PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر شما در مورد گوشی های ال جی به خصوص Coocki چیه؟

Master89
14-02-2010, 18:48
سلام عزیزان
میخواستم گوشی ال جی Coocki -kp501 بخرم. اما همه میگن خرابی گوشی های الجی بالاس و قطعاتش کم یاب یا گرونه. نظر شما چیه؟
بین گوشی های LG-KP 501 و samsung star معمولی نظرتون چیه؟ هر دو توی رینج 160 هزار تومان هستن..

Vamp!r3
14-02-2010, 20:37
من خودم کوکی دارم..........خیلی هم ازش راضیم.........تا حالا 5-6 بار خورده زمین هیچیش نشده....آخ هم نگفته..........قطعاتشم تا چی باشه............

انتخاب بین استار و کوکی هم کاملا صلیقه ایه......هر دوش عالین........از قیافه و اینترفیس هرکدوم خوشت میاد....برو سراغ همون.........

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SI-SA
15-02-2010, 21:26
coocki ؟؟
منظورتون cookie هست دیگه ؟ در ضمن KP501 رو نمی دونم تو ایران پیدا میشه یا نه .
ولی در کل این حرفا چرت و پرت هست و از دهان افراد آگاه تو این زمینه بیرون نمیاد.

fmpr
16-02-2010, 20:30
منم دارم ... تا حالا هم دستم دووم آورده و مشکلی واسش پیش نیومده ... به نظر من ریویوی حسین رو بخونی خیلی خوبه ... :46:

Arashdn
23-02-2010, 14:57
منم دارم ... تا حالا هم دستم دووم آورده و مشکلی واسش پیش نیومده ... به نظر من ریویوی حسین رو بخونی خیلی خوبه ... :46:
لینکش رو لطف میکنید؟

Mcafee*
23-02-2010, 19:30
کوکی حرف نداره ، به منم اول ميگفتن قطعات الجی پيدا نميشه و از این حرفا ، اما فهميدم همه از ريشه چرت ميگفتن عوضيا . خيلی هم خوبه خدمات گارانتيش هم توپه
بين استار و کوکی به نظر من شک نکن و کوکی بخر ، من اصلا با استار نميتونم کنار بيام :2:

FANBOOK
23-02-2010, 22:35
به نظر من کوکی عالیه فقط میتونم بگم فوق العاده است از وقتی تونستم تمش رو هم عوض کنم که دیگه دارم عاشقش میشم یه روز آیفونش میکنم یه روز سامسونگ یه روز htc
با این پول هیچ گوشی با این همه مزایا نمیتونی بگیری خیلی میشه از مزایاش گفت خوب یه سری معایب هم داره که به نظر من زیاد مهم نیست یا کمه