PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : SAMURAI WARIORS2/3/ORACHI

صفحه ها : 1 [2]

SH-Extreme Gamer
24-11-2011, 13:34
سلام
اگه میشه روش ازاد کردن اسلحه 4 Nobunagaدر warriors2بهم بگین ممنون میشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:31:

:4::4::4::4::4::4:
سلام.

روش آزاد کردن اسلحه چهارم Nobunaga Oda:

شما باید مرحله Battle of Tedorigawa توی Story Mode رو بازی کنین.

به صورت خلاصه:

نجات دادن همه متحدان خود از جمله:

Hideyoshi Hashiba و Toshiie Maeda و Nagahide Niwa و Katsuei Shibata و Kazumasa Takigawa.

به صورت کامل:

مستقیم به شمال برین و Shigeie Shimura رو شکست بدین. از پل در شمال گذشته و Kagetsugu Amakasu رو شکست بدین.
اولین متحدی رو که باید نجات بدین Hideyoshi در شمال است.ژنرال نزدیک اون رو هم شکست بدین.

Hideyoshi به سمت جنوب عقب نشینی میکند. سپس به سراغ Toshiie Maeda رفته و ژنرال نزدیک اون رو هم شکست بدین.
Katsuie Shibata بر علیه Takahiro Kitajaro در جزیره کوچک در حال جنگ هست. اون رو هم نجات بدین.

از محل Katsuie به سمت جنوب غربی برین و Kazumasa Takigawa رو نجان بدین. فقط یک متحد باقی می مونه و اون هم Nagahide Niwa در جنوب هست.
با Niwa متحد بشین و اون رو تا نقطه فرار اسکورت کنین. احتمالا تا الان Nagaatsu Shimura با نیروهای شما در غرب درگیر شدهو

با سرعت پیش اون برین و شکستش بدین. زمانی که آخرین متحد شما به نقطه فرار رسید, یک واحد حمل و نقل در کمپ اصلی Kenshin's ظاهر میشه.
برین و اسلحه چهارمتون رو از دست اونها بگیرین. از ورود Kanetsugu به قلعه Funaoka Castle جلوگیری کنین و سر آخر Kenshin رو هم بکشین.

SH-Extreme Gamer
24-11-2011, 14:10
سلام میخواستم بدونمma chao تو وریورز اروچی آزاد میشه اگه میشه چطوری باید آزادش کنم؟

سلام.

آره. تمام شخصیتهایی که توی بازی Warriors Orochi دیدین باز میشن. حتی خود Orochi.

باز کردن Ma Chao:

با گروه Shu مرحله 2 (Gaiden 2) رو بازی کنین.
برای آزاد کردن Ma Chao شما باید همه ی دهقانها رو تا نقطه ی فرار اسکورت کنین. (هیچ کدوم نباید بمیرند)
در آخر خود Ma Chao هم باید زنده باشه.

NOCTIS
01-12-2011, 17:08
خیلی خیلی ممنون!!
دوتاسوال دیگه هم دارم.
.kojiro sasaki هم تو این بازی هست؟
.موساشی چطوری آزاد میشه تو اروچی؟

SH-Extreme Gamer
04-12-2011, 14:08
خیلی خیلی ممنون!!
دوتاسوال دیگه هم دارم.
.kojiro sasaki هم تو این بازی هست؟
.موساشی چطوری آزاد میشه تو اروچی؟

سلام.

Kojiro تو بازی Samurai Warriors 2 هست و به عنوان بادیگارد باز میشه.

باز کردن Musashi Miyamoto تو بازی Warriors Orochi:

باید با گروه Shu مرحله 6X رو بازی کنین.

باید سد آب رو باز کنین و همه ی نیروهای زرد رنگ (Sword Man) رو نجات بدین(زنده باشن).

NOCTIS
04-12-2011, 18:58
دمت گرم داداش خیلی گلی:31:

Musashi miamoto
07-12-2011, 20:48
سلام هانزو من موساشی هستم میخواستم بدونم سیوایی که از سامورایی و اوراچی گذاشتی رو چه جوری اجرا کنم من اونارو تو محل بازی کپی کردم ولی بازم وقتی بازی رو اجرا میکردم سیو لود نمی شد.:13:

ipac
07-12-2011, 22:30
میشه سیو اوروچی رو بذاریرد؟

ipac
08-12-2011, 10:35
تو سامورایی 2 میشه دوتا گارد داشت؟

Hanzo_Hattori
08-12-2011, 11:08
با تشكر از آقايExtreme Gamer بالا خره با زحمتهاي آقاي Extreme Gamer موفق به اتمام تمامي مراحل دريافت تمامي اسلحه هاي چهارم و آنلاك كردن تمامي گارد ها و اسب هاي بازي Samurai Warriors 2 شدم و هم اكنون سيوي را قرار ميدهم كه در آن:
1-تمامي گارد ها و كاراكتر هاي اين بازي به نهايت قدرت خود رسيده اند.
2-گارد هايي كه در ليست گارد هاي خريداري شده موجود ميباشند قدرتمند ترين گارد ها در نوع خود هستند.
3-سه اسب قدرتمند در ليست گارد ها ي خريداري شده قرار دارند.
4-همه ي اسلحه ها از هرنوع دوعدد در ليست اسلحه ها ي خريداري شده قرار دارد.
5-كاراكتر هاي Okuni و Ranmaru mori آنلاك و به نهايت قدرت رسيده و به تمامي موارد بالا دست يافته اند.

به زودي كتاب آموزش هايي را كه توسط خودم و راهنمايي هاي آقايExtreme Gamer دوست عزيزم :10:نوشته شده + يك ترينر ساخت خودم كه خون را براي P1 و P2 محافظت ميكند را قرار ميدهم.
:20::20::11::11::40::40:

لينك دانلود سيو بازي:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ipac
08-12-2011, 11:58
در اروچی نمیشه اسب انتخاب کرد؟

Musashi miamoto
08-12-2011, 12:16
واریورز اوراچی 2 رو از کجا تهیه کردی:27:

SH-Extreme Gamer
11-12-2011, 17:00
[QUOTE=Hanzo_Hattori;6686043]با تشكر از آقايExtreme Gamer بالا خره با زحمتهاي آقاي Extreme Gamer موفق به اتمام تمامي مراحل دريافت تمامي اسلحه هاي چهارم و آنلاك كردن تمامي گارد ها و اسب هاي بازي Samurai Warriors 2 شدم و هم اكنون سيوي را قرار ميدهم كه در آن:
2-گارد هايي كه در ليست گارد هاي خريداري شده موجود ميباشند قدرتمند ترين گارد ها در نوع خود هستند.
5-كاراكتر هاي Okuni و Ranmaru mori آنلاك و به نهايت قدرت رسيده و به تمامي موارد بالا دست يافته اند.

به زودي كتاب آموزش هايي را كه توسط خودم و راهنمايي هاي آقايExtreme Gamer دوست عزيزم :10:نوشته شده + يك ترينر ساخت خودم كه خون را براي P1 و P2 محافظت ميكند را قرار ميدهم.

سلام.

Hanzo جون. ما رو شرمنده میکنی.:11::11:

ما مخلص همه ی بچه های این تاپیک و شما هستیم:دی:دی.

خوشحالم که یکی مثل Hanzo جون هست که هوای بچه ها رو داشته باشه.

قصد من فقط کمک کردن تو این بازیها هست. من خودم این بازی رو خیلی خیلی دوست دارم .
به هر حال ما همیشه واسه کمک آماده ایم.

SH-Extreme Gamer
11-12-2011, 17:21
در اروچی نمیشه اسب انتخاب کرد؟

سلام.

میشه.

برای این کار باید بری توی Story Mode تو صفحه ی Story Select یکی از گروه ها رو انتخاب کن.
توی صفحه Camp قسمت Abilities رو انتخاب کن. تو این صفحه 7 قابلیت از 18 تا رو میتونی برای کاراکترها انتخاب کنی.

ردیف اول کلمه ی Cavalier برای اسب هست که در شروع بازی میتونی از اسب استفاده کنی.
تعداد Cavalier ها به 10 عدد میرسن که اگر بتونی هر 10 تا رو بدست بیاری دو اسب قدرتمند بازی Matsukaze (اسب کیجی) و Red Hare (اسب لوبو) آزاد میشن.

اسب گروه SW در بازی Matsukaze , اسب گروه Shu , Wei , Wu در بازی Red Hare و اسب گروه Other در بازی برای بعضیها Matsukaze و برای بقیه Red Hare هست.

ipac
13-12-2011, 13:35
سلام.

از راهنمایت ممنون

Musashi miamoto
20-12-2011, 22:46
موقعي كه ترينر رو اجرا ميكنم ازم كد مي خواد كدش چي ميتوني كمكم كني:41:

Musashi miamoto
20-12-2011, 22:50
سلام.

نميشه تو samurai warriors2 دو باديگارد داشت؟

SH-Extreme Gamer
22-12-2011, 14:29
سلام.

نميشه تو samurai warriors2 دو باديگارد داشت؟

سلام.

نه فقط یکی میتونی بگیری.

NOCTIS
23-12-2011, 14:27
با تشكر از آقايExtreme Gamer بالا خره با زحمتهاي آقاي Extreme Gamer موفق به اتمام تمامي مراحل دريافت تمامي اسلحه هاي چهارم و آنلاك كردن تمامي گارد ها و اسب هاي بازي Samurai Warriors 2 شدم و هم اكنون سيوي را قرار ميدهم كه در آن:

لينك دانلود سيو بازي:

هانزو جان من هر کاری کردم دانلود نشد:41:

Musashi miamoto
25-12-2011, 07:44
اون ترينر اوراچي كه گذاشتي من دانلود كردم ولي موقع اجراش ازم كد مي خواد ميتوني كمكم كني؟(‌ :

goldenmember
27-12-2011, 22:38
سلام من تو تاپیکم یه چیزایی راجب orochi 3 نوشتم در حالی که جاهای دیگه هیچ خبری ازش نیس ولی میگن مطالبم تکراریه و تو این تاپیک اومده شما خودتون برید تو تاپیکم بگین اینارو تو کجا دیده بودن که تاپیکمو حذف کردن.منابعشم که همون سایتیه که اولش نوشتم.چطوری میتونم تاپیکمو برگردونم؟؟؟؟؟
مطالب من تکراری نیس حذف میکنن ولی 2 تا تاپیک واسه assassins creed revelations باز میکنن عیب نداره.یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

goldenmember
27-12-2011, 22:53
سلام من تو تاپیکم یه چیزایی راجب orochi 3 نوشتم در حالی که جاهای دیگه هیچ خبری ازش نیس ولی میگن مطالبم تکراریه و تو این تاپیک اومده شما خودتون برید تو تاپیکم بگین اینارو تو کجا دیده بودن که تاپیکمو حذف کردن.منابعشم که همون سایتیه که اولش نوشتم.چطوری میتونم تاپیکمو برگردونم؟؟؟؟؟
مطالب من تکراری نیس حذف میکنن ولی 2 تا تاپیک واسه assassins creed revelations باز میکنن عیب نداره.یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:

ولی واقعا یادش بخیر اوروچی 1 هر چقدر بازی میکردم سیر نمیشدم.عالی بود.
ولی من با اینکه تموم مراحلو میرفتم خیلی از کاراکترا باز نمیشد چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

SH-Extreme Gamer
29-12-2011, 08:43

سلام.

من فکر کنم چون شما همه ی مطالبی که گذاشتی انگلیسی بود به همین خاطر حذف کردن.

بیشتر کاربران نمیتونن مطالب انگلیسی رو ترجمه کنن به همین خاطر دنبال منابع فارسی میگردن.

به نظر من اگه شما بتونی مطالب فارسی بذاری دیگه حذف نمیشه.

ipac
05-01-2012, 10:43
اوروچی 2 رو از کجا بگیرم؟

Hanzo_Hattori
05-01-2012, 17:45
بالاخره بعد از چند هفته كتاب آموزش كامل كردن بازي Samurai warriors2 رو نوشتم اينم لينكش.
تمامي آنلاك كردن ها رو با اين كتاب ميتونين انجام بدين.

ليك:

---------- Post added at 07:43 PM ---------- Previous post was at 07:39 PM ----------

اينم ترينري كه قولشو داده بودم
هم براي پلير1 هم براي پلير2 كار ميكنه

اينم لينك:

---------- Post added at 07:45 PM ---------- Previous post was at 07:43 PM ----------

و درآخر سيو كامل بازي Samurai warriors2

اينم لينك:

Musashi miamoto
06-01-2012, 16:11
بالاخره بعد از چند هفته كتاب آموزش كامل كردن بازي Samurai warriors2 رو نوشتم اينم لينكش.
تمامي آنلاك كردن ها رو با اين كتاب ميتونين انجام بدين.

ليك:

---------- Post added at 07:43 PM ---------- Previous post was at 07:39 PM ----------

اينم ترينري كه قولشو داده بودم
هم براي پلير1 هم براي پلير2 كار ميكنه

اينم لينك:

---------- Post added at 07:45 PM ---------- Previous post was at 07:43 PM ----------

و درآخر سيو كامل بازي Samurai warriors2

اينم لينك:

سلام
واقعا كه دستت درد نكنه گل كاشتي دمت گرم حال دادي
راستي يه سوال عكس چاهارم آفيسرها تو Orochi چه جوري آزاد ميشه؟:20:

AP9
11-01-2012, 13:37
سلام تو orochi تو هر گروه یه نفر بیشتر مهارت cavalier رو نداره ینی سر جمع 4 چه شکلی باید دهش کرد؟
راستی cavalier من چاره ولی هنوز همون اسب پکیده اول بازی را دارم چه باید کرد؟:41:

Hanzo_Hattori
12-01-2012, 11:40
به زودي آموزش كامل Orochi رو هم قرار ميدم دوستان!

SH-Extreme Gamer
16-01-2012, 15:54
سلام.

هانزو جون کارت عالی بود همه ی راهنماییهات و سیوهات کامل بود. واقعا که زحمت کشیدی:12::12::31::31:
امیدوارم همیشه تو کارهات موفق باشی.:11::11:

SH-Extreme Gamer
17-01-2012, 01:00
سلام تو orochi تو هر گروه یه نفر بیشتر محارت cavalier رو نداره ینی سر جمع 4 چه شکلی باید دهش کرد؟
راستی cavalier من چاره ولی هنوز همون اسب پکیده اول بازی را دارم چه باید کرد؟:41:

سلام.

طریقه گرفتن همه Ability ها و گرفتن اسب Matsukaze و Red Hare در بازی Warriors Orochi:

اول اینکه باید همه ی کاراکتر ها رو آنلاک کرده باشین. چون مشخص نیست که Cavalier ها و بقیه Ability ها دست چه کسانی هست.
در قسمت Camp و سپس Characters رفته و سه تا کاراکتر انتخاب کنین.به صفحه Camp برگشته و وارد Team Info بشین. یک کاراکتر انتخاب کنین و وارد Ability Acquisition بشین.
در قسمت Ability Available نوع Ability رو بهتون نشون میده که در صورت برنده شدن آنلاک میشه. مثل: Speed , Power , Recover , Cavalier , .....
در قسمت Conditions کارهایی رو که برای آنلاک شدن مورد نیاز هست رو بهتون میگه. به عنوان مثال بهتون میگه باید 100 تا آدم بکشین , یا 5 تا از افسران بازی رو بکشین , یا از موسو استفاده نکنین و....

اگه درست کارها رو انجام بدین در قسمت Status کلمه Acquired ظاهر میشه و اگه غلط انجام بدین کلمه Failed ظاهر میشه.

برای آزاد کردن اسبها هم باید 10 عدد Cavalier رو جمع کنین.

نکته 1:

یادتون باشه اگه وسط انجام این کارها کاراکتر رو عوض کنین, حتی اگه یک دشمن با کاراکتر بعدی بکشین, تعداد کشته های کاراکتر قبلی به حساب نمیاد.
مثلا شما با Mitsuhide Akechi بازی میکنین و باید 120 تا دشمن و 2 افسر رو بکشین.اگر 119 تا آدم رو با Mitsuhide بکشین و فقط یکی رو با شخص دیگری بکشین, کشته ها به حساب نمیاد و دوباره باید 120 تا دشمن و 2 افسر رو بکشین.

نکته 2:

هر کاراکتر دارای چند Ability هست. ممکنه که Cavalier اولین Ability نباشه. به همین خاطر شما باید تک تک Ability ها رو با کاراکتر ها بگیرین.

Hanzo_Hattori
05-02-2012, 20:48
سلام راستی یه سوال برام پیش اومد SW3 اومده؟؟؟ یا WO2یاWO3

Hanzo_Hattori
05-02-2012, 20:54
سلام.

هانزو جون کارت عالی بود همه ی راهنماییهات و سیوهات کامل بود. واقعا که زحمت کشیدی:12::12::31::31:
امیدوارم همیشه تو کارهات موفق باشی.:11::11:

خیلی ممنونم امیدوارم تو هم موفق باشی اما خیلی عذر میخوامکه دیر به دیر جواب میدم چون سرعت اینترنتم پایینه.

Hanzo_Hattori
13-05-2012, 18:55
سلام هانزو من موساشی هستم میخواستم بدونم سیوایی که از سامورایی و اوراچی گذاشتی رو چه جوری اجرا کنم من اونارو تو محل بازی کپی کردم ولی بازم وقتی بازی رو اجرا میکردم سیو لود نمی شد.:13:

دوستعزیزم شما باید قبل از این که سیو رو وارد کنی یکبار بازیرو باز کده وببندی بعد بایبری توی My Documents یه پوشه به اسم KOEI وجود داره میری تو این پوشه یه پوشه ی دیگه به اسمSAMURAI WARRIORS 2 وجود داره این سیو رو کپی میکنی بجای پوشهSAMURAI WARRIORS 2 و برای orochi هم همین مسیر رو میری اما وقتی رفتی تو پوشه یKOEI باید سیو مخصوص orochi رو به جای یه پوشه به اسم WARRIORS OROCHI کپی کنی.
موق باشی:11:

TADAKATSU HONDA
25-05-2012, 18:59
سلام يه سوال داشتم
من از كجا مي تونم بازي WARRIORS OROCHI 3 رو بخرم

Hanzo_Hattori
12-06-2012, 16:42
سلام يه سوال داشتم
من از كجا مي تونم بازي WARRIORS OROCHI 3 رو بخرم

سلام دوست من
البته تا جایی که من فهمیدم این بازی فقط برای کنسول Xbox360 وجود داره بنا بر این:
میتونی اونو از یه فروشگاه معتبر بخری تو محل زندگیتون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه منظورت اینه که از اینتر نت بخری میتونی به لینک های زیر بری و از اونجا خرید کنی:

لینک خرید بازی Warriors Orochi 3 برای XBOX 360 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک خرید بازی Warriors Orochi 3 برای XBOX 360 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اما اگه مشکل اینترنت نداری میتونی از سایت زیر این بازی رو دانلود کنی یا بدی به مسئول یه کافینت واست دانلود کنه:

لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amir hasan jabbari
14-06-2012, 11:11
سلام
ببخشید میشه روش آزاد کردن date و daji و no رو توی warriors orochi 1 یاد بدید:11: :20:

amir hasan jabbari
14-06-2012, 19:18
لطفا سریع تر

Hanzo_Hattori
17-06-2012, 21:12
ازت عذر میخوام دوست من اما من نمیتونم بهت کمک زیادی بکنم چون سر رشته ای تو اروچی ندارم و تخصصم تو بازی سامورایی واریوز هست. اما چیزی که روشنه شما باید برای گفتن no و date با استفاده از فرقه ی sw یا همون سامورایی اریورز توی این بازی اوچی یکی از مراحل رو بری دقیقا اسم مراحل یادم نیست اما برای آزاد کردن no باید اونو نجات میدادیم که منطقش هم پر از دیوارو پیچ دپیچ بود باید کمکش میکردیم مهاجمین رو شکست اده و از منطقه ای که به آتش کشیده بودن فار کنه بازم معذرت میخوام به خدا اسم مرحله یادم نیست. اما برای گرفتن ماسامونه داته (Date) باید بگم که اسم این مرحله رو هم یادم نیست فقط یادمه که یه منطقه ای بود که توش باید داته رو میکشتیم تا تسلیم ما بشه. این مرحله هم جایی شبیه کیوشو تو بازی SW2 فکر کنم بود بازم عذر میخوام امیدوارم با این توضیحات ناچیزم راهنماییت کرده باشم. د مورد DA JI هم اطلاعاتی ندام متاسفم.

yukimura sanada
19-06-2012, 14:46
روش آزاد کردن daji:باید همه story modeها رو تموم کنی.

yukimura sanada
19-06-2012, 15:05
آدرس سایت: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

p35mojtaba1377
23-06-2012, 14:56
میشه روش آزاد کردن اسلحه ی۴رنمارو،اوکینی،یوشیهیرو و ایاسو را در بازی سمورایی واریورز رو بهم بگین

TADAKATSU HONDA
25-06-2012, 21:18
يه سوال داشتم
چه جوري ميشه تويه warriors orochi 1 اخرين عكس رو بگيريم من هر كاري كردم نشد
اگه ميشه شما راهنماييم كنين
راستي يه سوال ديگه
چي كار بايد كرد تا داجي و اوروچي و دانگ ژو رو ازاد كنه ( توي warriors orochi 1 )

yukimura sanada
26-06-2012, 19:02
يه سوال داشتم
چه جوري ميشه تويه warriors orochi 1 اخرين عكس رو بگيريم من هر كاري كردم نشد
اگه ميشه شما راهنماييم كنين
راستي يه سوال ديگه
چي كار بايد كرد تا داجي و اوروچي و دانگ ژو رو ازاد كنه ( توي warriors orochi 1 )

سلام
برای آزاد کردن دانگ زو باید از رسیدن 3 ساپلای کپتین به اون جلو گیری کنی.
برای آزاد کردن داجی باید همه استوری مد ها رو تموم کنی.
برای آزاد کردن اوروچی باید همه کاراکتر های قبل از اوروچی رو آزاد کنی.
من خودم همه کاراکترها رو آزاد کردم و اوروچی رو هم گرفتم .هر سوالی داشتی از من بپرس.

yukimura sanada
26-06-2012, 19:22
سلام
میشه بگید چهآدم هایی توی اوروچی CAVALIAR دارند.

TADAKATSU HONDA
27-06-2012, 10:00
دستت بابت جوابي كه بهم دادي درد نكنه
ميخواستم روش ازاد كردن لوبو رو هم بهم بگين

ipac
27-06-2012, 13:38
سلام اروچی 2و3 رو از کجا بگیرم.
لطفا راهنمایی کنید

TADAKATSU HONDA
27-06-2012, 19:48
سلام
ببخشيد من تالا اين سوالو توي همين تاپيك پرسيدم اما كسي جواب نداده .
لطفا راهنمايي كنيد
اخرين عكس رو توي warriors orochi 1 چه شكلي بايد ازاد كرد ( منظورم عكسي هست كه توي گالري هميشه دست چپ پايينه )

TADAKATSU HONDA
27-06-2012, 19:52
اقاي sanada من روش ازاد كردن دانگ ژو رو درست نفهميدم
چون اصلا مرحله اي رو كه توش ازاد ميشه رو نگفتين
اگه ميشه يه بار ديگه توضيح بدين و بگين كه منظورتون از ساپلاي كپتين چيه؟

TADAKATSU HONDA
01-07-2012, 10:59
اقاي جباري اون مرحله اي رو كه توش masamune date رو ازاد ميكنه تويه گروهه shu هست
در اون مرحله masamune فرمانده ي كل نيرو هايه اوروچي و ماگويچي فرمانده ي سپاه shu هست
در اون مرحله افرادي از جمله xing cai حضور دارند
وجنگ ملا با masamune در شب انجام ميگيرد
در اين مرحله بايد تمام مراحل را به ترتيب انجام دهيد تا در اخر ماگويچي ماسامونه را به گروه دعوت كند

amir hasan jabbari
05-07-2012, 11:52
من تازه تمام warriors orochi 1 رو آزاد کردم.
حالا روش آزاد کردن همه رو می زارم.

amir hasan jabbari
05-07-2012, 12:02
برای آزاد کردن jiang wei باید تو مرحله ی Shu 2-x:
باید به همراه zhao you رفته و دو افسر دشمن را باخودبه اردوگاه خود کشانده سپس با shimazu به سمت دیگر رفته و دو افسر دیگر را به اردوگاه بکشانیم
سپس jiang wei بانیرو هایش ظاهر میشوند و دشمنان را میکشند. سپس zhange he و da qiao را می کشید و jiang wei آزاد میشود:5:

amir hasan jabbari
05-07-2012, 12:06
برای آزاد کردن pang de باید در مرحله ی shu 3-x همه ی ژنرال های زرد رو زنده نگه داری :26:

SH-Extreme Gamer
07-07-2012, 19:56
سلام.
به به به .....
مثل اینکه این تاپیک دوباره راه افتاد .....
میخوام چند تا عکس باور نکردنی از بازی Samurai Warriors 2 بذارم ولی هر کاری میکنم نمیشه
کپی و پیست که میکنم عکس تو سایت میاد ولی نشون نمیده.
کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟
:4:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yukimura sanada
08-07-2012, 16:40
دستت بابت جوابي كه بهم دادي درد نكنه
ميخواستم روش ازاد كردن لوبو رو هم بهم بگين
برای آزاد کردن لوبو باید در همه گروه ها درمرحله8x با شکست دادن لوبو اونو شگفت زده کنی بهد از اینکه در هر چهار مرحله اونو شکست دادی لوبو آزاد می شه.

yukimura sanada
08-07-2012, 16:55
اقاي sanada من روش ازاد كردن دانگ ژو رو درست نفهميدم
چون اصلا مرحله اي رو كه توش ازاد ميشه رو نگفتين
اگه ميشه يه بار ديگه توضيح بدين و بگين كه منظورتون از ساپلاي كپتين چيه؟
مرحله4x در گروه sw
ساپلاي كپتين:سرباز های عادی که بالای سرشون نوشته supply captain که می خوان طلا برای دانگ ژو ببرن.

TADAKATSU HONDA
10-07-2012, 19:56
سلام
چند تا سوال دارم
1- چه شكلي بايد tadakatsu honda رو ازاد كرد
2- چه شكلي بايد musashi رو ازاد كرد
3- اگه ميشه روش ازاد كردن همه ي مراحل 8-x يا همون اخرين مرحله ي x رو برام بگين -در همه ي گروه ها يعني shu - wei - wu - sw

yukimura sanada
15-07-2012, 16:30
سلام
چند تا سوال دارم
1- چه شكلي بايد tadakatsu honda رو ازاد كرد
2- چه شكلي بايد musashi رو ازاد كرد
3- اگه ميشه روش ازاد كردن همه ي مراحل 8-x يا همون اخرين مرحله ي x رو برام بگين -در همه ي گروه ها يعني shu - wei - wu - sw

1-باید در همه گروه ها در مرحله 7x از اون و یارانش محافظت کنی . واگر این کار رو بکنی میگه : I have impressed with your valor warrior
2-باید در گروه shu مرحله 6X با شکست دادن لوبو سد رو باز کنی و وبا کشتن Mitsunari مرحله رو به اتمام برسونی .(باید musashi و یارانش همه زنده باشند)
3-گروه SW باید 1000 نفر بکشی.
گروه WEI باید DA JI وقتی دشمن می شه در عرض 1دقیقه بکشی.
گروه WU باید فرمانده های زرد رو درعرض 3 دقیقه نجات بدی.
گروه SHU باید از قلعه آتش گرفته در عرض 2 دقیقه به همراه همه یارهات فرار کنی.
همه گروه ها مرحله 7

TADAKATSU HONDA
17-07-2012, 10:07
سلام اگه ميشه روش ازاد كردن كيجي رو بهم بگين

yukimura sanada
17-07-2012, 17:34
سلام اگه ميشه روش ازاد كردن كيجي رو بهم بگين

در مرحله 7x در گروه wu با هر به صدا درآوردن طبل در قلعه اصلی یک یار آبی به کمک می آید که بایداون ها رو ببری پیش قلعه اصلی کیجی . هر طبل رو باید زمان مشخصی بزنی. اگر شما یک نفره بازی میکنی بهتره بازی رو دو نفره بکنی ونفر دوم رو برای طبل زدن بذاری.

Hanzo_Hattori
17-07-2012, 17:41
سلام.
به به به .....
مثل اینکه این تاپیک دوباره راه افتاد .....
میخوام چند تا عکس باور نکردنی از بازی Samurai Warriors 2 بذارم ولی هر کاری میکنم نمیشه
کپی و پیست که میکنم عکس تو سایت میاد ولی نشون نمیده.
کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟
:4:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام بايد روي يه شكلي كه شبيه قاب عكس هست (روش بموني با موس مينويسه insert image) از توي همين ويرايشگر متني كه براي ارسال مطلب استفاده ميشه كليك كني بعد لينك عكست رو كه حتما بايد با فرمت هاي jpg-jpeg-gif-png باشه رو بزاري البته بايد براي لينكت تو يه آپلود سنتر عكس (دايمي باشه بهتره ) عكست رو آژلود كني و لينك دانلود عكس رو بزاري تو اين فيلد

yukimura sanada
18-07-2012, 19:40
کسی تا حالا Musou Orochi Z بازی کرده ؟ لطفا دراین باره صحبت کنید.

Ranmaru mori
26-07-2012, 00:25
بعد از انکه مرحله Mitsuhide's Request 1 در طبقه 15F رو تموم می کنم دیگه مرحله Mitsuhide's Request 2 توی طبقه 21F باز نمیشه میشه راهنمایی کنید ایا Ranmaru mori به روش دیگه باز نمیشه؟ ممنون

orochi
28-07-2012, 13:08
بعد از انکه مرحله Mitsuhide's Request 1 در طبقه 15F رو تموم می کنم دیگه مرحله Mitsuhide's Request 2 توی طبقه 21F باز نمیشه میشه راهنمایی کنید ایا Ranmaru mori به روش دیگه باز نمیشه؟ ممنون

:4::4::4::4:سلام دوست عزیز ران مارو تو باید در مرحله ی میتسو هیدی 1 تمام کارهایی رو که میگه بدون اشتباه انجام بدی اگر انجام بدی میتسو هیدی 2 ازاد میشه ران مارو طوری دیگه ای بجز این ازاد نمیشه موفق باشی:4::4::4::4:

amin 2010
08-08-2012, 20:08
پسر چان شما نمی فهمی مدیریت یا اعضا میگن پست بی محتوا ، تکراری ، پشت سر هم و ... نزن ! همه تاپیکا داری اسپم میدی .
چت روم با فروم فرق داره ، جواب سوالتم کسی نمیدونه ، میدونستن جواب میدادن ،کلا یه تنه داری نظمه انجمن بازی رو از بین میبری .
پیشنهادم به شما اینه که یه یهو مسنجر بریزی هر کی گیر اوردی اد کن از صبح تا شب باهاش صحبت کن ! اینجا اسمش فرومه .
+
داشتن دو تا پروفایلم خلافه قوانینه.

ولی اگه دفعه ی دیگه حرفی از یاهو زدی نزدی چون تو یاهو همش ادم های فاسد هست
الان میفهمم چرا لفظ جهان سوم هم برای ما زیادی هستش !!!

Mohammad Yek110
08-08-2012, 20:10
سلام یه سوال داشتم بازی های ps3 یا ایکس باکس بر روی کامپیوتر اجرا میشوند .
خیر

سلام حسین جون
من روش ازاد کردن مراحل دراماتیک رو بلد نیستم.
چرا از خودتون نقل قول می گیرین ؟

دوستان الان 3 روز هست هیچ کس تو تایپک نیومده

سلام
حدود 1 هفته هست هنوز هیچکس تو تایپک نیومده
خب این اسپما یعنی چی ؟؟؟؟؟

orochi
09-08-2012, 00:40
این پست ویرایش شد

Layken
09-08-2012, 14:20
دوست عزیز سوالی که میپرسی اکثرا میبینن و اگه کسی بدونه و یا بلد باشه راهنمایی میکنه دیگه نیازی به پافشاری نیستش
+

سلام
من دیگه اصلا پامو تو این
انجمن نمیزارم
ازت زیاد.خداحافظ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه کسی بلده بگه
چطور میشه انصراف
از عضویت داد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسپم کم بده یا اصلا نده...
می تونی اطلاعات خودت رو قرار بده ، سوالی داشتی بپرس انشالله جوابی میگیری که اکثرا هر کاربری بدونه دریغ نمی کنه
جوابی هم نگرفتی سراغشو در جاهای دیگه بگیر
کسی نمی خواد ترک کنی انجمن رو ، ولی راهی برای انصراف نیست جز این که دکمه خروج رو بزنی و دیگه سراغ این بخش نیایی همین.
موفق باشی

فرزان2000
13-08-2012, 18:47
ببینید من تمام شخصیت ها رو ازاد کردم به جز cao ren و oroochi رو ! می شه بهم بگین چه جوری cao ren رو ازاد کنم؟؟؟؟

orochi
14-08-2012, 11:50
ببینید من تمام شخصیت ها رو ازاد کردم به جز cao ren و oroochi رو ! می شه بهم بگین چه جوری cao ren رو ازاد کنم؟؟؟؟

سلام دوست عزیزم به...به... چطور شد بعد از کلی وقت یه نفر پیدا شد:11:
که سوال کنه نوکرتم ئوست عزیز چشم حتما روش ازاد کردن cao ren رو برات میزارم:12:

orochi
14-08-2012, 12:00
سلام
روش ازاد کردن cao renدر بازی orochi
برای ازاد کردن cao ren شما باید درگروهsw ومرحله x-5 برین.
در این جا شما باید تمام سواران رو به مقصد برسونید بعد ازاون
cao renبه حرکت درمیاد که یکی از سواران رو نابود کنه
مهم ترین قسمتش همین جاست که شما نباید بزارین سوارکار بمیره
فوری cao ren رو بکشین در نهایت cao rn ازاد میشه
موفق باشی
اها راستی یادم رفت بگم اگه تمام ادم هارو بغیر از cao ren
ازاد کرده باشی زمانی که cao renرو ازاد میکنی orochiازاد میشه

orochi
14-08-2012, 21:37
سلام
دوستان بلاخره بعد از چند ماه
OROCHI X رو ازاد کردم به خودم تبریک میگم:26:

orochi
15-08-2012, 14:27
سلام دوستان گفتم روش ازاد کدن مراحل dramatic mode رو تو این تاپکم بزنم بهتره
توجه:این ترجمه انگلیسی هست که میزارم به خاطر همین جمله بندی نیست
سرفرست مناسب جمله بندیشو م براتون میزارم.هشدار!
شما باید هر حالت داستان از WO1 را اگر می خواهید حالت های بازی داستان از WO2 را پاک کردن.

1. بالاتر از مهارت 20 به طور متوسط ​​از کائو کائو، لیو بی، وبسایت های کوان یکشنبه

2. در ابتدا باز

3. پاک کردن وو فصل 4 (WO1)

4. پاک شو فصل نهایی (WO1)

5. پاک کردن بیش از 3 فصل از حالت داستان

6. اخذ 15 مواد تشکیل دهنده

7. پاک کردن بیش از 4 فصل از حالت داستان

8. اخذ همه مواد لازم

9. پاک کردن بیش از 5 فصل از حالت داستان

10. فعال کردن حالت داستان WO2 (Maou Sairin) برای بازی

11. پاک کردن Sengoku فصل 4 (WO1)

12. پاک کردن وی فصل 4 (WO1)

13. پاک کردن تمام فصل از حالت داستان

14. فصل Sengoku نهایی شفاف (WO1)

15. وی نهایی شفاف فصل (WO1)

16. بالاتر از سطح 30 به طور متوسط ​​گان نینگ، Kotaro، ژانگ Liao

17. پاک کردن بیش از 20 فصل از حالت داستان

18. بالاتر از سطح 30 به طور متوسط ​​را از Inahime، هوانگ زونگ، Xiahou یوان

19. فعال کردن حالت داستان WO2 (Maou Sairin) برای بازی

20. اخذ 10 مواد تشکیل دهنده

21. فصل Sengoku نهایی شفاف (WO1)

22. پاک کردن Orochi فصل 5 (WO2)

23. فعال کردن حالت داستان WO2 (Maou Sairin) برای بازی

24. مجموع سطوح همه شخصیت های برابر با 910 یا بالاتر

25. پاک کردن بیش از 30 فصل از حالت داستان

26. مجموع سطوح همه شخصیت های برابر با 3640 یا بالاتر

27. قادر به بازی Gai هوانگ، زو زو، Hanzo

28. فصل پاک کردن Orochi نهایی (WO2)

29. بالاتر از سطح 20 به طور متوسط ​​از همه شخصیت های

30. بالاتر از سطح 30 به طور متوسط ​​را از Sanzang، خورشید Wokong، Himiko

31. بالاتر از مهارت 20 به طور متوسط ​​از Benkei، Yoshitsune، Kiyomori

32. قادر به بازی Orochi، Masamune، کیجی

33. قادر به بازی دا جی، زینگ CAI، Gracia

34. قادر به بازی Nene، Kotaro، Hanzo

35. قادر به بازی Sanzang، ژانگ او، Magoichi

36. پاک کردن فصل حالت نمایشی 35

37. قادر به بازی Benkei، دا جی، Himiko

38. پاک کردن فصل حالت نمایشی 37

39. قادر به بازی جی دا، Dodomeki، Gyuki

40. پاک کردن تمام حالت های داستان (WO1 و مراحل آن gaiden، WO2) و تمام مراحل دیگر حالت نمایشی.

orochi
21-08-2012, 18:51
سلام
روش ازاد کردن عکس اخر ناگاماسا ازای
گروه wu مرحله 7
باید 100 نفر رو بکشید.ودرعرض دودقیقه simy ,zhange رو بکشید.
بهد item ظاهر میشه اونو بگیرید تا عکس اخرو بهتون بده.نامرد نباشید تشکر کنید

amir hosein h
24-08-2012, 12:37
دمت گرم
خيلي باهالي

orochi
24-08-2012, 13:43
سلام به تمام دوستان هر سوالی که در این بازی اروچیو موسو اروچی و سامورایی داشتین بدون وقفه جواب میدم.:20::11:
اگر میخواستین که روش ازاد کردن بقیه عکس اخر رو بزارم بگین.:40:
(عذر میخوام یه چند روزی نتونستم درست به انجمن بیام. I am sorry):12:

orochi
24-08-2012, 17:21
سلام.

آره. تمام شخصیتهایی که توی بازی Warriors Orochi دیدین باز میشن. حتی خود Orochi.

باز کردن Ma Chao:

با گروه Shu مرحله 2 (Gaiden 2) رو بازی کنین.
برای آزاد کردن Ma Chao شما باید همه ی دهقانها رو تا نقطه ی فرار اسکورت کنین. (هیچ کدوم نباید بمیرند)
در آخر خود Ma Chao هم باید زنده باشه.
با گروه sw نه با گروهshu

orochi
24-08-2012, 17:49
دوستان حیفم امد عکس اروچی ایکس رو تو این تایپک هم نزنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ipac
27-08-2012, 10:15
سلام,اروچی 2 رو از کجا بگیرم.

eastern army
27-08-2012, 10:29
سلام میشه بگین که yoshimoto imagawaوgeomon ishikawaوnene چجوری باز میشن؟

eastern army
27-08-2012, 10:32
لطفا خیلی احتیاج دارم که جواب بدین فقط همینا مونده تا اوروچی باز بشه.ممنون

eastern army
27-08-2012, 11:03
سلام به تمام دوستان هر سوالی که در این بازی اروچیو موسو اروچی و سامورایی داشتین بدون وقفه جواب میدم.:20::11:
اگر میخواستین که روش ازاد کردن بقیه عکس اخر رو بزارم بگین.:40:
(عذر میخوام یه چند روزی نتونستم درست به انجمن بیام. I am sorry):12:

داداش میتونی جواب منو بدی؟چجوری میتونم اینارو آزاد کنم
yoshimoto imagawa
geomon ishikawa
nene

orochi
27-08-2012, 16:38
داداش میتونی جواب منو بدی؟چجوری میتونم اینارو آزاد کنم
yoshimoto imagawa
geomon ishikawa
nene

چشم حتما جوابتو میدم فقط
یه چند وقتی سرم شلوغه اگر تونستم همین امروز جوابتو میدم.
فقط محلت میخوام.

orochi
27-08-2012, 16:40
سلام,اروچی 2 رو از کجا بگیرم.

برو تو تایپک موسو اروچی جوابشو اونجا دادم برو از اونجا بخر.

eastern army
27-08-2012, 18:28
چجوری برم؟

orochi
27-08-2012, 19:59
سلام من امدم روش ازاد کردن سه افسیر رو بگم.
اول از همه nene روش ازاد کردنش:
باید در گروه wei و مرحله ی x-3 رو برین. در اینجا این کارهایی رو که میگم باید انجام بدین.
باید یار زرد رنگتون رو نجات بدین و اون رو تا جایی که میره همراهی کنید. بعد چند نفر سرباز یار زرد رنگتون رو غافل گیر میکنند که شما باید تمام اونا رو بکشید.
بعد دو تا nene ظاهر میشن در سمت شمال و جنوب.اینجا قسمت مهمش هست توجه کنید:
باید اول دید که دستور میگیرید کدوم nene رو اول بکشید اگر دستور گرفتید برید nene سمت شمالی رو بکشید اول شمالی رو میکشید واگر جنوبی جنوبی رو میکشید.
توجه خیلی مهم: هیچکدوم از یاراتون نباید بمیرن.

خب روش ازاد کردن geomon ishikawa باید در گروه shu مرحله ی x-4 رو برین.
در اینجا باید این کار هایی رو که بهتون میگم رو انجام بدین.
تمام صندوق های این مرحله باید گرفته بشه.(که کمی سخته) تا این شخص ازاد بشه.

روش ازاد کردنyoshimoto imagawa گروهwei مرحله ی x-4 باید در این مرحله خیلی سریع این کار هایی رو که میگم انجام بدین وگرنه ازاد نمیشه.
خب باید در این مرحله اول تمام افسر های داخل قلعه تون رو بکشید تا شینگن و کنشین. ظاهر بشن.
بعد از چند دقیقه که وقت گذشت شینگن و کنشین چند تا ادم های عادی رو ظاهر میکنند که وارد قلعتون کنند شما نباید این اجازه رو به سربازه بدین که وارد قلعتون بشن.(اون سرباز هایی که ظاهر میشن رو میگم نه اونایی که از قبل بودن.)
حتی یدونشون هم نباید وارد قصرتون بشن. اگر وارد بشن ازاد نمیشه.
بعدش که دیدین شینگن و کنشین از جای خودشون حرکت کردن امدن به سمت قصر شما یعنی این که دیگه سرباز نمیاد .
پس اینجا میرید و تمام افسر های دشمن رو میکشید.
و در اخر yoshimoto imagawa ظاهر میشه که اونو بکشید که ازاد بشه.

اگر مشکلی داشتین بازم بهم بگین.
:4::4::4::4::4::4::4:

playstation 3
27-08-2012, 23:58
این چه بازی هست؟واسه pc هم اومده؟من یه بازی تحت عنوان افسانه ی جومونگ دیدم این همونه؟

orochi
28-08-2012, 12:07
این چه بازی هست؟واسه pc هم اومده؟من یه بازی تحت عنوان افسانه ی جومونگ دیدم این همونه؟

سلام
دوست عزیز این بازی یه بازی شمشیری هست که خیلی بازی توپیه.
این بازی برای pc هم امده.
این بازی جومونگی که شما دیده اید رو نمیتونم بگم همین بازی هست چون این بازی فعلا حدود 10 نسخه داره و همش بعضی از شرکت ها به عنوان بازی جومونگ روانه ی بازار میکنند.
موفق باشی.

eastern army
29-08-2012, 07:05
داداش یه سوال!
امکانش هست که در مرحله ی آخرsakon shimaدربازیsamurai warriors2این دوفرمانده یعنیmoriوkikkawaبهت خیانت نکنند؟
در مرحله ی dreammitsunariیاهمون edo kastleچی؟

orochi
29-08-2012, 12:30
داداش یه سوال!
امکانش هست که در مرحله ی آخرsakon shimaدربازیsamurai warriors2این دوفرمانده یعنیmoriوkikkawaبهت خیانت نکنند؟

سلام داداش.
بله فکر کنم امکانش باشه. مطمئن نیستم چون. من این بازی سامورایی رو خیلی وقته دیگه بازی نمیکنم سیو کاملش رو از اینجا گرفتم و الان دیگه کاری بهش ندارم.:11:
ولی به خاطر شما میرم دوباره تو همین مرحله تا درست جواب شما رو بدم.:7:
ببخش که صبح ها نمیام تو انجمن چون تو تعطیلات به سر میبرم و خوابم. شما هم هرچی سوال به ذهنت میرسه بپرس جوابتو میدم.:46:
چون یهو تو مدرسه ها نمیتونم جوابتو بدم یا دیر جوابتو میدم.:12:

orochi
29-08-2012, 15:48
داداش یه سوال!

سلام داداش.
من همین الان رفتم ین بازیو بازی کردم و همین مرحله رو رفتم.
ولی این دوتا بهت خیانت میکنند. اینا از قبل ماله دشمن بودند و راهی نیست که نذاری خیانت نکنند.
داداش حالا من یه سوال از شما دارم. شما این سه شخصیت رو آزاد کردی؟
اروچی رو آزاد کردی؟

kiar
30-08-2012, 11:40
منم دیروز این بازیو اتفاقی توی بازار دیدم به فارسی روی جعبه نوشته بود جومونگ به انگلیسی ORACHI بعضی هاشون هم جومونگ 2 نوشته بودن نمیدونم این بازی چه ربطی به
جومونگ داره واقعا خجالت آوره که مردم رو سر کار بزارن یه وقتی بود وقتی تازه بازی جومونگ توی بازار اومده بود همه میرفتن میخریدن بعدش میدیدن توش یه بازیه دیگه هست!!!:13:

orochi
30-08-2012, 11:44
منم دیروز این بازیو اتفاقی توی بازار دیدم به فارسی روی جعبه نوشته بود جومونگ به انگلیسی ORACHI بعضی هاشون هم جومونگ 2 نوشته بودن نمیدونم این بازی چه ربطی به
جومونگ داره واقعا خجالت آوره که مردم رو سر کار بزارن یه وقتی بود وقتی تازه بازی جومونگ توی بازار اومده بود همه میرفتن میخریدن بعدش میدیدن توش یه بازیه دیگه هست!!!:13:
بله درسته دوست عزیز. این دیگه تقصیر شرکت هاست. خب میشه گفت تقریبا این بازی به بازی جومونگ هم ربط داره.
ولی کلا با این که نسخه های اولش گرافیک پایینی داره و ضعف هایی در بازی دیده میشه. بازم خوبه.

Mohammad Yek110
30-08-2012, 11:52
همینو بگو:41:
بازی فروش محله ما Just Cause رو به اسم GTA جدید میفروشه:18:
توی ایران خیلی از این بازی فروشا خودشون چیزی حالیشون نیست ، فکر می کنن مردمم همینطورن ( نمیخوام به کسی توهین بشه ولی خودم خیلیا رو دیدم ، بازی فروشایی هم بودن که سر در می اوردن )
رفته بودم دارکسایدرز 2 بگیرم ، اسم بازیو که میگفتم هنگ می کردن ، یه دفه 60 تا بازی می ریختن جلوم می گفتن ببین کدومه؟:دی

orochi
01-09-2012, 13:01
دوست عزیز من این دو تا گروه رو نمیشناسم.
واسم توضیح بده.

eastern army
01-09-2012, 15:26
دوست عزیز من این دو تا گروه رو نمیشناسم.
واسم توضیح بده.

eestern همون گر.ه tadakatsu,hanzo,leyasu,inaوmasamune,kotaroهست
westernهم همون گروه mitsunari,kanetsugu,yukimura ,keiji,yoshihiro,ginchiyo,sakon shima,musashi,:18:hideyoshi,nene,kenshin,shingen, ست.
خوب کدوم داداش؟

orochi
01-09-2012, 15:31
داداش من گروه eestern دوست دارم.
چون تاداگاتسو داره.
نبوناگا تو کدوم گروهه من ندیدیم.

eastern army
01-09-2012, 19:36
داداش من گروه eestern دوست دارم.
چون تاداگاتسو داره.
نبوناگا تو کدوم گروهه من ندیدیم.

من گروه westernهستم چون yukimura توشه
نبوناگا شاه هردوگروهه .پس از مرگش دوگروه از همدیگه جدا میشن وبرعلیه هم شورش میکنن.

orochi
01-09-2012, 21:25
داداش ایول شما که بهتره ما میدونی.
دوست من بیا یه ساعت مشخصی بزار به جز صبح که دوتامون با هم بیایم تو انجمن و این تایپک.
که کسی نگه من تو رو ساختم که باهات حرف بزنم. یا بگن شما دوتا باهم یکی هستین.

eastern army
02-09-2012, 06:27
داداش ایول شما که بهتره ما میدونی.
دوست من بیا یه ساعت مشخصی بزار به جز صبح که دوتامون با هم بیایم تو انجمن و این تایپک.
که کسی نگه من تو رو ساختم که باهات حرف بزنم. یا بگن شما دوتا باهم یکی هستین.

داداش من هرگز فکر نمیکردم یک نفر پیدا بشه که به اندازه ی خودم به این بازی علاقه داشته باشه!:20:

orochi
02-09-2012, 19:19
روش ازاد کردن سلاح اخر یو کیمورا سانادا در بازی سامورایی2:
داداش بر بار سوم میگم از این سیو استفاده کن همه چی داخلشه.
اینم لینک دانلودش: حجمشم بسیار کمه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شما دانلود کن اگه بلد نبودی استفاده کنی بهت میگم چطور استفاده کن.

M . Sayid
02-09-2012, 20:39
آدم این همه طرفدار ازین بازی می بینه توجهش جلب میشه !!

منم یه وریور اوروچی داشتم خوشم نیومد اسب و اینا سوار میشد !! هی باید می کشتی !

orochi
02-09-2012, 22:04
آدم این همه طرفدار ازین بازی می بینه توجهش جلب میشه !!

منم یه وریور اوروچی داشتم خوشم نیومد اسب و اینا سوار میشد !! هی باید می کشتی !
داداش شما حتما کامل با این بازی آشنا نبودی.
چون خودمم زمانی که این بازیو خریدم اصلا ازش خوشم نیومد ولی چند باری که با این بازی ، بازی کردم.
و باهاش اشنا شدم دیگه بد جور بهش علاقه مند شدم که بچه های P30...از دستم کلافه شدند.
ولی بهت پیشنهاد میکنم که بازیو درست بازی کنی. چون ارزششو داره.

eastern army
03-09-2012, 07:15
سلام برادران خوب اینم یه سواله دیگه !داداش برا سیوش به مشکل بر خوردم.برا سیوش به چه چیزی نیاز داره؟

M . Sayid
03-09-2012, 09:09
ولی بهت پیشنهاد میکنم که بازیو درست بازی کنی. چون ارزششو داره.

درست یعنی چی ؟

A.N.A.P
03-09-2012, 11:21
آقایان به اصطلاح دو نفر ، اینجا جای پرسیدن حال و احوال یکدیگه نیست ! پروفایل رو واسه این کارا ساختن !
عزیز من دستت رو شده دیگه . با اون یوزر سوال میکنی با یکی دیگه جواب خودت رو میدی !
بعد انتظار داری ناظر هم بشی !

فرزان2000
28-09-2012, 12:14
اقا دمتون گرم بابت کمکتون ممنون :31: حالا من sammurai warriors2 رو شروع کردم ، همونی که شخصیت هاش فقط تا level 50 می رن .
اگه می شه بگید این رانماروموری و اوکونی اوزامی رو چه جوری باید ازاد کنم؟ :45: واسلحه های چهارم چرا باز نمی شوند؟ و این servival mode رو تا طبقه 201 با تاداکاتسو هوندا رفتم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد!؟:23:
اگر هم زحمتی نیست لینک دانلود بازی داینستی واریورس رو برام بزارید ؛ ممنونتون میشم!:42:

Hanzo_Hattori
05-10-2012, 14:27
بابا اصلا بيخيال اين بازي sw2 ميخوام بدونم نسخه ي جديد samurai warriors2 اومده يانه در ضمن يه کتابي بود در باره ي sw2 نوشته بودم تازه فهميدم لينکش خرابه دارم دوباره آپلودش ميکنم . اين survival mode داستانش طولانيه چو خيلي کارا بايد توش بکنيد مثلا اصلحه چهارم رانمارو و اکوني - دونفر گارد قدرتمند خود رانمارو موري دوتا اسب قدرتمند باقي گاردها که تو بازي معمولي باز نميشن همشون تو اين بخش باز ميشن چجوري؟ باي اين کتاب رو بخونيد چون من نميتونم همه ي اينارو دوباره بنويسم حالا چند تا راهنمايي براي کسايي که اينترنتشون افتضاحه مثل خودم ميکنم تو همين چند دقيقه روش گرفتن Okuni و ranmaro mori رو ميزارم به علاوه ي اسلحه چهارمشون تو بازي sw2 :

آماده اين؟؟؟

آنلاک :Okuni
برای آنلاک کردن این شخصیت باید یک بار Sugoroku رو بازی کنین و برنده بشین.
به اینصورت که با یه شخصیت قوی مثل تاداکاتسو یا کیجی ماییدا بازی کنین.شما میتونین مقدار امتیاز رو انتخاب کنین. مثلا5000. زیر صفحه یه نقشه هست که توش سه تا ضربدر هست. شما باید با انداختن تاس به این مکان ها برید و پرچم هارو بگیرین. هر کس زود تر بتونه پرچم ها رو بگیره و 5000 امتیاز به دست بیاره برنده میشه. اگه شما برنده بشین اکونی توی حالت فری مود آزاد میشه.

Hanzo_Hattori
05-10-2012, 14:33
آنلاک :Ranmaru Mori برای آنلاک این شخصیت شما باید مراحل زیر رو از قسمت Survival Mode تموم کنین. به این صورت که: در طبقه ی 1F مرحله ی Ranmaru's Request 1 رو تموم کنین تا مرحله ی Mitsuhide's Request و Keiji's Request باز بشه. مرحله ی Mitsuhide's Requst 1 در طبقه ی 11Fرو تموم کنین تا مرحله ی Mitsuhide's Requst 2 در طبقه ی 21F باز بشه مرحله ی Mitsuhide's Requst 2 رو تموم کنین تا مرحله ی Ranmaru's Request 2 در طبقه ی 31F باز بشه. مرحله ی Ranmaru's Request 2 رو تموم کنین تا Ranmaru Mori توی حالت Free Mode باز بشه. نکته ی خیلی مهم: باید توجه کنین که مراحل رو درست انجام بدین مثلا در بعضی جاها مثل Ranmaru's Request 1 به شما کارهایی رو میگه که باید همون کار رو انجام بدین اگه اشتباه انجام بدین دیگه مرحله Mitsuhide's Requst 2 تو طبقه ی 11F باز نمیشه. کسی که انگلیسیش خوب باشه میتونه راحت این ماحل رو تموم کنه. پس دقت کنین.

Hanzo_Hattori
05-10-2012, 14:36
روش به دست آوردن اسلحه ی چهارم Okuni:
شما باید با کاراکتر Okuni مراحل بالای طبقه ی 51F را در Survival Modeتکمیل کنید(در انتخاب این مراحل آزادید). شما باید این مراحل را که بعد از طبقه ی 51F می آیند را به دلخواه تکمیل کنید تا وقتی که در یکی از طبقات بالای طبقه ی 51F به ما مر حله ای به نام: The Traveling Dancer برسید و بعد از رسیدن به این مرحله آن را انتخاب کرده و تکمیل کنید(تمام طبقات این مرحله را باید درست تکمیل کنید)(مطمئن باشید که این مرحله در طبقات پایین تر از51F ظاهر نخواهد شد). در آخرین ماموریت این مرحله شما باید Okuni جعلی را شکست دهید، سپس به سمت Keiji Maeda رفته و وقتی که او دشمن شما شد اورا شکست دهید و اسلحه ای که از او به غنیمت جا میماند را بردارید]یک جعبه اسلحه که در هوا معلق میباشد[این اسلحه سلاح چهام و نهایی خواهد بود.

Hanzo_Hattori
05-10-2012, 14:37
روش آنلاک کردن اسلحه چهارم Ranmaru Mori: شما باید در Survival Mode به وسیله ی کاراکتر رانمارو موری مراحل زیر را با موفقیت کامل کنید. Keiji Maeda 2rd Request /31F Mitsuhide 3rd Request/41F Keiji Real Request/46F نکته: شمادر هنگام آنلاک شخصیت رانمارو موری مراحل کیجی ماییدا ریکوئست و میتسو هیده ریکوئست 1و2 و همینطور رانمارو ریکوئست1و2 را به پایان رسانده اید در غیر اینصورت نمی توانید این اسلحه را دریافت کنید. نکته بسیار مهم: در طبقه ی 50 F بعد از به اتمام رسیدن زمان تعیین شده شما اجازه دارید به طبقه ی بعدی بروید اما نباید این کار را انجام دهید شما باید به Keiji که حالا دشمن شما شده حمله کرده اورا شکست دهید و اسلحه ای که از او به غنیمت جا میماند را بردارید]یک جعبه اسلحه که در هوا معلق میباشد [این اسلحه سلاح چهام و نهایی رانمارو موری خواهد بود. نکته: توجه داشته باشید که در انتخاب مراحلی که در این آموزش گفته نشده اند آزاد میباشید.

orochi
05-10-2012, 22:07
اگر هم زحمتی نیست لینک دانلود بازی داینستی واریورس رو برام بزارید ؛ ممنونتون میشم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام.
دوست عزیز شما باید سوالتو در تایپکه مربوطه بپرسی.
اینجا تایپک اروچی و سامورایی هست.
Dynasty Warriors 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])موفق باشی.

فرزان2000
08-10-2012, 19:48
می بخشید ؛ رانمارو موری استوری چه طور ازاد می شه؟ و کوجیرو ساساکی چه جوری ازاد می شه؟
در ضمن با این که یاهو فقط ادم های فاسد داره موافقم.

فرزان2000
11-10-2012, 10:32
باید بگم دقیقا درست فکر کدی دوست من. تو Orochi خیلی راحت تره فقط مرحله ی کشتن Orochi رو تو هارد بازی میکنی و خلاص البته بدون ترینر خیلی سخته چون حتی سربازا هم با یه ضربه دخل آدمو میارن.

به نظر من خیلی هم راحته چون من خودم oroochi رو روی chaos با هر شخصیتی که بخای می رم . همه ی اسلحه چهارم ها رو هم باز کردم و هشت تا المنت گذاشتم و هر المنت رو هم تا 10 بردم !!!

Hanzo_Hattori
11-10-2012, 15:51
سلام دوست من اولا باید بگم که هرکی یه نظری داره خوب من میگم سخته شما میگی راحته حالا بگذریم. راستی درمورد سوالتون باید بگم رانمارو مورس توی SW2 توی استوری مود نمیاد یعنی میتونی برای پلیر2 انتخابش کنی اما استوری لاین نداره توی فری مود هم هست روش آزاد کردنش روهم گفتم اما میرسیم به کوجیرو باید بگم شما اصلا نمیتونی تو نقش کوجیرو ساساکی بازی کنی چون این شخصیت یک بادیگارده و روش آزاد کردنش هم میگم. قویترین بادیگارد بازی همین کوجیرو هستش و بعد از اون کتسوییه شیباتا.

Hanzo_Hattori
11-10-2012, 15:55
آنلاک کردن :Kujiro Sasaki برای این کار باید مرحله ی Employment Opportunityرو در طبقه ی 76f در Survival Mode رو بازی کنید. 1- در طبقه ی اول شما باید در عرض 5 دقیقه 100 تا سرباز رو بکشید. 2- در طبقه ی دوم باید در عرض 5 دقیقه Mitsunari Ishidaو Yukimura Sanadaو Kanetsugu Naoe رو شکست بدین. 3- در طبقه ی سوم شما باید همان دشمنان طبقه ی دوم رو بکشید با این تفاوت که در طبقه ی سوم دشمنان نسبت به طبقه ی دوم قوی تر و نیرو مند تر هستند. 4- در طبقه ی چهارم شما باید خود Kojiro رو شکست بدین او در حالت فوق العاده است(Hyper Mode) و چند بادیگارد دارد. بادیگارد ها رو بکشید وKojiro رو شکست بدین. 5- در طبقه ی پنجم و فینال شما باید Musashi Miyamoto رو شکست بدین. او در حالت بیش از حد(Super Hypermode) هست. بعد از شکست Musashi Miamotoشمادوباره بایدKojiro رو شکست بدین که اون هم در حالت (Super Hyper Mode)هست. بعد از شکست دادن Kojiro او به عنوان محافظ در فروشگاه میاید و می توانید او را بخرید.

Hanzo_Hattori
11-10-2012, 16:14
اینم از کتاب آموزشی sw2 که قبلا گذاشته بودم اما لینکش خراب شده بود دوباره آپلودش کردم درباره ی هر آموزشی بخواین اینتو پیدا میشه:

اینم لینک ترینری که خودم ساختمش هم برای پلیر 1 هم برای پلیر2 کار میکنه هیچ جایی چنین ترینری ندیده بودم که خودم ساختمش و به دوستانم هدیه کردم و میکنم:

از مدیران خواهش میکنم این پاسخ رو به دلیل پست تکراری حذف نکنن. چون من مطمئنم که این لینکها خراب بودن مجددا لینک گذاشتم.ممنونم.

favel
12-10-2012, 12:27
چجوری سلاح آخر میتسوهیده آکیچی رو باز کنم؟

favel
12-10-2012, 17:38
میشه خواهش کنم یه سیو خوب با لینک دانلود سالم بزارین؟

Hanzo_Hattori
12-10-2012, 19:44
سلام اینم از سیوی که خواستین . فقط این فایل رو از حالت فشرده خارج کنید بعد اون پوشه رو کپی کنید به جای پوشه ی همنام خودش که توی مای داکیومنت داخل پوشه ی koei قرار داره:

Hanzo_Hattori
13-10-2012, 17:55
میتسو هیده آکچی نمیدونی چقدر دوسش دارم خیلی باحال و مرموز به نظر میاد اما به موقش مثل یه ببر قدرتمنده اولش آدم فکر میکنه آدم نامردیه اما معمولا تصمیم درستی میگیره. اینم آموزشش

روش آنلاک کردن اسلحه ی نهایی Mitsuhide Akechi : در مرحله ی Dream و در دجه ی سختی Chaos یا Hard بازی کنید. ابتدا به Katsuie Shibata حمله کنید واورا بکشید،سپس به Masamune Date یورش ببرید، بعد Keiji Maeda حمله کنید، نفر بعدی Yukimura Sanada خواهد بود او را بکشید و حال دخل Kanetsugu Naoe را بیارید، سپس به سمت قلعه ای که Ieyasu Tokugawa درآن ساکن است بروید و با کشتن Tadakatsu Honda دروازه ی قلعه را باز کنید واحد انتقال نمایان می شود با نابودی آن اسلحه ی نهایی را بردارید و Kotaro Fuma را شکست دهید و در آخر Ieyasu Tokugawa را بکشید.

favel
17-10-2012, 17:05
از شما ممنونم:20:

فرزان2000
18-10-2012, 11:32
بابت این pdf خیلی خوبتون ممنون و یه سوال دیگه ؛ ادمایی مثل کوتارو فوما رو که تو کتاب نوشتین باید مرحله ی دریمش رو بریم ، باید معمولی بریم یا روی hard یا chaos باید بریم؟ ممنون!!!( اخه ننوشته باید چجوری بریم )

orochi
18-10-2012, 11:34
بابت این pdf خیلی خوبتون ممنون و یه سوال دیگه ؛ ادمایی مثل کوتارو فوما رو که تو کتاب نوشتین باید مرحله ی دریمش رو بریم ، باید معمولی بریم یا روی hard یا chaos باید بریم؟ ممنون!!!( اخه ننوشته باید چجوری بریم )

با سلام خدمت شما دوست عزیز.
نه همون ایزی هم برید باز میشه
هیچ فرقی نمیکنه که شما با چه حالت
برید.
باتشکر:

حسین

فرزان2000
19-10-2012, 15:45
می شه یه نفر اگه بازی های سامورای واریورس 1،2،3،ویا واریورس اوروچی 1،2،3برای کامپیوتر رو داره لینکشو بزاره
:37:ممنون می شم اگه این کارو بکنید!

Hanzo_Hattori
19-10-2012, 18:09
آقای اروچی مطمئنی ؟؟ توی کتابی که من گذاشتم و همینطور بازی SW2 غیر ممکنه که اسلحه ی چهارم خارج از سطح هارد یا کهاس آزاد بشه یعنی حتما باید تو یکی از این دو حالت باشه منظورم توی سامورایی واریورز 2 هست.

orochi
19-10-2012, 18:16
آقای اروچی مطمئنی ؟؟ توی کتابی که من گذاشتم و همینطور بازی SW2 غیر ممکنه که اسلحه ی چهارم خارج از سطح هارد یا کهاس آزاد بشه یعنی حتما باید تو یکی از این دو حالت باشه منظورم توی سامورایی واریورز 2 هست.

سلام هانزو جون.
خب نوشته بود مرحله درمیشون.....من
فکر کردم میگه حتما باید هارد بری تا دریمشون ازاد بشه:دی
من منظورشو اینطور فهمیدم حالا شما که گفتی درست منظورشو متوجه شدم
خب مسلما برای ازاد کردن سلاح اخر باید هارد یاکهاس بری وگرنه که ازاد نمیشه.
عذر میخوام که اشتباه شد بنده رو ببخشید.
باتشکر:

حسین

p35mojtaba1377
25-10-2012, 10:40
ببخشید میشه لینک دانلود sw1را قرار دهید

p35mojtaba1377
25-10-2012, 10:43
می شه یه نفر اگه بازی های سامورای واریورس 1،2،3،ویا واریورس اوروچی 1،2،3برای کامپیوتر رو داره لینکشو بزاره
:37:ممنون می شم اگه این کارو بکنید!

مگه بیکاره آپلود sw2به تنهایی5ساعت طول میکشه

p35mojtaba1377
25-10-2012, 14:49
سلام میشه کامل و دقیق تر اسلحه ی 4رنمارو را بهتر توضیح دهید و یا حد اقل میتسوهیده رکوییست1 را کامل توضیح دهید

p35mojtaba1377
26-10-2012, 10:17
[

آره میشه چرا نمیشه
باید در f51 یک مرحله ای را انجام بدهی{اسمش یادم نیست} و در آخرین طبقه بعد از کشتن افراد به شما اجازه ی رفتن به f56را میدهد ولیشما تا نزدیکی درب رفته ولی به هیچ وجه وارد نشوید در این زمان دونفر به شما حمله میکنند وقتی آنان را شکست دادید در وسط زمین سه جعبه در هوا ظاهر میشود آنان را بگیرید و به طبقه ی بعد رفته .بازی را سیو کرده و از محیطخارج شوید به {free mode}فته و اوکینی و رنمارو را مشاهده میکنید...

p35mojtaba1377
26-10-2012, 10:24
من یک سایت میشناسم که تو بیگرافی سامورایی هارو نوشته:

p35mojtaba1377
26-10-2012, 10:28
روش دیگر آنلاک کردن رنمارو و اوکینی:

باید در f51 یک مرحله ای را انجام بدهی{اسمش یادم نیست و لی میتونم بگم که اگر از اول شروع کنی نمایان میشود و اسم عجیبی دارد و اما اگه از من میشنوی این روش را از دست نده} و در آخرین طبقه بعد از کشتن افراد به شما اجازه ی رفتن به f56را میدهد ولیشما تا نزدیکی درب رفته ولی به هیچ وجه وارد نشوید در این زمان دونفر به شما حمله میکنند وقتی آنان را شکست دادید در وسط زمین سه جعبه در هوا ظاهر میشود آنان را بگیرید و به طبقه ی بعد رفته .بازی را سیو کرده و از محیطخارج شوید به {free mode}فته و اوکینی و رنمارو را مشاهده میکنید...
__________________________________________________ __________________________________________________ ______________________________________
یکم بم وقت بدین اسم اون مرحله را بتون مبگم....

p35mojtaba1377
26-10-2012, 11:09
دانلود سیو سامورایی2 به صورت زیپ

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

p35mojtaba1377
28-10-2012, 18:39
راستی کسی چنین چیزی دیده؟
سامورایی2با25مگابایت رمزش هم اینه:ir-dl.com
برای دانلود بر روی لینک زیر کلیک کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).zip

Hanzo_Hattori
29-10-2012, 19:06
لینک سیو رو تصحیح کردم

دانلود غیر مستقیم از سرور پرشین گیگ

sorooshsafaraee
30-10-2012, 17:42
چجوری میشه goemon ishikawaرا دربازی warriors orochi ازاد کرد؟

Hanzo_Hattori
31-10-2012, 11:07
الان میرم که این بازی رو انجام بدم مراحلش رو کامل میزارم با آموزش هر مرحله.
منظورت از زیپ چیه یعنی کسی که عضو نیست نتونه لینکا رو ببینه؟

فرزان2000
01-11-2012, 22:47
حالا اگه کسی لینک بازی های sw رو داره بزاره ؛ فقط ادرس لینکو ♥♥♥
تو رو خدا یکی دست بجنبونه:sq_3:

vahidgame
07-11-2012, 18:46
به نظر می رسه تعداد پست های این تاپیک با تعداد پست های پاک شده اون برابری می کنه
به علت اینکه یه سری از کاربرا در زمان های مختلف و به صورت کاملا خود جوش این تاپیک رو محلی برای دادن اسپم های خودشون قرار دادن این تاپیک بسته میشه...