PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد jbl GT0937

salar_aziz
13-02-2010, 09:41
به نظر شما اگه بخوام این باندهارو بفروشم چی بگیرم بجاش بهتره؟(قیمت مدل پیشنهادی رو هم لطفا بگید؟)
(و اگه لطف کنید حدود قیمتی که ازم می خرند رو لطف کنید؟ خیلی نواند و در حدود 15 روز کارکردند!)

ممنون
:10:

آرنولد بابام زینگر
13-02-2010, 10:40
سلام
چرا میخای بفروشیش ؟

باند بدی نیست
به نظر من نفروشش جز اینکه یه بانده خیلی قوی برداری

در مورد قیمت هم سایت پایونرشاپ قیمت زده 59 که فکر کنم بازار قیمتش 70 باشه با توجه به نو بودن باندتون شما فکر کنم 50 بفروشید

salar_aziz
13-02-2010, 22:24
مثلا بهتر از این رو چی میدونید بخرم بهتره؟(لطفا قیمت بدید.)
راستی,
پخش من هم فکر نکنم زیاد خوب باشه(jvc 525 هست) به جاش چی بگیرم به نظرتون ؟ (لطفا اون رو هم قیمت بدید ممنون می شم.)

آرنولد بابام زینگر
13-02-2010, 22:42
سلام
به نظرم اگر مشکلی در بیس و صدا دارید ممکنه بیشتر بخاطره پخشتون باشه

جالب نیست اصلا

باندتون یه بانده متوسطه

اگر گیرتون بیاد jbl p953 . اگر نه پایونر 6902 یا کنوود 718

البته باندتون قدرتش خیلی خوبه

پخشتون رو عوض کنید بنظرم اگر میتونید

D r i v e r
13-02-2010, 23:12
سلام
پخش شما اینه؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه اینه که بنظرم عوضش نکنید چون کار شمار راه میندازه و پخش بدی هم نیست
الان مشکل شما دقیقا چیه؟
چون هم پخشتون به نسبت خوبه و هم باندتون

salar_aziz
14-02-2010, 13:03
ممنون که وقت گذاشتید
درسته همونه.
باند رو که کلا در مقایسه با دوستام ضعیف است. و میخوام ببینم عوض کنم چی بگیرم بهتره؟
پخش هم که ازش خسته شدم و یکی از دوستان یه مدل پایونیر توپ داشت پنل برقی هم بود و 12 تا ولوم هم بیشتر داشت (ولومش 62 تا بود)و خلاصه اینکه می خوام عوضش کنم ولی نمی دونم چی بگیرم؟
اصلا یه سوالی
من این هایی رو که گفتم دارمشون بفروشم و بخوام یه سیستم متوسط ردیف کنم (تا حدود 250 تومان) میشه کاری کرد؟(منظورم اینه که اگه بشه آمپ و ساب هم اضافه کنم؟)

ممنون میشم دوستان جواب بدند
:31:

D r i v e r
14-02-2010, 15:54
ممنون که وقت گذاشتید
درسته همونه.
باند رو که کلا در مقایسه با دوستام ضعیف است. و میخوام ببینم عوض کنم چی بگیرم بهتره؟
پخش هم که ازش خسته شدم و یکی از دوستان یه مدل پایونیر توپ داشت پنل برقی هم بود و 12 تا ولوم هم بیشتر داشت (ولومش 62 تا بود)و خلاصه اینکه می خوام عوضش کنم ولی نمی دونم چی بگیرم؟
اصلا یه سوالی
من این هایی رو که گفتم دارمشون بفروشم و بخوام یه سیستم متوسط ردیف کنم (تا حدود 250 تومان) میشه کاری کرد؟(منظورم اینه که اگه بشه آمپ و ساب هم اضافه کنم؟)

سلام
من یه پیشنهاد براتون دارم
این پخش شما فکر میکنم یه جفت خروجی آمپلی فایر داشته باشه
دقیق مطمئن نیستم چون توی نت هم چیز خاصی پیدا نکردم :

Power Output: 50W x 4 Max.
24-bit DAC
Ready for iPod®*
MP3/WMA Compatible with ID3/WMA Tag
CD/CD-R/CD-RW Compatible
cEQ
Front AUX Input
Line Output Terminals
Rotary Encoder Multi-Control
Flip-down Face
CD Section

CD Text
Direct Track Access (1-12)
Random/Repeat Play
Changer Control Section

MP3 Control*
CD Text*
Direct Disc Select (1-12)
Random/Repeat Play
+/- 10 Skip Function

نمیدونم Line Output Terminals همون خروجی آمپ هست یا نه

اگه باشه خوب شما میتونید یه آمپ قدرتمند تهیه کنین و 2 کانال به 937 ها بدین و 2 کانال هم بریج کنید و به ساب بدین

اینطوری یه 250 تومنی پول آمپ و ساب میدین

ولی فراموش نکنین که حدود 30 - 50 تومن هم هزینه نصب و سیم کشی و کابل دارین

شما میتونین یه آمپ قدرت مند مثل t2000w/4 earthquake بگیرین که تا 100 وات میده و اینم مشخصاتش هست :

Number of channels: 4
Max Power output: 2000 Watts
RMS Power 4-Ohm Bridged: 2 x 300
RMS Power 2-Ohm Stereo: 4 x 150
RMS Power 4-ohm stereo: 4 x 100

اگه تصمیمتون بر خرید پخش و باند جدید جدیه بگین تا جور دیگه ای راهنمایی کنم :11:

salar_aziz
15-02-2010, 02:26
سلام
به نظرم اگر مشکلی در بیس و صدا دارید ممکنه بیشتر بخاطره پخشتون باشه

جالب نیست اصلا

باندتون یه بانده متوسطه

اگر گیرتون بیاد jbl p953 . اگر نه پایونر 6902 یا کنوود 718

البته باندتون قدرتش خیلی خوبه

پخشتون رو عوض کنید بنظرم اگر میتونید
اگه ممکنه قیمت هم بدبد ممنون میشم.
راستی 6975 چطوره؟؟قیمت؟)
پخش چی پیشنهاد میدید؟(قیمت؟)
ممنون

salar_aziz
15-02-2010, 02:31
سلام
من یه پیشنهاد براتون دارم
این پخش شما فکر میکنم یه جفت خروجی آمپلی فایر داشته باشه
دقیق مطمئن نیستم چون توی نت هم چیز خاصی پیدا نکردم :

[/LIST]

نمیدونم Line Output Terminals همون خروجی آمپ هست یا نه

اگه باشه خوب شما میتونید یه آمپ قدرتمند تهیه کنین و 2 کانال به 937 ها بدین و 2 کانال هم بریج کنید و به ساب بدین

اینطوری یه 250 تومنی پول آمپ و ساب میدین

ولی فراموش نکنین که حدود 30 - 50 تومن هم هزینه نصب و سیم کشی و کابل دارین

شما میتونین یه آمپ قدرت مند مثل t2000w/4 earthquake بگیرین که تا 100 وات میده و اینم مشخصاتش هست :

اگه تصمیمتون بر خرید پخش و باند جدید جدیه بگین تا جور دیگه ای راهنمایی کنم :11:

ممنون
فقط اگه ممکنه در مورد 525 که من دارم تحقیق کن ببین خروجی داره یا نه؟
اگه داشته باشه که عالیه...
راستی
اگه خروجی داشت ساب و آمپ دیگه چه مدلهایی پیشنهاد میدید؟(قیمت؟)
قیمت همین مدلی که گفتید چه قدره حدودا؟ و آمپ مدل و قیمت؟

(تصمیمم هم جدیه ولی به کمک شما چون من اطلاعاتم زیاد نیست.)
ممنونم
:40:

آرنولد بابام زینگر
15-02-2010, 10:46
سلام دوست عزیز

شما بفرمایید کلا چه هزینه ای برای اینکار در نظر دارید

و اینکه کلا چه چیزایی میخاید ؟
پخشو و باند رو میخاید عوض کنید و ... ؟/

D r i v e r
15-02-2010, 17:20
ممنون
فقط اگه ممکنه در مورد 525 که من دارم تحقیق کن ببین خروجی داره یا نه؟
اگه داشته باشه که عالیه...
راستی
اگه خروجی داشت ساب و آمپ دیگه چه مدلهایی پیشنهاد میدید؟(قیمت؟)
قیمت همین مدلی که گفتید چه قدره حدودا؟ و آمپ مدل و قیمت؟

(تصمیمم هم جدیه ولی به کمک شما چون من اطلاعاتم زیاد نیست.)
ممنونم

:40:

بله شما پخشتون خروجی آمپ هم داره
فکر میکنم 2 جفت هم داشته باشه
فقط خروجی مجزا برای ساب نداره
اون خروجی مجزا برای ساب برای این هست که اگه یه زمانی خواستین ساب رو خاموش کنین
آمپ رو من همین t2000w/4 پیشنهاد میدم که آمپ پر قدرتی هست و قیمتی حول و حوش 180 - 190 تومن باید داشته باشه
از سوند هم آمپ TRX4.640 هست که اینم آمپ با کیفیت و پرقدرت خوبیه قیمتش هم حول حوش 170 - 180 هست(قیمت دقیق ندارم ولی دور و بر همین هست)
تصمیم جدی رو برای خرید نگفتم
برای تعویض پخش گفتم که اگه یه زمانی از پخش و باند هاتون خسته شدید پیشنهاد یه پخش و باند و یه آمپ دیگه ای بدیم

سلام دوست عزیز

شما بفرمایید کلا چه هزینه ای برای اینکار در نظر دارید

و اینکه کلا چه چیزایی میخاید ؟
پخشو و باند رو میخاید عوض کنید و ... ؟/
گفتن که 250 تومن میتونن هزینه کنن و اگه پخش و باند هم بفروشن پول اونها هم دستشون میاد که باید 100 - 120 برای اونها در نظر گرفت در صورت فروش

ممنون که وقت گذاشتید
درسته همونه.
اصلا یه سوالی

hamidR15
16-02-2010, 15:58
سلام دوست من جناب سالار عزيز
بودجه شما (250) براي تهيه پخش و بلندگو و آمپلي فاير بسيار ناچيزه،اگر بتونيد بودجه رو افزايش بديد گزينه هاي بهتري ميتونيد انتخاب نمائيد.
اگر دنبال كيفيت هستي كامپوننت ميتونه گزينه خوبي باشه.اگر دنبال كوبش هستي بلندگوهاي Coaxial بهتر ميتونه شما رو ياري كنه.
برندهاي JBL،MTX،DLS،Focal محصولات بسيار با ارزشي رو توليد ميكنند.البته برند Infinity رو هم نميشه ازش گذشت خصوصا سري كاپا و كاپاپرفكت.
موفق باشيد.

salar_aziz
16-02-2010, 17:10
بله شما پخشتون خروجی آمپ هم داره
فکر میکنم 2 جفت هم داشته باشه
فقط خروجی مجزا برای ساب نداره
اون خروجی مجزا برای ساب برای این هست که اگه یه زمانی خواستین ساب رو خاموش کنین
آمپ رو من همین t2000w/4 پیشنهاد میدم که آمپ پر قدرتی هست و قیمتی حول و حوش 180 - 190 تومن باید داشته باشه
از سوند هم آمپ TRX4.640 هست که اینم آمپ با کیفیت و پرقدرت خوبیه قیمتش هم حول حوش 170 - 180 هست(قیمت دقیق ندارم ولی دور و بر همین هست)
تصمیم جدی رو برای خرید نگفتم
برای تعویض پخش گفتم که اگه یه زمانی از پخش و باند هاتون خسته شدید پیشنهاد یه پخش و باند و یه آمپ دیگه ای بدیم

گفتن که 250 تومن میتونن هزینه کنن و اگه پخش و باند هم بفروشن پول اونها هم دستشون میاد که باید 100 - 120 برای اونها در نظر گرفت در صورت فروش

می خواستم ببینم در حد معمولی با این پخش و باند متوسط می تونم یه آمپ و ساب معمولی هم تهیه کنم دیگه؟
(منظورم اینه که فکر کنم موارد پیشنهادی شما یه کم نسبت به چیزایی که دارم گرونه !! )
یه کم ارزونتر هارو لطفا معرفی کنید ؟؟؟(قیمت ساب هم بگید ممنونم.)

salar_aziz
16-02-2010, 17:16
سلام دوست من جناب سالار عزيز
بودجه شما (250) براي تهيه پخش و بلندگو و آمپلي فاير بسيار ناچيزه،اگر بتونيد بودجه رو افزايش بديد گزينه هاي بهتري ميتونيد انتخاب نمائيد.
اگر دنبال كيفيت هستي كامپوننت ميتونه گزينه خوبي باشه.اگر دنبال كوبش هستي بلندگوهاي Coaxial بهتر ميتونه شما رو ياري كنه.
برندهاي JBL،MTX،DLS،Focal محصولات بسيار با ارزشي رو توليد ميكنند.البته برند Infinity رو هم نميشه ازش گذشت خصوصا سري كاپا و كاپاپرفكت.
موفق باشيد.

شما لطف کنید حدود 150-200 تومان در نظر بگیرید برای ساب و آمپ.
چون یکی از دوستان گفت پخشم خروجی آمپ داره پس دیگه لازم نیست عوضش کنم .
البته اگه برای آمپ و ساب هم ارزونتر در نظر بگیرید بهتر میشه.
و بجای اون بگید که علاوه بر آمپ و ساب معمولی باندهام رو بفروشم(gto 937 ) و یه چیز بهتر بگیرم.(قیمت هم یادتون نره لطفا؟)

D r i v e r
17-02-2010, 07:37
می خواستم ببینم در حد معمولی با این پخش و باند متوسط می تونم یه آمپ و ساب معمولی هم تهیه کنم دیگه؟
(منظورم اینه که فکر کنم موارد پیشنهادی شما یه کم نسبت به چیزایی که دارم گرونه !! )
یه کم ارزونتر هارو لطفا معرفی کنید ؟؟؟(قیمت ساب هم بگید ممنونم.)
هر گرونی بی حکمت نیست
چیزایی که گفتم از آمپ های خوب بازار هستن
میشه آمپ 8401 کنوود هم پیشنهاد داد که 4 تا 60 وات میده و قیمتی حدود 120 - 30 تومن داره
ولی باور کن برای چیزی که شما میخوای کمه
ساب هم PW 12 هست که فکر میکنم که حدود 70 تومن بود
پیشهاد من اینه که اگه میتونید یه خورده صبر کنید و بودجتون رو یه خورده اضافه کنین تا بتونین نهایت استفاده رو ببرین :11:

hamidR15
17-02-2010, 16:11
هر گرونی بی حکمت نیست
میشه آمپ 8401 کنوود هم پیشنهاد داد که 4 تا 60 وات میده و قیمتی حدود 120 - 30 تومن داره
پیشهاد من اینه که اگه میتونید یه خورده صبر کنید و بودجتون رو یه خورده اضافه کنین تا بتونین نهایت استفاده رو ببرین :11:
سلام
به نظرم ايشون راهنمائي مناسبي براتون دارند.

اي بابا .من الان ديدم اين پستم نيست رفتم Quote رو زدم تا دوتا پست رو با هم جواب بدم،حالا ميبينم اين پست ثبت شده.گزينه خذف هم كه فعال نيست يا من سوادشو ندارم
عجبا!!حيرتا!!

hamidR15
17-02-2010, 16:18
هر گرونی بی حکمت نیست
سلام
سالار جان،به نظرم ايشون راهنمائي مناسبي كردن.

و بجای اون بگید که علاوه بر آمپ و ساب معمولی باندهام رو بفروشم(gto 937 ) و یه چیز بهتر بگیرم.(قیمت هم یادتون نره لطفا؟)
من صداي 937 رو نشنيدم و نميتونم نظر بدم ولي خودم كامپوننت اين سري رو دارم.607
يادمه يكي از دوستام رو زانتيا و جاي فابريك بلندگوهاي جلو اين كامپ رو بسته بود،يكي ديگه از دوستان نشست تو ماشين و گفت فلاني مباركه DLS انداختي؟!!:18::5:باورش نميشد كه يه كامپ 70 تومني داره اين كيفيت رو ميده.
من خيلي براي برند JBL احترام قائلم.البته بدون هيچگونه تعصبي اين رو ميگما.

salar_aziz
17-02-2010, 16:40
مممنون که وقت گذاشتید
من منظورم این بود که اگه آمپ و ساب بگیرم دیگه ارتقاش نمیدم که بخوام یه آمپ بخرم که بدردم بخوره در آینده.
دوستان لطف کنید بگید که به نظر شما همونطور که پیشنهاد دادند اگه پخش خودمو نگه دارم(jvc 525 ) و باندها رو هم نگه دارم( jbl gto 937 و یا اگه صلاح دونستید یه چیز دیگه بگیرم به جاش) یه ساب و یه آمپ معمولی اضافه کنم طوری که همشون برای همین مشخصات الان مناسب باشه.؟(قیمت؟)
ممنونم که وقت می ذارید.

salar_aziz
19-02-2010, 17:33
کسی نبود ؟ اساتید؟

D r i v e r
20-02-2010, 02:43
کسی نبود ؟ اساتید؟
من استاد نیستم ولی 2تا پیشنهاد خودمو دوباره تکرار میکنم

ساب هم PW12 یا Xpro12 از سوند
آمپ رو از این ارزون تر نمیتونین انخاب کنین چون باید جور ساب رو هم بکشه و خوب ساب هم وات زیادی میخواد و تحمل میکنه
[QUOTE]میشه آمپ 8401 کنوود هم پیشنهاد داد که 4 تا 60 وات میده و قیمتی حدود 120 - 30 تومن داره
[/QUOTE
من پیشنهادم اولی هست
یعنی آمپ t2000w/4 با ساب PW12 که جفتش جمعا فکر کنم چیزی حدود 250 - 260 بشه
حدود 50 هم حداقل هزینه نصب و سیم کشی و باکس رو دارین(اگه مایل به باکس کردن ساب باشین که هم در رفتار ساب و هم کیفیت و هم قدرتش تاثیر داره) اگه باکس نکنین چیزی حدود 30 هزینه دارین(کمترینش)
اگه باند هاتون راضیتون نکرد بعد هامیتنید باند های دیگه ای هم تهیه کنین و اینارو یه جوری رد کنین بره
ولی فکر میکنم باند های خودتون با آمپ تا حدودی راضیتون کنن :11:

hamidR15
20-02-2010, 12:30
من استاد نیستم ولی 2تا پیشنهاد خودمو دوباره تکرار میکنم

ساب هم PW12 یا Xpro12 از سوند
آمپ رو از این ارزون تر نمیتونین انخاب کنین چون باید جور ساب رو هم بکشه و خوب ساب هم وات زیادی میخواد و تحمل میکنه
[QUOTE]میشه آمپ 8401 کنوود هم پیشنهاد داد که 4 تا 60 وات میده و قیمتی حدود 120 - 30 تومن داره
[/QUOTE
من پیشنهادم اولی هست
یعنی آمپ t2000w/4 با ساب PW12 که جفتش جمعا فکر کنم چیزی حدود 250 - 260 بشه
حدود 50 هم حداقل هزینه نصب و سیم کشی و باکس رو دارین(اگه مایل به باکس کردن ساب باشین که هم در رفتار ساب و هم کیفیت و هم قدرتش تاثیر داره) اگه باکس نکنین چیزی حدود 30 هزینه دارین(کمترینش)
اگه باند هاتون راضیتون نکرد بعد هامیتنید باند های دیگه ای هم تهیه کنین و اینارو یه جوری رد کنین بره
ولی فکر میکنم باند های خودتون با آمپ تا حدودی راضیتون کنن :11:سلام
جناب سالارخان،من هم با جنابdriver موافقم.

salar_aziz
20-02-2010, 12:46
ببینید واضح تر می گم چی می خوام(انقدر نظرتون بالا نباشه لطفا)
مثلا من پیر عموم قبلا پخش jvc 615 داشت با ساب پایونییر 1000وات(FS-WS50 بود فکر کنم ) و آمپ هم AX3300 jvc و باند هم pioneer 6975 داشت که قیمت های اینه هم فکر نکنم زیاد بوده باشه(به جز بانهاش).
تو این مایه ها راهنمایی کنین و قیمت بدید .
دوباره می گم لطفا قطعات معمولی معرفی کنید.
بازم از اینکه وقت گذاشتید ممنونم.