذاری جغرافیایی، تشخیص لبخند و فلاش LED
ضبط ویدیویی 720p با نرخ 30 فریم بر ثانیه
2گیگابایت حافظه در دسترس کاربر ، اسلات کارت حافظه microSDHC

پورت استاندارد microUSB و بلوتوث v3.0 به همراه پشتیبانی از A2DP

سوکت صوتی استاندارد 3.5 میلی متری، خروجی تلویزیون
مرورگر وب مبتنی بر Webkit با نام Samsung Dolphin Browser 2.0 با پشتیبانی از فایل های فلش
نرم افزار YouTube ، یکپارچگی با سرویس های اجتماعی FaceBook و Twitter
پخش ویدیوهای DivX و XviD
کیفیت صدای خوب

نقاط ضعف اصلی

تعداد محدود نرم افزارهای در دسترس
عدم برابری Super Clear LCD با Super AMOLED
قرارگیری اسلات کارت حافظه در زیر باتری
نبود هیچگونه محافظی برای لنز دوربین
نرم افزار مسیریابی گوشی تنها با مجوز سی روزه عرضه می شود
عدم تعبیه سنسور محدود کننده نور برای تنظیم خودکار روشنایی صفحه نمایش
عملکرد ضعیف در میزان بلندی صدا

برتری های Wave II نسبت به Wave

آخرین نسخه سیستم عامل بادا یعنی نسخه v1.2
قابلیت درج متن T9 Trace که مشابه Swype است
صفحه نمایش لمسی بزرگتر 3.7 اینچی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوستدار شما ياشار

alirezamrl
06-12-2010, 01:06

alirezamrl
06-12-2010, 02:34
سلام.اقا من بازی hit my boss دان کردم از زیپ خارج کردم 2 تا فایلو روی هم زدم از توی پی سی از doucument samsung kies aplication اینجا کپی کردم اخرین ورژن کیز رو هم گرفتم به نت وصل نباشم این پیغام رو میده مگه نباید با کیز نصبش کرد تو سامسونگ اپس میرم میزنه the remote name could not be resolved به نت هم وصل میشم میگه کشور خودتو مشخص کن!
چیکار کنم من اولین باره میخوام بازی نصب کنم دیوونه شدم!

alirezamrl
06-12-2010, 12:51
سلام کسی نیست جواب منو بده!
کمک کنید لطفا

siavashjal
06-12-2010, 17:24
سلام دوستان

من دیروز این گوشی رو خریدم. الان همه چیز خوبه فقط وقتی که هدفونی که همراه دستگاه بود رو می زنم فقط از قسمت سمت چپ هدفون صدا می یاد و قسمت سمت راست اصلا صدا نداره. می خواستم ببینم تنظیم خاصی داره یا این که هدفون خرابه.

SamanRI
06-12-2010, 17:45
سلام دوستان

من دیروز این گوشی رو خریدم. الان همه چیز خوبه فقط وقتی که هدفونی که همراه دستگاه بود رو می زنم فقط از قسمت سمت چپ هدفون صدا می یاد و قسمت سمت راست اصلا صدا نداره. می خواستم ببینم تنظیم خاصی داره یا این که هدفون خرابه.

خراب نیست ، هدفون رو خوب جا نزدی
باید محکم و تا آخر جا بزنی

hasanmotori
06-12-2010, 17:49
سلام دوستان

فک کنم هدفونو کامل جا نزدی ... یکم بیشتر فشارش بده تا کامل بره تو

siavashjal
06-12-2010, 18:29
ممنون دوستان
آره هدفون رو کامل جا نزده بودم. الان دارم از کیفیت صداش لذت می برم.

Yashar Cross
06-12-2010, 23:34
سلام
چقدر اينجا سوت و كور شده:41:...مگس پر نميزنه:31:
پس بچه ها كوشن؟يك جواب اين اقا عليرضا رو بده...؟
جواب سوال منم يادتون نره...:40:
دوستدار شما ياشار

victor203
06-12-2010, 23:49
در ادامه فرمايشات دوستمون...
قابلیت درج متن T9 Trace که مشابه Swype است (مثل گلكسي:31:)
نسبت به ورژن قديمي اضافه شده...
دوستان اينكه بازي پولي و... نميشه نصب كرد يعني چي من نفهميدم ؟:41:يعني بازي هاي s8500 با اين فرق ميكنه...به هم نميخورند؟؟؟
كسي از علاالدين خبر داره كه اومده يا نه؟
دوستدار شما ياشار

خدمت یاشار عزیز عرض کنم که
نخیر بازی هاشون فرق نمیکنه اما 8530 با ورژن 1.2 از بادا اومده و سامسونگ تو این ورژن راهی رو که ما باهاش بازی های پولی رو نصب میکردیم بسته:41:
تو اصفهان که هنوز عرضه عمومی نشده فقط من یکی دوتاشو تو مغازه ها ی اصفهان دیدم که البته قیمتشو نجومی میگفتن اونم چون هنوز کامل وارد مغازه ها نشده:27:
ایشالا تا چند روز دیگه تشریفشونو میارند:8:
هرچند که 8500 یه چیز دیگست

DaaVooD
07-12-2010, 00:10
درود بر موج سواران
2دونه سوال: 1- چرا ساعت دریافت اس ام اس ها اشتباه درج میشه؟!! (من 3:30 + GMT رو تنظیم کردم) و 2- برای خروج از music player یا asphalt راهی جز end task کردن یا فشار دکمه قطع تماس وجود داره؟!
مرسی

victor203
07-12-2010, 00:16
درود بر موج سواران
2دونه سوال: 1- چرا ساعت دریافت اس ام اس ها اشتباه درج میشه؟!! (من 3:30 + GMT رو تنظیم کردم) و 2- برای خروج از music player یا asphalt راهی جز end task کردن یا فشار دکمه قطع تماس وجود داره؟!
مرسی

بر شما نیز درود:31:
والا واسه من که مشکلی نداره شاید فریمورتون مشکل داره:41:
واسه پایان برنامه ها هم به جز دو راهی که خودتون گفتین راه دیگه ای نیست و اصلا دکمه قطع یکی از وظائفش پایان برنامه هاست

alirezamrl
07-12-2010, 01:08
ای بابا این چه وضعشه! ما هر چی پست میزاریم انگار ن انگار 3 روزه من اینجا میام و میرم هیچکس توجه نمیکنه یعنی اینقدر جواب سوالای ما سخته!به خدا قبلا یه امیر سامسونگ نامی بود دمش گرم سوال نپرسیده واو به واو توضیح میداد!روح جوون مردیاش شاد....اقا من بازی hit my boss دان کردم از زیپ خارج کردم 2 تا فایلو روی هم زدم از توی پی سی از doucument samsung kies aplication اینجا کپی کردم اخرین ورژن کیز رو هم گرفتم به نت وصل نباشم این پیغام رو میده مگه نباید با کیز نصبش کرد تو سامسونگ اپس میرم میزنه the remote name could not be resolved به نت هم وصل میشم میگه کشور خودتو مشخص کن!

Yashar Cross
07-12-2010, 01:16
خدمت یاشار عزیز عرض کنم که
نخیر بازی هاشون فرق نمیکنه اما 8530 با ورژن 1.2 از بادا اومده و سامسونگ تو این ورژن راهی رو که ما باهاش بازی های پولی رو نصب میکردیم بسته:41:
تو اصفهان که هنوز عرضه عمومی نشده فقط من یکی دوتاشو تو مغازه ها ی اصفهان دیدم که البته قیمتشو نجومی میگفتن اونم چون هنوز کامل وارد مغازه ها نشده:27:
ایشالا تا چند روز دیگه تشریفشونو میارند:8:
هرچند که 8500 یه چیز دیگست
ممنون از توجهتون ويكتور جون گرفتم...:27:
ولي من اندازه صفحه خيلي برام مهمه به خاطر فيلم و بازي و وبگردي...ولي به جاش كيفيت صفحه رو از دست ميدي:2: اي كاش پول داشتم گلكسي ميگرفتم...حيف:41:
دوستدار شما ياشار

victor203
07-12-2010, 14:31
ممنون از توجهتون ويكتور جون گرفتم...:27:
ولي من اندازه صفحه خيلي برام مهمه به خاطر فيلم و بازي و وبگردي...ولي به جاش كيفيت صفحه رو از دست ميدي:2: اي كاش پول داشتم گلكسي ميگرفتم...حيف:41:
دوستدار شما ياشار

البته یاشار جون اینم بگم که صفحه 8530 هم کیفیت بسیار خوبی داره و نسبت به بقیه گوشی ها واقعا در حد المپیکه منظور من این بود که اگه کسی مثلا با 8500 و super amoled کار کرده باشه به دلش نمیچسبه:27:
من خودم دیروز یه 5800 نوکیا دیدم باور کن حالم داشت بد میشد:2:
خودمونیم این کیفیت صفحه هم دردسری هست برا خودشا:31:
اما اگه واقعا بزرگیه صفحه برات مهمه و دلت 8530 رو گرفته تردید نکن چون اگه چیزی که باب میلت نیس بخری بعدا" پشیمون میشی من تجربشو داشتم:13:

Yashar Cross
07-12-2010, 23:48
البته یاشار جون اینم بگم که صفحه 8530 هم کیفیت بسیار خوبی داره و نسبت به بقیه گوشی ها واقعا در حد المپیکه منظور من این بود که اگه کسی مثلا با 8500 و super amoled کار کرده باشه به دلش نمیچسبه:27:
من خودم دیروز یه 5800 نوکیا دیدم باور کن حالم داشت بد میشد:2:
خودمونیم این کیفیت صفحه هم دردسری هست برا خودشا:31:
اما اگه واقعا بزرگیه صفحه برات مهمه و دلت 8530 رو گرفته تردید نکن چون اگه چیزی که باب میلت نیس بخری بعدا" پشیمون میشی من تجربشو داشتم:13:
كاملا درسته:27:
من خودم 5800 دارم...اون روز تو بازار موبايل (بغل علاالدين...)براي اولين بار با ويو كار كردم وگوشيمو بقل گذاشتم شاخ در اوردم:18:...انگار 5800 سياه سفيده...:31:
حالا نميدوني با چه قيمتي مي فروشند؟؟؟
دوستدار شما ياشار

tired friend
08-12-2010, 23:12
10 صفحه برای قرار دادن برنامه توی منو آخرشه؟

Yashar Cross
08-12-2010, 23:33
10 صفحه برای قرار دادن برنامه توی منو آخرشه؟
اولا سلام...:46:
اره دوست عزيز 120 برنامه... مگه كمه ؟
ولي شنيدم توي اپديت هاي بعدي (به غير از اين 1.2) اين مساله حل ميشه...
دوستدار شما ياشار

siavashjal
09-12-2010, 13:32
سلام دوستان

من وقتی که earphone رو به گوشی می زنم و می خوام صدا رو روی 5.1 ch تنظیم کنم یه پیام می یاد روی صفحه که می گه برای فعال کردن این قابلیت باید sound effect ها رو غیر فعال کنی. می خواستم بدونم چه جوری می شه این کار رو انجام داد چون من هر کاری کردم نتونستم sound effect رو غیر فعال کنم.

