PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با اسلیپ در 7

worldm
11-02-2010, 18:18
سلام من وقتی سیستم رو به اسلیپ می رم بعد از چند لحظه خودش بالا میاد چرا؟

iceweek
12-02-2010, 07:18

من توی ویندوز xp این مشکلو داشتم.فهمیدم مال موسم هست.موسم اپتیکال بود.وارونش کردم و sleep رو زدم درست شد.چون نشانگر موس با اینکه موس ثابت بود حرکت میکرد

webarts
12-02-2010, 11:50
سوای تنظیمات ماوس و کی برد هم در مورد اسلیپ و هم در مورد هایبرنیت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ddavood
06-02-2012, 07:47
سلام ، من یه مشکل عجیب تر با اسلیپ ویندوز سون دارم ، هر وقت ویندوز رو به حالت اسلیپ می برم و دکمه پاور رو میزنم که از حالت اسلیپ در بیاد ، هنوز نیومده بالا ، ریست می شه ، لطفا کمک کنید . با تشکر

alirezaasemani49
06-02-2012, 10:40

سلام,به احتمال زیاد از موس میباشد که بقول دوستمان حرکت دارد.شما برای امتحان یکبار موس را از سیستم جدا کنید و دوباره اسلیپ را بزنید. درایورهایتان را هم آپدیت کنید.
از طریق Device manager هم میتوانید اینکار را انجام دهید.

ddavood
06-02-2012, 11:27
برادر عزیز، وقتی اسلیپ رو انتخاب می کنم وبه حالت اسلیپ میره ولی وقتی دکمه پاور رو میزنم که از حالت اسلیپ در بیاد ، هنوز بالا نیومده ، ریست میشه ، ولی خب با این حال موس رو هم جدا کردم و درایور ها که آپدیت بود ، ولی بازم درست نشد ، همونه ، کمک کنید ، با تشکر

jafarian
06-02-2012, 13:57
سلام,به احتمال زیاد از موس میباشد که بقول دوستمان حرکت دارد.شما برای امتحان یکبار موس را از سیستم جدا کنید و دوباره اسلیپ را بزنید. درایورهایتان را هم آپدیت کنید.
از طریق Device manager هم میتوانید اینکار را انجام دهید.

طبق سایت اول همون پسات اول با روشی که بصورت شکل گذاشته برین یا که سایت دوم که از مایکروسافت باشه درضمن شما وقتی اسلیپ میکنید سیستم موس کیبورد از سیستم یا وسیله دیگه که داریم جدا کنید حتی تو اسلات pci بعدش تست بگیرین به غیرازگرافیک ببینید بازم بهمون صورته بایوس مادربورد خودتونم یک آپدیت کنیدمشکلی بود راهنمایی کنم:20: