PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جلوگیری از آمدن ایمیل شخصی خاص

tichismor
12-02-2010, 15:28
دوستان من سرچ کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم
بودنش حتما باید باشه ولی من نمی دونستم چی باید سرج کنم

من دو تا سوال دارم یکیش مربوط به اینجا میشه یکیش نه ولی گفتم یه جا بزنم دوستان می دونن بالاخره دیگه الکی هی تاپیک نزنم

اول اینکه من نمی خوام یه نفر خاص بهم ایمیل بزنه میشه کاری کرد که اون طرف بلاک شه هر کاری کنه نتونه بهم ایمیل بزنه

دوم اینکه می خوام اسمم از ادد لیست یاهو مسنجر یه نفر پاک بشه خودم می تونم کاری کنم ؟

دست دوستان ندره

sepid12ir
13-02-2010, 14:35
نگفتین از جه سرویس ایمیلی استفاده میکنید....

برا یاهو این دستور را دنبال کنید: Options/ mail Options/ spam و در قسمت Block email addresses آدرس ایمیلی که نمیخواید ازش ایمیلی بیاد را وارد کنید....

//

در مورد سوال دوم ! فکر نمیکنم بشه !! ولی خب چندان با مسنجر آشنایی ندارم ، شاید بشه

joe_satriani
13-02-2010, 16:43
راجع به سوال دومتون:
خودتون ميتونيد اما با استفاده از نرم افزار. كه اكثر نرم افزارها هم ميگن اين كار رو انجام ميديم اما بازم انجام نميدن.
اگه از نرم افزار استفاده نكنيد خودتون دست خالي اين امكان واستون فراهم نيست.
موفق باشيد.

tazevared2006
24-02-2010, 09:37
براي جي ميل بايد چي كار كنيم؟

Dew Drop
24-02-2010, 10:11
براي ياهو از سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ميتونيد استفاده كنيد,براي gmailهم ميتونيد از gtalk استفاده كنيد و اسم شخص رو block كنيد كه اسمش ديده نشه و ازش براتون ميلي و pm دريافت نشه.

sepid12ir
26-02-2010, 19:27
براي ياهو از سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ميتونيد استفاده كنيد,براي gmailهم ميتونيد از gtalk استفاده كنيد و اسم شخص رو block كنيد كه اسمش ديده نشه و ازش براتون ميلي و pm دريافت نشه.

برا یاهو من امتحان کردم ... نشد ...

pars20
03-04-2010, 14:59
براي جي ميل بايد چي كار كنيم؟

sepid12ir
03-04-2010, 19:18
در جیمیل باید فیلتر بسازید...

ایمیل را که از شخص خاصی دارین تیک بزنید گزینه ی more actions/ filter messages like this را انتخاب کنید...

پنجره ای باز میشه که کافیه در مقابل to ایمیل خودتون را وارد کنید و بعد next step را بزنید...

در مرحله ی بعدی از شما میپرسه که با این ایمیل چیکار کنه ... شما اگه گزینه ی delete it را انتخاب کنید این ایمیل بلافاصله پس از ارسال حذف میشه و شما این ایمیل را دریافت نخواهید کرد : )

در پایان کار هم create Filter را بزنید : )

mmiladd
05-04-2010, 10:43

این سایت کار نمی کنه.... جواب نمیده ؛ خیلی وقته..!

caca_caca888
17-04-2010, 21:57
سلام

میگم چی کار کنم که کلمه رو فیلتر کنم
راستش یه سایتی بود که یه پیام برنده شدن فلانقدر پول رو بهم داد.
منم لیستشو پر کردم.
فقط اسمو فامیلیمو یه چی دیگه زدم.
میخوام اون اسمو فامیلی رو فیلتر کنم.

خدا از اون کسی که پیام دروغ رو فرستاد نگذره . اعصاب واسه من نذاشته.