PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشکال در ویندوز سون (نمایش صفحه آبی)

ghasem13
13-02-2010, 09:55
سلام.
چند روز پیش ویندوز سون رو نصب کردم (نسخه نهایی 32 بیت ) از پک کینگ 2010 که بدون هیچ مشکلی نصب شد البته برای نصب درایوهای گرافیک و صدا فکرکنم به مشکل بر خورد کامل نصب نشدن(شاید مشکل از همین جا باشه) و همینطور کاسپر 2009 هم کامل نصب نشد ( تو مراحل نصب مشکلی پیش نیومد ولی بعد نصب روی بعضی از قسمتاش یه ضربدر قرمز خورده بود ) که مجبور شدم پاکش کنم بعد که می خواستم سیستم رو راستارت کنم یه صفحه آبی اومد که توش یه چیزایی نوشته شده بود.وقتی که سیستم راستارت شد هم ویندوز مستقیم بالا نیومد واون صفحه ای اومد که مربوط به سیو مد بود که من از بین گزینه هایی که داشت استارت ویندوز نرمالی رو انتخاب کردم که ویندوز بالا اومد بعد یه پیغامی اومد که عکسش رو میزارم همراه با متن کاملش.بعد از اون هم که هر وقت خاموش یا راستارت میکنم همین داستان پیش میاد:41:
متن کامل ارور

Problem signature:
Problem Event Name: BlueScreen
OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Locale ID: 1065

Additional information about the problem:
BCCode: a
BCP1: D3C9DE75
BCP2: 00000002
BCP3: 00000001
BCP4: 8283BDFD
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1

Files that help describe the problem:
C:\Windows\Minidump\021210-39655-01.dmp
C:\Users\ghasem\AppData\Local\Temp\WER-61464-0.sysdata.xml

Read our privacy statement online:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدIf the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt

اینم عکسش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم مشخصات سیستم.

دو گیگ رم.
گرافییک geforce 8600 GT
سی پی یو Intel(R)pentium(R)dual cpu E2180 @2.00 GHz

Advanced Ali-001
13-02-2010, 10:14
سلام.
چند روز پیش ویندوز سون رو نصب کردم (نسخه نهایی 32 بیت ) از پک کینگ 2010 که بدون هیچ مشکلی نصب شد البته برای نصب درایوهای گرافیک و صدا فکرکنم به مشکل بر خورد کامل نصب نشدن(شاید مشکل از همین جا باشه) و همینطور کاسپر 2009 هم کامل نصب نشد ( تو مراحل نصب مشکلی پیش نیومد ولی بعد نصب روی بعضی از قسمتاش یه ضربدر قرمز خورده بود ) که مجبور شدم پاکش کنم بعد که می خواستم سیستم رو راستارت کنم یه صفحه آبی اومد که توش یه چیزایی نوشته شده بود.وقتی که سیستم راستارت شد هم ویندوز مستقیم بالا نیومد واون صفحه ای اومد که مربوط به سیو مد بود که من از بین گزینه هایی که داشت استارت ویندوز نرمالی رو انتخاب کردم که ویندوز بالا اومد بعد یه پیغامی اومد که عکسش رو میزارم همراه با متن کاملش.بعد از اون هم که هر وقت خاموش یا راستارت میکنم همین داستان پیش میاد:41:
متن کامل ارور

Problem signature:
Problem Event Name: BlueScreen
OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Locale ID: 1065

Additional information about the problem:
BCCode: a
BCP1: D3C9DE75
BCP2: 00000002
BCP3: 00000001
BCP4: 8283BDFD
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1

Files that help describe the problem:
C:\Windows\Minidump\021210-39655-01.dmp
C:\Users\ghasem\AppData\Local\Temp\WER-61464-0.sysdata.xml

Read our privacy statement online:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدIf the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt

اینم عکسش

اینم مشخصات سیستم.

دو گیگ رم.
گرافییک geforce 8600 GT
سی پی یو Intel(R)pentium(R)dual cpu E2180 @2.00 GHz

گرافیکتون باویندوز ویستای مسخره نمیخونه چه برسه به 7!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xeNociDe
13-02-2010, 11:33
متاسفانه رمت داره میترکه!!!
نرم افزار های اضافی رو پاک کن!

Dreamland
13-02-2010, 11:38
دوست عزیز ، باید کسپر 2010 رو نصب میکردی

یه بار دیگه ویندوز بریز

ghasem13
13-02-2010, 12:25
گرافیکتون باویندوز ویستای مسخره نمیخونه چه برسه به 7!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی مشکل از کارت گرافیکه !!!؟؟؟ میشه بیشتر توضیح بدی.

Advanced Ali-001
13-02-2010, 12:31
یعنی مشکل از کارت گرافیکه !!!؟؟؟ میشه بیشتر توضیح بدی.

کات گرافیک شما فقط باویندوز XP میخونه دوست عزیز خیلیم قدیمیهههههههههه:19::19::19::19::19: :19::19:
واسه ویستا وسون هم چون من خودم داشتم این کارتو پدرمو درآورده کلا به درد نمیخوره من از یه کارشناس کامپیوتر هم تو کانال 7 پرسیدم گفت این کارت برای ویندوز ویستا ساخته نشده چه برسه به 7!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18::18::18::18:
به نظر من برو مارک بالای 9000بگیر آترا باشه هاااااااااااا:27::27:

---------- Post added at 12:31 PM ---------- Previous post was at 12:29 PM ----------

یه بار دیگه ویندوز بریز

نمی دونم چرا هر مشکلی پیش میاد همه میگن برو کسپر بگیر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:5::5:

ghasem13
13-02-2010, 12:32
اینم بگم که الان که دارم ازش استفاده می کنم هیچ مشکلی ندارن مشکل فقط وقتی پیش میاد که میخوام سیستم رو خاموش یا راستارت یا هایبرنیت کنم.یعنی دو گیگ رم هم کمه؟؟؟چون شنیده بودم یکی از مزیتهای سون به ویستا اینه که سیستم خفن لازم نداره!!!

یه بار دیگه ویندوز بریز
یعنی هیچ طوری نمیتونم از kaspersky 8.0.0.506 استفاده کنم؟؟؟چون من با دایال آپ کانکت میشم و آپدیت کردن کسپر 2010 خیلی وقت میگیره(حدود 70 مگ )

Dreamland
13-02-2010, 12:34
نمی دونم چرا هر مشکلی پیش میاد همه میگن برو کسپر بگیر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسپر 2009 با 7 سازگار نیست ، مثلیکه درست متوجه نشدی بابا جان!!!!

یعنی هیچ طوری نمیتونم از kaspersky 8.0.0.506 استفاده کنم؟؟؟چون من با دایال آپ کانکت میشم و آپدیت کردن کسپر 2010 خیلی وقت میگیره(حدود 70 مگ )
کسپر 2009 با 7 سازگار نیست

ghasem13
13-02-2010, 12:35
راستی کسی نفهمیده این ارور ویندوز من مربوط به چیه (پست اول)

Advanced Ali-001
13-02-2010, 12:38
راستی کسی نفهمیده این ارور ویندوز من مربوط به چیه (پست اول)

صد بار دیگه بگم مال گرافیکته!! بیا:
.
.
.
.
.
مال گرافیکته منم قبلا این مدل رو داشتم هم درایورش نصب نمیشد هم صفحه آبی میومد هم قاط میزد OK!:11::11::2::2::19::19::19::19::19:

ghasem13
13-02-2010, 12:44
حالا چرا میزنی؟:31:پس قید سون رو بزنم:41::2:

Advanced Ali-001
13-02-2010, 13:07

قربونت برم این حرفا چیه معزرت میخوام:40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40::40::40:
نه نزن چرا بزنی من میگم درایورواسه ویندوز ویستا و7 نداره دوست عزیززززززززززززز:11::11:

saeed774
13-02-2010, 14:16
گرافيك شما به راحتي با ويندوز 7 سازگار هست منتهي بايد آخرين درايور رو كه براش بهينه شده رو نصب كني : من با 5500 هم 7 نصب كردم.
اگر از 7 ورژن 32 بيت استفاده ميكني از لينك زير دان كن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر از 7 ورژن 64 بيت استفاده ميكني از لينك زير دان كن :

رم و Cpu شما هم براي كاراي معمولي كاملا جوابگو هست .

شما سعي كن از يك 7 ديگه براي نصب استفاده كني .

saeed774
13-02-2010, 14:23
نه نزن چرا بزنی من میگم درایورواسه ویندوز ویستا و7 نداره دوست عزیززززززززززززز

چرا عزيز هست بايد خوب بگردي :10:

ghasem13
13-02-2010, 15:08
گرافيك شما به راحتي با ويندوز 7 سازگار هست منتهي بايد آخرين درايور رو كه براش بهينه شده رو نصب كني : من با 5500 هم 7 نصب كردم.
اگر از 7 ورژن 32 بيت استفاده ميكني از لينك زير دان كن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر از 7 ورژن 64 بيت استفاده ميكني از لينك زير دان كن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدرم و Cpu شما هم براي كاراي معمولي كاملا جوابگو هست .

شما سعي كن از يك 7 ديگه براي نصب استفاده كني .
این لینک اولی که گذاشتی برا 32 بیت کارت گرافیک من رو ساپورت میکنه دیگه؟؟؟بعد اگه یه نیگاه به اون ارور پست یک بندازی و درموردش توضیح بدی که چی میگه(به زبون آدما که ننوشته:31:)ممنون میشم

ghasem13
14-02-2010, 08:29
سلام.
با کسپر 2010 هم امتحان کردم باز هم صفحه آبی اومد فکر کنم مشکل از آنتی ویروس باشه :41:فعلا که بیخیالش شدم تا ببینم بعدا چی پیش میاد:5::8:

xeNociDe
14-02-2010, 09:48
بعدا هیچی پیش نمیاد اینو دانلود کن میبینی مشکلت حا میشه!

برو حالشو ببر!

saeed774
15-02-2010, 03:44
این لینک اولی که گذاشتی برا 32 بیت کارت گرافیک من رو ساپورت میکنه دیگه؟؟؟

بله ، تو عكس پست قبلي هم مشخص شده .

بعد اگه یه نیگاه به اون ارور پست یک بندازی و درموردش توضیح بدی که چی میگه(به زبون آدما که ننوشته)ممنون میشم

من مشكل شما رو تو سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بررسي كردم كه به موارد زير اشاره كرد :

1- مشكل ميتونه از Cluster پارتيشن باشه يعني اينكه درايوي كه فرمت كردين ورژن NTFS اون سازگار با 7 نيست . شما به هنگام نصب 7 در ابتداي نصب Custom رو انتخاب كن و بعد انتخاب درايو مربوطه Advance option رو بزن و Format رو انتخاب كن تا به شكل سازگار با 7 فرمت بشه .

2- مربوط به تنظيمات شبكه و DHCP ميشه كه اونم فك نكنم مربوط به مشكل شما باشه . البته براي اطمينان درايور مربوط به LAN مادربرد رو نصب كنين .

3- دليل بعدي مربوط ميشه به سخت افزارهاي نصب شده رو اسلات هاي مادربرد ، اخيرا سخت افزارهاي جديدي به سيستمتون اضاف نكردين ؟ قطعات قبلي رو يكبار خارج كنين و بعد تميز كردن اسلات مربوطه دوباره جا بندازين مخصوصا كارت گرافيك رو .

به نظر من اول دليل 1 رو انجام بده احتمالا مشكل حل بشه .

ghasem13
15-02-2010, 08:25
بله ، تو عكس پست قبلي هم مشخص شده .

من مشكل شما رو تو سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بررسي كردم كه به موارد زير اشاره كرد :

1- مشكل ميتونه از Cluster پارتيشن باشه يعني اينكه درايوي كه فرمت كردين ورژن NTFS اون سازگار با 7 نيست . شما به هنگام نصب 7 در ابتداي نصب Custom رو انتخاب كن و بعد انتخاب درايو مربوطه Advance option رو بزن و Format رو انتخاب كن تا به شكل سازگار با 7 فرمت بشه .

2- مربوط به تنظيمات شبكه و DHCP ميشه كه اونم فك نكنم مربوط به مشكل شما باشه . البته براي اطمينان درايور مربوط به LAN مادربرد رو نصب كنين .

3- دليل بعدي مربوط ميشه به سخت افزارهاي نصب شده رو اسلات هاي مادربرد ، اخيرا سخت افزارهاي جديدي به سيستمتون اضاف نكردين ؟ قطعات قبلي رو يكبار خارج كنين و بعد تميز كردن اسلات مربوطه دوباره جا بندازين مخصوصا كارت گرافيك رو .

به نظر من اول دليل 1 رو انجام بده احتمالا مشكل حل بشه .
سلام.
اول که دستت درد نکنه برا پیگیریت.در مورد گزینه یک که باید بگم تا جایی که یادم مونده دقیقا همین کار ها رو انجام دادم چون تا روی Advance option کلیک نمی کردم گزینه Format نمییومد.در مورد گزینه دوم درایور شبکه رو هم نصب کرده بودم.گزینه سوم هم که تا امتحان نکنم معلوم نمیشه.
ولی من فکر میکنم مشکل باید از بعضی از نرم افزارهایی که نصب میکنم باشه (مثل کسپر )مثلا موقع نصب کلون سی دی اون نوار پیشرفتش یه جا ثابت بود و نرم افزاری که تو ایکس پی ده ثانیه ای نصب می شد بعد نیم ساعت هم نصب نشده بود که مجبور شدم با تسک منجر ببندمش و یا بعضی های دیگه.وقتی برای بار دوم سون رو نصب کردم تا قبل از نصب نرم افزارهام هیچ مشکلی نداشت:13:

---------- Post added at 08:25 AM ---------- Previous post was at 08:20 AM ----------

بعدا هیچی پیش نمیاد اینو دانلود کن میبینی مشکلت حا میشه!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرو حالشو ببر!
این لینکی که دادی که پر از لینک های دیگس:18:(خیلی شلوقه)من که نفهمیدم اون صفحه مربوط به چی بود.

BLACK-BLACK
15-02-2010, 09:20
سلام.
چند روز پیش ویندوز سون رو نصب کردم (نسخه نهایی 32 بیت ) از پک کینگ 2010 که بدون هیچ مشکلی نصب شد البته برای نصب درایوهای گرافیک و صدا فکرکنم به مشکل بر خورد کامل نصب نشدن(شاید مشکل از همین جا باشه) و همینطور کاسپر 2009 هم کامل نصب نشد ( تو مراحل نصب مشکلی پیش نیومد ولی بعد نصب روی بعضی از قسمتاش یه ضربدر قرمز خورده بود ) که مجبور شدم پاکش کنم بعد که می خواستم سیستم رو راستارت کنم یه صفحه آبی اومد که توش یه چیزایی نوشته شده بود.وقتی که سیستم راستارت شد هم ویندوز مستقیم بالا نیومد واون صفحه ای اومد که مربوط به سیو مد بود که من از بین گزینه هایی که داشت استارت ویندوز نرمالی رو انتخاب کردم که ویندوز بالا اومد بعد یه پیغامی اومد که عکسش رو میزارم همراه با متن کاملش.بعد از اون هم که هر وقت خاموش یا راستارت میکنم همین داستان پیش میاد

[/CENTER]

شما از کجا به این نتیجه حکیمانه رسیدی؟!