javad33
09-12-2010, 19:14
ای بابا این چه وضعشه! ما هر چی پست میزاریم انگار ن انگار 3 روزه من اینجا میام و میرم هیچکس توجه نمیکنه یعنی اینقدر جواب سوالای ما سخته!به خدا قبلا یه امیر سامسونگ نامی بود دمش گرم سوال نپرسیده واو به واو توضیح میداد!روح جوون مردیاش شاد....اقا من بازی hit my boss دان کردم از زیپ خارج کردم 2 تا فایلو روی هم زدم از توی پی سی از doucument samsung kies aplication اینجا کپی کردم اخرین ورژن کیز رو هم گرفتم به نت وصل نباشم این پیغام رو میده مگه نباید با کیز نصبش کرد تو سامسونگ اپس میرم میزنه the remote name could not be resolved به نت هم وصل میشم میگه کشور خودتو مشخص کن!

سلام. با این کار کپی کردن شما نمیتونی برنامه و بازی نصب کنی. واسه نصب از طریق کامپیوتر میتونی اینطور عمل کنی :
اول گوشیتو به کامپیوتر وصل کن اونم بصورت samsung kies بعد مثلا واسه نصب این بازی hit my bass روی لینک زیر کلیک کن.

بعد دکمه get رو بزن. خودبخود kies باز میشه و صفحه بازی رو نشون میده.

حالا دکمه get رو که بزنی شروع به دانلود میکنه و چون گوشیت وصله بعد از دانلود اتومات نصب هم میکنه.

اگه گوشیت وصل نبود میتونی بعد از دانلود گوشی رو وصل کنی و بازیهای دانلود شده ات رو خیلی راحت نصب کنی.

تنها نکته ای که باقی میمونه اینه که نمیتونی فایلهای app و img دیگران رو از اینترنت بگیری و تو اون پوشه برنامه های دانلود شده بریزی و با kies نصب کنی.

این روش نصب برنامه ها و بازیهای رایگان بود.

Yashar Cross
09-12-2010, 19:54
سلام دوستان:40:
چرا اينجا اينجوريه هيچكس اينورا نمياد...:2:قبلا فعال تر بود.
پس چرا اين s8530 نمياد كسي خبري ازش نداره؟:19:
دوستدار شما ياشار

tired friend
09-12-2010, 22:36
گوشی رو هر کس دید کف کرد:31:
معرکس
به قول خودم پاره می کنه:31:
ینی چی بگم من؟
فقط بدیش باطریشه:18:

Vamp!r3
10-12-2010, 10:41
سلام دوستان

من وقتی که earphone رو به گوشی می زنم و می خوام صدا رو روی 5.1 ch تنظیم کنم یه پیام می یاد روی صفحه که می گه برای فعال کردن این قابلیت باید sound effect ها رو غیر فعال کنی. می خواستم بدونم چه جوری می شه این کار رو انجام داد چون من هر کاری کردم نتونستم sound effect رو غیر فعال کنم.

سلام دوست عزیز...

شما باید Sound Effect را بذاری روی نرمال.....

tired friend
10-12-2010, 16:21
ورژن 1.0.2
بازی های هـک شده بش نمی خوره؟
فقط سری تر.
ممنون....:40:

ali_saeedi
10-12-2010, 19:19
ورژن 1.0.2
بازی های هـک شده بش نمی خوره؟
فقط سری تر.
ممنون....:40:
چرا عزیز میخوره اون 1.2 هست که نمیخوره!!!

tired friend
10-12-2010, 20:07
:40:
چرا عزیز میخوره اون 1.2 هست که نمیخوره!!!
روش ریختن برنامه هـک شده روش چه جوریه؟
خوب نفهمیدم یکی روشنم می کنه؟
ممنون:40:

tired friend
10-12-2010, 23:18
نمی خوام.....
ممنون:40:

Yashar Cross
10-12-2010, 23:35
سلام دوستان
از اين گوشي s8530 كسي خبري نداره :19:...اگه كسي ميدونه بگه خيلي نگرانشم:31:.اصلا اين گوشي مياد؟
دوستدار شما ياشار

tired friend
11-12-2010, 13:07
یکیس روش اسپوف کردن و لینک برنامه اسپوفو بده
ممنون مث دیروز نکنین ترو خدا....

DaaVooD
11-12-2010, 13:22
درود. کسی از شما مشکل درست نبودن زمان دریافت اس ام اس نداره؟! عجیبه!!! رو automatic time update یا GMT +3:30 ؟
از وقتی با kies به jpjk1 آپدیت کردم ، باطریم قاط زده!! هر درصدی خود گوشی نشون بده، با برنامه هایی مثه battery stat یا toolbox ده درصد کمتر نشون میده. :-(

Firoozeh67
11-12-2010, 14:33
سلام به همگی
دوستان توجه داشته باشند که آپدیت جدیدی که ریلیز شده با نام JPJJ1 و از طریق برنامه Samsung Kies قابل دسترسیه فقط جلوی اجرا شدن بازی و برنامه های پولی را میگیره و هیچ قابلیت خاصی را اضافه و یا اصلاح نمیکنه !.!.!:41:

گفتم که نگید نگفتی:13:

siavashjal
11-12-2010, 15:56
سلام دوست عزیز...

شما باید Sound Effect را بذاری روی نرمال.....

ببخشید این sound effect کجاست؟ چه میشه پیداش کرد؟ چون تو تنظیمات فقط equliser و effect وجود داره!!!!!!

tired friend
11-12-2010, 16:07
kroll
با چی می ره؟
ترو خدا سری تر
Bin ش چیه؟کرولو می گم.
برام داشتم ررو باز می کردم خراب شد می دین؟ممنون:cv:

tired friend
11-12-2010, 22:16
ای باااااااااااااااااااااابا اااااااااااا کسی نیست؟
الوووووو
....
ولی من آواتارو شیفتو اسانسینسو اسپارتو رو به صورت -- ریختم دیگه دهنم :19:شد:31:
روز ب روز بهتر می شه گوشیش:40:
n8 که جلوش باید زانو بزنه:2:

Firoozeh67
11-12-2010, 22:47
ای باااااااااااااااااااااابا اااااااااااا کسی نیست؟
الوووووو
....
ولی من آواتارو شیفتو اسانسینسو اسپارتو رو به صورت -- ریختم دیگه دهنم :19:شد:31:
روز ب روز بهتر می شه گوشیش:40:
n8 که جلوش باید زانو بزنه:2:

الــــو الــــو صدات نمیاد نشنیدم چی گفتی ؟

پسر خوب یه جوری بنویس تا بتونیم بخونیم فهمیدن که هیچی
حالا واضح بگو مشکلت چیه ؟

tired friend
11-12-2010, 23:12
الــــو الــــو صدات نمیاد نشنیدم چی گفتی ؟

پسر خوب یه جوری بنویس تا بتونیم بخونیم فهمیدن که هیچی
حالا واضح بگو مشکلت چیه ؟
کرول با چه برنامه ای جابه جا می شه؟
منظورم بازیه:40:هـک

Firoozeh67
12-12-2010, 00:07
کرول با چه برنامه ای جابه جا می شه؟
منظورم بازیه:40:هـک
با برنامه AlterGeo

Yashar Cross
12-12-2010, 00:08
یکیس روش اسپوف کردن و لینک برنامه اسپوفو بده
ممنون مث دیروز نکنین ترو خدا....
ببين اين بدردت ميخوره:5:

دوستدار شما ياشار

Arash.m.m
12-12-2010, 00:25
سلام داسه شیفت یه لینک میخواستم و اینکه رو چه برنامه ال نصب میشه؟
منظور لینک واسه دانلوده ممنونم

Firoozeh67
12-12-2010, 00:59
سلام داسه شیفت یه لینک میخواستم و اینکه رو چه برنامه ال نصب میشه؟
منظور لینک واسه دانلوده ممنونم

با برنامه ARDefender

لینک دانلود

tired friend
12-12-2010, 13:46
برام توی پوشه ی bin ـش چیزی نیست چی کار کنم بازم می نصبه؟:13:
ممنون از فیروزه جان چه فعالیتی می کنی:31:ماشالله:11:

Firoozeh67
12-12-2010, 15:42
برام توی پوشه ی bin ـش چیزی نیست چی کار کنم بازم می نصبه؟:13:
ممنون از فیروزه جان چه فعالیتی می کنی:31:ماشالله:11:
فکر نکنم نصب بشه

چون خودم این بازی را نصب کردم و فایلشو دارم پوشه Bin را آپلود کردم که استفاده کنی

دیگه چیکار کنیم میدونم آخرشم :31::31::31:

wayoo
12-12-2010, 18:04
دوستان کسی قیمت باتری واسه s8500 داره؟باتریم نابود شده!!!:41:
و اینک مموری 8 یا 16 چی بگریم؟بی زحمت قیمت هم بدید.

tired friend
12-12-2010, 19:14
سلام محمدرضا جانــــــــ:40:ــــــن میتونی برام توی مدیا فایر آپ کنی/؟
راپید شیرم خرابه متاسفانه

دوستان کسی قیمت باتری واسه s8500 داره؟باتریم نابود شده!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
و اینک مموری 8 یا 16 چی بگریم؟بی زحمت قیمت هم بدید.
60-70 تومنه
رم هم 16گیگ توشیبا گرفتم 50تومن کلاس 4:40:
در کل منم باطریم مشکل داره درس نشه گارانتی داره که می برم:40:

only s8500 wave

Firoozeh67
12-12-2010, 19:24
سلام محمدرضا جانــــــــ:40:ــــــن میتونی برام توی مدیا فایر آپ کنی/؟
راپید شیرم خرابه متاسفانه

60-70 تومنه
رم هم 16گیگ توشیبا گرفتم 50تومن کلاس 4:40:
در کل منم باطریم مشکل داره درس نشه گارانتی داره که می برم:40:

only s8500 wave
لینک دانلود :

در ضمن باطری منم مشکل داره و چند تای دیگه را هم میشناسم که مشکل دارند متأسفانه :41:

tired friend
12-12-2010, 19:41
لینک دانلود :

در ضمن باطری منم مشکل داره و چند تای دیگه را هم میشناسم که مشکل دارند متأسفانه :41:
بادا نسخه ی 1.2وش مشکل نداره ولی دیگه جلوی -- شدن بازی رو گرفته لنتی:40:

tired friend
12-12-2010, 19:56
کرول با چی میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

wayoo
12-12-2010, 21:45
حالا که باتری های خیلیهامون مشکل داره شاید مشکل از گوشی باشه(ممکنه گوشیهامون یه جاییش برق
میخوره!)یعنی بهتره ببریم نمایندگی برامون درست کنه؟ انصافا زور داره 80 تومان بدی بالای باتری اون هم
باتری که باد نکرده باشه چون اون هم یه سال بیشتر طول میکشه.
تازه من باتریو تو فریزر گذاشتم . 8 ساعت دوباره شارژ کردم و کلی کار دیگه ولی...:41:

MOHAMMAD2010
12-12-2010, 22:40
چند تا سوال :
1 - این گوشی 2 تا اسپیکر داره یا یکی ؟ ( صداش استریو هست ؟ )
2 - صداش تو هندزفری به پای 5800 میرسه ؟ ( اینو کسایی که هر دو تا رو داشتن بگن )
3 - دلیور sms به صورت یه sms میاد یا نه ؟
4 - باتری این گوشی چطوره ؟ ( در ظاهر که قویه ولی چرا اینقدر همه ازش گله دارن ؟ )

tonypb
12-12-2010, 23:57
چند تا سوال :
4 - باتری این گوشی چطوره ؟ ( در ظاهر که قویه ولی چرا اینقدر همه ازش گله دارن ؟ )

سلام.
1.نه ولی صداش خوبه.
2.5800 رو میخوره.:27:
3.آره.به صورت اسمس میاد.:41:
4.با رعایت نکاتی تا 3 روز هم دووم میاره.(استفاده متوسط)

Firoozeh67
12-12-2010, 23:57
چند تا سوال :
1- یکی / استریو
2- یه جا خوندم که تقریبا به پای 5800 میرسه (به نظر خودم خیلی عالیه)
3-sms
4- با توجه به اینکه 1500 میلی آمپره ولی خود سیستم عامل مصرف بالایی داره و در کل خودم از باطریش راضی نیستم (شاید هم کلا مشکل از خود ساخت باطری باشه)

A.IvI.I.N
13-12-2010, 12:07
دوستانی که با باتری مشکل دارن این چن مورد رو انجام بدین یحتمل مشکلتون حل بشه:
1) conectivity <-------setting ------> و location رو خاموش کنین(اگه با GPS کاری ندارین)
2) conectivity <-------setting ------> و در قسمت Network تنظیم مربوط به gsm رو روی gsm 900/1800 قرار بدین.
3)bluetooth و wifi رو بی مورد روشن نذارین(خیلی باتری مصرف میکنن مخصوصا wifi )

با توجه به نکات فوق و استفاده متوسط 2-3 روز باتریش جواب میده.
اگرم این مراحل رو رفتین و جواب نگرفتین یحتمل باتری مرخصه:31:

MOHAMMAD2010
13-12-2010, 12:41
1- یکی / استریو
2- یه جا خوندم که تقریبا به پای 5800 میرسه (به نظر خودم خیلی عالیه)

1 - مگه میشه یکی باشه ولی استریو ؟
2 - بالاخره به 5800 میرسه یا 5800 رو میخوره ؟ :31: ( تو هندزفری )

DaaVooD
13-12-2010, 13:42
درود.
ویو II آمد. به بهای 430 هزارتومان با گارانتی پارس مایکروتل

tonypb
13-12-2010, 14:24
1 - مگه میشه یکی باشه ولی استریو ؟
2 - بالاخره به 5800 میرسه یا 5800 رو میخوره ؟ :31: ( تو هندزفری )

تو هندزفری تقریبا هیچ گوشی به پاش نمیرسه به جز n91

عین متن بررسی gsm.ir

ما انتظار عملکرد خوبی از Samsung S8500 Wave در بخش آزمون کیفیت خروجی صدا را داشتیم اما این گوشی در این بخش فوق العاده عمل کرد. به عنوان پیشگام سیستم عامل بادا نه تنها این گوشی از بلندی صدای خوبی برخوردار بود بلکه از نظر کیفیت صدا می توان آن را جزو بهترین گوشی های موجود دانست. از میان گوشی هایی که تا به حال تست کرده ایم ، تنها Nokia N91 بود که بلندی صدای آن در هدست ها از Samsung S8500 Wave بهتر بود اما N91 در همه مشخصه ها با Wave برابری نمی کرد.

پاسخ دهی به فرکانس ها در کل محدوده فرکانس های قابل شنوایی عالیست و تشخیص تحریف فرکانس ها حتی در شرایط آزمایشگاهی هم ناممکن است. نسبت سیگنال به نویز ، دامنه پویا و میزان سیگنال های ناخواسته یا پارازیت ها هم در شرایطی بسیار عالی هستند.

tired friend
13-12-2010, 14:31
محمد
........
صداش عالیه بهت بگم کمه بد گفتم
صفحش عالی
باطری هم می گم بده نه که بد اگه جت اینا رو داشت یه روزم نمی تونست
برا من 3روز آخرش
در کل کم نمیاره گوشیش......:40:

joje fokoli
13-12-2010, 18:59
میشه بازی های -- شده رو توی حافظه ی خود گوشی نصب کرد یا حتما باید تو مموری کارت ریخت تا بشه اسپوفشون کرد؟:40:

tired friend
13-12-2010, 19:22
میشه بازی های -- شده رو توی حافظه ی خود گوشی نصب کرد یا حتما باید تو مموری کارت ریخت تا بشه اسپوفشون کرد؟:40:
ترو خدا یکی havx رو بده...:ak:

...........
باید بیرون باشه و بعد اسپوف کنی با یه برنامه توی بادا اپ هست اسپوف کنی نیازی نیست بریزی تو مموری اگه اسپوف بود که چه بهتر
مستقیم جابه جا کن.
نفهمیدی خ کن بهت کامل بگم.....:40:

.......................
blades of fury hd توی مموری می ره بالا میارم صفحش میاد دیگه بازیش نمیاد......
چی کار کنم؟
jpjh2ـه فریمور 1.0.2

A.IvI.I.N
13-12-2010, 20:19
ترو خدا یکی havx رو بده...:ak:

...........
باید بیرون باشه و بعد اسپوف کنی با یه برنامه توی بادا اپ هست اسپوف کنی نیازی نیست بریزی تو مموری اگه اسپوف بود که چه بهتر
مستقیم جابه جا کن.
نفهمیدی خ کن بهت کامل بگم.....:40:

.......................
blades of fury hd توی مموری می ره بالا میارم صفحش میاد دیگه بازیش نمیاد......
چی کار کنم؟
jpjh2ـه فریمور 1.0.2

من رو bubblewrap اسپوف کردم جواب داد .

Yashar Cross
14-12-2010, 00:36
درود.
ویو II آمد. به بهای 430 هزارتومان با گارانتی پارس مایکروتل

درود بر شما اقا داوود:40:
دمت گرم خوش خبر باشي....نميدوني چرا اينقدر ارزونه. از wave ارزونتره.(حالا كه ارزونه هم گير ميديم:31:)
كسي خبر نداره كه تو علاالدين يا بازار موبايل براي كار كردن با گوشي گذاشتن يا نه؟(ببينيم صفحش چطوريه:27:)
دوستدار شما ياشار

tired friend
14-12-2010, 13:26
ممنون امین جان :40:
گانگستر(gta) رو با چی می ره؟
نصب کردم بعد یه لحظه اول بازی میاد دیگه هیچی نمیاد میره
چی کار کنم؟
اینم فریمورم
jpjh2
1.0.2

من رو bubblewrap اسپوف کردم جواب داد .
فریمورم رو که دادم ولی من این بازی رو تو گوشیم بالا نمیاره.....
چرا؟
با همین فریمور....
چی کار کنم؟:19:

Scud_MD2
14-12-2010, 16:38
چرا اين ويو II رو فقط يك سايت آورده و نه تو بازار خبري از ويو II و نه تو سايتهاي ديگر نظير گوشي شاپ
مطمئنين كه واقعا اومده سركاري نيست؟

MOHAMMAD2010
14-12-2010, 21:51
این گوشی فیلم های DIVX با زیرنویس srt رو راحت باز میکنه ؟
برای اجرای زیرنویس با همون نرم افزار خود گوشی کار میکنه ؟

younes.b.1367
15-12-2010, 00:34
وب سایت جدید مایکروتل افتتاح شد.
این وب سایت با هدف ارائه سرویس های نوین الکترونیک به مشتریان مایکروتل راه اندازی شده است. در این وب سایت بازدیدکنندگان علاوه بر اینکه می توانند به آخرین و جدید ترین اطلاعات محصولات دسترسی داشته باشند سرویس های متنوعی هم دریافت میکنند.

چک کردن انلاین گارانتی و اصالت گوشی، ارتباط با بخش سرویس و همچنین دریافت نرم افزارهای مختلف بخشی از خدمات الکترونیک است که بر وب سایت جدید مایکروتل ارائه می شود.

دربخش دیگری از این وب سایت، با جمع آوری ایمیل کاربران و مشتریان مایکروتل، آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به مایکروتل مستقیما به آدرس ایمیل کاربر ارسال می شود. علاوه بر آن با مطالعه بخش اخبار می توانید در جریان جدید ترین جشنواره های فروش، فعالیت های شرکت و ... قرار بگیرید.

younes.b.1367
15-12-2010, 01:03
سایتی برای دریافت widget های bada

Yashar Cross
15-12-2010, 01:53
چرا اين ويو II رو فقط يك سايت آورده و نه تو بازار خبري از ويو II و نه تو سايتهاي ديگر نظير گوشي شاپ
مطمئنين كه واقعا اومده سركاري نيست؟
سلام اقا مجيد :40:
من هم تو كف اين قضيه موندم:18: كه اين فروشگاهه 430 با گارانتي اصلي يعني 60-70 تومن از ويو ارزونتر....:18:
اصلا مگه مايكروتل اورده...؟كسي از بازار موبايل خبري نداره؟:19:
دوستدار شما ياشار

Hapoofesgeli
15-12-2010, 18:10
این گوشی فیلم های DIVX با زیرنویس srt رو راحت باز میکنه ؟
برای اجرای زیرنویس با همون نرم افزار خود گوشی کار میکنه ؟
با خود گوشی به راحتی میتونه زیرنویس رو اجرا کنه ولی با فارسی مشکل داره که با انجام چند تا کار میشه اونا رو هم دید...

MOHAMMAD2010
15-12-2010, 18:23
با خود گوشی به راحتی میتونه زیرنویس رو اجرا کنه ولی با فارسی مشکل داره که با انجام چند تا کار میشه اونا رو هم دید...

میشه بگی چه کارایی ؟

Hapoofesgeli
15-12-2010, 21:29
میشه بگی چه کارایی ؟

بفرما (با تشکر از z1z1z1z1z1 در سایت موبایلستان)

همان طور که میدونید، خود player گوشی wave قابلیت پخش زیرنویس فارسی رو نداره و به صورت چینی نشون میده.به همین منظور باید از نرم افزار napi player استفاده کنیم. نرم افزار رو میتونید از لینک زیر دریافت کنید:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید حالا باید زیرنویس رو که با فرمت srt هست رو از طریق open with با notepad باز کنید سپس بدون اینکه به فایل دست بزنید اون رو save as کنید. در مسیری که می خواهید ذخیره کنید ،encoding ذخیره فایل رو به utf-8 تغییر بدین و ذخیره کنید. فایل با نام name.srt.txt ذخیره میشه (ابتدا از طریق مسیر my computer-> tools -> folder options -> view تیک گزینه hide extensions for known files type رو بردارید تا بتونید پسوند فایل رو تغییر بدین) و سپس فایل رو به name.srt تغییر بدین. اگر خواستید می تونید نام فیلم و زیرنویس رو یکسان قرار بدید تا به طور اتوماتیک نرم افزار،زیرنویس رو انتخاب کنه وگرنه به صورت دستی نیز می تونید زیرنویس رو در نرم افزار انتخاب کنید. زبان نرم افزار لهستانی هست.پس از نصب نرم افزار و ورود به آن از طریق tytut filmu وارد browser نرم افزار بشید و به مکان فیلم رفته و فابل ویدئو رو اتنخاب کنید. pamic telefonu به معنی حافظه داخلی گوشی، karta pamieci به معنی کارت حافظه، wstecz به معنی بازگشت به فولدر قبلی و powrot به معنی بازگشت به صفخه اصلی نرم افزار است. اگر فایل زیرنویس همنام با فیلم و در یک پوشه بود خود نرم افزار به صورت خودکار زیرنویس رو انتخاب میکنه وگرنه از طریق napisy در منو اول نرم افزار فایل زبرنویس رو انتخاب کنید. graj! :play informacje : information wyjscie : exit کار گزینه czcionka رو نمیدونم. پس از play کردن فیلم تمام سوالات بعدی رو yes بزنید. تنها مشکل این نرم افزار اینه که فایلهایی که تمام صفحه نیستند رو فقط به صورت عرضی تمام صفحه میکنه. اسکرین شات از فیلم و نرم افزار در ضمیمه. ان شاءالله که مورد استفاده دوستان قراربگیره.

javad 61
17-12-2010, 11:09
سلام
من حدود یک هفته است که این گوشی رو گرفتم.تقریبا اکثر مطالب اینجا رو خوندم.اما مشکلی که دارم اینه که چرا نرم افزارهایی که با خود نرم افزار کیز دانلود میکنم نصب میشه اما فایلهایی که از سایتها دانلود میکنم و دارای دو تا پسوند app.img و app هستند رو وقتی به پوشه Application کپی میکنم با اینکه در قسمت نصب برنامه کیز نماش داده میشن ولی با کلیک روی آنها نصب نمیشن.

mahroo_z1
17-12-2010, 17:55

امکانات مشابه نسخه اصلی بعلاوه:

a pre-installed Bayern Munich app, and free access to T-Mobile’s “LIGA total!” mobile TV service for three months.

قیمت : 429 یورو

Yashar Cross
17-12-2010, 18:13

امکانات مشابه نسخه اصلی بعلاوه:

a pre-installed Bayern Munich app, and free access to T-Mobile’s “LIGA total!” mobile TV service for three months.

قیمت : 429 یورو

عجب جعبه خوشكلي داره :27: واقعا خوش بحالشون تلويزيون هم داره معركست...:8: افسوس كه تو ايران اينجوري نيست :13:حتي ---_H هم فعال نيست بايد گوشي چيني بگيريم:19:
دوستدار شما ياشار

Michael Ropy
19-12-2010, 17:04
سلام به برادران سامسونگی!! :دی

بهله ما هم ویوی شدیم! البته خودم نه داداشم....:دی می خواستم ببینم اگه نکته ای، ترفندی، برنامه ای چیزی هست که ما این اوایل روش اجرا کنیم بهمون توصیه کنید.....

راستی یه سوال، این دسکتاپش یادمه قابل افزایش بود، ولی هر کاری کردم نشد میشه بگید چه جوریه؟!

hasanmotori
19-12-2010, 17:44
سلام به برادران سامسونگی!! :دی

بهله ما هم ویوی شدیم! البته خودم نه داداشم....:دی می خواستم ببینم اگه نکته ای، ترفندی، برنامه ای چیزی هست که ما این اوایل روش اجرا کنیم بهمون توصیه کنید.....

راستی یه سوال، این دسکتاپش یادمه قابل افزایش بود، ولی هر کاری کردم نشد میشه بگید چه جوریه؟!

مبارکه حسین جون
اول باید با کایز به بادا 1.2 آپدیتش کنی بعد ببینی بازیهای -- شده روش جواب میده یا نه :دی بعد بیای اینجا بگی تا بچه ها بدونن آپدیت کنن یا نه :27:
حالا چند خریدی با گارانتی بی گارانتی ؟
ویو 2 هنوز نیومده بود ؟

Michael Ropy
19-12-2010, 19:07
اول باید با کایز به بادا 1.2 آپدیتش کنی بعد ببینی بازیهای -- شده روش جواب میده یا نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد بیای اینجا بگی تا بچه ها بدونن آپدیت کنن یا نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ویو 2 هنوز نیومده بود ؟

مرسی.....زرنگی؟! :دی چرا من آپدیت کنم؟! یهو بزنم خراب شه....:دی

440 بدون گارانتی.....420 تومنی و حتی 395 تومنی هم بود بدون گارانتی ولی اونا مشکوک میزدن (جعبش)، نخواستم ریسک کنم دیگه....:دی با گارانتی همش بالای 500 بود....

ویو 2 هم من ندیدم تو بازار....

Vamp!r3
19-12-2010, 19:44
حسین هووووووووی :31:

درورد !

مبارکه داداشت باشه و به تو هم ربطی نداره :31:

برا اون دستکتاپ اول Edit میزنی بعد گوشیو میچرخونی با اون + ها میتونی صفحه اضافه کنی.......

خودت خوبی ؟ :31:

MOHAMMAD2010
19-12-2010, 20:19
بچه ها این ویو خیالی نداره ارزون تر بشه ؟ ( روز به روز که داره گرون تر میشه ! ) تا عید به نظرتون چی میشه ؟
یه سوال دیگه : این گوشی کیبورد فارسی کامل برای sms داره ؟

A.IvI.I.N
19-12-2010, 21:28
بچه ها این ویو خیالی نداره ارزون تر بشه ؟ ( روز به روز که داره گرون تر میشه ! ) تا عید به نظرتون چی میشه ؟
یه سوال دیگه : این گوشی کیبورد فارسی کامل برای sms داره ؟

خیالت تخت اگه گرون نشه ارزون نمیشه :46:
بعید نیست تا چند وقت دیگه کمیاب بشه اگه هنوز نگرفتین سریع تر دست بکار بشین:10:
گرچه wave 2 هم گزینه خوبی میتونه باشه.

Yashar Cross
19-12-2010, 23:40
سلام اول از همه تبريك به دوستمون...:40:
تو بازار از wave2 خبر نگرفتي...بابا پس كي مياد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19: من صفحه بزرگتر ميخوام...:31:
اينم يه عكس براي كساني كه هي ميگند صفحش بده:18:(كم مونده گلكسي رو بخوره:27:)...قبول دارم كه به samoled نميرسه ولي بعد اون بهترينه:40:
به نظر من اول گلكسي دوم ويو2 سوم ايفون و در اخر ديزاير اچ دي:27:
دوستدار شما ياشار

younes.b.1367
20-12-2010, 00:39
سلام
چند تا عکس که از صفحه گوشیم ( s8500 wave ) گرفتم رو برای دوستان عزیز میزارم

Michael Ropy
20-12-2010, 16:48
حسین هووووووووی

درورد !

مبارکه داداشت باشه و به تو هم ربطی نداره

برا اون دستکتاپ اول Edit میزنی بعد گوشیو میچرخونی با اون + ها میتونی صفحه اضافه کنی.......

خودت خوبی ؟ سلام به داش مسیح گل!!!!

مرسی از تبریکت..... :eh:

بعدشم خودم همین دیروز رفتم جی اس ام خوندم که چه جوری میشه اینکارو کرد نیازی به زحمت نیست!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :دی (عوضه تشکره!!! :دی)

خیلی ممنونم تو چطوری؟!

Hapoofesgeli
20-12-2010, 19:48
مبارکه حسین جون
اول باید با کایز به بادا 1.2 آپدیتش کنی بعد ببینی بازیهای -- شده روش جواب میده یا نه :دی بعد بیای اینجا بگی تا بچه ها بدونن آپدیت کنن یا نه :27:
ویو 2 هنوز نیومده بود ؟

تو بادا 1.2 اون من یک مشکل داشتم و این بود که وقتی با KIES نرم افزار نصب میکردم هی باید گوشی رو روشن خاموش میکردم تا بتونم بعدی رو نصب کنم :13: هنوز اون باگ پابرجاست؟اگه نه من برم مال KIES رو هم تست کنم...

Scud_MD2
20-12-2010, 20:38
سلام دوستان
الان ميشه بازيهايي مثل NFS Shift و Avatar رو بدون جايگزين كردن با برنامه ي ديگر نصب كرد يا نه؟

tired friend
20-12-2010, 20:47
سلام
چند تا عکس که از صفحه گوشیم ( s8500 wave ) گرفتم رو برای دوستان عزیز میزارم

چه جوری + اومد واست؟
عکس چه جوری می گیره از صفحش؟
ممنون

سلام دوستان
الان ميشه بازيهايي مثل NFS Shift و Avatar رو بدون جايگزين كردن با برنامه ي ديگر نصب كرد يا نه؟
خیر جز خریدنش
می تونی راحت یه برنامه دری بری رو بریزی به جای اون اسپوف کنی.:40:

Michael Ropy
20-12-2010, 20:54

با نگه داشتن همزان کلید های Lock + Home میتونید عکس بگیرید از صفحه....

MOHAMMAD2010
20-12-2010, 21:59
wave هم جز Smart Phone حساب میشه ؟ ( اگه آره چرا تاپیکش اونجا نیست ؟ )

younes.b.1367
20-12-2010, 22:56

ابتدا کلید Home یا همون menu رو نگه میدارید و بلافاصله کلید lock رو میزنید

tired friend
20-12-2010, 23:14
wave هم جز Smart Phone حساب میشه ؟ ( اگه آره چرا تاپیکش اونجا نیست ؟ )
هست........
جز بهتریناش هم هست
اونو دیگه به مدیر بخش بگو:40:

siavashjal
21-12-2010, 21:00
سلام دوستان

آقا من وقتی می خوام نرم افزارها یا بازی های جاوا روی گوشی بریزم kies ارور می ده و نمی ذاره برنامه رو نصب کنم. می گه که انتقال فایل انجام نشد!!!!!!!!!!.

کسی می دونه مشکل چیه؟ برای انتقال فایل های جاوا به گوشی چی کار باید کرد؟

Vamp!r3
22-12-2010, 19:27
سلام دوستان

آقا من وقتی می خوام نرم افزارها یا بازی های جاوا روی گوشی بریزم kies ارور می ده و نمی ذاره برنامه رو نصب کنم. می گه که انتقال فایل انجام نشد!!!!!!!!!!.

کسی می دونه مشکل چیه؟ برای انتقال فایل های جاوا به گوشی چی کار باید کرد؟

سلام !

شما باید برنامه یا بازی های جاوا را توی مموری کارت کپی کنید.......بعد از طریق گوشی و My Files برید و نصب کنید......

اصلا ربطی به کیز نداره....

joje fokoli
23-12-2010, 13:57
سلام به همه

من برنامه smart office رو نصب کردم ولی هر کار میکنم فایلایی رو که ویرایش میزنم ذخیره نمیکنه
کسی میدونه مشکل از چیه؟

tired friend
23-12-2010, 15:04
ویو دارای عزیز:31:سلام:40:
اینم گروه اختصاصی بادا

حتما عضو شین:40:..........

یه نگاه به امضام بندازین:11:
به نظرتون برش دارم؟:40:

Michael Ropy
24-12-2010, 14:43
سلام بچه ها میگم بالاخره تونستید اندروید رو روی این گوشی بریزید یا خیر؟! به ما هم ندا بدید....مرسی

tired friend
24-12-2010, 16:37
سلام بچه ها میگم بالاخره تونستید اندروید رو روی این گوشی بریزید یا خیر؟! به ما هم ندا بدید....مرسی
خبری نیس هنو..........
فک نکنم بیاد
ولی بیاد خیلی عالی می شه:40:
شاید این جمعه بیاید شاید..........
دعا کنین:40:.............:31:

A.IvI.I.N
24-12-2010, 18:40
دوستان الان رم 16 گیگ توشیبا کلاس 4 یا 6 گیر میاد...؟؟؟؟
چنده...؟؟؟؟
الان یه 8 گیگ کلاس 4 رو گوشیم دارم(فک کنم مارکش sandisk باشه) ولی بعضی فیلم ها رو گوشیم روون اجرا نمیشن ، گیر نمیکنه ولی روون اجرا نمیشه .

tired friend
24-12-2010, 19:25
چنده...؟؟؟؟
الان یه 8 گیگ کلاس 4 رو گوشیم دارم(فک کنم مارکش sandisk باشه) ولی بعضی فیلم ها رو گوشیم روون اجرا نمیشن ، گیر نمیکنه ولی روون اجرا نمیشه .
سیلام.:31:
من رم 16توشیبا 50 گرفتم کلاس 4........
روونه روون.............:40:

Anti_trust
25-12-2010, 00:13
سلام دوستان....من دیروز ااین گوشی رو خریدم...بنظرم عالی بید....
چند تا سوال داشتم...چرا تو کاتالوگ نوشته 1.5 گیگ اما تو توتال حافظه نوشته 400 مگابایت؟اخه تو کاتالوگ نوشتاه حافظه داخلی 1.5 گیگ....
بعد gps رو چجوری فعال کنم؟از سامسونگ apps چه برنامه ای بریزم بعد فعالش کنم؟

Yashar Cross
25-12-2010, 00:14
سلام به بروبچ:40:
اين گوشي ويو 2 نيومد كسي اطلاعي داره لطفا بگه:19:
دوستدار شما ياشار

joje fokoli
25-12-2010, 18:26
ویو دارای عزیز:31:سلام:40:

سلام
آره منم بالاخره خریدم
همه اول میگن خریدن ولی من حالا میگم:27:
یه 2هفته ای میشه که رسیده دستم
واقعا بی نظیره چه از لحاظ گرافیک ، چه سرعت ، چه کیفیت صفحه و ... کلا از همه نظر سره
پیشنهاد میکنم هرکسی که این گوشی نظرشو جلب کرده و مونده که بخرش یا نه هرچه سریعتر این عظمتو بخره

چنده...؟؟؟؟

من رم 8 گیگ توشیبا کلاس 4 دارم
فیلما رو هم خیلی روون اجرا میکنه
فیلمای اچ دی رو هم که با خود گوشی میگیرم عالی اجرا میکنه

hosseinmokhtary
25-12-2010, 20:26
سلام من این گوشی را حدود 6ماهه خریدم بعضی وقتها ریست میشه گارانتی ماکروتل هم هست آخرین نرم افزتر هم از کیس آپ دیت کردم ولی هنوز مشکل دارم لطفا کمک کنید

joje fokoli
25-12-2010, 21:10
سلام
سوال هایی داشتیدم::40:
اگه سیستم عامل اندروید واسه ویو پورت بشه اونوقت میشه بازی ها و نرم افزارای اندروید رو هم روش نصبید؟ اونوقت میشه هر دوتا سیستم عامل رو همزمان داشت؟ یا موقع روشن کردن گوشی باید انتخاب کنیم که با کدوم سیستم عامل بیاد بالا؟
راستی اگه به طور کامل پورت شد از نظر سرعت از بقیه ی گوشی های اندروییدی عقب تره؟:18:

javad670
25-12-2010, 21:21
سلام
من خیلی تو خرید سخت گیرم
ولی کلی تحقیق کردم حالا تصمیم گرفتم s8500 را بخرم
اما سوال
به نظر شما با گارانتی بخرم یا بدون گارانتی؟
با گارانتی پارس مایکروتل 70 تومن گرونتره
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

hasanmotori
25-12-2010, 23:53
سلام
سوال هایی داشتیدم::40:
اگه سیستم عامل اندروید واسه ویو پورت بشه اونوقت میشه بازی ها و نرم افزارای اندروید رو هم روش نصبید؟ اونوقت میشه هر دوتا سیستم عامل رو همزمان داشت؟ یا موقع روشن کردن گوشی باید انتخاب کنیم که با کدوم سیستم عامل بیاد بالا؟
راستی اگه به طور کامل پورت شد از نظر سرعت از بقیه ی گوشی های اندروییدی عقب تره؟:18:

شما اجازه بده بیاد بعد رو این موارد بحث میکنیم
نمیشه گفت چون مثلاً اندروید رو جت 3 4 تا بازی رو اجرا نمیکنه یکیرو اجرا میکنه
امکان برقراری تماس نیست ... دوربینش کار نمیکنه
ولی رو hd2 بهتر جواب میده
اینم باید بیاد ببینیم چجوری میشه

joje fokoli
26-12-2010, 08:52
سلام
من خیلی تو خرید سخت گیرم
اما سوال
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

من بدون گارانتی ( با گارانتی پارسه ) از اینترنت سفارش دادم تا برام آوردن
تا حالا هم که خدا رو شکر هیچ مشکلی براش پیش نیومده
فریمورش هم فارسیه
اگه خودت مراقبش هستی فکر نکنم لازم باشه که حتما با گارانتی بخری

tired friend
26-12-2010, 15:11
سلام
من خیلی تو خرید سخت گیرم
اما سوال
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر
با گارانت بخر حداقل وسایل سالمه و جابه جا نیست.
باطریش 70 تومنه......خودش

tired friend
26-12-2010, 22:39
سلام دوستان.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نمی دونم جاش اینجاست یا نه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی من تمام بازی های ویو رو جمع آوری کردم برای فروش هم گذاشتم.قیمت 6تومن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر کی خواست p.mبده یا به من بزنگه:21:
09394958674:20:
همه ی فایلا نیز تست شده و روی گوشیه خودمم نصبه.:5:
dvd سفارشیم می زنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون بچه ها.:11:

d.b23
26-12-2010, 23:50
با گارانت بخر حداقل وسایل سالمه و جابه جا نیست.
باطریش 70 تومنه......خودش
حرفات در مورد گارانتی قبول ولی اصلی ترین باطری که برای این گوشی تو بازار ایران وجود داره 12 هزار تومنه(البته قیمت عمده)
من خودم موبایل فروش بودم و درباره حرفم مطمئنم.

