PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Ipod nano چطوره؟

omidkk
12-02-2010, 01:18
دوستان من یه پلیر سونی دارم ولی اصلا از کیفیت صداش بخصوص بیسش رازی نیستم می خوام آیپاد نانو بگیرم بنظرتوم کیفیتش چطوره؟ صدای کلاسیک خوبه یا نانو؟

seymour
12-02-2010, 19:19
دوستان من یه پلیر سونی دارم ولی اصلا از کیفیت صداش بخصوص بیسش رازی نیستم می خوام آیپاد نانو بگیرم بنظرتوم کیفیتش چطوره؟ صدای کلاسیک خوبه یا نانو؟
اول اینکه، پلیر سونی شما چه مدلی بود؟ .. سونی واقعی بوده یا مدل متفرقه بوده؟ ... آیا حتی قابلیت bass boost که روی خیلی از واکمن های سونی موجوده هم شما رو راضی نکرد؟... بهرحال سونی بیشتر بخاطر باس متعادل و دقیق اش معروفه تا باس اغراق شده که شاید کاربرها بیشتر بپسندن ..

دوم، آیپاد (حالا چه نانو و چه کلاسیک) دقیقاً بخاطر کیفیت صدای برترش معروف نیست .. واسه همینه که جواب شما به سوال اول مهمه .. چون باید مشخص بشه که ذائقه شما با سونی اصل جور نیست یا با متفرقه اش ..

بهرحال، گزینه های بهتری هم موجوده مثل کارای cowon و creative که اگه سقف بودجه ات رو مشخص کنی میشه پیشنهاد کرد ..

* نقش هدفون رو هم نمیشه دست کم گرفت ... هدفون خوب، میتونه کاربرها رو بیشتر راضی کنه .. هدفونی که استفاده می کردی چی بوده؟ (باز جواب سوال اول اینجا مهمه، هدفون های سونی یه مقدار صداشون بسته تره)

omidkk
14-02-2010, 11:07
اول اینکه، پلیر سونی شما چه مدلی بود؟ .. سونی واقعی بوده یا مدل متفرقه بوده؟ ... آیا حتی قابلیت bass boost که روی خیلی از واکمن های سونی موجوده هم شما رو راضی نکرد؟... بهرحال سونی بیشتر بخاطر باس متعادل و دقیق اش معروفه تا باس اغراق شده که شاید کاربرها بیشتر بپسندن ..

دوم، آیپاد (حالا چه نانو و چه کلاسیک) دقیقاً بخاطر کیفیت صدای برترش معروف نیست .. واسه همینه که جواب شما به سوال اول مهمه .. چون باید مشخص بشه که ذائقه شما با سونی اصل جور نیست یا با متفرقه اش ..

بهرحال، گزینه های بهتری هم موجوده مثل کارای cowon و creative که اگه سقف بودجه ات رو مشخص کنی میشه پیشنهاد کرد ..

* نقش هدفون رو هم نمیشه دست کم گرفت ... هدفون خوب، میتونه کاربرها رو بیشتر راضی کنه .. هدفونی که استفاده می کردی چی بوده؟ (باز جواب سوال اول اینجا مهمه، هدفون های سونی یه مقدار صداشون بسته تره)

مدلش a800 هستش و هدفونم هم از سری اول ep-630 هست مشکل من با این پلیر اینه که بیسش بمه کوبنده نیست و یکی هم بلندی صداش راضیم نمی کنه یکی از دوستام از سری اول پلیر های کریتیو داره که 256mb حافظه داره صداش اصلا قابل قیاس با مال من نیست خیلیییییییییییییییییییی بهتره بودجم هم تا سقف 200 تومن

NINTENDO_DS
14-02-2010, 13:24
اگر دویست دارین و هشت گیگ هم راضیتون می کنه یکم پولهاتونو جمع کنید یعنی 30 تومن بیشتر و آیپاد تاچ بگیرین البته کیفیت صدای اپل به پای کریتیو نمی رسه کلا آیپاد تاچ رو پیشنهاد می کنم در درجه دوم کریتیو ZEN V PLUS
خودم دو تاش رو دارم ولی کیفیت صدای کریتیو یک چیز دیگه است

seymour
14-02-2010, 19:35
مدلش a800 هستش و هدفونم هم از سری اول ep-630 هست مشکل من با این پلیر اینه که بیسش بمه کوبنده نیست و یکی هم بلندی صداش راضیم نمی کنه یکی از دوستام از سری اول پلیر های کریتیو داره که 256mb حافظه داره صداش اصلا قابل قیاس با مال من نیست خیلیییییییییییییییییییی بهتره بودجم هم تا سقف 200 تومن
همونطور که گفتم کارای سونی بیشتر بخاطر صحت صداشون معروف هستند.. در مقابل کارای کریتیو صدای گرمتری دارن (که اغلب یعنی باس بهتر) ... البته این تفاوت ها برای کسری از کاربرها محسوسه .. ایشالا که شما هم انتخابی بکنی نهایتاً که ازش راضی باشی ..

بهرحال به نظر من شما بهتره بری سراغ کارای کریتیو و cowon که تاکید بیشتری روی بحث باس دارن .. از کریتیو میتونی Xfi2 رو بگیری که 8 گیگش حدود 160 تومنه و 16 گیگش حدود 200 تومن .. از cowon میتونی i7 رو بگیری که 16 گیگش حدود 175 تومنه یا D2 که 8 گیگش 200 تومنه ..

ضمناً توجه کن که پسندیدن/نپسندیدن صدا یه امر سلیقه ای هم هست برای بسیاری از کاربرها .. بنابراین بد نیست اگه حتی الامکان مدلها رو تست کنی ..

omidkk
14-02-2010, 21:06
برا من فقط کیفیت مهمه ظرفیت هم حتی 4 گیگ هم برام زیاده رد حالت کل شما آی پاد رو پیشنهاد می کنین یا کریتو و یا کاون رو؟ تو سری آی پاد که انواع مدل مثل تاچ و ... داره با هم که تفاوت کیفیت ندارن؟

seymour
15-02-2010, 19:30
برا من فقط کیفیت مهمه ظرفیت هم حتی 4 گیگ هم برام زیاده رد حالت کل شما آی پاد رو پیشنهاد می کنین یا کریتو و یا کاون رو؟ تو سری آی پاد که انواع مدل مثل تاچ و ... داره با هم که تفاوت کیفیت ندارن؟
در مورد مقایسه آیپاد و cowon و کریتیو، پست اول من رو بخون.. فکر می کنم کل این قضیه رو پوشش دادم:

آیپاد (حالا چه نانو و چه کلاسیک) دقیقاً بخاطر کیفیت صدای برترش معروف نیست
گزینه های بهتری هم موجوده مثل کارای cowon و creative

و ضمناً گفتم که:

در مقابل کارای کریتیو صدای گرمتری دارن (که اغلب یعنی باس بهتر) ...

و اینکه:

البته این تفاوت ها برای کسری از کاربرها محسوسه

در مورد کیفیت محصولات مختلف ipod: نه - اساساً یک کیفیت صدا رو دارند.