کات گرافیک شما فقط باویندوز XP میخونه دوست عزیز خیلیم قدیمیهههههههههه:19::19::19::19::19: :19::19:
واسه ویستا وسون هم چون من خودم داشتم این کارتو پدرمو درآورده کلا به درد نمیخوره من از یه کارشناس کامپیوتر هم تو کانال 7 پرسیدم گفت این کارت برای ویندوز ویستا ساخته نشده چه برسه به 7!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18::18::18::18:
به نظر من برو مارک بالای 9000بگیر آترا باشه هاااااااااااا:27::27:

نمی دونم چرا هر مشکلی پیش میاد همه میگن برو کسپر بگیر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:5::5:

شما قبل از اینکه کارت گرافیکو ببری زیر سوال حداقل میرفتی یه سرچ میکردی که مینیمم سیستم مورد نیاز برای اجرای سون چیه:

من با کارت گرافیک 8400gs سون رو به راحتی هرچه تمامتر اجرا میکنم

صد بار دیگه بگم مال گرافیکته!! بیا:
.
.
.
.
.
مال گرافیکته منم قبلا این مدل رو داشتم هم درایورش نصب نمیشد هم صفحه آبی میومد هم قاط میزد OK!:11::11::2::2::19::19::19::19::19:

چه مطمئن!دوست عزیز بلو اسکرین میتونه از هر کدوم از قطعات باشه.از رو بگیر تا سی پی یو

نه ی هعکس از موقعی که سیستم بلو اسکرین میده بگیر بذار

ghasem13
15-02-2010, 15:16
نه ی هعکس از موقعی که سیستم بلو اسکرین میده بگیر بذار

چه طوری عکس بگیرم وقتی سیستم چند ثانیه بعدش راستارت میشه؟؟؟تنها چیزی که الان از اون صفحه یادم مونده اینه که پایین صفحه و زیر متن ها یه تایمر بود که از یک شروع و وقتی که به صد میرسید سیستم راستارت می شد(در عرض پنج یا شش ثانیه )

BLACK-BLACK
15-02-2010, 16:59
چه طوری عکس بگیرم وقتی سیستم چند ثانیه بعدش راستارت میشه؟؟؟تنها چیزی که الان از اون صفحه یادم مونده اینه که پایین صفحه و زیر متن ها یه تایمر بود که از یک شروع و وقتی که به صد میرسید سیستم راستارت می شد(در عرض پنج یا شش ثانیه )

START
کلیک راست روی گزینه کامپوتر
کلیک روی ADVANCED SYSTEM SETTING
زدن دکمه SETTING بخش STARTUP AND RECOVERY
تو قسمت SISTEM FAILURE تیک ATOMATICALLY RESTART رو بردار
توقسمت پایینش هم اونجا که نوشته KERNEL MEMORY DUMP رو به COMPLETE MEMORY DUMP تغییر بده

حالا میتونی که با خیال راحت از بلو اسکرین عکس بگیری.

ghasem13
16-02-2010, 07:48
START
توقسمت پایینش هم اونجا که نوشته KERNEL MEMORY DUMP رو به COMPLETE MEMORY DUMP تغییر بده

الان که نمی تونم ویندوز نصب کنم ولی تا جمعه حتما خبرشو میدم:10:

ghasem13
19-02-2010, 08:37
START

این کار هارو انجام دادم و الان برای عکس گرفتن باید پرینت اسکرین رو فشار بدم ؟؟؟بعد از راستارت تو paint پیست (paste) کنم؟؟؟ همین کار رو کردم ولی نشد! یا باید کار دیگه ای انجام بدم؟؟؟اینک اضافه کنم اینبار که ویندوز رو نصب کردم باز هم مشکلی نداشت و بعد از نصب درایور مودم راستارت کردم که بلو اسکرین اومد!!!؟؟؟؟