d.b23
26-12-2010, 23:56
سلام
من خیلی تو خرید سخت گیرم
اما سوال
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر
اگر پولش برات مهم نیست حتما با گارانتی پارس مایکروتل بخر(شک نکن)
در ضمن پارسه و مارسه و.....اینام همش کشکه و گارانتی متفرقست یعنی انگار داری گوشی بدون گارانتی میخری
یا با گارانتی اصلی بخر یا بدون گارانتی
مواظب باش کارت پارس مایکروتل تقلبی بهت نندازن
کارات پارس میکروتل اصلی اسم و شماره سریال گوشی و تاریخ شروع و پایان گارانتی روش چاپ شده(حواست باشه تقلبی با برچسب میزنن روش)
رو کارتش هم یه هولوگرام طلایی مربع-مستطیل داره.
رو کارت های تقلبی نوشته پارس ماکروتل ولی رو اصلی ها نوشته پارس مایکروتل

اینم نمونه کارت گارانتی اصلی

tired friend
27-12-2010, 09:26
حرفات در مورد گارانتی قبول ولی اصلی ترین باطری که برای این گوشی تو بازار ایران وجود داره 12 هزار تومنه(البته قیمت عمده)
من خودم موبایل فروش بودم و درباره حرفم مطمئنم.
باطریه اصلیه گوشی عمدش آخرش50 تومنه.
یکی از دوستامم رفت ته 65خرید
تو بضی سایتای خارجی 30یورو ایناست:40:

Anti_trust
27-12-2010, 11:53
مرسی از اینکه منو راهنمایی کردین:31:....کسی ما رو ندید انگاری...دوباره میپرسم...ببخشین...
چند تا سوال داشتم...چرا تو کاتالوگ نوشته 1.5 گیگ اما تو توتال حافظه نوشته 400 مگابایت؟اخه تو کاتالوگ نوشتاه حافظه داخلی 1.5 گیگ....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

javad670
27-12-2010, 11:57
سلام به همه دوستان
ممنون از راهنماییتون
من شیراز زندگی می کنم
چند روز پیش قیمت ویو را از یک مغازه معتبر پرسیدم <<<>>>> 391 تومان
می گفت اصلی و پشت فاکتور هم درج میشه ( که قابل اعتماد نیست)
نمایندگی سامسونگ هم می گفت با گارانتی پارس مایکروتل : حدود 460 تومن ( از تهران پرسیدم >>> 473 )
حالا با توجه به بودجه ام فکر کنم همون بدون گارانتی بهتره
ولی چند سوال:
من قسمت انتخاب گوشی سایت ، مشخصات گوشی دلخواهم را گفتم
علاوه بر ویو ، یه نفر گوشی c7 نوکیا را پیشنهاد داد>>> ویو بهتره یا نوکیا ؟>>> چرا؟
گارانتی مایکروتل یک ساله هست ؟تعویض یا تعمیر؟
به غیر از تضمین اصل بودن قطعات و تعمیر یا تعویض خدمات دیگه ای هم ارائه میده؟
کسانی که بدون گارانتی خریدن ، تا حالا پشیمون شدن
ممنون میشم از جواب های شما

tired friend
28-12-2010, 10:49
سلام به همه دوستان
ممنون از راهنماییتون
من شیراز زندگی می کنم
چند روز پیش قیمت ویو را از یک مغازه معتبر پرسیدم <<<>>>> 391 تومان
می گفت اصلی و پشت فاکتور هم درج میشه ( که قابل اعتماد نیست)
نمایندگی سامسونگ هم می گفت با گارانتی پارس مایکروتل : حدود 460 تومن ( از تهران پرسیدم >>> 473 )
حالا با توجه به بودجه ام فکر کنم همون بدون گارانتی بهتره
ولی چند سوال:
من قسمت انتخاب گوشی سایت ، مشخصات گوشی دلخواهم را گفتم
علاوه بر ویو ، یه نفر گوشی c7 نوکیا را پیشنهاد داد>>> ویو بهتره یا نوکیا ؟>>> چرا؟
گارانتی مایکروتل یک ساله هست ؟تعویض یا تعمیر؟
به غیر از تضمین اصل بودن قطعات و تعمیر یا تعویض خدمات دیگه ای هم ارائه میده؟
کسانی که بدون گارانتی خریدن ، تا حالا پشیمون شدن
ممنون میشم از جواب های شما
ویو بهتره بابا:40:
بدون گارانتی همه چیزا رو عوض می کنن خوده فروشندها هم بم گفتن.حتما با گارانتی بگیر:40:

مرسی از اینکه منو راهنمایی کردین:31:....کسی ما رو ندید انگاری...دوباره میپرسم...ببخشین...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینا چیه آوردی بابا:31:
اون مقدار حافظه ای که نیستش برا نصب برنامست:40:

d.b23
28-12-2010, 11:30
باطریه اصلیه گوشی عمدش آخرش50 تومنه.
یکی از دوستامم رفت ته 65خرید
تو بضی سایتای خارجی 30یورو ایناست:40:
میشه آدرس جایی که دوستتون ازش خرید کرده بگید؟
:20:

mahroo_z1
28-12-2010, 17:13
سلام دوستان:5:

الان داشتم سایت مربوط به فروشگاه شماره 3 پارس مایکروتل رو نگاه میکردم دیدم که سایتشو اپدیت کرده و گوشی ویو رو دوباره زده موجود با قیمت 464 هزار تومان:

tired friend
28-12-2010, 19:01
میشه آدرس جایی که دوستتون ازش خرید کرده بگید؟
:20:
علایدین طبقه دو

d.b23
28-12-2010, 20:08
علایدین طبقه دو
میشه اسم مغازشم بگی.
از کجا مطمئنی این همون باتری 12 هزار تومنیه نیست؟
درضمن عمده فروش های لورازم جانبی اکثرا تو طبقه 3و 4 هستن
:10:
آخه قیمت 65 هزار تومنی که میگی اصلا با عقل جور در نمیاد.
با این قیمت میشه یه باطری واسه ماشین خرید چه برسه به گوشی.:31:
باطری wave اونقدر تکنولوژی خاصی نداره که بخواد قیمت نهاییش بشه 30 یورو چه برسه به65 هزار تومن.!!!!!!!!!!!!!!:18:

فردا یه زنگ میزنم مایکروتل ببینم خود اونا چند میفروشن.دیگه اصل تر از اونجا که دیگه نمیشه پیدا کرد؟
:46:

البته کلا هدفم کل کل نیست و فقط می خوام به یه نتیجه ای برسیم و بتونیم از تجربیات هم دیگه استفاده کنیم:7:

Makan_noor
29-12-2010, 12:35
بالاخره امروز سایت گوشی شاپ s8530 waveII رو آورد و با قیمت 460 تومن واسه فروش گذاشته! 30 تومن گرونتر از فروشگاه اینترنتی چاره!!!

tired friend
29-12-2010, 12:44
میشه اسم مغازشم بگی.
از کجا مطمئنی این همون باتری 12 هزار تومنیه نیست؟
درضمن عمده فروش های لورازم جانبی اکثرا تو طبقه 3و 4 هستن
:10:
آخه قیمت 65 هزار تومنی که میگی اصلا با عقل جور در نمیاد.
با این قیمت میشه یه باطری واسه ماشین خرید چه برسه به گوشی.:31:
باطری wave اونقدر تکنولوژی خاصی نداره که بخواد قیمت نهاییش بشه 30 یورو چه برسه به65 هزار تومن.!!!!!!!!!!!!!!:18:

فردا یه زنگ میزنم مایکروتل ببینم خود اونا چند میفروشن.دیگه اصل تر از اونجا که دیگه نمیشه پیدا کرد؟
:46:

البته کلا هدفم کل کل نیست و فقط می خوام به یه نتیجه ای برسیم و بتونیم از تجربیات هم دیگه استفاده کنیم:7:
من نرفتم که بخوام اسم مغازشو بدون
مال جایی که خریدم اسمشو نمیدونم چه برسه به اینکه اون خریده
زنگ بزن

d.b23
29-12-2010, 13:58
من نرفتم که بخوام اسم مغازشو بدون
مال جایی که خریدم اسمشو نمیدونم چه برسه به اینکه اون خریده
زنگ بزن

زنگ زدم مایکروتل گفت داریم.
قیمتشم 25 تومنه.

متاسفنه باید بگم بدجوری رفته تو پاچه دوستت.:41:(به قول ما فروشنده ها طرف خیلی خوب فرو کرده(منظورم تو پاچست:13:)
از این به بعد یکم حواستو بیشتر جمع کن.:46:

tired friend
29-12-2010, 19:43
چشم بهش می گم.:31:
فروش کردن بد بختو:31:

Yashar Cross
29-12-2010, 23:30
بالاخره امروز سایت گوشی شاپ s8530 waveII رو آورد و با قیمت 460 تومن واسه فروش گذاشته! 30 تومن گرونتر از فروشگاه اینترنتی چاره!!!
در ادامه خبر دوستمون:10:
گروه خبری GSM : گوشی S8530 Wave II به صورت بدون گارانتی و با قیمت 415 هزار تومان وارد بازار ایران شد .
گفته میشود به زودی این گوشی با گارانتی اصلی پارس مایکروتل نیز وارد بازار ایران میشود .
این گوشی جایگزین S8500 Wave است که در هفته های گذشته بسیار کمیاب شده است .
قيمتش نسبت به اينكه تازه وارد شده خيلي خوبه:27:...كسي از دوستان قصد خريد اين گوشي نداره؟
دوستدار شما ياشار

Doolabi
30-12-2010, 11:59
من عباس هستم تازه عضو شدم

اتفاقا می خواستم بگم من قصد خرید این گوشی (S8530 wave2)رو دارم اگه اطلاعاتی مثل قیمت دقیق ازش دارید یا چیز دیگه ممنون میشم بهم بدی

mahroo_z1
30-12-2010, 23:35

PDair برای گوشی ویو کیفها و قابهای متنوعی را در رنگهای مختلف ارائه کرده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Yashar Cross
31-12-2010, 00:52
من عباس هستم تازه عضو شدم

اتفاقا می خواستم بگم من قصد خرید این گوشی (S8530 wave2)رو دارم اگه اطلاعاتی مثل قیمت دقیق ازش دارید یا چیز دیگه ممنون میشم بهم بدی
سلام عباس جان :40:اول از همه خوش اومدي:27:
اطلاعات كه چه عرض كنم...اينو ببين شايد كمكت كنه:10::

ویژگی های کلیدی

صفحه نمایش لمسی خازنی 3.7 اینچی از نوع Super Clear LCD با قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ و پشتیبانی از رزولوشن WVGA ، پشتیبانی از مالتی تاچ، استفاده از شیشه ضد خش برای سطح صفحه نمایش
بدنه فلزی محکم و باریک
سیستم عامل بادا v1.2 و Samsung Apps
پردازنده یک گیگاهرتزی ARM Cortex A8
پشتیبانی چهاربانده از GSM و دو بانده از HSPA
Wi-Fi 802.11 b/g/n و پشتیبانی از WPS ، قابلیت وبگردی از طریق اتصال گوشی به رایانه
گیرنده GPS داخلی با پشتیبانی از AGPS ، قطب نمای دیجیتال ، نرم افزار Samsung LBS که با حمایت Route66 طراحی شده است
دوربین پنج مگاپیکسلی با فوکوس خودکار و فوکوس لمسی ، قابلیت برچسب گذاری جغرافیایی، تشخیص لبخند و فلاش LED
ضبط ویدیویی 720p با نرخ 30 فریم بر ثانیه
2گیگابایت حافظه در دسترس کاربر ، اسلات کارت حافظه microSDHC

پورت استاندارد microUSB و بلوتوث v3.0 به همراه پشتیبانی از A2DP

سوکت صوتی استاندارد 3.5 میلی متری، خروجی تلویزیون
مرورگر وب مبتنی بر Webkit با نام Samsung Dolphin Browser 2.0 با پشتیبانی از فایل های فلش
نرم افزار YouTube ، یکپارچگی با سرویس های اجتماعی FaceBook و Twitter
پخش ویدیوهای DivX و XviD
کیفیت صدای خوب

نقاط ضعف اصلی

تعداد محدود نرم افزارهای در دسترس
عدم برابری Super Clear LCD با Super AMOLED
قرارگیری اسلات کارت حافظه در زیر باتری
نبود هیچگونه محافظی برای لنز دوربین
نرم افزار مسیریابی گوشی تنها با مجوز سی روزه عرضه می شود
عدم تعبیه سنسور محدود کننده نور برای تنظیم خودکار روشنایی صفحه نمایش
عملکرد ضعیف در میزان بلندی صدا

برتری های Wave II نسبت به Wave

آخرین نسخه سیستم عامل بادا یعنی نسخه v1.2
قابلیت درج متن T9 Trace که مشابه Swype است
صفحه نمایش لمسی بزرگتر 3.7 اینچی(خوراك اينترنت و بازي و فيلمه:27:)

در ضمن اين عكسم ببين صفحه نمايش خوبي داره......:18:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دوستدار شما ياشار

Michael Ropy
31-12-2010, 10:22
راستی بروبچ بحث کیف شد، میخواستم بپرسم کیف مخصوص ویو تو ایران هست؟! اگه آره چنده؟! مرسی....

ali_saeedi
01-01-2011, 00:02
راستی بروبچ بحث کیف شد، میخواستم بپرسم کیف مخصوص ویو تو ایران هست؟! اگه آره چنده؟! مرسی....
سلام
ببین میخوام یه چی بگم که فقط سلیقه خودم هست ولی شاید شما هم اینجوری باشی!:31:
ببین کیفی که میخوای برای گوشیت بگیری به هر حال گوشیتو گنده میکنه و نمیتونی از طراحی و خوش دستی خود گوشی لذت ببری چون هر وقت باهاش کار میکنی این کیف روش هست
به نظر من کیفه خوب مثله کیفه خود گوشی وقتی میخوای باهاش کار کنی از خود گوشی جدا میشه یعنی موقع کار با گوشیت ازش دیگه حسابی لذت میبری ولی سایر موقع ها که کار نداری تو کیفشه و محافظت میشه!!
حالا خیلی ها میگن هر دفه هی باید جدا شه و ..
یا اگه آوردیم بیرون و بعد از دستمون افتاد و ...
به نظرم سخت نگیرین و از زیبایی گوشیتون لذت ببرینن چون هر چی بیششتر سخت بگیرین دنیا بیشتر سخت میشه!!!!!
منظورم از حرفام این نبود که کیفه خود گوشی عالیه اتفاقا افتضاحه!!
ولی سبکش خوبه!!

Michael Ropy
02-01-2011, 14:13
اتفاقا من با اون سبکی که شما میگین مشکل ندارم که خوشم هم میاد....ولی خواستم بپرسم کیف مخصوصش همیجوریه یا باید بگردم.....

alirezamrl
02-01-2011, 20:33
سلام دوستان من دارم ویو رو میفروشم پول لازم شدم به یه مشکل بر خوردم من سیم کارت از گوشی در میارم ریست هم کردم هر بار که گوشی روشن میشه 233 تا دلیور اس ام اس میاد!
هر کار بگین کردم میشه پاک کرد همشو ولی با هر بار روشن کردن گوشی بازم 233 تا میاد!!!!!!!!! سی پی یو هم درگیره وقتی گوشی بالا میاد میچسبه به 100 تا این دلیورارو بیاره بعدش خوب میشه سرعتش!تورو خدا کمک کنید نمیشه دست مردم داد اینجوری شماره ها معلومه!
خواهشا سریع جواب بدین منتظرم....

SamanRI
02-01-2011, 21:33
من گوشیم یه مشکل عجیب داره ، شاید باورتون نشه : مشکل زنگ هشدار داره
تا حالا چند بار نزدیک بوده خواب بمونم و به سرویس نرسم
یه روز زنگ میزنه ، سه روز نمیزنه ، مثلا اگه برای پنج دقیقه بعد کوک کنی زنگ میزنه اما برای صبح که بزاری خواب میمونه
صبح ها من باید گوشی رو بیدار کنم
همه تنظیماتشو امتحان کردم فایده ای نداشت ، دیگه بی خیاله ساعتش شدم .
برای صبح ها به گوشی چینی قدیمیم متوسل شدم .

برای کسی دیگه هم این مشکلو داره ؟

A.IvI.I.N
02-01-2011, 23:28
یه روز زنگ میزنه ، سه روز نمیزنه ، مثلا اگه برای پنج دقیقه بعد کوک کنی زنگ میزنه اما برای صبح که بزاری خواب میمونه

اره منم همین مشکل برام پیش اومد و هر کاری کردم حل نشد که نشد:41:
خلاصه که دیگه بیخیال alarm شدم.

tired friend
03-01-2011, 10:03
اره منم همین مشکل برام پیش اومد و هر کاری کردم حل نشد که نشد:41:
خلاصه که دیگه بیخیال alarm شدم.

سلام دوستان من دارم ویو رو میفروشم پول لازم شدم به یه مشکل بر خوردم من سیم کارت از گوشی در میارم ریست هم کردم هر بار که گوشی روشن میشه 233 تا دلیور اس ام اس میاد!
هر کار بگین کردم میشه پاک کرد همشو ولی با هر بار روشن کردن گوشی بازم 233 تا میاد!!!!!!!!! سی پی یو هم درگیره وقتی گوشی بالا میاد میچسبه به 100 تا این دلیورارو بیاره بعدش خوب میشه سرعتش!تورو خدا کمک کنید نمیشه دست مردم داد اینجوری شماره ها معلومه!

فقط اینو بگم اگه فلش نکردین منظورم آپدیته نکردین بکنین احتمالا مشکلش اینه
jpjh2بهترینه واسش

mehdi30nema
03-01-2011, 13:29
دوستان این بازی هایی که برای سیستم عامل بادا هست ، من تو تاپیک معرفی بازی ها که دیدم اکثرا نوشتند پولی .
یعنی راهی نداره این بازی ها را دانلود کنید . ؟
آخه بازی های خیلی باحالی دارند و اینکه این گوشی تمام این بازی ها را راحت و روان اجرا میکنه ؟

tired friend
03-01-2011, 13:52
دوستان این بازی هایی که برای سیستم عامل بادا هست ، من تو تاپیک معرفی بازی ها که دیدم اکثرا نوشتند پولی .
آخه بازی های خیلی باحالی دارند و اینکه این گوشی تمام این بازی ها را راحت و روان اجرا میکنه ؟
من همه رو دارم.
عالی و روون اجرا می کنه
به امضام نگاه بی اَکُنـ(قهوه تلخی):31:

Yashar Cross
03-01-2011, 13:52
سلام اين بازي هاي پولي رو ميتوني با اسپوف كردن رو گوشيت بريزي و حالشو ببري:31:در جواب سوال اخرت مثل هلو راحت و روان اجرا ميكنه....:8:
دوستدار شما ياشار

alirezamrl
03-01-2011, 14:51
tired friend عزیز فریمور من همین بود از وقتی این گوشی رو خریدم!خیلیم راضیم ازش بابا یه نفر متخصص نیست جواب مارو بده قبلا یه امیر سامسونگ بود دستش دوروست همه چی میدونست زودم جواب میداد! help me!

---------- Post added at 02:51 PM ---------- Previous post was at 02:51 PM ----------

tired friend
03-01-2011, 15:01
tired friend عزیز فریمور من همین بود از وقتی این گوشی رو خریدم!خیلیم راضیم ازش بابا یه نفر متخصص نیست جواب مارو بده قبلا یه امیر سامسونگ بود دستش دوروست همه چی میدونست زودم جواب میداد! help me!

برو کلا فلش کن با باکس شاید درس شه.
دیگه چیزی ذهنم نمیاد
یه بک آپم بگیر حتما
چیزی یادم اومد می گم:40:

SamanRI
03-01-2011, 18:55
فقط اینو بگم اگه فلش نکردین منظورم آپدیته نکردین بکنین احتمالا مشکلش اینه
jpjh2بهترینه واسش

نه مشکل شدیدتر از این حرف هاست
مثل اینکه یه باگ تو سیستم عامله و با فلش درست بشو نیست :41:
اینجا رو ببینید :

tired friend
03-01-2011, 19:13
نه مشکل شدیدتر از این حرف هاست
مثل اینکه یه باگ تو سیستم عامله و با فلش درست بشو نیست :41:
اینجا رو ببینید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اوه راس می گین چن نفر تو موبایلستانم این مشکلو داشتن
والا چیزی یادم نمیاد سرچ می کنم بهتون می گم

Hapoofesgeli
03-01-2011, 21:48

---------- Post added at 02:51 PM ---------- Previous post was at 02:51 PM ----------

تا اونجایی که میدونم این اصلا مشکل خاصی نیست! :20:
فقط یک باگ در بعضی از فریمور ها هست...
کافیه به یک فریمور خوب(اگه میخواید بفروشین بهتره jpg2(اسمش همچین چیزی بود یادم نیست)(البته نسخه فول))فلش کنید...
ومشکلتون حل خواهد شد...

tonypb
03-01-2011, 23:14

این مشکل مال وقتیه که مسیجینگ روی حالت کانورسیشن هست و وقتی که دلیور میاد شما بازش نمیکنید.
یک راه دارم.اینه که دلیور ها رو تک تک پاک کنید.یعنی مارک آل نکن.دونه دونه پاک کن.

alirezamrl
04-01-2011, 13:20
ممنون این کارو انجام میدم ولی بعید میدونم درست بشه اگه کسی به جایی رسید منو در جریان بزاره لطفا مرسی

alirezamrl
04-01-2011, 14:21
سلام اقا مشکل حل شد همینطور که دوستمون گفت باید دونه دونه پاک کنید البته من تو حالت فولدر view گذاشتم اول اس ام اس هارو باز کردم دونه دونه تا اخر بعد دونه دونه پاک کردم! 30 مین کشید ولی مشکل حل شد.ممنون بای

Hapoofesgeli
04-01-2011, 23:22
سلام اقا مشکل حل شد همینطور که دوستمون گفت باید دونه دونه پاک کنید البته من تو حالت فولدر view گذاشتم اول اس ام اس هارو باز کردم دونه دونه تا اخر بعد دونه دونه پاک کردم! 30 مین کشید ولی مشکل حل شد.ممنون بای

اینجوری که مشکل دوباره هم پیش میاد که... :13:

lord69
04-01-2011, 23:42
دوستان سلام

می خواستم بدونم گوشی s8500 wave هنوز جایی گیر میاد؟(آخه درگیر این super amoled شدیم!!!:27:)

alirezamrl
05-01-2011, 01:33
سلام دوباره دوست من گوشی من با این روش مشکلش حل شد!
یکی یکی باز کن تا اخر بعد از پایین یکی یکی همین که بیرون دلیور هستی 1 ثانیه انگشت رو دلیور نگه دار گزینه دلت ظاهر میشه تا بالا و اولین اس ام اس واسه من جواب داد
در پناه حق

---------- Post added at 01:33 AM ---------- Previous post was at 01:30 AM ----------

سلام lord عزیز اره هست
من دارم میفروشم گوشیمو 20 روز کار کرده فوق العاده تمیز هست 360 میفروشم
اگه خواستی بگو
بای دوستان

tonypb
05-01-2011, 09:29
اینجوری که مشکل دوباره هم پیش میاد که... :13:

مشکل از فرمور هست.اگه آپ کنید مشکل پیش نمیاد.

دوستان سلام

می خواستم بدونم گوشی s8500 wave هنوز جایی گیر میاد؟(آخه درگیر این super amoled شدیم!!!)

بله هنوز هست.
گارانتی اصلی 480
بدون گارانتی 420

hasanmotori
05-01-2011, 10:03
اینجا‏ ‏‏بدون‏ ‏گارانتی‏ ‏۳۸۰‏ ‏تومنه
ویو‏ ‏۲ هم‏ ‏۴۳۰

hateftotti
05-01-2011, 10:48
سلام

ویو 2 رو پارس مایکروتل اورده 494 هزارتومن:46:

tired friend
05-01-2011, 10:56
سلام علیکم
این کیز رو می زدم بالا نمیاورد حذفش کردم دوباره نصبیدم این دفه اصلا نصب نشد
چی کار کنم؟
ویندوزمو عوض کنم؟
:41:
ترو خدا سری تررررررررررررررر

Hapoofesgeli
05-01-2011, 11:03
سلام دوباره دوست من گوشی من با این روش مشکلش حل شد!
یکی یکی باز کن تا اخر بعد از پایین یکی یکی همین که بیرون دلیور هستی 1 ثانیه انگشت رو دلیور نگه دار گزینه دلت ظاهر میشه تا بالا و اولین اس ام اس واسه من جواب داد
در پناه حق

---------- Post added at 01:33 AM ---------- Previous post was at 01:30 AM ----------

سلام lord عزیز اره هست
من دارم میفروشم گوشیمو 20 روز کار کرده فوق العاده تمیز هست 360 میفروشم
اگه خواستی بگو
بای دوستان

مشکل از فرمور هست.اگه آپ کنید مشکل پیش نمیاد.

دوستان من که مشکلی ندارم :31:
این رو گفتم که اگه برای دوستمون دوباره دلیوری بیاد دوباره این مشکل براش پیش خواهد اومد... :20:

d.b23
05-01-2011, 11:32
دوستان سلام

می خواستم بدونم گوشی s8500 wave هنوز جایی گیر میاد؟(آخه درگیر این super amoled شدیم!!!:27:)

من دوشنبه واسه دوستم خریدم 407 تومن(با کیف).با گارانتی هم 470 تومن بود.
تا هفته دیگه فکر کنم تموم میشه.چون اینایی که الان تو بازار هست تقریبا بار آخره.
:5:

lord69
05-01-2011, 12:34
اینجا‏ ‏‏بدون‏ ‏گارانتی‏ ‏۳۸۰‏ ‏تومنه
ویو‏ ‏۲ هم‏ ‏۴۳۰

اینجا یعنی کجا دوست عزیز؟!:20:

من دوشنبه واسه دوستم خریدم 407 تومن(با کیف).با گارانتی هم 470 تومن بود.
تا هفته دیگه فکر کنم تموم میشه.چون اینایی که الان تو بازار هست تقریبا بار آخره.
:5:

آدرس مغازشو واسم pm میکنی؟

hasanmotori
05-01-2011, 13:10
اینجا یعنی کجا دوست عزیز؟!

یعنی شیراز!

computer_iman
05-01-2011, 16:02
از وقتی این گوشی اومده می خواستم بگیرمش ولی حالا که پولام ردیف شد ، گوشیه گرون شد :41:
تو شهر ما بدون گارانتی 430 میدن
دوستان اگه جایی رو می شناسن که تا 400 میدن یه لطف کنن آدرس رو بهم بدن

younes.b.1367
05-01-2011, 16:16
سلام
لینک بازی N.O.V.A رو سالم و بدون ف ی ل ت ر و بدون تغیرات ( بدون اسپوف شده ) اگه نبود با تغییرات (اسپوف شده ) میخوام کسی از دوستان میتونه زحمتش رو بکشه ؟

ممنون

d.b23
05-01-2011, 22:26
اینجا یعنی کجا دوست عزیز؟!:20:

آدرس مغازشو واسم pm میکنی؟
تهران قیمت ها ساعتی تغییر میکنه.در ضمن اون مغازه یکی بیشتر نداشت و بقیه 410 میدادن

hateftotti
07-01-2011, 11:15
سلام

گوشی پسر خالم یه مشکلی پیدا کرده inbox گوشی خالیه ولی میزنه مموری فوله چندتا رو پاک کن به نظر شما چه باید کرد؟

A.IvI.I.N
07-01-2011, 11:58
دوستان من وقتی با گوشی میرم تو samsung apps میگه باید اپدیت کنی و منم گذاشتم اپدیت شد ولی از اون به بعد هردفعه که میرم بازم میگه باید اپدیت کنی :13:
خلاصه تا الان 3 دفعه پشت سرهم گذاشتم اپدیت کرد ولی بازم که samsung apps رو باز میکنم میگه باید اپدیت کنی:18:
به نظر شما مشکل از چیه....؟؟؟؟

Firoozeh67
07-01-2011, 12:19
دوستان من وقتی با گوشی میرم تو samsung apps میگه باید اپدیت کنی و منم گذاشتم اپدیت شد ولی از اون به بعد هردفعه که میرم بازم میگه باید اپدیت کنی :13:
خلاصه تا الان 3 دفعه پشت سرهم گذاشتم اپدیت کرد ولی بازم که samsung apps رو باز میکنم میگه باید اپدیت کنی:18:
به نظر شما مشکل از چیه....؟؟؟؟

دقیقا من هم همین مشکل را داشتم هر کاری کردم درست نشد مجبور شدم از سایت سامسونگ آخرین ورژنشو بگیرم که دیگه مشکلی نباشه

A.IvI.I.N
07-01-2011, 12:35
مثه اینکه این مشکل موقتی هستش:

Yashar Cross
07-01-2011, 21:08
سلام دوستان:40:
اين بازي فيفا 11 و اسفالت 6 براي ويو اومده؟
اين بازي هاي حك شده رو ويو 2 جواب ميده؟

كسي ويو دست دوم سراغ نداره

دوستدار شما ياشار

ali_saeedi
08-01-2011, 02:53
دوستان برای لذت بیشتر از گوشیتون از همه قابلیت هاش استفاده کنین!
مثلا همین قابلیت ادیت عکس ها مثله یک مینی فتوشاپ بسیار کاربردی هست ازش لذت ببرید!