PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و بررسی شبکه های اینترنتی دوربرد

صفحه ها : [1] 2

online_amin
14-02-2010, 09:06
سلام,

بذارید تو این تاپیک در مورد شبکه های اینترنتی دوربرد صحبت کنیم.

ویژه مدیران:

مدیران عزیز, از اونجایی که ممکنه از کلمات آنتن و شاید ماهواره در این تاپیک استفاده بشه, خواهش میکنم زود تصمیم گیری نکنید. این ماهواره و آنتن با اون چیزی که شما رو از اون منع کردن 180 درجه فرق داره و اون چیزی نیست که شما فکر میکنید.

اصلا سعی میکنیم از اون کلمات استفاده نکنیم.

خواهشا یه جایی مثل گروه های اجتماعی معرفی نکنید. اونجا نمیشه درست فعالیت کرد و از طرفی میگم این بحثی که ما اینجا داریم کلا فقط برای شبکه کردن استفاده میشه و خلاف قوانین نیست. مثل همون آنتن هایی که در بیمارستان ها و بانک ها و .... استفاده میشه. چون این وسیله ها برای شبکه کردن دو یا چند سیستم که با هم فاصله زیادی دارن استفاده میشه

دوستان خواهشا از کلماتی مثل: آنتــــــن, مــــاهواره و.... تا جای ممکن استفاده نکنید.

ویژه کاربران:

خوب همانطور که میدونید در پی محدودیت های شدید اعمالی از طرف شرکتی مثل شاتل و دروغ ها و اتهام های بزرگ این شرکت به سایت های غولی چون Rapidshare و کاربران, دیگه چاره ای نمونده که مشترکان این شرکت و سایر شرکت ها, به راه ها و روش های جدید اتصال به اینترنت روی بیارند (البته به جز صبانت که سرویس خوبی ارئه میده >>>> لطفا کسی در این مورد به هیچ عنوان صحبت نکنه و اگر کاری بود فقط پیغام خصوصی بدید).

یکی دیگه از روش های اتصال به شبکه اینترنت:

در این روش شما مستقیما از یه شرکت خارجی اکانت اینترنت دریافت میکنید و اینترنت بدون هیچ واسطه ای به دست شما میرسه.

مزیت این روش این هست که اینترنت شما دارای کیفیت مطلوب قیمت بسیار ارزان و پرسرعت خواهد بود.

روش کلی
خرید یک اکانت 128 از مخابرات به قیمت ماهی 10 تومن
اگر هم پورت مخابرات نباشه با وایمکس !یک 128 با 3 گیگ درماه کافیه که میشه 15 تومن اون هم برای ارسال هست و استفاده ای برای دریافت نداری.
خرید یک اکانت از یه شرکت خارجی مثل آیزی اسکوی :دی نامحدود 512 و استفاده از سرویسهای جهانی به قیمت 13 تومن برای دریافت از اینترنت به این روش

با استفاده از این روش, از دست موارد خلاص میشید:

اعصاب خوردی از قطعی سرویسها
کل کل کردن با یه مشت دیپلم ردی که در حد شات داون کردن ویندوز مدرک گرفتند >> پشتیبانان بی سواد شرکتها
هر روز قطعی به خاطر اعتصابات و جواب ندادن تلفنها (
منتظر موندن و توی صف موندن برای گیر اوردن یه پورت اضافی
پرداخت 10 تومن برای هر گیگ ! که واقعا سر گردنه است. اون هم برای این سرویس زپرتی.
IP سیستم شما یه IP از قبرس و جای دیگه میتونه باشه
امکان بازی انلاین رو داری
امکان چک میل کردن رایگان ! بدون نیاز به اتصال به اینترنت.

خلاصه, برای توضیحات بیشتر, دوستمون King Designer عزیز (که دارای مدرک شبکه هستند) و سایر دوستان که از این روش استفاده میکنند,, تشریف میارن و بریزید سئوال بارونشون کنید.

مدیران عزیز, خواهش میکنم و خواهش میکنم اگر موردی بود, به جای پاک کردن و یا قفل کردن کل تاپیک, فقط تذکر بدید یا همون پست خاطی رو پاک کنید.

نکته مهم : از اونجایی که این کارتهای --- تیغ دولبه هستند و ما جنبه انتقال اطلاعات در حالت دیتا رو مورد بررسی میدهیم لطفا ار طرح کردن سوالاتی پیرامون کانالهای ماهواره ای و برنامه ها و.... خودداری کنید من معتقدم کسی که میخواد فیلم نگاه کنه بهتره بره یه DVD بخره که ارزونتر هم در میاد . و معرفی برنامه ها ساعت پخش فیلمها کمکی به رشد تاپیک نخواهد کرد .
در ضمن از طرح سئوالاتی پیرامون اینترنت افلاین ، دو طرفه ، نحوه کار سویچ ، نحوه کار ----- ، آپگرید ----- ، داغ کردن دستگاه ، به این تاپیک مربوط نمیشه ( امین جان همین جمله رو لطف کن بزن توی پست اول تاپیک که مردم اشتباه نگیرن)
در این تاپیک و در کلیه پستها فقط در مورد خرید سرویسهای اوپن اسکای و ... صحبت میکنیم کسی که میخواد مشاوره قطعات بگیره بهتره به تاپیک مناسبی مراجعه کنه.
ما فقط استفاده میکنیم و حتی یه کارت ویژن پلاس دست دوم 20 تومنی هم کار ما رو راه میندازه اگر کسی میخواد تخصصی کار کنه بهتره به فروم مناسبش مراجعه کنه چون من از این ناراحت میشم که بی نظمی و بی قانونی بوجود میاد و 30 تا پست مزخرف میزنن و باید 30 تا پست در جوابش بنویسیم . اینجا که جای این صحبتها نیست.
متشکرم از دوستانی که رعایت میکنند..

online_amin
14-02-2010, 09:13
خوب فکر میکنم اولین سئوالی که شاید ذهن همه ما رو به خودش معطوف کرده باشه, این باشه:

1: اگر میشه بگید هزینه کل برای یه سرویس 512 نامحدود یا محدود, یک ماهه چقدر میشه. این خیلی مهمه شاید خیلی ها نتونن استفاده کنند. با احتساب اینترنت وایمکس ایرانسل یا یه اینترنت داخلی برای دریافت. کلا باید در یه ماه چقدر بپردازیم.

چون من 60 تومان هم شنیدم 100 تومان هم شنیدم و اینطور که از حرفهای دوست عزیز King Designer برمیاد کمتر از 30 تومان میشه. آیا این حقیقت داره که کمتر از 30 میشه؟

mani6606
14-02-2010, 09:31
برای استفاده از اکانت های خارجی احتیلج به تجهیزلت خاصی است؟؟(همون تجهیزاتی که نمیشه اسمش رو توی فروم اورد)

mehrdad38
14-02-2010, 09:47
من از اين سرويس ها استفاده كردم. بهترين مزيت اين گونه سرويس ها تغيير IP كاربر و متصل شدن به سرور يه كشور اروپايي و يا آمريكاست كه واضحا داراي اينترنت تمام و كمال ( بدون محدوديت و ف ي ل ت ر ي ن گ ) هستند.:8::8::8:

مزيت ديگه اين سرويس ها سرعت بالاي اونهاست. :8:

مزيت جالب ديگه سرويس آفلاين اينگونه اشتراكهاست كه كاملا رايگان هست. من الان اكانت آنلاينم تموم شده ولي دارم از آفلاين سرويس استفاده مي كنم در عرض 3 روز بالاي 6 گيگ فيلم آفلاين گرفتم اونهم تنها با چند ساعت روشن كردن كامپيوتر در روز ( سرعت آفلاين 2.80 مگابيت بر ثانيه ):8::8:

اما يكي از معايب بزرگ اين سرويس ها پينگ بالاست ( بالاي 600 ميلي ثانيه و گاها تا 1000 ميلي ثانيه ) دومين عيب حجم كم گارانتي براي سرعت هست. بعنوان مثال يه سرويس 2 مگابيتي با حجم 2 گيگ تنها تا 200 مگابايت گارانتي سرعت داره كه خيلي كم هست.:13:

هزينه بالاي اشتراك اين سرويس ها هم زياد هست.:41:

برای استفاده از اکانت های خارجی احتیلج به تجهیزلت خاصی است؟؟(همون تجهیزاتی که نمیشه اسمش رو توی فروم اورد)

دقيقا ...............:13:

mani6606
14-02-2010, 10:42
یک سرویس معمولی 3 ماه چقدر هزینه اکانت داره؟ در حالت افلاین دیگران هرچه دانلود می کنند شما همون ها رو دانلود میکنید؟ چرا پینگ این شرکتها بالاست؟
شما برای وبگردی از همین اکانت استفاده می کنین یا ازاکانت Adsl استفاده میکنید؟
ببخشین دیگه خیلی سوال پرسیدم.

athryal
14-02-2010, 10:51
چه تضمینی هست که این سرویسها با پارازیت هایی که برای مختل کردن کانالهای تلویزیونی بکار میرن مختل نشن؟
آقا مهراد یه لطفی کن تعرفه های اینترنت دوربرد(!) رو بنویس

online_amin
14-02-2010, 10:55
نه, اینطور که فهمیدم این آفلاین با اون چیزی که شما میگید فرق داره.

فکر کنم منظور از آفلاین این هست که شرکت ها بعد از اینکه محدودیت اینترنت شما تموم بشه, اینترنت شما رو به طور کلی قطع نمیکنن بلکه یه سرعت پایین تر از اون چیزی که شما گرفتید به طور مجانی میدن تا دوباره بیاین شارژ کنید. مثلا اگر 1024 گرفته باشید احتمالا بعد از اتمام مهلت یه 512 مجانی به شما میده.

بعنوان مثال يه سرويس 2 مگابيتي با حجم 2 گيگ تنها تا 200 مگابايت گارانتي سرعت داره كه خيلي كم هست.

یعنی چی؟ یعنی شما سرویس 2 مگابیتی گرفتی و محدودیت 2 گیگابایتی داره؟ اینکه خیلی کمه. شبانه رایگان هم دارن یا نه؟ :دی

هزينه بالاي اشتراك اين سرويس ها هم زياد هست.

هزینه چند تا از سرویس های پایین اش رو میگی؟ هزینه بالاهاش رو هم بگو. محدودیت ها و .... هم اگر دارن بگو.

mehrdad38
14-02-2010, 12:14
سرويس هاي اينترنت دوربرد بسيار بسيار متنوع هستن و انواع و اقسام دارن. شركت هاي بسياري اين سرويس ها رو ارائه مي ده كه معروف ترين اونها 2 شركت OpenSky و PlanetSky هست كه سرويس هايي با شرايط مختلف ارائه مي دن. از جمله سرويس هاي معروف PayGo , Flat ,Flat Pro ( از شركت Opensky ) و Sky Easy, Velocity Corporate, Sky Demand Home ( از شركت PlanetSky ) رو نام برد كه هركدوم شرايط و قيمت هاي متفاوتي دارن.

كلا سرويس ها داراي دانلود آفلاين رو آنلاين هستن. آنلاين كه از اسمش معلوم هست بايد به اينترنت متصل بشين تا بتونين ازش استفاده كنيد. وجود Send‌ به هر طريقي حتما لازم هست چون اينترنت به هر دو ( Send و Receive ) احتياج داره حتي در حالت دانلود Send براي رد و بدل كردن اطلاعات كاملا لازم و ضروري هست.
Send مي تونه با Dial UP يا ADSL و يا Wireless انجام بشه. كه من Dial UP رو پيشنهاد نمي كنم ( قبض تلفن من اين ماه 55 هزار تومن خواهد آمد ).

اينترنت آفلاين احتياجي به كانكت شدن به اينترنت نداره و شما اختيار و انتخابي براي دانلود نداريد و نمي تونيد وبگردي بكنيد. فقط به اين منظور هست افرادي كه از طريق آنلاين در حال دانلود فايل ( هر نوع از فيلم و موزيك گرفته تا Text , Document و... ) براي شما هم نسخه اي در نرم افزار مخصوص ( بهترين اونها SkyGrabber ) ظاهر بشه و دانلود آفلاين صورت بگيره. براي دانلود آفلاين مسلما تجهيزات اوليه لازم هست و بايد فضاي كافي روي هارد شما باشه چون حجم فايل ها زياد هستن. اين برنامه كه نام برده شده دست شما رو براي تنظيم آفلاين باز كرده و شما مي تونيد نوع فايل مورد نظر و حجم رو تعيين كنيد.

اين تصوير دانلود آفلاين من هست كه سرعت خيلي خوبي داره ( 2.5 مگابيت بر ثانيه )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ايران متاسفانه به دليل ممنوع بودن اين سرويس ها ( البته به ظاهر ) شركت ها علني نمي تونن فعاليتي داشته باشن و شما اگر يه سرچ كنين متوجه مي شين كه هر شخصي با درست كردن يه وبلاگ و تنها با دادن يه شماره موبايل كه اونهم اغلب اعتباري هست اقدام به فروش اين اكانت ها مي كنه ( دلال ها = افزايش قيمت سرويس ).

براي خريد ارزان و مستقيم اين سرويس ها از خود شركت خارجي بايد يا ويزا كارت يا مستر كارت داشته باشين كه كارت هاي اعتباري بين المللي هستن.

علت بالا بودن پينگ اين گونه سرويس ها ( اينترنت نوع يكطرفه ):

اینترنت ماهواره‏ای دقیقاً مثل تلویزیون‏های ماهواره‏ای است: ماهواره‏ای مدام به دور مدار زمین می‏گردد و در همین حال امواج داده‏ای را به سمت یک آنتن بشقابی که بالای پشتِ‏بام‏تان قرار دارد، ارسال می‏کند. آنتن بشقابی هم داده‏ها را با سرعت ۴۰۰ کیلو‏بیت در ثانیه یا بیش‏‏تر به یک مودم مخصوص ماهواره‏ای که به کامپیوترتان وصل است، مخابره می‏نماید.

حتماً دقت کرده‏اید که حرفی در مورد سرعت ارسال به میان نیاوردیم. درحال حاضر، سرویس‏های ماهواره‏‏ای برای دریافت داده از سمتِ شما به یک مودم آنالوگ احتیاج دارند. وقتی تقاضای بازدید از یک سایت را می‏دهید، سرعت انتقال این درخواست به سرعت مودمِ فعلی شما بستگی خواهد داشت.

طراحی این سرویس به خاطرآن بوده که هزینه‏هایش سر به فلک نزنند!
وقتی همه‏ی این‏ها تکه‏ها را کنار هم بگذارید، طرز کارش به این ترتیب خواهد بود: با استفاده از مودم، شماره تلفن کارگزار اینترنت خود را می‏گیرید و به او وصل می‏شوید. برای بازدید از یک سایت، روی یک لینک کلیک می‏کنید تا یک سایت دیگر را ببینید. نرم‏افزاری که در کامپیوترتان دارید، یک کپه‏ی داده‏ای را به تقاضای‏تان ضمیمه می‏کند. در عوض درخواست کردن مستقیم فایل از میزبانِ وِب، درخواست‏تان به مرکز عملیاتِ شبکه‏ی سرویس ماهواره‏ای می‏رود که در روی زمین قرار دارد.
سپس این مرکز، آن صفحه‏ی وب را درخواست می‏کند. میزبانِ وب نیز صفحه‏ی درخواستی را به مرکز عملیات شبکه‏ی ماهواره‏ای ارسال می‏کند، و سپس آن صفحه را به ماهواره مخابره می‏نماید تا آن را به سمت آنتن بشقابی شما بفرستد. آنتن بشقابی، صفحه‏ی وب را از طریق مودم ماهواره‏ای به کامیوترتان می‏رساند، و همه‏ی این ماجرا در عرض کم‏تر از یک ثانیه.

تمام این مراحل به تعلّل ختم می‏شوند، یعنی یک تاخیر قابل توجه، بین زمانی که کلیک می‏کنید تا زمانی که داده را دریافت می‏نمایید.
این تاخیر ناشی از آن است که تقاضای‏تان از جانب کامپیوترتان و از طریق مودم ابتدا به مرکز شبکه‏ی ماهواره‏ای فرستاده می‏شود، و از آن‏جا به میزبان وب می‏رسد. سپس به مرکز شبکه‏ی ماهواره‏ای باز می‏گردد، و آن‏وقت ۲۵۰۰۰ کیلومتر مسافت را تا ماهواره طی می‏کند و مجدداً به جانبِ آنتن بشقابی فرود می‏آید.
به همین جهت، نباید زیاد این تأخیرات را به دل بگیرید!اما اگر کاربران دیگری نیز مثل شما به همین سرویس ماهواره‏ای روی آورند، میزانِ تداخل‏تان کاهش خواهد یافت، زیرا پهنای باند ماهواره بین همه سَرشکن می‏شود.

ماهواره فقط یک مقدار مشخص پهنای باند دارد که می‏تواند آن را بین متقاضیان تقسیم نماید.

به نقل از سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اما نوع دوطرفه داراي پينگ خيلي پاييني خواهد بود :

منتها، سیستم‏های ماهواره‏ای دوسَره، که نیاز به مودم آنالوگ برای مخابره‏ی زمین به هوا ندارند، پهنای باند بسیار عریض‏تری دارند- پهنایی به وسعت ۵/۱ مگابیت در ثانیه از هوا به زمین، و ۲۰۰ کیلوبیت در ثانیه از زمین به هوا.

در ضمن اين نوع اينترنت ( يكطرفه و دو طرفه ) توسط ماهواره هايي ارائه مي شه كه مخصوص ديتا هستند يعني اون فركانس و سيمبول ريت مخصوص ديتا هست و پارازيت روي اون تاثير نداره.

براي اطلاع بيشتر از اين سرويس ها مي تونين به سايت جامع ويكي پديا مراجعه كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلوگوي 2 شركت معروف :

KING_DESIGNER
14-02-2010, 13:06
سلام موضوع خاصی نیست ولی میخواستم صمیمانه از همکاری مدیران تشکر کنم:11:
چه بسا هزاران بار در این مورد توضیح دادم و گفتم بهترین روش اینه و نباید دست روی دست گذاشت تا مخابرات !!!! پورت واگذار کنه خود من به خاطر مشکلات خط پی سی ام 1 سال از بقیه دور موندم با توجه به این که رشته ام هم فناوری اطلاعاته و تخصصم در این زمینه است و نیاز مبرمی به اینترنت دارم
و به خاطر استفاده از دایال آپ زپرتی مجبور شدم 500 تومن وجه نقد تقدیم مخابرات کنم گرچه که در این روش بازم به یه خط برای ارسال نیاز هست ولی الان به لطف وایمکس ایرانسل از این روش میشه استفاده کرد. و به دوستان هم توصیه میکنند به حرف مهرداد گوش بدهند مهرداد خیلی روی این زمینه تحقیق کرده و تجربیاتش رو مفت به دست نیاورده
چون این روش مستلزم هزینه بسیار زیادی هست فلذا باید اول از همه خارج از هرگونه خریدی و عجله ای باید عاقلانه تصمیم گرفت و به معایب و مزایای این روش به دقت نگاه کرد چرا که قیمت نسبتا زیاد تجهیزات کاربردی ( حدود 150 تا 200 تومان فقط برای دریافت و 150 تومن برای ارسال توسط مودم وایمکس ) حقیقتیه که هرکسی از پش بر نمیاد
و امیدوارم که این تاپیک مورد استقبال هموطنانم قرار بگیره .:11:
سئوالی بود در خدمتم.:11:

online_amin
14-02-2010, 14:19
پس این قیمتی که تو پست اول زدم اشتباهه یا نه؟

حدود 150 تا 200 تومان فقط برای دریافت و 150 تومن برای ارسال توسط مودم وایمکس

اینا سالی هستن یا ماهی؟ :دی

mani6606
14-02-2010, 15:52
آقا مهرداد من یک لیست قیمت از سایت گروه بازرگانی صبا بدست آوردم ببینین درسته اینا قیمتاش خیلی بالاست:18: :

جایی نیست تعاونی بدن:31:

KING_DESIGNER
14-02-2010, 18:49
صبا رو بیخیال بشید بهتره همه چیشون گرونه
من در اولین فرصت لینک سورسهای اصلی که واردکننده تجهیزات هستند رو براتون میزارم
کسانی رو میشناسم که سرویسهای غول و به اندازه نصف قیمتهای شاتل و بقیه یاران و اذناب میفروشن
فقط صبر داشته باشید دوستان
فقط یه نکته که همون سرویس 512 با ماهی 15 تومن در اصل 9 دلار بیشتر نیست که ماهی 8 تومن میفته که واقعا عالیه
و مطمئن باشید وقتی که طرفداران این سیستم همه یه جا جمع بشیم میتونیم یه نمایندگی ازشونبگیریم و با قیمتی به مراتب پایینتر به قیمت نمایندگی برای خودمون بخریم
این طرحی هم که در سنای امریکا برای ازاد گذاشتن اطلاعات برای ایران به تصویب رسیده شاید به درد ما هم بخوره میشه یه کارایی کرد فقط صبر داشتهباشید. کمپانی های زیادی هستند خیلی زیاد حدود 1000 تا ماهنواره اون بالاست که همشون هم دیتا رو ساپورت میکنن قطع به یقیین بازارهای زیادی روی این سیستم دور برد ! هست
در اولین فرصت یه خبرای خوبی میدم. منتظر باشید.:11:

online_amin
14-02-2010, 19:02
کینگ جان میشه یه تحقیق بکنی میشه قیمت رو به زیر 30 تومان یا کمتر در ماه کاهش داد :دی

وگرنه مشتریهای کمی خواهد داشت.

MaSoUd555
14-02-2010, 19:11
کینگ جان میشه یه تحقیق بکنی میشه قیمت رو به زیر 30 تومان یا کمتر در ماه کاهش داد :دی

وگرنه مشتریهای کمی خواهد داشت.

آخه دوستان این سرویس ها هر چقد هم پایین بیاد باز گرونه

اینا گارانتی سرعت داره یعنی مثلا شما کلا 2 گیگ ترافیک داری اونجا زده تا 200 مگ سرعت گارانتی شده یعنی تا 200 مگ اول سرعت 2مگه بعدش میاد پایین

بعدشم کی میاد برای 2 گیگ در ماه 30 تومن پول بده؟؟؟؟تازه سرویسی که موقع باد و بارون هم مفت نمیرزه!!!

من فقط یه سرویس رو مناسب دیدم اونم Flat Pro برای صباست که گرونه وگرنه چیزه خوبیه:20:

اما از آفلاینش خوب میشه بهره برد:20:

B U L U T
14-02-2010, 19:37
یک سرورر هست یا قیمت ارزون sky esay فق 12 تومن
البته شر هست
سرویس های هم هست
که 512 سه ماه 210 تومن
1 ماهه 80 تومن

KING_DESIGNER
14-02-2010, 19:37
خوب برای کاهش هزینه در ارسال توسط ADSL :
من پیشنهاد میکنم 64 نامحدود مخابرات رو بگیرید ! ماهی 6 تومن میشه !
ویا ماهی 7 تومن 128 حجمی از این شرکتهای درپیت ! که عاقلانه ترینش همون 128 مخابراته !
چون شما میگید 128 ولی سرعت UP stream که میزان ارسال رو نشون میده برای 128 حدود 8 کیلو هست ! برای 64 دیگه فاجعه است ! :31:
ولی اگه بتونیم هزینه رو از دریافت کاهش بدیم یعنی بتونیم سرویسهای 9 دلاری رو بگیریم میتونیم هزاران کار بکنیم . که مجموع خریدمون میشه حدود 15 تون با احتساب اینترنت 64 کیلو برای ارسال

برای وایمکس هم متاسفانه باید بزاریم تا رقابت اصلی بین مبین نت قهرمان و داتک پهلوان ! و ایرانسل شجاع صورت بیگره تا ببینیم بالاخره از خر شیطون پیاده میشند 64 نامحدود رو به دوستان مجانی بدهند یا نه که در اون صورت خرید سرویسهای فلت پیشنهاد میشه !

در مورد صحبتی که مسعود کرد : مسعود جان بازم تا یه حدودی بالا باشه بهتر از این محدودیت کثیفی هست که روی سرویسها اعمال میشه

ولی شخصا به دنبال خرید سرویسهای دوطرفه هستم !:31: نه هزینه ای داره نه چیزی اصل کاری اون بشقاب پرنده است که اون بالاست باید ببینم میشه یا نه بیشتر پیگیر اون قضیه هستم
که اگه اون OK بشه دیگه همتون رو بینیاز میکنم.:31:
فقط صبر داشته باشید ما تازه امروز تاپیک گرفتیم شلوغ نکنید تا ببینیم چی میشه
فقط امین جان برای این که غریبه ای وارد نشه لطف کن پاشو برو در رو ببند بزار راحت حرف بزنیم :31: از این به بعد کسی مخالفت کرد و صحبت اضافی کرد مسئولیتش با امین باید ارجاعش بدیم به مسئول فروم چون اینجا بحثی از شبکه ها و سریالهای روی انتن نیست ه ما چه که از D'V...b میشه چه استفاده ای کرد ما قراره دیتا ارسال کنیم و دریافت کنیم و روال کار شبکه رو انجام بدیم .این مهمترین نکته است وگرنه اخرش این تاپیک هم به اونجایی که نباید بره فرستاده میشه :41:. امیدوارم که هیچ وقت نشه .
با تشکر از همتون:10::11:

mehrdad38
14-02-2010, 21:26
پس ما منتظر مي مونيم ديگه بقيه كارا با تو كينگ جان.:7:

KING_DESIGNER
14-02-2010, 21:36
ااااااا مهرداد تک خوری تک خوری توی روز روشن همه کارای سخت رو میدی به من خودت میری چای بیسکویت میخوری :31:
اینجوری قبول نیست
من میگم من هستم تو هم باش:10:
کارای سخت افزاری به عهده خودت چون تجربه شو نداشتم ! ولی حتما این کار رو هم تجربه خواهم کرد
و در حال حاضر پیگیر مسائل حقوقیش هستم ضمن این که با این شلوغیهایی که خودت میدونی اون اداره اسمشو نبر خیلی سرش شلوغه میترسم برم زنگ بزنم عوضی بگیرن ! :31: و حتما وقتی که مطمئن شدم دو طرفه مشکلی نداره تجهیزاتشو معرفی میکنم
اصلا پسر شاید رفتیم یه شرکتی زدیم خدا رو چی دیدی مگه ما چیمون از صبانت و بقیه اذناب کمتره :31::31: بفرما چایی :10::46::31:

amin_g_p
15-02-2010, 00:31
من تو سایت فروش opensky اصلی دیدم

سرویس PayGo از ماهی 18,90 Euro

سرویس Flat از ماهی 34,90 Euro

سرویس Flat Pro از ماهی 78,90 Euro

خوب اینا که خیلی گرونه تازه سرویس پی گو محدودیت 2 گیگ ماهیانه که باید حداقل 3 ماهه بگیری می شه ماهی 20 یورو !!!!

MaSoUd555
15-02-2010, 01:10
ااااااا مهرداد تک خوری تک خوری توی روز روشن همه کارای سخت رو میدی به من خودت میری چای بیسکویت میخوری :31:
اینجوری قبول نیست
من میگم من هستم تو هم باش:10:
کارای سخت افزاری به عهده خودت چون تجربه شو نداشتم ! ولی حتما این کار رو هم تجربه خواهم کرد
و در حال حاضر پیگیر مسائل حقوقیش هستم ضمن این که با این شلوغیهایی که خودت میدونی اون اداره اسمشو نبر خیلی سرش شلوغه میترسم برم زنگ بزنم عوضی بگیرن ! :31: و حتما وقتی که مطمئن شدم دو طرفه مشکلی نداره تجهیزاتشو معرفی میکنم
اصلا پسر شاید رفتیم یه شرکتی زدیم خدا رو چی دیدی مگه ما چیمون از صبانت و بقیه اذناب کمتره :31::31: بفرما چایی :10::46::31:

خوب من میگم مورد داره اینترنت دو طرفه مگر اینکه از شرکت های داخلی بگیری اونم با قیمت خون باباشون میخوای؟

چون اکثر جاس*وس ها برای جلوگیری از ردیابی از سیستم دو طرفه استفاده میکنند که به هیچ احدالناسی تو ایران متصل نباشند!!!

KING_DESIGNER
15-02-2010, 01:29
مورد دارم باقلوا اکازیون ماهی 15 تومن kb512 میخوای ؟ نامحدود برو فضا :31:

MaSoUd555
15-02-2010, 01:49
مورد دارم باقلوا اکازیون ماهی 15 تومن kb512 میخوای ؟ نامحدود برو فضا :31:

جدا؟ سرویس ایرانی؟با مجوز؟:13:

نه دادا نفهمیدی من چی گفتم

من شرکتایی مثل پارس آنلاین یا شاتل رو گفتم پسر خوب

یخرده بیشتر دقت کن:31:

KING_DESIGNER
15-02-2010, 02:16
ایرانی با مجوز هم بهت گفتم
یادت میاد اون شب تا ساعت 6 دهن ما رو سرویس کردی ! هی بهت گفتم بیا از این سرویسهای ما بگیر قبول نکردی
دیوونه 512 نامحدود ماهی 27 تومن دستم بود نخواستی
دیگه هم پرید اسمشو هم نیار وگرنه الان میدادمش به تو.:13:

mehrdad38
15-02-2010, 16:33
بچه ها بهترين گزينه اينكه كه يه سرويس 64 نامحدود مخابرات بگيريم براي سند ماهي 5500 و يه سرويس 512 نامحدود ماهي 25 تومن دور برد براي دريافت جمعا 30 تومن در عوض بدون محدوديت و بدون تحريم حال كنيم.

MaSoUd555
15-02-2010, 17:47
بچه ها بهترين گزينه اينكه كه يه سرويس 64 نامحدود مخابرات بگيريم براي سند ماهي 5500 و يه سرويس 512 نامحدود ماهي 25 تومن دور برد براي دريافت جمعا 30 تومن در عوض بدون محدوديت و بدون تحريم حال كنيم.

مهرداد جان بیشتر توضیح بده

در مورد آفلاین هم بگو

بعدش این نرمافزارهای آفلاین قابلیت این رو دارند فقط مشخص کنی یه نوع فایل رو بگیرند؟یا مثلا exeهارو نگیرند
چون بین اون چند گیگی که دانلود میشه کلی ویروس هم تشریف داره دیگه:31:
کلا تو این آفلاین چه چیزای بدرد بخوری دانلود کردی؟
در ضمن منبعی داری برای اطلاعات در مورد شیوه تنظیم کردن بشقابپرنده ها؟
من بار اولمه اگه یه زمانی پول دستمون آمد:31:میخوام یه دفعه خودم تنظیم کنم یاد بگیرم:46:
کارتت چیه؟مارکش؟مدلش؟کشور سازنده؟قیمتش
دستت درد نکنه

online_amin
15-02-2010, 18:04

آقا پس شد 30 تومان؟

این 512 نامحدودی که گفتی, مشکلی که نداره؟

منظورم اینه که من اگر این 512 رو بگیرم, تا آخر ماه یه 512 نامحدود بدون مشکل دارم دیگه؟

این 25 تومانی که گفتی برای 512 این رو ماهی حساب کردی یا سالی (چون بعضی ها میگن سالی بگیر مثلا اینقدر میفته).

KING_DESIGNER
15-02-2010, 18:09
مهرداد 13 تومنیه رو چرا نمیگی همشون که یکین بابا
ارزون حساب کن مشتری شیم :31: همشون یکی هستند نماینده هاشون توی ایران یا دقیق بگم دلالها کلاهبرداری میکنن
وگرنه همون 9 دلاره نه بیشتر

online_amin
15-02-2010, 18:25
ها فراموش کردم. راست میگی. اگر مستقیم گرفته بشه که خیلی ارزون میفته.

این سایتی که تعرفه ها رو گذاشته کجاست؟ (سایت خارجی اصلی رو میگم)

بعد اسم انگلیسی این سرویس ها چیه؟ باید یه اسم خاصی داشته باشن دیگه نه؟

تو فارسی که میگیم اینترنت یک طرفه. اونا چی میگن؟

mani6606
15-02-2010, 18:26

اقا ما مشهد زندگی می کنیم یکبار خواستم از مخابرات بگیرم اما طرف گفت ما فقط به مناطقی که فیبر نوری هستند سرویس میدیم حالا بماند اون بندهای خدایی که از مخابرات گرفتن هر روز توی سرخودشون می زنند.

KING_DESIGNER
15-02-2010, 18:36
مانی جان تو هم که همشهری امین از اب در اومدی :31:
عرض شود که بهترین راه برای کسانی که در تهران نیستند همین سرویسه
توی بیابون هم بری کار میکنه ( لپتاپ و کارت دی وی پی اسکترنال ! + بشقاب پرنده + یک خط موبایل ایرانسل برای GPRS )

بازم بگو بده
درضمن ادرس سایت خارجیش هم میشه داد ولی به وقتش حداقل توی جمع نیمشه گفت :31:

Mohaddi
15-02-2010, 18:51
این که حجم آنلاینش کمه خیلی بده . و من هنوز متوجه نشدم قانونی هست یا غیر قانونی ( برای آمادگی با درگیری های آینده عرض میکنم . متوجه که هستید :31:)بگذریم .
اما اگه بشه دو طرفه اشو گرفت خیلی خوب میشه , چون اگه اکانت آنلاین من تموم شه فکر نکنم بتونم از اکانت فلاین استفاده کنم . در حالت عادی فایل هامو به سختی پیدا میکنم , دیگه فکرشو بکن با اینترنت دور برد آفلاین بشه همچین کاری کرد.با این تفاسیر الان این سرویس به درد من نمیخوره :41:چون فایل هام خیلی خاص هستند(البته فکر بد نکنید ها , مربوط به کشور دوست و همسایه کره میباشد , به خاطر همین میگم احتمالش کمه بتونم فایلی بگیرم , چون بیشترشون یا هاستینگ های مربوط به خودشون رو دارن
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یا اینکه بیشتر فایل هاشون به صورت تورنت هست
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید :31:)فکر نکنم بتونم از آفلاین گرب اشون کنم

KING_DESIGNER
15-02-2010, 19:12
افلاین گروپی در کار نیست دوست عزیز
شما یه کانت دارید تا یه 2 گیگ رو با سرعت 2 مگ در ثانیه حال میکنی
وقتی مصرف 2 گیگ تموم بشه میای روی 512 نامحدود تا اخر ماه همینجوریه
درست نمیگم مهرداد
به خدا منم قاطی کردم با این سرویسهای مزخرف پینگو !! اه
یه چیزی برای ممالک بدبختی مثل ایران درست نمیکنن هر روز میگن حمایت میکنیم . اخرش هم هیچ
ولی درست میشه خبرای خوشی در راه است ... :31:

porya_spy
15-02-2010, 19:18
دوستان میشه قیمت های همه شرکت هارو بذارید ؟ ولی از حق نگذریم یه کم قیمت هاش بالاس.

MaSoUd555
15-02-2010, 19:29
افلاین گروپی در کار نیست دوست عزیز
شما یه کانت دارید تا یه 2 گیگ رو با سرعت 2 مگ در ثانیه حال میکنی
وقتی مصرف 2 گیگ تموم بشه میای روی 512 نامحدود تا اخر ماه همینجوریه
درست نمیگم مهرداد
به خدا منم قاطی کردم با این سرویسهای مزخرف پینگو !! اه
یه چیزی برای ممالک بدبختی مثل ایران درست نمیکنن هر روز میگن حمایت میکنیم . اخرش هم هیچ
ولی درست میشه خبرای خوشی در راه است ... :31:

تا اونجایی که اطلاعات من قد میده بعد 2 گیگ قطع میشه:46:

sei_pm
15-02-2010, 19:36
تا اونجایی که اطلاعات من قد میده بعد 2 گیگ قطع میشه:46:

اره سرویس پیگو بعد از 2 گیگ باید دوباره حجم بخری ولی فلت و فلت پرو جریانشون فرق میکنه.

mehrdad38
15-02-2010, 20:36
لازم مي دونم اينجا توضيحاتي در مورد اينترنت دور برد بدم:

اينترنت دوربرد يا EDSL به 2 دسته تقسيم ميشه:

1- اينترنت آنلاين : اين سرويس به 2 دسته تقسيم ميشه : 1- يك طرفه 2- دو طرفه

در نوع يكطرفه ما به يك مودم آنالوگ براي سند احتياج داريم. حالا اين ارتباط مي تونه از طريق Dial up يا ADSL و يا وايمكس يا Wireless انجام بشه.
نوع يكطرفه به مراتب بسيار ارزون و مقرون بصرقه تره اما داراي پينگ بالايي خواهد بود كه علتش رو هم قبلا توضيح دادم .

در نوع دو طرفه ديگه احتياجي به عناصر مذكور نيست و سند و رسيو از طريق يك LNB و مودم مخصوص انجام ميشه ( قيمتش اين تجهيزات حدودا 120 تومن ميشه ) اين سرويس گرون تر بوده اما داراي پينگ بسيار پايين و سرعت باورنكردني خواهد بود.

2- اينترنت آفلاين : اين نوع به اينترنت متصل نمي شه فقط دانلود هايي كه ديگر كاربرها در حال دريافت اونها هستن قابل گرفتن هست كه با نرم افزار هاي خاصي صورت مي گيره نمونه اي از بهترين نرم افزار SkyGrabber هست. در اين نرم افزار تمام فايل ها با طيف وسيعي از پسوند ها قابل در يافت هستن (exe,zip,rar.img,cdi,mds,bin,nrg,iso,ace,arj,bzip, cab,gz,ice,par,tar,doc,pdf,jpg و هزاران پسوند ديگه )

اين نرم افزار از لينك زير قابل دريافت هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبهترين ماهواره براي دانلود آفلاين Eutelsat W3 و بعد از اون Turksat 1C\2A براي دريافت فايل PDF در ارتباط با ماهواره هاي قابل دسترس براي دانلود آفلاين از لينك زير استفاده كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.......................................... .................................................. .........................
دوستان سوال كرده بودن مدل كارت --- من چيه؟ عرض شود مدل كارت دي وي بي من Skystar2 TV هست كه براي كشور آلمانه. از بازار كامپيوتر خريدم قيمتش هم 52 هزار تومن هست.

بله دوست عزيز نرم افزار Skygrabber دست شما رو براي مديريت دانلود آفلاين باز گذاشته انوع ف ي ل ت ر وجود داره ف ي ل ت ر براساس مك آدرس بر اساس نوع فايل و .... همچنين قسمتي داره كه تو اون مي تونيد فايل مورد نظر رو مارك بزنيد با هر پسوندي كه دوست داريد.

براي تنظيم بشقاب :31: تجربه لازم هست افراد مبتدي بسيار سخت مي تونن تنظيم كنن مخصوص سمت ماهواره طوري باشه كه سخت بگيره.

Lord-Voldemort
17-02-2010, 20:02
سلام
خوب من اینطور که فهمیدم (البته به کمک کینگ جون)
1- یه اینترنت الکی می خری 64 برای سند (نمی شه از این دیال اپ استفاده کرد)گ
2- یه مودم
3- یه بشقاب غذا خوری بالای پشتبام
4- یه اکانت از سایت ها ی خارجی می خریم(اگه می شه لینک لطف کنید)
5-وصل می شیم
**اینها که مهمتره وقتی ترافیک شما که می خرید تموم می شه می ره 512 تا اخر ماه ** درست گفتم
********چند تا سوال اینکه می شه از دیال اپ برای سند استفاده کرد یا نه
مودم را باید از کجا و چه مارکی (مشخصات رو می شه بگید )
این کارت --- چگونه می شه استفاده کرد چه فایده ای داره
اگه می شه لینک سایت رو برام بزارید ممنون می شم*********
حالا قیمتی که در میاد کلان 30 تمومنه یا 15 تومن من که نفهمیدم
ارزومند ارزوهای سبزتان داش ممد

mehrdad38
17-02-2010, 20:47
براي سند هم مي توني از ديال آپ استفاده كني ولي .... مي شي سر برج كه قبض تلفن بياد. همين بلا سر من اومد سند رو با ديال آپ انجام دادم يه قبض اومده 55800 تومن مي خوام فردا پرداختش كنم:41:

مودم همون --- هست من مدل Skystar 2 TV رو پيشنهاد مي كنم. ( البته اگر فقط براي اينترنت بخواي ) در صورتي كه بخواي باهاش كانال هاي اونور آبي ببيني من بهت Prof اونهم آخرين مدلش رو پيشنهاد مي كنم رو دست نداره ولي گرونه. Skystar 2 TV حدود 52000 تومن هست.

--- در واقع اطلاعات و ديتايي كه از LNB ديش شما از طريق كابل مياد پردازش مي كنه و به صورت قابل نمايش در مياره. كابلي كه به LNB ديش وصله يك سرش هم به كارت --- وصل ميشه.

قيمت تجهيزات:

--- حدود 52000 ( Skystar 2 TV )

Dish + LNB حدود 30 الي 35 هزار تومن
كابل متري 500 الي 600 تومن
اكانت ماهي 15 هزار تومن به بالا:31:

مقايسه مدل هاي مختلف كارت ---

KING_DESIGNER
17-02-2010, 20:54
مورد 1 دقیقا ( از دایال آپ هم میشه ولی پول تلفن زیاد میشه برای همین میگم دی اس ال که خط تلفن اشغال نمیشه و هربار که ازش بخوای میتونی استفاده کنی و حجمت هم تموم نیمشه چون ادرس زدن و ادرس وارد کردن حجمی نمیگیره چهارکلمه میخوای بنویسی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید حجمی نمیبره که بنابراین حجمی بگیر یا 64 نامحدود

مورد 2 -مودم ADSL ,و یا وایمکس و یا مودم دایال آپ هرچی که بشه باهاش سند کرد حتی با موبایل و GPRS ایرانسل هم میشه
مورد 3 - اونم که درسته ترجیحا 90 سانت به بالا
4- اونو دیگه تو نمیتونی کارش دست نماینده هاست 15 تومن میگیرن از طرف تو وکیل میشن برات میخرن چون ایران تویه تحریمه
و اکانتهای ویزا و مسترکارت دست یه یه عده خاص هست که دلاری 1040 تومن روز رو میفروشن 1300 تومن بصورت حساب اینترنتی
5- وصل میشی

بله 2 گیگ مصرف اولت با سرعت 2 مگ میشه و بعد از اینکه حجم دوگیگت رو مصرف کردی تا اخرماه نامحدود 512 داری
از دایال اپ هم میشه همین مهرداد با دایال آپ میره ولی ارزش نداره چون پول تلفنش زیاد میشه !!!!
از ان کارت برای دیدن شبکه های ماهواره ای و ضبط برنامه های ماهوارهای استفاده میکنند که فرقی با همون دستگاه زیر تلوزیون توی خونتون نداره ( رسی / ور ) و یه کار دیگه اش هم اینه که در کامپیوتر به عنوان یک کارت شبکه شناخته میشه و میتونین باهاش اینترنت بگیرین ولی ما میگیم دریافت دیتا
لینک سایت هم نداره اگه مدل خاصی میخوای قیمت میخوای بیا پی ام چندتا نمونه خوبشو بهت معرفی کنم گول ننخوری
قیمتی که در میاد 15 تومن برای اکانت دریافتت میشه که 25 تومنیش هم هست و برای ارسال دیگه بستگی داره چه نوع سرویس استفاده کنی ( ADSL: GPRS دایال آپ اون دیگه بستگی به خودت داره که مثلا میتونی 15 تومن حساب کنی جمعش میشه ماهی 30 تومن همین دود ها ولی هزینه دریافت 15 تومن هستش

ارزومند ارزویهای سبزتان این جمله ای که گفتی رنگش اشکال داره ممکنه بهت اخطار بدن :) :)
در ضمن باهات شوخی کردم میدونستم حرف بدی نزدی ..برای سرگرمی گفتم :)

Lord-Voldemort
17-02-2010, 20:54
لینک یادت رفت
بعد یعنی می شه هر دوتا باهم وصل باشه
دیگه این مودم رو باید مثل adsl بخریم یا نه

mehrdad38
17-02-2010, 21:07
لینک یادت رفت
بعد یعنی می شه هر دوتا باهم وصل باشه
دیگه این مودم رو باید مثل adsl بخریم یا نه

بهت گفت ديگه لينك نداره
آره ديگه بايد اول سندت رو برقرار كني بعد اكانت ماهواره اي رو بزني تا بتوني وارد اينترنت بشي
مودم بنظر من TP Link TD 8811 بخر خيلي خوبه

Lord-Voldemort
17-02-2010, 21:11
من پول دی ال اپم زاد نیست یه سوال اخرش ما نفهمیدیم که باید ماهی 15 یا 30 تومن بدیم کلا
بعد یعنی همین جوری باید اون سندت رو باید باشه چرا؟؟؟/
:8:

mehrdad38
17-02-2010, 21:15
من پول دی ال اپم زاد نیست یه سوال اخرش ما نفهمیدیم که باید ماهی 15 یا 30 تومن بدیم کلا

ببين سرويس هاي مختلفي وجود داره از 15 تومن شروع ميشه تا ..... متاسفانه بار اول بايد جيب عالي رو يكم شل كني تجهيزات و ملزوماتش گرونه:13:

Lord-Voldemort
17-02-2010, 21:17
بعد 64 نامحدود بهتره یا نه ؟؟
چون 128 این جا 1 گیگ می ده ماهی 15 تومن

mehrdad38
17-02-2010, 21:23
بعد 64 نامحدود بهتره یا نه ؟؟
چون 128 این جا 1 گیگ می ده ماهی 15 تومن

آره ديگه اينترنت سند و رسيو هست. اگر سند نباشه اصلا كانكت نمي شي. حتي در حالت دانلود به سند احتياج هست. گريزي از اين مسئله وجود نداره.

سرعت سند اصلا مهم نيست هر چي ارزونتر بهتر.

online_amin
17-02-2010, 21:30
بهت گفت ديگه لينك نداره

خوب بالاخره باید یه جاهایی باشه که بشه ازش خرید کرد؟

خداییش حیف ماهواره ندارم و نمیتونم بگیرم و گرنه تا الان حتما از این اینترنتها استفاده میکردم.

بله 2 گیگ مصرف اولت با سرعت 2 مگ میشه و بعد از اینکه حجم دوگیگت رو مصرف کردی تا اخرماه نامحدود 512 داری

آقا این قطعی هست دیگه؟

یعنی حتما 512 نامحدود رو داره؟ کمترینش 512 هست دیگه نه؟

KING_DESIGNER
17-02-2010, 21:41
اره بابا 512 نامحدود هست که ما این مهرداد رو تحمل میکنیم:31:
فکر کردی مهرداد با چی میاد اینجا :31: مهرداد 512 خوشمزه است داداش :31:

mehrdad38
18-02-2010, 09:53
حالا ديگه مارو تحمل مي كني باشه من مي رم ديگه پشت سرمم نگاه نمي كنم. دوست ما رو باش...:13::31:

paymanonline
18-02-2010, 12:12
میشه چند تا کمپانی که این سروبس ها رو میدن هم معرفی کنین.

mehrdad38
18-02-2010, 13:52
میشه چند تا کمپانی که این سروبس ها رو میدن هم معرفی کنین.

شركت هاي ايراني ( كه اصلا شركتي به اون معني وجود نداره يه مشت دلال هستن كه با يه شماره موبايل اعتباري و يه وبلاگ دارن اكانت مي فروشن ) رو بخواي تو گوگل كليد واژه ي اينترنت ماهواره اي رو سرچ كني تا دلت بخواد برات صدتا حاضر مي كنه.

اما خارجي 2 شركت معروف هست:

Planetsky

Opensky

amin_g_p
18-02-2010, 14:33
شركت هاي ايراني ( كه اصلا شركتي به اون معني وجود نداره يه مشت دلال هستن كه با يه شماره موبايل اعتباري و يه وبلاگ دارن اكانت مي فروشن ) رو بخواي تو گوگل كليد واژه ي اينترنت ماهواره اي رو سرچ كني تا دلت بخواد برات صدتا حاضر مي كنه.

Planetsky

Opensky

من قیمت را تو این سایت های اصلی چک کردم بالای 20 یورو ماهیانه هست

KING_DESIGNER
18-02-2010, 19:59
حالا ديگه مارو تحمل مي كني باشه من مي رم ديگه پشت سرمم نگاه نمي كنم. دوست ما رو باش...:13::31:
نه بابا ما چاکریم این حرفها چیه ....مثل بچه ها لوس میکنی خودتو ...:10::10::10::10::10::10::10::10::10::10::10::10 ::10::10::10::10::10::10:
.آقا یه چیزی شبها افلاین داری ؟
چند گیگ دانلود میکنی ؟:31:

mehrdad38
18-02-2010, 20:23
نه بابا ما چاکریم این حرفها چیه ....مثل بچه ها لوس میکنی خودتو ...:10::10::10::10::10::10::10::10::10::10::10::10 ::10::10::10::10::10::10:
.آقا یه چیزی شبها افلاین داری ؟
چند گیگ دانلود میکنی ؟:31:

اين دفعه رو گذشت مي كنم:46: بفرما چايي :7:

گذاشتمش فقط فيلم دانلود كنه الان معلوم ميشه كه مغز انسان ها بيشتر حول چه محوري مي چرخه :21: منظورم كه واضح هست :31:

بالاي 3 الي 4 گيگ رو شاخشه. :8:

KING_DESIGNER
18-02-2010, 20:53
سلام مرسی ممنونم بدجوری هم گلوم گرفته بود چسبید !!!
اوه اوه اوه 4 گیگ ... ترکوندی پسر فکر نمیکردم این همه شبی یه دی وی دی دیگه دمت گرم.
فقط بد مصب یه بدی داره دقیقا مثل کانال تلوزیون معلوم نیست که چی گیرت میاد .... هرچی امد خوش امده !!!
کاش یه جوری میشد مثل اینترنت بگی مثلا فلا ن نرم افزار رو در فلان ادرس میخوام
همچین امکانی نیست ؟ بدون اینترنت البته بصورت افلاین ؟

paymanonline
18-02-2010, 21:02

Planetsky

Opensky

ایرانیارو بیخیال. کارت اعتباری موحوده!

opensky که قیمتاش بالاس!

planetsky هم یه طرفه نداره!

شما خودت الان از کجا سرویس داری؟

Lord-Voldemort
18-02-2010, 21:05
چند نفر تعیید می کننید ماهم می خریم
برای اینکه سند کنی مودم می خوای مثل پیشگامان بعد برای این دوربرد باید یکی دیگه بگیری یا نه این سایت
opensky باز نمی شه یعنی در حالش هست که باز بشه بعد گفت باز نمی شه
بعد برای افلاین وقتی قطع می شه می ره روی افلاین یا باید خودمون قطع کنیم درست می شه

mehrdad38
18-02-2010, 21:13
سلام مرسی ممنونم بدجوری هم گلوم گرفته بود چسبید !!!
اوه اوه اوه 4 گیگ ... ترکوندی پسر فکر نمیکردم این همه شبی یه دی وی دی دیگه دمت گرم.
فقط بد مصب یه بدی داره دقیقا مثل کانال تلوزیون معلوم نیست که چی گیرت میاد .... هرچی امد خوش امده !!!
کاش یه جوری میشد مثل اینترنت بگی مثلا فلا ن نرم افزار رو در فلان ادرس میخوام
همچین امکانی نیست ؟ بدون اینترنت البته بصورت افلاین ؟

اگر اونطوري بود كه ديگه چه غصه اي داشتيم. ولي هر چي باشه خوبه . ميگن مفت باشه كوفت باشه :31: فقط مي توني نوع فايل رو انتخاب كني ( عكس، فيلم، نرم افزار ، سند ، و ... ) و همينطور حجم فايل رو ( از فلاين سايز تا فلاين سايز ).

الحق چه فيلم هايه :21: ولي شانس اكثر كاربرها عرب از آب درومدن :41: به نظر من ماهواره Eutelsat براي آفلاين بهترين هست.:8:

---------- Post added at 09:13 PM ---------- Previous post was at 09:10 PM ----------

ایرانیارو بیخیال. کارت اعتباری موحوده!

opensky که قیمتاش بالاس!

planetsky هم یه طرفه نداره!

شما خودت الان از کجا سرویس داری؟

من خودم از همين دلال ها خريدم اگر مي خواي پيغام خصوصي بده برات آدرس سايتش رو سند كنم.:20: در ضمن من سرويس دو طرفه اي مي شناسم كه با 120 تومن حل ميشه منظورم تجهيزات اوليه اش هست:21:

online_amin
18-02-2010, 21:50

آقا نزنید. برای آخرین بار که دیگه اتمام حجت کرده باشم:

میگم منظور شما از این 512 که اون اینترنت آفلاین نیست؟ یعنی اول یه 2 مگابیت بهت میدن با محدودیت 2 گیگ بعد از اینکه تموم شد بهت سرعت 512 برای آفلاین میده یا این 512 برای اینترنت یکطرفه هست؟

چون اگر برای آفلاین هست که باید بگم زحمت کشیده.

و اگر نه این طور نیست و اینترنت آفلاینش کلا جداست این شد یه چیزی :دی

KING_DESIGNER
18-02-2010, 22:19
بابا چرا اینقده خنگ بازی در میارین
این مهرداد بدبخت گلوشو پاره کرد خود منم سی بار این موضوع رو توضیح دادم خسته شدم
لطفا یکی اون پست اول رو ویرایش کنه و آموزش بزاره که دیگه سئوالای تکراری نشه
ببینید حامین جان حرف اول شما درسته
یعنی 2 گیگ با پهنای باند 2 مگ
وقتی دو گیگ تموم شد میری روی 512 نامحدود ! گرفتی بابا؟
ولی آفالین چه اعتصاب باشه چه اینترنت قطع باشه چه نباشه چه روز موعود باشه نباشه ! اداره اسمشو نبر باشه نباشه کار خودشو میکنه و با سرعت 2 مگ مهرداد جان میفرمایند شبی یه دی وی دی پر میکنند:13:

mehrdad38
18-02-2010, 22:25
نه بابا اينترنت آفلاين بحث ش جداست كلا آفلاين رايگانه و هر كس مي تونه با ديش و ال ان بي و --- دانلود آفلاين داشته باشه. اون براي اينترنت آنلاين هست. نه 2 گيگ نه . وقتي حجم گارانتي شده تموم بشه مي ره روي 512 نه اينكه كل سرويس كه استفاده كني بره 512 وقتي كلش رو استفاده كني قطع مي شه.

vahid_lol
19-02-2010, 01:09
نه بابا اينترنت آفلاين بحث ش جداست كلا آفلاين رايگانه و هر كس مي تونه با ديش و ال ان بي و --- دانلود آفلاين داشته باشه. اون براي اينترنت آنلاين هست. نه 2 گيگ نه . وقتي حجم گارانتي شده تموم بشه مي ره روي 512 نه اينكه كل سرويس كه استفاده كني بره 512 وقتي كلش رو استفاده كني قطع مي شه.
خب این سرویس شما ماله کدوم شرکته؟ و چنده؟:46:

mehrdad38
19-02-2010, 10:35
خب این سرویس شما ماله کدوم شرکته؟ و چنده؟:46:
خودم از 512 نامحدود استفاده مي كنم. از يكي از دلال هاي محترم تهران گرفتم ولي اصلش متعلق به شركت Planetsky هست.:46: قيمتش 25 هزار براي يكماه.:20:

Mm_behnam
19-02-2010, 12:28
با سلام
من یه سوال دارم این اینترنت دو طرفه رو کسی میتونه پیدا کنه یعنی دستگاهی هست که بشه ردش رو گرفت؟
چون من تا اون جا که میدونم وقتی که send داری یه فرکانسی رو L .N..B میفرسته به ماه وا ره پس اگه دستگاهی بتونه این امواج رو تشخیص بده پس جای بشقابپرنده هم لو میره و اوون وقته که پدرت در بیاد و جد و ابادت رو جلوی چشمات ببینی!!!؟؟؟
درست میگم یا نه؟؟

vahid_lol
19-02-2010, 13:36
خب فهمیدم از کجا گرفتی!:46: فکر میکنم زده باشه 256 حداقل و حداکثر 512. اگه همینه میخواستم ببینم شما با چند میگیری میانگین؟
اگه 30 40 بگیره همیشه که منم میگیرم.

mehrdad38
19-02-2010, 16:53
خب فهمیدم از کجا گرفتی!:46: فکر میکنم زده باشه 256 حداقل و حداکثر 512. اگه همینه میخواستم ببینم شما با چند میگیری میانگین؟
اگه 30 40 بگیره همیشه که منم میگیرم.

روزها: 30 الي 40

شب ها: تا 60

mani6606
23-02-2010, 20:27
چقدر سوت و کوره اینجا من اول فکر کردم خدای نکرده تاپیک بسته شده باشه!!

armin39
23-02-2010, 23:26
dostan man khoda az internet mahvarei estefade kardam. . .Man 2mb internetcon ke 2 sal pish ro w6 eccount midad.inam begam man mahi 250 midadam. . Rasti in 512kb easy ham shenidam masalan to roz ta 100 mb dl mikoni speed khobe vali bad miad ro 4kb . .Agha mehrdad began khaheshan intore ya na?gheimatam 18 hezare.bebakhshid eng neveshtam akhe ba mobile post midam.

hajoo
24-02-2010, 11:31
سلام دوستان من تحقیقات زیادی در مورد اینترنت ماهواره ای انجام دادم و به این نتیجه رسدیم که استفاده نکنم چون:

1.اولا هیچ کس نمی تونه تضمین کنه شما ردیابی نمیشین. من شنیدم مخابرت جدید ترین تجهیزات رو برای جلوگیری از این مسائل خریداری کرده(حتی در مورد ارسال به adsl و دریافت با دیش)

2.من اینقدر گشتم ولی اصلا سرویسی با قیمت مناسب پیدا نکردم. هر چند می تونم تا ماهی 150 تومن بدم! بیشتر سرویس ها حجمین انم با حجم کم که وقتی تموم شد سرعتت خیلی میاد پاینن

.اگه ایرانسل برای سروسیاش شبانه بزاره من ایرانسل رو ترجیح میدم

online_amin
24-02-2010, 12:44
1.اولا هیچ کس نمی تونه تضمین کنه شما ردیابی نمیشین. من شنیدم مخابرت جدید ترین تجهیزات رو برای جلوگیری از این مسائل خریداری کرده(حتی در مورد ارسال به adsl و دریافت با دیش)

این که اصلا خلاف قوانین نیست که بخوان تجهیزات بیارن برای جلوگیری! (یعنی نباید خلاف قوانین باشه)

مثل این هست که بگیم وزارت اطلاعات یه سری دستگاه آورده که ببینه کی پفک میخوره؟ خوب چه ربطی داره مگر پفک خوردن خلاف قوانینه که میخوان دستگاه هم بیارن؟

paymanonline
24-02-2010, 13:28
این که اصلا خلاف قوانین نیست که بخوان تجهیزات بیارن برای جلوگیری! (یعنی نباید خلاف قوانین باشه)

خلاف نیست ولی اگه بگیرنت اولین انگی که بهت میزنن جا سو سیه!!!

KING_DESIGNER
24-02-2010, 13:35
اینقدر مته به خشخاش نمالین یا نزارین یا همچین چیزی !!! :)
اگه بخوان کسی ر و بگیرن شخص اول همین مهرداد خودمونه !!!
جدا از شوخی ردیابی که میگین با دستگاه در کل یه چیز خنده داریه چون اولا راحت میتونن ببینن که شما عملا دریافتی نداشتی ! خیلی هم کار راحتیه کنتورتون رو نگاه میکنن
دوما قیماهای پایینتر ماهو ا ره ای هم هست که باید بیشتر بگردید و این ناشی از کمبود اطلاعات شماست
سوما تا چند روز دیگه این جریانات اخیر بخوابه میخوام شخصا از طریق حقوقی پیگیری کنم ببینم پشت پرده ماجرا چیه اداره اسمشو نبر تا چقدر محدودیت اعمال کرده اگر چیزی نبود قضیه ارسال دیتا هم عملی میشه. گفتم صبر داشته باشید .

Mm_behnam
24-02-2010, 18:47
اینقدر مته به خشخاش نمالین یا نزارین یا همچین چیزی !!! :)
اگه بخوان کسی ر و بگیرن شخص اول همین مهرداد خودمونه !!!
جدا از شوخی ردیابی که میگین با دستگاه در کل یه چیز خنده داریه چون اولا راحت میتونن ببینن که شما عملا دریافتی نداشتی ! خیلی هم کار راحتیه کنتورتون رو نگاه میکنن
دوما قیماهای پایینتر ماهو ا ره ای هم هست که باید بیشتر بگردید و این ناشی از کمبود اطلاعات شماست
سوما تا چند روز دیگه این جریانات اخیر بخوابه میخوام شخصا از طریق حقوقی پیگیری کنم ببینم پشت پرده ماجرا چیه اداره اسمشو نبر تا چقدر محدودیت اعمال کرده اگر چیزی نبود قضیه ارسال دیتا هم عملی میشه. گفتم صبر داشته باشید .

با سلام
من اولا براي اينترنت 2 طرفه اين رو گفتم اگه توجه كرده باشيد. دوم اين كه ميتونيد تنظيم كنيد كه يه مقدار ديتا رسيو هم بسه مثلا ديش رو از تو مدار در بياريد و يكم دانلود كنيد پس براي كنتوري كه شما گفتيد راه حل رو گفتم.
ولي به گفته دوستان اگه بگيرنت 100% جاس و س شناخته خواهي شد پس بايد كمي احتياط كرد و بي گدار به اب نزد تا دردسر نشه.

online_amin
24-02-2010, 23:37
بابا اینترنت دو طرفه که ترنسمیتر لازم داره. Transmitter

و ظاهرا فقط به اینتنرتهای 2 طرفه گیر میدن نه یک طرفه. البته شما که نوشتی 2 طرفه ولی برای بقیه میگم :دی

KING_DESIGNER
25-02-2010, 12:16
امین جان میدونی ما چه مشکلی داریم داداش
اولا بحث بشقاب پرنده توی این فروم ممنوعه
دوما نمیشه عکس چهارتا وسیله ابتدایی مثل کارت .... و بشقا بپرنده و مودم مخصوصض و اکانتها و... رو بزاریم
نمیتونیم تجربه ها رو درست بنویسیم
از یه ور هم دوباره توی انجمن مشکل بحث 30یا30 رو داریم ونمیتونیم به مخابرات حرف بزنیم
سر و ته قضیه رو هم دنبال میکنیم میبینیم شیر فلکه اینترنت دست مخابراته حالا با این وضعیتی که دستمون بسته است میگی
من چه جوری توضیح بدم ؟
هر کی هم میاد یه چیزی میپرسه دست بسته میپرسه . باید یه جوری بشه که اینجا روشخصی کنیم با این مدیر صحبت ی بکن ببین راه داره یه عضویتی بزاریم که تعداد اعضا مشخص بشه. الان اینترنت افلاین برای خودش یه کنگره تشکیل داده !! توی همین انجمن !! خوب یه طرفه هم که مشکلی نداره میشه یه کاریش کرد. اگه اونجوری بشه که خیلی ماه میشه
الان من میخوام عکس مناطق تحت پوشش رو بزارم ولی میترسم بیان پاکش کنن. این مشکل حل بشه و به حای کلمه بشقاب پرنده راحت بتونیم حرف بزنیم خیلی خوب میشه.

cell_phone
25-02-2010, 13:16
ببین آقا من اصلن نفهمیدم هدف شما از این تاپیک چیه . کلن هر کی بخواد میتونه بره اطلاعات لازم رو تو نت بدست بیاره .
و از هر کی خواست بخره . البته شما هم همینطور . حالا نمی فهمم حرص چی رو می خوری تو ها !؟
یکی از دلایلش میتونه فروش تجهیزات و اکانت بدست مبارک خودت باشه .
در ضمن اصلن هم بهت نمیاد تحصیلات عالیه در رشته ی شبکه و ... داشته باشی .
اینم بگم سر در نمیارم چجوری گذاشتن این تاپیک تا اینجا پیش بره ؟!!!

mehrdad38
25-02-2010, 14:21
ببین آقا من اصلن نفهمیدم هدف شما از این تاپیک چیه . کلن هر کی بخواد میتونه بره اطلاعات لازم رو تو نت بدست بیاره .
و از هر کی خواست بخره . البته شما هم همینطور . حالا نمی فهمم حرص چی رو می خوری تو ها !؟
یکی از دلایلش میتونه فروش تجهیزات و اکانت بدست مبارک خودت باشه .
در ضمن اصلن هم بهت نمیاد تحصیلات عالیه در رشته ی شبکه و ... داشته باشی .
اینم بگم سر در نمیارم چجوری گذاشتن این تاپیک تا اینجا پیش بره ؟!!!

چه جالب به تو هم اصلا نمي ياد تحصيلات دانشگاهي داشته باشي از لحن صحبت كردنت معلومه

اينكه متوجه هدف اين تاپيك نمي شي مشكل از خودته هدف واضح ست اينكه امثال تو پول خوشون رو نريزن تو جوب آب برن از شركت هاي كلاه بردار سرويس بگيرن بعد بيان از تجربه بدشون تو امضاء بزنن كه از فلان شركت نگير.

چي فكر كردي چرا تاپيك رو گذاشتن تا اينجا پيش بره؟ سطح فكرت رو يكم بالا ببر. من انجمن هاي تخصصي زيادي مي شناسم كه مخصوص سرويس هاي EDSL هست و ف ي ل ت ر هم نمي شن و دارن به فعاليتشون ادامه مي دن.

:13:

paymanonline
25-02-2010, 16:21
آقا لطفا مودب باشید و احترام خودتون رو نگه دارین. هر کی ناراحته میتونه پست نزنه!

اینجا بحث اینه که 2 طرفه مشکل بوجود میاره یا نه وگرنه 1 طرفه که معلومه نمیتونن کاری بکنن!!!

بعدم بحث قیمتش هست وگرنه معلومه توی نت ریخته یه سرچ بزنی پیدا میکنی.

الان مهرداد یه 2 طرفه با قیمت خیلی ارزون پیدا کرده ولی آدم نمیدونه میتونه اطمینان بکنه یا نه!!

یه مطلب دیگه هم هست و اونم اینه که شما 100% باید از همین دلالای اینجا بخرین چون من با چند تا از شرکتاش مکاتبه کردم و مستقیم نمیفروشن!!

mohsen_rkh
25-02-2010, 18:09
آقا لطفا مودب باشید و احترام خودتون رو نگه دارین. هر کی ناراحته میتونه پست نزنه!
تأیید میشه. :31:

KING_DESIGNER
25-02-2010, 23:50
دوستان صبر داشته باشند تا این چهارشنبه آخر سال هم تموم بشه یه خورده از بار مشکلت اون اداره کاسته بشه خودم شخصا از طریق خقوقی پیگیری میکنم. در مورد توهینهای اون اقا که بدون مدرک و سند صحبت کردند و توهینهایی رو دادند خواهش جواب ندید ارجاغ میدم به مدیریت.

atrociousman
02-03-2010, 01:21
از mehrdad38 عزيز و KING_DESIGNER عزيز تشكر ميكنم .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــ

1-دوستان تا اونجا كه من متوجه شدم تجهيزات براي يك طرفه حدود 70 در مياد و براي دو طرفه حدود 150 ! درسته؟
2-خب براي مثال اگر ما براي سند كردن از سرويس 128 يا بالاتر استفاده كنيم ، سرعت سند بيشتري نسبت به زماني كه از 64 استفاده ميكنيم ، بدست نمياريم ؟؟ (منظور سرعت پينگ هم هست)
3-اگر ما براي مثال از سرويس 64 براي سند استفاده كنيم ، چطور ميتونيم جلوي ريسيو كردن سرويس مذكور رو بگيريم (يعني چطور مختص سند كردن بشه )؟؟؟ آيا برنامه خاصي داره ؟!؟

من خيلي مشتاقم چون من از سرويس نامحدود سپنتا 128 استفاده ميكنم (ماهانه 30 تومان) و پينگ در حد افتضاح حدود 400 ميلي هست ، اينجاست كه به خودم ميگم مگه دور از جونه شما الاغم ، پينگ 200 ميلي بيشتر شه ولي سرعت دانلودم در حد خودم ( يعني الاغ) بره بالا :دي - درست نميگم!!

KING_DESIGNER
02-03-2010, 02:31
1- yes
2- yes
3- تنظیمات داره

اگه دنبال بازی انلاینی این سرویس به درت نمیخوره پینگش بالای 600 هستش و به درد دانلود میخوره . من اگه بودم باطری خورشیدی میخریدم میزدم تنگ سیستمم شب ور روزز به صورت خود کفا فقط دانلود میکردم.

cell_phone
02-03-2010, 02:44
چه جالب به تو هم اصلا نمي ياد تحصيلات دانشگاهي داشته باشي از لحن صحبت كردنت معلومه

اينكه متوجه هدف اين تاپيك نمي شي مشكل از خودته هدف واضح ست اينكه امثال تو پول خوشون رو نريزن تو جوب آب برن از شركت هاي كلاه بردار سرويس بگيرن بعد بيان از تجربه بدشون تو امضاء بزنن كه از فلان شركت نگير.

چي فكر كردي چرا تاپيك رو گذاشتن تا اينجا پيش بره؟ سطح فكرت رو يكم بالا ببر. من انجمن هاي تخصصي زيادي مي شناسم كه مخصوص سرويس هاي EDSL هست و ف ي ل ت ر هم نمي شن و دارن به فعاليتشون ادامه مي دن.

:13:

من که ادعای تحصیلات دانشگاهی نکردم .

من خودم می دونم پولمرو کجا دازم خرج می کنم . اگه شما تو منطقه ای هستی که adsl نداری مشکل مخابرات .
من که 2 گیگ با سرعت بالای 1 مگ دارم با یک پنجم هزینه ی شما .
این تجربه ی منم واقعیت هست , که کم کم باید باکش کنم . چون الان دیگه همه همینن .

سطح فکر من بقدر درک این تاپیک لااقل هست . من که چنین انجمن های غیر شیلتری ندیدم . ( هر چند نیازی نداشتم )
فیلترینگ هم با و ی پی ا ن براحتی حله .

در آخر هم من با جناب KING_DESIGNER بودم نه باشما .

اینجا بحث اینه که 2 طرفه مشکل بوجود میاره یا نه وگرنه 1 طرفه که معلومه نمیتونن کاری بکنن!!!

بعدم بحث قیمتش هست وگرنه معلومه توی نت ریخته یه سرچ بزنی پیدا میکنی.

الان مهرداد یه 2 طرفه با قیمت خیلی ارزون پیدا کرده ولی آدم نمیدونه میتونه اطمینان بکنه یا نه!!

یه مطلب دیگه هم هست و اونم اینه که شما 100% باید از همین دلالای اینجا بخرین چون من با چند تا از شرکتاش مکاتبه کردم و مستقیم نمیفروشن!!

اگه با من بودی شما , من کاملا مودب بودم . اصلن نارحت نیستم ولی مثل اینکه شما ناراحت شدی .
پست هم هر جا تمایل داشته باشم میزنم .

تأیید میشه. :31:

دوستان صبر داشته باشند تا این چهارشنبه آخر سال هم تموم بشه یه خورده از بار مشکلت اون اداره کاسته بشه خودم شخصا از طریق خقوقی پیگیری میکنم. در مورد توهینهای اون اقا که بدون مدرک و سند صحبت کردند و توهینهایی رو دادند خواهش جواب ندید ارجاغ میدم به مدیریت.

من می بینم شما چند وقته منتظره اون سازمان هستی ببینم کی میری بالاخره سراغشون .

اما خلاصه بگم اگه 2 طرفه آزاد بشه پس این شیلترینگ سراسری چه معنی میده ؟

atrociousman
02-03-2010, 13:26
كاربران گرامي جون عزيزتونتاپيك رو --------!!:دي
بزاريد مهرداد و كينگ كارشونو بكنن!

1- yes
2- yes
3- تنظیمات داره

اگه دنبال بازی انلاینی این سرویس به درت نمیخوره پینگش بالای 600 هستش و به درد دانلود میخوره . من اگه بودم باطری خورشیدی میخریدم میزدم تنگ سیستمم شب ور روزز به صورت خود کفا فقط دانلود میکردم.

چقدر مختصر و مفيد جواب ميدي ؟!:دي
باتري هم ايده ي خوبيه نظرت راجه به انرژي هسته اي چيه؟!
-------------------------------------------------------------------
ميگم ما كه اهل بازي نيستيم!
ولي........

-------------------------------------------------------------------
ميگم يه نظر دارم ! بياين يه كلوپ مثلا ده نفري تشكيل بديم كه هر دفعه نفري ده تومن بزاريم يه سرويس يك طرفه پر سرعت بگيريم بديم آقا مهرداد و هر كي هرچي خواست بگه آقا مهرداد شبها بزاره تو ليست دانلود كه 9 نفر بعدي بتونن دانلود آفلاين كنن !! نظرتون چيه؟؟؟!؟؟

---------- Post added at 01:26 PM ---------- Previous post was at 01:24 PM ----------

ميگم يه نظر دارم ! بياين يه كلوپ مثلا ده نفري تشكيل بديم كه هر دفعه نفري ده تومن بزاريم يه سرويس يك طرفه پر سرعت بگيريم بديم آقا مهرداد و هر كي هرچي خواست بگه آقا مهرداد شبها بزاره تو ليست دانلود كه 9 نفر بعدي بتونن دانلود آفلاين كنن !! نظرتون چيه؟؟؟!؟؟

KING_DESIGNER
02-03-2010, 14:18
ببین دوست عزیز جواب شما نیازی به تو ضیج نداشت . دیگه این هم عوض دستت درد نکنه است. شنیدی میگن بشکنه دستی که نمک نداره
در ثانی اینجا با دانلود افلاین فرق میکنه بحث ما دریافت و استفاده از اینترنت بصورت کاملا شخصی و مدیرت شده است با وجود اکانت نامحدود 512 کیلو که در حدود 15 تومن اب میخوره کدوم هوشمندی پیدا میشه که 10 تومن حروم کنه و یه نفر هم شب و روز وقت بزاره و قایل بگیره هر کسی مستقل میتونه کارشو بکنه این ناشی ازکمبود اطلاعات شماست من به تو پیشنهاد میکنم پست اول تاپیک رو بخونید تا از محتوای این تاپیک مطلع بشید..
شما باید به تاپیک مربوط به این کار یعنی دانلود افلاین سر بزنید . ما همچین برنامه هایی در اینجا نداریم.

atrociousman
02-03-2010, 20:04
این ناشی ازکمبود اطلاعات شماست
خيلي ممنون ولي اگه كمبود اطلاعات نداشتم كه اينورا پيدام نميشد! ميشد؟

ببین دوست عزیز جواب شما نیازی به تو ضیج نداشت . دیگه این هم عوض دستت درد نکنه است. شنیدی میگن بشکنه دستی که نمک نداره
در ثانی اینجا با دانلود افلاین فرق میکنه بحث ما دریافت و استفاده از اینترنت بصورت کاملا شخصی و مدیرت شده است با وجود اکانت نامحدود 512 کیلو که در حدود 15 تومن اب میخوره کدوم هوشمندی پیدا میشه که 10 تومن حروم کنه و یه نفر هم شب و روز وقت بزاره و قایل بگیره هر کسی مستقل میتونه کارشو بکنه این ناشی ازکمبود اطلاعات شماست من به تو پیشنهاد میکنم پست اول تاپیک رو بخونید تا از محتوای این تاپیک مطلع بشید..
شما باید به تاپیک مربوط به این کار یعنی دانلود افلاین سر بزنید . ما همچین برنامه هایی در اینجا نداریم.
ميگم حالا چرا ميزني؟:29:
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــ
در كل ممنونم و منتظر اون خبراي خوش كه ميگي هستيم دوست عزيز.
پيشاپيش ممنون.

mehrdad38
02-03-2010, 20:13
خيلي ممنون ولي اگه كمبود اطلاعات نداشتم كه اينورا پيدام نميشد! ميشد؟

ميگم حالا چرا ميزني؟:29:
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــ
در كل ممنونم و منتظر اون خبراي خوش كه ميگي هستيم دوست عزيز.
پيشاپيش ممنون.

دعول نكنين دعوا نكنين به همتون مي رسه. پهناي باند بي كران دوربرد براي همس. :31:

atrociousman
02-03-2010, 20:48
دعول نكنين دعوا نكنين به همتون مي رسه. پهناي باند بي كران دوربرد براي همس.
به به آقا مهرداد گل گلاب!

ميگم امروز يكي از دوستان رو ديدم كه ميگفت شركتهايي نظير پارس آنلاين كاري كردن كه كاربران نتونن از سرويسهاشون براي سند اينترنت ماهپاره اي استفاده كنن !
گفتم كه دوستان تو پي سي هستن كه دارن از اينترنت مخابرات براي سند استفاده ميكنن !! گفت اونم از كار ميندازن!
از جريمه هاي سنگين ميگفت !!
كلا وسط خيابون مارو يه لنگه پا نگه داشت حرف زياد ميزد!:دي
حالا نظر شما چيه؟ ميشه اميدوار بود؟

KING_DESIGNER
02-03-2010, 21:02
سلام
دوست عزیز اولا اگه تند رفتم و ناراحت شدی عذر میخوام متاسفانه خودتون هم در جریان هستید که وضعیت این تاپیک رو دارند خراب میکنند و حرفهایی زده میشه . متاسفانه به مدد گسترش اینترنت در شهرها و روستاها شاهد حضور کاربرانی از همه جا هستیم .و بدتر از اون هنوز هم موفق نشدیم مسئول تاپیک رو از وضعیت بد این چند پست آخر تاپیک و پستهای زننده اگاه کنیم. که من از جانب خودم به عنوان یه عضو کوچیک ازتون عذرخواهی میکنم.

اما در مورد سئوالات شما . فقط یک مثال میزنم که متوجه قضیه بشید .
دوماه پیش بود که من با اینترنت دایال آپ مشغول گرفتن یه فایل بودم و همزمان هم بلافاصله با استفاده از کانکشن دی اس ال به شرکتی که ازش دس ای ال دارم وصل شدم
سرعت فایل در هنگام دانلود حدود 3.5 تا 5 بود که حالت خوشبینانه اش 5 بود
ولی بعد از کانکت کردن واستفاده از دوتا کانکشن سرعتم بیشتر و بیشتر شد که به 54 رسید چون از سرویس 512 استفاده میکردم. پس عملا میبینید که با دوتا کانکشن میشه این ارتباط رو برقرار کرد . حالا برای جلوگیری ز این که اگر ردیابی شدید من پیشنهاد میکنم هرجور شده یک اینترنت 64 کیلوی مداوم تهیه کنید که هیچ وقت هم تمومی نداره و نامحدود و اروزن هست که مخابرات هم این سرویس رو ماهی 6 تون میده و اگر هم دانلودی نداشته باشید ( که دارید ) کسی متوجه نمیشه ولی کلا حرف ایشون چون تعداد کاربران زیاد هستش جرف استنباط شده ای نیست یک بار دیگه هم میگم 23 میلیون کاربر داریم که ردیابی همشون کار اسونی نیست . به پستهای قبلی من مراجعه کنید میبینید که یه بار دیگه هم گفتم این روش مثل این می مونه که شما یک صدای یک رایدو رو بلند کنید و در یک محوطه پخش کنید دستگاهی برای این که چه کسی شنیده یا نشنیده ساخته نشده ! پس برای سرویسهای اینترنت هم همین طوره امکان ردیابی نیست . ! خیلی هم نگران هستید از همین روش اینترنت نامحدود 64 کیلو استفاده کنید که یه مقدار رسیو رو هم با اون انجام بدید تا شناسایی نشید به هر حال من خودم شخصا میخوام از این سرویس ساتفاده کنم البته منوط به این که دز اریبهشت ماه سرویسهای 256 مخابرات برای عموم ازاد نشه . و به نظرم بهترین سرویس همینه .
سئوالی بود در خدمتم.

atrociousman
02-03-2010, 23:32
سلام
دوست عزیز اولا اگه تند رفتم و ناراحت شدی عذر میخوام متاسفانه خودتون هم در جریان هستید که وضعیت این تاپیک رو دارند خراب میکنند و حرفهایی زده میشه . متاسفانه به مدد گسترش اینترنت در شهرها و روستاها شاهد حضور کاربرانی از همه جا هستیم .و بدتر از اون هنوز هم موفق نشدیم مسئول تاپیک رو از وضعیت بد این چند پست آخر تاپیک و پستهای زننده اگاه کنیم. که من از جانب خودم به عنوان یه عضو کوچیک ازتون عذرخواهی میکنم.

اما در مورد سئوالات شما . فقط یک مثال میزنم که متوجه قضیه بشید .
دوماه پیش بود که من با اینترنت دایال آپ مشغول گرفتن یه فایل بودم و همزمان هم بلافاصله با استفاده از کانکشن دی اس ال به شرکتی که ازش دس ای ال دارم وصل شدم
سرعت فایل در هنگام دانلود حدود 3.5 تا 5 بود که حالت خوشبینانه اش 5 بود
ولی بعد از کانکت کردن واستفاده از دوتا کانکشن سرعتم بیشتر و بیشتر شد که به 54 رسید چون از سرویس 512 استفاده میکردم. پس عملا میبینید که با دوتا کانکشن میشه این ارتباط رو برقرار کرد . حالا برای جلوگیری ز این که اگر ردیابی شدید من پیشنهاد میکنم هرجور شده یک اینترنت 64 کیلوی مداوم تهیه کنید که هیچ وقت هم تمومی نداره و نامحدود و اروزن هست که مخابرات هم این سرویس رو ماهی 6 تون میده و اگر هم دانلودی نداشته باشید ( که دارید ) کسی متوجه نمیشه ولی کلا حرف ایشون چون تعداد کاربران زیاد هستش جرف استنباط شده ای نیست یک بار دیگه هم میگم 23 میلیون کاربر داریم که ردیابی همشون کار اسونی نیست . به پستهای قبلی من مراجعه کنید میبینید که یه بار دیگه هم گفتم این روش مثل این می مونه که شما یک صدای یک رایدو رو بلند کنید و در یک محوطه پخش کنید دستگاهی برای این که چه کسی شنیده یا نشنیده ساخته نشده ! پس برای سرویسهای اینترنت هم همین طوره امکان ردیابی نیست . ! خیلی هم نگران هستید از همین روش اینترنت نامحدود 64 کیلو استفاده کنید که یه مقدار رسیو رو هم با اون انجام بدید تا شناسایی نشید به هر حال من خودم شخصا میخوام از این سرویس ساتفاده کنم البته منوط به این که دز اریبهشت ماه سرویسهای 256 مخابرات برای عموم ازاد نشه . و به نظرم بهترین سرویس همینه .
سئوالی بود در خدمتم.

دوست عزيز شما بزرگواري در حالي كه بنده خيلي مخلصم!:20:
جو اينجا هم كاملا قابل دركه و بابت توضيحاتتون كمال تشكر را دارم

armin39
03-03-2010, 01:15
dostan man shenidam in service planet sky 512kb rozi masalan ta 200 mb khob barmidare bad soratesh mishe 10 kb.raste?khaheshan begid.

ناخدا
03-03-2010, 20:34
سلام خسته نباشيد به دوستان

ميگم اين سرويسي كه ميگيد همون --- خودمونه منظورم اينترنت م ا ه و ا ر ه ا ي هست سند از مخابرات ورسيو با ديش يا سندورسيو با ديش هستش يا اصلا يه چيزه ديگس .

باتشكر

KING_DESIGNER
04-03-2010, 11:07
درسته هموونیه که شما فکر میکنید ارتباط شما اط زریق ارسال بوسیله مخبرات و دریافت بوسیله دیش تامین میشه

Mohandes_fs
05-03-2010, 01:32
سلام
سئوالی بود در خدمتم.
سلام
از این که دوست داری مردم چیز هایی که تو بلدی رو یاد بگیرند از تو تشکر می کنم و علت این که اطلاعات تو در این زمینه بالا رفته نتیجه ی یاد دادن به دیگرانه و بعضی ها هم مصل این که نمیخوان کاسبیشون خراب بشه یا خوش بینانه فکرکنیم حسودیشون میشه می خوان مانع بشن ولی تو نباید با این مزخرفات اعصابت رو خراب کنی چون این جور آدم ها ارزش خراب کردن اعصاب یا حتی فکر کردن هم ندارند پس با قدرت بیشتری در این مورد بحث می کنیم و نمی زاریم دیگران بحث جالبمون رو خراب کنن

در ضمن اصلا هم تند نرفتی حقش بود بیشتر از این ها خوارش می کردی که عبرت دیگران بشه

در آخر آقایی که اینترنت 1 مگ داری

من که ادعای تحصیلات دانشگاهی نکردم .

من خودم می دونم پولمرو کجا دازم خرج می کنم . اگه شما تو منطقه ای هستی که adsl نداری مشکل مخابرات .
من که 2 گیگ با سرعت بالای 1 مگ دارم با یک پنجم هزینه ی شما .
این تجربه ی منم واقعیت هست , که کم کم باید باکش کنم . چون الان دیگه همه همینن .

سطح فکر من بقدر درک این تاپیک لااقل هست . من که چنین انجمن های غیر شیلتری ندیدم . ( هر چند نیازی نداشتم )
فیلترینگ هم با و ی پی ا ن براحتی حله .

در آخر هم من با جناب KING_DESIGNER بودم نه باشما .

اگه با من بودی شما , من کاملا مودب بودم . اصلن نارحت نیستم ولی مثل اینکه شما ناراحت شدی .
پست هم هر جا تمایل داشته باشم میزنم .

من می بینم شما چند وقته منتظره اون سازمان هستی ببینم کی میری بالاخره سراغشون .

اما خلاصه بگم اگه 2 طرفه آزاد بشه پس این شیلترینگ سراسری چه معنی میده ؟

اگه سطح فکری شما بقدری بود که به این تاپیک وارد بشید از کلمات نا مربوط کوچه و بازاری که در سطح این تاپیک نیست استفاده نمی کردید
و این تاپیک به همه ی خوانندگان مربوطه نه به یک یا دونفر که مورد خطاب قرار میدید
هر کس می تونه درباره ی حرف های کسی که قصد داره تاپیک رو خراب کنه نظر بده
و کسی از سرعت اینترنت شما سوال نکرد که به رخ این و اون میکشین و میگید با 4 هزار تومن (یک پنجم هزینه ی ما) خریدید در حالی که شرکت ارائه دهنده 9 دلار می فروشه که با این حساب اگه خیلی خوشبینانه نگاه کنیم قیمت دلار 444 تومن میشه
پس با این مثال من بعضی چیز ها روشن میشه و به قول امضای دوست عزیزمون

زنده یاد بابک بیات یک حرف جالبی داشت ، میگفت " هر وقت دیدی پشتت زیاد حرف میزنند بفهم چیزی شده ای و یک برجستگی داری تا به خاطر این برجستگی باتو دشمن باشند . اگر هم سطح باشی هیچ وقت دشمن نخواهی داشت. "

پس

درود بر دشمن من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Bs_panzer
05-03-2010, 01:51
اما يكي از معايب بزرگ اين سرويس ها پينگ بالاست ( بالاي 600 ميلي ثانيه و گاها تا 1000 ميلي ثانيه )

اصل کار من همین بود و دنبال جواب میگشتم که پیدا کردم ! به درد بازی نمی خوره.......

KING_DESIGNER
05-03-2010, 22:11
سلام
از این که دوست داری مردم چیز هایی که تو بلدی رو یاد بگیرند از تو تشکر می کنم و علت این که اطلاعات تو در این زمینه بالا رفته نتیجه ی یاد دادن به دیگرانه و بعضی ها هم مصل این که نمیخوان کاسبیشون خراب بشه یا خوش بینانه فکرکنیم حسودیشون میشه می خوان مانع بشن ولی تو نباید با این مزخرفات اعصابت رو خراب کنی چون این جور آدم ها ارزش خراب کردن اعصاب یا حتی فکر کردن هم ندارند پس با قدرت بیشتری در این مورد بحث می کنیم و نمی زاریم دیگران بحث جالبمون رو خراب کنن

در ضمن اصلا هم تند نرفتی حقش بود بیشتر از این ها خوارش می کردی که عبرت دیگران بشه

در آخر آقایی که اینترنت 1 مگ داری

اگه سطح فکری شما بقدری بود که به این تاپیک وارد بشید از کلمات نا مربوط کوچه و بازاری که در سطح این تاپیک نیست استفاده نمی کردید
و این تاپیک به همه ی خوانندگان مربوطه نه به یک یا دونفر که مورد خطاب قرار میدید
هر کس می تونه درباره ی حرف های کسی که قصد داره تاپیک رو خراب کنه نظر بده
و کسی از سرعت اینترنت شما سوال نکرد که به رخ این و اون میکشین و میگید با 4 هزار تومن (یک پنجم هزینه ی ما) خریدید در حالی که شرکت ارائه دهنده 9 دلار می فروشه که با این حساب اگه خیلی خوشبینانه نگاه کنیم قیمت دلار 444 تومن میشه
پس با این مثال من بعضی چیز ها روشن میشه و به قول امضای دوست عزیزمون

زنده یاد بابک بیات یک حرف جالبی داشت ، میگفت " هر وقت دیدی پشتت زیاد حرف میزنند بفهم چیزی شده ای و یک برجستگی داری تا به خاطر این برجستگی باتو دشمن باشند . اگر هم سطح باشی هیچ وقت دشمن نخواهی داشت. "

پس

درود بر دشمن من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصل کار من همین بود و دنبال جواب میگشتم که پیدا کردم ! به درد بازی نمی خوره.......
سلام مرسی از شما .:11:
دوست عزیز برای باز انلاین اصلا نیازی نیست همین سرویسی بگیرید با همون دایال آپ هم میشه انباین بزاری کرد شما اگر فقط و فقط میخواید بازی انلاین داشته باشید باید سرویسهای ارزون مخابرات رو بگیرید قیمت 128 مخابرات حدود 10 تومنه که چیزی نیست و میتونید همزمان از این سرویسها برای دانلود استفاده کنید .البته اگکر کار دانلود سنگین داشته باشید . ولی این که فقط از طریق دیش بازی کنید نه به هیچ وجه توصیه نمیشه چون خیلی مناسب نیست با توجه به پینگی که دوستان گرفتند.
سئوالی بود درخدمتم.

The Dreadnaught
06-03-2010, 01:54
سلام مرسی از شما .:11:
دوست عزیز برای باز انلاین اصلا نیازی نیست همین سرویسی بگیرید با همون دایال آپ هم میشه انباین بزاری کرد شما اگر فقط و فقط میخواید بازی انلاین داشته باشید باید سرویسهای ارزون مخابرات رو بگیرید قیمت 128 مخابرات حدود 10 تومنه که چیزی نیست و میتونید همزمان از این سرویسها برای دانلود استفاده کنید .البته اگکر کار دانلود سنگین داشته باشید . ولی این که فقط از طریق دیش بازی کنید نه به هیچ وجه توصیه نمیشه چون خیلی مناسب نیست با توجه به پینگی که دوستان گرفتند.
سئوالی بود درخدمتم.

دوست عزیز سرعت 128 در بهترین کیفیتش هم برای بازی online کفایت نمیکنه ، نظر خود من برای اینکه راحت بشه بازی کرد ، حداقل سرعت 1 مگابیت هست . البته 128 در بازی های سبک travian و ... و یا مثلا تا ماکزیمم 4 بازیکن برای برخی بازی های سنگین تر ممکنه جواب بده ، ولی متاسفانه اگر شخصی دوست داشته باشه بازی های درست و حسابی رو بدون lag و سایر مشکلات بازی کنه ، زیر 1 مگابیت امکان پذیر نیست .

online_amin
06-03-2010, 05:58
نه بابا,

ما مثلا با 2 مگابیت شاتل بازی میکردیم, هنوز هم گیر و LAG داشت.

به نظر من, مهم نیته :دی

به نظر من مهم PING هست که حتی با 128 هم میشه بازی کرد ولی با 128 معمولی نه با این 128 هایی که شرکتهای ایرانی میدن.

online_amin
06-03-2010, 05:58
نه بابا,

ما مثلا با 2 مگابیت شاتل بازی میکردیم, هنوز هم گیر و LAG داشت.

به نظر من, مهم نیته :دی

به نظر من مهم PING هست که حتی با 128 هم میشه بازی کرد ولی با 128 معمولی نه با این 128 هایی که شرکتهای ایرانی میدن.

ناخدا
06-03-2010, 14:53
من مي خواستم بدونم بهترين سرويسها براي رسيو بالا وارزان ونامحدود قيمتهاش چقدره وآيا اگر از شركتهاي خارجي بگيريم ارزانتر هستش يا كلا فرقي نميكنه .

مرثي

rezanew
07-03-2010, 13:37
dostan man shenidam in service planet sky 512kb rozi masalan ta 200 mb khob barmidare bad soratesh mishe 10 kb.raste?khaheshan begid.

سوال این دوستمون ، سوال من هم هست ولی فینگلیش نوشته کسی مهلش نمیزاره!!!

ترجمه :دی : من شنیدم که Planet sky با سرویس 512 روزی تا 200 مگ میتونی با سرعت 512 بگیری بعد از این حجم سرعت به 10K کاهش پیدا میکنه، راسته؟

ممنون

rezanew
10-03-2010, 09:13

ترجمه :دی : من شنیدم که Planet sky با سرویس 512 روزی تا 200 مگ میتونی با سرعت 512 بگیری بعد از این حجم سرعت به 10K کاهش پیدا میکنه، راسته؟

ممنون

من سوال کردم تاپیک ترشید؟ :دی

Mohandes_fs
11-03-2010, 01:59
من هم زیاد به این درد دچار شدم
ناراحت نباش حالت رو درک می کنم

کسی دیگه نظری نداره؟

لاقل جواب این طرف رو بدید

mehrdad38
11-03-2010, 08:03

ممنون

اگر همون 512 اشتراكي باشه آره روزي حدود 200 مگابايت مي توني دانلود داشته باشي. ولي اختصاصي اينطوري نيست.

sei_pm
11-03-2010, 09:45
اگر همون 512 اشتراكي باشه آره روزي حدود 200 مگابايت مي توني دانلود داشته باشي. ولي اختصاصي اينطوري نيست.

شما مثل اینکه قبلا این سرویس رو داشتی خوب توی 24 ساعت بیشترین مقدار دانلود چقدر بوده؟ به 2 گیگ میرسه؟

rezanew
11-03-2010, 11:40

قیمت اختصاصی چقدر در میاد؟ (منظور از اشتراکی یعنی اینکه خودت بگیری و چند نفره استفاده کنی؟ یا نه....)
بعد هم اینکه این اختصاصی نامحدوده؟

KING_DESIGNER
14-03-2010, 13:12
برو بالای 500 تومن ...ماه واره ای هااااا:31: خطوط اشتراکیش قیمتهاش از 150 شروع میشهدیگه برای 512 اختصاصی داستان فرق میکنه

Mohandes_fs
30-03-2010, 14:55
باز هم که همه ساکت شدن
الان اگه من بخوام تجهیزات برای این کار بگیرم می تونید مارکی برای خرید دی وی بی کارت و یا اون تجهیزاتی که اسمش رو نمی شه برد بگین؟

KING_DESIGNER
30-03-2010, 23:59
سلام
سال نو مبارک
میخوام یه توضیح جامع در مورد خرید دی وی بی بدم و علاوه بر دریافت دیتا میدونین که دی وی بی ها میتونن شبکه ها رو هم بگیرن پس من توضیحی هم در مورد شبکه های تصویری هم میدم که موقع خرید با یه تیر دو نشون بزنید . و اگر کسی نمیخواد شبکه ها رو ببینه میتونه یه کارت sky star 2.8 اصل آلمانی رو به قیمت 70-80 تومن بخره و خیال خودشو راحت کنه و لی توضیحات اضافی مربوط به اون دسته از عزیزانی هست که میخوان هم کانال ببینن هم اینترنت استفاده کنند .و خرید این کارتها منفعت داره.
ضمنا این کارتها تا حدود 7-8 ماه پیش که میخواستم یک طرفه داشته باشم کارتهای به روز و مناسبی بود الان نمیدونم چه کارتهایی وارد شدند و لی این اطلاعات هم نمیتونه ناقص باشه به چند علت که هنوز سیستمهای دیتا از S1 به S2 مهاجرت نکرده اند و خرید این کاتها هم چون جوابشون رو پس دادند عاقلانه هستش . ضمن این که همشون هم در بازار یافت میشه و هنوز از بین نرفته اند . !

دی وی بی کارتها 2 نوع هستند اینترنال و اکسترنال که بوسییله اینترفیس usb به سیستم متصل میشه و بالطبع قیمتشون گرون هستش.
اینترنالها هم 3 تا مشکل دارند و البته برای کسی که استفاده مداوم داره من توصیه نمیکنم که از اینترنال استفاده کنه و این نظر شخصی منه
به 3 علت مهم :
-1- مصرف برق زیاد از پاور سیستم( حتی ممکنه مجبور بشید پاور کیس رو عوض کنید)
2-حرارت زیاد که بچه ها میگن به اندازه یه اتو حرارت میده و بعضیها مجبور شدن که فن روی کارتها بزارن ! و این هم میشه مشکل سر و صدای بیشتر !!!
3- استفاده گرفتن از سی پی یو سیستم و گرفتن سرعت سیستم و اشغال حافظه توسط برنامه های کار با دی وی بی ..

راه حل چیه ؟ استفاد ه از کارتهای اکسترنال
میدوینن چرا ؟ چون کارتهای اکسترنال اولا که اداپتور مجزا داره ، پردازنده داخلی داره و در هنگام استفاده از این کارت پردازنده داخل کیس یا همون CPU سیستم ما به خدمت گرفته نمیشه و در نتیجه مشکل هنگ کردن و این موارد رو نداریم . و در ثانی از همه مهم تر اکسترنال هستش و به هر سیستم دیگری میشه وصلش کرد چون USb هستش و میشه مثلا به لپتاپ وصلش کرد و اگه فردا سیستم رو فروختید و سیستم جدید گرفتید و کارتهای زیاید داخل کیس داشتید و اسلت خالی نداشتید به مشکل نمیخورید !
ولی قیمتش دوبرابره ولی به نظرم میصرفه چرا ؟ به علت رفع ایرادات اون 3 تا اشکالی که گفتم .

اما بهترین مارک proof 7500 اکسترنال هستش که قابلیت های زیادی داره و قیمتش هم از 100 تا 120 متغیره که قطعا زیر این قیمت هم میتونید بخرید البته قیمت مال سایتهای فروش اینترنتی بود که گفتم یه مدل هم هستش که ارزون و کوچیک هستش که نگاه به مشخصاتش کردم زیاد خوشم نیومد و شماها هم دیدین اسمش light wave هستش و همچین مالی نیست قیمتش هم 70 تومنه که نزدیک به پروف هستش و به نظرم خرید پروف عاقلانه تره .

برای اینترنالها هم qbox8290 هستش که اون هم کارت خوبیه و قیمتش حدود 100 هستش
و کارت به روزی هستش

ولی رایجترین کارت skystar st 2.8 هستش که با سه چیپست درست میشه اصلیترین برد المانی هستش و کره ایه م هست که بازم خوبه و بدترین بردش چینی هست که کارتهای چینی متاسفانه خطر سوخت داره و اذیت میکنه ولی از نظر ساپورت نرم افزاری در ایران حرفن داره چون خریدار زیادی داشته و قیمت المانیش حدود 70 تا 80 تومن و چینی ها هم حدود 50 تومن هستش . این کارت قابلیت دریافت شبکه های HD رو نداره ولی با پلاگین باز میکنه . ضمنا موقع خرید این کارت باید مواظب باشید که اورکلاک نشده باشه
اورکلاک این کارتها به این گونه است که ترانزیستور روی خود سیستم رو برمیدارند و کریستالی به حایش میزارند و در 90 درصد موارد کارت نیم سوز شده یا جواب نداده که حواستون باشه دست دوم نخرید !

نکته ای که برای خرید کارت دی وی بی باید رعایت بشه اینه که قابلیت دریافت از شبکه های S2 , HD رو داشته باشه چون فرمت HD دیگه داره رایج میشه و مجبور نیستید فردا برای دیدن کانالها هم یک کارت HD بخرید و از یه طرف دیگه شبکه ها ی دیتا در حال حاضر بر روی بستر S1 هستند و در آینده نزدیک به باندهای s2 مهاجرت میکنند که بالطبع کارت هم باید S2 رو هم ساپورت کنه
خوب من هم کارتهایی رو معرفی کردم که این قابلیتها رو داشته باشه.و فردا هم مجبور نشید برید یه کارت S2 ساپورت بخرید

برای LNB یا اصلیترین قسمت قضیه هم مارکهای زیادی هستش و من متاسفانه اطلاع از مارک بخصوصی ندارم ولی گروندیگ خوبه
ضمنا مواظب باشید اون عدد لتنسی رو هم روی -3db باشه که میزان نویز و اینها هستش ( متاسفانه اطلاع زیادی ندارم ) ولی میدونم که LNB های HD ساپورت جدید هستند و خود منم یکی دارم .. پس برای دیدن کانالهای HD هم نیاز به یک LNB که HD ساپورت باشه هم دارید. و زیاد حساس نباشید چون فقط یه مبدل هستش و کار زیادی انجام نمیده . من مال خودمو حدود 5 تومن خریدم ولی خوب تا 30-40 تومن هم هست ولی همین 5 تومنی هم کار میکنه ! مشکل خاصی نداره

بشقاب پرنده ( دی ش ) هم باید داشته باشید که بهترین نوعش بچه ها میگن استیل هستش ولی گرونه و مهم جنسش نیست مهم سایزش هست که از 90 نباید کمتر باشه و شما برای استفاده از یک سرویس دیتا نیاز به یک دیش 90 دارید.
و در نهایت به مقدار کافی کابل سالم و بدون پارگی .

و در پایان برای این که متوجه بشید که چی میخرید : من روش خودمو میگم ، برای خرید هر قطعه ای به تعمیرگاه و یا سایتهایی که مشکلات سخت افزاری رو نوشتند مراجعه میکنم و مشکلات سخت افزاری رو میخونم و میبینم فلان برند معتبر بیشترین مشکلات رو داره و از این روش میفهمم که نباید این برند خاص رو بخرم . توصیه میکنم قبل از خرید توی گوگل سرچ کنید و بنویسید مشکلات کارتهای دی وی بی و تا حدودی متوجه میشید که چه کارتهایی در بازار ایران خراب از آب در اومدند .
سئوالی بود در خدمتم.

online_amin
01-04-2010, 22:58
سلام دوستان,

خواهشا بحث های حاشیه ای نکنید. این تاپیک با خون چگر زده شده و به زحمت چند روز دوام آورده. نشه یه دفعه با دلایل نامعلوم بسته بشه.

Rohallah_tavakoli
01-04-2010, 23:15
سلام دوستان,

خواهشا بحث های حاشیه ای نکنید. این تاپیک با خون چگر زده شده و به زحمت چند روز دوام آورده. نشه یه دفعه با دلایل نامعلوم بسته بشه.

در تایید پست دوستم.. این چند صفحه آخر رو که دیدم یاد چت روم افتارم!!!:2:

لطفا رعایت کنید.:11:

Big-travian
02-04-2010, 08:01
من جایی 512 10 تومن ندیدم
اگه کسی سراغ داره پیام خصوصی بده

princeofpersia_7
02-04-2010, 08:14
دوستان از نظر اقتصادی صرفه داره که من از شرکتی که الان دارم ازش سرویس میگرم خارج بشم و برم سراغ مخابرات و از اونجا 64 نامحدود بگیرم تا بتونم مقدمات این کارو فراهم کنم؟

چون مثل اینکه مخابرات وقتی سرویسی رو بده دیگه نمیشه ازش سرویس رو قطع کرد و اگر بخوام سرویسم رو دوباره از مخابرات به مثلا شرکت ایکس منتقل کنم مدارک رو تایید نمیکنند!!!

یه براورد پروژه ای اگر از این مورد داشته باشید بسیار ممنون میشم :11:

KING_DESIGNER
02-04-2010, 15:35
سلام /سال نو مبارک:11:
به علت پارازیتهای اخیر:13: متاسفانه نشد که به شما دوستان رسیدگی کنم
خوب بریم سر بحثمون

من جایی 512 10 تومن ندیدم
اگه کسی سراغ داره پیام خصوصی بده
عرض شود که چندتا فروشنده 13-و 15 تومن و یه 25 تومن خیلی مطمئن که مهرداد ازش استفاده میکنه بیرون از فروم هستند و خودتون هم توی گوگل سرچ بزنید میتونید چندتا پیدا کنید.چون خرید و فروش هر چیزی در فروم ممنوعه وگرنه میتونستم کمکت کنم بازم اگه مشکلی بود تماس بگیرید قطعا راه حلهای زیادی هست

دوستان از نظر اقتصادی صرفه داره که من از شرکتی که الان دارم ازش سرویس میگرم خارج بشم و برم سراغ مخابرات و از اونجا 64 نامحدود بگیرم تا بتونم مقدمات این کارو فراهم کنم؟
چون مثل اینکه مخابرات وقتی سرویسی رو بده دیگه نمیشه ازش سرویس رو قطع کرد و اگر بخوام سرویسم رو دوباره از مخابرات به مثلا شرکت ایکس منتقل کنم مدارک رو تایید نمیکنند!!!

یه براورد پروژه ای اگر از این مورد داشته باشید بسیار ممنون میشم :11:
64 نامحدود که یک مثال هست و اصلا ارزش نداره من نظرم روی همون 128 مخابرات هستش چون تفاوت سرعتش واقعا احساس میشه و 4 تومن مابه تفاوتش رقم زیاد و چشم گیری نیست و به نظرم شما یه 128 از مخابرات بگرید به صرفه تر هستش:46:
ولی در مورد تغییر سرویس اولا که اون دست خودتون هستش. سرویسهای مخابرات تازگیها برای من قطعی زیادی داره و روزی 100 بار قطع میشه و مجبورم که مودم رو خاموش روشن کنم .
اگر شما میخواید با تورنت کار کنید که حتما حتما حتما باید از 128 مخابرات بدون چون و چرا استفاده کنید چون میدونید که در تورنت یه سری فایل دانلود میشه و برای مثلا 700 مگ حدود 100 تا 120 مگ در حالت خوش بینانه باید آپلود کنید که در ماه من حدود 25 گیگ آپلود داشتم :41:با یه سرویس 512
ولی اگه نه فقط قصدتون دانلود هست و تمامی نیازهای شما از سرویسهای سایتهای اشتراکی مانند وارز و رپیدشیر و غیره تامین میشه خوب چرا تغییر کاربری بدید با همون سرویس حجمی کار کنید و این راه به شما توصیه میشه که هم زحمت جابجایی به مخابرت رو ندارید و هم این که خیالتون راحت هست و مشتری دائمی همون شرکت باقی می مونید از لحاظ اعتبار خوبه :20:و در نتیجه تصمیم گیری با خودتونه ببینید اگر اپلود دارید که حتما سرویس نامحدود بگیرید وگرنه همون حجمی و ماهی 3 گیگ کار شما رو راه میندازه . تازه حجم اضافه هم میارید.
توضیح این که : در چت رومها و ایمیل فرستادنها و پست نوشتن داخل فرومها هم ارسال انجام میشه ( چون نمیدونستم چقدر اطلاع دارید توضیح دادم که متوجه بشید ):20:

در مورد براورد پروژه بستگی به خودتون داره
کارتهای --- خوب که تایید میشوند:( فقط مورد اول یه توضیح کوچیک داره )
:13:زیاد جالب نیست به علت وجود 3 برد تقلبی متفاوت و هیچی جز نرم افزار هم نمیتونه تقلبیهاش رو تشخیص بده ولی اگر به شرط خریدید و همونجا تست زد و ساخت المان بود بخرید که بهترین کارت هستش
skystar2.8---orginal=80$

کارت خوبیه سابقا با بعضی از مادربوردها مشکل داشت که با ساخت درایورهای جدید و ... مشکلاتش کاسته شده.
qbox 8920=100$

و بهترین کارت از نظر خودم کارتهای اکسترنال هستند که فشاری به سیستم وارد نمیکنند و قابل حمل هستند و به خاطر اینترفیس USB به هر وسیله ( مثل لپ تاپ ، ) قابل اتصال هستند .
proof 7500 External USB=110$

DISH 90'=25$
LNB=7$
cable=X
خوب فقط قیمت کابل مشخص نیست چون نمیدونم چقدر لازم دارید :31:
فقط همین
برای ارسال هم که هر وسیله و دیوایسی که قابلیت ارسال دیتا داشته باشه ( موبایل GPRS - وایمکس ایرانسل-دایال آپ - ADSL ) که دیگه اونها هم مودم و درگاههای مشخص شده خودشون رو میخوان

سئوالی هست بپرسید

Karmenwet
03-04-2010, 10:44
.................................................. ........................

KING_DESIGNER
03-04-2010, 20:48
دوست عزیز و گرامیkarmenwet :
من ظاهرا اینترنت ماهواره ای ندارم چه کسی این همچین حرفی رو زده ؟من بارها اشاره کردم که همچین سرویسی رو استفاده نمیکنم. چون نیازی به سرعت بالا ندارم.
و ظاهرا شما از دوستان اقای وانتد من هستید که :31: چند وقتیه نیستشون :31:

بگذریم ولی من یه درخواست دارم
چون شما توی جمع از من خواهش کردید جوابتون رو بدم منم یه بار پیغام خصوصی فرستادم ولی نمیدونم چرا ارسال نمیشه برای همین توی جمع مطرح میکنم
خواهشا اگه دفعه بعد به مشکل خوردید و کسی جوابتون رو نداد سراغ منم نیاید خواهش میکنم :41:
و اسم من رو به عنوان مخاطبتون نذارید ممنون میشم ، چون من یه تعهد اخلاقی دارم و مشکل پیش میاد. اینم یه درخواسته که فکر نکنم ناراحت بشید بالاخره هرکسی یه تعهد وجدانی داره . این طور نیست ؟
:11: ممنونم و مرسی

---------------------------
با اجازه از داش مهرداد و داش امین:11:
این پست رو هم به عنوان اولین کادوی سال جدید برای تمامی عزیزانی که قبل از خرید به سئوالاتی بر میخورن تقدیم میکنم .:11:
امیدوارم مثل سابق مورد استفاده قرار بگیره و نکاتی رو که گفتم رعایت کنید تا بعدا به مشکلات دوستانی مثل karmenwet برنخورید ظاهرا ایشون فقط این مشکل رو دارند و بین خرید یه کارت 50 تومنی تا 120 تومنی !!!:31: معطل موندن :13: منم کمکی میکنم ایشالا که برای همیشه مشکلشون رفع بشه

خوب خودکار قلمها رو بردارین میخوام امروز درس جدید بدم

ضمنا باتوجه به این که من --- ندارم کلیه اطلاعاتی که در زیر داده میشه با توجه به مطالبی هست که توی این چند سال اخیر در وب سایتها و فرومها خوندم و ادرس تک به تک و جز به جز مطالب زیر مستند موجود هست و مضاف بر تجربیاتی که دوستان نقل کردند و در حال حاضر میخوام در اختیارتون قرار بدم
پس هرگونه مسئولیتی درقبال صحت و غلط بودن موارد زیر به شخص من مربوط نمیشه فردا دستتون رو نکنین توی پریز بگین حضرت کینگ گفت ما از همه جا بیخبر هم گفتیم چشم :27::31:
و هر پستی که به منزله صحت یا سقم مطلب زیر باشه و بطور مستند جنبه اگاهی داشته باشه قابل تقدیره . در غیر انصورت پاک میشه چون اینجوری بی نظمی هم بوجود نمیاد کسی هم مشکل سخت افزاری داره میتونه توی تاپیک مربوط به خودش مطرح کنه . چون به اینجا اصلا ربطی نداره و حکم اسپم رو داره.

خوب پس در تاپیک قبلی مقدمات همه چی رو گفتیم آها سیم هم کواکسیال با مقاومت 75 اهم بخرید که یادم رفت مشخصات رو بگم از همین سیمهای کرمان هم بگیرید حله
من خودم 25 متر امریکایی 3لایه استفاده کردم و حدود 5 سالی میشه که فقط یه نمه ترک برداشته :27:

خوب از اونجایی که در ایران بیشترین کارت --- فروخته شده اسکای استار بوده ( به سبب قیمت مناسب و کیفیت متوسط و ساپورت نرم افزاری عالی ) و ورژنهای مختلفی داره بر ان شدیم تا اطلاعاتی در هنگام خرید رو به سمع و نظرتون برسونیم.

بردهای اصلی به سبب داشتن خازنهای سالید solid یا جامد طول عمر و مقاومت بالای دارند و تکنولوزی جدیدتری دارند و پول خود قطعه رو میدید ولی در بردهای تقلبی خازنهای نسل پدربزرگ یا همون خازنهای الکترولیتی هستند که با یه افزایش ولتاژ به درک پرتاب میشوند !!! ها ها ها
این اسکای استار چندین مدل داره و 3تا مدل پرطرفدار داره که هر3 تا رو توضیح میدم.
مدل 2.8 که خیلی پرطرفداره و قیمتش هم حدود 50 تومنه ولی با برد تقلبی و برد اصلیش حدود 70-80 ( هرچقدر تیغش برید ) فروخته میشه ! مزیت خاصی نداره HD نمیگیره ولی با پلاگین میشه دورش زد و یه چیزایی بگی نگی نگاه کرد ولی خوب برای کار ما زیاد مناسب نیست چون وقتی که باندهای S2 فراگیر بشوند این کارت هم مستقیم میره توی زباله دونی چون فرکانسهای دیتا هم به سبب بروز شدن از S1 به S2 مهاجرت میکنند
مدل PCI که قیمتش هم حدود 90 تومنه و یه مدل از همین کارت هم هست که اور شده است و کیفیت بهتری داره قیمتش یه 5تومنی بیشتره
در مورد خود سخت افزار و تفاوتها نسبت به ورژن قبلی باید بگم که مدلاسیون S2 نسل جدید فرکانس های باند KU هستند که حاوی فرکانس های اکثر کانال های HD و همچنین بیشتر فرکانس های DATA و مناسب برای دانلود آفلاین S2 هستن درضمن کارت های مبتنی بر این مدلاسیون قابلیت دریافت کانالهای s1 رو هم دارن ولی برعکس این قضیه امکانپذیر نیست
و مدل اور شده همین کارت که فرقی نداره فقط اورکلاک شده. و قیمتش هم 5 تومنی بیشتره که قبلا گریزی زدم و اشاره ای کردم..

ولی در مورد ایرادات
روش تشخیص اسکای استار اصل از تقلبی
بهترین راه که همون نرم افزار sissoft sandra هستش که یه ورژن معتبر برای چک کارت گرافیک هم داره و بنچمارکهایی رو میگه در حد خدا ! و لی وقتی میخواین قبل از خرید به وسیله اعتماد پیدا کنین میتونین از روش من استفاده کنین/
: بهترین راهی که قبل از خرید میشه به اون بسنده کرد برداشتن شماره سریال و مک ادرس برچسب شده روی جعبه است ! و ارسال اون به ایمیل پشتیانی شرکت سازنده است . در موقع خرید بقیه قطعات کامپیوتر هم میشه از این راه استفاده کرد.

بطور مثال :
Hi
I bought a ----s Card at yesterday .I'd like to find what country made my device.Korea or Germany or china?
it's skystar2.8 with:

S/N: 2105460808xxx
MAC: 00D0D7103xxx

Thank you

سلام / من یک دی وی بی کارت روز گذشته خریدم . میخواهم بدانم دستگاه من برای چه کشوری ساخته شده کره یا آلمان یا چین
اون skystar 2هست
شماره سریال :
مک ادرس :
متشکرم.

و یه مدت صبر میکنین جواب پشتیبان رو میبینین که میگه مال کجاست !

با برنامه sissoft sandra هم میتونین بصورت نرم افزاری و مطمئنتر کارتتون رو چک کنید برای استفاده بعد از دانلود اخرین ورژن این نرم افزار اون رو نصب میکنیم بعد از نصب SiSoftware Sandra برنامه را اجرا می كنيم وارد قسمت Pci/Agp bus information بشيد تو قسمت adapter ميزنين Pci Bus خوب حالا تو قسمت device,ليست device هارو ميبينين Device مربوط به كارت را انتخاب كنيد وقتي Device كارت را انتخاب كرديد به قسمتهاي OEM Device name يعنی سازنده چيپ و Device name يعنی سازنده قطعه توجه كنيد برايskystar2 اگر device name:

technisat باشد،قطعه سالم و اصل و ساخت آلمان است و اگر که techsan باشد،قطعه اصل ولی ساخت كره است

ایرادات اسکای استار 2.8
بیشتر مربوط به قدیمی بودن این سخت افزار نخاله هستش ( درایور برای 7 نداره) اصلا دیتکت نمیکنه حال اینکه درحالت عادی در ویندوز XP به عنوان یه کارت شبکه شناخته میشه !!! ولی خوب متاسفانه دیگه عمرش گذشته و در ضمن خریدش رو هم از همین الان توصیه نمیکنم . چرا ؟ چون دیگه وارد سال جدید شدیم و قطعات 2010 کم کم دارن جایگزین میشن و من میگم کسی میخواد این کارت رو بخره 30 تومن بزاره روی پولش و پروف رو بگیره .

کارتهای پروف
این کارت استریم ریدر اختصاصی واسه مانا و اسکاینت داره که به درد اون عشق فبلمهای آفلاین باز میخوره . و زیاد کارایی محصوصی در دیتای یک طرفه نداره ضمنا سیمبل ریت رو تا سقف 45000 رو ساپورت میکنه که این نشون میده اصلا نیازی به اور کلاک نداره !! آفرین !
ولی یه بدی که داره مثلا نسبت به قیمت هم میصرفه هم نمیصرفه چرا چون اکسترنال هستش و خلی خوبه ولی عیبی که داره مشکل تیونر این دستگاه هستش که یک تیونر بیشتر نداره و یه برگشت از همون تیونر داره که میتونی بدی به یه ----- ویا یه --- دیگه ولی وقتی همین پول رو به یه خورده بیشتر به کارتهای qbox بدیم میتونیم یه کارت دو تیونره برداریم که همزمان به دوتا جهت دسترسی داشته باشیم هرچند که نمیشه همزمان هم افلاین داشت و دیتا رد و بدل کرد و هم شبکه ها رو نگاه کرد ولی خوب یه جاهایی به کار میاد که اصلا به بحث ما ربطی نداره

در ضمن کسی هم که افت سیگنال داره و مشکل سیگنال دهی برای کارتش بوجود میاد اول از همه باید به مسیر سیم نگاه کنه
ممکنه از سویچ استفاده کرده باشه باید بررسی کرد ولی در 99% موارد اینجوری مشکل با درایور قطعه هستش که باید آپدیت بشه و در ضمن این مورد هم ربطی به اینجا نداشت ولی توضیح میدم برای دیدن برنامه های ماهواره ای برای دیدن پراگ دی وی بی توصیه میشه . دریم هم بدک نیست .

qbox با چیزی مشکل نداره مثل همیشه مشکل از کمبود عقل کاربرانی هست !! ببخشید
بهتر بگم مشکلش به سببخرید کردن کاربرانی هست که سواد خواندن دو خط متن انگلیسی رو ندارند.
اون مشکلات مربوط میشد به کارتهای TBS 8920 رویژن 2.0 که با اضافه کردن یک خازن الکترولیتیμF 470 ده ولت حل میشد و تنها بدی که داشت همین بود ولی کیفیت خداااااااااااااااااااا
الان بهترین درایور برای این کارت و رفع مشکلات قبلی 1.5.2 هستش که از توی سایت ها میتونین بردارین در ضمن اون مشکل با مادربوردها هم به تاریخ پیوسته میتونین توی کتابهای قدیمی سرچ کنین پیداش کنین مادروبردها هم زیاد هستند و بیشترین ناسازگاری مربوط به گیگابایت و MSIو ابیت خدا بیامرز و ایسوز بود که ...بگذریم
ولی معمای ناسازگاری کارتهای دی وی بی به چیپستهای مادروبردها برمیگرده که یه سری از کارتهای اسکای استار با چیپستهای ان ویدیا مشکل داشتند که خوب بازم باید عقل خریدار برسه و روز قبل از خرید یه سرچ بزنه و ببینه چی میخواد بخره.اتفاقا توی همین فروم هم در هنگام خرید مادربرد با یکی از بچه ها که میخواست AMd بخره کلی سر این مسئله بگومگو داشتیم تا اینکه احسان برگشت گفت نه اون قضیه اش با چیپستش بوده و خودت عقلت کمبوده باید روز اول نگاه میکردی و میخریدی !!!! :)
چون فروشنده فقط به فکر فروش بیشترش هست و دوست داره جنس توی پاچه مردم بکنه . ببخشیدها !! بلانسبت. در ضمن در مورد این مشکلات خرابی و .... بنده تعمیرکار نیستم ببرید پیش یه تعمیرکار. :)
در مورد انالیز کردن هم نمیدونم باید از بچه هایی که در کار الکترونیک هستند سئوال بپرسید. اینجا بخش مشاوره برای سرویسهای یک طرفه هستش اگر به عنوان تاپیک نگاه میکردید خوب میشد/.

در مورد افت سیگنال
معمولا افت سیگنال در فرکانسهای مادر خودش رو نشون میده و در ضمن با چک کردن کامل متوجه میشیم
برای اطمینان از درست بودن تنظیم دیش حتما از یک دستگاه دیگر کمک بگیریم
در صورت امکان از یک سیم کوتاه تر استفاده کنیم.! ساعت ال ان بی هم چک شود!
اگر تمام موارد دیش ال ان بی و سیم درست هستند پس مشکل ار پاور سیستم است و ممکن است خود تیونر و یا از خازن های بغل ان ،باعث ضعف سیگنال شده اند..
خازهای روی برد رو هم باید چک کنیم
در غیر ان صورت مشکل از تیونر دستگاه بوده که تعمیر ان بصرفه نیست و باید تعویض شود..
درصورت استفاده از سویچر هم فاصله سیمها از LNB به سویچ رو باید چک کرد که بیشتر از 2 متر نباشند.

ارسال و send اطلاعات و مقدار ان :
در مورد ارسال هم که خواه ناخواه مقادیری داده برای پایداری ارتباط شما با سرور رد و بدل خواهد شد و دست شما نیست که اونها رو کنترل کند .
همین الان که به اینترنت وصل هستید یه نگاه به نمودار نتورک موجود در task manager بندازید برای ورود به تسک منیجر بوسیله فشردن کلیدهای ctrl+ALt + DELETE میتونید وارد بشید متوجه میشید که همیشه مقادیری ارسال و دریافت دارید و در طول 24 ساعت فکر میکنیم که فقط کانکت هستید و دانلودی ندارید و کاری با اینترنت انجام نمیدهید . حدود 2 تا 3 مگ رد وبدل خواهد شد و بالا پایین بودن ان مقدار دست ما نیبست ! بستگی به به تقاضای سرور دارد و جوابدهی از طرف مودم و برعکس .
و هرگاه ادرس یک سایت رو وارد کنید به مقدار کاراکترهای وارد شده بیت ارسال میشود که اون رو هم با یه جمع و ضرب و ساده خودتون میتونید در بیارید و کنترلش دست ما نیست. پس نمیتونیم پیش بینی کنیم اقای ایکس چقدر در ماه ارسال دارد/
حالا اگر شما از سرویسهای P2p یا پوینت 2 پوینت استفاده کنید ( به معنای نقطه به نقطه ) مقدار ا رسال شما در طول شبانه روز حدودا 500 تا 600 مگ خواهد بود که اون هم بستگی به میزان سرعت ارسال شما داره و من این رقم رو برای یک سرویس با سرعت ارسال داده حدود 256 کیلو در نظر گرفتم و گفتم.
این عدد درخواستی شما قابل حساب نیست ولی معمولا برای سرویسهای یک طرفه ( با حتساب ارسال روزی یک ایمیل و 10 پست در سایت پی سی ورلد + ادرس دادن و دانلود کردن فایلها و عکها و ...) من مجموعا 3 گیگ رو پیشنهاد میکنم.

سرویسهای دو طرفه در این سرویس که متاسفانه فعلا موجود نیست و میگن پیگرد داره .
1- استفاده از یک دستگاه به عنوان ترنسمیتر که در اینجا مودم خوانده میشود و یک LNB شبیه LNB های دیش بانکها و یک کارت دی وی بی
شما میتونید دریافتی تا 2 مگ داشته باشید مضاف بر این که ارسال هم بوسیله همون دیش انجام میشه و شما رو برای همیشه از شر یک طرفه و مشکلات latency موجود راحت میکنه توضیحات بیشتر داخل پستهای قبلی دوستان هست.

در موقع کار با اینترنت مک ادرس رو باید با انتی ویروس محافظت کرد ؟ کدوم دانشمندی همچین حکمی رو صادر کرده ؟
کسی هم که میره سمت همچین کاری باید تعطیل باشه دیگه وگرنه عقل سلیم میگه اول پیشگیری بعدش انتی ویروس .... !!!!
با نصب یک فروند فایروال سیستم رو بیمه کنید پورتها اضافی رو ببندید و مشکلتون حل میشه. در ثانی همه چیز رو ایمنی کرده بود شیلنگ گاز نیست که سیستمه
شما هم به جای این که نگرانش باشید بهتره برایش یه سی دی فایروال زون الارم ببرید.
و مک ادرس رو هم تغییر بدید. ظاهرا همه اکونتش از طرف شرکت پرووایدر مصرف شده و حسابی برایش نمونده بهتره که دفعه دیگه با حواس جمعی بیشتری کار کنه /.

Big-travian
05-04-2010, 02:01
من یک ساله کارتskystar 2.8 خریدم
75 تومن
البته دانلود افلاین دارم
جهت=w3 (همون جهتی که bbc هم هست:31:)
یعنی برنامه ای مثل اسکاینت رو باز میکنی واست دانلود میکنه:31:
انگار خط تلفنتو وصل کردی به 10000 نفر که adsl دارن و هرچی اونا دان میکنن تو هم دانلود میکنی
چند ماهه که دانلود خوبی نداره:13:
میخوای کارت بگیری حتما s2 بگیر

کیفیت تصاویر کانال ها تو جدیده هم بالاتره

Big-travian
05-04-2010, 02:09
در رابطه با غیر قانونی بودن هم باید بگم
چه ارسال چه دریافت غیر قانونی هست

دانلود افلاین 80 درصد ویدئو هاا غیر اخلاقی هستن
از این مورد قانونی هم نباید نگران باشی چون تو ایران بیش از 15 میلیون م.اهواره دارن:13:

KING_DESIGNER
05-04-2010, 06:40
من یک ساله کارتskystar 2.8 خریدم
75 تومن
البته دانلود افلاین دارم
جهت=w3 (همون جهتی که bbc هم هست:31:)
یعنی برنامه ای مثل اسکاینت رو باز میکنی واست دانلود میکنه:31:
انگار خط تلفنتو وصل کردی به 10000 نفر که adsl دارن و هرچی اونا دان میکنن تو هم دانلود میکنی
چند ماهه که دانلود خوبی نداره:13:
میخوای کارت بگیری حتما s2 بگیر

کیفیت تصاویر کانال ها تو جدیده هم بالاتره
سلام big عزیز مرسی برای راهنمایی
میدونم کاملا اطلاع دارم

در رابطه با غیر قانونی بودن هم باید بگم
چه ارسال چه دریافت غیر قانونی هست

دانلود افلاین 80 درصد ویدئو هاا غیر اخلاقی هستن
از این مورد قانونی هم نباید نگران باشی چون تو ایران بیش از 15 میلیون م.اهواره دارن:13:
بعله در مورد غیرقانوین بودن هم اطلاع دارم ولی قابل ردیابی نیست مثل اینکه توی خونه ات هزارتا کار خلاف انجام بدی ولی چون کسی متوجه نمیشه پس ردی هم ازت نمیگیرن :20:
بیشتر تذکرات من در مورد دانلودافلاین پیرامون همین ویدئوهاست . چون شخصا علاقه ای ندارم که در فعالیتهای علمی همه گونه مسئلی رو قاطی کنم و به نظرم هرچیزی رو برای یه کاری ساخته اند.
برای همین هم علاقه ندارم که در تاپیک مربوط به یک طرفه پیرامون مباحث افلاین صحبت بشه و ما رو از هدفمون دور کنه . برای این مسائل تاپیکها و گروهای جداگانه در همین فروم ساخته شده که کسی دوست داشته باشه میتونه بره اونجا در موردش صحبت کنه
در ثانی به قول امین جان این تاپیک با خون جگر زده شده :31: به علت حساسیت موضوع مدیران اجازه تاسیس این تاپیک رو نمیدادند حالا در مورد یه چزی صحبت کنیم که فردا باعث مسدود شدن فروم بشه ؟ نه عاقلانه نیست :20:
اگر درصد این ویدئوها کمتر بود و میشد در دانلود افلاین یک پpreview از فایلهای دانلودی داشته باشیم و تقریبا یه چیزی تو مایه های گروههای دانلود افلاین فعالیت میکردیم و با پرداخت یک شارژ ماهیانه و دریافت لیست دانلودهای ماه میدونستیم که چه چیزی دریافت خواهیم کرد ( البته بصورت مجانی ) در اون صورت قطع به یقیین پیرامون اسکای نت و دانلود افلاین مباحث بشتری انجام میشد و من هم در این مورد فعالیتم رو بیشتر میکردم
ولی متاسفانه به علل موارد اشاره شده صحبت کردن در مورد افلاین درست نیست چون در حق دیگران کاربران ی که صرف آشنایی با یک طرفه به این تاپیک می ایند اجحاف میشه و بی نظمی بوجود میاد.
سئوالی بود در خدمتم.

masud-000000
06-04-2010, 19:40
سلام من خودم دو سال دانلود آفلایــن داشتم(تا پارسال)
من تونسته بودم با یه سری تنظیمات بیش از 95% این فایل ها(همین فایل های صوتی تصویری که معضل بزرگی واسه خیلی هاست) رو ف ی ل ت کنم که دانلود نشه،بدون از دست دادن فایل های مفید....
کلا می خوام اینو بگم که استفاده از هر سرویسی فقط به هدف خود شخص استفاده کننده از اون سرویس بستگی داره،،حالا چه آفلایّّن باشه چه آنلاین فرقی نمی کنه و هر فردی می تونه به هدفش و خواستش برسه.

و اما در مورد آنلایــن: من یه دوستی دارم که همین الان که دارم برای شما می نویسم ایشون داره به صورت یک طرفه(سند با ای دی اس ال و دانلود با ماه وار ه) و با سرعت باور نکردنی 10 Mb/S به صورت اشتراکی(share) داره استفاده می کنه(حدودیکی-دو ماهی میشه. از طریق ج ه ت ان اس اس دریافت می کنه).این دوست من براحتی فایل ها رو با سرعت 1 mb/s دانلود می کنه و کلا داره حال میکنه.(و البته اینو بگم قصدش راه انداختن گروه آفلایــنه...) و تا الان هم هیچ کسی نبوده بهش گیر بده.

(در مورد قانونی بودن یا نبودن آفلایـن و یک طرفه باید بگم که مگه خود داشتن همین سینی مجازه که این کار مجاز باشه؟...ولی خوب اینم مثل خیلی کار ها که مجاز نیست انجام میشه...و تا شاکی خصوصی نداشته باشید کسی کاری به کارتون نداره.) :20:

به نظر من تا سرویس دو طرفه مجاز نشه (یا لااقل کاری نداشته باشن) استفاده ازش بصرفه نیست.پس ما هم مشتاقانه منتظر اخبار خوش از طرف دوستان می مانیم تا شاید فرجی بشه.(حالا دو طرفه هم نشد اشکالی نداره لااقل یه سرویس ارزون قیمت یک طرفه با سرعت خوب و نامحدود پیدا بشه)

پ.ن1:ببخشید اگه از بحث تاپیک خارج شدم:11:
پ.ن2:اگه امکان داره تو اسم تاپیک یه تجدید نظری بشه و یه کلید سر راست تری واسه دوستان قرار گرفته بشه.چرا که خیلی ها نمی دونن همچین تاپیکی اینجا هست.اگه از واژه هایی مثل «سرویس های هوایی اینترنت» یا «سرویس های فضایی اینترنت» یا«اینترنت از طریق بشقاب» و امثالهم استفاده بشه احتمالا بهتره .بازم متشکر:11:

KING_DESIGNER
07-04-2010, 05:37
سلام من خودم دو سال دانلود آفلایــن داشتم(تا پارسال)
من تونسته بودم با یه سری تنظیمات بیش از 95% این فایل ها(همین فایل های صوتی تصویری که معضل بزرگی واسه خیلی هاست) رو ف ی ل ت کنم که دانلود نشه،بدون از دست دادن فایل های مفید....
کلا می خوام اینو بگم که استفاده از هر سرویسی فقط به هدف خود شخص استفاده کننده از اون سرویس بستگی داره،،حالا چه آفلایّّن باشه چه آنلاین فرقی نمی کنه و هر فردی می تونه به هدفش و خواستش برسه.

و اما در مورد آنلایــن: من یه دوستی دارم که همین الان که دارم برای شما می نویسم ایشون داره به صورت یک طرفه(سند با ای دی اس ال و دانلود با ماه وار ه) و با سرعت باور نکردنی 10 Mb/S به صورت اشتراکی(share) داره استفاده می کنه(حدودیکی-دو ماهی میشه. از طریق ج ه ت ان اس اس دریافت می کنه).این دوست من براحتی فایل ها رو با سرعت 1 mb/s دانلود می کنه و کلا داره حال میکنه.(و البته اینو بگم قصدش راه انداختن گروه آفلایــنه...) و تا الان هم هیچ کسی نبوده بهش گیر بده.

(در مورد قانونی بودن یا نبودن آفلایـن و یک طرفه باید بگم که مگه خود داشتن همین سینی مجازه که این کار مجاز باشه؟...ولی خوب اینم مثل خیلی کار ها که مجاز نیست انجام میشه...و تا شاکی خصوصی نداشته باشید کسی کاری به کارتون نداره.) :20:

به نظر من تا سرویس دو طرفه مجاز نشه (یا لااقل کاری نداشته باشن) استفاده ازش بصرفه نیست.پس ما هم مشتاقانه منتظر اخبار خوش از طرف دوستان می مانیم تا شاید فرجی بشه.(حالا دو طرفه هم نشد اشکالی نداره لااقل یه سرویس ارزون قیمت یک طرفه با سرعت خوب و نامحدود پیدا بشه)

پ.ن1:ببخشید اگه از بحث تاپیک خارج شدم:11:
پ.ن2:اگه امکان داره تو اسم تاپیک یه تجدید نظری بشه و یه کلید سر راست تری واسه دوستان قرار گرفته بشه.چرا که خیلی ها نمی دونن همچین تاپیکی اینجا هست.اگه از واژه هایی مثل «سرویس های هوایی اینترنت» یا «سرویس های فضایی اینترنت» یا«اینترنت از طریق بشقاب» و امثالهم استفاده بشه احتمالا بهتره .بازم متشکر:11:
سلام /مرسی از پست خوبتون
دوست عزیز مشکل ما افلاین نیست مشکل اینه که در افلاین یه سری برنامه میاد که حداقل من وقت ندارم بگردم ببینم چی اومده این همه سیستم روشن باشه و اصطهلاک داشته باشه که برنامه و موزیک مردم رو ببینم ؟
واقعا وقت میخواد و حوصله زیاد و اعصاب راحت !!!:31: نصف فایلها هم که از دست میره و توی پوشه خرابیها موندگار میشه که باید پاکش کنی و ...سرجمع میگم مصیبته :13:
در مورد انلاین نظرمو گفتم سرویس خوبیه و میشه با یک طرفه مچ کرد و استفاده کرد.
در مورد قانونی بودن هم تایید میشه.
در مورد سرویس دو طرفه همین الان منشماره شخصی رو دارم که تجیهیزاتش رو میفروشه در ضمن شرکت رسمی با ادرس هستش ولی کسی جراتشو داره بره بخره :31:
قیمت ترنسمیتر حدود 90 تومنه و اکانت سرویسها هم 120 در میاد که برای 6 ماه اول رایگان هستش ولی خوب کسی حاضره این ریسکه بکنه و فردا هم بره یه جای نامعلوم ( معلوم :31: ) //؟؟؟
در مورد اسم تاپیک هم دوستانی که تاپیک رو راه اندازی کردند مثل امین خان باید نظر بدهند و با مسئول فروم شبکه صحبت کنیم امکانش هست ولی چون مشتقات این سرویس زیاده !!! ارسال از (وایمکس و وایرلس . دایال اپ و..) میخوایم همون دوربرد باشه ولی ماه وار ه هم میشه چرا که نه.

A.M.D.D.E.V.I.L
07-04-2010, 22:15
این که تو ویکیپدیا نوشته زوریه؟ یعنی اگه من نخوام چیز هایی رو که مردم دانلود میکننو دانلود کنم باید چی کار کنم؟
راستی ... این که ما نمیتونیم تو دانلود آفلاین چیزی رو که میخوایم رو دانلود کنیم ÷س چطور بقیه میتونن ( یعنی بالاخره 1 نفر دانلود میکنه که ما هم مال اونو دانلود میکنیم دیگه)

KING_DESIGNER
08-04-2010, 00:21
این که تو ویکیپدیا نوشته زوریه؟ یعنی اگه من نخوام چیز هایی رو که مردم دانلود میکننو دانلود کنم باید چی کار کنم؟
راستی ... این که ما نمیتونیم تو دانلود آفلاین چیزی رو که میخوایم رو دانلود کنیم ÷س چطور بقیه میتونن ( یعنی بالاخره 1 نفر دانلود میکنه که ما هم مال اونو دانلود میکنیم دیگه)
داداش یه بار دیگه سئوالاتت رو درست و مرتب بنویس عین قورمه سبزی در هم برهم نوشتی:19: که اصلا نفهمیدم چی به چیه ولی تا اونجایی که تونستم و حدس زدم جوابتو دادم
چی توی ویکی پدیا نوشته ؟

اگه نخوای چیزایی که مردم دانلود میکنند رو دانلود کنی مجبور نیستی از سرویسهای افلاین استفاده کنی باید بیای سرویسهای یک طرفه رو استفاده کنی.که مثل همین سرویسی هست که همین الان ازش استفاده میکنی با این تفاوت که به جای اینکه با مودم هم ارسال کنی هم دریافت کنی فقط با مودم ارسال میکنی ولی با دیش دریافت میکنی .
کسی تا حالا نتوسنته توی دانلود افلاین فایلهای بعدیشو حدس بزنه چه برسه بگیره .:13:بقیه هم کاری انجام نمیدهند
یه نفرمیاد ادرس کارت شبکه خودشو (یک ادرس منحصر به فرده ) به اشتراک میزاره و به بقیه میگه این ادرس رو به سیستم بدید و نرم افزار اتوماتیک هرچی کارت شبکه اون بابا بگیره برای شما هم میفرسته ( کارت شبکه در اینجا منظور همون --- هستش )
امیدوارم که جا افتاده بشه .
اگر هم نفهمیدی دوباره درست و مرتب بنویس تا کامل جوابتونو بدم.
فعلا

amir2011
08-04-2010, 19:27
برای اینکه این تاپیک به انحراف کشیده نشه بهتره بحث های دانلود افلاین تو گروهش انجام بشه ...

KING_DESIGNER
08-04-2010, 19:59
برای اینکه این تاپیک به انحراف کشیده نشه بهتره بحث های دانلود افلاین تو گروهش انجام بشه ...

بار الها پروردگارا الهی هزار بار شکرت :31::11: زبونم مو در اورد:13:

p990
08-04-2010, 20:59
لطفا 3 تا --- اکسترنال به ترتیب اولویت با رنج تقریبی قیمت معرفی می کنید.

و اینکه برای خرید تو بازار های کامپیوتر تهران به هر کسی می فروشن؟

ali_nnn13
09-04-2010, 23:27
سلام به همگی دوستان...

1- من الان از پارس آنلاین سرویس میگیرم ! اگه بخوام به این شکل از ماهواره (آنلاین و بدون محدودین حجمی) دانلود کنم میشه ؟
2- هزینه یک ماه با سرعت 512 نا محدود چقدر میشه ؟
3- اگه ممکنه هزینه کارتی رو هم که باید برای این کار تهیه کنم بگین !

موفق و شاد و سلامت باشین...:11:

KING_DESIGNER
09-04-2010, 23:57
سلام به همگی دوستان...

1- من الان از پارس آنلاین سرویس میگیرم ! اگه بخوام به این شکل از ماهواره (آنلاین و بدون محدودین حجمی) دانلود کنم میشه ؟
2- هزینه یک ماه با سرعت 512 نا محدود چقدر میشه ؟
3- اگه ممکنه هزینه کارتی رو هم که باید برای این کار تهیه کنم بگین !

موفق و شاد و سلامت باشین...:11:
جواب شما دوستان در پستهای قبلی نهفته هست با دقت مرور کنید به نتیجه خواهید رسید.

citrix
10-04-2010, 10:25
آقایون یه سوال ؟
اگر ما ارسال رو از ADSLانجام بدیم و دریافت رو از دیش چطوری به مودم بفهمونیم ؟ منظورم اینه که چطوری باید بگیم به کامپیوتر که دریافت رو از مودم نکن از دیش بکن ؟خودش میفهمه یعنی ؟

regularuser
11-04-2010, 11:55
حذف شود .................................

STON-COLD
11-04-2010, 13:54
یادش بخیر !!!
p30 یه زمانی تالار م . ا هواره
و دی وی بی داشت:18:

alone_a3
13-04-2010, 17:02
سلام
براي اسفاده از اينترنت مورد بحث در اين تاپيك ميشه از بشقاب پرنده مركزي استفاده كرد؟ يعني ميشه به صورت مشترك با همسايه هاي مجتمع استفاده كرد؟

KING_DESIGNER
13-04-2010, 18:15
سلام
برای استفاده از این سرویس با توجه به جهتهای معرفی شده . حتما باید بشقاب جدا در نظر بگیرید.
دما هیچ گاه از قسمت LNB LOOP ----- داخل منزل به --- سیستم کابل کشی نکنید
هیچ وقت هم از بشقاب مشترک موجود در آپاارتمان برای --- استفاده نکنید خطر سوختن برد دی وی بی وجود دارد.

alone_a3
13-04-2010, 22:57
مي دونم كه بايد بشقاب جدا باشه سوالم اينه اگه بيايم يه بشقاب جدا براي اينكار در نظر بگيريم ميشه همون رو به صورت مركزي استفاده كرد؟ اگه بشه ميشه يه چيز مناسبي گرفت با سرعت بالا و با همسايه ها استفاده كرد
ما اينجا كه هسيم 4 تا بشقاب مركزي داره و منطقمون جوريه كه نميشه adsl گرفت و وايمكسم داتك آنتن نميده ايرانسلم الكي گرونه. بهترين راه فك كنم همين ماه وار هاي باشه. نظر ديگه اي نيسب برا اينترنت پر سرعت؟

KING_DESIGNER
14-04-2010, 14:25
یه اینترنت خوب سراغ دارم ماهی 12 تومن 128 کیلوی نامحدود بصورت وایرلس برای مجتمع ها هم تخفیف میدهند
دوست داشتی ادرسش هست.
تجهیزاتش هم زیاد در نمیاد منطقه به منطقه فرق میکنه و در حالت بدبینانه اگر در محدوده 3 باشید حدود 400 تومنی اب میخوره واگر در محدوده یک باشید مثلا 200 تومن
برای شمال تهران خوب انتن میده.
در ضمن میتونین اشتراکی بگیرین منطقتون کجاست ؟ پون اولویت اول استفاده از سرویسهای داخلی هستش اگر جواب نداد بعدش میرید سمت سرویسهای ماهواره ای.
در مورد این ماهواره ای هم باید یک سیستم رو به صورت سرور استفاده کنید . ئ پهنای باند رو بین خودتون تقسیم کنید.
ولی این که یک دیش بزاریم و پهل تا کاربر ازش سرویس بگیرند نه همچین چیزی نیمشه بهترین کار یک سرور هستش.

masud-000000
14-04-2010, 15:03
دوستان سلام
اون دوستم بود که گفتم نت دوربرد داره(پست 120) امروز بهم گفتش که می تونه واسم نت یه طرفه 2 mb نامحدود جور کنه ماهیانه 80 تومن .حالا میخوام ببینم اینجا کسی هست که 2mb نامحدود با قیمت کمتر از این بشناسه؟
/متشکر:11:

KING_DESIGNER
14-04-2010, 15:24
مي دونم كه بايد بشقاب جدا باشه سوالم اينه اگه بيايم يه بشقاب جدا براي اينكار در نظر بگيريم ميشه همون رو به صورت مركزي استفاده كرد؟ اگه بشه ميشه يه چيز مناسبي گرفت با سرعت بالا و با همسايه ها استفاده كرد
ما اينجا كه هسيم 4 تا بشقاب مركزي داره و منطقمون جوريه كه نميشه adsl گرفت و وايمكسم داتك آنتن نميده ايرانسلم الكي گرونه. بهترين راه فك كنم همين ماه وار هاي باشه. نظر ديگه اي نيسب برا اينترنت پر سرعت؟

یه اینترنت خوب سراغ دارم ماهی 12 تومن 128 کیلوی نامحدود بصورت وایرلس برای مجتمع ها هم تخفیف میدهند
دوست داشتی ادرسش هست.
تجهیزاتش هم زیاد در نمیاد منطقه به منطقه فرق میکنه و در حالت بدبینانه اگر در محدوده 3 باشید حدود 400 تومنی اب میخوره واگر در محدوده یک باشید مثلا 200 تومن
برای شمال تهران خوب انتن میده.
در ضمن میتونین اشتراکی بگیرین منطقتون کجاست ؟ پون اولویت اول استفاده از سرویسهای داخلی هستش اگر جواب نداد بعدش میرید سمت سرویسهای ماهواره ای.
در مورد این ماهواره ای هم باید یک سیستم رو به صورت سرور استفاده کنید . ئ پهنای باند رو بین خودتون تقسیم کنید.
ولی این که یک دیش بزاریم و پهل تا کاربر ازش سرویس بگیرند نه همچین چیزی نیمشه بهترین کار یک سرور هستش.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اینم ادرس شرکتی که گفتم بچه ها گرفته بودند و توی تاپیکها تعریفش رو میکردند
اگر دست داشتید اول این رو امتان کنید و خرج الکی نکنید

دوستان سلام
اون دوستم بود که گفتم نت دوربرد داره(پست 120) امروز بهم گفتش که می تونه واسم نت یه طرفه 2 mb نامحدود جور کنه ماهیانه 80 تومن .حالا میخوام ببینم اینجا کسی هست که 2mb نامحدود با قیمت کمتر از این بشناسه؟
/متشکر:11:
خدا رو شکر یکی پیدا شد که حرفهای منو تصدیق کنه:11:
بعله این سرویسها هستند و میشه استفاده کرد فقط خطر اداره اطلاعات هستش وگرنه مشکلی که نداره هیچی کلی هم منفعت داره وسرعتش از دایال آپ هم بیشتره.
قیمتی که شما دارید مناسب هست ولی من فکر کنم 70 تومن سراغ داشته باشم باید برم چک کنم خبرت میکنم. راستی شما از جریان اداره اطلاعات خبر دارید که میگویند این نوع از سرویسها رو حرام اعلام کردهو هرکی بگیره باید بازداشت بشه ؟
اگر در این مورد اطلاعاتی دارید ممنون یمشم ما رو هم در جریان بزارید
چون استفاده از سرویسهای دو طرفه واقعا عالی و به صرفه تره.

masud-000000
14-04-2010, 15:39
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید خدا رو شکر یکی پیدا شد که حرفهای منو تصدیق کنه:11:
بعله این سرویسها هستند و میشه استفاده کرد فقط خطر اداره اطلاعات هستش وگرنه مشکلی که نداره هیچی کلی هم منفعت داره وسرعتش از دایال آپ هم بیشتره.
قیمتی که شما دارید مناسب هست ولی من فکر کنم 70 تومن سراغ داشته باشم باید برم چک کنم خبرت میکنم. راستی شما از جریان اداره اطلاعات خبر دارید که میگویند این نوع از سرویسها رو حرام اعلام کرده و هرکی بگیره باید بازداشت بشه ؟
اگر در این مورد اطلاعاتی دارید ممنون یمشم ما رو هم در جریان بزارید
چون استفاده از سرویسهای دو طرفه واقعا عالی و به صرفه تره.
حرام اعلام کردن وسیله یا کالا و یا هر کار دیگه ای دست وزارت اطلاعات نیست که:31:دست کسای دیگه استکه از اونها هم من تا حالا چییزی نشنیدم.(شایدم اطلاعات به خاطر اینکه نت دوربرد قـلتر نداره میگه حرومه:31:)
ولی در مورد بازداشت کردن و این حرفا همونطور که قبلا هم گفتم اگه تا شاکی خصوصی نداشته باشید هیچ کس،کاری به کار شما نداره(همونطور که این دوستم داره استفاده می کنه و کسی بهش نمیگه خرت به چند:31:) و کلا بگم اطلاعات اینقدرا هم که فکر می کنید بیکار نیست که بخواد بیاد بازداشتتون کنه و کلا کارای مهمتری هم داره:46:
(اما من تضمین نمیکنم که نیان بگیرن...یهو دیدی اومدن :31:)
پ.ن:اینها که گفتم در مورد یه طرفه هست...وگر نه دو طرفه که معلومه هنوز سرویس فعال نشده آب خنک علیه سلام! :27:

KING_DESIGNER
14-04-2010, 16:09
آخه پند روز پیش یه بابای یه ایمیل برایم فرستاده و وزوزی کرده نوشته همه کاربرا تحت کنترل هستند و یک طره هم محدودیت پیدا کرده.
منم گفتم یک اشاره ای به این سرویس دو طرفه بکنم چون ظاهرا قبلا ها اون هم توی محدودیت بود و الان هم هست .
ولی من یه سری قیمت هم همون حدود 70 تومن برای دوطرفه هم دارم
مسعود جان داداش من برای دو طرفه هم میخوام یه اقدامی بکنم
ولی خدایی یه لینکی دارم که به من هشدار داره که طرف آتیش نرو و دست نزن جیزه !!!
برای همین میگم که یک طرفه با همین قیمت هم خوبه ولی متسافانه این ایمل یه خورده منو ترسونده
داداش مملکت B صاحابی داریم نباید ترسید ؟:31:

regularuser
14-04-2010, 19:32

radium
17-04-2010, 21:38
اگه میشد دوطرفه استفاده کرد چی میشد.
وقتی در حال سند باشیم چطوری متوجه میشن؟

regularuser
17-04-2010, 22:47

KING_DESIGNER
17-04-2010, 23:56
سلام من ردیاب دستی رو قبول ندارم
میدونین چرا چون امواجی که فرستاده میشه . خیلی راحت تر از اونی که شما فکر کنین ردیابی میشه.
همونطوریک ه تا حالا مچ خیلیها رو گرفتند و میشه خیالتون تخت .
بزارید یه مثال قدیمی خودم رو بزنم.
فرض کنید یک رایدو در یک محوطه بوسیله سیستمهای صوتی روشن هست و همه اهل محل صدای رادیو رو میشنون به نظر شما میتونن تک تک اعای محله رو بگیرن که چرا رایدو گوش میدهند ؟ مسلما جوابش خیر هست و مستقیم میرن و منبع رادیو رو میگرن.
ولی اگر کسی انتن فرستنده علم کنه . میشه گفت که گیر نمیدهند ؟
با چند درصد ریسک خواهشا با دلیل جواب بدید .
متاسفانه من میخواستم با اون اداره کوفتی تماس بگیرم ولی لینکی که داشتم منو منصرف کرد دلیلش هم برمیگرده به خاطر حساسیت های چند وقت اخیرکه نمیخوام وارد جزییات بشم.
واسه همین متاسفانه نشد که کاری انجام بدم
.ولی مطمئن هستم که میشود و میتوانند.:41:

radium
18-04-2010, 22:52
کاملا موافقم.
اصلا ارزش ریسک کردن رو نداره.
اگه گرفتنت باید به جاسوس بودن هم اعتراف کنی.

KING_DESIGNER
19-04-2010, 00:23
ببینید من خودم میتونم تماس بگیرم ولی گفتم متاسفانه مشکلی هست و حساسیتهای این چند وقت اخیر بالا رفته دقیقا مثال شکارچی که تیز نگاه میکنه و منتظره پشت بوته یه شاخه تکون بخوره تا شلیک کنه.
حساسیتها خیلی بالا رفته و مثل قدیم نیست که در دوره آرامش باشیم البته نمیشه گفت که الان هم آماده باش هست ولی خوب کاری هم نمیشه کرد. هر ماه که بی محابا اینترنت برای 3 روز قطع میشه کسی هم جواب نمیده و علتش رو هم همه میدونند.
حالا اگه یه نفر پیگیری کنه و بگه چرا نمیشه دو طرفه استفاده کرد به نظرتون ممکنه گیر سه پیچ به یارو ندهند ؟ به ریسکش می ارزه ؟
اگر سال گذشته در چنین روزی بود قطعا پیگیری میردم و تا سر هفته نشده یه جواب پر پیمون میگرفتم. ولی وقتی که اون جواب رو شنیدم حقیقتش فعلا ! فقط فعلا ! منصرف شدم ولی در اسرع وقت و بعد از التهابات حتما تماس میگیرم .
حتی نامه پیگیری رو هم تایپ شده داشتم که فکس کنم ولی متاسفانه خواست خدا بود که دوستم با من تماس بگیره و این مطلب رو یه من گوشزد کنه.
سری هم که درد نمیکنه دستمال نمیبندن :41:
فعلا با یک طرفه حال کنین رفقا :27: 2 طرفه هم راه میندازم . ولی باید اجازه بدید یه مدت مدیدی بگذره . ببینم چیکار میشه کرد.
ولی قطعا راهی هست . به قول دوست عزیزم میگه همیشه یه پنیر تازه ای هست .

radium
19-04-2010, 23:27
امیدوارم این کار رو بتونید انجام بدید.
تلاشتون رو هم تحسین میکنم.
منتظریم. موفق باشید

pejmangame
21-04-2010, 11:28
این افلاین همش چرت و پرته چیزایه خوبم داره ولی ادم وسوسه میشه:دی
ما که انداختیم یه گوشه

KING_DESIGNER
22-04-2010, 03:24
پژمان جان بازم میگم
بحث ما استفاده از سرویسهاست
یعنی چی ؟
یعنی وقتی کنکوری قبول شدی و سایت سنجش باز نشد ( که تا قیام قیامت هم باز نمیشه ) کسی که مشکل سرعت اینترنت داره دیگه از سرعت عذاب نکشه
و حداقل سرعت رو داشته باشه بشینه و منتظر تا این که سایت سنجش باز بشه
یا مثلا هر کوفت دیگه ای که مطرح بشه و به مردم بگن بیان پای اینترنت و یه شبه کاراشون رو انجام بدهند.
واسه همین من میگم که از این یک طرفه استفاده کنند و اگه شد دو طرفه.
ولی چیزی به نام افلاین نخواهیم داشت که مثلا شما به یه سری اطلاعات دیگه دسترسی پیدا کنید.
ما میخوایم از این دستگاه برای رسیدن به کارای خودمون استفاده کنیم وگرنه اگه به افلاین بازی کردنه که من میرم به یه دانلودر میسپارم برایم فایل جمع کنه هر گیگ هم 400 تومن سراغ دارم و با این اینترنت زپرتیمیشینم وبگردی میکنم.
موضوع اینه که میخوایم با مبلغ کمتر برای همه اینترنت بیاریم.
امیدوارم منظورمو رسونده باشم/

BLACK-BLACK
24-04-2010, 07:53
اقا من از اول تاپیک تا اینجا رو خوندم در باره همه چیز صحبت شده الا اینکه:

کسی که الان تجهیزات اینترنت رو داره و با این تعریفهای شما هم کلی طرفدار اینترنت ماهواره ای شده از کجا میتونه این رو تهیه کنه

KING_DESIGNER
24-04-2010, 18:32
عزیز منظورت رو متوجه نمیشم
سخت افزارش توی گوگل هست
سرچ بفرمایید
کلی هم فروشگاه اینترنتی برای این سخت افزار مخصوص ( دیش الن بی و دی وی بی ) هست
اکانتش هم ایزی اسکای هست بازم سرچ بفرمایید
شرمندتم که نمیتونم شماره کسی رو بدم خلاف قوانینه.

mamaly_123
30-04-2010, 12:54
سلام دوستان من خیلی وقته دنباله اینترنت ماه وار های هستم. منطقه ما به علت زد و بند مخابرات با 2 شرکت adsl بیشتر کار نمیکنه که اونها تا میتونن زور میگن یه 128 و 35 تومان میگیرند و تازه با مجتمع ما حال نمیکنن که سرویس بدن . و ایرانسل میگه به علت برج هایه بلند خونه شما وایمکس انتن نمیده... تو زمانی که روستاها adsl دارن ما وسط تهران دستمون به اینترنت نمیرسه.
در مورد اکانت ها سردر گم شدم سرچ کردم دیدم قیمتها با چیزی که دوستان میگن فرق داره و خیلی گرونتر از این حرفاست.
اکانتها محدودیت حجمیشون روزانست یا ماهانه؟؟
شما چه اکانتی پیشنحاد میکنین؟؟
لطفا اکانت هارو کامل توضیح بدین تا ما بی سوادا گیج نشیم.....

mamaly_123
30-04-2010, 12:57
کتاب اطلاعات کامل و جامع اینترنت ماه واره ای ...:

¥ Ramin2 ¥
07-05-2010, 02:11
لطفا یک توضیح بدید برای شروع چکاری باید بکنیم و هزینه هاش چقدر میشه؟

درضمن من الان از وایمکس ایرانسل استفاده میکنم دیگه راجع به اونش توضیح ندید.

KING_DESIGNER
07-05-2010, 02:19
یک دیش 90
LNB
یک نصاب ماهر
خرید اکانت از یک دلال محرم ( شماره هاشون توی گولگ هست)
سرویس مورد استفاده ایزی اسکای
کارتهای دی وی بی رو هم در پستهای قبل توضیح دادم برید بخونید اگر مشکلی داشتید بپرسید کمکتون میکنم.

¥ Ramin2 ¥
07-05-2010, 03:07
در مورد دیش و نصب که مشکل خاصی نیست.

من آشنا اونور آب دارم میشه به این دلالها پول ندیم؟

این ال ان بیش نوع خاصیه یا با همینا که الان شبکه های اونور رو می بینیم یکیه؟

با این دیویبی ها میشه شبکه های اونور رو هم دید؟ اگه میشه اونوقت واسه اون هم باید جدا پول بدیم؟

KING_DESIGNER
07-05-2010, 08:32
سلام
جهت دیش یه سمت NSS خواهد بود ولی یه بار به این دلالها زنگ زدم گفت هر جهتی که روی ایران BEEM یعنی پوشش داشته باشه میشه گرفت
در مورد ال ان بی نه مورد خاصی نیست ولی اگه کارتی بگیرید که HD داشته باشه و بخواید کانال HD هم ببینید اونوقت باید LNB که HD داشته باشه بگیرید که فرق قیمیتی نداره .و مشکلی از این لحاظ ندارد ( چون گفتید میخواید کانال هم نگاه کنید.)
بله با این دی وی بی ها و نرم افزارهای player مخصوص خودش میشه هرکاری که بخواید انجام بدید جالبیش اینجا ست با سافت کم میتونید قفل شبکه ها رو بشکنید و دیگه پول آپرید دستگاه هم ندید.

در مورد دلال: دلال یه واسطه است که دلار اینترنتی ( مسترکارت - ویزا کارت - ایگولد ) رو در احتیار داره میره به عنوان کارگزار شما یه اکانت از سایتهای ارائه دهنده اینسرویس به قیمت 8 دلار میگیریه و به قیمت 15 تومن به شما میفروشه و شماره ای رو در اختیارتون قرار میده که اون شماره رمز ورود شما به سرویس یک طرفتون خواهد بود.
مشکلات این سرویس هم کم هست و هم زیاد ولی اگر در منطقه ای هستید که ADSL ندارید و مجبورید ( توجه کنید مجبورید ) میتونید از این سرویس استفاده کنید و اطمینان داشته ابشید از وایمکس و خرید حجم بهتر هستش. ( وگرنه که من در حالت کلی ADSL رو پیشنهاد میدم )
معایبش هم هزار بار گفتم . رعد و برق بزنه دیسکانکت میشی . برف بیاد باید بری دیش رو تمیز کنی .....) این نکات رو هم در نظر داشته باش
سئوالی بود بپرسید.

¥ Ramin2 ¥
07-05-2010, 11:26
دستت گرم! دمت درد نکنه. حالا جایی که باید این اکانت رو تو اینترنت بخریم کجاست؟ من سرچ کردم چیزی پیدا نکردم.

KING_DESIGNER
07-05-2010, 14:19
توی پی ام 2 -3 تا شماره میدم ولی مسئولیتش با خودت !

¥ Ramin2 ¥
07-05-2010, 21:34
مرسی ولی منظور من بدون دلال بود. مستقیم از خودش.

KING_DESIGNER
07-05-2010, 23:30
سلام
خواهش میکنم
بدون دلال هم میتونید دلار اینترنتی خریداری کنید و از سایت سازنده مستقیم خرید کنید. که دوستانی که قبلا خریداری کردند میتونند بیشتر توضیح بدهند.

mamaly_123
08-05-2010, 21:13
سلام دوستان من خیلی وقته دنباله اینترنت ماه وار های هستم. منطقه ما به علت زد و بند مخابرات با 2 شرکت adsl بیشتر کار نمیکنه که اونها تا میتونن زور میگن یه 128 و 35 تومان میگیرند و تازه با مجتمع ما حال نمیکنن که سرویس بدن . و ایرانسل میگه به علت برج هایه بلند خونه شما وایمکس انتن نمیده... تو زمانی که روستاها adsl دارن ما وسط تهران دستمون به اینترنت نمیرسه.
در مورد اکانت ها سردر گم شدم سرچ کردم دیدم قیمتها با چیزی که دوستان میگن فرق داره و خیلی گرونتر از این حرفاست.
اکانتها محدودیت حجمیشون روزانست یا ماهانه؟؟
شما چه اکانتی پیشنحاد میکنین؟؟
لطفا اکانت هارو کامل توضیح بدین تا ما بی سوادا گیج نشیم.....
کسی جوابه مارو نمیده؟؟؟

¥ Ramin2 ¥
09-05-2010, 01:14
اکانت skyeasy از PlanetSky :
512 مگابیت نامحدود (البته share
15 هزار تومان.

KING_DESIGNER
09-05-2010, 03:30
عزیز برای خودت میخوای بگیری یا برای مجتمع خودتون ؟
اگر قرار بر این باشه که برای خودت بگیری یه بحث داره
اگه نه یک سیتم مرکزی برای کل ساختمون میخوای یه بحث جداگونه ای داره.
من به تو پیشنهاد میکنم اول هدفت رو مشخص کنی
کاربردت رو مشخص کنی
میزان دانلودیت رو و بعد تصمیم بگیری با وایمکس کار کنی یا سرویس دهنده دیگر.
در واقع الان شما باید کاربردتون رو مشخص کنی ارائه راهکار رو بچه هایی که سوادشون رو دارند میدهند .
راه های خیلی زیادی هست وایمکس فقط یه نقطع شروع هست برای کسانی که میخوان با بودجه کم بلند پروازی کنند.
شما میزان بودجه و کاربردت رو بگو تا بگم چیکار کنی
ضمنا کدوم منطقه هستی.

razermate
09-05-2010, 20:30
اکانت skyeasy از PlanetSky :
512 مگابیت نامحدود (البته share
15 هزار تومان.
بر حسب اتفاق اسم یارو فروشندهه ا.ع نیست؟

mamaly_123
10-05-2010, 18:18
عزیز برای خودت میخوای بگیری یا برای مجتمع خودتون ؟
اگر قرار بر این باشه که برای خودت بگیری یه بحث داره
اگه نه یک سیتم مرکزی برای کل ساختمون میخوای یه بحث جداگونه ای داره.
من به تو پیشنهاد میکنم اول هدفت رو مشخص کنی
کاربردت رو مشخص کنی
میزان دانلودیت رو و بعد تصمیم بگیری با وایمکس کار کنی یا سرویس دهنده دیگر.
در واقع الان شما باید کاربردتون رو مشخص کنی ارائه راهکار رو بچه هایی که سوادشون رو دارند میدهند .
راه های خیلی زیادی هست وایمکس فقط یه نقطع شروع هست برای کسانی که میخوان با بودجه کم بلند پروازی کنند.
شما میزان بودجه و کاربردت رو بگو تا بگم چیکار کنی
ضمنا کدوم منطقه هستی.
اول خودم بعد اگه کسی خاست و تعداد زیاد شد کل مجتمع
بیشتر واسه DL روزانه 500 تا 1000 مگ فایل واسه مصرف شخصی میخوام راه بندازم
واسه تجهیزات 250 - 300 و واسه اکانت و سرویس adsl ماهانه30 - 35 بیشتر نشه
ما سعادت ابادیم.
کارت --- گرونها واقعا ارزش خرید دارند؟؟
لطفا راه نمایی کنید.

KING_DESIGNER
10-05-2010, 19:48
خوب من پیشنهادم یانه که یک بار هزینه کن و برای کل مجتمع بگیر
برو یه استعلام بگیر ببین چندتا واجد میخواهند
حداقل 3 تا واحد باشه که بتونن ماهی 30 تومن پرداخت کنند میشه بصورت اصولی کار کرد . و از وایرلس شرکتهای داتک و... استفاده کرد.
ولی این اکانت ایزی اسکای و وایمکس ایرانسل برای این حجم مخاطب جواب گو نیست و باید سرویسهای اختصاصی ماه واره ای رو تهیه کنید که قمیتهاش از 60 تومن شروع میشه و محدودیت داره در واقع اگر شما بتونید ماهی 150 تا 200 تومن هزینه کنید میتونید دریافتی معادل 2 مگ رو داشته باشید + شبانه راگان با سرعت 2 مگ !!! خلاصه باید به فکر افزایش هزینه باشید.
یه خورده مایه تیله ها رو افزایش بدید تا یه کاری کرد
وگرنه در حالت کلی اگر خودتون شخصی میخواین استفاده کنین یک کارت پروف 7500 و یک دیش و یک ال ان بی و کابل مخصوص و اکانت برای کار شما کافیست ولی در مورد دانلود اطمینان نمیدم چرا که این سرویس ایزی اسکای بیشتر به درد وبگردی میخوره
و بچه ها طبق اماری کهدادند باری دانلود زیاد مناسب نمیدونند.
بازم تصمیم گیری با خودتونه. سئوالی هست بپرسید

razermate
10-05-2010, 19:54
اول خودم بعد اگه کسی خاست و تعداد زیاد شد کل مجتمع
بیشتر واسه DL روزانه 500 تا 1000 مگ فایل واسه مصرف شخصی میخوام راه بندازم
واسه تجهیزات 250 - 300 و واسه اکانت و سرویس adsl ماهانه30 - 35 بیشتر نشه
ما سعادت ابادیم.
کارت --- گرونها واقعا ارزش خرید دارند؟؟
لطفا راه نمایی کنید.

نهایت ماهی سه چهار گیگ می ذارن دانلود کنی با سرعت بالا .اگه روزی یک گیگ می شد که ما الان هممون پادشاهی می کردیم الان دیگه اینجا اینقدر فحش نثار مسئولین خدوم مخابرات نمی کردیم.:27::21:
کارت --- همشون بلا استثنا ساخت کشور چین می باشد که از لحاظ شرعی زیاد مشکل نداره چون مادربردت هم مال چینه دیگه .پیکان چینی هم که می خوان وارد کنن دیگه چی می خوای؟؟

cell_phone
11-05-2010, 10:58
به به می بینم با همکار ترش ریختین رو هم و ملت دارین .................

razermate
11-05-2010, 12:12
هرکی فهمید این ... چی میگه به منم بگه لطفا:31:

mamaly_123
11-05-2010, 12:28
پس اینهایی که دارن چند گیگ چند گیگ دانلود میکنن از چه سرویسی استفاده میکنن؟؟
یا اونهایی که تورنت کار میکنن با چی اینقدر دانلود دارن؟؟؟

razermate
11-05-2010, 13:50

از سرویس رایگان اینترنت آفلاین(ع) .
تورنت هارو نمی دونم دروغ چرا.
البته نامحدود با سرعت بالا هم دیدم ماهی 200 تومن ناقابل.

KING_DESIGNER
11-05-2010, 14:08
سلام
بریم سراغ بحث امروز

شما اگر حرفی برای گفتن نداری حرف نزن که اینجوری ضایع نشی !

هرکی فهمید این ... چی میگه به منم بگه لطفا:31:
اگه توجه نکنی خودش میره ...هر ازگاهی میاد توی این تاپیک دنبال کیم میگرده منم نیستم بهش بستنی کیم بدم شما داری ده دقیقه بهش کیم بده:31: شاید افاقه کرد و رفت .

توضیح میدم

از سرویس رایگان اینترنت آفلاین(ع) .
تورنت هارو نمی دونم دروغ چرا.
البته نامحدود با سرعت بالا هم دیدم ماهی 200 تومن ناقابل.
نه اینجوری نیست

کسانی که دانلودر هستند و هرگیگ 400-500 تومن دانلود میکنند یک سرور مجازی اجاره میکنند به نام VPS که یک سیستم در خارج از کشور هست و مال شماست و از طریق این ADSL به اون سیستم وصل میشید و هرچی میخواید با سرعت 4 مگ دانلود میکنید پول یک ماه اش حدود 30-40 تومن به بالا شروع میشه که دیگه برحسب نوع سیستم فرق میکنه.
اطلاعت دانلود شده توسط دانلود منیجر نصب شده روی این سیستم رو روی هارد اکسترنال میریزن و به ایران پست میکنند
طرف فرض مثال 1 ترابایت دانلود کرده میشه حدود 500 تومن 100 تومن هم هزینه انتقالش به ایران حدود 300 تومن کاسبی میکنه !
حدود 50 تومن هم خرج اون اجراه سیستم رو باید بده.
تونرنت و دانلود و این چیزا با این روش راه میفته.
:31: سئوالی هست بپرسید

razermate
11-05-2010, 14:47
گرفتم چی می گی یعنی با ما این adsl مخابرات وصل می شیم به یه کامپیوتر اونور آب که اون خودش به اینترنت پرسرعت وصله(یعنی کنترل اون کامیوتر مجازی باماست)
vps هم باید مخفف virtual provider system باشه (اینو از خودم در وکردم:31:)
اونی که دنبال کیم می گرده به من پ.خ بزنه بهش می دم.:31:

alliniran
11-05-2010, 14:58
الان ارزونترین جهت برای 1 مگا بیت نامحدود کدومه؟؟

KING_DESIGNER
11-05-2010, 15:02
سلام
virtual private server =vps

حدستون درسته ولی لفظ رو اشتباه کردید معنی جمله بالا میشه سرور اختصاصی مجازی
وقتی هم که دانلود کرد فایلها رو میریزی توی هارد اکسترنالی که پولشو از اینور پرداخت میکنین بعدش هارد رو ارسال میکنندتا به دستتون برسه.

farhad_realmadrid
11-05-2010, 23:58
من 2 سال هست دنبال همچین تاپیکی بودم چند صفحه رو خوندم دیدم که اطلاعات شما خیلی خوبه.

1-ما در منطقه ای هستیم در تهران که هیچ اینترنت پرسرعت پوشش نمیده و وایرلس هزینش خیلی زیاده و نمیصرفه واسم.

تحقیق کردم دیدم اینترنت ماهواره بهترین گزینه است اما بعدا مشکل خوردم به خاطر سندش که باید با دایال وصل شم.

سوالم اینه که اگر من البنی سند بزارم چگونه شناسایی میشم؟چند درصد احتمال شناسایی شدن خیلی بالاست؟
قیمت سند با ریسیو چقدر تفاوفت داره با قیمت بدون سند؟

KING_DESIGNER
12-05-2010, 05:33
شما وایمکس بگیر و برای ارسال از سرویس وایمکس استفاده کن.
سندش حتما الزامی نیست که با دایال آپ باشه میتونه با GPRS باشه ویا وایمکس ویا ADSL هر سرویس دهنده ای میتونه باشه مهم اینه که ارزون و پرسرعت باشه و نهایتانا تا 10-15 تومن در ماه بیشتر هزینه در بر نداشته باشه که وایمکس با 15 تومن بهترین گزینه است !
در مورد النبی ارسال یا ترنسمیتر هم باید بگم که ظرف دو دقیقه زمان لازم هست که از اولین کلانتری نزدیک محلتون اولین اکیپ شناسایی رو بفرستند ! و تا بری دادگاه وکیل بگیری و ثابت کنی که جز دانلود هیچ کار دیگه ای نمیخواستی بکنی حدود یکسالی
توی راهرویهای دادسرا باید بی و بیای تا حقانیتت رو ثابت کنی
ارزششو نداره فقط در یک صورت اجازه میدهند که مجوز ICP داشته باشی که اون هم گرفتنش با خداست ! سند کارخونه میخواد و بدبختی و مصیبتش زیاده.
به هرحال عواقبش پای خودت !:31:

farhad_realmadrid
12-05-2010, 08:38
ممنون از جواب شما.

پس میمونه 2 گزینه وایمکس و gprs

وایمکس رو تحقیق کردم بد نیست.

اما gprs برای سند خوبه؟ میصرفه؟ شما آموزش خاصی داری از gprs استفاده کنیم؟

---------- Post added at 08:38 AM ---------- Previous post was at 08:38 AM ----------

ممنون از جواب شما.

پس میمونه 2 گزینه وایمکس و gprs

وایمکس رو تحقیق کردم بد نیست.

اما gprs برای سند خوبه؟ میصرفه؟ شما آموزش خاصی داری از gprs استفاده کنیم؟

KING_DESIGNER
12-05-2010, 10:44
GPRS در گزینه اخر قرار داره
وایمکس به صرفه تره
چون GPRs 3 کیلو ارسال کنی خدا تومن میکشه روی قبض !
برای استفاده از GPRS هم که کاری نداره عزیز باید یک موبایل با قابلیت مودم بگیری مثل k750 سونی اریکسون گوشیهای نوکیا رو نمیدونم ولی با k750 , k800, w800 میشه یه کاریی کرد قبلا که ما میکردیم ومیشد الان دیگه نمیدونم روی چه گوشیهایی این خاصیت هست.
معمولا یک سی دی درایور به همراه گوشی میدهند که درایور موبایل هست و کابل رو USB و پورت دیتای موبایل وصل میکنی و هم میتونی رم موبایل رو ببینی هم میتونی از موبایل ه عنوان مودم استفاده کنی . معمولا گوشیهایی که خاصیت فکس هم دارند همچین گیزنه هایی رو دارند.
من خودم با لپتاپ وصل میشدم و یه زمانی عشق این کارار رو داشتم حدود 34 سال پیش که موبایلهای ایرانسل GPRS رو اورده بود من این کار رو میکردم.
و برای استفاده از GPRS دیگه باید وارد تنظیمات بشی و مراحل اون یه یچز دیگه است.
ولی در کل وایمکس بهتره اگر وایمکس ندارید GPRs به صرفه تره ولی خوب هزینه داره دیگه. و مشکل هم همون هزینه است
که به نظرم وایمکس بهترنی گزینه است حساب کن 3 گیگ 15 تومن در صورتی که با همین پول میتوین بری GPRS استفاده کنی ولی تا بری ایمیل چک کنی نصف راه جا می مونی:31:

farhad_realmadrid
12-05-2010, 10:57
الان مثلا من اگر 10 مگ سند gprs داشته باشم چقدر میشه؟

wimax ایرانسل رو تحقیق کردم تو همین سایت گفتن بهتره تا تابستان صبر کرد بعد گرفت.

ولی من این ماه خرداد رو خیلی نیاز دارم.

KING_DESIGNER
12-05-2010, 11:49
خوب وایمکس قیمتش زیاده هر کیلوبایت حدود 1-2 ریال هست که هر 10 ریال هم فکر کنم یمشه یک تومن ( یه دونه تک تومنی !!)
هر 1024 بایت هم میشه یک کیلوبایت !که دیگه مشخصه هر 1024 کیلوبایت هم میشه یک مگه به عبارتی
هر 10 کیلوبایت حدود 1 تومن خرج بر میداره هر یک مگ هم میشه صد تا تک تومنی ( در حالت خوش بینانه )
پس ده مگ هم میشه 10*100 تومن و میشه حدود 1000 تومن
ولی عزیز شما نرخ ارسال پکتها رو حساب نکردی
اون 1000 تومن (فرضی) در صال 2-3 تومن میفته .
ایرانسله دیگه :31:
شما برای یک ماه استفاده کامل و وبگردی کامل حدود 2-3 گیگ لازم داری خیالت تخت !
که راحت بتونی ایمیل بدی
فایل اتچمنت کنی ( الصاق کنی ) و کلی حال کنی
حدود 2-3 گیگ ( منهای تورنت و دانلودهای P2P ) نیاز داری که اگه بخوای از تورنت هم استفاده کنی در ماه حدود 20 گیگ نیاز داری.
که فکر نکنم بتونی همچین کاری بکنی و فقط میتونی از لینکسهای مستقیم سایتها فیلم و اهنگ و نرمافزارها و فایلهای مورد نیازت رو دانلود کنی.
به هرحال من نظرم روی وایمکس هستش.

mamaly_123
12-05-2010, 14:11
پس فکر اینترنت 2مگ نامحدود مفت رو از سرم بیرون کنم؟
یادش بخیر قاچاقی رفتیم سایت اینترنت دانشگاه ایران انقدر سرعتش زیاد بود که سرعت دانلود از سرعت save کردن رو پی سی بیشتر بود کامپیوتر کم می اورد!!!!!

KING_DESIGNER
12-05-2010, 14:19
دوست عزیز به همت دولت فخیمه
قراره امسال شیر اینترنت رو ببندند و صا ایران رو از قفس ازاد کنند
دیگه باید با اینترنت خداحافظی کرد و با اینترانت داخلی روبوسی کرد !
گویا حضرات از اینکه اینترنت شده معدن فیلم و ....ناراحت هستند و فهمیده اند که با قیلتر هم کار به جایی نمیرسه برای همین قرار اینترنت رو برای دانشگاهها وصل کنند و اینترنت داخلی باری ایران راه بندازند که از سایتهای اخبار فقط فارس نیوز بمونه و از سایتهای سرگرمی هم اموزش احکام ویژه جوانان !!

که اگر این اتفاق بیفته و راهکاری نباشه باید به فکر افلاین بود دریافت افلاین هزینه ای هم نداره و میشینی فیلم مفتی دانلود میکنی هرچند که فوق العاده ازش بدم میاد !

boro_baba
12-05-2010, 14:23
اونايی که تست کردن فقط جواب بدن
اگه يه اشتراک با محدوديت 5 گيگ adsl داشته باشيم
اونوقت از رو آنتن 5 گيگ دانلود کنيم حجمی که adsl ما داره از بين ميره؟
در هر صورتisp ما مقدار سند و رسيو ما رو ميدونه
اينجوری که آدم ضد حال ميخوره!!!!

---------- Post added at 02:23 PM ---------- Previous post was at 02:22 PM ----------

گویا حضرات از اینکه اینترنت شده معدن فیلم و ....ناراحت هستند و فهمیده اند که با قیلتر هم کار به جایی نمیرسه برای همین قرار اینترنت رو برای دانشگاهها وصل کنند و اینترنت داخلی باری ایران راه بندازند که از سایتهای اخبار فقط فارس نیوز بمونه و از سایتهای سرگرمی هم اموزش احکام ویژه جوانان !!

که اگر این اتفاق بیفته و راهکاری نباشه باید به فکر افلاین بود دریافت افلاین هزینه ای هم نداره و میشینی فیلم مفتی دانلود میکنی هرچند که فوق العاده ازش بدم میاد !

اين خبر منبع هم داره؟
اينطوری که خيلی باحال ميشه!!!!

mamaly_123
12-05-2010, 14:35

:41: خدایا مگه ما چیکار کردیم که تو همچین عذاب خفنی باید بسوزیم؟
اونور دنیا مردم سرویس وایرلس 56mb/s نامحدود و مفت ومجابی دارن جوری که همه جای شهر حتی نوک کوه و کنار ساحل انتن دارن اونوقت ما اینجا باید با dial up کشتی بگریم. عجب عدالتی!!!!

KING_DESIGNER
12-05-2010, 14:55
اونايی که تست کردن فقط جواب بدن
اگه يه اشتراک با محدوديت 5 گيگ adsl داشته باشيم
اونوقت از رو آنتن 5 گيگ دانلود کنيم حجمی که adsl ما داره از بين ميره؟
در هر صورتisp ما مقدار سند و رسيو ما رو ميدونه
اينجوری که آدم ضد حال ميخوره!!!!

---------- Post added at 02:23 PM ---------- Previous post was at 02:22 PM ----------

اين خبر منبع هم داره؟
اينطوری که خيلی باحال ميشه!!!!
خودتون جواب خودتون رو دادید اگر قرار باشه که 5گیگ ADSL v, مصرف کنیم پس چرا ماهی 15 تومن هزینه اکانت یک طرفه پرداخت میکنیم ؟
سرویس دهنده هم متوجه بشه ؟ مگه چیزی میشه ؟
خواهشا قبل از ارسال سئوالاتتون یه خورده فکر کنید وقبل از اون هم به پست شماره یک تاپیک مراجعه کنید.
در مورد خبر هم نیازی به منبع نیست . در مورد اینترانت ملی صا ایران که برنده شده وخبرش همین 1-2 هفته پیش توی تاپیک مخابرات بود.
در مورد سایتها هم که دیگه نیازی به گفتن نداره به قولی چو صد آید نود نیز پیش ماست !!!

:41: خدایا مگه ما چیکار کردیم که تو همچین عذاب خفنی باید بسوزیم؟
اونور دنیا مردم سرویس وایرلس 56mb/s نامحدود و مفت ومجابی دارن جوری که همه جای شهر حتی نوک کوه و کنار ساحل انتن دارن اونوقت ما اینجا باید با dial up کشتی بگریم. عجب عدالتی!!!!
56 مگ ندارند اینقدر خالی نبند ولی سرویس زپرتی ما رو هم ندارند !:31:
adsl با سرعت 4 مگ و قیمت 16 تومن توی سوئد یکی از اشنایان دارند !
یکی از رفقا هم توی هلند 2 مگ رو به قیمت 8 تومن خریداری کردند !
اونوقت من بدبخت 128 رپزتی گرفتم ماهی 10 تومن !

boro_baba
12-05-2010, 15:29
خوب بعد از يه جستجو يه جايی يافتم که اينترنت از 512 تا 10 مگ رو بصورت نا محدود از نظر ترافيک
ميده قيمتهاشم خيلی خوب هست مثلاً برای يه 512 ميشه ماهی 50 تومان
و چون تو شهر ما 512 خدا تومان ميباشد بسيار عالی هست
نميدونم ميشه لينک انجمن های ديگه رو اينجا پست کرد يا نه؟!!!
اگه ميشه بگين لينک رو بزارم

mamaly_123
12-05-2010, 15:45
تو tustin LA و مونیخ 56Mb/s مجانی دارن مطمعنم...

KING_DESIGNER
12-05-2010, 16:00
خوب وقتی توی شهرتون میده یعنی فقط تویشهر شما میده وخبری از سراسر ایران نیست
نتیجه = دل همه بچه ها رو آب میکنی !
من 512 مرغوب سراغ دارم 30 تومن . خود شاتل !:31:

¥ Ramin2 ¥
12-05-2010, 18:07

تو شرق آسیا الان سرعت یک گیگ دارند! کجای کاری؟ :31:

boro_baba
12-05-2010, 20:09
خوب وقتی توی شهرتون میده یعنی فقط تویشهر شما میده وخبری از سراسر ایران نیست
نتیجه = دل همه بچه ها رو آب میکنی !
من 512 مرغوب سراغ دارم 30 تومن . خود شاتل !:31:

منظورم با آنتن بود واسه همين ميشه همه ايران
ولی خداييش از 512 شهر ما ارزونتره
اکانت يه روزه هم داره ميخوام بگيرم نتيجه رو هم همينجا اعلام ميکنم که دوستان استفاده کنن
راستی اون لينک رو هم چون نگفتين ميزنيم ديگه حالا يا پست ويرايش ميشه يا ما بن ميشيم
تو اينجا پيدا کنيد

---------- Post added at 08:09 PM ---------- Previous post was at 08:07 PM ----------

تو شرق آسیا الان سرعت یک گیگ دارند! کجای کاری؟ :31:

ژاپن 1 گيگ رو 90 دلار ميده!!!

KING_DESIGNER
12-05-2010, 20:30
اولا اگر منظورتون 512 هست حدود 15 تومنه و ایزی اسکای هستش . حالا اگه نامحدود همچین سرویسی رو میدهند من اطلاعی ندارم چون فلت و فلت پرو و...حجمی هستند. و من فقط این سرویسها رو میشناسم.

در ضمن لینک این ژاپن یک گیگ نود تومن رو هم بزارید ببینم . ممنون میشم.

*Forgotten*
12-05-2010, 20:49
خوب من هم اینترنت ماهوارهای استفاده کردم و هم adsl
adsl که آشغال بود ولی اینترنت ماهواره ای واقعا خوب بود ولی تنها مشکلی که سر راهه
همون send

سند کردن با دایلاپ برای کسایی که زیاد دانلود میکنند فاجعست قیمتهای خون بابا

تنها راهش گرفتن یک adsl آشغال که مفتش گرونه به اضافه اینترنت ماهواره ای مساوی است با آرزوی همه:31:

ولی من فعلا به adsl دسترسی ندارم نا امید شده بودم تا این وایمکس ایرانسل نظرمو جلب کرد

حالا یه چنتا سوال داشتم :

1: میشه به این وایمکسه اطمینان داشت از نظر قطع و وصل شدنو و کاراییش؟

2: اگه مثلا من یه دو گیگ opensky بخرم و فقط با وایمکس سند کنم برای دانلود و باز کردن سایت ها نه چیز دیگه
بعد از مصرف کامل دوگیگ opensky میتونی از روی تجربه بهم بگید مقدار حجم سندم چقدر میشه؟
لطفا یه عدد بگید

3: اصولا در کارهای معمولی مثل باز کردن سایتها و دانلود, سند حجمش خیلی از دانلود پایینتر
خوب میشه بگید باز کردن یک سایت خیلی سنگین مثلا تمام فلش یا سایتی مثل این

چه مقدار سند نیاز داره ؟

اگه به این سوالام پاسخ بدید خیلی ممنون میشم:11:

KING_DESIGNER
12-05-2010, 21:11
forgetten عزیز ورودت رو تبریک میگم
امیدوارم از تجربیاتت بتونیم استفاده کنیم . و همچنین شما هم به دوستان راهنمایی کنید .

1- برای اطمینان که نظر شخصی من در حالت تئوری میگه بعله ! ولی دوستانی که در تاپیک ایرانسل هستند مدام شاکی هستند
و با توجه به اینکه شما فقط برای سند و ارسال کردن این روش رو استفاده میکنید میشه بهش امیدوار بود چون هرچقدر هم که وایمکس برای دریافت مشکل داشته باشه بالاخره ارسال رو انجام میده و شما رو بدون اشغالی خط تلفن ( منظورم دایال آپه) انلاین نگه میداره .که کارش شبیه به ADSL هست. که در واقع برای انلاین بودن شما پولی دریافت نمیکنه برای همین جهت است که من اصرار به استفاده از وایمکس دارم.

2-متاسفانه دقیق نمیشه گفت به دلائل گوناگون . فرض مثال اگر شما بخواید ایمیل چک کنید باید یوزر نیم و پسورد رو وارد کنید همون مقدار کاراکتری که وارد میکنید به سرور یاهو ارسال میشه یا نه ؟ مطمئنا ارسال میشه که مجوز دسترسی به صفحه رو به شما میده و در ضمن کوکی ها رو هم حساب کنید ! پس در نتیجه دقیق نمیشه این مور درو حساب کرد . ولی معمولا بیشتر از 200-300 مگ در ماه نیازی نخواهید داشت . بیشتر حجمها به خاطر ارسال پکتها برای جلوگیری از دیسکانکتی و پایداری ارتباط مصرف میشه.
3-به مقدار کاراکتری که وارد میکنید . این دیگه از اون سئوالهاست دقیق یادم نیست هر کارکتر چند بیت هستش که فکر کنم دوبیت هستش باید دو بی دو بیت بشماری بیای بالا .
ولی اینقدر نیست که روش حساب باز کنی
ولی همین کوچولوها در اخر ماه خودشونو نشون میدهند. که سرجمع فکر کنم 1 گیگ برای ادرس سایتها کافی باشه.
متاسفانه سند تنها گزینه ای است که من رویش حساب باز نکردم چون همون 3 گیگ ایرانسل برای یک دوره کافی هستش .

boro_baba
12-05-2010, 21:12
من خودم معمولاً تا با چشم خودم نبينم باور نميکنم
حالا يه اشتراک ميگيرم ببينم درست هست يا نه

اينم لينک اون ژاپن که گفتم اينو حدود 2 سال پيش بود ديدم سرچيدم يافتش کردم

اينجا هم 160Mb رو فکر کنم 20 دلار زده بود دقيق يادم نيست

armin_software
13-05-2010, 00:09
دوستان لیست قیمت هاش رو می زارید؟

*Forgotten*
13-05-2010, 09:02
خوب اگه منظورتون قیمتهای اکانتهاست کافیه یه سرچ تو google بزنید مثلا "قیمتهای opensky"

سرعت دانلود واقعی شرکتی مانند opensky ماکزیمم به 190کیلوبایت و مینیمم تا 150 کیلوبایت میرسه

boro_baba
13-05-2010, 10:30
دوستان لیست قیمت هاش رو می زارید؟

تو صفحه قبل يه لينک گذاشتم اونجا قيمت داره

armin_software
13-05-2010, 13:17
ادیت...................

Benygh
15-05-2010, 00:29
اما يكي از معايب بزرگ اين سرويس ها پينگ بالاست ( بالاي 600 ميلي ثانيه و گاها تا 1000 ميلي ثانيه ) دومين عيب حجم كم گارانتي براي سرعت هست. بعنوان مثال يه سرويس 2 مگابيتي با حجم 2 گيگ تنها تا 200 مگابايت گارانتي سرعت داره كه خيلي كم هست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين قسمت رو کسي ميتونه توضيح بده ؟

من يک سرويس 2 مگابيت رو بدون محدوديت حجمي با چه قيمتي ميتونم تهيه کنم ؟!

¥ Ramin2 ¥
15-05-2010, 00:45

اپن اسکای 128 هزار تومان
پلنت اسکای 630 هزار تومان

:31:

omidbooter
15-05-2010, 03:43
سلام.

نگین خنگ و نخندین ولی میشه بگید پینگ چیه؟

پینگ بالا که بده چرا و چی هست و چه جوری میره بالا؟

چیزی که من از این تاپیک فهمیدم اینه که یه کارت --- که واسه دیدن کانالها هست که اینتر نال و هم اکستر نال داره دو ن.ع هست که یکی فقط واسه دیدن کاناله و دیگری هم کانال ه اینترنت هست؟؟درسته

حالا قیمت این دی وی بی چنده و چه ووسایل دیگه برای اینترنتش لازمه؟؟

KING_DESIGNER
15-05-2010, 10:46
پینگ یعنی مدت زمانی که طول میکشه تا کامپیوتر شما یه پکت رو برای دریافت ای پی یا ادرس اینترنتی ارسال کنه.
شما برای باز کردن یک سایت باید اول اون رو call یا پینگ کنین و مدتش هرچقدر پایینتر باشه بهتره.
واحد پینگ میلی ثانیه هستش و کمترین و بهترین زمان پینگ مدتش 1 میلی ثانیه میشه.
پس قاعدتا اگر پینگ بالا باشه دبا تاخیر سایت رو باز میکنید./

کارت --- 2 نوع هست ولی نه طبق تعریف شما اکثر کارتهای --- هم کانال باز میکنند هم قابلیت دریافت دیتا دارند
پس با همشون میتونین کارکنین فقط دو مدل اینترنال و اکسترنال داره. که توضیحات بیشتر در داخل تاپیک و پست اول همین تاپیک هستش.
قیمتش از 30 تومن( مدل دست دوم skystar2.8) شروع میشه و میره بالا تا 300-400 تومن هم موجود هست. ولی برای دریافت اینرتنت یک طرفه همشون یک کار رو انجام میدهند وفرقی باهم ندارند
تفاوتشون به خاطر دیافت یک سری کانالهای تصویری و .... هستش که ربطی به تاپیک نداره.
وسایل دیگرش
دیش 90 سانیت
ال ان بی معمولی
کابل انتن به مقدار لازم .
که همه این توضیحات رو در پست اول نوشته شده.

boro_baba
16-05-2010, 12:26

saeed.agha
16-05-2010, 14:04
با همه مطالب فوق موافقم..!

hamid_c
17-05-2010, 12:44
دوستان یه سوال
یکی از دوستانم یه سیستم آفلاین گرفت 200 تومن.سرعت دانلودش هم 6-8مگ هست
می خوام بدونم که با یه سیستم 60 تومنی آفلاین هم میشه همچین سرعت دانلودی داشت؟؟؟

KING_DESIGNER
17-05-2010, 13:10
دوست عزیز سرویس 60 تومنی افلاین ؟
اگه منظورتون سرویس 60 تومنی یک طرفه هست باید گفت که سرعتش دو مگ هست

hamid_c
17-05-2010, 13:21
نه دوست عزیز.
منظورم هزینه ی سخت افزاریش هست

KING_DESIGNER
17-05-2010, 14:46
با همه نوع کراتی میشه سرعتبالا گرفت
ولیباید به ماکزیمم سرعت کارت در قسمت دیتای اون نگاه کرد.
مثلا برای بعضی نوشته 2 مگ.

Milad4171
20-05-2010, 16:42
کل مطالب رو خوندم و خودم خیلی وقت پیش تو فکر این موضوع بودم.
من فکر میکنم دلایل اصلی تحریمهای تند و تند و پشت سر همه ایرانه که راه و چاه رو بسته! اگه میشد از همین روش های 30 یا 30 این محرومت ها رو کمتر کرد این مشکلات رو نداشتیم.
من چی بگم که با خط فیبر نوری شده حتی همون ADSL هم نمیتونم بگیرم؟
اخبار چند سال پیش رو که میخوندم در مورد فیبر نوری شدن این بوده که اینا برنامه داشتن که با فیبر نوری کردن خط ها اینترنت پر سرعت رو حداقل باسرعت 128 برای تمام مردم بگذارن که گویا ما افتادیم تو تحریم و نشد تجهریزات رو خریداری کنند.
من یه دوستی دارم از همین نوع اینترنت دور برد استفاده میکنه. انشالله تا یه مدت دیگه اگه شد ما هم راه میندازیم. البته من آفلاین رو دارم. حالا ببینم آنلاین هم میشه راه بندازیم!!!:31:

KING_DESIGNER
20-05-2010, 17:30
براتون ارزو میکنم که این مشکلات برطرف بشه اگر هم در مورد دوربرد مسئله ای پیش اومد اول مطالب بالا رو بخونید و اگرم شکلتون حل نشد بنده و دوستان در خدمتتون هستیم.

Milad4171
20-05-2010, 23:58
ببخشید یه کوچولو درمورد اون Dvbکارتی که گفتی میگی؟ چیز خاصی باید باشه؟ چون من یه skystar2.8 دارم. الان چی تو بازاره واسه این مورد!؟ راستی؟ واسه من که نمیتونم adsl بگیرم چی؟ فکر کنم قضیه منتفی میشه! خوب من چه گناهی کردم خطم فیبر نوری هست و نمیشه ؟
اگه راهی هست یه کمکی بکنین چون وقعا داره این نت اعصابم رو خورد میکنه. قیمت های وایمیکس هم با توجه به سرعت و ترافیکش خیلی افتظاهه.

KING_DESIGNER
21-05-2010, 00:43
در مورد کارت خودتون . بعله میتونید با همون کارت خودتون دیتا دریافت کنید. من قبلا هم به این مورد اشاره کردم یا این که این کارت رو بفروشید و یه مقدارهم هزینه کنید و کارت بهتر و جدیدتری مثل پروف 7500 تهیه کنید که قیمتش حدود 100 تومن هست و کارت شما هم اگر اصل باشه فکر کنم حدود 50 تومن ازتون بخرن وگرنه 35تومن ( برای بردهای کره ای )

اگر هم که مشکل هزینه ندارید برید و کارت بهتری بگیرید ولی با همون 2.8 هم کار شما راه میفته.
سرویسها هم که گفته شده از 15 تومن به بالا که همون 15 تومن سرویس نامحدودش هست و فقط مشکلی که داره در دریافت هست
یه مقدار لتنسی داره که این سرویس 512 به دایالا آپ شبیه شده ولی خوب مزایاش اینه که هزینه تلفن ندارید .!
ولی باید با یک مودم وایمکس و یک سرویس 3 گیگابایتی برای ارسال هم داشته باشید که سر جمع ماهی 30 تومن هزینه میفته ولی سرویس بدی نیست برای وبگردی خوبه.
البته این 15 تومن رو خیلی جاها 10 تا 12 تومن هم میفروشند خیلیها هم 25 تومن میفروشند.
متاسفانه خودم استفاده نکردم که قاطهانه بگم چه جوری سرویسی هست ولی در کل هرچی که هست از این سرویسهای قیلتر شده ایران بهتره
مهرداد دوست من در این فروم استفاده کرده و میگه محدودیت نداری و سایتها بدون قیلتر باز میشه
درضمن فکر کنم که مخابرات روی خطوط فیبر نوری خود اینترنت میده و تبدیل به خط مسی میکنه برید یه سئوال بپرسید شاید توسنتید از 128 مخابرات با ماهی 10 تومن بصورت نامحدود مثل ما استفاده کنید.
در مورد بقیه مسائل از بقیه دوستان بپرسید.

*Forgotten*
21-05-2010, 17:49
ببخشید یه کوچولو درمورد اون Dvbکارتی که گفتی میگی؟ چیز خاصی باید باشه؟ چون من یه skystar2.8 دارم. الان چی تو بازاره واسه این مورد!؟ راستی؟ واسه من که نمیتونم adsl بگیرم چی؟ فکر کنم قضیه منتفی میشه! خوب من چه گناهی کردم خطم فیبر نوری هست و نمیشه ؟
اگه راهی هست یه کمکی بکنین چون وقعا داره این نت اعصابم رو خورد میکنه. قیمت های وایمیکس هم با توجه به سرعت و ترافیکش خیلی افتظاهه.

همین کارتی که دارید هم خیلی عالیه و نیاز به عوض کردن نداره و تمام سرویسهای اپن اسکای رو جواب میده
کارت من هم skystar 2 و از مدل شما هم قدیمیتره و همین حالا که دارم این پست رو میزنم با اینترنت ماهواره ای کار میکنم و سرعت دانلودم تا 190 kbs هم میرسه
البته نمیگم بهترین کارته ولی بهتره چند سالی باهاش کار کنید تا همه چی دستتون بیاد و بعدش یک کار خوب که سیستم
s2 رو هم پشتیبانی میکنه بخرید

فعلا برا ایرانیا با صرفه ترین اینترنت پرسرعت اپن اسکای هستش
شرکت پلانت اسکای هم سرویساش زمان دار و حجمیه و قیمت های بسیار بالا و برای دانلودهای چند صد گیگابایتی به با لا مناسبه با سرعت 500 kbs به بالا دانلود

برای کسانی که به برا سند adsl در دسترس ندارن یه پیشنهاد دارم
بهتره یه سرویس اپن اسکای بخرن و بعدش با دایلاپ سند داشته باشن
چون سرویسهای اپن اسکای با سرعت دانلود حد اقل 1 gb در ساعت متونند فایل دریافت کنند
حتی خرید سرویسهای بدون محدودیت دانلود و سند با دایلاپ هم میصرفه

پس یک کارت اینترنت دایلاپ 100 ساعته تهه کنید با همین کارت میتونید حد اکثر 90 gb دانلود کنید
اگه هم برا وبگردی نیاز دارید همین کارت هم از سرتون زیاده

بزودی طریقه راه اندازی یک اینترنت پرسرعت ماهواره ای با کار ت skystar2 و سرویسهای اپن اسکای رو توضیح میدم البته با اجازه بزرگترها :31:

ali1497
21-05-2010, 21:03
با سلام

من اشتراك نامحدود ماهانه شركت پلنت اسكاي (SkyEasy) به قيمت 15 تومان گرفتم، در مسير Express AM 22 در 53 درجه شرقي
اما الان به مدت سه روزي ميشود كه در فركانس مربوطه سيگنال قطع ميباشد. بعد از تماس ايميل با شركت علت را مشكل فني متذكر شدند.
دوستان كسي اشتراك نامحدود ماهانه كه مشكلات اينچنيني نداشته باشد سراغ دارد؟

Milad4171
21-05-2010, 21:42
لطفا دوستانی که از این سرویس استفاده میکنن بیاد و اطلاعاتشون رو به اشتراک بذارن.
نوع سرویس.سایتهای مربوطه . قیمت ها .
بعد ممکنه مثلا پارازیت هایی که میندازن تاثیر داشته باشه روی اون فرکانس؟ اینا کارشون که حساب کتاب نداره. کیلویی پارازیت میندازن روی فرکانسهای بالا و پایین .

ali1497
21-05-2010, 21:56
سلام
كيفيت نسبت به قيمتش بد نيست.
سرعت دانلود بين 10 تا 20 نوسان دارد چون به صورت 512 كيلو بايت اشتراكي ميباشد.
بازديد تمامي سايتها را بوسيله --- كه مي سازيد بدون هيچ مشكلي امكان پذير مي سازد.
ولي فعلا دچار قطعي سيگنال در 53 درجه شده است!

Milad4171
21-05-2010, 22:05
اقا امین یه زحمت بکش! اگه وقت کردی اطلاعات بچه ها رو در این زمینه که میبینی مهمه رو نقل قول کن تو پست اول. اینطوری راحت تر میشه به جواب رسید. البته اطلاعات خوب بودن ولی در کل میگم!
واسه روزی که این تاپیک 1000 صفحه ای شد مشکل رسیدن به اطلاعات کامل زیاد وقت گیر نباشه!! فعلا هم که اینترنت دور برد نداریم. کور برد داریم!! سخته یکم!!!:31:

ali1497
22-05-2010, 19:30
با سلام
اين هم تست سرعت از اينترنت شركت اوپن اسكاي

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iPJrMRfvrvzc7HJNVvtHvTUUhG/Speed.png

masud-000000
23-05-2010, 11:27
با سلام
اين هم تست سرعت از اينترنت شركت اوپن اسكاي

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iPJrMRfvrvzc7HJNVvtHvTUUhG/Speed.png

اکانت چند مگ هست؟

ali1497
23-05-2010, 13:55
اکانت چند مگ هست؟

با سلام
اكانت 2 مگ نامحدود FlatPro

KING_DESIGNER
23-05-2010, 16:12
علی جان سایر جزییات ( قیمت + مخلفات و...) رو هم ممنون میشم شرح بدی . ضمنا سعی کن یه تست بگیری که لینکش از اسپیدی تیست باشه نه هاستهای مجانی مرسی و ممنون.

hamidfx
23-05-2010, 19:29
اقا ما اگه بخوایم این سرویس برگیریم و کارت اعتباری هم داشته باشیم چیرو باید بگیریم؟ از کجا باید بگیریم , لطفا راهنمایی کنید.

ali1497
23-05-2010, 23:33
با سلام
قيمت يك ماه نامحدود 128 تومان

بدون محدوديت دانلود و افت سرعت

اگر كسي كارت اعتباري داشته باشه از سايت

وگرنه مثل من بايد از نماينده هاي فروش ويا واسطه خريداري كنيد[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 11:33 PM ---------- Previous post was at 11:32 PM ----------

F_1984
24-05-2010, 00:52
با سلام

---------- Post added at 11:33 PM ---------- Previous post was at 11:32 PM ----------

یه سوال
شما گفتی که اکانت 2 مگ گرفتی پس چرا سرعت 1 مگ نشون میده سرعت دانلودت چقدره ؟ بالای 250 یا کمتر

hamidfx
24-05-2010, 08:44
با سلام

سلام دوست عزیز
میشه دقیقا لینک خود سرویس رو بدید ؟ یا اسمشو ؟ نمیدونم کدومه
بعد یه سوال دیگه سرویس 128 شونزده کیلوبایت در ثانیه میگیره؟ یا بیشتره؟
مرسی

hamidfx
24-05-2010, 16:17
راستی دوستان در مورد سرویس های پلنت اسکال هم اطلاعاتی دارید ؟
مشکل اینه که سایتش روسیه , هیچی نمیشه فهمید , ولی چون وبمانی قبول میکنه خیلی راحت میشه ازش خرید کرد.

ali1497
24-05-2010, 22:44
راستی دوستان در مورد سرویس های پلنت اسکال هم اطلاعاتی دارید ؟
مشکل اینه که سایتش روسیه , هیچی نمیشه فهمید , ولی چون وبمانی قبول میکنه خیلی راحت میشه ازش خرید کرد.

با سلام
من اكانت يك ماهه پلنت اسكاي گرفتم.
اما بعد از چند روز سيگنال فركانس مربوطه كه در 53 درجه شرقي قطع شد
حتي ايميل هم زدم آنها مشكل فني را يادآور شدند
به نظر من شركت پلنت اسكاي سرويس دهي خوبي ندارد.

---------- Post added at 10:44 PM ---------- Previous post was at 10:40 PM ----------

سلام دوست عزیز
میشه دقیقا لینک خود سرویس رو بدید ؟ یا اسمشو ؟ نمیدونم کدومه
بعد یه سوال دیگه سرویس 128 شونزده کیلوبایت در ثانیه میگیره؟ یا بیشتره؟
مرسی

سلام
سرويس: FlatPro

Milad4171
25-05-2010, 19:13
دوستانی که این نوع سرویس رو دارن بیان و توضیح بدن دیگه. این که چی دارین مهم نیست اینکه از کجا سرویس میگیرین و چطوری هست و نصبش و قمیتش و اینا بیان توضیح بدین بقیه ( مثله من) استفاده کنن .:31:
فکرکنین ( همینم هست ) من یه مبتدی هستم و هیچی اطلاعات در مورد اینترنت دور برد ندارم.

Mm_behnam
25-05-2010, 22:27
با سلام
یه خبر که به موضوع هم هیچ ربطی نداره
امشب و پس فردا و شنبه شب مسابقات euro vision 2010 از دست ندید.
ببخشید به بزرگی خودتون دیدم اینجا بچه ها امکاناتش رو دارند گفتم.:11:

vatan2009
25-05-2010, 22:59
بدی اینترنت ماهو اره ای اینه که اگه اکانتت بالای 1 مگ باشه مثل ریگ ه ک میشه کافیه سروری داشته باشید که بتونید براش ایپی خاص تعریف کنید راحت میتونید مک را ه ک کنید من عمری تویه اینترنت افلاین و انلاین پیر شدم :5:
خیلی از اکانتهایی هم که میخرید معلوم نیست مال کدوم بنده خدایی هست که ه ک شده و به شما میدند
البته ه ک جوری هست که اکانت شما(مک شما) از دستتون نمیره بیرون بلکه شما که دان میکنید با اکانت 2 مگ میبینید سرعتتون 14 کیلوبایت هست مثلا بعد میبینید یه لشگر دیگه هم دارند با مک شما دان میکنند :دی
ادیت: راستی اصولا مک های پرسرعت چون ارزش دارند و همچنین جهت های خوب بیشتر ه ک میشند
بعضی جهت ها هم یخورده امن ترند مثل w3a

Milad4171
26-05-2010, 01:13
کلا نحوه ی سفارش دادن چطوریه؟ نصب و راه اندازیش غیر از لوازم جانبی بشقاب پرنده و این چیزا رو دارم.
فکر کنین همین فردا من میخوام این سیستم رو راه اندازی کنم تمام لوازمم هم آماده هست.
خوب کی اول میاد توضیحات بده؟
شرکتها. نوع سرویسها . قیمت ها و این چیزا!!!
مرسی!

*Forgotten*
26-05-2010, 07:14
بدی اینترنت ماهو اره ای اینه که اگه اکانتت بالای 1 مگ باشه مثل ریگ ه ک میشه کافیه سروری داشته باشید که بتونید براش ایپی خاص تعریف کنید راحت میتونید مک را ه ک کنید من عمری تویه اینترنت افلاین و انلاین پیر شدم :5:
خیلی از اکانتهایی هم که میخرید معلوم نیست مال کدوم بنده خدایی هست که ه ک شده و به شما میدند
البته ه ک جوری هست که اکانت شما(مک شما) از دستتون نمیره بیرون بلکه شما که دان میکنید با اکانت 2 مگ میبینید سرعتتون 14 کیلوبایت هست مثلا بعد میبینید یه لشگر دیگه هم دارند با مک شما دان میکنند :دی
ادیت: راستی اصولا مک های پرسرعت چون ارزش دارند و همچنین جهت های خوب بیشتر ه ک میشند
بعضی جهت ها هم یخورده امن ترند مثل w3a

البته فقط مک نیست باید بوزر و پسورد هم داشته باشند تا بتونند این کارو بکنند اگه هم بگیم -- نشده باشه
تنها کسی که این کارو میتونه بکنه کسی هست که اکانت رو میفروشه اونم باید چه بی وجدانی باشه که این کار رو بکنه
اگه همه اینترنت ماهواره ای مونو هکرا ببرند بازم هنوز میتونی با سرعت 70 50 تا دانلود کنی که هنوز سرعتش
آرزویه خیلی هاست

با همه این تفاسیر بنظرم اینترنت ماهواره ای هر چی که باشه از این adsl خودمون که جلو چشمات پولتو میخورن
خیلی بهتره الان صدتا تاپیک برا این موضوع adsl باز شده .......

یه بار استفاده کردم برای هفت پشتم بسه:18:

البته این ضرب المثلو همیشه میگم که این اینترنت ماهواره ای نیست ک مشکل داره بلکه مشکل از یه جای دیگست :31:

vatan2009
26-05-2010, 12:03
البته فقط مک نیست باید بوزر و پسورد هم داشته باشند تا بتونند این کارو بکنند اگه هم بگیم -- نشده باشه
تنها کسی که این کارو میتونه بکنه کسی هست که اکانت رو میفروشه اونم باید چه بی وجدانی باشه که این کار رو بکنه
اگه همه اینترنت ماهواره ای مونو هکرا ببرند بازم هنوز میتونی با سرعت 70 50 تا دانلود کنی که هنوز سرعتش
آرزویه خیلی هاست

با همه این تفاسیر بنظرم اینترنت ماهواره ای هر چی که باشه از این adsl خودمون که جلو چشمات پولتو میخورن
خیلی بهتره الان صدتا تاپیک برا این موضوع adsl باز شده .......

یه بار استفاده کردم برای هفت پشتم بسه:18:

البته این ضرب المثلو همیشه میگم که این اینترنت ماهواره ای نیست ک مشکل داره بلکه مشکل از یه جای دیگست :31:
نه احتیاجی به یوزر پسورد نیست
ولی تو ایران همینم غنیمته

farhad_realmadrid
26-05-2010, 13:27
ارزونترین اکانت ماله کدومه؟

KING_DESIGNER
26-05-2010, 13:40
ایزی اسکای که 8 دلاره =8هزارتومن ولی توی ایرن از 12 تومن تا 25 تومن به فروش میرسه. سرعت 512 کیلو ترانسفریت دانلود =12 کیلوبایت تا 20 کیلوبایت !

*Forgotten*
26-05-2010, 13:43
کلا نحوه ی سفارش دادن چطوریه؟ نصب و راه اندازیش غیر از لوازم جانبی بشقاب پرنده و این چیزا رو دارم.
فکر کنین همین فردا من میخوام این سیستم رو راه اندازی کنم تمام لوازمم هم آماده هست.
خوب کی اول میاد توضیحات بده؟
شرکتها. نوع سرویسها . قیمت ها و این چیزا!!!
مرسی!

خوب اگه از شرکت اپن اسکای می خواهید بگیرید به این صورت عمل میکنید:

ابتدا باید یه دلال درستو حسابی پیداکنید رو اینترنت پره فقط باید تو سایتش برید و نحوه سفارشو و خرید مطالعه کنید

حالا باید بدونید خودتون چه سرویسی میخاید
وبگردی و دانلودهای کوچک 2GB
دانلود محدود 10GB
دانلود نا محدود

مثل
paygo
flat
flatpro

حالا باید قیمتهارو بدونید البته همیشه به قیمتهای سایت اعتماد نکنید چون ممکنه ماله خیلی وقت پیش باشه
قیمت سرویسها هم بالا و پایین میره از این رو:
به دلاله زنگ میزنید میگید الو:31: .... و میگید سرویس فرضا flat الان چنده
میگه آقا 65000 تومان
گوشیرو قطع میکنید:31:

پولرو طبق شرایط خودش واریز کرده و حالا به این اطلاعات نیاز دارید:

شماره فیش و مبلغ ,طرف حساب
مک آدرس کارت --- یک عدد 12 رقمی معمولا
نوع سرویس مثل Flat شرکت اپن اسکای
برای محکم کاری نوع کارت --- رو هم بنویس

حالا طبق شرایطی که تو سایت نوشته این اطلاعات رو از طریق ایمیل یا sms یا هردو براش بفرست
حالا دیگه باید منتظرش بشینی تا جواب ایمیل رو بده معمولا اگه مشکل فنی پیش نیاد ظرف چند ساعت تا یک روز
یوزر و پسورد رو برات ارسال میکنه

نکته:
از سایتهایی خرید کنید که زیاد تاریخش قدیمی نباشه
برای اولین استفاده از سرویسهای ارزون استفاده کنید مثل paygo تا در صورت بروز مشکل زیاد ضرر نکنید

سوالی بود بفرمایید

farhad_realmadrid
26-05-2010, 16:50
ایزی اسکای که 8 دلاره =8هزارتومن ولی توی ایرن از 12 تومن تا 25 تومن به فروش میرسه. سرعت 512 کیلو ترانسفریت دانلود =12 کیلوبایت تا 20 کیلوبایت !

easysky satellite میزنم هیچی تو اینترنت پیدا نکرد این سایت خاصیه؟ من قصد دارم از خارج بخرم.

میشه لینک سایت رو بدین؟

ali1497
27-05-2010, 00:57
easysky satellite میزنم هیچی تو اینترنت پیدا نکرد این سایت خاصیه؟ من قصد دارم از خارج بخرم.

میشه لینک سایت رو بدین؟

با سلام
در حال حاضر شركت پلنت اسكاي بدلايل مشكلات فني پيش آمده قادر به ارائه سرويس نمي باشد.
من يك اكانت يك ماهه اسكاي ايزي نامحدود قبل از قطعي سيگنال خريداري كرد ه بودم ولي فعلا بلا استفاده مانده است.
آخرين اطلاع از وضعيت مشكل به گفته سايت پشتيبان:
26.05.2010

Сегодня поступила информация, что компания PlanetSky Ltd, по независящим от нее причинам, не сможет восстановить предоставление сервиса со спутника Экспресс АМ22. В силу этого, сейчас разрабатывается процедура возврата денег клиентам за неиспользованные услуги.

Мы надеемся на этой неделе предоставить всем своим клиентам исчерпывающую информацию по вопросу возврата средств и предложим альтернативный вариант спутникового сервиса с другого спутника. Мы сожалеем о случившемся, но все происшедшее находится вне сферы нашего влияния и ответственности.
ترجمه توسط گوگل:
2010/05/26

امروز مطلع شده است که شرکت با مسئولیت محدود PlanetSky ، دلایل خود را فراتر از دلایل ، نشود قادر به بازگرداندن تامین خدمات توسط ماهواره اکسپرس AM22. به این دلیل ، اکنون که روش بازپرداخت مشتریان برای خدمات استفاده نشده توسعه داد.

ما امیدواریم که این هفته برای دادن تمامی اطلاعات دقیق به مشتریان در بازپرداخت و ارائه خدمات ماهواره ای با یکی دیگر جایگزین ماهواره. ما حسرت چه اتفاقی افتاده است ، اما آنچه اتفاق افتاده است فراتر از حوزه نفوذ و ما را از مسئولیت.

masud-000000
27-05-2010, 08:46
ترجمه توسط گوگل:
2010/05/26

امروز مطلع شده است که شرکت با مسئولیت محدود PlanetSky ، دلایل خود را فراتر از دلایل ، نشود قادر به بازگرداندن تامین خدمات توسط ماهواره اکسپرس AM22. به این دلیل ، اکنون که روش بازپرداخت مشتریان برای خدمات استفاده نشده توسعه داد.

ما امیدواریم که این هفته برای دادن تمامی اطلاعات دقیق به مشتریان در بازپرداخت و ارائه خدمات ماهواره ای با یکی دیگر جایگزین ماهواره. ما حسرت چه اتفاقی افتاده است ، اما آنچه اتفاق افتاده است فراتر از حوزه نفوذ و ما را از مسئولیت.
ولی علی جون فکر نمی کنی که ترجمه بوسیله ی گوگل هم نیاز به ترجمه داشته باشه؟:31:
من دقیق متوجه نشدم چی می خواد بگه اگه میشه یه خورده واضحتر بگید تا روشن بشم :11:
تا اینجا متوجه شدم که میخوان برن به ماهواره ای دیگه اما اون باز پرداخت او ایناش دیگه چیه؟یعنی پول رو هم پس میدن؟؟؟:18:

ali1497
27-05-2010, 21:57
ولی علی جون فکر نمی کنی که ترجمه بوسیله ی گوگل هم نیاز به ترجمه داشته باشه؟:31:
من دقیق متوجه نشدم چی می خواد بگه اگه میشه یه خورده واضحتر بگید تا روشن بشم :11:
تا اینجا متوجه شدم که میخوان برن به ماهواره ای دیگه اما اون باز پرداخت او ایناش دیگه چیه؟یعنی پول رو هم پس میدن؟؟؟:18:

با سلام
در كل اگر ميخواهيد متضرر نشويد از شركت پلنت اسكاي سرويس نگيريد.
من كلي وقت براي تنظيم 53 درجه و هزينه اشتراك و ... گذاشتم ولي بعد از دو الي سه روز استفاده سيگنال قطع شد و نه با ايميل و نه با سرويس گفتگوي آنلاين نتيجه اي براي راه حل نگرفتم.
هم اكنون از سرويسهاي اوپن اسكاي با كيفيت عالي بهره ميبرم.

Milad4171
27-05-2010, 22:15
منم خیلی از open Sky شنیدم. کسی جای معتبری سراغ داره؟
من یه جا دیدم فقط نوشته بود 2 مگ! من نمیخوام . زیاده!! گرون هم هست. با ترافیک کمش اصلا عاقلانه نیست!!!

ali1497
28-05-2010, 00:18
من یه جا دیدم فقط نوشته بود 2 مگ! من نمیخوام . زیاده!! گرون هم هست. با ترافیک کمش اصلا عاقلانه نیست!!!

با سلام
بله هزينه سنگين و بالائي دارد
من بدليل فيبر نوري بودن خطوط منطقه مخابراتي و نبود ِADSL و عدم پوشش وايمكس ايرانسل و نبود سرويس وايرلس و بعد از كلي اذيت شدن در اداره مخابرات و نشنيدن پاسخ مناسب براي اينكه گناه ما كه مركز قادر به ارائه سرويس نيست، چيست؟ و هزار مشكل ديگر مجبور به پرداخت هزينه سنگين براي داشتن اينترنت پرسرعت شده ام.

هزينه اكانت اوپن اسكاي+هزينه اكانت نامحدود 100 ساعته دايل آپ+هزينه خط تلفن و يا GPRS ايرانسل

Milad4171
28-05-2010, 02:46
مشکل اصلی من اینه که مملکت کارش معلوم نیست اگه یهو پرازیت بندازن روی این فرکانس اونوقت چی؟ متاسفانه چون دلال بازی هست اگه هم هنچین اتفاقی بیفته احتمالا دستت به جایی بند نیست!:13:
نمیخوام بگم که فکر بد میکنم . ولی خوب آدم باید همه شرایط رو در نظر بگیره! تابستونه! تعطلیه .خوب بشقاب پرنده ها فیلمهای خوبی میذاره و ممکنه بچه ها از راه بدر نشن. یا بشینن صبح تا شب دانلود کنن اونم بدون فیلتر!!!
نمیشه که!!!:31:
باید درست حسابی بررسیش کنیم!

KING_DESIGNER
28-05-2010, 03:36
عزیز فرکانسهای دیتا پارازیت نمیگیرند.
اون شبکه هایی هم که میبینی پارازیت دارند اگر عقل داشتند میرفتند روی فرکانس کانالهای استانی چون که به هرحال متولط پازاریت نمیتونه یه کانال رو پارازیت بده و پارازیت رو روی فرکانس میفرسته . پس یعنی خشک و تر باهم میسوزه.
به نظر باید این کانالهای خارجی خودشون رو روی اینتل ست وقف بدهند و مثلا روی هاتبرد با فرکانسهای شبکه خبر کار کنند. این جور موارد راه داره و عقل سلیم.
چون تا حالا دیده نشده که چاقو دسته خودشو ببره.
فرکانسهای دیتای این مملکت هم از طرف ماهواره W5 تامین میشه که همشون در راسته یوتل ست هستند.
و طبق صحبتی که الان عرض کردم پارازیت در کار نیست.
این دوست جدید الورودمون خودشون این کاره هستند درخواست بدید بیشتر راهنماییتون کنند.

Milad4171
28-05-2010, 09:47
این حرفت رو قبول دارم یکم البته من خودم دارم با دیلو 2 کار میکنم ( آفلاین) ولی دوستام میگن روی دبلیو 3 نمیشه دانلود کرد. من خودمم تعجب کردم. رفتم دیدم مثلا دیروز رسیو داشته از اون فرکانس الان دیگه نداره!!! هیچی!
نمیدونم والا . گفتم شایید! خوب این حرف شما رو اگه دوستان تایید کننن یکم بنده اطمینان خاطر بیشتری پیدا میکنم:31:

*Forgotten*
28-05-2010, 09:58

ماهواره های زیادی هست ولی من بعد از بررسی هر چی میخاستم به خودم بقبولونم که از اپن اسکای کوچ کنم برم یه جایه دیگه نشد دیدم از همه ماهواره ها فقط برام اپن اسکای میصرفه

*Forgotten*
28-05-2010, 10:23
مشخصات حال حاظر

ماهواره w3
میش 120 سانت
الانبی lazer
skystar2 ورژن اولیه

Milad4171
29-05-2010, 23:10
ببینم. اگه اوپن اسکای 512 بده رسیو واقعیش چقدره؟ اصلا زیر 1 مگ داره؟
یه جا خوندم تفاوت رسیوش با همین ADSL ها زیاد نیست و اونم share میشه. درسته؟

mehryar1973
30-05-2010, 13:37
فاتحه اینترنت دوربرد بقول دوستان داره کم کم خونده میشه
فروشنده های اکانت هم وقتی می بینن اینقدر کیفیت ها پایینه که بجز ناله ونفرین مشتری ها چیزی نصیبشون نمیشه میرن سراغ کارهای دیگه(نمونه اش شرکت سرعت گستر که خیلی معروف بود واکانت چندین سرویس دهنده رو میفروخت حالا زده تو کار وایرلس:46:
(مثلا همین sky easy روي nss6 خیر سرش 512 هست ولی سرعتش رو 10 هه:31:)

A.M.D.D.E.V.I.L
30-05-2010, 13:46
خب دیگه این صبانت میره رو اعصابم دیگه خسته شدم
اینترنت میخوام ، صبانت که الان با دایل آپ فرقی نداره ...
میخوام بیام سراغ این سرویس
چقدر ریسک داره؟ جوریش هست که ریسک نداشته باشه؟ مثلا اگه بخوام از صبانت برای آپلود استفاده کنیم به درد میخوره؟
مثلا با صبانت برای آپلود و گیم بازی کردن آنلاین استفاده کنیم ، چون پینگش پایینه، و از این سرویس واسه اینترنتمون؟
راهی هست؟ ریسکش کم باشه؟
فعلا دیشی و تجهیزات داریم ولی نمیدونم که --- داریم یا نه
بالا ترین حد سرعت دانلودم الان شده 14 کیلو بایت و پایین ترین و معمولیش هم که رفته روی بایت ها ... یک چیزی میخوام که اسمش اینترنت باشه نه .خ نت