PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفاً سریع کمک کنید کارم گیره .

sheflton
12-02-2010, 01:12
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام دوستان من چند وقت پیش به خاطر اتصالی سیم کیبوردم کامپیوترم از کار افتاد و اون رو پیش دوست پدرم برای تعمیر بردم البته قبل هرچی تو فروم سوال پرسیدم کسی پیدا نشد که جوابمو بده . به هر حال بعد ار تعمیر کامپیوتر توسط دوست پدرم فن پاور از کار افتاد و من هم روم نشد بهش بگم. به هر حال با بازکردن در کیس سعی کردم اون رو خنک نگه دارم تا امروز که سیم برق کیس و موس و کیبورد رو کشیدم و به یک کیس دیگه زدم بعد از تموم شدن کارم سیم ها رو دوباره به کیس وصل کردم ولی یک صدای ریز از پاور میومد وقتی کیس رو روشن کردم ، دوبار خاموش شد . وقتی هم که کلید سی دی رام رو هم میزنم یا کار سنگین انجام میدم یه صدای خاموش شدن مثل قبل از اینکه کیس خاموش بشه ( فکر کنم صدای خاموش شدنه هارده ) میاد . ولی مانیتور و سیستم روشن هستن و موس و کیبورد قفل می شن . حالا دوستان با این داستان طویل ما چه راهنمایی به ذهنتون می رسه .

MAGIDIYUM
12-02-2010, 12:09
دوست عزیز شما یک پاور دیگه رو روی سیستمت تست کن اگه درست نشد. مشکل شما بخاطر مین برد است.

مین برد هم ممکنه بایوسش نیم سوز باشه یا کلا مین برق دزدی داشته باشه و اتصالی کرده.

sheflton
12-02-2010, 12:45
دوست عزیز یک پاور دیگه زدم درست شد ، حالا چه بلایی سر پاورم اومده سوخته با نیم سوز شده . عوضش کنم بهتره یا قابل تعمیره .

peaceful1
16-02-2010, 23:19
میشه مارک و مدل پاور رو بگید