PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کار نکردن screen saver در ویندوز 7

rxa946
11-02-2010, 17:33
سلام دوستان
من رو لپ تاپم ویندوز 7 اورجینال دارم .... تا حالا از screen saver استفاده نکرده بودم... حالا که میخوام فعال بشه هرکاری میکنم هیچ اتفاقی نمیفته.
علت چیه؟
پیشاپیش سپاس

joe_satriani
11-02-2010, 17:55
اگه ميشه يكم بيشتر توضيح بديد. مثلا چه كارايي انجام ميديد!! يا اينكه آيا اروري ميده! چه اروري ميده؟!
ممنون.
موفق باشيد.

rxa946
11-02-2010, 20:23
اگه ميشه يكم بيشتر توضيح بديد. مثلا چه كارايي انجام ميديد!! يا اينكه آيا اروري ميده! چه اروري ميده؟!
ممنون.
موفق باشيد.

سلام
کار خاصی که نکردم ...جز اینکه بعضی برنامه ها رو که همیشه در حال اجراست موقتا بستم گفتم شاید با دیدن اجرای این برنامه ها screen saver فعال نمیشه و رو تنظیمات power option هم تغییراتی دادم که شاید این تنظیمات اختلالی بوجود میاره که البته اثری نداشت( حالا یا از روی بی اطلاعی من از اینکه اصلا ارتباط معنا داری داره یا نه)
error و یا حتی پیغامی نمیده فقط عمل نمیکنه:41:

cdp
11-02-2010, 21:36
سلام

روی دسکتاپ راست کلیک کنید و روی گزینه Personalize کلیک کنید ...درپنجره بازشده درقسمت پایین روی ScreenSaver کلیک کنید...

حالا از منوی بازشو یک اسکرین سیور انتخاب کنید و زمان مورد نظرتون رو انتخاب کنید بعد روی OK کلیک کنید...

موفق باشید...

rxa946
12-02-2010, 00:47
سلام

روی دسکتاپ راست کلیک کنید و روی گزینه Personalize کلیک کنید ...درپنجره بازشده درقسمت پایین روی ScreenSaver کلیک کنید...

حالا از منوی بازشو یک اسکرین سیور انتخاب کنید و زمان مورد نظرتون رو انتخاب کنید بعد روی OK کلیک کنید...

موفق باشید...

درود
من اینکارو که میدونم ... مشکل اینه که وقتی تنظیمش میکنم مثلا بعد از 5 دقیقه کار کنه 5 دقیقه که هیچ بعد از 5 ساعت هم اثری از screen saver دیده نمیشه
حالا یه مشکل دیگه هم اضافه شده و اون اینه که تنظیمات power option هم اعمال نمیشه... مثلا اگه قرار باشه بعد از 10 دقیقه display خاموش بشه بازم اعمال نمیشه
نمیدونم مشکل از کجاست؟:41::41::41:

cdp
12-02-2010, 04:59
در power options در پنل سمت چپ روی choose when to turn off the disply کلیک کن ... روی Change Advanced power settings کلیک کن
روی دکمه Restore plan defaults کلیک کن وyes رو انتخاب کن...

:46:

amin_v30
12-06-2012, 12:21
دوستان من هم این مشکل screen save r رو پیدا کردم و اینکه گذاشتم بعد 15 دقیقه مانیتور خاموش بشه که این اتفاق نمیفته!!
تا 1 هفته قبل همه چیز درست کار میکرد ولی الان این 2 تا مشکل به وجود اومده ،ممنون میشم اگه راه حلی به ذهنتون میرسه کمک کنید

A M ! N
12-06-2012, 13:20
دوستان من هم این مشکل screen save r رو پیدا کردم و اینکه گذاشتم بعد 15 دقیقه مانیتور خاموش بشه که این اتفاق نمیفته!!
تا 1 هفته قبل همه چیز درست کار میکرد ولی الان این 2 تا مشکل به وجود اومده ،ممنون میشم اگه راه حلی به ذهنتون میرسه کمک کنید

سلام..

هر سخت افزار اضافه ای مث پرینتر ، اسکنر و .. دارین قطع کنید

اگر ماوس وایرلس دارین، Uninstall کنین درایورش رو و اینکه باطریشو عوض کنید، دوباره نصب کنید.

ماوس معمولی دارین ، از داخل Device manager پاک کنید ( Uninstall ) و سیستم رو ریست کنید و دوباره بزارین خود ویندوز نصب کنه.

اگر بک گراند شما به صورت دوره ای عوض میشه ، مثلا هر 3 دقیقه ، ولی Screen saver هر 10 دقیقه ، این از Screen saver جلوگیری میکنه

ویندوز خودتون رو کامل آپدیت کنید ، داخل یکی از آپدیتها این مشکل حل شده، آپدیت پایین رو هم گرفته و نصب کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر مشکل باز ادامه داره، CMD رو باز کنید ( StartMenu>>Accessories<< Command prompt روی CMD راست کلیک کنید و گزینه ی Run as admin رو بزنید حتما** )

خط پایین رو تایپ کنید :

powercfg /requests

بعد که اینو زدین از اون صفحه عکس بگیرین یا کپی کنید بزارین اینجا..

با آرزوی بهترینها..

BAHRAM1384
06-09-2013, 09:28
با درود خدمت شما من هم این مشکل را دارم در قسمت power option در اعلام میکند که این تنظیمات فعال نیست و بعد از ریستور کردن هم اتفاقی نمی افتد ممنون میشوم که راهنمایی بفرمایید

tinijoon
16-10-2015, 23:55
منم این مشکل رو دارم طبق راهنمایی دوستان ، restore کردم ولی باز هم ظاهر نمیشه اسکرین سیورم. کمک لطفا :n03:

a.m.i
08-03-2017, 23:22
سلام به دوستان کسی میدونه که دلیل باز نشدنscreen resolution چیه چون برای من ارور میزنه و میگه که نمیشه وارد بشی لطفا دوباره امتحان کن:n13: