PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره با دوستان عزیز برای خرید یه پلیر (تا 150 تومن)

e.gh.2005
13-02-2010, 12:29
سلام به همه دوستان
می خوام نظرتونو راجع به موضوع زیر بگین!

می خوام یه pmp بخرم تا قیمت 100 یا 150 تومن!
چند مدل jxd دیدم که از بین مدلای jxd یه مدلو که گفته بود جدیده و مشخصاتشم بد نبود انتخاب کردم jxd-981 از گارانتی الماس یا نگین که قیمتش حدود 120 یا 130 تومنه.
خب این از این
موقع کسب اطلاعات در انتخابایی که میتونم داشته باشم
یه سری به انجمنای مختلف از جمله اینجا زدم
گویا خرد جمعی نظر جالبی نسبت به یه برند متوسط مثل jxd رو نداره! اما اینو در نظر نمیگیرم چون اولا دارم حدود 100 تومن پول خرج می کنم دوما قرار نیست که این دستگاه بشه شریک عمرم! یه سال برام کار کنه کافیه. بنابراین برام مهم نیست که اعتبار برند چقد باشه.
خب
اما با این حال نظر دوستان برام مهم بود و راجع به برندای دیگه ام اطلاعات جمع کردم!
sony o ipod o samsug o cowon رو همون اول بی خیال شدم، قیمتا واقعا بالا بود.
میمونه iriver o creative o چند تا برند دیگه که هر کدوم یه چیزی کم داره اما خب در عوض چیزی که بین همشون مشترکه کیفیت تضمین شدس! چیزی که برا برند jxd با ابهام همراهه عده ای خوب می گن و عده ای بد می گن.
به عبارتی در کل این نتیجه رو میگیرم که با حساب جیب من بهترین گزینه برام همون jxd ولی بلاشک اگه 200 تومن پول داشتم حتما از چهار برند اول که گفتم خرید می کردم بلاخره کیفیت امر خیلی مهمیه و تضمین اون مهمتر.
پس فعلا با این توصیفات jxd انتخاب منه.
دوستای عزیز ازتون میخوام شما ام نظرتون بگین. ممنون!
راستی در این بین به یه چیز عجیبم برخوردم که شاید عجیبیش به خاطر اطلاعات ناکافی من باشه! توی فروشگاه لاوان که به نظر من فروشگاه معتبریم هست یه دستگاهی هست به اسم Mp5 player که برندش coby که یه برند امریکاییه!
خلاصه توی لاوان این دستگاه به این اسم معرفی شده mp5 player coby mp-837
چیزی که برام عجیبه این مدل و تو هیچ جای اینترنت به غیر لاوان و شرکتی که واردکننده این برند تو ایرانه ندیدم
حتی توی سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) !!! دوستان نظرشون یا اطلاعاتیم دارن لطف کنن بهم گن لطف میکنن.

خیلی وراجی کردم! ببخشید! منتظر نظراتتون هستم!

peaceful1
13-02-2010, 18:13
دوست من باور کن با این هزینه ایی که شما میخواهی بکنی میشه بهترین چیزها رو خرید .
شما فقط بگو ملاک شما چی هست کیفیت صدا کیفیت تصویر عمر باطری وزن جای مموری کارت.......
انواع پخش کننده ها(DAP);
PMP,PVP,MP3,...........
mp5 یک اسمی هست که مارک های متفرقه برای سوء استفاده از عدم آگاهی بعضی از افراد استفاده میکنند
مثل pentium 5 که برای گمراهی افراد ناشی در هنگام خرید کامپیوتر سالیان سال دارد استفاده میشود .

mamad gonzo
13-02-2010, 20:18
راس میگه اگه دنبال یه چیز خوب هستی بهتره دنبال این jdx که گفتی نری !
بعضی جاها خوبه که ادم گشت و گذار رو ول کنه ویکم تو نت دنبال چیزی که میخواد بگرده ... برخلاف این بعضی اوقات هم نیاز هست که حتما بازار رو بگردیم !
اون mp5 هم که دوستمون گفت ... یه نوع کلاشی هستش
شما با 100 120 تومن میتونی چیز خوبی از همین برندهایی که گفتی گرونن بخری...
شدیدا توصیه میکنم بیخیال این اقای jdx بشی

seymour
13-02-2010, 20:22
چیزی که برا برند jxd با ابهام همراهه عده ای خوب می گن و عده ای بد می گن.

راستی در این بین به یه چیز عجیبم برخوردم که شاید عجیبیش به خاطر اطلاعات ناکافی من باشه! توی فروشگاه لاوان که به نظر من فروشگاه معتبریم هست یه دستگاهی هست به اسم Mp5 player که برندش coby که یه برند امریکاییه!
خلاصه توی لاوان این دستگاه به این اسم معرفی شده mp5 player coby mp-837
چیزی که برام عجیبه این مدل و تو هیچ جای اینترنت به غیر لاوان و شرکتی که واردکننده این برند تو ایرانه ندیدم
حتی توی سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) !!! دوستان نظرشون یا اطلاعاتیم دارن لطف کنن بهم گن لطف میکنن.
1. به شنیده ها اکتفا نکن ... قصد جسارت ندارم، اما همه دوست دارن در مورد هرچیزی اظهار نظر کنن .. فرق دوتا اظهار نظر در اینه که یکی میتونه حاصل شناخت و تجربه باشه و دیگری صرفاً براساس سلیقه... بنابراین فکر می کنم یه چیزی که باید تکلیفش رو همین اول روشن کنی اینه که حرف فلان رفیق یا فروشنده ات رو گوش بدی یا اونچه اینجا گفته میشه .. (منظورم این نیست که نظر ما رو طلا بگیری و بری فحش بدی به اونایی که میگن jxd خوبه .. اصلاً شاید معلوم بشه اونا عاقل ترن) ... یه راه قضاوت خوب اینه که خودت بری توی سایت های معتبر زبان اصلی مثل cnet ، مثل anythingbutipod و ... ببینی اصلاً نام و نشانی از JXD وجود داره یا نه .. JXD یه مارک متفرقه اس .. این به این معنی نیست که هرکی باهاش کار کنه حالش بهم می خوره .. شاید اصلاً راضی هم باشه ..

2. به حرف فروشنده و فروشنده ها اعتماد نکن .. به هیچ وجه .. این قانون طلایی خرید محسوب میشه .. اگه گفتن پنیر سفیده، شک کن که شاید سیاه باشه!! .. (در مورد مضحک بودن واژه MP5 هم که دوستمون توضیح داد)

3. بودجه شما بودجه نسبتاً کافی (150 تومن) برای خرید یه MP3 player هستش و در بالاترین حالتش یعنی با 150 تومن و شاید اندکی بالاتر، حتی میتونی به پلیرهایی که به مرز PMP بودن نزدیک میشن هم بری.. مثل XFi2 از کریتیو، D2 از cowon ... و یکی دوتا مدل بالاتر iriver مثل spinn و P7 ... اینا همگی قیمت 8 گیگ حدود 160-170 تومن دارن و به نظر من قطعاً می ارزه اگه یه نفر بخواد 150 تومن پای coby و jxd بده، 20 تومن بذاره روش و اینا رو بگیره .. بخصوص دو مدل آخر از iriver مدلهایی هستن که دقیقاً به هدفی که شما گفتی (PMP برای کاربرهایی که بودجه شون پایین تر از حد PMP های واقعیه) عرضه شده ان..

e.gh.2005
13-02-2010, 21:50
ببینید حداکثر سقف بودجه من 150 تومنه از طرفی خدمتتون عرض کردم این وسیله یکی دو سال برام کار کنه کافیه! هر کدوم از ما تا حالا پلیر داشتیم، بهترین حالتش برامون چقد کار می کنن؟! کارکرد به کنار، خستگی از وسیله! اتفاقایی که ممکنه پیش بیاد!
منطق من اینه! با پولی که می خوام خرج کنم چرا حداکثر امکانات توی اون مدت زمانی که وسیله امو دارم نداشته باشم؟!
نظر من هنوز با برند jxd اصلا اعتمادی بهش ندارما ولی چیزی که برام جالبه بعد از کلی جستجو کسی رو پیدا نکردم که به طور قطع بگه jxd بده! همه نظرشون با یه ابهامی همراهه! mamad gonzo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما میگین شدیدا توصیه نمی کنید اما دلیلی براش نمی گید بنابراین حس می کنم متعصبانه حرف می زنید!! من خودم نوتبوک اسوس دارم و ازش خیلی راضیم به هر کی می رسم میگم چرا می خوای برا vaio پول خرج کنی؟ چرا چون نظرم اینه که سونی پول اسمش داره میگیره! اینم بهش میگم که sony کیفیت بالاتریم ارائه میده اما تا حالا به این فکر کردین که این اختلاف قیمت و اختلاف کیفیت متناسبه؟!
برگردم به بحث خودمون!!! ببخشید من آدم پرحرفی ام!
دو مدلیو که seymour ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز از ای ری ور معرفی کردین بررسی کردم p7 هر چیزیو که می خواستم داره اما tv out نداره اینطور که من توی کاتالوگش خوندم که این فاکتور مهمیه برام. حتی به دردسر پولشم تقریبا جور کردم!
spinn به نظر من یه یه کم عجیبه! فقط فرمت mp4 رو برا ویدئو اجرا میکنه! توی کاتالوگش اسمی از mpeg divx xvid نیست! بلوتوث داره که واقعا فاکتور خوبیه! اما فورمتای زیادیو اجرا نمی کنه که برام خیلی عجیبه! D2 که دیگه تولید نمیشه نگیرم انگار بهتره، برند creative ام قبول دارم اما فاکنورای مورد نظر منو یه جا نداره! متاسفانه!
فاکتورایی که برام مهمه ایناس:
1. صفحه بزرگ 3.3 تا 4.3 - 16میلیون باشه
2. حداکثر فورمتای ویدئوی رو اجرا کنه
3. باطری هر چه قدر عمر بیشتر بهتر
4. tv out حتما داشته باشه tn in برا capture خوبه اگه داشته باشه
5. بلوتوث خوبه داشته باشه
6. اسپیکر خارجی داشته باشه
7. firmware موجود داشته باشه
قصد من بیشتر یه PMP تا یه MP5 player !
peaceful1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان اسم پلیرارو بلدم! منظورم این بود کوبی که یه برند امریکاییه این مدل توی سایتش نیست! اصل این مدل ماله کجاست؟! تقلبیه؟! خب چرا لاوان داره می فروشه؟

ببخشید خستتون کردم منتظر نظرات پر ارزشتون هستم، واقعا کمک کنندس!

peaceful1
14-02-2010, 01:09
والا تا جایی که من میدونم D2 تولید نمیشه ولی d2+ تولید میشه و صفحه اون  2.5 اینچ هست.
با این حال حتی d2 هم در بازار ایران و هم در بازار دنیا به وفور پیدا میشه چه برسه به D2+
spin format
Supported Audio: MP3, WMA, OGG, APE, GLAC, ASF
Supported Video: MPEG-4 SP, WMV
همانطور که شما میدانید بلوتوث این ها فقط با هدفون بلوتوث کار میکنه نه با pc و.....
من اصلا اسراری به خرید هیچ برند بخصوصی ندارم هر چی به دلت میشینه بخر دوست من
راستی اگه منظور شما این هست
l[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-5
این که 3 اینچ نیست 2.4 اینچ هست و فرمت هایی که پشتیبانی میکنه تقریبا مثل spinn میمونه ولی باطری 25-55 ساعت بقیه کجا و 8 ساعت این کجا
طراحی این رو من شخصا خیلی به دلم نچسبید
بعد صفحه amoled spinn کجا و lcd این کجا تازه مدل هایی هم که lcd هستن مثل d2/d2+ صفحه شون رو از برند های معتبر تهیه کردن (sumsung)
SRS WOW IREIVER کجا و .........
فکر کنم شما یک بار دیگه یک نگاهی به D2+ بکنی بد نباشه و همینطور I9 و FUZE SANSA ,.......

Gilopa
14-02-2010, 09:51
ببینید حداکثر سقف بودجه من 150 تومنه از طرفی خدمتتون عرض کردم این وسیله یکی دو سال برام کار کنه کافیه! هر کدوم از ما تا حالا پلیر داشتیم، بهترین حالتش برامون چقد کار می کنن؟! کارکرد به کنار، خستگی از وسیله! اتفاقایی که ممکنه پیش بیاد!
منطق من اینه! با پولی که می خوام خرج کنم چرا حداکثر امکانات توی اون مدت زمانی که وسیله امو دارم نداشته باشم؟!
نظر من هنوز با برند jxd اصلا اعتمادی بهش ندارما ولی چیزی که برام جالبه بعد از کلی جستجو کسی رو پیدا نکردم که به طور قطع بگه jxd بده! همه نظرشون با یه ابهامی همراهه! mamad gonzo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما میگین شدیدا توصیه نمی کنید اما دلیلی براش نمی گید بنابراین حس می کنم متعصبانه حرف می زنید!! من خودم نوتبوک اسوس دارم و ازش خیلی راضیم به هر کی می رسم میگم چرا می خوای برا vaio پول خرج کنی؟ چرا چون نظرم اینه که سونی پول اسمش داره میگیره! اینم بهش میگم که sony کیفیت بالاتریم ارائه میده اما تا حالا به این فکر کردین که این اختلاف قیمت و اختلاف کیفیت متناسبه؟!
دو مدلیو که seymour ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز از ای ری ور معرفی کردین بررسی کردم p7 هر چیزیو که می خواستم داره اما tv out نداره اینطور که من توی کاتالوگش خوندم که این فاکتور مهمیه برام. حتی به دردسر پولشم تقریبا جور کردم!
spinn به نظر من یه یه کم عجیبه! فقط فرمت mp4 رو برا ویدئو اجرا میکنه! توی کاتالوگش اسمی از mpeg divx xvid نیست! بلوتوث داره که واقعا فاکتور خوبیه! اما فورمتای زیادیو اجرا نمی کنه که برام خیلی عجیبه! D2 که دیگه تولید نمیشه نگیرم انگار بهتره، برند creative ام قبول دارم اما فاکنورای مورد نظر منو یه جا نداره! متاسفانه!
peaceful1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان اسم پلیرارو بلدم! منظورم این بود کوبی که یه برند امریکاییه این مدل توی سایتش نیست! اصل این مدل ماله کجاست؟! تقلبیه؟! خب چرا لاوان داره می فروشه؟

اساتید جوابتون رو دادند .. من هم با اجازه نظرم رو میگم :

شما هدفت فراتر از یک پلیر هستش .. خودتون دارید میگید من میخوام MP3 پلیر بخرم اما فاکتورهاتون هیج شباهتی به این موضوع نداره و تخصص اصلی یک پلیر رو دارید زیر سوال میبرید .. فاکتورهایی که شما مد نظرتونه به نظرم بیشتر با گوشیهای موبایل تیوی جور در میاد نه PMP یا MP3 PLAYER

متاسفانه این مشکل اکثر ما ایرانیهاست که از یه محصول همه چیز انتظار داریم .. اول از همه شما باید این رو بپیذیری که نباید از یک پلیر انتظاراتی در حد موبایل داشته باشید بعد به تحقیق بپردازید

شما بازار لپتاب رو هم نباید با MP3 PLAYER مقایسه کنی این دو تا کاملا از هم متمایز هستند .. MP3 PLAYER بازارش مخصوصا در ایران محدوده و جنس بنجل تا دلت بخواد توش پیدا میشه پس اگر شما بخوای سراغ برندهای معمولی بری مطمئن باش از لحاظ کیفیت ضرر میبینی ..

اینم برای راهنمایی بیشتر:
شما با 154 هزار را راحتی میتونی سراغ CREATIVE ZEN XFI 2 یعنی مدلی که خودم دارم بری .. تاپیکش رو هم زدیم ..

e.gh.2005
14-02-2010, 12:00
قصد من اصلا خرید یک mp3 plyer نیست!!
عنوان تاپیکیم که مشکلمو مطرح کردم اینه که میخوام یه پلیر بخرم!
می خوام باهاش به ترتیب فیلم & موسیقی & عکس & متن ببینم! که این قابلیتا تقریبا بین همه پلیرا مشترکه حتی بعضی mp3 player ها هم متن و عکس اجرا میکنن!! اصلا انتظاری در حد یک موبایل مطرح نیست!
دیروز همین مدلیو که Gilopa جان معرفی کردی و کامل بررسی کردم و واقعا از مطالبی که توی تاپیک بود استفاده کردم یه جوراییم تقریبا نظرم به این مدل تغییر کرده اما دو تا مشکل دارم ممنون میشم ازت جوابشو بشنوم
1. کیفیت تصویرش 16m نیست، به نظرت من که میخوام زیاد فیلم ببینم به نظرت اذیت نمیشم؟ قابل تحمله؟
2. کابل TV OUT این مدل توی بازار به راحتی پیدا میشه؟ برام خیلی مهمه!
.
peaceful1 عزیز من اصلا اون مدل کوبی مد نظرم نیست!!! چیزی که برام جالب بود اینه که این مدل توی سایت coby وجود نداره! شما یه سر به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزن coby MP-837 رو ببین بعد ببین این مدلو جای دیگه میتونی پیدا کنی؟!! من که نتونستم! چیزی که عجیبتر لاوان اهل تقلبی فروختن نیست! حالا اونم در این حد!

seymour
14-02-2010, 20:13

*دوست خوب، من نمی دونم این چندمین پلیر شماست .. اما اینکه فرضاً گفتی (1-2 سال برات کار کنه) ، خب این یه زمانی هستش که شاید خیلی دیگه از دوستان هم طول عمر یه پلیر واسه شون باشه .. بنابراین نمیشه گفت "چون زمان کمیه، پس ..." ... عیناً مثل موبایل بهش نگاه کن .. بسیاری از دوستان طول عمر موبایلشون نهایت 2 ساله و میرن سراغ مدل بعدی ..

*نکته بعدی، (باز برمی گرده به اینکه چندمین پلیر شماست)، بصورت تجربی عرض می کنم: بحث خستگی و کارکرد نقطه مقابل هم هستند .. یعنی اگه فرد پلیر رو برای این بخواد که باهاش پلی بکنه ، چرا باید خسته بشه؟.. همونطور که قبلاً هم گفته شده، دوستان نباید پلیر رو با موبایل مقایسه کنن .. این یه وسیله تخصصی هستش و اون یه وسیله عمومی ... اگه یه نفر هدفش موسیقی گوش کردن باشه، 90% پلیرهای معتبر تا ابد سرگرمش می کنن! ..

* JXD بد نیست .. بدی/خوبی یه وسیله بدون در نظر گرفتن نیازها/ترجیحات فرد بی معناست .. JXD میتونه بهترین انتخاب برای یک فرد و فلان مدل سونی بدترین انتخاب باشه!

* اشاره ای که به بحث تبدیل فرمت داشتی: توجه کن که این صرفاً کلک تبلیغاتی JXD و خیلی مارک های دیگه اس که یه سری فرمت رو اون زیر ردیف می کنن بعنوان فرمت هایی که حمایت میشه .. در واقع این فرمت ها توسط converter دستگاه حمایت میشه!! .. یعنی آخرش باید تبدیل کنی ..

* در راستای نکته بالا، عمر باتری مدلهای متفرقه شدیداً پایینه .. سخت افزار ضعیفی دارن که دستت رو توی حنا میذاره .. (پس فکر می کنی چطوری JXD محصولی که کمپانی های معتبر فرضاً 400-500 تومن بابتش قیمت میذارن رو 120 تومن می فروشه؟!! .. با پایین آوردن کیفیت دیگه!)

* اینجا قرار نیست ما شما رو قانع کنیم .. این یه تالار مشاوره اس .. اگه شما دلت با یه وسیله اس . دوستش داری .. ضعف و قوت ها رو می شناسی و میدونی باهاشون کنار میای، انتخاب درست همونه... کسی چه می دونه .. شاید 2 ماه دیگه اومدی و پست زدی که "jxd رو گرفتم و خیلی راضی ام و خوب شد که به توصیه شما گوش ندادم!"

e.gh.2005
15-02-2010, 12:08
بالاخره تصمیم خودمو گرفتم!!!
با مشورتای خوبی که همتون بهم دادین و واقعا ازتون ممنونم به این نتیجه رسیدم بهینه ترین انتخابی که میتونه همه فاکتورای مورد نظر منو کنار هم داشته باشه CREATIVE ZEN XFI2
از جمله کیفیت! شاید چند ماه دیگه بتونم یه دوربین بخرم! اما نمی ارزه یکی دو سال از عمرمو با یه پلیر بی کیفیت سر کنم! عمر آدم که بر نمی گرده!!!

از همتون ممنونم!

mamad gonzo
15-02-2010, 17:08
بالاخره تصمیم خودمو گرفتم!!!
با مشورتای خوبی که همتون بهم دادین و واقعا ازتون ممنونم به این نتیجه رسیدم بهینه ترین انتخابی که میتونه همه فاکتورای مورد نظر منو کنار هم داشته باشه CREATIVE ZEN XFI2
از جمله کیفیت! شاید چند ماه دیگه بتونم یه دوربین بخرم! اما نمی ارزه یکی دو سال از عمرمو با یه پلیر بی کیفیت سر کنم! عمر آدم که بر نمی گرده!!!

از همتون ممنونم!

خوشحالم که بالاخره از خر شیطون اومدی پایین و پولتو هدر ندادی :27:
منم xfi2 دارم ... سوالی داشتی بگو در خدمتت هستمم:11:

e.gh.2005
15-02-2010, 19:59
قصد من اصلا خرید یک mp3 plyer نیست!!
عنوان تاپیکیم که مشکلمو مطرح کردم اینه که میخوام یه پلیر بخرم!
می خوام باهاش به ترتیب فیلم & موسیقی & عکس & متن ببینم! که این قابلیتا تقریبا بین همه پلیرا مشترکه حتی بعضی mp3 player ها هم متن و عکس اجرا میکنن!! اصلا انتظاری در حد یک موبایل مطرح نیست!
دیروز همین مدلیو که Gilopa جان معرفی کردی و کامل بررسی کردم و واقعا از مطالبی که توی تاپیک بود استفاده کردم یه جوراییم تقریبا نظرم به این مدل تغییر کرده اما دو تا مشکل دارم ممنون میشم ازت جوابشو بشنوم
1. کیفیت تصویرش 16m نیست، به نظرت من که میخوام زیاد فیلم ببینم به نظرت اذیت نمیشم؟ قابل تحمله؟
.
peaceful1 عزیز من اصلا اون مدل کوبی مد نظرم نیست!!! چیزی که برام جالب بود اینه که این مدل توی سایت coby وجود نداره! شما یه سر به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزن coby MP-837 رو ببین بعد ببین این مدلو جای دیگه میتونی پیدا کنی؟!! من که نتونستم! چیزی که عجیبتر لاوان اهل تقلبی فروختن نیست! حالا اونم در این حد!

بابا من که اصلا سوار خر شیطون نشده بودم! قصدشو داشتم! اما شما دوستای گلم نذاشتین!

سوالام همیناس که اون بالاس! ممنون جوابمو بدی!

mamad gonzo
15-02-2010, 23:49
1. نه کیفیتش خوبه منم موقع خرید واسه این 16 کیلو کالر بودنش خیلی مردد بودم ووولی رفتم قبل خرید یه تست زدم و دیدم کریتیو به راحتی نمیاد اسم خودشو با پایین بودن کیفیت پلیرش اسمشو تو این بازار خراب کنه... کیفیتش خیلی خوبه من که باش حال کردم واصلا نگران نباش....
2. سوال دوم رو نمیدونم باهاس از نومایندگی کریتیو بوپورسی.......

shirinajid
16-02-2010, 10:54
سلام.مبارک باشه.ضبط صداش خوبه؟کلا راضی هستی از خریدت؟

seymour
16-02-2010, 19:12
1. که رفیقمون هم گفت و من هم نظرم همینه .. اگه دوست داشتی این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])من رو در همین باره بخون..

2. اساساً کابل های اتصال TV اینها استاندارده و فقط برای اینکه خیلی از مخاطب ها رو مجبور کنن که پول کابل مخصوص رو بدن، اینطوری تبلیغ می کن که کابل مخصوصه .. شما میتونی یه کابل اتصال TV رو حدود 1000 تومن بخری از هر مغازه فروش لوازم صوتی و تصویری .. یه ور اتصال هدفونی داره و یه ور اتصال زرد-سفید-قرمز.. بعد کافیه قرمز رو بزنی به ورودی ویدئو ، سفید به سفید و زرد به قرمز .. به همین سادگی ..

hosseinfsf
08-03-2010, 17:39
حالا این مدل کوبی چی شد خوبه یا نه؟؟؟؟؟؟

منم می خوام بخرمش

seymour
08-03-2010, 18:49
حالا این مدل کوبی چی شد خوبه یا نه؟؟؟؟؟؟

منم می خوام بخرمش
توصیه نمیشه .. برو سراغ مدلهای معتبر ... اینطوری اولاً کیفیت بهتری بدستت میاد و ثانیاً خدای نکرده اگه مشکلی پیش بیاد، جهت مارک های معتبر پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری بسیار بهتری در ایران وجود داره...