PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش نشدن فن سیستم هنگام استندبای

firstclass
11-02-2010, 14:19
سلام مشکل من اینه که موقع استندبای فن های سیستم حالا دقت نکردم فقط پاور یا سی پی یو خاموش نمیشن

خودمونی بگم وقتی میخام از کامپیوتر دور بشم واسه همین صدا بابام میاد و در جهت اصلاح الگوی مصرف دوشاخه رو از پریز میکشه و .....:41:

هر نیم ساعت یک بار هم که نمیشه شات داون و hibernate کرد

دوستان کسی میدونه چطور میشه تنظیم کرد این فن ها موقع standby هم خفه بشن:31:

MAGIDIYUM
12-02-2010, 12:13
1-به قول آقا محمد سیستم رو بوت کن و به صفحه ستاپ برو و در سر برگ پاور داخل شو .یه گزینه وجود داره که جلوش نوشته S1 .اونو بکنش S3 و 100% درست میشه.
(این راهو یادم رفته بود که اضافه کنم)

2-اگر هم دیدی که خودش روی S3 هست مثل سیستم قبلیه خودم دیگه راهی نداره. به خاطر همخوانی نداشتن و مچ نبودن مین با سی پی یو است و مشکلی به وجود نمیاره براتون.سیستم قبلیه خودم هم اینجوری بود.برق خیلی خیلی کمی مصرف میکنه.اصلا به چشم نمیاد.

انشا الله کارت با اولی راه می افته.

MOHAMMAD2010
12-02-2010, 12:25
ببین تو تنظیمات مادربورد دو نوع تنظیم مربوط به استند بای هست یکی S1 که تو این حالت برق فن ها قطع نمیشه و روشن میمونن یکی S3 که تو این حالت برق همه قطعه ها از جمله فن ها قطع میشه
شاید الان روی S1 هست

messi3
12-02-2010, 12:25
فكر كنم از پاورتون باشه
نوع پاورتون رو معرفي كنيد

AB
12-02-2010, 12:47
محمد درست میگه.تو بایوس تنظیمات پاور رو بزار رو S3 درست میشه.

firstclass
12-02-2010, 17:25
1-به قول آقا محمد سیستم رو بوت کن و به صفحه ستاپ برو و در سر برگ پاور داخل شو .یه گزینه وجود داره که جلوش نوشته S1 .اونو بکنش S3 و 100% درست میشه.
(این راهو یادم رفته بود که اضافه کنم)

2-اگر هم دیدی که خودش روی S3 هست مثل سیستم قبلیه خودم دیگه راهی نداره. به خاطر همخوانی نداشتن و مچ نبودن مین با سی پی یو است و مشکلی به وجود نمیاره براتون.سیستم قبلیه خودم هم اینجوری بود.برق خیلی خیلی کمی مصرف میکنه.اصلا به چشم نمیاد.

انشا الله کارت با اولی راه می افته.

ببین تو تنظیمات مادربورد دو نوع تنظیم مربوط به استند بای هست یکی S1 که تو این حالت برق فن ها قطع نمیشه و روشن میمونن یکی S3 که تو این حالت برق همه قطعه ها از جمله فن ها قطع میشه
شاید الان روی S1 هست

فكر كنم از پاورتون باشه
نوع پاورتون رو معرفي كنيد

ممنون دوستان من این s1 رو s3 کردم ولی مشکل حل نشد هنوزم کار میکنه
گفتم که مشکل مصرف برق نیست بابائه فکر میکنه کل سیستم روشنه

پاور perfect
مین گیگا
AMD
ویندوز ویستا

firstclass
12-02-2010, 17:36
بسی ممنون دوستان مشکل حل شد
واقعا آزار دهنده بود

آقای مدیر پست قبلی رو تایید نکن اینو تایید کن
بابا ما قدیمییم این تایید پست دیگه چه صیغیه ای

am_64
27-02-2010, 22:37
سلام
من هم چنين مشكلي دارم
ديروز كه ويندوز لپتاپ رو حذف كردم و به جاش سرويس پك 2 را نصب كردم وقتي روي دكمه استند باي كليك مي كنم فقط صفحه لپتاپ مشكي ميشه ، و صداي فنش هم مياد و جالب اينجاست كه وقتي ميره توي اين حالت ديگه نميشه از اين حالت كه استند باي هست خارجش كني مگر اينكه لپتاپ رو خاموش كني بعد روشن كني
در ضمن من رفتم توي set up يعني وقتي كه ميخواد بالا بياد با زدن كليد f2 كه خوده لپتاپ ميگه اين كارو ميكنم
ولي چنين گزينه اي كه شما گفتين وجود نداره به نام پاور

ممنون ميشم راهنمايي كنيد