ghasem13
21-02-2010, 07:58
دیگه کسی به این تایپیک سر نمیزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

xeNociDe
23-02-2010, 19:30
آقا رمت پر شده چندتا نرم افزار پاک کن از تو سیف مود!:31:

esyo
23-02-2010, 21:53
پاورت رو عوض کن

برای من که این طور حل شد

رم سپیو مادر برد رو هم عوض کردم ولی فقط از پاور بود

ghasem13
23-02-2010, 22:06
اینم یه عکس از ارور . من هنوز هم فکر میکنم که مشکل از درایور مودمم ( اولین مودمی که خریدم )باشه چو ن خیلی قدیمیه (درایورش مال 2003 هست ) امروز کمی سرچ کردم ولی نتونستم یه درایور جدید پیدا کنم مدل مودمم رو هم میزارم

Intel(R) 5628 Modem

saeed774
24-02-2010, 12:16
اینم یه عکس از ارور . من هنوز هم فکر میکنم که مشکل از درایور مودمم ( اولین مودمی که خریدم )باشه چو ن خیلی قدیمیه (درایورش مال 2003 هست ) امروز کمی سرچ کردم ولی نتونستم یه درایور جدید پیدا کنم مدل مودمم رو هم میزارم

Intel(R) 5628 Modem

حدس شما درسته . مودم رو کلا دربيار و يه مدت امتحان کن ببين وضعيت چطوريه .

مودم آنچنان قيمتي نداره ميتوني يکي ديگه تهيه کني .

ghasem13
24-02-2010, 15:53
حدس شما درسته . مودم رو کلا دربيار و يه مدت امتحان کن ببين وضعيت چطوريه .

مودم آنچنان قيمتي نداره ميتوني يکي ديگه تهيه کني .
سلام.
وقتی کفگیر به ته دیگ خوده باشه ده تومان هم ده تومانه!:31::31::31:
یعنی برا این مودم یه درایور گیر نمیاد که رو سون هم جواب بده؟
من چند روز پیش امتحانی یه درایور دیگه از مارک اینتل رو دانلود کردم (intel-536ep-47780-winxp2k )و تو سون نصب کردم که بدون مشکل نصب شد و به اینتر نت هم وصل شد؟؟؟ ولی باز هم اون صفحه آبی اومد (موقع راستارت ). پس شاید یه درایور سازگار با سون هم پیدا بشه!!؟:27:

saeed774
25-02-2010, 00:09
سلام.
وقتی کفگیر به ته دیگ خوده باشه ده تومان هم ده تومانه!:31::31::31:
یعنی برا این مودم یه درایور گیر نمیاد که رو سون هم جواب بده؟
من چند روز پیش امتحانی یه درایور دیگه از مارک اینتل رو دانلود کردم (intel-536ep-47780-winxp2k )و تو سون نصب کردم که بدون مشکل نصب شد و به اینتر نت هم وصل شد؟؟؟ ولی باز هم اون صفحه آبی اومد (موقع راستارت ). پس شاید یه درایور سازگار با سون هم پیدا بشه!!؟:27:

عزيز شما کلا مودم رو از جاش دربيار و درايور نصب شده رو آنيستال کن ( از داخل ديوايس منيجر ) ببين مشکل صفحه آبي حل ميشه ؟ احتمال داره از مودم هم نباشه . بهتره از يک برنامه بهينه ساز رجيستري هم استفاده کني براي نمونه :

CCleaner 2.28.1091

ghasem13
25-02-2010, 09:13
عزيز شما کلا مودم رو از جاش دربيار و درايور نصب شده رو آنيستال کن ( از داخل ديوايس منيجر ) ببين مشکل صفحه آبي حل ميشه ؟ احتمال داره از مودم هم نباشه . بهتره از يک برنامه بهينه ساز رجيستري هم استفاده کني براي نمونه :

