PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شکایت قطعی از کم فروشان اینترنت

صفحه ها : 1 [2]

armin321
31-07-2010, 12:55
صبانت آخرشه.

سرعت رو كرده افتضاح ، حالا تاپيكش بسته ميشه

واقعا حقمونه . نيم ساعته نميتونم يه ايميل چك كنم . مثلا اينترنت پر سرعت دارم

كاش ميشد همگي از صبانت يكدفعه بكشيم بيرون با پوزه به زمين بخورن

sei_pm
31-07-2010, 17:36
عزیزم هیچ شرکتی شاتل نمیشه واقعا عالی هستش برو بگیر

عزیزم من 1 ماهی هست از شاتل اومد بیرون در حال حاضر هم خیلی راضی هستم برای اینکه قبلا فکر میکردم شرکت بهتری وجود نداره ولی حالا می بینم میشه با پول کمتر سرعت بیشتر هم داشت.

armin321
31-07-2010, 18:37
عزیزم من 1 ماهی هست از شاتل اومد بیرون در حال حاضر هم خیلی راضی هستم برای اینکه قبلا فکر میکردم شرکت بهتری وجود نداره ولی حالا می بینم میشه با پول کمتر سرعت بیشتر هم داشت.

سلام
شما کجا رفتی؟

من الان صبانت هستم و دیگه تحملشو ندارم

با همین بودجه در ماه(حدود 15 تومان) هم سرعت خوب باشه و هم شبانه رایگان

sei_pm
31-07-2010, 19:23
سلام
شما کجا رفتی؟

من الان صبانت هستم و دیگه تحملشو ندارم

با همین بودجه در ماه(حدود 15 تومان) هم سرعت خوب باشه و هم شبانه رایگان

من اومدم پارس آنلاین. ولی بازم میگم ممکنه شهر شما بد باشه . بهتره برید یک دوستی فامیلی چیزی پیدا کنید سرویس رو قشنگ چک کنید که فردا نیاید بگید تو باعث شدی.
اگر هم میبینی 1 ماه کمتره اینجوری شده زیاد حساسیت نشون نده آخه من 6 ماه شاشتل رو تحمل کردم که 4 ماهش اضافه بود. باید زودتر از این خارج می شدم. ولی من سرویس شبانه صبا که تو تهران مشکلی نداره.

image369
02-08-2010, 09:46
صبانت آخرشه.

سرعت رو كرده افتضاح ، حالا تاپيكش بسته ميشه

واقعا حقمونه . نيم ساعته نميتونم يه ايميل چك كنم . مثلا اينترنت پر سرعت دارم

كاش ميشد همگي از صبانت يكدفعه بكشيم بيرون با پوزه به زمين بخورن

شدیدا موافقم
برو جلو دنبالت میایم :10:

armin321
02-08-2010, 09:55
شدیدا موافقم
برو جلو دنبالت میایم :10:

مخلصيم

من 17 روز بيشتر به پايان قرار دادم نمونده.

اگر پارس آنلاين مودم رو گير نده ، اولين نفري هستم كه ميرم . چون خيلي حيفه يك مودم كورسس و يك مودم ايسوس دارم ولي مجبور شم بخاطر پارس بازم پول به مودم بدم

من ديروز زنگ زدم پشتيباني صبانت و يكذره تند با پشتيبانيش حرف زدم .
بنده خدا گفت چرا داري به من ميگي !! برو به اون فروشنده ها و رئيس شركت بگو
من فقط كارم اينه كه به قطعي ها رسيدگي كنم.

در اخر هم گفتم به رئيسات بگو خيلي ها مثل من ناراضيند.
اونم نميدونم به مسخره يا جدي گفت :چشم:13:

sei_pm
02-08-2010, 19:31
اگر پارس آنلاين مودم رو گير نده ، اولين نفري هستم كه ميرم . چون خيلي حيفه يك مودم كورسس و يك مودم ايسوس دارم ولي مجبور شم بخاطر پارس بازم پول به مودم بدم

اینجا جای بحث این حرفها نیست ولی خوب به من هم همین رو گفتن . ولی شانس آوردم قبول کرد 3 ماهه بده و مودم ازشون نگیرم. الان هم راضی هستم.

jorj
02-08-2010, 20:22
من شهراد دارم . عالی هستش و یک سالی می شه ازش سرویس می گیرم تا حالا یکی دو با مشکل چند ساعته داشتم که اون هم می گفتن از مخابرات مرکز هستش. ولی یکمی قیمت هاش بالا هست ولی سرعتش همیشه ثابت هستش

VahidDG2007
02-08-2010, 21:24
دوستان صبانتی اولین کم فروشی صبانت اینه که بطور مثال شما 15 گیگ شارژ میکنی اما تو ریز مصرفت 15000000 کیلو بایت

نوشته

در صورتی که همه ی ما از جمله خواجه حافظ شیرازی میدونیم که هر مگ 1024 کیلو بایته و هرگیگ 1024 مگ و این حرفا

یعنی این وسط حدود 700 , 800 مگ و داره بالا میکشه:grrr:

farzad_sh_2020
03-08-2010, 23:29

دوست عزیز تا برخورد نکردم راهنمایی الکی نکنید

sei_pm
03-08-2010, 23:52
دوست عزیز تا برخورد نکردم راهنمایی الکی نکنید

چطوری آقا فرزاد اصلا ارزش وقت تلف کردن نداره شاشتل اگر به امید درست شدنشی چه برسه با یکسری آدم بشی اعصابت رو بگذاری و بحث کنی. بهترین کار اول شکایت و بعدا تغییر شرکته شما که شکایت کردی دنبال یک شرکت خوب واسه جایگزینی باش.

rezamusic13
23-08-2010, 23:39
سلام آقای میگ
اولا عرض کنم خدمتتون که صحبت مورد اول و اخرتون یه نمه سیاسیه و ممکنه دردسر ساز بشه .! چون صحبتهای سیاسی همونطوری که شما اطلاع دارید خلاف قوانین فروم هست .
- مورد دومی که فرمودید ببینید در کشور چین همین الان روی لپتاپها و سیستمهای آماده ای که برای روش هست
یه چیسپت رو به عنوان گزارشگیر یا reporter نصب کردند که تمامی اطلاعاتسیستم طرف رو به صورت اتوماتیک به یک مرکز اطلاعاتی مخابره میکنه
هرچی باشه !!! هر اطلاعاتی در هر سطحی ... باید خدا رو شکر کرد که هنوز در این حد به چین هم نزدیک نشدیم و خدا رو شکر واقعا.
مورد بعدی که فرمودید در مورد شرکتهای خصوصی ( . تاوقتی که تمامی این هشت شرکت کارگذار با مخابرات قرارداد دارند و خبری از سرویسهای جهانی نیست متعاقبا نباید انتظارات زیادی داشته باشید
جایی که پردازنده های کیلو کیلو قاچاق میشوند و با قیمتی به مراتب بالاتر از قیمت جهانی به فروش میرسند تکلیف اینترنت که دیگه مشخصه . توی همین تاپیک بغلی شرکت شاتل و صبانت سر یک گیگ و دوگیگ دعوا شده و اون وقت آدمهایی در اونور دنیا در هر ساعتی سه گیگ دانلود میکنن و از اینترنت لذت میبرن.
واقعا نمیدونم این همه تحریم و بستن دسترسی تا کی ادامه داره ولی میخوام بتون بگم با این همه قطعی و کمبود پهنای باند اگر استفاده شما از اینترنت در حد یک وبگردی هست همین سرویسهای مخابرات نسبت به قیمت واقعا به صرفه است ضمن این که ردگیری و غیره کماکان در همه سرویسها امکان پذیره و فرقی بین مخابرات و بقیه نیست ! چون شاهرگ اصلی همین مخابراته که تمامی اطلاعات من و شما و بقیه دوستان از اونجا سرچشمه میگیره
امیدوارم که توضیحات گویا باشه.
سئوالی بود درخدمتم.

بله بنده هم موافقم مطمئن چیزی در این کشور خلاف قوانین باشه اصلا" اجازه فعالیت نداره درضمن شما خط تلفنتون از مخابراته پس مخابرات میتونه برروی پرت شما وسیله ای نصب کند و تمامی لاگ های شمارا بخواند من یک بار با فایروال سخت افزاری این کاررا برای تمامی کامپیوتر های داخل شبکه داخلی خود انجام دادم وهرچی در یاهو ارسال میکردند میتونستم بخوانم پس خودتونو گول نزنید میخواین راحت باشید اینترنت نیاین :D

nchshm
29-08-2010, 02:44
من هم شکایت کردم ، بعید میدونم تو این مملکت جز دزدی چیزی بلد باشن، امیدوارم پول مردم و که میدزدن بشه واسشون درد و مرض.
من 2 هفته هر شب 1 گیگ میگرفتم، از بعد از اون الان 2 هفتس که اینجوری شده منم واسه همین به وایمکس ایران ول تن دادم. خداییش صد شرف داره به قاطر یا شاشتل:20: البته قاطر شرف داره!!!!
هر وقت به پشتیبان اسکول تر از خودشون چت میکنم میگه: به علت ترافیک شبانه کندی سرعت هست صبوری کنید!
الان شما پکت لاس شدید!
سیستمتون مشکل داره!
مشکل از سایتیه که دانلود میکنید!
خططون مشکل داره!
مشکل از مودم شماست!
خودشون هالو هستن فکر میکنن بقیه مثل خودشونن!
خدا به زمین گرم بکوبتشون با تمام دمو دستگاه و مخلفات

Saeid Bagheri
06-09-2010, 04:13
من هم شکایت کردم ، بعید میدونم تو این مملکت جز دزدی چیزی بلد باشن، امیدوارم پول مردم و که میدزدن بشه واسشون درد و مرض.
من 2 هفته هر شب 1 گیگ میگرفتم، از بعد از اون الان 2 هفتس که اینجوری شده منم واسه همین به وایمکس ایران ول تن دادم. خداییش صد شرف داره به قاطر یا شاشتل:20: البته قاطر شرف داره!!!!
هر وقت به پشتیبان اسکول تر از خودشون چت میکنم میگه: به علت ترافیک شبانه کندی سرعت هست صبوری کنید!
الان شما پکت لاس شدید!
سیستمتون مشکل داره!
خططون مشکل داره!
مشکل از مودم شماست!

شديدأ تاييد ميشه
من بدبخت از پيشگامان سرويس ميگرفتم ، يهو نميدونم چطور شد اين فكر كذايي كه برو از شاتل سرويس بگير ، افتاد تو ذهنم
با خودم ميگفتم به جاي اينكه 19 تومن بدي و سرعت 256 پيشگامان رو داشته باشي ، همينقدر بده و سرعت 512 شاتل داشته باش !
حالا كه 2 روز ميشه شاتل گرفتم ، واقعاً ، دارم ميگم واقعاً از كرده خودم پشيمونم . مني كه با سرعت 256 ، تو ساعت هاي رايگان شبانه ، تا 600 مگ دانلود داشتم ، با سرعت 512 شوتل ، اونم با هزاران بار قعطي ، 200 مگ هم بزور ميگيرم !!!
خدا لعنتتشون كنه اينطور پول مردومو ميخورن و هربار كه به اون اپراتورش ميگي ، ميگه ترافيك بالاست و صبور باشيد ! ( تازه ديروز تو روزنامه آرمان خونده بودم كه شركت هاي پارس آنلاين و شاتل به مخابرات 100 ميليون بدهكار هم هستند ! )

cradle666
14-09-2010, 20:14
با سلام و خسته نباشيد من هم بد بختانه از این سرويس اتفاده ميکنم و در کرمان زندگی ميکنم چند روز که سرعت اینترنتم به حدی پايين اومده که حتی صفحه هم به ظور باز ميشه اعصابم به هم ريخته بود که بهشون زنگ زدم و گفتم از کرمان که جواب سر بالا به ما دادند اما از تهران خوب جواب دادند و راهنمايی کردند و سرعتم خوب شد در کل من از این خدمات راضی نيستم سرعت 512 خريدم دقيقاً ساعت 1.1 دقيقه شب که ميشه به حدی سرعت مياد پايين که حتی نميشه پيج باز کرد بهشونم که ميگم ميگند چون در شب شير هستش به همين خواطر سرعت مياد پايين و اگر هم سرعت پايين بود شما تماس بگيريد من ميگم مگه ميشه هر دقيقه زنگ بزنم و بگم که سرعت پايين هستش ميگن خوب برايه بهتر خدمات گرفتن اینکار رو انجام بديد اعصابم بهم ريخته دنبال راه کار بودم که سايت شما رو ديدم ببينيد شما در يه قسمت اموزشی قرار داديد که مخصوص مدمهای معمولی هستش که از رو صفحه ويندوز کانکت ميشن نميشه که يه راهی برايه کسانی که مودم وايرلس دارند قرار بديد تا از این روش استفاده کنند با تشکر

cradle666
18-09-2010, 10:23
با سلام دوستان عزيز من تصميم قطعی گرفتم و ميخوام از شاتل شکايت کنم در کرمان زندگی ميکنم اگه کسی در کرمان زندگی ميکند و از سرويسش ناراضی هستش با من هماهنگ کند تا اینشالا يه درس حسابی بهشون بديم دوستان ديگر در ديگر شهرستانها يا تهران يا جای ديگه هم هستند و از دسته این شرکت ناراضی هستند همينجا اعلام کنند تا من راهنماييشون کنم اخه من داداشم رشتش حقوق هستش و ميگه راحت ميشه حال اینها رو گرفت اگه کسی هم در شهرستان هستش و کمک ميخواد همينجا اعلام کنه با تشکر اگه از همجای ایران بلند شيم ميتونيم يه درس حسابی بهشون بديم ديشب که بهش گفتم گفت يه لايحه جديد اومده که در این لايحه 100 درصد به نفع خيريدار هستش و فروشنده مقصر با این خدمات نازنينی که اینها ميدن ميشه حالشون رو گرفت فقط بايد غيرت داشت و تا اخرش رفت من ميرم تا به نتيجه برسم و حقم رو بگيرم شماهم اگه ميخواهيد به نتيجه برسيد وقت بزاريد من هم در راه قانونی بهتون کمک ميکنم اینشالا که موفق بشيم فقط مدارک رو کامل کنيد من از فردا يعنی يکشنبه ميرم دونبال شکايتش شما هم بريد

drim_w3
22-09-2010, 01:59
سرعت شاتل توی شیراز هم افتضاح شده ، این sei_pm تو جریان سرعت من بود و البته همون موقع بهم پیام خصوصی زد و گفت

اینا شگردشون هست ببین بعد از چند وقت سرعتتو چجوری میارن پایین .

وضعیت مال من که از 5 ماه پیش گرفتم اینجوری شده :

سه ماه اول : روزانه + شبانه 100 تا 110

از اول ماه رمضان : روزانه 100 -110 ولی شبانه 60 تا 70

از یک هفته پیش : روزانه 100-110 ( تا ساعت 12.59 شب ) ولی شبانه max تا 30

حتما فردا هم میگن : شبانه دیگه نداریم.

---------- Post added at 01:59 AM ---------- Previous post was at 01:55 AM ----------

الان شما پکت لاس شدید!
سیستمتون مشکل داره!
خططون مشکل داره!
مشکل از مودم شماست!

دقیقا همین چرت و پرت هارو میگن .

نمومنش مال چند روز پیش :

با سلام بیدار هستم لطفا با ذکر شناسه کاربری و نوع مودم خود مشکل فنی خود را مطرح کنید و در صورت داشتن مشکلات مالی با 23099 یا بخش فروش شهر خود تماس بگیرید

سلام

شناسه کاربری را بفرمایید

در طول روز سرویس ارائه شده مانند سرویس Dedicated می باشد اما از ساعت 1 شب تا 7 صبح به دلیل اینکه مشترکین تمایل به استفاده از ترافیک رایگان دارند،همزمان شروع به دانلود می کنند و با توجه به Share بودن سرویس شما،افت سرعت در این بازه دیده می شود

باید حین مشکل تماس بگیرند

پس چرا در چند ماهه اول اینجوری نبود؟

باید با 23089 تماس بگیرید

موردی روی خطتان بررسی شود

آخه مشکل من تنها که نیست ، ماله همه همین جوری هست

مثلا من ساعت 2 نصف شب به کدوم قسمت زنگ بزنم؟؟؟؟

همین الان زنگ بزنید بررسی شود

من شیرازم

باید 021 بگیرم؟

بله

خودتان بهتر میدونید دارین چیکار می کنین، پس نیاز به پاس دادن مشترک به این طرف و اون طرف نیست .وقتی در دوره اول که مشتری جدید هست سرعت رو نمی بندید ولی پس از چند ماه اینکار رو می کنید این به نظر شما یعنی چی؟؟؟؟؟؟با این روندی که شما پیش گرفتین خواهید دید که روز به روز رضایت مشتری ها کم میشه

ببینید من نگفتم خط شما مشکل نداره

می گم یه مورد فنی روی خطتان هست باید تلفنی بررسی شود اگر لازم بود اعلام شود

پس لطفا تماس بگیرید

آخه عزیزم وقتی من تا ساعت 12.59 شب دارم با سرعت 100 دانلود می کنم و ساعا 1.01 یعنی 2 دقیقه بعد سرعت میشه 30 که دیگه مشکل از خط نیست!اینجوری دارین شما به شعور مشترک توهین می کنیین .

ببنید من روی پورت شما دارم اختلال می بینم اگر به بنده به عنوان کارشناس اعتماد کردید تماس گرفتید من مشکل شما رو بررسی کنم پس همکاری کنید لطفا

خیلی خوب

الان که تماس گرفتم بگم با جناب بیدار کار دارم یا هرکسی بود بهش بگم؟

خیر بنده تلفنی نمی تونم در خدمتتان باشم

ثبت مکالمه شما انجام شده تماس بگیرید هر کسی باشد راهنمایی می کند

تماس گرفتم یک خانم به اسم عظیمی دارن پیگیری می کنن ببینیم چه جواب معقولی میدن!

من به شما به عنوان کارشناس اعتماد کردم ولی حدسم درست بود شما یکسری جواب کلیشه ای از قبل دارین وهمون هارو میزنید چون الان کارشناس تلفنی به من گفت من هیچ اطلاعی از سرویس شما ندارم

بعد از 19 دقیقه با تهران صحبت کردن فکر می کنید چه جوابی دادن؟

مشکل از این بود که بنده از فیبر بودن خط شما اطلاعی نداشتم

و شما به همکارم گفتید

و حتی به عنوان کارشناس هم همین چیزی رو نپرسیدید؟ پس اگه شما اطلاع نداشتین چجوری به من گفتین روی پورت شما اختلال هست؟

در هر صورت در مورد افت سرعت شبانه کار زیادی از دست ما برنمی آید چون در روز قابل بررسی نمی باشد

ایشون حتی قضیه Dedicated رو هم به شدت تکذیب کردن و گفتن همکاره من اشتباه به شما گفته

در مورد اختلال هم اگر می دونستم خط فیبر هست نمی گفتم

بنده هم عرض کرده بودم مانند این سرویس هست چون ترافیک کمتره

به این علت گفتید که طرف بالاخره زنگ بزنه و حالا اگه مشکل بود که هیچ و اگه هم بود درست بشه!

بد نیست بدونید من هر وقت خطم مشکل پیدا کنه باید شخصا پیگیری کنم تا ظرف چند ساعت مشکل برطرف بشه یعنی میرم واحد اکسس و اونجا با یکی از کارشناسان با ماشین خودم میریم توی کافو و با مودم و لب تاب خودش سیتم رو درست میکنه

کارشناس تلفنی جواب سوال منو بعد از 19 دقیقه صحبت کردن داد و گفت الان با مدیریت این مشکل رو مطرح کردم

و نهایتا جواب شرکت شاتل این شد

این بخاطر سیاست ماست (policy)

شما سرویس 128 دارین پس حداکثر تا سرعت 16 می تونید دانلود کنید

بله

و اینکه در روز سرعت بیشتر میشه از الطاف شرکت هست

اگه سرعت از 16 کمتر شد گویا ما حق اعتراض داریم

البته بهشون گفتم بد نیست بدونید که یک مدتی هست پارس آنلاین سرعت هارو تا 2 مگ باز گذاشته یعنی 4 برابر شاتل

بله

و با این وضعیت یک خورده شرکت باید نگران مشتریان بالقوه خود باشه

چون مشترک چیزی برای از دادن نداره و نهایتا سرعت پارس آنلاین توی بدترین حالات 2 برابر شما میشه

البته شما یک کارشناس فنی هستید و این مسایل به شما بر نمی گرده چون به شما یک حقوق ثابت میدن و جذب یا دفع مشترکین تاثیری روی شما نداره چون اگه به شما کارانه میدادن به ازای هر مشتری اضافه شده یا خارج شده از مجموعه شاتل اونوقت شاید امیدی به بررسی این معضلات بود و شاتل برای عقب نیفتادن از رقبا همیشه آخرین اطلاعات رو از سایر رقبا بدست میورد تا از گردونه رقابت عقب نمونه نه اینکه وقتی من به کارشناس تلفنیتون میگم پارس آنلاین این کارو کرده در میاد میگه که ما اطلاعی از بقیه شرکت ها نداریم

farshin.rezaei
06-10-2010, 15:25
دوست عزیز
شما راه را اشتباه می ری
من هیچوقت در رابطه با سرعت و پهنای باند با شاتل صحبت هم که نمیکنم که هیچ (در واقع این بحث سرعت را توی چت های من خود
"کارشناس" های شاتل براه می اندازند) چون جوابی برای موضوع اصلی ندارند
تمام بحث من معطوف به لاست پکیج و تایم اوت میشه و تقریبا بعد از هر هفته که بصورت مکرر مکاتبه میکنم بجای اینکه اصل قضیه را درست کنند پهنای باند را زیاد تر میکنند
البته ناگفته نماند من دانلود زیادی ندارم ولی سیستم های من تحت نت شبکه است
در مورد سرویس های د دیکیت هم قیمت ها انقدر بالاست که از لحاظ اقتصادی مقرون بصرفه نیست

اگر دوستان ای اس پی بهتری معرفی کنند که "کیفیت" و نه صرفا پهنای باند زیاد ارائه کند صد در صد جا بجا خواهم شد

sei_pm
06-10-2010, 16:19
دوست عزیز این تاپیک برای راهنمایی کاربران زده شده که حقشون توسط isp ها تضییع نشود.
اگر وقت طرح شکایت رو ندارید می تونید با بررسی تاپیک سایر شرکتها خودتون به یک نتیجه کلی برسید.
اگر هم دنبال راهی هستید که خسارتی که به شما زده شده رو جبران کنید.
اپتدا هنگام مشکل پینگ بگیرید و مشکل خودتون رو با عکس یا تصویر که از صفحه مانیتور میگیرید به وسیله زیر ارسال کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا با یکی از شماره های زیر می تونید تماس بگیرید و راهنمایی بخواهید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

farshin.rezaei
06-10-2010, 17:04
دوست عزیز این تاپیک برای راهنمایی کاربران زده شده که حقشون توسط isp ها تضییع نشود.
اگر وقت طرح شکایت رو ندارید می تونید با بررسی تاپیک سایر شرکتها خودتون به یک نتیجه کلی برسید.
اگر هم دنبال راهی هستید که خسارتی که به شما زده شده رو جبران کنید.
اپتدا هنگام مشکل پینگ بگیرید و مشکل خودتون رو با عکس یا تصویر که از صفحه مانیتور میگیرید به وسیله زیر ارسال کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا با یکی از شماره های زیر می تونید تماس بگیرید و راهنمایی بخواهید:

اینهم یکجور راهنمائی بود
نه گله و شکایت :41:

Psychic
20-10-2010, 11:10
سلام
اینکه شاتل از 1 شب به بعد سرعت ها رو Limit می کنه درش هیچ شکی نیست،

من که از ماه دیگه ازش سرویس نمی گیرم، دوستام از پارس آنلاین یا صبانت شیراز سرویس 128 می گیرن 100 Download می کنن و ما با 512 شاتل ساعت 1 بامداد که می شه با سرعت 2-3 کیلو بایت در ثانیه Download می کنیم

حقمونم هست، وقتی هرکاری می کنن صدامون در نمیاد پس حقمونه

من که می گم دیگه نباید از شاتل سرویس گرفت

saurron
20-10-2010, 19:37
سلام

من که از ماه دیگه ازش سرویس نمی گیرم، دوستام از پارس آنلاین یا صبانت شیراز سرویس 128 می گیرن 100 Download می کنن و ما با 512 شاتل ساعت 1 بامداد که می شه با سرعت 2-3 کیلو بایت در ثانیه Download می کنیم

صبانت نیا که اینجا اوضاع خرابه. من زرهی هستم با سرعت 15 دانلود میکنم شبا.

floorfilla73
25-10-2010, 03:16
سلام
دوست عزیز این سایت مخابرات و تست سرعت که گذاشتی جالبه.من شبا از تورنت سرعت دانلودم بالای 5 نمیاد.ART 3 هم دارم یعنی 256.از سایت هم خیلی عجیبه.دقیقا جاهایی که میخوام دانلود کنم سرعت دانلود 7 هست.انگار فهمیدن من از کجاها direct download میکنم.ولی این تست سرعت رو که شب دادم نوشته سرعت من 470kbps هست که درسته ولی هرکار میکنم از 7 بیشتر نمیگیره خنده داره.حالا ساعت 7 صبح بشه مثل بنز میگیره.
ماه قبل هم Fair user policy شدم چون بیخبر بودم و 2 هفته سرعتم زیر 10 بود شبانه روزی.زنگ زدم گفتم مگه نامحدود نشده بعد میگه شما 25 GB دانلود کردی منم هرچی از دهنم درومد بهش گفتم اصلا نذاشتم دیگه حرف بزنه گوشی رو هم کوبیدم.
حالا سر ماه باز سرعت کم بود.از 6 صبح تا 12 ظهر 4 بار زنگ زدم گفتم درست کنید.دفعه آخر گفتم اگه درست نمیکنین الان پاشم بیام اونجا حضوری وایسم تا یادت نره بعد گفت تماس میگیرم خودم و 5 دقیقه بعد درست شد ! ولی شبا برا دانلود خرابه.
فقط 1 سوال.الان 5 شنبه ها ترافیک رایگان حساب میشه ؟ ( خنده داره سرویس نامحدود داریم ولی همش صحبت از ترافیکه)

alijigari
29-10-2010, 00:26
سلام

دوست عزیز کدوم مخابرات هستی ؟

t2download
29-10-2010, 03:06
صبانت نیا سرعتش افتضاحه و پشتیبانی افتضاح پشیمون میشی سرعت شبانه 7 و روزانه 55:41:

Mr. M.S.R
06-11-2010, 10:14
سلام
این itc هم کاری نکرد. کرد؟
خوب برید توی این ادرس از itc شکایت کنید:

:41: نمی دونم چرا فکر می کنم قبلا توی خواب دیده بودم این پست را می زنم.

salmankhan9989
07-11-2010, 20:07
من از پارس آنلاین سرویس می گیرم بعضی شبها تا900مگ می تونم دانلود کنم ولی بعضی شبها 1000مگ هم به زور دانلود میشه
به نظر شما علت چی تونه باشه؟اگر به تعداد کاربرها باشه که معمولا تعداد ثابته و اگر هم محدودیت میزاره چرا بعضی شبها سرعت زیاده؟

reza2kn
19-11-2010, 10:29
سلام به دوستان عزیز:40:
من این تست رو ساعت 10:30 صبح زدم و با سرویس نامحدود 64 کیلو بهم داده:
سرعت دانلود : 157 کیلوبیت
سرعت آپلود: 52.8 کیلوبیت
ولی با نرم افزار های دانلود منیجر هم که میزارم رو دانلود نهایتا نهایتا خیلی بره با 20 میگیره. البته روزا ، شبا که افتضاح میشه:19:
موفق باشید:11:

*M!L4D*
19-11-2010, 11:00
سلام به دوستان عزیز:40:
من این تست رو ساعت 10:30 صبح زدم و با سرویس نامحدود 64 کیلو بهم داده:
سرعت دانلود : 157 کیلوبیت
سرعت آپلود: 52.8 کیلوبیت
ولی با نرم افزار های دانلود منیجر هم که میزارم رو دانلود نهایتا نهایتا خیلی بره با 20 میگیره. البته روزا ، شبا که افتضاح میشه:19:
موفق باشید:11:

خب 157 کیلو بیت میشه حدودا" همون 20 کیلوبایت دیگه ...

sei_pm
19-11-2010, 11:46
سلام
این itc هم کاری نکرد. کرد؟
خوب برید توی این ادرس از itc شکایت کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:41: نمی دونم چرا فکر می کنم قبلا توی خواب دیده بودم این پست را می زنم.

اون لینک برای شکایت از ارگانهای دولتی هست شما باید به لینک زیر شکایت رو میفرستادید :

shahin_100
19-11-2010, 13:33
من صبانت گرفتم از شیراز .
سرعتش اصلا خوب نیست .
روز ها حدود 50 کیلو بایت هست :13:
شب ها که اصلا آدم نا امید میشه . بالاتر از 10 کیلو بایت نمیاد :41:

ASANPAY
21-11-2010, 13:20
اگه می خواین ببینید روانی شدن چجوریه ار صبانت سرویس بگیرید ! به گوسفند هم اینجوری سرویس نمیدن که اینا به آدما دارن میدن ! پشتیبانی منفی بینهایت خدا ازتون نگذره !

black_19_night
21-11-2010, 18:15

1 دونه پست زدي اونم همون بهتر بود كه نمي زدي:2::2:

---------- Post added at 06:15 PM ---------- Previous post was at 06:13 PM ----------

به جاي اين بحث هاي الكي شكايت بفرستيد
هم به خود شركت هم به سازمان بازرسي

roozbeh2000
04-12-2010, 17:51
صبانت واقعا افتضاحه . من قبلا داشتم خوب بود ولی از اول سال افتضاح شده واسه همین رفتم از شاتل گرفتم . بهتر از صبانت هست

biostar
04-12-2010, 17:58
کلا یک شرکت نم ببرید که کسی ازش راضی باشه !!!!:31:

مگه پیدا میشه ؟ من صبا نت دارم ، سال پیش واقعا راضی بودم ! امسال دارن حال آدما بهم میزنند ! آخه این چه وضعشه؟

caca_caca888
04-12-2010, 18:10
کلا یک شرکت نم ببرید که کسی ازش راضی باشه !!!!:31:

مگه پیدا میشه ؟ من صبا نت دارم ، سال پیش واقعا راضی بودم ! امسال دارن حال آدما بهم میزنند ! آخه این چه وضعشه؟

استاد فقط نام ببریم یا توضیحم بدیم؟ :دی

من سرعت دانلودم روزا 50 شبا 44 هست.ظاهرا از شماها سرعتش بالاتره
128-شاتل

maziarb
04-12-2010, 18:39
نمیکنه پوله دانود میگیره صبا جان نت

2s2
14-12-2010, 18:43
آقا از شاتل سر Fair Use Policy که اصلاً شفاف سازی نکرده تو قرار دادش کجا باید شکایت کرد؟؟؟؟

sei_pm
15-12-2010, 10:56
آقا از شاتل سر Fair Use Policy که اصلاً شفاف سازی نکرده تو قرار دادش کجا باید شکایت کرد؟؟؟؟

فکر نکنم بتونید به این سادگی ها این موضوع رو پیگیری کنید. باید حضوری تشریف ببرید تنظیم مقررات.
در مورد Fair Use Policy هم اینجا شفاف سازی شده:

mohammadi23
03-03-2011, 02:52
من الان شاتل 512-ECO دارم. سرعت روز 230 و شب 75 هست اما دیگه داره حالم از این سرعتا بهم میخوره همه چیم که ف**تره تازگی مدافایرم فیلتر کردن دیگه دانلودم نمیشه کرد.
من که دیگه از دست این شرکتای اینترنتی خسته شدم.
کاش میشد خدا به دادمون برسه. همه رو آسی کردن نامردا!!

Hadijooon
03-03-2011, 05:51
منم یه اسپم بدم....
روانی کردن نامردا هرجا میری بیلتره...
میترسم وقتی کامپیوترو روشن میکنم صفحه عدم دسترسی بیاد...
:45::37::45::37::37::37::37::37::41::41:

iphone3g
03-03-2011, 11:07
ما که از شاتل رفتیم ،انصافا بهترین تصمیم زندگیم بود.

NirvanaH
06-03-2011, 21:33
با سلام

از مدیر انجمن عاجزانه درخواست دارم که این پست رو پاک نکنند

بشنوید از دو شرکت مهترم لایزر و پارس آنلاین

...........این مطلب حاصل تجربیات شخصی است نه غرض ورزی..........

من ساکن شهر همدانم و تا حالا از دو تاISPبه نام های پارس آنلاین(نت گستر و جهان نما)ولایزر(ریتون) خدمات گرفتم.به دوستان همشعری این توصیه را دارم که از هیچ یک از این شرکت به هیچ وجه خدمات ADSLنگیرند حتی اگه مجبور شدید از DialUpاستفاده کنید ولی سراغ اونها نرید

..........ماجرای لایزر از این قرار بود............

لایزر چند ماهه اول خدماتش خوب بود و مشکلی نداشت تا اینکه بعد از گذشت 2ماه اینترنت قطع شد. یک ماه قطع بود بعد از اینکه رفتم نمایندگی و گفتم که من یک ماه قطعی داشتم،منکر یک ماه شدند و به کی هفته اکتفا کردند(ملعونهای دزد)....
بعد از اینم یه یک ماهی همه چیز خوب بود تا اینکه یک هو دانلود شبانه این شرکت هم از بین رفت و سرعت ماکسیمم دانلود شبانه به 800 یا 900 بیت محدود شد...
قریب به 4 بار به تهران زنگ زدم و هر بار یه چی میگفتند..منم خسته از این همه تماس و کلی پول تلفن ثابت لعنتی نثارشان کردم و قرارداد رو لغو کردم.

گرفتن اشتراک از لایزر(ریتون)رو به هیچ کدوم از هم شهری (استانی)هام پیشنهاد نمیکنم.اول اینکه دزدی اولین شیوه ی این شرکت وخیلی از شرکتای دیگه داخل ایرانه.اینام که ماشاالله سرعت دانلود شبانشون از ساعت 12نیمه شب تا 6.30 الی 7صبح بالای 900بایت نمیرسه.من یه بار یه فایل صد مگی رو گداشتم واسه دانلود و بعد از 4ساعت 1درصدش دانلود شد.

اما پارس آنلاین؛ شاه دزدی به تمام معنا...تا امروز یک هفته است از پارس یک پکیچ 512-1024گرفتم.سرعت در طول روز عالیه اونم واسه تخلیه سه صوتی ترافیک.....اما بشنوید از دانود شبانه و پشتیبانی تهوع آور این دزدلن روسپی:
در هنگام دانلود شبانه که از یک تا شش صبح است سرعت دانلود با این پکیج من بالای 14کیلو نمیرفت.نکته جالب این بود که من 6 تا فایل واسه دانلود میزاشتم و همه اتودانلودها رو میبستم اما وقتی صبح همون روز به بخش ترافیکهای مجانی مورد استفاده رفتم با یه چیز عجیب روبرو شدم" حجم دانلودی من رو زده بود 660مگابایت در صورتیکه از اون 6 تا فایل من 3تاش صددرصد دانلود شده بودند و بقیه همه روی 50 یا 45 دردصد بودند!!!!
دو روز بعد ساعت1صبح واسه مشکل کندی سرعت به پشتیبانی تهران زنگ زدم و طرف بعد از کلی ور رفتن با سیستم من و تست از هزار تا سایت+سایت خودشون به این نتیجه رسید که مشکل از طرف من نیست...گفت من ثبت مشکل میکنم و شما واسه پیگیری رفع مشکل موقع ساعات اداری زنگ بزن.
چشمتون روز بد نبینه، صبحش زنگ زدم و وقایع رو شرح دادم و با گستاخی تمام به من گفتند که برای شما هیچ مشکلی ثبت نشده، درضمن اگر مشکلی هم ثبت میشد ما نمیتونیم در این ساعت برای شما کاری انجام بدیم.شما باید در همون ساعتی که مشکل داری زنگ بزنی، یعنی ساعت1صبح.
یه چند روزی مثل توب به این ور اون ور پاس کاری شدم و در اخر تنها نتیجه ای که گرفتم چند ده هزار تومن پول تلفن بود.

...اونا رو هم پول کفاره این چند مدت بود که از این دو تا شرکت دزد خدمات میگرفتم...

حالا شما اگه دوست دارید به روزگار من دچار شوید به سراغ یکی از این دو شرکت بروید.من به شخصه شرکتهای اینترنتی دیگر را که در شهر همدان هستند مانن شاتل-فن اوا-مبین نت امتحان نکردم، ولی اگه شما هم مثل من بخواهید چند تا شرکت رو امتحان کنید باید هم پول تلفن بیخودی بدهید هم پول فعلسازی(رانژه)را.

.....من آنچه شرط بلاغت بود گفتم، تو خواه پند گیر خواه ملال.....

siamakfaraji
17-03-2011, 17:11
از اونجا که همه راهکارها به بن بست خورد تنها راه حل همینه. تو ساعت ترافیک رایگان 2 تا 3 بار تست بگیرید و در صورتی که نسبت به سرویستون سرعتتون کمه لینک شکایت رو پر کنید . فقط یک شب بیدار موندن کافی هست. حتی اگر از سرعت روزانه راضی نیستید می توانید این تست رو انجام بدید
سایت تست:

براي سنجش سرعت خط ارتباطي خود بر روي دكمه click to start test كليك نماييد

در صورت ندیدن صفحه تست نرم افزار زیر رو دانلود کنید و نصب کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخواهشا صبر کنید تا بعد از جواب تست لینک ارسال شکایت ظاهر شود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط درجه اهمیت رو روی High بگذارید که زودتر رسیدگی کنند. فرم رو هم به طور کامل پر کنید و شماره و ایمیل درست بزنید.
دیگه دوره دزدی و کم فروشی سر اومده. اگر چندین کاربر و توی چند شب متوالی اینکار رو انجام بدیم از این وضع فلاکت بار خلاص میشوید
من دانلود کردم اما جواب نداد:41:

NirvanaH
18-03-2011, 15:45
من تا حالا 4بار اون فرم رو پر کردم و علیه این دو شرکت دزد شکایت نامه تنظیم کردم ولی تا حالا هیچ جوابی نشنیدم و نه دیدم.
با یقین میگم:اینها همش فرمالیته است و فقط واسه خالی نبودن عریضه گذاشتن وگرنه تا حالا باید 90درصد این عمه ننه ها جمع میشد:2::2::2:

حامد:11:

siamakfaraji
19-03-2011, 00:14
من تا حالا 4بار اون فرم رو پر کردم و علیه این دو شرکت دزد شکایت نامه تنظیم کردم ولی تا حالا هیچ جوابی نشنیدم و نه دیدم.
با یقین میگم:اینها همش فرمالیته است و فقط واسه خالی نبودن عریضه گذاشتن وگرنه تا حالا باید 90درصد این عمه ننه ها جمع میشد:2::2::2:

منم موافقم:11:

soheilsaghian
07-04-2011, 11:02
سگ زرد برادر شغال است :13:

behzad74
11-05-2011, 13:12
سلام دوستان من در خوزستان , خدماتم رو از شرکت طلوع رایانه لقمان میگیرم(که حدود2-3 ساله تاسیس شده)
اول میخاستم از پارس آنلاین بگیرم اما دیدم اولا سرعت دانلودش ثابت نیست و شب هم سرعتش حدود 20 (از کسایی که داشتن پرسیدم)
الان سرویس 256KB دارم سرعت دانلود در روز 50 - 55 هست در شب هم همینطوره کم نمیشه
اینم تست سرعتم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظر شما خوبه سرعتم؟

دوستان دیگه هم از اینجا تست کنن نتیجه رو بذارن:

ahriman323
11-05-2011, 20:57
جریان من با شاتل(آرانیک) ...:
جریان از زمانی شروع میشه که شروع کردن به محدود کردن سرعت دانلود شبانه و من هم هی زنگ میزدم پشتیبانی شیراز و تهران دیدم فایده نداره رفتم تنظیم مقررات شکایت کنم که سرعت شبانه را محدود میکنن که دیدم طبق قانون تنظیم مقررات اگه سرعت کمتر از 1.6 برای 128 باشه نمیشه کاری کرد گفتم اگه طبق قانونه که نباید به کاربر خانگی بیشتر از 128 بدن ولی در عمل به جای 128 بدون ارائه هیچ مدرکی 512 میدن و به خاطر همین شکایت کردم تنظیم مقررات بعد یک مدت دیدم سرعت من تنها را فقط کردن 128 دقیقا داون استریم واپ استریم را کردن 128 منم دوباره رفتم تنظیم مقررات دیدم فایده ای نداره و در پایان دوره سرویسم را بدون درخواست من قطع رانژه کرن در صورتی که من هزینه دوره جدید را داده بود فقط 500 تا تک تومنی مانده بود (تازه فاکتور دوره جدیدم را هم یک روز قبل از پایان این دوره از توی سایت مای شاتل پاک کردن در صورتی که من فاکتور را توی ایمیلم داشتم) که اونم طبق قرارداد قبل از 15 روز پرداخت کردم در صورتی که اینها نباید همون اول قطع رانژه میکردن رفتم استانداری پیش وزیر فناوری اطلاعات و اونجا شکایت کردم که کاری نتونست بکنه رفتم اداره بازرگانی شکایت کردم بخاطر اینکه فاکتور دوره جدید زده بودن و منم پرداخت کرده بودم اداره بازرگانی یه جلسه گذاشت من رفتم و از شاتل هم پشتیبانی ارشدشون به عنوان نماینده شاتل امده بود. طرف نماینده شاتل که فاکتور را دست من دید گفت اگه مشخص بشه شما مبلغ دوره جدید را دادید حق با شماست بعد که مشخص شد زد زیر حرفش و مدیر شاتل خودش امد و با پارتی بازی پرونده را مختومه کرد منم چند روز بعد همونجا یه پارتی پیدا کردم و پرونده را در جریان انداختم و اداره بازرگانی به شاتل گفت باید به من سرویس بدن اونها هم قبول نکردن قرار شد پرونده را بفرستن تعزیرات...
امروز زنگ زدم اداره بازرگانی گفت نامه تایپ شده رفته برای امضا ولی معاون اداره بازرگانی به متن نامه گیر داده دوباره دادن تایپ بشه
ادامه دارد...
فعلا که از طرف اداره بازرگانی یه مورد تخلفاتی توی پروندشون ثبت شده.
اینو گفتم که دوستان با این شرکت .... بیشتر اشنا باشن و هشیار بشن..

sei_pm
11-05-2011, 21:27
جریان من با شاتل(آرانیک).....

یک لحظه امضاتون رو دیدم فکر کردم خودم اینجا پست زدم خبر ندارم:18:.
چون خودم تجربه دارم تو این زمینه بهتون پیشنهاد میکنم روی دزد بودن این شرکت اصرار نورزید که جز اعصاب خوردی برای خودتون و درد سر برای بخش اینترنت چیزی نداره. شما با درست عنوان کردن شرایطی که براتون پیش اومده و شفاف سازی بهترین خدمت رو در حق کاربرانی می کنید که می خواهند سرویس بگیرند .تصمیم نهایی به عهده کاربر هست که می خواد خودش تجربه کنه و بعد از چند ماه به تجربه تلخ شما دست پیدا کنه. این شرکت سیاستش رو بر پایه Fair Use Policy گذاشته و اصلاح پذیر نیست .بودند کاربرانی که باورشون نمیشد ولی بعد از 2 ماه با pm زدن به من حرفم رو تایید کردند.

NirvanaH
11-05-2011, 23:25
جریان من با شاتل(آرانیک) دزد:
جریان از زمانی شروع میشه که شروع کردن به محدود کردن سرعت دانلود شبانه و من هم هی زنگ میزدم پشتیبانی شیراز و تهران دیدم فایده نداره رفتم تنظیم مقررات شکایت کنم که سرعت شبانه را محدود میکنن که دیدم طبق قانون تنظیم مقررات اگه سرعت کمتر از 1.6 برای 128 باشه نمیشه کاری کرد گفتم اگه طبق قانونه که نباید به کاربر خانگی بیشتر از 128 بدن ولی در عمل به جای 128 بدون ارائه هیچ مدرکی 512 میدن و به خاطر همین شکایت کردم تنظیم مقررات بعد یک مدت دیدم سرعت من تنها را فقط کردن 128 دقیقا داون استریم واپ استریم را کردن 128 منم دوباره رفتم تنظیم مقررات دیدم فایده ای نداره و در پایان دوره سرویسم را بدون درخواست من قطع رانژه کرن در صورتی که من هزینه دوره جدید را داده بود فقط 500 تا تک تومنی مانده بود (تازه فاکتور دوره جدیدم را هم یک روز قبل از پایان این دوره از توی سایت مای شاتل پاک کردن در صورتی که من فاکتور را توی ایمیلم داشتم) که اونم طبق قرارداد قبل از 15 روز پرداخت کردم در صورتی که اینها نباید همون اول قطع رانژه میکردن رفتم استانداری پیش وزیر فناوری اطلاعات و اونجا شکایت کردم که کاری نتونست بکنه رفتم اداره بازرگانی شکایت کردم بخاطر اینکه فاکتور دوره جدید زده بودن و منم پرداخت کرده بودم اداره بازرگانی یه جلسه گذاشت من رفتم و از شاتل هم پشتیبانی ارشدشون به عنوان نماینده شاتل امده بود. طرف نماینده شاتل که فاکتور را دست من دید گفت اگه مشخص بشه شما مبلغ دوره جدید را دادید حق با شماست بعد که مشخص شد زد زیر حرفش و مدیر شاتل خودش امد و با پارتی بازی پرونده را مختومه کرد منم چند روز بعد همونجا یه پارتی پیدا کردم و پرونده را در جریان انداختم و اداره بازرگانی به شاتل گفت باید به من سرویس بدن اونها هم قبول نکردن قرار شد پرونده را بفرستن تعزیرات...
امروز زنگ زدم اداره بازرگانی گفت نامه تایپ شده رفته برای امضا ولی معاون اداره بازرگانی به متن نامه گیر داده دوباره دادن تایپ بشه
ادامه دارد...
اینو گفتم که دوستان با این شرکت دزد بیشتر اشنا باشن و هشیار بشن..

با سلام
اقا دمت گرم.دورا دور به خاطر این این کارت دستت رو می بوسم:40:
من چند باری از پارس و مخابرات و لایزر و شاتل شهرمون شکایت کردم ولی هیچ سودی نداشت:2:
کارت واقعا ستودنیه:10:

ahriman323
12-05-2011, 14:02
یک لحظه امضاتون رو دیدم فکر کردم خودم اینجا پست زدم خبر ندارم:18:.
چون خودم تجربه دارم تو این زمینه بهتون پیشنهاد میکنم روی دزد بودن این شرکت اصرار نورزید که جز اعصاب خوردی برای خودتون و درد سر برای بخش اینترنت چیزی نداره. شما با درست عنوان کردن شرایطی که براتون پیش اومده و شفاف سازی بهترین خدمت رو در حق کاربرانی می کنید که می خواهند سرویس بگیرند .تصمیم نهایی به عهده کاربر هست که می خواد خودش تجربه کنه و بعد از چند ماه به تجربه تلخ شما دست پیدا کنه. این شرکت سیاستش رو بر پایه Fair Use Policy گذاشته و اصلاح پذیر نیست .بودند کاربرانی که باورشون نمیشد ولی بعد از 2 ماه با pm زدن به من حرفم رو تایید کردند.

سلام دوست عزیز

پس از شکایتهای فروان در تنظیم مقررات و استانداری و اداره بازرگانی حالا پرونده شکایتم رفته تعزیرات و منتظر تماس تلفنی تعزیرات هستم تا یک جلسه ای بین من و شاتل بگذاره از شما دوست عزیز میخوام اگر مطلب مستندی دارید که به درم میخوره که توی تعزیرات ارائه بدم برام بفرستید!

ahriman323
12-05-2011, 18:55
دوستان من چون قراردادم برای سال 86 بوده اون موقع قرادادها یکساله بوده و شاتل توی تنظیم مقررات و صحبتی مه به من کرد میگفت قرادادمون چون یکساله هست شما الان نمیتونی کاری کنی ولی جالب اینجاست که توی اداره بازرگانی چیزی در مورد قراداد یکساله نگفت! دلیلش چی بوده؟ یعنی اگه مطرح کنم توی تعزیرات به ضرر شاتل هست یا من؟!

mokafati
13-05-2011, 08:15
سلام به همه دوستان
امیدوارم از حرف من ناراحت نشید
ولی من از شاتل راضی هستم و تو ایران هنوز هیچ شرکتی نتونسته خدماتی بیشتر از شاتل بده
من حدود یک سال هست که دارم و تو این یک سال فقط یک بار به شمکل خوردم که در عرض نیم ساعت مشکل رو برام حل کردند و در غیر اینصورت هر بار که سرعت کم شد از مشکلات مخابراتی بود
این رو هم باید بگم در زمانی که خیلی از شرکت های خدمات دهی بخاطر .... اینتر نت رو قطع کرده بودند من اینترنت داشتم (البته سرعتش کم بود )
کاچی بهتر از هیچی هست
این تجربه من هستش
موفق باشید یکبار شمکل داشتین :D این شمکل مدرکی واسه دروغ گفتن البته منظورم شما نیستی کلا گفتم

key berim shomal?
31-05-2011, 03:39
مرد حسابی 2000 نفر اینجا دارن از آشغال بودن شاتل گریه می کنن...(یکیش خود من)
این چه مزخرفیه که میگی؟

NirvanaH
31-05-2011, 12:52
خدایا با نام نو...
سلام به همه دوستان عزیزم
دوستان یه خواهشی از همتون دارم! هیچوقت به هم توهین نکنیم. من خودم هر بار که از مقابل نمایندگی شاتل شهرمون رد می شم تا چند دقیقه لعن و نفرین رو به این دزدان با چراغهای خاموش، نثار میکنم. حالا اگه یکی از این شرکت شکایتی نداره دلیل بر بد بودن اون شخص یا دروغگویییش نیست! یا گزینه ای کلی رو در مورد کیفیت و تست گیری این شرکت اعمال کرده و همه جانبه به کارایی این شرکت نگاه نکرده یا اینکه این شرکت یادش رفته از این بنده خدا دزدی کنه!!!

....:::::....به امید آنکه در سایه عدل، گرگ گوید ندریم و بره گوید بچریم! .....:::::::......

shabe.saket
31-05-2011, 13:52
یکی از دلایل بزرگی که خیلی ها شکایت و اینجور چیزا نمیکنن از شرکتها اینه که:
اثری نداره...
شکایت از دزد رو پیش دزد بزرگتر میبریم.....

mokafati
31-05-2011, 19:39
شکایت جواب نمیده تنها راهش برای تسکین اعصاب حملات -- میباشد:21:

milad44
09-06-2011, 14:52
ادامه دارد...

شما درست میگی ولی شاتل دزد هرچی باشه از وایمکس بهتره من الان هم وایمکس دارم هم شاتل درسته 2 تاش نابوده ولی بازم شاتل از لحاظ سرعت خیلی بهتره تا وایمکس .

ahriman323
09-06-2011, 14:54
شما درست میگی ولی شاتل دزد هرچی باشه از وایمکس بهتره من الان هم وایمکس دارم هم شاتل درسته 2 تاش نابوده ولی بازم شاتل از لحاظ سرعت خیلی بهتره تا وایمکس .

من که الان وایمکس ایرانسل دارم و کاملا راضی هستم فقط بدیش اینه که ترافیک رایگان نداره...

NINTENDO_DS
11-06-2011, 21:30
منم وایمکس دارم منم راضیم فقط خیلی شل کن سفت کن داره یک شب سرعتش میشه 120 یکشب مثل الان میشه زیر 10 در کل من که دیگه اعصاب برام نمونده
صد بار هم تلفنی بهشون شکایت کردم هی میگن بررسی میکنیم و کد بررسی میده فرداش زنگ میزنم میگن همچین کدی تو سیستم ثبت نشده دوباره از نو باید مشکلات افت سرعت رو توضیح بدم جالبیشم اینه که هر 5 چراغ روشنه و سرعت پایینه

NirvanaH
12-06-2011, 11:21
منم وایمکس دارم منم راضیم فقط خیلی شل کن سفت کن داره یک شب سرعتش میشه 120 یکشب مثل الان میشه زیر 10 در کل من که دیگه اعصاب برام نمونده
صد بار هم تلفنی بهشون شکایت کردم هی میگن بررسی میکنیم و کد بررسی میده فرداش زنگ میزنم میگن همچین کدی تو سیستم ثبت نشده دوباره از نو باید مشکلات افت سرعت رو توضیح بدم جالبیشم اینه که هر 5 چراغ روشنه و سرعت پایینه

خدایا با نام تو...
با سلام
دوست عزیز باید بگم که حرفت عین حقیقته. چون همچین برنامه ای هم واسه من پیش اومد و بعد از یک ساعت حرف زدن و کلی تست کرفتن مثلا اکانت من می رفت داخل Cheek marck و بعد از اینکه توی ساعت اداری واسه پیگیری زنگ می زدم طرف میگفت که هیچ مشکلی برای شما ثبت نشده!!! یک ماهی این روند ادامه داشت و بیشتر از 8بار زنگ زدم و بعد از اینکه دیدم هیچ افاقه ای نداره قرار داد رو بدون داد و بیداد لغو کردم!!!

NINTENDO_DS
12-06-2011, 20:40
خدایا با نام تو...
با سلام
دوست عزیز باید بگم که سخن از زبان ما میگویی! حرفت عین حقیقته. چون همچین برنامه ای هم واسه من پیش اومد و بعد از یک ساعت حرف زدن و کلی تست کرفتن مثلا اکانت من می رفت داخل Cheek marck و بعد از اینکه توی ساعت اداری واسه پیگیری زنگ می زدم طرف میگفت که هیچ مشکلی برای شما ثبت نشده!!! یک ماهی این روند ادامه داشت و بیشتر از 8بار زنگ زدم و بعد از اینکه دیدم هیچ افاقه ای نداره قرار داد رو بدون داد و بیداد لغو کردم!!!

حرف شما ست ولی خب قرار داد رو لغو کنم از کی برم سرویس بگیرم؟همشون مثل همن

در ثانی گفتم که اگر مناسبت سیاسی نباشه سرعتم چون بیشتر از سرور مگاآپلود دانلود میکنم عالیه ولی اگر مناسبت باشه سرعت افت شدید داره

NirvanaH
13-06-2011, 09:34
حرف شما ست ولی خب قرار داد رو لغو کنم از کی برم سرویس بگیرم؟همشون مثل همن

در ثانی گفتم که اگر مناسبت سیاسی نباشه سرعتم چون بیشتر از سرور مگاآپلود دانلود میکنم عالیه ولی اگر مناسبت باشه سرعت افت شدید داره

خدایا با نام تو
با سلام
کاملا حق با شماست. کافیه یه روزی باشه که مربوط به دولته و بعدش.......
داخل ایران سرویس دهنده خوبی که کارش خوب بمونه سراغ ندارم چون همه سروته یک کرباسن! شرکت شبکه ارتباط شبدیز بدک نیست. سرعت دانلودش که عالیه. اگه تو شهرتون نماینگی داشت یه تست بزن. پشیمون نمی شی.
رد ضمن این نکته رو هم بگم منظورم از" سخن از زبان ما می گویی" این نبود که شما از زبان حرف میزنی و باعث سوء تفاهم نشه دوست عزیز.
منظورم این بود که حرف دل من رو داری میزنی. چون من زخم خورده شرکتهای اینترنتی زیادی ام.
خلاصه این که خیلی مخلصم.

NINTENDO_DS
13-06-2011, 23:04
لطف داری شما من که هر شب بعد از کار با اینترنت مسکن میخورم خوابم میبره از بس که سر سرعت حرص میخورم

NirvanaH
15-06-2011, 22:59
لطف داری شما من که هر شب بعد از کار با اینترنت مسکن میخورم خوابم میبره از بس که سر سرعت حرص میخورم

خدایا با نام تو
با سلام
شکایت نکردی؟ اگه بری دنبالش شاید نتیجه ببینی!

pashangparsi6
17-06-2011, 16:12
دوستان من مشکل سرعت ندارم مشکل من چیز دیگه ای هست. چطور می تونم خسارتم رو ازشون بگیرم؟

شما بر چه پایه می فرمایید که در لاگ ها مشکل خالصی نبوده
اگر لاگ ها را بررسی کرده بودید می دیدید که من توی این چند روز پایانی هر دقیقه که به اینترنت وصل شدم یک میلیون و خورده ای برای هر دقیقه مصرف برای بنده درج می شود. مودم من هیچ مشکلی ندارد. اصلا مودم من قدیمی هست و این کارهای که می فرمایید قابل انجام نیست. همین مودم را بر روی سه رایانه و خط دیگر آزمایش کردم و هیچ مشکلی در کار نبوده. چطور می فرمایید مشکلی خاصی دیده نشد؟

با درود. بنده نزدیک به 3 ماه است که به نحوه ی مصرف اینترنت خود مشکوک شده ام. مصرف من دست کم در این سه ماه 10 برابر شده بدون اینکه فعالیت یا دانلود ویژه و زیادی داشته باشم. در این دوره ی سه ماهه ناچار شده ام نزدیک به 12 گیگ خریداری کنم که با توجه به دو گیگ هدیه بنده نزدیک به 10 گیگ خریداری کرده ام. یعنی نزدیک به 30 هزار تومان به بنده زیان رسیده است. تا اینکه چند روز پیش متوجه شدم که همین که به اینترنت وصل می شوم تنها با باز کردن یک برگه ی ساده ی اینترنتی و گذشت یک دقیقه 1 میلیون بایت از حساب من کم می شود و اگر ادامه پیدا کند همچنان کم می شود بدون استفاده از هر نرم افزاری یا هر چیزی.
مودم من با کابل شبکه وصل می شود و ویرلس نیست.
1-بنده همه ی درایو های خود را فرمت کردم و ویندوز تازه نصب کردم
2- سه نوع ویروس یاب به روز شده را نصب کردم و همه ی رایانه را گشتم و هیچ ویروسی در کار نبود
3- دیواره ی آتش زون آلارم را نصب کردم و همه ی دسترسی ها به اینترنت را قطع کردم
4- همه بخش های به روز رسانی ویروس یاب ها و نرم افزارها و ویندوز را خاموش کردم
5- دوباره رایانه را فرمت کردم و این بار ویندوز 7 نصب کردم بدون نصب هیچ گونه نرم افزاری و باز هم همچنان مشکل حل نشد
6- در این میان بارها با پشتیبانی شیراز تماس گرفتم و به پیشنهاد آن ها هم مودم را عوض کردم و هم تا کنون سه رایانه ی دیگر را به این جا آوردم و رایانه های بدون اشکال در (در خانه ی صاحب رایانه) در اینجا همین که به اینترنت وصل می شود با گذشت دو دقیقه و باز کردن یک صفحه ی اینترنتی مانند یاهو مصرف به بالای 1 میلیون بایت می رسد و ادامه نیز دارد
تکلیف این مقدار پولی که بنده بدون دلیل به حساب شما ریختم چی می شه؟ همچنان مشکل بنده حل نشده و با وصل شدن به اینترنت مصرف به صورت شگفت آوری در عرض 1 دقیقه به بیش از 1 میلیون بایت می رسه

From: MohAti via RT <rt-cs@shatel.ir>

Subject: [CS #549173]

با سلام
مشترک گرامی جناب
کانکشن ها و لاگهای شما بررسی شد و مشکل خاصی مشاهده نشد. لطفا کانکشن ها و لاگهای خود را در سایت my.shatel.ir (بخش ترافیک مصرفی) بررسی نمایید و درصورتی که در تاریخ خاصی مشکلی را مشاهده نمودید در ایمیل خود ذکر بفرمایید تا دقیقا بررسی شود.در مورد موردی که عرض کردید لازم به تذکر است که برای پی بردن به این موضوع که ترافیک شما بیهوده محاسبه میشود میتوانید مودم را روشن نمایید ولی کابل مودم را قطع بفرمایید و چند دقیقه روشن باشد و سپس مودم را خاموش نمایید و لاگ خود را در my.shatel.ir بررسی نمایید.

najafisajad89@yaho
24-06-2011, 12:25
من تو یه تاپیک خوندم سرعت اینترنت رایگان کره 500 برابر اینترنت پولی ایران است:19:

NirvanaH
25-06-2011, 20:04
من تو یه تاپیک خوندم سرعت اینترنت رایگان کره 500 برابر اینترنت پولی ایران است:19:

خدایا با نام تو
با سلام
دوست عزیز کاملاً درست است.اگر یک کره ای بخواهد یک پهنای باند اختصاصی باسرعت 2مگابیت داشته باشد هزینه ای به میزان ماهی 50هزار تومن باید بپردازد.حال این سرویس در ایران را اولا با هزار دردسر به کاربران خانگی می دهند و اگر هم بدهند ماهی بالای 300هزار تومن آب میخوره!

NirvanaH
25-06-2011, 20:12
خدایا با نام تو
با سلام
واقعا دیگه باید چکار کرد. با مدیر مسئولADSL داشتم حرف میزدم یه چیزی گفت مو به تنم سیخ شد! گفتم آقا این پنل کاربری چه وقت درست میشه(حالا بمونه که 2دقیقه طول کشید تا من به اقای مدیر بفهمونم پنل به چی میگن!)، گفت مگه خرابه!!!!!!!!
از آقای فلانی و بهمانی و بیساری پرسید و گفت آره فکر کنم خراب باشه.!!!!!
گفتم میدونم! چه زمانی درست میشه؟؟؟بازم پشت گوشی گفت آقای فلانی، آقای بهمانی این پنل کی درست میشه!!!!؟؟؟؟؟
دیگه داشتم جوش میآوردم که تشکر کردم و گوشی رو گذاشتم!
.
.
.
.

خدایا چرا این آدما ادعای مسلمانی دارند و اینقدر.....

Witcher6610
28-06-2011, 09:49
سلام
من از آسیاتک سرویس می گیرم و ترافیک محدود به 20 گیگ دارم...
اینترنتم خیلی قطع میشه و سرعت ها پایین میره...
بیشترین مشکل من پینگ هست که نمی دونم چی کارش کنم:41:
به هر صورت بد از هر روزی که سرعت کمه...سرعت رو می برن بالا...
خودتون ببینید!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینترنت من 512 هست با آپلود 512...
ولی این اصلا اون نیست!
خوب سرعت دانلود مشکلی ندارم ولی با پینگ مشکل دارم کسی راه حل داره؟

NirvanaH
28-06-2011, 14:18
سلام
من از آسیاتک سرویس می گیرم و ترافیک محدود به 20 گیگ دارم...
اینترنتم خیلی قطع میشه و سرعت ها پایین میره...
بیشترین مشکل من پینگ هست که نمی دونم چی کارش کنم:41:
به هر صورت بد از هر روزی که سرعت کمه...سرعت رو می برن بالا...
خودتون ببینید!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینترنت من 512 هست با آپلود 512...
ولی این اصلا اون نیست!
خوب سرعت دانلود مشکلی ندارم ولی با پینگ مشکل دارم کسی راه حل داره؟

خدایا با نام تو
با سلام
دوست عزیز تاپیک مخصوص شکایت از شرکتهای انترنتی است و مربوط به مشکلات اینترنتی نیست. شما بهتر است پست را به تاپیک اینترنت شهر خود منتقل کنید تا بهتر راهنمایی شوید!

aliaqua
04-07-2011, 10:54
با سلام

از مدیر انجمن عاجزانه درخواست دارم که این پست رو پاک نکنند

بشنوید از دو شرکت مهترم لایزر و پارس آنلاین

...........این مطلب حاصل تجربیات شخصی است نه غرض ورزی..........

من ساکن شهر همدانم و تا حالا از دو تاISPبه نام های پارس آنلاین(نت گستر و جهان نما)ولایزر(ریتون) خدمات گرفتم.به دوستان همشعری این توصیه را دارم که از هیچ یک از این شرکت به هیچ وجه خدمات ADSLنگیرند حتی اگه مجبور شدید از DialUpاستفاده کنید ولی سراغ اونها نرید

..........ماجرای لایزر از این قرار بود............

لایزر چند ماهه اول خدماتش خوب بود و مشکلی نداشت تا اینکه بعد از گذشت 2ماه اینترنت قطع شد. یک ماه قطع بود بعد از اینکه رفتم نمایندگی و گفتم که من یک ماه قطعی داشتم،منکر یک ماه شدند و به کی هفته اکتفا کردند(ملعونهای دزد)....
بعد از اینم یه یک ماهی همه چیز خوب بود تا اینکه یک هو دانلود شبانه این شرکت هم از بین رفت و سرعت ماکسیمم دانلود شبانه به 800 یا 900 بیت محدود شد...
قریب به 4 بار به تهران زنگ زدم و هر بار یه چی میگفتند..منم خسته از این همه تماس و کلی پول تلفن ثابت لعنتی نثارشان کردم و قرارداد رو لغو کردم.

گرفتن اشتراک از لایزر(ریتون)رو به هیچ کدوم از هم شهری (استانی)هام پیشنهاد نمیکنم.اول اینکه دزدی اولین شیوه ی این شرکت وخیلی از شرکتای دیگه داخل ایرانه.اینام که ماشاالله سرعت دانلود شبانشون از ساعت 12نیمه شب تا 6.30 الی 7صبح بالای 900بایت نمیرسه.من یه بار یه فایل صد مگی رو گداشتم واسه دانلود و بعد از 4ساعت 1درصدش دانلود شد.

اما پارس آنلاین؛ شاه دزدی به تمام معنا...تا امروز یک هفته است از پارس یک پکیچ 512-1024گرفتم.سرعت در طول روز عالیه اونم واسه تخلیه سه صوتی ترافیک.....اما بشنوید از دانود شبانه و پشتیبانی تهوع آور این دزدلن روسپی:
در هنگام دانلود شبانه که از یک تا شش صبح است سرعت دانلود با این پکیج من بالای 14کیلو نمیرفت.نکته جالب این بود که من 6 تا فایل واسه دانلود میزاشتم و همه اتودانلودها رو میبستم اما وقتی صبح همون روز به بخش ترافیکهای مجانی مورد استفاده رفتم با یه چیز عجیب روبرو شدم" حجم دانلودی من رو زده بود 660مگابایت در صورتیکه از اون 6 تا فایل من 3تاش صددرصد دانلود شده بودند و بقیه همه روی 50 یا 45 دردصد بودند!!!!
دو روز بعد ساعت1صبح واسه مشکل کندی سرعت به پشتیبانی تهران زنگ زدم و طرف بعد از کلی ور رفتن با سیستم من و تست از هزار تا سایت+سایت خودشون به این نتیجه رسید که مشکل از طرف من نیست...گفت من ثبت مشکل میکنم و شما واسه پیگیری رفع مشکل موقع ساعات اداری زنگ بزن.
چشمتون روز بد نبینه، صبحش زنگ زدم و وقایع رو شرح دادم و با گستاخی تمام به من گفتند که برای شما هیچ مشکلی ثبت نشده، درضمن اگر مشکلی هم ثبت میشد ما نمیتونیم در این ساعت برای شما کاری انجام بدیم.شما باید در همون ساعتی که مشکل داری زنگ بزنی، یعنی ساعت1صبح.
یه چند روزی مثل توب به این ور اون ور پاس کاری شدم و در اخر تنها نتیجه ای که گرفتم چند ده هزار تومن پول تلفن بود.

...اونا رو هم پول کفاره این چند مدت بود که از این دو تا شرکت دزد خدمات میگرفتم...

حالا شما اگه دوست دارید به روزگار من دچار شوید به سراغ یکی از این دو شرکت بروید.من به شخصه شرکتهای اینترنتی دیگر را که در شهر همدان هستند مانن شاتل-فن اوا-مبین نت امتحان نکردم، ولی اگه شما هم مثل من بخواهید چند تا شرکت رو امتحان کنید باید هم پول تلفن بیخودی بدهید هم پول فعلسازی(رانژه)را.

.....من آنچه شرط بلاغت بود گفتم، تو خواه پند گیر خواه ملال.....

دوست عزیز

من خودم همدان دانشجوام. دوستام اونجا از پارس دارن، شبا توپ دانلود می کنن. خودمم تو شیراز پارس دارم شیاد باورت نشه ولی چند ماه قبل با سرویس 128 اشون من شبا 200 کیلوبایت بر ثانیه دانلود می کردم. الان هم شبی حدود یک گیگ از تورنت دانلود می کنم تو اون ساعت های رایگانش. این مشکل شاید به همدان و زیر ساخت هاش مربوط می شه ولی توی شیراز من بودن هیچ مشکلی دانلود می کنم با سرعت 50 60 تو روز و شبا به 100 میرسه.

BursT
04-07-2011, 17:47
جریان از زمانی شروع میشه که شروع کردن به محدود کردن سرعت دانلود شبانه و من هم هی زنگ میزدم پشتیبانی شیراز و تهران دیدم فایده نداره رفتم تنظیم مقررات شکایت کنم که سرعت شبانه را محدود میکنن که دیدم طبق قانون تنظیم مقررات اگه سرعت کمتر از 1.6 برای 128 باشه نمیشه کاری کرد گفتم اگه طبق قانونه که نباید به کاربر خانگی بیشتر از 128 بدن ولی در عمل به جای 128 بدون ارائه هیچ مدرکی 512 میدن و به خاطر همین شکایت کردم تنظیم مقررات
یعنی شما به این دلیل که به جای 128 بهت 512 دادن از شاتل شکایت کردی؟
دمت گرم بابا...

NirvanaH
04-07-2011, 20:40
دمت گرم بابا...

خدایا با نام تو
با سلام
برای شکایت کردن دلیل جالبیه!!!!

persianview
16-07-2011, 14:01
ادامه دارد...
به عنوان کسی که 4 سال شاتل استفاده می کنه از شاتل راضی هستم الان داتک دارم
یه زمانی شاتل 128 سرعت دانلودش 250 بود ولی بعد از 10 روز عادی شد و 55 شد نکنه شما لو دادی شاتل هم گفته حالا که اینطوره همون 55 برای همه کافیه :31:

ahriman323
17-07-2011, 00:36
دمت گرم بابا...
خوب اولش شکایت کردم که چرا شبانه را محدود میکنن در جوابش بهم گفتم اگه سرعتت کمتر از یک دهم قرادادت باشه میتونی شکایت کنی یعنی سرعت سرویس ات اگه کمتر از 1.6 باشه:2:
منم دیدم اینها که حرف از قانون میزنن پس چرا خودشون انجام نمیدن دیدم دلیل خوبی برای شکایت کردن از شاتل که الحق به گفته خودشون به خاطر مشکلاتی که از طرف مخابرات و تنظیم مقررات براشون ایجاد کردم سرویسمو قطع کردن..

به عنوان کسی که 4 سال شاتل استفاده می کنه از شاتل راضی هستم الان داتک دارم
یه زمانی شاتل 128 سرعت دانلودش 250 بود ولی بعد از 10 روز عادی شد و 55 شد نکنه شما لو دادی شاتل هم گفته حالا که اینطوره همون 55 برای همه کافیه :31:
نه بابا.دی:
بعضی ها شانس میارن گیر محدودیت نمی افتند

Gpower
27-07-2011, 16:30
آقا یک سال از شاتل سرویس گرفتم تو این یک سال انواع و اقسام روش های پیچوندن و دروغ گفتن رو از این ------ ها یادگرفتم. بهش میگم سرعت دانلودم نوسان داره میگه طبیعیه میگم مودمی که ازتون گرفتم بعد از 5 دقیقه وصل میشه به اینترنت میگه طبیعیه. حالا هم که ورداشتن سرعت ها رو کم کردن حرفم میزنی میگن طبق قرار داد سرعت برای سویس 128 ، 16 میباشد. میگم چجوریه که پس تو این یک سال این جوری نبوده؟میگه خوب این سیاست شرکت برای جذب مشتریه. یعنی تو این یک سال داشتین مردم رو گول میزدین دیگه؟؟؟
میبیند چقدر یه شرکت میتونه ------ باشه و مدیرش مثل -----.

NirvanaH
28-07-2011, 18:47
آقا یک سال از شاتل سرویس گرفتم تو این یک سال انواع و اقسام روش های پیچوندن و دروغ گفتن رو از این ------- یادگرفتم. بهش میگم سرعت دانلودم نوسان داره میگه طبیعیه میگم مودمی که ازتون گرفتم بعد از 5 دقیقه وصل میشه به اینترنت میگه طبیعیه. حالا هم که ورداشتن سرعت ها رو کم کردن حرفم میزنی میگن طبق قرار داد سرعت برای سویس 128 ، 16 میباشد. میگم چجوریه که پس تو این یک سال این جوری نبوده؟میگه خوب این سیاست شرکت برای جذب مشتریه. یعنی تو این یک سال داشتین مردم رو گول میزدین دیگه؟؟؟
میبیند چقدر یه شرکت میتونه ---- باشه و مدیرش مثل -----.

خدایا با نام تو
سلام دوست من
ای بابا. توی مملکت ما اگه این جوری نبود که الآن جای ما و ژاپن باید عوض میشد. چی بگم والا. خدا به دادمون برسه.

ahriman323
30-07-2011, 12:30
nامروز رفتم دنباله شکایتم از شاتل در تعزیرات گفتش اداره بازرگانی نباید میفرستاد اینجا باید بری دادگاه(بروکراسی که میگن همینه)
منم چون از جای دیگه adsl گرفتم و راضی هستم و مهمتر از همه دست شاتل آتو دارم از بس دهنشون را سرویس کردم و اذیت کردم دیگه دنبالش نمیرم ولی هنوز دارم براشون...

ne00
04-08-2011, 09:11
شاتل وضعیت شبانه ش افتضاحه
منم گول خوردم :|

ne00
04-08-2011, 09:23
شاتل سرعت دانلود 512 ش در طول شب رسیده به 3 میگن طبیعیه

yaacloge
04-08-2011, 23:11
سلام
مثل اینکه اینا یه ترفند جدید هم به مجموعه دزدی هاشون اضافه کردن
من با سرویس 1مگ پارس آنلاین نمیتونم از سایت های معروف ایرانی که لینک مستقیم دانلود دارن دانلود کنم
-------------
وطن دانلود
------------
البته نکته جالب اینه که همشون تو آدرسشون download دارن:41:

sei_pm
09-08-2011, 14:56
سلام
مثل اینکه اینا یه ترفند جدید هم به مجموعه دزدی هاشون اضافه کردن
من با سرویس 1مگ پارس آنلاین نمیتونم از سایت های معروف ایرانی که لینک مستقیم دانلود دارن دانلود کنم
-------------
وطن دانلود
------------
البته نکته جالب اینه که همشون تو آدرسشون download دارن:41:

با v p n هم تست کنید اگر سرعت دانلود باز هم پایین بود به دلیل این هست که چون تعداد دانلود کنندگان از سایتهایی که گفتید در ساعات رایگان زیاد هست سرورشون پهنای باند کم میاره و سرعت دانلود شما پایین میاد ولی اگر با v p n سرعتتون بالا بود بدونید که از طرف پارس آنلاین محدود شدید.

ArashMiniStar
21-08-2011, 12:37
مگه چه فرقی بین بدون چیز پی ان یا با اونه؟!:27:

NirvanaH
21-08-2011, 12:42
دوستان وضعیت ISPخودتون رو در تاپیک زیر بیان کنید تا به یه جمع بندی برسیم:

حامد

jackson2010
03-10-2011, 00:13
با سلام به همه ی دوستان عزیز
ما تاحال 844 صفحه شکایت و اعتراض در مورد شاتل نوشتیم اگر خواستید بیاید با ما هم فکری کنید در این فروم

یه دست صدا نداره

InternetUsers
04-10-2011, 18:21
اگر به اینجا هم سری بزنید

آشنایی با حقوق مصرف کننده ها و فروشنده های سرویس های اینترنتی

معترضان به کم فروشی شرکت های ارائه دهنده اینترنت پرسرعت ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و هر آنچه که به ذهن شما هم میرسد مطرح نمایید با هم فکری هم فکر کنم بتوانیم مشکلی را بر طرف کنیم

mojtaba-design
13-10-2011, 23:02
حالا اگر تازه خیلی انصاف داشته باشن و ضریب share شون 8 باشه، اگر شما اینترنت 512 خریده باشی، اگر هم سرعت بیشتر از 64 بگیری از سرت زیاده، اگر هم کمتر شد...اون وقت تازه میتونی شکایت کنی که راه به جایی هم نخواهی برد!
سلام ، ممکنه به خط کلی این تاپیک ربطی نداشته باشه ولی بعضی از حرف هاتون نشون دهنده اینه که از خیلی چیز ها بی اطلاع هستید.
داداش اون سرعتی که به شما گفته میشه بر حسب کیلو بیت بر ثانیه هست و برای اینکه به کیلو بایت برثانیه تبدیل شه باید شما اون رو تقسیم بر 8 کنید چون هر 8 بیت میشه یک بایت.
بعدشم من به عنوان یک کاربر شاتل که سرویس محدود 128 داره سرعتم تو روز به 200 کیلوبایت میرسه شبم تا 50 کیلوبایت میره.
البته این اتفاق جدیدا افتاده و قبلا تو روز به 60 میرسید و تو شب به 20 .
اما خب تمامی این رقم ها بالاتر از حدی هست که اسم سرویس هست یعنی قاعدتا من نباید سرعت بالاتر از 16 رو تجربه کنم . از این لحاظ دم شاتل گرم.
ولی اگر جای بهتری که همه این امکاناتی که شاتل به من می دهد رو بیشتر میده بگید تا با کله بریم اونجا !

4mezrab
14-10-2011, 13:43
ميگم راجع به شكايتهاتون يه تجديد نظري بكنيد :31: چون بزودي صورت مسئله بكلي حذف ميشه

تهران:۰۰:۰۵ , ۱۳۹۰/۰۷/۲۲ نسخه چاپی نسخه فقط متنی دریافت فایل txt ارسال این خبر به دوستان

آخرین خبر وزیر از اینترنت پاک/
اجرای "اینترنت پاک" در کشور/ اینترنت فعلی اومانیستی و لیبرالیستی است
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه ایده اولیه "اینترنت پاک" چند ماهی است که مطرح شده و اجرای آن باید در دستور کار قرار گیرد گفت: اینترنت پاک مراقب خواهد بود تا تنها محتوای مفید و پاک در فضای اینترنت توسعه پیدا کند.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا تقی پور در نشست سالانه بین المللی روز "رایانه پاک" که در نمایشگاه رسانه های دیجیتال برگزار شد با اشاره به توسعه فناوری اطلاعات در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی کشورها اظهار داشت: امروزه نظریه ای بر دنیا حاکم است که از آن به "زندگی دوم" تعبیر می شود و به این معنا است که افراد امروزه بر روی شبکه ها و فضای سایبر زندگی می کنند اما این نوع زندگی انسان را در اسارات مدرن حبس کرده و برای رهایی از آن باید چاره ای اندیشیده شود.

وی با تاکید بر نقش فناوری اطلاعات در عرصه های مختلف به نقش فناوری در حکومت کشورها و انقلابهای رنگی و اقتصاد کشورهایی مانند کره، چین و مالزی اشاره کرد و گفت: امروزه فناوری اطلاعات در تشکیل شبکه های اجتماعی و فرهنگی بیشتر نمود پیدا کرده به نحوی که به عنوان ابزاری در اختیار مکاتب اومانیستی و لیبرالیسمی قرار گرفته است.

اینترنتی که وجود دارد بر مبنا و اساس تئوریهای اومانیستی و لیبرالیستی است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه هم اکنون اینترنتی که وجود دارد بر مبنا و اساس تئوریهای اومانیستی و لیبرالیستی پایه گذاری شده خاطرنشان کرد: این اینترنت برای جوامع خطرناک است و نیاز به باز تعریف دارد در این راستا طرح اینترنت پاک ارائه شده است.

تقی پور با تاکید براینکه هم اکنون بسیاری از کاربردهای اولیه اینترنت با اینترنت فعلی توسعه یافته در تعارض است تصریح کرد: به همین دلیل توسعه اینترنت پاک باید در دستور کار قرار گیرد.

تعریف از اینترنت پاک تنها محتوای اسلامی آن نیست بلکه محتوای انسانی نیز مطرح است

وی با بیان اینکه برخلاف آنچه تصور می شود کشور ما در تولید محتوای دیجیتال خالی از ذهن و بدون دستاورد نیست گفت: تعریف ما از اینترنت پاک تنها محتوای اسلامی آن نیست بلکه محتوای انسانی نیز در این طرح مطرح است.

اینترنت غربی ها ابزاری است آسیب زا و خطرناک

این مقام مسئول اظهار داشت: غربی ها ابزاری ساخته اند که می دانند آسیب زا و خطرناک است و به همین دلیل خودشان امروزه با نگرانیهایی در این زمینه مواجه هستند. چرا که شکی نیست که تا چند سال دیگر آسیب های اینترنت برای خانواده ها و کودکان و جامعه بشریت نمود بیشتری پیدا می کند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به مطرح شدن ایده اینترنت پاک تاکید کرد: فضای اینترنت باید از این آسیبها تهی شده و سبب شکوفایی و بالندگی استعدادهای انسانی شود.

اینترنت پاک را به جامعه جهانی ارائه می کنیم

تقی پور با بیان اینکه اینترنت نوعی ابزار اقتصادی است اما در شرایط موجود برای کسب و کارهای کثیف از آن استفاده می شود یادآورشد: با تحقق شبکه ملی اطلاعات و زیرساختهایی که در حال آماده شدن است می توان اینترنت پاک را به جامعه جهانی ارائه کرد.

وی در مورد جزئیات اینترنت پاک نیز گفت: آنچه که امروزه در اینترنت در حال وقوع است جزء ماهیت اصلی آن نیست به همین دلیل یکی از برنامه های اصلی اینترنت پاک آن است که پایه اولیه این شبکه باید فارغ از کسب و کارهای کثیف باشد. علاوه براین اینترنت فعلی جدا از آسیب هایی که به کیان خانواده وارد می کند باعث خدشه دار شدن حریم شخصی افراد می شود که در این راستا بحث امنیت و دفاع از حریم شخصی افراد در شبکه اینترنت پاک دیده شده است. به تعبیری اینترنت پاک مراقبت خواهد کرد که تنها محتوای مفید و پاک در فضای اینترنت توسعه پیدا کند.

