PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و بررسی شبکه های اینترنتی دوربرد

صفحه ها : 1 [2]

KING_DESIGNER
30-05-2010, 15:53
عزیز برای بازی انلاین به خاطر پینگ بالا در حد 600 این سرویسها رو من توصیه نمیکنم.
چون سرعتش هم به خاطر شیر بودن پایین هست . ولی از یه جهت خوبه. میشه با سرویس مخابرات که 13 تا میده و 10 تا 30 تا هم خود سرویس داره سرویس 50 کیلو رو به قیمت 30 تومن داشتهباشی ضمن اینکه نیازی به چیلترشکن نداری روزایی هم که اینترنت قطعه میتونی ایمیلهاتو مجانی رسیو کنی .

tomi_fisher
02-06-2010, 10:09
من هم وسایلش ردیفه هست ولی میخوام share کنم برای iphono اینا دوستمم که گرفته بود میگفت روزی 200 300 مگ بیشتر دانلود نداری!!
این ماهواره ای ها نامحدود نداره؟
ارزون ترین نامحدودش با کمترین سرعت چنده؟؟
دوستم از سایت فراسرعت اپن اسکای گرفته بود!

KING_DESIGNER
03-06-2010, 02:53
اجازه بدید اقای علی خان توضیح بدهند
سرویسهای شبانه ای هست که ارزون باشند ولی مثلا ماهی بین 70 تا 100 تا.....500 تومن هست ولی با سرعت 2 مگ رسیو داری !!!
برای شیر کردن واسه لپتاپ هم میتونی باید روتر بگیری یک سیستم هم 24 ساعت روشن بزاری.
البته تا اینجایی که من میدونم .

Amir_Niknam
03-06-2010, 07:14
عزیز برای بازی انلاین به خاطر پینگ بالا در حد 600 این سرویسها رو من توصیه نمیکنم.
چون سرعتش هم به خاطر شیر بودن پایین هست . ولی از یه جهت خوبه. میشه با سرویس مخابرات که 13 تا میده و 10 تا 30 تا هم خود سرویس داره سرویس 50 کیلو رو به قیمت 30 تومن داشتهباشی ضمن اینکه نیازی به چیلترشکن نداری روزایی هم که اینترنت قطعه میتونی ایمیلهاتو مجانی رسیو کنی .تعداد پست ها زياد بود نتونستم همشو بخونم اگه قبلا توضيح داددين معذرت
اما چطوري احتياج به شيلتر شكن نيست ؟ وقتي شما send رو از طريق مخابرات انجام ميديد (منظورم با هر شركتي است چون در نهايت مخابرات اين كار رو انجام ميده) تمامي اطلاعات ارسالي بررسي و در صورت نياز شيلتر ميشه چون عمل شيلترينگ در هنگام ارسال انجام ميشه نه دريافت
الته در موقع قطع بودن چون معمولا ارسال، پهناي باند كمي نياز داره و دريافت از جاي ديگر است اين سرويس ها بهتر كار ميكنند

KING_DESIGNER
03-06-2010, 10:03
تعداد پست ها زياد بود نتونستم همشو بخونم اگه قبلا توضيح داددين معذرت
اما چطوري احتياج به شيلتر شكن نيست ؟ وقتي شما send رو از طريق مخابرات انجام ميديد (منظورم با هر شركتي است چون در نهايت مخابرات اين كار رو انجام ميده) تمامي اطلاعات ارسالي بررسي و در صورت نياز شيلتر ميشه چون عمل شيلترينگ در هنگام ارسال انجام ميشه نه دريافت
الته در موقع قطع بودن چون معمولا ارسال، پهناي باند كمي نياز داره و دريافت از جاي ديگر است اين سرويس ها بهتر كار ميكنند
همیشه و همیشه و همیشه
قیلترینگ بر روی ارسال هست و در دریافت قیلتری در کار نیست.
اسمش با خودشه قیلتر ( 2 بخشه ):31:
پالایش کلمات ورودی !!!!!!!!، پس متوجه میشم که قیلترینگ بر روی دریافت نیست .
وقتی که شما چند کاراکتر غیر مجاز مثل ص گ ث رو برای سرویس دهنده میفرستید در بخش قیلترینگ مورد بازبینی قرار میگیره و اگر کلمات ورودی شما مثل کلمه نام برده شده بود صفحه اخطار رو میفرسته. ولی اگر نبود که سایت باز میشه.

خوب پس متوجه میشیم که این عمل قیلترینگ چطوری انجام میگیره. حالا من به شما یه ازمایش میدم.
شما همین الان برید و یک وبلاگ درست کنید داخل وبلاگ هرچی کلمه غیرمجاز ( سگثی ) هست بزنید.اسم وبلاگ رو یه جمله مجاز بزارید مثلا دنیای شادی .
حالا اسم وبلاگتون که پر از محتوای مستهجن هست رو سرچ کنید. از داخل گوگل
فقط بنویسید دنیای شادی ( میتونید ادرس وبلاگ رو هم کامل بزنید) و میبینید که گوگل اون رو پ=یدا میکنه کلیک کنید و بازش کنید و راحت میتونید مطالبشو بخونید.
ولی اسم یکی از کلمات داخل وبلاگ و سرچ کنید
میبینید که یک صفحه میاد مشترک گرامی شما اجازه ورود......

پس داستان در هنگام ارسال رخ میده نه در هنگام دریافت.
حالا وقتی که شما ارسال میکنی بصورت ناخواسته این اطلاعات برای سرویس دهنده ستلایت ارسال میشه ولی برای دریافت از سیم استفاده نیمشه بلکه اس ستلایت استفاده میشه و شما میتونید سایت رو داخل سیستم نگاه کنید.
در مورد قطعی هم که سرعت دریفات کم میشه ولی ارسال برقراره شما میتونید کار خودتون رو انجام بدهید البته دیگه این گزینه غیرقابل یپش بینی هست چون از اینها هرکاری بر میاد.

ولی خود منم شخصا تورنت رو امتحان کردم و در روز قطعی تا 50 تا هم داشتم چون اساس تورنت مبتنی بر ارسال و دریافت P2P با حساب یک دلال دروسط هست .
که این دلال یا کارگزار ادرس سیستمهای سیدر رو مرتب برای سیستم شما میفرسته و شما رو انلاین نگه میداره مثل یاهو مسجر که هم شما نصب دارید و بقیه دوستان و این وسط سایت یاهو هیچ کاره است فقط یه برقار کننده میشه و اگر وب کم بزنید و جفتتون سرعت بالا داشته باشید تصویر خوب میگیرید و اگر یکیتون دایال آپی باشید میبینید که تصویر وب کم خوب نیست پس این دیگه ربطی به سایت یاهو نداره و ارتباط شما دو نفره هستش.
به هرحال من که توضیحاتمو دادم.

ali1497
03-06-2010, 21:49
با سلام
همانطور كه سرويس دهنده هاي محتلف ADSL از لحاظ كيفيت و سرعت تنوع زيادي دارند، اين اختلاف در شركتهاي ارائه كننده اينترنت دور برد نيز به چشم ميخورد. در نتيجه با تجربه شخصي و استفاده از نظرات ديگران و نياز خود كاربر ميتوان بهترين گزينه را انتخاب نمود.
من چندي قبل سرويس EasySky شركت PlanetSky را به قيمت ماهيانه نامحدود شير شده (15/000 هزار تومان) خريداري كردم.
اما دو الي سه روز از اشتراك نگذشته بود كه سيگنال ارائه ديتا واقع در 53 درجه شرقي (Express AM22) قطع شد. و هنوز هم كه به سايت مذكور مراجعه ميكنم پاسخ در حال بررسي مشكل ميدهند.
بناچار از اكانتهاي نامحدود ماهيانه اوپن اسكاي با قيمت 128/000 تومان درماه بدون محدوديت زماني و حجمي و افت سرعت استفاده ميكنم.
شايد بعد از پايان اشتراك انشاء ا... سرويس هاي ديگر شركتها را آزمايش كردم. تا در نهايت بهترين و كم هزينه ترين را انتخاب كنيم.

با تشكر[COLOR="Silver"]

roteal2007
03-06-2010, 22:18
با سلام
همانطور كه سرويس دهنده هاي محتلف ADSL از لحاظ كيفيت و سرعت تنوع زيادي دارند، اين اختلاف در شركتهاي ارائه كننده اينترنت دور برد نيز به چشم ميخورد. در نتيجه با تجربه شخصي و استفاده از نظرات ديگران و نياز خود كاربر ميتوان بهترين گزينه را انتخاب نمود.
من چندي قبل سرويس EasySky شركت PlanetSky را به قيمت ماهيانه نامحدود شير شده (15/000 هزار تومان) خريداري كردم.
اما دو الي سه روز از اشتراك نگذشته بود كه سيگنال ارائه ديتا واقع در 53 درجه شرقي (Express AM22) قطع شد. و هنوز هم كه به سايت مذكور مراجعه ميكنم پاسخ در حال بررسي مشكل ميدهند.
بناچار از اكانتهاي نامحدود ماهيانه اوپن اسكاي با قيمت 128/000 تومان درماه بدون محدوديت زماني و حجمي و افت سرعت استفاده ميكنم.
شايد بعد از پايان اشتراك انشاء ا... سرويس هاي ديگر شركتها را آزمايش كردم. تا در نهايت بهترين و كم هزينه ترين را انتخاب كنيم.

با تشكر[COLOR="Silver"]

یه تست سرعت بزار ببینیم چطوره؟

ali1497
03-06-2010, 23:45
یه تست سرعت بزار ببینیم چطوره؟

با سلام
اين تست سرعت براي چندي قبل ميباشد. چون همينك در حال دانلود همزمان چندين فايل ميباشم، تست ميسر نشد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Milad4171
08-06-2010, 02:16
به سری شرکت ها هست که من تبلیقاتشون رو تازگیا دارم میبینم. اینکه مثلا گفتن راحت و اروزن سیستم وایرلس . وای فای.
تا 5 مگ!
حالا نمیدونم اینا هم دارن از همین سیستم دور برد استفاده میکنن یا نه! چون فکر نکنم ظرفت اینترنت داخل کشور تا 5 مگ حتا 2 مگ رو هم ساپورت کنه!!
قیمت های خوبی هم داره. مثلا 512 رو با حدودا15 گیگ میده فکر کنم45 تومن!
البته به نظر میرسه تا سقف 512 رو به خونه میده!
نمیدونم. مطمعن هستن یا نه! اصلا اینا ربطی به این شرکت های دارن یا نه! چون من واقعا میخوام خودم رو از شر این نت مسخره و بچه بازی خلاص کنم!
من نمیدونم چرا این احمق ها نمیفهمن که اینترنت فقط ایمیل چک کردن و ایمیل دادن نیست!!!!:41:

KING_DESIGNER
08-06-2010, 09:16
اره میلادی جان
همین طوره
و با دیش اقدام بعه دریافت میکنند و توسط تجهیزات شبکه داخل ISP سرعتها رو تنظیم میکنندو حجم تعین میکنند.
یه عده شون که غیر قانونی کار میکنند و همیشه با اداره اماکن دست به گریان هستند
ویه عده شون هم که اصلا با دیش کار میکنند و به نام ICP شناخته میشن و از وقتی که قدر دست اون 8 ISP معرومف( صبانت-شاتلو.)* افتاد اینها هم دیگه رو به ور شکستگی رفتند
و هربار سر ماه که میشه میان در مجلس و اعتراض میکنند و تحصن میکنند ولی متاسفانه خودت که میدونی حتما هم رسدیگی میشه !!!
در صورتی که با ورد اونها به حوزه فناوری اطلاعات میشه گام بلندی برداشت و هزینه ها رو تقلیل داد که متاسفانه همچین کاری رو انجام نمیدهند
چرا ؟
چون دست مخابرت خشک می مونه و سود اصلی رو نمیتونه بره.
چه شرکتهای ISP و ICP موظف شدند که فقط از خود مخابرات به قیمت خون پدر پهنای باند بخرند.
اون شرکتهای نقلی و کوچولو موچولو هم که وایرلس میدهند در واقع دلال شرکتهای بزرگتری مثل صبانت هستند مظنورم یکی مثل شبدیز و امرپاطور و غیره هستش
چون اینها اینقدری تجیزهات و تخصص ندارند فقطیه دفتر با چندتا کارمند ساده دارند که سرماه 1-2 میلیون بیشتر جابجا نمیکنند ولی یکی مثل صبانت هم هست که فقط هزینه اجاره دفترش توی بهشتی حدود 1تا2 دو تومن هستش.
خوب سئوالی هست بپرسید.

KING_DESIGNER
08-06-2010, 20:54
من که ادعای تحصیلات دانشگاهی نکردم .

من خودم می دونم پولمرو کجا دازم خرج می کنم . اگه شما تو منطقه ای هستی که adsl نداری مشکل مخابرات .
من که 2 گیگ با سرعت بالای 1 مگ دارم با یک پنجم هزینه ی شما .
این تجربه ی منم واقعیت هست , که کم کم باید باکش کنم . چون الان دیگه همه همینن .

سطح فکر من بقدر درک این تاپیک لااقل هست . من که چنین انجمن های غیر شیلتری ندیدم . ( هر چند نیازی نداشتم )
فیلترینگ هم با و ی پی ا ن براحتی حله .

در آخر هم من با جناب KING_DESIGNER بودم نه باشما .

اگه با من بودی شما , من کاملا مودب بودم . اصلن نارحت نیستم ولی مثل اینکه شما ناراحت شدی .
پست هم هر جا تمایل داشته باشم میزنم .

من می بینم شما چند وقته منتظره اون سازمان هستی ببینم کی میری بالاخره سراغشون .

اما خلاصه بگم اگه 2 طرفه آزاد بشه پس این شیلترینگ سراسری چه معنی میده ؟
این پست رو عینا اینجا میزنم چون ممکنه بعدا به دلائلی پاک بشه.
ولی دوستان واقعا اینها میخوان چیکار کنند ؟
کسی چیزی میدونه ؟ یه روز میگن سرعت بالا ؟ یه روز مثل امروز سرعت روی 7 بالاتر نیمره !!
داستان چیه ؟

Milad4171
08-06-2010, 22:47
آره. واقعا نمیشه فهمید که اینا چی تو فکرشونه! فقط اینو میدنم که هر روز بیشتر از دیروز بخاطر غرورشون داریم تحریم میشیم!
و این تحریم برابر است با از دست دادن تمام چیزهایی که ما از خودمون نداریم و قادر به تولیدش نیستیم!
هر کس تو هر شرایطی اینو میتونه حس کنه!
فقط دعا کنیم که این 20 روز بگذره بلکه اوضاع آروم بشه چون من یکی دیگه اعصابش رو ندارم!!!

Oracle_Eldorado
10-06-2010, 01:04
با سلام خدمت دوستان .
من صفحه اول رو خوندم ولی جوابمو نگرفتم .
اولا اینکه هزینه های این سرویس چقدر میشه ؟
هزینه ی تجهیزات ، هزینه ی سرویس اینترنت
بعد اینکه چه تجهیزاتی میخواد ؟
اون چیزی که نمیشه اسمشو آورد باید کدوم جهت تنظیم باشه ؟
پول سرویس اینترنت رو چطوری به شرکت خارجی میرسونیم ؟

KING_DESIGNER
10-06-2010, 09:13
1 هزینه اکانتش از 15 تومن هست تا 500 تومن بستگی به انتخاب خودت داره ولی 15 تومن سرویس 512 هستش و چون اشتراکش بالاست حدود 10 تا 20 کیلوبایت رسیو داری اسم این سرویس ایزی اکای هست/.
2-تجهیزات --- میخوای که از 35 تومن ( اسکای استار2.8 دست دوم) هست تا 400-500 تومن که ما اینجا پروف 7500 رو معرفی کردیم 105 تومن قیمت داره. + یک ال ان بی معمولی + کابل و دیش 90 سانت که کابلش متری 800 تومن باید باشه و دیش هم 20-30 تومنه

NSSجهتها و یوتل و هرجا که بخوای .
شما نمیدی به دلال میدی دلال هم مک ادرس کارت شبکه شما رو میگیه میفرسته به شرکت اصلی اگر هم خودت مسترکارت داشته باشی که خودت میریزی به حسابشون.

Oracle_Eldorado
10-06-2010, 11:29
1 هزینه اکانتش از 15 تومن هست تا 500 تومن بستگی به انتخاب خودت داره ولی 15 تومن سرویس 512 هستش و چون اشتراکش بالاست حدود 10 تا 20 کیلوبایت رسیو داری اسم این سرویس ایزی اکای هست/.
2-تجهیزات --- میخوای که از 35 تومن ( اسکای استار2.8 دست دوم) هست تا 400-500 تومن که ما اینجا پروف 7500 رو معرفی کردیم 105 تومن قیمت داره. + یک ال ان بی معمولی + کابل و دیش 90 سانت که کابلش متری 800 تومن باید باشه و دیش هم 20-30 تومنه

NSSجهتها و یوتل و هرجا که بخوای .
شما نمیدی به دلال میدی دلال هم مک ادرس کارت شبکه شما رو میگیه میفرسته به شرکت اصلی اگر هم خودت مسترکارت داشته باشی که خودت میریزی به حسابشون.

1. این 512 که قیمتش 15 تومنه محدودیت حجمی داره ؟

2. دوست عزیز من خودم قبلا --- Offline داشتم !
شما میگی ال ان بی معمولی ، ولی اینا که فقط رسیو داره . چطوری سند انجام میده ؟
رو جهت نایل یا هات یا عرب نمیشه ؟
واسه یوتل دیش ندارم !

KING_DESIGNER
10-06-2010, 12:32
نه محدودیت حجمی نداره
--- افلاین نداریم سرویس افلاین داریم اگر --- افلاین مارک چدیده لطف کنید توضیح بدهید ما هم مستفیض بشویم.
بعله دیگه کلا سرویس یک طرفه هستش
شما باید با یک سرویس دایال آپ یا ADSL سند و ارسال رو انجام بدهید که جدیدا با GPRs همراه اول به قیمت 10 تومن در ماه و 24 ساعته انلاین میشه اینکار رو انجام داد/
والا جهتهایی که شما اسم بردید رو من اطلاعی ندارم
ولی یوتل رو میدونم اجازه بدید میلاد بیاد توضیح میده.
برای یوتل میتونید یه قیچی روی هاتبرد بزنید بدون مشکل با 6 درجه میگیره.

Oracle_Eldorado
10-06-2010, 13:36
نه محدودیت حجمی نداره
--- افلاین نداریم سرویس افلاین داریم اگر --- افلاین مارک چدیده لطف کنید توضیح بدهید ما هم مستفیض بشویم.
بعله دیگه کلا سرویس یک طرفه هستش
شما باید با یک سرویس دایال آپ یا ADSL سند و ارسال رو انجام بدهید که جدیدا با GPRs همراه اول به قیمت 10 تومن در ماه و 24 ساعته انلاین میشه اینکار رو انجام داد/
والا جهتهایی که شما اسم بردید رو من اطلاعی ندارم
ولی یوتل رو میدونم اجازه بدید میلاد بیاد توضیح میده.
برای یوتل میتونید یه قیچی روی هاتبرد بزنید بدون مشکل با 6 درجه میگیره.

آهـــــــــــــــــــــــ ـــــــــا !
دوست عزیز فهمیدم شما کدوم رومیگی .
بابا این سرویس فقط یه طرفه هست .
با برنامه Sky Net میتونی کار کنی . قبلا رو جهت W3 بود .
هرچی که بقیه دانلود کنن شما هم میتونی دانلود کنی .
فقط رسیو داری ، سند نداری .
جدیدا همه ی گروه های ایرانی هم به نایل ست انتقال یافتن !

فقط یه سئوال .
شما پول چه سرویسی رو میدی ؟

KING_DESIGNER
10-06-2010, 17:15
ای خدا !
عزیز کی این تعریف احمقانه رو به شما کرده ؟
اصلا همچین چیزی نیست اون چیزی که شما میگید ما به اون میگم افلاین
ولی این سرویسی که ما استفاده میکنیم و بحثشو اینجا اوردیم سرویس یک طرفه هستش که یعنی ارسال شما از طریف GPRs و ADSL ویا هر سرویس داخلی دیگری هست و دریافتتون دیگه از طریق دیش هست
شما لطف کنید برید پست اول رو بخونید چون زبون بنده در حال مو دراوردن هست اینقدر این مطلب رو در کل این تاپیک تکرار کردم.
پستهای قبلی رو بخونید متوجه جریان میشید.
هرجا به مسئله مشکلی خوردید بنده با کله در خدمتم.

ali1497
10-06-2010, 18:41
1. این 512 که قیمتش 15 تومنه محدودیت حجمی داره ؟

با سلام
اين سرويس SkyEasy كه متعلق به شركت PlanetSky ميباشد و به قيمت ماهانه 15 هزار تومان بود فعلا در دسترس نيست.
قبلا در مسير 53 درجه Express AM22 اين خدمات نا مرغوب قابل استفاده بود كه بدليل قطع سيگنال و عدم پشتيباني ارئه دهنده سرويس به صورت غير قابل بهره برداري درآمد.
جديدا هم شركت با تغيير نام سرويس و مهاجرت به سمت هلاس ست سعي در خالي كردن جيب مشتريان جديد را دارد.
چون اينجانب و ديگر مشتريان اين سرويس با پرداخت هزينه بدليل قطع سيگنال قادر به استفاده از خدمات اينترنت اين شركت نشديم.

KING_DESIGNER
10-06-2010, 18:48
مسیر جایگزین نیومده ؟
روی هاتبرد و NSS و... چیزی نمیتونی بگیری ؟
چون اگه این سرویس به کل ترکیده باشه که دیگه در این تاپیک هم باید گل بگیریم:13:

Dark Soul
11-06-2010, 17:59
با سلام
اين سرويس SkyEasy كه متعلق به شركت PlanetSky ميباشد و به قيمت ماهانه 15 هزار تومان بود فعلا در دسترس نيست.
قبلا در مسير 53 درجه Express AM22 اين خدمات نا مرغوب قابل استفاده بود كه بدليل قطع سيگنال و عدم پشتيباني ارئه دهنده سرويس به صورت غير قابل بهره برداري درآمد.
جديدا هم شركت با تغيير نام سرويس و مهاجرت به سمت هلاس ست سعي در خالي كردن جيب مشتريان جديد را دارد.
چون اينجانب و ديگر مشتريان اين سرويس با پرداخت هزينه بدليل قطع سيگنال قادر به استفاده از خدمات اينترنت اين شركت نشديم.

مسیر جایگزین نیومده ؟
روی هاتبرد و NSS و... چیزی نمیتونی بگیری ؟
چون اگه این سرویس به کل ترکیده باشه که دیگه در این تاپیک هم باید گل بگیریم:13:
چی چی رو گل بگیریم من تازه می خواستم بعد از امتحانام راه بندازم میشه توضیح بدید مشکل چیه ، دانلود افلاینم نمیشه کرد؟

KING_DESIGNER
11-06-2010, 18:27
:31: نترس بالام جان
وقتی که سرویس 15 تومنی حذف بشه عملا این تاپیک هم بی مصرف می مونه چون 15 تومن یه مبلغی بود که در توان همه بود و فرض مثال 10 تومن هم برای ارسال سرجمع 25 تومن میشد که برای هر کسی قابل پرداخت بود
ولی سرویسهای دیگه فاقد این تخفیف بود و الان سرویسهای دیگر یکطرفه هست که قمیتشون از 30 -40 تومن شروع میشه
باید دید علی چیکار میکنه ما هم از همون روش به ملت توصیه کنیمم.
متاسفانه توی بد وضعیتی هم کوچ کرد و رفت اگه این سرویس 15 تومنی پابرجا می موند خیلی خوب بود.
حیف زود از بینمون رفت.:31:

Dark Soul
11-06-2010, 22:27
دوستانی که دانلود افلاین دارن ...
1)می صرفه که فقط بخاطر دانلود این بساط رو راه انداخت ؟من طالب همه چی هستم فیلم ،عکس، بازی ،نرم افزار پس هرچی اومد خوش اومد !
2)سرعت دانلود افلاین چقدره؟
بعد در مورد کانالها چند تا سوال داشتم******

KING_DESIGNER
11-06-2010, 22:39
داداش این انجمن خودش تاپیک مخصوص افلاین داره
باید برید اونجا ثبت نام کنید نه توی این تاپیک
هرچیزی جای خودش
ولی محض اطلاع یکی دوتا از سئوالات رو جواب میدم.
1- والا همه چی میاد اکثریتش هم فیلمهای ناجور هستش.
2-سرعتش 2 مگه
3-اگر در مورد باز کردنشون هست با سافتکم میشه و یه سری پلاگین که میری توی یه پفورلدر کپی میکنی و دیگه کانالها رو باز میکنه
قصه کانال باز کردنش خیلی زیاده ولی بچه هایی که کار کردن میتونند راهنمایی کنند.
سئوالی در مورد یک طرفه داشتی در خدمتیم.

*Forgotten*
12-06-2010, 14:13
منو بکشنم کنار این adsl وامکسو این چرتو پرتا نمیرم
ماهی صد تومن پول این ماهواره ای میدم دانلود بدون محدودیت بهترین خدماتو هم دارن میدن خبری از جیلتر هم نیست

ولی اینو میگم یه adsl ارزون + اینترنت ماهوارهای = رویای شیرین

اینم بگم این اینترنت ماهوارهای نیست که مشکل داره مشکل از یه جای دیگست

razermate
12-06-2010, 14:17
منو بکشنم کنار این adsl وامکسو این چرتو پرتا نمیرم
ماهی صد تومن پول این ماهواره ای میدم دانلود بدون محدودیت بهترین خدماتو هم دارن میدن خبری از جیلتر هم نیست

ولی اینو میگم یه adsl ارزون + اینترنت ماهوارهای = رویای شیرین

اینم بگم این اینترنت ماهوارهای نیست که مشکل داره مشکل از یه جای دیگست

روزی چند گیگ دانلود داری ؟

*Forgotten*
12-06-2010, 14:38
ماکزیمم تا دو گیگ دانلود دارم

البته نمیگم هیچ مشکلی نداره ولی مشکلات زیادی که اینترنت کشورمون داره نسبت به مشکلات اینترنت ماهوارهایی خیلی وحشتناکه
حالا خودتون باید ببنید خدمات اینترنت کشورهای اروپایی بهتره یا خدمات اینترنت فلان شرکت در فلان شهر کشور خودمون؟

KING_DESIGNER
12-06-2010, 14:51
دادا مشکلاتت مربوط به تاخیر بین سرویس دهنده های اینا و اروپا هستش.
درصورتی که اگر از دوطرفه استفاده بشه ( که تو این مملکت نمیشه ) میتونی راحت تر کار کنی و از 100 تا aDSL سبانت و شاتل و...کوفت و زهرمار هم بهتره
کلا من طلبه دوطرفه هستم میخوام یه بار خرج کنم اگه این لامصبها مجوزشو دادند که میگیرم هرچقدر هم هزینه اش بشه( درصثورتی که زیاد نباشه و طبق گفته این رفیقم توی هلند یک میلیون و خورده ای در ماه هزینه نداشته باشه) حتما میرم سراغ دو طرفه.
یک طرفه برای این رفیقمون خوبه که توی زابل زندگی میکنه و لب مرزه بنده خدا بهش گفتم GPRS ماهی 10 تومن بال دراورد از خوشی میگفت ماهی 220 تومن هزینه اینترنت دایال آپ میدم که وصل میشم به چابهار !
خوب وقتی GPRS رو با دوربورد یک طرفه مخلوط کنیم ببین چه چیزی میشه حدود 20تا30 تا رسیو میگیره اگر هم خدا کمکش کنه و EDGE رو بگیره که دیگه تا 50-60 تا رو شیرین میزنه.
ولی لتنسی فوق العاده زیادی داره برای کم کردن این لتنسی همباید از DNS های که مهرداد گفته توی تاپیک خودش استفاده کنه اگر اینجوری کارش راه بیفته که دیگه صلوات وگرنه باید ماهی 200 تومن بریزه جیب مخابرات.
هدف از ساخت این تاپیک هم کمک به این دوستانمون بود وگرنه توی این تهران که شاتل 51 رو بری پیشش 30 تومن هم میده.
فعلا

mehrdad38
14-06-2010, 14:43
اشکال سرویس های یطرفه پینگ بسیار بالا هست وگرنه به نظر من عیب دیگه ای نداره .

roteal2007
14-06-2010, 16:51
این --- رو باید از کجا بخرم و چه مارکیش رو؟
قیمتش چنده؟

roteal2007
14-06-2010, 19:49
نمیدونی از کجا میشه خرید؟ مجازه؟ غیر مجازه؟ واسه دانلود آفلاین میخوام .
اینطری نباشه یهوییه صحابه بریزن تو خونه جمعمون کنن؟!
تنظیماتش چی چطوریه؟ لطفا لینک بدید.

mehrdad38
14-06-2010, 19:52
بازار کامپیوتر داره البته فقط برند sky star اگر پروف می خوای باید از طریق همین کسایی که اکانت می فروشن اقدام کنی تو گوگل بزن به نتیجه می رسی تو سایتشون انواع --- رو زده

نیمه ممنوع هست. الان خود ماهواره چه حالتیه --- هم همینطوره

roteal2007
15-06-2010, 11:14
بازار کامپیوتر داره البته فقط برند sky star اگر پروف می خوای باید از طریق همین کسایی که اکانت می فروشن اقدام کنی تو گوگل بزن به نتیجه می رسی تو سایتشون انواع --- رو زده

نیمه ممنوع هست. الان خود ماهواره چه حالتیه --- هم همینطوره

من از اصفهانم مهرداد جون.
این اکسترنال هاش با چی به لپ تاپ وصل میشه؟

mehrdad38
15-06-2010, 12:10
اکسترنال ها با USB وصل می شن. ولی رم و سی پی یو باید بالا باشن. قیمتشون هم بالاتر از اینترنال هست

Milad4171
16-06-2010, 14:39
البته من همون اسکای استار رو به نظرم بهتره من وقتی خریدم واقعا اصل آلمان بود الان فکر کنم همه قلابی شده! راستی نظرتون در مورد اسکای استار 3 چیه؟ خیلی ها ناراضی بودن! کسی خبر داره مشکلش چه بوده؟
آقای پادشاه ما چیکار کردی؟ شیطونی کردی؟
یه هفته صبر کنی فکر کنم درست بشه!!
به همین خاطر تاپیک مخابرت رو بستن؟؟؟

mehrdad38
17-06-2010, 02:23
نه قضیه تاپیک مخابرات چیز دیگه ایه نمی خوام اینجا حرفی بزنم.
در مورد اون کارت --- من خودم چیزی نشنیدم ولی حدس من اینه که مشکل داغ شدن باشه یه احتمال دیگه اشغال کردن سی پی یو و رم. من خودم از همین اسکای استار 2 دارم خوبه مشکلی نداشتم و ندارم.

mehryar1973
17-06-2010, 10:12
البته من همون اسکای استار رو به نظرم بهتره من وقتی خریدم واقعا اصل آلمان بود الان فکر کنم همه قلابی شده! راستی نظرتون در مورد اسکای استار 3 چیه؟ خیلی ها ناراضی بودن! کسی خبر داره مشکلش چه بوده؟
آقای پادشاه ما چیکار کردی؟ شیطونی کردی؟
یه هفته صبر کنی فکر کنم درست بشه!!
به همین خاطر تاپیک مخابرت رو بستن؟؟؟

اسکای استار 3 از بیخ وبن قلابیه:31:
یعنی اصلا مال شرکت نیست وچینی اصله

roteal2007
17-06-2010, 12:20
اسکای استار 3 از بیخ وبن قلابیه:31:
یعنی اصلا مال شرکت نیست وچینی اصله

بچه ها من یسری تحقیقاتی در این معقوله (دانلود آفلاین) به عمل آوردم که نتیجشو میذارم اینجا...

1.دانلود آفلاین با یه کارت --- موسوم به کارت ----- و دیش و lnb امکان پذیره.
2. در زمینه کارت ---(اکسترنال):
3.کارت های اکسترنال نسبت به ----- خیلی راحت ترن در زمینه کانال باز کردن دیگه دنگ و فنگ اتصال ----- رو نداری.
4. شما با کپی چند تا کد ساده میتونی کانال های کارتی رو باز کنی.
5.درباره کارت ها :
1.دو تا شرکت مطرح برای این دو کارت Q-BOX و PROF هستند.
2.شما با یه سرچ کوچولو میتونی بفهمی که کارت Q-BOX دارای مشکلاتی عدیده هست که مثل عوض کردن خازن و... برای درست شدنش.پس===>برند PROF کارامد تره و ایرانی ها هم خیلی ازشون دارن و توی سایتش هم که برین نمایندگی فروش رو یکی از فروم ها زده.
اینم یه عکس از این کارت به همراه متعلقات به نقل از DVB4IR.COM

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم لینک سایت اصلی به همراه مراکز خرید که برای اولین باره من اسم ایران رو میبینم:18:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ali1497
17-06-2010, 17:53
راستی نظرتون در مورد اسکای استار 3 چیه؟ خیلی ها ناراضی بودن! کسی خبر داره مشکلش چه بوده؟
آ

با سلام
بله. بنده یک کارت اسکای استار 3 دارم, که حدود شاید دو سال باشد که خریداری کرده ام. اما همان روز اول که استفاده کردم سریعاً از کامپیوتر خارج کرده و در داخل کمد بایگانی کردم.
مشکل سیگنال دهی.
عدم ساپورت دایسک و سوئیچ.
نداشتن نرم افزار Player اورجینال خود شرکت سازنده سخت افزار.( از ProgDVB که در داخل سی دی پکیچ میباشد, بهره میبرد با هزار مکافات و دردسر)
نداشتن سایت پشتیبانی کننده.
و هزاران مشکل دیگر. به نظر من این کارت نباید ساخت چین باشد. چون کشور چین یک چنین محصول افتضاحی نمیسازد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] klutSUw7zX505VE3nCK7Bgo2ifG/SkyStar%203_1.JPG?psid=1

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] vyYbidO_7izgn5U7is1KKGu9ORXeQc-7tQWzRKxoFW-lTyV5K/SkyStar%203_2.JPG?psid=1

roteal2007
17-06-2010, 19:30
دیگه اسکای استار توی زیر زمین ساخته میشه!!!

الان دیکه همش شده:

Milad4171
17-06-2010, 21:49
با سلام
بله. بنده یک کارت اسکای استار 3 دارم, که حدود شاید دو سال باشد که خریداری کرده ام. اما همان روز اول که استفاده کردم سریعاً از کامپیوتر خارج کرده و در داخل کمد بایگانی کردم.
مشکل سیگنال دهی.
عدم ساپورت دایسک و سوئیچ.
نداشتن نرم افزار Player اورجینال خود شرکت سازنده سخت افزار.( از ProgDVB که در داخل سی دی پکیچ میباشد, بهره میبرد با هزار مکافات و دردسر)
نداشتن سایت پشتیبانی کننده.
و هزاران مشکل دیگر. به نظر من این کارت نباید ساخت چین باشد. چون کشور چین یک چنین محصول افتضاحی نمیسازد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] klutSUw7zX505VE3nCK7Bgo2ifG/SkyStar%203_1.JPG?psid=1

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] vyYbidO_7izgn5U7is1KKGu9ORXeQc-7tQWzRKxoFW-lTyV5K/SkyStar%203_2.JPG?psid=1

عحب کاور مسخره ای داره. من اسکار استار 2.8 رو دارم و واقعا میتونم قسم بخورم از 24ساعت 20 ساعت رو در حال فعالیته! هیچ وقت نه داغ کرده نه هنگ کرده نه مشکل دار شده!!!
اصلا من تعجب کردم که چرا 3 رو زده! چه خصوصیاتی داشته که 2.8 نداشته!
واقعا من سینگنال هایی ضعیفی رو که با ریسیور معمولی نمیشه راحت گرفت رو خوب میگیرم .برای آفلاین هم واقعا هیچ وقت قعطی ندشته مگه کلا فرکانس مشکل پیدا کنه!!

mehrdad38
17-06-2010, 22:09
کینگ جان خوش حالم دوباره اومدی ببخشید اینجا پیغام می دم آخه هنوز پیغام خصوصیت فعال نشده پسر دلمون برات تنگ شده بود دیگه کاری نکنی که تعلیقت کنن. :10:

roteal2007
18-06-2010, 11:11
عحب کاور مسخره ای داره. من اسکار استار 2.8 رو دارم و واقعا میتونم قسم بخورم از 24ساعت 20 ساعت رو در حال فعالیته! هیچ وقت نه داغ کرده نه هنگ کرده نه مشکل دار شده!!!
اصلا من تعجب کردم که چرا 3 رو زده! چه خصوصیاتی داشته که 2.8 نداشته!
واقعا من سینگنال هایی ضعیفی رو که با ریسیور معمولی نمیشه راحت گرفت رو خوب میگیرم .برای آفلاین هم واقعا هیچ وقت قعطی ندشته مگه کلا فرکانس مشکل پیدا کنه!!