CCleaner 2.28.1091

این کارایی که گفتی رو انجام دادم .مشکل از درایور مودم هست .وقتی درایور رو آنیستال می کنم دیگه از اون صفحه آبی هم خبری نیست احتمالا مشکل با یه درایور سازگار با سون حل میشه.

saeed774
25-02-2010, 11:57
خيلي خوب ،‌ شما بايد براي حل مشکل از طريق آپديت ويندوز 7 اقدام به نصب درايور مودم بکنين . وقتي ويندوز رو آپديت کنين مطمئنا اگر درايور سازگاري با مودم شما پيدا شد داخل ليست آپديت نمايش داده ميشه و کافيه فقط اونو انتخاب و نصبش کنين .
اگر هم پيدا نشد يعني مودم شما بکل ويندوز 7 رو ساپورت نخواهد کرد و بايد بفکر تهيه مودم جديد باشيد .

saeed774
25-02-2010, 12:02
يا ميتوني در همون ليست داخل Device Manager درايور مودم رو از طريق نت انجام بدي. روش دوبار کليک کن و در تب Update گزينه Update Driver رو بزن منتهي در صفحه بعدش که مياد آپديت از طريق نت رو انتخاب کن . در اين روش احتمال داره درايوري پيدا نشه ولي آپديت ويندوز بهتر هست .

xeNociDe
25-02-2010, 17:09
آقا دو هفته اس راجع به این موضوع بحث می کنید...
من همون اول گفتم مشکل مال خود رمه!!!:31:

ghasem13
26-02-2010, 10:14
سلام.
طبق راهنمایی آقا سعید پیش رفتم:11: (از طریق Update Driver ) و ویندوز در عرض پنج دقیقه درایور سازگار رو نصب کرد:31: که عکسش رو میزارم.فقط یه سوال دیگه مونده اونم اینه که می تونم از این درایور بک آپ بگیرم تا دفعه بعد از روی اون مودم رو نصب کنم :21:

---------- Post added at 10:14 AM ---------- Previous post was at 10:12 AM ----------

آقا دو هفته اس راجع به این موضوع بحث می کنید...
من همون اول گفتم مشکل مال خود رمه!!!:31:
آقا شرمنده!
راستی این قضیه بیست یک چیه؟خبریه:10:

xeNociDe
26-02-2010, 13:01
آره خبریبه برو تو پروفایلت نوشتم!

saeed774
26-02-2010, 14:07
با این درایور جدید مشکل صفحه آبی حل شده ؟
برای گرفتن بک آپ هم نرم افزارهای زیادی هست که میتونی در انجمن سرچ کنی .

ghasem13
26-02-2010, 19:28
با این درایور جدید مشکل صفحه آبی حل شده ؟
برای گرفتن بک آپ هم نرم افزارهای زیادی هست که میتونی در انجمن سرچ کنی .
دستت درد نکنه:11: کاملا حل شد.
برا بک آپ گرفتن هم اگه یه نرم افزار کم حجم و ساده ( پیچیده نباشه ) سراغ داری ممنون میشم معرفی کنی از بین این نرم افزار ها کدوم بهتره؟؟؟

Driver Checker 2.7.2
Driver Magician 3.42
DriverMax 5.0
ParetoLogic Driver Cure 1.3

saeed774
27-02-2010, 00:24
از بین این نرم افزار ها کدوم بهتره؟؟؟

Driver Magician 3.42

اينم امتحان کن ، توضيحات تو سايتش هست .

نرم افزار فوق کم حجم و رايگان هست . ميتوني هم از درايورهاي مايکروسافت و هم غير مايکروسافت و هم انتخابي بکاپ بگيري . فايل پشتيبان ميتونه هم بصورت فشرده نشده و هم فشرده شده و هم فشرده شده با قابليت نصب خودکار درايورها باشه که شما گزينه آخر رو انتخاب کن .

ghasem13
27-02-2010, 16:22
نرم افزاری که لینک دادی رو استفاده کردم و یه بک آپ از مودم گرفتم:31: