PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اضافه شدن نا گهانی زبان روسی

Unknownlive2
12-02-2010, 01:08
با سلام من در زمانی که در نت داشتم گشت می زدم ناگهانی دیدم اون پایین در Language Bar زبان روسی در کنار فارسی و انگلیسی اضافه شده هرچند برام عجیب بود اما رفتم در Region که برش دارم دیدم روسی نیست در واقع اون پایین هر 3 سزبان هست اما در تنظیمات تنها فارسی و انگلیسی را مشاهده می کنید حتی زبان فارسی را پاک کردم و انگلیسی را دو بار اضافه کردم اما تغیری نکرد اوضاع و این زبان داره اذیتم می کنه

Peter-959
12-02-2010, 02:02
بابا روسی که زبان باحالیه خوب بزار همونجا باشه چه کارش داری؟
میتونی بخاطر اون زبان روسی رو یاد بگیری که الکی اونجا نباشه ، به یه دردت بخوره.
اما در کل برو تو Region زبان روسی رو اول اضافه کن بعد دوباره حذف کن شاید درست شد.اگرم نشد همون برو زبان روسی یاد بگیر (زبان خوبیه.).

cdp
12-02-2010, 04:12
یه عکس از Region ت بذار...

یکی یکی زبان ها رو پاک کن و زبان های دیگه ای جایگزینش کن...مثلا اول فارسی رو پاک کن بعد یه زبون دیگه مثلاً آلمانی رو اضافه کن بعد انگلیسی رو پاک کن و فرانسوی رو اضافه کن و OK کن واز Region بیا بیرون (خواستی یه ریستر بزن!) دوباره این زبون ها رو پاک کن و فارسی و انگلیسی اضافه کن...

Unknownlive2
12-02-2010, 09:31
بابا روسی که زبان باحالیه خوب بزار همونجا باشه چه کارش داری؟
میتونی بخاطر اون زبان روسی رو یاد بگیری که الکی اونجا نباشه ، به یه دردت بخوره.
اما در کل برو تو Region زبان روسی رو اول اضافه کن بعد دوباره حذف کن شاید درست شد.اگرم نشد همون برو زبان روسی یاد بگیر (زبان خوبیه.).

همین کم مونده برم زبون این خائن ها را اضافه کنم که یک عمر تو تاریخ ملتمون را سوریس کردن فقط US

---------- Post added at 09:31 AM ---------- Previous post was at 09:29 AM ----------

راستی اساتید همونطور که خودش اضافه شد خودش هم رفت و پاک شد !!!!!!!!!! چه کنم ! مگه می شه !!! به خدا یهو اومد یهو رفت یعنی چی ؟؟؟؟ زبون روس هم مثل خودشون مزخرفن

cdp
12-02-2010, 21:32
همین کم مونده برم زبون این خائن ها را اضافه کنم که یک عمر تو تاریخ ملتمون را سوریس کردن
حالا چرا اینقدر عصبانی هستی !!! :31::10:
-----------------------------------------
توی نت داشتی چیکار میکردی که این اومد...
اون لحظه برنامه ای رو باز نکردی؟

Peter-959
13-02-2010, 17:34
همین کم مونده برم زبون این خائن ها را اضافه کنم که یک عمر تو تاریخ ملتمون را سوریس کردن فقط US

---------- Post added at 09:31 AM ---------- Previous post was at 09:29 AM ----------

راستی اساتید همونطور که خودش اضافه شد خودش هم رفت و پاک شد !!!!!!!!!! چه کنم ! مگه می شه !!! به خدا یهو اومد یهو رفت یعنی چی ؟؟؟؟ زبون روس هم مثل خودشون مزخرفن

ببین احترام خودتو نگه دارها وگرنه کلامون میره توهم
اصلا همون بهتر که زبان روسی به سیستمت اضافه شد همین الا هم دعا میکنم برای همیشه این زبان رو سیستمت بمونه .

(من عاشق روسیه، استرالیا و زبان روسی هستم یه بار دیگه به یکی از اینا توهین کنی با این بار میشه دو بار.)

Unknownlive2
13-02-2010, 20:16
ببین احترام خودتو نگه دارها وگرنه کلامون میره توهم
اصلا همون بهتر که زبان روسی به سیستمت اضافه شد همین الا هم دعا میکنم برای همیشه این زبان رو سیستمت بمونه .

(من عاشق روسیه، استرالیا و زبان روسی هستم یه بار دیگه به یکی از اینا توهین کنی با این بار میشه دو بار.)

هر چند بار دلت می خواد بشمار و شمارش کن اما من با کشوری که تو تاریخ بهمون بالاترین خیانت را کرده و الان هم با چباول ما برای راکتور هسته ای داره ادامه می ده نفرت دارم با کشوری که تمام تجهیزات صد ماهواره ای را به ایران می ده و نه اگنار مردم دارن زندگی می کنن و چه بلاهای سرشون می یاد من کاری به تو ندارم هم چین می گی من انگار خدای ببین تو که هیچ تموم دنیا هم که جلوم باشن هرکاری هم بکنن این حرف منه ببین من مشکل و کاری با مردم های خوبش ندارم اما با تمام سیاست مداراش و تمام مردمانی که ضد مردم ایران باشن مشکل دارم نه تنها روس هر کشوری منتها روس دیگه الم داره تو هم هرکاری می خواهی بکن قابل توجه که زبونشون در کم تر از 1 دقیقه بعد با یک ریست رفت و امید وارم رزیم استبدادیشون هم بره من مشکل با مردمانی صلح دوست و سالم و شریف دنیا ندارم اما با تمام مردم و دولت مردان و حامیان انهای که ضد ایرانی(البته ایرانی اصیل نه عرب و اجم) نفرت دارم و تو اهم تکلیف خودتو مشخص کن