PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقایسه مرورگر های وب موبایل

Michael Ropy
12-02-2010, 14:29
سلام....

جدیدا جی اس ام یه ریویو داده از مقایسه مرورگر های وب گوشی های مختلف....نتیجه رو تویه یه جدول گذاشته که من هم اینجا میزارم، البته قبل از اون آدرس ریویو رو میزارم. من هم گفتم یه نظر سنجی بزارم تا ببینم از نظر شما کدوم مرورگر بهتره.

من خودم مرورگر Maemo رو بهترین میدونم، چون از همه لحاظ عالی کار کرده، ساپورت خیلی خوبی هم داره. مخصوصا اینکه موتور فایرفاکس داره و قابلیت Add-on داره که هیچ کدوم از وب بروزر ها ندارن...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ninja3000sh
12-02-2010, 15:45
با تجربه ای که از همه وب بروزرها تو گوشیها دارم میتونم بگم n900 تو اینترنت واقعا عالی عمل کرده و بدون شک برگ برنده مال خودش هستش.:31:
در کل:
1:firfox for n900.
2:safari&opera mobile
عالیترین بروزرها هستند.

ali racer
12-02-2010, 17:50
با تجربه ای که از همه وب بروزرها تو گوشیها دارم میتونم بگم n900 تو اینترنت واقعا عالی عمل کرده و بدون شک برگ برنده مال خودش هستش.:31:
در کل:
1:firfox for n900.
2:safari&opera mobile
عالیترین بروزرها هستند.
100% تایید میشه
البته مشکل عدم ساپورت فلش توسط سافاری بزودی حل میشه(البته اگه بازم اپل تو قرداد بستن ناخن خشکی نکنه !:27:)

feryshad
13-02-2010, 18:06
یکی از دوستان که خیلی با گوشی تو وب میگرده و دانلود حجم بالا هم داره بعد از کلی گوشی عوض کردن (امنیا اچ دی ، X1 ، دایاموند 2 و ...) این دفعه که دیدمش N900 داشت و خیلی از بروزرش تعریف میکرد. فایرفاکس نصب کرده بود. کرش مرش تو کارش نیست... هرچی تب باز کنی سرعتش کم نمیشه مثل دایاموند 2 ... تو بروزر و مولتی تکسینگ N900 حرف نداره ...

Royce
20-02-2010, 11:48
اپرا توی تمام گوشیها حرف اول و میزنه