کلا اسکای استار 2.8 یکی از بهترین ها بوده اما جون دوره داره عوض میشه و کانال ها میره رو s2 ارزون شده فکر کنم اان 60 تومنی شده!....
مثلا این فایل رو نگاه کن قرمز ها HD هستن:

armin39
20-06-2010, 10:38
دوستان عزیز من خودم اکانت ماهواره ای میفروشم..نمایندگی این کار رو گرفتم و تا چند روز دیگه سایت رو هم بالا میارم..رو چند جهت هست....فقط بگم جهت ها این ها هست...w6 and nss6 and eurobird فقط من نمیدونم تو این سایت میتونم بگم قیمت ها چطوریه یا نه؟؟میترسم یوزرم رو ببندند....قیمت هام فوق العاده هست ...این رو بگم همه اکانت ها تظمین شده با سرعت عالی هست و برای شرکت معتبر هست و قابل مقایسه با اکانت های دیگه مثل easy نیست... مطمعن هستم وقتی قیمت ها رو اینجا اعلام کنم خیلی ها مشتاق خرید میشوند....فقط بگم قیمت هام قابل مقایسه با اپن اسکای نیست ....هر تعداد اکانت ها بخواهید دارم....فقط فکر کنم تو این تاپیک کینگ دیزاینر زیاد فعالیت دارند...اگه اجازه هست من قیمت ها رو بگم یا اگه مایل هستید خصوصی قیمت ها رو بدم...هر طوری میلتون هست ...اصلا اگه اجازه ندارم نگم..فقط این مژده رو بدم که با این اکانت ها شما دیگه سراغ adsl نمیرید... راستی برای سند هم میتونید از بسته های نامحدود ایرانسل که از 1 تیر اغاز میشه استفاده کنید و یا از بسته های رویایی همراه اول که هر دو قیمت 10 هزار تومان دارند..

armin39
20-06-2010, 17:18
خوب چند تا از دوستان خصوصی دادن که قیمت ها رو بدم...منم همین جا قیمت ها رو میدم...قیمت هایی که شاید خیلی تعجب کنید ولی قیمت واقعی اکانت ها همین هست. Satellite Name : EutelSat W6 21.5E BandWidth Support : 512KB - 1MB - 2MB - 3MB Company Name : Al-Sabah Freq Pol Mode : 11449 V 30000 DVBS2/8PSK 11333 H 7557 DVBS1/MPEG-2 Satellite Name : Nss6 95.0E BandWidth Support : 512KB - 1MB - 2MB Company Name : FalconStream Freq Pol Mode : 11595 V 27500 DVBS2/8PSK 11542 V 39999 DVBS1/MPEG-2 Satellite Name : EuroBird 4A 4.0E BandWidth Support : 512KB - 1MB - 2MB - 3MB - 4MB - 6MB - 8MB Company Name : Horizon Freq Pol Mode : 11686 H 14400 DVBS2/8PSK خوب این ماهواره هایی هست که ما قادر به ارایه سرویس هستیم... ...همه اکانت هایی که معرفی میکنم نامحدود از نظر حجم و زمانی میباشند.... فعلا اکانت های یک ماهه ارایه میدیم..اگه دوستان کسی 2 هفته و یا یک هفته بخواد هم میتونیم و اما جالب ترین قسمت کار ما قیمت هست که باز هم میگم سرعت ها تضمین شده و به هیچ عنوان افت سرعت نخواهید داشت... 512:قیمت این اکانت فقط 37 هزار تومان میباشد....این اکانت 100 درصد اوقات سرعت دانلود 60 تا 65 خواهد داد..با پشتیبانی فوق العاده گروه ما. 1 مگابیت : 75 هزار تومان....سرعت دانلود با این اکانت هم 120کیلوبایت ثابت در تمام مدت شبانه روز میباشد...فکر نمیکنم جایی adsl یک مگابیت رو با این قیمت پیدا کنید... 2 مگابیت:130 هزار تومان...سرعت هم بین 230 تا 240 کیلوبایت میباشد.. 3 مگابایت:180 هزار تومان....سرعت تقریبا 350 تا 370 کیلوبایت میباشد...قیمت ها دیگه فوق العاده هست.. 4 مگابیت:230 هزار تومان....سرعت تقریبا 500 کیلوبایت بر ثانیه میباشد.... ----------------------------------------------------------- این شرایط من بود...دیدم دوستان خیلی دنبال اینترنت پر سرعت هستند این رو گذاشتم تا اگه کسی خواست بگه... از مدیریت هم میخوام اگه کار بدی کردم فقط پست رو پاک کنه و من رو اخراج نکنه....متشکرم...قیمت ها رو هم اگه کسی بخواد میتونم راه بیام....این ای دی منه اگه کار داشتید در خدمتم....maysamm2@yahoo.com

armin39
20-06-2010, 17:26
ببخشید نوشته ها کمی به هم ریخته شد...هر کاری میکنم درست نمیشه...نظر دوستان راجب سرعت و قیمت ها چیه؟

alpha007
20-06-2010, 17:38
آقا جون اینجا بقالی نیست که تبلیغ راه انداختید
این انجمن محیطیه برای بررسی راه حل ها
اونوقت شما چیکارش کردید؟!
فروشگاه اکانت نت ماهواره ای

mehrdad38
20-06-2010, 18:22
خوب چند تا از دوستان خصوصی دادن که قیمت ها رو بدم...منم همین جا قیمت ها رو میدم...قیمت هایی که شاید خیلی تعجب کنید ولی قیمت واقعی اکانت ها همین هست. Satellite Name : EutelSat W6 21.5E BandWidth Support : 512KB - 1MB - 2MB - 3MB Company Name : Al-Sabah Freq Pol Mode : 11449 V 30000 DVBS2/8PSK 11333 H 7557 DVBS1/MPEG-2 Satellite Name : Nss6 95.0E BandWidth Support : 512KB - 1MB - 2MB Company Name : FalconStream Freq Pol Mode : 11595 V 27500 DVBS2/8PSK 11542 V 39999 DVBS1/MPEG-2 Satellite Name : EuroBird 4A 4.0E BandWidth Support : 512KB - 1MB - 2MB - 3MB - 4MB - 6MB - 8MB Company Name : Horizon Freq Pol Mode : 11686 H 14400 DVBS2/8PSK خوب این ماهواره هایی هست که ما قادر به ارایه سرویس هستیم... ...همه اکانت هایی که معرفی میکنم نامحدود از نظر حجم و زمانی میباشند.... فعلا اکانت های یک ماهه ارایه میدیم..اگه دوستان کسی 2 هفته و یا یک هفته بخواد هم میتونیم و اما جالب ترین قسمت کار ما قیمت هست که باز هم میگم سرعت ها تضمین شده و به هیچ عنوان افت سرعت نخواهید داشت... 512:قیمت این اکانت فقط 37 هزار تومان میباشد....این اکانت 100 درصد اوقات سرعت دانلود 60 تا 65 خواهد داد..با پشتیبانی فوق العاده گروه ما. 1 مگابیت : 75 هزار تومان....سرعت دانلود با این اکانت هم 120کیلوبایت ثابت در تمام مدت شبانه روز میباشد...فکر نمیکنم جایی adsl یک مگابیت رو با این قیمت پیدا کنید... 2 مگابیت:130 هزار تومان...سرعت هم بین 230 تا 240 کیلوبایت میباشد.. 3 مگابایت:180 هزار تومان....سرعت تقریبا 350 تا 370 کیلوبایت میباشد...قیمت ها دیگه فوق العاده هست.. 4 مگابیت:230 هزار تومان....سرعت تقریبا 500 کیلوبایت بر ثانیه میباشد.... ----------------------------------------------------------- این شرایط من بود...دیدم دوستان خیلی دنبال اینترنت پر سرعت هستند این رو گذاشتم تا اگه کسی خواست بگه... از مدیریت هم میخوام اگه کار بدی کردم فقط پست رو پاک کنه و من رو اخراج نکنه....متشکرم...قیمت ها رو هم اگه کسی بخواد میتونم راه بیام....این ای دی منه اگه کار داشتید در خدمتم....maysamm2@yahoo.com

نه عزیز کسی شما رو اخراج نخواهد کرد . فونتا بدجوری ریخته بهم لطفا اگر امکانش هست بصورت عکس بزارین تا این طور بهم نریزه . می تونید تو ورد بصورت جدول درج کنید بعد با برنامه Paint ویندوز ازش عکس بگیرین آپ کنید بزارین تو تاپیک.

لطفا قیمتها رو بصورت خوانا برای من خصوصی بفرستین چون من قصد خرید دارم . با تشکر از شما

KING_DESIGNER
20-06-2010, 19:39
قیمتها رو مرتب کن ببینم.

armin39
20-06-2010, 23:14
حتما ليست رو عكس ميكنم؛ ؛

sarmaee
21-06-2010, 08:52
اگر یکی برای دانلود 24 ساعته بخواد از اکانت م*ا*ه*و*ا*ر*ه ای استفاده کنه برای سند (از طریق adsl) معمولا چه حجمی در ماه مصرف خواهد کرد؟ از نظر سرعت، آیا 64 پاسخگو هست؟

KING_DESIGNER
21-06-2010, 09:43
بارها این مطلب گفته شده
ای کاش قبل از ارسال پست یه نگاه به همه صفحات بندازید حتی اگر پست شماره یک رو هم نگاه میکردید همه چی رو توضیح داده بود.

از نظر سرعت همون 64 هم مکفی است
از لحاظ حجم مصرفی حتی 500 مگ هم کافی هست چون ارسال زیادی نخواهید داشت
مگه از سرویسهای peer2 peer مثل تورنت و ایمول استفاده کنید که در اون صورت چون نیاز به ارسال هم خواهید داشت دیگه اینترنت حجمی برای شما معنا نخواهد دشات
ولی این سرویس برای کسانی که میخوان از رپیدشیر و بقیه سایتهای دانلودی ...دانلود انجام دهند مناسب هست.

armin39
21-06-2010, 21:20
خوب دوستان همون طوری که قول داده بودم لیست رو اماده کردیم...

معرفی ماهواره های قابل دریافت جهت ارائه سرویس اینترنت ماهواره ای

Satellite Name : EutelSat W6 21.5E

BandWidth Support : 512KB - 1MB - 2MB - 3MB

Company Name : SpaceGate , Al-Sabah

Freq Pol Mode : 11449 V 30000 DVBS2/8PSK <=> 11333 H 7557 DVBS1/MPEG-2

=======================

Satellite Name : Nss6 95.0E

BandWidth Support : 512KB - 1MB - 2MB

Company Name : FalconStream

Freq Pol Mode : 11595 V 27500 DVBS2/8PSK <=> 11542 V 39999 DVBS1/MPEG-2

=======================

Satellite Name : EuroBird 4A 4.0E

BandWidth Support : 512KB - 1MB - 2MB - 3MB - 4MB - 6MB - 8MB

Company Name : Horizon

Freq Pol Mode : 11686 H 14400 DVBS2/8PSK

=======================

=======================

نکته جالب اینکه تمامی اکانت های نامحدود بوده و از محدودیت حجمی برخوردار نمی باشد...
=======================
قیمت های و نوع سرویس

=============یک ماه=========
512 kb/s : 37T
1mb/s : 75T
2mb/s : 130T
3mb/s : 185T
4mb/s : 250T
=============دو هفته=========
512 kb/s :20T
1mb/s : 35T
2mb/s : 60T
3mb/s : 90T
4mb/s : 120T
=============یک هفته=========
512 kb/s : 12T
1mb/s : 15T
2mb/s : 30T
3mb/s : 42T
4mb/s : 60T
=============یک روز=========
512 kb/s : 5T
1mb/s :9T
2mb/s : 12T
3mb/s : 15T
4mb/s : 20T
============================

اگه کاری داشتید فعلا با ای دی من در ارتباط باشید...maysamm2@yahoo.com

اکانت ها باز میگم تضمین شده هست و سرعت حداکثر در 24 ساعت ارایه میده...

KING_DESIGNER
21-06-2010, 21:28
سلام
armin جان 2 تا سئوال
1-قیمت یک روزش معادل 24 ساعت هست یا 12 ساعت ؟
برای اکانتهای یک ماهه ایا مهلت تست میزاری ( مثلا یه تست 3-4 ساعته که طرف بدونه چی میخواد بخره ؟ )
2- دولت فخیمه برای یه سری از اقشار مشخص ! تخفیفاتی رو در نظر میگیره ایا شما هم مثل دولت و شرکتها میتونی یه سری تخفیف به بچه ها بدید /؟
مرسی

masud-000000
21-06-2010, 21:36
جناب آرمین اکانت ها Share شده هستن دیگه؟

KING_DESIGNER
21-06-2010, 21:56
اره مسعود عزیز معلومه شیر هستند ولی شیرش به نسبت کمی هستش مثلا همون 8 تا 10 تا هستش و بیشتر نیست.
سرویسها از ایزی اسکای هم بهتره ولی خوب بازم قیمتش به نسبت حساب کنی بالا هستش خیلی هم بالاست. مثلا 512 یه قیمت 37 تومن زیاده اگه 30 تومن بود خوب بود اخه فکر اینجاش هم باید کرد که 10 تومن هم هزینه GPRs یا ایمکس یا ارسال باید پرداخت کرد باید در حد 30 تا 40 تومن در بیاد که برای یه نفر مشتری به صرفه.

قیمت سرویسهای اختصاصی دیگه خیلی بالا میره
مثلا امریکا توی افغانستان از همون سرویسهای اختصاصی داره
یادش بخیر روزای اول این تاپیک رو زدیم چقدر روی این مسئله حساس بودم :31:
و با توجه به قیمت سرعت ها خیلی بالاتر هستش و دقیقا حدس میزنم 512 روی 60 باشه درست نمیگم ارمین خان ؟

Milad4171
21-06-2010, 22:57
راستش قیمتی که من از شرکت دیگه ای در آوردم یکم پایین تر بود! فلسفه ی 1 روزه چیه؟ 1 روز 10 تومن!؟؟؟!
البته نمیخوام بازار راه بندازم ولی من از شرکت دیگه ای کمی پایینتر از این قیمت ها رو پیدا کرده بودم! البته ترافیک رو ذکر نکردی که فکر کنم با این قیمت حدااقل باید 12 گیگ باشه!!

KING_DESIGNER
21-06-2010, 23:25
راستش قیمتی که من از شرکت دیگه ای در آوردم یکم پایین تر بود! فلسفه ی 1 روزه چیه؟ 1 روز 10 تومن!؟؟؟!
البته نمیخوام بازار راه بندازم ولی من از شرکت دیگه ای کمی پایینتر از این قیمت ها رو پیدا کرده بودم! البته ترافیک رو ذکر نکردی که فکر کنم با این قیمت حدااقل باید 12 گیگ باشه!!
میلادیییییییییییییییییی
اقا گفتند نامحدوده ترافیک چیه :31:

armin39
22-06-2010, 10:30
دوستان ترافیک ها نامحدوده ...درسته....نکته ای که باید عرض کنم فعلا به دلیل مشکلاتی که برای شرکت ها به وجود اومده چند روز اکانت نمیدون به ما هم ارایه نمیدیم سرویسی....ولی این قول رو میدم که ایندفعه قیمت ها رو خیلی بیشتر پایین بیارم تا همه دوستان راضی باشند...منتظر باشید....من همیشه تو کارم تخفیف دارم..

Milad4171
22-06-2010, 10:31
پادشاه خودمون چطوره!؟ دیگه نبینم درگیر بشی با دوستان. دیدی که زورشون بیشتره!!!
بهر حال دوباره خوش اومده!!!

پس نامحدوده!
آقا من یه مشکلی دارم میخوام ببینم این نامحدودها هم این مشکل رو داره یا نه!
من میخوام 4 تا فیل 200 مگابایتی بگیرم و حداکثر سرعتم به فرض مثال 200 هست!
فایل اول رو با حداکثر سرعت ( توی IDMAN نشون میده ) 200 دانلود میکنم
فایل دوم میشه 170
فایل سوم میشه 140
فایل چهارم میشه 100
دلیلش چیه؟ آیا بخاطر پهنای باند هست؟ یا فلسفه ی ترافیک؟
من یه بار 6 تا فیل 100 مگابایت با اولین سرعت 200 دانلود کردم
آخرین فایلم رو با سرعت 30 دانلود میکرد!!!
میوخام ببینم این تعرفه ها هم این مشکلات رو داره یا نه!!!

armin39
22-06-2010, 11:25
پادشاه خودمون چطوره!؟ دیگه نبینم درگیر بشی با دوستان. دیدی که زورشون بیشتره!!!
بهر حال دوباره خوش اومده!!!

پس نامحدوده!
آقا من یه مشکلی دارم میخوام ببینم این نامحدودها هم این مشکل رو داره یا نه!
من میخوام 4 تا فیل 200 مگابایتی بگیرم و حداکثر سرعتم به فرض مثال 200 هست!
فایل اول رو با حداکثر سرعت ( توی IDMAN نشون میده ) 200 دانلود میکنم
فایل دوم میشه 170
فایل سوم میشه 140
فایل چهارم میشه 100
دلیلش چیه؟ آیا بخاطر پهنای باند هست؟ یا فلسفه ی ترافیک؟
من یه بار 6 تا فیل 100 مگابایت با اولین سرعت 200 دانلود کردم
آخرین فایلم رو با سرعت 30 دانلود میکرد!!!
میوخام ببینم این تعرفه ها هم این مشکلات رو داره یا نه!!!

نخیر همچین مشکلی ندارن و در 24 ساعت شبانه روز سرعت ثابت رو ارایه میدهیم

KING_DESIGNER
22-06-2010, 12:37
میلادی اونی که شما میگی مال سرویس های ایزی اسکای هستش که مثل قطره چکون می مونه :))
این سرویسهای این دوستمون چیز بهتریه و به قولی درست حسابیه و استاندارده دمش گرم
حیف که خیلی بالاست و نیاز منم به این سرعتهای زیاد نیست ( الته منکر سرعت بالا نمیشم هرچقدر سرعت بالا یاشه که مشخصه بهتره)
حیف که سرویسهاش قیمتش بالاست البته ارزش داره ولی برای من نمیصرفه.
داداش کسی سرویس خواست پشتبانی 24 ساعت هم روی سرویسها هست ؟
یا مثلا روزایی که قطعی ماهواره پیش میاد یه سری از سرویسها برای جبران خسارت به مشتری به تعداد روزای قطعی اشتراک رایگان میزارن تا طرف متحمل ضرر و زیان نشه این سرویسهایی که شما معرفی کردید همچین چیزایی رو دارند ؟

میلادی دمت گرم داداش من اینجا رو بزارم کجا برم اخه حیف قوانین خشکه وگرنه بهترین فروم همین جاست داداش.
فعلا

armin39
22-06-2010, 14:42
میلادی اونی که شما میگی مال سرویس های ایزی اسکای هستش که مثل قطره چکون می مونه :))
این سرویسهای این دوستمون چیز بهتریه و به قولی درست حسابیه و استاندارده دمش گرم
حیف که خیلی بالاست و نیاز منم به این سرعتهای زیاد نیست ( الته منکر سرعت بالا نمیشم هرچقدر سرعت بالا یاشه که مشخصه بهتره)
حیف که سرویسهاش قیمتش بالاست البته ارزش داره ولی برای من نمیصرفه.
داداش کسی سرویس خواست پشتبانی 24 ساعت هم روی سرویسها هست ؟
یا مثلا روزایی که قطعی ماهواره پیش میاد یه سری از سرویسها برای جبران خسارت به مشتری به تعداد روزای قطعی اشتراک رایگان میزارن تا طرف متحمل ضرر و زیان نشه این سرویسهایی که شما معرفی کردید همچین چیزایی رو دارند ؟

میلادی دمت گرم داداش من اینجا رو بزارم کجا برم اخه حیف قوانین خشکه وگرنه بهترین فروم همین جاست داداش.
فعلا

بله پشتیبانی 24 ساعته هست...قطعی اصلا نداره اگه احیانا داشته باشه حتما به تعداد همون 1 یا دو روز رایگان میدیم با سرعت بالاتر...چون مطمعن هستیم قطع نمیشه...در ضمن قیمت ها رو هم حتما کاهش میدیم...همون طور که گفتم چند روزی مشکلاتی داریم بعد سرویس ها رو شروع به ارایه میکنیم

Fusi0n
24-06-2010, 13:26
سلام
الان امکان خرید وجود داره دوست گرامی :46:
من اگه بشه 1 مگ میخوام 1 ماه البته یک سوال دارم شما سرویس چند ماه نیفروشین که یک تخفیف روش بدین ؟ :5:

roteal2007
24-06-2010, 13:37
سلام
من اگه بشه 1 مگ میخوام 1 ماه البته یک سوال دارم شما سرویس چند ماه نیفروشین که یک تخفیف روش بدین ؟ :5:

شما با ایمیل ایشون تمای بگیری زودتر به نتیجه میرسی...

armin39
24-06-2010, 15:17
سلام
دوست عزیز این ای دی یاهو منه....در ارتباط باشید تا اکانت رو تقدیم کنم...

maysamm2@yahoo.com

masud-000000
24-06-2010, 23:30
دوستان فکر کنم ایرانسل کارمون رو راه انداخته.
از این طرح بسته های Gprs نامحدود میشه به عنوان سند اینترنت دوربرد استفاده کرد با مینیمم هزینه...:31:

هزینه ماهیانه اش هم 10 تومن در میاد.
جناب King_desiner به نظرتون بصرفه است؟

KING_DESIGNER
24-06-2010, 23:40
سلام
راستش امروز کابل رو خریدم ولی pc-suit سامسونگ اعصاب منو بهم ریخته:41: از عصر تا حالا 40 تا درایور نصب کردم ولی نمیشه
متاسفانه ویندوز 7 نسخه 64 بیتی دارم وبا USB های این جور در نمیاد
احتمالش هست ویندوزمو عوض کنم تا این کابل رو نصب کنم . به محض اینکه کابل رو نصب کردم میرم و یه تست از GPRs ایرانسل میگیرم
قیمتش که خوب بود من یه ماهه رو فعال کردم فقط هنوز درست حسابی استفاده نکردم.
ضمن این که یک فیلم هم در لیست تاپیکها گذاشتم که سرعتش رو نشون میده ( و البته سرعت خوبی هم داره)
اگر توی تست من جواب بده خیلی از مشکلات حل میشه .....
یادتون میاد قبلا گفتم که از سرویس های PEER2PEER مثل تورنت نمیشه استفاده کرد ؟
اگر این سرویس ایرانسل بتونه یک ارتباط پایدار به کاربر بده بهترین سرویس ممکن هست.
فقط باید اجازه بدید این مصیبت من حل بشه تا نتیجه تست رو بزارم.
فعلا

ali1497
26-06-2010, 16:01
با سلام
دوستان اشتراک دوربرد ماهانه اوپن اسکای اینجانب به پایان رسیده است.
در نتیجه اگر دوستان شرکتی که نسبت به اوپن اسکای ارزانتر و مقرون به صرفه باشد مد نظرشان میباشد, لطفا مطرح فرمایند.
در ضمن در این مدت یک ماه من از لحاظ سرعت و کیفیت راضی بودم. ولیکن قیمتهاش خیلی بالا میباشد و برای طولانی مدت اقتصادی نمیباشد.
با تشکر

KING_DESIGNER
26-06-2010, 16:15
سلام
خوب طبق قولی که داده بودم نتیجه تست GPRS رو با سیم کارت ایرانسل بهتون میگم
سرعت من از 24 بالاتر میرفت ولی ثابت نمیموند مثلا تا 40 میرفت ولی بعد از چندثانیه به 22 و 23 و 24 برمیگشت البته این به خاطر پهای باند ویندوز هست که خوب نمیتونه بسته ها رو تقسیم کنه.
کمترین سرعتی هم که داشتم 19 بودش
در مجموع سرویسهای eDGE مشروط به اینکه در منطقه شما خوب انتن بدهند میتونند جایگزین خوب و مناسب و ضمنا ارزونی برای استفاده از این سرویس باشند
و ضمنا قطعی هم اصلا نداشتند و شاید بگم به ندرت که اون هم با زدن تیک reconnect حل میشه و میتونه دوباره خودبهخود شماره گیری کنه و وصل بشه
واقعا سیستم ارزون و کارامدیه خدا رو شکر این دومین باری هست که به خاطر دسترسی ارزونتر ( بعد از ADSL ) به اینترنت اینقدر خوشحالم چون هزینه ای که در مقابل فایلهای دریافتی میگیرم بسیار ناچیز هست و این معدن ( یعنی اینترنت ) هم بالاخره به دست ماها افتاد و از انحصار یه عده معدود خارج شد.
امیدوارم که تا اخر امسال سرعتهای بالا در کورترین نقاط ایران هم راه بیفته که دوستان به مشکلات کمبود سرعت دچار نشوند.

ضمنا برای اطلاع از چگونگی این سرویسهای EDGE به تاپیکهای من مراجعه کنید.

نتیجه تست سرعت GPRS/EDGE ایرانسل ...بعد از 3 روز تلاش مضاعف :)

یک فیلم از سرعت دانلودسرویسهای EDGE ایرانسل

Milad4171
26-06-2010, 17:37
یه سوال یکی از دوستانم قبلا ازم پرسیده بود من میخواست بااطمینان بهش جواب بدم!!!
اینترنت های دور برد 2 طرفه که سند و رسیوش با ماهواره هست دو اگه کسی داشته باشه و فایلی رو بفرسته کسی میتونه با استفاده از دانلود آفلاین در اون فرکانس اون فایل رو حالا به صورت تصادفی هم شده بگیره؟؟
یعنی دانلودهای آفلاینی که ما ازش استفاده میکنیم همیشون همین فایلهایی هستن که ملت برا سیستم اینترنت دوربردشون استفاده میکنن و سند میکننه؟
البته همه نه چون یه چیزهایی من شنیدم ولی راستشو بخواین اصلا درموردش تحقیق نکردم!!!

KING_DESIGNER
26-06-2010, 17:46
یه سوال یکی از دوستانم قبلا ازم پرسیده بود من میخواست بااطمینان بهش جواب بدم!!!
اینترنت های دور برد 2 طرفه که سند و رسیوش با ماهواره هست دو اگه کسی داشته باشه و فایلی رو بفرسته کسی میتونه با استفاده از دانلود آفلاین در اون فرکانس اون فایل رو حالا به صورت تصادفی هم شده بگیره؟؟
یعنی دانلودهای آفلاینی که ما ازش استفاده میکنیم همیشون همین فایلهایی هستن که ملت برا سیستم اینترنت دوربردشون استفاده میکنن و سند میکننه؟
البته همه نه چون یه چیزهایی من شنیدم ولی راستشو بخواین اصلا درموردش تحقیق نکردم!!!
به 2 طرفه یا یک طرفه بودنش ربطی نداره
ببین وقتی من یه فایل دانلود میکنم تو اگر مک ادرس من رو داشته باشی میتونی فایل منو بگیری .
تموم شد و رفت
فقط در چند صورت امکانش هست که هیچ کس و احد و ناسی نمیتونه از دانلود باخبر بشه
اون هم دریافت از طریق
FTP
SMTP
هست که در واقع روی بسته های دریافتی قفلگزاری میشه و نمیشه به این راحتیها دریافتش کرد
چندوقت پیش وقتی رییس پلیس تهران گفت که ما میتونیم محتوای ایمیلها رو بخونیم نظرات بازدیدکنندگان این خبر رو توی سسایت تابناک میخوندم که همه مسخرش میکردند
درست هم بود چون همچین چیزی امکان نداره .

ببین میدونی مثل چی می مونه
فرض کن سر کوچه شما مامور گذاشتند.
قرار هست که شما رو دستگیر کنند.
پس اگر از در ورودی خارج بشی طبیعتا گیر میفتی
ولی اگر از در پشتی و کوچه پشتی بری و تغییر قیافه بدی عمرا کسی بدونه که شما میلاد هستی .
کار این پروتکلها هم همینه که روی بسته ها قفل میزارند و بصورت ناشناس مانند مثل انتی قیلتر عمل میکنند و کسی نیمتونه ردشو بگیره و یا از محتوای فایلها باخبر بشه.
فقط در صورتی که ادرس دریافتی شما HTTP باشه و شما هم مک ادرست رو لو داده باشی میتونی به یه عده انسان کمک بلاعوض بکنی :31: و همه رو از دریافت فایلهای کرانبهایت مشعوف کنی.
خوب بود داداش ؟:46:

Milad4171
26-06-2010, 18:41
مرسی از راهنماییت
فقط یه سوال
اگه من با لباس مبدل بیام طرف مامورا بگم از اون طرف فرار کرد بعد از بقلشون رد بشم برم چه حکمی داره؟
من الان شیلتر شکنم؟
منو نشناختن دیگه!!!:31:
ولی این موضوع سالها بود رفیق مارو آزار میداد!! پس خیالش رو جمع و جور کنم.

KING_DESIGNER
26-06-2010, 21:53
خوب همون دیگه تو هم حرف منو میزنی تو لباست رو عوض کردی
ببین ماهیت فایلها عوض میشه
روی اونها رمز گزاری میشه
مثلا فیال MP3 که داری درایفت میکنی دیگه بصورت MP3 نیست
همین الان هم برو توی temporary دانلود منیجرت رو نگاه کن تا تسدیقی باشه به گفته ها من!
ببین همه فایلها نیمه کاره منونده
و پسوندشون هم یا dat هست یا temp
خوب معلومه که اینجا روی اینها رمز گزاری شده.
واسه همین یارو رو مسخره میکردند :31:
اره بابا داستان اینه

hamid_c
01-07-2010, 12:46
سلام بچه ها
یه سوال

الان ارزون ترین سرویس بدون ترافیک چنده؟؟؟؟
چه سرعتی داره؟؟؟

KING_DESIGNER
01-07-2010, 12:51
512 کیلو نامحدود 24 ساعته بدون قطعی هست 35 تومن
هر ساعت حدود 250 مگابایت دانلود میکنی

hamid_c
01-07-2010, 14:08

من داشتم الان صفحات اول رو نگاه میکرم آقا مهرداد گفته که 512 نامحدود داره 25 تومن یک ماهه
فرق اون چیه پس؟؟؟

خودم از 512 نامحدود استفاده مي كنم. از يكي از دلال هاي محترم تهران گرفتم ولي اصلش متعلق به شركت Planetsky هست.:46: قيمتش 25 هزار براي يكماه.:20:

KING_DESIGNER
01-07-2010, 14:15
من داشتم الان صفحات اول رو نگاه میکرم آقا مهرداد گفته که 512 نامحدود داره 25 تومن یک ماهه
فرق اون چیه پس؟؟؟
ایزی اسکای بود که متاسفانه جمع شد
ماهی 10 تومن هم داشت
ولی ظاهرا beem خاورمیانه رفته
اگر دوباره برگردند که سرویسها ارائه میشه
شما که نگفتی برای کی میخوای من با توجه به شرایط فعلی گفتم
در ضمن اون سرویسها سرعتشون ناپایدار هست این 35 تومنه ثابت هست بدون افت کیفیت اون ایزی اسکای سرعتش ناپایداره یعنی در طول شبانه روز یکی دو گیگ هم به زور دانلود نمیکنی
ولی این یکی بهتره و میشه روش حساب کرد .:20:

hamid_c
01-07-2010, 14:35
اگه بطلبه و سعادت داشته باشم واسه خودم می خوام :31:
موندم بگیرم یا نه
:23::23:

KING_DESIGNER
01-07-2010, 14:44
خوب من که راهنماییها رو در طول این =ستها کردم توصیه میکنم از اول بخونید ببینید شما شرایطش رو دارید اگر دارید بگیرید
ولی اگر جایی هستید که سرویس aDSL 512 رو به قیمت کمتر از 40 تومن میده اولویت با ADSL هستش
وگرنه که از این سرویس تهیه کنید.

hamid_c
01-07-2010, 14:50
دقیقا منم واسه همین مونده بودم که بگیرم یا نه
چون سرویس ADSl 512kb ولایت ما همین دور و بر 40 تومن هستش
با ترافیک نامحدود
اما خب یه خوبی که همین اینترنت اسمشو نبر داره اگه اکانت نداشته باشی ازش یه صورت آفلاین هم میشه استفاده کرد :8:

KING_DESIGNER
01-07-2010, 14:54
پس اولویت با اونه از این سرویسها بگیری مشکل تاخیر رو هم داری پینگت بالاست و درسته که سایتها رو بدون قیلتر شکن باز میکنی ولی مشکل تاخیر در باز کردن رو روی همه سایتها داری
این سرویس به درد رفیق ما میخور که لب مرز میشینه
بهش گفتم اینقده خوشحال شد
چون توی منطقشون اینترنت نیست بنده خدا زنگ میزنه به یک شهرستان دیگه میگه ماهی 200 هزار پول تلفن دادم !
منم گفتم از این سرویس استفاده کن + EDGE که با موبایل وصل میشی دیگه رفته داره حال میکنه خبری هم ازش نشده .
اگر شما شرایطت مثل این رفیق ماست که استفاده کن خیلی هم خوبه ولی اگر توی شهر هستی و امکان خرید اینترنت ADSL داری با همین قیمت اولویت با ADSL هست چون سرعتت ماندگاری بیشتری داره مثل این می مونه که من توی شهر با دوچرخه برم در صورتی که در کنارم ماشین و تاکسی هست !

Dark Soul
02-07-2010, 02:05
عزیز ادرسش کجاست ما یک اکانتی بگیریم

دقیقا منم واسه همین مونده بودم که بگیرم یا نه
چون سرویس ADSl 512kb ولایت ما همین دور و بر 40 تومن هستش
با ترافیک نامحدود
اما خب یه خوبی که همین اینترنت اسمشو نبر داره اگه اکانت نداشته باشی ازش یه صورت آفلاین هم میشه استفاده کرد :8:
خوش بحال شما تو شهر ما 256 با 40 گیگ 50 تومنه

mehrdad38
02-07-2010, 04:04
عزیز ادرسش کجاست ما یک اکانتی بگیریم

خوش بحال شما تو شهر ما 256 با 40 گیگ 50 تومنه

Mm_behnam
02-07-2010, 19:30
با سلام
من یه سوال دارم میخام بدونم d v b هست که هم اکسترنال باشه یعنی با usb وصل بشه و هم این که بشه بدون این که کامپیوتر باشه بشه کانال ها رو دید (یعنی خروجی av داشته باشه ) که مستقیم بشه وصلش کرد به تلویزیون.اگه هست مدل دقیق و قیمت حدودیش رو میخام.
پیشاپیش تشکر میکنم که راهنماییم میکنید.:11:

KING_DESIGNER
02-07-2010, 19:38
موردهایی که گفتین به غیر از خروجی تلوزیون هست
یعنی --- هست که اسکترنال هست با USB وصل میشهردازنده جداگونه داره و خیلی هم امکانات زیادی داره
ولی خروجی تلوزیون رو من ندیدم.
دوستان بهتر میتونند راهنمایی کنند/

mehrdad38
02-07-2010, 20:09
--- با مارک پروف تمام این امکانات رو داره به جز خروجی تلویزیون . قیمت هم نمی دونم یه سرج کنین قیمتش هم دستتون میاد.

ali1497
02-07-2010, 20:55
با سلام
من یه سوال دارم میخام بدونم d v b هست که هم اکسترنال باشه یعنی با usb وصل بشه و هم این که بشه بدون این که کامپیوتر باشه بشه کانال ها رو دید (یعنی خروجی av داشته باشه ) که مستقیم بشه وصلش کرد به تلویزیون.اگه هست مدل دقیق و قیمت حدودیش رو میخام.
پیشاپیش تشکر میکنم که راهنماییم میکنید.:11:

با سلام
این مدلی که خروجی TV داشته باشد را من دارم, اما از نوع اینترنال میباشد و USB نیست.
به اسم Nexus که از خانواده SkyStar 1 میباشد. با چیپست فیلیپس.
با Mpeg2 Encoding سخت افزاری.
اما استریم ریدری که برای دانلود آفلاین دارد ورژن جدیدی من براش نیافتم.

Dark Soul
03-07-2010, 01:19

دیده بودم این پستو دوست عزیز ،چند روز پیش که سرویساشون مشکل داشت الان نمی دونم حل شده یا نه اما گفتم شاید دوستمون یکی دیگه رو سراغ داره چون هر چی می سرچم با قیمت کم پیدا نمی کنم.

KING_DESIGNER
03-07-2010, 16:04
نه خوب ماهواره ای که اون بالاست هزینه در بر داره هزینه پرتابش نگهداریش
مونیتورنیگش
ریموت کردنش
همه اینها جمع میشه تا یک خرج نجومی رو برای شکرت بتراشه.
الان هزینه همین کانالهای تصویری برای هر ماه روی هاتبرد فکر میکنید چقدره ؟ ماهی 30 میلیون تومن
الته برای ماهواره های دیگه کمتره
ولی اینقدر هم کم نیست که هرکسی بتونه توی آشپزخونه اش اینو درست کنه :31: مثل همون بچه دوازده ساله ای که توی اشپزخونشون دست به شکاف هسته زده بود.

اگر هزینه نگهداری ماهواره ها کاهش پیدا کنه قطع به یقیین هزینه دریافت هم کمتر خواهد شد
البته در اینده ای نزدیک که دیگه همه جای دنیا تحت پوشش یه سیستم فراگیر میشه زیاد این مسئله دور نیست بزودی زود سیستمها جدیدتر میشوند و هزینه ها هم کاهش پیدا میکنه. فقط باید صبر کرد
همین ماهواره هم خیلی وقت نیست که پرتاب شده و عمر کمی داره ولی با پیشرفتی که دنیا داره بزودی همه این هزینه ها کاهش پیدا میکنه و راههای بهتری جایگزین این مسئله میشه.

AliBaMaram.13
05-07-2010, 07:08

اینی که اینجا می گه همینیه که اینجا می گن؟؟ به خاطر اینترنت آدم و می برن زندون؟؟

KING_DESIGNER
05-07-2010, 08:12
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینی که اینجا می گه همینیه که اینجا می گن؟؟ به خاطر اینترنت آدم و می برن زندون؟؟
اوه اوه اوه :13:
تاریخش مال کیه ؟

mehrdad38
05-07-2010, 10:15
پس دیگه حرفی باقی نمی مونه در تاپیک رو ببندیم سنگین تره :31:

shahram51
05-07-2010, 11:38
سلام

چندین صفحه از این تاپیک رو خوندم و به عنوان کسی که از سال 2000 با این سرویس ها کار کرده ام گفتم چند خطی بنویسم

کلا سرویس اینترنت دوربرد سرویس گرونیه که به هیچ وجه با سرویس های adsl و یا سرویس های بزرگترش مثل stm1 که 155 مگابیت در ثانیه است قابل مقایسه نیست

سرویس های دوربرد معمولا هر مگ حدود 700 تا 2000 دلار هستند ( بسته به نوع شرکت و بازاریابیش و نوع اون دستگاه دوربرد که اون بالاست! ) البته این قیمت سرویس dedicated هست یعنی کل پهنای باند مال یک مشتری باشد اما سرویس های share هم هست که ارزونتره مثل همین اوپن اسکای که اکثرا سرویس هاش حجمیه و بعدش که سرعت افت میکنه خیلی میاد پائین

البته بعضی وقتا شرکتها سرویسهای خوبی میدادند مثلا همین پلانت اسکای روی Express سرویس 512 داشت به قیمت 20 تومن و واقعا نامحدود یا مثلا یک شرکت کویتی روی نایل ست سرویس خیلی خوبی داشت (256 و 512 ) که بسیاری از کافی نت ها در کل کشور از اون استفاده می کردند ، اما همین که مشتریها اون ها رو میشناسن قیمت هارو بالا می برند

تجهیزات هم از انواع چینی ارزون هست تا skystar و مارکهای دیگه ( سابق پنتانت بود و چه کیفیتی هم داشت )

به هر حال الان دیگه با اومدن سرویسهای wimax و adsl بازار این سرویسهای به داغی سابق نیست

سرویس های دو طرفه هم که خوب از یک طرف هم گرون هستند و از یک طرف هم نیازمند مجوز
چون سازمان ارتباطات رادیوئی نقشه تششع کل کشور رو داره یعنی مثلا می دونه که در چهارراه استانبول سفارت انگلیس روی این باند داره دیتا میفرسته و روی یک فرکانس دیگر صدا بنابراین اصلا کاری نیست که بخواهید بصورت خانگی انجام بشه

ولی خبری که احتمالا دوستان براشون جالب باشه این است که همونطور که می دونید wimax تا حدود 50 کیلومتر و یا بیشتر برد داره
قرار است بزودی تجهیزاتی ساخته بشه که سرویس wimax رو از فضا برای مناطقی ارسال کنه ( مثلا نظامیانی که در افغانستان هستند )
و خود این مسئله جای امیدواری برای استفاده از اینترنت پر سرعت نیمه دوربرد! رو داره

دوستان اگه سوالی داشتند در خدمتم

KING_DESIGNER
05-07-2010, 14:26
اتفاقا وایمکس که در موردش صحبت میکنید بحث روز کلاسمون بود ( الته ربطی به انیجا نداره) ولی درباره همون 50 کیلومتر هم جالبه بدونید بدون افت کیفیت و سرعت اارسال میکنه.
د مورد اون شرکتی کویتی ممنون اطلاعی نداشتم.:20:

البته به نظر من فروش پهنای باند بین الملللب هم هنوز به طور قطعی جرم نشده چون بازم باید کسی که استفاده میکنند رو ردیابی کنند که فکر نکنم به همین سادگیها بتونند.:20:

Masoud-Susa
06-07-2010, 01:25

اینی که اینجا می گه همینیه که اینجا می گن؟؟ به خاطر اینترنت آدم و می برن زندون؟؟
کلا بحث ما تو این تاپیک این بود که اگه دو طرفه نشد. یه طرفه...
همونطور که قبلا هم گفتم یه طرفه اصلا جرم محسوب نمیشه(تا شاکی خصوصی نداشته باشید):10:
فقط موند مشکل گرونی اکانت های یه طرفه که همش هم تقصیر این دلال هاست...:13:

KING_DESIGNER
06-07-2010, 02:41
منم معتقدم فعلا خبری نمیشه اخه مثل این می مونه که کسی رادیو گوش بده
ایا کسی که رادیو گوش میده( سرویس یک طرفه است دیگه فقط یه فرستنده امواج میفرسته ما هم دریافت میکینم )
کسی که رایدو گوش میده رو دستگیرم کنند ؟ ایا میتونند جلوی ورود رایدو به ایران رو بگیرند ؟
خوب مطمئنا جواب نه هستش و میرن روی امواج رادیو پس فردا یه سری نویز و پارازیت میریزن که اون هم میشه از بین برد.
پس نمیتونن یک طرفه رو کنترل کنند
فقط روی دو طرفه احتمالش هست گیر بدهند که اون هم دوست خوبمون اقا شهرام توضیح دادند.
اگر امکانش بود که یک طرفه ای ها رو بگیرند که باید یه طرح ضربتی میرفتن و سایتهای ست ست طلاست و . این چیزا رو تخته میکردن ولی مطمئنا خبری نیمشه مثل همیشه یارو یه چیزی گفت :31:

*Ali*
15-07-2010, 10:13
دوستان من چند بار مک های روی w6 رو گرفتم ولی اصلا پسند نشد
این ADSL هم که اینقدر گرونه و دزد بازار
میخوام برم یه سرویس 512 نامحدود بگیرم امکان گرفتن Nss6 هم ندارم . میشه بگین کدوم Satellite و کدوم سرویسش و کدوم فروشنده هست که بتونم ازش سرویس بگیرم ؟

KING_DESIGNER
15-07-2010, 10:50
دوستان من چند بار مک های روی w6 رو گرفتم ولی اصلا پسند نشد
این ADSL هم که اینقدر گرونه و دزد بازار
میخوام برم یه سرویس 512 نامحدود بگیرم امکان گرفتن Nss6 هم ندارم . میشه بگین کدوم Satellite و کدوم سرویسش و کدوم فروشنده هست که بتونم ازش سرویس بگیرم ؟

یه دوستی داریم که در پستهای قبلی ایمیل و قیمتهاشون رو زدند به صفحات قبل مراجعه کنید نتیجه خوبیم یگرید همچین سرویس رو بدون افت کیفیت 512 رو میدهند ماهی 35 تومن
البته اگر اشتباه نکرده باشم.

*Ali*
15-07-2010, 11:24
از این سرویس های پلانت اسکای یا فکر کنم اسکای ایزی بود که روی Express فروخته میشد سرعتش 512 بود ماهی بیست تومن فکر کنم . این رو خبری نداری ؟

KING_DESIGNER
15-07-2010, 12:25
از این سرویس های پلانت اسکای یا فکر کنم اسکای ایزی بود که روی Express فروخته میشد سرعتش 512 بود ماهی بیست تومن فکر کنم . این رو خبری نداری ؟
خداوند همه ماهواره هایی که زمانی کار میکردند و الان در بین ما نیستند رو قرین رحمت کند . ان شا الله
دوست عزیز beem این ماهواره از روی خاورمیانه برچیده شده متاسفانه
به سرویسهای دیگری مراجعه نمایید
ضمنا قیمت اون 20 تومن بالاست قیمتش 8 دلاره که در ایران بیشتر فروخته میشه.
تاپیکهای قبلی رو بخونید

KING_DESIGNER
15-07-2010, 12:32
خداوند همه ماهواره هایی که زمانی کار میکردند و الان در بین ما نیستند رو قرین رحمت کند . ان شا الله
دوست عزیز beem این ماهواره از روی خاورمیانه برچیده شده متاسفانه
به سرویسهای دیگری مراجعه نمایید
ضمنا قیمت اون 20 تومن بالاست قیمتش 8 دلاره که در ایران بیشتر فروخته میشه.
تاپیکهای قبلی رو بخونید

*Ali*
15-07-2010, 14:59
بـــــه
Eutelsat هم اعلام کرده اگه این به این همه پارازیت فرستادن تمومی ندید تحریم میکنم : دی
این Paygo Surf هست که متاسفانه همش 1 گیگه و این فروشنده های با انصاف (؟) قیمت پدر مادر حساب میکنن . Nss هم که موقعیت خونه مون نمیذاره بگیرمش . موندم چیکار کنم . ADSL هم که دیگه هیچی اگه فــیلترینگ همینطور پیش بره پس فردا سایت مراجع عظام تقلید هم دچار عواقب سایت خودمون میشن
حالا دیگه موندم تابستونی رو با چه نتی سر کنم

KING_DESIGNER
15-07-2010, 15:17
نه علی جان یک گیگی نیست میگن نا محدوده باهاشون تماس بگیرین
شاید بتونین تست کیفیت هم بگیرین.
به هرحال باید با ایشون تماس بگیرین و جویای احوال بشید.
یوتل رو هم خیالی نیست نترس نمیتونه غلطی بکنه ...:27:

roteal2007
15-07-2010, 15:18
بـــــه
Eutelsat هم اعلام کرده اگه این به این همه پارازیت فرستادن تمومی ندید تحریم میکنم : دی
این Paygo Surf هست که متاسفانه همش 1 گیگه و این فروشنده های با انصاف (؟) قیمت پدر مادر حساب میکنن . Nss هم که موقعیت خونه مون نمیذاره بگیرمش . موندم چیکار کنم . ADSL هم که دیگه هیچی اگه فــیلترینگ همینطور پیش بره پس فردا سایت مراجع عظام تقلید هم دچار عواقب سایت خودمون میشن
حالا دیگه موندم تابستونی رو با چه نتی سر کنم

نه بابا از اینا بر میدارن میزارن روی اونا اینترنت ملی مون دیگه چه شود....

*Ali*
15-07-2010, 16:06
نه علی جان یک گیگی نیست میگن نا محدوده باهاشون تماس بگیرین
شاید بتونین تست کیفیت هم بگیرین.
به هرحال باید با ایشون تماس بگیرین و جویای احوال بشید.
یوتل رو هم خیالی نیست نترس نمیتونه غلطی بکنه ...:27:
این یارو که اسم مستعار عبود عساکره رو خودش گذاشته و به قول خودش نماینده اوپن اسکای تو ایرانه اینجا نوشته یک گیگ که ! اینجا
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اگه کسی که تو میشناسی اینجوری که تو میگی نامحدود میده و تست هم داره آدرس سایت یا ایمیلشو بده :11:

roteal2007
15-07-2010, 16:14
این یارو که اسم مستعار عبود عساکره رو خودش گذاشته و به قول خودش نماینده اوپن اسکای تو ایرانه اینجا نوشته یک گیگ که ! اینجا
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اگه کسی که تو میشناسی اینجوری که تو میگی نامحدود میده و تست هم داره آدرس سایت یا ایمیلشو بده :11:

تست که بعید میدونم بزارن برات.....مگه چیز پی انه!!!!

اما شما یهویی نرو یه پول کلفتی بده برای نامحدود اول یه پک 4000 تومنی بگیر ببین به منطقه و سرعتی که گفته میخونه یا نه...بعدش هر طرحی رو که نیازته بر دار....البته اگر سرویس یه طرفه داری باید به فکر سند مجزا هم باشی.

KING_DESIGNER
15-07-2010, 22:58

والا توی صفحات قبلی ما یه دوستی داشتیم با سلا و صلوات برایش پروانه فروش رو از رییس فروم اخذ کردیم اخه خرید فروش اینجا جرمه ولی چون این سرویس اسمانی عست وئ بی همتاست یه استثنا قائل شدند و اجازه فروش به ایشون داده شد ولی برای موارد مشابه برخورد میکنند.
خودش هم ایمیلش رو گذاشته دیگه باید با خودش هماهنگ کنین توی گوگل هم سرچ بزنید تا دلتون بخواد دلال ریخته :27:

تست که بعید میدونم بزارن برات.....مگه چیز پی انه!!!!

اما شما یهویی نرو یه پول کلفتی بده برای نامحدود اول یه پک 4000 تومنی بگیر ببین به منطقه و سرعتی که گفته میخونه یا نه...بعدش هر طرحی رو که نیازته بر دار....البته اگر سرویس یه طرفه داری باید به فکر سند مجزا هم باشی.
منظورم همون بود مرسی.

s-b
15-07-2010, 23:39
دوستا دنبال اکانت نامحدود در w3a فرکانس 10928 به هیچ وجه نباشید
نامحدوداش بدین صورت هست که بعد از چند گیگ دان سرعتش به سرعت دایل آپ !!! نامحدود میرسه
من اکانت شبانه نامحدود را با یکی از دوستا گرفتیم پس از حدود 50 گیگ سرعتش رسیده به 8 کیلوبایت در ثانیه
البته خوبیش اینه که ه ک نمیشه به این راحتی

Masoud-Susa
21-07-2010, 19:37
سلام
این عکس سرعت دانلود یکی از دوستانه...(یه اکانت 10 mb که---ه..ک شده !):46:

roteal2007
22-07-2010, 11:52
مبارکش باشه.

MEHDI FARZIN MEHR
23-07-2010, 13:44
سلام دوستان
من کارم یه جوری که حجم دانلودم بالا هستش .من یه اکانت 2mb نامحدود بدون share شدن میخوام فرقی نمیکنه adsl یا wimax یا بشقابی باشه فقط این شرایط را داشته باشد خیلی سرچ کردم ولی چیزی گیرم نیومد .بدجوری نیاز دارم . از دوستان تقاضای کمک دارم.

با تشکر:20:

behnam-k
24-07-2010, 16:49
4 تا سایت برای اینترنت نامحدود معرفی کنید:19:

mehrdad38
24-07-2010, 17:07
توی گوگل بزن 1000 تا برات میاد.

behnam-k
25-07-2010, 19:53
کسی سایتی رو میشناسه که سرویس 512 اطراف 15 تا 20 تومان بده :19:
خواهشا اگه میشناسید بزارید

KING_DESIGNER
25-07-2010, 20:46
کسی سایتی رو میشناسه که سرویس 512 اطراف 15 تا 20 تومان بده :19:
خواهشا اگه میشناسید بزارید
خدا رحمتش کنه حدود 1 ماه میشه پوشش ایزی اسکای از روی ایران رفته اون موقع که بود اکانت 512 رو 8 دلار میداد که دوستان دلال تا 30 تومن هم میفروختندش.

behnam-k
25-07-2010, 21:08
خدا رحمتش کنه حدود 1 ماه میشه پوشش ایزی اسکای از روی ایران رفته اون موقع که بود اکانت 512 رو 8 دلار میداد که دوستان دلال تا 30 تومن هم میفروختندش.
حیف شد :41::41:

omid.7128
26-07-2010, 17:47
یه 512 بخوای بگیرم بدون محدودیت دانلود و اینکه سرعتش کم بشه (اشتراکی نباشه-حالا باشه بهتره یا نباشه؟-) از کدوم شرکت باید بگیرم و حدود چند تومن پام در میاد؟

KING_DESIGNER
26-07-2010, 18:04
دست کم ماهی 35 تومن توی همین تاپیک رو به عقب برید یکی از دوستان هستند که کارشون همینه
512 نامحدود بدون افت سرعت و بدون محدودیت رو میدهند 35 تومن. البته 37 هستش که اون 2 تومن رو هم میتونی تخفیف بگیری.

amsjavan
29-07-2010, 12:11
دوستان من می خوام تو پلور اینترنت راه بندازم. نه dial up داریم نه ADSL و نه Wimax! به نظرتون باید چی کار کنم؟

KING_DESIGNER
29-07-2010, 16:53
دوستان من می خوام تو پلور اینترنت راه بندازم. نه dial up داریم نه ADSL و نه Wimax! به نظرتون باید چی کار کنم؟
:31: کجاست روی نقشه ؟ :31:
این سرویس به کار شما میاد ولی باید دایال آپ یا GPRS رو دیگه داشته باشی.
وگرنه که فایده ای نداره.

به تاپیک EDGE در امضای بنده بیا و ببین چیکار باید بکنی در پست اول و دوم همه چی رو شرح دادم.
بیخیال وایمکس که 128 به قیمت خون پدره
با 10 تومن میتونی سرویس 512 داشته باشی.

=CYBER=
29-07-2010, 20:30
اینترنت آفلاین ممنون هست یا نیست ؟!!!! :13:

amsjavan
01-08-2010, 09:26
:31: کجاست روی نقشه ؟ :31:
این سرویس به کار شما میاد ولی باید دایال آپ یا GPRS رو دیگه داشته باشی.
وگرنه که فایده ای نداره.

به تاپیک EDGE در امضای بنده بیا و ببین چیکار باید بکنی در پست اول و دوم همه چی رو شرح دادم.
بیخیال وایمکس که 128 به قیمت خون پدره
با 10 تومن میتونی سرویس 512 داشته باشی.
پلور تو جاده هراز هست و تقریبا بعد آبعلی میشه.
آقا میثم گفتن که با GPRS نمیشه اینترنت دور برد راه انداخت چون پورت ها بسته هست!

KING_DESIGNER
01-08-2010, 09:43
پلور تو جاده هراز هست و تقریبا بعد آبعلی میشه.
آقا میثم گفتن که با GPRS نمیشه اینترنت دور برد راه انداخت چون پورت ها بسته هست!
آقا میثم کیه ؟
والا من که از خودم نمیگم یه تبلیغ دیدم نوشته بود توی دورترین نقاط ایران هم میشه سرویس 512 داد
الان هم گشتم ولی ندیدمش صحبت تقریبا یک سال پیشه که سرویس ایزی اسکای رو وارد کردند اون موقع من از هیم نروش میخواستم استفاده کنم چون وایمکس هم نبود و EDGE هم نبود و خط من هم PCM بود
ولی در مورد پورتها باید بگم( VP ان) بسته هست . بقیه پورتها بازه مشکلی نداره عزیز

dr-pc
18-08-2010, 10:27
کسی یه اکانت درست حسابی نامحدود با قیمت پایین برای کارتهای ----s مثل اسکای استار 2.8 سراغ نداره ؟

در ضمن کینگ دیزاینر ، یکی از بچه های ما 10 روز از edge ایرانسل استفاده کرد . سرویسش غیر فعال شد و حسابش صفر شد زنگ زد اپراتور ایرانسل . بش گفتن چون زیاد دانلود کردی حسابت غیر فعال شده. پس یعنی محدودیت داره

خودمم از این سرویس استفاده میکنم . اول سرعت روی 30- 35 بود تو 4 روز 3-4 گیگ دانلود کردم ولی الان سرعت شده 5 . تنضیمات بهینه pc واسه gprs سراغ نداری ؟ :20:

sei_pm
18-08-2010, 10:52
کسی یه اکانت درست حسابی نامحدود با قیمت پایین برای کارتهای ----s مثل اسکای استار 2.8 سراغ نداره ؟

در ضمن کینگ دیزاینر ، یکی از بچه های ما 10 روز از edge ایرانسل استفاده کرد . سرویسش غیر فعال شد و حسابش صفر شد زنگ زد اپراتور ایرانسل . بش گفتن چون زیاد دانلود کردی حسابت غیر فعال شده. پس یعنی محدودیت داره

خودمم از این سرویس استفاده میکنم . اول سرعت روی 30- 35 بود تو 4 روز 3-4 گیگ دانلود کردم ولی الان سرعت شده 5 . تنضیمات بهینه pc واسه gprs سراغ نداری ؟ :20:

دقیفا همینطوره سرویس ایرانسل محدوده برای افزایش سرهت می تونید از نرم افزاری که برای گوشی هست استفاده کنید رو Pc تنظیمات خواصی نداره.
در مورد سرویس هم اگر با Edge می خوای ازش استفاده کنی چون هم سرعت آپلودش بالاست و هم پینگش بالاست تازه اگر V p n هم باز باشه چیزه خوبی در نمیاد.
امکان اینکه از مخابرات استفاده کنی رو نداری؟

dr-pc
18-08-2010, 12:39
نه دیال آپ مخابرات برام به صرفه نیست . ما هم که از هر راهی میریم به بنبست میخوریم . الان 7 ساله آرزوی یه اینترنت پر سرعتو دارم .
اینجا ایران است . رادیو معضل.

sei_pm
18-08-2010, 13:09
نه دیال آپ مخابرات برام به صرفه نیست . ما هم که از هر راهی میریم به بنبست میخوریم . الان 7 ساله آرزوی یه اینترنت پر سرعتو دارم .
اینجا ایران است . رادیو معضل.

منظورم Adsl مخابرات بود ماهی 10 تومن . حداقل پینگش بهتره و نامحدوده .

Angel Of Darkness
29-08-2010, 22:58
قیمتای ایرانسل بد نیست اگه نامحدودش واقعی باشه

Mm_behnam
30-08-2010, 18:22
قیمتای ایرانسل بد نیست اگه نامحدودش واقعی باشه
با سلام
این گفته شما بستگی داره به این که شما قیمت ها رو با چه نوع اینترنتی مقایسه کنید ولی در کل یه مقدار گرونه.این که نامحدود باشه هم مطمئن باشید که نیست چون خودشون تو سایت ایرانسل رسما اعلام کرده اند که نیست ( تو قسمت توضیحات ).این هم نوشته خود سایت:
به منظور تضمین کیفیت سرویس‌های ارائه شده، ایرانسل در مورد طرح‌های نامحدود اقدام به اعمال «خط مشی مصرف صحیح» نموده است. سقف کاربرد نامحدودی برای کاربران در نظر گرفته شده است تا بتوانند بدون نگرانی به گردش در اینترنت و دانلود بپردازند. با این حال، در صورتی که کاربر به طور غیرمعمول از پهنای باند استفاده کرده و به دانلود بیش از حد اقدام نماید، از دوره بعدی، سیاست محدودسازی پهنای باند در مورد وی اعمال خواهد شد و از آن پس، قادر به استفاده از سرویس، به صورت نامحدود نخواهد بود.:18:
این گفته رو هم خیلی از دوستان تائید میکنند که به چنین دردی مبتلا شده اند.:41:و جالبش هم اینجاست که نمیگن چند گیگ شما میتونی دانلود کنی و این جوری با یه تبلیغ حسابی که ما سرویس های نامحدود رو به قیمت پایین به همه میدیم حسابی پول به جیبشون میزنند و رسما تو روز روشن د.ز.د.ی میکنند.:18::19:

wwepersia
31-08-2010, 00:45
دوستان من يه چيزي تو مايه هاي همين سرويسي كه ميگين خريدم ولي نه از مخابرات من تو يكي از اين شركت ها پارتي داشتم و اونا هم واسه من يه سري از همون تجهيزلاتي كه ميگيد نبايد اسمشو برد آوردن و با هزار مصيبت فركانس گرفتنو بستن به پشت بوم سرعتش 512 و نامحدود هم هست بهم گفتن اگه بخوام تا 1 يا 2 مگ هم ميدن پينگ 128 اينا 450 است ولي با 512 شون تست نكردم 512 خيلي باحال تره

Mani_r
15-09-2010, 18:03
من که شدیدا تو فکرشم.

A.M.D.D.E.V.I.L
15-09-2010, 18:21
سلام دوستان
من از صبانت 9 گیگ 3 ماهه میگیرم واسه آپلود
اما واسه دانلود که کلا باید از بیخ به فکر روش غیر قانونی باید باشیم
به نظرتون من چیکار کنم که بتونم یه دلال گیر بیارم که بیاد حل کنه چون کسی رو نمیشناسم و فروشنده ی دیششمون هم که اصلا نمیدونه دی وی بی رو با کدوم د مینویسن حالا شما سایتی رو سراغ دارید که واسه اهالی تبریز باشه؟ یعنی بتونه به من که تو تبریزم سرویس جور کنه؟

farhad_realmadrid
07-10-2010, 05:10
من میخوام اکانت قوی و ارزون قیمت یک ماه بگیرم کدوم شرکت رو معرفی میکنین؟

sia0368
07-10-2010, 21:39
چند تا سوال داشتم
1_میشه از سایتهای اشتراک فایل مثل رپید شیر دانلود کرد؟(با توجه به محدودیت ip)با چه سرعتی؟
2_الان یه بشقاب به سمت هات داریم که کنارش w3 بستیم(bbcوfarsi) میتونم با همین امکانات و فقط خرید یه کارت کارم رو راه بندازم؟
3_سرعت واقعی سرویسهای مختلف چنده؟1mb/s 512mb/s

sia0368
08-10-2010, 08:19
چند تا سوال داشتم
1_میشه از سایتهای اشتراک فایل مثل رپید شیر دانلود کرد؟(با توجه به محدودیت ip)با چه سرعتی؟
2_الان یه بشقاب به سمت هات داریم که کنارش w3 بستیم(bbcوfarsi) میتونم با همین امکانات و فقط خرید یه کارت کارم رو راه بندازم؟
کسی نیست جواب بده؟
یه سوال دیگه قیمت کارتی که هم آفلاین باشه هم آنلاین چنده؟اگر کانال هم باز کنه چه بهتر

Milad4171
08-10-2010, 11:04
من میخوام اکانت قوی و ارزون قیمت یک ماه بگیرم کدوم شرکت رو معرفی میکنین؟

شرکت که همه میگن اپن اسکای. میتونی توی گوگل سرچ کنی . خیلی دلالها هستن که میفروشن. البته قیمتشون همچین اروزنم نیست!!! ولی ترافیک های مختلفی دارن

چند تا سوال داشتم

1 - سیستم دقیقا مثل اینترنتی هست که دارین استفاده میکنین. هم IP شیر شده داره هم دیدیکیتد یا اختصاصی!
سرعتش هم شاید یکم از اینی که هست بیشتر باشه بستگی به شیر کردن اون شرکت داره.

2- کلا فرکانس و جهتی که واسه این منظور استفاده میشه فقط انتقال دیتاست. تصویر توش وجود نداره و کلا واسه ی این کار از فرکانسهایی استفاده میشه که انتقال تصویر نداره!!

3- همه سرعتی دارن ولی درصد سند و رسیو بستگی به شرکت داره. و تعداد یوزر هایی که با یک IP شیر میشن!

کسی نیست جواب بده؟
یه سوال دیگه قیمت کارتی که هم آفلاین باشه هم آنلاین چنده؟اگر کانال هم باز کنه چه بهتر

بهترینش اسکای استار 2.8 هست که فکر کنم الان حدودا 50 . 60 تومن باشه ( من 2 سال پیش گرفتم 60 تومن ولی چون هنوز فروش داره شاید قیمتش هنوز ثابت باشه )
اگه هم لپ تاپ داری یا میخوای همون مارک به صورت USB حدودا 90 تومنه!!

sia0368
09-10-2010, 19:30
کسی دلالی میشناسه که اکانت تست یا ساعتی بفروشه؟(تست شده و مطمین)

sia0368
11-10-2010, 09:23
کسی دلالی میشناسه که اکانت تست یا ساعتی بفروشه؟(تست شده و مطمین)
نبود؟.........

samfire
08-02-2011, 21:37
سلام

من یه سوال داشتم :

من از افلاین با اسکی نت فقط میتونم فرکانس 11262 از w3 دانلود کنم

من w6 هم دارم فرتکانس هم مثلان از 11617 w6 دارم اما هیچ دانلودی انجام نمیشه...

و یه لطف میکنید فراکانس برای تنظیم w6 و uorobord4 بگید شاید درست تنظیم نکردم...