موفق باشيد

ArashMiniStar
14-10-2011, 13:47
جالبه.اینترنت رو اسمش رو عوض کردن!! اینترنت غربی ها!!!

yaran99
16-10-2011, 21:46
دوستان من از ماکس نت 6 ماهه که اشتراک با حجم محدود گرفتم . در این مدت موارد عجیبی را دیدم :
1- دانلود شبانه که از ساعت 2 بایستی رایگان باشد بعضی از شب ها رایگان است و بعضی از شب ها هم که صبح به اکانتم نگاه می کنم دقیقا به اندازه حجم دانلودی که کرده ام از حجم کلی من کم کرده است !!
2- وقتی که فایلی را در طول روز دانلود می کنم (مثلا 200 مگ) وقتی در پایان به حجم باقیمانده نگاه می کنم (250مگ) کم کرده است !!
3- خدای نکرده اگه حجم و ترافیک مجاز من به زیر 1 گیگ برسد ( مثلا 999 مگ) به طرز عجیبی از حجم اکانتی که دارم کم میشود (یعنی با 999 مگ که در اختیار دارم حدود 500 مگ می توانم دانلود کنم )
اولا دوستان من کامپیوترم را طوری تنظیم کرده ام که هیچ نرم افزاری نمی تواند اتوماتیک آپدیت شود( که مثلا دوستان بگن این حجمی که کم می شود توسط آپدیت ویندوز و آنتی ویروس و نرم افزار مصرف شده)
ثانیا در این 6 ماه بارها این موضوع را تست کرده و اطمینان کامل دارم

saman_salehi1
15-11-2011, 12:34
آقا من قطعی های زیادی دارم.
شاید توی یه روز بیش از 10 بار.
چه طوری مدارک را برای شما بفرستم تا ضمیمه شکایت کنید؟

بامزی
21-11-2011, 12:23
آقا من از شاتل سرویس 512 گرفتم اما شاتل جدیدا سرعت شبانش رو روی 5 کیلو بایت گذاشته روز ها هم حتی صفحات p30world به زور باز می شن . الان خیلی ها دارن قرار داد رو فسخ می کنن ! اما من هنوز قرار داد دارم . الان چطوری باید پی گیری کنم ؟

اینا هم کلاهبردار شدن !!

urcu
20-12-2011, 21:06
سلام دوستان
الان قسمت وب گردی اخبار 20:30 یه گزارش از یه کاربر که از طریق سایت تنظیم مقررات شکایت کرده بود از یه isp پخش کرد که بعد از گذشت 3هفته هنوز پیگیری نکردن شماره پیگیری شکایتش هم 96548654 بود که من هر چی توی سایتشون میزنم چیزی نشون نمیده
واقعا متاسفم براشون و از برنامه وبگردی 20:30 هم تشکر میکنم که خدا را شکر حداقل اینها این گزارش ها را پخش میکنن!
من خودم از تنظیم مقررات شیراز از طریق همون سایتشون شکایت کردم بعد از گذشت دقیقا 1ماه طرفی که ازشون شکایت کرده بودم باهام تماس گرفت و میگفت شکایتتون را ارجاع دادن به خودمون یعنی شکایتم را دادم به خود طرفی که ازشون شکایت کردم .بعدشم جواب استعلامی که اداره بازرگانی ازشونگرفته بود غلط دادن بعد حاظر نیست مدارک را که بهشون دادم دوباره بررسی کنن چون میدونن حق با منه من مدارکش جلوی خودمه مطمئن هستم
از دوستان خواهش میکنم اینجور موضوعات را برای برنامه وبگردی بفرستن منم موضوع خودم را میفرستم براشون.

به همین منظور از کلیه کاربران و بینندگان عزیز و محترم وبگردی 20:30 که از آیتم کم فروشی اینترنت استقبال کرده و پیشنهاداتی دارند، تقاضا می شود تا سوالات ، مستندات و پیشنهادات خود را درباره سرعت اینترنت در کشور و کم فروشی از سوی شرکتهای خدمات اینترنتی از طریق قسمت نظرات همین پست یا پست الکترونیکی shoma@webgardi2030.ir به ما اعلام فرمایید تا پاسخ آن را برای شما پیگیری کنیم.

وب گردی 20:30 قسمت37 : این برای قسمت امروز؟!والا با این اینترنتشون یه برنامه وب گردی هم نمیشه از نت دید!

4mezrab
20-12-2011, 21:23
به اين وبگردي بگين اجازه بدن ما ايميل خودمون ببينيم
نه اينترنت نامحدود ميخواييم نه ارزون
الان وضعمون از وقتي كه اين تاپيك شروع شده بدتر شده كه بهتر نشده
90 درصد سايتها باز نميشه و اونايي هم كه باز ميشه با سرعت ديال آپ هستش
سرويسهاي وي پي .. هم كه تعطيل كردن
ما اگه نخواهييم اين ولگردي به فكرمون باشه كيو بايد ببينيم؟

M e i s a m
20-12-2011, 21:45
جالبه.اینترنت رو اسمش رو عوض کردن!! اینترنت غربی ها!!!

یا پیغمبر !

اینو کجا گفتن؟

ولی به جان خودم این ممکلت کره شمالی بشو نیست حالا بذار زور بزنن

AmirF3
20-12-2011, 22:08
آقا ول کنید جون عزیزتون. این کارا به نتیجه نمیرسه فقط باعث میشه کیفیت اینترنت ما از اینی که هست بدتر بشه. شما واقعا فکر میکنید اگه نامحدود کنن کیفیت اینترنت ایران چجوری میشه؟؟؟!!!! پس به همینی که دارید راضی باشد. بهتر که نمیشه بدتر هم میشه...

P!nk
20-12-2011, 22:15
آقا ول کنید جون عزیزتون. این کارا به نتیجه نمیرسه فقط باعث میشه کیفیت اینترنت ما از اینی که هست بدتر بشه. شما واقعا فکر میکنید اگه نامحدود کنن کیفیت اینترنت ایران چجوری میشه؟؟؟!!!! پس به همینی که دارید راضی باشد. بهتر که نمیشه بدتر هم میشه...

شما دوست عزیز جزو کسانی هستید که هرکی هرچی بگیه میگی چشم.اگه ما همه این فکرارو نداشتیم همچین وضعی تو کشور ما بیش نمیومد...

urcu
20-12-2011, 22:20
نامحدود که کردند که شما میتونی به اختیار خود از اون سرویسهای طبق دستور تنظیم مقررات استفاده بکنی یا نکنی
خیلی خیلی ببخشیدا ولی همین افراد با طرز فکر شما باعث شدن که وضعیت اینجور باشه

AmirF3
21-12-2011, 19:14
شما دوست عزیز جزو کسانی هستید که هرکی هرچی بگیه میگی چشم.اگه ما همه این فکرارو نداشتیم همچین وضعی تو کشور ما بیش نمیومد...

نامحدود که کردند که شما میتونی به اختیار خود از اون سرویسهای طبق دستور تنظیم مقررات استفاده بکنی یا نکنی
خیلی خیلی ببخشیدا ولی همین افراد با طرز فکر شما باعث شدن که وضعیت اینجور باشه

برادران گرامی من اصلا حرفم چیزه دیگه ایه. ربطی به طرز فکر و مملکت و این حرفا نداره که. کی بدش میاد ما امکاناتمون خوب باشه؟؟؟ من میگم مثلا شمای که در ساعات عادیه روز با سرعت 100 دانلود میکنی و شبا که رایگانه سرعت افتضاح میشه، وقتی هم که ترافیک ها رو نامحدود کنن شما مطمئن باشید که حتما سرعت کل روز اونوقت افتضاح میشه. اینجوری که الان هست حداقل روزی 18 ساعت سرعت قابل قبول داریم. یا اینکه اگه بخایم سرعت خوب داشته باشیم باید بریم سرویس گرون تر بخریم. تو این مملکت که همه چی درست در نمیاد که، همیشه یه جای کار باید بلنگه. به نظر من اینترنت بهتر با محدودیت حجم خیلی بهتر از اینترنت افتضاح بدون محدودیته.
جالبه بدونید شرکت مخابرات تهران که مثلا الان طبق قوانین سازمان مقررات اینترنت نامحدود میده 128 ماهی 9 تومن که سرعت دانلودش حداکثر به 20 میرسه ولی همین مخابرات توی اردبیل 128 میده فکر میکنید سرعتش چنده؟؟؟ یکی از دوستام که اونجاس میگه 210 ه سرعتش. حالا شما فکر میکنید اونجا که مخابرات همچین سرعتی میده آیا بازم ترافیکش نامحدوده؟؟؟ نخیر سخت در اشتباهید. اونجا سرویساش محدودیت داره، محدودیتش به خاطر چیه؟؟؟...
اینم از شرکتای غیر خصوصی، میبیید که اینهام پایبند این قانون نیستند. شما واقعا فکر میکنید با سیاست های کنونی کشور ما کسی میتونه با مثلا سرعت 200 یا اصلا 100 (چون واقعا زیر 100 دیگه سرعت محسوب نمیشه) دانلود نامحدود کنه؟ مگر اینکه پول زیادی بده که در حد هزینه اینترنت یک خونه نیست و اینترنت شرکتی محسوب میشه...
یعنی میخام بگم این مسئله بیشتر از همه به سیاست های کلی کشور مربوط میشه و تغییر وضعیت اینترنت هم فقط به تغییر اون بستگی داره نه به شکایت از شرکت های ISP، اونها هم تا یه حدی بیشتر کاری از دستشون ساخته نیست...

hassan_sia
19-01-2012, 14:34
برادران گرامی من اصلا حرفم چیزه دیگه ایه. ربطی به طرز فکر و مملکت و این حرفا نداره که. کی بدش میاد ما امکاناتمون خوب باشه؟؟؟ من میگم مثلا شمای که در ساعات عادیه روز با سرعت 100 دانلود میکنی و شبا که رایگانه سرعت افتضاح میشه، وقتی هم که ترافیک ها رو نامحدود کنن شما مطمئن باشید که حتما سرعت کل روز اونوقت افتضاح میشه. اینجوری که الان هست حداقل روزی 18 ساعت سرعت قابل قبول داریم. یا اینکه اگه بخایم سرعت خوب داشته باشیم باید بریم سرویس گرون تر بخریم. تو این مملکت که همه چی درست در نمیاد که، همیشه یه جای کار باید بلنگه. به نظر من اینترنت بهتر با محدودیت حجم خیلی بهتر از اینترنت افتضاح بدون محدودیته.
جالبه بدونید شرکت مخابرات تهران که مثلا الان طبق قوانین سازمان مقررات اینترنت نامحدود میده 128 ماهی 9 تومن که سرعت دانلودش حداکثر به 20 میرسه ولی همین مخابرات توی اردبیل 128 میده فکر میکنید سرعتش چنده؟؟؟ یکی از دوستام که اونجاس میگه 210 ه سرعتش. حالا شما فکر میکنید اونجا که مخابرات همچین سرعتی میده آیا بازم ترافیکش نامحدوده؟؟؟ نخیر سخت در اشتباهید. اونجا سرویساش محدودیت داره، محدودیتش به خاطر چیه؟؟؟...
اینم از شرکتای غیر خصوصی، میبیید که اینهام پایبند این قانون نیستند. شما واقعا فکر میکنید با سیاست های کنونی کشور ما کسی میتونه با مثلا سرعت 200 یا اصلا 100 (چون واقعا زیر 100 دیگه سرعت محسوب نمیشه) دانلود نامحدود کنه؟ مگر اینکه پول زیادی بده که در حد هزینه اینترنت یک خونه نیست و اینترنت شرکتی محسوب میشه...
یعنی میخام بگم این مسئله بیشتر از همه به سیاست های کلی کشور مربوط میشه و تغییر وضعیت اینترنت هم فقط به تغییر اون بستگی داره نه به شکایت از شرکت های ISP، اونها هم تا یه حدی بیشتر کاری از دستشون ساخته نیست...

تو مشهد هم مخابرات داره سرویس حجمی میفروشه و دقیقا از همون زمان سرعت سرویس های نامحدودش

( که یکیشون هم من هستم) اختلال پیدا کرده و بعضی روزها قطعی های طولانی مدت در حد نصف روز دارم

خیلی مسخره شده الان هر ده روزی دو تا قطعی هشت یا نه ساعته دارم

Dexa
16-03-2014, 17:35
من دارم نامحدود شاتل میگیرم 256 بنظرتون خوبه ؟

یا پارس انلاین بگیرم ؟

ساکن تهران هستم :n14:

netstat
16-03-2014, 17:50
من دارم نامحدود شاتل میگیرم 256 بنظرتون خوبه ؟

یا پارس انلاین بگیرم ؟

ساکن تهران هستم :n14:

من خودم نامحدود پارس آنلاین دارم... (تهران)
پارس آنلاین یه چیزی داره به اسم جایزه منصفانه : جایزه مصرف منصفانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

الان 128 نامحدود پارس آنلاین اصلاً به صرفه نیست... 512 نامحدود هم به درد نمیخوره.... (به لحاظ قیمت)
الان فقط 256 هنوز خوبه.... ولی اونم یه ذره گرونه....

شاتل به لحاظ قیمت و حجمی که میذاره دانلود کنی شاید به صرفه تر باشه... ولی برو باز از بچه های شاتل بپرس...:n06:

در ضمن پارس مشکل سرعت تک کانکشن هم داره (اگه نمیدونی تک کانکشن چیه یه تاپیک در موردش هست) ولی نمیدونم که آیا شاتل در این مورد وضعش ار پارس بهتر هست یا نه...:n13: